Efektywna FirmaGepardy BiznesuPolskie BrylantyWielcy Modernizatorzy

Oceanik SA jest obecna na 28 rynkach świata

Sukces firmy Oceanic to wiele lat konsekwentnie realizowanej filozofii. Jesteśmy jedyną polską firmą kosmetyczną, która od wielu lat nie zmienia swojej strategii polegającej na pomocy osobom o skórze wrażliwej i skłonnej do alergii, podkreśla Leszek Kłosiński, prezes zarządu OCEANIC SA w Sopocie.

Leszek Kłosiński, prezes zarządu OCEANIC SA w Sopocie:
Sukces firmy Oceanic to wiele lat konsekwentnie realizowanej filozofii. Jesteśmy jedyną polską firmą kosmetyczną, która od wielu lat nie zmienia swojej strategii polegającej na pomocy osobom o skórze wrażliwej i skłonnej do alergii.
Produkujemy kosmetyki najwyższej jakości, korzystając z naukowych badań, najnowszych technologii oraz produkcji w fabryce, która spełnia wymagania farmaceutycznych norm GMP.
Image
Leszek Kłosiński, prezes zarządu OCEANIC SA w Sopocie
Nasze kosmetyki powstają przy współpracy lekarzy dermatologów, farmaceutów, biotechnologów i chemików.
Szeroka dystrybucja umożliwia dotarcie do ogromnej rzeszy naszych pacjentów i klientów.
Dostępne w aptekach specjalistyczne dermokosmetyki i leki pomagają rozwiązywać problemy skórne m.in. diabetyków, osób przewlekle chory i pacjentów onkologicznych.Kosmetyki popularne, trafiają do największych sieci sklepów i tym samym do największej liczby odbiorców w Polsce i zagranicą. Dostępne są  w bardzo szerokiej gamie produktów w przystępnych cenach, dopasowanych do każdego wieku i do każdego rodzaju skóry.
Dzięki wyjątkowym recepturom i zaawansowanej  technologii, wyselekcjonowane produkty marki AA Prestige, dystrybuowane są również w najbardziej znanych sieciach ekskluzywnych sklepów w kanale selektywnym.
Lata 2008-2012 to także wyjątkowy rozwój naszych działań eksportowych. Jesteśmy obecni na 28 rynkach świata, a w ostatnim czasie z sukcesem wkroczyliśmy miedzy innymi na rynki Ukrainy i Korei Południowej.

OCEANIC SA w Sopocie została wyróżniona w VIII edycji ogólnopolskiego Konkursu Gepardy Biznes 2013, VI edycji ogólnopolskiego Konkursu Efektywna Firma 2013, VI edycji ogólnopolskiego Konkursu Potęgi Biznesu 2013 i  II edycji Ogólnopolskiego Konkursu Wielcy Modernizatorzy Polski 2013.