InstytutKonferencje

Jak poprawić komunikację w firmie czy banku spółdzielczym

Dr Dariusz Tarczyński , psycholog biznesu, założyciel i dyrektor Instytutu Nieinwazyjnej Analizy Osobowości, na V Kongresie Nowoczesnej Gospodarki w Warszawie 22 listopada 2017 r. podpowie, jak poprawić komunikację w firmie. Z jego analiz i doświadczeń wynika, że nawet do 30 procent strat w firmie wynika z błędów komunikacyjnych, warto więc tych pomyłek unikać.

      Dr Dariusz Tarczyński to psycholog biznesu, założyciel i dyrektor Instytutu Nieinwazyjnej Analizy Osobowości. Twórca oryginalnych metod analizy osobowości na podstawie interpretacji wyglądu i wypowiedzi. Autor książek: „Jak odczytać człowieka z wyglądu”, „Zrozumieć człowieka z wyglądu”, „Psychografologia”, „Słowa klucze” oraz wielu artykułów poświęconych komunikacji interpersonalnej i technikom nieinwazyjnej analizy osobowości oraz psychologii biznesu.
Image
Ekspert w dziedzinie mowy ciała, komunikacji i autoprezentacji, wielokrotnie zapraszany do programów TVP 1, TVP 2, TV Polsat Biznes. Pomysłodawca, realizator i prowadzący cykl programów . „BUSINESS MENU – BIZNESMENI” emitowanych w TV Polsat Biznes.Trener/coach o bogatym, wieloletnim doświadczeniu w prowadzeniu autorskich szkoleń i warsztatów rozwijających i wzmacniających kompetencje menedżerskie kadry kierowniczej i zarządzającej oraz zespołów pracowniczych.  Zrealizował ponad 10 000 godzin szkoleń m.in. w zakresie komunikacji i technik sprzedażowych, motywowania pozafinansowego, kierowania i zarządzania zespołem, kreowania wizerunku i wystąpień publicznych, technik negocjacyjnych i wywierania wpływu, zarządzania sytuacją kryzysową. Prowadzi szkolenia dla kadry zarządzającej i menedżerów z zakresu zarządzania zmianą oraz warsztaty wprowadzające do optymalizacji procesu (LEAN , Kaizen).
Negocjator, doradca w kreowaniu wizerunku polityków, przedsiębiorców.
 
V Kongres  Nowoczesnej Gospodarki odbędzie się 22 listopada 2017 r. w Warszawie w Warszawskim Domu Technika NOT przy ul. Tadeusza Czackiego 3/5 w godzina od 10 do 14. Jego organizatorami są Kongregacja Przemysłowo-Handlowa Ogólnopolska Izba Gospodarcza, Instytut Europejskiego Biznesu, Klub Nowoczesnego Biznesu  i ULAN.
Więcej informacji o kongresie pod adresem:http://kongresng.pl/