Gepardy BiznesuPrzyjazne Miasto

Konkurs interaktywny „Z SANBankiem – nowocześnie i bezpiecznie”

17 czerwca 2019 r. w auli Wydziału Mechaniczno-Technologicznego Politechniki Rzeszowskiej w Stalowej Woli odbył się konkurs interaktywny pn. „Z SANBankiem – nowocześnie i bezpiecznie”.

Wydarzenie to zostało zorganizowane przez Nadsański Bank Spółdzielczy w ramach obchodów Święta Spółdzielczości Bankowej 2019.

Celem konkursu była edukacja w zakresie bankowości, spółdzielczości i bezpieczeństwa w cyberprzestrzeni oraz umiejętności korzystania z usług finansowych.

Konkurs cieszył się dużym zaintersowaniem ze strony studentów Wydziału Mechaniczno-Technologicznego Politechniki Rzeszowskiej w Stalowej Woli. Wzięło w nim udział aż 41 dwuosobowych drużyn.

Konkurs przeprowadzony został w nowoczesnej formule – Quizspotter, która polegała na udzieleniu odpowiedzi z zakresu działalności SANBanku, spółdzielczości, bezpieczeństwa, płatności bezgotówkowych oraz rynku finansowego przy użyciu tabletu. Na uzyskane wyniki wpływ miała nie tylko poprawna odpowiedź, ale również refleks i strategia. Wygrała drużyna, która po 21 rundach zdobyła najwięcej punktów.

Na zakończenie turnieju każdy z graczy otrzymał pamiątkowy dyplom, natomiast trzy pierwsze miejsca uhonorowane zostały nagrodami rzeczowymi ufundowanymi przez SANBank.

Zwycięzcami Konkursu zostali studenci Michał Malinowski i Paulina Smutek, wygrywając kamery sportowe. Drugie miejsce i głośniki mobilne otrzymali Dawid Podlasek i Maciej Maziarz, a trzecie miejsce nagrodzone słuchawkami bezprzewodowymi zdobyli Paweł Wolak i Natalia Puzio.

Nagrody oraz dyplomy wręczyli Pani Magdalena Więckowicz p.o. Prezes Zarządu Nadsańskiego Banku Spółdzielczego oraz dr. hab. inż. Aleksander Mazurkow, prof. PRz Dziekana Wydziału Mechaniczno-Technologicznego.

Wszystkim laureatom serdecznie gratulujemy, a pozostałym graczom dziękujemy za udział Konkursie „Z SANBankiem – nowocześnie i bezpiecznie”.

SANBank był wyróżniony przez Instytut Europejskiego Biznesu  w dziesiątej edycja konkursu Gepardy Biznesu 2015 oraz w szóstej edycji konkursu Bank Przyjazny Firmom 2014.