Dla Zdrowia

Michał Zaleski, prezydenta Torunia: Zapraszam do inwestowania w Toruniu

Z racji swoich walorów Toruń jest otwarty na przedsięwzięcia związane z sektorem usług, kulturą, turystyką, a zwłaszcza z branżą hotelarską oraz przemysłem o wysokich technologiach, nieuciążliwych dla środowiska naturalnego”, mówi Michał Zaleski, prezydenta Torunia.

Michał Zaleski, prezydenta Torunia:
Toruń ułatwia prowadzenie działalności gospodarczej oraz zachęca przedsiębiorców do inwestowania na danym obszarze. Oprócz zwolnienia podatkowego (które wynosi rok, dwa lata lub nawet pięć lat) w Toruniu zapewniamy kompleksową obsługę inwestorów na każdym etapie realizacji inwestycji, począwszy od wyboru lokalizacji aż do rozpoczęcia działalności biznesowej (zajmuje się tym Biuro Obsługi Inwestora).
 Image
Zapraszam do inwestowania w Toruniu, bo jest to miejsce atrakcyjne do lokalizacji nowych inwestycji. Z racji swoich walorów Toruń jest otwarty na przedsięwzięcia związane z sektorem usług, kulturą, turystyką, a zwłaszcza z branżą hotelarską oraz przemysłem o wysokich technologiach, nieuciążliwych dla środowiska naturalnego. W granicach miasta znajduje się wiele obszarów, na których można prowadzić działalność produkcyjną, logistyczną i usługową.
Toruń został wyróżniony w VII edycji ogólnopolskiego Konkursu Samorząd Przyjazny Biznesowi 2013.