Efektywna FirmaGepardy BiznesuInstytutMocna Firma

Finanse z sensem

Prywatny Inkubator Biznesów Sp. z o.o. (PIB Finanse) z Krakowa, to rozwijająca się firma z branży finansowej, specjalizująca się w wycenach, pozyskiwaniu finansowania dla podmiotów gospodarczych oraz doradztwie przy sprzedaży biznesów. Spółka działa zgodnie z mottem „finanse z sensem” i wyróżnia się doświadczeniem oraz rzetelnością.

PIB Finanse działa na polskim rynku od 2003 roku i świadczy usługi oparte indywidualnym podejściu do kontrahenta. W centrum zainteresowania zespołu zawsze jest klient, jego potrzeby i profesjonalna analiza sytuacji.

Rynek inwestycji jest niezwykle złożony, wymaga wszechstronnej wiedzy, nie tylko z zakresu finansów, ale także prawniczej i psychologicznej. PIB Finanse w ramach swojej działalności bierze te czynniki pod uwagę, a dzięki wiedzy i doświadczeniu jest w stanie odpowiedzieć na zróżnicowane potrzeby klienta i zaoferować adekwatną pomoc.

Zespół składający się z doświadczonych praktyków oferuje usługi w zakresie doradztwa biznesowego, wycen i analiz oraz tworzenia profesjonalnych biznesplanów. Skupia się na obsłudze przedsiębiorców, dla których usługi dużych banków inwestycyjnych są za drogie, niedostępne lub nieodpowiednie w stosunku do potrzeb. Spółka bieżąco dopasowuje swoje usługi do dynamicznie zmieniającej się sytuacji gospodarczej.

Firmę tworzy zespół, składający się z doświadczonych specjalistów od wielu lat działających na rynkach finansowych.

Prezes Zarządu, Jacek Jankowski, od 1993 roku związany jest z inwestycjami kapitałowymi, a od 2002 roku prowadzi własną działalność gospodarczą, nabywał doświadczenie w Domu Maklerskim Penetrator oraz w Agencji Reklamy Zewnętrznej „OK Plakat”.

Tomasz Załęcki, Członek Zarządu, posiada doświadczenie związane z pracą w domach maklerskich Penetrator, Magnus, Elimar i Trigon oraz towarzystwach funduszy inwestycyjnych: Górnośląskim, Penetrator i Forum. Wchodził w skład zarządów DM Penetrator oraz Penetrator TFI. Inwestuje na giełdzie od 1991 roku. Jest także licencjonowanym doradcą inwestycyjnym (nr 49).

Doradca Zarządu Łukasz Rewera swoje doświadczenie na rynku kapitałowym zdobywał jako makler papierów wartościowych w Centrali Domu Maklerskiego IDM S.A. i jako doradca inwestycyjny w Forum TFI. Inwestuje na giełdzie od 2002 roku. Od 2010 roku posiada licencję doradcy inwestycyjnego (nr 336), a od 2006 roku licencję maklera papierów wartościowych (nr 1987).

 

PIB Finanse w ciągu lat zdobył zaufanie szerokiego grona klientów, co zaowocowało zdobyciem w ostatnim czasie takich wyróżnień jak Gepard Biznesu, Efektywna Firma 2020 oraz Mocna Firma Godna Zaufania 2020. Więcej o firmie pod adresem: https://www.pib-finanse.pl/

#europejskafirma #instytuteuropejskiegobiznesu #wyróżnieniadlafirm #gepardbiznesu #businessgepard   #mocnafirmagodnazaufania  #strongcompany  #efektywnafirma #prestiżowytytuł  #modernbusinessclub #JerzyKrajewski