Gepardy Biznesu

Firma zbudowana pod oczekiwania klienta

Image„Tak jak wiedza nasyca inteligencję, tak dobry pomysł nasyca biznes. Dobry pomysł na biznes to sine qua non każdej działalności gospodarczej i zarazem główny element strategii naszej firmy”, mówi dr inż. Krzysztof Kolterman, Prezes Zarządu PHPU „Arkol” Sp. z o.o. w Warszawie.

 

Istniejemy na rynku od 1995 roku. Zawsze chcieliśmy być we właściwym miejscu o właściwej porze i z właściwym pomysłem, bo w naszej opinii gwarantuje to sukces. Podstawowe i konieczne elementy zarządzania jak planowanie, organizowanie, działanie i kontrola to elementy, które można doskonalić, poprawiać, korygować, natomiast pomysł trzeba mieć, by móc go rozwijać nadążając za zmiennością otoczenia i jego oczekiwań.
Bardzo ważnym elementem zarządzania biznesem jest postrzeganie otoczenia poprzez antycypację jego potrzeb, do czego przykładamy wielką wagę tak by móc przygotować całe spectrum możliwości w obszarze produkcji i usług do spełnienia przyszłych oczekiwań rynku, co pozwala na budowę przewagi konkurencyjnej.

Image

 Krzysztof Kolterman, Prezes Zarządu PHPU „Arkol” Sp. z o.o. w Warszawie

Nie mówimy o sobie; profesjonalni, doświadczeni, innowacyjni, uczciwi. Uważamy, że te określenia są zarezerwowane dla naszych klientów. My staramy się zrobić jak najwięcej, by tak nas postrzegano. Staramy się wsłuchiwać w głos naszych klientów, aby móc właściwie odpowiedzieć na ich oczekiwania, odpowiednim wyrobem czy usługą. Cała konfiguracja funkcjonowania firmy w zakresie projektowania, produkcji, transportu, serwisu jest zbudowana pod oczekiwania klienta, bo to on jest dla nas najważniejszy.

„Arkol” Sp. z o.o. w Warszawie jest producentem mebli. Uzyskała tytuł Gepard Biznesu 2012.