Efektywna FirmaGepardy BiznesuMocna Firma

Oryginalne rozwiązania informatyczne toruńskiej MGA przebijają się na rynku

Po 20 latach działalności potrafimy nie tylko tworzyć innowacyjne produkty i usługi, ale również umiejętnie je wdrażać, co udowodniamy m.in. współpracując w zakresie gospodarki odpadami z trzema największymi polskimi miastami: Warszawą, Łodzią i Poznaniem”, mówi Marcin Orylski, prezes MGA Sp. z o. o.  w Toruniu.
MGA Sp. z o. o. łączy w sobie działalność kilku branż: informatycznej, księgowo-kadrowej, telekomunikacyjnej. Ta różnorodność pomaga nam w codziennej pracy. Systematycznie tworzymy nowe rozwiązania informatyczne i jednocześnie sami je testujemy.
Naszym sztandarowym produktem jest MGA Tools i  jego udoskonalona  wersja MGAv3. Jest to zintegrowany system typu ERP obejmujący takie moduły jak: Klienci, Rozrachunki, Finanse, Magazyn, Warsztat, Sprzedaż, Środki Trwałe, Księga Główna, Analizy, Usługi stałe, E-BOK.
Po wejściu w życie Ustawy o utrzymaniu czystości i porządku w gminach w 2012 r. przygotowaliśmy również system  dla gmin wspierający zarządzanie gospodarką komunalną.
W ten sposób sprzedaż MGAv3 pozwoliła Spółce zaistnieć na polskim rynku technologii informatycznych dla przedsiębiorstw, natomiast sukces systemu MGAv3 Kompleksowa Gospodarka Odpadami wzmocnił naszą pozycję i pozwolił nam konkurować z największymi graczami branży informatycznej w sprzedaży oprogramowania dla jednostek samorządowych.
Image 
Zarząd MGA sp. z o.o.: Marcin Orylski, Danuta Gerc i Sławomir Pastewski 
Jesteśmy dowodem na to, że firma z województwa kujawsko-pomorskiego może bez żadnej masowej reklamy, dzięki własnym nakładom, oryginalnym rozwiązaniom i uczciwej pracy, stopniowo osiągać coraz wyższe wyniki i zyskiwać zaufanie nowych klientów.

W celu utrzymania wysokiego poziomu konkurencyjności systematycznie wyznaczamy nowe cele rozwojowe. W najbliższym czasie chcielibyśmy całkowicie przeprojektować system MGAv3 tak, aby był bardziej elastyczny i dostosowany do wymagań i potrzeb naszych klientów.

MGA Sp. z o. o.  w Toruniu została wyróżniona w VIII edycji ogólnopolskiego Konkursu Gepardy Biznes 2013, VI edycji ogólnopolskiego Konkursu Efektywna Firma 2013 oraz  I edycji Ogólnopolskiego Programu Promocyjnego Mocna Firma Godna Zaufania 2013.