AktualnościEfektywna FirmaInstytutKlub

4real, czyli moc marketingu internetowego!

Jesteśmy agencją marketingu internetowego z Częstochowy. Od ponad 20 lat pomagamy firmom oraz instytucjom publicznym, wykorzystać szanse, jakie daje Internet. Wyniki naszych działań za 2020 rok, docenił Instytut Europejskiego Biznesu. Jesteśmy dumni z wyróżnienia „Efektywna Firma 2020”!

 

„What we do in life, echoes in eternity”

Powyższe słowa wypowiedziane przez Maximusa Decimusa Meridiusa, zyskały sławę dzięki filmowi pt. Gladiator. Wierzymy, że wszystkie działania i sens naszej pracy, zostawią trwały ślad, nawet gdy nas już nie będzie. Każdego dnia talenty, wiedza i doświadczenie zespołu, wspierają Klientów w rozwoju biznesu w sieci. Kiedy oni rosną, my również możemy się rozwijać – to system naczyń połączonych. Nie ustajemy w wysiłkach, aby jak najlepiej wykorzystać potencjał partnerów biznesowych.

Chcesz rozwinąć biznes w sieci?

Internet zdystansował wszystkie pozostałe media pod względem potencjału marketingowego. Budowanie wizerunku, marki – w tym osobistej, a także prowadzenie biznesu – dobrze rozwijać w sieci. To wirtualny świat, który generuje realne korzyści, a my wiemy, jak je osiągnąć

Co robimy?

  • Identyfikację wizualną – profesjonalny marketing zaczyna się od logo, które ma znaczenie,
  • Strony www i portale – podstawowe i zaawansowane, zawsze dostosowane do potrzeb Klienta,
  • Sklepy internetowe – przyjazne użytkownikom i zachęcające do kupna,
  • Reklamę internetową – Google Ads nie ma przed nami tajemnic,
  • Pozycjonowanie (SEO) – sprawimy, że wyszukiwarka Google będzie Twoim sprzymierzeńcem,
  • Prowadzimy profile w mediach społecznościowych – używamy ich do napędzania biznesu i budowy społeczności wokół marki,
  • Automatyzację marketingu – efektywna komunikacja na podstawie e-mail marketingu.

Jesteśmy jedną z największych agencji marketingu internetowego 360° w Polsce. Kreujemy marki i rozpowszechniamy wiedzę o produktach oraz usługach naszych partnerów biznesowych. Skutecznie docieramy z przekazem promocyjnym i trafiamy w gusta Twoich potencjalnych klientów. Do tego celu wykorzystujemy różne kanały komunikacji, aby spotęgować efekty kampanii. Ponadto, monitorujemy zachowania konsumentów, analizujemy rezultaty wszystkich działań i obserwujemy reakcje odbiorców. Wszystko po to, aby znaleźć kanały i metody, przynoszące najlepsze rezultaty. Umiejętnie łączymy efektywne rozwiązania, aby dodatkowo wywindować wyniki, z korzyścią dla Kontrahentów.

Jesteśmy agencją, w której masz do dyspozycji całą paletę narzędzi, niezbędną do zbudowania skutecznego wizerunku w Internecie. Pełnimy funkcję zewnętrznego działu marketingowego, z którego zasobów możesz swobodnie korzystać. Dzięki temu, w jednym miejscu załatwisz najważniejsze sprawy, związane z rozwojem swojej firmy w sieci. Dobieramy budżety na działania, które przynoszą największe korzyści dla Twojego biznesu. Układamy strategie marketingowe i doradzamy, jakie narzędzia sprawdzą się w konkretnej branży. Nasze holistyczne spojrzenie na Kontrahentów, pozwala wypracować najlepsze rozwiązania.

O efekty troszczy się prawie 40. osobowy zespół specjalistów. Pracujemy dla instytucji publicznych, obsługujemy niemal 300 sądów, Prokuraturę Generalną, Prokuratury Rejonowe w kilku regionach kraju czy miasto Szczyrk. Zaufali nam między innymi: Omega Transport, Imola, Grupa PSO czy Związek Przedsiębiorców i Pracodawców. Pomagamy rozwijać biznes, a jednocześnie zapewniamy stabilność i wsparcie merytoryczne.

Dowiedz się więcej na: https://4real.pl/oferta-marketingu-internetowego.

Dzielimy się wiedzą

Prowadzimy blog, na którym tworzymy bazę wiedzy na temat reklamy, mediów społecznościowych, poruszamy branżowe zagadnienia i dzielimy się własnym doświadczeniem. Pokazujemy, jakie elementy są ważne, jak zmieniają się trendy i na jakie aspekty warto zwrócić uwagę, aby Twoja firma rozwijała się w sieci. Porady, wskazówki i zalecenia podawane są w przystępnej formie. Serwujemy informacje na tematy branżowe, a dzięki temu, czytelnicy bloga mogą odkrywać zakamarki świata marketingu.

Rośniemy w siłę

We wrześniu 2020 roku przejęliśmy markę Quantum, odpowiedzialną za tworzenie identyfikacji wizualnej. Wzbogaciło to ofertę agencji, która odpowiada teraz jeszcze szerzej na potrzeby Klientów. Pod koniec ubiegłego roku powiększyliśmy zespół o 7 specjalistów. Z kolei, 1 kwietnia 2021 roku, chociaż brzmi to nieprawdopodobnie, o kolejne 17 utalentowanych osób. Dynamiczny rozwój jest efektem wytężonej pracy i zaangażowania w realizowane projekty. W czasach, gdy budżety marketingowe były zmniejszane, firmy z którymi współpracujemy, zaufały nam i zainwestowały dodatkowe środki. Efekty? Sprzedaż partnerów biznesowych rośnie! Jest to najlepszy dowód, że nasze metody są skuteczne.

 

Tytuł „Efektywna Firma 2020” jest dużym wyróżnieniem. To potwierdzenie, że tworzymy rozwiązania, które przynoszą Klientom korzyści. Wiemy, czym jest moc marketingu internetowego i jak ją wykorzystać dla dobra Twojego przedsiębiorstwa. Chcesz się przekonać?