Gepardy Biznesu

Metal-Tech sprzedaje swoje wyroby w UE i eksportuje do USA

Metal-Tech Sp. z o.o. to firma produkująca ponad 2 mln części metalowych rocznie. Pracujemy na nowoczesnym parku maszynowym składającym się głównie z maszyn CNC, mówi Marcin Polak wiceprezes Metal- Tech.

Nasze procesy produkcyjne gwarantują  wysoką jakość i powtarzalność wytwarzanych komponentów. Jesteśmy wiodącym przedsiębiorstwem oferującym naszym kontrahentom nowoczesne technologie i ciągłe udoskonalenia procesowe. Wysoka jakość i dostawy na czas to cechy, które wyróżniają nas spośród innych producentów.

Image

Image

Firma Metal-Tech sp. z o.o. działa na rynku od 1986 r. Dzięki wiedzy, umiejętnościom i profesjonalizmie naszych fachowców staramy się zapewnić wysoką jakość naszych wyrobów spełniając obecne wymagania rynku. Skuteczna i doświadczona kadra konsekwentnie buduje wizerunek nowoczesnej firmy, gwarantując jej dynamiczny i stabilny rozwój. Sprawia to, iż jesteśmy godnym zaufania partnerem biznesowym, Działamy na rynku krajowym, na rynku UE, a także eksportujemy swoje wyroby do USA. Inwestujemy w naszą firmę. Zapraszamy na stronę internetową www.metal-tech.pl

Metal- Tech Sp. z o.o. w Praszce została wyróżniona przez Instytut Europejskiego Biznesu w X edycji Konkursu Gepardy Biznesu 2015 na podstawie wiarygodnych danych finansowych z Krajowego Rejestru Sądowego.