Efektywna FirmaGepardy Biznesu

Ogromne możliwości, łatwość i intuicyjność obsługi

Lata doświadczenia zdobytego zarówno w pracy w innych firmach jak i w czasie wdrożeń okazały się bezcenne przy projektowaniu i tworzeniu własnego software. Zawsze na swojej drodze zawodowej spotykaliśmy ludzi pełnych pasji, zaangażowania w rozwój produktów i  w rozwój firmy, mówi Danuta Gerc, wiceprezes MGA Sp. z o.o. w Toruniu.


Danuta Gerc, wiceprezes MGA Sp. z o.o. w Toruniu
Nasza firma powstała 19 lat temu i zaczynaliśmy od wdrażania oprogramowania pisanego przez inne firmy informatyczne. Po kilku latach działalności postanowiliśmy napisać swoje autorskie oprogramowanie do zarządzania.
Początki, jak to bywa były trudne, ale lata doświadczenia zdobytego zarówno w czasie pracy w innych firmach jak i w czasie wdrożeń okazały się bezcenne przy projektowaniu i tworzeniu własnego software. Poza tym zawsze na swojej drodze zawodowej spotykaliśmy ludzi pełnych pasji, zaangażowania w rozwój produktów i co się z tym wiąże również w rozwój firmy.

Image
Głównie zajmujemy się tworzeniem dedykowanego oprogramowania pisanego na konkretne zamówienie, ale w ostatnim czasie stworzyliśmy produkt o nazwie MGA v3 do obsługi różnego typu działalności zarówno dużych jak i średnich przedsiębiorstw dostępny w modelu SaaS jako nowoczesna e-usługa. Najnowsze nasze dziecko to e-usługa do zarządzania gospodarką odpadami i usługami o charakterze ciągłym. Zakładamy, iż produkt ten ze względu na najnowocześniejszą technologię, ogromne możliwości, łatwość i intuicyjność obsługi, a jednocześnie niską cenę może okazać się jednym z najlepszych rozwiązań dla gmin i miast. Wiążemy pewne nadzieje ze sprzedażą tego produktu i zakładamy,  że przełoży się to na wyniki Spółki w następnych latach.

MGA Sp. z o.o. w Toruniu została wyróżniona w Konkursie Gepardy Biznesu 2011 i w Konkursie Efektywna Firma 2011.