AktualnościEfektywna FirmaGepardy BiznesuPolskie BrylantyWielcy Modernizatorzy

JEREMIAS Sp. z o.o. Systemy kominowe to profesjonalizm i doświadczenie

Silna konkurencja w każdej dziedzinie jest motywująca. Dobrze się wyróżniać pozytywnie, by klient zapamiętał nas na długo. Jeremias Sp. z o.o. dba o jakość swoich produktów oraz usług od dawna. Potwierdza to uzyskany w lipcu 2017 roku certyfikat ISO 9001:2015.

Jeremias jest jedną z niewielu firm, które mogą się pochwalić wprowadzeniem nowych norm ISO 9001:2015 w zakresie produkcji i dostarczania systemów kominowych i wentylacyjnych.

„To kolejny dowód na to, że firma Jeremias nieustannie rozwija się w oparciu o międzynarodowe normy w zakresie produkcji i dostarczania systemów kominowych i wentylacyjnych. Doskonalimy wewnętrzne procesy, instrukcje oraz ciągle zwiększamy efektywność naszej pracy, ponieważ wierzymy, że przekłada się to na satysfakcję naszych klientów, co jest dla nas najważniejsze. Koncentrujemy się na wartościach, które tworzą naszą kulturę organizacyjną, mając przede wszystkim na uwadze wizję bycia światowym liderem na rynku – najwyżej ocenianym i najchętniej wybieranym przez klientów”, mówi Mateusz Wrona, Dyrektor ds. Sprzedaży Jeremias Sp. z o.o. w Gnieźnie.

Mateusz Wrona, Dyrektor ds. Sprzedaży Jeremias Sp. z o.o. w Gnieźnie

Działalność usługowa  firmy w zakresie laserowego cięcia blach, rur, profili oraz spawanie stali nierdzewnej i innych metali szlachetnych spełnia wymogi norm ISO 9001:2015. Dzięki temu jej partnerzy mogą być pewni najwyższej jakości wykonywanych przez nią produktów. Na stronie uslugi.jeremias.com.pl szerzej prezentuje zakres swojej działalności.

 

Jeremias ciągle udoskonala procesy produkcyjne, a standardem stała się prewencja oparta na badaniach satysfakcji klientów. Tylko w ten sposób może dostosować oczekiwania  kontrahentów do panujących zachowań rynku.

Jeremias Sp. z o.o. w Gnieźnie została wyróżniona przez Instytut Europejskiego Biznesu w XI edycji Konkursu Gepardy Biznesu 2016, IX edycji Konkursu Brylanty Polskiej Gospodarki 2016, IX edycji Konkursu Efektywna Firma 2016  i  VII edycji Konkursu Wielki Modernizator Polski 2016  na podstawie wiarygodnych danych finansowych z Krajowego Rejestru Sądowego.