Gepardy BiznesuKlubŚwiatowa Firma

Cloud Logistics Sp. z o.o. w Warszawie członkiem Klubu Nowoczesnego Biznesu

Cloud Logistics Sp. z o.o. w Warszawie została członkiem Klubu Nowoczesnego Biznesu. Firmę w klubie reprezentuje pan Arkadiusz Gruszka, prezes zarządu spółki.

Firma tak przedstawia się na swojej stronie internetowej http://cloudlogistics.pl:

Cloud Logistics to polski operator logistyczny. Paleta naszych usług odpowiada na potrzeby firm z różnych sektorów rynku. Oferujemy serwis o globalnym zasięgu i wykorzystujemy większość dostępnych środków transportu. Specjalizujemy się w usługach spedycji międzynarodowej – przewozimy towary w warunkach neutralnych i w temperaturze kontrolowanej (usługa Fresh), proponujemy usługi transportu kabotażowego na terenie Europy.

Posiadamy ogromne doświadczenie i zaufanych Partnerów w realizowaniu przesyłek kurierskich krajowych i międzynarodowych oraz przesyłek drobnicowych paletowych. Naszym atutem jest zespół doświadczonych pracowników, a także grono lojalnych przewoźników kontraktowych. Świadczymy kompleksowe usługi logistyczne: międzynarodowej i krajowej spedycji drogowej, międzynarodowej spedycji morskiej, spedycji lotniczej, logistyki kontraktowej, obsługi celnej a także krajowych i międzynarodowych przesyłek kurierskich. Odpowiadamy na każde zapytanie, dobieramy najbardziej optymalny sposób realizacji usługi. Naszym nadrzędnym celem jest stały i stabilny wzrost wraz z naszymi Klientami.
Pozwala nam na to konsekwentnie realizowana strategia biznesowa.

Na rynku wyróżnia nas:

→ wieloletnie doświadczenie naszych Pracowników w branży
→ elastyczne i indywidualne podejście do Klienta
→ kompleksowa oferta
→ profesjonalne wsparcie na każdym etapie współpracy
→ konkurencyjne stawki
→ wysoka jakość usług potwierdzona terminową realizacją zleceń
→ globalny zasięg

Zapraszamy do współpracy z nami – zespół Cloud Logistics

Cloud Logistics Sp. z o.o. w Warszawie została wyróżniona przez Instytut Europejskiego Biznesu  w XII edycji Konkursu Gepardy Biznesu 2017 i V edycji Konkursu Światowa Firma 2017. W 2016 r. eksportowała swoje usługi do 14 krajów.