Klub

Krzysztof Sulkowski został członkiem Klubu Nowoczesnego Biznesu

Krzysztof Sulkowski, prezes zarządu  SoftHard S.A. w Płocku, został członkiem Klubu Nowoczesnego Biznesu.

Zarządzana przez niego firma  została wyróżniona w IX edycji Ogólnopolskiego Konkursu Gepard Biznesu 2014, w VII edycji Ogólnopolskiego Konkursu Efektywna Firma 2014 i  II edycji Ogólnopolskiego Programu Promocyjnego Mocna Firma Godna Zaufania 2014 na podstawie danych z Krajowego Rejestru Sądowego.

Tak przedstawia się na swojej stronie internetowej:

SoftHard S.A. funkcjonuje na rynku od 1990 roku. Wieloletnie doświadczenie i zwiększający się udział firmy w rynku nauczyły nas, że należy iść z duchem czasu. Dlatego ciągle rozwijamy produkty i naszą organizację.

Misją firmy SoftHard S.A. jest dostarczanie nowoczesnych oraz innowacyjnych produktów i usług za rozsądną cenę. Dbamy o dobre relacje z interesariuszami.

Kluczowym elementem naszej działalności jest tworzenie, rozwój, wdrażanie oraz serwis Zintegrowanego Systemu Informatycznego Papirus SQL. Zdobyliśmy duże doświadczenie dzięki licznym zrealizowanym i utrzymywanym projektom m.in. dla:

zarządców mieszkań i lokali (spółdzielnie mieszkaniowe, zarządcy komunalni, TBS-y, wspólnoty mieszkaniowe, wojsko);
firm, urzędów, służby zdrowia;
branży wodociągowej i ciepłowniczej.

Dla zapewnienia kompleksowej obsługi naszych klientów zajmujemy się również dostawą oraz serwisem sprzętu komputerowego. Doradzamy w wyborze  serwerów i rozwiązań sieciowych. Świadczymy usługi hostingu, projektowania, instalacji oraz konfiguracji systemów do pracy zdalnej i mobilnej. Posiadamy certyfikaty i autoryzacje firm: Microsoft, HP, Oracle, DELL, OKI, TOSHIBA, D-Link.

ZSI Papirus SQL pracuje w środowisku graficznym  z wykorzystaniem  technologii klient – serwer oraz trójwarstwowej. System posiada nowoczesny i przyjazny dla użytkownika interfejs. W całości przystosowany jest do obsługi dwóch baz danych Firebird (darmowa) i Oracle (komercyjna).

Na ZSI Papirus SQL składa się ponad 30 modułów, które obejmują swoim zakresem funkcjonalnym zagadnienia występujące u naszych klientów. W skład systemu wchodzą aplikacje służące do:

obsługi finansowo-księgowej,
obsługi zagadnień kontrolingowych w ramach rachunkowości zarządczej,
obsługi zagadnień kadrowo-płacowych,
zarządzania obiegiem informacji i dokumentów,
obsługi projektów.

Wdrożenia ZSI Papirus SQL  prowadzimy zgodnie z wypracowaną i sprawdzoną metodologią zarządzania projektami, obejmującą: analizę przedwdrożeniową, instalację, konfigurację modułów do wymagań klienta, migrację danych z innych systemów oraz szkolenia użytkowników.

Mając świadomość rosnących wymagań rynku rozwijamy naszą ofertę z korzyścią i w trosce o zadowolenie klientów oferując im coraz lepsze rozwiązania. Nad rozwojem ZSI Papirus SQL  pracuje doświadczony zespół fachowców. Posiadamy wiedzę i doświadczenie, które pozwalają nam skutecznie wprowadzać nowe, trudne rozwiązania. Nie boimy się nowych wyzwań, ponieważ mamy solidne podstawy  – rynek,  technologię, doświadczenie i  wiedzę.

Od początku swojej działalności SoftHard S.A. aktywnie uczestniczył w targach komputerowych KOMPUTER EXPO w Warszawie, SOFTARG w Katowicach, INFOSYSTEM w Poznaniu oraz  wielu innych.

Od 2010 roku utrzymujemy certyfikat „Przedsiębiorstwo Fair Play” w programie afiliowanym przy Krajowej Izbie Gospodarczej. Posiadamy wielokrotne wyróżnienia w konkursach Gepardy Biznesu i Efektywna Firma. Otrzymaliśmy także wyróżnienie w rankingu Diamenty Forbesa 2012.