Efektywna FirmaGepardy BiznesuMocna Firma

MAG-KRAK oferuje nowoczesne technik mocowań

Firma MAG-KRAK założona została w 1993 r. od początku specjalizowała się w sprzedaży nowoczesnych technik zamocowań. W 1997 r. poszerzyła ofertę o dział narzędzi ręcznych i osprzęt wiertniczy.

Obecnie MAG-KRAK Spółka jawna to nowoczesna i dynamicznie rozwijająca się firma ze 100% polskim kapitałem. W sprzedaży znajduje się ponad 10 000 produktów z branży zamocowań i narzędzi ręcznych, dzięki temu jest
w stanie zaspokoić oczekiwania nawet najbardziej wymagającego klienta.

Image

Systematyczny wzrost przychodów oraz ciągły rozwój firmy spowodował, iż w 2004 r. MAG-KRAK zakupiła teren i hale produkcyjno-magazynowe w Krakowie przy ul. Łowińskiego 7.
Image
Posiada bogato wyposażone laboratorium służące wewnętrznej kontroli jakości jak i prowadzonym własnym projektom badawczo-rozwojowym. Osprzęt laboratorium pozwala na prowadzenie bardzo szerokiej gamy badań: wymiarów,
powłok ochronnych, nośności, twardości stali i tworzyw sztucznych, wytrzymałości na zrywanie.

Image

Duże doświadczenie w przerobie tworzyw sztucznych, nowoczesny park maszyn, profesjonalne laboratorium oraz własny dział projektowy pozwala na stały rozwój i doskonalenie produktów z zakresu zamocowań tradycyjnych.MAG-KRAK oferuje profesjonalne techniki mocowań:
– wkręty, kołki rozporowe i szybkiego montażu,
– gwoździe i mocowania dachowe,
– mocowania izolacji termicznych,
– systemy kotew chemicznych,
– śruby, nakrętki, podkładki,
– pręty gwintowane, łańcuchy i liny.

Firma stale rozwija działalność poszerzając zakres oferowanych produktów i usług działając jako grupa partnerów powiązanych kapitałowo.

Image

W 2004 roku MAG-KRAK Sp. Jawna wprowadziła do oferty tarcze diamentowe z powodzeniem zyskując zaufanie rzeszy wiernych, ale wymagających użytkowników. Następnym krokiem było rozszerzenie asortymentu o osprzęt do elektronarzędzi: tarcze korundowe, wiertła do muru i betonu oraz wiertła do metalu ze stali szybkotnącej. Kolejne lata przynoszą dynamiczny rozwój zarówno oferty jak i wzmacnianie pozycji na rynku dzięki zachowaniu oczekiwanej przez Klientów proporcji między konkurencyjnym poziomem cenowym a jakością. Tak powstała marka narzędzi K2 TOOLS Industrial line.

MAG KRAK A. i R. Pluta S.J. w Krakowie została wyróżniona przez Instytut Europejskiego Biznesu  w XI edycji Konkursu Gepardy Biznesu 2016, IX edycji  Konkursu Efektywna Firma 2016 oraz IV edycji Programu Promocyjnego Mocna Firma Godna Zaufania  2016 na podstawie wiarygodnych danych finansowych z Krajowego Rejestru Sądowego.