Gepardy BiznesuMocna Firma

Najwyższą jakość urządzeń sygnowanych marką KLIMOR

Sukces naszej firmy jest przede wszystkim efektem dążenia do realizacji celu przy zachowaniu najwyższych standardów współpracy. Naszą receptą na utrzymanie tempa rozwoju jest dbanie o najwyższy poziom usług, inwestycje oraz rozwój pracowników, wyjaśnia Andrzej Walendowicz, Wiceprezes Zarządu KLIMOR S.A. w Warszawie.

Andrzej Walendowicz – Wiceprezes Zarządu, Dyrektor ds. Handlowych KLIMOR S.A. w Warszawie
Sukces naszej firmy jest rezultatem szeregu działań,  lecz przede wszystkim efektem dążenia do realizacji celu przy zachowaniu najwyższych standardów współpracy. Podejmowanie decyzji dotyczących przedsiębiorstwa w oparciu o rzetelne dane to kierunek jaki obraliśmy sobie kilka lat temu przyłączając w roku 2011 spółkę KLIMOR do Grupy KLIMA-THERM. Od tego czasu zaszło wiele zmian, począwszy od zmiany prawnej i wdrożenia zaawansowanego systemu operacyjnego (SAP) usprawniającego procesy księgowe, zarządcze oraz obsługę klienta po optymalizację produkcji, udoskonalenia portfolio produktowego oraz rozbudowę struktury handlowej.
Image
Naszą receptą na utrzymanie tempa rozwoju jest dbanie o najwyższy poziom usług, inwestycje oraz rozwój pracowników.
KLIMOR, spółka należąca do grupy kapitałowej KLIMA-THERM, jest producentem i dostawcą standardowych oraz wysoce specjalistycznych systemów klimatyzacyjnych, wentylacyjnych i chłodniczych, dedykowanych na rynek lądowy i morski. Wieloletnia tradycja wsparta fachową wiedzą i bogatym doświadczeniem zdobywanym zarówno na rynku polskim, jak i w wielu europejskich krajach, pozwala firmie na stałe poszerzanie oferty o najnowocześniejsze rozwiązania, odzwierciedlające aktualne trendy w branży przy zachowaniu rygorystycznych norm jakościowych.
Najwyższą jakość urządzeń sygnowanych marką KLIMOR potwierdzają certyfikaty uznawane przez największych ekspertów i specjalistów branży wentylacyjno-klimatyzacyjnej. Zgodność z rygorystyczną normą DIN 1946-4:2008 oraz PN-EN 1886:2008 i PN- EN 13053+A1:2011 została potwierdzona przez niezależną jednostkę certyfikacyjną TÜV Rheinland Polska. Urządzenia posiadają atest Państwowego Zakładu Higieny oraz znak zgodności wyrobu z Dyrektywami UE, tj. znak CE.
Klima Therm S.A.  w Warszawie została wyróżniona w VII edycji Konkursu Gepardy Biznesu 2012 i  w  I edycji Konkursu Wielki Inwestor 2012.