Mocne Firmy Godne Zaufania 2025Mocne Firmy Godne Zaufania 2025: BranżoweRankingi 2025

Mocne Firmy Godne Zaufania 2025 Opieki Zdrowotnej

Spośród 200 tysięcy polskich przedsiębiorstw, których wyniki finansowe w październiku 2026 r. zbadał Instytut Europejskiego Biznesu, tytuł Mocna Firma Godna Zaufania 2025 uzyskało 1150 firm opieki zdrowotnej, bo w latach 2023–2024 rozwijały się dynamicznie przy dużej efektywności działania.

Instytut Europejskiego Biznesu, utworzony 12 grudnia 2005 r., od tego czasu przeanalizował wyniki finansowe 300 tysięcy przedsiębiorstw działających w Polsce.

Przedstawiamy ranking, który ułożony jest według sumy miejsc w konkursie Gepardy Biznesu i konkursie Efektywna Firma. Najwyżej są w nim firmy, które są jednocześnie najbardziej dynamiczne i najbardziej efektywne.

Firmy wymienione w poniższym zestawieniu mogą bezpłatnie i bezterminowo wykorzystywać tytuł Mocna Firma Godna Zaufania 2025 publicznie na wszystkich nośnikach.

Jeżeli są Państwo zainteresowani wykorzystaniem wizerunku statuetki lub logo konkursu w celach marketingowych, otrzymaniem certyfikatu, statuetki podczas kongresu lub drogą pocztową – zapraszamy do kontaktu. Oferta handlowa dostępna jest na portalu EuropejskaFirma.pl (link do oferty).

Statuetka Mocna Firma Godna Zaufania
Statuetka Efektywna Firma 2025
Statuetka Gepard Biznesu

W rankingu poniżej przedstawione są wyliczenia Instytutu Europejskiego Biznesu na podstawie wiarygodnych, publicznych, ogólnie dostępnych informacji finansowych z Krajowego Rejestru Sądowego.

Wartość rynkowa firm szacowana jest w sposób analogiczny do wycen spółek krajowych notowanych na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie. Do obliczeń wykorzystywane są wskaźniki C/Z i C/WK. Metodologia szacowania wartości rynkowej, stosowana przez Instytut Europejskiego Biznesu, dokładniej opisana jest poniżej rankingu.

Mocne Firmy Godne Zaufania 2025 Opieki Zdrowotnej

LP.NAZWA FIRMYSIEDZIBAŚREDNI STOSUNEK ZYSKU NETTO DO PRZYCHODÓW W LATACH 2023-2024 W PROC.ŚREDNIA Z DYNAMIK ZYSKU I PRZYCHODÓW W LATACH 2023–2024 W PROC.WARTOŚĆ RYNKOWA FIRMY W GRUDNIU 2025 R. W TYS. ZŁ
1Good Life Clinic Sp. z o.o.Gdańsk2571540331856
2Viva Investment Sp. z o.o.Gdańsk140649131107
3Miaspi Sp. z o.o.Iława66107444255
4Rehasport Diagnostyka Sp. z o.o.Poznań9132940399
5Medenti Sp. z o.o.Podlesie6239320474
6Asgo Sp. z o.o. sp.k.Poznań5634514404
7Instytut Zdrowia Medicall Sp. z o.o. sp.k.Piotrków Trybunalski5631582094
8Nzoz Dentalium Centrum Stomatologii Sp. z o.o.Świdnica4355314214
9Niepubliczny Zakład Opiekuńczo-Leczniczy Ostoja Sp. z o.o.Podemszczyzna4340439989
10Epione Zawiszy Sp. z o.o.Katowice40691150362
11Carebits Sp. z o.o.Warszawa6719210478
12Centrum Rehabilitacji Tukan Sp. z o.o.Łabowa381513176543
13Neuromedic Sp. z o.o.Warszawa6617513616
14Stomatologia i Medycyna Estetyczna Kaleta Sp. z o.o.Rzeszów413024517
15Natadent Dental Clinic Sp. z o.o.Warszawa7815476085
16Medkomp Sp. z o.o.Tomaszów Mazowiecki4423017113
17Medickm Sp. z o.o.Ligota6016125582
18Natadent Sp. z o.o.Warszawa5914730648
19Mjm Studio Stomatologii Magdalena Mazurkiewicz - Janik sp.k.Wadowice3380911410
20Dental & Skin Clinic Espenschied Sp. z o.o.Jelenia Góra4616512010
21Ośrodek Medyczny Dmp Sp. z o.o.Lublin44159296278
22Sołowicz i Spółka Sp. z o.o.Warszawa352703726
23Centrum Rehabilitacyjno-Medyczne Terapeuta Sp. z o.o.Kielce39171113866
24Chirurgia Ortopedyczna i Traumatologia Sportowa Sp. z o.o.Wrocław801057555
25Centrum Medyczne Endonova Sp. z o.o.Gdynia2914599774
26Koala.La Sp. z o.o.Łańcut5112111901
27Parens Ośrodek Leczenia Niepłodności Sp. z o.o.Opole2966627626
28Skórna Clinic Sp. z o.o.Katowice3034210552
29Nzoz Sensimed Sp. z o.o.Kędzierzyn-Koźle2783854127
30Epione Kujawskie Sp. z o.o.Inowrocław4311856275
31Comers Med Sp. z o.o.Kraków322164052
32Habilitas Sp. z o.o.Żyrardów3025613467
33Stolmed Sp. z o.o.Inowrocław283796674
34Tworkowscy Stomatologia Sp. z o.o.Pakość3120610011
35Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Pasternik Sp. z o.o.Wrocław2672041065
36Ultra Mr Sp. z o.o.Wrocław2655822808
37Mazowiecki Ośrodek Psychoterapii i Psychiatrii Zielona Med Sp. z o.o.Radom292672399
38Dobromed Sp. z o.o.Ząbkowice Śląskie2561529651
39Galmed Sp. z o.o.Sanok331516571
40Lewoniewscy Medycyna Rodzinna Sp. z o.o.Sobolewo321669067
41Fertina Sp. z o.o. sp.k.Warszawa3414527751
42Medical Zoom Sp. z o.o.Katowice24217553456
43Possum Sp. z o.o.Wrocław419074113
44Ford Professional & Personal Development Sp. z o.o.Warszawa57772378
45Koskomed Sp. z o.o.Tarnobrzeg488015796
46AB OVO Sp. z o.o.Lublin3212839898
47Kujawsko-Pomorskie Centrum Wsparcia Psychologicznego Sp. z o.o.Toruń301518170
48Irh Medical Sp. z o.o.Gdańsk2528417659
49Sophia Rehabilitacja - Wypoczynek - Turystyka Sp. z o.o.Sarbinowo2531413468
50Artvimed-Chrobry Sp. z o.o. sp.k.Kraków3114760139
51Ekodent Sp. z o.o.Warszawa3112918852
52Centrum Medyczne Niemcewicza Sp. z o.o.Łódź2621413154
53Poro Care Sp. z o.o.Pątnówek43826750
54Medica Galen i Wojtkiewicz sp.j.Łódź311303893
55Santa Sp. z o.o. sp.k.Łódź36968894
56Thorrus Sp. z o.o.Bydgoszcz408321782
57Holistyczne Centrum Wellness Sp. z o.o.Rzeszów46767630
58Royalmed Premium Sp. z o.o.Łomianki3410124839
59Centrum Psychologiczne Danmedic Sp. z o.o.Brodnica301264493
60Feniks Kareł i Wspólnik sp.j.Zabrze3977123618
61Bulek - Med Sp. z o.o.Czarny Dunajec241868692
62Epione Opolskie Sp. z o.o.Głubczyce397758061
63Accessmedica Michał Danowski sp.k.Olsztyn536159882
64Dentysta Sp. z o.o.Częstochowa3011214702
65Fizjomed Sp. z o.o.Skrzydlna2812352697
66MC Mediclinic Sp. z o.o.Łowicz2811742562
67Centrum Medyczne Hipokrates Zabrze Sp. z o.o.Zabrze2322923482
68Dr Roth sp.k.Warszawa2230326989
69Ekstradent Sp. z o.o.Kielce338449455
70Kop-Med Sp. z o.o.Jaworzno485822928
71Mkj Teleradiologia Sp. z o.o.Banino36743223
72Grupa Tropicalmed Sp. z o.o.Kraków2317824346
73Vitascan Sp. z o.o.Nysa2415616400
74Poradnia Lekarska Eskulap-Bałtycka Sp. z o.o.Bytom328017651
75Indigo Sp. z o.o.Warszawa48544501
76D.Charytonowicz, M.Charytonowicz S.K.A.Warszawa814743810
77Elmed Sp. z o.o. sp.k.Toruń2130214054
78Directmedic Sp. z o.o.Wrocław289521834
79April Med Sp. z o.o.Świdnik415818603
80Praktyka Grupowa Lekarzy Scapula Sp. z o.o.Węgierska Górka203605387
81J&M-Dent Sp. z o.o.Bytom221742404
82Dentical Center Wilanów Sp. z o.o. sp.k.Warszawa26997724
83Arko-Med Sp. z o.o.Jelenia Góra39583856
84Prima - Help Sp. z o.o.Katowice269676344
85Reha-Point Sp. z o.o.Gdańsk195372282
86Centrum Innowacyjnych Terapii Sp. z o.o.Piaseczno231212539
87Centrum Medycyny Rodzinnej i Stomatologii Medyk Sp. z o.o.Brzesko221511814
88Instytut Trychologii Sp. z o.o. sp.k.Warszawa534539435
89Nordmedic Śląsk Sp. z o.o.Piekary Śląskie3266128556
90M - Med Grupa Medyczna Sp. z o.o.Wrocław307439263
91Sanato Sp. z o.o.Kraków28791260
92Centrum Medycyny i Rehabilitacji Artkinezis Sp. z o.o.Pęcice375615487
93Ovum Rozrodczość i Andrologia Sp. z o.o.Lublin1929921893
94Opc Sp. z o.o. Wrocław sp.k.Kraków2410056885
95Oculus Małkowski i Wspólnicy sp.k.Koszalin584333535
96Centrum Usług Medycznych SALUS Sp. z o.o.Tęgoborze494570040
97Vital Sp. z o.o.Strzelce Krajeńskie27797564
98Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Agnieszka Owczarczyk-Saczonek sp.k.Olsztyn193073442
99Medgen Kamila Czerska i Wspólnicy sp.k.Warszawa3457177754
100Livmed Sp. z o.o.Nowy Tomyśl2310336474
101Visionz Sp. z o.o.Warszawa42466247
102Nzoz Kolejarz Sp. z o.o.Łuków26825969
103Laboratorium Analityczne Sp. z o.o.Zawadzkie249024540
104Psychika Na Talerzu Sp. z o.o.Katowice211551496
105Psychologija Sp. z o.o.Lublin296736107
106Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Victodent Sp. z o.o.Bielsko-Biała192433014
107Zaldent Nowoczesna Stomatologia Sp. z o.o.Boronów183147769
108Romadent Sp. z o.o. sp.k.Żywiec23994225
109Skyclinic Wrocław Sp. z o.o.Wrocław394554455
110Kk Med Sp. z o.o.Jelenia Góra24865938
111Konopnymed Sp. z o.o.Biłgoraj414311206
112Psychomedic Pawłowska Sp. z o.o.Strzelin335415190
113Madame Justine Sp. z o.o.Warszawa1917740825
114Ośrodek Rehabilitacji i Odnowy Biologicznej Doni Cor Sp. z o.o.Brzeg266945441
115Wielomed Sp. z o.o.Nowy Sącz24849731
116Zakład Usług Leczniczo-Wypoczynkowych Pzl-Mielec Sp. z o.o.Krynica-Zdrój5638223834
117Przychodnia Rodzinna Sp. z o.o.Klimontów23872386
118Medical System Sp. z o.o.Warszawa221092216
119Chiramed Sp. z o.o.Tymbark229620335
120Probenefit S.A.Katowice211136813
121Abicon Sp. z o.o.Toruń295822388
122Aksonmed Sp. z o.o.Rzeszów22921323
123Gabinet Stomatologiczny Andrzej Szwarczyński sp.k.Poznań229211401
124Instytut Medyczny Dzieliccy & Spółka Sp. z o.o.Katowice503710646
125Rescue Help Sp. z o.o.Katowice173181969
126Krymed Sp. z o.o.Nowy Sącz247611625
127Warsaw Genomics S.A.Warszawa1914246146
128Implant Medical Przybylski Sp. z o.o.Gniezno463749725
129Villa Med Sp. z o.o.Białystok172663288
130Masuria Iława Dental Sp. z o.o.Iława201171396
131Aip Zawadzcy Sp. z o.o.Kraków713412374
132Jwg Plastyka Sp. z o.o.Brwinów211094016
133Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Malimed Sp. z o.o.Słomniki295610944
134Centrum Wsparcia i Terapii Uzależnień i Współuzależnienia Iwona Jackowska i Wspólnicy sp.k.Nietoperek237915285
135Dietetyka Nienażarty Sp. z o.o.Wrocław1724014332
136Sanatorium Zdrowie Sp. z o.o.Toruń2110342419
137Adam Ośrodek Rehabilitacyjno Wypoczynkowy Chabrzyk i Wspólnicy sp.j.Szczyrk344650912
138Rezonans Lipno Sp. z o.o.Lipno384154030
139Advita Sp. z o.o.Bydgoszcz38413060
140Wychowański Sp. z o.o.Warszawa275814126
141Bellus Sp. z o.o.Puszczykowo24729064
142DEMI MED M. Dębińska, P. Dębiński sp.k.Warszawa275727613
143Gabinety Terapeutyczne Sp. z o.o.Wrocław54344194
144Medi Kompleks Sp. z o.o. sp.k.Wiśniowa237510879
145Petra Medica Sp. z o.o.Warszawa2281240038
146Klinika Alfa Sp. z o.o.Sochaczew383940274
147Stomatologia A.Maciejewski sp.k.Ostrów Wielkopolski314613321
148Ośrodek Diagnostyki i Leczenia Niepłodności Medart Sp. z o.o. sp.k.Poznań218458755
149Naturalvit Sp. z o.o.Wrocław32441771
150Mpdental Sp. z o.o.Warszawa15162312141
151Bytomskie Centrum Medyczne Jedynka Sp. z o.o.Bytom154969293
152NZOZ Medico Sp. z o.o.Mielec2460915
153Centrum Medycyny Rodzinnej i Specjalistycznej Dilmed Sp. z o.o.Katowice25585724
154Stomatologia Zagził S.K.A.Częstochowa255716402
155Centrum Medyczne Ad Clinic Sp. z o.o. sp.k.Tychy22716339
156Unitmed Sp. z o.o.Wrocław34392167
157Premedicare Sp. z o.o.Poznań393425142
158Ambulatorium Sp. z o.o.Elbląg433223078
159Belwederska Clinic Sp. z o.o.Warszawa40334702
160Sonriso Sp. z o.o.Warszawa35376024
161Centrum Medyczne VITA MED Zawadzka & Sławiński S.K.A.Białystok463169839
162Mindclinic Sp. z o.o.Wrocław156883276
163Przedsiębiorstwo Marlibo-Medica Sp. z o.o.Olkusz25536366
164Cudmed Sp. z o.o.Ostrowiec Świętokrzyski153333163
165Zdrowa Sylwetka Bieńko Zarębska sp.k.Warszawa523046510
166Tworzymy Zdrowie Sp. z o.o.Kętrzyn264625220
167Rm7 Sp. z o.o.Krzeptów25501055
168Dermex Medical Sp. z o.o.Kutno323912626
169Danfarm Med Sp. z o.o.Szówsko1523515663
170Primadent Sp. z o.o.Rzeszów383358051
171Poradnia Ortmed Sp. z o.o.Łódź1617311274
172Nzoz Poradnia Ds Uzależnień Sp. z o.o. Sp.k.Warszawa20766719
173Plus-Dent Rabczak S.K.A.Kraków26458945
174Daw-Med M.Kowalska, M.Kowalski sp.j.Kraśnik323766225
175Rehabilitacja Wieżyca Sp. z o.o.Wieżyca1811229004
176Miniklinika Sp. z o.o.Koszalin23566440
177Q-Medicus Prywatne Gabinety Lekarskie Sp. z o.o.Wodzisław Śląski23541543
178Nzoz Neuromed Sp. z o.o.Andrychów1520212747
179Ewdomed Sp. z o.o.Konstancin-Jeziorna14376142849
180Ijmg Sp. z o.o.Bydgoszcz452915160
181Dentalblue Wawrzyn sp.k.Białystok1459922292
182Sodir Sp. z o.o.Radom333513942
183Mediskan Sp. z o.o.Katowice373224982
184Okomed Kamiński M., Kamed Sp. z o.o. sp.j.Warszawa143577186
185Elmedica Spółka Lekarska S. Stec i PartnerzySkarżysko-Kamienna16169149142
186Przychodnia Specjalistyczno - Rehabilitacyjna Pulsantis Sp. z o.o.Wrocław216977117
187Clb Clinic Sp. z o.o.Warszawa19841599
188Przychodnia Obozisko Sp. z o.o.Radom343315606
189Centrum Medyczne Noviline Nowicka S.K.A.Białystok662555412
190Warmińsko-Mazurskie Centrum Wzroku Sp. z o.o.Bartoszyce21648596
191Breath Sp. z o.o.Kielce22541056
192Prowita Sp. z o.o.Płock283711621
193Centrum Medyczne Cormedica Sp. z o.o.Warszawa22517154
194Pro-Dent Sp. z o.o.Kołobrzeg18902344
195Doppler Instytut Sp. z o.o.Warszawa1430412242
196Ośrodek Diagnostyczny Zdrowe Jelita Sp. z o.o.Żyrardów254214430
197Poddębina Med W. Piekarska sp.k.Tuszyn353135326
198Med-Dom Sp. z o.o.Niebylec188733428
199Przychodnia Lekarska Amicus Sp. z o.o.Wodzisław Śląski1612212530
200Wolmedica Sp. z o.o.Kielce343211614
201Supermed Centrum Medyczne Sp. z o.o.Wrocław18802072
202Eibach Dental - Med Clinic Sp. z o.o.Trzebinia432616203
203Dentist Maciej Żarow sp.k.Kraków303427323
204Parens Sp. z o.o.Rzeszów197119926
205Warszawskie Centrum Zdrowia Sp. z o.o.Warszawa343143327
206Perio-Dens Sp. z o.o.Bydgoszcz215412843
207Dar Medicum Zespół Poradni Specjalistycznych Poradnia Lekarza Rodzinnego Sp. z o.o.Swarzędz187314810
208Twoja Przychodnia Nowosolskie Centrum Medyczne Sp. z o.o.Nowa Sól313317306
209N Zoz Nr 1 w Lubartowie Sp. z o.o.Lubartów27365623
210Centrum Diagnostyki i Terapii In Corpore Sp. z o.o.Katowice352946386
211Nzoz Zabiegi Michał Bełdowski Sp. z o.o.Jedlicze A1514914691
212Cm Unimed Sp. z o.o.Kraków1610135629
213Diagnostyka Genesis Sp. z o.o.Poznań224582329
214Top-Med Sp. z o.o.Bytom215012282
215Medi Kompleks Sp. z o.o.Wiśniowa224755786
216NZOZ Almus Sp. z o.o.Debrzno234316224
217Eskulap Sp. z o.o.Tomaszów Mazowiecki372615800
218Bonus-Med Sp. z o.o.Kamionka Wielka263516913
219Centrum Chirurgii Stopy Kniaź Sp. z o.o.Wrocław151292575
220Nefrolux Wojciech Kamiński, Maciej Kamiński Sp. z o.o.Siemianowice Śląskie1873332076
221Endokrynologia Sp. z o.o.Poznań196312642
222Bat - Med Sp. z o.o.Radom352822532
223Onedayclinic Medical Sp. z o.o.Bielany Wrocławskie1416324227
224Centrum Medyczne Chorzów Stary Sp. z o.o.Chorzów17783528
225Perfekt Sp. z o.o.Malbork293211026
226Promedica Sp. z o.o.Rzeszów2734211803
227ARTMED Sp. z o.o.Krynica-Zdrój178515090
228Gabinety Lekarskie Centrum Sp. z o.o.Otwock214813761
229Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej OMEGA Sp. z o.o.Sokołów Podlaski214720501
230Alexis-Med Sp. z o.o.Pruszków352762521
231Radimed Sp. z o.o.Legnica195922943
232Centrum Opieki i Rehabilitacji Zdrowie Sp. z o.o.Częstochowa253768540
233Km Sp. z o.o.Warszawa332811429
234Libra Clinic Sp. z o.o.Wrocław151164226
235Oneness Sp. z o.o.Gdynia161001200
236Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Medico Praktyka Lekarzy Rodzinnych i Specjalistów Sp. z o.o.Tychy19547866
237Inter-Med Sp. z o.o.Kolbuszowa Górna46214435
238Ośrodek Terapii Uzależnień To Tu Sp. z o.o.Karnice16976805
239Puls Sp. z o.o.Rawicz214811097
240Hominum Sp. z o.o.Kalisz39241013
241Centrum Opieki Długoterminowej Sp. z o.o.Łańcut1417130455
242Gcc Sp. z o.o.Szczecin16839567
243Diagnostyka - Teleradiologia24 Sp. z o.o.Poznań1412434745
244Pemed Sp. z o.o.Osieczany342638727
245Okomedical Sp. z o.o.Krzeszowice19592606
246Omf Centrum Medyczne Sp. z o.o.Katowice402331489
247Przedsiębiorstwo Lecznicze Sp. z o.o.Lniano20497979
248Premium Dent Sp. z o.o.Rzeszów352512561
249Serce Sp. z o.o.Głogów141545041
250Centrum Medyczne Piasta 47 Sp. z o.o.Wałbrzych16815279
251Focus Medical Center Sp. z o.o.Warszawa233714520
252Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Hospicjum Domowe w Wolsztynie Sp. z o.o.Wolsztyn263334113
253Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Ars Medica Sp. z o.o.Rumia132324724
254Pozcero CM Sp. z o.o.Poznań293026226
255Mental Benefits Sp. z o.o.Gliwice128389506
256Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Medicus Sp. z o.o.Lipce Reymontowskie28314366
257Postęp S.A.Świebodzin168264178
258Club Dent Sp. z o.o.Warszawa18605646
259Centrum Medyczne Salus Praktyka-Med Sp. z o.o.Kargowa372413097
260Ortodoncja Sp. z o.o.Kraków412223794
261Pyrka-Med Rehabilitacja Kamil Pyrka Sp. z o.o.Radom24361367
262Domek-Med Sp. z o.o.Krosno1246012810
263Aramed Sp. z o.o.Mońki382313059
264Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Widok-Bronowice Turczyk sp.k.Kraków282913754
265Klinika Dr Dębski Sp. z o.o.Warszawa3425112672
266Vitamed Sp. z o.o.Białystok20479118
267Specjalistyczne Gabinety Lekarskie Mysłowice Sp. z o.o.Katowice123895536
268Medical Project Polska Sp. z o.o.Leszno19501524
269Centrum Medyczne Zdrowa Rodzina Sp. z o.o.Kraśnik302810959
270Artmedica Sp. z o.o.Toruń159817070
271Sxc Sp. z o.o. sp.k.Szprotawa20472537
272Nzoz Hospitium Sp. z o.o.Ostrów Wielkopolski28299897
273Samodzielny Publiczny Zakład Opiekuńczo-Leczniczy Im. Królowej KaroliDobrodzień168417784
274Oxford Med Sp. z o.o.Warszawa60184723
275Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej w Redzie Sp. z o.o.Reda167816195
276Manual-Med Sp. z o.o.Lublin176011084
277Ackermann Care Sp. z o.o.Warszawa15912443
278Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Karmelicka Sp. z o.o.Warszawa166811074
279Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Lekarz Dariusz Chmiel Sp. z o.o.Annopol412034156
280Twój Lekarz w Warszawie Sp. z o.o.Warszawa2141149636
281Zdrowie Sp. z o.o.Warszawa176110981
282Wolmed ® Sp. z o.o.Dubie167140682
283Biała Szuflada Sp. z o.o.Choszczno204431357
284Mazowieckie Centrum Stomatologii Sp. z o.o.Warszawa1851182327
285Przychodnie Opieki Zdrowotnej Sp. z o.o.Ryki27286736
286Almedic Sp. z o.o.Pruszcz1410411076
287Rcmed Jakubiec-Blajer sp.k.Rzeszów362125370
288Centrum Medyczne Salus-Med Sp. z o.o.Przemęt233440463
289Artmed Group Sp. z o.o.Wrocław121735637
290Akademia Rehabilitacji Sp. z o.o.Opole17563360
291Self Esteem Aesthetic Clinic Sp. z o.o.Warszawa17607132
292Dental One Sp. z o.o.Bydgoszcz382017739
293Luna Clinic P.S.A.Wrocław39193266
294Rajdent Sp. z o.o.Tuczępy24321137
295Podlaski Wojewódzki Ośrodek Medycyny Pracy w BiałymstokuBiałystok14915998
296Gdańskie Centrum Stomatologiczne Sp. z o.o.Gdańsk185341916
297Cardiopace Sp. z o.o.Gdynia233218665
298Kolmed-Center Sp. z o.o.Kołobrzeg22355505
299Sonomedico 1 Dariusz Cholewa sp.j.Tychy131361575
300Novadental - Aleksandra Nowak, Tomasz Nowak sp.j.Kalisz312428934
301Feniksmedica Sp. z o.o.Warszawa194514370
302Karłowickie Centrum Medyczne Kar-Med Sp. z o.o.Wrocław148629730
303Consilium Med Sp. z o.o.Lublin1217419190
304Praxis Sp. z o.o.Nowy Sącz1314417196
305Centrum Medyczne Med-Gastr Sp. z o.o.Łódź204047999
306Exira Gamma Knife Sp. z o.o.Katowice282553111
307Centrum Hiperbaryczne, Falkomed, Koch, sp.j.Wrocław362028715
308Lancet Sp. z o.o.Jastrzębie-Zdrój131175655
309N Z O Z Centrum Psychiatrii Sp. z o. o.Malbork1410947333
310Dobra Diagnostyka Sp. z o.o.Siemirowice115326694
311Pro Vitae Sp. z o.o.Chomranice115447813
312Praktyka Lekarzy Kopernik Jacek Napiórkowski sp.j.Skierniewice302339614
313Centrum Stomatologii Bałtycka Sp. z o.o.Kraków25289382
314Pro Familia Sp. z o.o.Jasionka157015970
315Eurodiagnostic Sp. z o.o.Kraków1214325582
316San-Vita Sp. z o.o.Dąbrowa Górnicza165810269
317Szpital Miejski w Tychach Sp. z o.o.Tychy1754135812
318Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej z siedzibą w Niedźwiadzie Sp. z o.o.Niedźwiada461610417
319Strefa Dobrej Medycyny Sp. z o.o.Kraków112129125
320Edentika Sp. z o.o.Zamość148312117
321Nutricare Sp. z o.o.Kraków312226334
322Akademia Motywacji i Edukacji Sp. z o.o.Warszawa282424004
323Specjalistyczny Zakład Opieki Medycznej Familia Medica Sp. z o.o.Ostrów Wielkopolski194112786
324Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej VERA Halina Kwiecień Sp. z o.o.Rokitno371939590
3254Seasons Sp. z o.o.Szczecin131046348
326APC Analizy Medyczne Sp. z o.o.Łódź312224554
327Sanatorium Uzdrowiskowe Chemik Sp. z o.o.Duszniki-Zdrój1218020705
328Progest Sp. z o.o.Poznań121494484
329Telmedicin Sp. z o.o.Warszawa3817232287
330NZOZ Kimber Sp. z o.o.Jasło282414874
331Marconi Medica Sp. z o.o.Świdnica2527102384
332Aga-Medica Sp. z o.o.Jaworzno1564597
333Samodzielny Publiczny Zespół Opieki Paliatywnej Im. Jana Pawła Ii w SuwałkachSuwałki242857157
334Bluemed Clinic Sp. z o.o.Katowice10156716235
335Marmedicam Sp. z o.o. sp.k.Jaworzno121259226
336Dolnośląskie Centrum Medyczne Dolvita Andrzej Dubiński i Danuta Dubińska Sp. z o.o.Wałbrzych19381763
337Ck-Medic Sp. z o.o.Ostrów Wielkopolski2329674
338Bochenek Stanisław Sp. z o.o.Cieszyn15621590
339Maciejów Sp. z o.o.Zabrze272314403
340Lider-Med Sp. z o.o.Zielona Góra213219724
341Centrum Medyczno-Stomatologiczne Jawi-Med Sp. z o.o.Ruda Śląska193719749
342Stomatologia Cytrus Lawenda K. Paluch-Potyrcha, D. Dereń Sp. z o.o.Zabrze174913028
343Przychodnia Zespołu Lekarza Rodzinnego Medicus'' Laskowska i Wspólnicy sp.k.Konin611329809
344MM Szynklewscy Sp. z o.o.Gdynia26243753
345Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Twoje Zdrowie El Sp. z o.o.Elbląg148251499
346Tlk Med Sp. z o.o.Kraków174620268
347Medical Centers The Medici Sp. z o.o.Łódź184412765
348Lekarze-Specjalisci.Eu Sp. z o.o.Lębork18405117
349Sed E. Nowacka, D.Wróblewska sp.j.Warszawa1119071973
350Krakowska Fabryka Zdrowia Sp. z o.o.Kraków16533353
351Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Dental-Bis Sp. z o.o.Szczecinek14703123
352Przychodnia Rodzinna Medical Sp. z o.o.Krasnopol42154985
353Centrum Medyczne Szyce Sp. z o.o.Szyce14717580
354Mj International Sp. z o.o.Zbuczyn28218090
355Mk - Medycyna i Kosmetologia Sp. z o.o.Gdańsk10131237090
356Med-Centrum Sp. z o.o.Lublin481311207
357Gemma CMI Sp. z o.o.Kielce21324971
358Uromed Sp. z o.o.Koszalin165415412
359Fox Med Sp. z o.o.Tczew18386714
360Centrum Medyczne Multimed Tadeusz Jucyk Sp. z o.o.Konin2920206226
361Medical Clean Sp. z o.o.Legnica156042446
362Centrum Diabetologii Sp. z o.o.Warszawa15618928
363Grupa Zdrowie Sp. z o.o.Płońsk2228569781
364Global Imperium 188 Sp. z o.o.Wrocław1463717
365Diagnostica Bank Komórek Macierzystych Sp. z o.o.Kraków391416828
366Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Sanatorium Uzdrowiskowe Plon Sp. z o.o.Polańczyk262343109
367PZP Stawowa Sp. z o.o.Bydgoszcz213021290
368Ebp Sp. z o.o.Reda23272965
369Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Promed Sp. z o.o.Tąpkowice222825992
370Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Puls Sp. z o.o.Przysucha391414782
371Medesta Dermatologia i Medycyna Estetyczna - Lekarz Danuta Dąbrowska i Michał Dąbrowski Sp. z o.o.Elbląg213017623
372Cliff Sp. z o.o.Zielona Góra14772407
373Medilens Spółka z Ograniczoną OdpowedzialnościąKielce193525200
374Technodent Sp. z o.o.Łęczyca272151827
375Specjalistyczna Poradnia Ginekologiczna Janusz Tomaszewski sp.k.Białystok311823751
376NZOZ Salus Sp. z o.o.Kalisz155634056
377Solanki Uzdrowisko Inowrocław Sp. z o.o.Inowrocław2227229562
378Glivclinic II Sp. z o.o.Gliwice12989048
379Info-Pat Sp. z o.o. sp.k.Poznań282018735
380Altermed Sp. z o.o.Katowice19348734
381Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Famed Sp. z o.o.Kraków22295161
382Fizjo M Iwona Malewicz S.K.A.Biała Podlaska23267382
383Hospicjum Im. Św. Jadwigi Sp. z o.o.Przeworsk351525107
384Gabinety Okulistyczne Sp. z o.o.Lublin138614461
385Serce Sp. z o.o.Leszno13865323
386Ludwin Gynecology Sp. z o.o. sp.k.Kraków381411512
387Paradowski Medical Group Sp. z o.o.Kraków146416371
388Contact-Med Sp. z o.o.Łódź146428051
389Stomatologia Signum Sp. z o.o.Daszewice451212397
390Dilab Sp. z o.o.Stalowa Wola164948957
391Przy Żytniej Sp. z o.o.Włocławek14655096
392Piast-Med Sp. z o.o.Kędzierzyn-Koźle331612784
393Reoptis Sp. z o.o.Poznań193433966
394Neuron Sp. z o.o.Bydgoszcz137953112
395Rezonans Życia Sp. z o.o.Warszawa13841489
396Zaniewski Bilski Sp. z o.o.Bisztynek1112220151
397Diabetica Sp. z o.o.Nysa22269134
398Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Nasze Zdrowie Janowski, Ogórkiewicz sp.j.Rojewo32167108
399Zespół Opieki Zdrowotnej w BiałejBiała3515105806
400Nzoz Specjalistyczna Przychodnia Lekarska Ergomed Sp. z o.o.Kraków521166321
401Mw Kontrakty Sp. z o.o.Łódź591011350
402Centrum Medyczne i Terapeutyczne Sante Clinic Sp. z o.o. sp.k.Sosnowiec351521003
403Almer Sp. z o.o.Opoczno111354500
404Centrum Medyczne Meditem Sp. z o.o.Bydgoszcz14694662
405Dentity Sp. z o.o.Warszawa14641800
406Shipgo Korczak S.K.A.Warszawa25226596
407Zakład Opiekuńczo-Leczniczy Samodzielny Publiczny Zakład Opieki ZdrowotnejGniezno222763757
408Medical Complex Sp. z o.o.Kraków193226937
409Haramed Sp. z o.o.Spytkowice21295514
410Medyczne Centrum Diabetologiczno-Endokrynologiczno-Metaboliczne Diab-Endo-Met Sp. z o.o.Kraków155116942
411Centrum Medyczne - Szpital Świętej Rodziny Sp. z o.o.Łódź1111574386
412Puls Sp. z o.o.Sosnowiec252112462
413Medoko Sp. z o.o.Sokołów Podlaski15492588
414Medi Concept Targosz Sp. z o.o. sp.k.Stryszawa103635374
415Medsfera Sp. z o.o.Gniezno146111234
416Nowomedica Sp. z o.o.Lublin4312115176
417Przychodnia Artur Szofer Sp. z o.o.Huta Krzeszowska521017070
418Kromakorp Sp. z o.o.Katowice9124215069
419Grupa Medyczna Vertimed Sp. z o.o.Warszawa242319839
420Eb Group Sp. z o.o.Warszawa203022282
421Korona Sanatorium Uzdrowiskowe Sp. z o.o.Muszyna98359535
422Genos Sp. z o.o.Łódź164424221
423Vita Sp. z o.o. Sp.K.Jarosław381324590
424Sanatorium Uzdrowiskowe Nida-Zdrój Sp. z o.o.Busko-Zdrój145652084
425Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Mini-Med Ośrodek Rehabilitacji Dzieci Sp. z o.o.Płock252126519
426Eurodiagnosis Sp. z o.o.Warszawa183325824
427Niepubliczny Specjalistyczny Zakład Opieki Zdrowotnej - Gabinet Usług Medycznych Trauma-Dent Andrzej Partyka sp.k.Pszczyna381216568
428Nzoz Medyk Sp. z o.o.Szczurowa43118886
429GCH Property Sp. z o.o.Gdynia1111236708
430Bluemed Sp. z o.o.Toruń29173631
431Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Kłodzki Obwód Lecznictwa Kolejowego Sp. z o.o.Kłodzko111025687
432Dreamlift Dariusz Grzegorczyk sp.k.Dzierżoniów10157955
433Fagmet Przychodnie Sp. z o.o.Warszawa137133705
434Mistodent Sp. z o.o.Warszawa222415916
435Uromedic Sp. z o.o.Ostrowiec Świętokrzyski41119431
436Arteria Care Services Sp. z o.o.Warszawa401221955
437Salus Nova Sp. z o.o.Mysłowice12829816
438Rezonans Powiśle Sp. z o.o.Dąbrowa Tarnowska291643253
439Medica Vision Centrum Medyczne Jabłońska-Szadkowska sp.k.Suwałki371236998
440Uniwersyteckie Centrum Stomatologii i Medycyny Specjalistycznej Sp. z o.o.Poznań1111758108
441Kolejowy Szpital Uzdrowiskowy Sp. z o.o. w CiechocinkuCiechocinek2322168518
442Vitrolive Sp. z o.o.Szczecin1030225501
443Medical-Team Sp. z o.o.Kęty21275846
444Przychodnia Zespołu Lekarza Rodzinnego Sanus Sp. z o.o.Kostrzyn261912290
445Centrum Medyczne Panorama Sp. z o.o.Radzymin301632461
446Eskulap Sp. z o.o.Kudowa-Zdrój371212854
447Gastromed-Ikar Sp. z o.o.Bydgoszcz14561672
448Przychodnia Lekarska San-Med Sp. z o.o.Tychy164117162
449Mikomed Sp. z o.o.Łódź173815439
450Peozet Sp. z o.o.Szczecinek232215171
451CM Sonomedico Sp. z o.o.Żory17379662
452Histotest Sp. z o.o.Wałbrzych101521187
453Podkarpackie Centrum Leczenia Chorób Naczyń Sp. z o.o.Strzyżów101431995
454Develio Sp. z o.o.Warszawa16377648
455Euro Medica Sp. z o.o.Bielsko-Biała15435364
456Mh Care Sp. z o.o.Warszawa17343113
457Maz-Med Sp. z o.o.Rzeszów12855750
458Willet Med Sp. z o.o.Warszawa17368155
459Mg Lekarze Rodzinni Gruziel, Magdoń Sp. z o.o.Kraków101435627
460Ośrodek Leczniczo-Profilaktyczny Promed Spółka Lekarska Suda i PartnerzyOstrowiec Świętokrzyski371227804
461Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Hygea Sp. z o.o.Tychy102164726
462J&K Zduny 6 Sp. z o.o.Bydgoszcz30156856
463Oftalmed Sp. z o.o.Tarnów102052107
464Przychodnia Lekarska Diamed Sp. z o.o.Kraków164025384
465Centrum Medyczne Hubert Sp. z o.o.Leszno32138951
466Nawrocki Clinic S.K.A.Gdańsk1012939187
467Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Salus Sp. z o.o.Sosnowiec11884503
468Love Orto Sp. z o.o.Skierniewice13644610
469Dip Cleaning Sp. z o.o.Warszawa1110821397
470Samodzielny Publiczny Zespół Podstawowej Opieki Zdrowotnej w Busku- ZdrojuBusko-Zdrój118835059
471Innova Capital Sp. z o.o.Warszawa39102823
472Mkdent Sp. z o.o.Gdańsk27161262
473Szpital Uzdrowiskowy Energetyk Sp. z o.o.Inowrocław3313133564
474Mikulicz Sp. z o.o.Świebodzice163792492
475Maxmed Ochenduszka Wiśniowska sp.k.Kazimierza Wielka222323676
476Lotus Medical Center Sp. z o.o.Wólka Kosowska38103624
477Prenatal - Med Sp. z o.o.Szczecin12735672
478Specjalmed Sp. z o.o.Dobczyce1540125005
479Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Ferrum Sp. z o.o.Poznań16395160
480Elmar Sp. z o.o.Opole17346471
481Euromed Przychodnia Lekarska Sp. z o.o.Częstochowa192713603
482Teledoctor Sp. z o.o.Łódź23198166
483Zdrowie Rodziny Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Praktyka Grupowa Lekarzy Sp. z o.o.Podegrodzie119820704
484Ośrodek Profilaktyki i Lecznictwa Wojnów Sp. z o.o.Wrocław17337168
485Krajowe Centrum Osteoporozy Sp. z o.o.Warszawa16363362
486Largo Sp. z o.o.Grodzisk Wielkopolski183019686
487Promed Specjalistyka Sp. z o.o.Tąpkowice341214229
488Pomocni A&S Sp. z o.o.Makówka3610997
489Sana Sp. z o.o. sp.k.Warszawa182831873
490Rentmed Sp. z o.o.Strzelce Opolskie1927902
491Fiort Clinic Sp. z o.o.Piotrków Trybunalski251715225
492Duo-Dental Czok sp.j.Czeladź92874720
493Stomatologia Nowe Dąbie Sp. z o.o.Kraków11771817
494Dent-A-Clinic Centrum Stomatologii i Chirurgii Sp. z o.o.Bardo91661430
495Geneva Trust Polska Sp. z o.o.Gdańsk1013563108
496Szpital Św. Róży Sp. z o.o. sp.k.Kraków12768137
497Klinika Dentystyczna Profident Sp. z o.o.Kielce251714858
498Pracownia Motywacja i Działanie Sp. z o.o.Świnoujście1446680
499Oko-Centrum Sp. z o.o.Świdnica91762021
500Bemamed Sp. z o.o.Racibórz21238804
501Wielomed Witowska Wielogłowy sp.k.Wielogłowy231911947
502Sante Clinic Sp. z o.o. sp.k.Sosnowiec144460408
503Sana Sp. z o.o.Garwolin222026662
504Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej w Kłaju Sp. z o.o.Kłaj119112020
505Severux Sp. z o.o.Chorzów15418528
506Nutrimed Sp. z o.o.Warszawa3510924470
507Centrum Medyczne Ikar - Borowicz sp.j.Bydgoszcz192650903
508Laboratorium Medyczne Labor Sp. z o.o. sp.k.Gostyń17324043
509Medycyna Pracy Rp Sp. z o.o. sp.k.Kraków13567146
510NIEPUBLICZNY SPECJALISTYCZNY ZAKŁAD OPIEKI ZDROWOTNEJ GOMED-OSTROWIEC SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA JAWNAOstrowiec Świętokrzyski331168244
511Centrum Medyczne Komorniki Sp. z o.o.Komorniki101206220
512Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Lekarze Rodzinni Tokarczyk I Wspólnicy S.J.Lipno261536402
513Dp Med Sp. z o.o.Jabłonna144419766
514Uzdrowisko Wieniec Sp. z o.o.Wieniec-Zdrój2121360867
515Przychodnia Agmed Sp. z o.o.Katowice85219319
516Dental Corner Sp. z o.o.Wrocław1011315510
517Edan - Med Sp. z o.o.Stargard34108829
518Centrum Medyczne Gwinner sp.k.Bielsko-Biała281347526
519Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Zdro-Medic Sp. z o.o.Bielsko-Biała15377591
520Panaceum Sp. z o.o. sp.k.Luboń24176643
521Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Evamed Sp. z o.o.Gorlice16346408
522Bobath Centrum Rozwoju Dziecka Sp. z o.o.Psary321110837
523Estemedica Sp. z o.o.Warszawa13482914
524Perfekt Dent Centrum Stomatologiczne Sp. z o.o.Elbląg14448326
525Śniadeckich 2 Gabinety Lekarskie Sp. z o.o. sp.k.Bydgoszcz92017672
526Centrum Stomatologii Candeo Dental Clinic Wiesław Hędzelek sp.k.Poznań241647891
527Ziebicka 5 Sp. z o.o.Poznań83764248
528Nzoz Arm-Med Sp. z o.o.Bolków11792889
529Puls Sp. z o.o.Mrozy12656822
530Zespół Lekarzy Biocen Sp. z o.o.Wadowice Górne15384882
531Jovimed Ośrodek Opiekuńczo - Rehabilitacyjny Sp. z o.o.Ksawerów182712330
532Centrum Stomatologii MEDISTICA Sp. z o.o.Łambinowice241510762
533Poradnia Medan Sp. z o.o.Łódź22196654
534Ewa - Med Sp. z o.o.Oława241522396
535Ultrasonografia Wieloprofilowa Pracownia Diagnostyczno-Lekarska Sp. z o.o.Zawiercie231718161
536Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej POMOCNA DŁOŃ Sp. z o.o.Jarosław321014908
537Fam Medica Sp. z o.o.Otwock163114758
538Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej Ministerstwa Spraw Wewnętrznych i Administracji Centrum Rehabilitacji w GórznieGórzno153450681
539Regionalne Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa w ŁodziŁódź1923142068
540Centrum Leczniczo-Usługowe Imienia Świętej Anny Sp. z o.o.Płock19237952
541Artemida Olsztyn Sp. z o.o.Olsztyn917214043
542Virtuson Sp. z o.o.Nowy Targ134510802
543Mc Medical Sp. z o.o.Domaniewice13444163
544Przychodnia Zespołu Lekarza Rodzinnego Familia Sp. z o.o.Dolsk21194594
545Antonia Sp. z o.o.Kraków27128295
546Grudziądzkie Centrum Medyczne Grumed Sp. z o.o.Grudziądz91546291
547Humanicus B. Mazur sp.k.Rzeszów163114337
548Medistika Sp. z o.o.Cisiec18241965
549Vita Medica Sp. z o.o.Grudziądz18247457
550Centrum Stomatologii Im. Astrid Lindgren Sp. z o.o.Kraków13463566
551Centrum Zdrowia Kobiet Femina Sp. z o.o.Lubin134610730
552Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej GAJA Sp. z o.o.Milicz241535783
553Uzdrowisko WYSOWA S.A.Wysowa-Zdrój2020160843
554Prymus Sp. z o.o.Suwałki261220117
555SCS Primadent Sp. z o.o.Nowy Sącz241524606
556Centrum Medyczne Puławska Sp. z o.o. sp.k.Warszawa192117187
557Med-Oral - Sp. z o.o.Rumia221641909
558Mr Diagnostic.Pl Sp. z o.o. sp.k.Elbląg281181916
559Diagnostyka - Tarnów Medyczne Centrum Laboratoryjne Sp. z o.o.Tarnów281173037
560Medicus Czarnków Sp. z o.o.Czarnków91793934
561Zdan-Med Sp. z o.o.Gliwice10841361
562Promedica Gp Sp. z o.o.Bydgoszcz271265189
563Królewska Sp. z o.o.Łódź144115275
564Euro Dent C.S. Andres sp.k.Gdańsk143539590
565Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Zdrowie Sp. z o.o.Koźmice Wielkie25135235
566Dental Management Services Sp. z o.o.Kraków91427601
567Centrum Fizmed Sp. z o.o.Bielsko-Biała21188822
568Centrum Specjalistyczne Biomed Borowscy sp.j.Bolesławiec261266665
569Gameta Gdynia Centrum Zdrowia Sp. z o.o.Gdynia823230604
570Laboratoria Medyczne Novalab Sp. z o.o.Suwałki109312484
571Novadentis Sp. z o.o.Warszawa10914334
572Jantar - Sp. z o.o.Ostrów Wielkopolski11669431
573Retkińskie Centrum Medyczne Sp. z o.o.Łódź17252723
574Niepubliczny Specjalistyczny Zakład Opieki Zdrowotnej Specjalistyczne Centrum Leczenia i Diagnostyki Sp. z o.o.Kraków281016566
575Mazovia Medical Plus Sp. z o.o.Błonie13422537
576Voxel S.A.Kraków24131028866
577Optolens Sp. z o.o.Poznań28106727
578Miejsko Gminne Centrum Medyczne Wol-Med Sp. z o.o.Wolbrom109232497
579Bella Dent Sp. z o.o.Racibórz13441430
580Estetico Sp. z o.o.Świeradów-Zdrój12482202
581Euromed-M Sp. z o.o.Mysłowice816915986
582Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Centrum Lekarskie Alfa sp.j. Ryszard Sędziak i WspólnicyBielsko-Biała192037833
583Centrum Rekreacyjno-Lecznicze Glinik I Sp. z o.o.Wysowa-Zdrój162920423
584Bik i Lipczyk - Sp. z o.o.Łódź20185740
585Sobol Health Center S.K.A.Sopot231321887
586Dentico Żebrowska-Zakrzewska Jowita sp.k.Gdańsk211714078
587Uśmiechy Joanna Trzepatowska sp.k.Kraków26119844
588Pro-Rad Sp. z o.o.Jaworzno91015845
589Klinika Piaseczno Sp. z o.o.Jastrzębie14331506
590M-Clinic Sp. z o.o. sp.k.Polanica-Zdrój835129652
591Ester-Med Sp. z o.o.Niepołomice14331257
592Dentic Art Implantologia Wójcik sp.k.Warszawa201719476
593Zdrowie Rodziny Sp. z o.o.Strzałkowo10748007
594Rządz Mniszek-Med. Sp. z o.o.Grudziądz13419379
595Sage Medica Sp. z o.o.Piotrków Trybunalski251110703
596Vital-Med Meritum Sp. z o.o. sp.k.Garbatka-Letnisko201811801
597Nzoz Ruptawa J. Świecik-Augustyniak, R. Augustyniak Sp. z o.o.Jastrzębie-Zdrój21162693
598Dentalpro Stomatologia i Estetyka Sp. z o.o.Gdynia107312318
599Opus II Sp. z o.o.Grudziądz10805373
600Cs Centrum Stomatologiczne Sp. z o.o.Pruszcz Gdański737820024
601Centrum Medycyny i Rehabilitacji Artkinezis Sp. z o.o. sp.k.Pęcice106817619
602Cdo Provega Sp. z o.o.Lublin992112031
603Supra-Med Bielsko Sp. z o.o. sp.k.Bielsko-Biała10655794
604Specjalistyczne Gabinety Lekarskie Danmed Sp. z o.o.Oborniki81912073
605Doktor Marlena Sp. z o.o.Warszawa74282323
606Jalmed Sp. z o.o.Poznań11553049
607Jcm Sp. z o.o.Kraków153013714
608Olmed Sp. z o.o.Częstochowa231310733
609Inter-Vita Sp. z o.o.Poznań17242565
610Clinica Uśmiechu Sp. z o.o.Tarnowskie Góry99311730
611Prof Sirek Medcosmetic Klinika Chirurgii Plastycznej sp.k.Bielsko-Biała822812465
612Praxi-Dent Sp. z o.o.Opole82005005
613Gpj Sp. z o.o.Turza191965836
614Smile Institute Sp. z o.o.Lubartów114814834
615Przychodnia Północ Sp. z o.o.Częstochowa10655028
616Doktor Pg Sp. z o.o. sp.k.Kraków11493875
617Uzdrowisko Krynica-Żegiestów S.A.Krynica-Zdrój8233136674
618Alma-Med Sp. z o.o.Gliwice181911442
619Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Stary Chełm Sp. z o.o.Gdańsk91133603
620H-T.Centrum Medyczne Sp. z o.o. sp.k.Tychy152930316
621Medicon Sp. z o.o.Radom211532832
622Vismed Sp. z o.o.Cieszyn12437225
623Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Falmed Sp. z o.o.Czechowice-Dziedzice211526641
624Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Vita Sp. z o.o.Olesno19174679
625Medimex Sp. z o.o.Pszenno20165095
626Panaceum Pruchnik Sp. z o.o. sp.k.Pruchnik81408010
627Klinika Nieborowice Sp. z o.o.Nieborowice133471141
628Stomatologia Węgrowska 3 Sp. z o.o.Elbląg81981121
629Specjalmed II Sp. z o.o.Dobczyce133413803
630Bio-Medical R. Stettner sp.k.Lublin172114471
631Józef Murawski Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Sanmed Sp. z o.o.Łambinowice10665247
632Sudeckie Centrum Onkologii Sp. z o.o.Pieszyce124112537
633Sanatorium Rehabilitacji Uzdrowiskowej Revita Sp. z o.o.Muszyna114613785
634Przychodnia Centrum Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Sp. z o.o.Radom13347177
635Uni-Medica Sp. z o.o.Jaroszowiec14326150
636Vitalaire Sp. z o.o.Poznań1918343473
637Ad Vitam Przychodnia Zdrowia Sp. z o.o.Radziszów181914062
638Enamed Sp. z o.o.Piotrków Trybunalski10693265
639Stomatologia Rodzinna Strefa Zęba Sp. z o.o. sp.k.Tychy18187653
640Centrum Medyczne Wieleń Sp. z o.o.Wieleń11514242
641Specjalistyczne Centrum Medyczne Sad-Med Sp. z o.o.Katowice91014363
642Medicogen Sp. z o.o.Kędzierzyn-Koźle81183644
643Klinika Okulistyczna Jasne Błonia Sp. z o.o.Łódź143082228
644Ratyńscy Dental Clinic Józefów Sp. z o.o.Józefów133518675
645Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Szpital Na Siemiradzkiego Im. Rafała Czerwiakowskiego Sp. z o.o.Kraków133581782
646Primula Clinics Sp. z o.o.Grodzisk Mazowiecki9862254
647Medowent Sp. z o.o.Bydgoszcz733743888
648Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej w PorębiePoręba75995908
649Centrum Medycyny Rodzinnej w Zakliczynie Sp. z o.o.Zakliczyn14292844
650Nzoz Trio-Med Bogumiła Nowak, Renata Leyko Sp. z o.o.Mielec74982522
651Orzeł Dental Care Sp. z o.o.Radom81156826
652Zk Management Sp. z o.o.Warszawa10576980
653Novamed Sp. z o.o.Zwierzyniec143211725
654Puckie Centrum Medyczne Sp. z o.o. sp.k.Puck133554515
655Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Gabmed Sp. z o.o.Łańcut13333276
656Samodzielny Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Bomed Sp. z o.o.Grybów172027854
657Instytut Zdrowia Sofra Im. Ewy i Sobiesława Zasady Sp. z o.o.Mielno718287547
658Swisslaser Kraków Sp. z o.o.Warszawa81171150
659Imares Sp. z o.o.Kielce769115331
660Przychodnia Zespołu Lekarza Rodzinnego Panaceum Sp. z o.o.Nowy Tomyśl172135176
661Anmed Sp. z o.o.Nowe Miasto Lubawskie231116010
662Badaj.To Sp. z o.o.Świętochłowice1332217997
663Holsa Medical Sp. z o.o.Katowice81082419
664Novo-Med Sp. z o.o.Mielec20149313
665Bejmed Sp. z o.o.Bejsce11483046
666Niepubliczny Zakład Podstawowej Opieki Zdrowotnej Provita Sp. z o.o.Ostrów Wielkopolski21126358
667Medpharma Zakład Opieki Zdrowotnej S.A.Starogard Gdański1916162533
668Wojnickie Centrum Medyczne Sp. z o.o.Wojnicz133216477
669Przychodnia Gołębiów Sp. z o.o.Radom171817335
670Wielmed Sp. z o.o.Łagów17187443
671A2 Clinic Sp. z o.o.Wałbrzych71523829
672Centrum Psychoterapii Pokonaj Lęk Sp. z o.o.Warszawa81013249
673Centrum Medyczne Curaleaf Sp. z o.o.Biała Podlaska72321247
674Centrum Implantologiczno-stomatologiczne Kodent Sp. z o.o.Głogów133311053
675Vitall Clinic Sp. z o.o. sp.k.Bielsko-Biała9705556
676Nzoz Cefis Dagmara Bardowska Sp. z o.o.Mielec10602008
677Ortodent Next Sp. z o.o. sp.k.Rzeszów123511819
678Kliniki Neuroradiochirurgii Sp. z o.o.Warszawa1426400105
679Przychodnia Portowa Sp. z o.o.Szczecin2112102312
680Przychodnia Rodzinna M M Marcinkowscy sp.k.Toruń19148593
681Praktyka Lekarska Szpiech Sp. z o.o.Pęgów22104652
682NZOZ Kaczmarczyk, Rak i Partnerzy - Lekarze Spółka PartnerskaLeszczyny20138161
683Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Specjalistycznego Lecznictwa Ambulatoryjnego Intermedica Sp. z o.o.Wągrowiec17187666
684Ortodent Sp. z o.o. sp.k.Rzeszów718721503
685Centrum Okulistyki Oko Dziecka Sp. z o.o.Łódź14253642
686Pallmed Sp. z o.o.Bydgoszcz1815391533
687Polski Związek Głuchych Zachodniopomorskie Centrum Medyczne Sp. z o.o.Szczecin171816906
688Kwiatek Dental Clinic Sp. z o.o.Poznań142565658
689Centrum Opieki Salus Sp. z o.o.Rybnik133111964
690Dentaria Sp. z o.o.Częstochowa96610074
691Centrum Medyczne Hansa - Rehabilitacja Czubek, Stankiewicz sp.k.Białystok211126633
692Bestwaydent Karolina Trusiewicz P.S.A.Warszawa123610156
693Bellodent Sp. z o.o.Legnica72696073
694Centrum Medyczne Credomed Sp. z o.o.Błonie13306123
695Medic Centrum Sp. z o.o.Łódź13297768
696Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Medicus Sp. z o.o.Zduńska Wola73085175
697Stomatologia Patrycja Jeziorska Sp. z o.o.Piaseczno11459927
698Epione Sp. z o.o.Katowice1914238028
699Medyk Sp. z o.o.Wola201219024
700Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Eskulap Biała Rawska Sp. z o.o.Biała Rawska8865774
701Vita Sp. z o.o.Nysa105614498
702Niepubliczny Specjalistyczny Zakład Opieki Zdrowotnej Miejskie Centrum Stomatologii Krowodrza Sp. z o.o.Kraków8804730
703Niepubliczny Zakład Rehabilitacji i Fizykoterapii Mastermed Sp. z o.o.Poznań9623513
704Powiatowe Centrum Zdrowia Sp. z o.o. w KowarachKowary161997903
705Medikor III Sp. z o.o.Kraków123368976
706Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej U Przyjaciół Sp. z o.o.Dąbrowa Górnicza17181839
707Niepubliczne Zakłady Lecznicze Sp. z o.o.Ludwików97230127
708Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Kamień Sp. z o.o.Rybnik8931906
709Dr N.Med.Teresa Fryda Laboratorium Medyczne Sp. z o.o.Katowice132969952
710Pszczyńska Spółka Lekarska Medices Sp. z o.o.Pszczyna9552704
711Fizjomed Pro Sp. z o.o.Kozy17168808
712Medi-Q Sp. z o.o.Warszawa18147953
713Artlife Sp. z o.o.Gdańsk14256300
714Osa Sp. z o.o.Wrocław152215192
715Diagnostyka S.A.Kraków11382295078
716Uniwersyteckie Centrum Stomatologiczne Gdańskiego Uniwersytetu Medycznego Sp. z o.o.Gdańsk201059267
717Salomed Sp. z o.o.Gniezno123017452
718Kemed Sp. z o.o.Jasło9606066
719Promed Sp. z o.o.Chojnice104232362
720Familia Medicina Sp. z o.o.Iwanowice Włościańskie8833744
721Ortognatyka-Dr Jagielak Sp. z o.o.Raszyn11412515
722Przychodnia Eskulap Sp. z o.o.Solec-Zdrój11354436
723Szpital Kliniczny Im. Dr. Emila Warmińskiego Politechniki Bydgoskiej - Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej w BydgoszczyBydgoszcz7172217413
724Centrum Medyczne Sp. z o.o.Zduńska Wola171510712
725Manualmed Centrum Fizjoterapii Sp. z o.o.Łódź10441737
726Zdrowie Sp. z o.o.Zawoja191111628
727Centrum Stomatologii Prodentica Sp. z o.o.Tarnobrzeg71223527
728Oftalmika Sp. z o.o.Bydgoszcz123145299
729Klinika Stomatologiczno-Lekarska Demeter Sp. z o.o. sp.k.Warszawa181211909
730Poezjadent Sp. z o.o. Sp. z o.o.Legionowo71111215
731Miejska Przychodnia SpecjalistycznaToruń151959609
732Przedsiębiorstwo Lecznicze Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Bhmed Sp. z o.o.Świdnica113427075
733Centrum Medyczne Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej As-Medica Sp. z o.o.Zgierz18148786
734Medicus Maurycy Jakubiec Urszula Jakubiec sp.j.Żywiec181239284
735Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej Im. Lecha Jędrzejkiewicza w BliżynieBliżyn9537959
736Ośrodek Chirurgii Oka Prof. Zagórskiego w Rzeszowie Sp. z o.o.Rzeszów87923986
737Centrum Słuchu i Mowy - Sp. z o.o.Kajetany1812253510
738Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Przychodnia Lekarska Wrzosy Sp. z o.o.Toruń123010706
739Cf Arkada Sp. z o.o.Jawor8693264
740Polident Centrum Stomatologiczne Potoczek sp.k.Wrocław71217604
741Miejska Przychodnia Lekarska Nr VI Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Sp. z o.o.Tarnów10396390
742Smile Dentica Sp. z o.o.Kraków71612819
743Igamed Justyna Sulich sp.k.Kraków161614095
744Provita Sp. z o.o.Katowice641183704
745Rehamedica Sp. z o.o.Opole8842003
746Wermedica Sp. z o.o.Kiekrz17143023
747Centrum Medyczne Łowicz Sp. z o.o.Łowicz8755696
748Resort - Med Sp. z o.o.Zamość104210709
749Specjalista Sp. z o.o.Warszawa113718982
750Periodent - Am Group Sp. z o.o. sp.k.Warszawa171311241
751Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Lekarz Rodzinny Sp. z o.o.Żywiec17139955
752Malmed Sp. z o.o.Straszyn - Rotmanka18124679
753Hipokrates Sp. z o.o.Zamość8713563
754Centrum Nowoczesnej Ortodoncji Sp. z o.o.Warszawa66989173
755Ortoline Sp. z o.o.Zielona Góra11331898
756Prodenta Clinic Sp. z o.o.Katowice16161384
757Ferreus Sp. z o.o.Warszawa10374362
758Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej Gminny Ośrodek Zdrowia w Dziadowej KłodzieDziadowa Kłoda62723228
759Centrum Medyczne Ad-Med Sp. z o.o.Wrocław181220875
760Wojewódzki Szpital Specjalistyczny we WrocławiuWrocław7124693571
761Ortognatyka Sp. z o.o.Raszyn171317041
762Dentical Sp. z o.o.Kalisz71211897
763Medica Poland - Centrum Rehabilitacji Sp. z o.o.Siedliszcze122818460
764Janusz Trzos NZOZ T - MED Sp. z o.o.Biała Podlaska86412065
765Cross Medica Szczepkowscy sp.k.Warszawa181214660
766Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Krowodrza Sp. z o.o.Kraków61806661
767Centrum Medyczne Med-All Sp. z o.o.Kraków8599047
768Inzpiro Sp. z o.o. sp.k.Warszawa17146506
769Centrum Stomatologiczno - Protetyczne Focus Sp. z o.o.Tarnów171315195
770Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Medkur L-P Sp. z o.o.Bielsko-Biała11325456
771Bodyclinic Sp. z o.o. sp.k.Warszawa85916533
772Zakład Opieki Medycznej Cer-Medic Sp. z o.o.Krotoszyn132412176
773Uniwersyteckie Centrum Stomatologii Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach Sp. z o.o.Bytom95246809
774Szpital Powiatowy Sp. z o.o. w PasłękuPasłęk132378100
775Pomorska Inicjatywa Medyczna Sp. z o.o.Toruń132327929
776Sporto Sp. z o.o.Łódź142112194
777Glodis Sp. z o.o.Poznań10375267
778Poradnia Na Wzgórzu Sp. z o.o.Świętochłowice15165715
779Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Przychodnia Lekarska NORD MED Sp. z o.o.Częstochowa151619515
780Nzoz Praktimed Sp. z o.o.Kraków11317438
781Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Vita-Med Sp. z o.o.Bytom13242898
782Centrum Medyczne Glob Sp. z o.o.Szamotuły61382768
783Med 8 Miechowice Sp. z o.o.Bytom63275719
784Gminna Przychodnia w Złotnikach KujawskichZłotniki Kujawskie11344420
785Eneida Sp. z o.o.Poznań61544760
786Nowy Szpital we Wschowie Sp. z o.o.Wschowa85971911
787Dr Beata Dethloff Sp. z o.o.Warszawa161420299
788Samodzielny Publiczy Szpital Kliniczny Nr 1 im. Prof. St. Szyszko Śląskiego UM w KatowicachZabrze796379315
789Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Przychodnia Zdrowia Rodziny Sp. z o.o.Kraków10337457
790Kaja24 Sp. z o.o.Otwock61871418
791Wojewódzki Ośrodek Profilaktyki i Terapii UzależnieńŁomża132023493
792Centrum Medyczne Zjednoczenia Sp. z o.o.Chorzów87211028
793Centrum Medyczne Almed Sp. z o.o.Tomaszów Mazowiecki181016811
794Centrum Medyczne Eskulap Sp. z o.o.Żary103917839
795Med-Jar Sp. z o.o.Płock18106478
796Ośrodek Chirurgii Oka Prof. Zagórskiego w Nowym Sączu Sp. z o.o.Nowy Sącz151615383
797Nowoczesne Centrum Medyczne Okoklinik Sp. z o.o. sp.j.Warszawa94524862
798Herz Sp. z o.o. sp.k.Warszawa12261174
799Centrum Medyczne Szubińska Sp. z o.o.Bydgoszcz62584057
800Lubmed Sp. z o.o.Lubin132130328
801Ladwa Sp. z o.o.Żyrardów61665059
802Poliklinika Arciszewscy Sp. z o.o.Białystok113214777
803Gminna Przychodnia w OsielskuOsielsko161315942
804Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej RI Med Sp. z o.o.Łódź11272607
805Salus Centrum Medyczne Sp. z o.o.Kłodzko1612113461
806Centrum Medyczne Batorego Sp. z o.o.Nowy Sącz131947696
807Specjalistyczny Ośrodek Okulistyczny i Sp. z o.o. sp.k.Wrocław103215106
808Przychodnia Lekarska Ikar Sp. z o.o.Bielsko-Biała17105107
809Nzoz Laboratorium Diagnostyki Medycznej Lambda Sp. z o.o.Jarosław61321154
810Wojskowa Specjalistyczna Przychodnia Lekarska Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej w KoszalinieKoszalin103324894
811Z44 Centrum Medyczne Sp. z o.o.Nowy Sącz61928985
812Samodzielne Publiczne Pogotowie RatunkowePruszcz Gdański113127382
813Ultramed Sp. z o.o.Kraków52762914
814Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Przychodnia Salwatorska Sp. z o.o.Kraków7964586
815Sanatorium Uzdrowiskowe Łączność Sp. z o.o.Ciechocinek151331275
816Gminny Ośrodek Zdrowia w GaworzycachGaworzyce7712039
817Miejska Przychodnia Lekarska Nr I - Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Sp. z o.o.Tarnów61032431
818Centrum Medyczne Alexandra Clinic Sp. z o.o. sp.k.Bielsko-Biała853706
819Powiatowe Centrum Medyczne Sp. z o.o. Szpital PowiatowyWieruszów122365423
820Centrum Medyczne Iwona Zys sp.k.Rakoniewice103231761
821Zespół Usług Medycznych Medyk Sp. z o.o.Świdnica112930025
822Centrum Medyczne Panaceum Sp. z o.o.Pszczyna11278601
823Sano Sp. z o.o.Gliwice14153128
824Kdk Sp. z o.o.Warszawa15138912
825Citymed Iziu Sp. z o.o.Warszawa9397393
826Wojskowa Specjalistyczna Przychodnia Lekarska Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej w BraniewieBraniewo9459904
827Dentalsand Sp. z o.o.Gdynia9447965
828Zdrowie-Brudzeński Zakład Opieki Zdrowotnej Sp. z o.o.Brudzeń Duży61746857
829Samodzielny Publiczny Wojewódzki Szpital Psychiatryczny Im. Św. Antoniego w RadecznicyRadecznica94473881
830Nzoz Nasza Poliklinika Pokotyckich Sp. z o.o.Sulęcin7821285
831Fizjo-Amicus Sp. z o.o.Poznań131810804
832Fulldent Sp. z o.o.Kraków61388482
83320 Wojskowy Szpital Uzdrowiskowo-Rehabilitacyjny Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej w Krynicy-ZdrojuKrynica-Zdrój84751598
834Fizjo-Tek Sp. z o.o.Krosno13191398
835Sident Sp. z o.o.Żywiec16108587
836Akademia Zdrowego Uśmiechu Sp. z o.o.Świdnica7613472
837Przychodnia Wiązów Sp. z o.o.Wiązów9351818
838Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej Gruźlicy i Chorób Płuc w AdampoluAdampol151225069
839Darimed Centrum Zdrowia Sp. z o.o.Kielce112810417
840Lancet Poradnie Specjalistyczne Sp. z o.o.Szczecin14148203
841Koryzna Clinic Sp. z o.o.Szczecin6971360
842Medcor Małgorzata Pyrchla sp.j.Trójczyce122213864
843Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Big-Med Sp. z o.o.Poznań15135343
844Holify Sp. z o.o.Poznań697557
845Miejska Przychodnia Zdrowia w Suchej BeskidzkiejSucha Beskidzka112412350
846Dentamed Sp. z o.o.Warszawa51625836
847Topmed Sp. z o.o.Kraków94118857
848Dental Art Studio Sp. z o.o.Warszawa10321690
849Dentmed Sp. z o.o. sp.k.Oleśnica103110188
850Medmaks Sp. z o.o.Łódź10301939
851Reten Sp. z o.o.Poznań842480
852Instytut Neurorehabilitacji Animus Sp. z o.o.Olsztyn61047849
853Specjalistyczne Centrum Medyczne Ułańska Sp. z o.o.Poznań9367075
854Inavita Sp. z o.o.Lublin61022555
855Amed Sp. z o.o.Katowice84552491
856Centrum Medyczne Luxmed Sp. z o.o.Lublin935287591
857Pielęgniarski Ośrodek Medycyny Środowiskowo - Rodzinnej i Szkolnej Salus Sp. z o.o.Leszno15122913
858Endoterapia Pfg Sp. z o.o.Warszawa93817944
859Miejskie Centrum Stomatologii Nowa Huta Sp. z o.o.Kraków102931694
860Gminny Ośrodek Zdrowia w LubichowieLubichowo8534834
861Centrum Seniora Sp. z o.o.Oborniki Śląskie51688072
862Zarembaort Sp. z o.o.Pszczyna8433287
863Atr-Med Sp. z o.o.Pruszków14158083
864Przychodnia Lekarska Żbików Sp. z o.o.Pruszków51334452
86521 Wojskowy Szpital Uzdrowiskowo - Rehabilitacyjny Samodzielny Publiczny Zakład Opieki ZdrowotnejBusko-Zdrój84570137
866Retina Okulistyka Fryczkowski sp.k.Warszawa84612040
867Przychodnia Specjalistyczna Słyszę Sp. z o.o.Nowy Sącz8402874
868Medyczne Centrum Specjalistyczne Polimed Sp. z o.o.Katowice7655178
869Sanatorium Uzdrowiskowe Dzwonkówka Spółdzielnia Pracy w Szczawnicy.Szczawnica51688895
870Pro-Trate Sp. z o.o.Warszawa12209245
871Free Energy Sp. z o.o. sp.k.Gdańsk9321324
872Zakład Usługowo-Handlowy Jar-Medik Sp. z o.o.Jarocin77425502
873Koło Basenu Sp. z o.o.Rydułtowy12196622
874Dental Perfect Sp. z o.o.Wrocław7585178
875Wojewódzka Stacja Pogotowia Ratunkowego Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej w ŁomżyŁomża67548982
876Sawimed Sp. z o.o.Warszawa84515984
877Fit-Med. Sp. z o.o.Wejherowo10273896
878Centrum Calma Sp. z o.o.Trzebnica751990
879Szpital Świętego Leona Sp. z o.o.Opatów76469577
880Samodzielny Publiczny Szpital Wojewódzki Im. Papieża Jana Pawła II w ZamościuZamość1030602929
881Effatha Sp. z o.o.Kraków121810815
882Medicus Sp. z o.o.Kraków9308560
883Szpital w Puszczykowie Im. Prof. S.T. Dąbrowskiego S.A.Puszczykowo1218374577
884Szpitale Pomorskie Sp. z o.o.Gdynia7541333127
885Nzoz Evita Sp. z o.o.Nowa Ruda83812771
886Holistic Dent Sp. z o.o.Koszalin9366003
887Gravmed Sp. z o.o.Radom6762344
888Spółka Medyczna Gdańsk-Południe Sp. z o.o.Gdańsk151128072
889Przychodnia Stomatologiczna Coverdent Sp. z o.o.Warszawa12172526
890Zakład Opieki Zdrowotnej Mil-Med Sp. z o.o.Gryfice141210068
891Polvita Sp. z o.o.Police10299880
892Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej Opolskie Centrum Onkologii Im. Prof. Tadeusza Koszarowskiego w OpoluOpole755193249
893Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej Powiatowa Stacja Ratownictwa Medycznego Powiatu Warszawskiego ZachodniegoBłonie151148170
894El-Med Sp. z o.o.Otmuchów14127534
895Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Medica 2000 Sp. z o.o.Żywiec9333166
896Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Med-Spec Sp. z o.o.Zamość10285678
897Cardio-Lead Sp. z o.o.Dęblin51161324
898Medyk Sp. z o.o.Skierniewice93010635
899Dentine Sp. z o.o.Białystok8372689
900Salutari Sp. z o.o.Mielec1120950
901Lecran Sp. z o.o.Wrocław6781988
902Phoenix Sp. z o.o.Płock7572601
903Piosik Stomatologia Sp. z o.o. sp.k.Poznań102610778
904Medeor Sp. z o.o.Leszno141222775
905Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Medicus Sp. z o.o.Żarów6764672
906Ośrodek Regeneracja Sp. z o.o.Warszawa6653330
907Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Przychodnia Lekarska Rocha 250 Sp. z o.o.Częstochowa8365164
908Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Diagnosis Sp. z o.o.Kartuzy51061680
909Wojskowa Specjalistyczna Przychodnia LekarskaPoznań102657009
910Zakład Optyczny Oculus Sp. z o.o.Wrocław7461664
911Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Wojewódzka Stomatologiczna Przychodnia Specjalistyczna Sp. z o.o.Olsztyn111911000
912Przychodnia Medycyny Rodzinnej Nova Sp. z o.o.Choszczno11183587
913Beter-Med II Sp. z o.o.Łyszkowice6672844
914Centrum Medyczne Inmedico Sp. z o.o.Tychy102214106
915Medigap Sp. z o.o.Częstochowa6759540
916Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Frk Homograft Sp. z o.o.Zabrze8394425
917Zakład Opiekuńczo - Leczniczy w Knurowie Sp. z o.o.Knurów121611262
918Sedimed Sp. z o.o.Szczecin141210115
919Marcusmed Barbara Kolasa i Marek Kolasa sp.j.Poznań6873002
920Bio Ortopeda Sp. z o.o.Zielona Góra8381381
921Poradnia Medycyny Rodzinnej Tegramed Sp. z o.o.Ruda Śląska5882609
922Specjalistyczna Przychodnia Lekarska Milmed Sp. z o.o.Mińsk Mazowiecki14105848
923Hospicjum Św. Świerada Sp. z o.o.Wysoka10239371
924Psychomedica Sp. z o.o.Bochnia8363077
925Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej Ministerstwa Spraw Wewnętrznych i Administracji w Zielonej GórzeZielona Góra92778426
926Pure Clinic Sp. z o.o.Lublin6705348
927Fizjodąb Sp. z o.o. sp.k.Szczecin9281073
928Grupa Zdrowie Gryf-Med Sp. z o.o.Bydgoszcz66216982
929Centrum Medyczne Twoje Zdrowie Sp. z o.o.Sosnowiec12145075
930Fit Life Med Sp. z o.o.Działdowo669882
931Przychodnia Zdrowia Skawina Sp. z o.o.Skawina66222407
932Śląskie Centrum Rehabilitacji i PrewencjiUstroń92932339
933Fizjo-Pasja-Głogów Sp. z o.o.Głogów654524
934Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Stogi Sp. z o.o.Gdańsk121426751
935Syntonia Sp. z o.o.Pruszcz Gdański13113457
936Ośrodek Leczenia Kompleksowego Sp. z o.o.Ostrów Wielkopolski111926146
937Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Duomed Sp. z o.o.Proszowice7392492
938Sante Sp. z o.o.Dąbrowa Górnicza5885494
939Centrum Medyczne Bartoszek, Michalczewscy, Celiński Sp. z o.o.Wyszogród7383040
940Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Im.Św. Judy Tadeusza Jolanta Brzoskowska i Partnerzy Sp. z o.o.Gdańsk6522362
941Prof-Med Sp. z o.o.Chełm9255009
942Multiclinic Sp. z o.o.Łódź8328191
943Pomoc Sp. z o.o.Ostrzeszów11187800
944Klinika Pięknego Ciała Sp. z o.o.Mierzyn8332538
945Zdrowie Sp. z o.o.Chorkówka5872857
946Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Śródmieście 1 Sp. z o.o.Radom12128051
947Leczniczo-Rehabilitacyjny Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Orthogon Sp. z o.o.Jastrzębie-Zdrój8315588
948Zbm Zdrowie Sp. z o.o.Bytom111814129
949Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Eskulap Sp. z o.o.Bełchatów11155200
950Manufaktura Urody Sp. z o.o.Warszawa12142934
951Grupa Lekarska Ortopedicus Sp. z o.o.Warszawa74611952
952P2 Med Sp. z o.o. sp.k.Gdynia5753572
953Filii Centrum Rehabilitacyjno-Terapeutyczne Sp. z o.o.Bielsko-Biała11182343
954Sanus Sp. z o.o.Garwolin92412275
955Przychodnia Na Witosa Sp. z o.o.Katowice12139666
956Medikar Sp. z o.o. sp.k.Warszawa73750004
957B&M Medyk Sp. z o.o. Przychodnia LekarskaLegnica11146660
958Zakład Usług Lekarskich Zdrowie Sp. z o.o.Jelenia Góra7404327
959Sanus Sp. z o.o.Pszczyna12127259
960Na Granicznej Sp. z o.o.Chorzów6661450
961Tres-Med Sp. z o.o.Sieradz73817601
962Restitutio Agnieszka Podolska-Zarosa sp.k.Zamość65631677
963Purmed Sp. z o.o.Częstochowa7356995
964Sano - Med Sp. z o.o.Nowe Brzesko6691689
965Pirua Sp. z o.o.Rypin1117298
966Przychodnia Lekarska Medyk Sp. z o.o.Zamość6665015
967Optegra Polska Sp. z o.o.Warszawa1114215635
968Centrum Diagnostyczno - Terapeutyczne Medicus Sp. z o.o.Lubin1116206699
969Zakład Diagnostyki Medycznej Sp. z o.o.Poznań131121947
970Centrum Medyczne Kinesis Sp. z o.o.Kamień111711703
971Centrum Medyczne Im. Bitwy Warszawskiej 1920 R. w Radzyminie - Samodzielny Publiczny Zespół Zakładów Opieki ZdrowotnejRadzymin65944890
972Ebm-Med Sp. z o.o.Widoma7401852
973Centrum Medyczne MAVIT Sp. z o.o.Warszawa1021149471
974Telediagnostyka Sp. z o.o.Warszawa8327267
975Rodzinne Centrum Medyczne KRESY Sp. z o.o.Ustrzyki Dolne9232033
976Scanmed S.A.Warszawa12111191639
977Poradnia Lekarska Łazarz Sp. z o.o. Poznań5782949
978Baltic Clinic Sp. z o.o.Gdynia5762425
979Centrum Medyczne Imed Sp. z o.o. sp.k.Gdynia6468654
980Uszyńscy Dental Clinic sp.k.Nowa Wieś82631128
981Malo Clinic Polska Sp. z o.o.Warszawa65213096
982Centrum Medyczne Medicenter Sp. z o.o.Warszawa101718182
983Nzoz - Lspchw Sp. z o.o.Zielona Góra8306066
984Radan-Med Sp. z o.o.Gliwice7437139
985Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Lekarze Rodzinni Salus Aegroti Sp. z o.o.Radom10166530
986Heliosz Med Sp. z o.o.Jastrzębie-Zdrój11135475
987Centrum Medyczne Kamedica Sp. z o.o.Poznań7351772
988Dr Szczyt Chirurgia Plastyczna Sp. z o.o. sp.k.Warszawa65220291
989Wings Sp. z o.o.Warszawa7361092
990E-Mam Sp. z o.o.Warszawa6531910
991Modern Care Sp. z o.o.Warszawa6421856
992Praw-Med Sp. z o.o.Tychy11128142
993Przyjazny Szpital w Połczynie Zdroju Sp. z o.o.Połczyn-Zdrój83142508
994Specmed Sp. z o.o.Krosno92140874
995Stema-Med Sp. z o.o.Orzesze6493225
996Centrum Zdrowia Rodziny Sp. z o.o.Daszewice6443402
997Telediagnosis Sp. z o.o.Warszawa55847052
998Przychodnia Medycyna Polska Sp. z o.o.Kraków9226606
999Niepubliczna Poradnia Lekarska Zdrowie Sp. z o.o.Będzin6461437
1000Uzdrowisko Świnoujście S.A.Świnoujście923102187
1001Euro Cardio Sp. z o.o.Warszawa10181036
1002Zakład Usług Medycznych Promed Sp. z o.o.Poznań82312265
1003Olsza II Med Sp. z o.o.Kraków9203464
1004Miejsko-Gminny Zespół Zakładów Opieki Podstawowej w ŚcinawieŚcinawa111213037
1005Dentium Clinic Sp. z o.o. sp.k.Kraków7324059
1006Zakład Opieki Zdrowotnej R-36 Sp. z o.o.Lubaczów65015755
1007Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Remedis - Sp. z o.o.Toruń10158946
1008Centrum Medyczne Piotrowicka Sp. z o.o. sp.k.Katowice5562421
1009Usługi Medyczne Śródmieście Sp. z o.o.Tarnowskie Góry73517206
1010Grupa Katharsis Sp. z o.o.Poznań7305158
1011Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej Gminny Ośrodek Zdrowia w MarkuszowieMarkuszów11132581
1012Gminny Ośrodek Zdrowia w GomunicachGomunice7312829
1013Sanatorium Uzdrowiskowe Leśnik-Drzewiarz Sp. z o.o.Krynica-Zdrój101619525
1014Specjalistyczny Zespół Opieki Zdrowotnej nad Matką i Dzieckiem w PoznaniuPoznań555192641
1015Celenus Sp. z o.o. sp.k.Bełchatów9183821
1016Hi - Gen Centrum Medyczne Sp. z o.o. sp.k.Kraków10156429
1017Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Nr 1 Bukowa Sp. z o.o.Wejherowo101413833
1018Jabłońscy Sp. z o.o.Lubiszyn919775
1019Uniwersyteckie Centrum Stomatologii w LublinieLublin73139243
1020Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Centrum Stomatologii Koral Sp. z o.o.Bytom557816
1021Szpital Wojewódzki w PoznaniuPoznań643367465
1022Evomed Sp. z o.o.Szczecin1110100072
1023Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej MD Care Sp. z o.o.Dworaki-Staśki92017598
1024Centrum Medyczne Medica Sp. z o.o.Płock728146797
1025Venomed Sp. z o.o.Łódź10142707
1026Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Zdrowie-Med Sp. z o.o.Rotmanka11114207
1027Przychodnia Na Wzgórzu Sp. z o.o.Gdańsk7329368
1028Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Ars - Med Andrzej Salij, Czesław Sokół sp.j.Lubsza101414164
1029Medicadent Stomatologia Sp. z o.o.Poznań91618521
1030Praktyka Lekarska Internistyczno-Pediatryczna Zdrowie Sp. z o.o.Kraków11111964
1031Centrum Medyczne Karpacz S.A.Karpacz916142682
1032Zakład Usług Zdrowotnych i Innych Kiedrzyńska Sp. z o.o.Częstochowa7335821
1033Niepubliczny Zakład Podstawowej Opieki Zdrowotnej Sigma-Med Sp. z o.o.Kraków9182882
1034Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Przychodnia Nr 13 Sp. z o.o.Bytom8219241
1035P&B Sp. z o.o. Aloe Dent sp.k.Gdynia9166825
1036Pharmbiotest Poland Sp. z o.o.Grudziądz10126796
1037Przychodnia Kolejowa - Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Sp. z o.o.Dęblin6352960
1038Santi-Med Sp. z o.o.Tarnowskie Góry7292241
1039Laboratoria Medyczne Optimed Kuriata, Wroński Sp. z o.o.Kętrzyn54617620
1040Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej - Przychodnia Mickiewicza Sp. z o.o.Gdańsk101216357
1041Salus + Sp. z o.o.Kalisz101111388
1042Kaliska Sp. z o.o.Łowicz8193563
1043Prima-Med Sp. z o.o.Wrocław5452508
1044PAKTOR Sp. z o.o.Ruda Śląska9149916
1045Medikarte - Sp. z o.o.Bochnia7319234
1046Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej Ministerstwa Spraw Wewnętrznych i Administracji w Poznaniu Im. Prof. Ludwika BierkowskiegoPoznań542160206
1047Centrum Terapii Dialog Feldman Nowak sp.k.Warszawa72551725
1048Grapa Medica Sp. z o.o.Konstancin-Jeziorna8238115
1049Medyczne Centrum Innowacji Wrocław Sp. z o.o.Wrocław101259075
1050Powiatowe Centrum Zdrowia w Brzezinach-Sp. z o.o.Brzeziny915160698
1051Mediraj Polska Sp. z o.o. sp.k.Gorzów Wielkopolski8226426
1052Raanan Rodziewicz sp.k.Poznań7245519
1053Smiles Clinic Katarzyna Potoczek - Wallner sp.k.Wrocław7246511
1054Jaworskie Centrum Medyczne Sp. z o.o.Jawor91663188
1055Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Medicus Sp. z o.o.Nakło nad Notecią81825369
1056Gminny Ośrodek Zdrowia w Starej KiszewieStara Kiszewa7263657
1057Lekarz Sp. z o.o.Czernichów7272516
1058Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej Ministerstwa Spraw Wewnętrznych i Administracji w ŁodziŁódź816218757
1059Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Południowa Sp. z o.o.Końskie53914073
1060Centrum Medyczne Zaspa Sp. z o.o.Gdańsk8178112
1061Centrum Stomatologiczne Uśmiechnij Się Sp. z o.o.Warszawa9164354
1062Wojewódzki Szpital Zdrowia Psychicznego Im. Dr. Józefa Bednarza w ŚwieciuŚwiecie N/Wisłą63478268
1063Przychodnia Morska Janczewscy Sp. z o.o.Gdańsk5425642
1064Krajna - Zdrowie MD Sp. z o.o.Nakło nad Notecią5413154
1065Dom Wczasowo-Sanatoryjny Perła w Ustce Sp. z o.o.Ustka72316094
1066Pro4med Sp. z o.o.Zabrze5431000
1067Mruk-Med i Sp. z o.o.Rzeszów53837624
1068Salvita Sp. z o.o.Poznań7229739
1069Goldmedica Sp. z o.o.Gołdap53721943
1070Szpital Kliniczny Im. Karola Jonschera Uniwersytetu Medycznego Im. Karola Marcinkowskiego W PoznaniuPoznań635325876
1071Marmed S.A.Gorlice63219457
1072Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej Przychodnia Miejska w PieszycachPieszyce82031467
1073Szpital Świętego Łukasza S.A.Bielsko-Biała81763296
1074Wiejski Ośrodek Zdrowia w JuszczynieJuszczyn9132639
1075Korlab Laboratoria Medyczne Sp. z o.o. sp.k.Ruda Śląska72627746
1076Dentu Sp. z o.o.Tczew7253068
1077Uniwersyteckie Centrum KliniczneGdańsk8162812367
1078Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Jedynka Sp. z o.o.Bielsko-Biała8171544
1079Prywatna Specjalistyczna Przychodnia Lekarska Nowak & Nowak - Sp. z o.o.Toruń81812515
1080Niepubliczny Zakład Opiekuńczo - Leczniczy Akari Sp. z o.o.Ustrzesz6328905
1081Stomatologia Lubczyńscy Sp. z o.o.Wrocław6322484
1082Centrum Terapii Nerwic w Mosznej Sp. z o.o.Moszna91322429
1083Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Złota Jesień Sp. z o.o.Kraków91213809
1084Opc Sp. z o.o. Częstochowa sp.k.Kraków8162936
1085Polmed - Przychodnia Sp. z o.o.Goleniów6319667
1086Centrum Zdrowia Tuchów Sp. z o.o.Tuchów911122259
1087Nzoz Rodzina Sp. z o.o.Mogilno81421962
1088Seven Med Sp. z o.o.Łódź8165312
1089Kaliska Agencja Medyczna Medix Sp. z o.o.Kalisz53216792
1090Centrum Zdrowia Na Skarpie Sp. z o.o.Grudziądz8165242
1091Samodzielny Publiczny Zespół Zakładów Opieki Zdrowotnej Miejska Stacja Pogotowia Ratunkowego z Przychodnią w SopocieSopot63010586
1092Medicus Bonus Sp. z o.o.Dąbrówka72222082
1093Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej - Przychodnia Rodzinna Mariacka Sp. z o.o.Nysa6265042
1094Herz 24 Sp. z o.o. sp.k. OlsztynOlsztyn624411
1095Wojewódzki Specjalistyczny Szpital Dziecięcy im. Prof. Dr Stanisława Popowskiego w OlsztynieOlsztyn722225713
1096Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Medyk Sp. z o.o.Pionki8144482
1097Kamzosmed Sp. z o.o.Plewiska7191702
1098Medteam Sp. z o.o.Katowice6231608
1099Sanatorium Uzdrowiskowe Przy Tężni Im. Dr Józefa Krzymińskiego w Inowrocławiu S.p.z.o.z.Inowrocław62446972
1100Reh 4 U Sp. z o.o.Trzebnica8121924
1101Centrum Medyczne Dermiq Sp. z o.o.Warszawa7181943
1102Zagłębiowski Szpital KlinicznyCzeladź721138001
1103Centrum Usług Medycznych Eskulap Sp. z o.o.Świdnica71913464
1104Lubuskie Centrum Ortopedii Im. Dr. Lecha Wierusza w Świebodzinie Sp. z o.o.Świebodzin91193654
1105Centrum Zdrowia i Profilaktyki Dąbie Sp. z o.o.Kraków6213642
1106Uniwersyteckie Centrum Kliniczne Im. Prof. K. Gibińskiego Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w KatowicachKatowice625577665
1107Szpitale Powiatowe Sp. z o.o.Łask52854538
1108Siutaj Sp. z o.o.Oświęcim528959
1109Sanatoria Słowacki Sp. z o.o.Busko-Zdrój62455356
1110Histamed DC Sp. z o.o.Kraków71916800
1111Centrum Medyczne HCP Sp. z o.o.Poznań813503157
1112Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Medyk Sp. z o.o.Zblewo71812800
1113Famili-Dent Piotr Grochala S.K.A.Jarosław7152936
1114LUX MED Sp. z o.o.Warszawa6254678247
1115Staszowskie Centrum Medyczne Sp. z o.o.Koniemłoty62216443
1116Nzoz - Przychodnia Na Browarnej Sp. z o.o.Wałbrzych5276691
1117Sm Sp. z o.o.Borne Sulinowo7175699
1118Górnośląskie Centrum Medyczne Im. Prof. Leszka Gieca Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w KatowicachKatowice812832847
1119Medin Klinika Sp. z o.o.Opole5283836
1120Miejska Przychodnia Lekarska Nr IV Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Sp. z o.o. w TarnowieTarnów7176845
1121Uzdrowisko Kamień Pomorski S.A.Kamień Pomorski61763666
1122Progress Clinic Sp. z o.o.Grodzisk Mazowiecki6232395
1123Poradnie Wielospecjalistyczne Sp. z o.o.Gliwice7152275
1124Manamedica Centrum Medyczne Sp. z o.o.Wołów6208283
1125Powiatowe Centrum Zdrowia Sp. z o.o.Kartuzy621112521
1126Lech Investment Sp. z o.o.Kołobrzeg81012208
1127Centrum Medyczne Białołęka Sp. z o.o.Szeligi81030135
1128Przychodnia Na Szwederowie Sp. z o.o.Bydgoszcz7137868
1129Nowy Szpital w Kostrzynie Nad Odrą Sp. z o.o.Kostrzyn Na Odrą52350825
1130Wielkopolskie Centrum Medyczne Sp. z o.o.Poznań52347827
1131Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Rondo-Med Sp. z o.o.Wrocław6193531
1132Emeis Polska Sp. z o.o.Warszawa522360414
1133Ol-Med Sp. z o.o.Sosnowiec7101828
1134Proderma Sp. z o.o. sp.k.Poznań6191974
1135Centrum Medyczne Judyta Sp. z o.o.Raszyn5217323
1136Wielkopolski Ośrodek Reumatologiczny Im. Dr. Wiesława Romanowskiego w ŚremieŚrem61347128
1137Remed+Lectus Sp. z o.o.Gdańsk61615739
1138Medea Sp. z o.o.Kaliska7111191
1139Samodzielny Publiczny Zakład Opieki ZdrowotnejŁysomice7113680
1140Gminne Centrum Zdrowia Zespół Publicznych Zakładów Opieki Zdrowotnej w OlsztynkuOlsztynek51913739
1141Zakład Podstawowej Opieki Zdrowotnej Salus Sp. z o.o.Głogoczów6141315
1142Dentify Sp. z o.o.Bielsko-Biała6113704
1143CENTRUM MEDYCZNE HEL-MED Sp. z o.o.Zabrze6133621
1144Wielospecjalistyczne Centrum Stomatologiczne Sp. z o.o.Zamość5172963
1145Wielkopolskie Centrum Neuropsychiatryczne Im. Oskara Bielawskiego w KościanieKościan51655572
1146Centrum Rekreacji i Rehabilitacji Jubilat Sp. z o.o.Wisła5155323
1147Szpital Św. Róży Sp. z o.o.Kraków51511500
1148Gminny Zakład Opieki Zdrowotnej w BojszowachBojszowy5143321
1149Pępek Świata Szkoła Rodzenia i Gabinety Lekarskie Sp. z o.o.Garwolin6102802
1150Centrum Medyczne Kormed Sp. z o.o.Lubaczów5107755

źródło: Instytut Europejskiego Biznesu na podstawie danych z Krajowego Rejestru Sądowego, zebranych przez wywiadownię gospodarczą InfoCredit

Do analizy wyników finansowych przedsiębiorstw przyjęto firmy spełniające następujące warunki:

1. Dostępne w KRS dane finansowe za lata 2023-2024,

2. Wartość przychodów netto ze sprzedaży i zrównanych z nimi większa niż 200 tys. zł w latach 2023 i 2024

3. Zysk netto w latach 2023 i 2024 wyższy niż 20 tys. zł, 

4. Kapitał własny w latach 2023 i 2024 wyższy niż 20 tys. zł.

Metodologia liczenia wartości rynkowej

Wartość rynkowa firm szacowana jest w sposób uproszczony analogicznie do wycen spółek krajowych notowanych na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie. Do obliczeń wykorzystywane są wskaźniki C/Z (cena do zysku netto) i C/WK (cena do wartości księgowej, czyli cena do sumy kapitału własnego i zysku netto) średnie dla spółek krajowych notowanych na Giełdzie Papierów Wartościowych, wyliczane przez analityków GPW.

Wskaźniki do liczenia wartości rynkowej spółek krajowych w grudniu 2025 r.

C/Z: 18,5

C/WK: 1,54

źródło: Biuletyn Statystyczny GPW

Według wskaźników giełdowych z grudnia 2025 r. zostały policzone dwie wartości rynkowe firmy w grudniu 2025 r. Jedna to iloczyn zysku netto w 2024 r. i wskaźnika C/Z w grudniu 2025 r., a druga to iloczyn wartości księgowej w końcu 2024 r. i wskaźnika C/WK w grudniu 2025 r. Średnia arytmetyczna z tych wartości rynkowych to szacowana wartość rynkowa firmy w grudniu 2025 r.

—

Informacje o portalu Europejska Firma.pl i Instytucie Europejskiego Biznesu

Portal EuropejskaFirma.pl i Instytut Europejskiego Biznesu zajmują się analizą wyników finansowych przedsiębiorstw. Od 2006 r. dokładnie przeanalizowali wyniki finansowe 300 tysięcy polskich firm. Analizy opierają się głównie na oficjalnych i wiarygodnych danych finansowych, przekazywanych przez firmy do Krajowego Rejestru Sądowego. Przedstawione rankingi pomagają w sprawdzeniu wiarygodności partnerów gospodarczych.

Konkursy organizowane przez Instytut Europejskiego Biznesu

Każdego roku Instytut analizuje dane finansowe przedsiębiorstw w całej Polsce. W publikowanych rankingach wyróżnia firmy spełniające kryteria przyznania tytułu.

Gepard Biznesu (od 2006 r.) – tytuł przyznawany firmom, których średnia z dynamik przychodów i zysku netto wynosi w przyjętym okresie więcej niż 10 proc.

Brylant Polskiej Gospodarki (od 2008 r.) – tytuł przyznawany firmom, których oszacowana wartość rynkowa wynosi więcej niż 10 mln zł.

Efektywna Firma (od 2008 r.) – tytuł przyznawany firmom, których stosunek zysku netto do przychodów wynosi w przyjętym okresie więcej niż 5 proc.

Mocna Firma Godna Zaufania (od 2013 r.) – tytuł przyznawany firmom wyróżnionym równocześnie w konkursach Efektywna Firma oraz Gepard Biznesu

Wielki Modernizator (od 2012 r.) – tytuł przyznawany firmom, których dwuletnia amortyzacja przewyższała 2 mln zł

Worldwide Company  (od 2013 r.) – tytuł przyznawany firmom eksportującym do minimum 5 krajów