Efektywna FirmaGepardy BiznesuPolskie Brylanty

Fabryka Mebli Biurowych MDD sprzedaje meble na całym świecie

Nasza lada Valde stanęła niedawno w Białym Domu w Waszyngtonie. Nasze lady witają też gości, m.in. w Miva Gallery w Malmö, w recepcji w Luwrze, jak i w Muzeum Prehistorii we Francji. Sukces naszego przedsiębiorstwa to „trafiony” w gusta i oczekiwania klientów produkt, szybki termin realizacji zamówienia oraz sprawna logistyka, mówi Mirosława Wojciechowska, regionalny dyrektor sprzedaży Fabryki Mebli Biurowych MDD Sp. z o.o. w  Sępólnie Krajeńskim.

 Mirosława Wojciechowska, regionalny dyrektor sprzedaży Fabryki Mebli Biurowych MDD Sp. z o.o. w  Sępólnie Krajeńskim

Fabryka Mebli Biurowych MDD od ponad 20 lat z sukcesem zajmuje się produkcją mebli biurowych. W ofercie fabryki są również lady recepcyjne i  gabinety. MDD to firma tylko i wyłącznie z polskim kapitałem, firma rodzinna, zatrudniająca prawie 200 osób. Jest to największy pracodawca na lokalnym rynku pracy. Fabryka położona jest w malowniczym miejscu jakim jest Sępólno Krajeńskie.

Image

Mirosława Wojciechowska, regionalny dyrektor sprzedaży Fabryki Mebli Biurowych MDD Sp. z o.o. w  Sępólnie Krajeńskim

W fabryce produkuje się około 40 tysięcy stanowisk biurowych rocznie. To oczywiście nie wszystko, bo doliczyć do tego należy jeszcze gabinety i lady recepcyjne. Ciekawostką jest to, że mamy w swojej ofercie gabinet z biurkiem regulowanym elektrycznie. Jest to oferta raczej unikatowa wśród producentów mebli biurowych. Wyszliśmy naprzeciw oczekiwaniom i wzrastającym zainteresowaniem tego rodzajem mebli. Również na polskim rynku wzrasta świadomość jak ergonomicznym rozwiązaniem jest biurko z regulacją elektryczną. Będąc w 2013 roku na targach „Orgatec” w Kolonii z dumą obserwowałam, że w segmencie lad byliśmy bezkonkurencyjni. Mogę się pochwalić również, że nasza lada Valde stanęła niedawno w Białym Domu w Waszyngtonie. Nasze lady witają gości, m.in. w Miva Gallery w Malmö, w recepcji w Luwrze, jak i w Muzeum Prehistorii we Francji. Sukces naszego przedsiębiorstwa to „trafiony” w gusta i oczekiwania klientów produkt, szybki termin realizacji zamówienia oraz sprawna logistyka. Nie spoczywamy na laurach – stale uzupełniamy naszą ofertę, w tym roku o krzesła pracownicze i konferencyjne, jak i lockery. Tak obrany kierunek daje naszej sieci dilerskiej ofertę w pełni kompatybilną. Najważniejszą rzeczą w biznesie jest stałe monitorowanie rynku i jego potrzeb oraz akceptacja zmian. To, jak kreujemy nasz produkt, wyznacza szeroko pojęty dizajn użytkowy, jak i funkcjonalność oraz ergonomia. Widzimy jak wzrasta świadomość klienta ostatecznego w obszarze dbałości o zdrowie, wobec tego na przykład promujemy biurka z elektryczną regulacją wysokości.

Fabryka Mebli Biurowych MDD Sp. z o.o. w  Sępólnie Krajeńskim została wyróżniona przez Instytut Europejskiego Biznesu w X edycji Konkursu Gepardy Biznesu 2015, w VIII edycji  Konkursu Efektywna Firma 2015 i w VIII edycji  Konkursu Potęga Biznesu Godna Zaufania 2915 na podstawie wiarygodnych danych finansowych z Krajowego Rejestru Sądowego.