InstytutPolskie Brylanty

Nord Electronics Solutions to Brylant Polskiej Gospodarki 2020

Jest polską spółką istniejącą od 2011 r. we Wrocławiu. Świadczy usługi w produkcji elektroniki. Jej klientami są przede wszystkim firmy z branż przemysłowych oraz medycznych.

Produkcja elektroniki w Polsce jest wszechstronna, od sprzętów RTV i AGD, przez telefony i urządzenia przemysłowe. Według danych, naszymi największymi europejskimi kontrahentami pod względem eksportu są Wielka Brytania Niemcy i Czechy, a wśród eksportowanych produktów jest także elektronika. Zwłaszcza ci pierwsi szczególnie cenią sobie produkty wysokiej jakości i są żywym dowodem na to, że producenci elektroniki w Polsce zasługują na ogromne uznanie.

Kompleksowa produkcja elektroniki ma bardzo wiele zalet, a polscy producenci elektroniki posiadają takie cechy jak jakość i terminowość dostaw, dzięki którym produkt końcowy klienta spełnia jego oczekiwania

Obecnie Nord Electronics Solutions, oprócz produkcji elementów elektroniki na zlecenie wprowadził usługę projektowania płyt PCB na podstawie schematu stworzonego przez dział konstrukcyjny klienta.

Spółka oferuje kontrahentom możliwość  korzystania z nowoczesnych technologii wdrożeniowych przy pomocy inżynierów, którzy są kompetentni i godni zaufania.

Stawia na kapitał ludzki. Dzięki wysoko wykwalifikowanej kadrze oraz nowoczesnym technologiom wciąż się rozwija. Klienci mogą zawsze liczyć na partnerskie relacje jak i terminowość dostaw.

Celem Nord Electronics Solutions jest najwyższa jakość oferowanych produktów i usług przy użyciu materiałów posiadających certyfikat jakości, dlatego od kilku lat konsekwentnie udoskonala system zarządzania jakością.

W wyniku  starań i spełniania wymagań wynikających z polskich przepisów prawnych oraz norm europejskich w zakresie ochrony środowiska otrzymała wiele certyfikatów, a najważniejsze z nich to:  system zarządzania jakością PN-EN ISO 9001:2015, deklaracja zgodnosci z Międzynarodowymi Normami RoHS/ REACH i wiele innych uzyskanych przez naszych pracowników.

Spółka stawia na sukcesywna poprawę bezpieczeństwa pracy i ochrony zdrowia pracowników przez stałą kontrole w zakresie ochrony środowiska.

Plany na najbliższe lata to kolejne sprecyzowane inwestycje w sprzęt oraz budowa nowej siedziby.

Wiąże się to z rozwojem, zmianą otoczenia zapewniającą wyższą jakość, co za tym idzie osiągnięcie i utrzymanie przewagi konkurencyjnej.

Więcej informacji pod adresem: http://www.nordes.com.pl