Przyjazne Miasto

Bank Spółdzielczy w Sośnicowicach Bankiem Przyjaznym Przedsiębiorczości 2015

Bank Spółdzielczy w Sośnicowicach uzyskał tytuł Bank Przyjazny Przedsiębiorczości 2015. Jego klienci wypełnili w kwietniu i maju 2015 r. pięć ankiet.  Średnia ocen banku to 5,4 punktów na 6 możliwych do zdobycia.

 W ankiecie konkursowej Paweł Folwaczny, odpowiedzialny za finanse Przedsiębiorstwa Handlu i Usług Transportowych  Foltrans-Center w Sośnicowicach przyznał 6 punktów Bankowi Spółdzielczemu  w Sośnicowicach, w którym jego firma ma swój główny rachunek.

“Podoba mi się w tym banku elastyczność w dopasowywaniu swojej oferty do klienta. Rzeczowość i konkretność w negocjacjach, wprowadzanie nowych produktów dopasowanych do klienta, szybkość działania i procesów decyzyjnych, miła obsługa”, napisał Paweł Folwaczny.

W ankiecie konkursowej Bonifacy Lerka, prezes zarządu Lebopoll Sp. z o.o. w Sośnicowicach, przyznał 5 punktów Bankowi Spółdzielczemu  w Sośnicowicach, w którym jego firma ma swój główny rachunek.

Doceniamy Bank Spółdzielczy w Sośnicowicach za dobrą i długoletnia współpracę oraz za umiejętność wychodzenia naprzeciw  potrzebom przedsiębiorcy. Doskwiera nam brak obrotu dewizowego, napisał Bonifacy Lerka.

W ankiecie konkursowej Piotr Porwoł, właściciel firmy, przyznał 6 punktów Bankowi Spółdzielczemu  w Sośnicowicach, w którym jego firma ma swój główny rachunek.

“Podoba mi się w tym banku szybkość i elastyczność działania, stały kontakt telefoniczny z pracownikami a także z zarządem. Jak na tej wielkości bank nie widzę potrzeby jakiejkolwiek zmiany działania banku”, napisał Piotr Porwoł.

W ankiecie konkursowej Małgorzata Dratwa, właścicielka Z.P.H.U. Małro Małgorzata Dratwa w Sośnicowicach, przyznała 4 punktów Bankowi Spółdzielczemu  w Sośnicowicach, w którym jego firma ma swój główny rachunek.

“Doceniam ten bank za profesjonalizm pracowników. Doskwierają nam w nim wysokie prowizje i opłaty”, napisała Małgorzata Dratwa.

W ankiecie konkursowej Roman Witczak, prokurent WITPOL Sp. z o.o. w Żernicy, przyznał 6 punktów Bankowi Spółdzielczemu  w Sośnicowicach, w którym jego firma ma swój główny rachunek.

“Doceniam ten bank za indywidualne podejście do klienta i przyjazną atmosferę”, napisał Roman Witczak.

Ogólnopolski Konkurs Bank Przyjazny Przedsiębiorczości prowadzony jest od 2009 r. przez Instytut Nowoczesnego Biznesu na podstawie opinii klientów biznesowych banków.  Obecnie trwa siódma edycja konkursu Bank Przyjazny Przedsiębiorczości 2015.