Instytut

Lider wśród banków zrzeszonych z Bankiem BPS

Laureatem konkursu „Najlepszy Bank Spółdzielczy zrzeszony z Bankiem BPS S.A. w 2012 roku” został Bank Spółdzielczy w Brodnicy. Statuetkę „Ptak Nadziei” i  pamiątkowy dyplom odebrał Prezes Zarządu Banku Pan Józef Mitura.

29 listopada 2013 roku w Hotelu Ossa w Rawie Mazowieckiej odbyło się Zgromadzenie Prezesów Banków Spółdzielczych Zrzeszonych z Bankiem Polskiej Spółdzielczości S.A., podczas którego rozstrzygnięty został  konkurs „Najlepszy Bank Spółdzielczy zrzeszony z Bankiem BPS S.A. w 2012 roku”.
W ww. konkursie Bank Spółdzielczy w Brodnicy zdobył tytuł Lidera Grupy BPS A.D. 2012.
Statuetkę – rzeźbę PTAKA NADZIEI zaprojektowaną oraz wykonaną przez Wiesława Janasza, jak również pamiątkowy dyplom odebrał Prezes Zarządu Banku Pan Józef Mitura.
Image
Konkurs Najlepszy Bank Spółdzielczy zrzeszony z Bankiem BPS S.A. organizowany jest od 2007 roku i biorą w nim udział wszystkie Banki Spółdzielcze z Grupy BPS. Wyniki opracowywane są na podstawie zweryfikowanych danych sprawozdawczych na koniec grudnia roku poprzedniego.
Konkurs ma na celu motywowanie Banków Spółdzielczych do poszukiwania nowych rozwiązań oraz doskonalenia dotychczasowej działalności.
Pan Józef Mitura, prezes Banku Spółdzielczego w Brodnicy, od 2007 r. jest członkiem Klubu Nowoczesnego Biznesu.