Mocne Firmy Godne Zaufania 2025Mocne Firmy Godne Zaufania 2025: BranżoweRankingi 2025

Mocne Firmy Godne Zaufania 2025 Edukacji

Spośród 200 tysięcy polskich przedsiębiorstw, których wyniki finansowe we wrześniu 2026 r. zbadał Instytut Europejskiego Biznesu, tytuł Mocna Firma Godna Zaufania 2025 uzyskały 444 firmy edukacyjnych, bo w latach 2023–2024 rozwijały się dynamicznie przy dużej efektywności działania.

Instytut Europejskiego Biznesu, utworzony 12 grudnia 2005 r., od tego czasu przeanalizował wyniki finansowe 300 tysięcy przedsiębiorstw działających w Polsce.

Przedstawiamy ranking, który ułożony jest według sumy miejsc w konkursie Gepardy Biznesu i konkursie Efektywna Firma. Najwyżej są w nim firmy, które są jednocześnie najbardziej dynamiczne i najbardziej efektywne.

Firmy wymienione w poniższym zestawieniu mogą bezpłatnie i bezterminowo wykorzystywać tytuł Mocna Firma Godna Zaufania 2025 publicznie na wszystkich nośnikach.

Jeżeli są Państwo zainteresowani wykorzystaniem wizerunku statuetki lub logo konkursu w celach marketingowych, otrzymaniem certyfikatu, statuetki podczas kongresu lub drogą pocztową – zapraszamy do kontaktu. Oferta handlowa dostępna jest na portalu EuropejskaFirma.pl (link do oferty).

Statuetka Mocna Firma Godna Zaufania
Statuetka Efektywna Firma 2025
Statuetka Gepard Biznesu

W rankingu poniżej przedstawione są wyliczenia Instytutu Europejskiego Biznesu na podstawie wiarygodnych, publicznych, ogólnie dostępnych informacji finansowych z Krajowego Rejestru Sądowego.

Wartość rynkowa firm szacowana jest w sposób analogiczny do wycen spółek krajowych notowanych na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie. Do obliczeń wykorzystywane są wskaźniki C/Z i C/WK. Metodologia szacowania wartości rynkowej, stosowana przez Instytut Europejskiego Biznesu, dokładniej opisana jest poniżej rankingu.

Mocne Firmy Godne Zaufania 2025 Edukacji

LP.NAZWA FIRMYSIEDZIBAŚREDNI STOSUNEK ZYSKU NETTO DO PRZYCHODÓW W LATACH 2023-2024 W PROC.ŚREDNIA Z DYNAMIK ZYSKU I PRZYCHODÓW W LATACH 2023–2024 W PROC.WARTOŚĆ RYNKOWA FIRMY W GRUDNIU 2025 R. W TYS. ZŁ
1Nauca Sp. z o.o.Gdynia75759168277
2Szkoły Delta Sp. z o.o.Szczecin15233419728
3Fregata Swimming Sp. z o.o.Poznań141327243193
4Uczelnia Medyczna im. Marii Skłodowskiej - Curie w WarszawieWarszawa78284682731
5Centrum Terapii Poznawczo - Behawioralnej Sp. z o.o.Warszawa682415007
6Eteachers Sp. z o.o.Katowice8422760246
7Olpi Sp. z o.o.Gdańsk17118068770
8Verte Zbigniew Piwoński sp.j.Łódź5621624308
9Medisfera Sp. z o.o.Warszawa4155679108
10Asilo Sp. z o.o.Łódź405543556
11Imdm Sp. z o.o.Kraków541763740
12Dk Wydawnictwo Sp. z o.o.Klepacze10811415442
13Międzynarodowe Centrum Edukacji i Praktyki Sp. z o.o.Banino34104713402
14Telediagnosis Vision Sp. z o.o.Warszawa5810728877
15Fk Capital Sp. z o.o.Częstochowa5910528920
16Zabergen P.S.A.Łódź501104909
17Przestrzeń Aktywności Edukacyjnych Żaczek Sp. z o.o.Ruda Śląska372295841
18Towarzystwo Oświatowe Sp. z o.o.Warszawa649123672
19Junior Sp. z o.o.Żywiec609023280
20BT House Business Training House Sp. z o.o.Kraków3223724675
21Polski Instytut Traumy Sp. z o.o.Żywiec47982094
22Apprendi Sp. z o.o.Łódź63866370
23Educa Sp. z o.o.Łódź49952271
24Akademia Agnieszki Drummer Sp. z o.o.Warszawa391175793
25Be Smart Sp. z o.o.Łódź52892149
26British School Olsztyn Sp. z o.o.Olsztyn548713701
27Sa Schooling Sp. z o.o.Warszawa322053944
28Vsa Trader Sp. z o.o.Wrocław3218610491
29Kołodziej S.K.A.Nowa Ruda311917512
30Cmd Sp. z o.o.Warszawa53828633
31Niepubliczna Szkoła Podstawowa A i B Sp. z o.o.Banino2511118211
32English Rocket Sp. z o.o.Marki371102299
33Edubite Sp. z o.o.Kraków507715536
34Copernicus Sp. z o.o.Ustanów776046229
35Ośrodek Edukacji Sokrates Sp. z o.o.Bielsko-Biała311418130
36Przedszkole Niepubliczne Promyczek Sp. z o.o.Bojano2437711397
37Sotis Sp. z o.o.Kraków3013114896
38Regionalny Ośrodek Edukacji Sp. z o.o.Wrocław755111411
39Mtc Company Sp. z o.o.Szczecin2619613209
40Przedszkole Leśne Sp. z o.o.Warszawa22107411550
41Yogi Sp. z o.o.Bielsko-Biała37893820
42Pc Consulting Sp. z o.o.Tenczynek39821621
43Gdańska Sportowa Szkoła z Przedszkolem Sp. z o.o.Gdańsk645049407
44Speak Out Sp. z o.o.Starachowice271683331
45Monolit Agnieszka Zawierucha Sp. z o.o.Kielce42752329
46Grand Star Sp. z o.o.Warszawa281363350
47Muzyczny Elementarz Sp. z o.o.Katowice321006903
48TEB Edukacja Sp. z o.o.Poznań3396366674
49Rozwojowiec Sp. z o.o.Wrocław2171421600
50Logodemia Sp. z o.o.Warszawa31971421
51Geramus Sp. z o.o.Grodków2910631510
52Maxpol Training Center Sp. z o.o.Zalasewo222921898
53Akademia Ciesielstwa Sp. z o.o.Ćmińsk2615012325
54A Schools Sp. z o.o.Warszawa65432909
55I-K Team Sp. z o.o.Wrocław44542334
56CIS Education Sp. z o.o.Kraków377141123
57Tru Labs Sp. z o.o.Mielec213156498
58Kidi Edukacja Sp. z o.o.Ustanów204565910
59Prywatne Przedszkole Lisek Urwisek Sp. z o.o.Zalasewo222166011
60Polskie Centrum Szkoleniowe Sp. z o.o.Sulejów66385270
61Lingua Smart Sp. z o.o.Poznań241352282
62Centrum Kształcenia Biznesu Sp. z o.o.Pabianice338010877
63Crp Edu Sp. z o.o.Wrocław2610617318
64Ośrodek Szkoleniowo-Dydaktyczny Operator Sp. z o.o.Zbuczyn194366707
65Dr Kasela Sp. z o.o.Warszawa203052657
66A-Tom Sp. z o.o.Gliwice30885293
67Sildias Sp. z o.o.Zabrze37603202
68Sieć Szkół Językowych Naczyńscy Sp. z o.o.Lubliniec30866914
69Polish Business Club Sp. z o.o.Warszawa211841464
70Tinea Sp. z o.o.Wałbrzych32746651
71Centrum Edukacja Sp. z o.o.Bielsko-Biała68308777
72Ambigo Sp. z o.o.Gdańsk543657255
734Kids Sp. z o.o.Darłowo241132938
74Runwork Sp. z o.o.Skierniewice48383935
75Rubik School Sp. z o.o.Warszawa2411118735
76Kubera Racing Sp. z o.o.Osieczna563420940
77Żłobek i Przedszkole Happy-Kids Sp. z o.o.Jarocin52356901
78Elsa A&B Sp. z o.o.Warszawa201732883
79Publiczne Przedszkole Wesoły Gawroszek Sp. z o.o.Gowarzewo201822033
80Progres Kma Sp. z o.o.Wojkowice28803934
81Przedszkole Raz Dwa Trzy My Sp. z o.o.Warszawa46374208
82Edukacja Sp. z o.o.Kraków384657880
83Bilans Pro Sp. z o.o.Wrocław22129835
84Szkoły i Przedszkola Pro Futuro Sp. z o.o.Blizne Łaszczyńskiego2016236410
85Centrum Edukacji Novum Sp. z o.o. sp.k.Sopot34535091
86Huzarski Business Sp. z o.o.Toruń221132765
87Grupa Format Sp. z o.o. sp.k.Żory374749495
88Krajowe Centrum Szkoleniowe Sp. z o.o.Wrocław268418135
89Dajax Centrum Bhp Sp. z o.o.Legnica2017214189
90Gv Sp. z o.o.Białystok62268557
91Nsp Pitagoras Sp. z o.o.Warszawa453415761
92Icvc Certyfikacja Sp. z o.o.Warszawa173275678
93Keto Centrum Sp. z o.o.Złotoryja1824220286
94Nasza Szkoła Im. J.Korczaka Sp. z o.o.Warszawa335415819
95Centrum Szkoleń Sela Sp. z o.o.Zielona Góra34511581
96Przedszkole Piotruś Pan Sp. z o.o.Radzymin201663245
97Seeking Greatness Sp. z o.o.Kraków354724290
98Niepubliczne Przedszkole i Żłobek Bajkowy Domek Sp. z o.o.Świdnica46306997
99Centrum Edukacji JAO Sp. z o.o.Warszawa34509961
100Hn Sp. z o.o.Poznań34478457
101Vademecum Ochrony Pracy Sp. z o.o.Koszalin201172013
102Ogniotech Sp. z o.o.Krościenko nad Dunajcem45309525
103Kreatywny Rozwój Sp. z o.o.Toruń56253387
104Heliantus Sp. z o.o.Warszawa383723315
105Trampoline Sp. z o.o.Warszawa2012411609
106Herbawil Sp. z o.o.Grudziądz48276174
107Platforma Bezpieczeństwa Sp. z o.o.Częstochowa191521776
108Pro Investment Kielce Sp. z o.o.Kielce211051483
109Cko Zając sp.j. sp.k.Bytom871940385
110Offshore Research, Development And Training Centre - Poland Sp. z o.o.Gdynia163865554
111Centrum Kreatywności Rybnik Sp. z o.o.Rybnik26721048
112Ntf.Pl Sp. z o.o.Lublin59223426
113Siedmiomilowe Buty Sp. z o.o.Wieliczka163571877
114Szkoła Pływania Pływak Sp. z o.o.Gdańsk239016657
115Publiczne Przedszkole Jarzębinka Paczkowo Sp. z o.o.Paczkowo26711979
116Ośrodek Organizacji Kształcenia Podyplomowego Sp. z o.o.Zamość46263556
117Centrum Edukacji Zawodowej Alfa Sp. z o.o.Warszawa37355557
118English Break Sp. z o.o.Rzeszów21962062
119Entrant Sp. z o.o.Warszawa23811894
120Zespół Placówek Oświatowych Sp. z o.o.Warszawa324425211
121Ams Prestige Sp. z o.o.Łódź22831040
122La Bussola Sp. z o.o.Sułkowice181413288
123Fabryka Futbolu Sp. z o.o. I Wspólnicy sp.k.Poznań373166528
124Profitea Sp. z o.o.Łomianki Dolne171501048
125Maturalni Sp. z o.o.Kraków247514022
126Przedszkole Tenisówka Lusówko Sp. z o.o.Lusówko42269826
127Totoro Sp. z o.o.Warszawa20998979
128Centrum Przyjaznej Edukacji Sp. z o.o.Poznań28476626
129Oktopus Sp. z o.o.Łódź42246499
130Magiczny Most Sp. z o.o.Warszawa34321567
131Ośrodek Szkolenia Systematycznego Sp. z o.o.Katowice23687946
132House Of English Ewelina Gawlik-Olszewska sp.k.Sędziszów Małopolski284612286
133Studium Przedsiębiorczości Mago Sp. z o.o.Bielsko-Biała39254908
134BWJ.Empatia Sp. z o.o.Daszewice171537800
135Siwiec Academy Sp. z o.o.Warszawa601565887
136Pro Futuro Sp. z o.o.Wrocław48175548
137Lubelska Edukacja Realna Sp. z o.o.Lublin20895378
138Commercium Rt Sp. z o.o.Tychy139984545
139Gadułka Sp. z o.o.Rzeszów152312255
140Promade Sp. z o.o.Kalisz161396704
141Project Evolution Sp. z o.o.Gdańsk72123222
142Novator Sp. z o.o.Starachowice43191890
143Traker Group Sp. z o.o.Płock36273059
144Gdańska Akademia Kształcenia Służb Ochrony i Doskonalenia Zawodowego -G.M Sp. z o.o.Gdańsk1994715
145Meridian Sp. z o.o.Warszawa4219201466
146Liceum Navigo Wrocław Sp. z o.o.Wrocław19917334
147Arthur Murray Warsaw Sp. z o.o.Warszawa171186058
148Centrum Nauki I Biznesu Żak Sp. z o.o.Łódź3035269078
149Targets Creators Sp. z o.o.Wrocław24534170
150Śląska Szkoła Psychoterapii Sp. z o.o.Gliwice161321988
151Salon Edukacyjny Empiria Sp. z o.o.Szczecin28397336
152Icerunners Rollrunners Sp. z o.o.Toruń19861816
153Profilaktyka For You Sp. z o.o.Bytom28382645
154Bez Owijania Sp. z o.o.Warszawa52147020
155Marfil Sp. z o.o.Warszawa151588628
156Biuro Rachunkowe Dana Dąbkowska M.D. sp.k.Turek491415563
157Studio S Edukacja Gorgol sp.k.Mysiadło501430174
158Agencja Usług Oświatowych Omnibus Sp. z o.o.Kłodzko481422069
159Jaworek Sp. z o.o.Suchy Dwór132764933
160Szkoła Jazdy Krzysztof Krzysztof Bąk Sp. z o.o.Kielce1710811714
161Optimistii Sp. z o.o.Wrocław22603993
162Cdbwms, Children'S House Sp. z o.o.Warszawa11220929305
163Skakanka.Dance Sp. z o.o.Konin123704340
164Dzień Dobry Podatki Sp. z o.o.Łódź23465439
165Żłobek i Przedszkole Za Lasem Sp. z o.o.Zalasewo114013180
166Przedszkole Niepubliczne Ciekawi Świata Duba Edyta Sp. z o.o.Ełk24443653
167Planeta 2g Sp. z o.o.Jaworzno29292639
168Ośrodek Edukacji Montessori Sp. z o.o.Warszawa1320124348
169Strzelnica Marynino Sp. z o.o.Marynino32247720
170Fcpl Sp. z o.o.Warszawa1413514306
171Targor Aviation Sp. z o.o. sp.k.Ławy253812101
172Izba Rzemieślnicza w OpoluOpole23469553
173Md Office Sp. z o.o.Rzeszów24416770
174Integral Arka Sp. z o.o.Warszawa30256511
175Business Balance Sp. z o.o.Sosnowiec20581127
176The British School Sp. z o.o.Warszawa2827449677
177Kreatywna Edukacja Sp. z o.o.Śrem151084602
178BMP Sp. z o.o.Bogoniowice34201989
179Edukacja Społeczna Sp. z o.o.Łomianki197116761
180Moto Park Kraków Sp. z o.o.Kraków322316642
181Happy Bees Sp. z o.o.Wrocław113983623
182Cognity Sp. z o.o.Kraków122716880
183Intermarium Wrocław Sp. z o.o.Wrocław12260450
184My Life Sp. z o.o.Gniezno27286855
185Business Communication Group Sp. z o.o.Piła141311574
186Przedszkole Prywatne Salwator Sp. z o.o.Kraków24373020
187Niepubliczne Przedszkole Promyczek Sp. z o.o.Żukowo351815164
188BW Edukacja Sp. z o.o. sp.k.Kraków272842248
189Uśmiech Dziecka Sp. z o.o.Gdańsk312334631
190Grupa Ekofit Sp. z o.o.Tomaszów Mazowiecki38155203
191Edurewolucje Sp. z o.o.Bydgoszcz131692550
192Sky Club Sp. z o.o. sp.k.Rzeszów141344219
193CBR Rock Master Sp. z o.o. sp.k.Kraków205119867
194Centrum Rehabilitacyjno Rekreacyjne Figura Sp. z o.o.Warszawa312216555
195Ad Team Sp. z o.o.Wrocław17813153
196Szkoła Terapii Zwierząt Sp. z o.o.Warszawa112581008
197Zielone Pandy Sp. z o.o.Poznań122393570
198Lesson Corner Sp. z o.o.Warszawa113101439
199Sawer Konsulting Sp. z o.o.Piaski26302483
200Langas Regtech Sp. z o.o.Warszawa187111097
201Rarity Sp. z o.o.Olsztyn186715634
202Verbum Sp. z o.o.Poznań22438116
203Akademia Dzieci Twórczych Sp. z o.o.Kobyłka34173337
204Suprema Lex Centrum Szkolenia Samorządów i Kadr Sp. z o.o.Kraków35166562
205Centrum Języków Obcych International House Bielsko - Biała Sp. z o.o.Bielsko-Biała195813621
206Przedszkole Integracyjne i Żłobek Wyspa Skarbów Sp. z o.o.Pawłosiów31182789
207Centrum Edukacji Dziecka Sp. z o.o.Warszawa121902418
208Yapp Advisory Sp. z o.o.Warszawa2145890
209International House Integra Bielsko Sp. z o.o.Bielsko-Biała214514637
210IQ3 Górski, Fiedorowicz sp.j.Łódź1410830742
211Thunder Group Sp. z o.o.Warszawa18681089
212Akademia Praktycznych Umiejętności Sp. z o.o.Warszawa105282859
213KM2 Katarzyna Cichy sp.k.Zabrze233419353
214Think Poland Sp. z o.o.Warszawa272428116
215Babygym Sp. z o.o.Krzyków121665665
216Akademia Uśmiechu Sp. z o.o.Międzyrzec Podlaski31173922
217Silesianair Sp. z o.o.Katowice16781315
218Sky Blue Sp. z o.o.Oleśnica14971726
219Maciejkowo Sp. z o.o.Kraków23306443
220Akademia Przedszkolaczka Sp. z o.o.Lublin30177029
221Nauczmnie Sp. z o.o.Rzeszów28211665
222Kuźnia P Sp. z o.o.Wrocław18541151
223M.M.Dialog Sp. z o.o.Kraków28194229
224Centrum Szkolenia Maszynistów Sp. z o.o.Warszawa131121228
225Raciborskie Centrum Opieki Nad Dziećmi Sp. z o.o.Racibórz15822782
226Gloker Sp. z o.o.Warszawa15852352
227Małopolskie Centrum Wspierania Rozwoju MCWR Sp. z o.o.Kraków991010862
228Mania Pływania Sp. z o.o.Kraków94532557
229Awans Bhp Sp. z o.o.Łódź102086487
230Centrum Cbt Edu Sp. z o.o.Warszawa1018122602
231Human To Human Sp. z o.o.Warszawa262122416
232Plus Edukacja Centrum Kształcenia Sp. z o.o.Poznań194735305
233Pcdk Group Sp. z o.o.Kraków102392481
234Małopolskie Centrum Edukacji Sp. z o.o.Rabka-Zdrój19437767
235Akademia Wychowania Fizycznego i Sportu im. Jędrzeja ŚniadeckiegoGdańsk823959248815
236Apm Grupa Sp. z o.o.Warszawa85918558
237Szkoła Mistrzostwa Sportowego Sp. z o.o.Głogów101503161
238International Education Anna i Krzysztof Traczyńscy S.K.A.Warszawa194124708
239Navcom Systems Fly Sp. z o.o.Świdnik101804248
240House Factory Sp. z o.o.Łódź93131845
241A&Z Group Sp. z o.o.Płońsk14782533
242Ośrodek Nowoczesnej Edukacji Sp. z o.o.Zgorzelec16601523
243Towarzystwo Oświatowe Saskiej Szkoły Realnej Sp. z o.o.Warszawa157211915
244Przedszkole Kropelka Sp. z o.o.Kraków3110889
245Safety Project Sp. z o.o.Wrocław101744118
246International European School Sp. z o.o.Warszawa2034121698
247Edusmart Sp. z o.o.Warszawa14823171
248Clp Sp. z o.o.Lublin12923282
249Globes Sp. z o.o.Poznań2518813
250Centrum Szkoleniowe 3Z Sp. z o.o.Daniec1386615
251Tarazu Enterprise Sp. z o.o.Michałowice14761375
252Edison School Sp. z o.o.Warszawa165218695
253Go Native Sp. z o.o.Warszawa1296378
254Pro Sportivo Sp. z o.o.Tychy26153117
255Wesołowska Sp. z o.o.Osielsko16552443
256Academy International Sp. z o.o.Warszawa1012921389
257Mindlab Sp. z o.o.Kraków101104377
258Csk Drift Sp. z o.o.Białystok21242220
259Uniwersytet Technologiczno-Humanistyczny Im. Kazimierza Pułaskiego w RadomiuRadom72602308556
260Happy Kids Gym Sp. z o.o.Józefów1276437
261Cdj Sp. z o.o.Poznań1644522
262Camp4 Sp. z o.o.Warszawa211918360
263Effekt Sp. z o.o.Katowice19272262
264Acc Chemicals Sp. z o.o.Piaseczno10972955
265Miasto Dzieci Sp. z o.o.Warszawa221712209
266Skydive.pl Sp. z o.o.Warszawa182911796
267Bpmt Sp. z o.o.Warszawa23162242
268Uczelnia Techniczno-Handlowa Im. Heleny ChodkowskiejWarszawa1924142192
269Matplaneta Sp. z o.o.Warszawa81553726
270Kujawsko-Pomorska Szkoła Wyższa w BydgoszczyBydgoszcz127539124
271Świat Edukacji Malucha Sp. z o.o.Dobrzykowice17331729
272Mental Arts Sp. z o.o.Gdańsk101018688
273Uniwersytet Technologiczno - PrzyrodniczyBydgoszcz1359673708
274Międzynarodowy Instytut Rozwoju Społecznego Sp. z o.o.Kraków101023179
275Smart School English & Cowork Sp. z o.o.Olsztyn12751487
276Unique Work S.A.Warszawa192412379
277As Rozwoju Sp. z o.o.Kraków1729589
278Meanskill Sp. z o.o.Warszawa24112919
279Fc Warszawa Sp. z o.o.Warszawa9101809
280Driver Autoszkoła Marta Kiciak sp.k.Zgierz18265034
281Przedszkole Niepubliczne Horyzoncik Sp. z o.o.Borkowo64246173
282Szkoła Podstawowa Chocimska i Sp. z o.o.Warszawa72387086
283British House Sp. z o.o.Sochaczew11762503
284Mytime Edu Sp. z o.o.Kartuzy72162847
285BET Sp. z o.o.Płońsk9971204
286Centrum Edukacji Międzynarodowej Sp. z o.o.Kraków153935070
287Centrum Szkoleń Energetycznych Usługi Elektroenergetyczne Sp. z o.o.Bełchatów23119473
288Szkoła Impro Sp. z o.o.Warszawa81241426
289Nobleprog Szkolenia Sp. z o.o.Wrocław12631058
290Kraków Montessori School Sp. z o.o.Kraków16326148
291Leśny Skrzat Sp. z o.o.Oleśnica16325095
292Eduarkadia Sp. z o.o.Wrocław108711157
293Mw Consulting Sp. z o.o.Szczecin15375307
294Planeta Soni Sp. z o.o.Katowice63982629
295Cosmo Education Sp. z o.o.Wrocław810018068
296Momentumway Sp. z o.o.Gdańsk9873700
297Ecoracing Sp. z o.o.Aleksandrów Łódzki9918215
298Practima Sp. z o.o.Warszawa54012221
299Politechnika CzęstochowskaCzęstochowa5358355521
300Cool School Sp. z o.o.Zelów1346565
301Podhalańska Państwowa Uczelnia Zawodowa w Nowym TarguNowy Targ1437174583
302Adriana - Aviation Sp. z o.o.Watorowo172240529
303Ortokursy Sp. z o.o.Warszawa71406602
304Bankowy Ośrodek Doradztwa I Edukacji Sp. z o.o.Poznań134613997
305Chaty Skrzata Sp. z o.o.Węgrzce81052191
306Rojam Safety Center Sp. z o.o.Gdynia10753106
307Doskonalenie I Szkolenie Kierowców Sp. z o.o.Nisko10712462
308SIS Sp. z o.o.Szczecin211129037
309Network Masters Sp. z o.o.Warszawa898779
310Ośrodek Twórczej Edukacji Kangur Sp. z o.o.Kraków71169050
311Misja Robotyka Sp. z o.o.Białystok10674232
312Kanadyjska Szkoła Podstawowa Sp. z o.o.Warszawa134022370
313International House Toruń Szkoła Języka Angielskiego Sp. z o.o. sp.k.Toruń10613186
314Uniwersytet Dolnośląski DSW we WrocławiuWrocław1150104095
315Innowacyjna Edukacja Sp. z o.o.Wrocław62059207
316Tęczowy Ogród Sp. z o.o.Warszawa712513395
317Korepetycje Kołątaj Sp. z o.o.Pruszków1069689
318Maggies School Sp. z o.o.Dobrzykowice17214439
319Studio Językowe Yes Sp. z o.o.Białystok71192279
320Akademia JA Sp. z o.o.Gdynia71061218
321Akademia Nauk Stosowanych w TarnowieTarnów884189270
322Port - Pracownia Oświatowa Rozwoju Twórczego Sp. z o.o.Józefów10646835
323Mwm - Investor Sp. z o.o.Bolechowice124412993
324Ośrodek Szkolenia Labor Sp. z o.o.Kraków10684488
325Instytut Medycyny Klasztornej Sp. z o.o.Katowice181512254
326Marktplan Sp. z o.o.Tarnowskie Góry7105779
327Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa w KoszalinieKoszalin711740306
328The Teacher Centrum Językowe Sp. z o.o.Nowy Tomyśl1149591
329Face2face Sp. z o.o.Kęty1145875
330Heli Solution Sp. z o.o.Warszawa18163788
331Calineczka Sp. z o.o.Sosnowiec9762668
332Numerika Sp. z o.o.Wrocław14283537
333Dar - Zof Sp. z o.o.Śrem7922700
334Off Grid Sp. z o.o.Łódź11474498
335British School Ict Sp. z o.o. sp.k.Warszawa191112729
336International House Szkoła Języka Angielskiego Bydgoszcz Sp. z o.o. sp.k.Bydgoszcz10523275
337Provento Media Sp. z o.o.Kraków7953312
338Publiczne Przedszkole Jarzębinka Planty Sp. z o.o.Swarzędz1716693
339Klub Odkrywcy Sp. z o.o.Wrocław1427813
340Escola Futbolu Sp. z o.o.Pruszcz Gdański787935
341Eco-Mar Sp. z o.o.Grzybno16201219
342Steep Sp. z o.o.Kajetany171626170
343Centrum Rozwoju i Terapii Dziecka i Rodziny Sp. z o.o.Warszawa13283633
344Clan City Sp. z o.o.Gliwice61194244
345Grupa Optima Sp. z o.o.Warszawa1427674
346Wojewódzki Ośrodek Ruchu Drogowego w WarszawieWarszawa96449464
347Wojewódzki Ośrodek Ruchu DrogowegoKielce142327531
348Polski Instytut Kontroli Wewnętrznej Sp. z o.o.Warszawa15224631
349Erudikon Sp. z o.o.Warszawa1520629
350Nauka Jazdy TOM Sp. z o.o.Świdnica10453426
351Helinat Sp. z o.o.Warszawa61121165
352Centrum Szkoleniowe Edukacja i Bezpieczeństwo Sp. z o.o. sp.k.Warszawa7951379
353You Can Talk Sp. z o.o.Warszawa16152586
354Politechnika Rzeszowska im. Ignacego ŁukasiewiczaRzeszów1040633281
355Dancebook Sp. z o.o.Warszawa15172742
356Neo Montessori School Sp. z o.o.Myślenice9562259
357Baby City Sp. z o.o.Warszawa16169696
358Wyższa Szkoła Ekonomii i Innowacji w LublinieLublin863117169
359Feuer Sp. z o.o. sp.k.Warszawa13244284
360Noble Wings Academy Sp. z o.o.Wrocław15164279
361Szczecińskie Centrum Edukacyjne Sp. z o.o.Szczecin12272628
362Mester Szkoła Języków Skandynawskich Sp. z o.o.Poznań9482086
363Politechnika PoznańskaPoznań12261414245
364Zachodniopomorski Uniwersytet Technologiczny w SzczecinieSzczecin1321993702
365Centrum Kształcenia Zawodowego Cypcer Stanisław Sp. z o.o.Międzyrzecze Górne9444210
366Maximizing Polska Sp. z o.o. sp.k.Kraków8628617
367Przedszkole Pastelove Sp. z o.o.Katowice6871966
368Uniwersytet Muzyczny Fryderyka ChopinaWarszawa692199295
369Szkoła Jazdy Elcar Sp. z o.o.Radomsko14164723
370Dolnośląski Ośrodek Ruchu DrogowegoWrocław85764830
371Szkoły Sokrates Sp. z o.o.Bydgoszcz75945302
372Besmarter Sp. z o.o.Poznań852555
373Niepubliczna Szkoła Podstawowa Nr 1 - Sp. z o.o.Bydgoszcz10335823
374Centrum Ratownictwa Sp. z o.o.Wrocław85310911
375Maximizing P. Jankiewicz J. Jamróz sp.k.Warszawa7576685
376Romanowscy Sp. z o.o.Bolesławiec13162549
377Baśniowa Kraina Sp. z o.o.Częstochowa1511371
378Smart Athletic Solutions Sp. z o.o.Warszawa1028621
379Ote Kangur Sp. z o.o.Kraków7683564
380For Kids Sp. z o.o.Skawina10337524
381Open World Sp. z o.o.Kraków14154297
382Ateneum - Akademia Nauk StosowanychGdańsk84322198
383Akademia Sztuki WojennejWarszawa675364792
384First Steps Sp. z o.o.Warszawa11242406
385Eureka 41 Sp. z o.o.Kraków14122628
386International Trilingual School Of Warsaw Sp. z o.o.Warszawa75317627
387Camp Fun Sp. z o.o.Lublin761533
388Perfecta Instytut Kadr i Płac Sp. z o.o.Toruń8382864
389Pomorskie Centrum Edukacji - Sp. z o.o.Przodkowo12174859
390English House Sp. z o.o.Wąbrzeźno664969
391Gotoit Sp. z o.o.Smolec10242474
392Legalna Marta Sp. z o.o.Śrem13132620
393DPFA Europrymus Sp. z o.o.Zgorzelec14123940
394Małopolski Ośrodek Montessori Sp. z o.o.Dobczyce12185183
395Europejskie Centrum Ekonomiczne Prestiż Sp. z o.o.Lublin10263702
396Akademia WSBDąbrowa Górnicza663141672
397Dental Class Sp. z o.o.Łódź121411507
398Przedszkole Niepubliczne Pozytywka Sp. z o.o.Żyrardów11192432
399Knd Sp. z o.o.Zielonka664822
400People Media Company Sp. z o.o.Warszawa569832
401Szkoła Języka Angielskiego Progress Sp. z o.o.Drezdenko6591090
402Politechnika KoszalińskaKoszalin743214935
403Nano Agro Sp. z o.o.Hrubieszów7401157
404Kor-Poż Sp. z o.o.Nowa Wola10191256
405Szkółka Pływacka Wodnik Sp. z o.o.Wałbrzych924637
406Konsorcjum Szkoleniowo-Doradcze Gamma Sp. z o.o. sp.k.Warszawa5638218
407Music Laboratory Sp. z o.o.Warszawa8321238
408JSW Szkolenie i Górnictwo Sp. z o.o.Jastrzębie-Zdrój647305437
409Smart Academy Sp. z o.o.Puławy739793
410Prywatne Akademickie Centrum Kształcenia Sp. z o.o.Kraków82921457
411Omni Modo Sp. z o.o.Warszawa7372276
412Akademia Nauk Stosowanych w ŁomżyŁomża1112119116
413Akademia Muzyczna w KrakowieKraków640131380
414Techpal Sp. z o.o.Olsztyn5476576
415Centrum Mickiewicza Sp. z o.o. z siedzibą w SzczecinieSzczecin11111530
416Be2be Sp. z o.o.Warszawa7283736
417AEW Sp. z o.o.Łódź10147597
418Smart Community Sp. z o.o.Wrocław726591
419Centrum IQ Sp. z o.o.Dębica101310442
420Libro-Trans Sp. z o.o.Włocławek10134225
421Uniwersytet Papieski Jana Pawła II w KrakowieKraków915176958
422Feuer Sp. z o.o.Warszawa7252676
423Protectal Sp. z o.o.Nysa6371891
424The Palms Sp. z o.o.Warszawa9143139
425Akademia Leona KoźmińskiegoWarszawa817237364
426Kujawsko - Pomorskie Centrum Kształcenia Sp. z o.o.Bydgoszcz6273706
427Ośrodek Metodyczny Metris Sp. z o.o.Rogów534544
428Deja Csb Sp. z o.o.Reda817552
429Jagodzińscy Sp. z o.o.Czerwonak8162283
430Hr Na Szpilkach Sp. z o.o.Warszawa9114052
431Impact Polska Sp. z o.o.Warszawa7237121
432Open Future Sp. z o.o.Kraków81410337
433Uniwersytet WSB Merito we WrocławiuWrocław717165691
434Global - Med Education Sp. z o.o.Poznań8119646
435Evolution Gym Sp. z o.o.Kalisz717953
436Prolang Sp. z o.o.Wrocław6202840
437Spółdzielnia Mieszkaniowa Służew Nad DolinkąWarszawa620133134
438Axoncem Sp. z o.o.Białystok7133672
439Klub Sportowy Akademia Młodego Piłkarza Gool Sp. z o.o.Wołomin5231112
440Off Course Sp. z o.o.Warszawa7132623
441Akademia Żaków Sp. z o.o.Bielsko-Biała5191156
442Pomorska Akademia Piłkarska Grasz Sp. z o.o.Ustka712537
443Medical Services Sp. z o.o.Szczecin5172973
444Wyższa Szkoła HandlowaWrocław51013089

źródło: Instytut Europejskiego Biznesu na podstawie danych z Krajowego Rejestru Sądowego, zebranych przez wywiadownię gospodarczą InfoCredit

Do analizy wyników finansowych przedsiębiorstw przyjęto firmy spełniające następujące warunki:

1. Dostępne w KRS dane finansowe za lata 2023-2024,

2. Wartość przychodów netto ze sprzedaży i zrównanych z nimi większa niż 200 tys. zł w latach 2023 i 2024

3. Zysk netto w latach 2023 i 2024 wyższy niż 20 tys. zł, 

4. Kapitał własny w latach 2023 i 2024 wyższy niż 20 tys. zł.

Metodologia liczenia wartości rynkowej

Wartość rynkowa firm szacowana jest w sposób uproszczony analogicznie do wycen spółek krajowych notowanych na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie. Do obliczeń wykorzystywane są wskaźniki C/Z (cena do zysku netto) i C/WK (cena do wartości księgowej, czyli cena do sumy kapitału własnego i zysku netto) średnie dla spółek krajowych notowanych na Giełdzie Papierów Wartościowych, wyliczane przez analityków GPW.

Wskaźniki do liczenia wartości rynkowej spółek krajowych w grudniu 2025 r.

C/Z: 18,5

C/WK: 1,54

źródło: Biuletyn Statystyczny GPW

Według wskaźników giełdowych z grudnia 2025 r. zostały policzone dwie wartości rynkowe firmy w grudniu 2025 r. Jedna to iloczyn zysku netto w 2024 r. i wskaźnika C/Z w grudniu 2025 r., a druga to iloczyn wartości księgowej w końcu 2024 r. i wskaźnika C/WK w grudniu 2025 r. Średnia arytmetyczna z tych wartości rynkowych to szacowana wartość rynkowa firmy w grudniu 2025 r.

—

Informacje o portalu Europejska Firma.pl i Instytucie Europejskiego Biznesu

Portal EuropejskaFirma.pl i Instytut Europejskiego Biznesu zajmują się analizą wyników finansowych przedsiębiorstw. Od 2006 r. dokładnie przeanalizowali wyniki finansowe 300 tysięcy polskich firm. Analizy opierają się głównie na oficjalnych i wiarygodnych danych finansowych, przekazywanych przez firmy do Krajowego Rejestru Sądowego. Przedstawione rankingi pomagają w sprawdzeniu wiarygodności partnerów gospodarczych.

Konkursy organizowane przez Instytut Europejskiego Biznesu

Każdego roku Instytut analizuje dane finansowe przedsiębiorstw w całej Polsce. W publikowanych rankingach wyróżnia firmy spełniające kryteria przyznania tytułu.

Gepard Biznesu (od 2006 r.) – tytuł przyznawany firmom, których średnia z dynamik przychodów i zysku netto wynosi w przyjętym okresie więcej niż 10 proc.

Brylant Polskiej Gospodarki (od 2008 r.) – tytuł przyznawany firmom, których oszacowana wartość rynkowa wynosi więcej niż 10 mln zł.

Efektywna Firma (od 2008 r.) – tytuł przyznawany firmom, których stosunek zysku netto do przychodów wynosi w przyjętym okresie więcej niż 5 proc.

Mocna Firma Godna Zaufania (od 2013 r.) – tytuł przyznawany firmom wyróżnionym równocześnie w konkursach Efektywna Firma oraz Gepard Biznesu

Wielki Modernizator (od 2012 r.) – tytuł przyznawany firmom, których dwuletnia amortyzacja przewyższała 2 mln zł

Worldwide Company  (od 2013 r.) – tytuł przyznawany firmom eksportującym do minimum 5 krajów