Gepardy BiznesuInstytutŚwiatowa Firma

Firma Hi – Tec Andrzej Sieklucki to Gepard Biznesu i Światowa Firma Worldwide Company 2020

Firma Hi – Tec Andrzej Sieklucki w Legionowie została wyróżniona przez Instytut Europejskiego Biznesu w XV edycji Konkursu Gepardy Biznesu 2020 i VIII edycji Konkursu Światowa Firma Worldwide Company 2020 na podstawie danych finansowych

Firma Hi – Tec Andrzej Sieklucki rozwija się bowiem dynamicznie – średnia z dynamik przychodów i zysku netto w latach 2018-2019 wyniosła w jej przypadku 21,5 proc. To przyniosło jej tytuł Gepard Biznesu 2020.

W 2019 r. eksportowała usługi do 27 krajów, dzięki czemu uzyskała tytuł Światowa Firma Worldwide Company 2020.

Specjalizuje się w transporcie leków, kosmetyków, elektroniki oraz towarów niebezpiecznych ADR. Oferuje nowoczesną flotę pojazdów przystosowanych pod najbardziej wymagające ładunki w kontrolowanej temperaturze.

Bezpośrednia dostawa bez przeładunków i magazynowania gwarantuje bezpieczeństwo powierzonych jej towarów. Wie, jak ważna jest jakość i czas wykonywanych usług, dlatego działa szybko, sprawnie i solidnie.

Hi – Tec tworzy grupa doświadczonych i ambitnych pracowników, którzy są w stanie sprostać oczekiwaniom najbardziej wymagających klientów. Jej zespół profesjonalnych spedytorów, nowoczesna flota i doświadczeni kierowcy gwarantują solidność usług i bezpieczeństwo przewożonego towaru.

Z powodzeniem dostarcza powierzane transporty na terenie całej Europy i Rosji, a także Kazachstanu i Gruzji.

Dzięki urządzeniom GPS oraz wysokiej dyspozycyjności pracowników jest w stanie współpracować i informować klientów od etapu planowania transportu do rozładunku towaru w miejscu przeznaczenia.

Więcej o firmie pod adresem:  http://hi-tec24.pl

Informacja o Magazynie Przedsiębiorców „Europejska Firma” i Instytucie Europejskiego Biznesu

Magazyn Przedsiębiorców „Europejska Firma” i Instytut Europejskiego Biznesu zajmują się analizą wyników finansowych przedsiębiorstw. W ciągu 14 lat dokładnie przeanalizowali wyniki finansowe 80 tysięcy polskich firm. Analizy opierają się głównie na oficjalnych i wiarygodnych danych finansowych, przekazywanych przez firmy do Krajowego Rejestru Sądowego. Dane te są publiczne i ogólnie dostępne, by bezpieczniejsza była działalność gospodarcza.  Analizy i rankingi pomagają w sprawdzeniu wiarygodności partnerów gospodarczych.

Od 2006 r.  Instytut Europejskiego Biznesu organizuje Konkurs Gepardy Biznesu. Jeżeli w przyjętym okresie średnia z dynamik przychodów i zysku netto badanej firmy wynosi więcej niż 10 proc., przyznaje jej bezpłatnie tytuł Gepard Biznesu.

Od marca 2016 r. projekt ten jest chroniony za pomocą znaku towarowego Business Gepard w 28 krajach Unii Europejskiej.

Na podstawie danych z KRS instytut organizuje też od 2008 r. Konkurs Efektywna Firma, a od 2013 r. Program Promocyjny Mocna Firma Godna Zaufania.

Za Efektywną Firmę uznaje tę, w której stosunek zysku netto do przychodów wynosi więcej niż 5 proc. Tytuł Mocna Firma Godna Zaufania przysługuje tej, która w danym roku jest jednocześnie wyróżniona w Konkursie Gepardy Biznesu i Konkursie Efektywna Firma.

Od 2008 r. IEB na podstawie danych z KRS organizuje też Konkurs Brylanty Polskiej Gospodarki. Tytuł ten przyznaje firmom, których wartość rynkowa wynosi według jego szacunków więcej niż 10 mln zł.

Na podstawie danych finansowych instytut liczy wartość rynkową firm w uproszczony sposób, wykorzystując dwa wskaźniki z Giełdy Papierów Wartościowych w Warszawie: C/Z, czyli Cena do Zysku netto oraz C/Wk – Cena do Wartości Księgowej.

Wartość rynkowa firm wykorzystywana jest od 2019 r. również w Konkursie Samorząd Przyjazny Firmom, który instytut organizuje od 2007 r. Tytuł ten przyznaje powiatom, miastom, gminom, dzielnicom, w których znajdzie dużo firm wartych łącznie więcej niż 10 tys. zł na mieszkańca.

Od 2012 r. instytut prowadzi Konkurs Wielki Modernizator Polski. Tytuł przyznaje podmiotom, w których dwuletnia amortyzacja była wyższa niż 5 mln zł .

Od 2013 r. IEB organizuje Konkurs Światowa Firm Worldwide Company. Tytuł przyznaje przedsiębiorstwom eksportującym do minimum 3 krajów.

Każdego roku do instytut zgłaszają się firmy z prośbą, by przeanalizował ich wyniki finansowe i ocenił, czy zasługują na wyróżnienie w jego konkursach.