Gepardy Biznesu

L² – Language Consulting uczy języków e całej Polsce i zagranicą

Filozofia działania L²  – Language Consulting Sp. z o.o. w Warszawie  jest bardzo prosta: koncentruje się na możliwie najwyższej jakości nauczania przy utrzymaniu możliwie najniższych cen.

Szkolenia językowe dla firm w całej Polsce   

L² – Language Consulting od 1999 roku organizuje i przeprowadza szkolenia językowe dla firm w całej Polsce. Ukierunkowała się na potrzeby korporacji i instytucji państwowych dostosowując się do rynku i aktualnych potrzeb.
Wiele firm, które interesują szkolenia językowe dla firm w całej Polsce, wybierając szkołę, zwraca przede wszystkim uwagę na doświadczenie szkoły językowej w nauczaniu in-company i możliwość zorganizowania szkoleń językowych we wszystkich miastach i mniejszych miejscowościach w Polsce.
Kolejnym kluczem wyboru szkoły językowej jest wykwalifikowana kadra lektorów oraz referencje.
L² – Language Consulting Sp. z o.o. w Warszawie  zatrudnia ponad sześciuset pięćdziesięciu lektorów różnych języków w całej Polsce, którzy specjalizują się w nauczaniu języka ogólnego, biznesowego i specjalistycznego. Różnorodność profili lektorów wynika z odrębnych oczekiwań klientów korporacyjnych, co w efekcie ułatwia możliwie najlepsze dostosowanie ich do potrzeb Klientów.
L² – Language Consulting organizując szkolenia językowe dla firm w całej Polsce, zwraca szczególną uwagę na wysoką jakość oferowanych usług i kieruje się korzyścią dla Klienta i jego pracowników.
Zadowolenie i efektywność usług L² – Language Consulting zostało wielokrotnie potwierdzone referencjami otrzymanymi od llientów.
Od początku działalności L² – Language Consulting szkoli wyłącznie pracowników firm i instytucji. Rocznie to około 6000 pracowników firm  i instytucji w całej Polsce. Jej klientami są firmy międzynarodowe, polskie oraz urzędnicy piastujący najwyższe stanowiska w ministerstwach i innych instytucjach państwowych.
Szkolenia językowe dla firm w całej Polsce z całą pewnością staną się gwarancją sukcesu wielu pracodawców jak też ich pracowników, ponieważ każdy z nich wie, jak ważną rolę w życiu, zarówno zawodowym jak i prywatnym, odgrywa znajomość języka obcego.

Wyjazdy językowe – połączenie interesu firmy i pasji podróżowania pracowników  

Innym ciekawym i interesującym elementem systemu motywacyjnego dla pracowników są intensywne wyjazdy językowe za granicę. Bardzo często jest to forma nagrody za dobre wyniki podsumowujące rok pracy. Od kilku lat wyjazdy językowe stały się popularne zarówno  wśród pracowników firm jak i młodzieży i dzieci szkolnej.
L² – Language Consulting organizuje m.in. intensywne wyjazdy językowe do starannie wyselekcjonowanej szkoły w sercu Londynu. Kursy skierowane są zarówno do osób dorosłych jak i młodzieży powyżej szesnastego roku życia. Wyjazdowe kursy językowe do  Londynu dają możliwość rozwiązania problemów językowych, z którymi wielu słuchaczy zmaga się podczas kursu językowego w Polsce. Wyjazdy językowe  mają na celu przełamanie bariery językowej oraz podniesienie poziomu zaawansowania językowego w krótszym czasie niż standardowe szkolenia językowe. L² – Language Consulting poleca szczególnie taką formę nauki dla osób zapracowanych, mających trudności ze znalezieniem czasu na systematyczną  naukę w Polsce. Wyjazdy językowe i ich efekty niewątpliwe ułatwią pracę i funkcjonowanie pracownika w środowisku międzynarodowym, co z pewnością przyniesie korzyści dla pracodawcy.

L² – Language Consulting Sp. z o.o. w Warszawie  została wyróżniona przez Instytut Europejskiego Biznesu  w XI edycji Konkursu Gepardy Biznesu na podstawie wiarygodnych danych finansowych z Krajowego Rejestru Sądowego.