Gepardy BiznesuWielcy Modernizatorzy

Nowe lokalizacje ROHLIG SUUS Logistics w Koszalinie i Olsztynie

ROHLIG SUUS Logistics rośnie w siłę – nowe oddziały w Koszalinie i Olsztynie.
ROHLIG SUUS Logistics otworzył nowe oddziały, obejmujące 850 m² powierzchni magazynowej w Koszalinie i 650 m² w Olsztynie, wyposażone dodatkowo w przestrzeń biurową. Wskazane lokalizacje podniosą jakość świadczonych usług operatora w obu regionach, ograniczając liczbę przeładunków oraz skracając czas dostawy przesyłek.
Działający od września br. oddział, zlokalizowany w stolicy Warmii i Mazur, obsługuje transport drogowy drobnicowy oraz całopjazdowy, nie tylko dla klientów tego regionu ale również dla wszystkich kontrahentów ROHLIG SUUS Logistics z całej Polski. Olsztyńska siedziba jest jednym z własnych oddziałów operatora na terenie kraju.
Nowo otwarta jednostka w Koszalinie obsługuje natomiast klientów z województwa zachodniopomorskiego w zakresie transportu drobnicowego krajowego i międzynarodowego oraz przewozów całopojazdowych.
Jak podkreśla Sławomir Wujek, dyrektor produktu Dystrybucji Krajowej ROHLIG SUUS Logistics – Zainwestowaliśmy w nową lokalizację na terenie Koszalina i rozpoczęliśmy samodzielną działalność w regionie Warmii i Mazur, ponieważ, zależy nam na systematycznym zwiększaniu efektywności naszej sieci logistycznej oraz podniesieniu jakości realizowanych usług. Ponadto wskazane lokalizacje są odpowiedzią na zainteresowanie lokalnych firm serwisami świadczonymi przez profesjonalnego operatora logistycznego. – dodaje przedstawiciel ROHLIG SUUS Logistics.
Nowe powierzchnie mieszczą się w Koszalinie przy ul. Bowid 9f oraz w strefie przemysłowej Olsztyna, przy ul. Towarowej 17a. Obecnie operator posiada 18 własnych oddziałów zlokalizowanych na terenie całego kraju, z czego wskazane lokalizacje stanowią kolejno trzynasty i czternasty oddział frachtu drogowego.

 

Rohlig Suus Logistics S.A. w Warszawie została wyróżniona przez Instytut Europejskiego Biznesu w X edycji Konkursu Gepardy Biznesu 2015 i w VI edycji Konkursu Wielki Modernizator Europy 2015 na podstawie wiarygodnych danych finansowych z Krajowego Rejestru Sądowego.