Gepardy Biznesu

Korzystamy z fali wielkich projektów rebrandingowych

Szerokie kompetencje i bogate doświadczenie sprawiają, że nie tylko kompleksowo realizujemy złożone kampanie rebrandingowe, ale także wspomagamy firmy na poziomie consultingu, wdrażania i zarządzania projektem oraz obsługi serwisowej, mówi  Michał Zoll, prezes zarządu GALPOSTER Sp. z o.o. w Warszawie.

Michał Zoll, prezes zarządu GALPOSTER Sp. z o.o. w Warszawie
Galposter jest obecny na polskim rynku od 1997 roku. W tym czasie spółka stała się jednym z najważniejszych dostawców usług w obszarze outsourcingu procesów rebrandingowych oraz zmiany identyfikacji wizualnej. Zrealizowaliśmy setki złożonych kampanii i mniej skomplikowanych zleceń w Polsce i zagranicą.
Image
Spółka wchodzi w skład Grupy Outsourcing Experts, specjalizującej się w outsourcingu proce-sów back-office, wsparcia sprzedaży i marketingu oraz call i contact center. Dzięki sprawnej współpracy w ramach holdingu świadczymy usługi, korzystając z zasobów zarówno naszej spółki, jak i Grupy. Outsourcing Experts dysponuje własnymi ekipami montażowymi, rozbudo-waną flotą samochodową oraz infrastrukturą magazynową na terenie całego kraju.W 2011 r. Galposter włączył w swoje struktury podmiot działający pod nazwą Galposter Połu-dnie, dzięki czemu zwiększył moce produkcyjne i kompetencyjne w zakresie outsourcingu pro-cesów identyfikacyjnych.  Wzrost naszego potencjału wykonawczego i operacyjnego wpłynął na lepszą konkurencyjność w zakresie realizowania nawet najbardziej nietypowych projektów. Tym samym stworzyliśmy bezprecedensową rynkowo ofertę, bazującą na kompleksowej i profesjonalnej obsłudze w zakresie projektowania, produkcji, dostawy i montażu elementów oznakowania sieci. Jednocześnie, konsolidacja przyczyniła się do optymalizacji logistyki, zwiększenia aktualnych zdolności montażowych, a także skrócenia czasu realizacji podstawowych procesów produkcyjnych.Szerokie kompetencje i bogate doświadczenie sprawiają, że nie tylko kompleksowo realizujemy złożone kampanie rebrandingowe, ale także wspomagamy firmy na poziomie consultingu, wdrażania i zarządzania projektem oraz obsługi serwisowej.
 
 
GALPOSTER Sp. z o.o. w Warszawie została wyróżniona w Konkursie Gepardy Biznesu 2011.