Gepardy BiznesuInstytutPolskie Brylanty

BAP POLSKA – ALWAYS ON TIME!

BAP Polska to prężnie rozwijająca się firma, która oferuje usługi transportu międzynarodowego. Podstawową ideą firmy jest terminowość, profesjonalizm oraz zapewnienie satysfakcji kontrahentów podczas wykonywania usług.

„Dziś nie wystarczy dobrze reagować na potrzeby klientów, w BAP Polska jesteśmy przekonani, że należy przekraczać oczekiwania klientów”. Współpracując z firmą BAP Polska, klienci spotykają wykwalifikowany zespół pracowników, którzy realizują każde zlecenie z pasją oraz utożsamiają się z potrzebami firm, z którymi przedsiębiorstwo współpracuje”,  mówi Bartosz Paczkowski, prezes  BAP Polska Sp. z o.o. w Gdyni.

BAP Polska specjalizuje się w transporcie chłodniczym do przewozu powierzonych produktów żywnościowych. Przeprowadzane są rejestry kontroli temperatury podczas transportu, które są zgodne z realizowanymi zleceniami  dla zachowania świeżości żywności. Izotermiczne środki transportu odpowiadają międzynarodowym wymaganiom. Dodatkowo BAP Polska posiada certyfikat IFS Food Standard, dzięki czemu klienci mogą mieć pewność, że produkty są transportowane i przechowywane w bezpieczny sposób.

Głównym celem BAP Polska jest realizowanie usług transportowych w sposób efektywny, bezpieczny oraz szybki. Każde realizowane zlecenie otrzymuje odpowiednią uwagę, tak aby było dostarczone bezproblemowo na wskazane miejsce. Od lat firma cechuje się przywiązaniem do terminowości dostaw. Podstawowa zasada BAP Polska to być  „zawsze na czas”.

Firma BAP Polska jest uznawana jako odpowiedzialny partner biznesowy, który wciąż poszukuje nowych rozwiązań z rosnącymi profitami dla klientów. Firma wnosi maksimum kompetencji zespołu i flotę ponad 130 pojazdów.

BAP Polska jest jedną z najlepiej prosperujących polskich firm transportowych oferujących usługi w zasadzie w całej Europie na rynku chłodniczo-transportowym.  Potwierdzają to zarówno zadowolenie kontrahentów z realizacji zleceń, ale również zdobyte nagrody. Do jednych z nich należy nagroda Gepard Biznesu 2020.

***

BAP Polska Sp. z o.o. w Gdyni została wyróżniona przez Instytut Europejskiego Biznesu w XV edycji Konkursu Gepardy Biznesu 2020 i XIII edycji Konkursu Brylanty Polskiej Gospodarki 2020 na podstawie wiarygodnych dany finansowych z Krajowego Rejestru Sądowego.