Gepardy Biznesu

Bank Spółdzielczy w Kaliszu Pomorskim jest dobrze znanym w swoim środowisku

Dużym atutem naszego Banku jest zaangażowanie pracowników, ich identyfikacja z firmą, dobra energia i wiedza. Dokładamy wszelkich starań, aby każdy Klient, który choć raz skorzystał z proponowanych przez nas usług, pozostał z nami na zawsze, mówi Zofia Gardzińska, Prezes zarządu Banku Spółdzielczego w Kaliszu Pomorskim.

Zofia Gardzińska, Prezes zarządu Banku Spółdzielczego w Kaliszu Pomorskim:

Bank Spółdzielczy w Kaliszu Pomorskim działa na terenie województwa zachodniopomorskiego.
Posiadamy 6 placówek obsługi Klienta.
Dbałość o systematyczne podnoszenie jakości świadczonych usług to jedno z priorytetowych założeń strategii rozwoju konsekwentnie realizowanej przez nas od wielu lat.
Bank stale dąży do wzbogacania swojej oferty o produkty i usługi, które w pełni sprostają oczekiwaniom Klienta.
Do podstawowych celów działalności banku należy zapewnienie kompleksowej obsługi finansowej firmom działającym na terenie miast i wsi, przedsiębiorstwom sektora rolno – spożywczego, rolnikom oraz osobom prywatnym, jak również wspieranie rozwoju gospodarczego środowisk lokalnych.

 Image
Zofia Gardzińska, Prezes zarządu Banku Spółdzielczego w Kaliszu Pomorskim
Bank Spółdzielczy w Kaliszu Pomorskim od wielu lat jest godnym zaufania partnerem.
Szerokie grono Klientów, którzy nam zaufali, świadczy o tym, iż jesteśmy w stanie sprostać bardzo dużej konkurencji charakterystycznej dla rynku usług bankowych.
Dzięki zastosowaniu nowoczesnych rozwiązań technologicznych Bank Spółdzielczy może zaoferować Klientom produkty depozytowo – kredytowe na wysokim poziomie.
W 2014 roku podpisaliśmy umowę w zakresie LEASINGU SGB, posiadamy w swojej ofercie poręczenia Zachodniopomorskiego Funduszu Poręczeń Kredytowych, umowę portfelową z Bankiem Gospodarstwa Krajowego.
Poza interesującymi liniami kredytowymi oferujemy szeroką gamę rachunków bankowych, lokat terminowych oraz kart płatniczych i kredytowych.
Oferujemy dostęp do naszych usług także za pośrednictwem Internetu, telefonu komórkowego czy tabletu.
Dokładamy wszelkich starań, aby każdy Klient, który choć raz skorzystał z proponowanych przez nas usług, pozostał z nami na zawsze.
Bank Spółdzielczy w Kaliszu  Pomorskim jest dobrze znanym w swoim środowisku.
Dla nas liczy się przede wszystkim Klient i jego potrzeby. Tak postrzegana filozofia procentuje w postaci sumy bilansowej, która zwiększa się każdego roku.
Nasza działalność to nie tylko usługi bankowe, to również szeroka pomoc wielu instytucjom, organizacjom, stowarzyszeniom, szkołom.
Naszym zdaniem wspieranie lokalnych inicjatyw jest bardzo istotne, ponieważ buduje naszą tożsamość i integruje ze społeczeństwem.
Bank w swoich zamierzeniach postawił na jakość obsługi Klienta, wzrost atrakcyjności produktów i doskonalenie komunikacji z klientem.
Skrupulatnie realizujemy te zamierzenia i utrzymujemy swoją pozycję na rynku.
Zwieńczeniem tych celów są nagrody jakie uzyskujemy: „Złoty Bank SGB 2012”, „Orzeł Agrobiznesu 2014” , „Certyfikat Euro Renoma 2014”, nagrody z SGB-Bank S.A oraz Wielkopolskiego Towarzystwa Ubezpieczeń Wzajemnych i Rentowych Concordia Capital S.A. – „Budapeszt 2013” i „Lizbona 2014”.
Dużym atutem naszego Banku jest zaangażowanie pracowników, ich identyfikacja z firmą, dobra energia i wiedza.

Bank Spółdzielczy w Kaliszu Pomorskim został wyróżniony w IX edycji Ogólnopolskiego Konkursu Gepardy Biznesu 2014.