Efektywna FirmaGepardy BiznesuMocna Firma

Firmie BeClever udało się zbudować silną i zaufaną markę

Wnikliwe słuchanie głosu rynku oraz szybka reakcja na zmiany w jego otoczeniu przyczyniły się do stworzenia innowacyjnych produktów, nieustannie zdobywających swoich zwolenników w wielu krajach europejskich,  mówi Michał Orchowski, Prezes Zarządu BeClever Sp. z o.o. we Wrześni.

Michał Orchowski, Prezes Zarządu BeClever Sp. z o.o. we Wrześni:

Firma BeClever jest producentem systemów rolet zewnętrznych, które stanowią integralną część nowoczesnych technologii budowlanych.
Naszą misją, sukcesywnie realizowaną w przyjętej polityce firmy, jest zaspokajanie potrzeb wszystkich grup docelowych poprzez ciągłą optymalizację jakości produktów oraz świadczonych usług.

Image

Flagowym produktem firmy jest innowacyjny system rolet naokiennych CleverBox (rolety montowane na ramie okna, z możliwością zabudowy we wnęce okiennej) – produkt nieustannie rozwijany od początku funkcjonowania marki BeClever na rynku europejskim.

Portfel produktowy uzupełnia system podtynkowy InterBox (rolety przeznaczone do całkowitej zabudowy we wnęce nadproża) oraz system natynkowy StandardBox (rolety przeznaczone do bezpośredniego montażu na elewacji budynku).

BeClever opierając swoją filozofię na czterech podstawowych założeniach: specjalizacja, innowacyjność, uniwersalność i jakość, stał się jednym z liderów rynku branżowego.

Wnikliwe słuchanie głosu rynku oraz szybka reakcja na zmiany w jego otoczeniu przyczyniły się do stworzenia innowacyjnych produktów, nieustannie zdobywających swoich zwolenników w wielu krajach europejskich.

Sukces BeClever to również kierowanie się w biznesie takimi zasadami jak uczciwość, rzetelność oraz wiarygodność. Dzięki tym wartością udało się zbudować  silną i zaufaną markę, której renomę potwierdzają liczne nagrody i wyróżnienia  przyznane przez grona eksperckie, osoby z branży oraz media.

BeClever Sp. z o.o. we Wrześni została wyróżniona w IX edycji ogólnopolskiego Konkursu Gepardy Biznes 2014, VII edycji ogólnopolskiego Konkursu Efektywna Firma 2014 oraz  II edycji Ogólnopolskiego Programu Promocyjnego Mocna Firma Godna Zaufania 2014.