Efektywna FirmaGepardy BiznesuMocna Firma

Electris jest liderem na europejskim rynku elementów miedzianych dla przemysłu elektroenergetycznego

Firma Electris to spółka rodzinna z polskim kapitałem. Istnieje na rynku od 2003 roku. Rozpoczęła jako mała firma, produkując na 3 używanych maszynach. Dzisiaj ma zakład o powierzchni ponad 6000 mkw., wyposażony w najnowocześniejszy park maszynowy i jest liderem na rynku europejskim w produkcji elementów miedzianych dla przemysłu elektroenergetycznego.

Specjalizuje się w produkcji podzespołów i elementów miedzianych o różnorodnych rozmiarach i kształtach. Jej produkty to m.in. szyny prądowe, złącza i końcówki miedziane, listwy miedziane, elastyczne szyny zasilające, chłodnice oraz radiatory.

Produkty firmy Electris są stosowane m. in. w rozdzielniach elektrycznych, panelach kontrolnych oraz szafach sterowniczych.

Głównymi odbiorcami jej produktów są klienci z sektora energetycznego, telekomunikacyjnego, lotniczego, transportowego oraz odnawialnych źródeł energii.

Współpracuje z blisko 70 klientami w kraju i na świecie, większość z nich to znane światowe koncerny.

Sukcesy Electris są zasługą wielu wspaniałych osób, które miały wkład w rozwój firmy. Obecnie jest to ponad 120 osób.

Wysoka jakość produkcji jest dla spółki priorytetem, dlatego wdrożyła i stosuje standardy AS9100 oraz ISO9001, a jej klienci kilkukrotnie wyróżnili ją nagrodami „Najlepszy dostawca roku”.

Firma ma własny Dział Badań i Rozwoju, który współpracuje z uczelniami i instytutami naukowymi. Dział ten został uruchomiony w odpowiedzi na liczne zapytania dotyczące produktów, które wymagały wdrożenia nowych, często innowacyjnych technologii do ich produkcji.

Dzięki rodzinnej pasji do innowacji oraz zaangażowaniu wysoce wykwalifikowanych pracowników jesteśmy gotowi na dynamiczny rozwój w kolejnych latach.

„Nieustannie monitorujemy rynek, analizujemy możliwości i wdrażamy nowe rozwiązania, które często są pionierskie i wyznaczają kierunki rozwoju branży”,  mówi Łukasz Hajdyła,  Prezes Zarządu Electris.

Łukasz Hajdyła,  Prezes Zarządu Electris

Link do filmu o Electris:

https://www.google.com/url?q=https://www.youtube.com/watch?v%3D8wW0swhDCLs&sa=D&ust=1518079893592000&usg=AFQjCNFan4lHspqUy6buZgGQNlwSZ6sbpQ

Electris Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp. k. W Kętach została wyróżniona przez Instytut Europejskiego Biznesu  w XII edycji Konkursu Gepardy Biznesu 2017, X edycji  Konkursu Efektywna Firma 2017 oraz V edycji Programu Promocyjnego Mocna Firma Godna Zaufania  2017 na podstawie wiarygodnych danych finansowych z Krajowego Rejestru Sądowego.

Electris Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp. k.

ul. Mickiewicza 6

32-650 Kęty

Zakład produkcyjny: Białka 620, Maków Podhalański.

www.electris.pl

Tel.: (+48) 33 874 49 30