Efektywna FirmaGepardy BiznesuMocna Firma

Logos Travel Marek Śliwka – Podróże z pasją

Jak przekazać drugiemu człowiekowi nieuchwytny obraz innych, odległych światów? Sprawić by żył w wymiarze przygody, w wymiarze zagadki, by poczuł zapach dżungli, dostrzegł uśmiech wysp, zmarszczki gór czy splątane włosy wodospadów. Temu, wydawałoby się niemożliwemu zadaniu, od wielu lat z powodzeniem stawia czoło biuro Logos Travel Marek Śliwka – lider rynku dalekich i egzotycznych podróży.

Firma powstała w 1995 roku i wysyła  turystów  na wszystkie kontynenty świata. Zdobyła wiele prestiżowych wyróżnień: Certyfikat Wiarygodności Biznesowej oraz Solidna Firma, a także  wielokrotnie Gepard Biznesu i  Gazela Biznesu. Za działania innowacyjne firma została wyróżniona najwyższym branżowym wyróżnieniem Wawrzyn Polskiej Turystyki. Logos Travel Marek Śliwka jest także laureatem wielu konkursów konsumenckich, m.in. Certyfikat Najlepsze w Polsce, Złota Malwa.  Z kolei branża turystyczna uhonorowała firmę prestiżową nagrodą Globus 2000. Sam właściciel jest posiadaczem tytułu Manager Najwyższej Jakości, jest także członkiem kapituły Polskiej Akademii Innowacji Turystyki.

Największym osiągnięciem firmy jest zdobycie pozycji lidera dalekich, ciekawych, egzotycznych i niestandardowych wyjazdów. Branża turystyczna to specyficzny rynek, gdzie dominuje człowiek, a nie produkt i gdzie relacje międzyludzkie dotyczące komunikowania się klienta z biurem podróży są szczególnie ważne.

Image

 Wyjątkowe podejście  pracowników  Logos  Travel  do tych kwestii, a także serdeczność, poczucie humoru, empatia i wytworzenie przekonania, że jest się w dobrych rękach, sprawia, iż wszystkie wyprawy nawet te najbardziej osobliwe i egzotyczne znajdują swoich amatorów.

 Image

Obecnie firma zatrudnia ponad 50 osób i ma rozbudowaną sieć agentów sprzedających ofertę w całej Polsce, Około 900  biur agencyjnych współpracuje z firmą Logos Travel. Siatka przedstawicieli współpracujących z Logos Travel znajduje się także w najbardziej newralgicznych punktach globu, co sprawia, że Logos Travel funkcjonuje w tej chwili jako firma o zasięgu ogólnoświatowym.

 Image

W rankingach i ratingach przygotowywanych przez portal Rzeczpospolitej regularnie plasuje się w pierwszej dwudziestce największych polskich touroperatorów i w pierwszej czwórce najbardziej wiarygodnych firm turystycznych na rynku polskim z ratingiem AA+, czyli inaczej mówiąc – posiada – bardzo wysoka wiarygodność, na pograniczu ekstremalnej.

 Image

Firma angażuje się także w projekty społeczne, bierze udział w sponsorowaniu masowych imprez biegowych, świadczy pomoc dla jednej ze szkół misyjnych w Kamerunie, uczestniczy także czynnie w projekcie Nauka Dla Biznesu.  Marka LOGOS TRAVEL uplasowana się na  12 miejscu  najbardziej rozpoznawalnych marek Wielkopolski .  Od  2  lat  oferowany  jest  także  nowy  typ  wyjazdów    w  ramach  programu  Biegaj  i  Zwiedzaj   – dla   Maratończyków.

Image

Logos Travel S.J. w Poznaniu została wyróżniona przez Instytut Europejskiego Biznesu w X edycji Konkursu Gepardy Biznesu 2015, w VIII edycji  Konkursu Efektywna Firma 2015 i w III edycji Programu Promocyjnego Mocna Firma Godna Zaufania – Strong Company 2015  na podstawie wiarygodnych danych finansowych z Krajowego Rejestru Sądowego.