Efektywna FirmaGepardy BiznesuMocna Firma

Aquaform oferuje czystą formę światła

Światło kreuje przestrzeń. Wpływa na nasze samopoczucie i efektywność. Aquaform Lighting Solutions to polski producent opraw oświetleniowych z ponad dwudziestoletnią tradycją, który na co dzień dba o wysoką jakość oświetlenia w domach mieszkalnych, przestrzeniach użytkowych, biurach, galeriach i przestrzeniach publicznych.

Aquaform w działaniu kieruje się mottem przewodnim: czysta forma światła, które oznacza połączenie najwyższej jakości wzornictwa z wysoko zaawansowanymi technologiami, sztuki z techniką oraz idei z użytecznością. Proponowane przez Aquaform rozwiązania wielokrotnie nagradzano na arenie ogólnopolskiej i międzynarodowej (m.in. nagrodami Red Dot Design Award 2015 dla oprawy equilibra BALANS czy iF Desgin Award 2016 dla opraw OLEDRIAN). Obok opraw na standardowe źródła światła w portfolio firmy można znaleźć całą gamę lamp w najnowszej technologii OLED i LED. Jakie możliwości dają oprawy oświetleniowe Aquaform?

Image

 Aquaform daje szeroki wybór opraw zarówno do wnętrz prywatnych jak i biur czy przestrzeni publicznych. Proponowane przez Aquaform lampy LED umożliwiają indywidualną konfigurację wielu parametrów technicznych, takich jak strumień świetlny, moc czy odwzorowanie barwy. Jedną z propozycji jest oprawa oświetleniowa THIN TUBE LED. Mimo małego przekroju (zaledwie 4 cm) lampy wiszące i kinkiety z tej rodziny wyposażone zostały w komponenty, dzięki którym ich skuteczność świetlna jest naprawdę imponująca.

Image

Inną propozycją są oprawy oświetleniowe z zastosowaniem wschodzącej technologii OLED (Organic Light Emitting Diode). Lampy z rodziny OLEDRIAN powstały jako efekt współpracy Aquaform z uznanym polskim projektantem – Piotrem Jagiełłowiczem oraz z jednym z gigantów świata technologii – firmą LG Display.  Niewielka grubość paneli (zaledwie 6 mm), światło o wysokim rozproszeniu i odwzorowaniu barwy (CRI>90), niska emisja ciepła, niewielki poziom poboru energii i brak zjawiska olśnienia to tylko niektóre z zalet rozwiązania. Charakterystyczna forma lampy w połączeniu z technologią tworzą oświetlenie XXI wieku – intrygujące w formie i imponujące w zakresie osiągnięć myśli technologicznej.

Image

Aquaform Lighting Solutions to polski producent oświetlenia, który stawia na rozwój. Proponuje oprawy oświetleniowe na standardowe źródła światła, nowoczesne rozwiązania LED, umożliwiające indywidualną konfigurację parametrów technicznych lamp oraz oprawy z wykorzystaniem najnowszej technologii OLED. Na ofertę firmy składa się szeroki wybór lamp sufitowych, wiszących, ściennych, wpuszczanych, reflektorów i opraw o podwyższonej szczelności, które mogą być projektowane jako oświetlenie do łazienki. Wraz z konstruktorami i projektantami oświetlenia Aquaform można również dostosować dostępne oprawy oświetleniowe do indywidualnych potrzeb projektu. Aquaform to wiele możliwości, warto wykorzystać je w swoim projekcie.   Odkrywaj czystą formę światła na: www.aquaform.pl

Image

AQUAFORM INCORPORATED Sp. z o.o. w Czernichowie została wyróżniona przez Instytut Europejskiego Biznesu w X edycji Konkursu Gepardy Biznesu 2015, w VIII edycji  Konkursu Efektywna Firma 2015 i w III edycji Programu Promocyjnego Mocna Firma Godna Zaufania – Strong Company 2015  na podstawie wiarygodnych danych finansowych z Krajowego Rejestru Sądowego.