Efektywna FirmaGepardy BiznesuMocna Firma

Buchalter Skłodowscy – fachowe doradztwo podatkowe i rachunkowość

Buchalter Skłodowscy Sp. j. działa na rynku profesjonalnych usług doradztwa podatkowego i rachunkowości już ponad 20 lat, świadcząc usługi dla małych, średnich i dużych przedsiębiorców.
W trosce o ich wysoką jakość konsekwentnie wzbogaca ofertę dostosowując ją do potrzeb klientów. Obecnie świadcz usługi w zakresie:
•    doradztwa podatkowego,
•    kompleksowej obsługi księgowo-podatkowej,
•    kompleksowej obsługi w zakresie kadr, płac i ZUS,
•    pozyskiwania dotacji z Unii Europejskiej, kredytów, leasingu i factoringu,
•    analizy wskaźnikowej, biznesplanów,
•    wdrażania systemów informatycznych,
•    czarteru rejsów żaglowcem
•    wynajem sal konferencyjno-szkoleniowych
•    usługę Virtual Office,
•    archiwizację dokumentów.
Zaufało jej już blisko 700 firm powierzając prowadzenie szeroko rozumianej buchalterii. Jej klienci to podmioty rozliczające się w oparciu o księgę przychodów i rozchodów (KPiR).
Image
Wspólnicy Buchalter Skłodowscy Sp. j. w Markach
Dzięki wieloletniemu doświadczeniu, znajomości prawa i sprawnemu poruszaniu się na rynkach finansowych firma zapewnia klientom rozwiązania dopasowane do ich potrzeb biznesowych i pomoc w rozwiązywaniu problemów, z jakimi borykają się przedsiębiorcy w naszym kraju.
Sukces osiągnęliśmy dzięki wiedzy i doświadczeniu wysoko wykwalifikowanych pracowników, ich oddaniu i zaangażowaniu. Celem naszego zespołu jest sprostanie wymaganiom klientów. Pełne zadowolenie z jakości świadczonych przez nas usług zapewnia zindywidualizowane podejście do każdego klienta. Działalność naszej firmy opieramy z jednej strony na wiedzy i doświadczeniu pracowników, z drugiej zaś na nowoczesnym systemie przetwarzania danych, profesjonalnych systemach zarządzania i pełnej informatyzacji usług. Stworzyliśmy autorski system obiegu dokumentów z dostępem on-line, dzięki któremu klienci mają stały i łatwy dostęp do powierzonych nam dokumentów i danych oraz nadzór nad wykonywanymi przez nas pracami. System usprawnia proste czynności księgowe. Współpraca z naszą kancelarią to oszczędność czasu, optymalizacja kosztów, opieka wysokiej klasy specjalistów oraz gwarancja bezpieczeństwa’, mówi Tadeusz Skłodowski, dyrektor Buchalter Skłodowscy Sp. j. w Markach.
Tytuł Gepard Biznesu przyznawany jest spółce co roku od 2011 r.  Otrzymuje również inne wyróżnienia.

Buchalter Skłodowscy Sp. j. w Markach została wyróżniona w VIII edycji ogólnopolskiego Konkursu Gepardy Biznes 2013, VI edycji ogólnopolskiego Konkursu Efektywna Firma 2013 oraz  I edycji Ogólnopolskiego Programu Promocyjnego Mocna Firma Godna Zaufania 2013