Aktualności

Forma  – budynek z myślą o rodzinie

Wśród różnych rozwiązań projektowych, mieszkania w zabudowie szeregowej zdają się być rozsądną propozycją dla rodzin. Zauważyła to firma Linea, która wprowadziła na rynek budynek o nazwie forma. Jest to rozwiązanie, które najczęściej wybierają 30-latkowie.

Forma to jeden z projektów budowlanych, który powstaje na Leśnej Polanie w Dopiewcu. Inwestycję realizuje deweloper Linea. Na każdy budynek składają się cztery mieszkania o powierzchniach od 69,51 do 73,80 mkw., każde z nich będzie dwupoziomowe.

Postawiliśmy na zabudowę szeregową, bo obecnie to jedno z najmodniejszych rozwiązań mieszkaniowych. Budynek forma jest skrojony na miarę młodej rodziny i to takie osoby przeważnie decydują się na zakup – mówi Adam Wędrychowicz, architekt z firmy Linea.

Image

 

Rzeczywiście projekt ten pozwala na wygodne życie rodziny z jednym lub dwojgiem dzieci, między innymi za sprawą funkcjonalnego rozmieszczenia pomieszczeń w lokalu. Na parterze umiejscowiona jest kuchnia z salonem, łazienka, a w wybranych mieszkaniach również pokój dzienny. Natomiast na piętrze znajdują się dwie sypialnie, łazienka, a w niektórych projektach również garderoba. Każde takie mieszkanie dysponuje również własnym ogrodem i miejscem na samochód.

Image

            Nic dziwnego, że domy w zabudowie szeregowej często wybierają 30-latkowie. Z jednej strony potrzebują oni wygodnego lokalu, który będzie przestronny i wygodny, z drugiej poszukują spokoju i bezpieczeństwa. Często kluczowa dla nich jest również cena, mieszkania w zabudowie szeregowej są dostosowane do możliwości finansowych takich młodych rodzin. Z pomocą przychodzi również rządowy program dopłat MdM w ramach, którego można liczyć na środki umożliwiające pokrycie tzw. wpłaty własnej, wymaganej przy uruchomieniu kredytu. – Dla naszych klientów przygotowaliśmy bezpłatną możliwość skorzystania z pomocy doradcy finansowego, który w bezpieczny sposób przeprowadzi przez proces finalizacji transakcji zakupu mieszkania – dodaje Adam Wędrychowicz.