Brylanty Polskiej Gospodarki 2019 Branży Budowlanej

Spośród 56 456  polskich przedsiębiorstw, których wyniki finansowe w lutym 2020 r. zbadał Instytutu Europejskiego  Biznesu, tytuł Brylant Polskiej Gospodarki 2019 uzyskało 1254 firm branży budowlanej, bo ich wartość rynkowa wyniosła więcej niż 10 mln zł.

Instytutu Europejskiego Biznesu, utworzony 12 grudnia 2005 r., prowadzi Konkurs Brylanty Polskiej Gospodarki od 2008 r. Przez dwanaście lat dokładnie przeanalizował wyniki finansowe 80 tysięcy przedsiębiorstw.

W rankingu poniżej są wyliczenia Instytutu Europejskiego Biznesu na podstawie wiarygodnych, publicznych, ogólnie dostępnych informacji z Krajowego Rejestru Sądowego.

Instytutu Europejskiego Biznesu oszacował w bardzo uproszczony sposób wartość rynkową firm na koniec marca 2019 przez porównanie ich wyników do wycen spółek akcyjnych notowanych na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie.

Uproszczona metodologia szacowania wartości rynkowej, stosowana przez Instytut Europejskiego Biznesu, opisana jest poniżej rankingu.

Na tej podstawie Instytutu Europejskiego Biznesu stworzył rankingi najcenniejszych firm w Polsce – Brylantów Polskiej Gospodarki 2019.

Firmy wymienione w poniższym  rankingu mogą bezpłatnie i bezterminowo wykorzystywać tytuł Brylant Polskiej Gospodarki 2019 publicznie na wszystkich nośnikach.

Płatne są logo Brylant Polskiej Gospodarki 2019 oraz  dyplomy i statuetki dla wyróżnionych firm i ich pracowników. Oferta handlowa jest przedstawiona poniżej rankingu.

Prosimy nie kopiować z Internetu dla celów marketingowych wizerunku Brylant Polskiej Gospodarki 2019, gdyż zdjęcia chronione są prawami autorskimi.

 Statuetka Brylant Polskiej Gospodarki

 

Brylanty Polskiej Gospodarki 2019 Branży Budowlanej
Lp. Nazwa firmy Siedziba Wartość rynkowa firmy w marcu 2019 r. w mln zł
1 Przedsiębiorstwo Budowlane Konstanty Strus Warszawa 1724
2 Depenbrock Polska Sp. z o.o. S.K. Komorniki 1207
3 Play 3GNS Sp. z o.o. Spółka Komandytowa Warszawa 1206
4 Robyg S.A. Warszawa 1123
5 Polimex Mostostal S.A. Warszawa 974
6 ELEKTROBUDOWA S.A. Katowice 661
7 STRABAG Sp. z o.o. Pruszków 617
8 Centrum Biurowe Vinci Sp. z o.o. sp.k. Kraków 579
9 i2 Development S.A. Wrocław 494
10 Invest Komfort S.A. S.K. Gdynia 484
11 Danwood S.A. Bielsk Podlaski 469
12 Zarmen Sp. z o.o. Warszawa 431
13 100k Sp. z o.o. Bielsko-Biała 419
14 Victoria Dom S.A. Warszawa 371
15 EBF Development Sp. z o.o. S.K. Zielona Góra 362
16 GOLDBECK Sp. z o.o. Komorniki 360
17 Multiserwis Sp. z o.o. Krapkowice 357
18 ARCHE Sp. z o.o. Warszawa 346
19 Dom-Bud M.Szaflarski sp.j. Kraków 341
20 Wrocławskie Przedsiębiorstwo Budownictwa Mieszkaniowego MÓJ DOM S.A. Wrocław 339
21 INPRO S.A. Gdańsk 324
22 WARBUD S.A. Warszawa 319
23 Ndi Sp. z o.o. Sopot 306
24 Sgi Sp. z o.o. Szczecin 291
25 Semeko Grupa Inwestycyjna S.A. Gdynia 285
26 Cavatina Sp. z o.o. Kraków 280
27 Dekpol S.A. Pinczyn 278
28 Ataner Sp. z o.o. Poznań 264
29 Fuste Polska Sp. z o.o. Warszawa 255
30 INSTAL-Kraków S. A. Kraków 254
31 Budnex Deweloper Sp. z o.o. Gorzów Wielkopolski 250
32 Jezierski Business Park sp.j. Radzymin 244
33 TBV S.J. W. Dzioba, P. Bielecki Warszawa 242
34 ALSECCO – NOWA CUKROWNIA Sp. z o.o. S.K. Szczecin 237
35 ERBUD S.A. Warszawa 232
36 Trasko – Inwest Sp. z o.o. Ostrzeszów 231
37 Wechta Inwestycje Sp. z o.o. Słupca 231
38 Przedsiębiorstwo Budowy Kopalń PeBeKA S.A. Lubin 218
39 Warszawa Przyokopowa Sp. z o.o. Wrocław 206
40 Tds Zastępstwo Inwestycyjne Sp. z o.o. S.K. Kołobrzeg 206
41 Radius Projekt Nowy Raków Sp. z o.o. sp.k. Warszawa 200
42 GPEC Serwis Sp. z o.o. Gdańsk 200
43 Przedsiębiorstwo Usługowo-Handlowe Budnex Sp. z o.o. Gorzów Wielkopolski 195
44 Przedsiębiorstwo Budownictwa Ogólnego Ekobud Sp. z o.o. Ostróda 193
45 Przedsiębiorstwo Produkcyjno Handlowe ORION Edward Leńczuk Lublin 191
46 ELFEKO S.A. Gdynia 186
47 MTM-Consulting Tadeusz Mazek Kalisz 184
48 Budimex S.A., Técnicas Reunidas S.A. – Turów s.c. Warszawa 182
49 SIEMASZKO Zakład Budowlany Lesław Siemaszko Szczecin 182
50 KONE Sp. z o.o. Warszawa 179
51 GFM Rusztowania Sp. z o.o. sp.k. Grabów nad Prosną 173
52 Kabaty Investments Tesco Polska Sp. z o.o. Spółka Komandytowa Kraków 170
53 UNIBEP S.A. Bielsk Podlaski 168
54 Zakład Budowlano-Remontowy BUDREM Sp. z o.o. S.K. Ostrów Wielkopolski 165
55 Gll Hana Private Real Estate Poznań Sp. z o.o. Warszawa 165
56 Semeko Budownictwo Sp. z o.o. Gdynia 164
57 Jakon Nowa Sp. z o.o. sp.k. Tarnowo Podgórne 159
58 CFE POLSKA Sp. z o.o. Warszawa 158
59 IDS – BUD S.A. Warszawa 158
60 Agrobex Sp. z o.o. Poznań 156
61 Geofizyka Toruń S.A. Toruń 150
62 HOCHTIEF POLSKA S.A. Warszawa 146
63 Hra Architekci Sp. z o.o. sp.k. Warszawa 144
64 Przedsiębiorstwo Budownictwa Ogólnego Dach Bud Sp. z o.o. Wrocław 140
65 Smart City Sp. z o.o. sp.k. Warszawa 138
66 Markbud Przedsiębiorstwo Remontowe Usługi-Handel Sp. z o.o. Dąbrowa Górnicza 137
67 SPIE ELBUD Gdańsk S.A. Gdańsk 137
68 Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Usługowo-Handlowe Kombinat Budowlany Sp. z o.o. Białystok 135
69 Agmet Sp. z o.o. Warszawa 134
70 HONEYWELL Sp. z o.o. Warszawa 134
71 Śląsko – Dąbrowska Spółka Mieszkaniowa Sp. z o.o. Katowice 133
72 OLCZYK Sp. z o.o. LOKUM 5 Spółka Komadytowa Wrocław 133
73 Towarzystwo Budownictwa Społecznego Warszawa Południe Sp. z o.o. Warszawa 132
74 Euroklimat Sp. z o.o. Suchy Las 132
75 Zok Sp. z o.o. Jastrzębie-Zdrój 131
76 BAUDZIEDZIC Sp. z o.o. S.K. Rudna Mała 130
77 Sokratesa Development Sp. z o.o. Warszawa 130
78 DOMBUD S.A. Przedsiębiorstwo Budowlane Katowice 127
79 Elektromontaż Poznań S.A. Poznań 126
80 Multi – Co Sp. z o.o. Warszawa 125
81 Wabe Sp. z o.o. Strumiany 125
82 Real – Construct Sp. z o.o. Kraków 124
83 Enea Oświetlenie Sp. z o.o. Szczecin 123
84 ARBET Investment Group Sp. z o.o. Olsztyn 122
85 Warbud-Porr Szpital Kraków Prokocim S.C. Warszawa 122
86 Rodźko Dewelopment Sp. z o.o. S.K. Bydgoszcz 119
87 Eds Strojny sp.j. Kołobrzeg 116
88 J.M.Inwest Sp. z o.o. Warszawa 114
89 Hartbex Przedsiębiorstwo Budowlane Sp. z o.o. Rzeszów 114
90 GÓRCZYN Spółdzielnia Mieszkaniowa Gorzów Wielkopolski 113
91 Rex-Bud Budownictwo Sp. z o.o. Spółka Komandytowo Akcyjna Łódź 112
92 Besta Przedsiębiorstwo Budowlane Sp. z o.o. Rzeszów 111
93 Przedsiębiorstwo Budownictwa Inżynieryjnego Trans Ziem Zbigniew Jasiewicz Kraków 110
94 Mostostal Puławy S.A. Puławy 109
95 MOSTOSTAL Kraków S.A. Kraków 109
96 Jaz-Bud Sp. z o.o. S.K. Białystok 108
97 Firma Inter – Bud – Pol Jarosław Szczepanek Ostrołęka 108
98 FLUOR S.A. Gliwice 107
99 NDI S.A. Sopot 106
100 Bentli Sp. z o.o. Świdnica 106
101 AKME Zdzisław Wiśniewski Wrocław 106
102 Przedsiębiorstwo Budownictwa i Obrotu Towarowego Fronton Sp. z o.o. Kraków 102
103 Piascol Sp. z o.o. Brodnica 102
104 DES Henryk Dowgier Anna Dowgier sp.j. Kraków 102
105 Grupa Azoty Polskie Konsorcjum Chemiczne Sp. z o.o. Tarnów 101
106 Piltza KG Group Sp. z o.o. S.K. Kraków 101
107 Przedsiębiorstwo Robót Budowlanych i Transportowych Cechini Stanisław i Józef Cechini – sp.j. Krynica-Zdrój 100
108 Walbet A.D.K. Walkowiak sp.j. Miejska Górka 100
109 Indmont Sp. z o.o. Spółka Komandytowa Kraków 99
110 Kb Pomorze Sp. z o.o. Gdańsk 99
111 Dürr Poland Sp. z o.o. Radom 99
112 Prime Construction Sp. z o.o. Szczecin 98
113 Przedsiębiorstwo Robót Specjalistycznych Wschód S.A. Lublin 98
114 Ghelamco Poland Sp. z o.o. Warszawa 96
115 MOSTOSTAL WARSZAWA S.A. Warszawa 95
116 Daldehog Poland Sp. z o.o. Sękocin Nowy 95
117 Iławskie Przedsiębiorstwo Budowlane IPB Sp. z o.o. Iława 95
118 ZSRG Sp. z o.o. Żory 94
119 Cobouw Polska Sp. z o.o. Łódź 93
120 JAKON Sp. z o.o. Tarnowo Podgórne 92
121 Neo – Świat Rajmund Węgrzynek, Paweł Brodzik sp.j. Warszawa 92
122 Centrum Nowoczesnych Technologii S.A. Sosnowiec 92
123 MAL-BUD-1 Sp. z o.o. S.K. Warszawa 91
124 Przedsiębiorstwo Dombud Sp. z o.o. w Odolanowie Odolanów 91
125 Piomar Sp. z o.o. S.K. Kraków 91
126 Przedsiębiorstwo Budowlano – Usługowe JEDYNKA S.A. Szczecin 89
127 MERCOR S.A. Gdańsk 89
128 Przedsiębiorstwo Budowlane Arkop Sp. z o.o. sp.k. Wrocław 88
129 IMS Budownictwo Sp. z o.o. Projekt 4 Sp.K. Kraków 88
130 Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowe Meliorex Sp. z o.o. Szkocja 87
131 GRIMBUD Sp. z o.o. Zakład Budowlano Montażowy Nowy Sącz 87
132 Dim S.A. Warszawa 87
133 MK DACH SYSTEM Sp. z o.o. Gliwice 86
134 SBB Energy S.A. Opole 86
135 Grupa Inbud Bielsko Sp. z o.o. S.K. Bielsko-Biała 85
136 Ilho Pl S.A. Warszawa 84
137 Eltel Networks Energetyka S.A. Olsztyn 83
138 Turkus Sp. z o.o. S.K. Suwałki 82
139 Przedsiębiorstwo Budowlane DA-SA Piotr Czyżewski, Dariusz Sanojca S.J. Zielona Góra 82
140 Viatec Sp. z o.o. Poznań 81
141 PBO Nowak Sp. z o.o. S.K. Klonówiec 79
142 Yuniversal Podlaski Sp. z o.o. Białystok 78
143 REAL Włodzimierz Pospiech Leszno 78
144 Wojt – Bud Sp. z o.o. Kraków 77
145 Przedsiębiorstwo Budownictwa Elektroenergetycznego ELBUD w Katowicach Sp. z o.o Katowice 76
146 Técnicas Reunidas S.A. (S.A.) Oddział w Polsce Warszawa 76
147 Polonez Plus Sp. z o.o. Warszawa 76
148 GE Infrastruktura Sp. z o.o. Spółka Komandytowa Warszawa 75
149 Przedsiębiorstwo Budowlano – Melioracyjne Tolos Piotr Walczak i Wspólnicy sp.k. Żory 74
150 Multi – Form II Sp. z o.o. Tychy 74
151 Meron Sp. z o.o. S.K. Gdańsk 74
152 PKB Inwest Budowa Sp. z o.o. S.K. Ząbki 74
153 ATEM – POLSKA Sp. z o.o. Gdynia 74
154 Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe Pormat Mirosław Kapusta, Monika Gałuszka sp.j. Kraków 74
155 PHU GRA-MAR JOANNA MALINOWSKA Kowalewo Pomorskie 74
156 M3 Przedsiębiorstwo Budownictwa Mieszkaniowego Zdzisław i Leszek Skorupka sp.j. Siedlce 74
157 TP Teltech Sp. z o.o. Łódź 73
158 Horizont Sp. z o.o. S.K. Gdańsk 73
159 Domy Gdańsk III Sp. z o.o. Sopot 72
160 DOMAR Kazimierz Domaracki Tatów 72
161 Projekt Naramowicegrupa Echo Sp. z o.o. S.K.A. Kielce 72
162 Towarzystwo Budownictwa Społecznego Warszawa Północ Sp. z o.o. Warszawa 72
163 Przedsiębiorstwo Budowlano-Handlowe Gór-Pis sp.j. Paweł Góral i Wspólnicy Ząbki 71
164 FHU Multi Projekt Sp. z o.o. Spółka Komandytowa Szczecin 70
165 INFINE Sp. z o.o. S.K. Warszawa 70
166 Elmen Sp. z o.o. Rogowiec 70
167 CZYŻYNY Spółdzielnia Mieszkaniowa Kraków 69
168 Przedsiębiorstwo Budowy Szybów S.A. Tarnowskie Góry 69
169 Menard Polska Sp. z o.o. Warszawa 69
170 Azis – Mining Service Sp. z o.o. Wodzisław Śląski 69
171 Grupa Unimax S.A. Kielce 69
172 INŻYNIERIA RZESZÓW S.A. Rzeszów 69
173 Vastbouw Polska Sp. z o.o. Szczecin 69
174 Nnn S.A. Siemianowice Śląskie 69
175 ABAKON Sp. z o.o. S.K. Bielsko-Biała 69
176 Przedsiębiorstwo Budownictwa Przemysłowego Chemobudowa Kraków S.A. Kraków 68
177 Firma Reklamowa Emo Neon J. Żurawski, T. Morawiec, M. Krawczyk sp.j. Częstochowa 68
178 Przedsiębiorstwo Budowlane Kokoszki Sp. z o.o. Gdańsk 68
179 TYM-BUD Zakład Remontowo-Budowlany Waldemar Tymoszewski Pruszcz Gdański 67
180 Przedsiębiorstwo Inżynieryjno-Budowlane BUDECON S.A. Sosnowiec 67
181 PUH EL PROFESSIONAL Mariusz Maszota Gdynia 67
182 Fabet – Konstrukcje Sp. z o.o. Kielce 67
183 Mp-Mosty Sp. z o.o. sp.k. Kraków 67
184 TKT Engineering Sp. z o.o. Warszawa 67
185 COMMERCECON Sp. z o.o. S.K. Konstantynów Łódzki 67
186 Bielskie Przedsiębiorstwo Budownictwa Przemysłowego S.A. Bielsko-Biała 66
187 Dyskret Polska Sp. z o.o. Sp.K. Kraków 66
188 Tree Capital Sp. z o.o. Wola Gołkowska 65
189 Anatex Sp. z o.o. Białystok 65
190 ORLEX Danuta Gębarowska Wejherowo 65
191 Pak Infrastruktura Sp. z o.o. Konin 65
192 Wartico Invest Sp. z o.o. Warszawa 65
193 Art Building Sp. z o.o. Sp.K. Wrocław 64
194 Przedsiębiorstwo Budowlane Alfa-Dach Sp. z o.o. Wrocław 63
195 Firma Budowlana Anna-Bud Sp. z o.o. Bilcza 63
196 Domo Sp. z o.o. Spółka Komandytowa Rotmanka 63
197 Fibre System Sp. z o.o. Warszawa 63
198 Master House Sp. z o.o. S.K. Szczecin 63
199 ARBUD – Nieruchomości Budownictwo Sp. z o.o. S.K. Gdańsk 62
200 Stalprzem Sp. z o.o. Stalowa Wola 62
201 Telmax E.R.Gliszczyńscy sp.j. Człuchów 62
202 Llentab Sp. z o.o. Gdańsk 62
203 INTER-BUD DEVELOPER Sp. z o.o. S.K. Kraków 62
204 Neostar Sp. z o.o. Warszawa 61
205 Tani Dom G. Karasińska J. Karasiński sp.j. Niepołomice 61
206 Dworek Polski Sp. J. Koziński Jacek, Rybak Grzegorz Zalesie Górne 61
207 PROINS S.A. Kraków 61
208 Wielkopolskie Przedsiębiorstwo Inżynierii Przemysłowej Sp. z o.o. Spółka Komandytowa Poznań 60
209 Orion Investment S.A. Kraków 60
210 Posadzki Przemysłowe – Polska Sp. z o.o. Kokotów 60
211 Przedsiębiorstwo Budowlane Calbud Sp. z o.o. Szczecin 60
212 Grupa Profbud Sp. z o.o. sp.k. Warszawa 60
213 M&J Bud Invest Sp. z o.o. Ms sp.k. Kielce 59
214 Dom Ełcki Morusiewicz sp.j. Ełk 59
215 Przedsiębiorstwo Budowlane i Usług Technicznych Granit Sp. z o.o. Brzesko 59
216 Przedsiębiorstwo Tynkbud-1 Sp. z o.o. Warszawa 59
217 Energika Małgorzata Szamałek, Zbigniew Szamałek sp.j. Zasutowo 58
218 Uniserv S.A. Katowice 58
219 SON Vida Sp. z o.o. Warszawa 58
220 Enea Serwis Sp. z o.o. Gronówko 58
221 Adamietz Sp. z o.o. Strzelce Opolskie 58
222 ELEKTRO-KLIM Przemysław Wawrzyńczyk Strumiany 58
223 Hammermed II Sp. z o.o. Nieruchomości sp.k. Łódź 58
224 Ekodynamic Sp. z o.o. S.K. Wrocław 58
225 Remax Construct Sp. z o.o. S.K. Kraków 58
226 Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe Budownictwa Łucz-Bud Sp. z o.o. Radom 57
227 Handan Instalacje Sanitarne Sidoruk i Sidoruk sp.j. Stanisławowo 57
228 Milart Sp. z o.o. Wrocław 57
229 Inwesting Sp. z o.o. i Wspólnicy Spółka Komandytowa Gdańsk 56
230 Przedsiębiorstwo Budownictwa Inżynieryjnego i Kolejowego Sp. z o.o. Zielonka 56
231 REKMA Sp. z o.o. Brzezie 56
232 Piuk i Gaweł – Ceramika Sp. z o.o. Węglówka 56
233 Triobud Sp. z o.o. – Spółka Komandytowa Warszawa 56
234 Complex-Bud Sp. z o.o. Szczucin 56
235 Termika – Sp. z o.o. Gdańsk 55
236 Wrocławskie Przedsiębiorstwo Budowlane Sp. z o.o. Wrocław 55
237 Atm Inwestycje Sp. z o.o. Bielany Wrocławskie 55
238 Auto Design Sp. z o.o. Sp.K. Bielsko-Biała 55
239 Jms Sp. z o.o. Toruń 55
240 Wrocławskie Centrum Inwestycyjne Sp. z o.o. S.K.A. Wrocław 54
241 Energo-Komplex Sp. z o.o. S.K. Sosnowiec 54
242 Klimat Solec Sp. z o.o. Solec Kujawski 54
243 Kalter Sp. z o.o. Białystok 54
244 Gdańska Infrastruktura Społeczna Sp. z o.o. Gdańsk 54
245 Jaz – Bud Sp. z o.o. Przed. Budowlane Białystok 54
246 ELSTA Sp. z o.o. Wieliczka 54
247 Pro-Bud Janusz Pawłowski i Wspólnicy. sp.j. Legnica 54
248 Blaks Sp. z o.o. S.K. Warszawa 53
249 Trans – Met Chodkiewicz, Lipiński sp.j. Mińsk Mazowiecki 53
250 ALSTAL Grupa Budowlana Sp. z o.o. S.K. Jacewo 53
251 ZAB-BUD Andrzej Zaboklicki Warszawa 53
252 Zakład Wykonawstwa Sieci Elektrycznych Kraków S.A. Skawina 53
253 RAWBUD – RAWICZ Sp. z o.o. Masłowo 52
254 B3tech Industrial Services Sp. z o.o. sp.k. Szczecin 52
255 DROBUD S.A. Przedsiębiorstwo Robót Drogowych Golina 52
256 Przedsiębiorstwo Produkcyjno Górnicze Row-Jas Sp. z o.o. Jastrzębie-Zdrój 52
257 BARC WARSZAWA S.A. Warszawa 52
258 Rogowski Development Sp. Komandytowa Białystok 52
259 Wielobranżowa i Projektowa Monat Sp. z o.o. Gdańsk 52
260 Willa Developer Sp. z o.o. Sp.K. Kobyłka 52
261 TBS Sp. z o.o. Towarzystwo Budownictwa Społecznego Kamienna Góra 51
262 Chrzanowscy Development Sp. z o.o. Warszawa 51
263 Thales Polska Sp. z o.o. Warszawa 51
264 Firma Budowlano-Handlowo-Usługowa Modehpolmo Sp. z o.o. Szczecin 51
265 Komunikacyjne Zakłady Automatyki TRANS – TEL Sp. z o.o. Pobiedziska 51
266 Wega-Mikołów Sp. z o.o. S.K. Mikołów 50
267 ELEKTROTIM S.A. Wrocław 50
268 Przedsiębiorstwo Budowlano – Konserwatorskie CASTELLUM Sp. z o.o. Wrocław 50
269 Mazovia Development Sp. z o.o. S.K. Marki 50
270 Trakcja System Sp. z o.o. Wrocław 50
271 Przedsiębiorstwo Budownictwa Elektroenergetycznego ELBUD Warszawa Sp. z o.o. Warszawa 50
272 Eleks – Janusz Kosiorek sp.j. Warszawa 49
273 Igopak Sp. z o.o. S.K. Świdnica 48
274 WATERSYSTEM Sp. z o.o. S.K. Zakręt 48
275 SANIX-TUR DEVELOPMENT Sp. z o.o. S.K. Szczecin 48
276 Stangl Technik Polska Sp. z o.o. Świdnica 48
277 Przedsiębiorstwo Handlowo Usługowe Broker Sp. z o.o. Starogard Gdański 48
278 Olsztyńskie Towarzystwo Budownictwa Społecznego Sp. z o.o. Olsztyn 47
279 Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe ELEKTROPAKS Stanisław Jaroszek Łęczna 47
280 Quadrum S.A. Kraków 47
281 JT S.A. Warszawa 47
282 Kontra 5 W. Krajewski, W. Staneta, L. Zielenkiewicz sp.j. Ząbki 47
283 Przedsiębiorstwo Wielobranżowe TECHBUD Cydzik, Żuchowski S.J. Toruń 47
284 P.B. INBUD Bielsko Sp. z o.o. S.K. Bielsko-Biała 47
285 Przedsiębiorstwo Remontowe PAK SERWIS Sp. z o.o. Konin 47
286 Międzygminne Towarzystwo Budownictwa Społecznego Sp. z o.o. Tarnowskie Góry 47
287 Nakar Kurlit Sp.J. Drawsko Pomorskie 47
288 Erbet Sp. z o.o. Nowy Sącz 47
289 ARTINSTAL Przedsiębiorstwo Inżynieryjne Sp. z o.o. S.K. Pogórze 47
290 Bims Plus Fhh Sp. z o.o. Kraków S.K. Kraków 47
291 Przedsiebiorstwo Budownictwa Energetycznego ELBUD Poznań S.A. Plewiska 47
292 Przedsiębiorstwo Budowlano-Montażowe Eko-Montex Sp. z o.o. Mikołów 46
293 Akrobud Sp. z o.o. S.K. Słubica A 46
294 ORION Sp. z o.o. S.K. Rzeszów 46
295 TKS Sp. z o.o. Katowice 46
296 A.R.S. – Developer Boguszewski sp.j. Zielonka 46
297 ZPS Sp. z o.o. Warszawa 45
298 P.U.H. Wektrim S.J. Wrona Mikołów 45
299 Wodkan-Grzenkowicz Sp. z o.o. Kartuzy 45
300 Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Bmi Sp. z o.o. Otwock 44
301 Modzelewski & Rodek Sp. z o.o. Warszawa 44
302 Womar Sp. z o.o. sp.k. Kraków 44
303 CONSTRUCTA PLUS Sp. z o.o. S.K. Poznań 44
304 ELIN Arkadiusz Miszkiewicz Kędzierzyn-Koźle 43
305 Zakład Robót Inżynieryjnych Henryk Chrobok i Hubert Chrobok sp.j. Nowe Bojszowy 43
306 Dtm sp.j. Arleta Kuczewska, Tadeusz Olchawski Białystok 43
307 Re – Bau Sp. z o.o. Kraków 43
308 Kielecka Spółdzielnia Mieszkaniowa Kielce 43
309 Patwik Barbara i Roman Oskroba sp.j. Radomyśl nad Sanem 43
310 Tetris Poland Sp. z o.o. Warszawa 43
311 Wodpol Sp. z o.o. Żywiec 43
312 Consteel Sp. z o.o. Warszawa 43
313 CFI Holding S.A. Wrocław 43
314 Frauscher Polska Sp. z o.o. Katowice 43
315 Zakład Techniczno-Budowlany Polbau Sp. z o.o. Opole 43
316 Mixbet PP Sp. z o.o. sp.k. Łomża 42
317 Firma Handlowo-Usługowa Instbud Stanisław Boguta S.J. Nieznanowice 42
318 REMZAP Sp. z o.o. Puławy 42
319 B & W Usługi Ogólnobudowlane Bożena Dzidkowska Pruszcz Gdański 41
320 ETP S.A. Katowice 41
321 Elektromonter – Jaworzno Sp. z o.o. Jaworzno 41
322 PLE Development Sp. z o.o. Warszawa 41
323 TERLAN Sp. z o.o. Poznań 41
324 Priknauber Sp. z o.o. sp.k. Legionowo 41
325 Natura Resort Sp. z o.o. Poznań 41
326 Jakon – Jan Konieczny Wojciech Jakubowski – sp.j. Tarnowo Podgórne 41
327 ARKADA Sp. z o.o. Towarzystwo Budowlane Świnoujście 41
328 Mostostal Zabrze Biprohut S.A. Gliwice 40
329 Safida Montage Sp. z o.o. Warszawa 40
330 Przedsiębiorstwo Budownictwa Ogólnego Trojan Sp. z o.o. Zabrze 40
331 Przedsiębiorstwo Usługowo-Handlowe LEM-BUD – Sp. z o.o. Toruń 40
332 ELEKTROMONTAŻ RZESZÓW S.A. Rzeszów 40
333 NOMA 2 Sp. z o.o. Katowice 40
334 Opolskie Towarzystwo Budownictwa Społecznego Sp. z o.o. Opole 40
335 Proeko Zarządzamy Energią Sp. z o.o. S.K. Poznań 40
336 INSTAL-FILTER Przemysłowe Systemy Ochrony Powietrza S.A. Kościan 40
337 Developer Wasilewski Sp. z o.o. S.K. Ełk 40
338 Systeq Sp. z o.o. sp.k. Warszawa 40
339 Hutnicze Przedsiębiorstwo Remontowe Remont 4 Sp. z o.o. Dąbrowa Górnicza 40
340 REST Usługi Remontowo-Budowlane i Specjalistyczne M.Jamróz, J.Nowak S.J. Rzeszów 39
341 EURO PARTNER II Sp. z o.o. S.K. Nowy Dwór Mazowiecki 39
342 Przedsiębiorstwo Budowlane Perfect Sp. z o.o. Bilcza 39
343 BLEJKAN S.A. Szczecin 39
344 Przedsiębiorstwo Budowlane Budomont Sp. z o.o. Rzeszów 38
345 Technika Chłodzenia Sp. z o.o. Zabrze 38
346 Mostostal Zabrze Gliwickie Przedsiębiorstwo Budownictwa Przemysłowego S.A. Gliwice 38
347 Krakowskie Towarzystwo Budownictwa Społecznego Sp. z o.o. Kraków 38
348 Algeo Sp. z o.o. Grabownica Starzeńska 38
349 Barbara Jaksa Pabianice 38
350 AQUA – SOPOT Sp. z o.o. Sopot 38
351 Zakład Usługowo Handlowy Instalatorstwo i Artykuły Elektryczne Wiśniewski Nidzica Sp. z o.o. Ożarów Mazowiecki 38
352 Pall – Poland Sp. z o.o. Warszawa 37
353 Inplus Energetyka Sp. z o.o. Olsztyn 37
354 Centrum Wynajmu Nieruchomości Sp. z o.o. Krotoszyn 37
355 THERMBAU POLSKA Sp. z o.o. S.K. Piła 37
356 Energotest Sp. z o.o. Gliwice 37
357 Lift Rzeszów Windy i Schody Ruchome Jan Kruczek i Wspólnicy sp.j. Rzeszów 36
358 Lepiko Developer Sp. z o.o. sp.k. Skórzewo 36
359 WUPRINŻ S.A. Poznań 36
360 Ultranet Sp. z o.o. Wrocław 36
361 Ensila Group Sp. z o.o. S.K. Bolesławiec 36
362 BIPROMET S.A. Katowice 36
363 ELMO S.A. Żelków-Kolonia 36
364 Property Taurus Sp. z o.o. Spółka Komandytowa Ostrów Wielkopolski 36
365 Zakład Wykonawstwa Sieci Elektrycznych Rzeszów Sp. z o.o. Rzeszów 36
366 Energo-Trans-Met sp.j. W.Ćwiek i Wspólnicy Przykona 36
367 Przedsiębiorstwo Inwestycji Mieszkaniowych Sp. z o.o. S.K. Kiełczów 36
368 Elwoz Eco Sp. z o.o. Sierakowice 35
369 Kompleksowa Obsługa Budownictwa Kobnext Sp. z o.o. Częstochowa 35
370 Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Ebud – Przemysłówka Sp. z o.o. Bydgoszcz 35
371 TOTALBUD INWESTYCJE Sp. z o.o. Warszawa 35
372 K3 Sp. z o.o. Grudziądz 35
373 Mp-Projekt Inżynieria Ruchu Sp. z o.o. S.K. Marki 35
374 Villa Baltica Sp. z o.o. S.K. Sopot 35
375 Przedsiębiorstwo Budowlane Ambit Sp. z o.o. Leszno 35
376 MPP Sp. z o.o. Spółka Komandytowa Wrocław 35
377 Jan Skubisz P.P.U.B. Inkomet Radomsko 34
378 Taskoprojekt S.A. Poznań 34
379 Rzedsiębiorstwo Usług Budowlanych BROSTER Marek Brodecki & Mirosław Stec – S.J. Janikowo 34
380 MPL Technology Katowice Sp. z o.o. Katowice 34
381 Firma Budowlana Antczak Marek Sp. z o.o. Kalisz 34
382 Ekowent sp.j. M. Płaczek, R. Dziech Bielsko-Biała 34
383 Promenada Sopocka Sp. z o.o. Warszawa 34
384 Technobud Nowy Sącz Sp. z o.o. Sp.k. Nowy Sącz 34
385 Bydgoskie Przedsiębiorstwo Budownictwa Ogólnego Ogbud Sp. z o.o. Bydgoszcz 34
386 Espes Sp. z o.o. Opacz-Kolonia 34
387 SP Invest Dve Sp. z o.o. S.K. Warszawa 34
388 Instac Sp. z o.o. Stara Iwiczna 33
389 Adb Polska Sp. z o.o. Zielona Góra 33
390 BMG Group Sp. z o.o. S.K. Kostrzyn nad Odrą 33
391 Gleeds Polska Sp. z o.o. Warszawa 33
392 Dagtech Sp. z o.o. S.K. Głogówko 33
393 Warbud SA., SKE Support Services GmbH Matoc Poland 1 sp.j. Warszawa 33
394 Tbs Małopolska Sp. z o.o. Kraków 33
395 Nafto Sp. z o.o. Kraków 33
396 Elbudrem S.J. Gdańsk 33
397 M4wind Sp. z o.o. S.K. Szczecin 33
398 Wadoma Sp. z o.o. S.K. Nowy Sącz 33
399 Firma Budowlana Rafał Hoffer Działdowo 33
400 BAMIX Sp. z o.o. S.K. Warszawa 32
401 Pb Chałupka Sp. z o.o. S.K. Kielce 32
402 Marine Design Sp. z o.o. & Offshore Engineering S.K. Szczecin 32
403 Chemar Rurociągi Sp. z o.o. Kielce 32
404 PROFILUX Sp. z o.o. S.K. Kraków 32
405 Wojciechowski i Wspólnicy S.K. Warszawa 32
406 Rembud I Sp. z o.o. S.K. Opole 32
407 Comvest Sp. z o.o. sp.k. Ryczywół 32
408 Elemont Sp. z o.o. Opole 32
409 Nieruchomości Romb S.A. Świebodzin 32
410 Doppelmayr Polska Sp. z o.o. Bielsko-Biała 32
411 SEEN TECHNOLOGIE Sp. z o.o. Warszawa 32
412 Coral W. Perkowski, J. Perkowski sp.j. Choroszcz 32
413 Enprom Sp. z o.o. Warszawa 32
414 Zakład Inżynieryjno-Budowlany Sp. z o.o. S.K. Zgierz 32
415 MGGP S. A. Tarnów 31
416 Alfa-Bet Polska Sp. z o.o. Spółka Komandytowa Warszawa 31
417 Jarocińskie Towarzystwo Budownictwa Społecznego Sp. z o.o. Jarocin 31
418 Siemaszko Sp. z o.o. Szczecin 31
419 Z.Polański, T.Iwanicki, M.Lajter Przedsiębiorstwo Produkcyjno Handlowo Usługowe Pil – Bud sp.j. Chobienia 31
420 Energa-Operator Wykonawstwo Elektroenergetyczne Sp. z o.o. Słupsk 31
421 Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Usługowe Mark-Bud Sp. z o.o. Białystok 31
422 Przedsiębiorstwo Obsługi Budownictwa Efekt Sp. z o.o. Gorzów Wielkopolski 31
423 A.W. Klima Sp. z o.o. S.K. Rumia 31
424 Adservco Group Sp. z o.o. Kraków 31
425 Kyotec Polska Sp. z o.o. Warszawa 31
426 Zakład Usług Budowlano – Handlowych Nowbud Aleksander Nowak, Edward Bracki sp.j. Kielce 31
427 Racis Development Sp. z o.o. Suwałki 31
428 Beprinż Strefa Sp. z o.o. sp.k. Zabrze 31
429 Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Sanitex Sp. z o.o. Chełm 31
430 Termoizolacja i Antykorozja TERBUD Bogdan Jonkwisz Płock 30
431 BMB Santech Sp. z o.o. S.K. Gdańsk 30
432 Przedsiębiorstwo SOLGRUD Sp. z o.o. Grudziądz 30
433 POZ Bruk Sp. z o.o. Poznańskie Nieruchomości sp. j. Sobota 30
434 Ezbud Budownictwo Zenon Łaski Tomaszów Mazowiecki 30
435 AMWIN Sp. z o.o. S.K. Września 30
436 Przedsiębiorstwo Budowlano-Instalacyjne Budomax Biały, Kuźniar sp.j. Rzeszów 30
437 Radomskie Towarzystwo Budownictwa Społecznego Administrator Sp. z o.o. Radom 30
438 PILE ELBUD S.A. Kraków 30
439 Semo Sp. z o.o. Mszczonów 30
440 Wxca Group Sp. z o.o. Warszawa 29
441 B2 Studio Sp. z o.o. Spółka Komandytowa Kraków 29
442 Atlantis Deweloper Sp. z o.o. Servis S.K. Opole 29
443 Cad-Mech Sp. z o.o. Wrocław 29
444 Ols Sp. z o.o. sp.k. Lubliniec 29
445 Przedsiębiorstwo Handlowo Usługowe Building Bulls Sp. z o.o. Warszawa 29
446 Przedsiębiorstwo Budowlane Latusek Sp. z o.o. Katowice 29
447 Polservice Geo Sp. z o.o. Warszawa 29
448 Sarens Polska Sp. z o.o. Sochaczew 29
449 Metrona Polska Pomiary i Rozliczenia Sp. z o.o. Warszawa 29
450 Przedsiębiorstwo Budowlano-Produkcyjne ŁĘGPRZEM Sp. z o.o. Kraków 29
451 IDEA – INWEST Sp. z o.o. Szczecin 29
452 Przedsiębiorstwo Instalacyjne Unimax Sp. z o.o. Kielce 29
453 Artrys Projekt Sp. z o.o. S.K. Opacz-Kolonia 29
454 Hydromirex Sp. z o.o. S.K. Poraj 29
455 Tysand sp.j. J.Krawczykiewicz, J. Sowiński Gdańsk 29
456 Miko-Tech Spóka z Ograniczoną Odpowiedzialnością Łaziska Górne 29
457 Kalla Sp. z o.o. Katowice 29
458 Massiv-Holz Sp. z o.o., S.K.Massiv-Holz Sp. z o.o., S.K. Sędziszów Małopolski 29
459 PB Jaekel-Bud-Tech Sp. z o.o. sp.k. Chorzów 29
460 Zakład Robót Ogólnobudowlanych Stanisław Repiński Kościerzyna 29
461 Scala Sp. z o.o. S.K. Poznań 29
462 ZURiP S.A. Zakład Usług Remontowych i Produkcyjnych Małogoszcz 28
463 Przedsiębiorstwo Budowlane Kuncer Sp. z o.o. Koszalin 28
464 Almont Sp. z o.o. sp.k. Warszawa 28
465 St Twarowscy sp.j. Zaścianki 28
466 Milimex S.A. Siemianowice Śląskie 28
467 NEXBAU Sp. z o.o. S.K. Karpicko 28
468 Krajowa Agencja Poszanowania Energii S.A. Warszawa 28
469 SCANDIQ Sp. z o.o. Gdynia 28
470 Alstal Investment Sp. z o.o. sp.k. Jacewo 28
471 Robyg Słoneczna Morena Sp. z o.o. sp.k. Warszawa 28
472 Firma Bartosz sp.j. Bujwicki, Sobiech Białystok 28
473 Mitra Sp. z o.o. Wrocław 28
474 Merrid Controls Sp. z o.o. Łódź 28
475 Tixewash Polska Danuta Alchimowicz sp.j. Góra Kalwaria 28
476 Skip Group Żwawiak sp.j. Poznań 28
477 Bcs Balcerzak, Holisz, Jaworski sp.j. Płock 28
478 KROT INVEST 2 KR INŻYNIERIA Sp. z o.o. S.K. Krotoszyn 28
479 Repro Sp. z o.o. Płock 28
480 Wod – Przem Sp. z o.o. S.K. Toruń 28
481 Przedsiębiorstwo Gospodarki Maszynami Budownictwa Warszawa Sp. z o.o. Warszawa 28
482 Budownictwo Altukhov sp.k. Zabierzów 27
483 Izoserwis Sp. z o.o. Tuliszków 27
484 Przeds Usług Specjalistycznych MVB Sylwester Krzywiec S.J. Szczecin 27
485 Przedsiębiorstwo Robót Montażowo-Inwestycyjnych PROMONTIN Sp. z o.o. Dębska Wola 27
486 Zakład Wykonawstwa Sieci Elektrycznych MEGA – POL S.A. Bydgoszcz 27
487 LOTOS SERWIS Sp. z o.o. Gdańsk 27
488 Zakład Usług Budowlano-Montażowych Budomont Mgr Anna Lotko- Habdas, Mgr Danuta Lotko sp.j. Bielsko-Biała 27
489 Hydro-Instal Tadeusz Sieruta, Beata Sieruta sp.j. Ostrołęka 27
490 Aleksander Kurek i Franciszek Starowicz – Przedsiębiorstwo Remontowo – Montażowe FERCO S.J. Skawina 27
491 Usługi Ogólnobudowlane Osiński i Syn Arkadiusz Osiński, Tadeusz Wojciech Osiński, Tadeusz Osiński S.J. Strzelin 27
492 PROCOM System S.A. Wrocław 27
493 F.B.I. TASBUD S.A. Warszawa 27
494 Piąta Pora Roku Sp. z o.o. sp.k. Płoty 27
495 Saicon Sp. z o.o. Straszyn 26
496 Trend Projekt Sp. z o.o. Pruszcz Gdański 26
497 PIL-BUILDING Sp. z o.o. Piła 26
498 Bad Element Polska Sp. z o.o. Rakowice Małe 26
499 Enviesa Sp. z o.o. sp.k. Gliwice 26
500 Arco System Sp. z o.o. Oświęcim 26
501 Technika Marcin Olek, Rafał Musiałkowski sp.j. Kraków 26
502 Invest House Plus Sp. z o.o. S.K. Poznań 26
503 EMI Sp. z o.o. Dębowiec 26
504 Przedsiębiorstwo Usług Specjalistycznych TERMATEX Sp. z o.o. Suchedniów 26
505 Js Budownictwo Sp. z o.o. Lublin 26
506 Inart Sp. z o.o. Warszawa 26
507 Bemar Sp. z o.o. Gliwice 26
508 Savi System Sp. z o.o. Psary 26
509 BSI Construction Sp. z o.o. Śrem 26
510 ROS-ZAK Chłodnictwo – Klimatyzacja Sp. z o.o. S.K. Solec Kujawski 26
511 Przedsiębiorstwo Robót Wodnych i Ekologicznych Eko – Wod Sp. z o.o. Świdnica 26
512 Eltel Adam i Krzysztof Górzyńscy sp.j. Rychnowy 26
513 Promis P.Misiura sp.j. Kraczkowa 26
514 Prywatne Przedsiębiorstwo ELWOZ Kazimierz Woźniak Szklana 26
515 Izomar – Polref Sp. z o.o. Warszawa 26
516 PIEC – BUD Wrocław Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Budowy Pieców Przemysłowych Legnica 26
517 Jakś-Bud Sp. z o.o. S.K. Poznań 26
518 Kompago Sp. z o.o. Spółka Komandytowa Kraków 26
519 Mromont Sp. z o.o. S.K. Oborniki 26
520 Bauhaus Investment Sp. z o.o. Sopot 26
521 WERBAU Sp. z o.o. S.K. Poznań 26
522 Multimon Polska Sp. z o.o. Żary 25
523 Termo-Zedbud Sp. z o.o. Pszczyna 25
524 Volumetric Property Sp. z o.o. Warszawa 25
525 Zakład Odmetanowania Kopalń Zok II Sp. z o.o. Rybnik 25
526 J-C Services Sp. z o.o. S. K. Szczecin 25
527 CZ.P.B.P. PRZEMYSŁÓWKA S.A. Częstochowa 25
528 GST Steel Sp. z o.o. Gdańsk 25
529 Spółka Budowlana Inst-Mont H.Bis, M.Wolnicki sp.j. Tomaszów Mazowiecki 25
530 Hydro-Marko Sp. z o.o. S.K. Jarocin 25
531 Noraco Sp. z o.o. Warszawa 25
532 Jaworznickie Towarzystwo Budownictwa Społecznego Sp. z o.o. Jaworzno 25
533 B.B.K. Polska Sp. z o.o. Szlachtowa 25
534 Towarzystwo Inwestycyjne BTA Sp. z o.o. Warszawa 25
535 Ntb Inwestycje Sp. z o.o. Wykonawstwo S.K. Skawina 25
536 Inox Instal Sp. z o.o. S.K. Brzesko 25
537 TARGO S.A. Gdynia 25
538 PPUH ELEKTROMONT Leszek Gorol S.J. Woźniki 25
539 Arteo Sp. z o.o. – Spółka Komandytowa Warszawa 25
540 Budimex Parking Wrocław Sp. z o.o. Warszawa 25
541 RW Polska Sp. z o.o. Warszawa 25
542 Przedsiębiorstwo Robót Zmechanizowanych Budostal 8 S.A. Trzebinia 25
543 Rogowski Development Nova Sp. z o.o. Bis sp.k. Białystok 25
544 Fit Park Sp. z o.o. S.K. Toruń 25
545 TRANSPROJEKT GDAŃSKI Sp. z o.o. Gdańsk 25
546 Bds Budownictwo Sp. z o.o. Łódź 25
547 Symbiona S.A. Warszawa 25
548 Remex Sp. z o.o. S.K. Mińsk Mazowiecki 25
549 Telefony Podlaskie S.A. Sokołów Podlaski 25
550 Szerbud Sp. z o.o. sp.k. Rzeszów 24
551 Przedsiębiorstwo Budownictwa Inżynieryjnego Machnik Sp. z o.o. Mochnaczka Wyżna 24
552 Przedsiębiorstwo Budowlane PBR S.A. Wyrzysk 24
553 Ptb Nickel Sp. z o.o. Suchy Las 24
554 BUDOMATEX S.A. Siedlce 24
555 Spółdzielnia Budownictwa Mieszkaniowego w Stalowej Woli Stalowa Wola 24
556 Cetus-Energetyka Gazowa Sp. z o.o. sp.k. Suszec 24
557 Techlab A.Ostrzyżek, B.Chmielowski sp.j. Warszawa 24
558 K.R.U.K. Technika i Energia Sp. z o.o. Poznań 24
559 Somati System Polska Sp. z o.o. S.K. Opole 24
560 Przedsiębiorstwo Zmechanizowanych Robót Inżynieryjnych S.A. Kraków 24
561 Vimar T. Bartoszek W. Pędzieszczak sp.j. Warszawa 24
562 Teleintegra Sp. z o.o. S.K. Opole 24
563 Derkon Remonty i Inwestycje Sp. z o.o. S.K. Szczecin 24
564 Gw Sprinkler Sp. z o.o. Warszawa 24
565 Sermabud Poland Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Usługowo-Handlowe Sp. z o.o. Bielsko-Biała 24
566 BIO-TECH Sp. z o.o. Stanisławów Pierwszy 24
567 Biuro Studiów i Projektów Energetycznych ENERGOPROJEKT – KRAKÓW S.A. Kraków 24
568 Norma Bud S.A. Warszawa 24
569 AJ PROFIBUD Sp. z o.o., S.K. Chmielnik 24
570 ICHEMAD – PROFARB Sp. z o.o. Gliwice 24
571 Financing & Manufacturing & Know-How Sp. z o.o. Krasków 24
572 AMC Sp. z o.o. Sp. Komandytowa Lublin 23
573 Cermont Sp. z o.o. Wola Krzysztoporska 23
574 Izodach Sp. z o.o. S.K. Proszówki 23
575 Elmar M.Bezler sp.j. Kożuszki-Parcel 23
576 Manstel Bednarczyk, Słowik, Wiącek sp.j. Maniowy 23
577 Energo – Eko – System Sp. z o.o. Katowice 23
578 KOPBUD Woźnica, Smok Sp.J. Łazisko 23
579 Przedsiębiorstwo Budownictwa Inżynieryjnego Budinż Sp. z o.o. Ostrów Wielkopolski 23
580 Izomet Stalowa Wola Sp. z o.o. Stalowa Wola 23
581 Dobre Domy Flak & Abramowicz Sp. z o.o. S.k. Wrocław 23
582 ATM Sp. z o.o. Tarnobrzeg 23
583 Przedsiębiorstwo Pomocnicze Mpwik Sp. z o.o. Kraków 23
584 Tedex Service Sp. z o.o. Stara Iwiczna 23
585 Elsik Sp. z o.o. Żukowo 23
586 ERMONT K. Woliński, B. Zieliński S.J. Suchy Las 23
587 Investmax Sp. z o.o. S.K. Rzeszów 23
588 Totalbud S.A. Warszawa 22
589 Przedsiębiorstwo Budownictwa Ogólnego PRZEMYSŁÓWKA 03 Klecha Antoni Elbląg 22
590 Domtom Plus Sp. z o.o. Łódź 22
591 Pragma Sp. z o.o. Kraków 22
592 Sanitex Sp. z o.o. Tryńcza 22
593 H2optim Sp. z o.o. Spółka Komandytowa Baranowo 22
594 BEG Ingenierie Polska Sp. z o.o. Warszawa 22
595 Przedsiębiorstwo Budowlane Szeliga Sp. zo.o. Białystok 22
596 Cs-Bud Chyła Sikorski sp.j. Ługwałd 22
597 Przedsiębiorstwo Produkcyjno – Usługowe Drabent Maria Drabent i Jacek Drabent sp.j. Białystok 22
598 Przedsiębiorstwo Wielobranżowe ELTOR Sp. z o.o. Kraków 22
599 Vg Capital Sp. z o.o. sp.k. Warszawa 22
600 Elektromontaż Wschód Sp. z o.o. Łyski 22
601 Multi-Serwis Sp. z o.o. Wola Rasztowska 22
602 PPUH ELEKTROS Sp. z o.o. Bolesławiec 22
603 Takana Sp. z o.o. Magdalenka 22
604 PTB Tranzyt Kraśniewska Irena Konin 22
605 Instal Bud Pecyna Sp. z o.o. Żelechlinek 22
606 Com Development Sp. z o.o. Warszawa 22
607 Elektromonter Z. i A. Gawałko sp.j. Ciechanów 22
608 Przedsiębiorstwo Realizacji Budownictwa Holdimex Sp. z o.o. Katowice 22
609 Molewski Sp. z o.o. Włocławek 22
610 Tah Regulacja Sp. z o.o. S.K. Wrocław 22
611 Wsparcie Grupa Tauron Sp. z o.o. Tarnów 22
612 Tenistal Sp. z o.o. S.K. Gdańsk 22
613 Marhan Sp. z o.o. Kobiernice 22
614 Tele Haus Polska Sp. z o.o. Tarnowo Podgórne 21
615 Prk 7 Nieruchomości Sp. z o.o. Warszawa 21
616 Copco Plus Sp. z o.o. Imielin 21
617 Firma Budowlana Majerczak sp.j. Radwanowice 21
618 Przedsiębiorstwo Budowlane Budirem Lucjan Macek, Ewa Żurek S.J. Sosnowiec 21
619 Transmag R.S. Mularczyk sp.j. Bogucin 21
620 Energotech Lublin Sp. z o.o. Lublin 21
621 Swietelsky Sp. z o.o. Lublin 21
622 Dormakaba Polska Sp. z o.o. Konstancin-Jeziorna 21
623 Bpe Sp. z o.o. Mikołów 21
624 Przedsiębiorstwo Usługowo-Produkcyjne Telka Sp. z o.o. Białystok 21
625 Brogan Group Sp. z o.o. Chorowice 21
626 Przedsiębiorstwo Handlowo-Produkcyjne Jaxa – Pol Sp. z o.o. Poznań 21
627 Gk Sprinkler Polska Sp. z o.o. Legnica 21
628 Talmex Sp. z o.o. Jaworzno 21
629 Graz Gruszka Andrzej, Gruszka Zbigniew sp.j. Szczecin 21
630 LAMBDA S.A. Łódź 21
631 Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowe Komobex-Inel Sp. z o.o. Częstochowa 21
632 PEC SERWIS Sp. z o.o. Siedlce 21
633 GEO-KAT Sp. z o.o. Warszawa 21
634 RS Bau Sp. z o.o. S.K. Sośnicowice 21
635 Elsur Sp. z o.o. Legnica 21
636 Protect Tadeusz Cisek i Wspólnicy sp.j. Warszawa 21
637 Towarzystwo Budownictwa Społecznego Sp. z o.o. w Kwidzynie Kwidzyn 21
638 MERCURY ENGINEERING POLSKA Sp. z o.o. Warszawa 21
639 Przedsiębiorstwo Inżynierii Środowiska Ekowodrol Sp. z o.o. Koszalin 21
640 Wamametal-Konstrukcje Sp. z o.o. Nasielsk 21
641 Firma Janex Sp. z o.o. Kraków 21
642 Miejskie Towarzystwo Budownictwa Społecznego Sp. z o.o. Włocławek 21
643 Asbud Stanisław i Grzegorz Pigla sp.j. Gronów 21
644 Baza Sp. z o.o. Toruń 21
645 Eko Energetyka i Ciepłownictwo Sp. z o.o. Ostrołęka 21
646 OLMONT INVESTMENS Sp. z o.o. Warszawa 21
647 Exall D. Sobieszczańska, T. Wapiński, J. Skawiński sp.j. Rzeszów 21
648 Trakt Sp. z o.o. Spółka Komandytowa Katowice 20
649 A-Z Bud Sp. z o.o. sp.k. Lubliniec 20
650 Zakład Automatyki I Telekomunikacji Sp. z o.o. Gdynia 20
651 Klimatech-Rzeszów Sp. z o.o. S.K. Rudna Mała 20
652 Ekolog Sp. z o.o. Bydgoszcz 20
653 Hutnicze Przedsiębiorstwo Remontowe w Świętochłowicach Bytom 20
654 CD Locum Sp. z o.o. sp. j. Warszawa 20
655 Poyry Poland Sp. z o.o. Łódź 20
656 Sar Pw Sp. z o.o. Warszawa 20
657 Tws Gb Sp. z o.o. sp.k. Wrocław 20
658 Wielicka Park Wawel Service Sp. z o.o. Spółka Komandytowo Akcyjna Kraków 20
659 Biproraf Sp. z o.o. Gdańsk 20
660 Arka Bud Sp. z o.o. Dąbrówka 20
661 Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe SZARAFIN Tomasz Szarafin Skórcz 20
662 Przedsiębiorstwo Budowlane Usługowo – Handlowe Zeliaś S.J. Tarnów 20
663 Kos-Dom Sp. z o.o. Luboń 20
664 Drewa Sp. z o.o. Marki 20
665 Świdnickie Towarzystwo Budownictwa Społecznego Sp. z o.o. Świdnica 20
666 An-Elec Sp. z o.o. Gdynia 20
667 Jpl Project Sp. z o.o. Warszawa 20
668 Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Kan-Kan Sp. z o.o. Katowice 20
669 Impuls Contractor Sp. z o.o. S.K. Kraków 20
670 Compudraft Tomasz Napiórkowski, Władysław Głogowski sp.j. Kraków 20
671 Jamp Sp. z o.o. Wrocław 20
672 Zakład Usługowo – Handlowy Zmirob Rolnik, Ząbek sp.j. Tychy 20
673 EUROGIPS Sp. z o.o. Bielsko-Biała 20
674 PETRO WODKAN Sp. z o.o. Maszewo Duże 20
675 Konsbud 2 Sp. z o.o. Sp.K. Nowy Sącz 20
676 Link Sp. z o.o. Poznań 20
677 Delta sp.j. Krentowski, Hus Białystok 20
678 Mosty Katowice Sp. z o.o. Katowice 20
679 Promont Bujak Sp. z o.o. Spółka Komandytowa Przedsiębiorstwo Projektowo – Montażowe Bydgoszcz 20
680 Proffico Sp. z o.o. Warszawa 20
681 Elmax-Gliwice sp.j. Pietkiewicz, Jurczak Gliwice 20
682 Silkbau Sp. z o.o. Wrocław 20
683 Przemysłówka Przedsiębiorstwo Budownictwa Przemysłowego Holding Sp. z o.o. Olsztyn 20
684 Firma Budowlana Marek Antczak Kalisz 20
685 MARWOKAT Sp. z o.o. Warszawa 20
686 Spec-Rem S.A. Płock 20
687 ERG Sp. z o.o. S.K. Łódź 20
688 Laboro Plus Sp. z o.o. Warszawa 19
689 Electro-Croon Polska Sp. z o.o. Warszawa 19
690 Instom Sp. z o.o. Łódź 19
691 Elmiko Sp. z o.o. Mikołów 19
692 El-Gab Sp. z o.o. S.K. Warszawa 19
693 Wtórbet Sp. z o.o. Bielsko-Biała 19
694 Miejska Infrastruktura Sp. z o.o. Kraków 19
695 Tarcon Sp. z o.o. Tarnów 19
696 Summit Polska S.A. Gdańsk 19
697 ENERGOAPARATURA S.A. Katowice 19
698 Omega Buildings Sp. z o.o. B S.K. Smolec 19
699 Smart Automation Sp. z o.o. Olsztyn 19
700 GCH Property Sp. z o.o. Gdynia 19
701 Rs-System Sp. z o.o. Michałowice 19
702 Przedsiębiorstwo Budowlano-Projektowe Bud-Projekt Szymański i Książkiewicz sp.j. Koszalin 19
703 Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe Szopińscy Sp. z o.o. Chojnice 19
704 Dan Dav Sp. z o.o. Zielona 19
705 WSP Polska Sp. z o.o. Warszawa 19
706 El-Star M. Erbel, A. Erbel sp.j. Gdańsk 19
707 Elektroteg Sp. z o.o. Trzebnica 19
708 Przedsiębiorstwo Transportowo-Budowlane Sp. z o.o. Wrocław 19
709 Omnikon Sp. z o.o. Łódź 19
710 PTHU HYDRO-MARKO MARIA PLUTA Jarocin 19
711 Mckb Sp. z o.o. Łódź 19
712 Firma Budowlana Loggia Piotr Sachajko sp.j. Gdańsk 19
713 JRW Fundamenty Sp. z o.o. S.K. Kraków 19
714 Marco Sp. z o.o. Warszawa 19
715 Tecnos Sp. z o.o. S.K. Kraków 19
716 Przedsiębiorstwo Budowlane CIROKO Sp. z o.o. Szczecin 19
717 Juvenes – Projekt Sp. z o.o. Warszawa 19
718 DOMOTHERM PL Sp. z o.o. Kraków 19
719 DR DEVELOPER Sp. z o.o. Wrocław 19
720 TELAN A i J Stankiewicz, T i W Waszkiewicz S.J. Białystok 19
721 WOLF SYSTEM Sp. z o.o. Siemianowice Śląskie 19
722 Energomar-Nord Sp. z o.o. Warszawa 19
723 CADesigner Engineering Sp. z o.o. Katowice 19
724 Konsek Janusz, Konsek Ewa Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe Konsek Sp. J. Żory 18
725 Limes Sp. z o.o. Gdańsk 18
726 Fire – Wall Sp. z o.o. sp.k. Józefów 18
727 Edag Engineering Polska Sp. z o.o. Warszawa 18
728 Go & Management GmbH S.K. Poznań 18
729 M&J Sp. z o.o. Żary 18
730 Ersbet Sp. z o.o. Nowy Sącz 18
731 Joka Sp. z o.o. Tomaszów Mazowiecki 18
732 Przedsiębiorstwo Karbon Ferenc Sp.J. Małkinia Górna 18
733 Landl Sp. z o.o. Spółka Komandytowa Jaworzno 18
734 Antinus Sp. z o.o. Skierniewice 18
735 Boccard Polska Sp. z o.o. Michałowice 18
736 Zakład Elektryczny Elektra Wiesław i Danuta Milczarczyk sp.j. Grudziądz 18
737 Remer Tomasz Augustyniak, Bolesław Staniszewski sp.j. Warszawa 18
738 Przedsiębiorstwo Budowlano – Montażowe Stabud-Przemysłówka Sp. z o.o. Bydgoszcz 18
739 DAAS Polska Sp. z o.o. S.K. Gdańsk 18
740 Inwestbud Baranowski, Radziejewski sp.j. Łomża 18
741 P.K.Tele Jacek Paprota, Dariusz Kulikowski Sp.J. Warszawa 18
742 Firma Budowlana Fobis Sp. z o.o. Lubin 18
743 INSS – POL Sp. z o.o. Wrocław 18
744 Ekocentrum – Wrocławski Ośrodek Usług Ekologicznych Sp. z o.o. Wrocław 18
745 Bil Sp. z o.o. Opole 18
746 BDS Instal Sp. z o.o. S.K. Rzeszów 18
747 Instalbud Sp. z o.o. Rzeszów 18
748 Elektro A-Z Sp. z o.o. Warszawa 18
749 Next Generation Engineering Poland Sp. z o.o. Wrocław 18
750 Przedsiębiorstwo Inwestycyjno – Budowlane BTM Sp. z o.o. Poznań 18
751 Przedsiębiorstwo Budownictwa Ogólnego Budopol Suwałki Hajko sp.j. Suwałki 18
752 GT Projekt Sp. z o.o. & Spółka Komandytowa Tarnowo Podgórne 18
753 Przedsiębiorstwo Rurbet Sp. z o.o. Opole 18
754 Elbudprojekt Sp. z o.o. Baranowo 18
755 P.U. Jarex Sp. z o.o. Warszawa 18
756 Naar Technik Polska Sp. z o.o. S.K. Sosnowiec 18
757 Minsbud Sp. z o.o. sp.k. Marki 18
758 Wojewódzkie Przedsiębiorstwo Usług Inwestycyjnych Sp. z o.o. Ciechanów 18
759 Abart Wykładziny E.M. Płowaś sp.j. Kraków 18
760 Halbud Jędras Grochowski sp.j. Warszawa 18
761 Luans Sp. z o.o. Żory 18
762 POLTEGOR PROJEKT Sp. z o.o. Wrocław 18
763 Przedsiębiorstwo Budowlano Inżynieryjne MAVEX Marek Michalski Kutno 18
764 ITA Sp. z o.o. S.K. Skórzewo 18
765 Duramex Sp. z o.o. Borkowo 17
766 Buro Happold Polska Sp. z o.o. Warszawa 17
767 Termotech Sp. z o.o. Piła 17
768 Budoprojekt Sp. z o.o. Gliwice 17
769 Hb Development S.A. Stalowa 39 sp.k. Błonie 17
770 Aluco System Sp. z o.o. Kielce 17
771 GPW Inżynieria Sp. z o.o. Piekary Śląskie 17
772 Centrum Innowacji i Wdrożeń Bio-Inwest Sp. z o.o. Tychy 17
773 Imeka Sp. z o.o. S.K. Jaworzno 17
774 BUDOPOL Sp. z o.o. Kraków 17
775 SIG-Mont Sp. z o.o. Katowice 17
776 Elektromontaż- Lublin Sp. z o.o. Lublin 17
777 IMB Asymetria Sp. z o.o. i Wspólnicy Sp.K. Kraków 17
778 Vatra Group Sp. z o.o. S.K. Bielsko-Biała 17
779 Jaks Sp. z o.o. Szczecin 17
780 Przedsiębiorstwo Budowlane Janbud Sp. z o.o. Żary 17
781 Tech-Bet Sp. z o.o. sp.k. Barczewo 17
782 Bin – Biuro Inżynierskie Sp. z o.o. Białe Błota 17
783 Premont – Włocławek Białobrzewski, Kasprzak sp.j. Włocławek 17
784 Elektromontaż Kraków S.A. Kraków 17
785 Klimar Sp. z o.o. Rudna Mała 17
786 KLIMAR Marek Kawula, Paweł Kozłowski S.J. Rudna Mała 17
787 Przedsiębiorstwo Instalacji i Konstrukcji Instalex M.Zieliński sp.j. Słupsk 17
788 GLOBAL-MSI Sp. z o.o. Kraków 17
789 Reverto II Sp. z o.o. Głogów 17
790 Hydro-Gaz Zaleszczyk sp.j. Lublin 17
791 Elektromontaż Energetyka Sp. z o.o. Wrocław 17
792 Zistechnika Sp. z o.o. Kraków 17
793 Zakład Ogólnobudowlany Remeco R. Waszczuk, T. Waszczuk sp.j. Wilków 17
794 Podkowa Sp. z o.o. Warszawa 17
795 2 Sun Sp. z o.o. sp.k. Gdańsk 17
796 BAXTOM Sp. z o.o. Mława 17
797 Zechik Sp. z o.o. Zabierzów 17
798 ZIEM-BUD Sp. z o.o. S.K. Łódź 17
799 Perfect Building Renovations Sp. z o.o. S.K. Leszno 17
800 Agma Sp. z o.o. sp.k. Tarnowo Podgórne 17
801 Swój Dom Sp. z o.o. Krosno 17
802 Euro-Inwest Projekt Grzegorz Engler, Tomasz Lach sp.j. Zabrze 17
803 Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe Akwa J. Biskup, S. Owczarek sp.j. Zabrze 17
804 Max-Invest Sp. z o.o. Sosnowiec 17
805 Instalbud – Rzeszów Sp. z o.o. Rzeszów 17
806 Host Inwestycje 4 Sp. z o.o. S.K. Kiełczów 17
807 Kobyłecki Elektroinstalacje Sp. z o.o. Brzesko 17
808 Biuro Projektów Gospodarki Wodnej i Ściekowej Biprowod – Warszawa Sp. z o.o. Warszawa 17
809 Sądeckie Towarzystwo Budownictwa Społecznego Sp. z o.o. Nowy Sącz 17
810 Pgnig Gazoprojekt S.A. Wrocław 17
811 Lumen Polska Sp. z o.o. Wrocław 17
812 Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Lech Sp. z o.o. Bydgoszcz 17
813 Alchem Dariusz Igielski, Paweł Chlewicki sp.j. Świecie 17
814 Port Sp. z o.o. Żywiec 16
815 Pre-Fabrykat Sp. z o.o. Miłków 16
816 Edach Sp. z o.o. S.K. Jakubowice Konińskie-Kolonia 16
817 Everest Development Sp. z o.o. 1 sp.k. Śrem 16
818 Aoa Deweloper Sp. z o.o. Opalenica 16
819 Saportia Sp. z o.o. Radom 16
820 Norvento Polska Sp. z o.o. Warszawa 16
821 Firma Ekosystem Sp. z o.o. Węgrzce 16
822 Blockpol Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Budowlane Wrocław 16
823 Polski Komitet Energii Elektrycznej Warszawa 16
824 DEVICE – Sp. z o.o. Gdańsk 16
825 Przedsiębiorstwo Budownictwa Ogólnego KARTEL S.A. Jędrzejów 16
826 Regess Sp. z o.o. Jelenia Góra 16
827 PUH GEO – SYSTEM Sp. z o.o. Warszawa 16
828 Neinver Asset Management Polska Sp. z o.o. Warszawa 16
829 RSJ House Sp. z o.o. S.K. Wieliszew 16
830 Delta Engineering Sp. z o.o. Nowa Biała 16
831 Bin – Montaż Sp. z o.o. Białe Błota 16
832 Firma Dardom Żakiewicz S.J. Augustów 16
833 Biuro Projektów NAFTA GAZ Sp. z o.o. Jasło 16
834 Deserto Sp. z o.o. Przeworsk 16
835 Przedsiębiorstwo Budowlano-Montażowe Budmont Smykla, Krzyżelewski, Szymańska sp.j. Świecie 16
836 Grem S.J. Lublin 16
837 D & H Termobud Sp. z o.o. Olsztyn 16
838 TAMEX OBIEKTY SPORTOWE S.A. Warszawa 16
839 Archicom Studio Projekt Sp. z o.o. sp.k. Wrocław 16
840 Termer-Mcm Sp. z o.o. Bełchatów 16
841 Sarna Architekci Sp. z o.o. sp.k. Rzeszów 16
842 Remont-Ex Sp. z o.o. Rybnik 16
843 Przedsiębiorstwo Wodno Melioracyjne w Ząbkowicach Śląskich Sp. z o.o. Ząbkowice Śląskie 16
844 WPW Invest Sp. z o.o. Łódź 16
845 M & R Company Sp. z o.o. Warszawa 16
846 Corleonis Sp. z o.o. S.K.A. Rumia 16
847 RBS Media Sp. z o.o. S.K. Mielec 16
848 Inwestgrupa Sp. z o.o. IG Dom Spółka Komandytowo Akcyjna Wrocław 16
849 VEII Sp. z o.o. S.K. Wrocław 16
850 Jasta Plus Sp. z o.o. S.K. Żary 16
851 Domoferm Polska Sp. z o.o. Lesznowola 16
852 KM Building Sp. z o.o. sp.k. Poznań 16
853 West – Bud Sp. z o.o. sp. Komandytowa Poznań 16
854 Ak Nova Sp. z o.o. Poznań 16
855 Dalkia Polska Solutions Sp. z o.o. Łomianki 16
856 Tczewskie Towarzystwo Budownictwa Społecznego Sp. z o.o. Tczew 16
857 AP Szczepaniak Sp. z o.o. Spółka Komandytowa Wrocław 16
858 K.B.S. DIAMENT – SERWIS Mirosław Kupiński, Grzegorz Stróż S.J. Psary 16
859 Inwesting Sp. z o.o. Gdańsk 16
860 Hydro – Partner Sp. z o.o. Leszno 16
861 P&P Sp. z o.o. Orle 16
862 Elmontaż Sp. z o.o. Żywiec 16
863 Ameplus Sp. z o.o. Gliwice 16
864 Rajbud Development Sp. z o.o. Poznań 16
865 Archeton Sp. z o.o. Kraków 16
866 Prestige Inwestycje Sp. z o.o. Warszawa 16
867 Ampar Bis Ryszard Więcławski, Sylwester Szczęsny sp.j. Warszawa 16
868 Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe Matexim Heidner i Wspólnicy sp.j. Białogard 16
869 Termik Instalacje Woźniak Boczek sp.j. Kwilcz 16
870 Safehome Sp. z o.o. Wrocław 15
871 Budownictwo Elektroenergetyczne SELPOL S.A. Łódź 15
872 Instalbud E.Gałek i Partnerzy sp.j. Lubycza Królewska 15
873 Grupa Kdm Sp. z o.o. Warszawa 15
874 Uniwap Sp. z o.o. Warszawa 15
875 Marsala Sp. z o.o. Warszawa 15
876 Peiter Automatic Sp. z o.o. S.K. Warszawa 15
877 Budopol – Chata – M6 Żynda S.J. Suwałki 15
878 PW Magropol Sp. z o.o. Kraków 15
879 DE SILVA HAUS S.A. Olesno 15
880 Geo Sp. z o.o. Radymno 15
881 Intech Sp. z o.o. Poznań 15
882 Przedsiębiorstwo Budowlano Montażowe Budexim Bicz sp.j. Lublin 15
883 Ruben-Bau Sp. z o.o. Jelenia Góra 15
884 Interkorr Sp. z o.o. Kraków 15
885 Honer Górka Leszek, Górka Sławomir sp.j. Nowy Sącz 15
886 Dakar Trans Sp. z o.o. Wrocław 15
887 Prohouse Sp. z o.o. Bydgoszcz 15
888 Ims Budownictwo Sp. z o.o. Projekt 5 sp.k. Kraków 15
889 Przedsiębiorstwo Budowlane Budomal Słowik, Subalski, Zięba sp.j. Koszalin 15
890 Inox W.Nawrocki Z.Januszewski sp.j. Poznań 15
891 Balkar Technology Sp. z o.o. Staszów 15
892 Jomasz Sp. z o.o. Spółka Komandytowa Franklinów 15
893 Dorbud-Instal Dorota Różycka,Robert Różycki sp.j. Tychy 15
894 Ledox Kociucki sp.j. Wilkowice 15
895 Chmura Budownictwo Sp. z o.o. Wolbrom 15
896 KZA Zielonka Sp. z o.o. Leśniakowizna 15
897 TELTOR – POL PÓŁNOC S.A. Przedsiębiorstwo Inżynieryjno Techniczne Gdańsk 15
898 Lebart Bartosz Łogwiński i Wspólnik sp.j. Rakowiska 15
899 Arcoffice Poland Sp. z o.o. Kraków 15
900 Elbudbis Sp. z o.o. Warszawa 15
901 Ferma Kresek Sp. z o.o. sp.k. Poznań 15
902 Przedsiębiorstwo Robót Telekomunikacyjnych BAZA Sp. z o.o. S.K. Toruń 15
903 Komplexbud Sp. z o.o. S.K. Kielce 15
904 Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Holding Sp. z o.o. Kielce 15
905 Dachland Sp. z o.o. Olsztyn 15
906 Cube Sp. z o.o. Bydgoszcz 15
907 A-Tynk Sp. z o.o. S.K. Krempachy 15
908 Regionalne Towarzystwo Budownictwa Społecznego Sp. z o.o. Zielona Góra 15
909 Mcc S.A. Chodecz 15
910 Roof Sp. z o.o. Katowice 15
911 Firma ML Sp. z o.o. S.K. Bolesławiec 15
912 Sainz Projekt 1 Sp. z o.o. Warszawa 15
913 Przedsiębiorstwo Budowlane Mas-Bud Marian Stawarczyk i Anna Stawarczyk sp.j. Olsztyn 15
914 Expobud Sp. z o.o. Toruń 15
915 Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Budowlano-Handlowe REMBIS Sp. z o.o. Janikowo 15
916 Zakład Produkcyjno-Usługowo-Handlowy Paweł Łukasiak i S-Ka Sp.K. Piastów 15
917 ISL – Innowacyjne Systemy Logistyczne Sp. z o.o. Kraków 15
918 Imercon Sp. z o.o. Swadzim 15
919 Bims Plus Fhh Sp. z o.o. Kielce S.K. Kielce 15
920 Meliorant Tadeusz Zając I Spółka S.K. Garwolin 15
921 Przedsiębiorstwo Transportowo Budowlane Krystian Szczepański sp.k. Przemyśl 15
922 El – Pomiar Sp. z o.o. Gdańsk 15
923 PM GROUP POLSKA Sp. z o.o. Wrocław 15
924 Alpro Sp. z o.o. Gdańsk 15
925 Pasta Sp. z o.o. Poznań 15
926 Group – Arch Sp. z o.o. Wrocław 15
927 Budownictwo PSB Osiński I Syn Sp. z o.o. S.K. Strzelin 15
928 Blokbud Sp. z o.o. Lublin 15
929 Kapeo Sp. z o.o. Mściszewice 15
930 Inter Lers Sp. z o.o. Kłecko 15
931 Przedsiębiorstwo Budowlano-Remontowe PRZYSZŁOŚĆ Piotr Wysocki Malbork 15
932 Anna – Bud Gold Houses Sp. z o.o. Bilcza 15
933 Usługi Ogólnobudowlane Bobrowski Sp. z o.o. S.K. Szczecin 15
934 APS Automatyka Przemysłowa Serwis A. I E. Durańscy, Z. I M. Gmaj S.J. Pruszków 14
935 EKBUD Sp. z o.o. Lublin 14
936 Minimax Polska Sp. z o.o. Kiełpin 14
937 Rosetti Marino S.P.A. Oddział w Polsce Gdańsk 14
938 Przedsiębiorstwo Techniczno-Usługowe Elektra Sp. z o.o. Lublin 14
939 Rema Tip Top Antykorozja Sp. z o.o. Kielce 14
940 GALADOM S.A. Lublin 14
941 2K Serwis Sp. z o.o. S.K. Warszawa 14
942 Bako Sport G. Baran, R. Koziołek sp.j. Dąbrowa Górnicza 14
943 Przedsiębiorstwo Budownictwa Ogólnego Sp. z o.o. Zielona Góra 14
944 Przedsiębiorstwo Produkcyjno Handlowo Usługowe Reno-Dach – Prync sp.j. Krosno 14
945 Zakład Projektowo-Produkcyjno-Usługowo-Handlowy Budokop Sp. z o.o. Mysłowice 14
946 CEGELEC Sp. z o.o. Katowice 14
947 Przedsiębiorstwo Budowlano-Handlowe Marzyński Sp. z o.o. S.K. Jarocin 14
948 Sun Project Sp. z o.o. Legnica 14
949 Efekt Marketing Sp. z o.o. Warszawa 14
950 Tk-Instalacje1 Sp. z o.o. sp.k. Kraków 14
951 Masterm Gw Sp. z o.o. S.K. Tarnowo Podgórne 14
952 Wiksbud Sp. z o.o. Lipno 14
953 Brassco Sp. z o.o. Osjaków 14
954 New Energy Transfer Sp. z o.o. Warszawa 14
955 Miko Invest Sp. z o.o. S.K. Kiełczów 14
956 Lubawskie Przedsiębiorstwo Budowlane Sp. z o.o. Lubawa 14
957 TOMBUD Sp. z o.o. – S.K. Przedsiębiorstwo Budowlane Toruń 14
958 Bs Construction Sp. z o.o. Bilcza 14
959 Przedsiębiorstwo Instalacji Elektrycznych Jankowski, Sienicki sp.j. Łomża 14
960 Romgos Gwiazdowscy Sp. z o.o. Jarocin 14
961 Przedsiębiorstwo Elektryczno-Budowlane Stel Stefan Styn sp.j. Reda 14
962 Tig-Spaw Sp. z o.o. Sięciaszka Pierwsza 14
963 INWEST LIM Sp. z o.o. S.K. Wysogotowo 14
964 Instal-Bud Stanisław Starosz sp.j. Warszawa 14
965 Matbud Systemy Ppoż Sp. z o.o. Słocin 14
966 Zo Eurobau Sp. z o.o. Żory 14
967 Akropol Inwestycje Sp. z o.o. Luboń 14
968 Transformation Sp. z o.o. S.K. Warszawa 14
969 Sat-System Sp. z o.o. Łomianki 14
970 INHAUS Sp. z o.o. S.K. Rumia 14
971 Marine Design Sp. z o.o. Szczecin 14
972 Inject Group Sp. z o.o. S.K. Warszawa 14
973 Gryfińskie Towarzystwo Budownictwa Społecznego Sp. z o.o. Gryfino 14
974 Friwen Sp. z o.o. S.K. Warszawa 14
975 Fabryka Domów Spomet S.A. Bielsko-Biała 14
976 Area-Term Sp. z o.o. Spółka Komandytowa. Czarnochowice 14
977 Zakład Robót Hydrotechnicznych i Podwodnych UW SERVICE Sp. z o.o. Szczecin 14
978 Bohle Polska Sp. z o.o. Rzezawa 14
979 Jimmy Sp. z o.o. sp.k. Warszawa 14
980 Pres Gamma Sp. z o.o. S.K. Toruń 14
981 SGB Posadzki Przemysłowe Sp. z o.o. S.K. Gostynin 14
982 Rogowski Development Nova Sp. z o.o. Jedynka sp.k. Białystok 14
983 Technico Facility Engineering Sp. z o.o. Warszawa 14
984 ETC Architekci Sp. z o.o. Spółka Komandytowa Wrocław 14
985 Premont Sp. z o.o. Katowice 14
986 Budownictwo Maciejak Sp. z o.o. sp.k. Piaseczno 14
987 Przeds. Remontowo-Budowlane A.Piaskowski i Spółka Sp. z o.o. Dąbrowa Górnicza 14
988 Net Com System Sp. z o.o. S.K. Warszawa 14
989 Magnus Alicja Franczyk Sławomir Franczyk sp.j. Wrocław 14
990 CAD/CAM SOLUTION Sp. z o.o. Łomianki 14
991 Biuro Inżynierskie Centrum Sp. z o.o. Warszawa 13
992 Przedsiębiorstwo Budowlano-Inwestycyjne Rezydent Sp. z o.o. Gdańsk 13
993 Imupol Sp. z o.o. Lublin 13
994 EUROPEL Sp. z o.o. Korczyna 13
995 Tc Serwis Sp. z o.o. Warszawa 13
996 Voessing Polska Sp. z o.o. Poznań 13
997 Master Emil Borys sp.j. Wysokie Mazowieckie 13
998 Biuro Projektowo-Badawcze Dróg i Mostów Transprojekt-Warszawa – Sp. z o.o. Warszawa 13
999 Termo Klima Mk Sp. z o.o. S.K. Katowice 13
1000 Ak – Bud Kurant sp.j. Poznań 13
1001 RUE-RZN Sp. z o.o. Rybnik 13
1002 ZBM Inwestor Zastępczy S.A. Warszawa 13
1003 CBR 74 Sp. z o.o. sp.k. Stare Babice 13
1004 Prostal Włodzimierz Werochowski, Rafał Pankau sp.j. Gdańsk 13
1005 Wartsila Baltic Design Centre Sp. z o.o. Gdynia 13
1006 Osmos Sistemas Electricos S.L. Sp. z o.o. Oddział w Polsce Warszawa 13
1007 Przedsiębiorstwo Budowlane Sigma Tadeusz Buczek, Stanisław Rzońca sp.j. Mysłowice 13
1008 Zakład Techniki Ochrony Środowiska Foleko Sp. z o.o. Świdnica 13
1009 Edes Sp. z o.o. Mińsk Mazowiecki 13
1010 Przedsiębiorstwo Budomex Sp. z o.o. Włocławek 13
1011 Zakład Robót Budowlanych TEELDOM Sp. z o.o. S.J. Poznań 13
1012 Inergis S.A. Częstochowa 13
1013 Mp-Mosty Sp. z o.o. Kraków 13
1014 Konsorcjum Projektowo – Wykonawcze Ekobudowa Sp. z o.o. Bełchatów 13
1015 Ins-Elektro Olszanowski i Wspólnicy S.K. Biała Podlaska 13
1016 Agrobaza Sp. z o.o. S.K. Mielec 13
1017 Murowany Sp. z o.o. S.K. Mikołów 13
1018 Nafto-Construct Sp. z o.o. Kraków 13
1019 Incepti Development S.A. Wrocław 13
1020 Telpol Sp. z o.o. Poznań 13
1021 Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe Anna Anna Kaczyńska Ireneusz Kaczyński sp.j. Zambrów 13
1022 Connect Group Sp. z o.o. S.K. Poznań 13
1023 Igdp Sp. z o.o. Piątkowisko 13
1024 Ag System Sp. z o.o. Kraków 13
1025 Allcon Budownictwo Sp. z o.o. Gdynia 13
1026 Tergon Sp. z o.o. Sp.K. Kielce 13
1027 Wielobranżowe Przedsiębiorstwo Hempol Sp. z o.o. Bydgoszcz 13
1028 Przeds. Zagospodarowania Środowiska EKOBAU – POLSKA Sp. z o.o. Słupca 13
1029 Matbud Sp. z o.o. Będzin 13
1030 Expert Budownictwo sp.j. P. Filipek Kraków 13
1031 Wojtpol T.Wojtysiak, Z.Krześniak sp.j. Kozienice 13
1032 Solair Instalacje Sp. z o.o. Solec Kujawski 13
1033 Infine Inwestycje Sp. z o.o. S.K. Warszawa 13
1034 ART – REKO Sp. z o.o. Warszawa 13
1035 Dachmur Nowosiński, Steczkowski sp.j. Jabłonna 13
1036 Akcept Polska Sp. z o.o. S.K. Szczecin 13
1037 KIM HOLDING Piotr Kupczak Marek Małyszko Sp.J. Łodygowice 13
1038 Eco-Solution Sp. z o.o. Mikołów 13
1039 Elektrobud Sp. z o.o. Łódź 13
1040 Eko Bud Sp. z o.o. Banino 13
1041 Total Sec Sp. z o.o., Spółka Komandytowa Warszawa 13
1042 Wietrzna 11 Sp. z o.o. Lifter S.K. Poznań 13
1043 Ventus R. Dłużewski i J. Michalak sp.j. Piotrków Trybunalski 13
1044 Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Usługowe Budomont-7 Sp. z o.o. Ruda Śląska 13
1045 Optimo Polska Sp. z o.o. Warszawa 13
1046 Team Prevent Poland Sp. z o.o. Pszczyna 13
1047 Dakad Sp. z o.o. Wilków 13
1048 Erbud Operations Sp. z o.o. Jasionka 13
1049 Red Co.Inwestycje Sp. z o.o. Jacewo 13
1050 Mr Rodek sp.j. Warszawa 13
1051 OTIS Sp. z o.o. Warszawa 13
1052 Przedsiębiorstwo Budowlano – Remontowe Budrem Sp. z o.o. Kielce 13
1053 REXER Sp. z o.o. S.K. Wrocław 12
1054 Apa – Wojciechowski Sp. z o.o. Warszawa 12
1055 M&J Bud Invest Sp. z o.o. Eu sp.k. Kielce 12
1056 Romast Bis Sp. z o.o. Nieporęt 12
1057 Inter-Jkz Sp. z o.o. Częstochowa 12
1058 BCB Business Park Sp. z o.o. B1 S.K.A. Gdańsk 12
1059 Abex Technologie Sp. z o.o. Goczałkowice-Zdrój 12
1060 Przesiębiorstwo Zaopatrzenia Klimatyzacji Hydropol-Dekor Ryszard Reniewski i Krzysztof Pietrek – sp.j. Wrocław 12
1061 ATE Sp. z o.o. Z P H U Zbąszyń 12
1062 SPEC BAU POLSKA Sp. z o.o. Brzezinka 12
1063 Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Usługowe Ekobud Sp. z o.o. Grudziądz 12
1064 Peranek Sp. z o.o. S.K. Warszawa 12
1065 Elko Sp. z o.o. Toruń 12
1066 Elmot Sp. z o.o. Kopytkowo 12
1067 Ekotexbud 2 Sp. z o.o. Bielsko-Biała 12
1068 IMS Budownictwo Sp. z o.o. i Wspólnicy Spółka Komandytowa Kraków 12
1069 Agrobud Hendzel sp.k. Koszalin 12
1070 O-W S.A. Warszawa 12
1071 Przedsiębiorstwo Inżynieryjne Budomont-6 Sp. z o.o. Ruda Śląska 12
1072 Nizbud Sp. z o.o. Warszawa 12
1073 Przedsiębiorstwo Remontowo – Budowlane TERMOCHEM Sp. z o.o. Puławy 12
1074 E.S.G. Sp. z o.o. Szczecin 12
1075 J.P.G. Budownictwo – Konstrukcje Sp. z o.o. Kraków 12
1076 Przedsiębiorstwo Usługowo – Produkcyjne Calwent Szuchnicki, Legun – sp.j. Białystok 12
1077 Sima Sp. z o.o. S.K. Słupsk 12
1078 Orlex Invest Sp. z o.o. Sp.K. Gościcino 12
1079 Kapeo Polska Sp. z o.o. Mściszewice 12
1080 He Wi Term Sp. z o.o. S.K. Bielsko-Biała 12
1081 Wjap Sp. z o.o. Busko-Zdrój 12
1082 Bora Wentylacje Sp. z o.o. Sopot 12
1083 Warmińskie Przedsiębiorstwo Budowlane Rombud Sp. z o.o. Olsztyn 12
1084 MIMATECH Sp. z o.o. Warszawa 12
1085 Indomex Sp. z o.o. S.K. Szczecin 12
1086 Rusztowania-Jonas Scaffolding Sp. z o.o. Grudziądz 12
1087 World Development Sp. z o.o. Inowrocław 12
1088 HG Solutions Sp. z o.o. Gdynia 12
1089 Gramar Sp. z o.o. Lubliniec 12
1090 Amb Group Polska Sp. z o.o. Warszawa 12
1091 Rem-Bud Comfort Sp. z o.o. S.K. Katowice 12
1092 Robs Assembly Sp. z o.o. sp.k. Tczew 12
1093 Spółdzielnia Mieszkaniowa Turka Turka 12
1094 Tillberg Design Poland Sp. z o.o. Wrocław 12
1095 Spółdzielnia Mieszkaniowa Chrobry Nakło nad Notecią 12
1096 IDS Energetyka Sp. z o.o. Warszawa 12
1097 Ekokanwod Czyszczoń i Półtorak sp.j. Nowy Korczyn 12
1098 BUD-PIS Sp. z o.o. S.K. Mielec 12
1099 Funam Sp. z o.o. Wrocław 12
1100 Investpol Sp. z o.o. Głogów 12
1101 Rinkon Sp. z o.o. Płock 12
1102 Przedsiębiorstwo Budowlane Dermex Sp. z o.o. Chełmek 12
1103 Przedsiębiorstwo Instalacyjne Nikot M. Nikołajuk, A. Otapowicz sp.j. Białystok 12
1104 Kpb Cracovia Sp. z o.o. Kraków 12
1105 Ata-Technik Sp. z o.o. S.K.A. Budzyń 12
1106 Geo-Eko Sp. z o.o. Sanok 12
1107 Rodeon Sp. z o.o. sp.k. Katowice 12
1108 IB Systems Sp. z o.o. Poznań 12
1109 P.U.H. Dekorum-Bud Kontrakty Sp. z o.o. Spółka Komandytowa Łódź 12
1110 Zis Mieczysław Świątek, Dominik Świątek sp.j. Topola Mała 12
1111 Eltop sp.j. Wasiniak, Piskorski, Grabowski Toruń 12
1112 MSA Sp. z o.o. sp.k. Warszawa 12
1113 Process Diagnostic And Control Sp. z o.o. S.K. Poznań 12
1114 Zakład Inżynierii Ruchu – W.Sylwestrzak i Spółka sp.j. Bytom 12
1115 EPC Projekt S.A. Piotrków Trybunalski 12
1116 Przedsiębiorstwo Robót Telekomunikacyjnych Sp. z o.o. Rzeszów 12
1117 Go4it Sp. z o.o. S.K. Warszawa 12
1118 P&M Group Sp. z o.o. Wrocław 12
1119 Mostostal – Zabrze Biuro Projektów i Realizacji S.A. Zabrze 12
1120 Przedsiębiorstwo Remontów i Modernizacji CHEMOROZRUCH Sp. z o.o. Oświęcim 12
1121 Nesta-Bis Sp. z o.o. S. K. Toruń 12
1122 Uruchomienia.Eu Sp. z o.o. Łódź 12
1123 Xplan Sp. z o.o. Warszawa 12
1124 Tondera Projekt Sp. z o.o. S.K. Lubicz Górny 12
1125 Euro – Stahlservice Sp. z o.o. Kraków 12
1126 Sceno Kreacje Sp. z o.o. Warszawa 12
1127 Stelmach Development Sp. z o.o. Warszawa 12
1128 Orlikon Sp. z o.o. Poznań 11
1129 MJ Deweloper Sp. z o.o. Kalisz 11
1130 Zibet Sp. z o.o. Myślenice 11
1131 FADBET S.A. Białystok 11
1132 Ekobox S.A. Wiśniówka 11
1133 ST Investments Sp. z o.o. sp.k. Stargard 11
1134 Centrum Inwestycyjne Sp. z o.o. Wołów 11
1135 Przedsiębiorstwo Inżynierii Sanitarnej Piotrowski Sp. z o.o. Poznań 11
1136 Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Usługowo-Handlowe Elcam Sp. z o.o. Świętochłowice 11
1137 PROTEL Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Robót Telekomunikacyjnych i Elektroenergetycznych Wrocław 11
1138 Intermont Sp. z o.o. Rząska 11
1139 Przedsiębiorstwo Usług Ciepłowniczych Max-Rem Sp. z o.o. sp.k. Poznań 11
1140 Gołuszka Firma Budowlana sp.j. Kraków 11
1141 TEL – MET Sp. z o.o. Katowice 11
1142 Przedsiębiorstwo Odwodnienia Marek Szczygieł, Arkadiusz Walkiewicz – sp.j. Białe Błota 11
1143 Katmet Sp. z o.o. Pruszcz Gdański 11
1144 Błażej & Roman Usługi Dźwigiem Błażej Kasperski, Roman Kmiecik sp.j. Komorniki 11
1145 Akord Sp. z o.o. Tychy 11
1146 Unitrez Elektronik L. Szmagierewski, K. Majewski, J. Dubik sp.j. Opole 11
1147 Lęborskie Towarzystwo Budownictwa Społecznego Sp. z o.o. Lębork 11
1148 PL Europainting Sp. z o.o. Tychy 11
1149 Dkm-Laskowscy sp.j. Przedsiębiorstwo Budownictwa Wodnego, Melioracji, Kanalizacji i Robót Drogowych Kobyłka 11
1150 AWZ- AWZ-ET Sp. z o.o. S.K. Bydgoszcz 11
1151 Przedsiębiorstwo Inwestycyjne Bud-Tech Sp. z o.o. Toruń 11
1152 Apro Polska Sp. z o.o. Kórnik 11
1153 Przedsiębiorstwo Budowlano – Usługowe Budopol – Poznań Sp. z o.o. Poznań 11
1154 Geopartner Sp. z o.o. S.K. Gdańsk 11
1155 Ekonorm Pro Sp. z o.o. sp.k. Katowice 11
1156 Work Partners Sp. z o.o. Szczecin 11
1157 Elektrobud Grudziądz Sp. z o.o. Grudziądz 11
1158 Bogdan Duplaga Instalatorstwo Sp. z o.o. Racławówka 11
1159 Przedsiębiorstwo Usług Specjalistycznych Damar Sp. z o.o. Bąkowo 11
1160 Medmix L.Krawczyk, E.Szklarczyk sp.j. Profesjonalne Budownictwo Medyczne Radzymin 11
1161 Bm Aqua Sp. z o.o. sp.k. Będzin 11
1162 PAL – GAZ Palacz Sp. z o.o. S.K. Przyłęk 11
1163 Invest-Bud Sp. z o.o. Kąkolewo 11
1164 Ngr Technologie Sp. z o.o. Grodzisk Wielkopolski 11
1165 Architektoniczne Biuro Projektów Ab-Projekt Sp. z o.o. Tychy 11
1166 Montelczak Sp. z o.o. Gdynia 11
1167 PPH BUDAGROS – BIS Sp. z o.o. Koszalin 11
1168 Megami Sp. z o.o. Żary 11
1169 Monrem T. M. Wiciejewski S.K. Poznań 11
1170 Przedsiębiorstwo Budowlano – Montażowe Elzambud Sp. z o.o. Elbląg 11
1171 Interhall Sp. z o.o. Katowice 11
1172 Matbud sp.j. J. Zarański, A. Zarańska, M. Pyrcak Piątnica Poduchowna 11
1173 OPEX S.A. Opole 11
1174 E – Instalacje Fabianowicz sp.j. Warszawa 11
1175 Gollwitzer Polska Sp. z o.o. Cesarzowice 11
1176 Voyage Sp. z o.o. Żory 11
1177 Bobstal FB Sp. z o.o. Sp.K. Kraków 11
1178 Kensington Place Sp. z o.o. Warszawa 11
1179 Przedsiębiorstwo Remontowo-Budowlane Rembud-Pbk Sp. z o.o. Iława 11
1180 Mg Electric Sp. z o.o. sp.k. Warszawa 11
1181 Przedsiębiorstwo Budowlane Castor Stefaniak,Włodarczyk,Kędzia- sp.j. Hermanów 11
1182 Rewital – Serwis Sp. z o.o. Katowice 11
1183 MK Scaffolding Sp. z o.o. Wrocław 11
1184 Przedsiębiorstwo Budownictwa Elektroenergetycznego ELBUD GDAŃSK S.A. Gdańsk 11
1185 Olczyk Sp. z o.o. Lokum 2 S.K. Wrocław 11
1186 Rzońca S.A. Łomża 11
1187 Sawel Sp. z o.o. S.k. Rzeszów 11
1188 Jazbud MM i Sp. z o.o. Białystok 11
1189 Instach Sp. z o.o. Gorzów Wielkopolski 11
1190 Przedsiębiorstwo Instalacyjno Budowlane Jartex A. Stefanowski, J. Stefanowski sp.j. Skierniewice 11
1191 Kmm Elektro Sp. z o.o. Wrocław 11
1192 Klima-Bytom sp.j. Jarosław Szczerba Rafał Szczerba Bytom 11
1193 Gama-M Sp. z o.o. Kraków 11
1194 ABAK SYSTEM Sp. z o.o. Łódź 11
1195 Calorizol Sp. z o.o. Poznań 11
1196 Alfarex Sp. z o.o. Sp. k. Warszawa 11
1197 Effcontrol Sp. z o.o. Mirków 11
1198 Tequm Sp. z o.o. i Wspólnicy sp.k. Kraków 11
1199 General Automatic Sp. z o.o. S.K. Kraków 11
1200 Przedsiębiorstwo Budowlano-Usługowe Krospol Stachura sp.j. Krosno 11
1201 Przedsiębiorstwo Robót Instalacyjnych Insbud Sp. z o.o. Zgorzelec 11
1202 Bipv System Sp. z o.o. Rzeszów 11
1203 Nowy Dom Holding B.M.Słowińscy sp.j. Chodzież 11
1204 Lewandowska Sp. z o.o. Suchy Las 11
1205 Pedbud Invest Sp. z o.o. Gutkowo 11
1206 Kik Sp. z o.o. S.K. Ostrzeszów 11
1207 Batiplus Polska Sp. z o.o. Warszawa 10
1208 Fb-Jelcz Sp. z o.o. Chwaszczyno 10
1209 TBS BUDOSTAL – 3 Sp. z o.o. Towarzystwo Budownictwa Społecznego Kraków 10
1210 Pol-Net Rybczyński sp.j. Łódź 10
1211 Heutink Poland Sp. z o.o. Grudziądz 10
1212 Navart Sp. z o.o. Spółka Komandytowa Gdańsk 10
1213 Kfb Acoustics Sp. z o.o. Wrocław 10
1214 DEX-BUD 2 Sp. z o.o. S.K. Pawlikowice 10
1215 APP-Projekt S.A. Warszawa 10
1216 M + M INWESTYN Sp. z o.o. S.K. Wrocław 10
1217 ELEKTRO-SILVER Wojciech Baranowski Konarzyce 10
1218 Sanito Sp. z o.o. Warszawa 10
1219 TIM – EX Sp. z o.o. sp.k. Warszawa 10
1220 KM Kołobrzeg Sp. z o.o. Kołobrzeg 10
1221 Anc System Sp. z o.o. Gdańsk 10
1222 STONCOR Poland Sp. z o.o. Warszawa 10
1223 City Architekci Sp. z o.o. sp.k. Warszawa 10
1224 Technika Instalacyjna Top – Projekt Sp. z o.o. Wrocław 10
1225 Zakład Usług Remontowo – Montażowych Remak S.J. Włocławek 10
1226 Przedsiębiorstwo Robót Inżynieryjnych Żyrardów Sp. z o.o. Warszawa 10
1227 Przedsiębiorstwo Usługowo-Budowlane Wako Mgr Inż.J.Wasilewski,Mgr Inż.Z.Kowalik sp.j. Kraków 10
1228 Zakład Instalacji Sanitarnych i Elektrycznych Zis-1 sp.j. Tadeusz Kłudczyński, Roman Chrobociński Płock 10
1229 Miltom Sp. z o.o. Warszawa 10
1230 Sek Deweloper Sp. z o.o. sp.k. Trzebnica 10
1231 Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowe Budmex Sp. z o.o. Nowy Sącz 10
1232 Ekomel Sp. z o.o. Janów Lubelski 10
1233 Centrosan-Bud Jacek Brzeski, Sławomir Wachowicz sp.j. Piaseczno 10
1234 Geobid Sp. z o.o. Katowice 10
1235 Rywal Sp. z o.o. S.K. Rzeszów 10
1236 Firma Budowlana KUBOT – S.J. Antoni i Małgorzata Kubot Kępno 10
1237 Chomtech.Pl Sp. z o.o. Kraków 10
1238 Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Aspo Maria Jędrzejewska, Witold Kieraszewicz, Grzegorz Jędrzejewski – sp.j. Bydgoszcz 10
1239 Struxi Sp. z o.o. Opole 10
1240 Intec Projekt Sp. z o.o. Warszawa 10
1241 Infra Instal Sp. z o.o. Bielsk Podlaski 10
1242 SGW Budownictwo Waldemar Stelmach sp.k. Radom 10
1243 Arkom Sp. z o.o. Słupsk 10
1244 Z500 Sp. z o.o. Warszawa 10
1245 Wexel P. Mikołajewski, M. Zaporowski – sp.j. Psary Małe 10
1246 TEK Instal Sp. z o.o. sp.k. Poznań 10
1247 Piecobud Sp. z o.o. S.K. Płock 10
1248 Rem-Bud I. Butkiewicz i Wspólnicy sp.j. Suwałki 10
1249 El-Mar Sp. z o.o. Dobrodzień 10
1250 RGB Sp. z o.o. S.K. Wrocław 10
1251 GFA Sp. z o.o. Gdańsk 10
1252 Siódme Niebo S.A. Warszawa 10
1253 Akwedukt Sp. z o.o. Kielce 10
1254 Waśpol Wiesław Waś, Czesław Waś sp. j. Skawina 10

źródło: Instytut Europejskiego Biznesu  na podstawie danych z Krajowego Rejestru Sądowego.

Do analizy wyników finansowych przedsiębiorstw przyjęto firmy spełniające następujące warunki:

1. Wartość przychodów netto ze sprzedaży i zrównanych z nimi większa niż 100 tys. zł w 2017 roku,

2. Zysk netto w latach 2016 i 2017 wyższy niż 1 tys. zł.

3. Kapitał własny w latach 2016 i 2017 wyższy niż 1 tys. zł.

 

Metodologia liczenia wartości rynkowej

Wartość rynkowa firm szacowane jest w porównaniu do spółek krajowych notowanych na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie.

Do obliczeń wykorzystywane są wskaźniki C/Z (cena do zysku netto) i C/WK (cena do wartości księgowej, czyli cena do sumy funduszy własnych i zysku netto) średnie dla spółek krajowych notowanych na Giełdzie Papierów Wartościowych, liczone przez analityków GPW.

Wskaźniki do liczenia wartości rynkowej

W końcu  marcu 2019 r.:  C/Z:  14,8, a  C/WK: 1,15.
źródło: Biuletyn Statystyczny GPW
Według wskaźników giełdowych z marca 2019 r. zostały policzone dwie wartości rynkowe firmy w końcu marca 2019 r. Jedna to iloczyn zysku netto w 2017 r.  i wskaźnika C/Z w końcu marca 2019 r., a druga to iloczyn wartości księgowej w końcu 2017 r.  i wskaźnika C/Wk w końcu marca 2019 r. Średnia arytmetyczna z tych wartości rynkowych to szacowana wartość rynkowa firmy w końcu marca 2019 roku.
Informacje o Magazynie Przedsiębiorców „Europejska Firma” i Instytucie Europejskiego Biznesu

Magazyn Przedsiębiorców „Europejska Firma” i Instytut Europejskiego Biznesu zajmują się analizą wyników finansowych przedsiębiorstw. W ciągu 14 lat dokładnie przeanalizowali wyniki finansowe 80 tysięcy polskich firm. Analizy opierają się głównie na oficjalnych i wiarygodnych danych finansowych, przekazywanych przez firmy do Krajowego Rejestru Sądowego. Dane te są publiczne i ogólnie dostępne, by bezpieczniejsza była działalność gospodarcza.  Analizy i rankingi pomagają w sprawdzeniu wiarygodności partnerów gospodarczych.

Od 2006 r.  Instytut Europejskiego Biznesu organizuje Konkurs Gepardy Biznesu. Jeżeli w przyjętym okresie średnia z dynamik przychodów i zysku netto badanej firmy wynosi więcej niż 10 proc., przyznaje jej bezpłatnie tytuł Gepard Biznesu.

Od marca 2016 r. projekt ten jest chroniony za pomocą znaku towarowego Business Gepard w 28 krajach Unii Europejskiej.

Na podstawie danych z KRS instytut organizuje też od 2008 r. Konkurs Efektywna Firma, a od 2013 r. Program Promocyjny Mocna Firma Godna Zaufania.

Za Efektywną Firmę uznaje tę, w której stosunek zysku netto do przychodów wynosi więcej niż 5 proc. Tytuł Mocna Firma Godna Zaufania przysługuje tej, która w danym roku jest jednocześnie wyróżniona w Konkursie Gepardy Biznesu i Konkursie Efektywna Firma.

Od 2008 r. IEB na podstawie danych z KRS organizuje też Konkurs Brylanty Polskiej Gospodarki. Tytuł ten przyznaje firmom, których wartość rynkowa wynosi według jego szacunków więcej niż 10 mln zł.

Na podstawie danych finansowych instytut liczy wartość rynkową firm w uproszczony sposób, wykorzystując dwa wskaźniki z Giełdy Papierów Wartościowych w Warszawie: C/Z, czyli Cena do Zysku netto oraz C/Wk – Cena do Wartości Księgowej.

Wartość rynkowa firm wykorzystywana jest od 2020 r. również w Konkursie Brylanty Polskiej Przedsiębiorczości, który instytut organizuje od 2007 r. Tytuł ten przyznaje miastom, w których znajdzie dużo firm wartych łącznie więcej niż 10 tys. zł na mieszkańca.

Od 2012 r. instytut prowadzi Konkurs Wielki Modernizator Polski. Tytuł przyznaje podmiotom, w których dwuletnia amortyzacja była wyższa niż 5 mln zł .

Od 2013 r. IEB organizuje Konkurs Światowa Firm Worldwide Company. Tytuł przyznaje przedsiębiorstwom eksportującym do minimum 3 krajów.

Każdego roku do instytut zgłaszają się firmy z prośbą, by przeanalizował ich wyniki finansowe i ocenił, czy zasługują na wyróżnienie w jego konkursach.

OFERTA HANDLOWA

Statuetka Brylant Polskiej Gospodarki 2019 kosztuje 990 zł netto, dyplom XII edycji Konkursu Brylanty Polskiej Gospodarki 2019 – 330 zł netto, logo promocyjne Brylant Polskiej Gospodarki 2019, które można wykorzystywać bezterminowo na wszystkich nośnikach – 330 zł netto, plakietka do statuetki – 30 zł.
Wymiary statuetki: wysokość 21 cm. Średnica szklanego brylantu – 8 cm.
Statuetka zamocowana jest na podstawce z szarego marmuru: długość 7 cm, szerokość 7 cm, wysokość 4 cm.
Waga statuetki z podstawką: 2 kg.
Plakietka mocowana jest na dłuższej krawędzi. Może być na niej wygrawerowane logo Państwa Firmy w kolorze czarnym, co zwiększy koszt o 60 zł netto.
Logo promocyjne wysyłamy mejlem, a dyplomy i statuetki można otrzymać pocztą albo odebrać na IX Kongresie Nowoczesnej Gospodarki 18 czerwca 2020 r. w Warszawie.
Udział w kongresie kosztuje 400 zł netto od osoby. W tej cenie jest jeden dyplom dla uczestnika kongresu i krótka prezentacja firmy (dwa slajdy: na pierwszym kilka kluczowych zdań o firmie, na drugim logo firmy).
Dyplomy i statuetki można kupić nie tylko dla firmy, ale również dla jej pracowników. To dobra forma wyróżnienia pracowników za wkład w rozwój firmy.

Zamówienie wystarczy złożyć mailem. W odpowiedzi wysyłamy wypełniony formularz zamówienia z numerem konta bankowego i oczekujemy na wpłatę na nasze konto bankowe. Dopiero po otrzymaniu zapłaty wysyłamy zamówione produkty i fakturę.

Kontrakt w sprawie oferty handlowej:

Łukasz Krajewski

lukasz.krajewski@europejskafirma.pl

tel. 536 303 088, (22) 77 14 200