Gepardy BiznesuInstytutPolskie Brylanty

Galan Logistics koncentruje się na organizacji transportów do krajów skandynawskich

Firma Galan Logistics powstała w 2006 roku. Została założona przez Konrada i Przemysława Gałanów. Firma specjalizuje się w kompleksowej obsłudze logistycznej. Od początku swojej działalności koncentruje się na organizacji transportów do krajów skandynawskich.

W ofercie spółki są również usługi w zakresie transportu i spedycji na rynku krajowym i międzynarodowym. Wszystkie oferowane przez firmę usługi realizowane są w sposób indywidualny, zapewniający najwyższe standardy. Firma działa i rozwija się strategicznie. Współpraca z klientami i partnerami biznesowymi oparta jest na wzajemnym rozwoju. Galan konsekwentnie buduje zaufanie, przez profesjonalizm i kreatywne zarządzanie projektami. Precyzyjnie określa zasady współpracy, aby zapewnić jak najwyższą jakość świadczonych usług, korzystne warunki i profesjonalną obsługę Customer Service.

Firma Galan Logistics gwarantuje najbardziej optymalne rozwiązania dla klientów, gdyż w kontaktach z nimi skupia się głównie na doradztwie. Wspólnie z klientami opracowuje plany i szuka najlepszych rozwiązań przy optymalizacji kosztów i skracaniu czasu transportu. Możliwości załadunkowe, informacja na czas, statusy przesyłek, wysoka terminowość oraz najnowsze technologie IT pozwalają osiągać wzrost przewagi konkurencyjnej.

Działalność operacyjna spółki odbywa się w trzech oddziałach w Polsce: w Kobylance koło Szczecina, w Poznaniu, w Gorzowie Wielkopolskim oraz w Tygelsjö w Szwecji. Firma posiada nowoczesny tabor, który stanowi 100 naczep typu standard i MEGA. Realizuje przewozy drobnicowe, częściowe
i całopojazdowe z uwzględnieniem przewozów specjalistycznych i materiałów niebezpiecznych ADR. Nowoczesna powierzchnia magazynowa zlokalizowana w Kobylance wraz z centrum cross-docking usprawnia dystrybucję i konsolidację ładunków drobnicowych, natomiast serwis pojazdów mechanicznych, świadczy kompleksowe usługi serwisowe dla naczep, pojazdów dostawczych oraz ciężarowych.

Galan Logistics Sp. z o.o. w Kobylance została wyróżniona przez Instytut Europejskiego Biznesu w XIII edycji Konkursu Gepardy Biznesu 2018 i w XI edycji Konkursu Brylanty Polskiej Gospodarki 2018 na podstawie wiarygodnych danych finansowych z Krajowego Rejestru Sądowego.

Galan Logistics Sp. z o.o. rozwija się bowiem dynamicznie – średnia z dynamik przychodów ze sprzedaży i zysku netto w latach 2015-2016 wyniosła w jej przypadku 151,7 proc. To przyniosło jej tytuł Gepard Biznesu 2018.

Wartość rynkowa Galan Logistics Sp. z o.o. w marcu 2017 r. została w sposób uproszczony oszacowana przez Instytut Europejskiego Biznesu na 14 mln zł, co dało jej tytuł  Brylant Polskiej Gospodarki 2018.

Więcej informacji o firmie pod adresem:  http://galanlogistics.pl