Efektywna FirmaGepardy BiznesuMocna Firma

Petrosoft.pl Technologie Informatyczne Sp. z o.o. jest firmą ogólnopolską

Udało się  nam wypracować wysoką pozycję na rynku, dzięki słuchaniu potrzeb klientów i szukaniu nowoczesnych rozwiązań informatycznych. Kierunkiem działania firmy jest  ciągły rozwój, inwestycje w nowe produkty, podejmowanie strategicznych działań oraz wprowadzanie na rynek niestandardowych usług programistycznych, mówi Artur Ząbek, prezes Petrosoft.pl Technologie Informatyczne sp. z o.o. w Jaśle.

Artur Ząbek, prezes Petrosoft.pl Technologie Informatyczne sp. z o.o. w Jaśle
Petrosoft.pl Technologie Informatyczne Sp. z o.o. jest firmą ogólnopolską, działającą w branży IT od 2000 r. Specyfika działania Petrosoft.pl skierowana jest na kompleksową i rzetelną obsługę klienta. Wysoki poziom świadczonych usług gwarantuje wyspecjalizowana kadra oraz referencje od szerokiej grupy firm, które z nami współpracują.
Image
Oddziały firmy Petrosoft.pl znajdują się w Rzeszowie, Jaśle,  Czechowicach-Dziedzicach i Gdańsku.
Projektowanie i wdrażanie autorskich rozwiązań jest domeną Petrosoft.pl. Nasze produkty to m.in.: oprogramowanie do zarządzania magazynem WMS, system eHelpDesk do zarządzania działem IT i serwisem, eFaktura, Elektroniczny Obieg Dokumentów, System Logistyki Kolejowej,  aplikacja WARS do sporządzania raportów oraz wiele  innych ciekawych aplikacji. Istotna jest dla nas jakość świadczonych usług, fachowość i szybkość reakcji na potrzeby odbiorców.
Nasze zasoby to w dużej mierze profesjonalny dział wsparcia, zespół doświadczonych programistów, analityków biznesowych, wdrożeniowców, dzięki którym możliwa jest realizacja wielu nietypowych projektów informatycznych. Obsługujemy klientów  zarówno w kraju jak i zagranicą. Opracowujemy wiele własnych narzędzi informatycznych i ulepszamy istniejące rozwiązania, które wspierają procesy biznesowe przedsiębiorstw z rożnych sektorów.
Firmie Petrosoft.pl udało się  wypracować wysoką pozycję na rynku, dzięki słuchaniu potrzeb klientów i szukaniu nowoczesnych rozwiązań informatycznych. Kierunkiem działania firmy jest  ciągły rozwój, inwestycje w nowe produkty, podejmowanie strategicznych działań oraz wprowadzanie na rynek niestandardowych usług programistycznych.
Petrosoft.pl Technologie Informatyczne sp. z o.o. w Jaśle została wyróżniona w VIII edycji ogólnopolskiego Konkursu Gepardy Biznes 2013, VI edycji ogólnopolskiego Konkursu Efektywna Firma 2013 oraz w I edycji Programu Promocyjnego Mocna Firma Godna Zaufania 2013.