AktualnościGepardy BiznesuMocna FirmaŚwiatowa Firma

Lakiery marki PROFIX są dobrze postrzegane na większości światowych rynków

Multichem Sp. z o.o. jest polską firmą dostarczającą kompletne rozwiązania dla samochodowych napraw lakierniczych, oferowane pod marką PROFIX. Dzięki posiadanemu doświadczeniu i wiedzy technicznej oferuje nowoczesne i innowacyjne systemy dla lakiernictwa renowacyjnego. Produkty marki PROFIX wyróżniają się doskonałą jakością i dzięki atrakcyjnej cenie są konkurencyjne i dobrze postrzegane na większości światowych rynków.

Obecnie Multichem może pochwalić się przedstawicielstwem w ponad 50 krajach. Produkty sprzedawane są za pośrednictwem dystrybutorów, przedstawicieli, warsztatów lakierniczych oraz bezpośrednio  do sklepów.

 Image

Na całym świecie jest już ponad 4000 miejsc, w których funkcjonują systemy mieszania lakierów samochodowych PROFIX, a liczba ta stale rośnie.

Image

Multichem nadąża za trendami rynkowymi, a dzięki zaangażowaniu własnego zaplecza badawczo-rozwojowego jest firmą niezwykle innowacyjną. Firma kładzie duży nacisk na badania i rozwój produktów, które spełniają najbardziej wygórowane wymogi dotyczące ochrony środowiska. Jako jedna z pierwszych firm na rynku europejskim Multichem opracował i produkuje system doboru kolorów wodorozcieńczalnych lakierów bazowych.

 Image

Ciągle doskonalony i rozwijany system Aqua 2G cieszy się popularnością wśród partnerów na całym świecie. W połączeniu z bogatą dokumentacją kolorystyczną, intuicyjnym programem recepturowym oraz możliwością podłączenia spektofotometru system zapewnia komfortową pracę nawet najbardziej wymagającemu użytkownikowi. O wysokiej jakości produktów świadczy przede wszystkim rosnące zadowolenie użytkowników, jak również opinie i certyfikaty wielu niezależnych organizacji.

„Korzystający z naszych produktów lakiernicy i koloryści mogą liczyć na nasze wsparcie i pomoc. Dotyczy to zarówno szkoleń z zakresu stosowania produktów, jak i technik doboru kolorów. Zróżnicowane i regularne szkolenia przeprowadzane w Centrum Szkoleniowym PROFIX, mają na celu osiągnięcie najwyższej jakości i wydajności pracy a tym samym pomagają optymalizować koszty funkcjonowania każdego warsztatu lakierniczego”, mówi  Katarzyna Kaczmarek, Senior Sales Manager Multichem Sp. z o.o. w Luboniu.

 Image

Szkoleniowcy Multichemu za priorytet obrali komfort użytkowników. Zdając sobie doskonale sprawę, że to najcenniejsza rzecz w każdej firmie, zdecydowali się wysyłać w teren Mobilne Centrum Szkoleniowe, dzięki któremu każdy zainteresowany ma możliwość przetestowania produktu w wybranym przez siebie miejscu i czasie. Może to robić w znamy sobie środowisku pracy. Rozwiązanie to pozwala również na szybką reakcje w przypadku pytań ze strony bezpośrednich użytkowników.

Image

Przywiązując wagę do jakości wykonania produktów udzielana jest 10-letnia gwarancja na powłokę lakierniczą wykonaną według technologii PROFIX. Możliwe jest to dzięki prowadzeniu kontroli na każdym etapie produkcji oraz korzystaniu z wyselekcjonowanych surowców.

Image

Multichem Sp. z o.o. w Luboniu została wyróżniona przez Instytut Europejskiego Biznesu w X edycji Konkursu Gepardy Biznesu 2015, w VIII edycji  Konkursu Efektywna Firma 2015 w III edycji Programu Promocyjnego Mocna Firma Godna Zaufania – Strong Company 2015 oraz w III edycji Konkursu Światowa Firma – Worldwide Company 2015 na podstawie wiarygodnych danych finansowych z Krajowego Rejestru Sądowego i Urzędów Celnych. Z informacji z Urzędów Celnych wynika, że Multichem Sp. z o.o. w 2014 r. eksportowała swoje produkty do 32 krajów.