Efektywne Firmy 2019 Województwa Pomorskiego

Spośród 56 456 tysięcy polskich przedsiębiorstw, których wyniki finansowe w październiku 2020 r. zbadał Instytutu Europejskiego Biznesu, tytuł Efektywna Firma 2019 uzyskało 2660 firm z województwa pomorskiego, bo stosunek zysku netto do przychodów ze sprzedaży i zrównanych z nimi wyniósł w nich minimum 5 proc.
Instytutu Europejskiego Biznesu, utworzony 12 grudnia 2005 r., prowadzi Konkurs Efektywna Firma od 2008 r. Przez dwanaście lat dokładnie przeanalizował wyniki finansowe 80 tysięcy przedsiębiorstw i kilkuset banków działających w Polsce.

Przedstawiamy ranking efektywnych firm według stosunku zysku netto do przychodów ze sprzedaży i zrównanych z nimi.

Do analizy zostały wybrane te firmy, które w 2017 miały minimum 100 tys. złotych przychodów netto, wykazały zysk netto powyżej 1 tys. zł, a wartość ich kapitału własnego była wyższa niż 1 tys. zł.

Instytutu Europejskiego Biznesu policzył stosunek zysku netto do przychodów.

Na tej podstawie Instytutu Europejskiego Biznesu stworzył rankingi najbardziej efektywnych firm w Polsce – Efektywne Firmy 2019.

Firmy wymienione w poniższym rankingu mogą bezpłatnie i bezterminowo wykorzystywać tytuł Efektywna Firma 2019 publicznie na wszystkich nośnikach.

Instytutu Europejskiego Biznesu policzył też w uproszczony sposób ich wartość rynkową na koniec marca 2019 przez porównanie ich wyników do wycen spółek akcyjnych notowanych na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie.

Metodologia liczenia wartości rynkowej, stosowana przez Instytut Europejskiego Biznesu, opisana jest poniżej rankingu.

Statuetka Efektywna Firma 2019

Płatne są logo Efektywna Firma 2019 oraz dyplomy i statuetki dla wyróżnionych firm i ich pracowników. Prosimy więc nie kopiować z Internetu dla celów marketingowych wizerunku statuetki Efektywna Firma, gdyż zdjęcia chronione są prawami autorskimi.

Efektywne Firmy 2019 Województwa Pomorskiego
Lp. Nazwa firma Siedziba Średni stosunek zysku netto do przychodów w latach 2016 i 2017 r. w proc. Wartość rynkowa firmy w marcu 2019 r. w tys. zł
1 Jap Sp. z o.o. Gdańsk 4253 101443
2 Pk Sp. z o.o. Chojnice 3152 31840
3 Vinci Energies Polska Sp. z o.o. Gdynia 1800 57972
4 Ok.Pl Jarosław Bojaruniec S.K.A. Przyjaźń 1527 3358
5 Remontowa Holding S.A. Gdańsk 1303 492687
6 NAVIMOR INTERNATIONAL Sp. z o.o. Sopot 950 114717
7 Ibereolica Sp. z o.o. Gdańsk 826 16429
8 Batory Investments Sp. z o.o. Gdynia 681 36379
9 ENERGA S.A. Gdańsk 643 4950775
10 Adviser Sp. z o.o. S.K. Gdańsk 568 10233
11 Nextgen-Tech.Pl Sp. z o.o. Gdańsk 479 8995
12 Gasten S.A. Gdynia 475 2812
13 Olivia Business Centre Sp. z o.o. Gdańsk 330 4075
14 Interdoor Sp. z o.o. Nowy Dwór Wejherowski 299 4989
15 Łużycka Plus Investment Sp. z o.o. Gdynia 274 76756
16 Gminna Spółdzielnia Samopomoc Chłopska Borzytuchom z siedzibą w Tuchomiu Tuchomie 244 9268
17 Delta Żuławy Sp. z o.o. Stare Pole 225 156000
18 Żelazno Agro Farm Sp. z o.o. Żelazno 215 6049
19 Przedsiębiorstwo Produkcyjne UNIBUD Sp. z o.o. Wielki Klincz 205 117251
20 Dart Dg Staszak Kełpiński sp.j. Gdańsk 192 51929
21 Spółdzielnia Mieszkaniowa im. Cypriana Kamila Norwida w Gdyni Gdynia 154 39012
22 Euro Capital Sp. z o.o. Gdynia 147 8105
23 RWS Verus Sp. z o.o. S.K. Gdańsk 141 2738
24 MRS S.A. Charzykowy 133 1530
25 Fundusz Udziałowy S.A. Gdańsk 130 2563
26 VGL Group Sp. z o.o. Gdynia 119 89906
27 Regionalne Towarzystwo Inwestycyjne S.A. Dzierzgoń 116 9462
28 Nieruchomości Henryk Gawin i Wspólnicy sp.j. Gdańsk 114 16472
29 Visline Express Sp. z o.o. Gdynia 110 362
30 Gdańska Fabryka Farb Graficznych Sp. z o.o. Gdynia 105 1319
31 Domino Sp. z o.o. S.K. Skarszewy 99 2708
32 REN Ventures Sp. z o.o. Sp.K. Gdańsk 99 867
33 Pawel Liszewski Limited S.K. Gdynia 96 6070
34 BIT Assets Sp. z o.o. sp.k. Gdańsk 95 2742
35 TM Nord S.J. Gdańsk 94 24618
36 DOSCHEM Sp. z o.o. Rekcin 94 7522
37 Imperial Re Sp. z o.o. sp.k. Gdańsk 93 1986
38 Stark Investment Sp. z o.o. Kębłowo 91 2396
39 RWS Rental Park Sp. z o.o. S.K. Gdańsk 91 81656
40 Atap’s Inwestment Anna Szyszko Spółka Komandytowa Borkowo 90 13419
41 Grupa NDI S.A. Sopot 89 284416
42 Tiger Invest Sp. z o.o. sp.k. Gdańsk 88 20474
43 Śląska Sp. z o.o. sp.k. Gdynia 88 3459
44 Oval Edward Maciąg, Mieczysław Gałecki, Andrzej Paliński S.J. Gdańsk 87 9129
45 Spółdzielczy Instytut Naukowy G. Bierecki sp.j. Sopot 84 88978
46 Grupa Doradczo-Audytorska Polska Sp. z o.o. S.K. Gdańsk 84 4194
47 Pro Internet Sp. z o.o. S.K. Gdańsk 83 53352
48 Admit Consultancy Sp. z o.o. I Wspólnik Spółka Komandytowa Sopot 83 10732
49 Gospodarstwo Rolne Zielony Bałtyk Sp. z o.o. Potęgowo 83 4164
50 Navimor Inter – Trade Sp. z o.o. NT Sp.K. Sopot 83 2602
51 Euro Farm Dwa Sp. z o.o. Wyczechy 81 11101
52 Prostal Włodzimierz Werochowski, Rafał Pankau sp.j. Gdańsk 80 13306
53 Muttini Sp. z o.o. Sopot 80 2165
54 Mp 59 Grzegorz Bierecki, Andrzej Sosnowski sp.j. Gdynia 79 11561
55 Bodo – Trans Ltd Sp. z o.o. Gdynia 77 3070
56 Rolnicza Spółdzielnia Produkcyjna Nowa w Kulicach Kulice 76 3562
57 Gospodarstwo Rolne w Szałwinku Sp. z o.o. Szałwinek 76 6096
58 Livni And Partner S.K. Pruszcz Gdański 75 721
59 Gdańsk Transport Company S.A. Sopot 75 1993396
60 Afila Sp. z o.o. Gdańsk 74 532
61 Open Space 1 Miałkowski Sp. z o.o. S.K.A. Gdańsk 73 3622
62 Value Sp. z o.o. S.K. Gdynia 72 2290
63 Mvh Sp. z o.o. Izbica 72 2775
64 Dekpol 1 Sp. z o.o. S.K.A. Pinczyn 72 173453
65 Klocek Sp. z o.o. Gdynia 71 57035
66 Bednar Sp. z o.o. Gdańsk 70 2388
67 G&G Grzenkowicz S.J. Chmielno 70 3096
68 Al Piekarnia – Cukiernia Sp. z o.o. Karwia 70 1561
69 Focus Development Sp. z o.o. Gdańsk 69 1163
70 Sepir Investments Sp. z o.o. Lublewo Gdańskie 69 3316
71 Blt Assets Sp. z o.o. Gdańsk 69 16579
72 Top-Land Two Sp. z o.o. Gdańsk 68 1127
73 Ager Sp. z o.o. Płaszewo 68 1705
74 Semeko Spv II Sp. z o.o. Gdynia 67 13626
75 P. Sut Radca Prawny – Spółka Komandytowa Gdańsk 67 1779
76 4visions Sp. z o.o. Gdańsk 67 2330
77 Altro – Marine Sp. z o.o. Gdańsk 67 7036
78 Resolutions Sp. z o.o. Sopot 67 7486
79 Swiss Credit Support Sp. z o.o. Gdańsk 67 16548
80 Mks Sp. z o.o. Słupsk 67 12104
81 Rolnicza Spółdzielnia Produkcyjna w Koczale Koczała 66 2448
82 Spaceforest Sp. z o.o. Gdynia 64 8348
83 Arion Shipping Sp. z o.o. sp.k. Gdynia 64 6558
84 Akademicki Klub Morski Gdańsk Gdańsk 62 1468
85 Polskie Towarzystwo Inwestycyjne Nasza Ziemia Sp. z o.o. Sopot 62 6308
86 MDI Invest Sp. z o.o. S.K. Gdańsk 62 5847
87 Kancelaria Radców Prawnych Kozikowski Kaszewski i Wspólnicy sp.k. Gdańsk 62 5624
88 Spółdzielnia Rzemieślnicza Wielobranżowa Starogard Gdański 62 6788
89 Wti Sp. z o.o. Gdańsk 62 2242
90 Studio Tańca Fala Sp. z o.o. Gdynia 62 1033
91 Irga Sp. z o.o. Gdańsk 62 2542
92 Messis Corleonis Sp. z o.o. sp.k. Rumia 61 18140
93 VECTRA S.A. Gdynia 61 7557593
94 Przedsiębiorstwo Sezam A. E. Łazarz i Inni sp.j. Kartuzy 61 2257
95 Gotkowicz, Kosmus, Kuczyński i Partnerzy – Adwokaci Gdańsk 60 31531
96 Brabank Sp. z o.o. Sp.K. Gdynia 60 60133
97 ASEKURACJA Sp. z o.o. Sopot 60 332650
98 Komandorskie Wzgórze S.A. S.K. Gdynia 60 5513
99 Towarzystwo Eksploatacyjne Łukasz Kruczek, Tamara Kruczek sp.j. Gdańsk 60 2593
100 Albi Sp. z o.o. Bolesławice 60 879
101 Spartez Software Sp. z o.o. S.K. Gdańsk 59 28378
102 Legis Sp. z o.o. Spółka Komandytowa Gdańsk 59 9710
103 Gospodarstwo Rolne w Bronnie Sp. z o.o. Bronno 58 9358
104 Legalis Kancelaria Radców Prawnych i Adwokatów Komar-Komarowscy, Piotrowska, Sulima, Felska-Pela i Partnerzy Sopot 57 13142
105 Kuraś Sp. z o.o. Klecewko 56 3194
106 Kancelaria Radcy Prawnego Marcin Stankiewicz sp.k. Gdynia 56 1976
107 Eson Sp. z o.o. S.K. Gdynia 56 3568
108 Hasco-Service&Consulting Sp. z o.o. Kępice 56 8123
109 European Finance & Trade Corporation S.A. Gdańsk 56 20899
110 Misiewicz, Mosek i Partnerzy Kancelaria Radców Prawnych Gdańsk 56 44481
111 AMI Sp. z o.o. S.K. Gdynia 55 2517
112 Rajska Sp. z o.o. Gdańsk 55 2835
113 Inwesting Sp. z o.o. i Wspólnicy Spółka Komandytowa Gdańsk 55 56104
114 Estemedis Sp. z o.o. S.K. Gdańsk 54 1979
115 Arenda Grzegorz Bierecki, Andrzej Sosnowski sp.j. Gdynia 54 20610
116 Flewo – Pol Sp. z o.o. Stegna 53 33066
117 Aquarius Sp. z o.o. Gdynia 53 1983
118 Axes Raczyński i Łastowski sp.j. Gdańsk 53 7129
119 Euro Styl S.A. Gdańsk 52 91900
120 Brinkpol Sp. z o.o. Topole 52 15230
121 WOLNOŚĆ Rolnicza Spółdzielnia Produkcyjna Gnojewo 52 10987
122 Iglo Fresh Inwest Bistro III Sp. z o.o. Spółka Komandytowo Akcyjna Skórcz 52 6833
123 Przedsiębiorstwo Innowacyjno-Wdrożeniowe Spais Sp. z o.o. Gdańsk 52 401
124 CCR Sp. z o.o. S.K. Rumia 52 3930
125 Społem Powszechna Spółdzielnia Spożywców w Kartuzach Kartuzy 52 2177
126 Rb3 Sp. z o.o. Gdynia 52 11464
127 Wspólne Przedsiębiorstwo Promex T.Ciarkowski, M.Czechowski sp.j. Pruszcz Gdański 52 16438
128 TNS Design Sp. z o.o. sp.k. Gdańsk 52 18189
129 Krajowa Spółdzielcza Kasa Oszczędnościowo Kredytowa Sopot 52 159473
130 RR Media Sp. z o.o. Gdynia 51 4577
131 ODDK Sp. z o.o. sp.k. Gdańsk 51 147057
132 Funkcja i Forma Sp. z o.o. Gdynia 51 700
133 Baltico Sp. z o.o. Słupsk 51 5502
134 Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Usługowe Bamar Sp. z o.o. Gdańsk 51 2740
135 Aval-Consult Kancelaria Radców Prawnych i Adwokatów Ostrowska, Szychowski, Krawczyk, Korpusik, Grzechowiak i Partnerzy sp.p. Gdańsk 50 21420
136 Hotel Klif Jk Inwest-Hel Sp. z o.o. sp.k. Chłapowo 50 18355
137 Eura-Tech J.Obszyński sp.j. Wejherowo 50 18519
138 Pierwszy Bałtycki Fundusz Inwestycyjny Sp. z o.o. Gdynia 50 1628
139 Bartosz Kacprzak i Wspólnicy S.K. Gdańsk 50 660
140 Studio 1:1 Sp. z o.o. S.K. Gdańsk 50 10625
141 Property 3M Sp. z o.o. S.K. Gdynia 50 104104
142 A4business Sp. z o.o. Spółka Komandytowa Gdańsk 49 983
143 Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Usługowe Bbap-Electrics sp.j. Adam Bladowski Piotr Bobrowicz Pogórze 49 2021
144 Wind And Water Sp. z o.o. Krzemienica 49 14952
145 Yellow Dot Sp. z o.o. Gdańsk 49 538
146 Baltic Ecoenergy Sp. z o.o. Gdańsk 49 519
147 Bałtycka Grupa Doradcza – Sp. z o.o. Gdynia 49 779
148 Wjgp Obiekty Handlowe 12 Sp. z o.o. Gdańsk 49 5503
149 G-Farm Sp. z o.o. Świeszynko 49 1897
150 Karol Dunst Sp. z o.o. Spółka Komandytowa Kartuzy 48 3595
151 Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe Tedmar Sp. z o.o. Górki 48 2177
152 Diar Sp. z o.o. Gdańsk 48 2224
153 Eksus Sp. z o.o. S.K. Gdańsk 48 13408
154 Kwartał S Sp. z o.o. Sp.K. Gdańsk 48 3388
155 Emera Sp. z o.o. Gdańsk 47 1260
156 Cta Sp. z o.o. Gdańsk 47 2520
157 Matbis Sp. z o.o. Bojano 47 2380
158 Abvik Biuro Rachunkowe Sp. z o.o. S.K. Gdańsk 47 834
159 Ewkm Sp. z o.o. 2 sp.k. Chojnice 46 4088
160 Tomax Sp. z o.o. Łeba 46 425
161 Offshore Research, Development And Training Centre Poland Sp. z o.o. Sopot 46 3740
162 Global Propulsion Service Sp. z o.o. S.K. Trutnowy 46 12458
163 Batory Development Sp. z o.o. Gdynia 46 18103
164 Navart Sp. z o.o. Spółka Komandytowa Gdańsk 46 10436
165 Standard Plus Sp. z o.o. Sopot 46 1774
166 Nieruchomości Altana Sp. z o.o. S.K. Gdańsk 45 5840
167 Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe Linea-Sim Sp. z o.o. Gdańsk 45 3211
168 Mw Agro Sp. z o.o. Małe Walichnowy 45 1807
169 Biuro Prawników Lexim Sp. z o.o. Gdańsk 45 2260
170 Pminvest Sp. z o.o. S.K. Sopot 45 9937
171 Rolnicza Spółdzielnia Produkcyjna Jedność w Jeldzinie Jeldzino 44 4923
172 Pozytywne Inicjatywy-Edukacja Sp. z o.o. Puck 44 4743
173 PORT CONSULTANTS Jacek Parysek i Paweł Parysek S.J. Gdynia 44 23771
174 Efficient Insurance Solutions Sp. z o.o. Sopot 44 105467
175 Batory Property Sp. z o.o. S.K. Gdynia 44 14801
176 IBQS Sp. z o.o. S.K. Gdynia 44 1266
177 Remontowa Offshore Solutions Sp. z o.o. Gdańsk 44 23421
178 Merino Sp. z o.o. Gdynia 43 2803
179 Johnnybros Sp. z o.o. Gdańsk 43 39645
180 Bałtyckie Konsorcjum Inwestycyjne Sp. z o.o. Żuława 43 1791
181 Mm Inwestycje Sp. z o.o. Gdańsk 43 7553
182 Asekurator.Com Sp. z o.o. Gdańsk 43 707
183 Flavourtec Sp. z o.o. Gdańsk 43 78945
184 Szmit, Danecki Wydawnictwo w Podwórku sp.j. Gdańsk 43 442
185 Loko Sp. z o.o. S.K. Sopot 43 3042
186 Telecom+ Sp. z o.o. Gdańsk 42 1684
187 Targowisko Hurtowe w Gdyni Drabik sp.j. Gdynia 42 186093
188 Beta Invest Sp. z o.o. S.K.A. Gdańsk 42 8614
189 Viking Energy sp.j. Marianna Mazur, Marek Dawidowski Słupsk 42 10897
190 Batory Gdynia Sp. z o.o. Gdynia 42 36948
191 Euromiladent Sp. z o.o. Sp.K. Gdańsk 42 5368
192 Rolnicza Spółdzielnia Produkcyjna Zwycięstwo Lichnowy 41 20085
193 RWS Propertus Sp. z o.o. S.K. Gdańsk 41 8892
194 Kancelaria Prawna Domański I Wspólnicy Spółka Komandytowa Gdańsk 41 9288
195 Project Evolution Sp. z o.o. Gdańsk 41 842
196 DG Tax Law Deptuła I Wspólnicy S.K. Gdynia 41 1808
197 Rolnicza Spółdzielnia Produkcyjna AGROMEL Warcz 41 2583
198 Mkn Group Sp. z o.o. Wejherowo 41 2777
199 Kuros Tax Advisors Accountants Sp. z o.o. S.K. Gdańsk 41 2132
200 Nip-Pl Sp. z o.o. Gdańsk 41 1864
201 Stefship Sp. z o.o. Spółka Komandytowa Gdynia 41 6011
202 Dm Logistics Sp. z o.o. Kwidzyn 41 710
203 S.G. Gladpol Sp. z o.o. Sp.K. Tczew 41 80568
204 Pomorski Regionalny Fundusz Poręczeń Kredytowych Sp. z o.o. Gdańsk 40 25387
205 OOCL Poland Limited Sp. z o.o. Gdynia 40 35382
206 Centrum Zdrowia Psychicznego Optimmed Sp. z o.o. S.K. Gdańsk 40 9980
207 Muskat & Wicher Sp. z o.o. Spółka Komandytowa Gdańsk 40 4780
208 Pomorskie Centrum Edukacji Sp. z o.o. Przodkowo 40 1452
209 Brandscope Sp. z o.o. Spółka Komandytowa Gdańsk 40 5913
210 VGL CUSTOMS AGENCY SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ Gdynia 40 9704
211 Wira Patrol Sp. z o.o. Małkowo 40 399
212 Słowiński Park Narodowy Smołdzino 40 30347
213 Lupus Sp. z o.o. Gdynia 40 739
214 Kaszuby Inwest S.A. Wejherowo 40 24484
215 Igielski Ochrona Sp. z o.o. Spółka Komandytowa Gdynia 40 7766
216 SRS Ship Repair Services Sp. z o.o. S.K. Gdynia 40 21248
217 BoomBit S.A. Gdańsk 39 75839
218 Centrum Usług Księgowych BPO Sp. z o.o. S.K. Gdańsk 39 1395
219 Immobilus Sp. z o.o. S.K. Gdańsk 39 11102
220 Meron Sp. z o.o. S.K. Gdańsk 39 74286
221 Fit Office Sp. z o.o. Otomin 39 8586
222 Sekam Sp. z o.o. Kobylnica 39 24990
223 Kancelaria Radców Prawnych i Adwokatów Głuchowski Siemiątkowski Zwara i Partnerzy Sopot 39 51074
224 BB Expedit Sp. z o.o. S.K. Gdynia 39 11389
225 Wormar Sp. z o.o. Łapalice 39 2977
226 Pomorskie Centrum Biznesu I Kształcenia Sp. z o.o. Gdańsk 39 595
227 Card 2000 Sp. z o.o. Gdańsk 39 8784
228 Pation Sp. z o.o. Gdańsk 38 506
229 Towarzystwo Inwestycyjne Inwest Sp. z o.o. – Spółka Komandytowa Starogard Gdański 38 3438
230 Sygnitus Sp. z o.o. S.K.A. Gdynia 38 1465
231 Grupa Doradczo-Inwestycyjna Konsultant Sp. z o.o. S.K. Gdańsk 38 12574
232 Jabłoniowy Dworek Kociewie Sp. z o.o. Malenin 38 768
233 Pkl Finance Sp. z o.o. Straszyn 38 1150
234 Norbert Kiuber Ltd Sp. z o.o. Tczew 38 2892
235 Decka & Decka Sp. z o.o. Pelplin 38 3645
236 Zamech Marine Sp. z o.o. S.K. Gdańsk 37 18577
237 Fes Instalacje Sp. z o.o. Gdańsk 37 7582
238 Development Design Sp. z o.o. Słupsk 37 3989
239 Bl Inwestycje Sp. z o.o. Stare Pole 37 2386
240 Acel Office Sp. z o.o. Gdańsk 37 6686
241 Zarząd Morskiego Portu Gdańsk S.A. Gdańsk 37 1047846
242 Pomorska Agencja Rozwoju Regionalnego S.A. Słupsk 37 32384
243 Przedsiębiorstwo Instalacyjno-Budowlane Żala Sp. J. Rekowo Górne 37 9679
244 Unitest Marine Simulators Sp. z o.o. Gdynia 37 12022
245 Dzieci Probier Leasing Sp. z o.o. sp.k. Kowale 37 22875
246 Eves Projects Sp. z o.o. Lębork 37 3454
247 Vimex Center Sp. z o.o. Gdańsk 37 6879
248 Labelpoland.com Sp. z o.o. Spółka Komandytowa Sopot 37 3243
249 Powszechna Spółdzielnia Spożywców Społem w Lęborku Lębork 36 3668
250 United European Investment Establishment 2 Sp. z o.o. Gdynia 36 11296
251 Matbet Sp. z o.o. Słupsk 36 116182
252 Villa Teddy Bear Sp. z o.o. Gdańsk 36 4124
253 Quality Business Sp. z o.o. Gdynia 36 359
254 Mapeciaki Sp. z o.o. Dąbka sp.k. Wejherowo 36 2728
255 Quatro Inwestycje Sp. z o.o. Dąbrowa 36 954
256 Gminna Spółdzielnia Samopomoc Chłopska w Lęborku Lębork 36 1834
257 Przedsiębiorstwo Rolno-Handlowe Zajączkowo – Sp. z o.o. Zajączkowo 36 8521
258 Consenta Sp. z o.o. Gdynia 36 704
259 Pol – Supply Sp. z o.o. Gdynia 36 11889
260 Nowak Lease Sp. z o.o. S.K. Gdańsk 36 8318
261 WM Capital Sp. z o.o. Gdańsk 36 7079
262 Tenslab Sp. z o.o. Laboratorium Wytrzymałościowe S.K. Gdańsk 35 2846
263 Stowarzyszenie Mieszkańców Chałup Bliza Chałupy 35 949
264 Firma Budowlano-Drogowa Rubikon Sp. z o.o. Gdańsk 35 4909
265 Bread Sp. z o.o. Małkowo 35 1768
266 Yard-Service Sp. z o.o. Gdańsk 35 555
267 Gotia Sp. z o.o. sp.k. Mechelinki 35 446
268 Ecotone – Goc, Iliszko, Meissner sp.j. Sopot 35 26468
269 Architekton Gda Sp. z o.o. Spółka Komandytowa Gdańsk 35 5395
270 Green Butterfly Sp. z o.o. Gdańsk 35 909
271 Apc Instal Sp. z o.o. Sopot 35 1201
272 Biuro Rachunkowe Jechna Sp. z o.o. Pruszcz Gdański 35 991
273 Adviser Armknecht i Partnerzy Radcowie Prawni Sp.K. Gdynia 35 356
274 Atom Service Krzysztof Gondek sp.j. Gdynia 35 5304
275 Villa Baltica Sp. z o.o. S.K. Sopot 35 34691
276 Avalia Sp. z o.o. Sopot 35 21496
277 Zakład Produkcyjno-Handlowy ULA Przybylscy – Sp.J. Bojano 35 18920
278 Firma Produkcyjno – Handlowa Art-Metal Jolanta Dobrodziej, Grzegorz Dobrodziej sp.j. Łapino Kartuskie 35 51502
279 H&S Construction Sp. z o.o. Sopot 35 27852
280 Łużycka Park Investment Sp. z o.o. Gdynia 35 42203
281 Geopartner Sp. z o.o. Gdańsk 35 1613
282 Firma Handlowa Kolanko sp.j. Marek Papierski Janusz Skawiński Chwaszczyno 34 18137
283 Standard Kom Sp. z o.o. Gdynia 34 2294
284 Xmodar Ustka Sp. z o.o. Ustka 34 655
285 Bm Property Sp. z o.o. Sopot 34 9504
286 Investmed Sp. z o.o. Gdańsk 34 6031
287 Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Usługowe Dsk Sp. z o.o. Gdańsk 34 5671
288 B52 Sp. z o.o. Spółka Komandytowa Gdańsk 34 2757
289 GFA Sp. z o.o. Gdańsk 34 10022
290 DCT GDAŃSK S.A. Gdańsk 34 1786083
291 Zakład Usługowo-Produkcyjny Ergom Sp. z o.o. Szemud 34 43825
292 Bohanza Sp. z o.o. Gdańsk 34 2769
293 Rolnicza Spółdzielnia Produkcyjna Zwycięstwo Rudno 33 14945
294 Usteckie Towarzystwo Budownictwa Społecznego Sp. z o.o. Ustka 33 28789
295 Van Den Blocke.Pl Sp. z o.o. Spółka Komandytowa Bąkowo 33 28076
296 Eco Point Sp. z o.o. S.K. Gdańsk 33 15041
297 PHU MART S.A. Bytów 33 6389
298 Small Business Spec Sp. z o.o. Gdynia 33 530
299 Osiedle Zielone Kazimierz Kotłowski sp.j. Gdynia 33 7252
300 Ewfe – G.S. Sp. z o.o. Gdańsk 33 607
301 Przedsiębiorstwo Usługowo-Handlowo-Produkcyjne Starnet Sp. z o.o. Słupsk 33 7025
302 Infico Sp. z o.o. S.K. Gdańsk 33 2487
303 Impress Towarzystwo Inwestycyjne Investing Sp. z o.o. sp.k. Gdańsk 33 19975
304 Domo A.Żochowski sp.j. Straszyn 33 72696
305 Budros Apartamenty Sp. z o.o. Gdańsk 33 2160
306 Direct Ag Sp. z o.o. Gdańsk 33 3955
307 Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Usługowe A&A Sp. z o.o. Gdańsk 33 1219
308 Gen-Ko Sp. z o.o. Rębiechowo 33 432
309 Pakom Sp. z o.o. Chwaszczyno 33 37361
310 Causa Sp. z o.o. S.K. Gdańsk 33 1001
311 Zaleski Rent Sp. z o.o. Gdańsk 33 790
312 Polska Izba Handlu Zagranicznego Certyfikacja Sp. z o.o. Gdynia 32 7566
313 Ewa Kawa i Wspólnicy Spółka Komandytowa Gdynia 32 1342
314 Mebs Sp. z o.o. sp.k. Stara Maszyna 32 531
315 Przedsiębiorstwo Remontowo-Budowlane Krecik C. Cebela, R. Żywiecka sp.j. Gdańsk 32 7029
316 Białe Tango Sp. z o.o. Bojano 32 1056
317 Majątek Ziemski Trutnowy – Warzywnictwo Sp. z o.o. Trutnowy 32 4208
318 Federalna Instytucja Państwowa Rosyjski Morski Rejestr Statków – Oddział W Polsce Gdańsk 32 15022
319 Vt Real Estate Sp. z o.o. Łęgowo 32 10501
320 K2 Dystrybucje Katarzyna Podedworna S.J. Gdynia 32 23474
321 Ulla Rrej Sp. z o.o. sp.k. Gdynia 32 740
322 ADK Invest Sp. z o.o. S.K.A. Gdańsk 32 1840
323 Przedsiębiorstwo Usług Specjalistycznych Damar Sp. z o.o. Bąkowo 32 11024
324 Agro-Max Sp. z o.o. Sycewice 32 10173
325 Milo Investments Sp. z o.o. Gdynia 32 6005
326 Ad 1990 Sp. z o.o. Sopot 32 27654
327 Instytut Wdrożeń Technicznych Intech Sp. z o.o. Spółka Komandytowa Gdańsk 32 1803
328 Bracknell Polska Sp. z o.o. Gdynia 31 1304
329 PHU Kaszub Sp. z o.o. Luzino 31 310
330 Lazurowe Sp. z o.o. Gdańsk 31 3126
331 Laminore Invest S.A. Gdańsk 31 5049
332 Eco-Marine Sp. z o.o. Lublewo Gdańskie 31 6542
333 Ship.Zim Sp. z o.o. S.K. Kartuzy 31 5832
334 Gminna Spółdzielnia SAMOPOMOC CHŁOPSKA Puck 31 7409
335 Ekolan Inwestycje Sp. z o.o. Epsilon S.K. Gdynia 31 8606
336 Dargoleza Sp. z o.o. Dargoleza 31 21617
337 Audytorium Biegli Rewidenci Grabowski, Pigoń sp.p. Gdańsk 31 7525
338 Agencja Eventowa IKA Sp. z o.o. S.K. Gdańsk 31 9123
339 Kancelaria Radców Prawnych Trowski i Wspólnicy sp.k. Gdańsk 31 974
340 Nazca Tutam Sp. z o.o. S.K. Gdańsk 31 962
341 Zdrovis Sp. z o.o. Słupsk 31 160
342 Kanaloa Investment Sp. z o.o. Gdynia 31 2116
343 Cerko Sp. z o.o. Spółka Komandytowa Gdynia 31 15468
344 Liny Stalowe Brugg Sp. z o.o. S.K. Stobiec 31 16420
345 Kino-Vision Sp. z o.o. Gdańsk 31 40037
346 R & U Apartments LTD. Sp. z o.o. Gdańsk 31 9911
347 Trefl Toys Sp. z o.o. Spółka Komandytowa Sopot 31 26366
348 Agriburg Sp. z o.o. Trzcinisko 30 3153
349 Hk Asset Management Sp. z o.o. Gdańsk 30 734
350 Creo Sp. z o.o. Bąkowo 30 1201
351 Lp3 Sp. z o.o. Sopot 30 831
352 Pawłowski Skromak Kancelaria Adwokatów i Radców Prawnych sp.k. Gdańsk 30 3121
353 Fortune Sp. z o.o. Cieszymowo 30 88856
354 Par Bakuła sp.j. Gdańsk 30 87629
355 As Invest Sp. z o.o. Pruszcz Gdański 30 13610
356 Maxima Kustusz, Kyrcz sp.j. Gdańsk 30 31678
357 Remedia Sp. z o.o. Władysławowo 30 7802
358 Intertoll Polska Sp. z o.o. Pelplin 30 253091
359 Auto Cuby Sp. z o.o. S.K. Gościcino 30 4241
360 Techmed Lidziński, Pawłowski, Kandefer sp.j. Kobylnica 30 21289
361 Heygen Sp. z o.o. S.K. Dobrzewino 30 2302
362 Saltos Park Sp. z o.o. Gdynia 30 5331
363 Mercurius Brokers Sp. z o.o. Gdynia 30 1230
364 Gold – Fitness & Gym Sp. z o.o. Kwidzyn 30 2436
365 Elbudrem S.J. Gdańsk 30 32915
366 Biuro Projektowo-Inżynierskie PIN Koncept Sp. z o.o. sp.k. Gdańsk 30 3335
367 Rakoczyoffice Sp. z o.o. Gdańsk 29 1745
368 Spółdzielnia Rzemieślnicza Levino Lębork 29 661
369 Syssitia Sp. z o.o. Gdynia 29 12757
370 Milsar Sp. z o.o. sp.k. Gdańsk 29 5010
371 Norda Łebcz Sp. z o.o. Luzino 29 338
372 Flowcad Poland Sp. z o.o. S.K. Gdańsk 29 8316
373 Wonye Sp. z o.o. Kołdowo 29 1574
374 Trójmiejska Kancelaria Finansowa Sp. z o.o. S.K. Gdynia 29 1981
375 Koma Ps Sp. z o.o. Gdynia 29 6612
376 Argentum Sp. z o.o. Gdańsk 29 9878
377 Przedsiębiorstwo Produkcyjno Handlowe, Eksport Import Habex Sp. z o.o. Ługi 29 952
378 Szydłowski Sp. z o.o. Gdańsk 29 2591
379 Delta Sp. z o.o. Gdynia 29 333
380 Friends Of Poland III Sp. z o.o. Gdynia 29 2174
381 Dk Group Sp. z o.o. Gdańsk 29 2041
382 APAC Sp. z o.o. S.K. Kowale 29 7126
383 ELFEKO INWESTYCJE Feil, Piwko S.J. Gdynia 29 24399
384 Towarzystwo Budownictwa Społecznego-Abk Sp. z o.o. Pruszcz Gdański 29 20208
385 Gdynia 8 Sp. z o.o. Gdańsk 29 20884
386 Columbus Marine Services Sp. z o.o. S.K. Gdynia 29 418
387 Gdańskie Wydawnictwo Oświatowe Sp. z o.o. sp.k. Gdańsk 28 153393
388 Inwestycje Ł.Jakobschy i Wspólnicy – sp.j. Gdańsk 28 6804
389 Dawmat Sp. z o.o. Mezowo 28 1395
390 Zemar Dorota Jaroń, Marcin Jaroń sp.j. Załęże 28 5123
391 2 Sun Sp. z o.o. sp.k. Gdańsk 28 16945
392 Tectra Sp. z o.o. Głobino 28 5149
393 Kuguar Security Sp. z o.o. Gdynia 28 4478
394 Gospodarstwo Rolne Madrol Sp. z o.o. Ciepłe 28 14484
395 Dacar Polska Sp. z o.o. Kobylnica 28 1638
396 Hydrolab Sp. z o.o. Sp.K. Straszyn 28 12759
397 Dom Sp. z o.o. S.K. Glincz 28 8663
398 Gospodarstwo Rolne Łan Sp. z o.o. Wielogłowy 28 17724
399 Uni-Bis Group Sp. z o.o. sp.k. Lębork 28 51486
400 GCH Property Sp. z o.o. Gdynia 28 18968
401 Summit Polska S.A. Gdańsk 28 19193
402 Sport – Technik Sp. z o.o. Chojnice 28 2777
403 Wega-Projekt Sp. z o.o. Spółka Komandytowa Gdańsk 28 7273
404 B4B Sp. z o.o. S.K. Sopot 28 4471
405 ET Cetera Sp. z o.o. Słupsk 28 2568
406 Star-Rol Sp. z o.o. Stare Pole 28 4772
407 Przedsiębiorstwo Produkcyjno Handlowo-Usługowe Ut-Oil Sp. z o.o. Dzierzgoń 28 2233
408 Incapital Sp. z o.o. Gdynia 28 1459
409 D-Tech Sp. z o.o. Rumia 28 1589
410 INDAI Sp. z o.o. Sopot 28 7769
411 TSE Polska Sp. z o.o. Spółka Komandytowa Gdańsk 28 2483
412 Grupa Also Sp. z o.o. Mosty 28 456
413 ROGER Sp. z o.o. S.K. Gościszewo 28 43517
414 Royalcare Sp. z o.o. Tczew 28 328
415 Satel Sp. z o.o. Gdańsk 28 359848
416 Elek Sp. z o.o. Straszyn 28 1603
417 Megadex Expo Sp. z o.o. Gdynia 28 22113
418 MERITUM SERVICES ICB S.A. Gdańsk 28 10017
419 Daan Sp. z o.o. Pruszcz Gdański 28 6510
420 Plexiform Display Sp. z o.o. sp.k. Sopot 28 10904
421 Felix Infrastruktura Sp. z o.o. Gdańsk 28 6510
422 Altana Sp. z o.o. sp.k. Gdańsk 28 12380
423 Ref-Con Service A.Ostrowski & Wspólnicy sp.j. Gdynia 28 53652
424 Actum Sp. z o.o. S.K. Gdynia 28 5164
425 Water Jetting Sp. z o.o. Gdynia 28 642
426 Jupiter Shipping Services Sp. z o.o. Gdynia 27 7194
427 Auto-Części J.J.Łajca i K.Łajca sp.j. Nowy Dwór Gdański 27 7680
428 Przedsiębiorstwo Rolnicze Otrol Sp. z o.o. Otłówko 27 8518
429 Albatros Sp. z o.o. Władysławowo 27 6528
430 Auto-Hak Sp. z o.o. Słupsk 27 188827
431 Spółdzielnia Mieszkaniowa Lokatorsko-Własnościowa w Sadlinkach Sadlinki 27 1204
432 Nh Fitness Sp. z o.o. Borkowo 27 3388
433 Transport & Offshore Services PolandSp. z o.o. Gdynia 27 2065
434 Modelana Sp. z o.o. Słupsk 27 1564
435 Orea – Sp. z o.o. Gdynia 27 3716
436 Hdp Real Estate Sp. z o.o. S.K. Malbork 27 3558
437 Przedsiębiorstwo Rolno-Przemysłowe Człuchów Sp. z o.o. Nieżywięć 27 7994
438 Nuovo Technical And Commercial Service Sp. z o.o. Gdańsk 27 456
439 Barag Sp. z o.o. Gdynia 27 1850
440 GEO Ingenieurservice Polska Sp. z o.o. Gdynia 27 6419
441 Amo Sp. z o.o. Gdańsk 27 2088
442 Multisystem Sp. z o.o. Dzierzgoń 27 2233
443 Muskat&Wicher Sp. z o.o. Gdańsk 27 383
444 Adrent Sp. z o.o. Gdańsk 27 6647
445 Rodney & French Sp. z o.o. Sopot 27 551
446 Jamel Interactive Sp. z o.o. sp.j. Gdańsk 27 3576
447 Ubezpieczenia Plus Sp. z o.o. Gdańsk 27 9361
448 Fairplay Towage Polska Sp. z o.o. S.K. Gdynia 27 150838
449 MOTŁAWA Sp. z o. o. T B S Gdańsk 27 89670
450 Via Medica Sp. z o.o. Spółka Komandytowa Gdańsk 27 17460
451 Dabew Sp. z o.o. S.K. Świątkowo 27 36635
452 Hotel Gdański Sp. z o.o. Gdańsk 27 13183
453 PRM Group Sp. z o.o. S.K. Wejherowo 27 12757
454 Robs Assembly Sp. z o.o. sp.k. Tczew 27 11961
455 Topq Bucior Bukowski sp.j. Gdańsk 27 30682
456 Rezydent Apartamenty Sp. z o.o. Gdańsk 26 515
457 Bmc Invest Sp. z o.o. Gdańsk 26 813
458 GAL Stanisław Chamski Spółka Komandytowa Gdańsk 26 2188
459 Eastgate Sp. z o.o. Objazda 26 761
460 Security+ Sp. z o.o. Gdańsk 26 33
461 Schulz i Wspólnicy Spółka Komandytowa Gdańsk 26 531
462 Omex Sp. z o.o. sp.k. Gdynia 26 2170
463 BUD-INVEST Sp. z o.o. Tczew 26 8805
464 Nexum Brokerzy Ubezpieczeniowi Sp. z o.o. Sopot 26 3061
465 Alsterhaus Sp. z o.o. Gdynia 26 5658
466 Kaszubski Fundusz Przedsiębiorczości S.A. Kartuzy 26 1393
467 Tommasch Sp. z o.o. Gdynia 26 2309
468 Perla Produkcja Sp. z o.o. Sp.K. Słupsk 26 8413
469 Komin Sp. z o.o. Gdańsk 26 4659
470 Kolmeco Meble Jerzy Kolmetz Sp.k. Mrzezino 26 6706
471 Celmag Andrzej Ośmiałowski S.J. Mareza 26 8629
472 Kancelaria Radców Prawnych Aleksandra Gibuła i Wspólnicy sp.k. Słupsk 26 1187
473 Przedsiębiorstwo Turystyczne Pomorze Sp. z o.o. Charzykowy 26 420
474 MBG Sp. z o.o. Gdańsk 26 2134
475 H-D Sp. z o.o. Garcz 26 748
476 Pol-Mare Sp. z o.o. Spółka Komandytowa Gdynia 26 94212
477 Ambergarden Sp. z o.o. sp.k. Gdańsk 26 1018
478 Polfracht Sp. z o.o. Gdynia 26 13081
479 Salus Sp. z o.o. Chojnice 26 10523
480 Spółka Rolna Dretyń Sp. z o.o. Dretyń 26 16892
481 Nomos Sp. z o.o. Spółka Komandytowa Rekcin 26 43154
482 Ndi Sp. z o.o. Sopot 26 305957
483 Sempre Pizza Sp. z o.o. S.K. Gdańsk 26 22176
484 Nordic Services Sp. z o.o. Gdańsk 26 20812
485 Wibo Sp. z o.o. Spółka Komandytowa Kartuzy 26 200075
486 NAFTOPORT Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Przeładunku Paliw Płynnych Gdańsk 26 283175
487 Ostrowski-Pilachowski sp.j. Gdynia 26 73348
488 Amber Apple Sp. z o.o. S.K. Gdańsk 26 24680
489 Radiologica Pomorze Sp. z o.o. Rumia 26 11287
490 Wejher Park Sp. z o.o. S.K. Wejherowo 25 3791
491 Alfa Agencja Celna Sp. z o.o. Gdynia 25 1293
492 Awek Nieruchomości Sp. z o.o. Gdańsk 25 465
493 Svea Polska Sp. z o.o. Gdańsk 25 2207
494 Tech-System Group Sp. z o.o. S.K. Gdańsk 25 5442
495 Gaja Sp. z o.o. Pruszcz Gdański 25 703
496 Mkpm Sp. z o.o. Wejherowo 25 1517
497 Avena Sycewice Sp. z o.o. Sycewice 25 25601
498 Kamiry Sp. z o.o. Gdynia 25 1895
499 Ekagro Kruszywa Sp. z o.o. Krępa Słupska 25 1444
500 Apla Amerykańskie Technologie Sitodruku Edwin Kuffel sp.j. Sopot 25 31313
501 Demps Sp. z o.o. S.K. Gdańsk 25 16327
502 Mikrokasa S.A. Gdynia 25 38031
503 Biuro Rachunkowe Ires Sp. z o.o. Gdańsk 25 2156
504 Z 27 Sp. z o.o. Pruszcz Gdański 25 12612
505 Fg Agri Sp. z o.o. Sycewice 25 25601
506 Royal-Baltic M.W.Burzyńscy sp.j. Ustka 25 22794
507 Allcon Osiedla Apartamenty Sp. z o.o. Gdynia 25 78775
508 Przedsiębiorstwo Elektryczno-Budowlane Stel Stefan Styn sp.j. Reda 25 13931
509 RC Consulting Sp. z o.o. Swarzewo 25 8546
510 Ger Sp. z o.o. Gdynia 24 612
511 Gdańska Sportowa Szkoła z Przedszkolem Sp. z o.o. Gdańsk 24 4915
512 Domo Sp. z o.o. Spółka Komandytowa Rotmanka 24 62964
513 Ksebek Sp. z o.o. S.K. Gdańsk 24 5055
514 Logisfera Nova Sp. z o.o. Sopot 24 23786
515 Jumpart Sp. z o.o. Gdynia 24 4011
516 Erontrans S.J. Henryk i Karin Eron Pruszcz Gdański 24 26178
517 Przedsiębiorstwo Rolno Przemysłowe Kopytkowo Sp. z o.o. Smętowo Graniczne 24 5847
518 Haas Sp. z o.o. Gdańsk 24 4013
519 Kancelaria Radcy Prawnego Rybszleger sp.k. Gdynia 24 4538
520 Akomex Sp. z o.o. Starogard Gdański 24 290322
521 Inter Play Kamil Kwietniak S.K. Sopot 24 18887
522 Optimum Profesorskie Centrum Okulistyki Sp. z o.o. Gdańsk 24 7215
523 Dalo Commerce Sp. z o.o. Gdynia 24 634
524 Simplex Sp. z o.o. Słupsk 24 941
525 M&D – Sp. z o.o. Izbica 24 769
526 Pm Nieruchomości Sp. z o.o. Sopot 24 5681
527 Zakład Usług Informatycznych Z.Koza Spółka Komandytowa Sztum 24 5623
528 Kruża i Wspólnicy. Adwokacka Spółka Komandytowa Gdańsk 24 396
529 Universal Music Publishing Sp. z o.o. Gdańsk 24 49067
530 Remus T.Studziński, M.Ciesiółka sp.j. Sopot 24 18127
531 Impladent MDC Sp. z o.o. Sp.K. Kowale 24 27067
532 Semeko Grupa Inwestycyjna S.A. Gdynia 24 285341
533 Zdrojewscy Sp. z o.o. S.K. Stężyca 24 52661
534 Centrum Innowacji Stb Sp. z o.o. sp.k. Tczew 24 28721
535 AUTO – GDAŃSK Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Motoryzacyjne Gdańsk 24 59234
536 Expert F Sp. z o.o. Gdynia 24 787
537 Zakład Naprawy Środków Transportu-Roman Polak, Marian Wolbrecht, Cezary Żbik, sp.j. Tczew 24 10865
538 Novissime Sp. z o.o. Sp.K. Gdańsk 24 4512
539 Gospodarstwo Rolne Rędzina Sp. z o.o. Wieszyno 23 34324
540 Spartan Investment Sp. z o.o. Suchy Dwór 23 840
541 Słupskie Towarzystwo Budownictwa Społecznego Sp. z o.o. Słupsk 23 27689
542 Kaminski, Krotofil Sp. z o.o. sp.k. Gdańsk 23 34047
543 Amma R. Kozak, A. Siwczyński sp.j. Gdańsk 23 44886
544 Rato Industrial Solutions Sp. z o.o. S.K. Rumia 23 17916
545 Rina Poland Sp. z o.o. Gdańsk 23 11354
546 Bota Technik Sp. z o.o. S.K. Gdańsk 23 30601
547 Krat-Met Dariusz, Przemysław i Helena Szymaniuk sp.j. Kobylnica 23 193983
548 Bituminium Sp. z o.o. Linia 23 33365
549 Radmar Sp. z o.o. Słupsk 23 1776
550 Taskteams Sp. z o.o. sp.k. Gdynia 23 11955
551 Rent Sp. z o.o. Kartuzy 23 417
552 Terra Sp. z o.o. Balewo 23 8824
553 Przedsiębiorstwo Usługowo-Produkcyjne Kared Sp. z o.o. Kowale 23 5978
554 Cukiernia – Piekarnia B & M Wenta sp.j. Lębork 23 17057
555 Torendi Sp. z o.o. Przodkowo 23 13710
556 Md Medica Sp. z o.o. Gdańsk 23 328
557 L. J. Peplinscy Sp. z o.o. Czersk 23 4460
558 Wydawnictwo Prasowe Edytor Sp. z o.o. Gdańsk 23 491
559 Martech Sp. z o.o. Gdańsk 23 1906
560 Spółka Pracownicza Michpol Sp. z o.o. Michorowo 23 5827
561 Nord-Com Sp. z o.o. Gdynia 23 616
562 C&G Food Sp. z o.o. Spółka Komandytowa Gdynia 23 3588
563 Eco-Mar Sp. z o.o. Grzybno 23 759
564 Camp7 Sp. z o.o. Gdańsk 23 662
565 Oleś Sp. z o.o. Kowale 23 1553
566 Lokarent Sp. z o.o. Sopot 23 5818
567 Energy Profit Sp. z o.o. S.K. Gdynia 23 4001
568 Gildia Gdańska S.A. Gdańsk 23 6620
569 Lemar Inwest Sp. z o.o. Czersk 23 1030
570 Gdański Kantor Wydawniczy Sp. z o.o. Sulmin 23 556
571 Fenix Accommodation Sp. z o.o. sp.k. Gdańsk 23 1424
572 Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Usługowo-Handlowe Nowiny Sp. z o.o. Nowiny 23 5492
573 Spektim Sp. z o.o. Gdańsk 23 3667
574 Grupa Wiked Usługi Budowlane Sp. z o.o. Gdynia 23 634
575 Rolnicza Spółdzielnia Produkcyjna Zwycięstwo Czarnylas 22 8958
576 Spółka Doradców Podatkowych Hagaw Gawrychowska i Wspólnicy sp.k. Gdańsk 22 1839
577 Polgrop Sp. z o.o. Sopot 22 432
578 Burzak Okoń I Wspólnicy Kancelaria Radców Prawnych Spółka Komandytowa Gdynia 22 3429
579 Przedsiębiorstwo Budowlane Wadas Sp. z o.o. Gdańsk 22 1083
580 Prometriq Akademia Zarządzania Sp. z o.o. Sopot 22 149
581 MS Nieruchomości Sp. z o.o. sp.k. Koleczkowo 22 3810
582 Agrosec Polska Sp. z o.o. S.K. Pruszcz Gdański 22 1077
583 Lewar Sp. z o.o. S.K. Sopot 22 2319
584 Eaton Automotive Components Sp. z o.o. Tczew 22 1768360
585 Przedsiębiorstwo Produkcyjno Handlowo Usługowe Agro Nowa Cerkiew Sp. z o.o. Nowa Cerkiew 22 2700
586 Export-Import Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe Saymon Sp. z o.o. Gdynia 22 362
587 Ekman Polska Sp. z o.o. Gdynia 22 9941
588 Merkop Sp. z o.o. sp.k. Gdańsk 22 7111
589 Przedsiębiorstwo Produkcyjno Handlowo Usługowe Sad-Rol Sp. z o.o. Dębnica 22 5786
590 RSI Sp. z o.o. Sopot 22 809
591 Wira Monitoring Sp. z o.o. Małkowo 22 254
592 Mkj Sp. z o.o. Sopot 22 3238
593 Postea Sp. z o.o. Malbork 22 2339
594 Przedszkole Niepubliczne Horyzoncik Sp. z o.o. Borkowo 22 2224
595 Port Północny Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Przeładunkowo Składowe Gdańsk 22 306988
596 Wodnik Sp. z o.o. Krojanty 22 119
597 Baltic Diesel Serwis Silników Okrętowych sp.j. Krzysztof Chełstowski Gdańsk 22 10710
598 Przedsiębiorstwo Handlowo Usługowe Magnes Sp. z o.o. Kościerzyna 22 4521
599 Huzzar Sp. z o.o. Gdańsk 22 351
600 Locuss Orłowo 2 Sp. z o.o. Gdynia 22 293
601 Ecoama Sp. z o.o. Stare Miasto 22 1290
602 Asist Sp. z o.o. Starogard Gdański 22 75359
603 Rolnicza Spółdzielnia Produkcyjna Jantar Kielno Kielno 22 11869
604 D&H Services Sp. z o.o. Gdańsk 22 22154
605 GRUPA INWESTYCYJNA HOSSA S.A. Gdynia 22 755044
606 WBS Sp. z o.o. sp.k. Strzebielinko 22 36059
607 Verico Experts, Sp. z o.o. Gdynia 22 512
608 Lk Broker Sp. z o.o. Gdańsk 22 2278
609 Qands Spółka z Ograniczoną Odpowiezialnością Pruszcz Gdański 22 1177
610 Studium Doskonalenia Kadr Uniwersytetu Morskiego w Gdyni Sp. z o.o. Gdynia 22 21988
611 Zatoka Sp. z o.o. S.K.A. Starogard Gdański 22 63208
612 Miller, Canfield, W. Babicki A. Chełchowski i Wspólnicy S.K. Gdynia 22 12453
613 Anna Rogowska S.K.A. Sopot 22 2040
614 Bolt Sp. z o.o. Sopot 21 257
615 Dds Poland Sp. Z O.O. sp.k. Gdańsk 21 6660
616 Tbiarchitekci Sp. z o.o. Gdańsk 21 2662
617 Prywatna Szkoła w Redzie Sp. z o.o. Reda 21 3551
618 Znak Gdańsk Sp. z o.o. Gdańsk 21 5956
619 Opti 4 Sp. z o.o. Gdańsk 21 1269
620 Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Zdrowy Checz Sp. z o.o. Linia 21 3251
621 Sogro Sp. z o.o. Człuchów 21 418
622 Techtransbalt Sp. z o.o. Gdańsk 21 799
623 Edu-Lider Sp. z o.o. Rumia 21 1721
624 Habicon Group Sp. z o.o. S.K. Sopot 21 4980
625 Doradca Sp. z o.o. Kwidzyn 21 148
626 Elektroinstalacje Sp. z o.o. Gdynia 21 306
627 Norbquest Sp. z o.o. Tczew 21 526
628 Przedsiębiorstwo Usługowe Abraham Sp. z o.o. Rumia 21 2134
629 DS Lex K. Zięba sp.k. Gdańsk 21 665
630 Asklepios – Sp. z o.o. Gdańsk 21 2512
631 Jbs Design Sp. z o.o. Gdańsk 21 1399
632 A&D Sp. z o.o. Gdynia 21 373
633 Centrum Magazynowe Hutnicza Sp. z o.o. Gdynia 21 7231
634 Wwglass Sp. z o.o. Gościcino 21 1761
635 Rolpol – Sp. z o.o. Zajączkowo 21 8788
636 Budujemy Sp. z o.o. Studzienice 21 908
637 Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe Abapol Gospodarstwo Rolno- Przemysłowe Bińcze Sp. z o.o. Kijno 21 4619
638 Wybrzeże Spółdzielnia Budowlano – Mieszkaniowa Gdańsk 21 6878
639 Capital Part 2 Sp. z o.o. Gdańsk 21 5219
640 AR Invest Sp. z o.o. S.K. Gdańsk 21 694
641 Spółdzielnia Mieszkaniowa JANTAR Gdynia 21 8854
642 Indigo Europe Sp. z o.o. Gdynia 21 1638
643 Dashlo Sp. z o.o. Gdańsk 21 319
644 Sonniger Polska Sp. z o.o. Gdynia 21 509
645 M.K. Zielke Serwis Skrzyń Biegów S.K. Cieplewo 21 3547
646 Up System Sp. z o.o. Gdynia 21 4093
647 Przedsiębiorstwo Wielofunkcyjne Horn Sp. z o.o. Gdynia 21 2223
648 Techmarine K. Hanć S.J. Gdańsk 21 27001
649 Texo Invest Sp. z o.o. S.K. Rumia 21 29304
650 Przedsiębiorstwo Rolno-Handlowo-Usługowe Agra Sp. z o.o. Ostrowite 21 12009
651 Pneumatig A. Wojciechowski L. Wojciechowski S. J. Gdynia 21 17558
652 Telmax E.R.Gliszczyńscy sp.j. Człuchów 21 61847
653 Hotel Lubicz Sp. z o.o. Ustka 21 26645
654 AMHIL EUROPA Sp. z o.o. Krokowa 21 105805
655 Wolne Miasto Sp. z o.o. Gdańsk 21 6524
656 Spartez Sp. z o.o. sp. k. Gdańsk 21 42042
657 PUH EL PROFESSIONAL Mariusz Maszota Gdynia 21 67238
658 Biotec Lasers Polska Sp. z o.o. S.K. Gdańsk 21 16398
659 Info Projekt Sp. z o.o. Gdańsk 21 20107
660 Wielobranżowa i Projektowa Monat Sp. z o.o. Gdańsk 21 51610
661 Towarzystwo Budownictwa Społecznego Czynszówka Sp. z o.o. Gdynia 21 54865
662 WIKĘD Sp. z o.o. S.K. Luzino 21 258521
663 Banqsoft Sp. z o.o. Gdańsk 21 31930
664 Janpol Sp. z o.o. Gdańsk 20 1784
665 Gospodarstwo Nasienne – Sp. z o.o. Wierzchowo-Dworzec 20 7514
666 Investpol Sp. z o.o. Łapino 20 2437
667 Sunerzha Sp. z o.o. Pruszcz Gdański 20 4017
668 Femax Sp. z o.o. Gdańsk 20 418
669 Vestdavit Sp. z o.o. Gdańsk 20 411
670 Farm Admin Sp. z o.o. Sycewice 20 874
671 Hydro Technologia Sp. z o.o. Kolbudy 20 1045
672 Grzegrzółka & Ko Sp. z o.o. Gdynia 20 5491
673 Taxa Sp. z o.o. Gdańsk 20 302
674 Trident Investments Sp. z o.o. Rudno 20 360
675 Investmarka – Marek Poborca i Roman Animucki – sp.j. Gdańsk 20 233
676 Agrofil-Bis Sp. z o.o. Kamienica Królewska 20 378
677 Lande Group Sp. z o.o. Gdańsk 20 452
678 Usługi Samochodowe Grupa Janisz S.A. S.K. Pruszcz Gdański 20 18040
679 Plichta sp.j. Wejherowo 20 68917
680 Przedsiębiorstwo Turystyczno-Handlowe Kąpielisko Morskie Sopot Sp. z o.o. Sopot 20 20991
681 Studio Wydawniczo – Graficzne Dualart Sp. z o.o. Gdańsk 20 1107
682 SD Poland Sp. z o.o. Tczew 20 39008
683 Streamline Polska 2 Sp. z o.o. S.K. Gdańsk 20 5077
684 Biopal Sp. z o.o. Chojnice 20 16001
685 Hotel Orle K. Podkówka M. Zdanowski sp.j. Gdańsk 20 17537
686 Garnizon Sp. z o.o. Gdańsk 20 49384
687 Inżtor. Adam Pokorski. Janusz Pokorski. sp.j. Gdynia 20 12659
688 Min Hoong Development Co Pte Ltd Poland Sp. z o.o. Sopot 20 34339
689 Norwood Sp. z o.o. Łęgowo 20 127951
690 Invest Komfort S.A. S.K. Gdynia 20 483991
691 Bdf Invest Sp. z o.o. Gdynia 20 3156
692 Polskie Polisy Sp. z o.o. Gdynia 20 645
693 Zakład Usług Dźwigowych Remdźwig M.Bąkowski, M.Gumiński, J.Krężoch sp.j. Gdańsk 20 8867
694 Mr Nieruchomości Sp. z o.o. Gdynia 20 160
695 Apartamenty Sp. z o.o. Słupsk 20 2784
696 VM Media Sp. z o.o. – VM Care Spółka Komandytowa Gdańsk 20 7387
697 Artur Sp. z o.o. Gdańsk 20 1397
698 Promotor-JP Ponikowscy S.J. Gdańsk 20 6419
699 Subcon Sp. z o.o. Kwidzyn 20 1197
700 POMAR Sp. z o.o. Gockowo 20 1790
701 Rymipol Sp. z o.o. Kozyczkowo 20 3992
702 Przedsiębiorstwo Rolne Malwa Export Import Sp. z o.o. Tralewo 20 9871
703 Przedsiębiorstwo Usług Techniczno-Budowlanych Technikon Sp. z o.o. Gdańsk 20 978
704 Bronisław Gwiździel Transport Krajowy i Międzynarodowy Chojnice 19 40567
705 Presto Sp. z o.o. Bielkówko 19 6280
706 WP Invest Sp. z o.o. sp.k. Gdańsk 19 27126
707 Premium Brands Sp. z o.o. S.K. Władysławowo 19 14660
708 Gdyńskie Przedsiębiorstwo Handlowe Surtex Sp. z o.o. Gdynia 19 14030
709 Anmar-Display Design Sp. z o.o. Gdynia 19 10486
710 Marine Center Sp. z o.o. Gdańsk 19 806
711 Przychodnia Lekarska Nowy Chełm Sp. z o.o. Gdańsk 19 30906
712 Kościerskie Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Usługowe Unibud Sp. z o.o. Wielki Klincz 19 174943
713 Sthlm Sp. z o.o. Gdańsk 19 216
714 Climazui Sp. z o.o. Gdańsk 19 2833
715 Zakład Produkcyjno-Usługowy MET-LAK Jerzy Suchomski Skarszewy 19 24112
716 Rolpod Sp. z o.o. Żuława 19 17611
717 Firma Handlowa Saks sp.j. Richert Mirosław i S-Ka Pruszcz Gdański 19 18347
718 Aneby Sp. z o.o. Gdańsk 19 2794
719 Zasilanie.Com Sp. z o.o. Spółka Komadytowa Sopot 19 2353
720 Przedsiębiorstwo Produkcyjno Usługowe Capital Sp. z o.o. Gdańsk 19 10492
721 Motive Power Baterie i Prostowniki P.Chodoła, M.Obłażewicz sp.j. Gdańsk 19 18349
722 Record R. Nowak; M. Sawicki; M. Choszcz Sp. J. Słupsk 19 31240
723 Gdańskie Towarzystwo Budownictwa Społecznego Sp. z o.o. Gdańsk 19 130110
724 Swissmed Nieruchomości Sp. z o.o. Gdańsk 19 19458
725 Igloport Sp. z o.o. Gdynia 19 20522
726 WKKS Sp. z o.o. Gdańsk 19 22651
727 Techno Plus Janusz Baranowski – sp.j. Gdańsk 19 14509
728 Kickstartx M. Szczerba i Wspólnicy sp.j. Człuchów 19 6211
729 Global Supplements Sp. z o.o. sp.k. Otomin 19 13495
730 Przedsiębiorstwo Usługowo-Produkcyjne Techmal Sp. z o.o. Gdańsk 19 1195
731 Omida S.A. Finance sp.k. Gdańsk 19 8371
732 Alekseon Sp. z o.o. Gdynia 19 2847
733 Nil Sp. z o.o. Gdańsk 19 7459
734 Pk Properties Sp. z o.o. Gdańsk 19 1372
735 Emmerson Evaluation North Sp. z o.o. Sopot 19 2806
736 Kancelaria Brokerska Gdynia S.A. Gdynia 19 464
737 Eurologistic Tires Sp. z o.o. S.K. Gdańsk 19 985
738 Architektura i Design Sp. z o.o. Karzniczka 19 106
739 Polibox Sp. z o.o. Kwidzyn 19 3720
740 Imperial Re Sp. z o.o. Gdańsk 19 651
741 Castel Sp. z o.o. Gdańsk 19 1402
742 Alg-Borje Polska Sp. z o.o. Gdynia 19 337
743 Radex Sp. z o.o. Gdańsk 19 258
744 Kapitan Theo Erfeling Sp. z o.o. Stężyca 19 1254
745 Verto-Audit Sp. z o.o. Gdańsk 19 4019
746 Przedsiębiorstwo Remontowo-Usługowe Nawirem Henryk Kinder, Józef Ormańczyk sp.j. Gdańsk 19 5047
747 Przedsiębiorstwo Instalacyjno-Budowlane Perspektywa Sp. z o.o. Słupsk 19 2276
748 Przeds. EKO Therm Sp. z o.o. Gdynia 19 3631
749 Euro – Weld J. Wenerski – M. Wenerski sp.j. Pszczółki 18 33942
750 Zakład Przetwórstwa Mięsnego Wojciech Zieliński i S-Ka Sp. J. Kwidzyn 18 106313
751 Mario Sp. z o.o. Starogard Gdański 18 604
752 Morskie Kruszywa Naturalne Sp. z o.o. Gdańsk 18 31452
753 Truck Shop Sp. z o.o. S.K. Pruszcz Gdański 18 2942
754 Amt Partner Sp. z o.o. Gdańsk 18 9454
755 Technozbyt – Witan sp.j. Gdańsk 18 27382
756 Grupa Egea Sp. z o.o. Gdańsk 18 2370
757 Avenir Windows Sp. z o.o. Gdańsk 18 7154
758 VC Capital Sp. z o.o. Łęgowo 18 10134
759 Lazur Sp. z o.o. Poddąbie 18 11990
760 Security Sp. z o.o. sp.k. Gdańsk 18 17234
761 Materbud Sp. z o.o. S.K. Gdańsk 18 61828
762 Sporol Sp. z o.o. Koszwały 18 10394
763 Duramex Sp. z o.o. Borkowo 18 17499
764 Alpro Sp. z o.o. Gdańsk 18 14567
765 Poszukiwacze Przygód Pająk Kochanowski sp.j. Gdańsk 18 17929
766 Iq Pl Sp. z o.o. Gdańsk 18 23013
767 Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Zdrowie-Med Sp. z o.o. Rotmanka 18 1610
768 FEDERAL-MOGUL BIMET S.A. Gdańsk 18 886201
769 Spółdzielnia Mieszkaniowa Fundament w Gdyni Gdynia 18 1957
770 Gran Sp. z o.o. Głobino 18 33747
771 Ziaja Ltd Zakład Produkcji Leków Sp. z o.o. Gdańsk 18 566117
772 International Paper – Kwidzyn Sp. z o.o. Kwidzyn 18 4333766
773 Food Service Compact Polska Sp. z o.o. Kaliska 18 986
774 Handsoncode Sp. z o.o. Gdynia 18 2026
775 Carent Sp. z o.o. Gdańsk 18 1858
776 Abm Sp. z o.o. Gdańsk 18 355
777 Wostok Hr Sp. z o.o. Gdańsk 18 457
778 Port Lotniczy Gdańsk Sp. z o.o. Gdańsk 18 427286
779 ICC Serwis Sp. z o.o. Tczew 18 505
780 Noble Offshore Sp. z o.o. Gdańsk 18 129
781 Value Sp. z o.o. Gdynia 18 967
782 Barg M.B. Gdańsk Sp. z o.o. Gdynia 18 7882
783 European Industry Service Matthias Majkowski Daniel Fischer sp.j. Kościerzyna 18 877
784 Ancora Sp. z o.o. Gdańsk 18 9525
785 Activus International Development Sp. z o.o. Gdańsk 18 1812
786 De Belmonte Sp. z o.o. Słupsk 18 3173
787 Grant Sp. z o.o. Łęgowo 18 4397
788 Vrest Sp. z o.o. Gdańsk 18 2018
789 Mija Software Sp. z o.o. Gdańsk 18 1560
790 PPW Promex Sp. z o.o. Spółka Komandytowa Gdańsk 18 1259
791 Reklama Pomorska Sp. z o.o. Spółka Komandytowa Gdańsk 18 1341
792 Gdańska Kancelaria Doradztwa Podatkowego Izabela Szymańska i Wspólnicy Spółka Komandytowa Gdańsk 18 2064
793 Technical Ship Management Sp. z o.o. Gdańsk 18 6344
794 Optimus – System Choromańscy sp.j. Gdynia 18 6354
795 Remstat Piotr Pochwatka, Andrzej Szcześniak sp.j. Chwaszczyno 18 7338
796 D&D Truck Sp. z o.o. Rudno 18 1065
797 Afg Poland Sp. z o.o. Gdańsk 18 496
798 Tracta Investments S.A. Gdańsk 18 4864
799 PANTAREI S.A. Powszechne Zakłady Magazynowe i Transportwe Gdynia 18 4939
800 Gre Sp. z o.o. Gdynia 18 1705
801 Fy Audit Sp. z o.o. Gdynia 18 1244
802 Taxus Sp. z o.o. Gdańsk 18 562
803 Ponte Ferrum Sp. z o.o. Gdańsk 18 2472
804 Riva Sp. z o.o. S.K. Gdańsk 18 5573
805 Projmed Sp. z o.o. Gdynia 17 3336
806 Mosty Gdynia Sp. z o.o. S.K. Gdynia 17 7223
807 Nord House Sp. z o.o. Pruszcz Gdański 17 866
808 Meritum Sp. z o.o. Gdańsk 17 529
809 Celta Trade Sp. z o.o. Tczew 17 493
810 Polfracht Agencja Żeglugowa Sp. z o.o. Gdynia 17 4077
811 Naviga Krzysztof Makowski Sp. z o.o. Gdynia 17 6787
812 Centrum Stomatologiczne Grunwaldzka Sp. z o.o. S.K. Pruszcz Gdański 17 7480
813 Ośrodek Badawczo – Rozwojowy Przemysłu Produktów Drzewnych Sp. z o.o. Czarna Woda 17 337
814 Anmar Sp. z o.o. Gdynia 17 8106
815 Arka Corporation Sp. z o.o. Gdańsk 17 180
816 Lokatorsko-Własnościowa Spółdzielnia Mieszkaniowa Osowa w Gdańsku- Osowie Gdańsk 17 3597
817 Bio Energy Trade Sp. z o.o. Gdynia 17 2743
818 Dg Sp. z o.o. Cieplewo 17 9770
819 Zakład Robót Antykorozyjnych I Termoizolacyjnych Itaco Sp. z o.o. Spółka Komandytowa Gdańsk 17 1818
820 Zakład Budowlany – Dzida i Zaręba – sp.j. Lębork 17 9098
821 Ubt Sp. z o.o. Gdynia 17 388
822 Constans Sp. z o.o. Gdynia 17 382
823 Biuro Usług Księgowych Finans-Buk – Sp. z o.o. Wejherowo 17 584
824 Pro-Biz Sp. z o.o. Tczew 17 869
825 Stolarstwo Kalkowski Sp. z o.o. S.K. Subkowy 17 660
826 Antamion Sp. z o.o. Rumia 17 1678
827 Terra Mare Investment Sp. z o.o. Gdynia 17 317
828 Techna Sp. z o.o. Gdynia 17 3171
829 Magnus Sp. z o.o. Gdańsk 17 1865
830 Przedsiębiorstwo Usługowe Dry Sand Sp. z o.o. Gdańsk 17 813
831 Firma Budowlana Efak Andrzej Kotecki, Edmund Figurski sp.j. Gdańsk 17 6477
832 Inter Scale Sp. z o.o. Sopot 17 1606
833 Waycom Sp. z o.o. Gdańsk 17 1156
834 Nhz Elektro Sp. z o.o. Gdańsk 17 2840
835 Lokum Wiśniewski, Frost sp.j. Gdańsk 17 10998
836 Uzdrowisko Ustka Sp. z o.o. Ustka 17 105611
837 Eltel Adam i Krzysztof Górzyńscy sp.j. Rychnowy 17 25742
838 Anc System Sp. z o.o. Gdańsk 17 10333
839 CBMAX Sp. z o.o. Sp.K. Władysławowo 17 47187
840 PVL Invest Sp. z o.o. Sopot 17 10565
841 Handel i Minerały Nowak Sp. z o.o. S.K. Gdańsk 17 47192
842 AIC S.A. Gdynia 17 405849
843 Polservice Development Sp. z o.o. Gdynia 17 67343
844 Audit Partner Sp. z o.o. Gdańsk 17 126
845 Berendsen Textile Service Sp. z o.o. Żukowo 17 297450
846 Kamir Sp. z o.o. Słupsk 17 32330
847 INPRO S.A. Gdańsk 17 323984
848 Muco Sp. z o.o. Gdynia 17 77
849 Damet – Dańko, Jaksina sp.j. Tuchom 17 12979
850 Namori Sp. z o.o. Gdańsk 17 2253
851 SMI Poland Sp. z o.o. Kwidzyn 17 100446
852 Hotel Niedźwiadek Sp. z o.o. Gdańsk 17 11243
853 Mjb M.Mierzejewska, T.J.Brzezińscy sp.j. Nicponia 17 22853
854 Man Energy Solutions Poland Sp. z o.o. Gdańsk 17 4811
855 Sad-Sped J. Karwowski, P. Nowicki, K. Ślęzak sp.j. Gdańsk 17 580
856 Laureola Company Sp. z o.o. Lębork 17 1348
857 ZUK Sp. z o.o. Glincz 17 7971
858 Orplast Sp. z o.o. S.K. Sopot 17 94646
859 Wenzel Marine Poland Sp. z o.o. Gdańsk 17 2421
860 Spółdzielnia Mieszkaniowa Lokatorsko-Własnościowa w Helu Hel 17 1096
861 Isw Sp. z o.o. Sopot 17 996
862 Hydraulika Siłowa Hydromech Sp. z o.o. Lublewo Gdańskie 17 579
863 Gre Management Sp. z o.o. Gdańsk 17 1906
864 Hotel FALTOM Tomasz Falkowski Rumia 17 39459
865 Goodvalley Agro S.A. Przechlewo 17 880865
866 Dellner Components Sp. z o.o. Gdynia 16 144362
867 Przedsiębiorstwo Hotele Sp. z o.o. Kwidzyn 16 3721
868 Energa – Operator S.A. Gdańsk 16 9417966
869 Portowy Zakład Techniczny S.A. Gdynia 16 52941
870 Gospodarstwo Siejnik Sp. z o.o. Tczew 16 18777
871 Hotel Gdańsk Brovarnia Sp. z o.o. Sopot 16 46259
872 P P U Komnino Sp. z o. o. Komnino 16 33808
873 Piw-Paw Architekci Sp. z o.o. Gdańsk 16 1165
874 Gospodarstwo Rolne Ferma Suchorze Sp. z o.o. Suchorze 16 25144
875 Nova Sp. z o.o. Kościerzyna 16 4037
876 Osuszanie24 Sp. z o.o. sp.k. Gdańsk 16 4734
877 Toc Dla Edukacji Polska Sp. z o.o. Gdańsk 16 212
878 Towarzystwo Inwestycyjne Banasik Sp. z o.o. Władysławowo 16 1332
879 Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Kar-Met. sp.j. Kazimierz Neumueler i Spółka Lębork 16 7153
880 Ośrodek Badania Bilansów i Analiz Ekonomicznych Partner Sp. z o.o. Gdańsk 16 1061
881 Serwis Pomorskie Eugeniusz Słowik sp.k. Sopot 16 2235
882 Enamor Sp. z o.o. Gdynia 16 53372
883 Boniterm M. Osmański, P. Kołodziejczak sp.j. Straszyn 16 7047
884 Saicon Sp. z o.o. Straszyn 16 26490
885 Wakacje. Pl S.A. Gdańsk 16 77850
886 Tysand sp.j. J.Krawczykiewicz, J. Sowiński Gdańsk 16 28852
887 Tco Trading Company sp.j. Wiesława Ryznar-Wojak i Spółka Rokocin 16 16573
888 Domy Gdańsk III Sp. z o.o. Sopot 16 72346
889 B8 Sp. z o.o. Baltic S.K.A. Gdańsk 16 1022239
890 PAN DRAGON Sp. z o.o. Gdańsk 16 71121
891 Allcon Osiedla Sp. z o.o. Gdynia 16 117141
892 Gpec Starogard Sp. z o.o. Starogard Gdański 16 35690
893 Watkowice Sp. z o.o. Watkowice Małe 16 5126
894 Aqua – Plaza Sp. z o.o. Gdańsk 16 422
895 Jamir S.A. Sopot 16 2906
896 Magnus Film Sp. z o.o. Gdańsk 16 138
897 Margo Nieruchomości Sp. z o.o. Gdynia 16 91
898 Konstbau Sp. z o.o. Gdańsk 16 7531
899 Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Usługowo-Handlowe Agro-Piaski Eksport-Import Sp. z o.o. Piaski Sztumskie 16 5837
900 CTL Północ Sp. z o.o. Gdynia 16 85414
901 PORT SERVICE Sp. z o.o. Gdańsk 16 25983
902 Absyda Sp. z o.o. S.K. Gdańsk 16 2216
903 Bemark Sp. z o.o. Gdańsk 16 410
904 Mikron J.V. Sp. z o.o. Starogard Gdański 16 4674
905 Aleksandra Sp. z o.o. Gdańsk 16 2677
906 Grupa Mebloteka Sp. z o.o. Sopot 16 4217
907 Usługi Projektowo – Wykonawcze Proj – North Sp. z o.o. Gdańsk 16 4938
908 Wk Generose Sp. z o.o. Gdańsk 16 1798
909 Modent Sp. z o.o. S.K. Kwidzyn 16 3993
910 Baltic Sea Logistics – Sp. z o.o. Gdynia 16 5141
911 Telkros Sp. z o.o. Gdańsk 16 4094
912 Uchman Group Sp. z o.o. Gdańsk 16 1594
913 Kesz Rozliczenia Sp. z o.o. Tczew 16 708
914 Mag-Ma Sp. z o.o. S.K. Gdynia 16 9763
915 Jedliński, Bierecki i Wspólnicy Kancelaria Radców Prawnych i Adwokatów sp.k. Gdynia 16 9653
916 TELWENT Sp. z o.o. Staniszewo 16 7426
917 MM Logistics Sp. z o.o. Słupsk 16 6926
918 Piast Sp. z o.o. Słupsk 16 2423
919 RTB Developer Sp. z o.o. Gdańsk 16 6003
920 Meblotechnika Sp. z o.o. Kleszczewo 16 4107
921 Mip Consulting Sp. z o.o. Sopot 16 131
922 Slk Logistics Sp. z o.o. Czarlin 15 1313
923 Visline Express Sp. z o.o. Sp.K. Gdynia 15 11256
924 Senior Sp. z o.o. Sopot 15 2685
925 Centrum Zabawy i Edukacji Żyrafa Sp. z o.o. Gdańsk 15 1755
926 Stowarzyszenie Twórczego Rozwoju Dynamo Gdańsk 15 7429
927 PPH Has – Rokadex – Haro Sp. z o.o. Stegna 15 7974
928 Querco Property Sp. z o.o. Gdańsk 15 716
929 Centrum Medyczne Sp. z o.o. Pruszcz Gdański 15 14913
930 PMP Transport Sp. z o.o. S.K. Gdynia 15 3644
931 Tygiel Sp. z o.o. Gdynia 15 1130
932 Mk Elektronik Krzysztof Grudzień, Honorata Kołomyjska sp.j. Gdańsk 15 5027
933 Hp-Investment Sp. z o.o. Malbork 15 253
934 Energomasz Sp. z o.o. Gdańsk 15 4016
935 Agro-Jasna Sp. z o.o. Jasna 15 2463
936 Espace Consulting Sp. z o.o. Bolszewo 15 576
937 Gabra Sp. z o.o. Reda 15 3205
938 Ex Novo Sp. z o.o. Sopot 15 81
939 WMC Net Sp. z o.o. Krępa Słupska 15 2497
940 Przedsiębiorstwo Badawczo-Produkcyjne Forkos Sp. z o.o. Gdynia 15 1980
941 Nord Security Sp. z o.o. Gdańsk 15 9537
942 Jazo Sp. z o.o. Kwidzyn 15 2801
943 Aba Budynki Sp. z o.o. Borkowo 15 547
944 Gdynia Container Terminal S.A. Gdynia 15 210555
945 Przedsiębiorstwo Handlowo – Usługowe Żuchliński – G.A.P. Żuchlińscy – sp.j. Gdynia 15 13664
946 Panaceum – Sp. z o.o. Rumia 15 5766
947 Przedsiębiorstwo Wdrażania Postępu Technicznego Posteor Sp. z o.o. Sopot 15 13573
948 Arsa Bomerski i Partnerzy Architektoniczne Studio Autorskie sp.p. Gdańsk 15 150
949 Rental Space Sp. z o.o. Wejherowo 15 104
950 Mkj Radiologia Sp. z o.o. Banino 15 691
951 Mr Dom Sp. z o.o. Gdynia 15 704
952 4 PIK Sp. z o.o. Gdańsk 15 5122
953 H5 Sp. z o.o. S.K. Gdańsk 15 5354
954 Mgm Sp. z o.o. Rybaki 15 1403
955 VTS Plant Sp. z o.o. Gdańsk 15 95138
956 Heiztechnik Sp. z o.o. S.K. Skarszewy 15 89799
957 Brata Sp. z o.o. Ustka 15 25378
958 Przedsiębiorstwo Tencom-Pol Kazimierz Łangowski Sp. z o.o. S.K. Kaliska Kościerskie 15 10776
959 Merkury Polska Sp. z o.o. Sp.K. Gdańsk 15 6027
960 Pb Eko Sp. z o.o. Gdańsk 15 36377
961 Practice Group Sp. z o.o. Solo S.K.A. Pruszcz Gdański 15 5373
962 Eco Plan S.A. Słupsk 15 20259
963 Długosz Sp. z o.o. sp.k. Gdańsk 15 37817
964 Bufab Poland Sp. z o.o. Gdańsk 15 91012
965 DS Development Sp. z o.o. S.K. Kosakowo 15 34781
966 Przedsiębiorstwo Usługowo Handlowe Transfer Niedzielski sp.j. Skarszewy 15 15803
967 Meral Sp. z o.o. Gdańsk 15 15459
968 Malborskie Towarzystwo Budownictwa Społecznego Sp. z o.o. Malbork 15 23004
969 Munters Sp. z o.o. Oddział w Polsce Gdańsk 15 8425
970 Eurowind Poland Sp. z o.o. Gdańsk 15 9892
971 Dock-Pol Sp. z o.o. Gdańsk 15 26404
972 Uniwersytet Morski Gdynia 15 122946
973 J.S. Hamilton Poland Sp. z o.o. Gdynia 15 135923
974 LOTOS ASFALT Sp. z o.o. Gdańsk 15 2250362
975 Davon-Iz Sp. z o.o. Gdynia 15 168
976 ENGIE EC Słupsk Sp. z o.o. Słupsk 15 119885
977 Wos Motorsport Sp. z o.o. Stogi 15 261
978 Sieć Sklepów Miła Sp. z o.o. Czersk 15 657
979 Libra Sp. z o.o. Tczew 15 220
980 Poland Investors Sp. z o.o. Gdańsk 15 290
981 Impresje 24 G.Philips S.K. Rumia 15 1458
982 Izipak Sp. z o.o. Chwaszczyno 15 2211
983 Aqm Lab Polska Sp. z o.o. Bojano 15 634
984 Archet – Nausea Sp. z o.o. Gdańsk 15 469
985 Pollygraf Sp. z o.o. Gdańsk 14 2375
986 Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Usługowo-Handlowe Nauta Turbo Sp. z o.o. Gdynia 14 12250
987 Crossmar Sp. z o.o. Gdańsk 14 741
988 Archiwis Sp. z o.o. Słupsk 14 174
989 G58 Sp. z o.o. Sopot 14 93
990 Farmstar Polska sp. z o.o. Żelazno 14 7328
991 Agencja Ochrony Osób i Mienia Grupa Grom Sp. z o.o. Gdańsk 14 12808
992 Stepkon Sp. z o.o. Reda 14 153
993 Trend Projekt Sp. z o.o. Pruszcz Gdański 14 26449
994 GPEC Serwis Sp. z o.o. Gdańsk 14 199578
995 Sima Sp. z o.o. S.K. Słupsk 14 12135
996 Ibet Sp. z o.o. Reda 14 26685
997 Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe Szopińscy Sp. z o.o. Chojnice 14 18913
998 FCPK – Bytów Sp. z o.o. Bytów 14 162422
999 WUŻ Port And Maritime Services Ltd. Sp. z o.o. Gdańsk 14 96604
1000 Hydromechanika Sp. z o.o. S.K. Piaskowiec 14 18277
1001 OKE Poland Sp. z o.o. Gdańsk 14 15769
1002 Chojnickie Towarzystwo Budownictwa Społecznego Sp. z o.o. Chojnice 14 9768
1003 Pm Ecology Sp. z o.o. Gdynia 14 2108
1004 Norder Sp. z o.o. Reda 14 7952
1005 Purolite Sp. z o.o. Gdynia 14 13936
1006 Przedsiębiorstwo Marcor Sp. z o.o. Gdańsk 14 836
1007 Moldrew Literski S.K.A. Trąbki Wielkie 14 7110
1008 Jasna – Pol Sp. z o.o. Jasna 14 31025
1009 Col – Way M.Turek, J.Zych sp.j. Koleczkowo 14 12537
1010 Firma Handlowo – Usługowa Makrox Sp. z o.o. Dąbrówka 14 1344
1011 FURUNO POLSKA Sp. z o.o. Gdynia 14 11911
1012 Bajeczne Przedszkola Sp. z o.o. Gdańsk 14 832
1013 Ocean Park Sp. z o.o. Władysławowo 14 8076
1014 Algeco Polska Sp. z o.o. Gdańsk 14 139505
1015 Perfekt Sp. z o.o. Malbork 14 1591
1016 Suwrem Sp. z o.o. Kamień 14 4136
1017 Exposite Polska Sp. z o.o. S.K. Chwaszczyno 14 17187
1018 Sylkon Technik Sp. z o.o. Gdynia 14 701
1019 Aga B. Orzechowska, P. Orzechowski sp.j. Gdynia 14 17068
1020 Mannaz Sp. z o.o. Gdańsk 14 4618
1021 Pfk 2towarzystwo Inwestycyjne Investing Sp. z o.o. sp.k. Gdańsk 14 12879
1022 Sid Sp. z o.o. Gdynia 14 478
1023 Radevelia Sp. z o.o. Gdańsk 14 1489
1024 Faros Sp. z o.o. Sp.K. Gdańsk 14 4928
1025 Gostomski Sp. z o.o. Papiernia 14 985
1026 Aeroklub Gdański Pruszcz Gdański 14 2740
1027 Centrum Medyczne Kardiorytm Sp. z o.o. S.K. Gdańsk 14 189
1028 Bałt-Trans Sp. z o.o. Gdynia 14 773
1029 Spółdzielnia Mieszkaniowa Jedność w Silnie Silno 14 447
1030 Tecwill Polska Sp. z o.o. Gdańsk 14 664
1031 Exada Sp. z o.o. Pruszcz Gdański 14 3785
1032 Nordica Villan Sp. z o.o. Kobylnica 14 950
1033 Eko-Tech Sp. z o.o. Starogard Gdański 14 1515
1034 Upside Property Sp. z o.o. Gdańsk 14 4652
1035 Pebex – 6 Sp. z o.o. Gdynia 14 1900
1036 Emmco Pomorze Sp. z o.o. S.K. Gdańsk 14 6516
1037 BKG – Polska Robert Grębosz Iwspólnicy sp.j. Straszyn 14 9035
1038 Majątek Żoruchowo Sp. z o.o. Żoruchowo 14 8099
1039 Colordruk Sp. z o.o. Wielki Klincz 14 1993
1040 Neptun – Hydraulika Siłowa Sp. z o.o. Gdańsk 14 2302
1041 Ekoinbud Renowacje Sp. z o.o. Gdańsk 14 6832
1042 Bartex – Sp. z o.o. Gdańsk 14 870
1043 Artma Sp. z o.o. Rumia 14 468
1044 Przedsiębiorstwo Budowlane Exigo Sp. z o.o. Gdańsk 14 947
1045 Vista Audytorzy, Księgowi I Doradcy Sp. z o.o. Spółka Komandytowa Gdańsk 14 2066
1046 Przedszkole i Żłobek Bocianowo Sp. z o.o. Żukowo 14 2906
1047 Techno-Tex Sp. z o.o. Tczewskie Łąki 14 7663
1048 Gravitas S.A. Gdańsk 13 3838
1049 Limar Sp. z o.o. Gdańsk 13 414
1050 Estimet Sp. z o.o. Miechucino 13 7975
1051 Vigo Sp. z o.o. Gdańsk 13 8791
1052 Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Medicenter Sp. z o.o. Kościerzyna 13 3300
1053 GT Poland LTD. Sp. z o.o. Gdańsk 13 6043
1054 Unipiek M. Kwaśniak Spółka Komandytowa Kwidzyn 13 12200
1055 Przedsiębiorstwo Robót Budowlano-Kanalizacyjnych i Hydrotechnicznych Hydrokan Sp. z o.o. Gdańsk 13 11013
1056 NFM Production Sp. z o.o. Lębork 13 389654
1057 Metrix Metal Sp. z o.o. Tczew 13 48756
1058 Elsik Sp. z o.o. Żukowo 13 22665
1059 Dermscan Poland Sp. z o.o. Gdańsk 13 15624
1060 Loxy Poland Sp. z o.o. Rumia 13 26373
1061 Idoneum Sp. z o.o. S.K. Gdynia 13 1657
1062 Golden sp.j. Adam Moszoński Dariusz Sylwanowicz Malbork 13 24815
1063 Maritime Services Poland Sp. z o.o. Gdańsk 13 2439
1064 Deck – Dry Polska Sp. z o.o. Gdańsk 13 14729
1065 Cygnus Sp. z o.o. S.K. Gdańsk 13 10426
1066 Nordvik Krzysztof Wróbel i Synowie sp.j. Reda 13 7605
1067 Guo&Wang Sp. z o.o. Gdańsk 13 2217
1068 Shipcon Sp. z o.o. Sopot 13 431
1069 Gdańska Agencja Rozwoju Gospodarczego Sp. z o.o. Gdańsk 13 264444
1070 Offshore Training Centre Sp. z o.o. Gdańsk 13 485
1071 Webfield Sp. z o.o. Gdańsk 13 7062
1072 Centrum Bhp Sp. z o.o. Kartuzy 13 265
1073 Jubiler Sp. z o.o. Słupsk 13 814
1074 Volt Polska Sp. z o.o. Sopot 13 23609
1075 Live Sp. z o.o. Gdańsk 13 10883
1076 Centrum Medycyny Pracy Zakład Leczniczo-Profilaktyczny Sp. z o.o. Kwidzyn 13 5918
1077 Omi-Technic Sp. z o.o. Kowale 13 7233
1078 Abaks Sp. z o.o. S.K. Skowarcz 13 4469
1079 British International School Pl Sp. z o.o. Gdańsk 13 6977
1080 Active Park Sp. z o.o. Sopot 13 1714
1081 Przystań Sp. z o.o. Dębki 13 2308
1082 Alpha Bau Sp. z o.o. Pruszcz Gdański 13 2217
1083 Rent Inwest Pętla Świętokrzyska Sp. z o.o. Skórcz 13 4208
1084 Ateco Systemy Sp. z o.o. S.K. Gdańsk 13 3286
1085 Business Investment Trust Sp. z o.o. Gdynia 13 59
1086 Hptech Sp. z o.o. Gdańsk 13 5124
1087 Systemy Oceny Wiarygodności Analiz Medycznych Sowa-Med Sp. z o.o. Gdańsk 13 4401
1088 DELBUD 2 Sp. z o.o. S.K. Gdańsk 13 1006
1089 ELPLAST Sp. z o.o. Dębogórze-Wybudowanie 13 2868
1090 Przedsiębiorstwo Usługowo-Handlowe Blask-Bud Sp. z o.o. Gdańsk 13 1508
1091 Paragraf Biuro Rachunkowe Sp. z o.o. Luzino 13 410
1092 Newal Sp. z o.o. Gdańsk 13 2855
1093 Profos Wentylacja Sp. z o.o. S.K. Kościerzyna 13 4750
1094 Mar-Pol Sp. z o.o. Kościeleczki 13 460
1095 Jakusz Sp. z o.o. Kościerzyna 13 10805
1096 Melprojekt Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Projektowo – Usługowe Gdańsk 13 460
1097 Safe-House Sp. z o.o. Chłapowo 13 690
1098 TEZAM S.A. Tczew 13 1289
1099 International Cleaning Services Polska Z. Kotłowski, H. Kotłowska Sp.J. Mosty 13 6968
1100 Mikor Kupka S.K. Gdańsk 13 2062
1101 Przedsiębiorstwo Techniczno-Handlowe Bekas Sp. z o.o. Starogard Gdański 13 297
1102 Samolej ZTS Sp. z o.o. Spółka Komandytowa Włynkówko 13 15502
1103 Przychodnia Rogowscy Sp. z o.o. sp.k. Tczew 13 8030
1104 Triada Augusto Pomorze D. i T. Aleksandrowicz S.J. Chwaszczyno 13 129846
1105 ATD Serwis Sp. z o.o. Jasna 13 2231
1106 Scalac Sp. z o.o. Gdańsk 13 12216
1107 Janowicz Architekci Sp. z o.o. Gdańsk 13 804
1108 Anga Sp. z o.o. Gdańsk 13 10203
1109 STOKVIS TAPES POLSKA Sp. z o.o. Kowale 13 81839
1110 Leasing Polski Sp. z o.o. Gdańsk 13 297532
1111 Pameni Polska Sp. z o.o. Gdańsk 13 18580
1112 Origami Sp. z o.o. S.K. Gdańsk 13 5496
1113 Bartboats Sp. z o.o. Chojnice 13 247
1114 Abhotel.Eu Sp. z o.o. Gdańsk 13 480
1115 Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji Sp. z o.o. Gdynia 13 437229
1116 SPUTNIK Tomasz Pastwa Starogard Gdański 13 83407
1117 Adva Optical Networking Sp. z o.o. Gdynia 13 36860
1118 Silco Sp. z o.o. S.K. Gdańsk 13 11121
1119 Proestetica Sp. z o.o. Gdańsk 13 413
1120 MARPOL Sp. z o.o. Gospodarstwo Rolne Martąg 13 2466
1121 ALUCOLOR Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Szwedzko – Polskie Rumia 13 6546
1122 Proxit Sp. z o.o. Gdańsk 13 290
1123 Allcon Osiedla Mieszkania Sp. z o.o. Gdynia 13 8792
1124 Miejskie Przedsiębiorstwo Zieleni Sp. z o.o. Słupsk 13 2937
1125 Przedsiębiorstwo Dech-Pol Sp. z o.o. Gdynia 13 8787
1126 Klub Żeglarski Klipper Sp. z o.o. Gdańsk 13 1055
1127 The Yachting Club S.A. Gdynia 13 1248
1128 MJ Logistics Sp. z o.o. S.K. Gdynia 13 1571
1129 Przedsiębiorstwo Usługowo-Turystyczne Przymorze Sp. z o.o. Słupsk 13 4366
1130 Bezpiecznybiznes.Pl Sp. z o.o. w likwidacji Sopot 13 248
1131 Suma Sp. z o.o. S.K. Chojnice 13 5768
1132 Nava Sp. z o. o. Przeds. Projektowo- Usługowe Gdańsk 13 5730
1133 Zakład Wydobywczy Kruszywo Sp. z o.o. Gdynia 13 2963
1134 PBH Jumar Sp. z o.o. sp.k. Pruszcz Gdański 13 4914
1135 Busprestige Premium Sp. z o.o. S.K. Kębłowo 13 1673
1136 Remkon Sp. z o.o. Kwidzyn 13 754
1137 Sunreef Yachts Charter Sp. z o.o. Gdańsk 13 1385
1138 Sea Light Sp. z o.o. Gdańsk 13 2309
1139 Santis Płocicki sp.j. Chwaszczyno 13 9204
1140 A&A Concierge Sp. z o.o. Gdańsk 13 374
1141 Merk Sp. z o.o. Gdańsk 13 37
1142 Texim Sp. z o.o. Pruszcz Gdański 13 2122
1143 Ortomax Pomorskie Centrum Protetyki i Ortotyki Narządu Ruchu Sp. z o.o. sp.k. Gdańsk 12 5455
1144 Wn – Ma Sp. z o.o. Reda 12 140
1145 Ad Rem Sp. z o.o. Chojnice 12 1170
1146 Ok360 Sp. z o.o. Rumia 12 692
1147 Paracelsus Sp. z o.o. Gdynia 12 174
1148 Abacosun G. Cichocka sp.j. Gdynia 12 8380
1149 Manhattan Kazimierz I Godolewa Sikorscy S.J. ZPH Chojnice 12 7877
1150 Demit Sp. z o.o. S.K. Dziewięć Włók 12 1148
1151 Przedsiębiorstwo Usługowo-Handlowe Olko D.Rybicka, Z.Olko sp.j. Sopot 12 5986
1152 Kancelaria Geliński Sp. z o.o. Tczew 12 233
1153 Eurolinks S.A. Sp.K. Gdynia 12 1155
1154 Społem Powszechna Spółdzielnia Spożywców Odrodzenie Człuchów 12 434
1155 Bikor Sp. z o.o. Gdańsk 12 3881
1156 Soldevelo Sp. z o.o. Gdynia 12 6086
1157 Ecofinance Sp. z o.o. Gdańsk 12 110
1158 Parlament – Tomasz Bożyczko, Tomasz Czerwiński, Mariusz Kaliszczak, Piotr Zboiński -sp.j. Gdańsk 12 7927
1159 Instalklima Sp. z o.o. Rekowo Górne 12 514
1160 Przedsiębiorstwo Comal Sp. z o.o. Gdańsk 12 19965
1161 Tristar Technology Sp. z o.o. Gdańsk 12 726
1162 Transrem Sp. z o.o. Gdańsk 12 15605
1163 Gdańskie Przedsiębiorstwo Energetyki Cieplnej Sp. z o.o. Gdańsk 12 725360
1164 Indasa Polska Sp. z o.o. Gdańsk 12 32352
1165 Jbs Kisielewski Turos Kisielewski sp.j. Gdańsk 12 48289
1166 WODOCIĄGI USTKA Sp. z o.o. Ustka 12 27650
1167 Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Usługowe Trójbet Sp. z o.o. Łebunia 12 12510
1168 Słoneczne Wzgórza Sp. z o.o. Gdańsk 12 29555
1169 IMG S.A. Gdynia 12 36182
1170 Nowa Scena Sp. z o.o. Sopot 12 3786
1171 Pemalux Sp. z o.o. Malbork 12 22973
1172 Stocznia Wisła Sp. z o.o. Gdańsk 12 63393
1173 Semeko Budownictwo Sp. z o.o. Gdynia 12 164267
1174 Orlex Invest Sp. z o.o. Sp.K. Gościcino 12 12093
1175 Eurostandard sp.j., Firma Rodzinna Klauzo Topole 12 16082
1176 Elzon Sp. z o.o. Gdynia 12 259
1177 Bak Broker Brokerzy Ubezpieczeniowi Sp. z o.o. Sopot 12 695
1178 Hartog Sp. z o.o. Stegna 12 13764
1179 Prywatne Przedsiębiorstwo ELWOZ Kazimierz Woźniak Szklana 12 25676
1180 Profobet Sp. z o.o. Pruszcz Gdański 12 3878
1181 Multinor Sp. z o.o. S.K. Gdańsk 12 3269
1182 Eclisse Polska Sp. z o.o. Rokitki 12 20076
1183 Fenix Sp. z o.o. Gdynia 12 1445
1184 Proenser Chylińska Sp. z o.o. Kwidzyn 12 2438
1185 Biuro Projektów i Realizacji LRH Sp. z o.o. Gdańsk 12 998
1186 World Systems Sp. z o.o. Pruszcz Gdański 12 4323
1187 Piekarnia Janca sp.j. Smołdzino 12 28488
1188 Opieka Specjalistyczna Sp. z o.o. Gdynia 12 770
1189 Przedsiębiorstwo Instalacji i Konstrukcji Instalex M.Zieliński sp.j. Słupsk 12 17116
1190 Przedsiębiorstwo Chłodniczo-Klimatyzacyjne Prorem-Agro Sp. z o.o. Gdańsk 12 9617
1191 3 Miasto Nieruchomości Sp. z o.o. Gdynia 12 419
1192 Spectra Group Sp. z o.o. Gdynia 12 212
1193 Modul Soft Spółka z Ograniczoną Odpoiwedzialnością Malbork 12 532
1194 Wózki Widłowe Marcin Perepeczko Spółka Komandytowa Gdańsk 12 2292
1195 Artpol Koc, Szymański sp.j. Gdańsk 12 5746
1196 Knedler Sp. z o.o. Jantar 12 535
1197 Esentra Sp. z o.o. Gdynia 12 1777
1198 Hurtownia Materiałów Budowlanych Mat-Bud sp.j. J.Cholewa R.Gospodarek A.Kofluk Rumia 12 12527
1199 Sonniger Polska Sp. z o.o. S.K. Gdynia 12 21991
1200 TARGO S.A. Gdynia 12 24997
1201 CSA Sp. z o.o. Stężyca 12 20623
1202 Bora Wentylacje Sp. z o.o. Sopot 12 12065
1203 Gospodarstwo Rolne i Wylęgarnia Drobiu Wiesława Wąsikowska-Lewandowska Czarne 12 64135
1204 Biotee Polska Sp. z o.o. Rzeczenica 12 60639
1205 Sulmin Borkowski sp.j. Kawle Dolne 12 35876
1206 Montelczak Sp. z o.o. Gdynia 12 10957
1207 Internet Service Sp. z o.o. Gdańsk 12 426
1208 Franklin Sp. z o.o. S.K. Szydlice 12 36705
1209 Jt Mebel Sp. z o.o. Kartuzy 12 16043
1210 Gdańska Fabryka Okien Sp. z o.o. Gdańsk 12 13632
1211 D&H Manufacturing Poland S.A. Niezabyszewo 12 14846
1212 Tenistal Sp. z o.o. S.K. Gdańsk 12 21614
1213 MARSZAL Sp. z o.o. S.K. Gdańsk 12 27878
1214 Masterlease Sp. z o.o. Gdańsk 12 59777
1215 Livisto Sp. z o.o. Gdynia 12 33360
1216 Przedsiębiorstwo Usługowo – Handlowe Mirex K. i H. Mirek sp.j. Człuchów 12 9781
1217 Medica-Group Sp. z o.o. Słupsk 12 653
1218 Przedsiębiorstwo Rzeczoznawstwa i Ekspertyz Opex Sp. z o.o. Gdańsk 12 733
1219 Pomorskie Centrum Diagnostyki i Terapii Prenatalnej Sp. z o.o. Gdańsk 12 798
1220 PDTEC Sp. z o.o. Gdynia 12 4840
1221 Salubre Sp. z o.o. Rumia 12 970
1222 Kamienica Rybacka Sp. z o.o. Gdańsk 12 9254
1223 Gripen Betongelement i Sp. z o.o. Kartoszyno 12 1760
1224 Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Kaszuby Sp. z o.o. Wejherowo 12 5199
1225 Tkw Sp. z o.o. Gdańsk 12 9021
1226 Digital Systems K. Baluta J. Szmelczyński sp.j. Rumia 12 5262
1227 Sevensports Sp. z o.o. S.K. Pruszcz Gdański 12 1718
1228 Przedsiębiorstwo Robót Elektroenergetycznych Spirex-Energetyka Sp. z o.o. Kowale 12 4209
1229 Riverdi Sp. z o.o. Straszyn 12 6073
1230 Kolektor-Systemy Cieplne Sp. z o.o. Rekowo Górne 12 950
1231 Hotel Opera Sp. z o.o. Sopot 12 3492
1232 2g Group Sp. z o.o. Gdynia 12 349
1233 Towarzystwo Kapitałowe Arkadia Sp. z o.o. Gdynia 12 610
1234 Selldo Sp. z o.o. Gdańsk 12 715
1235 Ato Sp. z o.o. Donimierz 12 226
1236 Bautec Sp. z o.o. S.K.A. Gdańsk 12 1296
1237 Olmar Sp. z o.o. Gdańsk 12 746
1238 Wesglow Europe Sp. z o.o. Gdańsk 12 135
1239 Verg Sp. z o.o. Kowale 12 2114
1240 Proelco Sp. z o.o. S.K. Gdańsk 12 6633
1241 Morskie Zacisze Sp. z o.o. Słupsk 12 349
1242 Tineda Sp. z o.o. Banino 12 1167
1243 Unimech Sp. z o.o. Prabuty 12 869
1244 Portorico Sp. z o.o. Gdańsk 12 1377
1245 Wiwa Progress Sp. z o.o. S.K. Wejherowo 12 629
1246 Fabryka Plastików KWIDZYN Sp. z o.o. Kwidzyn 12 146227
1247 Tarantoola Sp. z o.o. Gdańsk 12 363
1248 White Flower Sp. z o.o. Dębki 12 3015
1249 Odan Odejewski Sp. z o.o. Chojnice 12 1592
1250 Akta Archiwa Sp. z o.o. Gdańsk 12 428
1251 Speciopost Brygida Kruczek i Łukasz Kruczek sp.j. Gdańsk 11 8023
1252 Majka Reinhardt Sp. z o.o. Glincz 11 6203
1253 Biuro Rachunkowe Janina Sp. z o.o. Tczew 11 595
1254 Fidus Finanse Sp. z o.o. Gdynia 11 2582
1255 Przedsiębiorstwo Handlowe Imex Sp. z o.o. Gdynia 11 4597
1256 Przedsiębiorstwo Remontowo-Budowlane Wierzyca Sp. z o.o. Starogard Gdański 11 1151
1257 Obsługa Nieruchomości Graf – Dom Sp. z o.o. Lębork 11 6461
1258 Przedsiębiorstwo Produkcyjno Handlowo Usługowe Eko-Powiśle Sp. z o.o. Nowa Wieś 11 167
1259 Plichta Sp. z o.o. Wejherowo 11 4125
1260 Cleanair Sp. z o.o. Miszewko 11 3863
1261 Supply Technologies Pln Sp. z o.o. Gdynia 11 7026
1262 Abc Sp. z o.o. Gdańsk 11 9123
1263 Topsped Sp. z o.o. Gdynia 11 4240
1264 PPM Logistics Sp. z o.o. S.K. Kiełpino 11 207
1265 Remex Shiprepairers Sp. z o.o. S.K. Gdańsk 11 6137
1266 Spółdzielnia Świetlik-Reaktywacja w Gdańsku Gdańsk 11 1679
1267 Przedsiębiorstwo Produkcyjno Usługowe Rolpex Sp. z o.o. Szczytno 11 9861
1268 Casania Sp. z o.o. Gdańsk 11 228
1269 Hikora Sp. z o.o. Słosinko 11 4942
1270 Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Galen Sp. z o.o. Gdynia 11 296
1271 Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Agora 2 Sp. z o.o. S.K. Lębork 11 4456
1272 Su Ying Sp. z o.o. Gdynia 11 427
1273 Bom Bom Sp. z o.o. Chojnice 11 797
1274 Przedsiębiorstwo Rolne Gros-Rol Sp. z o.o. Małe Walichnowy 11 9405
1275 White Solutions Sp. z o.o. Gdynia 11 1279
1276 Asisco Sp. z o.o. Gdynia 11 503
1277 HJR Sp. z o.o. S.K. Gdańsk 11 5593
1278 GR Inspection Sp. z o.o. Gdańsk 11 1468
1279 Gdp Consulting Sp. z o.o. Gdynia 11 1135
1280 Turbo Poland Ltd Sp. z o.o. Gdańsk 11 2890
1281 Globaltic Marine Sp. z o.o. Gdynia 11 3554
1282 Mapart Sp. z o.o. S.K. Bojano 11 3232
1283 Kancelarie Doradców Prawnych i Inwestycyjnych Fact Sp. z o.o. Starogard Gdański 11 723
1284 PMT IT Sp. z o.o. Kwidzyn 11 146
1285 Dfs Group Sp. z o.o. Słupsk 11 2417
1286 Wejherowskie Towarzystwo Budownictwa Społecznego – Sp. z o.o. Wejherowo 11 8634
1287 Ptu Elmal Jan Pawełek sp.j. Gdańsk 11 4196
1288 Torfowisko Biały Bór Sp. z o.o. Gościcino 11 7475
1289 Usługi Transportowe Rybacka Sp. Jawna Nowy Klincz 11 9989
1290 Gospodarstwo Rolne Biogaz T.Z. Śmiechowscy Sp. z o.o. Jaromierz 11 7158
1291 Ace Forwarding Sp. z o.o. Gdańsk 11 2509
1292 Kolanko Sp. z o.o. Chwaszczyno 11 1450
1293 Blue Finance Sp. z o.o. Sopot 11 1274
1294 Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Sopockie Centrum Fizykoterapii i Rehabilitacji Sp. z o.o. Sopot 11 1090
1295 Clementoni Polska Sp. z o.o. Gdańsk 11 2541
1296 Kapitan Cook Sp. z o.o. Gdynia 11 3734
1297 Ergo Energy Sp. z o.o. Gdynia 11 48637
1298 Limes Sp. z o.o. Gdańsk 11 18467
1299 Krępa-Agro Sp. z o.o. Krępa Słupska 11 1670
1300 ARGO S.A. Gdańsk 11 84964
1301 Przedsiębiorstwo Produkcyjne POLSTYR Sp. z o.o. Człuchów 11 49263
1302 VM Media Sp. z o.o. VM Group Sp. Komandytowa Gdańsk 11 24748
1303 PPHU HYD-MET Import-Export S.J. Henryk Gudalewski Czesław Bach Mariusz Gudalewski Gdańsk 11 10896
1304 ECO Malbork Sp. z o.o. Malbork 11 30661
1305 Baltec Marine Sp. z o.o. Gdańsk 11 24239
1306 Cs Sp. z o.o. Dzierzgoń 11 2446
1307 Evi-Med Sp. z o.o. Gdynia 11 10126
1308 Izipak Sp. z o.o. S.K. Chwaszczyno 11 17247
1309 Apator Telemetria Sp. z o.o. Słupsk 11 23585
1310 Vita-Med Centrum Opieki Medycznej Sp. z o.o. Gdynia 11 12589
1311 Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Przychodnia Morena Sp. z o.o. Gdańsk 11 18585
1312 Santi Sp. z o.o. Gdynia 11 24903
1313 Argo Card Sp. z o.o. Gdańsk 11 29627
1314 Voestalpine Signaling Sopot Sp. z o.o. Sopot 11 35734
1315 Firma Handlowo – Konsultingowa Wipol Sp. z o.o. Gdynia 11 28490
1316 Ulkem Dönerproduktion Sp. z o.o. Osieczna, Wybudowanie 11 15304
1317 Przedsiębiorstwo Usługowe Clean-Bud sp.j. Jarosław Romanowski, Hanna Romanowska Gdynia 11 21274
1318 Paktainer Sp. z o.o. Starogard Gdański 11 13242
1319 Getresponse Sp. z o.o. Gdańsk 11 111399
1320 Radmor S.A. Gdynia 11 170058
1321 Gpec Tczew Sp. z o.o. Tczew 11 28134
1322 SOnac Uśnice Sp. z o.o. Uśnice 11 229494
1323 Premium Management S.A. Gdynia 11 112619
1324 CMA CGM Polska Sp. z o.o. Gdynia 11 23995
1325 Abatec Sp. z o.o. Słupsk 11 17902
1326 Jubitom Kazimierz Tomasiewicz Rumia 11 114010
1327 Extra Sieć Sp. z o.o. Kartuzy 11 516
1328 Akademia Wychowania Fizycznego i Sportu im. Jędrzeja Śniadeckiego Gdańsk 11 99493
1329 TYM-BUD Zakład Remontowo-Budowlany Waldemar Tymoszewski Pruszcz Gdański 11 67425
1330 J.J.DARBOVEN POLAND Sp. z o.o. Rumia 11 83220
1331 BMB Santech Sp. z o.o. S.K. Gdańsk 11 30443
1332 Przedsiębiorstwo Budowlane Domesta Sp. z o.o. Gdańsk 11 46812
1333 BALTA S.A. Gdańsk 11 184210
1334 Bowil Biotech Sp. z o.o. Władysławowo 11 13554
1335 A.W. Klima Sp. z o.o. S.K. Rumia 11 30974
1336 DLF Sp. z o.o. Gdynia 11 120317
1337 Eurobud Chajewscy sp.j. Starogard Gdański 11 112726
1338 Zakład Automatyki i Urządzeń Pomiarowych Arex Sp. z o.o. Gdynia 11 24911
1339 Taurus Sea Power Sp. z o.o. Dziewięć Włók 11 62726
1340 Kancelaria Prawno – Podatkowa Ars Lege Sp. z o.o. Gdańsk 11 197
1341 Mawiko Sp. z o.o. Chojnice 11 2513
1342 Krab Sp. z o.o. Kawle Dolne 11 5887
1343 Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Stogi Sp. z o.o. Gdańsk 11 8819
1344 Profos Sp. z o.o. Gdańsk 11 684
1345 PPU ZIELEŃ Sp. z o.o. Gdańsk 11 72195
1346 Ekoenergo Sp. z o.o. Kończewice 11 446
1347 Polska Kompania Leasingowa Sp. z o.o. Gdańsk 11 5228
1348 Mgt – Sp. z o.o. Rogulewo 11 3995
1349 Atarnia Sp. z o.o. Gdynia 11 131
1350 Attyka Sp. z o.o. Gdańsk 11 372
1351 Handel Arti 34 sp.j. Sławomir Kisiel Artur Rzeppa Gdańsk 11 8376
1352 C.P.Z. Sp. z o.o. Glincz 11 502
1353 Baltic Investment Group Sp. z o.o. sp.k. Reda 11 4026
1354 Media Support Group Sp. z o.o. Gdynia 11 490
1355 Baltimare Sp. z o.o. Gdynia 11 3185
1356 QUATRO Sp. z o.o. S.K. Gdańsk 11 3277
1357 Energetyka Automatyka Serwis Sp. z o.o. Gdańsk 11 591
1358 Invest Klima Krzysztof Diakowski S.K. Gdynia 11 8709
1359 Aksis Hurtownia Sprzętu Medycznego Ignaciuk Spigarski sp.j. Gdańsk 11 8010
1360 Zenith Sp. z o.o. Sopot 11 3957
1361 Agencja Ochrony Ares Service Jan Zbigniew Wośko Sp. z o.o. Gdańsk 11 6304
1362 Przedsiębiorstwo Usług Technicznych Cotlat – Sp. z o.o. Gdańsk 11 1390
1363 Sen Control Ltd Sp. z o.o. Pogórze 11 806
1364 Med-Oral – Sp. z o.o. Rumia 11 7999
1365 Safe And Strong Norwegian Steel Construction Sp. z o.o. Tuchomie 11 539
1366 DJ Renoma Sp. z o.o. Gdańsk 11 497
1367 Family Service Polen Sp. z o.o. Bytów 11 3373
1368 Nasza Wspólnota – Zarządzanie i Administrowanie Nieruchomościami Sp. z o.o. Gdańsk 11 2270
1369 Davon Sp. z o.o. Gdańsk 11 619
1370 4developments Sp. z o.o. Gdańsk 11 612
1371 Labofarm-Agro Sp. z o.o. Starogard Gdański 11 1356
1372 Spamar Sp. z o.o. Gdynia 11 1021
1373 Partnerzy Nieruchomości Sp. z o.o. Gdańsk 11 6607
1374 Ds Consulting – Sp. z o.o. Gdańsk 11 4622
1375 Glg Sp. z o.o. Rumia 11 9700
1376 MSC Poland Sp. z o.o. Gdynia 11 7681
1377 Biuro Usług Geodezyjnych i Projektowych Kodem Sp. z o.o. Pruszcz Gdański 11 693
1378 Drapol – Trading Sp. z o.o. Gdańsk 11 1497
1379 Btca Sp. z o.o. Gdańsk 11 724
1380 Medyceusz Jan Kowalik, Marcin Kowalik, sp.j. Gdańsk 11 8252
1381 Nextkom Sp. z o.o. Lębork 11 390
1382 Kft Sp. z o.o. Sopot 11 3859
1383 M & T Insulations Sp. z o.o. Gdańsk 11 1254
1384 JANTAR Sp. z o.o. Słupsk 10 70053
1385 Wwglass Sp. z o.o. S.K. Gościcino 10 30935
1386 Omega 34 T.A.K. Szweda, E.Hering sp.j. Gdynia 10 10417
1387 Rosetti Marino S.P.A. Oddział w Polsce Gdańsk 10 14393
1388 MIKROSTYK S.A. Gniew 10 44014
1389 Beditom-Z.Bednarczyk sp.j. Gdynia 10 13987
1390 Expertsender Sp. z o.o. Gdynia 10 18878
1391 Lauda Audio Adamowicz sp.j. Sopot 10 38413
1392 Merkury Ateliers Sp. z o.o. Gdynia 10 13600
1393 Eko Bud Sp. z o.o. Banino 10 12708
1394 Geopartner Sp. z o.o. S.K. Gdańsk 10 11115
1395 Przedsiębiorstwo Produkcyjno Handlowo-Usługowe Polipack sp.j. Irena Więckowska i Katarzyna Kolmetz Gościcino 10 56702
1396 Zakład Produkcyjny Alexander Piotr Pundzis Chwaszczyno 10 53117
1397 Ratpol Sp. z o.o. Kartoszyno 10 11658
1398 Trec Nutrition Sp. z o.o. Gdynia 10 58943
1399 Olimpia Group Sp. z o.o. Spółka Komandytowa Sopot 10 15052
1400 Vincent Sp. z o.o. Gdańsk 10 42459
1401 Towarzystwo Budownictwa Społecznego Sp. z o.o. w Kwidzynie Kwidzyn 10 20599
1402 Dekom Sp. z o.o. PPUH Gdańsk 10 83005
1403 Rindipol S.A. Chojnice 10 24029
1404 International Paper Cellulose Fibers (Poland) Sp. z o.o. Gdańsk 10 645413
1405 Kołaszewski Sp. z o.o. Bytów 10 14463
1406 Przedsiębiorstwo Ekotronik Sp. z o.o. Gdańsk 10 10962
1407 Investment Trading Consulting Sp. z o.o. Skarszewy 10 40131
1408 Horizont Sp. z o.o. S.K. Gdańsk 10 72539
1409 Lux-Pak Sp. z o.o. Starogard Gdański 10 7587
1410 Kruszywa Polskie S.A. Wąglikowice 10 72518
1411 DRUTEX S.A. Bytów 10 1056840
1412 Baltic Engineering Sp. z o.o. S.K. Gdańsk 10 24008
1413 Fox Recykling Sp. z o.o. Gdynia 10 27063
1414 CHEŁM Spółdzielnia Mieszkaniowa Gdańsk 10 121228
1415 Shipco Transport Sp. z o.o. Gdynia 10 25582
1416 Pendulum Instruments Sp. z o.o. Banino 10 17535
1417 ENERGA Oświetlenie Sp. z o.o. Sopot 10 233104
1418 Tapflo Sp. z o.o. Tczew 10 99708
1419 Sondex Braze Sp. z o.o. Żelazkowo 10 44953
1420 Ireneusz Machuta IMKOP Firma Usług Wielobranżowych Konarzyny 10 66000
1421 Petrus Sp. z o.o. Chojnice 10 23910
1422 Metrox Plast Sp. z o.o. Tczew 10 14131
1423 PEC Sp. z o.o. Pruszczańskie Przeds. Ciepłownicze Pruszcz Gdański 10 13855
1424 LANDZBERG S.J. Brzeźno Wielkie 10 16786
1425 Vogen Sp. z o.o. Gdynia 10 21850
1426 El – Pomiar Sp. z o.o. Gdańsk 10 14652
1427 BMC Invest 4 Sp. z o.o. sp.k. Gdańsk 10 6468
1428 Stesar Sp. z o.o. S.K. Chwaszczyno 10 1889
1429 Tatukgis Sp. z o.o. Gdynia 10 2726
1430 Hotel Unicus Mięczkowski Spółka Komandytowa Sopot 10 3050
1431 An-Med Sp. z o.o. Sopot 10 1613
1432 Time Personale Sp. z o.o. Gdańsk 10 524
1433 Jm Architekci Spółka z Ograniczoą Odpowiedzialnością Gdańsk 10 600
1434 Czyżewski i Synowie sp.j. Gdańsk 10 4329
1435 Społem Powszechna Spółdzielnia Spożywców w Gdyni Gdynia 10 6801
1436 Przedsiębiorstwo Produkcyjno- Handlowe Kamix Sp. z o. o. S. K. Gdynia 10 5762
1437 Cezos Sp. z o.o. sp.k. Gdynia 10 9568
1438 House & Living Sp. z o.o. Janin 10 270
1439 Engie Ec Serwis Sp. z o.o. Słupsk 10 6477
1440 Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Stalkor Sp. z o.o. w Kwidzynie Kwidzyn 10 1477
1441 Eurowax Sp. z o.o. Gdańsk 10 5156
1442 Gambit Sp. z o.o. Sopot 10 9051
1443 Columbus Invest Sp. z o.o. sp.k. Ustka 10 5754
1444 Lignus Sp. z o.o. Gdańsk 10 6113
1445 Przedsiębiorstwo Usług Technicznych TEST Sp. z o.o. Gdańsk 10 5915
1446 Rbb Centrum Usług Księgowych Sp. z o.o. Gdańsk 10 513
1447 Emulbit Sp. z o.o. Gdańsk 10 1580
1448 Raj Dla Myśliwego Sp. z o.o. Słupsk 10 1339
1449 Helena Transport-Spedycja H.J. Burek sp.j. Gościcino 10 6717
1450 Tos Gdynia Sp. z o.o. Gdynia 10 5441
1451 Hotton Hotel Sp. z o.o. Gdynia 10 8097
1452 Spółdzielnia Usługowa Żukowo Żukowo 10 877
1453 Biuro Projektów Instalacyjnych Ecocad Sp. z o.o. Dobrzewino 10 970
1454 Irko Sp. z o.o. Gdańsk 10 3481
1455 Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Centrum Pediatryczno- Internistyczne Jaskółka Sp. z o.o. Gdańsk 10 4236
1456 Optykon Sp. z o.o. Tczew 10 6419
1457 Gospodarstwo Rolne Gurcz Sp. z o.o. Gurcz 10 6074
1458 Agencja Reklamowa Mana Sp. z o.o. Wejherowo 10 590
1459 Ecohouse Sp. z o.o. Invest S.K. Miszewo 10 852
1460 ABA Sport Sp. z o.o. S.K. Staniszewo 10 5197
1461 Fes Trading Sp. z o.o. Gdańsk 10 7206
1462 Borex Ryszard i Łukasz Borris sp.j. Tczew 10 5917
1463 Mona Pro Moda Sp. z o.o. S.K. Gdańsk 10 3840
1464 Bud – EL Instal Sp. z o.o. Gdańsk 10 7766
1465 NAVIMOR INTER-TRADE SP. Z O.O. S.K. Sopot 10 2072
1466 ELTES Sebastian Tessmar S.K. Bojano 10 9636
1467 Silco Sp. z o.o. Gdańsk 10 3910
1468 Mikamed Sp. z o.o. Gdańsk 10 4222
1469 Como Polska Sp. z o.o. Sopot 10 4926
1470 SMT Shipmanagement And Transport Gdynia Ltd Sp. z o.o. Sopot 10 4090
1471 JAM Szalunki Sp. z o.o. Głazica 10 1324
1472 Technoinstal Sp. z o.o. Gdańsk 10 887
1473 Agencja Pośrednictwa Ubezpieczeniowego Marek Kwaśniak Sp. z o.o. Człuchów 10 277
1474 Luarko Sp. z o.o. Sierakowice 10 185
1475 Przedsiębiorstwo Robót Ogrodniczo-Leśnych Prolas Sp. z o.o. Gdańsk 10 5902
1476 Denkar Sp. z o.o. Gdynia 10 78
1477 GT Sport sp.j. Marek Gwizdała, Dariusz Tryk Gdynia 10 7095
1478 VGL Distribution Services Sp. z o.o. Gdańsk 10 9440
1479 Artlife Sp. z o.o. Gdańsk 10 2644
1480 Ygos Shipping Sp. z o.o. S.K. Gdynia 10 5794
1481 Towarzystwo Inwestycyjne Inwest Sp. z o.o. Starogard Gdański 10 291
1482 Invest Parkiet Sp. z o.o. Gdynia 10 1923
1483 Sellneo Sp. z o.o. Gdańsk 10 4116
1484 Complex Sp. z o.o. Kartuzy 10 2919
1485 Mat Logistic Sp. z o.o. S.K. Gdynia 10 6592
1486 Kris-Mat Sp. z o.o. sp.k. Gdańsk 10 4665
1487 Invest Sarko Sp. z o.o. Gdynia 10 6611
1488 Fonomania Sp. z o.o. Gdańsk 10 28
1489 NZOZ Przychodnia Mickiewicza Sp. z o.o. Gdańsk 10 6464
1490 Sunen Sp. z o.o. Gdynia 10 5729
1491 PWM – Sp. z o.o. Gdynia 10 5703
1492 Hartmann Crew Consultants Sp. z o.o. Gdynia 10 6067
1493 Hanzatec Sp. z o.o. Gdańsk 10 270
1494 CBA Transport i Spedycja Sp. z o.o. S.K. Słupsk 10 1262
1495 Pmc Green Poland Sp. z o.o. Gdańsk 10 311
1496 A&M Sp. z o.o. Knybawa 10 7814
1497 Core Technology Systems (Poland) Sp. z o.o. Gdańsk 10 969
1498 Abaco Biuro Rachunkowe Sp. z o.o. Kowale 10 268
1499 GS Animation Sp. z o.o. Grupa Smacznego S.K. Gdańsk 10 2630
1500 Decolan Sp. z o.o. Gdańsk 10 1847
1501 Polword Sp. z o.o. Gdańsk 10 413
1502 Nord-Gips Sp. z o.o. Tuchomie 10 1221
1503 Intrans Sp. z o.o. Kartuzy 10 1562
1504 Fancyfon S.A. Gdańsk 10 9779
1505 Cargo-Nordsped Sp. z o.o. Korne 10 1331
1506 Euro Hale Sp. z o.o. Gowino 10 1691
1507 Eleship Electrical Design & Engineering Sp. z o.o. Gdańsk 10 3554
1508 Embud Sp. z o.o. Jagatowo 10 1965
1509 Damor Serwis Sp. z o.o. Kosakowo 10 5393
1510 Caravela Boatbuilders A. Glebow, M. Rymarz S.K. Gdańsk 10 2313
1511 Lex-Finance Sp. z o.o. Gdańsk 10 1736
1512 Zakład Gospodarki Mieszkaniowej Sp. z o.o. Chojnice 9 22451
1513 Gravel Sp. z o.o. Gdańsk 9 4214
1514 Tcz.Pl Sp. z o.o. Tczew 9 148
1515 Wartsila Baltic Design Centre Sp. z o.o. Gdynia 9 13300
1516 Abc A.Dąbkowski, Z.Dąbkowski, J.Selke sp.j. Gdynia 9 14207
1517 Pos Systems Sp. z o.o. Dębogórze 9 15123
1518 Partnex St.Grabowski, J.Szarejko sp.j. Gdańsk 9 20991
1519 Jeppesen Poland Sp. z o.o. Gdańsk 9 42650
1520 Fabryka Turas Sp. z o.o. Słupsk 9 35958
1521 VT Development Sp. z o.o. Łęgowo 9 18958
1522 TAN-VIET International S.A. Łęgowo 9 157489
1523 Przedsiębiorstwo Energetyki Cieplnej Empec Sp. z o.o. Ustka 9 11033
1524 Pierre Rene Sp. z o.o. Ustka 9 29238
1525 Dnv Gl Business Assurance Poland Sp. z o.o. Gdynia 9 16528
1526 Zakład Hodowli Pstrąga Mylof Sp. z o.o. Zapora 9 14336
1527 Fines S.A. Sopot 9 129194
1528 FAST S.A. Gdynia 9 154856
1529 Sten Sp. z o.o. S.K. Żukowo 9 10673
1530 Femina Sp. z o.o. Gdańsk 9 961
1531 Bmg Sp. z o.o. Gdynia 9 10730
1532 Przedsiębiorstwo Handlowe Sibuk sp.j. Gerard Kubis i Krzysztof Kubis Puck 9 7523
1533 LLOYD’S REGISTER POLSKA Sp. z o. o. Gdańsk 9 27941
1534 AML Sp. z o.o. Gdynia 9 837
1535 Kambud II Sp. z o.o. Rumia 9 1116
1536 Mastpol Sp. z o.o. S.K. Kosakowo 9 23481
1537 INBET Sp. z o.o. Kolbudy 9 36518
1538 Aluminium Plus i Sp. z o.o. sp.k. Gdynia 9 15854
1539 Edoradca Sp. z o.o. sp.k. Tczew 9 12195
1540 Ligentia Sp. z o.o. Gdynia 9 48610
1541 GRASO Zenon Sobiecki Starogard Gdański 9 72646
1542 SIM Gdynia Holding Sp. z o.o. Spółka Komandytowa Chwaszczyno 9 41556
1543 WE-MET Przedsiębiorstwo Handlowe Janusz Wenta Kamienica Królewska 9 46355
1544 Kj Automobil Sp. z o.o. Kowale 9 560
1545 Pralnia Hevelius Sp. z o.o. Gdynia 9 5590
1546 Viaved Sp. z o.o. Gdańsk 9 183
1547 Apteka Starowiejska sp.j. Wolniewicz i Wspólnicy Rumia 9 9034
1548 Polrentcar Sp. z o.o. Gdańsk 9 299
1549 I.S Fresh Sp. z o.o. Dąbrówka 9 497
1550 Kostbet Sp. z o.o. Gdańsk 9 13259
1551 Euro Dent C.S. Sp. z o.o. sp.k. Gdańsk 9 13839
1552 BBK S.A. Kowale 9 446656
1553 Jan Kulczyk Gdańsk 9 43693
1554 WESTPOL – TEEUWISSEN Sp. z o.o. Rzeczenica 9 254489
1555 Baukrane Budownictwo Sp. z o.o. S.K. Gdańsk 9 18362
1556 Kwidzyńskie Przedsiębiorstwo Robót Drogowo-Budowlanych Strzelbud Sp. z o.o. Kwidzyn 9 21392
1557 Jit Team Sp. z o.o. Gdynia 9 43605
1558 Drywa Sp. z o.o. Sosnowa Góra 9 11515
1559 Dataline Automation Support Sp. z o.o. Kwidzyn 9 10840
1560 Forcars Sp. z o.o. Sąborze 9 1267
1561 Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowe Aquamar Sp. z o.o. Pasieka 9 12768
1562 Pakiet Sp. z o.o. S.K. Gdańsk 9 21214
1563 INTERPLASTIC Roger Żółtowski Gdynia 9 34065
1564 Zibi Steel Sp. z o.o. S.K. Brusy 9 23500
1565 Zespół Basenów Rekreacyjnych w Redzie Sp. z o.o. Gdynia 9 46321
1566 El-Star M. Erbel, A. Erbel sp.j. Gdańsk 9 18872
1567 4 PIK Sp. z o.o. S.K. Gdańsk 9 10917
1568 Specjalistyczne Przedsiębiorstwo Zabezpieczeń Przeciwkorozyjnych Corrpol Sp. z o.o. Gdańsk 9 4102
1569 Zakład Remontowo-Budowlany Sp. z o.o. S.K. Nicponia 9 5174
1570 Tendo Jarosław Nawrot sp.j. Gdańsk 9 2277
1571 Reapolis Sp. z o.o. S.K. Gdańsk 9 2548
1572 Retrans Sp. z o.o. S.K. Gdańsk 9 1314
1573 Klara Sp. z o.o. Reda 9 1291
1574 Przedsiębiorstwo Uslugowe Gaś-Poż Sp. z o.o. Rumia 9 1528
1575 Sigma Bk Bartosz, Korchow i Wspólnicy sp.j. Kielno 9 12341
1576 Prąd Engineering Sp. z o.o. Gdańsk 9 3242
1577 Dom Wczasowo-Sanatoryjny Perła w Ustce Sp. z o.o. Ustka 9 5407
1578 City Home’S Ltd. – Sp. z o.o. Gdynia 9 886
1579 Intertech Sp. z o.o. Gdańsk 9 857
1580 Optimix Sp. z o.o. Gdańsk 9 972
1581 Auto-Akces Sp. z o.o. Gdańsk 9 3453
1582 Gospodarstwo Rolne Bystrze Sp. z o.o. Bystrze 9 4426
1583 JBS Optima Sp. z o.o. S.K. Gdańsk 9 4825
1584 Centrum Klinkieru Schutz – sp.j. Nowa Wieś Rzeczna 9 6275
1585 Promeda Sp. z o.o. Gdynia 9 259
1586 Joker – Sp. z o.o. Gdańsk 9 174
1587 FHU MOTO-JACK II Sabinasz Piotr, Sabinasz Jacek S.J. Starogard Gdański 9 7679
1588 Przychodnia U Źródła Marii Sp. z o.o. Gdynia 9 8223
1589 Buda sp.j. Koteże 9 3535
1590 Spółdzielnia Rzemieślnicza Novena Człuchów 9 691
1591 Radunia-Containers K.Pich & Wspólnicy sp.j. Gdynia 9 6523
1592 P. H. U. PIASTPOL J. L. ŁANGOWSKI SZYPRYT SPÓŁKA JAWNA Chojnice 9 5106
1593 Intertoll Construction Sp. z o.o. Gdańsk 9 4487
1594 Przedsiębiorstwo Handlowe Rebis E. i E. Baranowscy sp.j. Słupsk 9 9580
1595 Astalis Sp. z o.o. Chojnice 9 1135
1596 Firma Projektowo-Budowlana Apb Sp. z o.o. Sopot 9 4268
1597 AAKERMAN Sp. z o.o. Gdynia 9 4129
1598 Przedsiębiorstwo Handlowo – Usługowe Koszałka Jan i Stefan – sp.j. Kartuzy 9 9112
1599 Rolchem Sp. z o.o. Wyczechy 9 3456
1600 Viskar Sp. z o.o. Rumia 9 1118
1601 Wielobranżowe Przedsiębiorstwo Wpt Sp. z o.o. Gdańsk 9 4521
1602 Kamex Service Sp. z o.o. Tczew 9 4445
1603 Audioline Sp. z o.o. Orle 9 2303
1604 Avol Sp. z o.o. S.K. Gdynia 9 7722
1605 Turmed Sp. z o.o. Rokitnica 9 577
1606 Activia Sp. z o.o. Gdynia 9 447
1607 Słupskie Zakłady Wyrobów Gumowych Guma Pomorska Spółdzielnia Pracy w Słupsku Głobino 9 6692
1608 Zakład Gospodarki Komunalnej w Rzeczenicy Sp. z o.o. Rzeczenica 9 3304
1609 Navinvest Sp. z o.o. Sopot 9 1369
1610 Metal Pl Sp. z o.o. Słupsk 9 2642
1611 Otik Sp. z o.o. Gdynia 9 2712
1612 A.B.C. Family Med Sp. z o.o. Sopot 9 4771
1613 Real Estate Investment Sp. z o.o. Gdańsk 9 8450
1614 Przedsiębiorstwo Produkcyjno Handlowo Usługowe Domex K.Rychłowska, H.Konefał sp.j. Malbork 9 6446
1615 Chłodnie Helskie Sp. z o.o. Hel 9 785
1616 Nasze Fokusownie Sp. z o.o. Gdańsk 9 821
1617 FM Sp. z o.o. Gdynia 9 777
1618 Element Sp. z o.o. Gdańsk 9 3708
1619 Hurtownia Materiałów Budowlanych Sp. z o.o. Prabuty 9 2235
1620 Kapa Solutions Sp. z o.o. Pruszcz Gdański 9 240
1621 Przedsiębiorstwo Usługowo Handlowe Inter Glob Sp. z o.o. Nowy Dwór Gdański 9 96
1622 Kinsky Sp. z o.o. Pelplin 9 2576
1623 Stark Sp. z o.o. Kartuzy 9 118
1624 Hurtownia Best Elżbieta Kaczmaryk Henryk Kaczmaryk sp.j. Miastko 9 4145
1625 Wuprohyd Sp. z o.o. Gdynia 9 2433
1626 Przedsiębiorstwo Budowlane Rol-Bud Sp. z o.o. Gdańsk 9 4882
1627 Techtronic Sp. z o.o. Gdynia 9 3330
1628 Albinos Sp. z o.o. Gdynia 9 8129
1629 Polamedica Sp. z o.o. Bojano 9 7853
1630 Biuro Techniczno Inwestycyjne ZET Sp. z o.o. Gdańsk 9 336
1631 3net Sp. z o.o. Gdańsk 9 448
1632 CNC-Projekt Sp. z o.o. S.K. Gdańsk 9 8715
1633 MB Polska Sp. z o.o. Gdańsk 9 899
1634 Alfa Instalacje Sp. z o.o. Kobylnica 9 2493
1635 Celsped Sp. z o.o. Gdynia 9 6686
1636 Majątek Ziemski Trutnowy S. A. Trutnowy 9 5367
1637 Rental Budowa Sp. z o.o. Gdynia 9 1699
1638 Arktos Sp. z o.o. Gdańsk 9 1173
1639 Skantrade Sp. z o.o. Sopot 9 4934
1640 Konsal-Security Sp. z o.o. Gdynia 9 773
1641 Tk Medica Sp. z o.o. Starogard Gdański 9 5653
1642 Abm Touristic Sp. z o.o. Ustka 9 4562
1643 Brs Invest Sp. z o.o. S.K. Gdańsk 8 9231
1644 Kadam Sp. z o.o. Rumia 8 1195
1645 Tojan Sp. z o.o. Lubań 8 6161
1646 City Hotel Management Sp. z o.o. Gdańsk 8 4514
1647 Gabrex Sp. z o.o. Niestępowo 8 2714
1648 Eskulap Sp. z o.o. Chojnice 8 8108
1649 Novo-Med Sp. z o.o. Czarne 8 1532
1650 PMB Professional Sp. z o.o. Sopot 8 670
1651 Kfi Sp. z o.o. Rumia 8 396
1652 Niepubliczne Przedszkole Promyczek Sp. z o.o. Żukowo 8 1256
1653 Sphere Research Labs Sp. z o.o. Gdynia 8 1065
1654 Scanwork Sp. z o.o. Gościcino 8 2699
1655 Biuro Rachunkowe Rk Sp. z o.o. Starogard Gdański 8 852
1656 Enigmat Sp. z o.o. S.K. Gdańsk 8 250
1657 Polska Inżynieria Sp. z o.o. Gdynia 8 409
1658 Ekostyn Sp. z o.o. Rumia 8 1787
1659 Baltic Fish Piotr Chmiel, Arkadiusz Walkowicz sp.j. Duninowo 8 7100
1660 Psse Media Operator Sp. z o.o. Gdańsk 8 8061
1661 PBK Sp. z o.o. Gdańsk 8 858
1662 LST Sp. z o.o. Sopot 8 9744
1663 Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Usługowe Thor Sp. z o.o. Gdynia 8 1907
1664 Mol Sp. z o.o. Gdynia 8 2337
1665 Mother Nature Sp. z o.o. Gdańsk 8 3688
1666 Skandius Sp. z o.o. Sopot 8 3466
1667 Smiles Architekci Uśmiechu Sp. z o.o. Sopot 8 2015
1668 Db Star Sp. z o.o. Kąty Rybackie 8 221
1669 Lukas Film Sp. z o.o. Gdańsk 8 2572
1670 Lucatel Nova Sp. z o.o. Gdańsk 8 966
1671 Elmarco Technika Świetlna Sp. z o.o. S.K. Gdańsk 8 7617
1672 Dom Sp. z o.o. Glincz 8 2528
1673 Goldental Sp. z o.o. Przyjaźń 8 3902
1674 N-Service Sp. z o.o. Gdańsk 8 731
1675 I-Med M. Pacer – sp.j. Suchy Dwór 8 7415
1676 Mobile Services Team Sp. z o.o. Gdynia 8 849
1677 Htc-System Sp. z o.o. Gdańsk 8 3440
1678 FARM FRITES POLAND DWA Sp. z o.o. Damnica 8 22314
1679 Spółdzielnia Kółek Rolniczych w Subkowach Subkowy 8 1534
1680 Largo Serwis Sp. z o.o. Gdynia 8 1564
1681 Fratria Sp. z o.o. Gdynia 8 36816
1682 Lotos Oil Sp. z o.o. Gdańsk 8 463550
1683 Dom Zdrojowy Sp. z o.o. Gdańsk 8 19306
1684 Eurogaz Gdynia Sp. z o.o. Gdynia 8 25968
1685 Nge Polska Sp. z o.o. Gdańsk 8 11180
1686 Adro Adam Rymarski, Jolanta Darznik sp.j. Rumia 8 14156
1687 Pomorski Ośrodek Ruchu Drogowego w Gdańsku Gdańsk 8 32075
1688 GESTRA POLONIA Sp. z o.o. Gdańsk 8 13031
1689 Bazar Przytesko C&K Śliwa S.J. Starogard Gdański 8 2752
1690 KBR POLAND Sp. z o.o. Kwidzyn 8 85219
1691 Przedsiębiorstwo Agro-Stanowo Sp. z o.o. Stanowo 8 8228
1692 Dom Finansowy QS S.A. Gdańsk 8 26978
1693 AXIS – Sp. z o.o. Gdańsk 8 20491
1694 Romed Sp. z o.o. Jantar 8 19360
1695 Laguna Fabryka Okuć Sp. z o.o. sp.k. Gdańsk 8 54455
1696 Zakłady Wielobranżowe Renoma Sp. z o.o. Sopot 8 15530
1697 AP-Pol Andrzej Pastuszka S.J. Pruszcz Gdański 8 11393
1698 ELFEKO S.A. Gdynia 8 186208
1699 Protek – System Sp. z o.o. Gdynia 8 28065
1700 Lokatorsko – Własnościowa Spółdzielnia Mieszkaniowa Wrzeszcz Gdańsk 8 35619
1701 Ms Okna i Drzwi Sp. z o.o. Słupsk 8 36190
1702 LOTOS LAB Sp. z o.o. Gdańsk 8 75292
1703 Sirblu Sp. z o.o. Kowale 8 597
1704 PPH ANTHA-POL Sp. z o.o. Puck 8 4435
1705 Przedsiębiorstwo Handlowo – Usługowe Kubar Sp. z o.o. Gdańsk 8 2117
1706 Makromor Sp. z o.o. Gdynia 8 8055
1707 Advisor Systems Sp. z o.o. Gdynia 8 7593
1708 Remont System Sp. z o.o. Kwidzyn 8 1806
1709 Apion Sp. z o.o. S.K.A. Słupsk 8 5510
1710 Strategia 360 Sp. z o.o. Gdańsk 8 2687
1711 KMA Sp. z o.o. S.K. Sopot 8 1661
1712 Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Usługowe Syzar Sp. z o.o. Lębork 8 4438
1713 Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Cormed Sp. z o.o. Wejherowo 8 1430
1714 B + K Agency Sp. z o.o. Sopot 8 4714
1715 Wojskowa Specjalistyczna Przychodnia Lekarska Samodzielny Publicznyzakład Opieki Zdrowotnej Ustka 8 3036
1716 Bludnicki Sp. z o.o. Lisewiec 8 4562
1717 Big Button Sp. z o.o. Gdańsk 8 106
1718 Atest Sp. z o.o. Gdańsk 8 140
1719 Viking Pl Sp. z o.o. Zabezpieczenia Przeciwpożarowe Kowale 8 1664
1720 Zaspa Lokatorsko Własnościowa Spółdzielnia Mieszkaniowa Gdańsk 8 9986
1721 Przedsiębiorstwo Usługowo-Handlowe Albex Sp. z o.o. Gdańsk 8 806
1722 Dreamhomes.Pl Sp. z o.o. Property S.K. Gdynia 8 2882
1723 Skulos Meat Snack Sp. z o.o. Miastko 8 2501
1724 LIBOR J.Lica Sp.J. Reda 8 1420
1725 Polskie Towarzystwo Ekonomiczne Oddział w Gdańsku Gdańsk 8 4643
1726 Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Przychodnia Lekarska Pogórze Sp. z o.o. Gdynia 8 4937
1727 Inglot i Krawczyk Sp. z o.o. Gdynia 8 4362
1728 Elit Sp. z o.o. Gdynia 8 1648
1729 Bol – Trans Sp. z o.o. S.K. Rybaki 8 8023
1730 Agriana Sp. z o.o. Szymankowo 8 13442
1731 ZDZISŁAW BONKOWSKI A B C – Zdzisław Bonkowski Kościerzyna 8 51503
1732 Maritex PHP Sp. z o.o. Spółka Komandytowa Gdynia 8 53465
1733 Polish Baltic Company Phz N.Kuzniecow, K.Smoleń sp.j. Gdańsk 8 14402
1734 Mip Pharma Polska Sp. z o.o. Gdańsk 8 43495
1735 Spółdzielnia Mieszkaniowa Karwiny Gdynia 8 76886
1736 Cognizant Technology Solutions Poland Sp. z o.o. Gdańsk 8 51557
1737 Wielobranżowe Przedsiębiorstwo Robót Inżynieryjnych Sp. z o.o. Gdynia 8 5032
1738 Biuro Doradztwa Gospodarczego Hm Sp. z o.o. Rumia 8 2076
1739 Glomb Logistics Sp. z o.o. Gdynia 8 165
1740 Medivec Sp. z o.o. Miechucino 8 1195
1741 Audit-Sycom Sp. z o.o. Gdańsk 8 386
1742 Bio Energy Systems Sp. z O.O Sp. z o.o. Gdańsk 8 26101
1743 Zakład Naprawczy Mechanizacji Rolnictwa Sp. z o.o. Słupsk 8 3986
1744 Mj Sp. z o.o. Gdynia 8 1195
1745 Vida Sp. z o.o. Chojnice 8 2577
1746 Bertrand Sp. z o.o. sp.k. Luzino 8 43641
1747 Invicta Sp. z o.o. Gdańsk 8 55573
1748 Kłos Spółdzielnia Mieszkaniowa Nieżychowice 8 289
1749 Rentier Sp. z o.o. Gdańsk 8 99
1750 Wt Bonsai Sp. z o.o. Gdańsk 8 5965
1751 SIMEX Sp. z o.o. Gdańsk 8 7494
1752 Auto – Service Sp. z o.o. Gdańsk 8 641
1753 Apteka Staromiejska Jadwiga Różycka Teresa Spalińska sp.j. Gdańsk 8 1322
1754 Eques Investment Towarzystwo Funduszy Inwestycyjnych S.A. Gdańsk 8 43502
1755 Akademia Marynarki Wojennej im. Bohaterów Westerplatte Gdynia 8 142742
1756 Dnv Gl Poland Sp. z o.o. Gdynia 8 114594
1757 Amazon Development Center Poland Sp. z o.o. Gdańsk 8 87025
1758 Tdf Sp. z o.o. Rudno 8 11232
1759 Spółdzielnia Mieszkaniowa Przylesie Sopot 8 10619
1760 Blue Services Sp. z o.o. Sopot 8 13281
1761 PREFABET – OSŁAWA DĄBROWA S.A. Osława-Dąbrowa 8 77622
1762 Ustka Apartamenty Sp. z o.o. Spółka Komandytowa Słupsk 8 14988
1763 Koga-Maris Sp. z o.o. Hel 8 24209
1764 Stal Nowicki sp.j. Gdańsk 8 26224
1765 ALLER AQUA Polska Sp. z o.o. Nożynko 8 116050
1766 PRIME CAR MANAGEMENT S.A. Gdańsk 8 550367
1767 Riela Polska Sp. z o.o. Kartoszyno 8 85292
1768 Sportowa Centrum Sp. z o.o. Gdynia 8 82980
1769 Scandinavian Electric Gdansk Sp. z o.o. Gdańsk 8 36698
1770 Firma Budowlana Loggia Piotr Sachajko sp.j. Gdańsk 8 18769
1771 Firma Handlowa SMĘTEK Zdzisława Smętek Gdańsk 8 106791
1772 Rai Sp. z o.o. S.K. Kieleńska Huta 8 33222
1773 AGRO EAST EUROPE Sp. z o.o. Łupawa 8 25267
1774 Metpol Józef Łukasiak i Piotr Freund sp.j. Jezierzyce 8 16891
1775 Wyższa Szkoła Bankowa z Siedzibą w Gdańsku Gdańsk 8 56145
1776 Westpol-Teeuwissen Casings Sp. z o.o. Rzeczenica 8 29488
1777 Dom&House Sp. z o.o. S.K. Sopot 8 10895
1778 Bimos-Transport Sp. z o.o. Gdańsk 8 5335
1779 Avides.Pl Sp. z o.o. Kowale 8 21650
1780 Przedsiębiorstwo Usługowo – Produkcyjne Fundament Sp. z o.o. Gdańsk 8 1640
1781 Agencja Rozwoju Gdyni Sp. z o.o. Gdynia 8 7633
1782 Nordamar Sp. z o.o. S.K. Gdynia 8 1974
1783 Pośpiech Trans Sp. z o.o. Malbork 8 1660
1784 Fca Sp. z o.o. Gdynia 8 253
1785 L.S. Lingua Sp. z o.o. Gdańsk 8 206
1786 Personal Pr Sp. z o.o. Gdańsk 8 1548
1787 CH Technika Chłodnicza Sp. z o.o. Kolbudy 8 4909
1788 Przedsiębiorstwo Hydrogeologiczne Sp. z o.o. Gdańsk 8 102
1789 Bluevent Air Systems Sp. z o.o. Gdynia 8 622
1790 Benkowski & Hajdo – Przychodnia Weterynaryjna – Sp. z o.o. Gdynia 8 111
1791 Mh Marine Sp. z o.o. Gdańsk 8 1585
1792 Softcom Sp. z o.o. Gdańsk 8 9329
1793 Audax Sp. z o.o. Gdynia 8 1076
1794 OILER S.A. Tczew 8 18418
1795 H5 Sp. z o.o. Gdańsk 8 131
1796 A20 Sp. z o.o. Gdańsk 8 331
1797 Redpet Sp. z o.o. Reda 8 151
1798 Spółdzielnia Mieszkaniowa Senior im. Dr Jadwigi Titz-Kosko Gdynia 8 3164
1799 Baza Augustyniak i Błażek Sp.J. Pruszcz Gdański 8 3922
1800 Efis Polska Sp. z o.o. Piece 8 128
1801 Metering Polska Sp. z o.o. Gdańsk 8 134
1802 Veroni Sp. z o.o. Czersk 8 1702
1803 Dynamic Precision Sp. z o.o. Gdańsk 8 2474
1804 Dmt System Sp. z o.o. Czaple 8 5463
1805 Staltest Pomorze Sp. z o.o. Gdańsk 8 948
1806 Horyzont-System Sp. z o.o. Suchy Dąb 8 640
1807 Studio Gambit Sp. z o.o. Gdańsk 8 5097
1808 Piomar Sp. z o.o. Gdynia 8 1032
1809 Biuro Obsługi Budynków Bob Sp. z o.o. Gdynia 8 697
1810 Fasada- Sp. z o.o. Gdańsk 8 1094
1811 Ośrodek Wczasowy Jantar Sp. z o.o. Jantar 8 1829
1812 Yourvision IT Solutions Sp. z o.o. Gdańsk 8 551
1813 NM-D Sp. z o.o. S.K. Gdynia 8 5735
1814 Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Eskulap Sp. z o.o. Przechlewo 8 843
1815 Elbro Sp. z o.o. Rumia 8 3211
1816 Integro Dach System Sp. z o.o. S.K. Lębork 8 3688
1817 Agro-Belpol Sp. z o.o. Bolesławice 8 8831
1818 Paw Sp. z o.o. Miszewko 8 6487
1819 Przychodnia Morska Janczewscy Sp. z o.o. Gdańsk 8 17
1820 Atut Sp. z o.o. Gdynia 8 3751
1821 Margraf S. J. Anna I Grzegorz Kwiecień Malbork 8 4714
1822 Spółdzielnia Mieszkaniowa Lokatorsko – Własnościowa Przy Stoczni Północnej w Gdańsku Gdańsk 8 850
1823 Patio Espanol Sp. z o.o. Gdańsk 8 1699
1824 Monster Media Group Sp. z o.o. Pruszcz Gdański 8 1777
1825 Tritec Production Sp. z o.o. Słupsk 8 7577
1826 Kolejowa Spółdzielnia Mieszkaniowa Lokatorsko-Własnościowa Tczew 8 1432
1827 Gravo Sp. z o.o. Gdynia 8 944
1828 Przedsiębiorstwo Usługowo-Produkcyjne Caren Sp. z o.o. Starogard Gdański 8 434
1829 Centrum Medyczne Polimed Sp. z o.o. Tczew 8 3096
1830 TEXEL Sp. z o.o. Gdańsk 8 797
1831 SKIM Sp. z o.o. Gdańsk 8 3867
1832 Mini Max E.M.J.S. Langowscy sp.j. Gdańsk 8 3945
1833 Psia Góra Sp. z o.o. Chojnice 7 794
1834 Serwis Usług Leśnych Topol Sp. z o.o. Bożanka 7 3802
1835 Toma Sp. z o.o. Nowe Skórowo 7 2165
1836 Alumech Sp. z o.o. Wejherowo 7 6915
1837 Aveko Sp. z o.o. Łężyce 7 2928
1838 Global-Takt Sp. z o.o. Reda 7 250
1839 Rummel Sp. z o.o. Okunino 7 222
1840 Verso – Brokerzy Ubezpieczeniowi Sp. z o.o. Malbork 7 1083
1841 Ocean-Tech Sp. z o.o. Chwaszczyno 7 9332
1842 Pol-Cast Sp. z o.o. Gdynia 7 2870
1843 Kadam Sp. z o.o. S.K. Rumia 7 29
1844 Pomiary Instalacje Oraz Usługi Ogólne Elektromontex Sp. z o.o. Gdańsk 7 5270
1845 Jaca Sp. z o.o. Tczew 7 210
1846 Personal Expert Sp. z o.o. Gdańsk 7 111
1847 Oliwska Grupa Konsultingowa – Sp. z o.o. Gdańsk 7 490
1848 Hurtownia Papiernicza ELBO Mirosław Dzikowski, Bogusława Dzikowska, Łukasz Dzikowski – S.J. Kwidzyn 7 3461
1849 Seled Sp. z o.o. Gdynia 7 91
1850 Planicon Sp. z o.o. Sopot 7 1289
1851 DAPOLOGIC Sp. z o.o. Gdynia 7 732
1852 Hotel Oliwski Sp. z o.o. Gdańsk 7 5481
1853 Agromechan Sp. z o.o. Skarszów Górny 7 1541
1854 Assistech Sp. z o.o. Gdańsk 7 2216
1855 Siranalyst Sp. z o.o. Gdynia 7 204
1856 Zemar Kody Kreskowe Sp. z o.o. Załęże 7 8210
1857 Miś 3 Sp. z o.o. Gdańsk 7 167
1858 Abes Sp. z o.o. Leźno 7 3284
1859 Europell Group Sp. z o.o. Gdańsk 7 4589
1860 Neofin Sp. z o.o. Gdynia 7 9
1861 Geo-Bor Sp. z o.o. Gdańsk 7 1178
1862 Alnet Systems Sp. z o.o. Gdańsk 7 5498
1863 Hicopy Gdańsk Grzegorz Wojtkiewicz sp.k. Gdańsk 7 3673
1864 Bcs Sp. z o.o. Sopot 7 202
1865 Instal-Tech Sp. z o.o. Gdańsk 7 1998
1866 Archiplan Sp. z o.o. Gdynia 7 1683
1867 Bożepole Spółdzielnia Mieszkaniowa Bożepole Wielkie 7 3065
1868 Navitrans-Account Sp. z o.o. Gdańsk 7 521
1869 Kom-Bis Sp. z o.o. Gdańsk 7 3857
1870 Best Top Fun Games Sp. z o.o. Gdańsk 7 979
1871 Ultimo Sp. z o.o. Chmielno 7 1031
1872 Bobow Sp. z o.o. Koczała 7 777
1873 Hardpol Sp. z o.o. Wejherowo 7 169
1874 Mdmc Sp. z o.o. Gdańsk 7 802
1875 Security Service Sp. z o.o. Gdańsk 7 5791
1876 Nomos Sp. z o.o. Rekcin 7 1349
1877 Aga Trans Sped Sp. z o.o. Pruszcz Gdański 7 260
1878 Pomorskie Centrum Technologiczno Badawcze Sp. z o.o. Gdynia 7 218
1879 Przedsiębiorstwo Turystyczne Tur Sp. z o.o. Chojnice 7 770
1880 Mozaika Sp. z o.o. Słupsk 7 96
1881 Fonokaj Sp. z o.o. S.K. Gdynia 7 2375
1882 Wdrożenia Nowych Wyrobów i Technologii Sp. z o.o. Kartoszyno 7 5638
1883 Byfal Sp. z o.o. Niezabyszewo 7 3001
1884 Polipol Meble Polska Sp. z o.o. Chojnice 7 355
1885 Baltimar Sp. z o.o. Gdynia 7 1646
1886 Aqualine Marine Sp. z o.o. Malbork 7 4923
1887 Przedsiębiorstwo Erg sp.j. Edward Łącki i Wspólnicy Bytów 7 9836
1888 Labdar Sp. z o.o. S.K. Banino 7 3028
1889 Blue Market Piotr Błaszkowski sp.j. Gdańsk 7 3412
1890 Systemy Zabezpieczeń Technicznych Meritum Sp. z o.o. Gdańsk 7 1236
1891 Drogomost Sp. z o.o. Gdańsk 7 4602
1892 Jsw Shipping Sp. z o.o. Gdynia 7 3686
1893 VP Investment Sp. z o.o. Słupsk 7 3940
1894 Grosz M. Zieńkowicz S. Zieńkowicz sp.j. Gdańsk 7 9680
1895 Gim Group Sp. z o.o. Gdańsk 7 824
1896 TAS Sp. z o.o. Kokoszkowy 7 2594
1897 Maico Poland Sp. z o.o. Gdańsk 7 3605
1898 Towarzystwo Budownictwa Społecznego Sp. z o.o. W Skórczu Skórcz 7 1384
1899 Toolla Sp. z o.o. Gdańsk 7 516
1900 Dpv Logistic Sp. z o.o. Gdynia 7 767
1901 Gminna Spółdzielnia Samopomoc Chłopska Dziemiany – Lipusz Lipusz 7 704
1902 Pom – Agro Sp. z o.o. Lębork 7 4613
1903 SPEC – PEC Sp. z o.o. Zakład Energetyki Cieplnej Kartuzy 7 4216
1904 Vortex Sp. z o.o. Gdańsk 7 969
1905 Nordbeton Sp. z o.o. Kobylnica 7 8891
1906 INTERNATIONAL COLLEGE Sp. z o.o. Sopot 7 375
1907 Kamena C.D. Sp. z o.o. Gdynia 7 383
1908 M + P Przemysłowe Urządzenia Myjące S.A. Tczew 7 9224
1909 Sestore Sp. z o.o. Gdańsk 7 3177
1910 Biuro Rachunkowe Artemiza Sp. z o.o. Żukowo 7 60
1911 City-Bus Sp. z o.o. Żukowo 7 140
1912 AC Elektro Installation Sp. z o.o. Gdańsk 7 1111
1913 Aircool Sp. z o.o. Chwaszczyno 7 9500
1914 Garda Sp. z o.o. Gdańsk 7 462
1915 Fach-Pak Sp. z o.o. S.K. Słupsk 7 3067
1916 Stillbud Sp. z o.o. S.K. Gdynia 7 94
1917 Genevo Sp. z o.o. Gdańsk 7 295
1918 Wodociągi SŁUPSK Sp. z o.o. Słupsk 7 111538
1919 Simeus Sp. z o.o. Gdynia 7 348
1920 Adra-Tech Sp. z o.o. Bojano 7 175
1921 FARM FRITES POLAND S.A. Lębork 7 229536
1922 Oceanic S.A. Sopot 7 191378
1923 Intel Technology Poland Sp. z o.o. Gdańsk 7 572179
1924 A J Fabryka Mebli Sp. z o.o. Redzikowo 7 46131
1925 DR. OETKER Polska Sp. z o.o. Gdańsk 7 580333
1926 BRANQ Sp. z o.o. Redzikowo 7 22394
1927 Cft – Grupa Informatyczna Sp. z o.o. Gdańsk 7 268
1928 Miejskie Wodociągi Sp. z o.o. Chojnice 7 23657
1929 Przedsiębiorstwo Usługowo-Produkcyjne Gastoklima Sp. z o.o. Gdańsk 7 3397
1930 Zakład Utylizacji Odpadów Komunalnych Stary Las Sp. z o.o. Starogard Gdański 7 15814
1931 EKOLAN S.A. Sopot 7 99572
1932 METZŁOM Ligęza S. J. Słupsk 7 41367
1933 Oltrans – Składy Budowlane Sp. z o.o. Mrzezino 7 17089
1934 HADEX S.A. Gdynia 7 16370
1935 Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe SZARAFIN Tomasz Szarafin Skórcz 7 20212
1936 Masar W. J. Januszewscy i J. Szyszka Sp. J. Chojnice 7 13504
1937 Projektowanie Maszyn W.Pietrzyk P.Żabiński sp.j. Pruszcz Gdański 7 10509
1938 FLUGGER Sp. z o.o. Gdańsk 7 99651
1939 Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Agora-2 Sp. z o.o. Lębork 7 253
1940 Red Line Sp. z o.o. Sopot 7 4576
1941 JG – Marine Sp. z o.o. Sopot 7 1207
1942 MEYBA Sp. z o.o. Barłomino 7 3913
1943 Hirston Sp. z o.o. Przodkowo 7 1693
1944 Detal Pomorze Sp. z o.o. Gdańsk 7 3390
1945 Spartan Domy Sp. z o.o. Suchy Dwór 7 5711
1946 WOBET Sp. z o.o. S.K. Miłowo 7 2974
1947 Jakob Gerhardt Sp. z o.o. Gdańsk 7 392
1948 Mediafocus Sp. z o.o. Gdańsk 7 2427
1949 Lester Productions Sp. z o.o. Kwidzyn 7 9396
1950 Nova Jakub Kiersnowski S.K. Słupsk 7 12896
1951 LKW Transport Gruba sp.j. Reda 7 9935
1952 Marlep Trans Sp. z o.o. Kościerzyna 7 9748
1953 Biuro Projektów i Doradztwa Technicznego Projekt Sp. z o.o. Sopot 7 144
1954 Firma Handlowa Liss Jan, Tomasz, Wojciech Liss sp.j. Puck 7 2308
1955 Wp Invest Sp. z o.o. Gdańsk 7 177
1956 Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Numer 2 w Redzie Sp. z o.o. Reda 7 285
1957 Ex Lege Sp. z o.o. Wejherowo 7 145
1958 Lentas Sp. z o.o. Gdańsk 7 1679
1959 Elan Sp. z o.o. Gdańsk 7 3312
1960 Przedsiębiorstwo Budowlano-Inwestycyjne Rezydent Sp. z o.o. Gdańsk 7 13474
1961 Gniewińskie Przeds. Komunalne Sp. z o.o. Kostkowo 7 26586
1962 Medyk Roman Gaik S.J. Jantar 7 10910
1963 Mirko Sp. z o.o. Głobino 7 45017
1964 K&K PRZEDSIĘBIORSTWO HANDLOWO-USŁUGOWE Krzysztof Wojtanowicz Wejherowo 7 41197
1965 Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej Sp. z o.o. Słupsk 7 43747
1966 Zakłady Farmaceutyczne POLPHARMA S.A. Starogard Gdański 7 2165146
1967 Gillmet Sp. z o.o. Starogard Gdański 7 21227
1968 Biall Sp. z o.o. Gdańsk 7 11735
1969 Przedsiebiorstwo Nogat Sp. z o.o. Malbork 7 14651
1970 Fb-Jelcz Sp. z o.o. Chwaszczyno 7 10452
1971 Arka Bud Sp. z o.o. Dąbrówka 7 20232
1972 Kb Pomorze Sp. z o.o. Gdańsk 7 98673
1973 ENSTO POL Sp. z o.o. Straszyn 7 65611
1974 ALLTS Sp. z o.o. Łężyce 7 14407
1975 Ecu Worldwide Polska Sp. z o.o. Gdynia 7 8452
1976 Horyzont Sp. z o.o. Łeba 7 1602
1977 Przedsiębiorstwo Robót Telekomunikacyjnych S.A. Gdańsk 7 2049
1978 Truck-Trans Mieczysław Anioł, Sylwester Jówko S.J. Trzcinisko 7 9432
1979 Volt Sp. z o.o. Gościcino 7 233
1980 Elltrans Sp. z o.o. S.K. Gdańsk 7 13539
1981 Zarząd Portu Morskiego Hel Koga Sp. z o.o. Hel 7 35253
1982 Bona Dea Sp. z o.o. Chojnice 7 1477
1983 Westpol-Teeuwissen Pharma Sp. z o.o. Rzeczenica 7 37400
1984 S & P Polska Sp. z o.o. Malbork 7 44627
1985 LPP S.A. Gdańsk 7 5399836
1986 Baks Alina Borucka Restauracje Mcdonald`S Słupsk 7 38178
1987 Centrum Techniki Okrętowej S.A. Gdańsk 7 52076
1988 Petro Centrum Sp. z o.o. Trąbki Wielkie 7 2124
1989 Lasertechnika Sp. z o.o. S.K. Borzytuchom 7 23440
1990 PPG COATINGS POLAND Sp. z o.o. Gdynia 7 15173
1991 D & H ENGINEERING POLAND Sp. z o.o. Niezabyszewo 7 54594
1992 PIAB POLSKA Sp. z o.o. Gdańsk 7 10813
1993 Oktan – B i R Brzescy – sp.j. Miechucino 7 95748
1994 DEVICE – Sp. z o.o. Gdańsk 7 16409
1995 Montex Shipyard Sp. z o.o. sp.k. Gdańsk 7 87106
1996 Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Egida Sp. z o.o. Włynkówko 7 11115
1997 OSIEDLE MŁODYCH Spółdzielnia Mieszkaniowa Gdańsk 7 20461
1998 PHU RIBENA Michał Kuczkowski Wygoda Sierakowska 7 40361
1999 Assel Sp. z o.o. Pruszcz Gdański 7 78882
2000 Lbiotica Sp. z o.o. Gdańsk 7 53743
2001 Javin Investments Sp. z o.o. Gdańsk 7 17166
2002 Fogia Furniture Sp. z o.o. Maks 7 13080
2003 Cropol Shipping Sp. z o.o. Gdynia 7 3687
2004 Volkmar Baume Poland Sp. z o.o. Gdynia 7 161
2005 Semerling Security Sp. z o.o. Wejherowo 7 1265
2006 Landsberg Sp. z o.o. S.K. Wolental 7 54695
2007 PAULA FISH Sławomir Gojdź S.J. Słupsk 7 267646
2008 Zagroda Babiarczyk sp.j. Gdynia 7 2692
2009 Sofic Sp. z o.o. Gdańsk 7 468
2010 J&P Audyt Kancelaria Biegłych Rewidentów Sp. z o.o. Sopot 7 669
2011 Przedsiębiorstwo Budowlano-Remontowe PRZYSZŁOŚĆ Piotr Wysocki Malbork 7 14531
2012 Waterjet Sp. z o.o. Gdańsk 7 5627
2013 Biuro Finansów i Rachunkowości HINZ – Sp. z o.o. Kościerzyna 7 780
2014 GBG Gołębiewski Sp. z o.o. S.K. Starogard Gdański 7 43876
2015 Bosch Centrum Agares Barbara i Jerzy Schmidt sp.j. Gdańsk 7 10198
2016 Przedsiębiorstwo Handlowe Hamar sp.j. B. i H. Grzesiak Gdynia 7 16560
2017 Vector-Food Krzysztof Kaniuk i Marlena Kaniuk sp.j. Gdańsk 7 17952
2018 Trans Polonia S.A. Tczew 7 58279
2019 IGLOTEX S.A. Skórcz 7 449487
2020 Aiton Caldwell S.A. Gdańsk 7 14024
2021 Ansta Sp. z o.o. Gdańsk 7 386
2022 Bahati Rail Sp. z o.o. Gdynia 7 384
2023 Nordwood Sp. z o.o. Gdynia 7 5803
2024 Elszyk Sp. z o.o. Gdańsk 7 1819
2025 Amp Tech Sp. z o.o. Gdańsk 7 3243
2026 Prekyba Sp. z o.o. Gdańsk 7 175
2027 Elsa Sp. z o.o. Gdańsk 7 3630
2028 Nethos Sp. z o.o. Gdańsk 7 1689
2029 Msg-E Sp. z o.o. Gdańsk 7 413
2030 Przedsiębiorstwo Produkcyjno Handlowe Export-Import Bogusław i Rafał Bodnar Drew-Trans sp.j. Wołcza Mała 7 23181
2031 Podatki i Finanse Sp. z o.o. Gdańsk 7 612
2032 Tps Sp. z o.o. Gdańsk 7 998
2033 Kono Sp. z o.o. Gdańsk 7 4730
2034 Agro-Ursus Lemańczyk i Wspólnicy sp.j. Chojnice 7 4078
2035 Radpol Display Sp. z o.o. S.K. Nowy Dwór Wejherowski 7 8044
2036 Wasmer Polska Sp. z o.o. Chwaszczyno 7 1468
2037 Carlsson Drewno Sp. z o.o. Żelistrzewo 7 6285
2038 Inomed Polska Sp. z o.o. Rokitnica 7 6260
2039 LIR Budownictwo Sp. z o.o. S.K. Borkowo 7 3699
2040 Baltic Spares Service Sp. z o.o. Gdańsk 7 28979
2041 Biuro Usług Viking Sp. z o.o. Gdańsk 7 330
2042 Zakłady Produkcyjno-Usługowe Maran Sp. z o.o. Gdańsk 7 8959
2043 Invest Sp. z o.o. Gdańsk 7 116
2044 Tucher Wybrzeże Brzozowski Kilanowski sp.j. Gdańsk 7 1290
2045 Pws Sp. z o.o. Gdańsk 7 280
2046 Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Usługowo-Handlowe Barbara Kurzelewscy i Niedźwiedź sp.j. Człuchów 7 5473
2047 Bałtycka Baza Masowa Sp. z o.o. Gdynia 7 21231
2048 Eko Invest Sp. z o.o. Redzikowo 7 1636
2049 Kompleks Wypoczynkowy Szarlota Sp. z o.o. Szarlota 7 7287
2050 Iquelle Sp. z o.o. Gdańsk 7 1363
2051 WSL Partner Sp. z o.o. Różyny 7 340
2052 BE7 Sp. z o.o. Gdańsk 7 1314
2053 Lancet Sp. z o.o. Lębork 7 6460
2054 Mazurenko Armwrestling Promotion Sp. z o.o. Gdynia 7 860
2055 Dendrolab Sp. z o.o. Gdańsk 7 4158
2056 Vivadental Sp. z o.o. Gdańsk 7 4438
2057 Finansa Sp. z o.o. Gdańsk 7 1017
2058 Gierusz i Wspólnicy Biuro Rachunkowe Sp. z o.o. Sopot 7 1163
2059 Ms 15 Sp. z o.o. Gdynia 7 705
2060 Towarzystwo Przemysłowo – Handlowo – Oświatowe Edukacja Sp. z o.o. Gdańsk 7 219
2061 Awatus Sp. z o.o. Sopot 7 92
2062 Biuro Usług Finansowych Sp. z o.o. Gdynia 7 153
2063 POLMOR Sp. z o.o. Bytów 7 68554
2064 Spółdzielnia Mieszkaniowa w Pobłociu Pobłocie 7 235564
2065 Sanet J. A. Szostak Sp. j Gdynia 7 17135
2066 Klimor Sp. z o.o. Gdynia 7 49211
2067 Apteka Starowiejska sp.j. Stefan Wolniewicz Filip Wolniewicz Ewa Wolniewicz Kamila Wolniewicz Rumia 7 11351
2068 Zakłady Porcelany Stołowej Lubiana S.A. Łubiana 7 131444
2069 Navimor International Com Sp. z o.o. Sopot 7 69822
2070 Stillgard Sp. z o.o. Rokocin 7 332
2071 B.M. Polska Sp. z o.o. Kwidzyn 7 82774
2072 Robur Baltic Sp. z o.o. Tuchom 7 15535
2073 Dynatrace Sp. z o.o. Gdańsk 7 38490
2074 Morska Spółdzielnia Mieszkaniowa Gdynia 7 20448
2075 PROFIL SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA Słupsk 7 64635
2076 Mirage Group Sp. z o.o. Gdańsk 7 875
2077 A – Lakiernia Sp. z o.o. Lębork 7 32598
2078 Sopot Dolny Nauczycielska Spółdzielnia Mieszkaniowa Sopot 7 20870
2079 Kegar Sp. z o.o. Kępice 7 22669
2080 Centrum Medyczne Dąbrowa-Dąbrówka Sp. z o.o. Gdynia 7 13771
2081 Nov-Weld Sp. z o.o. Miszewko 6 24057
2082 Termika – Sp. z o.o. Gdańsk 6 55093
2083 Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Medyk Sp. z o.o. Tczew 6 1759
2084 CAFE SATI POLSKA Sp. z o.o. Kwidzyn 6 49647
2085 Pekazet Sp. z o.o. S.K. Kartuzy 6 18033
2086 Niviss PHP Sp. z o.o. Spółka Komandytowa Gdynia 6 13796
2087 Hard Bruk Inwestycje Sp. z o.o. Reda 6 17143
2088 SPUTNIK II Sp. z o.o. S.K. Starogard Gdański 6 23219
2089 Siled Sp. z o.o. Gdańsk 6 15277
2090 PC Invest Sp. z o.o., S.K. Wejherowo 6 6461
2091 Senko Hurt Sp. z o.o. Kosowo 6 3288
2092 Reklama Pomorska Sp. z o.o. Gdańsk 6 230
2093 Przedsiębiorstwo Produkcyjno – Usługowe Arch-Bud Sp. z o.o. Gdynia 6 385
2094 Centrum Motoryzacyjne Auto Plus Sp. z o.o. Gdańsk 6 8611
2095 Lotos Ochrona Sp. z o.o. Gdańsk 6 17014
2096 Przedsiębiorstwo Cal Sp. z o.o. Wejherowo 6 163
2097 ACTIV Sp. z o.o. Pszczółki 6 23495
2098 Przedsiębiorstwo Budowlane Kokoszki Sp. z o.o. Gdańsk 6 67661
2099 MEDPHARMA Z. O. Z. S. A. Starogard Gdański 6 21810
2100 GST Steel Sp. z o.o. Gdańsk 6 25255
2101 Sondex Sp. z o.o. Nowa Wieś Lęborska 6 29651
2102 Darekon Sp. z o.o. Pruszcz Gdański 6 27839
2103 Duko Sp. z o.o. Gdynia 6 24523
2104 LTE Polska Sp. z o.o. Gdynia 6 11228
2105 Ma Trail Sp. z o.o. S.K. Lichnowy 6 14232
2106 Atena Usługi Informatyczne i Finansowe S.A. Sopot 6 75187
2107 Harat Sp. z o.o. S.K. Miastko 6 14201
2108 Mewo S.A. Straszyn 6 16318
2109 Birk-Med Sp. z o.o. Gdańsk 6 149
2110 Michna Sp. z o.o. sp.k. Ropuchy 6 20286
2111 GRUPA LOTOS S.A. Gdańsk 6 16433585
2112 Aparo Sp. z o.o. sp.k. Gdańsk 6 23383
2113 Spółka Komunalna Żukowo Sp. z o.o. Żukowo 6 39648
2114 Te Connectivity Industrial Poland Sp. z o.o. Nowa Wieś Lęborska 6 13609
2115 SESCOM S.A. Gdańsk 6 45127
2116 Weko Sp. z o.o. Gdańsk 6 23273
2117 Nauczycielska Spółdzielnia Mieszkaniowa Sopot 6 47978
2118 Pomorski Fundusz Pożyczkowy Sp. z o.o. Gdańsk 6 10533
2119 Rotor S.J. Przedsiębiorstwo Handlowe Paweł Hapaniuk & Leszek Glaza Wejherowo 6 15240
2120 Terma Sp. z o.o. Czaple 6 57032
2121 Wodkan-Grzenkowicz Sp. z o.o. Kartuzy 6 44705
2122 Gwiazda Morza Hotel Management Sp. z o.o. sp.k. Władysławowo 6 1107
2123 Maximus A.Domalik sp.j. Gdańsk 6 14427
2124 Rebel Sp. z o.o. Gdańsk 6 34794
2125 Primel Sp. z o.o. Gdańsk 6 772
2126 Xexpert.Pl Brokerzy Ubezpieczeniowi Sp. z o.o. Gdańsk 6 550
2127 Euroledlighting Sp. z o.o. Słupsk 6 1542
2128 Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Usługowe Index Sp. z o.o. Malbork 6 847
2129 Mała Spółdzielnia Mieszkaniowa Przy Zakładzie Karnym w Sztumie Sztum 6 317
2130 Gospodarstwo Rolne Konpol Sp. z o.o. Koniecwałd 6 2259
2131 Niemann Polska Sp. z o.o. Rekcin 6 8181
2132 Spedman Global Logistics Sp. z o.o. Gdynia 6 35527
2133 Zarządzanie Nieruchomościami Go Sp. z o.o. Gdynia 6 2485
2134 Wonderful Lighting Sp. z o.o. Gdynia 6 13496
2135 Interactivo Sp. z o.o. Gdańsk 6 710
2136 Towarzystwo Zarządzające SKOK Sp. z o.o. S.K.-A. Gdynia 6 294939
2137 Lacroix Electronics Sp. z o.o. Kwidzyn 6 506516
2138 Gdański Uniwersytet Medyczny Gdańsk 6 538720
2139 Franke Foodservice Systems Poland sp. z o.o. Gdynia 6 144240
2140 TAD-MET Sp. z o.o. S.K. Kościerzyna 6 70812
2141 PPHU GINTER Bernard Ginter Wyczechy 6 33205
2142 DRUK EKSPRES Sp. z o.o. Kwidzyn 6 11890
2143 Energa Informatyka i Technologie Sp. z o.o. Gdańsk 6 106010
2144 Wip sp.j. A. Wensławowski, P. Pstrągowski Rumia 6 12031
2145 Selenit Sp. z o.o. Miszewko 6 922
2146 Transfer Sp. z o.o. Pruszcz Gdański 6 228
2147 Bazar Płytek Sp. z o.o. Kowale 6 328
2148 Klimastrong Kurek & Lisewski sp.j. Gdańsk 6 1371
2149 Przedsiębiorstwo Innowacyjno-Techniczne Project Sp. z o.o. Lębork 6 1778
2150 Eurx Sp. z o.o. Gdańsk 6 2609
2151 Lightbox Sp. z o.o. sp.k. Gdańsk 6 2516
2152 Jmw-Budownictwo Sp. z o.o. Chwaszczyno 6 3128
2153 Ol – Trans Kruszywa Sp. z o.o. Mrzezino 6 179
2154 Pomorskie Centra Kardiologiczne Sp. z o.o. Spółka Komandytowo Akcyjna Gdańsk 6 5697
2155 Przedsiębiorstwo Elektroniki Przemysłowej Pelin Sp. z o.o. Gdańsk 6 563
2156 Hotel Aureus Mięczkowski Spółka Komandytowa Sopot 6 1301
2157 Butstar Sp. z o.o. Zblewo 6 1000
2158 Kombinat Sp. z o.o. Gdańsk 6 48
2159 F.A. Polska Sp. z o.o. Tuchom 6 1503
2160 STOGDA SHIP DESIGN & ENGINEERING Sp. z o.o. Gdańsk 6 8290
2161 Przedszkole Martolandia Sp. z o.o. Gdańsk 6 270
2162 Dagoma Sp. z o.o. Puck 6 4592
2163 Ateneum Szkoła Wyższa Gdańsk 6 7962
2164 Nadmorski Dom Seniora Sp. z o.o. Puck 6 628
2165 MTA – Maritime Transport & Agencies Sp. z o.o. Gdynia 6 4038
2166 Solid Base Sp. z o.o. Sopot 6 1804
2167 Przedsiębiorstwo Zaopatrzenia Farbex Sp. z o.o. Kościerzyna 6 1115
2168 Delikatesy Maciej Mroziński S.K. Sopot 6 14314
2169 Entrion Polska Sp. z o.o. Gdańsk 6 515
2170 Biovico Sp. z o.o. Gdynia 6 24251
2171 Ingeo – Sp. z o.o. Gdańsk 6 4133
2172 Polmarco Sp. z o.o. Nowa Wieś Lęborska 6 5286
2173 Zarząd Portu Morskiego w Ustce Sp. z o.o. Ustka 6 473
2174 Japparts W.Sierant, A. Bandura J. Charchuła sp.j. Gdańsk 6 204
2175 Basketmania Sp. z o.o. S.K. Starogard Gdański 6 3844
2176 Prostafeed Polska Sp. z o.o. Gdynia 6 5150
2177 Pbhu Obiekt Sp. z o.o. Kiełpino 6 1100
2178 Własnościowa Spółdzielnia Mieszkaniowa Im. A. Mickiewicza Sopot 6 6670
2179 Probe-Bis Sp. z o.o. Starogard Gdański 6 342
2180 Biuro Rachunkowe Alwa Sp. z o.o. Gdynia 6 195
2181 System Reklamy Wizualnej Sp. z o.o. Sopot 6 1694
2182 Przedsiębiorstwo Usługowo-Produkcyjne Megam Sp. z o.o. Gdańsk 6 387
2183 Incata.It Sp. z o.o. Gdynia 6 343
2184 Lostar Sp. z o.o. Gdynia 6 249
2185 Gdańskie Centrum Stomatologiczne Sp. z o.o. Gdańsk 6 1878
2186 Remont Przedsiębiorstwo Zaopatrzeniowe M. Markiewicz i Wspólnicy sp.j. Słupsk 6 2755
2187 Rental – Sp. z o.o. Gdańsk 6 1364
2188 Optem Sp. z o.o. Gdańsk 6 4216
2189 Pax Company Sp. z o.o. Słupsk 6 1098
2190 Manaja Sp. z o.o. Gdynia 6 4223
2191 Spółdzielnia Osób Prawnych Inwex Sopot 6 1736
2192 Diagnoza i Terapia Sp. z o.o. Gdańsk 6 183
2193 B3Project Sp. z o.o. Gdańsk 6 632
2194 Maschko LTD Philipp Krawczuk sp.j. Pawlice 6 2755
2195 Ślizex Market Gołyńska, Ślizewska sp.j. Gniew 6 6734
2196 Duors Sp. z o.o. Gdańsk 6 2697
2197 Hydroterm Sp. z o.o. Pszczółki 6 540
2198 Biuro Biegłych Rewidentów Finex Sp. z o.o. Gdańsk 6 512
2199 Skarbnica Win Sp. z o.o. Gdynia 6 759
2200 Cube-Techniki Rusztowaniowe Sp. z o.o. S.K. Kartuzy 6 886
2201 Arvensis Sp. z o.o. S.K. Słupsk 6 7581
2202 Biuro Paragraf Sp. z o.o. Gdynia 6 89
2203 Neko Sp. z o.o. S.K. Miastko 6 7179
2204 Bissoo Sp. z o.o. Gdańsk 6 731
2205 Polentex Limited Sp. z o.o. Gdańsk 6 1702
2206 Kaszubskie Centrum Sportowo-Rekreacyjne Sp. z o.o. Kościerzyna 6 1842
2207 Qmm Global Sp. z o.o. Gdańsk 6 434
2208 Przedsiębiorstwo Handlowe Gniemix sp.j. Kazimierz i Sylwia Kożyczkowscy Gniewino 6 3917
2209 Cardiopace Sp. z o.o. Sopot 6 2874
2210 Przedsiębiorstwo Przemysłowo-Handlowe Asbit Sp. z o.o. Pruszcz Gdański 6 359
2211 Orion Ship Management Sp. z o.o. Gdynia 6 322
2212 Bus Factory Sp. z o.o. Wejherowo 6 4886
2213 Vipband Polska Sp. z o.o. Gdynia 6 256
2214 Biuro Rachunkowe Bożeny Świnarskiej Sp. z o.o. Gdańsk 6 609
2215 Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Stary Chełm Sp. z o.o. Gdańsk 6 680
2216 Wamako Sp. z o.o. Trąbki Wielkie 6 3872
2217 Aga A.Abłażewicz sp.j. Pruszcz Gdański 6 8348
2218 A&B Kancelaria Sp. z o.o. Gdańsk 6 278
2219 Homa Pompy Sp. z o.o. Zblewo 6 3384
2220 Projekt 522 Sp. z o.o. Gdynia 6 526
2221 Ol Invest Sp. z o.o. Tczew 6 1140
2222 Hodowca Sp. z o.o. Straszyn 6 19047
2223 Zakłady Metalowe Charbrowo Sp. z o.o. Charbrowo 6 1986
2224 Football Club Sp. z o.o. Gdynia 6 2272
2225 Inwestech Sp. z o.o. Gdańsk 6 2520
2226 B-Loft Sp. z o.o. Gdynia 6 1106
2227 Promus Sp. z o.o. Gdańsk 6 6983
2228 Rehabilitacja Wieżyca Sp. z o.o. Wieżyca 6 3972
2229 Fide-Trans Ożóg sp.j. Gdynia 6 5088
2230 Image Silver Sp. z o.o. Sp.K. Gdańsk 6 5011
2231 Przedsiębiorstwo Handlowo – Usługowe Solidus Sp. z o.o. Gdańsk 6 456
2232 Transbud – Gdańsk S.A. Gdańsk 6 5812
2233 Amm Robot – G. Madajczyk, J. Mazurkiewicz – sp.j. Słupsk 6 3808
2234 Humidor Records sp. z o.o. Sopot 6 447
2235 Norgen Sp. z o.o. Gdańsk 6 88
2236 Spółdzielnia Mieszkaniowa Lokatorsko-Własnościowa Panaceum Tczew 6 642
2237 Q 39 Sp. z o.o. Gdynia 6 406
2238 Spartan Jaworowe Wzgórze Sp. z o.o. Suchy Dwór 6 5530
2239 Multiglob Sp. z o.o. Szemud 6 6135
2240 Yameo Sp. z o.o. Gdańsk 6 6098
2241 Elecom Sp. z o.o. Gdynia 6 6039
2242 Pbo Budownictwo Hydrotechniczne i Ogólne Sp. z o.o. Słupsk 6 65
2243 Olbud Straszyn Sp. z o.o. Straszyn 6 2309
2244 Iglo Fresh II Sp. z o.o. Skórcz 6 1429
2245 Zakład Zieleni i Dróg Acer sp.j. – J.Kapuściński, E.Duffek Borkowo 6 4346
2246 Bassano Collection Poland A. Gierszewski sp.j. Gdynia 6 8804
2247 Alfa Guard Security Sp. z o.o. Czarna Woda 6 8034
2248 Przedsiębiorstwo Remax-Z Sp. z o.o. Gdynia 6 1588
2249 PRO-ACTIV J. Niemiera S.J. Gdynia 6 5031
2250 Pcp Logistics Sp. z o.o. Gdynia 6 3630
2251 Lekarze Specjaliści Sp. z o.o. Gdańsk 6 462
2252 Festus Sopockie Towarzystwo Winiarskie Sp. z o.o. Sopot 6 4532
2253 Gpec Ekspert Sp. z o.o. Gdańsk 6 995
2254 Aj Food Sp. z o.o. Gdynia 6 7236
2255 DBR Sp. z o.o. Gdańsk 6 677
2256 Poldan Net Sp. z o.o. Słupsk 6 7555
2257 Wema Wenta Sp. z o.o. Bolszewo 6 8403
2258 BMT PRO Sp. z o.o. Straszyn 6 7078
2259 Czapiewscy Sp. z o.o. Słupsk 6 729
2260 Elektro-Cal Sp. z o.o. Zajączkowo 6 5870
2261 Pacific Sun Sp. z o.o. Góra 6 1722
2262 Impet Sp. z o.o. Gdynia 6 644
2263 Spółdzielnia Mieszkaniowa Stare Przedmieście Gdańsk 6 6390
2264 Profit Pomorze Sp. z o.o. sp.k. Rotmanka 6 1521
2265 Spichlerz Ognistywóz Sp. z o.o. Nieruchomości sp. k. Gdańsk 6 26826
2266 AMG Sp. z o.o. PPH Lębork 6 32087
2267 Przedsiębiorstwo Handlowe Koryb W. Kołodziejski & I. Stabrowska- Wysocka sp.j. Puck 6 38772
2268 Lohmann Polska Sp. z o.o. Gdynia 6 35072
2269 Młodzieżowa Spółdzielnia Mieszkaniowa Gdynia 6 34405
2270 Firma Handlowa Bat Tadeusz Bigus, Andrzej Bigus sp.j. Sierakowice 6 15080
2271 Prino-Plast Sp. z o.o. Joint Venture Produkcja Artykułów Higienicznych Malbork 6 30899
2272 Tczewskie Towarzystwo Budownictwa Społecznego Sp. z o.o. Tczew 6 15800
2273 Zakład Ogólno-Budowlany Maxbud Sp.J. Krzysztof Szychowski i S-Ka Reda 6 5260
2274 Przedsiębiorstwo Handlowo Usługowe Koszałka Sp. z o.o. Kartuzy 6 76537
2275 TREFL S.A. Sopot 6 130975
2276 SPORTIS S.A. Bojano 6 10548
2277 K.T.D. Wyposażenie Obiektów Handlowych Sp. z o.o. Gdynia 6 17771
2278 APTE.PL A.T. Hinz S.J. Reda 6 28531
2279 EMU Sp. z o.o. Spółka Komandytowa Gdańsk 6 21959
2280 Elita Sp. z o.o. Sztumskie Pole 6 85091
2281 Akademia Muzyczna im. Stanisława Moniuszki Gdańsk 6 49280
2282 Tabaknatie Polska Sp. z o.o. Gdynia 6 15821
2283 Polaszek Meble Sp. z o.o. Zagórki 6 20931
2284 Gdyńska Spółdzielnia Mieszkaniowa Gdynia 6 157117
2285 Hrc Sp. z o.o. Bytów 6 5303
2286 Starfol Sp. z o.o. Słupsk 6 766
2287 LCS Sp. z o.o. Gdańsk 6 1069
2288 Freight Agency Poland Sp. z o.o. Gdynia 6 8942
2289 Europartner Marek Perzyński, Andrzej Śliwiński sp.j. Pruszcz Gdański 6 5113
2290 Mce Sp. z o.o. Starogard Gdański 6 575
2291 Maxiem Waterjets Sp. z o.o. Gdańsk 6 5566
2292 Stauff Polska Sp. z o.o. Miszewko 6 7938
2293 Sonpap J. K. P. Sondej S.J. Gdańsk 6 9087
2294 Zakład Utylizacji Odpadów Sp. z o.o. Gilwa Mała 6 16299
2295 Bałtycka Agencja Obrotu Energią Sp. z o.o. Gdynia 6 211
2296 Zakład Automatyki I Telekomunikacji Sp. z o.o. Gdynia 6 20447
2297 Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowe Tres Sp. z o.o. Gdańsk 6 7541
2298 Jantar 3 Sp. z o.o. Słupsk 6 7280
2299 COMPACT Sp. z o.o. Dobrzewino 6 3896
2300 Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe Stazen Sp. z o.o. Spółka Komandytowa Gdańsk 6 1841
2301 Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe Bms sp.j. Z. Bielecki Kwidzyn 6 9767
2302 Baza Narzędziowa Sp. z o.o. Kowale 6 1704
2303 Meblik Sp. z o.o. Topole 6 43154
2304 Dominata Sp. z o.o. Gdańsk 6 116
2305 Instal-Elektro Sp. z o.o. Kwidzyn 6 1002
2306 Kongsberg Maritime CM Sp. z o.o. Gniew 6 108110
2307 Euro Logistics Sp. z o.o. Gdynia 6 1797
2308 Turborail Sp. z o.o. Gdynia 6 1737
2309 Kargips Sp. z o.o. Gdańsk 6 427
2310 Power Nord Sp. z o.o. Gdynia 6 4076
2311 Altamar Shipping Sp. z o.o. Wejherowo 6 389
2312 C & N Company Sp. z o.o. Sopot 6 1974
2313 Żala Sp. z o.o. Rekowo Górne 6 6606
2314 Ganport Sp. z o.o. Główczewice 6 627
2315 Spółdzielnia Rzemieślnicza Budowlano – Wytwórcza Słupsk 6 829
2316 Schinwelski i Lubiński Sp. z o.o. Tczew 6 1551
2317 Remontowa Electrical Solutions Sp. z o.o. Gdańsk 6 19076
2318 Jk Prorol Sp. z o.o. Czernin 6 14225
2319 Alkor Sp. z o.o. Gdańsk 6 13274
2320 ARBUD – Nieruchomości Budownictwo Sp. z o.o. S.K. Gdańsk 6 62164
2321 Eko Dolina Sp. z o.o. Łężyce 6 57289
2322 POLFARM S.A. Chwaszczyno 6 25364
2323 Synopsys Poland Sp. z o.o. Gdańsk 6 12176
2324 Resler Plus Przedsiębiorstwo Handlowo Usługowe Łucja Resler Chojnice 6 18726
2325 Best Foods Polska Sp. z o.o. Sp.K. Sopot 6 77312
2326 DSV Sp. z o.o. S.K. Gdynia 6 40377
2327 Kancelaria Cezar Sp. z o.o. Gdańsk 6 189
2328 Eg Project Sp. z o.o. Gdańsk 6 127
2329 Technomatic Sp. z o.o. Człuchów 6 3156
2330 New FashionSp. z o.o. Gdańsk 6 796
2331 Astor Systems Sp. z o.o. Gdańsk 6 4472
2332 Bezpieczny.Pl Sp. z o.o. Gdańsk 6 7695
2333 Gospodarstwo Rolne Gosprol Sp. z o.o. Krzyżanowo 6 12739
2334 Supernova International Sp. z o.o. sp.k. Gdańsk 6 5600
2335 BCE Polska Sp. z o.o. Prabuty 6 1477
2336 GTMC Sp. z o.o. Tczew 6 487
2337 Pro-Eco Sp. z o.o. Gdynia 6 284
2338 Eco-Constructions Sp. z o.o. Pruszcz Gdański 6 5248
2339 Car Hire Poland Sp. z o.o. Gdynia 6 561
2340 K.A.T. Sp. z o.o. Gdańsk 6 177
2341 Avezto Sp. z o.o. Gdańsk 6 66
2342 EMAR Sp. z o.o. PUP Sopot 6 3688
2343 Polipol Meble Polska Sp. z o.o. Spółka Komandytowa Chojnice 6 168868
2344 Zakład Wodociągów i Kanalizacji Sp. z o.o. Tczew 6 30696
2345 Hes Gdynia Bulk Terminal Sp. z o.o. Gdynia 6 61363
2346 MALTEUROP POLSKA Sp. z o.o. Gdańsk 6 83858
2347 Gdańska Infrastruktura Wodociągowo-Kanalizacyjna Sp. z o.o. Gdańsk 6 527905
2348 Politechnika Gdańska Gdańsk 6 576835
2349 Newsda Meble Sp. z o.o. Kartuzy 5 571
2350 Rentrans Cargo Sp. z o.o. Gdynia 5 4730
2351 Yachting Solutions Sp. z o.o. Gdynia 5 390
2352 Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Usługowe Boxpol Sp. z o.o. Słupsk 5 471
2353 Przedsiębiorstwo Usługowo-Wytwórcze Stolmex – Łojewscy sp.j. Janin 5 3719
2354 Cbmax Sp. z o.o. Władysławowo 5 94
2355 Beverlo Polska Sp. z o.o. Kościerzyna 5 7049
2356 Przedsiębiorstwo Usługowo-Wytwórcze Elektronika Sp. z o.o. Słupsk 5 1126
2357 Przetwórnia Ryb Kotwica Edward Konkel sp.j. Kuźnica 5 3024
2358 WIKA B.M. Radke Sp.J. Gdynia 5 1456
2359 Ultra Agency Sp. z o.o. Gdańsk 5 963
2360 Animar Sp. z o.o. Spółka Komandytowa Gdańsk 5 4184
2361 Przychodnia Baltimed Sp. z o.o. sp.k. Gdańsk 5 2799
2362 Ppk Sp. z o.o. Kwidzyn 5 1134
2363 Goyello Polska Sp. z o.o. Gdańsk 5 170
2364 Greenwood Resources Poland Sp. z o.o. Kwidzyn 5 1516
2365 Thermo Logistics Sp. z o.o. Spółka Komandytowa Gdańsk 5 5099
2366 Fara Sp. z o.o. S.K. Gdynia 5 381
2367 Benefit Group Sp. z o.o. Gdynia 5 361
2368 Malinowy Ogród Sp. z o.o. Gdańsk 5 634
2369 Nordic Frigo Sp. z o.o. Glincz 5 7332
2370 Hi Kognition Sp. z o.o. Gdańsk 5 272
2371 Margo – Invest Sp. z o.o. Gdynia 5 1340
2372 Polmet Sp. z o.o. Starogard Gdański 5 1588
2373 Ppu Insbud Sp. z o.o. Niestępowo 5 151
2374 Centech Sp. z o.o. Gdańsk 5 3774
2375 Spedycja Pomorze B. Ziemba, R. Sadecki sp.j. Miastko 5 8422
2376 Młynapiek Sp. z o.o. Gołubie 5 2640
2377 Benox B. Kaszubowski sp.j. Kamień 5 5077
2378 Mzec – Opał Sp. z o.o. Chojnice 5 2051
2379 Logistyka i Magazynowanie Sp. z o.o. Kwidzyn 5 5519
2380 Family Partners Sp. z o.o. sp.k. Przodkowo 5 1115
2381 Variosteel Sp. z o.o. Lębork 5 11184
2382 2m Finance Sp. z o.o. Gdańsk 5 96
2383 Ums Marbalco Sp. z o.o. Sopot 5 798
2384 Wielobranżowy Zakład Handlowy Piomir Sp. z o.o. Tczew 5 406
2385 Stucco – Rusztowania Sp. z o.o. Dąbrowa 5 798
2386 Baltic Control Poland Ltd. sp. z o.o. Gdynia 5 2823
2387 Azuro Sp. z o.o. Malbork 5 11318
2388 Rollmax Sp. z o.o. Wielka Słońca 5 7126
2389 AUTO-CUBY Sp. z o.o. Gościcino 5 30372
2390 Ak Development Sp. z o.o. Gdańsk 5 282
2391 Fielmann Sp. z o.o. Gdynia 5 45422
2392 PRZYMORZE Powszechna Spółdzielnia Mieszkaniowa Gdańsk 5 155701
2393 Meblomak Sp. z o.o. Rumia 5 20816
2394 KOLEJARZ Spółdzielnia Mieszkaniowa Słupsk 5 78125
2395 DINEX POLSKA Sp. z o.o. Gdańsk 5 11609
2396 Delta Dettlaff I Wspólnicy S. J. Krokowa 5 10874
2397 TIMORO Sp. z o.o. Gdynia 5 18987
2398 Zakład Wytwórczy Aparatów Elektrycznych Sp. z o.o. Lębork 5 28868
2399 Thor Ochrona Sp. z o.o. Gdańsk 5 100
2400 Schultz Shipping Sp. z o.o. Gdańsk 5 558
2401 Westmar Sp. z o.o. Gdynia 5 700
2402 International Paint Sp. z o.o. Gdańsk 5 2792
2403 Przedsiębiorstwo Delta Sp. z o.o. Gdynia 5 1637
2404 Rem-Bud Żmudzki sp.j. Człuchów 5 411
2405 Przedsiębiorstwo Usługowo-Wykonawcze Hevelius Sp. z o.o. Gdańsk 5 1781
2406 Zim Poland Sp. z o.o. Gdynia 5 1484
2407 Greenlan Sp. z o.o. Gdynia 5 38
2408 Aja-Alkon Sp. z o.o. S.K. Chojnice 5 3378
2409 Tapi Przedsiębiorstwo Instalacyjne Sp. z o.o. Otomin 5 9561
2410 MKJ Radiologia Sp. z o.o. sp.k. Banino 5 2539
2411 Alu-Wiz Wojciechowscy sp.j. Gdańsk 5 11024
2412 Eura-Tech Sp. z o.o. Wejherowo 5 7778
2413 Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe Wilor sp.j. J.I.Stranc Dretyń 5 3592
2414 Praxis Technika Oświetleniowa Sp. z o.o. Gdynia 5 1615
2415 Centro Medica Sp. z o.o. Rokitnica 5 14
2416 Contes Sp. z o.o. Kokoszkowy 5 1389
2417 Kaspo Lab Sp. z o.o. Gdańsk 5 1214
2418 Mcflek Polska Sp. z o.o. Straszyn 5 236
2419 Trojmiasto.pl Sp. z o.o. Gdańsk 5 8647
2420 Metsä Group Services Sp. z o.o. Gdańsk 5 18698
2421 Prp Mors W.B. Michalak sp.j. Bydlino 5 13721
2422 METALZBYT Sp. z o.o. Gdańsk 5 76873
2423 Euro-Went Sp. z o.o. Gdańsk 5 9837
2424 Praktyka Lekarzy Rodzinnych Sp. z o.o. Przodkowo 5 407
2425 Gazdom Sp. z o.o. Gdynia 5 2099
2426 Transmruk Sp. z o.o. Gdynia 5 417
2427 Abakus Sp. z o.o. Gdynia 5 9257
2428 Stn Serwis Techniczny Nieruchomości Sp. z o.o. Gdynia 5 403
2429 Biuro Obsługi Wierzytelności Infos Sp. z o.o. Sopot 5 2992
2430 Przychodnia Aksamitna Sp. z o.o. Gdańsk 5 2095
2431 Stalbud Sp. z o.o. Kartuzy 5 1808
2432 Sepix P H U S. J. Słupsk 5 6183
2433 Contra.Risk-Management Sp. z o.o. Człuchów 5 1835
2434 Dan – Fin Sp. z o.o. Gdańsk 5 67
2435 Gerto Sp. z o.o. Gdynia 5 441
2436 NST Polska Sp. z o.o. Gdynia 5 4417
2437 Learnetic S.A. Gdańsk 5 2424
2438 Muratex M. Osmański, P. Kołodziejczak sp.j. Straszyn 5 1483
2439 Projekt PR Sp. z o.o. Gdańsk 5 361
2440 Global Supplements Sp. z o.o. Otomin 5 268
2441 Sklep Arkadiusz Arkadiusz Kopczyński, Mariusz Kopczyński sp.j. Sopot 5 8684
2442 UNIPIL Sp. z o.o. PRZEDSIĘBIORSTWO USŁUG MORSKICH Gdynia 5 7774
2443 Firma Usługowa Protel Sp. z o.o. Luzino 5 1677
2444 Przedsiębiorstwo Usługowo-Handlowe Storex Sp. z o.o. Gdynia 5 330
2445 Kępickie Towarzystwo Budownictwa Społecznego Sp. z o.o. Kępice 5 1633
2446 Dds Poland Sp. z o.o. Gdańsk 5 1876
2447 Zakład Uslug Techniczno-Remontowych Ekor Sp. z o.o. Gdańsk 5 302
2448 Celtrans Sp. z o.o. Rumia 5 1299
2449 MK Marine International Ltd Sp. z o.o. Gdynia 5 504
2450 Przychodnia Brzeźno Sp. z o.o. Gdańsk 5 1798
2451 Storm International LTD Sp. z o.o. Gdańsk 5 6038
2452 Toucan Systems Sp. z o.o. Gdańsk 5 1523
2453 Agmare Sp. z o.o. Kielno 5 490
2454 S.Drog Sp. z o.o. Pruszcz Gdański 5 1135
2455 Heide Sp. z o.o. Czersk 5 2288
2456 Gremi Sp. z o.o. Gdańsk 5 3176
2457 Czarnowodzianka Sp. z o.o. Borsk 5 1678
2458 Ax-Erp Sp. z o.o. Gdańsk 5 537
2459 SPEDRAPID Sp. z o.o. Gdynia 5 1736
2460 Gregor Plus Sp. z o.o. Starogard Gdański 5 269
2461 Delphia Pisarska-Klinkosz, Klinkosz i Zagarów sp.j. Gdynia 5 4107
2462 Complex Budownictwo Sp. z o.o. Rusocin 5 1333
2463 LUX Candele Spółdzielnia Socjalna Malachin 5 465
2464 A 2 Sp. z o.o. Banino 5 2990
2465 Drukarnia Nowator Sp. z o.o. Gdynia 5 260
2466 Metro-Bip Radiowe Systemy Przywoławcze Sp. z o.o. Gdańsk 5 535
2467 Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej w Redzie Sp. z o.o. Reda 5 1603
2468 Pomorska Organizacja Producentów – Arka Sp. z o.o. Gdynia 5 551
2469 Easysend Polska Sp. z o.o. Gdańsk 5 402
2470 Metal-Wiem Sp. z o.o. Gdynia 5 4079
2471 Mikołajczyk & Wielgus Transport Spedycja Sp.j. Potęgowo 5 7070
2472 Logiqa Sp. z o.o. Trąbki Wielkie 5 648
2473 Inwestpol – Consulting Poland Sp. z o.o. Kolbudy 5 2836
2474 Agro Merchants Gdańsk Sp. z o.o. Gdańsk 5 4868
2475 DD & BRX Sp. z o.o. Wodnica 5 1038
2476 Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe Wistpol Sp. z o.o. Gdańsk 5 1762
2477 Aces S.A. Gdynia 5 2968
2478 Szymko Sp. z o.o. Leszno 5 296
2479 Gminna Spółdzielnia Samopomoc Chłopska Pruszcz Gdański 5 1711
2480 Przedsiębiorstwo Usług Ogrodniczych Malwa Sp. z o.o. Chwaszczyno 5 1361
2481 Pro – Bilans J.K. Sp. z o.o. Gdynia 5 555
2482 Spółdzielnia Mieszkaniowa Lokatorsko – Własnościowa Puck 5 5179
2483 Ndi Property Sp. z o.o. Sopot 5 4758
2484 Repap Kijanka, Kołodziejczyk sp.j. Gdańsk 5 3421
2485 Chojnicka Spółdzielnia Socjalna Chojnice 5 1361
2486 Gminna Spółdzielnia Samopomoc Chłopska W Prabutach Prabuty 5 193
2487 Firma Usługowo-Handlowa Dombud Pryczkowski sp.j. Łapalice 5 6055
2488 SAUR NEPTUN GDAŃSK S.A. Gdańsk 5 122722
2489 Gdyńskie Pasaże Handlowe Sp. z o.o. Gdynia 5 1112
2490 Kadem – Sp. z o.o. Gdańsk 5 361
2491 Ram Invest II Sp. z o.o. S.K. Gdańsk 5 1099
2492 WODJAR Sp. z o.o. Somonino 5 6574
2493 Korol Sp. z o.o. Pruszcz Gdański 5 8302
2494 Alebrowar Sp. z o.o. Lębork 5 3594
2495 Okapi Sp. z o.o. Gdynia 5 259
2496 Ars Medica Sp. z o.o. Bojano 5 2076
2497 Mmi Sp. z o.o. Zbyszewo 5 12978
2498 Optimum Sp. z o.o. Bytów 5 4100
2499 Pirxon S.A. Gdańsk 5 2539
2500 Przedsiębiorstwo Komunikacji Samochodowej Gdańsk Sp. z o.o. Gdańsk 5 22427
2501 VTS Sp. z o.o. Gdańsk 5 64183
2502 Llentab Sp. z o.o. Gdańsk 5 61572
2503 Muzeum Zamkowe w Malborku Malbork 5 25736
2504 SPIE ELBUD Gdańsk S.A. Gdańsk 5 137089
2505 Piekarnia Cukiernia Bernard i Jacek Jarzębińscy S.J. Kościerzyna 5 29234
2506 Lotos Kolej Sp. z o.o. Gdańsk 5 402470
2507 TAK – REM Sp. z o.o. Gdańsk 5 7693
2508 Galwanizernia – Radmor Sp. z o.o. Gdynia 5 8903
2509 IKA-KOLOR Mariola Szoszorowska i Spółka – S.J. Gdańsk 5 7361
2510 Kl-Group Sp. z o.o. Słupsk 5 398
2511 Nobo Sp. z o.o. Chojnice 5 2952
2512 Multielektron Sp. z o.o. Dzierżążno 5 492
2513 Wod-Kan sp.j. Marian Domski, Ryszard Mich, Krzysztof Szałkowski Sopot 5 1300
2514 Zakład Gospodarki Komunalnej Sp. z o.o. Ustka 5 4677
2515 Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Drob-Rol Sp. z o.o. Swarożyn 5 846
2516 PROMA Lech, Koriat, Kiełbasiński S.J. Gdynia 5 7452
2517 Biuro Brokerskie Consensus Sp. z o.o. Gdańsk 5 1441
2518 Nzoz Medycyna Rodzinna Sp. z o.o. Gdańsk 5 2276
2519 Vmd Polska Sp. z o.o. Kościerska Huta 5 4047
2520 Przedsiębiorstwo Produkcyjno Usługowo Szkoleniowe Polkar Sp. z o.o. Żukowo 5 1517
2521 Es Style Budownictwo Sp. z o.o. Gdynia 5 1592
2522 Bs Logistyka Sp. z o.o. Gdynia 5 2496
2523 Solemis Group Sp. z o.o. Gdynia 5 4032
2524 Bora Sp. z o.o. Sp.k. Gdynia 5 1070
2525 Effective Sp. z o.o. Gdańsk 5 172
2526 DGK Sp. z o.o. Gdynia 5 205
2527 Malguson Sp. z o.o. Gdańsk 5 2053
2528 Biuro Ubepieczeń Pomorze Sp. z o.o. Gdańsk 5 474
2529 Crist Offshore Sp. z o.o. Gdyni 5 18263
2530 INTER ROYAL S.A. Gdańsk 5 5599
2531 BCB Business Park Sp. z o.o. B1 S.K.A. Gdańsk 5 12410
2532 Auto Naprawa Sp. z o.o. Gdańsk 5 10814
2533 Przedsiębiorstwo Komunalne Sp. z o.o. Człuchów 5 24729
2534 PORTA KMI POLAND Sp. z o.o. S.K. Bolszewo 5 306096
2535 PERLA POLSKA Sp. z o.o. S.K. Głobino 5 83427
2536 Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowe Spar-Meble A.Stucki, R.Stucki, S.Magnuszewski sp.j. Pawłówko 5 10396
2537 EKOCEL Sp. z o.o. Rekowo Górne 5 37817
2538 Clima Gold Sp. z o.o. Rumia 5 10495
2539 Iglotech Sp. z o.o. Kwidzyn 5 69305
2540 Zakłady Elektroniczne Micronet Sp. z o.o. Gdańsk 5 13150
2541 AQ Wiring Systems STG Sp. z o.o. Starogard Gdański 5 42374
2542 Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowe Herold – Teresa, Arkadiusz, Edmund Herold sp.j. Zblewo 5 11104
2543 BALEX – METAL Sp. z o.o. Bolszewo 5 499724
2544 Energo-Remont Sp. z o.o. Kwidzyn 5 20537
2545 Dawika Sp. z o.o. Trade S.K. Koteże 5 28850
2546 Plasmet Czechowicz sp.j. Widzino 5 23763
2547 Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowo-Produkcyjne Duet Jolanta Kucharska i Henryk Kaszuba sp.j. Człuchów 5 24025
2548 Unisystem Sp. z o.o. Gdańsk 5 23434
2549 Kapeo Sp. z o.o. Mściszewice 5 14537
2550 ENTRA Sp. z o.o. Juszkowo 5 11554
2551 SOLWIT S.A. Gdańsk 5 16308
2552 B & W Usługi Ogólnobudowlane Bożena Dzidkowska Pruszcz Gdański 5 41391
2553 TECHMAPROJEKT Sp. z o.o. Gdańsk 5 14763
2554 Mds Sp. z o.o. Główczyce 5 20788
2555 West-Pol Sp. z o.o. Chojnice 5 48553
2556 Marion Sp. z o.o. Gdynia 5 26077
2557 ORLEX Danuta Gębarowska Wejherowo 5 65171
2558 Słupska Spółdzielnia Mieszkaniowa CZYN Słupsk 5 55924
2559 Pucka Gospodarka Komunalna Sp. z o.o. Puck 5 19438
2560 GRAAL S.A. Wejherowo 5 516943
2561 Ultramare Sp. z o.o. Szemud 5 17420
2562 Silny & Salomon Sp. z o.o. Gdynia 5 14069
2563 Ośrodek Hodowli Zarodowej GAJEWO Sp. z o.o. Malbork 5 14749
2564 Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe HADM Mieczysław Gramatowski Starogard Gdański 5 26806
2565 Lęborskie Towarzystwo Budownictwa Społecznego Sp. z o.o. Lębork 5 11182
2566 TALEX Sp. z o.o. S.K. Borzytuchom 5 16450
2567 Zenon Sp. z o.o. Brusy 5 22416
2568 Wejher Solution Sp. z o.o. Wejherowo 5 12759
2569 APATOR METRIX S.A. Tczew 5 152354
2570 Saferoad RRS Polska Sp. z o.o. Gdańsk 5 47739
2571 Karub Meble i Profile Giete Sp. z o.o. Kiełpino 5 11840
2572 Auto-Jacuk Sp. z o.o. Łęgowo 5 1771
2573 Baltrade Sp. z o.o. Gdańsk 5 25755
2574 Mareleng Of Poland Sp. z o.o. Linowiec 5 4052
2575 Sportpoland.Com Sp. z o.o. Tuchom 5 3191
2576 Polish Connection Sp. z o.o. Gdynia 5 1890
2577 Stores Poland Sp. z o.o. Gdynia 5 8813
2578 Gdańska Grupa Audytorów Sp. z o.o. Gdańsk 5 617
2579 IEM Service Sp. z o.o. Starogard Gdański 5 588
2580 Profil Sp. z o.o. Gdańsk 5 790
2581 Esvico Sp. z o.o. Bożepole Wielkie 5 1236
2582 Blesa sp.j. Bil i Wspólnicy Sztum 5 8648
2583 Sudra Sp. z o.o. Gdańsk 5 5791
2584 Instal Sp. z o.o. Gdańsk 5 1092
2585 JMP Polska Sp. z o.o. Rumia 5 1012
2586 Secans Sp. z o.o. Gdańsk 5 93
2587 Kma Sp. z o.o. Sopot 5 980
2588 Prodom sp.j. R. Karpiński M. Wójcicki Gdynia 5 7468
2589 Imar Sp. z o.o. Gdańsk 5 200
2590 Gamar Sp. z o.o. S.K. Pelplin 5 3693
2591 MBR Sp. z o.o. SP.K. Łubna 5 4515
2592 Intech Engineering Sp. z o.o. Gdańsk 5 5714
2593 Primagran Sp. z o.o. Żuławki 5 6669
2594 Flexi International Sp. z o.o. sp.k. Różyny 5 3073
2595 Connect Solutions Polska Sp. z o.o. Reda 5 2935
2596 Simbhp Sławomir Małecki, Ireneusz Mikucki sp.j. Słupsk 5 11178
2597 LAMINOPOL Sp. z o.o. Redzikowo 5 55831
2598 Spółdzielnia Mieszkaniowa VII Dwór Gdańsk 5 29536
2599 EUROPLANT Handel Ziemniakami Sp. z o.o. Obliwice 5 11201
2600 Lonza-Nata Sp. z o.o. sp.k. Gdańsk 5 33455
2601 Spółdzielnia Mieszkaniowa Skwer Gdynia 5 879
2602 Przedsiębiorstwo Produkcyjno Usługowe Rex-Pol Sp. z o.o. Gdańsk 5 1069
2603 Quiza Logistics Sp. z o.o. Gdynia 5 3043
2604 Motorgas Sp. z o.o. Sopot 5 984
2605 Mettap Sp. z o.o. Stare Pole 5 3395
2606 Hobet Sp. z o.o. Choczewo 5 5046
2607 Dierre Północ Sp. z o.o. Gdańsk 5 5301
2608 Enpex Sp. z o.o. PUP Gdańsk 5 1772
2609 Ms Ekspert Sp. z o.o. Gdańsk 5 4311
2610 Trimlogic Sp. z o.o. Gdańsk 5 1149
2611 Universal System Sp. z o.o. S.K. Kartuzy 5 2889
2612 L39 Sp. z o.o. Gdynia 5 129
2613 Efengaz Sp. z o.o. Gdańsk 5 1021
2614 Maknitt – Tur Sp. z o.o. Wiele 5 3673
2615 Projekt24 Sp. z o.o. Gdańsk 5 1103
2616 Kostka Bałtycka Sp. z o.o. Gdynia 5 1266
2617 Omd Sp. z o.o. Bytów 5 741
2618 Bluestone Poland Sp. z o.o. Gdańsk 5 1161
2619 Trimet Sp. z o.o. Gdynia 5 1847
2620 Bernhard Schulte Shipmanagement Poland Sp. z o.o. Gdynia 5 4482
2621 Control System Software Sp. z o.o. Sopot 5 345
2622 Promedica Sp. z o.o. Chojnice 5 5932
2623 Axis Mason Sp. z o.o. Gdańsk 5 366
2624 Info Marine Sp. z o.o. Gdynia 5 2038
2625 Modern Look Sp. z o.o. Gdynia 5 1561
2626 Terma Artur, Dariusz i Helena Szymaniuk sp.j. Słupsk 5 42150
2627 Luxeo Sp. z o.o. Swarzewo 5 1056
2628 Acxiom Global Service Center Polska Sp. z o.o. Gdańsk 5 18423
2629 Polmed Development Sp. z o.o. Starogard Gdański 5 8775
2630 Stalkone – Sp. z o.o. Gdynia 5 5397
2631 Rubo Sp. z o.o. Gdynia 5 3639
2632 Geobaza Sp. z o.o. Lębork 5 311
2633 Clematisy M.K.J. Wędrowscy Sp. z o.o. Kolincz 5 448
2634 M.S.A. Alpimor Sp. z o.o. Sopot 5 5310
2635 Eko Scrap Sp. z o.o. Gdańsk 5 2984
2636 Unitrade Sp. z o.o. Gdańsk 5 5164
2637 Drago Sp. z o.o. Gdańsk 5 10216
2638 Dalgaren Sp. z o.o. Gdynia 5 860
2639 Radunia Spółdzielnia Mieszkaniowa Pruszcz Gdański 5 12281
2640 Intercon – Forwarding Kusz sp.j. Gdańsk 5 2079
2641 Continental Goebel sp.j. Słupsk 5 7527
2642 Mgj – Sp. z o.o. Leśniewo 5 23167
2643 Agropol Sp. z o.o. Spółka Produkcyjno – Handlowo – Usługowa Połczyno 5 1142
2644 Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Usługowe Vispro Sp. z o.o. Gdańsk 5 1020
2645 NIPPON KAIJI KYOKAI (POLAND) Sp. z o.o. Gdańsk 5 2870
2646 Risk Guard Sp. z o.o. Sopot 5 703
2647 Vbw Sp. z o.o. Gdynia 5 2089
2648 LEANN STAŃCZYK S.A. Słupsk 5 34678
2649 R-Bud Sp. z o.o. Chojnice 5 2601
2650 Vasco Sp. z o.o. Gdynia 5 4146
2651 Asseco Data Systems S.A. Gdynia 5 334589
2652 Wydawnictwo Pedagogiczne Operon Sp. z o.o. Gdynia 5 14176
2653 PPU ROBEX Sp. z o.o. Lębork 5 11042
2654 Auto-Partner Holding Sp. z o.o. S.K. Gdańsk 5 67976
2655 Przedsiębiorstwo Handlowo Usługowe JAREKS Wiesław Fajtek Kościerzyna 5 34492
2656 Oktan Brzeski,Grzenkowicz sp.j. Słupsk 5 146862
2657 DAAS Polska Sp. z o.o. S.K. Gdańsk 5 18217
2658 Spółdzielnia Mieszkaniowa Korab w Ustce Ustka 5 18109
2659 Ambit Jan Zielonkowski i Wspólnicy sp.j. Gdańsk 5 22652
2660 Grupa Narzędziowa Solid Sp. z o.o. S.K. Rusocin 5 6281


źródło: Instytut Europejskiego Biznesu  na podstawie danych z Krajowego Rejestru Sądowego.

Do analizy wyników finansowych przedsiębiorstw przyjęto firmy spełniające następujące warunki:

1. Wartość przychodów netto ze sprzedaży i zrównanych z nimi większa niż 100 tys. Zł w 2017 roku
2. Zysk netto w latach 2016 i 2017 wyższy niż 1 tys. Zł.
3. Kapitał własny w latach 2016 i 2017 wyższy niż 1 tys. Zł.

Metodologia liczenia wartości rynkowej
Wartość rynkowa firm liczona jest w porównaniu do spółek krajowych notowanych na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie.
Do obliczeń wykorzystywane są wskaźniki C/Z (cena do zysku netto) i C/WK (cena do wartości księgowej, czyli cena do sumy funduszy własnych i zysku netto) średnie dla spółek krajowych notowanych na Giełdzie Papierów Wartościowych, liczone przez analityków GPW.
Wskaźniki do liczenia wartości rynkowej

W końcu marcu 2019 r.: C/Z: 14,8, a C/WK: 1,15.
źródło: Biuletyn Statystyczny GPW

Według wskaźników giełdowych z marca 2019 r. zostały policzone dwie wartości rynkowe firmy w końcu marca 2019 r. Jedna to iloczyn zysku netto w 2017 r. i wskaźnika C/Z w końcu marca 2019 r., a druga to iloczyn wartości księgowej w końcu 2017 r. i wskaźnika C/Wk w końcu marca 2019 r. Średnia arytmetyczna z tych wartości rynkowych to wartość rynkowa firmy w końcu marca 2019.

Informacje o Magazynie Przedsiębiorców „Europejska Firma” i Instytucie Europejskiego Biznesu

Magazyn Przedsiębiorców „Europejska Firma” i Instytut Europejskiego Biznesu zajmują się analizą wyników finansowych przedsiębiorstw. W ciągu 14 lat dokładnie przeanalizowali wyniki finansowe 80 tysięcy polskich firm. Analizy opierają się głównie na oficjalnych i wiarygodnych danych finansowych, przekazywanych przez firmy do Krajowego Rejestru Sądowego. Dane te są publiczne i ogólnie dostępne, by bezpieczniejsza była działalność gospodarcza. Analizy i rankingi pomagają w sprawdzeniu wiarygodności partnerów gospodarczych.

Od 2006 r. Instytut Europejskiego Biznesu organizuje Konkurs Gepardy Biznesu. Jeżeli w przyjętym okresie średnia z dynamik przychodów i zysku netto badanej firmy wynosi więcej niż 10 proc., przyznaje jej bezpłatnie tytuł Gepard Biznesu.

Od marca 2016 r. projekt ten jest chroniony za pomocą znaku towarowego Business Gepard w 28 krajach Unii Europejskiej.

Na podstawie danych z KRS instytut organizuje też od 2008 r. Konkurs Efektywna Firma, a od 2013 r. Program Promocyjny Mocna Firma Godna Zaufania.

Za Efektywną Firmę uznaje tę, w której stosunek zysku netto do przychodów wynosi więcej niż 5 proc. Tytuł Mocna Firma Godna Zaufania przysługuje tej, która w danym roku jest jednocześnie wyróżniona w Konkursie Gepardy Biznesu i Konkursie Efektywna Firma.

Od 2008 r. IEB na podstawie danych z KRS organizuje też Konkurs Brylanty Polskiej Gospodarki. Tytuł ten przyznaje firmom, których wartość rynkowa wynosi według jego szacunków więcej niż 10 mln zł.

Na podstawie danych finansowych instytut liczy wartość rynkową firm w uproszczony sposób, wykorzystując dwa wskaźniki z Giełdy Papierów Wartościowych w Warszawie: C/Z, czyli Cena do Zysku netto oraz C/Wk – Cena do Wartości Księgowej.

Wartość rynkowa firm wykorzystywana jest od 2020 r. również w Konkursie Samorząd Przyjazny Firmom, który instytut organizuje od 2007 r. Tytuł ten przyznaje miastom, w których znajdzie dużo firm wartych łącznie więcej niż 10 tys. Zł na mieszkańca.

Od 2012 r. instytut prowadzi Konkurs Wielki Modernizator Polski. Tytuł przyznaje podmiotom, w których dwuletnia amortyzacja była wyższa niż 5 mln zł.

Od 2013 r. IEB organizuje Konkurs Światowa Firm Worldwide Company. Tytuł przyznaje przedsiębiorstwom eksportującym do minimum 3 krajów.

Każdego roku do instytut zgłaszają się firmy z prośbą, by przeanalizował ich wyniki finansowe i ocenił, czy zasługują na wyróżnienie w jego konkursach.