Mocna Firma

CFT – Grupa Informatyczna zajmuje się informatyką śledczą

CFT – Grupa Informatyczna Spółka z o.o. jest instytucją o charakterze specjalistycznym, której głównym  profilem działalności jest wykonywanie opinii z zakresu informatyki śledczej dla organów procesowych, mówi Andrzej Żygadło, prezes CFT- Grupa Informatyczna Spółka z o.o. w Gdańsku.
    Andrzej Żygadło, prezes CFT- Grupa Informatyczna Spółka z o.o. w Gdańsku:
CFT – Grupa Informatyczna Spółka z o.o. jest instytucją o charakterze specjalistycznym, której głównym  profilem działalności jest wykonywanie opinii z zakresu informatyki śledczej dla organów procesowych. W procesie opiniotwórczym i analitycznym biorą udział biegli sądowi przy Sądzie Okręgowym w Gdańsku, informatycy śledczy oraz współpracujący z nimi programiści. Na chwile obecną w CFT – Grupa Informatyczna Spółka z o.o. zatrudnionych jest trzech biegłych sądowych, w tym dwóch drugiej kadencji, którzy wspólnie wykonali kilka tysięcy opinii.
Image

W odniesieniu do przedsiębiorstw oraz odbiorców prywatnych nie związanych z organami procesowymi CFT – Grupa Informatyczna Sp. z o.o. zajmuje się doradztwem w zakresie informatyki śledczej, audytami bezpieczeństwa informatycznego oraz audytami z zakresu analiz legalności oprogramowania komputerowego.

Firma powstała na początku 2009 roku. Jej celem nadrzędnym było i jest tworzenie zespołu biegłych i specjalistów, których zakresy i kompetencje pozwalałyby na wykonywanie najbardziej kompleksowych opinii z nośników informatycznych. Chęć doskonalenia  wiedzy przez biegłych przekłada się bezpośrednio na poszerzanie zdobytych tytułów biegłych, ale przede wszystkim na poszerzenie zakresu oferowanych usług.
Wieloletnie doświadczenie oraz profesjonalizm biegłych został wielokrotnie doceniony również przez słuchaczy organizowanych szkoleń.

Branża informatyczna wymaga ciągłego doskonalenia zarówno umiejętności pracowników, jak i dostosowywania zaplecza technicznego podążającego za rozwijającym się światem. Spółka nieustannie inwestuje w nowe technologie i oprogramowanie, co wpływa na utrzymanie wysokiej pozycji na rynku.

CFT- Grupa Informatyczna Spółka z o.o. w Gdańsku  jest Mocną Firmą Godną Zaufania 2014. Na podstawie wiarygodnych danych finansowych z Krajowego Rejestru Sądowego została  bowiem wyróżniona przez Instytut Nowoczesnego Biznesu w IX edycji ogólnopolskiego Konkursu Gepardy Biznes 2014 i  VII edycji ogólnopolskiego Konkursu Efektywna Firma 2014, a to oznacza, że jest też laureatem II edycji Ogólnopolskiego Programu Promocyjnego Mocna Firma Godna Zaufania 2014.