Klub

Dawar Sport Sp. z o.o. w Poznaniu członkiem Klubu Nowoczesnego Biznesu

Dawar Sport Sp. z o.o. w Poznaniu została członkiem Klubu Nowoczesnego Biznesu. Firmę w klubie reprezentuje pan Dariusz Konar, prezes zarządu. 

Dawar Sport Sp. z o.o. zajmuje się budową obiektów sportowych, wraz z infrastrukturą towarzyszącą, na terenie Polski oraz za granicą. Wykorzystuje 15- letnie doświadczenie oparte na zdobytej wiedzy praktycznej. Pozwoliła ona firmie na wypracowanie własnych, innowacyjnych metod wykonawstwa nawierzchni syntetycznych opartych na nowoczesnych technologiach i materiałach.

Dysponuje wykwalifikowaną kadrą montażową traw syntetycznych, która wykonała wiele boisk piłkarskich, w tym posiadających Certyfikat FIFA 2 Star – obiekt wykonany w Polsce oraz pięć boisk piłkarskich wykonanych i certyfikowanych FIFA 1 Star w Republice Południowej Afryki. Dzięki wykonanym realizacjom  firma plasuje się w gronie liderów na rynku polskim.

Więcej o firmie pod adresem www.dawarsport.pl

 

Dawar Sport Sp. z o.o. w Poznaniu została wyróżniona przez Instytut Europejskiego Biznesu  w X edycji Konkursu Gepardy Biznesu 2015 na podstawie wiarygodnych danych finansowych z Krajowego Rejestru Sądowego.