Efektywna FirmaGepardy BiznesuInstytutMocna Firma

EFFEKT Sp. z o.o. w Katowicach jest Mocną Firmą Godną Zaufania 2018

EFFEKT Sp. z o.o. w Katowicach jest Mocną Firmą Godną Zaufania 2018.  Została  bowiem wyróżniona w XIII edycji Konkursu Gepardy Biznes 2018 i  XI edycji Konkursu Efektywna Firma 2018, a to oznacza, że jest też laureatem VI edycji Programu Promocyjnego Mocna Firma Godna Zaufania 2018.

EFFEKT Sp. z o.o. w Katowicach wysłała swoje dane finansowe, by ją ocenić w konkursach Instytutu Europejskiego Biznesu.

Instytut Europejskiego Biznesu ocenił jej rozwój, badając dynamikę dwóch parametrów: przychodów i zysku netto w latach 2016-2017.

Okazało się, że średnia z tych dynamik wyniosła 54,1 proc.  To oznacza, że EFFEKT Sp. z o.o. w Katowicach rozwija się na tyle dynamicznie, że została wyróżniona w XIII edycji Konkursu Gepardy Biznesu 2018 i może używać tytułu Gepard Biznesu 2018 bezpłatnie na wszystkich nośnikach informacji.

 

Statuetka Gepard Biznesu zaprojektowana w 2006 r. przez Katarzynę Pągowską.

Instytut Europejskiego Biznesu przeanalizował też stosunek zysku netto do przychodów w latach 2016-2017.  Jego średnia w tych latach wyniosła 7,3 proc., a to oznacza, że  EFFEKT Sp. z o.o. w Katowicach działa tak efektywnie, że została wyróżniona w XI edycji  Konkursu Efektywna Firma 2018 i może używać tytułu Efektywna Firma 2018 bezpłatnie na wszystkich nośnikach informacji.
Statuetka Konkursu Efektywna Firma 2018
Zgodnie z zasadami przyjętymi przez Instytut Europejskiego Biznesu, firma wyróżniona tego samego roku zarówno w konkursie Gepardy Biznesu jak i Efektywna Firma zasługuje też na miano Mocna Firma Godna Zaufania, bo rozwija się i dynamicznie, i efektywnie.
EFFEKT Sp. z o.o. w Katowicach została więc też laureatem VI edycji Programu Promocyjnego Mocna Firma Godna Zaufania 2018 i może używać tytułu Mocna Firma Godna Zaufania 2018 bezpłatnie na wszystkich nośnikach informacji.

Statuetka Programu Promocyjnego Mocna Firma Godna Zaufania  2018. Jej głównym elementem są złączone ręce pracowników i partnerów biznesowych, tworzące mocne ogniwo gospodarki. Ręce wykonane są z mocnego metalu.

Swoje dane finansowe EFFEKT Sp. z o.o. w Katowicach zastrzegła do wiadomości Instytutu Europejskiego Biznesu.

Konkurs Gepardy Biznesu prowadzony jest od 2006 r. przez Instytut Europejskiego Biznesu na podstawie wyników finansowych firm.  Obecnie trwa XIII edycja konkursu Gepardy Biznesu 2018.

Konkurs Efektywna Firma prowadzony jest od 2008 r. przez Instytut Europejskiego Biznesu na podstawie wyników finansowych firm.  Obecnie trwa XI edycja konkursu Efektywna Firma 2018.

Program Promocyjny Mocna Firma Godna Zaufania prowadzony jest od 2013 r. przez Instytut Europejskiego Biznesu na podstawie wyników finansowych firm.  Obecnie trwa VI edycja Programu Promocyjnego Mocna Firma Godna Zaufania 2018.

Przedstawiciele innej wyróżnionej firmy, Agencji Wydawnicza „Technopol” , którzy odebrali statuetki i dyplomy konkursu Gepardy Biznesu , Efektywna Firma i Mocna Firma Godna Zaufania na V Kongresie Nowoczesnej Gospodarki w Warszawie 22 listopada 2017 r.