Brylanty Polskiej Gospodarki 2018 Województwa Mazowieckiego

Spośród 51 tysięcy polskich przedsiębiorstw, których wyniki finansowe w lutym 2019 r. zbadał Instytutu Europejskiego Biznesu, tytuł Brylant Polskiej Gospodarki 2018 uzyskało 5111 firm z województwa mazowieckiego, bo ich wartość rynkowa wyniosła więcej niż 10 mln zł.Instytutu Europejskiego Biznesu, utworzony 12 grudnia 2005 r., prowadzi Konkurs Brylanty Polskiej Gospodarki od 2008 r. Przez jedenaście lat dokładnie przeanalizował wyniki finansowe 80 tysięcy przedsiębiorstw i kilkuset banków działających w Polsce.

W rankingu poniżej są wyliczenia Instytutu Europejskiego Biznesu na podstawie informacji podanych przez wywiadownie handlowe.

Instytutu Europejskiego Biznesu policzył wartość rynkową firm na koniec marca 2017 przez porównanie ich wyników do wycen spółek akcyjnych notowanych na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie.

Uproszczona metodologia liczenia wartości rynkowej, stosowana przez Instytut Europejskiego Biznesu, opisana jest poniżej rankingu.

Na tej podstawie Instytutu Europejskiego Biznesu stworzył rankingi najcenniejszych firm w Polsce – Brylantów Polskiej Gospodarki 2018.

Firmy wymienione w poniższym rankingu mogą bezpłatnie i bezterminowo wykorzystywać tytuł Brylant Polskiej Gospodarki 2018 publicznie na wszystkich nośnikach.

Statuetka Brylant Polskiej Gospodarki

Płatne są logo Brylant Polskiej Gospodarki 2018 oraz dyplomy i statuetki dla wyróżnionych firm i ich pracowników. Prosimy więc nie kopiować z Internetu dla celów marketingowych wizerunku Brylant Polskiej Gospodarki 2018, gdyż zdjęcia chronione są prawami autorskimi.

Brylanty Polskiej Gospodarki 2018 Województwa Mazowieckiego
Lp. Nazwa firmy Siedziba Wartość rynkowa firmy w marcu 2017 r. w mln zł
1 POLSKI KONCERN NAFTOWY ORLEN S.A. Płock 72355
2 Polskie Górnictwo Naftowe i Gazownictwo S.A. Warszawa 44517
3 PGE Polska Grupa Energetyczna S.A. Warszawa 40338
4 Polska Spółka Gazownictwa Sp. z o.o. Warszawa 21085
5 Polskie Sieci Elektroenergetyczne S.A. Konstancin-Jeziorna 15235
6 Narodowy Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej Warszawa 14965
7 CYFROWY POLSAT S.A. Warszawa 13239
8 T-Mobile Polska S. A. Warszawa 9839
9 Polskie Koleje Państwowe S.A. Warszawa 9830
10 Operator Gazociągów Przesyłowych Gaz – System S.A. Warszawa 9322
11 Państwowe Gospodarstwo Leśne Lasy Państwowe Warszawa 9192
12 Deutsche Lufthansa S.A. Oddział w Polsce Warszawa 8651
13 Cinema City Poland Sp. z o.o. Warszawa 8317
14 Basell Orlen Polyolefins Sp. z o.o. Płock 7328
15 CASTORAMA POLSKA Sp. z o.o. Warszawa 6993
16 Grupa RMF Sp. z o.o. Spółka Komandytowa Warszawa 6897
17 P4 Sp. z o.o. Warszawa 6178
18 Miejskie Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji w m.st. Warszawie S.A. Warszawa 6077
19 GRUPA OŻARÓW S.A. Warszawa 5803
20 Pern S.A. Płock 5629
21 Globe Trade Centre S.A. Warszawa 5612
22 Innogy Polska S.A. Warszawa 5340
23 FTF Columbus S.A. Warszawa 5186
24 Polska Grupa Zbrojeniowa S.A. Radom 4548
25 BUDIMEX S.A. Warszawa 4542
26 INNOGY STOEN OPERATOR Sp. z o.o. Warszawa 4533
27 PGNIG TERMIKA S.A. Warszawa 4526
28 Agencja Rozwoju Przemysłu S.A. Warszawa 4189
29 KNS Krakau Neue Stadtmitte G.M.B.H. & Co. Kg sp.k. Warszawa 4152
30 AGENCJA MIENIA WOJSKOWEGO Warszawa 4114
31 Przedsiębiorstwo Państwowe Porty Lotnicze Warszawa 4028
32 Crystal Warsaw Sp. z o.o. Warszawa 3922
33 EUROPOL GAZ S.A. System Gazociągów Tranzytowych Warszawa 3802
34 Telewizja Polsat Sp. z o.o. Warszawa 3776
35 Veolia Energia Polska S.A. Warszawa 3725
36 Auchan Polska Sp. z o.o. Piaseczno 3724
37 Optimum Mark Sp. z o.o. Warszawa 3695
38 CD Projekt S.A. Warszawa 3184
39 Totalizator Sportowy Sp. z o.o. Warszawa 3140
40 Kampinoski Park Narodowy Izabelin C 3101
41 Polska Wytwórnia Papierów Wartościowych S.A. Warszawa 3057
42 Agencja Rezerw Materiałowych Warszawa 3021
43 ORBIS S.A. Warszawa 3002
44 Castim Sp. z o.o. Warszawa 2875
45 STRABAG Sp. z o.o. Pruszków 2828
46 CIECH S.A. Warszawa 2503
47 Galeria Kaskada Szczecin Sp. z o.o. Spółka Komandytowa Warszawa 2399
48 NESTLE POLSKA S.A. Warszawa 2379
49 Henkel Polska Sp. z o.o. Warszawa 2201
50 PROVIDENT POLSKA S.A. Warszawa 2159
51 Samsung Electronics Polska Sp. z o.o. Warszawa 2133
52 Bauer Print Ciechanów Sp. z o.o. sp.k. Warszawa 2133
53 BSH Sprzęt Gospodarstwa Domowego Sp. z o.o. Warszawa 2110
54 McDonald' s Polska Sp. z o. o. Warszawa 2101
55 Eveline Cosmetics S.A. S.K. Lesznowola 2068
56 Mars Polska Sp. z o.o. Kożuszki-Parcel 2060
57 Emirates (Rządowa Spółka Handlowa) Oddział w Polsce Warszawa 2004
58 DOM Development S.A. Warszawa 1993
59 Politechnika Warszawska Warszawa 1977
60 LEROY-MERLIN POLSKA Sp. z o.o. Warszawa 1962
61 IKEA RETAIL Sp. z o.o. Janki 1957
62 Inter Europol S.A. Marki 1952
63 Centrum Światowida Sp. z o.o. Warszawa 1948
64 RECKITT BENCKISER (Poland) S.A. Nowy Dwór Mazowiecki 1939
65 INTER CARS S.A. Warszawa 1919
66 Procter & Gamble Operations Polska Sp. z o.o. Warszawa 1893
67 Danone Sp. z o.o. Warszawa 1883
68 Reckitt Benckiser Production (Poland) Sp. z o.o. Nowy Dwór Mazowiecki 1880
69 Cargill Poland Sp. z o.o. Warszawa 1857
70 SUPERHOBBY MARKET BUDOWLANY Sp. z o.o. Warszawa 1850
71 Stora Enso Poland S.A. Ostrołęka 1842
72 LG ELECTRONICS MŁAWA Sp. z o.o. Mława 1816
73 NUTRICIA POLSKA Sp. z o.o. Warszawa 1815
74 Bauer Print Wykroty Sp. z o.o. sp.k. Warszawa 1761
75 IMPEXMETAL S.A. Warszawa 1733
76 VECTRA INVESTMENTS Sp. z o.o. S.J. Warszawa 1659
77 Mondelez Polska Production Sp. z o.o. Warszawa 1657
78 Shell Polska Sp. z o.o. Warszawa 1630
79 FERRERO POLSKA Sp. z o.o. Warszawa 1608
80 ELECTROLUX POLAND Sp. z o.o. Warszawa 1587
81 Einkaufs – Center Galeria Baltycka GmbH & Co. KG S.K. Warszawa 1579
82 NETIA S.A. Warszawa 1570
83 Plus TM Management Sp. z o.o. Warszawa 1565
84 Giełda Papierów Wartościowych S. A. Warszawa 1561
85 Sanofi – Aventis Sp. z o.o. Warszawa 1549
86 COCA – COLA HBC POLSKA Sp. z o.o. Warszawa 1528
87 Teva Operations Poland Sp. z o.o. Warszawa 1518
88 L 'OREAL Polska Sp. z o.o. Warszawa 1505
89 WFC Investments Sp. z o.o. Warszawa 1490
90 Cedrob S.A. Ujazdówek 1489
91 Warszawski Uniwersytet Medyczny Warszawa 1484
92 Henkel Polska Operations Sp. z o.o. Warszawa 1464
93 GATX Rail Poland Sp. z o.o. Warszawa 1461
94 Polski Holding Nieruchomości S.A. Warszawa 1454
95 Nationale-Nederlanden Powszechne Towarzystwo Emerytalne S.A. Warszawa 1448
96 Media Saturn Holding Polska Sp. z o.o. Warszawa 1436
97 DPD Polska Sp. z o.o. Warszawa 1404
98 SPHI Capital Finance Sp. z o.o. Warszawa 1401
99 Polski Holding Obronny Sp. z o.o. Warszawa 1393
100 CNH Industrial Polska Sp. z o.o. Płock 1386
101 Fabryki Mebli FORTE S.A. Ostrów Mazowiecka 1376
102 Polsat Media Biuro Reklamy Sp. z o.o. S.K. Warszawa 1360
103 EURO – NET Sp. z o.o. Warszawa 1345
104 Warszawskie Zakłady Farmaceutyczne Polfa S.A. Skrót: Warszawskie Zakłady Farmaceutyczne Polfa S.A. Polfa Warszawa S.A Warszawa 1317
105 Mercedes-Benz Polska sp. z o.o. Warszawa 1303
106 Carlsberg Supply Company Polska S.A. Warszawa 1277
107 Tramwaje Warszawskie Sp. z o.o. Warszawa 1276
108 Veolia Energia Warszawa S.A. Warszawa 1254
109 Aviva Powszechne Towarzystwo Emerytalne Aviva Santander S.A. Warszawa 1252
110 Cyfrowy Polsat Trade Marks Sp. z o.o. Warszawa 1251
111 Panattoni Development Europe Sp. z o.o. Warszawa 1222
112 ADAMED Sp. z o.o. Pieńków 1218
113 Uniwersytet Warszawski Warszawa 1216
114 Centrum Elektronicznych Usług Płatniczych eService Sp. z o.o. Warszawa 1199
115 PHN 6 Sp. z o.o. Warszawa 1198
116 Wirtualna Polska Media S.A. Warszawa 1185
117 Air Products Sp. z o.o. Warszawa 1178
118 Play 3GNS Sp. z o.o. Spółka Komandytowa Warszawa 1169
119 Urząd Dozoru Technicznego Warszawa 1148
120 Unilever Polska S.A. Warszawa 1132
121 Unilever Polska Sp. z o.o. Warszawa 1126
122 Vivus Finance Sp. z o.o. Warszawa 1103
123 DHL Express (Poland) sp. z o.o. Warszawa 1092
124 Fundusz Składkowy Ubezpieczenia Społecznego Rolników Warszawa 1088
125 Robyg S.A. Warszawa 1087
126 ALTUS Towarzystwo Funduszy Inwestycyjnych S.A. Warszawa 1072
127 H & M Hennes & Mauritz Sp. z o.o. Warszawa 1061
128 GTC Galeria CTWA Sp. z o.o. Warszawa 1060
129 Scandinavian Airlines System Denmark-Norway-Sweden Konsorcjum Oddział w Polsce Warszawa 1054
130 ABB Sp. z o.o. Warszawa 1053
131 Zakład Przetwórstwa Mięsnego JBB Imp. – Eksp. Józef Bałdyga Łyse 1042
132 BAYER Sp. z o.o. Warszawa 1028
133 X-Trade Brokers Dom Maklerski S.A. Warszawa 1027
134 Pepsico Consulting Polska Sp. z o.o. Warszawa 1025
135 Carlsberg Polska Sp. z o.o. Warszawa 1016
136 SYNTOM Sp. z o.o. S.K. Warszawa 969
137 Polska Agencja Żeglugi Powietrznej Warszawa 943
138 GE Power Sp. z o.o. Warszawa 942
139 Ernst & Young Usługi Finansowe Audyt Sp. z o.o. Polska sp.k. Warszawa 935
140 Inter Cars Marketing Services Sp. z o.o. Warszawa 932
141 Basell Orlen Polyolefins Sprzedaż Sp. z o.o. Płock 916
142 Galeria Lodzka Lodz Shopinvest KG Spółka Kondytowa Warszawa 914
143 Benefit Systems S.A. Warszawa 911
144 Mondelez Polska Sp. z o.o. Warszawa 902
145 Budimex Nieruchomości Sp. z o.o. Warszawa 901
146 Polski Fundusz Rozwoju S.A. Warszawa 894
147 International Tobacco Machinery Poland Sp. z o.o. Radom 890
148 GASPOL S.A. Warszawa 889
149 PIEKARNIA OSKROBA S.A. Człekówka 867
150 Pepsi-Cola General Bottlers Poland Sp. z o.o. Warszawa 846
151 Mennica Polska S.A. Warszawa 836
152 Technicolor Polska Sp. z o.o. Józefosław 827
153 MLEASING Sp. z o.o. Warszawa 827
154 Powszechne Towarzystwo Emerytalne PZU S.A. Warszawa 821
155 POLMOS ŻYRARDÓW Sp. z o.o. Żyrardów 816
156 3M POLAND Sp. z o.o. Kajetany 815
157 REMONDIS Sp. z o.o. Warszawa 807
158 DS Smith Polska Sp. z o.o. Warszawa 797
159 Warszawska Spółdzielnia Mieszkaniowa Warszawa 797
160 Wojskowa Akademia Techniczna im. Jarosława Dąbrowskiego Warszawa 787
161 Lotte Wedel Sp. z o.o. Warszawa 785
162 Miejskie Zakłady Autobusowe Sp. z o.o. Warszawa 782
163 SCANIA POLSKA S.A. Stara Wieś 773
164 Mera – Pnefal S.A. Warszawa 768
165 Prime Warsaw Properties Sp. z o.o. Warszawa 763
166 Pekao Towarzystwo Funduszy Inwestycyjnych S.A. Warszawa 748
167 Eveline Cosmetics Dystrybucja Sp. z o.o. S.K. Lesznowola 744
168 GILLETTE POLAND S.A. Warszawa 740
169 Capgemini Polska Sp. z o.o. Warszawa 739
170 Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej Warszawa 737
171 Ambassador Office Building Sp. z o.o. S.K. Warszawa 731
172 Promedica24 Care Team De Sp. z o.o. sp.k. Warszawa 728
173 Trakcja PRKiI S.A. Warszawa 727
174 MENNICA POLSKA OD 1766 SPÓŁKA Z O.O. Warszawa 724
175 Stora Enso Narew Sp. z o.o. Ostrołęka 718
176 Biuro Informacji Kredytowej S.A. Warszawa 713
177 Wienerberger Ceramika Budowlana Sp. z o.o. Warszawa 703
178 Epp Pasaż Grunwaldzki Sp. z o.o. sp.k. Warszawa 703
179 Euroservice Sp. z o.o. Zakłady Przemysłu Tłuszczowego w Surochowie Warszawa 703
180 PKO Towarzystwo Funduszy Inwestycyjnych S.A. Warszawa 698
181 PIT-RADWAR S.A. Warszawa 691
182 Wolf Immobilien Polen S.A. Warszawa 677
183 Van Pur S.A. Warszawa 676
184 Celon Pharma S.A. Kiełpin 675
185 Nokia Solutions And Networks Sp. z o.o. Warszawa 670
186 Stadler Polska Sp. z o.o. Siedlce 667
187 Zara Polska Sp. z o.o. Warszawa 663
188 AVON COSMETICS POLSKA Sp. z o.o. Warszawa 660
189 Witoplast Kisielińscy sp. j. Rudno 655
190 Swiss International Air Lines S.A. Warszawa 653
191 Royal Bristol Warsaw Sp. z o.o. Warszawa 651
192 SCHENKER Sp. z o.o. Warszawa 647
193 CIRCLE K POLSKA Sp. z o.o. Warszawa 646
194 Leaseplan Fleet Management Polska Sp. z o.o. Warszawa 644
195 Instytut Lotnictwa Warszawa 644
196 O.S.T.C. Limited sp.k. Warszawa 642
197 Aapp Sp. z o.o. Warszawa 634
198 SOLID GROUP Sp. z o.o. S.K. Warszawa 631
199 MICROSOFT Sp. z o.o. Warszawa 628
200 Turk Hava Yollari S.A. Oddział w Polsce Warszawa 624
201 SWIRE Properties Capital Finance Sp. z o.o. Warszawa 621
202 J.W. Marka Sp. z o.o. Ząbki 617
203 Husqvarna Poland Sp. z o.o. Warszawa 617
204 Euronet Polska Sp. z o.o. Warszawa 610
205 Ikea Property Poland Sp. z o.o. Janki 602
206 ROBERT BOSCH Sp. z o.o. Warszawa 601
207 First Data Polska S.A. Warszawa 601
208 Satoria Group S.A. Warszawa 599
209 Siemens Finance Sp. z o.o. Warszawa 597
210 E.On Edis Energia Sp. z o.o. Warszawa 595
211 Imperial Tobacco Polska Manufacturing S.A. Radom 593
212 Peek & Cloppenburg Sp. z o.o. Warszawa 592
213 Johnson & Johnson Poland Sp. z o.o. Warszawa 578
214 KOSMEPOL Sp. z o.o. Kanie 571
215 PERI Polska Sp. z o.o. Płochocin 570
216 BASF Polska Sp. z o.o. Warszawa 568
217 GD Poland International Sp. z o.o. Wólka Kosowska 564
218 WSSM WARSAW SPÓŁKA Z O.O. Warszawa 563
219 J.W. CONSTRUCTION HOLDING S.A. Ząbki 561
220 Naukowa i Akademicka Sieć Komputerowa Państwowy Instytut Badawczy Warszawa 560
221 Medicalgorithmics S.A. Warszawa 560
222 Frito Lay Poland Sp. z o.o. Grodzisk Mazowiecki 559
223 Krajowy Depozyt Papierów Wartościowych S.A. Warszawa 553
224 BAKS Kazimierz Sielski Karczew 550
225 PKO BP FINAT Sp. z o.o. Warszawa 542
226 Rockwell Automation Sp. z o.o. Warszawa 537
227 Volkswagen Serwis Ubezpieczeniowy Sp. z o.o. Warszawa 536
228 Nowa Era Sp. z o.o. Warszawa 536
229 Sofidel Poland Sp. z o.o. Ciechanów 532
230 Opel Poland Sp. z o.o. Warszawa 530
231 Metlife Powszechne Towarzystwo Emerytalne S.A. Warszawa 529
232 Procter And Gamble DS Polska Sp. z o.o. Warszawa 525
233 PKO Agencja Ubezpieczeniowa Sp. z o.o. Warszawa 525
234 Sołtysiński Kawecki & Szlęzak Kancelaria Radców Prawnych i Adwokatów sp.k. Warszawa 525
235 IBM POLSKA Sp. z o.o. Warszawa 522
236 DECATHLON Sp. z o.o. Warszawa 520
237 Quad/Graphics Europe Sp. z o.o. Wyszków 517
238 Metro Warszawskie Sp. z o.o. Warszawa 515
239 M. Wilder i Wspólnicy sp.k. Warszawa 512
240 VISION EXPRESS SP Sp. z o.o. Warszawa 509
241 LS Airport Services S. A. Warszawa 507
242 Emperia Holding S.A. Warszawa 506
243 FRESENIUS KABI POLSKA Sp. z o.o. Warszawa 501
244 ANPHARM Przedsiębiorstwo Farmaceutyczne S.A. Warszawa 499
245 Paige Investments Sp. z o.o. Warszawa 496
246 Trigon Towarzystwo Funduszy Inwestycyjnych S.A. Warszawa 496
247 CREDIT SUISSE (Poland) Sp. z o.o. Warszawa 493
248 Ball Packaging Europe Lublin Sp. z o.o. Warszawa 488
249 Siemens Healthcare Sp. z o.o. Warszawa 484
250 Carles Industrial Sp. z o.o. Warszawa 481
251 ORLEN ASFALT Sp. z o.o. Płock 474
252 ALPLA NDM Sp. z o.o. Nowy Dwór Mazowiecki 474
253 Siemens Sp. z o.o. Warszawa 470
254 ALTRAD-MOSTOSTAL Sp. z o.o. Siedlce 470
255 WARBUD S.A. Warszawa 468
256 ENERGETYKA Międzyzakładowa Spółdzielnia Mieszkaniowa Warszawa 468
257 Chep Polska Sp. z o.o. Warszawa 465
258 Penta Investments Sp. z o.o. Warszawa 459
259 ENTER AIR Sp. z o.o. Warszawa 457
260 KPMG Tax M. Michna Spółka Komandytowa Warszawa 456
261 PCO S.A. Warszawa 456
262 Nn Investment Partners Towarzystwo Funduszy Inwestycyjnych S.A. Warszawa 454
263 Kingfisher Sourcing Eastern Europe Sp. z o.o. Warszawa 453
264 Gi Investment Sp. z o.o. Warszawa 452
265 FABRYKA FARB I LAKIERÓW ŚNIEŻKA S.A. Warszawa 452
266 BEKO S.A. Warszawa 451
267 Lactalis Polska Sp. z o.o. Warszawa 450
268 CLIFFORD CHANCE, Janicka, Krużewski, Namiotkiewicz i Wspólnicy S.K. Warszawa 445
269 Siniat Sp. z o.o. Warszawa 445
270 CH Janki Sp. z o.o. Warszawa 444
271 Pekaes Sp. z o.o. Błonie 444
272 ZAP Sznajder Batterien S.A. Piastów 443
273 AMW Towarzystwo Budownictwa Społecznego Kwatera Sp. z o.o. Warszawa 437
274 Fundacja LUX Veritatis Warszawa 434
275 PRAGA Robotnicza Spółdzielnia Mieszkaniowa Warszawa 433
276 KPMG Audyt Sp. z o.o. Spółka Komandytowa Warszawa 431
277 LG ELECTRONICS POLSKA Sp. z o.o. Warszawa 430
278 FM Polska Sp. z o.o. Mszczonów 430
279 AMS S.A. Warszawa 427
280 Louvre Hotels Group Sp. z o.o. Warszawa 426
281 BORYSZEW S.A. Warszawa 420
282 Koleje Mazowieckie – KM Sp. z o.o. Warszawa 418
283 Austrian Airlines S.A. Oddział w Polsce Warszawa 416
284 MEBLOMASTER Gryglas, Kraszewski S.J. Węgrów 413
285 Akademia Wychowania Fizycznego Józefa Piłsudskiego Warszawa 411
286 TJX Poland Sp. z o.o. Warszawa 410
287 PRUSZYŃSKI Sp. z o.o. Warszawa 410
288 Sawex S.A. Warszawa 409
289 MARMA POLSKIE FOLIE Sp. z o.o. Warszawa 406
290 Onico S.A. Warszawa 405
291 Roche Diagnostics Polska Sp. z o.o. Warszawa 404
292 Brunswick Marine In Poland Sp. z o.o. Warszawa 404
293 RUG RIELLO Urządzenia Grzewcze S.A. Warszawa 402
294 Schaeffler Polska Sp. z o.o. Warszawa 400
295 Takeda Pharma Sp. z o.o. Warszawa 398
296 British Airways Publiczna S.A. Warszawa 398
297 MONOLITH FILMS Sp. z o.o. Warszawa 395
298 Nissan Sales Central & Eastern Europe Kereskedelmi Korlatolt Felelossegu Tarsasag Sp. z o.o. Oddział w Polsce Warszawa 395
299 CH Warszawa U Sp. z o.o. Warszawa 394
300 Trei Real Estate Poland Sp. z o.o. Warszawa 394
301 Spółdzielnia Mieszkaniowa WOLA Warszawa 394
302 Pfizer Trading Polska Sp. z o.o. Warszawa 393
303 Apsys Polska S.A. Warszawa 393
304 Dawtona Sp. z o.o. Błonie 393
305 Essity Poland Sp. z o.o. Warszawa 393
306 Dantex Sp. z o.o. sp.k. Warszawa 392
307 ARCHE Sp. z o.o. Warszawa 390
308 MEDCOM Sp. z o.o. Warszawa 390
309 Largo Capital Sp. z o.o. Warszawa 388
310 Firma Księgarska Olesiejuk Sp. z o.o. Ożarów Mazowiecki 387
311 Tesla Recycling Sp. z o.o. S.K. Grodzisk Mazowiecki 386
312 AGMET Sp. z o.o. Warszawa 386
313 Millennium Service Sp. z o.o. Warszawa 386
314 Zielone Arkady Sp. z o.o. Warszawa 385
315 Discovery Polska Sp. z o.o. Warszawa 383
316 Krajowa Izba Rozliczeniowa S.A. Warszawa 382
317 Bouygues Immobilier Polska Sp. z o.o. Warszawa 382
318 Djchem Chemicals Poland S.A. Wołomin 382
319 Narodowe Centrum Badań Jądrowych Otwock 381
320 Bagpak Polska Sp. z o.o. Warszawa 380
321 Telewizja Puls Sp. z o.o. Warszawa 376
322 Avon Distribution Polska Sp. z o.o. Garwolin 376
323 SPV Aida Investment Sp. z o.o. Warszawa 374
324 KNAUF Sp. z o.o. Warszawa 373
325 Synoptis Pharma Sp. z o.o. Warszawa 372
326 Wirtualna Polska Holding S.A. Warszawa 372
327 DE LAGE LANDEN LEASING POLSKA S.A. Warszawa 371
328 Izba Rozliczeniowa Giełd Towarowych S.A. Warszawa 370
329 Centralny Dom Maklerski Pekao S.A. Warszawa 370
330 ELPRO DEVELOPMENT S.A. Warszawa 370
331 Google Poland Sp. z o.o. Warszawa 367
332 AXA Powszechne Towarzystwo Emerytalne S.A. Warszawa 365
333 ABC Data S.A. Warszawa 365
334 MLP Pruszków I Sp. z o.o. Pruszków 364
335 Idea Money S.A. Warszawa 363
336 Marvipol Development 1 Sp. z o.o. S.K. Warszawa 360
337 Grupa Inco S.A. Warszawa 360
338 HANDEN Sp. z o.o. Warszawa 359
339 UPS Polska Sp. z o.o. Warszawa 358
340 Natur – Produkt Zdrovit Sp. z o.o. Warszawa 355
341 La Lorraine Polska Sp. z o.o. Nowy Dwór Mazowiecki 354
342 Kapsch Telematic Services Sp. z o.o. Warszawa 352
343 Towarzystwo Funduszy Inwestycyjnych PZU S.A. Warszawa 352
344 ECE Projektmanagement Polska Sp. z o.o. Warszawa 349
345 GroupM Sp. z o.o. Warszawa 349
346 Eurozet Sp. z o.o. Warszawa 348
347 Veolia Term S.A. Warszawa 347
348 Fusion Industrial Sp. z o.o. Warszawa 347
349 BUDMAT Bogdan Więcek Płock 346
350 Zakłady Magnezytowe ROPCZYCE S.A. Warszawa 344
351 LILIUM Sp. z o.o. Warszawa 343
352 BAKOMA Sp. z o.o. Warszawa 342
353 ORIFLAME PRODUCTS POLAND Sp. z o.o. Warszawa 340
354 SEPHORA POLSKA Sp. z o.o. Warszawa 340
355 Gedeon Richter Polska Sp. z o.o. Grodzisk Mazowiecki 340
356 SII Sp. z o.o. Warszawa 338
357 Domański Zakrzewski Palinka Sp. Komandytowa Warszawa 337
358 Greiner Packaging Sp. z o.o. Teresin 337
359 Ernst & Young Audyt Polska Sp. z o.o. sp.k. Warszawa 337
360 Partner Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe Partner Sp. J. Adam i Grażyna Wiącek Mińsk Mazowiecki 337
361 Quercus Towarzystwo Funduszy Inwestycyjnych S.A. Warszawa 337
362 Victoria Dom S.A. Warszawa 336
363 Jones Lang Lasalle Sp. z o.o. Warszawa 336
364 Mondi Solec Sp. z o.o. Solec 336
365 Ferrero Polska Commercial Sp. z o.o. Warszawa 335
366 Wardyński i Wspólnicy Spółka Komandytowa Warszawa 335
367 IBM Polska Business Services Sp. z o.o. Warszawa 334
368 ROCHE POLSKA Sp. z o.o. Warszawa 332
369 British Automotive Polska S.A. Warszawa 331
370 Deloitte Audyt Sp. z o.o. sp.k. Warszawa 330
371 WB Electronics S.A. Ożarów Mazowiecki 330
372 Korsze Wind Farm Sp. z o.o. Warszawa 329
373 Piekarnia K. i A. Cichowscy, E. Federowicz sp.j. Warszawa 329
374 WAN S.A. Warszawa 328
375 Lodziarnie Firmowe Sp. z o.o. S.K. Majdan 326
376 Spółdzielnia Piekarsko-Ciastkarska w Warszawie Warszawa 326
377 Forte Brand Sp. z o.o. Ostrów Mazowiecka 326
378 APM Development Sp. z o.o. S.K. Warszawa 325
379 DEVELEY POLSKA Sp. z o.o. Warszawa 324
380 Bristol Warsaw Sp. z o.o. sp.k. Warszawa 324
381 Miejskie Przedsiębiorstwo Oczyszczania w M.st. Warszawie Sp. z o.o. Warszawa 323
382 Procter & Gamble Polska Sp. z o.o. Warszawa 321
383 Ulma Construccion Polska S.A. Koszajec 320
384 British Automotive Holding S.A. Warszawa 318
385 Hossanova Sp. z o.o. Warszawa 317
386 SOLID SECURITY Sp. z o.o. Warszawa 316
387 Kino Polska TV S.A. Warszawa 315
388 SEALED AIR POLSKA Sp. z o.o. Ożarów Mazowiecki 315
389 Zakłady Automatyki KOMBUD S.A. Radom 313
390 Konsalnet Holding S.A. Warszawa 313
391 COMP S.A. Warszawa 313
392 Apple Poland Sp. z o.o. Warszawa 310
393 Rhenus Logistics S.A. Warszawa 310
394 RENAULT POLSKA Sp. z o.o. Warszawa 309
395 BALTON Sp. z o.o. Producent Sprzętu Medycznego Warszawa 308
396 Wittchen S.A. Palmiry 307
397 Zakrzewscy S.J. Kosów Lacki 307
398 Fal-Bruk Sp. z o.o. Spółka Komandytowa Warszawa 306
399 MGL Metro Group Logistics Polska Sp. z o.o. i Spółka Sp. Komandytowa Warszawa 306
400 ING COMMERCIAL FINANCE POLSKA S.A. Warszawa 305
401 GRUPA TOPEX Sp. z o.o. S.K. Warszawa 304
402 Zakład Produkcji Rolnej MIROPASZ M. Wiczyński S.J. Mirowice 304
403 GTC KORONA S.A. Warszawa 304
404 Novago Sp. z o.o. Mława 304
405 Marywilska 44 Sp. z o.o. Warszawa 303
406 MULTICO Sp. z o.o. Warszawa 303
407 Douglas Polska Sp. z o.o. Warszawa 303
408 Fadesa Polnord Polska Sp. z o.o. Warszawa 302
409 Skarbiec Holding S. A. Warszawa 301
410 TCL Operations Polska Sp. z o.o. Żyrardów 301
411 Niebieski Dom Sp. z o.o. Warszawa 299
412 Emilia Nieruchomości Sp. z o.o. Warszawa 298
413 Powszechne Towarzystwo Emerytalne Allianz Polska S.A. Warszawa 297
414 Scania Finance Polska Sp. z o.o. Stara Wieś 295
415 Generali Powszechne Towarzystwo Emerytalne S.A. Warszawa 293
416 Arctic Navigations Sp. z o.o. Warszawa 293
417 AMBRA S.A. Warszawa 293
418 UNION INVESTMENT Towarzystwo Funduszy Inwestycyjnych S.A. Warszawa 291
419 EEZ Sp. z o.o. Warszawa 291
420 Pricewaterhousecoopers Polska Sp. z o.o. Audyt S.K. Warszawa 290
421 Okręgowa Spółdzielnia Mleczarska Sierpc 290
422 Valeo Service Eastern Europe Sp. z o.o. Warszawa 289
423 Frito Lay Sp. z o.o. Warszawa 288
424 HOCHTIEF POLSKA S.A. Warszawa 288
425 Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji w Piasecznie Sp. z o.o. Piaseczno 288
426 ACCENTURE Sp. z o.o. Warszawa 287
427 ADIDAS POLAND Sp. z o.o. Warszawa 286
428 Coface Poland Factoring Sp. z o.o. Warszawa 286
429 SANTE A. Kowalski sp. j. Warszawa 286
430 Greenberg Traurig Grzesiak Sp.k. Warszawa 286
431 DHL GLOBAL FORWARDING Sp. z o.o. Warszawa 285
432 Laboratorium Kosmetyczne Dr Irena Eris Sp. z o.o. Piaseczno 285
433 PGE Dom Maklerski S.A. Warszawa 284
434 Navo Orbico Sp. z o.o. Warszawa 284
435 Ciechtrading S.A. Warszawa 283
436 Swm Poland Sp. z o.o. Warszawa 278
437 MMC CAR POLAND Sp. z o.o. Warszawa 278
438 LINDAB Sp. z o.o. Wieruchów 278
439 Focus Park Rybnik Bis Sp. z o.o. Warszawa 277
440 AKZO Nobel Car Refinishes Polska Sp. z o.o. Warszawa 273
441 Cisco System Poland Sp. z o.o. Warszawa 273
442 PPH EUROTEX Sp. z o.o. Warszawa 273
443 Agros Trading Confectionery S.A. Warszawa 273
444 Cd Cargo Poland Sp. z o.o. Warszawa 272
445 Aviva Investors Poland Towarzystwo Funduszy Inwestycyjnych S.A. Warszawa 272
446 Polski Bank Komórek Macierzystych S.A. Warszawa 270
447 OBI Centrala Systemowa Sp. z o.o. Warszawa 268
448 DAF TRUCKS POLSKA Sp. z o.o. Warszawa 267
449 Aegon Powszechne Towarzystwo Emerytalne S.A. Warszawa 267
450 HGC Gretna Investments Sp. z o.o. S.J. Warszawa 263
451 Ponzio Polska Sp. z o.o. Cekanowo 263
452 ERBUD S.A. Warszawa 262
453 Laris Investments Sp. z o.o. Warszawa 262
454 Zarmen Sp. z o.o. Warszawa 261
455 Warszawskie Zakłady Mechaniczne PZL-WZM w Warszawie S.A. Jawczyce 259
456 Bogucki Folie Sp. z o.o. S.K. Jatne 258
457 Hunnebeck Polska Sp. z o.o. Łubna 257
458 SMG Poland Sp. z o.o. Warszawa 256
459 BOEHRINGER INGELHEIM Sp. z o.o. Warszawa 254
460 Qualia Development Sp. z o.o. Warszawa 253
461 Cloud Technologies S.A. Warszawa 252
462 Continental Opony Polska Sp. z o.o. Warszawa 252
463 MOSTOSTAL WARSZAWA S.A. Warszawa 251
464 RYWAL-RHC Sp. z o.o. Warszawa 251
465 KONE Sp. z o.o. Warszawa 250
466 SOFRALUX Sp. z o.o. Warszawa 250
467 Warszawski Rolno – Spożywczy Rynek Hurtowy S.A. Bronisze 250
468 ENTER AIR S.A. Warszawa 249
469 A.Pikula i Wspólnicy sp.k. Warszawa 248
470 ZAB-BUD Andrzej Zaboklicki Warszawa 247
471 USP Zdrowie Sp. z o.o. Warszawa 246
472 Cambil Sp. z o.o. Warszawa 245
473 Suszarnia Warzyw Jaworski S.A. S.K. Bramki 245
474 Polenergia Farma Wiatrowa 1 Sp. z o.o. Warszawa 245
475 Zibi S.A. Warszawa 245
476 Jungheinrich Polska Sp. z o.o. Bronisze 245
477 REAL S.A. Siedlce 245
478 MFO S.A. Sochaczew 244
479 GTV Poland Sp. z o.o. S.K. Pruszków 243
480 Przedsiębiorstwo Energetyczne w Siedlcach Sp. z o.o. Siedlce 243
481 Trumpf Polska Sp. z o.o. Spółka Komandytowa Warszawa 242
482 Gobarto S.A. Warszawa 242
483 SAP POLSKA Sp. z o.o. Warszawa 242
484 Sarantis Polska S.A. Piaseczno 242
485 Soudal Manufacturing Sp. z o.o. Pionki 241
486 Jacobs Douwe Egberts Pl Sp. z o.o. Warszawa 241
487 Orlen Serwis S.A. Płock 241
488 Przedsiębiorstwo Farmaceutyczne LEK-AM Sp. z o.o. Zakroczym 241
489 Solumus S.A. Spółka Komandytowo – Akcyjna Płock 240
490 TAX Care S.A. Warszawa 239
491 APLISENS S.A. Warszawa 238
492 Przedsiębiorstwo Modernizacji Urządzeń Energetycznych REMAK S.A. Warszawa 238
493 ALNOR – System Wentylacji Sp. z o.o. Warszawa 237
494 AS 24 POLSKA Sp. z o.o. Warszawa 236
495 Radius Projekt Nowy Raków Sp. z o.o. sp.k. Warszawa 236
496 INCHCAPE MOTOR POLSKA Sp. z o.o. Warszawa 236
497 EDF TRADING POLSKA Sp. z o.o. Warszawa 236
498 KPMG Advisory Sp. z o.o. Spółka Komandytowa Warszawa 236
499 Rapid Finance Polska Sp. z o.o. Warszawa 234
500 PHN SPV 2 Sp. z o.o. Warszawa 233
501 SMURFIT KAPPA POLSKA Sp. z o.o. Warszawa 233
502 Trelleborg Sealing Solutions Polska Sp. z o.o. Warszawa 233
503 MEDICOVER Sp. z o.o. Warszawa 232
504 GTC KONSTANCJA Sp. z o.o. Warszawa 231
505 Linde Material Handling Polska Sp. z o.o. Warszawa 231
506 I FUNDUSZ MISTRAL S.A. Warszawa 230
507 Olam Polska Sp. z o.o. Warszawa 230
508 HERKULES S.A. Warszawa 229
509 Industrial Center 21 Sp. z o.o. Warszawa 228
510 WYŻYNY Spółdzielnia Mieszkaniowa Warszawa 228
511 CHIPITA POLAND Sp. z o.o. Warszawa 228
512 A.SCHULMAN POLSKA Sp. z o.o. Warszawa 228
513 Matexi Polska i Sp. z o.o. Kolska Sp.K. Warszawa 227
514 RUUKKI POLSKA Sp. z o.o. Żyrardów 227
515 Spółdzielnia Mieszkaniowo – Budowlana Osiedle Kabaty Warszawa 226
516 2PB5 Sp. z o.o. Warszawa 226
517 Poznań Żonkil S.A. Warszawa 226
518 Promedica Care Sp. z o.o. Warszawa 226
519 Omnicom Media Group Sp. z o.o. Warszawa 226
520 KRKA – POLSKA Sp. z o.o. Warszawa 225
521 Pomorska Investments sp. z o.o. Warszawa 225
522 Allianz Polska Services Sp. z o.o. Warszawa 224
523 Astrazeneca Pharma Poland Sp. z o.o. Warszawa 224
524 Polpharma Biuro Handlowe Sp. z o.o. Warszawa 222
525 Ey Doradztwo Podatkowe Krupa sp.k. Warszawa 222
526 De Longhi Polska Sp. z o.o. Warszawa 221
527 Zakład Produkcji Folii Efekt – Plus Sp. z o.o. Warszawa 221
528 BIBLIOTEKA NARODOWA Warszawa 221
529 Bog-Fran Sp. z o.o. sp.k. Warszawa 221
530 PHILIPS POLSKA Sp. z o.o. Warszawa 221
531 Vimn Poland Sp. z o.o. Warszawa 220
532 Alitalia-Societa Aerea Italiana S.P.A. S.A. Oddział w Polsce Warszawa 220
533 Monsanto Polska Sp. z o.o. Warszawa 218
534 Canpol Sp. z o.o. Warszawa 218
535 ANIMEX – ANIMPOL SF Sp. z o.o. S.K. Warszawa 218
536 INGRAM MICRO Sp. z o.o. Warszawa 218
537 Deloitte Legal, Pasternak, Korba, Moskwa, Jarmul i Wspólnicy Kancelaria Prawnicza sp.k. Warszawa 216
538 ZENTIS POLSKA Sp. z o.o. Żelków-Kolonia 215
539 Wodociągi Miejskie w Radomiu Sp. z o.o. Radom 215
540 Zjednoczone Przedsiębiorstwa Rozrywkowe S.A. Warszawa 215
541 Casinos Poland Sp. z o.o. Warszawa 214
542 Viking Malt Sp. z o.o. Sierpc 214
543 Verbis ETA Sp. z o.o. S.K.A. Warszawa 213
544 PROFIX Sp. z o.o. Warszawa 213
545 MELVIT S.A. Warszawa 212
546 DELL Sp. z o.o. Warszawa 211
547 Air Canada S.A. Oddział w Polsce Warszawa 211
548 Inter – Team Sp. z o.o. Warszawa 211
549 PHU EURO-TRANS Sp. z o.o. Warszawa 211
550 Instytut Fizjolgii i Patologii Słuchu Warszawa 211
551 Oktan Energy & V/L Service Sp. z o.o. Warszawa 211
552 Wokas S.A. Łosice 210
553 Chemetall Polska Sp. z o.o. Warszawa 210
554 POSNET POLSKA S.A. Warszawa 209
555 SWPS Uniwersytet Humanistycznospołeczny Warszawa 209
556 Akademia Obrony Narodowej Warszawa 209
557 Manta S.A. Warszawa 209
558 OCHOTA Warszawska Spółdzielnia Mieszkaniowa Warszawa 207
559 ADDIT Sp. z o.o. Węgrów 207
560 OTP S.A. Płock 206
561 EDC Poterek Sp.J. Ożarów Mazowiecki 205
562 Ashland Specialties Poland Sp. z o.o. Warszawa 205
563 2PB3 Sp. z o.o. Warszawa 204
564 PROMAR Sp. z o.o. P P H Łomianki 204
565 GRENADIERÓW Spółdzielnia Budowlano – Mieszkaniowa Warszawa 204
566 Pec Wrocław Sp. z o.o. Warszawa 204
567 FŁT Polska Sp. z o.o. Warszawa 204
568 AGRO – TOP Sp. z o.o. PPh Wiśniew 203
569 Noble Funds Towarzystwo Funduszy Inwestycyjnych S.A. Warszawa 203
570 Investors Holding S.A. Warszawa 202
571 TROUW NUTRITION POLSKA Sp. z o.o. Grodzisk Mazowiecki 202
572 Private Equity Managers S.A. Warszawa 202
573 Promedica24 Betreuung Plus Germany Sp. z o.o. sp.k. Warszawa 202
574 ABC Data Marketing Sp. z o.o. Warszawa 202
575 Accenture Services Sp. z o.o. Warszawa 201
576 Paczóski Zbigniew Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe TOPAZ Sokołów Podlaski 201
577 Keter Poland Sp. z o.o. Warszawa 201
578 N&N Nadratowski S.J. Bielsk 201
579 PEH Warsaw Propco Sp. z o.o. Warszawa 201
580 SUN CHEMICAL Sp. z o.o. Marki 200
581 Stanley Black & Decker Polska Sp. z o.o. Warszawa 200
582 Millennium Dom Maklerski S.A. Warszawa 200
583 Siegwerk Poland Marki Sp. z o.o. Marki 200
584 BMW Financial Services Polska Sp. z o.o. Warszawa 199
585 The British School Sp. z o.o. Warszawa 199
586 Spółdzielnia Mieszkaniowo – Budowlana JARY Warszawa 199
587 Nepentes Pharma Sp. z o.o. Warszawa 198
588 AWENTA E. W. A. Chomka S.J. Stojadła 197
589 Valvoline Poland Sp. z o.o. Warszawa 197
590 OMYA Sp. z o.o. Warszawa 196
591 CENEGA S.A. Warszawa 196
592 Gabona Grzegorz Hryciuk Radziejowice 195
593 Przemysłowy Instytut Motoryzacji Warszawa 195
594 Natwest Markets Plc S.A. Oddział w Polsce Warszawa 195
595 XL Energy Marketing Sp. z o.o. Warszawa 195
596 VFS Usługi Finansowe Polska Sp. z o.o. Warszawa 194
597 Transportowy Dozór Techniczny Warszawa 194
598 Bnp Paribas Group Service Center S.A. Warszawa 193
599 Optifarma Sp. z o.o. S.K. Wolica 193
600 Relax Wind Park I Sp. z o.o. Warszawa 193
601 Spółdzielnia Mieszkaniowa STROP Warszawa 193
602 Piekarnie Lubaszka Sp. z o.o. Warszawa 192
603 Q-SERVICE Sp. z o.o. Cząstków Mazowiecki 192
604 Pruszkowska Spółdzielnia Mieszkaniowa Pruszków 192
605 TOTAL Polska Sp. z o.o. Warszawa 192
606 Bravura Solutions Polska Sp. z o.o. Warszawa 190
607 LEO BURNETT Sp. z o.o. Warszawa 189
608 PKO BP Bankowy Powszechne Towarzystwo Emerytalne S.A. Warszawa 189
609 IDS – BUD S.A. Warszawa 189
610 Logicor President Polska Sp. z o.o. Warszawa 188
611 LIM Sp. z o.o. sp.k. Warszawa 188
612 MYLAN EPD Sp. z o.o. Warszawa 188
613 Levi Strauss Poland Sp. z o.o Płock 188
614 Carsed Sp. z o.o. S.K. Siedlce 187
615 HONEYWELL Sp. z o.o. Warszawa 187
616 JOINCO POLSKA Sp. z o.o. Warszawa 185
617 KELLER POLSKA Sp. z o.o. Ożarów Mazowiecki 185
618 Atlas Copco Polska Sp. z o.o. Warszawa 185
619 Mattel Poland Sp. z o.o. Warszawa 184
620 BIOAGRA S.A. Warszawa 184
621 BEL Polska Sp. z o.o. Chorzele 183
622 General Electric Company Polska Sp. z o.o. Warszawa 183
623 Cerium Finance Sp. z o.o. Warszawa 183
624 Inwestycje Polskie Sp. z o.o. Warszawa 183
625 Koksownia Częstochowa Nowa Sp. z o.o. Warszawa 182
626 MS Waryński Development S.A. Warszawa 182
627 Essilor Optical Laboratory Polska Sp. z o.o. Warszawa 181
628 Samodzielny Publiczny Szpital Kliniczny im. Prof. Adama Grucy Centrum Medycznego Kształcenia Podyplomowego Otwock 181
629 Nauczycielska Agencja Ubezpieczeniowa S.A. Warszawa 181
630 SPRINTAIR S.A. Warszawa 181
631 VBH POLSKA Sp. z o.o. Warszawa 180
632 Infocam Sp. z o.o. S.K. Warszawa 179
633 BMW Vertriebs GmbH Sp. z o.o. Oddział w Polsce Warszawa 179
634 POLSERVICE Sp. z o.o. Warszawa 179
635 Pandora Jewelry Cee Sp. z o.o. Warszawa 179
636 Vectra Media Sp. z o.o. Warszawa 179
637 Iberia Lineas Aereas De Espana Sociedad Anonima Operadora (S.A.) Oddział w Polsce Warszawa 178
638 IFIS Finance Sp. z o.o. Warszawa 178
639 Syngenta Polska Sp. z o.o. Warszawa 178
640 RCI Leasing Polska Sp. z o.o. Warszawa 178
641 PL.2012+ Sp. z o.o. Warszawa 178
642 Finco-Stal Serwis Sp. z o.o. sp.k. Nowa Bukówka 178
643 FESTO Sp. z o.o. Janki 177
644 CBRE Sp. z o.o. Warszawa 177
645 Neptune Poznań Sp. z o.o. Warszawa 176
646 Robyg Słoneczna Morena Sp. z o.o. sp.k. Warszawa 176
647 Uniwersytet Technologiczno-Humanistyczny Im. Kazimierza Pułaskiego w Radomiu Radom 176
648 Egida IT Solutions Sp. z o.o. Warszawa 175
649 CEMET S.A. Warszawa 174
650 REZAW-PLAST Ryszard Zawół Zaborów 174
651 KNAUF Industries Polska Sp. z o.o. Adamowice 174
652 Gerbrueder Peitz Polska Sp. z o.o. Warszawa 173
653 Firma Inter – Bud – Pol Jarosław Szczepanek Ostrołęka 173
654 Cubiware Sp. z o.o. Warszawa 173
655 Xerox Polska Sp. z o.o. Warszawa 172
656 Kares Trade Sp. z o.o. Warszawa 172
657 TBV S.J. W. Dzioba, P. Bielecki Warszawa 171
658 Linklaters C. Wiśniewski i Wspólnicy Sp. Komandytowa Warszawa 171
659 Robotnicza Spółdzielnia Mieszkaniowa URSUS Warszawa 170
660 Lu Polska Sp. z o.o. Warszawa 170
661 Danfoss Poland Sp. z o.o. Grodzisk Mazowiecki 170
662 Tuplex Sp. z o.o. Warszawa 170
663 HOLDING LIWA Sp. z o.o. Warszawa 169
664 Pec Bielsko Biała Sp. z o.o. Warszawa 169
665 Massimo Dutti Polska Sp. z o.o. Warszawa 169
666 DSM Nutritional Products Sp. z o.o. Mszczonów 168
667 SARIA POLSKA Sp. z o.o. Warszawa 168
668 Hotele Warszawskie Syrena Sp. z o.o. Warszawa 168
669 SUMI AGRO Poland Sp. z o.o. Warszawa 167
670 KDPW_CCP S.A. Warszawa 167
671 Multi Co Sp. z o.o. Warszawa 167
672 Warszawska Spółdzielnia Budowlano – Mieszkaniowa CHOMICZÓWKA Warszawa 167
673 NACARAT POLSKA SPÓŁKA Z O.O. Warszawa 167
674 DOW POLSKA Sp. z o.o. Warszawa 167
675 PRA Group Polska Sp. z o.o. Warszawa 167
676 TEKNOS Sp. z o.o. Warszawa 166
677 Ardagh Metal Beverage Poland Sp. z o.o. Warszawa 166
678 FLEXPOL Sp. z o.o. Płock 166
679 INVESTORS Towarzystwo Funduszy Inwestycyjnych S.A. Warszawa 166
680 Nationale-Nederlanden Usługi Finansowe Sp. z o.o. Warszawa 166
681 Performance Media Sp. z o.o. Warszawa 166
682 HB Reavis Construction PL Sp. z o.o. Warszawa 165
683 Wojskowe Zakłady Elektroniczne S.A. Zielonka 165
684 Sollers Consulting Sp. z o.o. Warszawa 165
685 Tyco Electronics Polska Sp. z o.o. Warszawa 164
686 SCHINDLER POLSKA Sp. z o.o. Warszawa 164
687 Effect Sp. z o.o. Warszawa 164
688 Dembud Spółdzielnia Budowlano – Mieszkaniowa Warszawa 163
689 Sandvik Polska Sp. z o.o. Warszawa 163
690 Consulting And Implementation Solutions Poland Sp. z o.o. sp.k. Warszawa 162
691 Ochnik S.A. Garwolin 162
692 PZ HTL S.A. Warszawa 162
693 LINK Sp. z o.o. Wiązowna 161
694 DAWTONA FROZEN Sp. z o.o. Błonie 161
695 Zakład Usług Przemysłowych COLDEX Jerzy Błaszczak, Albert Depta, Grzegorz Wieteska S.J. Płońsk 161
696 CFE POLSKA Sp. z o.o. Warszawa 161
697 Fabryka Narzędzi FANAR S.A. Ciechanów 160
698 Hortex Marketing Services Sp. z o.o. Warszawa 160
699 General Electric International S.A., Oddział w Polsce Warszawa 160
700 TOI TOI Polska Sp. z o.o. Warszawa 160
701 Wojskowe Zakłady Lotnicze Nr 4 S.A. Warszawa 159
702 Europa Systems Sp. z o.o. Warszawa 159
703 Pearson Central Europe Sp. z o.o. Warszawa 159
704 Interfood Polska Sp. z o.o. Warszawa 159
705 PEUGEOT POLSKA Sp. z o.o. Warszawa 158
706 Finnair S.A. Oddział w Polsce Warszawa 158
707 Fuste Polska Sp. z o.o. Warszawa 158
708 Unikost sp.j. U. Sztandera A. Gajowniczek Gołąbek 158
709 Paged Trade Sp. z o.o. Ip Sp.K. Warszawa 158
710 Ceva Freight Poland Sp. z o.o. Warszawa 157
711 PHN SPV 33 Sp. z o.o. Warszawa 157
712 Hotel Narvil Sp. z o.o. Serock 157
713 MILLENNIUM Towarzystwo Funduszy Inwestycyjnych S.A. Warszawa 157
714 Etihad Airways PJSC S.A. Oddział w Polsce Warszawa 156
715 IP Brand Management Sp. z o.o. S.K. Warszawa 156
716 BTC Sp. z o.o. Warszawa 156
717 Arc-Interiors Sp. z o.o. sp.k. Warszawa 156
718 Gontar Sp. z o.o. Warszawa 156
719 11 Bit Studios S.A. Warszawa 156
720 IMCD – Polska Sp. z o.o. Warszawa 155
721 Smart City Sp. z o.o. sp.k. Warszawa 155
722 JAWORSKI S.J. Suszarnia Warzyw Błonie 154
723 Orbis Kontrakty Sp. z o.o. Warszawa 154
724 Codilime Sp. z o.o. Warszawa 153
725 ROLMEX S.A. Warszawa 153
726 PWC Advisory Sp. z o.o. S.K. Warszawa 153
727 Amgen Sp. z o.o. Warszawa 153
728 KOMAGRA Sp. z o.o. Warszawa 151
729 METALEXPORT – S Sp. z o.o. Warszawa 151
730 Polbilding Sp. z o.o. S.K. Warszawa 151
731 Colliers International Poland Sp. z o.o. Warszawa 151
732 Biesterfeld Chemia Specjalna Sp. z o.o. Warszawa 151
733 Sandoz Polska Sp. z o.o. Warszawa 151
734 Precision Machine Parts Poland Sp. z o.o. Radom 150
735 Tempo Finanse Sp. z o.o. Warszawa 150
736 FPG Sp. z o.o. Warszawa 150
737 Nieruchomości Powiśle Sp. z o.o. sp.k. Warszawa 149
738 Estee Lauder Poland Sp. z o.o. Warszawa 149
739 Airbus Poland S.A. Warszawa 148
740 DR IRENA ERIS S.A. Piaseczno 148
741 BERICAP POLSKA Sp. z o.o. Warszawa 148
742 Raport S.A. Warszawa 148
743 Gilead Sciences Poland Sp. z o.o. Warszawa 148
744 Laboratorium Kosmetyczne JOANNA B. Górka, R. Korczak S.J. Warszawa 148
745 Polenergia Dystrybucja Sp. z o.o. Warszawa 148
746 Alfa Sigma Polska Sp. z o.o. Warszawa 147
747 SPV Impexmetal Sp. z o.o. Warszawa 147
748 Euler Hermes Collections Sp. z o.o. Warszawa 147
749 Pricewaterhousecoopers Polska Sp. z o.o. sp.k. Warszawa 147
750 Budimex S.A., Técnicas Reunidas S.A. – Turów s.c. Warszawa 147
751 Kino Świat Sp. z o.o. Warszawa 147
752 SKARBIEC Towarzystwo Funduszy Inwestycyjnych S.A. Warszawa 147
753 Mesgo Polska Sp. z o.o. Warszawa 147
754 ADECCO POLAND Sp. z o.o. Warszawa 147
755 KINGSPAN Sp. z o.o. Lipsko 146
756 Benefit IP Sp. z o.o. S.K. Warszawa 146
757 DOHLER POLSKA Sp. z o.o. Kozietuły Nowe 146
758 FORMIKA Sp. z o.o. Parzniew 144
759 TKT Engineering Sp. z o.o. Warszawa 144
760 Raczkowski Paruch sp.k. Warszawa 144
761 J.M.Inwest Sp. z o.o. Warszawa 144
762 Norgips Sp. z o.o. Warszawa 144
763 Grazioso PD Sp. z o.o. S.K. Warszawa 144
764 Kubara Lamina S.A. Piaseczno 143
765 ZPR – EXPRESS Sp. z o.o. Warszawa 143
766 Venezia Oganowska Nachiło sp.j. Warszawa 143
767 Kancelaria Prawnicza Forum Radca Prawny Krzysztof Piluś I Spółka – Spółka Komandytowa Warszawa 142
768 MERCK Sp. z o.o. Warszawa 142
769 Roche Diabetes Care Polska Sp. z o.o. Warszawa 142
770 „JUMA M.BIERNACKI I WSPÓLNICY” SPÓŁKA JAWNA Warszawa 142
771 Bonduelle Polska S.A. Warszawa 142
772 MOSTVA Sp. z o.o. Ciemno-Gnojna 142
773 BERGERAT MONNOYEUR Sp. z o.o. Izabelin-Dziekanówek 142
774 Mercer (Polska) Sp. z o.o. Warszawa 142
775 Dr. Oetker Dekor Sp. z o.o. Płock 141
776 LAGARDERE TRAVEL RETAIL Sp. z o.o. Warszawa 141
777 KROSS S.A. Przasnysz 141
778 Diebold Nixdorf Sp. z o.o. Warszawa 141
779 DT – SPV 15 BIS Sp. z o.o. Warszawa 141
780 RITTAL Sp. z o.o. Warszawa 141
781 CER MOTOR Sp. z o.o. Warszawa 140
782 Wodociągi Płockie Sp. z o.o. Płock 140
783 Welcome Airport Services Sp. z o.o. Warszawa 140
784 St-Majewski S.A. S.K. Pruszków 140
785 OLYMPUS POLSKA Sp. z o.o. Warszawa 140
786 P P H U Specjał Sp. z o.o. Warszawa 140
787 Dla Piper Giziński Kycia sp.k. Warszawa 139
788 PSI Spółdzielczy Producent Sprężyn Siedlce 139
789 Giełda Praw Majątkowych VINDEXUS S.A. Warszawa 139
790 Parker Hannifin Sales Poland Sp. z o.o. Warszawa 139
791 STORCK Sp. z o.o. Warszawa 139
792 IMIELIN Spółdzielnia Mieszkaniowo – Budowlana Warszawa 138
793 CH Wrocław Sp. z o.o. Warszawa 138
794 Warbud-Hochtief-Muzeum II WŚ S.C. Warszawa 138
795 DROSED S.A. Siedlce 138
796 Agros Nova Food Sp. z o.o. sp.k. Warszawa 138
797 Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Art. Mas Export-Import, Jacek Bińczyk, Wojciech Bińczyk sp. j. Radom 138
798 LEGO POLSKA Sp. z o.o. Warszawa 138
799 ALTA S.A. Warszawa 137
800 Impuls-Insurance Polska Sp. z o.o. Warszawa 137
801 Huta Szkła CZECHY S.A. Trąbki 137
802 Baker Mckenzie Krzyżowski i Wspólnicy sp.k. Warszawa 137
803 LS Asmet Sp. z o.o. S. K. A. Reguły 137
804 EWT Truck & Trailer Polska Sp. z o.o. Ołtarzew 137
805 Manpowergroup Sp. z o.o. Warszawa 137
806 Netcompany Poland Sp. z o.o. Warszawa 137
807 Melica Sp. z o.o. Warszawa 136
808 Nuco E. i G. Kosyl sp. j. Wołomin 136
809 KONIG STAHL Sp. z o.o. Warszawa 136
810 ABB Business Services Sp. z o.o. Warszawa 136
811 Konica Minolta Business Solution Polska Sp. z o.o. Warszawa 136
812 FPW Lease Sp. z o.o. Warszawa 136
813 Budokrusz S.A. Odrano-Wola 136
814 Wtw Services Sp. z o.o. Warszawa 136
815 Rail Polska Sp. z o.o. Warszawa 136
816 Sdv Polska Sp. z o.o. Warszawa 136
817 Harpen Immobilien Sp. z o.o. Warszawa 135
818 Projekt Katowice Sp. z o.o. Warszawa 135
819 STARCOM Sp. z o.o. Warszawa 135
820 Konsalnet Cash Management Sp. z o.o. Warszawa 135
821 Jeżyczki Wind Invest Sp. z o.o. Warszawa 135
822 Energia Dla Firm S.A. Warszawa 135
823 POLLENA AROMA Sp. z o.o. Fabryka Substancji Zapachowych Nowy Dwór Mazowiecki 135
824 POLFLAM Sp. z o.o. Runów 135
825 FHP-VILEDA Sp. z o.o. Warszawa 135
826 MARBET LIPSKO Sp. z o.o. Sp. K. Lipsko 135
827 TIME S.A. Warszawa 134
828 BAXTER Polska Sp. z o.o. Warszawa 134
829 GFK POLONIA Sp. z o.o. Warszawa 134
830 PIG FARMER Sp. z o.o. S.K. Warszawa 133
831 Prosta Tower Sp. z o.o. Warszawa 133
832 TIMEX S.A. Warszawa 133
833 Lisec Polska Sp. z o.o. Jawczyce 133
834 Radomskie Przedsiębiorstwo Energetyki Cieplnej RADPEC S.A. Radom 133
835 Juki Central Europe Sp. z o.o. Warszawa 133
836 UCB PHARMA Sp. z o.o. Warszawa 133
837 VIGO SYSTEM S.A. Ożarów Mazowiecki 133
838 POLSKIE RADIO S.A. Warszawa 132
839 TEVA Pharmaceuticals Polska Sp. z o.o. Warszawa 132
840 Przedsiębiorstwo Budowy Dróg i Mostów Sp. z o.o. Mińsk Mazowiecki 132
841 Wind Invest Sp. z o.o. Warszawa 132
842 Towarzystwo Budownictwa Społecznego Warszawa Południe Sp. z o.o. Warszawa 132
843 KOŁO Spółdzielnia Mieszkaniowa Warszawa 131
844 Distribev Orbico Sp. z o.o. Warszawa 131
845 CD Locum Sp. z o.o. sp. j. Warszawa 131
846 NAC Sp. z o.o. Raszyn 131
847 MEDTRONIC POLAND Sp. z o.o. Warszawa 131
848 Kredyt Inkaso S.A. Warszawa 131
849 GEA Process Engineering Sp. z o.o. Warszawa 131
850 Klima-Therm Sp. z o.o. S.K. Warszawa 131
851 Tp – Link Polska Sp. z o.o. Duchnice 131
852 PSG Inwestycje Sp. z o.o. Warszawa 131
853 GRODNO S.A. Michałów-Grabina 131
854 ŚWIAT TELEFONÓW Maria Głowacka Warszawa 131
855 Air China Limited S.A. Oddział w Polsce Warszawa 131
856 SFINKS POLSKA S.A. Piaseczno 130
857 Juan E. Szałańska sp.j. Warszawa 130
858 Gdynia Podolska Sp. z o.o. Warszawa 130
859 Spółdzielnia Mieszkaniowa Kolonia Kasprzaka Warszawa 130
860 Instytut Hodowli i Aklimatyzacji Roślin Państwowy Instytut Badawczy Błonie 130
861 Polska Federacja Hodowców Bydła I Producentów Mleka Warszawa 129
862 Superdrob S.A. Karczew 129
863 Związek Nauczycielstwa Polskiego Warszawa 129
864 NOVARTIS POLAND Sp. z o.o. Warszawa 129
865 Hbk4 Sp. z o.o. Projekt Ciechanów sp.k. Warszawa 128
866 Lark Europe S.A. Warszawa 128
867 PORT PRASKI Sp. z o.o. Warszawa 128
868 CA Immo Wspólna Sp. z o.o. Warszawa 128
869 USS Fprop (6) Sp. z o.o. Warszawa 128
870 DACPOL Sp. z o.o. Piaseczno 128
871 PSA FINANCE POLSKA Sp. z o.o. Warszawa 128
872 Hermes Energy Group S.A. Warszawa 128
873 Singapore Airlines Limited Oddział w Polsce Warszawa 128
874 ABBVIE Sp. z o.o. Warszawa 127
875 Inmedio Sp. z o.o. Warszawa 127
876 Talgo Sp. z o.o. Tal & Co sp.k. Warszawa 127
877 Natur Produkt Pharma Sp. z o.o. Ostrów Mazowiecka 127
878 Bruggen Polska Sp. z o.o. Warszawa 127
879 Enea Trading Sp. z o.o. Świerże Górne 127
880 Siedlecka Spółdzielnia Mieszkaniowa Siedlce 126
881 Mostostal S.A. Warszawa 126
882 LYRECO POLSKA S.A. Sokołów 126
883 Astellas Pharma Sp. z o.o. Warszawa 126
884 Grill – Impex Sp. z o.o. Spółka Komandytowa Sieluń 126
885 Nordson Polska Sp. z o.o. Warszawa 126
886 Plastan Kacprzyk sp.j. Stanisławów 126
887 Putka Sp. z o.o. S.K. Warszawa 125
888 Uniwersytet Kardynała Stefana Wyszyńskiego Warszawa 125
889 SMP POLAND Sp. z o.o. Warszawa 125
890 Venture Industries Sp. z o.o. Kiełpin 125
891 Ursynów Spółdzielnia Budownictwa Mieszkaniowego Warszawa 124
892 Wydawnictwo Naukowe PWN S.A. Warszawa 124
893 Dürr Poland Sp. z o.o. Radom 124
894 SG Equipment Leasing Polska Sp. z o.o. Warszawa 124
895 Samodzielny Publiczny Specjalistyczny Szpital Zachodni im. Jana Pawła II Grodzisk Mazowiecki 124
896 REYNAERS POLSKA Sp. z o.o. Piaseczno 123
897 Wkb Wierciński, Kwieciński, Baehr sp.k. Warszawa 123
898 Warszawska Kolej Dojazdowa Sp. z o.o. Grodzisk Mazowiecki 123
899 Eagleburgmann Poland Sp. z o.o. Warszawa 123
900 Hra Architekci Sp. z o.o. sp.k. Warszawa 123
901 Royal Food Production Sp. z o.o. Kopytów 123
902 Falck Medycyna Sp. z o.o. Warszawa 123
903 Altmaster Bobula Gierałtowski S.J. Józefosław 123
904 Polskie Nieruchomości Sp. z o.o. Warszawa 123
905 Komtur Polska Sp. z o.o. Warszawa 123
906 Baltic Company Sp. z o.o. Warszawa 122
907 ASMET Sp. z o.o. S.K. Reguły 122
908 Colgate – Palmolive (Poland) Sp. z o.o. Warszawa 122
909 Coca-Cola Poland Services Sp. z o.o. Warszawa 122
910 Spółdzielnia Mieszkaniowa Starówka Warszawa 122
911 ISOURCE S.A. Warszawa 122
912 Deporium INC. Sp. z o.o. Raszyn 122
913 Tacit Investment S.A. Warszawa 122
914 Centrum Medyczne ENEL-MED S.A. Warszawa 121
915 Linklaters Poland Sp. z o.o. Warszawa 121
916 CASINO Sp. z o.o. Warszawa 121
917 Drejk S.J. Warszawa 121
918 POLMLEK Sp. z o.o. Warszawa 121
919 POLIMEX – MOSTOSTAL S.A. Warszawa 121
920 SOVIT Jarosław Buczkowski S.J. Warszawa 121
921 TECHNOKABEL S.A. Warszawa 121
922 Kajima Poland Sp. z o.o. Warszawa 121
923 MacMillan Polska Sp. z o.o. Warszawa 121
924 Thomson Reuters (Markets) Europe SA S.A. Oddział w Polsce Warszawa 121
925 Iprospect Polska Sp. z o.o. Warszawa 120
926 Butter Sp. z o.o. Warszawa 120
927 Skua Sp. z o.o. Warszawa 120
928 MLP Pruszków IV Sp. z o.o. Pruszków 120
929 Exorigo Upos Sp. z o.o. Warszawa 120
930 WDX S.A. Warszawa 120
931 ELI LILLY POLSKA Sp. z o.o. Warszawa 120
932 Gebo Technika Sp. z o.o. Marki 119
933 PKP Cargo Connect Sp. z o.o. Warszawa 119
934 CBRE Global Investors Poland Sp. z o.o. Warszawa 119
935 Ronson Development Sp. z o.o. Verdis sp.k. Warszawa 119
936 Audio Klan Janusz Prządka Sp. j. Warszawa 118
937 NTT SYSTEM S.A. Zakręt 118
938 Software Park Kraków Sp. z o.o. Warszawa 118
939 Green Factory Sp. z o.o. Zdunowo 118
940 Robyg Marketing i Sprzedaż Sp. z o.o. Warszawa 118
941 ZIELEŃ MIEJSKA Sp. z o.o. Towarzystwo Budownictwa Społecznego Pruszków 118
942 Tchibo Manufacturing Poland Sp. z o.o. Marki 118
943 Esperanza S.J. Poterek Ożarów Mazowiecki 117
944 Deloitte Doradztwo Podatkowe Dąbrowski i Wspólnicy s.k. Warszawa 117
945 Somfy Sp. z o.o. Warszawa 117
946 ATENDE S.A. Warszawa 117
947 Bureau Veritas Polska Sp. z o.o. Warszawa 117
948 Międzyzakładowa Spółdzielnia Mieszkaniowa Nowy Dom 82 Warszawa 117
949 Pec Działkowa Sp. z o.o. Warszawa 117
950 Computex Sp. z o.o. Spółka Komandytowa Warszawa 117
951 Helukabel Polska Sp. z o.o. Radziejowice 117
952 Semi Line Group Sp. z o.o. sp.k. Warszawa 117
953 CA Immo Warsaw Towers Sp. z o.o. Warszawa 117
954 JUPOL – CAR Sp. z o.o. Warszawa 117
955 Środowisko i Innowacje Sp. z o.o. Warszawa 117
956 Bims Plus FHH Sp. z o.o. Warszawa S.K. Warszawa 116
957 Real Properties 4 Sp. z o.o. Warszawa 116
958 Louis Vuitton Polska Sp. z o.o. Warszawa 116
959 Artn Sp. z o.o. Warszawa 116
960 Abbott Laboratories Poland Sp. z o.o. Warszawa 116
961 Evergreen Garden Care Poland Sp. z o.o. Warszawa 116
962 Grupa Radiowa Agory Sp. z o.o. Warszawa 116
963 Spółdzielnia Mieszkaniowa Na Skraju Warszawa 116
964 Amw Sinevia Sp. z o.o. Nowy Dwór Mazowiecki 115
965 Nicator Sp. z o.o. Spółka Komandytowa Brzezinka 115
966 Assa Abloy Entrance Systems Poland Sp. z o.o. Warszawa 115
967 PEC Muszkieterów Sp. z o.o. Warszawa 115
968 Fiat Chrysler Polska Sp. z o.o. Warszawa 115
969 Qloc S.A. Warszawa 115
970 Trecom S.A. sp.k. Warszawa 115
971 Kensington Place Sp. z o.o. Warszawa 114
972 Man Financial Services Poland Sp. z o.o. Wolica 114
973 Citroen Polska Sp. z o.o. Warszawa 114
974 MARCATO Sp. z o.o. Rzakta 114
975 CAPITAL PARTNERS S.A. Warszawa 114
976 BIOMERIEUX POLSKA Sp. z o.o. Warszawa 114
977 Toyota Material Handling Polska Sp. z o.o. Jaktorów 114
978 Polmo Łomianki S.A. Łomianki 114
979 Instytut Badawczy Leśnictwa Sękocin Stary 114
980 Kaeser Kompressoren Sp. z o.o. Warszawa 113
981 Grem Sp. z o.o. Spółka Komandytowa Majdan 113
982 ETravel S.A. Warszawa 113
983 Terra Recycling Sp. z o.o. sp.k. Grodzisk Mazowiecki 113
984 Ciarko Sp. z o.o. Ip S.K. Warszawa 113
985 RAKOWIEC Warszawska Spółdzielnia Mieszkaniowa Warszawa 113
986 Fabryka Przyczep Niewiadów Sp. z o.o. Warszawa 113
987 Vatt – Invest Sp. z o.o. Warszawa 113
988 Amco Sp. z o.o. Dybów-Kolonia 112
989 Ochrona Juwentus-Bis Sp. z o.o. S.K. Warszawa 112
990 KIA Motors Polska Sp. z o.o. Warszawa 112
991 ACERINOX POLSKA Sp. z o.o. Warszawa 112
992 Nordmann, Rassmann Polska Sp. z o.o. Warszawa 112
993 TUI POLAND Sp. z o.o. Warszawa 112
994 APR Sp. z o.o. Warszawa 112
995 Spółdzielnia Budowlano – Mieszkaniowa Klub Dwustu Warszawa 112
996 Widok Sp. z o.o. S.K. Warszawa 112
997 Lennox Polska Sp. z o.o. Warszawa 112
998 Torwar Spółdzielnia Budowlano Mieszkaniowa Warszawa 112
999 Pollena S.A. Fabryka Opakowań Kosmetycznych Łaskarzew 111
1000 Marflex – M.J. Maillis Poland Sp. z o.o. Karczew 111
1001 GEZE POLSKA Sp. z o.o. Warszawa 111
1002 Symantec Poland Sp. z o.o. Warszawa 111
1003 FIEGE Sp. z o.o. Mszczonów 111
1004 Chodzeń Sp. z o.o. sp.k. Piaseczno 111
1005 Miejskie Przedsiębiorstwo Realizacji Inwestycji Sp. z o.o. Warszawa 111
1006 ATUT RENTAL Sp. z o.o. Warszawa 111
1007 Chopin Airport Development Sp. z o.o. Warszawa 110
1008 Pater Firma A.E. Daniluk S.J. Warszawa 110
1009 BROWAR JABŁONOWO ZARZĄD Sp. z o.o. S.K. Jabłonowo 110
1010 Bnp Paribas Financial Services Sp. z o.o. Warszawa 110
1011 Progress XIII Sp. z o.o. Warszawa 110
1012 Verco S .A. Warszawa 110
1013 Instytut Techniki Budowlanej Warszawa 110
1014 ITP S.A. Warszawa 110
1015 Hyundai Motor Poland Sp. z o.o. Warszawa 109
1016 Neostar Sp. z o.o. Warszawa 109
1017 Red Bull Sp. z o.o. Warszawa 109
1018 MAL-BUD-1 Sp. z o.o. S.K. Warszawa 109
1019 Saginomiya Europe Sp. z o.o. Warszawa 109
1020 Ghelamco Poland Sp. z o.o. S.K. Warszawa 109
1021 BIZEA Sp. z o.o. Tomice 109
1022 Wipro IT Services Poland Sp. z o.o. Warszawa 109
1023 S & T Services Polska Sp. z o.o. Warszawa 108
1024 Dentons Europe Dąbrowski i Wspólnicy sp.k. Warszawa 108
1025 Climamedic Sp. z o.o. S.K. Reguły 108
1026 AbbVie Polska Sp. z o.o. Warszawa 108
1027 Opera Towarzystwo Funduszy Inwestycyjnych S.A. Warszawa 108
1028 Drukpol.Flexo Sp. z o.o. S.K. Nowy Dwór Mazowiecki 108
1029 Cargobull Finance Sp. z o.o. Warszawa 108
1030 MEXEM Sp. z o.o. Warszawa 108
1031 SPV Grodzisk Sp. z o.o. Warszawa 108
1032 Raf Trans Sp. z o.o. Warszawa 108
1033 Nordex Polska Sp. z o.o. Warszawa 108
1034 FHU Robert Sp. z o.o. S.K. Siedlce 108
1035 VIPHARM S.A. Ożarów Mazowiecki 107
1036 MLP Pruszków II Sp. z o.o. Pruszków 107
1037 Advent International Sp. z o.o. Spółka Komandytowa Warszawa 107
1038 WILO POLSKA Sp. z o.o. Lesznowola 107
1039 Ilho Pl S.A. Warszawa 107
1040 Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej Lotnicze Pogotowie Ratunkowe Warszawa 107
1041 Berlin – Chemie Menarini Polska Sp. z o.o. Warszawa 107
1042 Compound Sp. z o.o. Warszawa 107
1043 Towarzystwo Funduszy Inwestycyjnych Allianz Polska S.A. Warszawa 107
1044 Dim S.A. Warszawa 107
1045 Octa Quattro Sp. z o.o. Warszawa 107
1046 DOW Agrosciences Polska Sp. z o.o. Warszawa 106
1047 POL – MOT Holding S.A. Warszawa 106
1048 Muzeum Pałacu Króla Jana III w Wilanowie Warszawa 106
1049 ORLEN KOLTRANS Sp. z o.o. Płock 106
1050 Mlekoma Sp. z o.o. Warszawa 106
1051 SIMBA TOYS Polska Sp. z o.o. Warszawa 106
1052 Bejo Zaden Poland Sp. z o.o. Konotopa 106
1053 Nederman Manufacturing Poland Sp. z o.o. Marki 106
1054 Expander Advisors Sp. z o.o. Warszawa 106
1055 Ewmaj Jędrzejczyk i S.J. Chynów 106
1056 DDB Warszawa Sp. z o.o. Warszawa 106
1057 Makab – Uryga, Kołodziej, Łada S.J. Sokołów 105
1058 Frioarte S.A. Warszawa 105
1059 Warszawska Spółdzielnia Mieszkaniowa Żoliborz Centralny Warszawa 105
1060 SCANDIC FOOD Sp. z o.o. Warszawa 105
1061 DO & CO Poland Sp. z o.o. Warszawa 105
1062 Bawaria Motors Sp. z o.o. Warszawa 105
1063 FANEX Sp. z o.o. Radonice 105
1064 ANWIM S. A. Warszawa 105
1065 WURTH POLSKA Sp. z o.o. Warszawa 104
1066 KATO LABS Sp. z o.o. Warszawa 104
1067 Durham Sp. z o.o. Warszawa 104
1068 NICE – POLSKA Sp. z o.o. Pruszków 104
1069 Octa RT Sp. z o.o. Warszawa 104
1070 PROF-MET-KOL Sp. z o.o. Warszawa 104
1071 MONDI WARSZAWA Sp. z o.o. Mszczonów 104
1072 Centrum Usług Wspólnych Baltona Sp. z o.o. Warszawa 104
1073 Megadex Serwis Sp. z o.o. Warszawa 104
1074 Smak i Zdrowie Sp. z o.o. sp.k. Warszawa 104
1075 Globis Poznań Sp. z o.o. Warszawa 104
1076 STROER MEDIA Sp. z o.o. Sp. kom. Warszawa 104
1077 Polit-Elektronik Sp. z o.o. S.K. Warszawa 104
1078 Orbico Salon Professional Sp. z o.o. Warszawa 104
1079 PKP Cargo Service Sp. z o.o. Warszawa 104
1080 MLP GROUP S.A. Pruszków 103
1081 Azmet Radom Sp. z o.o. sp.k. Radom 103
1082 Target Polska Sp. z o.o. S.K. Warszawa 103
1083 Corktree FPROP Sp. z o.o. Warszawa 103
1084 Técnicas Reunidas S.A. (S.A.) Oddział w Polsce Warszawa 103
1085 DSV AIR & SEA Sp. z o.o. Pruszków 103
1086 Spółdzielnia Mieszkaniowa Służew Nad Dolinką Warszawa 103
1087 Pfizer Polska Sp. z o.o. Warszawa 103
1088 KCR S.A. Warszawa 103
1089 Sienna Hotel Sp. z o.o. Warszawa 102
1090 GEBERIT Sp. z o.o. Warszawa 102
1091 Podlaska Wytwórnia Wódek POLMOS S.A. Warszawa 102
1092 McCormick Polska S.A. Stefanowo 102
1093 Saturn Planet Sp. z o.o. Warszawa I Sp. Komandytowa Warszawa 102
1094 BBDO Warszawa Sp. z o.o. Warszawa 102
1095 Microstructure Sp. z o.o. Warszawa 102
1096 Arte Construction Sp. z o.o. sp.k. Warszawa 102
1097 PWN Wydawnictwo Szkolne Sp. z o.o. S.K. Warszawa 101
1098 GALON – POLSKA Sp. z o.o. Warszawa 101
1099 Angelini Pharma Polska Sp. z o.o. Łazy 101
1100 Bebio Sp. z o.o. Warszawa 101
1101 Yolo S.A. Warszawa 101
1102 NOWY ŚWIAT S.A. Centrum Bankowo Finansowe Warszawa 101
1103 NIKE Poland Sp. z o.o. Warszawa 101
1104 WYDAWNICTWO C.H. BECK Sp. z o.o. Warszawa 100
1105 Iqvia Rds Poland Sp. z o.o. Warszawa 100
1106 Kongsberg Automotive Sp. z o.o. Pruszków 100
1107 SICK Sp. z o.o. Warszawa 100
1108 Polska Sieć Handlowa NASZ – SKLEP S.A. Warszawa 100
1109 DSV ROAD Sp. z o.o. Duchnice 100
1110 PREMA S.A. Warszawa 100
1111 Mochtoys S.J. Otwock 100
1112 PEKAO FINANCIAL SERVICES Sp. z o.o. Warszawa 100
1113 Energia – ECO Cisowo Sp. z o.o. S.K.A. Warszawa 100
1114 LDS Łazewski, Depo i Wspólnicy Spółka Komandytowa Warszawa 100
1115 AIR-POL Sp. z o.o. Legionowo 99
1116 Żywiec Sprzedaż i Dystrybucja Sp. z o.o. Warszawa 99
1117 Lindner Polska Sp. z o.o. Warszawa 99
1118 Płocka Spółdzielnia Mieszkaniowa Lokatorsko – Własnościowa Płock 99
1119 Teleaudio Dwa Sp. z o.o. sp.k. Warszawa 99
1120 Ernst & Young Sp. z o.o. Corporate Finance sp.k. Warszawa 99
1121 HOOGWEGT POLAND Sp. z o.o. Warszawa 99
1122 MAGO S.A. Rusiec 99
1123 Vicar Management Sp. z o.o. Warszawa 98
1124 EUROP ASSISTANCE POLSKA Sp. z o.o. Warszawa 98
1125 TETRA PAK Sp. z o.o. Warszawa 98
1126 Autovista Polska Sp. z o.o. Warszawa 98
1127 PLAYWAY S.A. Warszawa 98
1128 Zakład Wodociągów i Kanalizacji w Łomiankach Sp. z o.o. Łomianki 98
1129 CANEXPOL Sp. z o.o. Komorowo 98
1130 Grupa PEP Farma Wiatrowa 6 Sp. z o.o. Warszawa 98
1131 SOLGAR POLSKA Sp. z o. o. Warszawa 98
1132 Landis + Gyr Sp. z o.o. Warszawa 98
1133 Akademia Sztuk Pięknych Warszawa 97
1134 ESALIENS Towarzystwo Funduszy Inwestycyjnych S.A. Warszawa 97
1135 Teatr Narodowy w Warszawie Warszawa 97
1136 Mardom Pro Sp. z o.o. S.K. Lipniki Stare 97
1137 Emsur Polska Sp. z o.o. Józefów 97
1138 Graham Packaging Poland Sp. z o.o. Sulejówek 97
1139 Euroservice Sp. J. Marek Janowski-Józef Czech Warszawa 97
1140 Stryker Polska Sp. z o.o. Warszawa 96
1141 Metro Andrzej Lipka i Wspólnicy sp. j. Łazy 96
1142 Danfoss Saginomiya Sp. z o.o. Grodzisk Mazowiecki 96
1143 Aminex Sp. z o.o. Ożarów Mazowiecki 96
1144 Freightliner Pl Sp. z o.o. Warszawa 96
1145 DUPONT POLAND Sp. z o.o. Warszawa 96
1146 ZPC FLIS S.J. Kuranów 96
1147 CA Immo Bitwy Warszawskiej Sp. z o.o. Warszawa 96
1148 Fitch Polska S.A. Warszawa 96
1149 Poltraf Sp. z o.o. Błonie 96
1150 Szybka Kolej Miejska Sp. z o.o. Warszawa 96
1151 Media Markt Polska Sp. z o.o. Warszawa 1 Spółka Komandytowa Warszawa 96
1152 INFOR PL S.A. Warszawa 95
1153 Progress XI Sp. z o.o. Warszawa 95
1154 SEVROLL SYSTEM Sp. z o.o. Warszawa 95
1155 MDI Energia S.A. Warszawa 95
1156 Kuchnie Świata S.A. Warszawa 95
1157 Wuza 4 Sp. z o.o. Warszawa 95
1158 WOLSKA ŻELAZNA BRAMA Spółdzielnia Budowlano – Mieszkaniowa Warszawa 95
1159 PEC Szyszkowa Sp. z o.o. Warszawa 95
1160 Eneria Sp. z o.o. Izabelin-Dziekanówek 95
1161 SP Invest Dve Sp. z o.o. S.K. Warszawa 95
1162 Muehsam Jan Krzysztof i Wspólnicy sp.j. Warszawa 95
1163 Lesznowolskie Przedsiębiorstwo Komunalne Sp. z o.o. Lesznowola 95
1164 Comtegra S.A. Warszawa 94
1165 Unidevelopment S.A. Warszawa 94
1166 Lingaro Sp. z o.o. Warszawa 94
1167 Kenbit Koenig i Wspólnicy Sp.J. Warszawa 94
1168 Calz Polska Sp. z o.o. Warszawa 94
1169 Przychodnia Lekarska Novum Katarzyna Kozioł, Piotr Lewandowski sp.j. Warszawa 94
1170 RADWAG Wagi Elektroniczne Radom 94
1171 Daldehog Poland Sp. z o.o. Sękocin Nowy 94
1172 GSK Commercial Sp. z o.o. Warszawa 94
1173 Consbud Sp. z o.o. Chyliczki 93
1174 No Limit Sp. z o.o. Warszawa 93
1175 Calypso Fitness S.A. Warszawa 93
1176 Octa LH Sp. z o.o. Warszawa 93
1177 M3 Przedsiębiorstwo Budownictwa Mieszkaniowego Zdzisław i Leszek Skorupka S.J. Siedlce 93
1178 British Automotive Centrum Sp. z o.o. Warszawa 93
1179 Plejades – 1 Sp. z o.o. Sp.K. Warszawa 93
1180 Inpharm Sp. z o.o. Spółka Komandytowa Warszawa 93
1181 Networks! Sp. z o.o. Warszawa 93
1182 Ajinomoto Poland Sp. z o.o. Warszawa 93
1183 Residence Management Sp. z o.o. Warszawa 93
1184 Wolters Kluwer Polska Sp. z o.o. Warszawa 92
1185 BZK Sp. z o.o. Nieruchomości Sp.k. Teresin 92
1186 KSB Pompy i Armatura Sp. z o.o. Bronisze 92
1187 Orlen Aviation Sp. z o.o. Warszawa 92
1188 COMESA Polska Sp. z o.o. Warszawa 92
1189 RETTENMAIER POLSKA Sp. z o.o. Warszawa 92
1190 Otwocka Spółdzielnia Mieszkaniowa Otwock 92
1191 Uniwersytet Muzyczny Fryderyka Chopina Warszawa 92
1192 Aon Sp. z o.o. Warszawa 92
1193 Hussar Gruppa S.A. Warszawa 92
1194 Hellmann Worldwide Logistics Polska Sp. z o.o. S.K. Puchały 92
1195 BECTON DICKINSON POLSKA Sp. z o.o. Warszawa 92
1196 Iow Trade Sp. z o.o. Warszawa 92
1197 E Plus M Sp. z o.o. Łoziska 92
1198 Media Markt Polska Sp. z o.o. Szczecin Spółka Komandytowa Warszawa 92
1199 Menard Polska Sp. z o.o. Warszawa 91
1200 Warbud-Porr Szpital Kraków Prokocim S.C. Warszawa 91
1201 Spółdzielnia Świt Warszawa 91
1202 Polski Związek Łowiecki Warszawa 91
1203 Media Direction Sp. z o.o. Warszawa 91
1204 Novdom Sp. z o.o. Przasnysz 91
1205 Paweł Redestowicz Windoor Radom 91
1206 Elekta Sp. z o.o. Warszawa 91
1207 Patpol Kancelaria Patentowa Sp. z o.o. Warszawa 91
1208 Orlen Eko Sp. z o.o. Płock 91
1209 Fabryka Broni Łucznik – Radom Sp. z o.o. Radom 91
1210 EDIPRESSE POLSKA S.A. Warszawa 91
1211 Polskie Towarzystwo Turystyczno – Krajoznawcze Warszawa 90
1212 Sanico Electronics Polska Sp. z o.o. Marki 90
1213 Otwockie Przedsiębiorstwo Wodociągów I Kanalizacji Sp. z o.o. Otwock 90
1214 KFD Sp. z o.o. Warszawa 90
1215 BETASOAP Sp. z o.o. Warszawa 90
1216 Artus II Sp. z o.o. Maciejowice 90
1217 Red – Real Estate Development Alpha Sp. z o.o. Warszawa 90
1218 Van Cargo S.A. Warszawa 90
1219 Volvo Maszyny Budowlane Polska Sp. z o.o. Młochów 90
1220 FRANKE POLSKA Sp. z o.o. Sękocin Nowy 90
1221 Gerendis Apo Sp. z o.o. sp.k. Warszawa 89
1222 KLINKIER-BUD Czesław Penconek PPUH Konstancin-Jeziorna 89
1223 HERBAPOL Warszawa Sp. z o.o. Pruszków 89
1224 Media Markt Polska Sp. z o.o. Białystok Spółka Komandytowa Warszawa 89
1225 Impaq Sp. z o.o. Warszawa 89
1226 Sirowa Poland Sp. z o.o. Warszawa 89
1227 KASPERSKY LAB POLSKA Sp. z o.o. Warszawa 89
1228 F.H.P. Prodmax Robert Lichoń Sokołów 89
1229 Big Brands Group Sp. z o.o. Spółka Komandytowa Kostowiec 89
1230 Teknika S.A. Warszawa 89
1231 KWITNĄCA Sp. z o.o. Warszawa 88
1232 Gruplast Gruba S.J. Kołbiel 88
1233 Mak Dom Sp. z o.o. Piaseczno 88
1234 Zakład Mleczarski Winnica Sp. z o.o. Warszawa 88
1235 SPS HANDEL S.A. Warszawa 88
1236 Haribo Sp. z o.o. Warszawa 88
1237 Sitel Polska Sp. z o.o. Warszawa 88
1238 Loyalty Partner Polska Sp. z o.o. Spółka Komandytowa Warszawa 88
1239 B7 Sp. z o.o. Warszawa 87
1240 Instac Sp. z o.o. Stara Iwiczna 87
1241 Nivette Fleet Management Sp. z o.o. Warszawa 87
1242 Mondi Wierzbica Sp. z o.o. Wierzbica 87
1243 Kozienicka Gospodarka Komunalna Sp. z o.o. Kozienice 87
1244 Sime Polska Sp. z o.o. Sochaczew 87
1245 Abbott Medical Sp. z o.o. Warszawa 87
1246 Spółdzielnia Budownictwa Mieszkaniowego w Wołominie Wołomin 87
1247 KORPORACJA KGL S.A. Mościska 87
1248 Eleks Janusz Kosiorek sp. j. Warszawa 87
1249 BARISTA S.A. Warszawa 86
1250 Hipp Polska Sp. z o.o. Warszawa 86
1251 OEX S.A. Warszawa 86
1252 ORIFLAME POLAND Sp. z o.o. Warszawa 86
1253 Jula Poland Sp. z o.o. Warszawa 86
1254 PGA Polska Sp. z o.o. Warszawa 86
1255 Sp-nia Mieszkaniowa OSTROBRAMSKA Warszawa 85
1256 ZPS Sp. z o.o. Warszawa 85
1257 Schuco International Polska sp. z o.o. Siestrzeń 85
1258 Międzyzakładowa Spółdzielnia Mieszkaniowa CHEMIK Płock 85
1259 Triumph International (Polska) Sp. z o. o. Warszawa 85
1260 Petrax Sp. z o.o. Warszawa 85
1261 GEFCO Polska Sp. z o.o. Warszawa 85
1262 Mercurius Financial Advisors Sp. z o.o. Spółka Komandytowa Warszawa 84
1263 Duda Ads Polska Sp. z o.o. Warszawa 84
1264 Egmont Polska Sp. z o.o. Warszawa 84
1265 ASCO Numatics Sp. z o.o. Warszawa 84
1266 PPHU Mleks Sp. z o.o. Wyszków 84
1267 Tuf Consulting Polska Sp. z o.o. sp.k. Warszawa 84
1268 MARTRANS,MARZENA ANIOŁKOWSKA Warszawa 84
1269 Polonez Plus Sp. z o.o. Warszawa 84
1270 Dedra – Exim Sp. z o.o. Pruszków 84
1271 Track Tec Koltram Sp. z o.o. Warszawa 84
1272 SAS INSTITUTE Sp. z o.o. Warszawa 84
1273 Comparex Poland Sp. z o.o. Warszawa 84
1274 Metal Expert Sp. z o.o. sp. j. Warszawa 84
1275 Sułowski Grzegorz York Hurtownia Radom 84
1276 Agrana Fruit Polska Sp. z o.o. Ławy 84
1277 Edelmann Poland Sp. z o.o. Pruszków 84
1278 Omnires Sp. z o.o. Warszawa 84
1279 Metlife Towarzystwo Funduszy Inwestycyjnych S.A. Warszawa 84
1280 Carfi Polska Sp. z o.o. Siedlce 84
1281 GUSS-EX Sp. z o.o. Warszawa 83
1282 Wiedza i Praktyka Sp. z o.o. Warszawa 83
1283 Nutrimed Sp. z o.o. Warszawa 83
1284 Ochnik Development Sp. z o.o. Warszawa 83
1285 Cooper-Standard Automotive Piotrków Sp. z o.o. Warszawa 83
1286 MARSH Sp. z o.o. Warszawa 83
1287 CAPAROL POLSKA Sp. z o.o. Warszawa 83
1288 MSZCZONOWSKA Spółdzielnia Mieszkaniowa Warszawa 83
1289 Business Lease Poland Sp. z o.o. Warszawa 83
1290 Metaltech Sp. z o.o. Czosnów 83
1291 PPU POMEL Sp. z o.o. Wyszków 83
1292 AJS Parts Sp. z o.o. Spółka Komandytowa Warszawa 83
1293 Emed Sp. z o.o. sp.k. Opacz 83
1294 Grupa 1 Prestige PM Sp. z o.o. S.K.A. Piaseczno 82
1295 Novum S.A. Warszawa 82
1296 Kwaśniewscy sp.j. Raszyn 82
1297 VOLVO CAR POLAND Sp. z o.o. Warszawa 82
1298 J&S ENERGY S.A. Warszawa 82
1299 Termoizolacja i Antykorozja TERBUD Bogdan Jonkwisz Płock 82
1300 Jara Drapała & Partners Sp.k. Warszawa 82
1301 SAD Sp. z o.o. Warszawa 82
1302 Allergan Sp. z o.o. Warszawa 82
1303 J&J Holding Sp. z o.o. Warszawa 82
1304 HILTI (POLAND) Sp. z o.o. Warszawa 82
1305 Izotechnik Sp. z o.o. Płock 81
1306 Bell Capital Polska Sp. z o.o. Warszawa 81
1307 IVECO POLAND Sp. z o.o. Warszawa 81
1308 Em & Em M. Pietrucha M. Deptuła sp.j. Warszawa 81
1309 Spaczyński, Szczepaniak i Wspólnicy sp.k. Warszawa 81
1310 Internetia Sp. z o.o Warszawa 81
1311 GGG Sp. z o.o. Radom 80
1312 Auto Fus Group sp.j. Warszawa 80
1313 Ronson Development Sp. z o.o. Gemini 2 sp.k. Warszawa 80
1314 STABAR Sp. z o.o. Żyrardów 80
1315 Expeditiors Polska Sp. z o.o. Warszawa 80
1316 MAZURKAS TRAVEL Biuro Podróży Sp. z o.o. Warszawa 80
1317 Group One S.A. Warszawa 80
1318 Interdruk S.A. Warszawa 80
1319 Helio S.A. Wyględy 80
1320 ETI – POLAM Sp. z o.o. Pułtusk 80
1321 Medicofarma S.A. Warszawa 80
1322 Laris Development Sp. z o.o. Warszawa 80
1323 I.I.C. Retail Sp. z o.o. Warszawa 80
1324 GTC Corius Sp. z o.o. Warszawa 79
1325 ATEŃSKA Spółdzielnia Budowlano – Mieszkaniowa Warszawa 79
1326 New Age Refrigeration Solutions Sp. z o.o. S.K. Warszawa 79
1327 Ferdinand Bilstein Polska Sp. z o.o. Warszawa 79
1328 Dakoma Sp. z o.o. Wiązowna 79
1329 Software AG Polska Sp. z o.o. Warszawa 79
1330 Sodexo Polska Sp. z o.o. Warszawa 79
1331 Zrzeszenie Międzynarodowych Przewoźników Drogowych w Polsce Warszawa 79
1332 AGROMASZ Sp. z o.o. PHU Rzekuń 79
1333 Integra Sp. z o.o. Karczew 79
1334 STO Sp. z o.o. Warszawa 79
1335 Centrum Metal Odczynniki Chemiczne – Midas Investment Sp. z o.o. S.K. Falenty 79
1336 Koree Sp. z o.o. Reguły 79
1337 Bristol – Myers Squibb Polska Sp. z o.o. Warszawa 79
1338 Deloitte Consulting S.A. Warszawa 78
1339 Galeria PD Sp. z o.o. Warszawa 78
1340 GTI Sp. z o.o. Warszawa 78
1341 POCZTYLION – ARKA Powszechne Towarzystwo Emerytalne S.A. Warszawa 78
1342 Starnet Telecom Sp. z o.o. Warszawa 78
1343 Ci Games S.A. S.J. Warszawa 78
1344 Respol Export – Import Sp. z o.o. Warszawa 78
1345 Modrzejewski I Wspólnicy Spółka Komandytowa Warszawa 78
1346 Capital Service S.A. Ostrołęka 78
1347 Logwin Poland Sp. z o.o. Piaseczno 78
1348 Immofinanz Polska Sp. z o.o. Warszawa 78
1349 PRZEDSIĘBIORSTWO TYNKBUD -1 Sp. z o.o. Warszawa 77
1350 De Care Group Sp. z o.o. i Wspólnicy Spółka Komandytowa Pieńków 77
1351 Skarbnica Narodowa Sp. z o.o. Warszawa 77
1352 Lukullus Sp. z o.o. Spółka Komandytowa Leoncin 77
1353 Zakłady Farmaceutyczne UNIA Spółdzielnia Pracy Warszawa 77
1354 Polservice Kancelaria Rzeczników Patentowych Sp. z o.o. Warszawa 77
1355 Eurowkręt K.M.Piasta i Wspólnicy Sp. J. Radom 77
1356 RSJ House Sp. z o.o. S.K. Wieliszew 77
1357 ADP Polska Sp. z o.o. Warszawa 77
1358 Abplanalp Sp. z o.o. Warszawa 77
1359 Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe KONSTANS Konstanty Król Mińsk Mazowiecki 77
1360 Diversey Polska Sp. z o.o. Warszawa 77
1361 Bridgepoint Sp. z o.o. Spółka Komandytowa Warszawa 77
1362 Awima sp. j. B.wiśniewski Józefów 77
1363 Bell Przedsiębiorstwo Produkcyjno Handlowo Usługowe Krzysztof Pałyska Józefów 77
1364 Żyrardowska Spółdzielnia Mieszkaniowa Żyrardów 77
1365 Smm Legal Maciak Mataczyński Adwokaci sp.k. Warszawa 77
1366 WALKI EKOPAK S.A. Jatne 77
1367 Celgene Sp. z o.o. Warszawa 77
1368 EGIS Polska Dystrybucja Sp. z o.o. Warszawa 76
1369 PERFETTI VAN MELLE POLSKA Sp. z o.o. Warszawa 76
1370 TSC Sp. z o.o. Warszawa 76
1371 Janusz Gruchalski, Jerzy Kotwas ZAMEK Sp.j. Warszawa 76
1372 RIM Kowalczyk S.J. Janki 76
1373 PZU Pomoc S.A. Warszawa 76
1374 Gessel, Koziorowski Spółka Komandytowa Warszawa 76
1375 Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej w Płońsku Sp. z o.o. Płońsk 76
1376 Systemics – Pab Sp. z o.o. Warszawa 76
1377 Ican Sp. z o.o. Spółka Komandytowa Warszawa 76
1378 Gminne Przedsiębiorstwo Komunalne EKO – Babice Sp. z o.o. Stare Babice 76
1379 Aereco Wentylacja Sp. z o.o. Warszawa 76
1380 PN Immobilien Sp. z o.o. Warszawa 76
1381 Parker Hannifin Manufacturing Poland Sp. z o.o. Warszawa 76
1382 Spółdzielnia Mieszkaniowa Przyszłość w Wyszkowie Wyszków 75
1383 White & Case M. Studniarek i Wspólnicy Kancelaria Prawna sp.k. Warszawa 75
1384 PAREXEL POLSKA Sp. z o.o. Warszawa 75
1385 Impel Cash Solutions Sp. z o.o. Warszawa 75
1386 Tek Sp. z o.o. Stare Babice 75
1387 PETROTEL Sp. z o.o. Płock 75
1388 WIKO COMPANY S.A. Stare Babice 75
1389 Toho Poland Sp. z o.o. Radom 75
1390 EBRO TRADE Sp. z o.o. Warszawa 75
1391 QFG Sp. z o.o. Pionki 75
1392 Mill-Yon Sp. z o.o. Warszawa 75
1393 Centrum Kompleksowej Rehabilitacji Sp. z o.o. Konstancin 75
1394 Tomton Polska Sp. z o.o. Warszawa 74
1395 Przedsiębiorstwo Budowlano-Handlowe GÓR-PIS Sp.J. Paweł Góral i Wspólnicy Ząbki 74
1396 Polenergia Obrót S.A. Warszawa 74
1397 Nordic Development S.A. Warszawa 74
1398 BACKALDRIN Polska Sp. z o.o. Warszawa 74
1399 Hochtief Efw Poznań s.c. Warszawa 74
1400 Feber Sp. z o.o. Warszawa 74
1401 Roko Sp. z o.o. Warszawa 74
1402 ASM Group S.A. Warszawa 74
1403 Iqvia Commercial Sp. z o.o. Warszawa 74
1404 WEBASTO PETEMAR Sp. z o.o. Łomianki 74
1405 ARBURG POLSKA Sp. z o.o. Warszawa 74
1406 Media Markt Polska Sp. z o.o. Warszawa II S.K. Warszawa 74
1407 IT Card Centrum Technologii Płatniczych S.A. Warszawa 73
1408 ATLANTEX Sp. z o.o. Warszawa 73
1409 Teleperformance Polska Sp. z o.o. Warszawa 73
1410 Akademia Leona Koźmińskiego Warszawa 73
1411 BT Sp. z o.o. Bruno Tassi sp.k. Warszawa 73
1412 CEZ Trade Polska Sp. z o.o. Warszawa 73
1413 Mars Finance 1 Sp. z o.o. Warszawa 73
1414 Delta Optical G. Matosek H. Matosek S.J. Nowe Osiny 73
1415 B.D.ART Sp. z o.o. Sp.K. Wołomin 73
1416 Iqvia Technology Solutions Poland Sp. z o.o. Warszawa 73
1417 DARTOM Sp. z o.o. Grodzisk Mazowiecki 73
1418 Bibby Financial Services Sp. z o.o. Warszawa 73
1419 BARC WARSZAWA S.A. Warszawa 73
1420 Renault Retail Group Warszawa Sp. z o.o. Warszawa 73
1421 Bozamet Sp. z o.o. Ujrzanów 73
1422 Topsil Sp. z o.o. S.K. Warszawa 73
1423 RUDA Spółdzielnia Budowlano – Mieszkaniowa Warszawa 73
1424 Międzyzakładowe Spółdzielcze Zrzeszenie Budowy Domów Mieszkalnych Ochota Warszawa 72
1425 Przedsiębiorstwo Wodociągowo-Kanalizacyjne Legionowo Sp. z o.o. Legionowo 72
1426 Ursapharm Poland Sp. z o.o. Łomianki 72
1427 Przedsiębiorstwo Budowlano Handlowe Z. Niziński Wyszków 72
1428 Kodak Polska Sp. z o.o. Warszawa 72
1429 Spółdzielnia Budownictwa Mieszkaniowego Natolin Warszawa 72
1430 SPIRAX SARCO Sp. z o.o. Warszawa 72
1431 Rhenus Port Logistics Sp. z o.o. Warszawa 72
1432 Assa Abloy Poland Sp. z o.o. Warszawa 72
1433 Medima Sp. z o.o. Warszawa 72
1434 CAT POLSKA Sp. z o.o. Warszawa 72
1435 SERVIER POLSKA Sp. z o.o. Warszawa 72
1436 Miejskie Towarzystwo Budownictwa Społecznego Sp. z o.o. Płock 72
1437 P & A Credit Agency Sp. z o.o. sp.k. Warszawa 71
1438 Polkomtel Business Development Sp. z o.o. Warszawa 71
1439 Krynica Vitamin S.A. Warszawa 71
1440 Bgż Bnp Paribas Faktoring Sp. z o.o. Warszawa 71
1441 Michalczewski Sp. z o.o. Radom 71
1442 Mobica Limited Sp. z o.o. Oddział w Polsce Warszawa 71
1443 Berling S.A. Warszawa 71
1444 Spółdzielnia Mieszkaniowa Osiedle Wilanów Warszawa 71
1445 Total Market Holding Sp. z o.o. S.K. Warszawa 71
1446 Zielona Polana Apus S.A. Spółka Komandytowa Warszawa 71
1447 Servier Polska Services Sp. z o.o. Warszawa 71
1448 Media Markt Polska Sp. z o.o. Warszawa III S.K. Warszawa 71
1449 GE Infrastruktura Sp. z o.o. Spółka Komandytowa Warszawa 71
1450 Doxa Capital Sp. z o.o. Spółka Komandytowa Warszawa 71
1451 Value Media Sp. z o.o. Warszawa 71
1452 Janssen – Cilag Polska Sp. z o.o. Warszawa 71
1453 Polmlek Raciąż Sp. z o.o. Raciąż 70
1454 Apport Sp. J. Grodzki, Oliszewski Halinów 70
1455 Zimmer Biomet Polska Sp. z o.o. Warszawa 70
1456 B&D HOTELS S.A. Warszawa 70
1457 Equinix (Poland) Sp. z o.o. Warszawa 70
1458 WARSAW GAS TRADING Sp. z o.o. Warszawa 70
1459 Duson Investments Sp. z o.o. Warszawa 70
1460 PPH AKPO Cegiełkowski Niedzielska S.J. Laski 70
1461 Elektra Włodzimierz Nyc Witold Nyc Sp. J. Ożarów Mazowiecki 70
1462 TlC Łożyska Sławomir Tenderenda, Edward Lesiński,Tomasz Paweł Cudny sp. j. Warszawa 70
1463 CHR. Hansen Poland Sp. z o.o. Czosnów 70
1464 Okręgowa Spółdzielnia Mleczarska GARWOLIN Wola Rębkowska 70
1465 Cargotor Sp. z o.o. Warszawa 70
1466 Shim-Pol A.M.Borzymowski E.Borzymowska-Reszka, A.Reszka sp.j. Izabelin 69
1467 TM Rental Sp. z o.o. Warszawa 69
1468 BNP Paribas Lease Group Sp. z o.o. Warszawa 69
1469 Canon Polska Sp. z o.o. Warszawa 69
1470 CARSERVIS S.A. Warszawa 69
1471 Grupa Energia Obrót Ge Sp. z o.o. sp.k. Warszawa 69
1472 AON POLSKA Sp. z o.o. Warszawa 69
1473 POL-OIL-CORPORATION Sp. z o.o. Stanisławowo 69
1474 Fliegel Textilservice Warszawa Sp. z o.o. Spółka Komandytowa Warszawa 69
1475 HM INWEST S.A. Warszawa 69
1476 GREEN FACTORY LOGISTICS Sp. z o.o. S.K. Zdunowo 69
1477 BARENTZ Sp. z o.o. Warszawa 69
1478 IMS S.A. Warszawa 69
1479 Elhurt Sp. z o.o. Warszawa 69
1480 SORELPOL Sp. z o.o. Warszawa 68
1481 Agmet Sp. z o.o.Spółka Komandytowa Warszawa 68
1482 Sena E i N Grządka Sp. J. Radom 68
1483 Spectrum Brands Poland Sp. z o.o. Warszawa 68
1484 Mercor S.J. Warszawa 68
1485 Idna Investments Sp. z o.o. Warszawa 68
1486 Fleet Accident Management Services Sp. z o.o. Warszawa 68
1487 Izolbet Sp. z o.o. Gostynin 68
1488 Euro-Pegaz Sp. z o.o. Transport S.K. Warszawa 68
1489 Théa Polska Sp. z o.o. Warszawa 68
1490 Muzo.Fm Sp. z o.o. Warszawa 68
1491 Havi Logistics Sp. z o.o. Warszawa 68
1492 Towarzystwo Budownictwa Społecznego Warszawa Północ Sp. z o.o. Warszawa 68
1493 Jazon Sp. z o.o. Warszawa 68
1494 Arteo Spółka z Ograniczoną Odpowiedzielnością Design S.K. Warszawa 68
1495 Strabag Brvz Sp. z o.o. Pruszków 68
1496 Orlen Centrum Usług Korporacyjnych Sp. z o.o. Płock 68
1497 Media Impact Polska Sp. z o.o. Warszawa 68
1498 Horus-Energia Sp. z o.o. Sulejówek 68
1499 ALBATROS Sp. z o.o. Spółka Komandytowa Warszawa 68
1500 METALTECH Piasecki Sp.J. Czosnów 68
1501 NEXEO SOLUTIONS POLAND SPÓŁKA Z O.O. Warszawa 68
1502 IMBEX Robert Grzegorz Kobierecki i Wspólnicy Sp.J. Brzozów 68
1503 Engel Polska Sp. z o.o. Warszawa 68
1504 Ruta S.J. Mińsk Mazowiecki 68
1505 Schiessl Polska Sp. z o.o. Warszawa 68
1506 Stary Jarosław Wind Invest Sp. z o.o. Warszawa 67
1507 Igt Poland Sp. z o.o. Warszawa 67
1508 Grupa Partner Sp. z o.o. Warszawa 67
1509 Ubm Development Polska Sp. z o.o. Warszawa 67
1510 JSD Polska Sp. z o.o. Warszawa 67
1511 Upfield Polska Sp. z o.o. Warszawa 67
1512 Odyssey Sp. z o.o. Warszawa 67
1513 Pierre Fabre Medicament Polska Sp. z o.o. Warszawa 67
1514 Nuctech Warszaw Company Limited Sp. z o.o. Warszawa 67
1515 Thales Polska Sp. z o.o. Warszawa 67
1516 Gallup Arteria Management Sp. z o.o. sp.k. Warszawa 67
1517 STALFA Sp. z o.o. Sokołów Podlaski 67
1518 Ernst & Young Sp. z o.o. Business Advisory sp. k. Warszawa 67
1519 Cramo Sp. z o.o. Warszawa 67
1520 Wiwax Sp. z o.o. Płock 67
1521 Carrier Chłodnictwo Polska Sp. z o.o. Warszawa 67
1522 Zbyszko Company S.A. Radom 67
1523 TRADE TRANS LOG Sp. z o.o. Leszno 66
1524 Apleona Hsg Sp. z o.o. Warszawa 66
1525 Globis Wrocław Sp. z o.o. Warszawa 66
1526 Pawtrans Holding Sp. z o.o. Warszawa 66
1527 Radzikowski, Szubielska i Wspólnicy. S.K. Warszawa 66
1528 ASO Mr Sp. z o.o. S.K. Radom 66
1529 Energomontaż Zachód Wrocław Sp. z o.o. Warszawa 66
1530 Młot Sp. j., Bożena i Henryk Młot Ostrowik 66
1531 Pec Ożarów 2 Sp. z o.o. Warszawa 66
1532 P&P Sp. z o.o. Warszawa 66
1533 Boro Sp. z o.o. S.K. Warszawa 66
1534 Rozłogi Spółdzielnia Mieszkaniowa Lokatorsko – Własnościowa Warszawa 66
1535 JELONKI Spółdzielnia Mieszkaniowa Warszawa 66
1536 SEEN TECHNOLOGIE Sp. z o.o. Warszawa 66
1537 Ortika Polska Sp. z o.o. Warszawa 66
1538 Trans East West Sp. z o.o. Warszawa 66
1539 Radiometer Sp. z o.o. Warszawa 66
1540 Spółdzielnia Mieszkaniowa Centrum I Warszawa 66
1541 Jar Aromaty Sp. z o.o. sp.k. Warszawa 66
1542 Hogan Lovells (Warszawa) LLP (Spółka Partnerska) Oddział w Polsce Warszawa 66
1543 Sumi Sp. z o.o. S.K. Sulejówek 66
1544 Propeller Film Sp. z o.o. Warszawa 66
1545 PMPG Polskie Media S.A. Warszawa 65
1546 2N – Everpol Sp. z o.o. Warszawa 65
1547 Sttas Europe Sp. z o.o. Warszawa 65
1548 TELKO-POLAND Sp. z o.o. Warszawa 65
1549 Revico S.A. Mirosław 65
1550 P.P.H.U. J.R.T.W.M. – KRAWCZYK – S.J. Otwock 65
1551 El Al Israel Airlines Sp. z o.o. Oddział w Polsce Warszawa 65
1552 Hays Poland Sp. z o.o. Warszawa 65
1553 Floraland Sp. z o.o. Spółka Komandytowa Stanisławów Pierwszy 65
1554 Spółdzielnia Budowlano – Mieszkaniowa DOM Warszawa 65
1555 HEIDELBERG POLSKA Sp. z o.o. Warszawa 65
1556 Instal-Bud Stanisław Starosz S.J. Warszawa 65
1557 Constantin Entertainment Polska Sp. z o.o. Warszawa 65
1558 CARGO Partner Spedycja Sp. z o.o. Pruszków 65
1559 Groupon Sp. z o.o. Warszawa 65
1560 Booking.com Sp. z o.o. Warszawa 65
1561 Ibcol Sp. z o.o. Warszawa 65
1562 Pak-Volt S. A. Warszawa 65
1563 Teatr Muzyczny Roma Warszawa 65
1564 Rail-Mil Sp. z o.o. sp.k. Warszawa 65
1565 Live Nation Sp. z o.o. Warszawa 65
1566 Usługi Informatyczne Info-System Roman i Tadeusz Groszek Sp. J. Legionowo 65
1567 Mcalpine Polska Krysiak -S. J. Karpin 65
1568 Prószyński Media Sp. z o.o. Warszawa 65
1569 ProCardia Medical Sp. z o.o. Warszawa 64
1570 FERTICO Sp. z o.o. Goliany 64
1571 Instytut Ceramiki i Materiałów Budowlanych Warszawa 64
1572 TARGBAN Sp. z o.o. Płochocin 64
1573 Spółdzielnia Mieszkaniowa Włodarzewska II Warszawa 64
1574 Triobud Sp. z o.o. – Spółka Komandytowa Warszawa 64
1575 Genexo Sp. z o.o. Warszawa 64
1576 Wyższa Szkoła Ekologii i Zarządzania Warszawa 64
1577 M.T.L. MAXFILM Sp. z o.o. Warszawa 64
1578 Przedsiębiorstwo Produkcyjno- Handlowo- Usługowe Polvita Sp. z o.o. Błonie 64
1579 Appol Bis Sp. z o.o. Potycz 64
1580 Auto Centrum Dębowscy Sp.J. Siedlce 64
1581 Wipro Poland Sp. z o.o. Warszawa 64
1582 Dom Inwestycyjny Xelion Sp. z o.o. Warszawa 64
1583 Agencja Ochrony Juwentus Sp. z o.o. S.K. Warszawa 64
1584 CS Group Polska S.A. Warszawa 64
1585 HP INC Polska Sp. z o.o. Warszawa 64
1586 Instytut Badawczy Dróg i Mostów Warszawa 64
1587 UNIFIED FACTORY S.A. Warszawa 64
1588 Serso Sp. z o.o. Warszawa 64
1589 P – Serwis sp. z o.o. Płock 64
1590 SCM Sp. z o.o. Warszawa 63
1591 Lanxess Central Eastern Europe S.R.O. Sp. z o.o. Oddział w Polsce Warszawa 63
1592 Akamai Technologies Poland Sp. z o.o. Warszawa 63
1593 P.P.H.U. Zadroga W. Zadroga, G. Zadroga S.J. Ostrów Mazowiecka 63
1594 Vgp Nieruchomości Sp. z o.o. Warszawa 63
1595 METTLER – TOLEDO Sp. z o.o. Warszawa 63
1596 DAR-POL Dariusz Kulesza Wyszków 63
1597 Kasama Investments Sp. z o.o. Warszawa 63
1598 Hollywood S.A. Sierpc 63
1599 Orlen Laboratorium S.A. Płock 63
1600 Electronic Arts Polska Sp. z o.o. Warszawa 63
1601 Stalgast Sp. z o.o. Warszawa 63
1602 Spółdzielnia Mieszkaniowa Międzynarodowa w Warszawie Warszawa 63
1603 HANSGROHE Sp. z o.o. Warszawa 63
1604 Cukrohurt Sp. z o.o. Siedlce 63
1605 EBM PAPST POLSKA Sp. z o.o. Warszawa 63
1606 Dafa Polska Sp. z o.o. Natolin 63
1607 HE Wroclaw 2 Sp. z o.o. Warszawa 63
1608 Instytut Meteorologii i Gospodarki Wodnej Państwowy Instytut Badawczy Warszawa 63
1609 CT CREATIVE TEAM S.A. Warszawa 63
1610 DAX COSMETICS Sp. z o.o. Duchnów 63
1611 MAZI Tadeusz Gryglas, Stanisław Skalski Sp.J. Latowicz 63
1612 Mercedes Benz Ubezpieczenia Sp. z o.o. Warszawa 62
1613 BIC POLSKA Sp. z o.o. Warszawa 62
1614 Havas Media Sp. z o.o. Warszawa 62
1615 Sadyba Best Mall Sp. z o.o. sp.k. Warszawa 62
1616 Elesa + Ganter Polska Sp. z o.o. Piaseczno 62
1617 Zarmen FPA Sp. z o.o. Warszawa 62
1618 Xbest.Pl Sp. z o.o. Sp.K. Warszawa 62
1619 Neo – Świat Rajmund Węgrzynek, Paweł Brodzik S.J. Warszawa 62
1620 Transport Towarowy Samochodowy Marcin Słomka Konary 62
1621 Onnera Poland Sp. z o.o. Palmiry 62
1622 Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji Sp. z o.o. Wołomin 62
1623 Renolit Polska Sp. z o.o. Szeligi 62
1624 Bipromasz Bipron Trading S.A. Warszawa 62
1625 Sizer sp.j. M. A. Ciężar Kadzidło 62
1626 TT – Thermo King Sp. z o.o. Grzędy 62
1627 W.W. Investment Wiśniewscy S.J. Wołomin 62
1628 Oświata – Ochota Spółdzielnia Mieszkaniowa Warszawa 62
1629 Hotel Warszawianka Centrum Kongresowe Sp. z o.o. Jachranka 62
1630 AGED Sp. z o.o. Pruszków 61
1631 Phn Spv 10 Phn K Sp. z o.o. S.K.A. Warszawa 61
1632 Hollywood Textile Service Sp. z o.o. Sierpc 61
1633 MODECOM S.A. Stara Iwiczna 61
1634 Budmech Sp. z o.o. S.K. Warszawa 61
1635 Euro Vinyl Sp. z o.o. Macierzysz 61
1636 BPW POLSKA Sp. z o.o. Łomianki 61
1637 MLP Poznań II Sp. z o.o. Pruszków 61
1638 Skłodowski S.J. Zaręby Kościelne 61
1639 Nutropharma Sp. z o.o. Lesznowola 61
1640 Ikea Purchasing Services Poland Sp. z o.o. Warszawa 61
1641 Unilever Poland Services Sp. z o.o. Warszawa 61
1642 Adv Por Property Investment S.A. sp.k. Warszawa 61
1643 PHOENIX PHARMA POLSKA Sp. z o.o. Warszawa 61
1644 Artex II Sp. z o.o. Spółka Komandytowa Milanówek 61
1645 Profesor Marek Wierzbowski i Partnerzy Adwokaci i Radcowie Prawni Warszawa 61
1646 Solec 22 Sp. z o.o. Warszawa 61
1647 Fackelmann Polska Sp. z o.o. Tomice 61
1648 Flowcrete Polska Sp. z o.o. Warszawa 61
1649 Randstad Services Apo Sp. z o.o. sp.k. Warszawa 61
1650 Zacisze S.A. Warszawa 61
1651 Instytut Biochemii i Biofizyki PAN Warszawa 61
1652 Minox S.A. Warszawa 61
1653 Bergold Holding Sp. z o.o. Warszawa 61
1654 KK – Pol Kuczyńscy S.J. Warszawa 61
1655 Arval Service Lease Polska Sp. z o.o. Warszawa 61
1656 PPHU Piaseczno Sp. z o.o. Piaseczno 61
1657 PPHU Rolbud S.J. Ciechanów 60
1658 Tagrel T.G. Lewandowscy S.J. Płock 60
1659 Sodexo Benefits And Rewards Services Polska Sp. z o.o. Warszawa 60
1660 Polfer Podzespoły Indukcyjne S.A. Łosice 60
1661 PC Print S.J. Warszawa 60
1662 Metro Properties Real Estate Management Sp. z o.o. Warszawa 60
1663 Ekonova S.A. Warszawa 60
1664 Schmidt Polska Sp. z o.o. Nadarzyn 60
1665 Industrial Center 17 Sp. z o.o. Warszawa 60
1666 Reesco Sp. z o.o. Warszawa 60
1667 Invista S.A. Warszawa 60
1668 Farbex Sp. z o.o. sp.k. Ciechanów 60
1669 A.P.N. PROMISE S.A. Warszawa 60
1670 HSH Chemie Sp. z o.o. Warszawa 60
1671 MB Motors Sp. z o.o. Piaseczno 60
1672 The Walt Disney Company (Polska) Sp. z o.o. Warszawa 60
1673 Traper J. Smorczewski i M. Machała sp. j. Nowe Opole 60
1674 Lemarpol Wózki Widłowe Sp. z o.o. Koprki 60
1675 AGROMAKS Sp. z o.o. Nowa Sucha 60
1676 Mediaexpert Sp. z o.o. Warszawa 59
1677 ORLEN OCHRONA Sp. z o.o. Płock 59
1678 Pocztowa Agencja Usług Finansowych S.A. Warszawa 59
1679 Meble 21 Sp.J. Ciastoń Wojciech i Grzegorz Zielonka 59
1680 REPROGRAF S.A. Warszawa 59
1681 PIRELLI POLSKA Sp. z o.o. Warszawa 59
1682 Wodociąg Marecki Sp. z o.o. Marki 59
1683 Gww Grynhoff i Partnerzy Radcowie Prawni i Doradcy Podatkowi sp.p. Warszawa 59
1684 Business Managament Sp. z o.o. Warszawa 59
1685 Vinamilk Europe Sp. z o.o. Warszawa 59
1686 Elektro-Plast Tadeusz Czachorowski S.J. Nasielsk 59
1687 Polsko-Japońska Wyższa Szkoła Technik Komputerowych Warszawa 59
1688 ATHENASOFT Sp. z o.o. Warszawa 59
1689 Radkom P P U H Sp. z o.o. Radom 59
1690 FCA Leasing Polska Sp. z o.o. Warszawa 59
1691 Media Markt Polska Sp. z o.o. Rzeszów Spółka Komandytowa Warszawa 59
1692 Cybercom Poland Sp. z o.o. Warszawa 59
1693 STERN WEBER POLSKA KRZYSZTOF BŁAŻEJCZYK Warszawa 59
1694 PAI Sp. z o.o. Properties S.K. Warszawa 59
1695 Wydawnictwo NASZA KSIĘGARNIA Sp. z o.o. Warszawa 59
1696 Polsero Sp. z o.o. Sokołów Podlaski 59
1697 LEG – Sanit S.J. Tadeusz Jażdżyk, Stanisław Budzyński Legionowo 59
1698 Piekarnia Józef Kazana Warka 59
1699 Schulke Polska Sp. z o.o. Warszawa 59
1700 DELPHIA YACHTS Kot S.J. Warszawa 59
1701 DIAGEO POLSKA Sp. z o.o. Warszawa 59
1702 Spie Polska Sp. z o.o. Warszawa 58
1703 Dnb Investment Polska Sp. z o.o. Warszawa 58
1704 Ocean Trade Sp. z o.o. Łazy 58
1705 NCR POLSKA Sp. z o.o. Warszawa 58
1706 KINNARPS POLSKA Sp. z o.o. Warszawa 58
1707 Wyszogrodzki i Wspólnicy sp.j. Warszawa 58
1708 Via Cargo S.A. Warszawa 58
1709 AVERY DENNISON POLSKA Sp. z o.o. Pruszków 58
1710 SOUDAL Sp. z o.o. Cząstków Mazowiecki 58
1711 Plasimet sp.j. Kijas, Uziębło Warszawa 58
1712 Azora International Management Sp. z o.o. Warszawa 58
1713 ELMARK AUTOMATYKA Sp. z o.o. Warszawa 58
1714 FRUBELLA PROCESSING Sp. z o.o. Białobrzegi 58
1715 Misys Poland Sp. z o.o. Warszawa 58
1716 Efigence S.A. Warszawa 58
1717 Majster-Pol Sp. z o.o. S.K. Cegłów 58
1718 SANOFI PASTEUR Sp. z o.o. Warszawa 58
1719 Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe Aldo Leszek Długołęcki I Andrzej Długołęcki sp.j. Surowe 58
1720 Komo Marianna i Krzysztof Orzeszak sp. j. Sękocin Nowy 58
1721 Media Markt Polska Sp. z o.o. Kraków I Spółka Komandytowa Warszawa 58
1722 Kemppi Sp. z o.o. Warszawa 57
1723 CAT LC Polska Sp. z o.o. Duchnice 57
1724 FLORIMEX A. Więckowski, W. Okrzeja, A. Adamowicz S.J. Zaborów 57
1725 PCF Group Sp. z o.o. Warszawa 57
1726 Telestrada S.A. Warszawa 57
1727 Autostrada Mazowiecka Sp. z o.o. Warszawa 57
1728 INTERNATIONAL FLAVORS & FRAGRANCES POLAND Sp. z o.o. Warszawa 57
1729 Młodzieżowa Spółdzielnia Mieszkaniowa W Płocku Płock 57
1730 HASBRO POLAND Sp. z o.o. Warszawa 57
1731 Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji w Ząbkach Sp. z o.o. Ząbki 57
1732 ELMO S.A. Żelków-Kolonia 57
1733 Drzewiecki, Tomaszek i Wspólnicy Spółka Komandytowa Warszawa 57
1734 DSV International Shared Services Sp. z o.o. Ołtarzew 57
1735 ALPAR Artur i Piotr Kowalscy S.J. Łuczynów 57
1736 Szkoła Główna Służby Pożarniczej Warszawa 57
1737 Abook Sp. z o.o. Warszawa 57
1738 ELANDERS POLSKA Sp. z o.o. Płońsk 57
1739 Wojskowy Instytut Łączności Im. Prof. dr hab. Janusza Groszkowskiego Zegrze 57
1740 DPD Strefa Paczki Sp. z o.o. Warszawa 57
1741 4CV Mobile Sp. z o.o. sp.k. Warszawa 57
1742 Leśnodorski, Ślusarek i Wspólnicy S.K. Warszawa 57
1743 Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe Budownictwa ŁUCZ-BUD Sp. z o.o. Radom 57
1744 Sony Europe Limited (Sp. z o.o.) Oddział w Polsce Warszawa 56
1745 Conficap Polska Sp. z o.o. Warszawa 56
1746 EBS S.A. Warszawa 56
1747 Atf Heave Transport Adam Fijał Łomianki 56
1748 Mleczarnia Gościno Sp. z o.o. Warszawa 56
1749 POLITECHNIKA Spółdzielnia Budowlano – Mieszkaniowa Warszawa 56
1750 Hcore Sp. z o.o. S.K. Warszawa 56
1751 Randstad Payroll Solutions Sp. z o.o. Warszawa 56
1752 Centrum Rozliczania Ubezpieczeń Sp. z o.o. Warszawa 56
1753 SAMSON Sp. z o.o. Automatyka i Technika Pomiarowa Warszawa 56
1754 OTIS Sp. z o.o. Warszawa 56
1755 Polymed Polska Sp. z o.o. Stare Babice 56
1756 Jarmex Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe Jarosław Jaskólski Radom 56
1757 ELTEL NETWORKS TELECOM Sp. z o.o. Warszawa 56
1758 Mullenlowe Mediahub Sp. z o.o. Warszawa 56
1759 Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe Inter-S Piotr Sielski Międzyborów 56
1760 SŁUŻEWIEC Spółdzielnia Mieszkaniowa Warszawa 56
1761 RESTAURACJA POLSKA Katarzyna Lendzioszek Sp.J. Warszawa 56
1762 Hsm Polska sp. z o.o. Warszawa 56
1763 Beijer Ref Polska Sp. z o.o. Sękocin Nowy 56
1764 JP Construct Sp. z o.o. SP.K. Warszawa 56
1765 Hert Sp. z o.o. S.K. Warszawa 56
1766 ECO-BEEF Ubojnia Spółka z o. o. Węgrzynowo 56
1767 AXA Towarzystwo Funduszy Inwestycyjnych S.A. Warszawa 56
1768 CCR Polska Sp. z o.o. Warszawa 55
1769 KB FOLIE POLSKA Sp. z o.o. Warszawa 55
1770 AdiFeed Sp. z o.o. Warszawa 55
1771 Td As Poland Sp. z o.o. Warszawa 55
1772 Romix Company Sp. z o.o. Mościska 55
1773 HELM POLSKA Sp. z o.o. Warszawa 55
1774 Instytut Chemii Fizycznej PAN Warszawa 55
1775 Klinkier Przysucha S.A. Skrzyńsko 55
1776 Ebro Group Sp. z o.o. Warszawa 55
1777 Atende Software Sp. z o.o. Warszawa 55
1778 PPH Trade – Prod Sp. z o.o. Warszawa 55
1779 Univar Poland Sp. z o.o. Macierzysz 55
1780 M.B.MARKET LTD. Sp. z o.o. Baniocha 55
1781 Przedsiębiorstwo Produkcyjno Handlowe Zdrój Eugeniusz Owczarczyk Łaskarzew 55
1782 CAD/CAM SOLUTION Sp. z o.o. Łomianki 55
1783 Fast Oil Plus Sp. z o.o. S.K. Mława 55
1784 Jagiellońska Centrum Logistyczne Sp. z o.o. Warszawa 55
1785 Linaria Sp. z o.o. Warszawa 55
1786 3W Investment Sp. z o.o. Warszawa 55
1787 Bieniak, Wielhorski, Wojnar i Partnerzy. Adwokaci i Radcowie Prawni sp.p. Warszawa 55
1788 Cube Group S.A. Warszawa 54
1789 FANTASY FOOD Sp. z o.o. Ręczaje Polskie 54
1790 Autotrade Sp. z o.o. Warszawa 54
1791 CARLETTI POLSKA Sp. z o.o. Pruszków 54
1792 COLEMAN INTERNATIONAL Sp. z o.o. Warszawa 54
1793 EGL Coral Sp. z o.o. Leszno 54
1794 Daikin Airconditioning Poland Sp. z o.o. Warszawa 54
1795 Sales & More S.A. Warszawa 54
1796 Tiger Warsaw Sp. z o.o. Warszawa 54
1797 Przedsiębiorstwo Robót Budowlanych Wysowa Tomasz, Grzegorz i Damian Dziurny sp.j. Warszawa 54
1798 Biuro Patentów i Znaków Towarowych Sp.J. Warszawa 54
1799 Canvas Sp. z o.o. SP.K. Warszawa 54
1800 Zakład Wodociągów i Kanalizacji Sp. z o.o. Ciechanów 54
1801 Fundamental Group S.A. Warszawa 54
1802 ASG – PL Sp. z o.o. Wólka Kosowska 54
1803 MLP Poznań Sp. z o.o. Pruszków 54
1804 Instytut Energetyki Warszawa 54
1805 FAST-FOL Gadomscy Sp.J. Mława 54
1806 Inter Best 97 Polska Sp. z o.o. S.K. Warszawa 54
1807 Milar Sp. z o.o. Grodzisk Mazowiecki 54
1808 Adama Polska Sp. z o.o. Warszawa 54
1809 Zakład Drobiarski w Stasinie Sp. z o.o. Paprotnia 54
1810 FIRMENICH Sp. z o.o. Grodzisk Mazowiecki 54
1811 Adecco Consulting Sp. z o.o. Warszawa 53
1812 Nowy Świat 29 Sp. z o.o. Warszawa 53
1813 Peakside Polonia Management Sp. z o.o. Warszawa 53
1814 Przedsiębiorstwo Budownictwa Elektroenergetycznego ELBUD Warszawa Sp. z o.o. Warszawa 53
1815 Maxx10group Sp. z o.o. S.K. Warszawa 53
1816 Roboplast Sp. z o.o. Radom 53
1817 Knight Frank Sp. z o.o. Warszawa 53
1818 Polconsult Interservice Sp. z o.o. Warszawa 53
1819 Zakład Wodociągów i Kanalizacji Sp. z o.o. Grodzisk Mazowiecki 53
1820 Central European Engine Services Sp. z o.o. Warszawa 53
1821 Usługi Produkcja Export Import Eugeniusz Pasymowski Wieczfnia Kościelna 53
1822 PZM Wimet S.J. Józefów 53
1823 MEGABAJT Sp. z o.o. Warszawa 53
1824 Milenium Inwestycje Sp. z o.o. Warszawa 53
1825 Industrial Center 20 Sp. z o.o. Warszawa 53
1826 Hurtownia Farmaceutyczna ISMED S.J. Otwock 53
1827 G&G Lucchesi-Kozłowska S.K. Warszawa 53
1828 Obory Sp. z o.o. Kozienice 53
1829 DEVELEY IMMOBILIEN Sp. z o.o. Warszawa 53
1830 Praska Giełda Spożywcza S.A. Ząbki 53
1831 Mobime Lead Generation Sp. z o.o. sp.k. Warszawa 53
1832 WAN 44 Sp. z o.o. Warszawa 53
1833 Metrum Cryoflex Sp. z o.o. Spółka Komandytowa Blizne Łaszczyńskiego 53
1834 Spółdzielnia Mieszkaniowa w Płońsku Płońsk 53
1835 WIMAK S.J. Borkowscy, Zdanowski Stare Opole 53
1836 Kompol Sp. z o.o. Kozerki 53
1837 Stalgast Radom Sp. z o.o. Warszawa 53
1838 Nile Invest Sp. z o.o. Warszawa 53
1839 PPHU LAKTOPOL Sp. z o. o. Warszawa 53
1840 Solid Mcg Sp. z o.o. Warszawa 53
1841 VALMONT POLSKA Sp. z o.o. Siedlce 53
1842 Juvenes – Projekt Sp. z o.o. Warszawa 53
1843 Instytut Chemii i Techniki Jądrowej Warszawa 53
1844 Tetris Poland Sp. z o.o. Warszawa 53
1845 Grupa Profbud Sp. z o.o. sp.k. Warszawa 52
1846 BISK S.A. Łubna 52
1847 GM Sprinkler Sp. z o.o. Warszawa 52
1848 Coleus Sp. z o.o. Warszawa 52
1849 El-Box Sp. z o.o. S.K. Warszawa 52
1850 IPOPEMA SECURITIES S.A. Warszawa 52
1851 Integrated Solutions Sp. z o.o. Warszawa 52
1852 KALIBER Sp. z o.o. Warszawa 52
1853 Total-Pack Sp. z o.o. Warszawa 52
1854 Chiltern International Sp. z o.o. Warszawa 52
1855 DORIAN Dorota Lisicka, Krzysztof Lisicki S.J. Michałów-Reginów 52
1856 Sysmex Polska Sp. z o.o. Warszawa 52
1857 KPMG Sp. z o.o. Warszawa 52
1858 PricewaterhouseCoopers Polska Sp. z o.o. Warszawa 52
1859 PROMARK Sp. z o.o. Warszawa 52
1860 BIESTERFELD POLSKA Sp. z o.o. Warszawa 52
1861 Przedsiębiorstwo Handlu Zagranicznego Spółdzielni Mleczarskich LACPOL Sp. z o.o. Warszawa 52
1862 Muniak Sp. z o.o. S.K. Warszawa 52
1863 EMi Music Publishing Polska Sp. z o.o. Warszawa 52
1864 Air Baltic Corporation S.A. Oddział Opacz Kolonia Opacz-Kolonia 52
1865 PeMeS Gaca i Wspólnicy S.J. Warszawa 52
1866 Inter Projekt S.A. Warszawa 52
1867 AMK GROUP Rękawek, Kondraciuk S.J. Warszawa 52
1868 Pezetel Aviation Sp. z o.o. Warszawa 52
1869 Utc Hvac Polska Sp. z o.o. Warszawa 52
1870 PERLAN Technologies Polska Sp. z o.o. Warszawa 52
1871 Ostrołęckie Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji Sp. z o.o. Ostrołęka 52
1872 Fraikin Polska Sp. z o.o. Warszawa 52
1873 Franklin Templeton Investments Poland Sp. z o.o. Warszawa 52
1874 ODMET S.A. Siedlce 52
1875 Centrum Handlowe Wiatraczna Sp. z o.o. Warszawa 52
1876 Centrum Medyczne Damiana Holding Sp. z o.o. Warszawa 52
1877 SOLARIS LASER S.A. Warszawa 51
1878 Magnusson, Tokaj i Partnerzy Adwokaci i Radcowie Prawni sp.p. Warszawa 51
1879 Mag Instal Sp. z o.o. S.K. Warszawa 51
1880 Plaza Motors Poland Sp. z o.o. Warszawa 51
1881 AUREX LPG Sp. z o.o. Kolonia Mrokowska 51
1882 Takeda Polska Sp. z o.o. Warszawa 51
1883 Z.P.O.W.Milejów Sp. z o.o. Błonie 51
1884 Kreator Dom Development Paweł Siarkiewicz Spółka Komandytowa Warszawa 51
1885 RO.SA. – HALE Sp. z o.o. Radom 51
1886 Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowe Sogar Z. W. Wiśniccy Sp. J. Sobolew 51
1887 FLORADA Sp. z o.o. Zielonka 51
1888 Zakłady Naprawcze Taboru Kolejowego Mińsk Mazowiecki S.A. Mińsk Mazowiecki 51
1889 Mptech Sp. z o.o. Warszawa 51
1890 HACHETTE LIVRE POLSKA Sp. z o.o. Warszawa 51
1891 Am Technologies Sp. z o.o. S.K. Warszawa 51
1892 CAROLINA CAR COMPANY J. Majdecki, M. Olesiński, P. Sójka Sp.J. Warszawa 51
1893 SPES Sp. z o.o. Warszawa 51
1894 Nielsen Services Poland Sp. z o.o. Warszawa 51
1895 BAG-POL Dystrybucja Adam Goździcki Pruszków 51
1896 Media Markt Polska Sp. z o.o. Gdańsk II sp.k. Warszawa 51
1897 Media Markt Polska Sp. z o.o. Wrocław II Spółka Komandytowa Warszawa 51
1898 WPP Sp. z o.o. sp.k. Warszawa 51
1899 Polski Gaz S.A. Warszawa 51
1900 Hella Polska Sp. z o.o. Warszawa 51
1901 YVES ROCHER POLSKA Sp. z o.o. Warszawa 51
1902 Probatus Sp. z o.o. Warszawa 51
1903 Spectra Lighting Sp. z o.o. S.K. Warszawa 51
1904 Hankook Tire Polska Sp. z o.o. Warszawa 51
1905 Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Usługowo-Handlowe J.R. Fanex Sp. z o.o. Radonice 51
1906 COVANCE (POLSKA) Sp. z o.o. Warszawa 51
1907 Spółdzielnia Budowlano – Mieszkaniowa Merkury Warszawa 51
1908 Magboss Sp. z o.o. sp.k. Warszawa 51
1909 Ostrołęcka Spółdzielnia Mieszkaniowa Ostrołęka 50
1910 EO Networks S.A. Warszawa 50
1911 W&A Michałowscy S. J. Kieszek 50
1912 Minsbud Sp. z o.o. sp.k. Marki 50
1913 Villa Development V.D. Management Sp. z o.o. S.K. Mińsk Mazowiecki 50
1914 PRZEDSIĘBIORSTWO PRODUKCYJNO – HANDLOWO – USŁUGOWE I TRANSPORTOWE MARTER GÓRECCY SPÓŁKA JAWNA Sierpc 50
1915 Summit Packaging Polska Sp. z o.o. Warszawa 50
1916 PGS Sp. z o.o. Warszawa 50
1917 WANZL Sp. z o.o. Nadarzyn 50
1918 Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowe Elmar Sp.J. Mirosław Będzikowski, Roman Będzikowski Sierpc 50
1919 NASZ DOM Spółdzielnia Mieszkaniowa w Radomiu Radom 50
1920 EBS Sp. z o.o. Warszawa 50
1921 Media Markt Polska Bis Sp. z o.o. Kraków III sp.k. Warszawa 50
1922 Apricot Capital Group Sp. z o.o. Warszawa 50
1923 MV Poland Sp. z o.o. Warszawa 50
1924 INSTYTUT TECHNOLOGII EKSPLOATACJI – PIB Radom 50
1925 Geodis Polska Sp. z o.o. Warszawa 50
1926 P.U.H.P. Solvent Export – Import S.J. M.M. Cichońscy Płock 50
1927 ARCHE S.A. Siedlce 50
1928 Media Markt Polska Bis Sp. z o.o. Warszawa VIII sp.k. Warszawa 50
1929 YKK POLAND Sp. z o.o. Pogorzałki 50
1930 Pierwsza Wojskowa Spółdzielnia Mieszkaniowa Warszawa 50
1931 Zakład Gospodarki Komunalnej Sp. z o.o. Góra Kalwaria 50
1932 Life Technologies Polska Sp. z o.o. Warszawa 50
1933 YUSEN LOGISTICS (POLSKA) Sp. z o.o. Warszawa 50
1934 Polityka Sp. z o.o. S.K.A. Warszawa 50
1935 Towarzystwo Funduszy Inwestycyjnych AGRO S.A. Warszawa 50
1936 Kr Group Sp. z o.o. sp.k. Warszawa 50
1937 Media Markt Polska Bis Sp. z o.o. Warszawa VII sp.k. Warszawa 50
1938 Hotel Gromada Centrum Sp. z o.o. S.K.A. Warszawa 50
1939 Świat Książki Sp. z o.o. Warszawa 50
1940 Media Markt Polska Sp. z o.o. Poznań I Spółka Komandytowa Warszawa 50
1941 NSS Sp. z o.o. Warszawa 50
1942 SMC Industrial Automation Polska Sp. z o.o. Warszawa 50
1943 VAILLANT SAUNIER DUVAL Sp. z o.o. Warszawa 49
1944 FIRE – MAX Sp. z o.o. Warszawa 49
1945 Zenith Poland Sp. z o.o. Warszawa 49
1946 Schrack Seconet Polska Sp. z o.o. Warszawa 49
1947 British Automotive Łódź Sp. z o.o. Warszawa 49
1948 Kyotec Polska Sp. z o.o. Warszawa 49
1949 LPG Polonia Sp. z o.o. S.K.A. Warszawa 49
1950 ELA Wyrób Folii i Opakowań Sp. z o.o. Ostrów 49
1951 Metlife Services Sp. z o.o. Warszawa 49
1952 Radcliffe Investments Sp. z o.o. Warszawa 49
1953 Gll Hana Private Real Estate Poznań Sp. z o.o. Warszawa 49
1954 Inter Partner Assistance Polska S.A. Warszawa 49
1955 Spółdzielnia Mieszkaniowa Żelazna Brama Warszawa 49
1956 Compass Group Poland Sp. z o.o. Warszawa 49
1957 Farex Sp. z o.o. S.K. Węgrów 49
1958 Esky.pl S.A. Radom 49
1959 W.A.G. Payment Solutions, A.S. S.A. Oddział w Polsce Warszawa 49
1960 WAWA NOVUM Sp. z o.o. Warszawa 49
1961 INTERMIK Sp. z o.o. Warszawa 49
1962 Ernst&Young Sp. z o.o. Usługi Księgowe sp.k. Warszawa 49
1963 Posnet S.J. Systemy Kas Fiskalnych Warszawa 49
1964 FINKORP Sp. z o.o. Warszawa 49
1965 Kol-Dental Sp. z o.o. sp.k. Warszawa 49
1966 Energizer Central Europe Sp. z o.o. Warszawa 49
1967 Filmweb Sp. z o.o. Warszawa 49
1968 Biuro Informacji Gospodarczej InfoMonitor S.A. Warszawa 49
1969 Sappi Europe (Polska) Sp. z o.o. Warszawa 49
1970 CD Locum Sp. z o. o. II S. J. Warszawa 49
1971 CRL Sp. z o.o. Radom 49
1972 RADMOT Sp. z o.o. S.K. Wola Gutowska 48
1973 Akademia Pedagogiki Specjalnej im. Marii Grzegorzewskiej Warszawa 48
1974 Intop Warszawa Sp. z o.o. Warszawa 48
1975 Coface Poland Credit Management Services Sp. z o.o. Warszawa 48
1976 Centrum Medyczne Medica Sp. z o.o. Płock 48
1977 Modzelewski & Rodek Sp. z o.o. Warszawa 48
1978 Bart Sp. z o.o. S.K. Słupno 48
1979 Mera Bellows Sp. z o.o. Wiązowna 48
1980 ASIA-FOODS Sp. z o.o. Warszawa 48
1981 GWW Ladziński, Cmoch i Wspólnicy S.K. Warszawa 48
1982 PUH PILOT UNLIMITED Sp. z o.o. S.K. Warszawa 48
1983 SWEDECENTER Sp. z o.o. Warszawa 48
1984 Corrimex Janusz Sałapatek, Stanisław Cwajda Sp. J. Łomianki 48
1985 ELMAS Masarnia, Punkt Uboju – Krystyna Krzyżanowska Radom 48
1986 REGENERSIS (WARSAW) Sp. z o.o. Raszyn 48
1987 Sabic Innovative Plastics Poland Sp. z o.o. Warszawa 48
1988 CERACO UBP Sp. z o.o. Warszawa 48
1989 Leasingteam Brand Management Sp. z o.o. Warszawa 48
1990 Gaura Investments Sp. z o.o. Warszawa 48
1991 INTER – VION S.A. Warszawa 48
1992 PROMAT TOP Sp. z o.o. Warszawa 48
1993 High Street Reim Sp. z o.o. S.K. Warszawa 48
1994 Roquette Poland Sp. z o.o. Warszawa 48
1995 Telekomunikacja Dla Domu Sp. z o.o. Warszawa 48
1996 Perfumesco.pl Sp. z o.o. S.K. Warszawa 48
1997 Wojskowy Instytut Medycyny Lotniczej Warszawa 48
1998 4visions Sp. z o.o. sp.k. Warszawa 48
1999 VOICETEL COMMUNICATIONS S.A. Warszawa 48
2000 Sonoco – Alcore Sp. z o.o. Warszawa 48
2001 Centrum Medyczne Kształcenia Podyplomowego Warszawa 48
2002 Zakład Mleczarski Sokołów Sp. z o.o. Sokołów Podlaski 48
2003 Versutus Sp. z o.o. Sp.K. Warszawa 48
2004 Interchemall Sp. z o.o. Zespół Młynów Jelonki Ostrów Mazowiecka 48
2005 Wytwórnia Sterylgaz Sp. z o.o. Płock 48
2006 Elmar M. Bezler S.J. Kożuszki-Parcel 47
2007 Taj Sp. J. Piętka Andrzej, Piętka Halina Warszawa 47
2008 Pricewaterhousecoopers Service Delivery Center Poland Sp. z o.o. Warszawa 47
2009 JANEX INTERNATIONAL Sp. z o.o. Warszawa 47
2010 Petrojet Sp. z o.o. Kieszek 47
2011 IKEA DISTRIBUTION SERVICES S.A. Janki 47
2012 Metaltech Cynkownia Sp. z o.o. Płońsk 47
2013 Vestiacom Sp. z o.o., Spółka Komandytowa Warszawa 47
2014 Protan Polska Sp. z o.o. Warszawa 47
2015 Sed E.S. Nowaccy, D. Wróblewska S.J. Warszawa 47
2016 WYDAWNICTWO JUKA 91 Sp. z o.o. Warszawa 47
2017 FSMNW Poznań Sp. z o.o. Warszawa 47
2018 AUREPIO Sp. z o.o. Warszawa 47
2019 Arriva Polska Sp. z o.o. Warszawa 47
2020 Rhenus Data Office Polska Sp. z o.o. Nadarzyn 47
2021 Mead Johnson Nutrition Poland Sp. z o.o. Warszawa 47
2022 Ekstraklasa S.A. Warszawa 47
2023 Plejades-2 Sp. z o.o. S.K. Warszawa 47
2024 MINIMAX POLSKA Sp. z o.o. Kiełpin 47
2025 Enprom Sp. z o.o. Warszawa 47
2026 Media Markt Polska Sp. z o.o. Czeladź Spółka Komandytowa Warszawa 47
2027 Towarzystwo Budownictwa Społecznego Marki Sp. z o.o. Warszawa 47
2028 CTP Property Poland i Sp. z o.o. Warszawa 47
2029 MPM AGD S.A. Milanówek 47
2030 Microstrategy Poland Sp. z o.o. Warszawa 47
2031 Przedsiębiorstwo Usługowo – Handlowe Export – Import Adam Lipiński Sierpc 47
2032 Stalmax 2 Sp. z o.o. S.K. Gostynin 46
2033 Porea Sp. z o.o. Warszawa 46
2034 RUSSEL REYNOLDS ASSOCIATES Sp. z o.o. Warszawa 46
2035 Przedsiębiorstwo Gospodarowania Odpadami w Płocku Sp. z o.o. Płock 46
2036 Tm Synthetics S.A. Warszawa 46
2037 InGas Sp. z o.o. Józefów 46
2038 Efferta Sp. z o.o. sp.k. Cząstków Mazowiecki 46
2039 Maciej I Tadeusz Popielawscy Pimet S.J. Piastów 46
2040 Winterhalter Gastronom Polska sp. z o.o. Warszawa 46
2041 Meat Team Poland Sp. z o.o. Warszawa 46
2042 EVERTS-POL Sp. z o.o. Warszawa 46
2043 Drosed Surowiec Sp. z o.o. Reguły 46
2044 Kwazar Corporation Sp. z o.o. Budy-Grzybek 46
2045 Zoetis Polska Sp. z o.o. Warszawa 46
2046 Qpharma Sp. z o.o. Warszawa 46
2047 Elżanowski Cherka & Wąsowski Kancelaria Prawna sp.k. Warszawa 46
2048 CeMat ’70 S.A. Centrum Naukowo – Produkcyjne Materiałów Elektronicznych Warszawa 46
2049 Selprima Sp. z o.o. S.K. Warszawa 46
2050 Drewno Centrum II Sp. z o.o. S.K Warszawa 46
2051 Brandt Nieruchomości Sp. z o.o. S.K. Warszawa 46
2052 Przedsiębiorstwo Energetyki Cieplnej w Ciechanowie Sp. z o.o. Ciechanów 46
2053 GNP Sp. z o.o. S.K. Blizne Jasińskiego 46
2054 Białuty Sp. z o.o. Białuty 45
2055 EMC Computer Systems Polska Sp. z o.o. Warszawa 45
2056 OMA trade Sp. z o.o. Warszawa 45
2057 Ledvance Sp. z o.o. Warszawa 45
2058 MLEKO Sp. z o.o. Lipsko 45
2059 Zeller Plastik Poland Sp. z o.o. Wola Rębkowska 45
2060 TRANSITION TECHNOLOGIES S.A. Warszawa 45
2061 M.A.K. Ubezpieczenia Sp. z o.o. Warszawa 45
2062 Viasat Monitoring Sp. z o.o. Warszawa 45
2063 FUH TAS Marek, Grażyna, Angelika Frączkiewicz S.J. Żyrardów 45
2064 Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji w Zielonce Sp. z o.o. Zielonka 45
2065 Inphotech Sp. z o.o. Warszawa 45
2066 Bristol – Myers Squibb Services Sp. z o.o. Warszawa 45
2067 HORN DISTRIBUTION S.A. Warszawa 45
2068 Capital Part 10-Cd Locum Sp. z o.o. S.J. Warszawa 45
2069 Spółdzielnia Mieszkaniowa CENTRUM-WOLA Warszawa 45
2070 Spółdzielnia Mieszkaniowa Przy Ministerstwie Spraw Wewnętrznych Warszawa 45
2071 Intropak Płochocki & Wspólnicy S.J. Celestynów 45
2072 Kret Brand Property Sp. z o.o. S.K. Radom 45
2073 ED Invest S.A. Warszawa 45
2074 AQUAEL Janusz Jankiewicz Sp. z o.o. Warszawa 45
2075 Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe GRET-POL Greta Katarzyna Gąsiorowska Płock 45
2076 Santorini sp.j. Kręgliccy Warszawa 45
2077 Abakus Okna S.A. Warszawa 45
2078 Okręgowa Izba Lekarska w Warszawie Imienia Profesora Dr Hab.n.med. Jana Nielubowicza Warszawa 45
2079 Invicta Sp. z o.o. sp.k. Warszawa 45
2080 Bemko Sp. z o.o. Jawczyce 45
2081 DIPARLUX Magnon – Jabłońska Gabriella Warszawa 45
2082 Energa Logistyka Sp. z o.o. Płock 45
2083 Robyg Construction Sp. z o.o. Warszawa 45
2084 Roto Frank Okucia Budowlane Sp. z o.o. Warszawa 45
2085 Instytut Mechanizacji Budownictwa i Górnictwa Skalnego Warszawa 45
2086 Trox Bsh Technik Polska Sp. z o.o. Piaseczno 45
2087 Apollo PSF Sp. z o.o. S.K.A. Warszawa 45
2088 SAN-KOW S.J. Kowalski Tadeusz Sławomir Kowalska Grażyna Hurt-Detal Artykuły Hydrauliczne Żelechów 45
2089 Techrail A.Orłowski S.J. Warszawa 44
2090 UNIVERSAL MUSIC POLSKA Sp. z o.o. Warszawa 44
2091 Neovia Logistics Services Polska Sp. z o.o. Ożarów Mazowiecki 44
2092 Polskamp Sp. z o.o. Warszawa 44
2093 LAAM Sp. z o.o. Warszawa 44
2094 Narodowy Instytut Fryderyka Chopina Warszawa 44
2095 MSB Invest Property Sp. z o.o. Warszawa 44
2096 Clematis Źródło Dobrych Pnączy Sp. z o.o. sp.k. Pruszków 44
2097 Floorpol Sp. z o.o. Skaryszew 44
2098 Wrocław Industrial Park Sp. z o.o. Warszawa 44
2099 NAREV INWESTYCJE Sp. z o.o. Ostrołęka 44
2100 Hubix Sp. z o.o. Huta Żabiowolska 44
2101 Bio Berry Polska Sp. z o.o. Warszawa 44
2102 Agencja K2 Sp. z o.o. Warszawa 44
2103 ADPOL Sp. z o.o. Warszawa 44
2104 UNIMOT EXPRESS Sp. z o.o. Warszawa 44
2105 ELKOP S.A. Płock 44
2106 Mostostal Power Development Sp. z o.o. Warszawa 44
2107 RKKW Kwaśnicki, Wróbel & Partnerzy Radcowie Prawni sp.p. Warszawa 44
2108 Polska Korporacja Wydawców i Dystrybutorów Sp. z o.o. Warszawa 44
2109 Interfiber Sp. z o.o. Warszawa 44
2110 Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej Żyrardów Sp. z o.o. Żyrardów 44
2111 KOMSTER Sp. z o.o. Warszawa 44
2112 Wojskowe Centralne Biuro Konstrukcyjno – Technologiczne S.A. Warszawa 44
2113 POLDENT Sp. z o.o. Warszawa 44
2114 Szkoła Główna Handlowa w Warszawie Warszawa 44
2115 Kancelaria Notarialna I. Bogusławska R. Choromańska R. Giler W. Gładkowski M.Teperek G. Giler Notariusze sp.p. Warszawa 44
2116 RD Instalacje Sp. z o.o. Warszawa 44
2117 Novascon Pharmaceuticals Sp. z o.o. Warszawa 44
2118 Saga Poland Sp. z o.o. Teresin 44
2119 RESINEX Sp. z o.o. Warszawa 44
2120 Olsza Olbrysz S.J. Warszawa 44
2121 Colgate-Palmolive Services (Poland) Sp. z o.o. Warszawa 44
2122 SABA Sp. z o.o. Płock 44
2123 Plexiflex Sp. z o.o. S.K. Sadowa 44
2124 Media Markt Polska Sp. z o.o. Poznań II Spółka Komandytowa Warszawa 44
2125 INTERTON Sp. z o.o. Grodzisk Mazowiecki 44
2126 P.U.H.T. MŁYNPOL RYSZARD STALMACH Wyszków 44
2127 Nat-Com Sp. z o.o. Spółka Komandytowa Łomianki 44
2128 Xylem Water Solutions Polska Sp. z o.o. Warszawa 44
2129 Tchibo Coffee Service Polska Sp. z o.o. Warszawa 43
2130 Ikea Business Service Center Sp. z o.o. Janki 43
2131 KRAJMAN Piotr Krajewski Warszawa 43
2132 Przedsiębiorstwo Produkcyjno Usługowe i Handlowe Aris Bolesław Stępień Szydłowiec 43
2133 BAMIX Sp. z o.o. S.K. Warszawa 43
2134 PARKER POLAND Sp. z o.o. Warszawa 43
2135 Spółdzielnia Mieszkaniowa Muranów Warszawa 43
2136 Puławska 366 Michał Chruszcz S.j. Warszawa 43
2137 Generali Finance Sp. z o.o. Warszawa 43
2138 Seen Holding Sp. z o.o. Warszawa 43
2139 Haulotte Polska Sp. z o.o. Janki 43
2140 Deltaplast Poland Sp. z o.o. Piaseczno 43
2141 Lenovo Technology B. V. Sp. z o.o. Oddział w Polsce Warszawa 43
2142 Pierogowe Baje Pierogarnie Sp. z o.o. sp.k. Warszawa 43
2143 Astek Polska Sp. z o.o. Warszawa 43
2144 Poland Business Park IV Sp. z o.o. Warszawa 43
2145 Ernst & Young Law Tałasiewicz, Zakrzewska i Wspólnicy sp.k. Warszawa 43
2146 Przedsiębiorstwo Budowlane Unimax Sp. z o.o. Warszawa 43
2147 Kancelaria Bezpieczeństwa Rapacki I Wspólnicy S.K. Warszawa 43
2148 Norgpol Czerwiński S.J. Warszawa 43
2149 Reinfuss i Mastalerz S.J. Warszawa 43
2150 Dworek Polski Sp. J. Koziński Jacek, Rybak Grzegorz Zalesie Górne 43
2151 Eurogate Logistics Sp. z o.o. Warszawa 43
2152 SM Publishing Poland Sp. z o.o. Warszawa 43
2153 Zino Sp. z o.o. Ząbki 43
2154 Plastics Group Sp. z o.o. Warszawa 43
2155 Zakład Mechaniczno Odlewniczy Brzeziński Józef Jastrzębia 43
2156 Dekra Polska Sp. z o.o. Warszawa 43
2157 PBS Connect Polska Sp. z o.o. Warszawa 43
2158 Groupauto Polska Sp. z o.o. Warszawa 43
2159 Zeppelin Polska Sp. z o.o. Kajetany 43
2160 ORANGE PRODUCTS EUROPE Sp. z o.o. Płońsk 43
2161 Centrum Milenium Sp. z o.o. Warszawa 43
2162 TSL Intermodal Sp. z o.o. Spółka Komandytowa Warszawa 43
2163 Denckermann Sp. z o.o. Warszawa 43
2164 B-Food Group S.J. Brusikiewicz i Wspólnicy Warszawa 43
2165 HRK S.A. Warszawa 43
2166 Get Entra Sp. z o.o. Warszawa 43
2167 OEX CURSOR S.A. Warszawa 43
2168 Inwestel Sp. z o.o. Warszawa 43
2169 Digital Virgo S.A. Warszawa 42
2170 WATERSYSTEM Sp. z o.o. S.K. Zakręt 42
2171 Braintri Sp. z o.o. sp.k. Warszawa 42
2172 ACS Sp. z o.o. Warszawa 42
2173 BUDMAT AUTO Sp. z o.o. Płock 42
2174 Kefal Kempisty S.J. Ostrów Mazowiecka 42
2175 COBI S.A. Warszawa 42
2176 Zakład Mięsny KAMIEŃCZYK S.J., Irena, Jan i Dariusz Kalisz Kamieńczyk 42
2177 BIJOU BRIGITTE Sp. z o.o. Warszawa 42
2178 Polskie Pierogarnie Sp. z o.o. S.K. Warszawa 42
2179 Drukarnia Ellert Sp. z o.o. Wiązowna 42
2180 Narew Styl Sp. z o.o. Różan 42
2181 Media Markt Polska Bis Sp. z o.o. Poznań III sp.k. Warszawa 42
2182 TRANS – MET Chodkiewicz, Lipiński S.J. Mińsk Mazowiecki 42
2183 Roxy Realestate Sp. z o.o. Warszawa 42
2184 Alcomex Springs-Pol Sp. z o.o. Zielonka 42
2185 Artrama Sp. z o.o. Warszawa 42
2186 Grupa POWEN – WAFAPOMP S.A. Warszawa 42
2187 Vanitystyle Sp. z o.o. Warszawa 42
2188 Autoonline Sp. z o.o. Warszawa 42
2189 Lcp Estelle Investments Sp. z o.o. Warszawa 42
2190 Jet Line Sp. z o.o. sp.k. Warszawa 42
2191 Vet Planet Sp. z o.o. Łomianki 42
2192 Moët Hennessy Polska Sp. z o.o. Warszawa 42
2193 Samodzielny Publiczny Zakład Lecznictwa Otwartego Warszawa Ursynów Warszawa 42
2194 BAKOMA BIS Sp. z o.o. Janików 42
2195 Altimus-Tech Sp. z o.o. Warszawa 42
2196 Rola-Trans T. Gadomski, J. Gadomski S. J. Przasnysz 42
2197 Zakłady Mięsne Somianka Andrzej Ruciński Somianka 42
2198 CHRYSO POLSKA Sp. z o.o. Warszawa 42
2199 Bluesoft Sp. z o.o. Warszawa 42
2200 Totalbud S.A. Warszawa 42
2201 Fast Service Group Sp. z o.o. Bis sp.k. Błonie 42
2202 SENSOR CLINIQ Sp. z o.o. i Wspólnicy S.K. Warszawa 42
2203 Schneider Polska – Technika Samochodowa i Kontenerowa Sp. z o.o. Ostrów Mazowiecka 41
2204 Spółdzielnia Budowlano- Mieszkaniowa Zachód Warszawa 41
2205 DUO-TES Tomasz Sibilski, Ewa Sibilska S.J. Teresin 41
2206 AMBASADOR 92 Sp. z o.o. S.K. Piaseczno 41
2207 P3 Piotrków Park Sp. z o.o. Warszawa 41
2208 Brita Polska Sp. z o.o. Ołtarzew 41
2209 TECH – ROL Sp. z o.o. Ożarów Mazowiecki 41
2210 Dim Hotel Łódź Sp. z o.o. Warszawa 41
2211 CBR 74 Sp. z o.o. sp.k. Stare Babice 41
2212 CRT Sp. z o.o. Wyszków 41
2213 ISS Facility Services Sp. z o.o. Warszawa 41
2214 Spółdzielnia Mieszkaniowa Lokatorsko – Własnościowa ZAWKRZE w Mławie Mława 41
2215 Przedsiębiorstwo Energetyki Cieplnej Legionowo Sp. z o.o. Legionowo 41
2216 Zakłady Mięsne Peklimar Sp. z o.o. S.K. Umienino-Łubki 41
2217 Artrys Projekt Sp. z o.o. S.K. Warszawa 41
2218 4Fun Media S.A. Warszawa 41
2219 Mcc Mazurkas Conference Centre & Hotel Sp. z o.o. Ożarów Mazowiecki 41
2220 Metrona Polska Pomiary i Rozliczenia Sp. z o.o. Warszawa 41
2221 AALBORG PORTLAND POLSKA Sp. z o.o. Warszawa 41
2222 Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Usługowo-Handlowe Podkowa sp. j. Boguszewscy Perkowscy Warszawa 41
2223 Handlowo – Rolnicza Spółdzielnia Dawidy w Dawidach Warszawa 41
2224 Vimar S.J. Warszawa 41
2225 Electro-Croon Polska Sp. z o.o. Warszawa 41
2226 LANG TEAM Sp. z o.o. Warszawa 41
2227 STALKO – Przybysz i Wspólnicy S.J. Zielonka 41
2228 Fabryka Aparatury Rentgenowskiej i Urządzeń Medycznych Farum S.A. Warszawa 41
2229 Spółdzielnia Budowlano-Mieszkaniowa Techniczna Warszawa 41
2230 Astra Concept Sp. z o.o. Warszawa 41
2231 Sarens Polska Sp. z o.o. Sochaczew 41
2232 Pantos Logistics Poland Sp. z o.o. Warszawa 41
2233 KDM Instalacje Sp. z o.o. Warszawa 40
2234 KBT Polska Sp. z o.o. Warszawa 40
2235 Emca S.A. Warszawa 40
2236 PHD Media Direction Sp. z o.o. Warszawa 40
2237 Restauracja Stary Dom Sp. z o.o. sp.k. Warszawa 40
2238 Eco In Sp. z o.o. Spółka Komandytowa Warszawa 40
2239 Centrum Medyczne Akademii Medycznej Sp. z o.o. Warszawa 40
2240 Stalmech Bogumił Księżakowski Nowa Biała 40
2241 Maruta Wachta sp.j. Warszawa 40
2242 Budimex Parking Wrocław Sp. z o.o. Warszawa 40
2243 Crido Legal J. Ziółek i Wspólnicy sp.k. Warszawa 40
2244 Artegence Sp. z o.o. Warszawa 40
2245 Koszelowskie Zakłady Kredowe E.Kałabun, J.Chajęcki S.J. Koszelówka 40
2246 Kulikowska & Kulikowski S.K. Warszawa 40
2247 Agamet Sp. z o.o. S.K. Marki 40
2248 Eaton Power Quality S.A. Oddział w Polsce Warszawa 40
2249 TIBERIUS POLSKA Sp. z o.o. Warszawa 40
2250 Studiotech Poland Sp. z o.o. Warszawa 40
2251 AMLUX Sp. z o.o. Warszawa 40
2252 MC DIAM Sp. z o.o. Warszawa 40
2253 MKL Bau Sp. z o.o. Siedlce 40
2254 Falesia Systemy Sp. z o.o. Warszawa 40
2255 Good Point 2 Sp. z o.o. Warszawa 40
2256 FF Fracht Sp. z o.o. Ostrów Mazowiecka 40
2257 TARET Sp. z o.o. S.K. Milanówek 40
2258 Bona – Agra Sp. z o.o. Marki 40
2259 G- Drilling S.A. Warszawa 40
2260 Q-Service Equipment Sp. z o.o. Spółka Komandytowa Kajetany 40
2261 Spółdzielnia Cotton – Tech Warszawa 40
2262 MAYENNE SPÓŁKA Z O.O. Węgrów 40
2263 NASZA CHATA Spółdzielnia Budowlano – Mieszkaniowa Warszawa 40
2264 SVANTEK Sp. z o.o. Warszawa 40
2265 Domar Sp. z o.o. S.K. Warszawa 40
2266 Okręgowa Spółdzielnia Mleczarska w Siedlcach Siedlce 40
2267 Willa Developer Sp. z o.o. Sp.K. Kobyłka 40
2268 Przedsiębiorstwo Robót Inżynieryjnych Diag-Most Sp. z o.o. Warszawa 40
2269 Alten Polska Sp. z o.o. Warszawa 40
2270 OMNICOM Sp. z o.o. Warszawa 40
2271 Cofora Polska Sp. z o.o. Warszawa 40
2272 BUDOWLANI Spółdzielnia Mieszkaniowa Radom 40
2273 Cermax S.J. Radom 40
2274 Moventum Sp. z o.o. Warszawa 40
2275 Partner Of Promotion Sp. z o.o. Warszawa 40
2276 COLOPLAST Sp. z o.o. Warszawa 40
2277 Faurecia R&D Center S.A. Grójec 39
2278 PHUP K.W.S. Żabczyńscy S.J. Łaskarzew 39
2279 INSTYTUT PRZEMYSŁU ORGANICZNEGO Warszawa 39
2280 Prawol Alicja Wolska, Jerzy Wolski sp.j. Warszawa 39
2281 FORFARM Sp. z o.o. Warszawa 39
2282 Consteel Sp. z o.o. Warszawa 39
2283 MDDP Sp. z o.o. i Wspólnicy Spółka Komandytowa Warszawa 39
2284 Neko Plexi Design S.J. Wesoła 39
2285 Contact Services Sp. z o.o. Warszawa 39
2286 KONSALNET KONWÓJ Sp. z o.o. Warszawa 39
2287 Pbm Budispaw sp. j. M. Czerwiński, M. Dolna-Mróz Warszawa 39
2288 Media Markt Polska Sp. z o.o. Bielsko Biała Spółka Komandytowa Warszawa 39
2289 Vistra Fund Services Poland Sp. z o.o. S.K.A. Warszawa 39
2290 Aquarius Europe Sp. z o.o. S.K. Warszawa 39
2291 Sopro Polska Sp. z o.o. Warszawa 39
2292 Kontra 5 W. Krajewski, W. Staneta, L. Zielenkiewicz sp.j. Ząbki 39
2293 Socialyse Sp. z o.o. Warszawa 39
2294 Geotermia Mazowiecka S.A. Mszczonów 39
2295 Towarzystwo Inwestycyjne BTA Sp. z o.o. Warszawa 39
2296 Srebrna Sp. z o.o. Warszawa 39
2297 Simple Creative Products S.A. Warszawa 38
2298 Profis Over Europe Sp. z o.o. Spółka Komandtowa Klembów 38
2299 ULMER, Ulmer Danuta i Paweł S.J. Warszawa 38
2300 Alexis II S.J. Reguły 38
2301 Oysho Polska Sp. z o.o. Warszawa 38
2302 Linek-Eko Sp. z o.o. sp.k. Cybulice Małe 38
2303 Spółdzielnia Mleczarska MAZOWSZE Chorzele 38
2304 Energa Ciepło Ostrołęka Sp. z o.o. Ostrołęka 38
2305 NCH – POLSKA Sp. z o.o. Warszawa 38
2306 LANDI RENZO POLSKA Sp. z o.o. Józefów 38
2307 TOYOTA Motor Poland Company Limited Sp. z o.o. Warszawa 38
2308 JMA Sp. z o.o. S.K. Warszawa 38
2309 Seminex Izdebski sp.j. Warszawa 38
2310 Kite Duo Sp. z o.o. w likwidacji Warszawa 38
2311 Priknauber Sp. z o.o. sp.k. Legionowo 38
2312 EGIS POLSKA Sp. z o.o. Warszawa 38
2313 Media Markt Polska Sp. z o.o. Warszawa IV Spółka Komandytowa Warszawa 38
2314 Universe Properties Group Sp. z o.o. Spółka Komandytowa Warszawa 38
2315 PREDICA Sp. z o.o. Warszawa 38
2316 Bomet Sp. z o.o. S.K. Węgrów 38
2317 Mediacap S.A. Warszawa 38
2318 Przedsiębiorstwo Robot Inżynieryjno – Drogowych W Grójcu Sp. z o.o. Jasieniec 38
2319 Spółdzielnia Mieszkaniowa Lokatorsko – Własnościowa w Sochaczewie Sochaczew 38
2320 Voestalpine High Performance Metals Polska Sp. z o.o. Dziekanów Polski 38
2321 Fibre System Sp. z o.o. Warszawa 38
2322 FAST GROUP Sp. z o.o. Warszawa 38
2323 Ipsos Sp. z o.o. Warszawa 38
2324 P3 Poznań Park Sp. z o.o. Warszawa 38
2325 LCM Sp. z o.o. Warszawa 38
2326 Wisła Corporation Sp. z o.o. Ożarów Mazowiecki 38
2327 OMC Envag Sp. z o.o. Warszawa 38
2328 Szwoleżerów Spółdzielnia Mieszkaniowa Warszawa 38
2329 PW Krystian Sp. z o.o. Przysucha 38
2330 PPHU Gama sp.j. Rurarz D., Rutkowski W. i Spółka Sokołów Podlaski 38
2331 Instytut Transportu Samochodowego Warszawa 38
2332 Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Dakmet M.j.m. Dzik sp. j. Wolanów 38
2333 Spie Polska Sp. z o.o. Warszawa 38
2334 Kartpol Group Sp. z o.o. Wołomin 38
2335 ASTRA S.A. Warszawa 38
2336 Wild Flavors Polska Sp. z o.o. Warszawa 38
2337 Polenergia Kogeneracja Sp. z o.o. Warszawa 37
2338 Wilanów Office Center Sp. z o.o. Warszawa 37
2339 STEKOP S.A. Zakład Pracy Chronionej Warszawa 37
2340 Sky Estate Sp. z o.o. Warszawa 37
2341 Prodata Consult Sp. z o.o. Warszawa 37
2342 MDDP Sp. z o.o. Finanse i Księgowość sp.k. Warszawa 37
2343 Przedsiębiorstwo Budownictwa Inżynieryjnego i Kolejowego Sp. z o.o. Zielonka 37
2344 Skierniewice Investment Sp. z o.o. Warszawa 37
2345 Hydro – Instal Tadeusz Sieruta, Beata Sieruta S.J. Ostrołęka 37
2346 Inpharm Sp. z o.o. Warszawa 37
2347 ENCO Sp. z o.o. Warszawa 37
2348 Wojnar, Smołuch i Wspólnicy. Adwokaci i Radcowie Prawni sp.p. Warszawa 37
2349 Espes Sp. z o.o. Opacz-Kolonia 37
2350 RICOH POLSKA Sp. z o.o. Warszawa 37
2351 ELOPAK S.A. Czosnów 37
2352 Petrofac Facilities Management Limited Sp. z o.o. Oddział W Polsce Warszawa 37
2353 TUV Rheinland Polska Sp. z o.o. Warszawa 37
2354 Gemius S.A. Warszawa 37
2355 Konsalnet Security Sp. z o.o. Warszawa 37
2356 Red8 Advertising Sp. z o.o. Warszawa 37
2357 Cornelius Polska Sp. z o.o. Warszawa 37
2358 APS Automatyka Przemysłowa Serwis A. I E. Durańscy, Z. I M. Gmaj S.J. Pruszków 37
2359 KAMIX Sp. z o.o. Stojadła 37
2360 Softwaremill Sp. z o.o. sp.k. Warszawa 37
2361 Centrum Teresy 100 Sp. z o.o. 2 S.K. Warszawa 37
2362 Grażyna Konecka Diag- Med Pruszków 37
2363 PHARM SUPPLY Sp. z o.o. Warszawa 37
2364 Mostostal Development Sp. z o.o. Warszawa 37
2365 Instytut Biotechnolog II i Antybiotyków Warszawa 37
2366 Świat Prasy Sp. z o.o. S.K.A. Warszawa 37
2367 Spectra Lighting Sp. z o.o. Warszawa 37
2368 Tate & Lyle Global Shared Services Sp. z o.o. Warszawa 37
2369 Radość Autoryzowany Dealer Toyota Motor Poland Sp. z o.o. sp.k. Warszawa 37
2370 Auto Nobile Sp. z o.o. Warszawa 37
2371 STUDIO INTERFILM Sp. z o.o. Warszawa 37
2372 Lions S.A. Warszawa 37
2373 Zing Sp. z o.o. Warszawa 37
2374 Spółdzielnia Mieszkaniowa Lokatorsko – Własnościowa w Konstancinie Konstancin-Jeziorna 37
2375 3gon Europe Sp. z o.o. & Wspólnicy S.K. Warszawa 37
2376 Idealne Mieszkanie Pracownicza Spółdzielnia Mieszkaniowa Warszawa 37
2377 Horus Zbigniew Raczyński Spółka Komandytowa Warszawa 37
2378 Rpc Bramlage Warszawa Sp. z o.o. Otwock 37
2379 PW Mada Kosiec i Wspólnicy S.J. Warszawa 37
2380 SPOŁEM PSS w Siedlcach Siedlce 37
2381 Wittmann Battenfeld Polska Sp. z o.o. Adamowizna 37
2382 Korporacja Radex S.A. Warszawa 37
2383 MKF-ERGIS Sp. z o.o. Warszawa 37
2384 Danje – Polymer Sp. z o.o. Warszawa 37
2385 Przedsiębiorstwo Wydawnicze Rzeczpospolita Sp. z o.o. Warszawa 36
2386 Ravimed Sp. z o.o. Z P S M Legionowo 36
2387 OSDW Azymut Sp. z o.o. Warszawa 36
2388 Tower Investments S.A. Warszawa 36
2389 BOCHEM Sp. z o.o. Zakłady Chemiczne Działki Suskowolskie 36
2390 Jura Poland Sp. z o.o. Warszawa 36
2391 Sireo Immobilienfonds NO.4 Warszawa Renaissance Plaza Sp. z o.o. Warszawa 36
2392 Innova Capital Sp. z o.o. S.K. Warszawa 36
2393 Spółdzielnia Mieszkaniowa WASZYNGTONA Warszawa 36
2394 Przedsiębiorstwo Hotelarsko Turystyczne Sp. z o.o. Warszawa 36
2395 AVISTA Sp. z o.o. Warszawa 36
2396 Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji Sp. z o.o. Garwolin 36
2397 Sun-Farm Sp. z o.o. Łomianki 36
2398 AMSORT Sp. z o.o. Blizne Łaszczyńskiego 36
2399 Wydawnictwo Zielona Sowa Sp. z o.o. Warszawa 36
2400 Neo – Tec Sp. z o.o. Płock 36
2401 MPM Hotele Spa Sp. z o.o. Milanówek 36
2402 Itmagination Sp. z o.o. Warszawa 36
2403 Media Markt Polska Sp. z o.o. Gdańsk I Spółka Komandytowa Warszawa 36
2404 Igus Sp. z o.o. Warszawa 36
2405 Towarzystwo Budownictwa Społecznego Sp. z o.o. Józefów 36
2406 FREMANTLEMEDIA POLSKA Sp. z o.o. Warszawa 36
2407 Zarząd Majątkiem Górczewska Sp. z o.o. Warszawa 36
2408 Hoffman i Wspólnicy Spółka Komandytowa Warszawa 36
2409 Orpea Polska Sp. z o.o. Warszawa 36
2410 Alphabet Insurance Services Polska Sp. z o.o. Warszawa 36
2411 AUTO – GAZ CENTRUM Jarosław Zagożdżon Radom 36
2412 Gostynińska Spółdzielnia Mieszkaniowa Gostynin 36
2413 Grapeace Sp. z o.o. S.K. Warszawa 36
2414 Spółdzielnia Mieszkaniowa Lokatorsko – Własnościowa ZAMEK Ciechanów 36
2415 Wimar – Chłodnia Sp. z o.o. Radwanków Szlachecki 36
2416 POMELAC Sp. z o.o. Wyszków 36
2417 Boehringer Ingelheim Marketing Sp. z o.o. Warszawa 36
2418 Elektrownia Wiatrowa Zonda Sp. z o.o. Warszawa 36
2419 Dona Fine Chemicals Domaradzki, Wolff S.J. Józefów 36
2420 Jubiler Sp. z o.o. PHU Warszawa 36
2421 Eg+ Worldwide Sp. z o.o. Warszawa 36
2422 Centrum Mody Warszawa Sp. z o.o. Kajetany 36
2423 GIANT POLSKA Sp. z o.o. Warszawa 36
2424 Eglo Polska Sp. z o.o. Warszawa 35
2425 Unibalaton Sp. z o.o. Warszawa 35
2426 Grospol Jędruch sp.j. Ząbki 35
2427 Zakład Energetyki Cieplnej w Wołominie Sp. z o.o. Wołomin 35
2428 Yieldbird Sp. z o.o. Warszawa 35
2429 Wodrolex Sp. z o.o. (Dawniej Paciorek Magdalena Zakład Prac Geologiczno-Wiertniczych Wodrolex) Warszawa 35
2430 CP Tychy Sp. z o.o. Pruszków 35
2431 Weco – Travel Sp. z o.o. Warszawa 35
2432 KHS Polska Sp. z o.o. Warszawa 35
2433 Hermes Sławomir Zalech S.J. Mirosław 35
2434 Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji Sp. z o.o. Mińsk Mazowiecki 35
2435 GE Medical Systems Polska Sp. z o.o. Warszawa 35
2436 DEKADA NOWY TARG Sp. z o.o. Warszawa 35
2437 Altrad- Mostostal – Montaż Sp. z o.o. Siedlce 35
2438 POLSOUND Sp. z o.o. Łomianki 35
2439 Kreski sp.j. Piotr Gałecki Łukasz Gałecki Warszawa 35
2440 Ivoclar – Vivadent Polska Sp. z o.o. Warszawa 35
2441 Dubiński Jeleński Masiarz i Wspólnicy sp.k. Warszawa 35
2442 Novo Nordisk Pharmaceutical Services Sp. z o.o. Warszawa 35
2443 KRUGER POLSKA Sp. z o.o. Ostrów Mazowiecka 35
2444 Mont-Inox Sp. z o.o. S.K. Warszawa 35
2445 Międzyzakładowa Spółdzielnia Mieszkaniowa Budowlani w Warszawie Warszawa 35
2446 Intervet Sp. z o.o. Warszawa 35
2447 Coffee Service J.V. Sp. z o.o. Warszawa 35
2448 Roedl Outsourcing Sp. z o.o. Warszawa 35
2449 Dps Software Sp. z o.o. Warszawa 35
2450 Corrente Sp. z o.o. Jawczyce 35
2451 BBR Polska Holding Sp. z o.o. Warszawa 35
2452 Hilfiger Stores sp. z o.o. Warszawa 35
2453 Centralny Instytut Ochrony Pracy – Państwowy Instytut Badawczy Warszawa 35
2454 MEDIA SERVICE ZAWADA Sp. z o.o. Warszawa 35
2455 BETA Sp. z o.o. Warszawa 35
2456 Goa-Invest, S.A. S.A. Oddział w Polsce Warszawa 35
2457 BAGS Sadoch & Gąsior Sp.J. Dobre 35
2458 Centrum Naukowo – Badawcze Ochrony Przeciwpożarowej im. Józefa Tuliszkowskiego Państwowy Instytut Badawczy Józefów 35
2459 Sar Pw Sp. z o.o. Warszawa 35
2460 Siek Spółka Jawna Radom 35
2461 Bieno Sp. z o.o. Warszawa 35
2462 Spółdzielnia Mieszkaniowa Placówka 2 Warszawa 35
2463 Early Stage Sp. z o.o. S.K. Warszawa 35
2464 Multiconsult Polska Sp. z o.o. Warszawa 35
2465 Amaltea sp.j. Bogna Szkudlarczyk Warszawa 35
2466 JANEX Sławomir i Elżbieta Wiesiak S.J. Warszawa 35
2467 VOS LOGISTICS POLSKA Sp. z o.o. Warszawa 35
2468 Media Markt Polska Bis Sp. z o.o. Warszawa IX sp.k. Warszawa 35
2469 Zalco Sp. z o.o. Warszawa 35
2470 Ingenico Polska Sp. z o.o. Warszawa 35
2471 C.H. Erbsloh Polska Sp. z o.o. Warszawa 35
2472 Versalis International Societe Anonyme S.A. Oddział w Polsce Warszawa 35
2473 LED LEASE S.A. Warszawa 35
2474 Mechatronika S.J. Warszawa 35
2475 Irriga Lech Bohdanowicz Sp.J. Warszawa 35
2476 Feltrans Felczak S.J. Sochaczew 35
2477 Marimax Sp. z o.o. S.K. Warszawa 34
2478 Przedsiębiorstwo Handlowo-Transportowe Omega Tomasz Laszuk i Wspólnicy, sp.j. Płock 34
2479 Kapsch Road Services Sp. z o.o. Warszawa 34
2480 Centrum Konferencyjno-Szkoleniowe Boss Sp. z o.o. Warszawa 34
2481 Telefony Podlaskie S.A. Sokołów Podlaski 34
2482 Zakład Wodociągów i Kanalizacji Sp. z o.o. Nowy Dwór Mazowiecki 34
2483 SOLETANCHE POLSKA Sp. z o.o. Warszawa 34
2484 Maram Sp. z o.o. Jawczyce 34
2485 Intimex Sp. z o.o. S.K. Legionowo 34
2486 Robson Robert Marczak Łochów 34
2487 Flis, Pierzchała sp.j. Tartak Brzózki 34
2488 Komandor Warszawa S.A. Marki 34
2489 Antar S.J. Warszawa 34
2490 Koncept L S. A. Warszawa 34
2491 Api Market Sp. z o.o. Wołomin 34
2492 Iexpert.pl S.A. Warszawa 34
2493 Mega-Krusz Małgorzata Napiórkowska, Filip Wilczyński sp.j. Ostrołęka 34
2494 Eip S.A. Warszawa 34
2495 Tarsago Media Group Sp. z o.o. Warszawa 34
2496 Biokom S.J. Raszyn 34
2497 Nois Sp. z o.o. Warszawa 34
2498 Grunty Sp. z o.o. Spółka Komandytowo Akcyjna Warszawa 34
2499 JJH MEDICAL Sp. z o.o. S.K. Warszawa 34
2500 Wamtechnik Sp. z o.o. Warszawa 34
2501 LALLEMAND POLSKA Sp. z o.o. Józefów 34
2502 Prymus Szumacher, Wieczorek Sp.J. Gongolina 34
2503 Carrier Transicold Polska Sp. z o.o. Warszawa 34
2504 Instytut Monitorowania Mediów Sp. z o.o. sp.k. Warszawa 34
2505 Pol Mot Auto S.A. Warszawa 34
2506 Wojewódzki Ośrodek Ruchu Drogowego w Warszawie Warszawa 34
2507 Solbika Sp. z o.o. Maków 34
2508 OLMONT INVESTMENS Sp. z o.o. Warszawa 34
2509 Fabryka Obrabiarek Precyzyjnych AVIA S.A. Warszawa 34
2510 Viamind Sp. z o.o. Warszawa 34
2511 Orix – Print Łęcki i Wspólnik S.J. Warszawa 34
2512 CSC COMPUTER SCIENCES POLSKA Sp. z o.o. Warszawa 34
2513 Synevo Central Lab Sp. z o.o. Warszawa 34
2514 Konbo Sp. z o.o. Warszawa 34
2515 Multi-Decor Sp. z o.o. Całowanie 34
2516 HBO POLSKA Sp. z o.o. Warszawa 34
2517 VF POLSKA DISTRIBUTION Sp. z o.o. Warszawa 34
2518 Fundacja Ochrony Zdrowia Inwalidów w Warszawie Warszawa 34
2519 ANDRA Sp. z o.o. Warszawa 34
2520 MCX Sp. z o.o. Warszawa 34
2521 TFP Sp. z o.o. Warszawa 34
2522 Ela Container Polska Sp. z o.o. Wołomin 34
2523 Apollo Electronics Sp. z o.o. Warszawa 34
2524 DUBIMEX Zakład Przetwórstwa Mięsa S.J. Zygmunt Dubielak Gostynin 34
2525 Instytut Ochrony Środowiska Państwowy Instytut Badawczy Warszawa 34
2526 LINDT & SPRUNGLI ( POLAND ) Sp. z o.o. Warszawa 33
2527 Zakład Utylizacji Odpadów Sp. z o.o. Siedlce 33
2528 Media Markt Polska Bis Sp. z o.o. Katowice III sp.k. Warszawa 33
2529 Tawo Sp. z o.o. S.K. Warszawa 33
2530 Inter – Mlecz Sp. z o.o. Warszawa 33
2531 Optimum – Tymiński i S – ka Sp.J. Koprki 33
2532 Cukiernia S.J. Warszawa 33
2533 Media Markt Polska Sp. z o.o. Gorzów Wielkopolski Spółka Komandytowa Warszawa 33
2534 Property Secured Fund S.A. Warszawa 33
2535 Provitus Dąbrowscy, Malesa sp. j. Radzymin 33
2536 Property Group Sp. z o.o. Warszawa 33
2537 OSTROPOL Sp. z o.o. S.K. Warszawa 33
2538 Hydrex Diagnostics Sp. z o.o. S.K. Warszawa 33
2539 Optima Recykling Sp. z o.o. Szydłowiec 33
2540 Grupa Doradcza Sienna Sp. z o.o. Warszawa 33
2541 Axium Sp. z o.o. S.K. Piaseczno 33
2542 Ered Sp. z o.o. Warszawa 33
2543 KZA Zielonka Sp. z o.o. Leśniakowizna 33
2544 Hifi Filter Polska Sp. z o.o. Siestrzeń 33
2545 BUDOMATEX S.A. Siedlce 33
2546 Securitas Polska Sp. z o.o. Warszawa 33
2547 EKOTRADE Sp. z o.o. Warszawa 33
2548 Saks – Pol S.J. Słupno 33
2549 Matex Controls Sp. z o.o. Łomianki 33
2550 MC Comp S.A. Warszawa 33
2551 WOBI-STAL Sp. z o.o. Warszawa 33
2552 AMA – BUD Sp. z o.o. Warszawa 33
2553 Airwent System Sp. z o.o. Stare Babice 33
2554 Przedsiębiorstwo Ciepłowniczo-Usługowe Piaseczno Sp. z o.o. Piaseczno 33
2555 Studio Filmowe OTO Sp. z o.o. S.K. Warszawa 33
2556 MLP Energy Sp. z o.o. Pruszków 33
2557 Arma Sp. z o.o. Warszawa 33
2558 Media Markt Polska Sp. z o.o. Koszalin Spółka Komandytowa Warszawa 33
2559 BETACOM S.A. Warszawa 33
2560 Leasingteam Sp. z o.o. Warszawa 33
2561 Spółdzielnia Mieszkaniowa MECHANIK Mińsk Mazowiecki 33
2562 Mastercard Europe S.A. Oddział w Polsce Warszawa 33
2563 WARWIN S.A. Warka 33
2564 M.Gonta, M.Ignatowicz, T.Barańczyk, M.Chomiuk, A.Jarosz, R.Dróbka, S.Krempa, T.Kassel, J.Wacławek, P.Wiewiórka, B.Jasiołek, M.Laskowska, R.Jurkiewicz Doradcy Podatkowi sp.k. Warszawa 33
2565 BITUNOVA Sp. z o.o. Warszawa 33
2566 Spółdzielnia Mieszkaniowa Piaski D Warszawa 33
2567 Media Markt Polska Sp. z o.o. Bydgoszcz Spółka Komandytowa Warszawa 33
2568 Atradius Collections B.V. Sp. z o.o. – Oddział w Polsce Warszawa 33
2569 Warter Fuels S.A. Warszawa 33
2570 Pharmaceutical Research Assiociates Sp. z o.o. Warszawa 33
2571 MDI Strategic Solutions Sp. z o.o. sp.k. Warszawa 33
2572 TBWA Sp. z o.o. Warszawa 33
2573 SEKA S.A. Warszawa 33
2574 Sowa Bud ZJ. 1 Sp. z o.o. Sp.k. Warszawa 33
2575 Emka S.A. Żyrardów 33
2576 Coraltravel Poland Sp. z o.o. Warszawa 33
2577 Platinum Residence Sp. z o.o. Warszawa 33
2578 Info – TV – FM Sp. z o.o. Warszawa 33
2579 Ak Otrębusy Sp. z o.o. sp.j. Otrębusy 32
2580 Agro-Pool-Prima Sp. z o.o. Warszawa 32
2581 Produs Shop Services Sp. z o.o. Sękocin Nowy 32
2582 Libra Polska Sp. z o.o. Warszawa 32
2583 Przedsiębiorstwo Przerobu Złomu Metali SEGROMET Sp. z o.o. Sokołów Podlaski 32
2584 Grupa Producentów Grzybowy Raj Sp. z o.o. Gołąbek 32
2585 Spółdzielnia Mieszkaniowa Lokatorsko – Własnościowa Sierpc 32
2586 Friday Sp. z o.o. Spółka Komandytowa Warszawa 32
2587 Jakmet S.J. Sobienki 32
2588 Inflight Service Poland Sp. z o.o. Warszawa 32
2589 Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa w Płocku Płock 32
2590 Foodexo Sp. z o.o. Warszawa 32
2591 Real Properties 3 Sp. z o.o. sp.k. Warszawa 32
2592 Bilewska I Wspólnicy S.K. Warszawa 32
2593 Przedsiębiorstwo Prywatne Kaja R. Lendlewicz, J. Gołaszewski, J. Koska S.J. Bońki 32
2594 GAMMA Sp. z o.o. Warszawa 32
2595 Interroll Polska Sp. z o.o. Warszawa 32
2596 Stawbud Sp. z o.o. S.K. Raciąż 32
2597 Mead Johnson Nutrition Trading Poland Sp. z o.o. Warszawa 32
2598 WERTH-HOLZ S.A. Warszawa 32
2599 Gleeds Polska Sp. z o.o. Warszawa 32
2600 Kancelaria Corpus Iuris Sp. z o.o. Warszawa 32
2601 Mindbox S.A. Warszawa 32
2602 A.R.S. – Developer Boguszewski S.J. Zielonka 32
2603 Stalbudom Sp. z o.o. Warszawa 32
2604 Auto Wimar Sp. z o.o. S.K. Warszawa 32
2605 Eksel Buchowiecki Sp.k. Warszawa 32
2606 SCITEEX Sp. z o.o. Warszawa 32
2607 Helix Sp. z o.o. S.K. Warszawa 32
2608 FOLPOL R. Barczyk, J. Cygan S.J. Wólka Załęska 32
2609 Fmc Agro Polska Sp. z o.o. Warszawa 32
2610 Fujifilm Sericol Polska Sp. z o.o. Warszawa 32
2611 Arteo Development Sp. z o.o. Warszawa 32
2612 Layher Sp. z o.o. Siestrzeń 32
2613 Carlson Wagonlit Ecenter Polska Sp. z o.o. Warszawa 32
2614 SZEWCZAK, TARCZYŃSKI WIMEST S.J. Przasnysz 32
2615 Ushio Poland Sp. z o.o. Pass 32
2616 Apteka Prywatna AVENA Marzena Malinowska Płock 32
2617 Reichle & De-Massari Polska Sp. z o.o. Warszawa 32
2618 Barpimo Polska Sp. z o.o. Grodzisk Mazowiecki 32
2619 Malibu Pc R. Bujalski, W. Dejer i R. Maciak sp.j. Warszawa 32
2620 Furnel Travel International Sp. z o.o. Warszawa 32
2621 Planco Budownictwo Sp. z o.o. sp.k. Blizne Łaszczyńskiego 32
2622 BP TECHEM S.A. Warszawa 32
2623 International Plastik Polska Sp. z o.o. Mińsk Mazowiecki 32
2624 MAXI PLAST ZBIGNIEW ZASIKOWSKI Kobyłka 32
2625 Aisko Artur Jackowicz Sp. J. Magdalenka 32
2626 PRO Market A. Chudzik i R. Magiera Sp.J. Warszawa 32
2627 GRAM Sadeccy S.J. Płock 32
2628 SILTEC Sp. z o.o. Pruszków 31
2629 Cesped Poland Sp. z o.o. Warszawa 31
2630 AB Development Sp. z o.o. Warszawa 31
2631 Pegas Grupa Sp. z o.o. Promna 31
2632 CONNECTIS Sp. z o.o. Warszawa 31
2633 Ele Taxi Warszawa Sp. z o.o. S.K. Warszawa 31
2634 CENTRUM NAUKI KOPERNIK Warszawa 31
2635 Zakład Produkcyjno-Usługowo-Handlowy Paweł Łukasiak i S-Ka Sp.K. Piastów 31
2636 AQUILA PARK Sp. z o.o. Józefów 31
2637 EKOBUT Sp. z o.o. Warszawa 31
2638 Fersil Sp. z o.o. Warszawa 31
2639 Transition Technologies Managed Services Sp. z o.o. Warszawa 31
2640 Candellux Lighting Sp. z o.o. Wołomin 31
2641 Autodesk Sp. z o.o. Warszawa 31
2642 AGRAPLAST Sp. z o.o. Warszawa 31
2643 Spółdzielnia Mieszkaniowa Osowska Warszawa 31
2644 Aplauz Sp. z o.o. Łomianki 31
2645 Spółdzielnia Mieszkaniowa Batory – Wschód Warszawa 31
2646 Valentis Polska Sp. z o.o. Warszawa 31
2647 Buchalter Skłodowcy Sp.J. Marki 31
2648 ECO Fruits Sp. z o.o. S.K. Warszawa 31
2649 Polska Grupa Biogazowa S.A. Warszawa 31
2650 HAL Sp. z o.o. Baniocha 31
2651 Aliga – Katarzyna I Paweł Gałązka S.J. Warszawa 31
2652 Bracco Imaging Polska Sp. z o.o. Warszawa 31
2653 Bossard Poland Sp. z o.o. Radom 31
2654 AMB Energia Sprzedaż Sp. z o.o. Warszawa 31
2655 Pwc Legal Pawłowski, Żelaźnicki sp.k. Warszawa 31
2656 Volta Sp. z o.o. Warszawa 31
2657 Spółdzielnia Mieszkaniowa Przyczółek Grochowski Warszawa 31
2658 Schrack Technik Polska Sp. z o.o. Warszawa 31
2659 Centrum Jasna Sp. z o.o. Warszawa 31
2660 Tezana Sp. z o.o. Technika Zastosowań Napędów Stare Babice 31
2661 Global Blue Polska Sp. z o.o. Warszawa 31
2662 Natural Sweet Good Sp. z o.o. S.K. Żuromin 31
2663 WINDA Warszawa Sp. z o.o. Warszawa 31
2664 Infor Biznes Sp. z o.o. Warszawa 31
2665 BMI Sp. z o.o. PW Otwock 31
2666 MZN Property S.A. Warszawa 31
2667 DSW AFM Sp. z o.o. Kobyłka 31
2668 JT S.A. Warszawa 31
2669 MACRO SYSTEM Warszawa 31
2670 Staamp Poland Sp. z o.o. Błonie 31
2671 Enes Magnesy Paweł i Tomasz Zientek sp.k. Warszawa 31
2672 RB Trans Service Bis Sp. z o.o. S.K. Warszawa 31
2673 Buttimer Polska Sp. z o.o. Warszawa 31
2674 ICL Polska Sp. z o.o. Warszawa 31
2675 RS Components Sp. z o.o. Warszawa 31
2676 PKE Polska Sp. z o.o. Warszawa 31
2677 ZYMETRIC Sp. z o.o. Marki 31
2678 Przedsiębiorstwo Wdrożeniowe PEKAR Sp. z o.o. Warszawa 31
2679 Katcon Polska sp. z o.o. Pass 31
2680 AG – COMPLEX Sp. z o.o. Warszawa 31
2681 RADMIN S.J. Wilczyńscy i Mąkosa Radom 31
2682 Energa Serwis Sp. z o.o. Ostrołęka 31
2683 F.H.U. Grażyna Jarosław Mroczek, Tadeusz Mroczek sp.j. Kałuszyn 31
2684 Siedleckie Towarzystwo Budownictwa Społecznego Sp. z o.o. Siedlce 31
2685 Media Markt Polska Sp. z o.o. Katowice I Spółka Komandytowa Warszawa 31
2686 Tally Weijl (Polska) Sp. z o.o. Warszawa 31
2687 Fair Play Plus Marek Krzemieniewski S.J. Ząbki 31
2688 SAGE Sp. z o.o. Warszawa 31
2689 Media Markt Polska Sp. z o.o. Olsztyn Spółka Komandytowa Warszawa 31
2690 Spółdzielnia Mieszkaniowa Piaski C Warszawa 31
2691 Came Poland Sp. z o.o. Warszawa 30
2692 Kristensen Group Investments Sp. z o.o. Warszawa 30
2693 A.M.I. M.A. Machnio Eksport-Import sp.j. Radom 30
2694 Inter Construction Warszawa DVE Sp. z o.o. S.K. Warszawa 30
2695 PSE Inwestycje S.A. Warszawa 30
2696 Comertrans Sp. z o.o. Warszawa 30
2697 DKM – LASKOWSCY S.J. Przedsiębiorstwo Budownictwa Wodnego, Melioracji, Kanalizacji I Robót Drogowych Kobyłka 30
2698 One System sp. z o.o. Warszawa 30
2699 Spółdzielnia Mieszkaniowa w Przasnyszu Przasnysz 30
2700 TMS Diagnostyka Sp. z o.o. Warszawa 30
2701 Exec Edmund Czubak i Wspólnicy S.J. Warszawa 30
2702 Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa w Ciechanowie Ciechanów 30
2703 DB Print Polska Sp. z o.o. Grodzisk Mazowiecki 30
2704 Essence Sp. z o.o. Konstancin-Jeziorna 30
2705 Papyrus Sp. z o.o. Warszawa 30
2706 Nike Retail Poland Sp. z o.o. Warszawa 30
2707 Eurorent Sp. z o.o. Warszawa 30
2708 PPD POLAND Sp. z o.o. Warszawa 30
2709 SKB S.A. Warszawa 30
2710 Przedsiębiorstwo Energetyki Cieplnej Sp. z o.o. Mińsk Mazowiecki 30
2711 Instal Warszawa S.A. Warszawa 30
2712 MUZA S.A. Warszawa 30
2713 Żelazowa Wola Sp. z o.o. Warszawa 30
2714 Przedsiębiorstwo Transportowe ERRO-TRANS Rogala Sp. J. Florianów 30
2715 Przedsiębiorstwo Handlowe SUPERMARKET PANORAMA S.J. Leszek Myśliwiec, Anna Skołożyńska Radzymin 30
2716 Media Markt Polska Sp. z o.o. Wrocław I Spółka Komandytowa Warszawa 30
2717 Neantic Sp. z o.o. Warszawa 30
2718 Robyg Development 2 Sp. z o.o. Warszawa 30
2719 Zpue Elektroinstal Sp. z o.o. Raciąż 30
2720 Spółdzielnia Mieszkaniowa Samopomoc Grójec 30
2721 Repro Sp. z o.o. Płock 30
2722 7N Sp. z o.o. Warszawa 30
2723 EXXONMOBIL POLAND Sp. z o.o. Warszawa 30
2724 Targor – Truck Sp. z o.o. Rzekuń 30
2725 TPA Sp. z o.o. Pruszków 30
2726 International American School Sp. z o.o. Warszawa 30
2727 Ceva Animal Health Polska Sp. z o.o. Warszawa 30
2728 Wiesheu Polska sp. z o.o. Warszawa 30
2729 SEPARATOR SERVICE Sp. z o.o. Piaseczno 30
2730 Bioconcept-Gardenia Sp. z o.o. Warszawa 30
2731 G&R S.A. Warszawa 30
2732 Norblin Industrial Park Sp. z o.o. Warszawa 30
2733 ESRI POLSKA Sp. z o.o. Warszawa 30
2734 Convatec Polska Sp. z o.o. Warszawa 30
2735 Posterscope Polska Sp. z o.o. Warszawa 30
2736 Euro Driveshafts Limited – Sp. z o.o. Oddział w Polsce Łomianki 30
2737 Precon Polska Sp. z o.o. Warszawa 30
2738 New Trendy Sp. z o.o. Radom 30
2739 SSI Schäfer Sp. z o.o. Warszawa 30
2740 GVM Properties Sp. z o.o. Warszawa 30
2741 Buro Happold Polska Sp. z o.o. Warszawa 30
2742 Cisco International Limited Sp. z o.o. Oddział w Polsce Warszawa 30
2743 BRANDT NIERUCHOMOŚCI Sp. z o.o. Warszawa 30
2744 Reichle & De-Massari Produkcja Sp. z o.o. Warszawa 30
2745 Deutsche Leasing Polska S.A. Warszawa 30
2746 Bdo Sp. z o.o. sp.k. Warszawa 30
2747 OMIS Wiesław Szczepkowski Ostrołęka 30
2748 Tm Flota Sp. z o.o. S.K. Warszawa 29
2749 EDIRO Edward I Robert Łukaszewicz S.J. Warszawa 29
2750 United Textiles & Components Sp. z o.o. Warszawa 29
2751 Pol – Pasz Sp. z o.o. Siedlce 29
2752 APS Energia S.A. Stanisławów Pierwszy 29
2753 Fogiel & Fogiel Piekarnia S.J. Radom 29
2754 TRODAT POLSKA Sp. z o.o. Warszawa 29
2755 Hotel G.E. Towarowa Warszawa Sp. z o.o. Warszawa 29
2756 Desa Unicum S.A. Warszawa 29
2757 OMIG S.A. Warszawa 29
2758 ABE IPS Sp. z o.o. Warszawa 29
2759 Euro – Foods Polska Sp. z o.o. Warszawa 29
2760 Vistra Corporate Services Sp. z o.o. Warszawa 29
2761 Agrotrade Sp. z o.o. Przeds. Produkcyjno – Handlowe Eksportowo – Importowe Warszawa 29
2762 Compania DE Distribucion Integral Logista Polska Sp. z o.o. Warszawa 29
2763 BHG Sp. z o.o. Pruszków 29
2764 MAROLEX Sp. z o.o. Łomianki 29
2765 Sony Interactive Entertainment Polska Sp. z o.o. Warszawa 29
2766 PZU Centrum Operacji S.A. Warszawa 29
2767 Instytut Technologii Elektronowej Piaseczno 29
2768 UMO Sp. z o.o. Zielonka 29
2769 CB International Sp. z o.o. Warszawa 29
2770 Filbico Sp. z o.o. Zielonka 29
2771 Inject Group Sp. z o.o. S.K. Warszawa 29
2772 FIS Technology Services (Poland) Sp. z o.o. Warszawa 29
2773 Plaza Auto Poland Sp. z o.o. Warszawa 29
2774 Panek S.A. Warszawa 29
2775 Da Grasso Sp. z o.o. Warszawa 29
2776 Ayming Polska Sp. z o.o. Warszawa 29
2777 Hala Wola Sp. z o.o. Warszawa 29
2778 Elbudbis Sp. z o.o. Warszawa 29
2779 Todis Consulting Sp. z o.o. sp.k. Warszawa 29
2780 Spółdzielnia Budowlano Mieszkaniowa Twój Dom Warszawa 29
2781 Pakform Group Sp. z o.o. S.K. Pruszków 29
2782 Primaris Sp. z o.o. Spółka Komandytowa Warszawa 29
2783 Mini Bus Komunikacja Prywatna Andrzej Mosak i Tadeusz Pleskot sp.j. Karczew 29
2784 Euro Partner II Sp. z o.o. S.K. Nowy Dwór Mazowiecki 29
2785 Elmas Sowa, Pawlak S.J. Zakręt 29
2786 Pierre Fabre Dermo – Cosmetique Polska Sp. z o.o. Warszawa 29
2787 Biafra Sp. z o.o. Płock 29
2788 OVB Allfinanz Polska Spółka Finansowa Sp. z o.o. Warszawa 29
2789 MORSPOL S.A. Chłodnie Warszawskie Warszawa 29
2790 Belimo Siłowniki S.A. Warszawa 29
2791 ATEQ PL Sp. z o.o. Warszawa 29
2792 Data Holding Sp. z o.o. S.K.A. Warszawa 29
2793 Styropmin Sp. z o.o. Mińsk Mazowiecki 29
2794 OMV Polska Sp. z o.o. Pruszków 29
2795 P.H.U. GROSIK M. Krzesińska, M. Krzesiński, R. Krzesiński S.J. Białobrzegi 29
2796 Złompol S.J. Jeziorzany 29
2797 Ströer Polska Sp. z o.o. Warszawa 29
2798 ABRAMIS Sp. z o.o. Łomianki 29
2799 Bisnode D&B Polska Sp. z o.o. Warszawa 29
2800 Warszawska Spółdzielnia Mieszkaniowa Grochów w Warszawie Warszawa 29
2801 Osdruk Sp. z o.o. Ostrołęka 29
2802 Benefia Ubezpieczenia Sp. z o.o. Warszawa 29
2803 Lubaz Sp. z o.o. S.K. Wieczfnia-Kolonia 29
2804 KMD Poland Sp. z o.o. Warszawa 29
2805 Inpharm Sp. z o.o. Services S.K. Warszawa 29
2806 CARSERWIS Sp. z o.o. Warszawa 29
2807 DTW Logistics Sp. z o.o. Spółka Komandytowa Kopytów 29
2808 Climatic Sp. z o.o. sp.k. Reguły 29
2809 Ars Thanea S.A. Warszawa 29
2810 Integral Solutions Sp. z o.o. Warszawa 29
2811 Mtz Clinical Research Sp. z o.o. Warszawa 29
2812 IQS Sp. z o.o. Warszawa 29
2813 Elbud Hotel Sp. z o.o. Warszawa 29
2814 ERGOSYSTEM Sp.J. R.Makuch, M.Wolski, J.Wiatr Warszawa 29
2815 Carcommerce Sp. z o.o. Warszawa 29
2816 Argo A & G Sp. z o.o. S.K. Mińsk Mazowiecki 29
2817 ADAL Sp. z o.o. Adamówek 29
2818 Cyfrowe Centrum Serwisowe S.A. Piaseczno 29
2819 Hmy Polska Sp. z o.o. Warszawa 29
2820 SYSTEMAIR S.A. Łazy 29
2821 First Property Poland Sp. z o.o. Warszawa 29
2822 RIJK ZWAAN Polska Sp. z o.o. Warszawa 29
2823 LOGOSTOUR Sp. z o.o. Biuro Turystyki Związku Nauczycielstwa Polskiego Warszawa 29
2824 Park Projects Sp. z o.o. Warszawa 29
2825 Retro Tomasz Majewski i Wspólnicy S.J. Kobyłka 29
2826 Gomuła S.J. Tadeusz Gomuła, Mariusz Gomuła Józefów 29
2827 Spółdzielnia Mieszkaniowa JEDNOŚĆ Piaseczno 29
2828 Basma Security Sp. z o.o. Warszawa 29
2829 ASAJ Sp. z o.o. Siedlce 28
2830 DSA Sp. z o.o. Warszawa 28
2831 Autocentrum Waldemar Nowak, Mirosław Sikorski sp.j. Płock 28
2832 Awena Sp. z o.o., sp.k. Warszawa 28
2833 Stewart Title Limited Sp. z o.o. Oddział W Polsce Warszawa 28
2834 Air Tours Poland – Centrum Podróży Sp. z o.o. Warszawa 28
2835 Holdbox Frączkiewicz sp. j. Żabia Wola 28
2836 Provalliance Poland Sp. z o.o. Warszawa 28
2837 Wizbar Ludomir Wize i S-Ka Sp. j. Dawidy 28
2838 Bacardi Martini Polska Sp. z o.o. Warszawa 28
2839 Wilga Fruit Sp. z o.o. Sobienie-Jeziory 28
2840 Emerge Software Sp. z o.o. S.K. Warszawa 28
2841 Bsjp Brockhuis Jurczak Prusak Sroka Nilsson sp.k. Warszawa 28
2842 PBM Południe S.A. Warszawa 28
2843 Rigall Arteria Management Sp. z o.o. S.K. Warszawa 28
2844 Rurex Sp. z o.o. Opacz 28
2845 Norcospectra Sp. z o.o. Ciechanów 28
2846 Galderma Polska Sp. z o.o. Warszawa 28
2847 GOURMET FOODS Sp. z o.o. Warszawa 28
2848 For Ever Sp. z o.o. Warszawa 28
2849 Digital Alea Sp. z o.o. Warszawa 28
2850 Taurus Sp. z o.o. Płock 28
2851 SOCOPOL Sp. z o.o. Warszawa 28
2852 Salestube Sp. z o.o. Warszawa 28
2853 Kliniki Neuroradiochirurgii Sp. z o.o. Warszawa 28
2854 Oasa Sp. z o.o. Bronisze 28
2855 Fagioli Polska Sp. z o.o. Warszawa 28
2856 Gold – Pol Jastrzębscy S.J. Warszawa 28
2857 Mateus Sp. z o.o. Ząbki 28
2858 Unigaz – Marczak i Przybysz S.J. Tłuszcz 28
2859 Instytut Elektrotechniki Warszawa 28
2860 Gorc Sp. z o.o. w likwidacji Warszawa 28
2861 ANEK Sp. z o.o. Ożarów Mazowiecki 28
2862 AB Cosmetique Polska Sp. z o.o. Warszawa 28
2863 Spółdzielnia Budowlano-Mieszkaniowa Pod Kopcem Warszawa 28
2864 Yuniversal Development Sp. z o.o. Warszawa 28
2865 Hogg Robinson Polska Sp. z o.o. Warszawa 28
2866 Pamatrans S.J. Przasnysz 28
2867 Pracownicza Spółdzielnia Mieszkaniowa Sobieski Warszawa 28
2868 Gebo Technika International Sp. z o.o. Marki 28
2869 POLSKA AGENCJA PRASOWA S.A. Warszawa 28
2870 DĄŻNOŚĆ Spółdzielnia Mieszkaniowa Lokatorsko – Własnościowa Nowy Dwór Mazowiecki 28
2871 AgioFunds Towarzystwo Funduszy Inwestycyjnych S.A. Warszawa 28
2872 Upaid Sp. z o.o. Warszawa 28
2873 NASZ DOM Spółdzielnia Mieszkaniowa Lokatorsko – Własnościowa Ostrów Mazowiecka 28
2874 Przedsiębiorstwo Handlowo-Transportowe Prymus – AGD Wiesława i Jan Ślażyńscy sp.j. Kowalanka 28
2875 In4mates Sp. z o.o. Spółka Komandytowa Warszawa 28
2876 Ka-Gra Zbigniew Grabowski, Jarosław Żuchowski, Ewa Grabowska, Hanna Żuchowska sp.j. Warszawa 28
2877 MBM MEAT FOOD Sp. z o.o. Kazimierów 28
2878 Jwp Rzecznicy Patentowi Dorota Rzążewska S.K. Warszawa 28
2879 IREKS PROKOPOWICZ Sp. z o.o. Zakrzew 28
2880 ATRIUM TOWER Sp. z o.o. Warszawa 28
2881 Mysia Corporate Center Sp. z o.o. Warszawa 28
2882 Euroimpex Polska Sp. z o.o. Karolina 28
2883 Fm Aldentro Sp. z o.o. Bielany Wrocławskie 28
2884 Statim Integrator Sp. z o.o. sp.k. Warszawa 28
2885 DANKS-Europejskie Centrum Doradztwa Podatkowego S.A. Warszawa 28
2886 Prolech R. i S. Leszek Sp.J. Stary Puznów 28
2887 Egon Zehnder Sp. z o.o. Warszawa 28
2888 Przedsiębiorstwo Produkcyjno Usługowe ADARA Sp. z o.o. Warszawa 28
2889 Proventuss Polska Sp. z o.o. Warszawa 28
2890 Point Sp. z o.o. Warszawa 28
2891 Partner Holding Sp. z o.o. Warszawa 28
2892 PPU ROLMLECZ Sp. z o.o. Węgrów 28
2893 Grandes Kochonos Sp. z o.o. Spółka Komandytowa Warszawa 28
2894 Chrzanowscy Development Sp. z o.o. Warszawa 28
2895 Filmar Group Sp. z o.o. Warszawa 28
2896 Max – Stal S.J. Pionki 28
2897 PPHU DORMAX Dorota Pawłowska Warszawa 27
2898 PID Polska Sp. z o.o. Warszawa 27
2899 Insurance Service Sp. z o.o. Warszawa 27
2900 EPCD Sp. z o.o. Warszawa 27
2901 Unilogo International Sp. z o.o. S.K. Piaseczno 27
2902 Mylan Healthcare Sp. z o.o. Warszawa 27
2903 Fundacja Digital Knowledge Observatory Warszawa 27
2904 Multishoring Sp. z o.o. sp.k. Warszawa 27
2905 CBRE Corporate Outsourcing Sp. z o.o. Warszawa 27
2906 Arysta LifeScience Polska Sp. z o.o. Warszawa 27
2907 Kosmetyczno – Lekarska Spółdzielnia Pracy IZIS Warszawa 27
2908 Polskie Konsorcjum Gospodarcze S.A. Warszawa 27
2909 Luxury Medical Care Sp. z o.o. Spółka Komandytowa Warszawa 27
2910 Mega Sierpc Sp. z o.o. Sierpc 27
2911 ALPIQ ENERGY SE Spółka Europejska Oddział w Polsce Warszawa 27
2912 Budmat Transport Sp. z o.o. Płock 27
2913 ALPAN, Maciej Pankiewicz Sp.J. Warszawa 27
2914 Immobart Sp. z o.o. Warszawa 27
2915 TRANSOIL ENERGY Sp. z o.o. Warszawa 27
2916 MONETIA Sp. z o.o. Warszawa 27
2917 Ekocallcenter Sp. z o.o. S.K. Warszawa 27
2918 Zakład Produkcyjno Usługowy FASTE Tadeusz Falęcki Stanisław Salamon S.J. Ciechanów 27
2919 W.A . Investment Sp. z o.o. Warszawa 27
2920 Optex Security Sp. z o.o. Warszawa 27
2921 Dynamic Development Sp. z o.o. Nowa Wola 27
2922 SANBUD W. Leszczuk i K. Głuchowski S.J. Siedlce 27
2923 LJW Management Sp. z o.o. Warszawa 27
2924 Stolbud-Warszawa Sp. z o. o. S.K. Warszawa 27
2925 Silesia Flavours Polska Sp. z o.o. Warszawa 27
2926 Media Markt Polska Bis Sp. z o.o. Gdańsk IV sp.k. Warszawa 27
2927 Valeant Med Sp. z o.o. Warszawa 27
2928 CCR Relectra Organizacja Odzysku Sprzętu Elektrycznego i Elektronicznego S.A. Warszawa 27
2929 Ziarnex Sp. z o.o. S.K. Warszawa 27
2930 Przedsiębiorstwo Gospodarki Maszynami Budownictwa Warszawa Sp. z o.o. Warszawa 27
2931 P.P.H.U. Jumida Jerzy Pietrzak Przasnysz 27
2932 Effective Media Solutions Sp. z o.o. Sp.K. Warszawa 27
2933 Kancelaria Prawna TKZ B. Kapuściński, M. Zaręba i Wspólnicy sp.k. Warszawa 27
2934 Platige Image S.A. Warszawa 27
2935 Nowy Świat 64 Sp. z o.o. Warszawa 27
2936 Zara Home Polska Sp. z o.o. Warszawa 27
2937 Green Lights Holding Sp. z o.o. Warszawa 27
2938 MHSI Sp. z o.o. Warszawa 27
2939 Suez Płocka Gospodarka Komunalna Sp. z o.o. Płock 27
2940 Alfa Laval Polska Sp. z o.o. Warszawa 27
2941 POLMARS R. Ziółkowski i S-ka S.K. Warszawa 27
2942 Arttech Cinema Sp. z o.o. Warszawa 27
2943 Domost Sp. z o.o. Małkinia Górna 27
2944 Neckermann Polska Biuro Podróży Sp. z o.o. Warszawa 27
2945 Neinver Asset Management Polska Sp. z o.o. Warszawa 27
2946 Portfel Alliance Silesia III Sp. z o.o. Warszawa 27
2947 UNITED INTERNATIONAL PICTURES Sp. z o.o. Warszawa 27
2948 Tor-Kar-Sson Sp. z o.o. Spółka Komandytowa Warszawa 27
2949 Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowe Passan S.J. Andrzej Wojciechowski Sanniki 27
2950 Dormakaba Polska Sp. z o.o. Konstancin-Jeziorna 27
2951 Projekt STO 33 Sp. z o.o. SP.K. Warszawa 27
2952 ENERGOMAR – NORD Sp. z o.o. Przeds. Usługowo – Inwestycyjne Budownictwa i Energetyki Warszawa 27
2953 Media Markt Polska Sp. z o.o. Częstochowa Spółka Komandytowa Warszawa 27
2954 Miejski Zakład Gospodarki Komunalnej i Mieszkaniowej Sp. z o.o. Przasnysz 27
2955 Hotele De Silva Sp. z o.o. Piaseczno 27
2956 TMS Sp. z o.o. Warszawa 27
2957 Intelight Sp. z o.o. Warszawa 27
2958 Medinco Polska Sp. z o.o. sp.k. Warszawa 27
2959 Gallo Images Poland Sp. z o.o. Warszawa 27
2960 Aforti Holding S.A. Warszawa 27
2961 Agencja Promocji Inwestycji Sp. z o.o. Warszawa 27
2962 Prophold Sp. z o.o. Warszawa 27
2963 Peter Nielsen & Partners Law Office Sp.Komandytowa Warszawa 27
2964 ANEK Sroczyński S.J. Warszawa 27
2965 Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowe Leszcz Tomasz Stępień, Wojciech Stępień-Sp. J. Radom 27
2966 Astron Buildings Sp. z o.o. Warszawa 27
2967 Flying Wild Hog Sp. z o.o. Warszawa 27
2968 Saportia Sp. z o.o. Radom 26
2969 GCE Sp. z o.o. Warszawa 26
2970 Rekord Nieruchomości Sp. z o.o. I Spółka S.K. Warszawa 26
2971 Przedsiębiorstwo Handlu Zagranicznego RENEX Sp. z o.o. Janki 26
2972 Asma Polska Sp. z o.o. Wola Ducka 26
2973 A1 Piotrowski, Wielgus sp. j. Warszawa 26
2974 Protect Tadeusz Cisek I Wspólnicy S. J. Warszawa 26
2975 PBM Konstrukcje Sp. z o.o. Warszawa 26
2976 AMROP Polska Sp. z o.o. Sp.k. Warszawa 26
2977 FAB Sp. z o.o. Spółka Komandytowa Zakręt 26
2978 Know How Krzysztof Krasuski Anna Szymańska S.J. Marki 26
2979 Elproma Elektronika Sp. z o.o. Łomianki 26
2980 ZTE Poland Sp. z o.o. Warszawa 26
2981 Telia Carrier Poland Sp. z o.o. Warszawa 26
2982 VEGA Marzena Czernek Goszczyn 26
2983 Fabimex S.J. Warszawa 26
2984 Cynel – Unipress Sp. z o.o. Warszawa 26
2985 Apexnet Sp. z o.o. S.K. Warszawa 26
2986 Dacpol Service Sp. z o.o. Piaseczno 26
2987 Toscany Invest Sp. z o.o. S.K. Warszawa 26
2988 Hawryła Investment Sp. z o.o. Warszawa 26
2989 Al – Samer Sp. z o.o. Warszawa 26
2990 SZYMANOWICZ I SPÓŁKA S.J. Elżbieta Szymanowicz Gołków 26
2991 Mölnlycke Health Care Polska Sp. z o.o. Warszawa 26
2992 Partnerski Serwis Detaliczny S.A. Warszawa 26
2993 Horizont ROLOS Sp. z o.o. Wyszków 26
2994 AUTOLAND Jacek Kisielewski & Jan Morański S.J. Warszawa 26
2995 Stowarzyszenie Elektryków Polskich Warszawa 26
2996 GALENUS Farmaceutyczno – Chemiczna Spółdzielnia Pracy Warszawa 26
2997 Auraeko Organizacja Odzysku Sprzętu Elektrycznego i Elektronicznego Warszawa 26
2998 MERCURY ENGINEERING POLSKA Sp. z o.o. Warszawa 26
2999 Oaza City Sp. z o.o. Warszawa 26
3000 Kamix Sp. z o.o. Warszawa 26
3001 Zakład Przetwórczy Rolno-Spożywczy, Ubojnia Drobiu Andrzej Merchel, Marek Kujawski S.J. Uniszki-Cegielnia 26
3002 Instytut Studiów Podatkowych Modzelewski i Wspólnicy Sp. z o.o. Warszawa 26
3003 Acp Global Forwarding Sp. z o.o. Warszawa 26
3004 Optimum Garwolin Sp. z o.o. Warszawa 26
3005 Bcd Polska Sp. z o.o. Warszawa 26
3006 Mahr Polska Sp. z o.o. Warszawa 26
3007 Azz Wsi Sp. z o.o. Radom 26
3008 PPH EWA-BIS Sp. z o.o. Warszawa 26
3009 ARLA FOODS S.A. Warszawa 26
3010 Erca Wilmar Cosmetic Ingredients Sp. z o.o. Warszawa 26
3011 Solivan B. Miszkurka, J. Chabocka, Adwokaci i Radcy Prawni sp.p. Warszawa 26
3012 Shiraz II Sp. z o.o. Warszawa 26
3013 Spółdzielnia Mieszkaniowa im. gen. J. Sowińskiego Warszawa 26
3014 Sigvaris S.A. Warszawa 26
3015 MIŁA Spółdzielnia Mieszkaniowa Warszawa 26
3016 HECTOR Sp. z o.o. Centrum Szkoleniowe Warszawa 26
3017 Leica Geosystems Sp. z o.o. Warszawa 26
3018 Digiprint Pl Sp. z o.o. S.K. Warszawa 26
3019 BondSpot S.A. Warszawa 26
3020 Industrial And Financial Systems Central And Eastern Europe Sp. z o.o. Warszawa 26
3021 Mallson Polska Sp. z o.o. Spółka Komandytowa Warszawa 26
3022 Antenna Audio Limited sp. z o.o. Oddział w Polsce Warszawa 26
3023 Exploris Sp. z o.o. S.K. Warszawa 26
3024 Promesa Plus Sp. z o.o. Warszawa 26
3025 Inkom Instruments Sp. z o.o. S.K. Warszawa 26
3026 Łozowska & Reczyńska – Ratajczak Spółka Komandytowa Warszawa 26
3027 Vemag Polska Sp. z o.o. Warszawa 26
3028 Słomka S.J. Otwock 26
3029 International European School Sp. z o.o. Warszawa 26
3030 Komarko Sp. z o.o. Ożarów Mazowiecki 26
3031 Gavdi Polska S.A. Warszawa 26
3032 Allport Cargo Services Poland Sp. z o.o. Warszawa 26
3033 WOJTPOL T. Wojtysiak, Z. Krześniak S.J. Kozienice 26
3034 W & B Metal Wb Sp. z o.o. sp.k. Warszawa 26
3035 Wiking – Restauracje Sp. z o.o. S.K. Warszawa 26
3036 Zaira Investments Sp. z o.o. Warszawa 26
3037 Delta Service Stanisław Echilczuk, Iwona Kuziuk, Robert Wargenau S.J. Zielonka 26
3038 Erze Sp. z o.o. sp.k. Warszawa 25
3039 BESTMILK Sp. z o.o. Warszawa 25
3040 Tim Call Center Spółka Komandytowa Warszawa 25
3041 Konsmetal Sp. z o.o. Warszawa 25
3042 Kancelaria Adwokatów i Radców Prawnych Ad Casum Dębska, Kosmala, Paczkowski i Partnerzy sp.p. Warszawa 25
3043 Autoimex Sp. z o.o. sp.k. Marki 25
3044 Koperski I Wspólnicy S.J. Mszczonów 25
3045 Firma Handlowo – Usługowa Żaboklicki Sp.J. Czaple 25
3046 E-POINT S. A. Warszawa 25
3047 Polnix Marek, Piotr, Paweł Kurkierewicz Sp.J. Warszawa 25
3048 Strabag Bmti Sp. z o.o. Pruszków 25
3049 Bombardier Transportation (Rail Engineering) Polska Sp. z o.o. Warszawa 25
3050 DC System Company Sp. z o.o. sp.k. Warszawa 25
3051 Bandi Cosmetics Sp. z o.o. Czosnów 25
3052 Telehit Sp. z o.o. sp.k. Warszawa 25
3053 Alfa-Bet Polska Sp. z o.o. Spółka Komandytowa Warszawa 25
3054 BF Transport Norbert Ryszard Wyszyński Wyszków 25
3055 Aguana Sp. z o.o. S.K. Giżyce 25
3056 Pepsico Logistyka Sp. z o.o. Grodzisk Mazowiecki 25
3057 Amos – Bis A.Mościcki E.Supińska Sp.J. Mroków 25
3058 Piwowar Sp. z o.o. Nowy Dwór Mazowiecki 25
3059 PSS SPOŁEM ZGODA Płock 25
3060 Ipopema Business Consulting sp. z o.o. Warszawa 25
3061 Retail Concept Sp. z o.o. Warszawa 25
3062 Spółdzielnia Budowlano Mieszkaniowa Imperium Warszawa 25
3063 Dafni Sp. z o.o. Warszawa 25
3064 IFB International Freightbridge (Poland) Sp. z o.o. Warszawa 25
3065 Ipopema Towarzystwo Funduszy Inwestycyjnych S.A. Warszawa 25
3066 BPS FAKTOR SPÓŁKA AKCYJNA Warszawa 25
3067 INVERTIM Sp. z o.o. Otwock Mały 25
3068 Global Business Travel Poland S.A. Warszawa 25
3069 DIERRE Polska Sp. z o.o. Warszawa 25
3070 Nuvalu Polska Sp. z o.o. Spółka Komandytowa Warszawa 25
3071 FARBY MAESTRIA POLSKA Sp. z o.o. Płońsk 25
3072 Hermes PSF Sp. z o.o. S.K.A. Warszawa 25
3073 CATERPILLAR FINANCIAL SERVICES POLAND Sp. z o.o. Warszawa 25
3074 Mars – Sport S.J. Warszawa 25
3075 Socialformance Sp. z o.o. Warszawa 25
3076 AMP Logistyka Sp. z o.o. Warszawa 25
3077 Viewpoint Group Sp. z o.o. i Wspólnicy Sp.k. Warszawa 25
3078 Vesta Polska sp. z o.o. Błonie 25
3079 Estim Consulting Rudniccy, sp. j. Warszawa 25
3080 Tree Capital Sp. z o.o. Wola Gołkowska 25
3081 Genfer Hotel Poznań Sp. z o.o. Warszawa 25
3082 Unifeq Europe Sp. z o.o. Warszawa 25
3083 Fort Development Sp. z o.o. Warszawa 25
3084 Bołtowicz S.J. Warszawa 25
3085 Group Seven Sp. z o.o. Warszawa 25
3086 Robyg Development 1 Sp. z o.o. sp.k. Warszawa 25
3087 POLYPHARM S.A. Warszawa 25
3088 MEDIA EXPRESS Sp. z o.o. Warszawa 25
3089 Itmagination Outsourcing Sp. z o.o. Warszawa 25
3090 BIUROMAX Sp. z o.o. Baniocha 25
3091 ACUS S.J. Warszawa 25
3092 Warmet Sp. z o.o. PPUH Łochów 25
3093 Toyota Katowice Sp. z o.o. Warszawa 25
3094 Engie Services Sp. z o.o. Warszawa 25
3095 OPGK Sp. z o.o. Warszawa 25
3096 Interseroh Organizacja Odzysku Opakowań S.A. Warszawa 25
3097 Waters Sp. z o.o. Warszawa 25
3098 ART-MAR A. Gozdowski, M. Gozdowski, K. Gozdowski S.J. Gostynin 25
3099 Okręgowa Izba Radców Prawnych Warszawa 25
3100 Warszawska Spółdzielnia Gastronomiczna CENTRUM Warszawa 25
3101 Centrum Kart S.A. Warszawa 25
3102 Entertrade Sp. z o.o. Spółka Komandytowa Warszawa 25
3103 Liqui Moly Polska Sp. z o.o. Warszawa 25
3104 Malchem Sp. z o.o. Sułkowice 25
3105 Barna Sort Sp. z o.o. S.K.A. Warszawa 25
3106 TRANSBIT Sp. z o.o. Warszawa 25
3107 Media Concept Sp. z o.o. S.K. Warszawa 25
3108 Mazowiecki Regionalny Fundusz Pożyczkowy Sp. z o.o. Warszawa 25
3109 Starówka Sp. z o.o. Warszawa 25
3110 Galwa – Kor Sp. z o.o. Płock 25
3111 K.R. Group Sp. z o.o. Tax sp.k. Warszawa 25
3112 EMERGOPHARM Sp. z o.o. S.K. Konstancin-Jeziorna 25
3113 XPO Supply Chain Poland Sp. z o.o. Warszawa 25
3114 Skarbek Zygmunt Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Huber Augustów 25
3115 HOTEL G.E. KRAKÓW Sp. z o.o. Warszawa 25
3116 Olimpia Enterprise Sp. z o.o. Warszawa 25
3117 Unilogo Sp. z o.o. – Spółka Komandytowa Warszawa 24
3118 AIRCON Sp. z o.o. Marki 24
3119 Plus Energia Sp. z o.o. Warszawa 24
3120 Rö Radwan-Röhrenschef, Petruczenko, Piechota sp.k. Warszawa 24
3121 Q4lab Sp. z o.o. Warszawa 24
3122 Modus Sp. z o.o. S.K. Warszawa 24
3123 DTS Holding Sp. z o.o. Warszawa 24
3124 BELVEDERE – Cafe Łazienki Królewskie Sp. z o.o. Warszawa 24
3125 Instytut Tele-i Radiotechniczny Warszawa 24
3126 WACKER Neuson Sp. z o.o. Ożarów Mazowiecki 24
3127 Polservice Geo Sp. z o.o. Warszawa 24
3128 Glaz – Bud Sp. z o.o. Pułtusk 24
3129 Ślimak Sp. z o.o. Długa Kościelna 24
3130 Ford Polska Sp. z o.o. Warszawa 24
3131 Bwhs Bartkowiak Wojciechowski Hałupczak Springer S.K. Warszawa 24
3132 Piątka S.J. Warszawa 24
3133 Spectro – Lab Sp. z o.o. Łomianki 24
3134 ZIBI DETAL Sp. z o.o. Warszawa 24
3135 Ekomed Sp. z o.o. Warszawa 24
3136 Semeco Telematics Sp. z o.o. S.K. Warszawa 24
3137 Mercus-Bus Sp. z o.o. Urszulin 24
3138 Sagittarius Solutions Sp. z o.o. Warszawa 24
3139 Info-Ekspert Sp. z o.o. Warszawa 24
3140 Dazar Sp. z o.o. S.K. Piaseczno 24
3141 Mille Sapori Plus Sp. z o.o. Warszawa 24
3142 Direx S.J. Sulejówek 24
3143 Euro-Trans Logistyka Sp. z o.o. Warszawa 24
3144 FAAC POLSKA Sp. z o.o. Warszawa 24
3145 Media Markt Polska Sp. z o.o. Zielona Góra Spółka Komandytowa Warszawa 24
3146 OMIS S.A. Ostrołęka 24
3147 Connie Investments Sp. z o.o. Spółka Komandytowa Warszawa 24
3148 Radna Spółdzielnia Mieszkaniowa Warszawa 24
3149 WALPAS Sp. z o.o. Milanówek 24
3150 White AND Case (Poland) Sp. z o.o. Warszawa 24
3151 Mayoral Polska Sp. z o.o. Warszawa 24
3152 Niras IC Sp. z o.o. Warszawa 24
3153 Technik Polska Sp. z o.o. Płock 24
3154 Przedsiębiorstwo Usług Komunalnych Sp. z o.o. Ciechanów 24
3155 Decco S.A. Warszawa 24
3156 Spółdzielnia Budowlano – Mieszkaniowa Powiśle Warszawa 24
3157 Centrum Medyczne MAVIT Sp. z o.o. Warszawa 24
3158 Carfree Sp. z o.o. Warszawa 24
3159 Transterra Polska Sp. z o.o. Warszawa 24
3160 Spółdzielnia Mieszkaniowa Marysin Wawerski Warszawa 24
3161 Themar Import-Eksport Sp. z o.o. Opacz-Kolonia 24
3162 Komunikacja Plus Sp. z o.o. sp.k. Warszawa 24
3163 Rafiz Sp. z o.o. sp.k. Wierzbica 24
3164 Efinity Sp. z o.o. Warszawa 24
3165 FORMA Sp. z o.o. Warszawa 24
3166 Torprojekt Sp. z o.o. Warszawa 24
3167 Geotechnology Sp. z o.o. Spółka Komandytowa Warszawa 24
3168 Szpital Bielański Im.Ks. Jerzego Popiełuszki Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej Warszawa 24
3169 Arrow Electronics Poland Sp. z o.o. Warszawa 24
3170 IFS Industrial And Financial Systems Poland Sp. z o.o. Warszawa 24
3171 Chylińscy Sp. z o.o. Warszawa 24
3172 Matraszek sp.j. Marki 24
3173 Farma Iluzji Sp. z o.o. Mościska 24
3174 Coltrans Sp. z o.o. Klaudyn 24
3175 Transforwarding Interantional Sp. z o.o. Raszyn 24
3176 Open Brokers S.A. Warszawa 24
3177 Arena Media Communications Sp. z o.o. Warszawa 24
3178 Apis Sp. z o.o. Grupa SBS Siedlce 24
3179 INWEMER SYSTEM Sp. z o.o. Warszawa 24
3180 Intar Tools Rozdejczer Sp.J. Parole 24
3181 Froma Sp. z o.o. Spółka Komandytowa Warszawa 24
3182 Bito Polska Sp. z o.o. Warszawa 24
3183 Lender Centrum Finansowe Sp. z o.o. Warszawa 24
3184 Michael Page International (Poland) Sp. z o.o. Warszawa 24
3185 COOPEXIM Sp. z o.o. Warszawa 24
3186 ABC European Air & sea Cargo Sp. z o.o. Pruszków 24
3187 Media Markt Polska Sp. z o.o. Radom Spółka Komandytowa Warszawa 24
3188 VIA SMS Pl Sp. z o.o. Warszawa 24
3189 K2 TM Sp. z o.o. Warszawa 24
3190 DCG S.A. Warszawa 24
3191 Lp Pro Sp. z o.o. sp.k. Warszawa 24
3192 Gf Machining Solutions Sp. z o.o. Raszyn 24
3193 Polmex Pharma Biniecki & Malinowski S.J. Warszawa 24
3194 Mokotowska 63 Sp. z o.o. Warszawa 24
3195 ARSBUD Tarczyńska Sp. z o.o. Warszawa 24
3196 DE ROOY POLAND Sp. z o.o. Warszawa 24
3197 ABET Sp. z o.o. Warszawa 24
3198 Dantex Sp. z o.o. Wilcza Spółka Komandytowa Warszawa 24
3199 LDP Group Sp. z o.o. sp.k. Warszawa 24
3200 Przedsiębiorstwo Konfekcyjne Atut J. H. J. Gałek S.J. Siedlce 24
3201 Spółdzielnia Mieszkaniowa w Piastowie Piastów 24
3202 Telefun Travel Sp. z o.o. Warszawa 24
3203 Moto Transus Sp. z o.o. Warszawa 24
3204 BUILDING BULLS Sp. z o.o. P H U Warszawa 24
3205 Sneik S.J. Radom 24
3206 Media Markt Polska Sp. z o.o. Kraków II Spółka Komandytowa Warszawa 23
3207 Hotel SŁONECZNY MŁYN Sp. z o.o.-S.K. Teresin 23
3208 Biogen Poland Sp. z o.o. Warszawa 23
3209 MEGA ALUMINIUM Sp. z o.o. Wołomin 23
3210 Fol Druk Flexo Sp. z o.o. Płock 23
3211 Techland Warszawa Sp. z o.o. Warszawa 23
3212 Platon Sp. z o.o. Ożarów Mazowiecki 23
3213 Spółdzielnia Mieszkaniowa W Garwolinie Garwolin 23
3214 Trimtab Arteria Management Sp. z o.o. sp.k. Warszawa 23
3215 Genfer Hotel Kraków Sp. z o.o. Warszawa 23
3216 Facinelli 1 Sp. z o.o. Warszawa 23
3217 DIXI – CAR S.A. Raszyn 23
3218 Promark Serwis Sp. z o.o. Warszawa 23
3219 Opakowaniamax Paweł Kołaczek Przytyk 23
3220 Enza Zaden Poland Sp. z o.o. Warszawa 23
3221 Mazovia Development Sp. z o.o. S.K. Marki 23
3222 Zakład Usług Komunalnych w Warce Sp. z o.o. Warka 23
3223 Marsh Services Sp. z o.o. Warszawa 23
3224 Drwalewskie Zakłady Przemysłu Bioweterynaryjnego S.A. Drwalew 23
3225 Świeży Owoc Sp. z o.o. Warszawa 23
3226 Stepstone Services Sp. z o.o. Warszawa 23
3227 ISI Emerging Markets Polska Sp. z o.o. Warszawa 23
3228 THC Fund Management Sp. z o.o. S.K. Warszawa 23
3229 Edag Engineering Polska Sp. z o.o. Warszawa 23
3230 MARWOKAT Sp. z o.o. Warszawa 23
3231 Pol – Sver Sp. z o.o. Warszawa 23
3232 SID Sp. z o.o. Warszawa 23
3233 STER Sp. z o.o. Radom 23
3234 RS – System Sp. z o.o. Michałowice 23
3235 Win-Bud H.E. Winniccy Dom Handlowy Majster sp.j. Nasielsk 23
3236 Partner Crls Sp. z o.o. sp.k. Reguły 23
3237 Inter – Vis Sp. z o.o. Warszawa 23
3238 Sagemcom Poland Sp. z o.o. Warszawa 23
3239 Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji Sp. z o.o. Wyszków 23
3240 Hitachi Vantara (Polska) Sp. z o.o. Warszawa 23
3241 Gea Westfalia Separator Polska Sp. z o.o. Warszawa 23
3242 Pro-Bau Sp. z o.o. Warszawa 23
3243 Anca Cars Sp. z o.o. Warszawa 23
3244 Boccard Polska Sp. z o.o. Michałowice 23
3245 Wytwórnia Filmów Dokumentalnych i Fabularnych Warszawa 23
3246 Instytut Mechaniki Precyzyjnej Warszawa 23
3247 Dwór Polski Tymawa Sp. z o.o. Warszawa 23
3248 Spółdzielnia Mieszkaniowa Podlasianka W Węgrowie Węgrów 23
3249 ELEKTRO A-Z Sp. z o.o. Warszawa 23
3250 Softman S.A. Piaseczno 23
3251 Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe BOFERM Marcin Bojdo Platerów 23
3252 Astoria Sp. z o.o. i Wspólnicy S.J. Warszawa 23
3253 TO-MASZ Wiesława I Roman Wiśnik S.J. Siedliska 23
3254 TAMEX OBIEKTY SPORTOWE S.A. Warszawa 23
3255 Fellowes Polska S.A. Warszawa 23
3256 PB Technik Sp. z o.o. Warszawa 23
3257 ARD Instalacje Sp. z o.o. Warszawa 23
3258 OMD Sp. z o.o. Warszawa 23
3259 S & K Service S. Marzec M. Marzec S.J. Warszawa 23
3260 Grupa PEP Biomasa Energetyczna Południe Sp. z o.o. Warszawa 23
3261 Firma Transportowo-Handlowo-Usługowa Euro-Dorex B. K. Czechowscy, D. A. Zglec sp.j. Wyszków 23
3262 Alfa Pro Capital Sp. z o.o. Spółka Komandytowo Akcyjna Warszawa 23
3263 Peterka & Partners Kancelaria Prawnicza S.K. Warszawa 23
3264 Nippon Express (Deutschland) GmbH Sp. z o.o. Oddział w Polsce Warszawa 23
3265 Konsalnet Ochrona Sp. z o.o. Warszawa 23
3266 Dentsu Aegis Network Polska Sp. z o.o. Warszawa 23
3267 Sulima Sp. z o.o. Warszawa 23
3268 Fights On Logistics Sp. z o.o. Warszawa 23
3269 Skromak Sp. z o.o. Warszawa 23
3270 INTER ALNET Adam Albiński Warszawa 23
3271 Przedsiębiorstwo Energetyki Cieplnej Sp. z o.o. Wyszków 23
3272 Dromet Sp. z o.o. S.K. Chylice-Kolonia 23
3273 Akces i J.Ostrowscy S.J. Ożarów Mazowiecki 23
3274 IVM Chemicals Sp. z o.o. Warszawa 23
3275 PRK 7 Nieruchomości Sp. z o.o. Warszawa 23
3276 Erif Biuro Informacji Gospodarczej S.A. Warszawa 23
3277 Chwali Bóg Motors Sp. z o.o. sp.k. Marki 23
3278 INTEGRAKOM Sp. z o.o. Warszawa 23
3279 Jadexim Sp. z o.o. Warszawa 23
3280 Marek Kolibski, Andrzej Nikończyk, Michał Dec i Partnerzy Kancelaria Doradców Podatkowych i Radców Prawnych sp.p. Warszawa 23
3281 Intenson Europe Sp. z o.o. Całowanie 23
3282 Ceramaspeed Polska Sp. z o.o. Warszawa 23
3283 Zdrofit Sp. z o.o. Warszawa 23
3284 Złoty Melon Sp. z o.o. Warszawa 23
3285 TAB Polska Sp. z o.o. Warszawa 23
3286 Pommier Polska Sp. z o.o. Zgorzała 23
3287 Primo Sp. z o.o. Otwock 23
3288 Piekarnia Wawerska M.A.T. Błaszczak sp.j. Warszawa 23
3289 Przedsiębiorstwo Robót Drogowo – Mostowych MIKST Sp. z o.o. Węgrów 23
3290 GROVER BUDOWA LUBLIN Sp. z o.o. Warszawa 23
3291 Globe Air Cargo Sp. z o.o. Warszawa 23
3292 Sport Grupa sp. z o.o. Warszawa 23
3293 Tiger Coatings Poland Sp. z o.o. Stara Iwiczna 23
3294 Polidea Sp. z o.o. Warszawa 23
3295 Techman Sp. z o.o. Warszawa 22
3296 ROSA-BUD S.A. Radom 22
3297 Metkol Pruszyński Sp. z o.o. Michałowice 22
3298 PPH HEN-STOL Hanna Piórkowska S.J. Żebry-Chudek 22
3299 Armpol Przedsiębiorstwo Innowacyjno-Wdrożeniowe Sp. z o.o. Krubki-Górki 22
3300 Gravity Park Sp. z o.o. Warszawa 22
3301 Zakład Energetyki Cieplnej Sp. z o.o. Nowy Dwór Mazowiecki 22
3302 RONDO Sp. z o.o. Warszawa 22
3303 POLFOOD Radosław Kolaj Mława 22
3304 Warsfoll – Zyśk, Tarnowicz sp.j. Warszawa 22
3305 Kompas Poland Sp. z o.o. Warszawa 22
3306 GERDA Sp. z o.o. Sokołów 22
3307 Bauer Maszyny Polska Sp. z o.o. Warszawa 22
3308 PUK Serwis Sp. z o.o. Siedlce 22
3309 Przedsiębiorstwo Handlowo Usługowe Metal Max J.świętochowski, M.świętochowska sp. j. Wyszków 22
3310 ERPATECH Beata Praga Warszawa 22
3311 PPHU Budowa i Naprawa Dróg EFEKT Sp. z o.o. Warszawa 22
3312 Premium Solutions Polska Sp. z o.o. sp.k. Warszawa 22
3313 Audio Plus Sp. z o.o. Łomianki 22
3314 AGENCJA OCENY TECHNOLOGII MEDYCZNYCH I TARYFIKACJI Warszawa 22
3315 Ziehl – Abegg Polska Sp. z o.o. Macierzysz 22
3316 B4 Sp. z o.o. Warszawa 22
3317 Boig Tenants Coordination Sp. z o.o. Pm sp.k. Warszawa 22
3318 Room Service sp.j. J. Bartniczak, W. Bartniczak Drozdowo 22
3319 Alfa PVC Sp. z o.o. Warszawa 22
3320 Implantcast Polska Sp. z o.o. Warszawa 22
3321 Saturn Planet Sp. z o.o. Szczecin I Spółka Komandytowa Warszawa 22
3322 Forum S.A. Warszawa 22
3323 Vipolimex Sp. z o.o. Stare Babice 22
3324 Private Care Sp. z o.o. sp.k. Warszawa 22
3325 Santint (Poland) Sp. z o.o. Warszawa 22
3326 Spółdzielnia Mieszkaniowa Małe Kabaty Warszawa 22
3327 Media Markt Polska Sp. z o.o. Toruń Spółka Komandytowa Warszawa 22
3328 Towarowy Transport Samochodowy Katarzyna Perkowska Brochów 22
3329 Przedsiębiorstwo Prywatne Zbigniew Sobolewski Siedlce 22
3330 Signode Polska Sp. z o.o. Piaseczno 22
3331 Ayala S.A. Piaseczno 22
3332 Idemia Poland Sp. z o.o. Kobyłka 22
3333 Biuro Ochrony Osób i Mienia Alkon Sp. z o.o. Warszawa 22
3334 Wydawnictwo Działkowiec Sp. z o.o. Warszawa 22
3335 ACNielsen POLSKA Sp. z o.o. Warszawa 22
3336 Orange Real Estate Sp. z o.o. Warszawa 22
3337 SAVILLS Sp. z o.o. Warszawa 22
3338 ITALIAN FASHION BY GUAZZONE Sp. z o.o. Zielonka 22
3339 Elrob Sp. z o.o. Warszawa 22
3340 Media Markt Polska Sp. z o.o. Lublin S.K. Warszawa 22
3341 Linex Sp. z o.o. Lubowidz 22
3342 Zhermapol Sp. z o.o. Warszawa 22
3343 Brand Sp. z o.o. Warszawa 22
3344 EMPEGEK w Sierpcu Sp. z o.o. Miejskie Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej Sierpc 22
3345 Auto Forum 2 Sp. z o.o. Płock 22
3346 Gl Group Spółdzielnia Kopce 22
3347 Galion Grupa Producentów Drobiu Sp. z o.o. Radom 22
3348 BISAN Sp. z o.o. Warszawa 22
3349 Orion Pharma Poland Sp. z o.o. Warszawa 22
3350 Meliorant Tadeusz Zając I Spółka S.K. Garwolin 22
3351 Go – Trans GMBH Sp. z o.o. Warszawa 22
3352 Adrenalina Consulting Sp. z o.o. S.K. Warszawa 22
3353 M&P Pavlina Sp. z o.o. S.K. Marki 22
3354 Akademicki Związek Sportowy Zarząd Główny Warszawa 22
3355 Apport Logistyka Sp. z o.o. Ostrów-Kania 22
3356 Hm Grupa Sp. z o.o. Jabłonna 22
3357 INFORSYS S. A. Radzymin 22
3358 MULTI-SERWIS Sp. z o.o. Wola Rasztowska 22
3359 Zakłady Chemiczne ANSER Sp. z o.o. Warszawa 22
3360 Auto Forum Sp. z o.o. Płock 22
3361 Dot Systems Sp. z o.o. Warszawa 22
3362 Kota Blue Sp. z o.o. Warszawa 22
3363 OC&C Strategy Consultants Sp. z o.o. S.K. Warszawa 22
3364 Spółdzielnia Mieszkaniowa Koński Jar – Nutki Warszawa 22
3365 Willis Towers Watson Polska Sp. z o.o. Warszawa 22
3366 Tekpoint Sp. z o.o. Warszawa 22
3367 Ampacet Polska Dystrybucja Sp. z o.o. Warszawa 22
3368 Bellevue Polska Sp. z o.o. Warszawa 22
3369 Black & Decker Limited Bvba Sp. z o.o. Oddział w Polsce Warszawa 22
3370 Crawford Polska Sp. z o.o. Warszawa 22
3371 Polcode Sp. z o.o. Warszawa 22
3372 Orlen Administracja Sp. z o.o. Płock 22
3373 INNERGO SYSTEMS Sp. z o.o. Warszawa 22
3374 Beckhoff Automation Sp. z o.o. Żabiniec 22
3375 Zakłady Mięsne OLEWNIK-BIS Sp. z o.o. Drobin 22
3376 Sellbytel Group GmbH Sp. z o.o. Oddział w Polsce Warszawa 22
3377 Copernicus Capital Towarzystwo Funduszy Inwestycyjnych S.A. Warszawa 22
3378 Przedsiębiorstwo Wielobranżowe BHP – System Beata Raszewska, Jacek Raszewski Sp.J. Radom 22
3379 Tpm Services Sp. z o.o. Warszawa 22
3380 Centrum Medyczne Bemowo Hanna Maj, Jan Maj sp.j. Warszawa 22
3381 ZTS Uniplast Sp. z o.o. sp.k. Nowe Miasto 22
3382 Hitmark Sp. z o.o. Konstancin-Jeziorna 22
3383 Przychodnia Vita Med Sp. z o.o. S.K. Warszawa 22
3384 VELUX – POLSKA Sp. z o.o. Warszawa 22
3385 SPOLEX Sp. z o.o. Warszawa 22
3386 Raymond James Cee Sp. z o.o. Warszawa 22
3387 Chiesi Poland Sp. z o.o. Warszawa 22
3388 Trans – Tank Sp. z o.o. Sp.k. Sokołów Podlaski 21
3389 Mega-Pack Jerzy Iwaniuk, Małgorzata Iwaniuk S.J. Marki 21
3390 Sezam sp.j. Włodarczyk Baranowo 21
3391 Awmet Wolniewicz s.j. Grodzisk Mazowiecki 21
3392 Spółdzielnia Budowlano – Mieszkaniowa BATORY Warszawa 21
3393 Ena Ltd Sp. z o.o. Warszawa 21
3394 DHV Hydroprojekt Sp. z o.o. Warszawa 21
3395 Unobrand S.J. Bartniczak A i Kropornicki R Drozdowo 21
3396 Marco Sp. z o.o. Warszawa 21
3397 Volta D.J. Instalatorstwo Elektryczne Sp. z o.o. Konotopa 21
3398 Auguri S.A. Warszawa 21
3399 Basf Coatings Services Sp. z o.o. Warszawa 21
3400 Elektromonter Z. i A. Gawałko S.J. Ciechanów 21
3401 FA Krosno S.A. Warszawa 21
3402 Dornwell S.J. Rymaszewski, Rymaszewska Warszawa 21
3403 IMW Sp. z o.o. Warszawa 21
3404 Biesse Sp. z o.o. Warszawa 21
3405 Krones Sp. z o.o. Warszawa 21
3406 Option One Sp. z o.o. Spółka Komandytowa Warszawa 21
3407 TUV SUD Polska Sp. z o.o. Warszawa 21
3408 Asics Polska Sp. z o.o. Warszawa 21
3409 HHP Sp. z o.o. Warszawa 21
3410 Top Gifts Sks Sp. z o.o. sp.k. Radom 21
3411 Towarzystwo Inwestycji Społeczno Ekonomicznych S.A. Warszawa 21
3412 Spółdzielnia Budowlano – Mieszkaniowa Żoliborz Warszawa 21
3413 Paczuski Taudul Doradcy Podatkowi Spółka Partnerska Warszawa 21
3414 R.Olszewski i Wspólnicy Kancelaria Prawnicza sp.k. Warszawa 21
3415 Autoreduta Sp. z o.o. sp.k. Warszawa 21
3416 Stolarek i Wspólnicy Kancelaria Prawnicza sp.k. Warszawa 21
3417 FARMAK Sp. z o.o. Warszawa 21
3418 Firma Handlowo – Usługow- Produkcyjna W.G.Ł. Radzcy S.J. Gołków 21
3419 Wielobranżowe Przedsiębiorstwo WARUS Sp. z o.o. Warszawa 21
3420 Hurtownia Oświetlenia Lux Sp. z o.o. S.K. Warszawa 21
3421 Centrum Rozwoju Energetyki Sp. z o.o. Warszawa 21
3422 They. Pl Sp. z o.o. Warszawa 21
3423 Żukowo Sp. z o.o. Żukowo 21
3424 APC Instytut Sp. z o.o. Warszawa 21
3425 Esoll Sp. z o.o. Baniocha 21
3426 MERATRONIK S.A. Zakład Elektronicznej Aparatury Pomiarowej Warszawa 21
3427 Spółdzielnia Budowlano-Mieszkaniowa Zjednoczenie w Warszawie Warszawa 21
3428 Kapitałowa Grupa Inwestycyjna Sp. z o.o. Warszawa 21
3429 Przedsiębiorstwo Produkcyjno Handlowo Usługowe Volant S.C. Siedlce 21
3430 Heban Sp. z o.o. sp.k. Warszawa 21
3431 Mslgroup Sp. z o.o. Warszawa 21
3432 WM-Sport Sp. z o.o. Warszawa 21
3433 Axi Immo Group Sp. z o.o. Warszawa 21
3434 Grupa Inwestycyjna Hetman Sp. z o.o. Warszawa 21
3435 Hyper – TEL Sp. z o.o. Warszawa 21
3436 Skład Materiałów Budowlanych Replin S.J. Choszczówka Stojecka 21
3437 BSD Sp. z o.o. Warszawa 21
3438 GEO-KAT Sp. z o.o. Warszawa 21
3439 Promidea Central Europe Sp. z o.o. Piaseczno 21
3440 BiLift Polska Sp. z o.o. Falenty Nowe 21
3441 D. DOBKOWSKI Spółka Komandytowa Warszawa 21
3442 E-Muzyka S.A. Warszawa 21
3443 Tajwańskie Biuro Techniczne K.Celińska Mysław sp.j. Marki 21
3444 Valmark Sp. z o.o. Warszawa 21
3445 AB Industry S.A. Macierzysz 21
3446 Kosbud Bracia Kosińscy Adam Kosiński, Mariusz Kosiński, Marcin Kosiński S.J. Dziękowizna 21
3447 Centrum Medyczno – Diagnostyczne Sp. z o.o. Siedlce 21
3448 Rgis Usługi Inwentaryzacyjne Sp. z o.o. Warszawa 21
3449 NEW-HOUSE Sp. z o.o. S.K. Warszawa 21
3450 Rozrywka Sp. z o.o. Warszawa 21
3451 Piekarnia Baldwin Jastrzębski, Mańkowski sp.j. Skórzec 21
3452 Green Lights Sp. z o.o. Warszawa 21
3453 SWEDEPONIC POLSKA Sp. z o.o. Kraśnicza Wola 21
3454 STARK PARTNER Sp. z o.o. Urszulin 21
3455 DOM S.A. Warszawa 21
3456 Glenmark Pharmaceuticals Sp. z o.o. Warszawa 21
3457 Savangard Sp. z o.o. Warszawa 21
3458 Mazowieckie Centrum Stomatologii Sp. z o.o. Warszawa 21
3459 SATURN Towarzystwo Funduszy Inwestycyjnych S.A. Warszawa 21
3460 KURP-DACH Sp. z o.o. Troszyn 21
3461 Confex-Product Sp. z o.o. S.K. Warszawa 21
3462 FENES S.A. Fabryka Narzędzi Skrawających Siedlce 21
3463 AGRAIMPEX Sp. z o.o. Warszawa 21
3464 57 Concepts Sp. z o.o. Spółka Komandytowa Warszawa 21
3465 Negro Sp. z o.o. Rusiec 21
3466 P.A.D Technologies Ltd sp. z o.o. Warszawa 21
3467 BPS Towarzystwo Funduszy Inwestycyjnych S.A. Warszawa 21
3468 Softdata Sp. z o.o. S.K. Warszawa 21
3469 Alcor Sp. z o.o. Warszawa 21
3470 Tobacco Of Mazovia Sp. z o.o. Malanowo Nowe 21
3471 Przemysłowy Instytut Automatyki i Pomiarów PIAP Warszawa 21
3472 Centrum Serwisowe Mik S.J. Radom 21
3473 KIM Sp. z o.o. Warszawa 21
3474 WEISHAUPT POLSKA Sp. z o.o. Warszawa 21
3475 PHPU ALKA RAFAŁ DEMIDOWICZ Warszawa 21
3476 Xelon Sp. z o.o. Warszawa 21
3477 PARAMEDICA Polska Sp. z o.o. Warszawa 21
3478 PPUH SUPRON 3 Sp. z o.o. Radom 21
3479 CIBET Sp. z o.o. Przed. Naukowo Techniczne Warszawa 21
3480 NAP Sp. z o.o. Warszawa 21
3481 Rubi Polska Sp. z o.o. Warszawa 21
3482 Walter Polska Sp. z o.o. Warszawa 21
3483 SOBSMAK Sp. z o.o. Wołomin 21
3484 BRIXX Sp. z o.o. Warszawa 21
3485 DIM System Sp. z o.o. Warszawa 21
3486 Vivenge Produkcja 1 Sp. z o.o. Siedlce 20
3487 Fresh World – International Sp. z o.o. Ożarów Mazowiecki 20
3488 DI Factory Sp. z o.o. S.K. Warszawa 20
3489 Softhard S.A. Płock 20
3490 Media Markt Polska Bis Sp. z o.o. Łódź IV sp.k. Warszawa 20
3491 Nivette Sp. z o.o. Centrum Samochodowe Warszawa 20
3492 JAR-MET S.J. Dariusz Sińczuk, Tomasz Sternicki Węgrów 20
3493 NAP Invest Alfa Sp. z o.o. Warszawa 20
3494 Paramedica Polska Sp. z o.o. sp.k. Warszawa 20
3495 Forever Living Products Poland Sp. z o.o. Warszawa 20
3496 FOX Networks Group Poland Sp. z o.o. Warszawa 20
3497 PROSTO Sp. z o.o. Warszawa 20
3498 Wojewódzka Stacja Pogotowia Ratunkowego i Transportu Sanitarnego Meditrans Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej w Warszawie Warszawa 20
3499 Budomat Prus S.J. Łazy 20
3500 DRUK-SERWIS SPÓŁKA Z O.O. Warszawa 20
3501 FRESH TRADE Andrei Brenko Mikalai Lukashuk S.J. Warszawa 20
3502 SN Design Sp. z o.o. S.K. Warszawa 20
3503 HB Development S.A. HBD Błonie S.K. Błonie 20
3504 Fercam Polska Sp. z o.o. Grodzisk Mazowiecki 20
3505 Soyter Components Sp. z o.o. S.K. Izabelin 20
3506 Poczta Kwiatowa Sp. z o.o. Warszawa 20
3507 Inter Decor Pro Sp. z o.o. Warszawa 20
3508 PPHU EMCHROM Sp. z o.o. Siedlce 20
3509 GREY Worldwide Warszawa Sp. z o.o. Warszawa 20
3510 Sdi Media A/S (S.A.) Oddział w Polsce Warszawa 20
3511 Lakepath Sp. z o.o. sp.k. Warszawa 20
3512 Medical Network Marek Woynarowski, Jarosław Kierkuś S.J. Warszawa 20
3513 Interhome Polska Sp. z o.o. Warszawa 20
3514 Praca.pl Sp. z o.o. Warszawa 20
3515 Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowe Pik Płuciennik i Kołacz S.J. Wawrzyszów 20
3516 Argon Legal Adam Miłosz i Sławomir Lisiecki sp.k. Warszawa 20
3517 Magystral – Polska Sp. z o.o. Warszawa 20
3518 Damen Sp. z o.o. Marki 20
3519 Natural Pharmaceuticals Sp. z o.o. Warszawa 20
3520 ART. EXPO D.SIKORSKI, M.SIKORSKI S.J. Pruszków 20
3521 Partnerspol Group Polska Sp. z o.o. sp.k. Warszawa 20
3522 RTC ŚWIERADOWSKA Sp. z o.o. Warszawa 20
3523 Spółdzielnia Mieszkaniowa Osiedle Młodych Warszawa 20
3524 Aurepio-Kalij Sp. z o.o. Warszawa 20
3525 RTB House S.A. Warszawa 20
3526 Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe WOŹNIAK S.J. Łomianki 20
3527 Arrant Sp. z o.o. Warszawa 20
3528 MICHAŁÓW Spółdzielnia Mieszkaniowa Radom 20
3529 Ice-Net S.J. Piotr Feliński, Arkadiusz Dynakowski Otwock 20
3530 Stnux Chiliński I Wspólnicy S.J. Warszawa 20
3531 GIDE Pologne Sp. z o.o. Warszawa 20
3532 PPHU Eurokrusz Sp. z o.o. Nowe Miasto 20
3533 Beckman Coulter Polska Sp. z o.o. Warszawa 20
3534 Browary Regionalne Jakubiak Sp. z o.o. Dziekanów Leśny 20
3535 Atmo-Control Cezary Zalewski, Jan Długosz, Paweł Adamiak sp. j. Żelków 20
3536 Patyński Andrzej Stal – Bud Mińsk Mazowiecki 20
3537 Pedersen&Partners Sp. z o.o. Warszawa 20
3538 Dryvit Systems Usa (Europe) Sp. z o.o. Radziejowice 20
3539 Izomar Polref Sp. z o.o. Warszawa 20
3540 Onico Gas Sp. z o.o. Warszawa 20
3541 SHIM – MED Polska Sp. z o.o. Warszawa 20
3542 Craftware Sp. z o.o. Warszawa 20
3543 Przedsiębiorstwo Energetyki Cieplnej ŻYRARDÓW Sp. z o.o. Żyrardów 20
3544 ISS RS Sp. z o.o. Warszawa 20
3545 Krajowe Biuro Brokerskie S.A. Warszawa 20
3546 PM SPORT P. Lewandowski i M. Wojtiuk Sp.J. Warszawa 20
3547 Certus Technologie Budowlane Sp. z o.o. Warszawa 20
3548 Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości Warszawa 20
3549 Dzidowski Kowalczyk Muster Spółka Komandytowa Warszawa 20
3550 Samodzielny Zespół Publicznych Zakładów Lecznictwa Otwartego Warszawa – Ochota Warszawa 20
3551 Diners Club Polska Sp. z o.o. Warszawa 20
3552 Linux Polska Sp. z o.o. Warszawa 20
3553 ZESZUTA Sp. z o.o. Warszawa 20
3554 Fix Forum Lider Sp. z o.o. Warszawa 20
3555 Perfect Displays Sp. z o.o. Warszawa 20
3556 Market Budowlany Beata Lubowska, Katarzyna Ścisłowska S.J. Kępina 20
3557 Arkena Sp. z o.o. Warszawa 20
3558 Dom Aukcyjny Polswiss Art Sp. z o.o. Warszawa 20
3559 Spółdzielnia Budowlano Mieszkaniowa CEPELIANKA Warszawa 20
3560 AIR LINK Sp. z o.o. Warszawa 20
3561 G & M Sp. z o.o. Warszawa 20
3562 Nep Investment Sp. z o.o. S.K. Warszawa 20
3563 Lemarpol Sp. z o.o. Koprki 20
3564 Sol Broker Sp. z o.o. Warszawa 20
3565 Alza Cargo Sp. z o.o. Warszawa 20
3566 Pallets And Packages I Sp. z o.o. Warszawa 20
3567 PLANTICO Hodowla i Nasiennictwo Ogrodnicze Zielonki Sp. z o.o. Zielonki-Parcela 20
3568 Kamstrup Sp. z o.o. Warszawa 20
3569 Salad Story Sp. z o.o. Spółka Komandytowa Warszawa 20
3570 Eurokop Sp. z o.o. Warszawa 20
3571 Krevox Europejskie Centrum Ekologiczne Sp. z o.o. Warszawa 20
3572 Reas Sp. z o.o. Spółka Komandytowa Warszawa 20
3573 DIREX Sp. z o.o. Sulejówek 20
3574 Przedsiębiorstwo Komunikacji Samochodowej w Grodzisku Mazowieckim Sp. z o.o. Grodzisk Mazowiecki 20
3575 TOPSERW Stanisław Echilczuk, Mirosław Kuziuk S.J. Zielonka 20
3576 Muzeum Sztuki Nowoczesnej w Warszawie Warszawa 20
3577 MAKÓW Sp. z o.o. Zakład Przetwórstwa Spożywczego Skaryszew 20
3578 Stelmach Development Sp. z o.o. Warszawa 20
3579 ELGUM – PLUS Sp. z o.o. S.K. Warszawa 20
3580 Nexio Management Sp. z o.o. Warszawa 20
3581 Hydro – Truck Sp. z o.o. Radom 20
3582 Akpa Polska Press Sp. z o.o. Warszawa 20
3583 Fabryka Mebli Meblocross Myszkowscy S.J. Węgrów 20
3584 Międzyzakładowa SM Grabów Warszawa 20
3585 Mercur-Trade Sp. z o.o. S.K.A. Warszawa 20
3586 POLSOJA Sp. z o.o. Warszawa 20
3587 Auto Rawski Sp. z o.o. Marki 20
3588 Agrocomplex Sp. z o.o. Wyszków 19
3589 AP System Sp. z o.o. Warszawa 19
3590 DTS Przyjemne Przeprowadzki Sp. z o.o. Warszawa 19
3591 Kp Inwestycje Sp. z o.o. S.K. Warszawa 19
3592 Nowel Piekarnia Nowakowski Sp. z o.o. S.K.A. Legionowo 19
3593 Rumet Wacław Rudzik i Wspólnicy S.J. Ostrołęka 19
3594 Auto Wimar Centrum Sp. z o.o. Opacz-Kolonia 19
3595 Furgonetka Sp. z o.o. S.K. Warszawa 19
3596 Na Lato Sp. z o.o. Warszawa 19
3597 MAAN HURTOWNIA Andrzej Długołęcki, Marek Winiarczyk S.J. Warszawa 19
3598 Pietrzak Siekierzyński Bogen S.J. Warszawa 19
3599 Chłodnictwo Sosnowski Gągała sp.j. Otwock 19
3600 Perfumeria Quality Missala sp.j. Warszawa 19
3601 Skuba Polska Sp. z o.o. Jawczyce 19
3602 Upstream Solutions Sp. z o.o. S.K. Warszawa 19
3603 Bartek S.A. Mińsk Mazowiecki 19
3604 Tettsui Security Sp. z o.o. S.K. Ostrołęka 19
3605 UTA POLSKA Sp. z o.o. Warszawa 19
3606 Centrum Medyczne Puławska Sp. z o.o. Piaseczno 19
3607 Konvin Sp. z o.o. Głuchów 19
3608 Brandcomm Polska Sp. z o.o. S.K. Warszawa 19
3609 Simple PM Sp. z o.o. Warszawa 19
3610 Hortorus Bartosiewicz S.J. Warszawa 19
3611 Garmin Polska Sp. z o.o. Warszawa 19
3612 Ekro Knyż S.J. Wolica 19
3613 Przedsiębiorstwo Konserwacji Zabytków Mateusz Spółka Komandytowa Warszawa 19
3614 Elektra S.J. Zielonka 19
3615 PLATAN GROUP Sp. z o.o. Warszawa 19
3616 Elektrownia Wiatrowa Eol Bis Sp. z o.o. Warszawa 19
3617 GRUPA PEP – BIOMASA ENERGETYCZNA WSCHÓD Sp. z o.o. Warszawa 19
3618 Grupacon Sp. z o.o. Warszawa 19
3619 Puro Hotel Kraków Sp. z o.o. Warszawa 19
3620 Mondelez Europe Procurement Gmbh (Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnścią) Oddział w Polsce Warszawa 19
3621 Emar Samoraj i Spółka Sp. J. Błonie 19
3622 Eco Schulte Sp. z o.o. Janki 19
3623 Kaiser + Kraft Sp. z o.o. Warszawa 19
3624 JAK Sp. z o.o. Warszawa 19
3625 W.L. Gore & Associates Polska Sp. z o.o. Warszawa 19
3626 Aspartus Sp. z o.o. S.K.A. Warszawa 19
3627 AUTO PODLASIE Sp. z o.o. Siedlce 19
3628 Universal McCann Sp. z o.o. Warszawa 19
3629 Stacon TIS Duszak S.J. Kadzidło 19
3630 Stołeczne Centrum Opiekuńczo – Lecznicze Sp. z o.o. Warszawa 19
3631 Centrum Obsługi Kancelarii Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej Warszawa 19
3632 RW Polska Sp. z o.o. Warszawa 19
3633 Ter-Pol – Jaros, Bugajny S.J. Grójec 19
3634 Cezar sp.j. Handel-Produkcja-Usługi W. Zglecz, U. Wojtkowska i Wspólnicy Kręgi Nowe 19
3635 Wacker – Chemia Polska Sp. z o.o. Warszawa 19
3636 Sawa Apartments Sp. z o.o. Warszawa 19
3637 Windvest – Poland Sp. z o.o. Warszawa 19
3638 PUH GEO – SYSTEM Sp. z o.o. Warszawa 19
3639 Wiosna Sp. z o.o. Przeds. Rolno – Produkcyjne Warszawa 19
3640 Przedsiębiorstwo Przemysłu Spirytusowego POLMOS w Warszawie S.A. Warszawa 19
3641 Firma Latek Zdzisław Latek i Wspólnicy S.J. Czyste 19
3642 Billennium Sp. z o.o. Warszawa 19
3643 Riello Delta Power Sp. z o.o. Warszawa 19
3644 ABRO Sp. z o.o. S.K. Warszawa 19
3645 GLOBEMA Sp. z o.o. Warszawa 19
3646 Concept Solutions Sp. z o.o. Janki 19
3647 IPOCHEM Sp. z o.o. Przeds. Innowacyjno Wdrożeniowe Warszawa 19
3648 Przeds. Energetyki Cieplnej w Mławie Sp. z o.o. Mława 19
3649 Magazyn Centralny – Centrum Sp. z o.o. Warszawa 19
3650 IP & S Sp. z o.o. Lubiczów 19
3651 TIM – EX Sp. z o.o. sp.k. Warszawa 19
3652 Turka Invest Sp. z o.o. Tarczyn 19
3653 Neweco Sp. z o.o. S.K. Warszawa 19
3654 Bittner Packaging Sp. z o.o. S.K. Ożarów Mazowiecki 19
3655 Instytut Biotechnologii Przemysłu Rolno-Spożywczego Im. Prof. Wacława Dąbrowskiego Warszawa 19
3656 DSV SOLUTIONS Sp. z o.o. Pęcice 19
3657 Schneider Electric Systems Poland Sp. z o.o. Warszawa 19
3658 Przedsiębiorstwo Usługowo Handlowe L.K.R. Nowakowscy sp.j. Żyrardów 19
3659 Festool Polska Sp. z o.o. Komorów 19
3660 Excellent Office Ewa Łączyńska Robert Łączyński S.J. Warszawa 19
3661 MSA Sp. z o.o. sp.k. Warszawa 19
3662 Banasik Woźniak i Wspólnicy S.K. Warszawa 19
3663 Rolmex Witold Jankowski, Henryk Jankowski S.J. Brudzeń Duży 19
3664 Firma Handlowa JOL-MET Jolanta Grabowska Płoniawy-Bramura 19
3665 Stada Poland Sp. z o.o. Piaseczno 19
3666 Centrum Serwisu Sp. z o.o. S.J. Warszawa 19
3667 Redford & Grant Sp. z o.o. S.K. Warszawa 19
3668 Peiter Automatic Sp. z o.o. S.K. Warszawa 19
3669 Petro Carbon Energia Sp. z o.o. S.K. Warszawa 19
3670 Elkom Trade S.A Warszawa 19
3671 Business Sense Agencja SEM Sp. z o.o. sp.k. Warszawa 19
3672 M. Skrzypiec i Z. Szpilka Param Sp. J. Warszawa 19
3673 MTC Polska Sp. z o.o. Pruszków 19
3674 KBJ S.A. Warszawa 19
3675 Donimet Sp. z o.o. sp.k. Warka 19
3676 Kova-Tex Gabryś i Wspólnicy Sp. J. Radom 19
3677 STARGLASS PPHU Ltd Sp. z o.o. Ostrołęka 19
3678 Polski Transport Międzynarodowy Sp. z o.o. Wyszków 19
3679 Green Coffee Sp. z o.o. Warszawa 19
3680 Publicis Sp. z o.o. Warszawa 19
3681 DS Smith Packaging Sp. z o.o. Warszawa 19
3682 Lew-Trans Sp. z o.o. S.K. Cekanowo 19
3683 Arner Sp. z o.o. S.K. Krzynowłoga Mała 19
3684 Metalfrio Solutions Poland Sp. z o.o. Warszawa 19
3685 Orsted Polska Sp. z o.o. Warszawa 19
3686 PETRO WODKAN Sp. z o.o. Maszewo Duże 19
3687 LEDATEL Sp. z o.o. i Wspólnicy S.K. Warszawa 19
3688 PHU MAŃK Sp. z o.o. S.K. Warszawa 19
3689 Świt Pharma Sp. z o.o. Warszawa 19
3690 Krotex Pharm Sp. z o.o. sp.k. Warszawa 19
3691 Pure Solve Polska Sp. z o.o. Warszawa 19
3692 VEDIM Sp. z o.o. Warszawa 19
3693 Wagas S.A. Warszawa 19
3694 Trumpf Huettinger Sp. z o.o. Zielonka 19
3695 Polimergraf Sp. z o.o. Jatne 19
3696 Pollux Sp. z o.o. Warszawa 19
3697 ECM Group Polska S.A. Warszawa 19
3698 AGPOL S.A. Warszawa 19
3699 Zakład Usług Technicznych Energoaudyt Sp. z o.o. Warszawa 19
3700 Wist Sp. z o.o. Warszawa 19
3701 Planeta Junior Central And Eastern Europe Sp. z o.o. Warszawa 19
3702 BYLINA Sp. z o.o. Warszawa 19
3703 Małgorzata Rentflejsz i Wspólnicy Spółka Komandytowa Warszawa 19
3704 Hurtownia Monika Górka i Wspólnicy S.J. Żuromin 19
3705 Agencja Wydawniczo-Reklamowa WPROST Sp. z o.o. Warszawa 19
3706 AWT International (Polska) Sp. z o.o. Warszawa 19
3707 Lizard Sp. z o.o. Spółka Komandytowa Warszawa 19
3708 JAGRAM S.A. Warszawa 19
3709 Rr Donnelley Polska Sp. z o.o. Warszawa 18
3710 EC Siekierki Spółdzielnia Budowlano – Mieszkaniowa Warszawa 18
3711 Rational Sp. z o.o. Warszawa 18
3712 Email Network Sp. z o.o. Warszawa 18
3713 Cembrit Sp. z o.o. Warszawa 18
3714 IDEO GROUP Sp. z o.o. Warszawa 18
3715 Oficyna Wydawnicza READ ME Włodzimierz Bińczyk Sp.J. Warszawa 18
3716 PPUH Interbud Sp. z o.o. Radom 18
3717 Wojskowe Zakłady Kartograficzne Sp. z o.o. Warszawa 18
3718 Miejski Zakład Oczyszczania w Pruszkowie Sp. z o.o. Pruszków 18
3719 El Padre Sp. z o.o. S.K. Warszawa 18
3720 Symbiona S.A. Warszawa 18
3721 ALFAKREDYT Sp. z o.o. Warszawa 18
3722 Fol-Plast Zawadka Sp. z o.o. sp.k. Pilawa 18
3723 Przedszkola Pomarańczowa Ciuchcia Sp. z o.o. sp.k. Warszawa 18
3724 DECAR Sp. z o.o. Warszawa 18
3725 Mavam 5 Marek Jarząbek Janki 18
3726 W.P.C. Sp. z o.o. Warszawa 18
3727 T4B Sp. z o.o. Warszawa 18
3728 Trecom Kraków Sp. z o.o. Warszawa 18
3729 Click – Pack Sp. z o.o. Warszawa 18
3730 Art Works Sp. z o.o. Łomianki 18
3731 Mprojekt Polska Sp. z o.o. Warszawa 18
3732 MULTIVITA Sp. z o.o. Warszawa 18
3733 Spółdzielnia Mieszkaniowa Lokatorsko – Własnościowa Mazowsze Ciechanów 18
3734 DPG Michał Zieliński, Marzena Adamczyk S.J. Warszawa 18
3735 SPOŁEM WARSZAWSKA SPÓŁDZIELNIA SPOŻYWCÓW WOLA Warszawa 18
3736 HTI BP Sp. z o.o. Warszawa S.K. Warszawa 18
3737 Akccept P.jusiński M.pyzel S.J. Warszawa 18
3738 Simplex Group Sp. z o.o. Warszawa 18
3739 Miejskie Przedsiębiorstwo Energetyki Cieplnej w Gostyninie Sp. z o.o. Gostynin 18
3740 PP1 Sp. z o.o. S.K. Warszawa 18
3741 Billmed Sp. z o.o. Warszawa 18
3742 Ipsen Poland Sp. z o.o. Warszawa 18
3743 Europejskie Konsorcjum Ubezpieczeniowe Sp. z o.o. Warszawa 18
3744 Administration Personnel Services Sp. z o.o. Warszawa 18
3745 Balticberg Consulting Sp. z o.o. S.K. Warszawa 18
3746 STOMED – Małgorzata Kobierska, Waldemar Kobierski S.J. Warszawa 18
3747 Przedsiębiorstwo Produkcyjno Usługowo Handlowe Trak Kwaśnik Tomasz Przerwa Zdzisław Sp. z o.o. Garbatka Długa 18
3748 Voke Sp. z o.o. Młodzieszyn 18
3749 KEMIN POLAND Sp. z o.o. Warszawa 18
3750 Polcasting Sp. z o.o. Warszawa 18
3751 WARNER BROS. Entertainment Polska Sp. z o.o. Warszawa 18
3752 Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji Sp. z o.o. Węgrów 18
3753 Eska Rock S.A. Warszawa 18
3754 Ingersoll-Rand Polska Sp. z o.o. Warszawa 18
3755 Siglo Sp. z o.o. Warszawa 18
3756 MEDIA GROUP Sp. z o.o. Warszawa 18
3757 Ladenbau Polska Sp. z o.o. Spółka Komandytowa Warszawa 18
3758 E.S.S.-Audio Sp. z o.o. Łomianki 18
3759 Invest-Mot Sp. z o.o. Warszawa 18
3760 Infusion.Pl A. Banaszkiewicz sp.j. Warszawa 18
3761 CEFARM Sp. z o.o. Warszawa 18
3762 Mielżyński Sp. z o.o. Warszawa 18
3763 Samodzielny Publiczny Kliniczny Szpital Okulistyczny w Warszawie Warszawa 18
3764 GRAFIKUS – Systemy Graficzne Sp. z o.o. Warszawa 18
3765 COLOR TRADING Sp. z o.o. Warszawa 18
3766 NIETEN SERWIS CELNY Sp. z o.o. S.K. Warszawa 18
3767 Sambra Health & Beauty Sp. z o.o. Warszawa 18
3768 Przedsiębiorstwo Handlowe Kanwa Adamczyk i S-Ka sp. j. Warszawa 18
3769 CC JENSEN Polska Sp. z o.o. Warszawa 18
3770 Holmes Place Poland Sp. z o.o. Warszawa 18
3771 RD Projekt Sp. z o.o. Spółka Komandytowa Warszawa 18
3772 ELJAKO – AL Sp. z o.o. Legionowo 18
3773 POL PERFECT Sp. z o.o. Warszawa 18
3774 Avemi Sp. z o.o. Warszawa 18
3775 Gminna Spółdzielnia w Zwoleniu Zwoleń 18
3776 Kiszeczka Sp. z o.o. Karczew 18
3777 Green Factory Bronisze Sp. z o.o. S.K. Bronisze 18
3778 Usługi Transportowe Marcin Chrabałowski Sp. z o.o. Warszawa 18
3779 Labstore Polska Sp. z o.o. Warszawa 18
3780 Parfum Company Sp. z o.o. S.K.A. Zakręt 18
3781 Kontekst Sp. z o.o. S.K. Warszawa 18
3782 Squire Patton Boggs Święcicki Krześniak sp.k. Warszawa 18
3783 MCX Serwis Sp. z o.o. Sp. Komandytowa Warszawa 18
3784 Transprojekt Warszawa Sp. z o.o. Biuro Projektowo – Badawcze Dróg i Mostów Warszawa 18
3785 Evobus Polska Sp. z o.o. Wolica 18
3786 Altaria Solutions Sp. z o.o. Warszawa 18
3787 Ż&K Proskene Sp. z o.o. Spółka Komandytowa Warszawa 18
3788 Zaborowski Sp. z o.o. Warszawa 18
3789 Metso Poland Sp. z o.o. Warszawa 18
3790 Teatr Wielki – Opera Narodowa Warszawa 18
3791 Point Of View Sp. z o.o. Spółka Komandytowa Piaseczno 18
3792 Tel-Kab Sp. z o.o. Spółka Komandytowa Pruszków 18
3793 Aldesa Polska Services Sp. z o.o. Warszawa 18
3794 GOLDENLINE Sp. z o.o. Warszawa 18
3795 Damak Kebab Sp. z o.o. Karolina 18
3796 Emerson Automation Solutions Final Control Polska Sp. z o.o. Warszawa 18
3797 ECO – WIND Sp. z o.o. Warszawa 18
3798 ZBM Inwestor Zastępczy S.A. Warszawa 18
3799 Przedsiębiorstwo Handlowo – Usługowe TRAFIKA S.J. T. Korszeń, G. Wiśniewski Siedlce 18
3800 Mundipharma Polska Sp. z o.o. Warszawa 18
3801 DEPOL Sp. z o.o. Warszawa 18
3802 Spółdzielnia Mieszkaniowa w Górze Kalwarii Góra Kalwaria 18
3803 Autogala Sp. z o.o. Warszawa 18
3804 Euro-Pegaz Sp. z o.o. Logistyka S.K. Warszawa 18
3805 Pfisterer Sp. z o.o. Płochocin 18
3806 Linvatec Polska SpWarszawa. z o.o. Warszawa 18
3807 Wyjątkowy Prezent Sp. z o.o. Warszawa 18
3808 Versatilis Sp. z o.o. Warszawa 18
3809 Bi – Met Sp. z o.o. Warszawa 18
3810 Prywatna Korporacja Inwestowania Sp. z o.o. Warszawa 18
3811 Beloil Polska Sp. z o.o. Warszawa 18
3812 P.P.H. Sonic Janina I Ewelina Stępniewska Sp.j. Warszawa 18
3813 PEGAS Sp. z o.o. Legionowo 18
3814 Ring Sp. z o.o. Warszawa 18
3815 MCI Capital Towarzystwo Funduszy Inwestycyjnych S.A. Warszawa 18
3816 Kadorna Sp. z o.o. Sp.K. Macierzysz 18
3817 SKRIVANEK Sp. z o.o. Warszawa 18
3818 Sonova Polska Sp. z o.o. Warszawa 18
3819 Futura Cargo Sp. z o.o. Warszawa 18
3820 Przemysłowy Instytut Maszyn Budowlanych Sp. z o.o. Kobyłka 18
3821 MDDP Michalik Dłuska Dziedzic i Partnerzy Spółka Doradztwa Podatkowego S.A. Warszawa 18
3822 Amnet Polska Sp. z o.o. Warszawa 18
3823 EXIMP Grzegorz Kuta, Marek Kuta Sp.J. Warszawa 18
3824 SEMICON Sp. z o.o. Warszawa 18
3825 Technokontakt Sp. z o.o. Szreńsk 18
3826 ATS Display Sp. z o.o. Wiązowna 18
3827 Avenir LTD Sp. z o.o. Warszawa 18
3828 SMS Sp. z o.o. Warszawa 18
3829 Ved Vehicle Engineering & Development Sp. z o.o. Spółka Komandytowa Warszawa 18
3830 Dragon Rouge Sp. z o.o. Warszawa 18
3831 Total Sec Sp. z o.o., Spółka Komandytowa Warszawa 18
3832 AD Trade S.A. Warszawa 17
3833 Tyrolit Poland Sp. z o.o. Warszawa 17
3834 Facebook Poland Sp. z o.o. Warszawa 17
3835 Jagiellońska Inwestycje Sp. z o.o. Warszawa 17
3836 Coface Poland Insurance Service Sp. z o.o. Warszawa 17
3837 Rolnicza Spółdzielnia Produkcyjna w Duchnicach Ożarów Mazowiecki 17
3838 Galapagos Sp. z o.o. Warszawa 17
3839 MANROLAND POLSKA Sp. z o. o. Wolica 17
3840 DELTA SPORT WRONA Sp.J. Siedlce 17
3841 APP-Projekt S.A. Warszawa 17
3842 EBSCO Sp. z o.o. Warszawa 17
3843 Techdent Center Tasiemski Piotr, Tasiemski Jakub sp.j. Warszawa 17
3844 Instytut Chemii Organicznej PAN Warszawa 17
3845 Seahouse Sp. z o.o. Ząbki 17
3846 PSW Sp. z o.o. Warszawa 17
3847 Enterprise Investors Sp. z o.o. Warszawa 17
3848 Jarpol S.A. Budownictwo Drogowe Warszawa 17
3849 Waberer’s Polska Sp. z o.o. Warszawa 17
3850 PHU DUET Sp. z o.o. Mława 17
3851 Deutsche Services Polska Sp. z o.o. Warszawa 17
3852 Pamexpol Sp. z o.o. Warszawa 17
3853 Peronelle Investment Sp. z o.o. S.K. Warszawa 17
3854 IMMOŻOLI Sp. z o.o. Warszawa 17
3855 Filharmonia Narodowa Warszawa 17
3856 EL POPO Agnieszka Kręglicka i Marcin Kręglicki Sp.J. Warszawa 17
3857 Żuromińskie Zakłady Komunalne Sp. z o.o. Żuromin 17
3858 Hay Group Sp. z o.o. Warszawa 17
3859 Questa Sp. z o.o. sp.k. Warszawa 17
3860 Budownictwo Maciejak Sp. z o.o. sp.k. Piaseczno 17
3861 Schreder Polska Sp. z o.o. Warszawa 17
3862 Trilux Polska Sp. z o.o. Warszawa 17
3863 AlejaSamochodowa.pl S.A. Warszawa 17
3864 Film Produkcja Sp. z o.o. Warszawa 17
3865 Euro-Truck Sp. z o.o. Warszawa 17
3866 AP DEVELOPMENT SPÓŁKA Z O.O. Warszawa 17
3867 Syncron Poland Sp. z o.o. Warszawa 17
3868 PW MS – Ortis Produkt S.J. Dziekanów Leśny 17
3869 Warmos Sp. z o.o. Warszawa 17
3870 Banfi Sp. z o.o. Warszawa 17
3871 WADIM PLAST Narojek S.J. Reguły 17
3872 ARDO S.A. Warszawa 17
3873 Medicon Sp. z o.o. Radom 17
3874 Streetcom Polska Sp. z o.o. Warszawa 17
3875 Motivation Direct Sp. z o.o. Warszawa 17
3876 Firma Piekarz sp.j. Warszawa 17
3877 Farm-Tucz B. Z. Budka S.J. Kobyla Łąka 17
3878 BELCHIM CROP PROTECTION POLAND Sp. z o.o. Warszawa 17
3879 Polman S.A. Warszawa 17
3880 Mold WB Sp. z o.o. S.K. Warszawa 17
3881 Midas Pharma Polska Sp. z o.o. Warszawa 17
3882 LEDIBERG Sp. z o.o. Warszawa 17
3883 Agroserw Beata Katana, Paweł Jendrzejczak Sp. J. Kozietuły Nowe 17
3884 Elektrix S.A. Warszawa 17
3885 Ventus Berdzik Parzelski S.J. Radom 17
3886 PMICOMBERA Sp. z o.o. Warszawa 17
3887 Aries Motor Sp. z o.o. Warszawa 17
3888 Flybrokers Sp. z o.o. Wolica 17
3889 Pexim Sp. z o.o. Stare Babice 17
3890 W & J Wiśniewski Sp. z o.o. Mościska 17
3891 Grupa Producentów Warzyw Primavega Sp. z o.o. Wróblewo-Osiedle 17
3892 Expans Sp. z o.o. Warszawa 17
3893 Remex Sp. z o.o. S.K. Mińsk Mazowiecki 17
3894 Thameling Group Poland Sp. z o.o. S.K. Warszawa 17
3895 Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowe Wr Sp. z o.o. Przasnysz 17
3896 ABC Events Sp. z o.o. S.K. Warszawa 17
3897 Aquaclean Poland Sp. z o.o. Warszawa 17
3898 ZŁOTA KURKA Sp. z o.o. Bieżuń 17
3899 ARLEN S.A. Warszawa 17
3900 Otwocka Spółdzielnia Handlowa Otwock 17
3901 99rent Sp. z o.o. Warszawa 17
3902 POLPAK POLAND Sp. z o.o. Warszawa 17
3903 Apotex Polska Sp. z o.o. Warszawa 17
3904 Ledin Sp. z o.o. sp.k. Ostrołęka 17
3905 BRAT – MET S.J. Radom 17
3906 WARBUD – Beton Sp. z o.o. Warszawa 17
3907 Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe Rawski Józefów 17
3908 Centrum Medyczne Żelazna Sp. z o.o. Warszawa 17
3909 Est Energy Sp. z o.o. S.K. Otwock 17
3910 Drims J. Domański D. Domańska sp.j. Ząbki 17
3911 Raf Trans S.J. Warszawa 17
3912 GO Towarzystwo Funduszy Inwestycyjnych S.A. Warszawa 17
3913 BIOMED Wytwórnia Surowic i Szczepionek Sp. z o.o. Warszawa 17
3914 Biuro Projektów Kazimierski i Ryba S.J. Warszawa 17
3915 Clickad S.A. Warszawa 17
3916 Media – Tech Polska Sp. z o.o. Warszawa 17
3917 Belise Investments Sp. z o.o. Warszawa 17
3918 Dekofilm Polska Sp. z o.o. Warszawa 17
3919 Bioticom Sp. z o.o. Warszawa 17
3920 Loos Centrum Sp. z o.o. Warszawa 17
3921 Spółdzielnia Mieszkaniowa Oś Saska Warszawa 17
3922 Zakład Usługowo Handlowy Instalatorstwo i Artykuły Elektryczne Wiśniewski Nidzica Sp. z o.o. Ożarów Mazowiecki 17
3923 SKLEP SPOŻYWCZO – PRZEMYSŁOWY BARTOSZ LELENO, WIESŁAWA LELENO SPÓŁKA JAWNA Leszno 17
3924 Ośrodek Wdrożeń Ekonomiczno – Organizacyjnych Budownictwa Promocja Sp. z o.o. Warszawa 17
3925 Brand Stores Sp. z o.o. Warszawa 17
3926 Forbis Group Sp. z o.o. Warszawa 17
3927 P.H. Paulina Napert S. J. Warszawa 17
3928 Premac Sp. z o.o. Warszawa 17
3929 Medicart Healthcare Sp. z o.o. Warszawa 17
3930 SIRTEL Sp. z o.o. Warszawa 17
3931 Opti Towarzystwo Funduszy Inwestycyjnych S.A. Warszawa 17
3932 Juvenes Spółdzielnia Budowlano – Mieszkaniowa Warszawa 17
3933 Sun & Snow sp. z o.o. Warszawa 17
3934 BRAND CONNECTION Sp. z o.o. Warszawa 17
3935 Essilor Polonia Sp. z o.o. Warszawa 17
3936 Strabag Property And Facility Services Sp. z o.o. Pruszków 17
3937 Zdalny Serwis Sp. z o.o. Warszawa 17
3938 Szpańscy Jerzy, Jacek, Dawid Czystość S.J. Wołomin 17
3939 Intruck Sp. z o.o. Warszawa 17
3940 Altavia Polska Sp. z o.o. Warszawa 17
3941 Pretius Sp. z o.o. Spółka Komandytowa Warszawa 17
3942 Secura B.C. Sp. z o.o. Warszawa 17
3943 ART-SERVICE Okna, Drzwi, Bramy Artur Majewski i Wspólnicy S.J. Radom 17
3944 FBH Sp. z o.o. S.K. Jankowice 17
3945 CEG-TOR K. Szubierajski i Spółka Sp.J. Sieraków 17
3946 Graco Sp. z o.o. Warszawa 17
3947 Serwal Sp. z o.o. Warszawa 17
3948 Rusak Business Services Sp. z o.o. Warszawa 17
3949 Poltarex Polskie Drewno Sp. z o.o. Warszawa 17
3950 Eversis Sp. z o.o. Warszawa 17
3951 Poręczenia Kredytowe Sp. z o.o. Warszawa 17
3952 Lgc Standards Sp. z o.o. Kiełpin 17
3953 Bukowińska Development Sp. z o.o. Warszawa 17
3954 Roma Robert Biegański, Małgorzata Biegańska S.J. Warszawa 16
3955 IGP Pulvertechnik Polska Sp. z o.o. Siestrzeń 16
3956 NCAB Group Polska Sp. z o.o. Piaseczno 16
3957 Nt Serwis Sp. z o.o. sp.k. Warszawa 16
3958 Bottcher Polska Sp. z o.o. Błonie 16
3959 Elektrownia Wiatrowa Eol Sp. z o.o. Warszawa 16
3960 Karol Eryk Kamiński Siedlce 16
3961 Schubert Music Publishing Sp. z o.o. Warszawa 16
3962 Rolnicza Spółdzielnia Produkcyjna Ogrodnik w Woli Worowskiej Wola Worowska 16
3963 MCK 9999 Sp. z o.o. Warszawa 16
3964 PELCOWIZNA Wiesław Giler Sp.J. Warszawa 16
3965 Hopi Pl Poland Sp. z o.o. Warszawa 16
3966 Luwix Zajkowski S.J. Nowy Dwór Mazowiecki 16
3967 Ventia Sp. z o.o. Warszawa 16
3968 Agro-Handlowiec Szymańscy Sp. z o.o. Nr 1 S.K.A. Wyszków 16
3969 Comex Sp. z o.o. Warszawa 16
3970 Logos Sp. z o.o. Płock 16
3971 Motpol Sp. z o.o. sp.k. Płońsk 16
3972 TB Nieruchomości Sp. z o.o. Wolica 16
3973 METMAX Sp. z o.o. S.K. Grodzisk Mazowiecki 16
3974 Multi-Production sp. z o.o. Piaseczno 16
3975 ELMET Sp. z o.o. Warszawa 16
3976 MWV Poland Sp. z o.o. Warszawa 16
3977 Ventosystem Sp. z o.o. S.K. Warszawa 16
3978 Intec Projekt Sp. z o.o. Warszawa 16
3979 BJM Sp. z o.o. Wołomin 16
3980 Proffico Sp. z o.o. Warszawa 16
3981 Blue Projects Sp. z o.o. Warszawa 16
3982 Nowostal Sp. z o.o. Domaniewice 16
3983 Code Quest Sp. z o.o. Warszawa 16
3984 Amargo Sp. z o.o. Spółka Komandytowa Koprki 16
3985 DIL Polska Baumanagement Sp. z o.o. Warszawa 16
3986 Niezależne Wydawnictwo Polskie Sp. z o.o. Warszawa 16
3987 Therm-Trade Sp. z o.o. Spółka Komandytowa Komorów 16
3988 TN Inwestycje Sp. z o.o. Nieruchomości S.K. Warszawa 16
3989 TEKA POLSKA Sp. z o.o. Pruszków 16
3990 Simens Industry Software Sp. z o.o. Warszawa 16
3991 Spółdzielnia Mieszkaniowa Lokatorska – Własnościowa Jubilatka Maków Mazowiecki 16
3992 Orle Pióro Sp. z o.o. Warszawa 16
3993 Schmersal – Polska S.J. Warszawa 16
3994 A. i Z. Maryniak sp.j. Warszawa 16
3995 Protor Merkury Galas Rogalski sp.j. Radom 16
3996 Bright Investments Sp. z o.o. Spółka Komandytowa Warszawa 16
3997 SIGMA – NOT Sp. z o.o. Wydawnictwo Czasopism i Książek Technicznych Warszawa 16
3998 Lta Doradztwo Prawne Dopierała i Wspólnicy Sp.k. Warszawa 16
3999 ELEKTRO INSTAL RPS Sp. z o.o. Jabłonna 16
4000 Angermayr Polska Sp. z o.o. Warszawa 16
4001 Saga Auto Sp. z o.o. Warszawa 16
4002 Kathrein Poland Sp. z o.o. Warszawa 16
4003 Burgo Polska Sp. z o.o. Warszawa 16
4004 KOMPAN.PL Sp. z o.o. Warszawa 16
4005 Sels Sp. z o.o. Spółka Komandytowa Warszawa 16
4006 Amadeus Polska Sp. z o.o. Warszawa 16
4007 Aleksander IV Sp. z o.o. Spółka Komandytowa Warszawa 16
4008 REMO – CAR Sp. z o.o. Święcice 16
4009 GK Hair Polska Sp. z o.o. Warszawa 16
4010 Can Agri Sp. z o.o. S.K. Małopole 16
4011 Krajowa Agencja Poszanowania Energii S.A. Warszawa 16
4012 Spółdzielnia Budownictwa Mieszkaniowego Południowa Warszawa 16
4013 ROEDL, Majchrowicz-Bączyk, Kancelaria Prawna Spółka Komandytowa Warszawa 16
4014 Viva-Zip Sp. z o.o. Kiełpin 16
4015 Platinum Towers Management sp. z o.o. Warszawa 16
4016 LACROIX – OPAKOWANIA Sp. z o.o. Ostrołęka 16
4017 IMPERIAL TRADE WYSOCKI SPÓŁKA JAWNA Zbuczyn 16
4018 Metrohm Polska Sp. z o.o. Opacz-Kolonia 16
4019 Tema 2 Sp. z o.o. Warszawa 16
4020 GTM-Mobil M-T T. Walisiewicz S.K. Warszawa 16
4021 ATM Studio Sp. z o.o. Warszawa 16
4022 Tur-Bud Development Sp. z o.o. Spółka Komandytowa Warszawa 16
4023 Panaceum Jaszczuk S.J. Piastów 16
4024 Mana Solid Invest Sp. z o.o. Warszawa 16
4025 Agencja Rynku Energii S.A. Warszawa 16
4026 Mennica Skarbowa S.A. Warszawa 16
4027 Welsi Bus Poland Sp. z o.o. Warszawa 16
4028 FENIKS Sp. z o.o. F P H U Radom 16
4029 BT Sp. z o.o. JAKOMEX S.K. Reguły 16
4030 Pall – Poland Sp. z o.o. Warszawa 16
4031 Krajowy Obrót Papierów Wartościowych Sp. z o.o. sp.k. Warszawa 16
4032 Zimmerman I Wspólnicy Spółka Komandytowa Warszawa 16
4033 RANBAXY (POLAND) Sp. z o.o. Warszawa 16
4034 Zakład Instalacji Sieci Gazowych, Wodno – Kanalizacyjnych, Energetycznych, Handlu i Usług S.J. Ciechanów 16
4035 A.B. Berren – Handlowy Sp. z o.o. Michałowice 16
4036 COMMUNICATION UNLIMITED Sp. z o.o. Warszawa 16
4037 Renta Sp. z o.o. Warszawa 16
4038 METALS MINERALS Sp. z o.o. Warszawa 16
4039 THALGO POLAND Sp. z o.o. Michałowice 16
4040 Przedsiębiorstwo Robót Drogowo-Budowlanych S.A. Gostynin 16
4041 BASTION ADVISORY SPÓŁKA Z O.O. Warszawa 16
4042 Kancelaria Prawnicza Maciej Panfil i Partnerzy Spółka Komandytowa Warszawa 16
4043 M. P. Polska Sp. z o.o. Warszawa 16
4044 Agencja Reklamowa Pemape Sp. z o.o. Warszawa 16
4045 Klepierre Management Polska Sp. z o.o. Warszawa 16
4046 Vivenge Sp. z o.o. Siedlce 16
4047 Stiebel Eltron – Polska Sp. z o.o. Warszawa 16
4048 AUTO ŻOLIBORZ Sp. z o.o. Autoryzowany Dealer OPLA Warszawa 16
4049 Simply Service Sp. z o.o. Warszawa 16
4050 GM 5 Developers Sp. z o.o. Warszawa 16
4051 BELL Sp. z o.o. Józefów 16
4052 Anters Sp. z o.o. Warszawa 16
4053 Com Development Sp. z o.o. Warszawa 16
4054 Solski Communications Sp. z o.o. Warszawa 16
4055 Inquel Sp. z o.o. S.K. Warszawa 16
4056 Centrum Rozwojowo – Wdrożeniowe – TELESYSTEM – MESKO Sp. z o.o. Lubiczów 16
4057 Q4Y S.A. Urzut 16
4058 IM 40 Sp. z o.o. Warszawa 16
4059 JP Contracting Sp. z o.o. Warszawa 16
4060 Interchange Polska Sp. z o.o. Warszawa 16
4061 Jarton Sp. z o.o. Warszawa 16
4062 RED Prawn Sp. z o.o. Warszawa 16
4063 Emso Sp. z o.o. S.K. Mościska 16
4064 SGB Posadzki Przemysłowe Sp. z o.o. S.K. Gostynin 16
4065 EXPRESSLOGIC J. T. Czajka S.J. Stare Opole 16
4066 Cezar Sp. z o.o. Warszawa 16
4067 Edes Sp. z o.o. Mińsk Mazowiecki 16
4068 Reprise Media Sp. z o.o. Warszawa 16
4069 ALTKOM AKADEMIA S.A. Warszawa 16
4070 Krajowy Związek Rewizyjny Spółdzielni Spożywców SPOŁEM Warszawa 16
4071 Sicame Polska Sp. z o.o. Warszawa 16
4072 Bms Sp. z o.o. Warszawa 16
4073 Traf-Zakłady Wzajemne Sp. z o.o. Warszawa 16
4074 HUVEPHARMA Polska Sp. z o.o. Warszawa 16
4075 KOMPLEX – TORUS Sp. z o.o. Warszawa 16
4076 T2S Sp. z o.o. Warszawa 16
4077 Przedsiębiorstwo Wodno-Kanalizacyjno-Ciepłownicze w Pionkach Sp. z o.o. Pionki 16
4078 EMGO Franciszek Solka Radosław Kopryjaniuk S.J. Siedlce 16
4079 Uni – Pack Maciejko S.J. Piaseczno 16
4080 Wojskowy Instytut Chemii I Radiometrii Warszawa 16
4081 Medgen Kamila Czerska I Wspólnicy S.K. Warszawa 16
4082 Zakład Techniki Cieplnej I Chłodniczej Klima Sp. z o.o. Łomianki 16
4083 Mas-Pol Przesmycki Leszek, Przesmycki Antoni, Przesmycka Anna, Przesmycka Janina, Łukasiak Sławomir, Łukasiak Magdalena sp. j. Kałuszyn 16
4084 Agencja Artystyczna MTJ Tomasz Bujak i Maciej Pluciński S.J. Warszawa 16
4085 Air Club Centrum Podróży Sp. z o.o. Warszawa 16
4086 Shalom Travel Service Sp. z o.o. Warszawa 16
4087 Dachmur Nowosiński, Steczkowski sp.j. Jabłonna 16
4088 Grayling Poland Sp. z o.o. Warszawa 16
4089 YG-1 Poland Sp. z o.o. Warszawa 16
4090 REMO KOTŁY MALITA Sp. z o.o. Warszawa 16
4091 Świgoniak S.J. Nasielsk 16
4092 ANB Sp. z o.o. Warszawa 16
4093 AMB Group Polska Sp. z o.o. Warszawa 16
4094 Sales Group Sp. z o.o. Warszawa 16
4095 Dexion Polska Sp. z o.o. Warszawa 16
4096 PRZEDSIĘBIORSTWO PRODUKCYJNO HANDLOWO USŁUGOWE TARTAK IMPORT-EXPORT JERZY ABRAMCZYK Wólka-Folwark 16
4097 Nerło Sp. J. Nadma 15
4098 STOCKI Przedsiębiorstwo Budowlane Sp. z o.o. Otwock 15
4099 Miejski Zakład Gospodarki Mieszkaniowej T B S Sp. z o.o. Płock 15
4100 Cd S.A. Warszawa 15
4101 DIGIPRINT Sp. z o.o. Hornówek 15
4102 BERLING PROMOTIONS Sp. z o.o. Warszawa 15
4103 Prodlew Sp. z o.o. Warszawa 15
4104 Piekarnia Kurpiowska Serafin Żubrowski S.K. Serafin 15
4105 180heartbeats/JVM Sp. z o.o. Spółka Komandytowa Warszawa 15
4106 EL-SAM B. Szlachetka, J. Zalewski S.J. Ostrołęka 15
4107 Ubisoft GmbH Sp. z o.o. Oddział w Polsce Warszawa 15
4108 Confirme Sp. z o.o. Warszawa 15
4109 Sfm Filtry Łuczak Sp. z o.o. Stara Wieś 15
4110 Axalta Coating Systems Poland Sp. z o.o. Warszawa 15
4111 Fami Polska Sp. z o.o. Warszawa 15
4112 Ebeko Sp. z o.o. S.K. Dębe Wielkie 15
4113 Sleever International Sp. z o.o. Karczew 15
4114 OWL International Sp. z o.o. Warszawa 15
4115 TEDEX S.A. Warszawa 15
4116 Polman, A. Cellary, E. Wysoczańska, M. Cellary, Sp.J. Michałowice 15
4117 ETC – PZL AEROSPACE INDUSTRIES Sp. z o.o. Warszawa 15
4118 P P H Kovis Sp. z o.o. Kotuń 15
4119 PLANETA Sp. z o.o. Warszawa 15
4120 Project Sp. z o.o. Warszawa 15
4121 OMRON ELECTRONICS Sp. z o.o. Warszawa 15
4122 Tadeo Tadeusz Staśkiewicz Warszawa 15
4123 ELDORADO COMPUTERS Sp.J. Rafał Grabowski Warszawa 15
4124 Lapena Nagorka S.J. Warszawa 15
4125 Wabo Sp. z o.o. Warszawa 15
4126 Poligrafia Kłyszewski Justyn i Połosak Andrzej Sp.J. Otwock 15
4127 SCAWAR Sp. z o.o. Warszawa 15
4128 Ortocentrum Sp. z o.o. Babice Nowe 15
4129 SPOŁEM PSS Grodzisk Mazowiecki 15
4130 MEDIGEN Sp. z o.o. Diagnostyka Molekularna Warszawa 15
4131 Polko Piotr Polkowski Radzymin 15
4132 BAXTOM Sp. z o.o. Mława 15
4133 Asm Sales Force Agency Sp. z o.o. Warszawa 15
4134 Analizy Online S.A. Warszawa 15
4135 Firma Handlowo-Produkcyjno-Usługowa KALTRUS Sp.J. W. Zaorski i L. Buks w Wyszogrodzie Wyszogród 15
4136 EBARA POMPY POLSKA Sp. z o. o. Warszawa 15
4137 Etigraf Sp. z o.o. Sulejówek 15
4138 Waneko Sp. z o.o. Warszawa 15
4139 Viega Sp. z o.o. Warszawa 15
4140 PMB Polski Dom Sp. z o.o. Mława 15
4141 Drukarnia Perfekt S.A. Warszawa 15
4142 GWD Concept Sp. z o.o. Warszawa 15
4143 Polski Instytut Sztuki Filmowej Warszawa 15
4144 KALES AIRLINE SERVICES Sp. z o.o. Warszawa 15
4145 Spółdzielnia Hale Banacha Warszawa 15
4146 Papaya Films Sp. z o.o. Warszawa 15
4147 G. POLAND Sp. z o.o. Warszawa 15
4148 Robyg Księgowość Sp. z o.o. Warszawa 15
4149 DROTEX Sp. z o.o. Warszawa 15
4150 PPU Redox Sp. z o.o. Warszawa 15
4151 TB Truck & Trailer Serwis Sp. z o.o. Wolica 15
4152 Zakład Mleczarski Figand Leszek Figarski i Wspólnicy sp.j. Wolanów 15
4153 LW Development Sp. z o.o. IV S.K.A. Warszawa 15
4154 Amir Sp. z o.o. Warszawa 15
4155 Getmor Sp. z o.o. Spółka Komandytowa Chrzanowo 15
4156 Sugarfree Sp. z o.o. Warszawa 15
4157 Hurtownia Roman Solecki i Szurnik S. J. Radom 15
4158 Logopak East Sp. z o.o. Warszawa 15
4159 Publicis Lion Sp. z o.o. Warszawa 15
4160 Edwards Lifesciences Poland Sp. z o.o. Warszawa 15
4161 Medihelp Sp. z o.o. Warszawa 15
4162 Emerlog Sp. z o.o. Warszawa 15
4163 ABER Sp. z o.o. Warszawa 15
4164 CD Cafe Sp. z o.o. S.K. Piaseczno 15
4165 Optimo Polska Sp. z o.o. Warszawa 15
4166 Polski Transport Ciężarowy Sp. z o.o. Warszawa 15
4167 Spółdzielnia Mieszkaniowa Domhut Warszawa 15
4168 BIO PLANET S.A. Wilkowa Wieś 15
4169 Normbud Sp. z o.o. S.K. Warszawa 15
4170 ROSA-MET RADOM Sp. z o.o. Radom 15
4171 EKO-WITAL Sp. z o.o. Warszawa 15
4172 Warszawska Spółka Usług Samochodowych Warsus Sp. z o.o. Warszawa 15
4173 KORPORACJA WSCHÓD Sp. z o.o. Warszawa 15
4174 Peter-Star Sp. z o.o. I Spółka sp.k. Szydłowiec 15
4175 Przedsiębiorstwo Robót Drogowych Regionalne Drogi Podlaskie Sp. z o.o. Siedlce 15
4176 Red 8 Digital Sp. z o.o. Warszawa 15
4177 DHT K. Nowak S.J. Warszawa 15
4178 Bieniak Smołuch Wielhorski Wojnar i Wspólnicy S.K. Warszawa 15
4179 Fundament Service Jacek Tomicki Ryszard Gnyszka sp.j. Pruszków 15
4180 WEKTRA Marek Brzozowski S.J. Płock 15
4181 Przedsiębiorstwo Karbon Ferenc Sp.J. Małkinia Górna 15
4182 Polmedic Sp. z o.o. Radom 15
4183 Paradowscy AMP Sp.J. Warszawa 15
4184 Pracownia Testów Psychologicznych Polskiego Towarzystwa Psychologicznego Sp. z o.o. Warszawa 15
4185 Odrodzenie Spółdzielnia Mieszkaniowa Warszawa 15
4186 Przedsiębiorstwo Energetyki Cieplnej Sochaczew Sp. z o.o. Sochaczew 15
4187 Simple Holding Sp. z o.o. Warszawa 15
4188 Fortuna Familia Ciota S.J. Warszawa 15
4189 Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Skrawmet W.Olejniczak, S.Solka I J.Stachurski Sp.J. Sierpc 15
4190 Tarsago Polska Sp. z o.o. Warszawa 15
4191 Eastprod Société A Responsabilité Limitée sp.k. Warszawa 15
4192 Drewup Sp. z o.o. Pionki 15
4193 Milan Polska Sp. z o.o. Raszyn 15
4194 Zurad Sp. z o.o. Ostrów Mazowiecka 15
4195 Mar – Koks S.J. Zielonka 15
4196 Gospodarstwo Rolne Jegliński Sp. z o.o. Kondrajec Pański 15
4197 Top-4 Sp. z o.o. Warszawa 15
4198 KERANISS Sp. z o.o. Warszawa 15
4199 Babka Medica Sp. z o.o. S.K. Warszawa 15
4200 P.U.H. Kips sp.j. Przemysław Borek, Kinga Borek-Wilczyńska Wyszków 15
4201 Comensal Sp. z o.o. Warszawa 15
4202 GDS Green Delta Shipping Polska Sp. z o.o. Warszawa 15
4203 Sawex Sp. z o.o. Foods sp.k. Warszawa 15
4204 Towarzystwo Budownictwa Społecznego Sp. z o.o. z siedzibą w Ciechanowie Ciechanów 15
4205 CMI Defence Polska Sp. z o.o. Warszawa 15
4206 KONVERS Sp. z o.o. Warszawa 15
4207 Trinac Polska Sp. z o.o. Warszawa 15
4208 Atrax R. Gajdasik M. Książek S.J. Blizne Łaszczyńskiego 15
4209 Thormex Sp. z o.o. Warszawa 15
4210 PHP ALEXIS S.J. Warszawa 15
4211 Arboleda Sp. z o.o. Warszawa 15
4212 Sceno Kreacje Sp. z o.o. Warszawa 15
4213 RAVAK POLSKA S.A. Kałęczyn 15
4214 IMED POLAND Sp. z o.o. Warszawa 15
4215 Universal Express Relocations Sp. z o.o. Warszawa 15
4216 PHU GÓRMAX Sławomir Góral i Wspólnicy S.J. Węgrów 15
4217 Media Markt Polska Sp. z o.o. Kielce Spółka Komandytowa Warszawa 15
4218 Csi Serwis Zbigniew Aleksandrowicz sp.j. Warszawa 15
4219 Media Markt Polska Sp. z o.o. Łódź I Spółka Komandytowa Warszawa 15
4220 Polska Grupa Elektryczna FORUM – RONDO Sp. z o.o. Morszków 15
4221 AM Art – Media Agencja PR Sp. z o.o. Warszawa 15
4222 Aluminium SPS Pająk i Wspólnik sp.j. Radom 15
4223 Travel Projekt Sp. z o.o. Warszawa 15
4224 Fiserv Polska Sp. z o.o. Warszawa 15
4225 SAMSEL I SYN Stanisław Samsel, Mariusz Samsel S.J. Ostrołęka 15
4226 Spółdzielnia Mieszkaniowa Marokańska Warszawa 15
4227 Printmax D. Kunysz, A. Szor S.J. Warszawa 15
4228 Matexi Polska I Sp. z o.o. Romera S.K. Warszawa 15
4229 Rolno – Spożywczy Rynek Hurtowy S.A. Radom 15
4230 Kraton Polymers North East Europe Sp. z o.o. Warszawa 15
4231 Brill AV Media Sp. z o.o. Warszawa 15
4232 Attis Broker Sp. z o.o. Warszawa 15
4233 Belgrove Sp. z o.o. Warszawa 15
4234 Spółdzielnia Mieszkaniowa w Mszczonowie Mszczonów 15
4235 PL Sp. z o.o. Warszawa 15
4236 Auto-Test Sp. z o.o. Spółka Komandytowa Brzeście Nowe 15
4237 NOVA Technologie Obiektowe R. Niemyjski & P. Aninowski S.J. Wołomin 15
4238 Eltech Hurtownia Materiałów Elektrycznych R.Jastrzębski, I.Ziomek sp.j. Radom 15
4239 JET Sp. z o.o. Warszawa 15
4240 Intrum Justitia Towarzystwo Funduszy Inwestycyjnych S.A. Warszawa 15
4241 Tejbrant Polska Sp. z o.o. Wyszków 15
4242 Battara Bartoszek Kuliński BBK Kancelaria Radców Prawnych I Adwokatów Spółka Partnerska Warszawa 15
4243 Instytut Maszyn Spożywczych Sp. z o.o. Warszawa 15
4244 Głuchowski Group Sp. z o.o. Nowosielec 15
4245 Ultimat Spirits Poland Sp. z o.o. Warszawa 15
4246 Lechpol Logistics Marcin Leszek Spółka Komandytowa Miętne 15
4247 Cartrack Polska Sp. z o.o. Warszawa 14
4248 Senator Group Sp. z o.o. S.K. Radzymin 14
4249 Materna Communications Sp. z o.o. Warszawa 14
4250 F.B.I. TASBUD S.A. Warszawa 14
4251 NOVUS Polska Sp. z o.o. Warszawa 14
4252 Brandex Sp. z o.o. Warszawa 14
4253 Spółdzielnia Mieszkaniowa Szczęśliwice Warszawa 14
4254 Erekta Budownictwo Sp. z o.o. Warszawa 14
4255 Merkury Krzysztof Piątkowski, Edwarda Wróbel sp. j. Nasielsk 14
4256 Temrex-Dynatech Sp. z o.o. Nadarzyn 14
4257 LABORO PLUS Sp. z o.o. Warszawa 14
4258 MIROL Sp. z o.o. Ogorzelice 14
4259 Motgum S.J. Józefów 14
4260 ZM Transport Ptm Sp. z o.o. sp.k. Wyszków 14
4261 Prodigious Sp. z o.o. Warszawa 14
4262 ASCOT POLSKA Sp. z o.o. Warszawa 14
4263 Aqua Lab A.Sierzputowski i Wspólnicy S.J. Warszawa 14
4264 Galilu sp.j. – Warynia Grela, Agnieszka Łukasik Warszawa 14
4265 Axxon Sp. z o.o. Warszawa 14
4266 MTX Sp. z o.o. S.K.A. Warszawa 14
4267 Anna A.A. Sp. z o.o. S.K. Stanisławów Pierwszy 14
4268 Instytut Podstawowych Problemów Techniki PAN Warszawa 14
4269 Bestservice Sp. z o.o. Warszawa 14
4270 Perun S.A. Warszawa 14
4271 Merservice Sp. z o.o. Warszawa 14
4272 ALBUD – Ryszard Strąk S.J. Wołomin 14
4273 Spiżarnia Smakosza, Natural Sweet Good Sp. z o.o. S.K. Żuromin 14
4274 Greloch Jaworski Stanis Adwokaci Spółka Komandytowa Warszawa 14
4275 Ciepłownia Miejska Sp. z o.o. Szydłowiec 14
4276 Ntg Polar Road Sp. z o.o. Warszawa 14
4277 Unimot System Sp. z o.o. Warszawa 14
4278 Wine 4 You Sp. z o.o. Piaseczno 14
4279 Property Experts Sp. z o.o. Warszawa 14
4280 General Electric Poland Sp. z o.o. Warszawa 14
4281 INTERNITY S.A. Warszawa 14
4282 Instytut Medycyny Doświadczalnej i Klinicznej Im.Mirosława Mossakowskiego PAN Warszawa 14
4283 Sabic Poland Sp. z o.o. Warszawa 14
4284 Guy Carpenter & Company GmbH Sp. z o.o. Oddział w Polsce Warszawa 14
4285 Perfekton Ltd. sp.k. Warszawa 14
4286 Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Produkcyjno – Usługowe Inter – Sano Sp. z o.o. Królewiec 14
4287 Zarząd Pałacu Kultury i Nauki Sp. z o.o. Warszawa 14
4288 Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Gaber Bernard Gawkowski Wesoła 14
4289 Stel-Mark Sp. z o.o. Warszawa 14
4290 LOJACK S.A. Warszawa 14
4291 Redspol Sp. z o.o. Warszawa 14
4292 Zakład Energetyki Cieplnej Sp. z o.o. Ostrów Mazowiecka 14
4293 POLMET Sp. z o.o. Warszawa 14
4294 Dometic Poland Sp. z o.o. Warszawa 14
4295 Sellpoint Sp. z o.o. Warszawa 14
4296 Łempicka Mincewicz Ścibor Kancelaria Radców Prawnych sp.p. Warszawa 14
4297 BMB Sp. z o.o. Grójec 14
4298 Spółdzielnia Mieszkaniowa FENIX Warszawa 14
4299 ToRoPol Sp. z o.o. Warszawa 14
4300 Businessman Fun Club Sp. z o.o. Warszawa 14
4301 Horeca Group Sp. z o.o. sp.k. Warszawa 14
4302 Romi Sp. z o.o. Warszawa 14
4303 Sames Kremlin Sp. z o.o. Warszawa 14
4304 Sbc Europe Bis Sp. z o.o. S.K. Warszawa 14
4305 AGFA Sp. z o.o. Warszawa 14
4306 Federacja Związków Zawodowych Pracowników Mleczarstwa w Polsce Warszawa 14
4307 Glob360 Sp. z o.o. Warszawa 14
4308 Zakład Mięsny Źeleźniki Ratyńscy sp.j. Miedzna 14
4309 Impression Roads Sp. z o.o. Warszawa 14
4310 Industrial Center 9 Sp. z o.o. Warszawa 14
4311 Viands Sp. z o.o. Grójec 14
4312 Hydrohurt Sp. z o.o. Warszawa 14
4313 Zakład Elementów Sprężystych i Lotniczych Sp. z o.o. Warszawa 14
4314 Kancelaria Prawna P. Grzelka & Wspólnicy Spółka Komandytowa Warszawa 14
4315 ALAB LABORATORIA Sp. z o.o. Warszawa 14
4316 Grasp Group Sp. z o.o. Spółka Komandytowa Warszawa 14
4317 HAKO Sp. z o.o. Warszawa 14
4318 CONTRACTUS Sp. z o.o. Warszawa 14
4319 E – Instalacje Fabianowicz S.J. Warszawa 14
4320 Hollywood Rental Sp. z o.o. Sierpc 14
4321 Anika-Trans – Krzysztof Strzała, Anna Strzała – S.J. Sokołów Podlaski 14
4322 Sangaku Sp. z o.o. Spółka Komandytowa Warszawa 14
4323 Aston Chemicals Ltd. Sp. z o.o. Oddział w Polsce Warszawa 14
4324 Kancelaria Prawnicza A. Całus, A. Kratiuk, M. Szmelter I Wspólnicy Spółka Komandytowa Warszawa 14
4325 Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe DARGAZ Dariusz Smuniewski, Krystyna Smuniewska Sp.J. Sokołów Podlaski 14
4326 Technika Grzewcza i Sanitarna Piotr i Jarosław Gejcyg Sp.J. Żyrardów 14
4327 PHU Wysokiński Sp. z o.o. Warszawa 14
4328 Galeria Orkana Sp. z o.o. Warszawa 14
4329 Auto – Benz Sp. z o.o. Warszawa 14
4330 SPOŁEM Powszechna Spółdzielnia Spożywców Radom 14
4331 HMT Polska Sp. z o.o. Warszawa 14
4332 Silopol Płock Sp. z o.o. Płock 14
4333 Fire – Wall Sp. z o.o. sp.k. Józefów 14
4334 O-W S.A. Warszawa 14
4335 CORAM POLAND Sp. z o.o. Warszawa 14
4336 Mardom Home Sp. z o.o. S.K. Lipniki Stare 14
4337 INTER-ELEKTRO S.A. Urzut 14
4338 Zakład Inwestycji Organizacji Traktatu Północnoatlantyckiego Warszawa 14
4339 MINOS Jan Maciejczyk Sp.J. Radom 14
4340 Horizon New Media Sp. z o.o. S.K. Warszawa 14
4341 Hlb M2 Sp. z o.o. Tax & Audit sp.k. Warszawa 14
4342 Allenort Capital Fund Sp. z o.o. sp.k. Warszawa 14
4343 Metaltrade Sp. z o.o. Warszawa 14
4344 ASB Poland Sp. z o.o. Warszawa 14
4345 Pandora Jewelry Shared Services Sp. z o.o. Warszawa 14
4346 RABUGINO Sp. z o.o. Grodzisk Mazowiecki 14
4347 Cryoprofil S.A. Warszawa 14
4348 MEDIM Sp. z o.o. Piaseczno 14
4349 Knoechelmann Polska Stabilizacja Gruntowa Sp. z o.o. Radom 14
4350 Garrick Investments Sp. z o.o. Warszawa 14
4351 Diverse Cg Sp. z o.o. S.K. Warszawa 14
4352 Pol-Agro S. A. Mazowieckie Zakłady Przetwórstwa Rolno-Spożywczego Grójec 14
4353 Mir Trading Company Sp. z o.o. Warszawa 14
4354 Wavenet Sp. z o.o. Pruszków 14
4355 Spółdzielnia Mieszkaniowa Lokatorsko-Własnościowa Własne Mieszkanie w Błoniu Błonie 14
4356 Samex L. Cieślik sp.k. Warszawa 14
4357 Vilpol Sp. z o.o. Leoncin 14
4358 UNITRA Towarzystwo Handlowo-Przemysłowe S.A. Warszawa 14
4359 Hydrosan J. Klęczaj, E. Klęczaj, I. Klęczaj, J. Siara S.J. Radom 14
4360 FABA – DI Sp. z o.o. Baboszewo 14
4361 Avida Sp. z o.o. Warszawa 14
4362 Massive Design Sp. z o.o. Warszawa 14
4363 Sarmaticus Sp. z o.o. sp.k. Warszawa 14
4364 MAZDA MOTOR LOGISTICS EUROPE Sp. z o.o. Oddział w Polsce Warszawa 14
4365 Martis Consulting Sp. z o.o. Warszawa 14
4366 DHL Exel Supply Chain Trade (Poland) Sp. z o.o. Warszawa 14
4367 Swarovski Poland Sp. z o.o. Warszawa 14
4368 Marecki Ośrodek Zdrowia Sp. z o.o. Marki 14
4369 Thesar Systemy Informatyczne Sp. z o.o. Warszawa 14
4370 Skynet Polska Sp. z o.o. Warszawa 14
4371 Prima Power Central Europe Sp. z o.o. Czosnów 14
4372 Yamaha Music Europe Sp. z o.o. Oddział w Polsce Warszawa 14
4373 IMAWEX Sp. z o.o. S.K. Chrzanów Duży 14
4374 Bus & Truck Service Sp. z o.o. Wyględy 14
4375 Grupa Cbp Sp. z o.o. sp.k. Warszawa 14
4376 Vector Software Sp. z o.o. Warszawa 14
4377 Jakpol Jakub Ambroziak Gołymin-Ośrodek 14
4378 EXPO Service Sp. z o.o. Warszawa 14
4379 Techlab A.ostrzyżek, B.chmielowski Sp. J. Warszawa 14
4380 Andarex D. Nazarczuk, A. Mosiejczuk S.J. Sulejówek 14
4381 EKONIP Sp. z o.o. Radziejowice 14
4382 Pbf (Warsaw) Sp. z o.o. Warszawa 14
4383 Metbud-Gończyce Sp. z o.o. Gończyce 14
4384 Navigato R Marcin Pilaciński S.K.A. Warszawa 14
4385 Grifols Polska Sp. z o.o. Warszawa 14
4386 Eco Technologia Sp. z o.o. Warszawa 14
4387 Warner/Chappell Music Poland Sp. z o.o. Warszawa 14
4388 Fisher Dynamics Poland Sp. z o.o. Warszawa 14
4389 DAKU International Sp. z o.o. Warszawa 14
4390 Grupa MPT Sp. z o.o. Warszawa 14
4391 Hydro Centrum D. K. Koperscy, M. Mastalerz S.J. Mińsk Mazowiecki 14
4392 Zona Sp. z o.o. S.J. Warszawa 14
4393 Waryński Origin Sp. z o.o. Żelechów 14
4394 Marro Sp. z o.o. Warszawa 14
4395 Papilart Sp. z o.o. sp.k. Łomianki 14
4396 Kontrakt-Osh J. Gut, W. Haman, R. Zych sp.j. Warszawa 14
4397 PLANNJA Sp. z o.o. Żyrardów 14
4398 Sigma Business Consulting Sp. z o.o. Warszawa 14
4399 STAL – SERVICE Sp. z o.o. Warszawa 14
4400 Kantar Polska S.A. Warszawa 14
4401 Koenig & Bauer (Cee) Sp. z o.o. Warszawa 14
4402 Italian Corner-PS Sp. z o.o. Spółka Komandytowa Warszawa 14
4403 INTER – MAX SZCZERBA S.J. Pułtusk 14
4404 3 Topole Sp. z o.o. Dziekanów Leśny 14
4405 Dawsonrentals Polska Sp. z o.o. Warszawa 14
4406 Hurtownia BARTEK Ryszard Bartoszewicz, Marta Daczkowska Sp.J. Warszawa 14
4407 ANDA – DYSTRYBUCJA Sp. z o.o. Warszawa 14
4408 Mexad Sp. z o.o. Warszawa 14
4409 Gaz Sp. z o.o. Błonie 14
4410 Profilter Sp. z o.o. Piastów 14
4411 Electronic International Commerce Sp. z o.o. Warszawa 14
4412 Prolight Sp. z o.o. Pruszków 14
4413 Bernard Et Bernard Polska Sp. z o.o. Warszawa 14
4414 Verizon Polska Sp. z o.o. Warszawa 14
4415 Triplan Sp. z o.o. Warszawa 14
4416 Dav-Import E. Kopeć Sp. z o.o. S.K. Warszawa 14
4417 Szydłowiecka Spółdzielnia Mieszkaniowa w Szydłowcu Szydłowiec 14
4418 Intertek Poland Sp. z o.o. Warszawa 14
4419 Eurowater Sp. z o.o. Izabelin 14
4420 JANOSCHKA POLSKA Sp. z o.o. Góra Kalwaria 13
4421 Kloepfel Consulting Sp. z o.o. Warszawa 13
4422 Wasbruk S.J. Nasielsk 13
4423 SHOP LINE Sp. z o.o. Warszawa 13
4424 Zakład Przetwórstwa Mięsnego Smak Zdzisław I Krystyna Truskolascy – sp.j. w Troszynie Troszyn 13
4425 Agicom Sp. z o.o. Warszawa 13
4426 PSE Innowacje Sp. z o.o. Warszawa 13
4427 Bloomberg Poland Sp. z o.o. Warszawa 13
4428 NUNHEMS POLAND Sp. z o.o. Warszawa 13
4429 Real Line Rlm Sp. z o.o. sp. k. Warszawa 13
4430 Prochem Inwestycje Sp. z o.o. Warszawa 13
4431 Ewimi Böhm S.J. Warszawa 13
4432 ADT Group Sp. z o.o. Warszawa 13
4433 Alaris 1 Sp. z o.o. Warszawa 13
4434 AB FOTO Sp. z o.o. Warszawa 13
4435 TEXAGON Sp. z o.o. Janki 13
4436 Eurofryz Group Marczak-Misiewicz sp.j. Piaseczno 13
4437 Medical Finance Group S.A. Warszawa 13
4438 WAN 29 Sp. z o.o. Warszawa 13
4439 SKY.XS AIRCARGO SERVICES Sp. z o.o. Warszawa 13
4440 Kadimex Sp. z o.o. sp.k. Ząbki 13
4441 PRO-FLEX S.A. Ożarów Mazowiecki 13
4442 Ret-All Sp. z o.o. Warszawa 13
4443 CALANBAU TPI Sp. z o.o. Warszawa 13
4444 Haxel Events & Incentive Sp. z o.o. Warszawa 13
4445 Beton Stal Kopalnia Kruszywa – Ostrołęka Sp. z o.o. Ostrołęka 13
4446 Hotel Venecia Palace Hvp Sp. z o.o. S.J. Michałowice 13
4447 MIR-BUD BIS Michalski, Brzozowski Sp.J. Kobyłka 13
4448 Heliograf Sp. z o.o. Warszawa 13
4449 Miletis Polska Sp. z o.o. Turzyn 13
4450 Avoria Sp. z o.o. S.K. Warszawa 13
4451 Instytut Fizyki Plazmy i Laserowej Mikrosyntezy Im. Sylwestra Kaliskiego Warszawa 13
4452 Lux-Motor Oil A. Nieścior, J. Nieścior Sp. J. Pułtusk 13
4453 BENZOL Sp. z o.o. Ostrołęka 13
4454 Zakład Mięsny Rzeźnik – Wysocki Henryk i Wysocki Wojciech sp.j. Zbuczyn 13
4455 Accelevation WBD Sp. z o.o. Warszawa 13
4456 Rolmix-Mieczysław Głuchowski, Tadeusz Kicko, Krzysztof Rumik S.J. Łosice 13
4457 Testo Sp. z o.o. Pruszków 13
4458 Agata Sp. z o.o. Siedlce 13
4459 PHU GRAMAX Sp. z o.o. Mława 13
4460 U2 MEDIA Sp. z o.o. Warszawa 13
4461 Gowork.Pl Serwis Pracy Sp. z o.o. Warszawa 13
4462 Chłodnie Gomar Sp. z o.o. Radom 13
4463 PUNTO PRUSZYŃSKI Sp. z o.o. Michałowice 13
4464 Map Solutions Sp. z o.o. Legionowo 13
4465 Mera-Serwis SGL Sp. z o.o. Spółka Komandytowo Akcyjna Grodzisk Mazowiecki 13
4466 Eko-Raszyn Sp. z o.o. Gminne Przedsiębiorstwo Komunalne Raszyn 13
4467 Trilacolor Sp. z o.o. Warszawa 13
4468 Centrum Budowlane Bud-Rol Krystyna Dobkowska S.J. Płońsk 13
4469 Quadient Poland Sp. z o.o. Warszawa 13
4470 TDM Electronics S.A. Rembertów 13
4471 Centrum Medycyny Sportowej Sp. z o.o. Warszawa 13
4472 Jacek i Marek Kujko Emjot sp.j. Warszawa 13
4473 Start Dobrowolski Sp.J. Ożarów Mazowiecki 13
4474 Spółdzielnia Mieszkaniowa Ożarów Ożarów Mazowiecki 13
4475 Grupa Oscar Sp. z o.o. Warszawa 13
4476 ADVISERS S.A. Warszawa 13
4477 Gospodarka Komunalna Stara Biała Sp. z o.o. Biała 13
4478 BNI Sp. z o.o. Amapola Sp.K. Warszawa 13
4479 Ammann Polska Sp. z o.o. Warszawa 13
4480 ROLMECH Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Płońsk 13
4481 Spec-Rem S.A. Płock 13
4482 Robert Jędrzejczyk i Wspólnicy S.K. Warszawa 13
4483 PT-Płock Sp. z o.o. Płock 13
4484 Jan De Rijk Logistics Poland Sp. z o.o. Warszawa 13
4485 Handlowo-Usługowa Spółdzielnia Osób Prawnych Samopomoc Chłopska w Warszawie Warszawa 13
4486 Pragmatists Sp. z o.o. sp.k. Warszawa 13
4487 TG Instalacje Sp. z o.o. Warszawa 13
4488 GPW Imperium Sp. z o.o. Warszawa 13
4489 Ibuy Sp. z o.o. S.K. Warszawa 13
4490 Infoconsulting Sp. z o.o. Warszawa 13
4491 Van Eijck Transport Sp. z o.o. Warszawa 13
4492 Xstream Sp. z o.o. Warszawa 13
4493 FHU Globe Sp. z o.o. Piaseczno 13
4494 Przeds. Badawczo – Produkcyjne Aviomet Sp. z o.o. Warszawa 13
4495 Argis Sp. z o.o. Radom 13
4496 Gruppo Trade Service-Polska Sp. z o.o. Warszawa 13
4497 Plej Sp. z o.o. Warszawa 13
4498 Univerpol sp. z o.o. Zakręt 13
4499 Awas – Serwis Sp. z o.o. Warszawa 13
4500 Tanik III Sklepy Ogólnospożywczo – Przemysłowe S.J. Warszawa 13
4501 Monday Public Relations Sp. z o.o. sp.k. Warszawa 13
4502 Sadyba Prestige Pm Sp. z o.o. sp.k. Piaseczno 13
4503 Tata Communications (Poland) Sp. z o.o. Warszawa 13
4504 Zakład Instalacji Sanitarnych Mróz S.J. Ostrołęka 13
4505 Wasbruk Sp. z o.o. Warszawa 13
4506 APX TECHNOLOGIE Sp. z o.o. Opacz-Kolonia 13
4507 Accord Group Polska Sp. z o.o. Warszawa 13
4508 TechnoNICOL Sp. z o.o. Piaseczno 13
4509 Madej Sp. z o.o. Piaseczno 13
4510 Inco Paprotna II Sp. z o.o. Warszawa 13
4511 Mazurkas Travel Transport Sp. z o.o. Warszawa 13
4512 Supertrans Sp. z o.o. Karczew 13
4513 Ross 2 Sp. z o.o. Warszawa 13
4514 Nairobia Sp. z o.o. Warszawa 13
4515 Mazowiecka Instytucja Gospodarki Budżetowej Mazovia Warszawa 13
4516 Wozimex Sp. z o.o. S.K. Warszawa 13
4517 Strefa Tenisa Sp. z o.o. sp.k. Warszawa 13
4518 INSTAL CZUDEC Zakład Systemów Wentylacyjnych, Konstrukcyjnych i Odpylających Sp. z o.o. Warszawa 13
4519 CKS S.A. Warszawa 13
4520 Pilz Polska Sp. z o.o. Warszawa 13
4521 2C Partners S.A. Warszawa 13
4522 Loyalty Point Sp. z o.o. Warszawa 13
4523 Piekarnia Żytnia K.W. Rasińscy Sp.J. Wyszków 13
4524 Alan Telekomunikacja Sp. z o.o. Jawczyce 13
4525 Omnilogy Sp. z o.o. Warszawa 13
4526 LA SAL Gallery Sp. z o.o. Spółka Komandytowa Warszawa 13
4527 JM-TRONIC Sp. z o.o. Warszawa 13
4528 EUROPANELS Sp. z o.o. Warszawa 13
4529 Przedsiębiorstwo Budownictwa Drogowego Perfekt Jaworski, Karcz sp.j. Radom 13
4530 MFC Sp. z o.o. Warszawa 13
4531 ASPOL Hanna i Leszek Olszewscy Sp.J. Tłuszcz 13
4532 Phoenix Chemicals Trading Sp. z o.o. Warszawa 13
4533 Wheel Systems Sp. z o.o. Warszawa 13
4534 JPG Investments Sp. z o.o. Nowe Miasto Pruszków i sp.k. Warszawa 13
4535 Fortum Sprzedaż Sp. z o.o. Warszawa 13
4536 Miejskie Przedsiębiorstwo Komunikacji Sp. z o.o. Radom 13
4537 AKROBUD Sp. z o.o. Słubica A 13
4538 Brymorex Sp. z o.o. SP.K. Warszawa 13
4539 Panaceum Sp. z o.o. Warszawa 13
4540 Łuksza S.J. J.W.Ł. Łuksza, M. Gajewska Opacz Mała 13
4541 Arti Polska Sp. z o.o. Warszawa 13
4542 GW Sprinkler Sp. z o.o. Warszawa 13
4543 ADAPHARM Sp. z o.o. Ożarów Mazowiecki 13
4544 Bellona Sp. z o.o. Warszawa 13
4545 3DS Sp. z o.o. Warszawa 13
4546 Santech Sp. z o.o. Warszawa 13
4547 NEOLIT MEDIA Sp. z o.o. S.K. Warszawa 13
4548 Mantion Polska Sp. z o.o. Warszawa 13
4549 Huber Holding Sp. z o.o. Warszawa 13
4550 Kansas School System Sp. z o.o. Warszawa 13
4551 S.B.E. Polska Sp. z o.o. Piaseczno 13
4552 Edipresse Home Sp. z o.o. Warszawa 13
4553 Cintamani Poland S.J. Piaseczno 13
4554 POLPACK Sp. z o.o. Warszawa 13
4555 Fabryka Sprężyn Mazowianka Sp. z o.o. Warszawa 13
4556 Apteka Miętowa Mosiołek i Wspólnicy Sp. z o.o. Szydłowiec 13
4557 Pirlo Poland Sp. z o.o. Działki Suskowolskie 13
4558 Lokal Serwis Marcin Wiśniewski Spółka Komandytowa Warszawa 13
4559 Marbad Sp. z o.o. Warszawa 13
4560 Genata European Goods Sp. z o.o. sp.k. Warszawa 13
4561 Mdruk Sp. z o.o. S.K. Warszawa 13
4562 Erp Polska Organizacja Odzysku Sprzętu Elektrycznego i Elektronicznego i Organizacja Odzysku Opakowań S.A. Warszawa 13
4563 Centrosan-Bud Jacek Brzeski, Sławomir Wachowicz sp.j. Piaseczno 13
4564 Spółdzielnia Mieszkaniowa w Zielonce Zielonka 13
4565 Osmos Sistemas Electricos S.L. Sp. z o.o. Oddział w Polsce Warszawa 13
4566 Partner Sp. z o.o. Warszawa 13
4567 Centrum Drobiowe Reg-Drób Michał Strąk, Regina Strąk S.J. Warszawa 13
4568 Sekwencja Sp. z o.o. Consulting sp.k. Warszawa 13
4569 Murant Sp. z o.o. S.K. Warszawa 13
4570 Feniks S.J. T. Niewczas, M. Rosłaniec, W. Gołębiewski Kochów 13
4571 Landmark Global (Pl) Sp. z o.o. Ożarów Mazowiecki 13
4572 Befashion Sp. z o.o. Warszawa 13
4573 Tenex Sp. z o.o. Puchały 13
4574 Jastim Sp. z o.o. Warszawa 13
4575 SITI – POL Sp. z o.o. Milejowice 13
4576 Wicke Polska Sp. z o.o. Łoziska 13
4577 MDS Invest Sp. z o.o. S.K. Wołomin 13
4578 SE-MAR S.J. Błonie 13
4579 LEGIC Kompania Importowa Dóbr Luksusowych Sp. z o.o. Warszawa 13
4580 Odlewnia Żeliwa Rawica K. Polak, A. Krok sp.j. Rawica-Kolonia 13
4581 KODE KOMOROWSKI S.J. Warszawa 13
4582 Instant Polska Sp. z o.o. Warszawa 13
4583 Klimek i Klimek Andrzej Klimek i Wspólnicy sp. j. Magdalenka 13
4584 Malkom D. Malińska I Wspólnicy Sp.J. Warszawa 13
4585 SNW Sp. z o.o. Warszawa 13
4586 Logifact Systems Sp. z o.o. Warszawa 13
4587 Wydawnictwo SBM Sp. z o.o. Warszawa 13
4588 Zakład Mięsno – Garmażeryjny W.W.M. Powązka S.J. Mława 13
4589 PLE Development Sp. z o.o. Warszawa 13
4590 Dom Katolicki Sp. z o.o. Warszawa 13
4591 Unigreg Energia Sp. z o.o. Warszawa 13
4592 Advicero Tax Nexia Sp. z o.o. Warszawa 13
4593 HOBBS Sp. z o.o. Warszawa 13
4594 P.W. Radir I. Czajkowski, I. Górka S.J. Radom 13
4595 Food Machines Sp. z o.o. sp.k. Ustanów 13
4596 Valeant Sp. z o.o. Warszawa 13
4597 Agencja Handlowa Łożyska Toczne S.J. Płock 13
4598 King Dystrybucja Sp. z o.o. Radom 12
4599 Eliza Fruit Sp. z o.o. Bronisze 12
4600 Anudal Polska Sp. z o.o. Warszawa 12
4601 Wiek II Sp. z o.o. Warszawa 12
4602 NORSPOL Sp. z o.o. Warszawa 12
4603 Meridian Sp. z o.o. Warszawa 12
4604 Kamix Sp. z o.o. Warszawa 12
4605 Full Colour Sp. z o.o. sp.k. Warszawa 12
4606 CHARTER Sp. z o.o. Grodzisk Mazowiecki 12
4607 Patron Travel Sp. z o.o. Franciszkańskie Biuro Turystyczno-Pielgrzymkowe Warszawa 12
4608 Enap S.A. Wilczkowice Górne 12
4609 Gems Sp. z o.o. S.K. Warszawa 12
4610 Almot Sp. z o.o. Spółka Komandytowa Głosków-Letnisko 12
4611 Fenu Malinowscy S.J. Pruszków 12
4612 Laboratorium Kosmetyczne CANEXPOL Sp. z o.o. Stojadła 12
4613 Marfil Sp. z o.o. S.K. Warszawa 12
4614 Lux S.J. FHU Sokołów Podlaski 12
4615 Holo J.Pawlak, P.Wójtowicz sp.j. Warszawa 12
4616 Energoprojekt – Warszawa S. A. Warszawa 12
4617 Mar-Rom Marian Janiszek i Wspólnicy sp. j. Orońsko 12
4618 Tomczak i Partnerzy Spółka Adwokacka Warszawa 12
4619 Remondis Otwock Sp. z o.o. Otwock 12
4620 City Core Sp. z o.o. Warszawa 12
4621 Rączkowski, Kwieciński Adwokaci sp.j. Warszawa 12
4622 Aviva Services Sp. z o.o. Warszawa 12
4623 KP Transpol Sp. z o.o. Żyrardów 12
4624 Wumig-Densit Polska Julian Gajek S.J. Warszawa 12
4625 Mazowiecka Spółka Mleczarska S.A. Warszawa 12
4626 Przedsiębiorstwo Produkcyjno- Handlowe Tabit Sp. z o.o. Otwock 12
4627 Chema Sp. z o.o. Dębe Wielkie 12
4628 Jeans Retail Sp. z o.o. Zakręt 12
4629 Konsbud Audio Sp. z o.o. Warszawa 12
4630 PHARM – OLAM INTERNATIONAL POLSKA Sp. z o.o. Warszawa 12
4631 Mainfreight Poland Sp. z o.o. Pruszków 12
4632 Technika Podwodna Sp. z o.o. Warszawa 12
4633 EDF EN Services Polska Sp. z o.o. Warszawa 12
4634 Oriental Secret Sp. z o.o. Warszawa 12
4635 TELMAK Kędzierski S.K. Warszawa 12
4636 EBC Solicitors Alternatywa Spółka Inwestycyjna S.A. Warszawa 12
4637 Abris Capital Partners Sp. z o.o. Warszawa 12
4638 PRO Power Lanckamer Sp.j. Warszawa 12
4639 Generations Sp. z o.o. Warszawa 12
4640 JAWAR Sp. z o.o. Ciechanów 12
4641 GB Logistics Sp. z o.o. Warszawa 12
4642 Profit Plus Sp. z o.o. Warszawa 12
4643 Klasmann-Deilmann Polska Sp. z o.o. Warszawa 12
4644 Metro Advertising Sp. z o.o. Warszawa 12
4645 Rolnicza Spółdzielnia Produkcyjna w Wyględach Wyględy 12
4646 Samsonite Sp. z o.o. Warszawa 12
4647 Spectro Poland Sp. z o.o. Józefów 12
4648 Perino Sp. z o.o. Nowy Konik 12
4649 Euro – Trans I Sp. z o.o. PHU Warszawa 12
4650 Clickad Interactive Sp. z o.o. Warszawa 12
4651 Biomin Polska Sp. z o.o. Warszawa 12
4652 Oase Sp. z o.o. Warszawa 12
4653 ARIES POWER EQUIPMENT Sp. z o.o. Warszawa 12
4654 Kazeina Polska Sp. z o.o. Legionowo 12
4655 Mrz Sp. z o.o. S.K. Warszawa 12
4656 Mako Pharma Sp. z o.o. Kiełpin 12
4657 Dynamo Sp. z o.o. Warszawa 12
4658 Arbud Sp. z o.o. Spółka Komandytowa Radom 12
4659 Rebel Media Sp. z o.o. S.K. Warszawa 12
4660 Alup Kompressoren Polska Sp. z o.o. Janki 12
4661 DR. OPTIMA Sp. z o.o. S.K. Warszawa 12
4662 IBQ PARTNERS Sp. z o.o. Exchange S.K. Warszawa 12
4663 MAYPOL FOODS Sp. z o.o. Warszawa 12
4664 Pos Lab International Sp. z o.o. sp.k. Otrębusy 12
4665 Geoinf Głydziak Sp. J. Płock 12
4666 Janfruit Sp. z o.o. Dąbrówka Nowa 12
4667 Terminal Przeładunkowy Zabłotczyzna Sp. z o.o. Bielany-Żyłaki 12
4668 AWEXIM Sp. z o.o. Warszawa 12
4669 CT Poland Sp. z o.o. Warszawa 12
4670 Esco – Polska Sp. z o.o. Warszawa 12
4671 Spółdzielnia Mieszkaniowa ARBUZOWA Warszawa 12
4672 Gridnet Sp. z o.o. Warszawa 12
4673 Kancelaria Brokerska Modus Sp. z o.o. Warszawa 12
4674 MAAN sp. z o.o. Podole 12
4675 Warszawska Spółdzielnia Handlowa FALA Warszawa 12
4676 Walter Herz Sp. z o.o. S.K. Warszawa 12
4677 Etam Poland Sp. z o.o. Warszawa 12
4678 Begimo Media Sp. z o.o. Warszawa 12
4679 Adrino Sp. z o.o. Warszawa 12
4680 Przedsiębiorstwo Handlowe AGROCHEMIK Kazimierz Cholewski, Elżbieta Cholewska Sp.J. Pułtusk 12
4681 Kozienicka Ceramika i Materiały Budowlane Sp. z o.o. Kozienice 12
4682 Partner Premium Salata sp. j. Płock 12
4683 Proautomation Sp. z o.o. Olszewnica Stara 12
4684 Instalatorstwo Elektryczne El-Dom Sławomir Banaś Stanisław Kryśkiewicz S.J. Trojany 12
4685 Auto Żelazo S.J. Stojadła 12
4686 Klinger w Polsce Sp. z o.o. Warszawa 12
4687 Wydawnictwo Katechetyczne Sp. z o.o. Warszawa 12
4688 Braughman Group Media Sp. z o.o. Spółka Komandytowa Warszawa 12
4689 Bater Sp. z o.o. PW Warszawa 12
4690 Darmilk Sp. z o.o. S.K. Piaseczno 12
4691 Wa Think Sp. z o.o. Warszawa 12
4692 Spółdzielnia Mieszkaniowa WOLICKA Warszawa 12
4693 Zajdel S.J. Pruszków 12
4694 STONCOR Poland Sp. z o.o. Warszawa 12
4695 Alpha Bio Polska Sp. z o.o. Sp.K. Warszawa 12
4696 Bakosport Sp. z o.o. Warszawa 12
4697 Malo Clinic Polska Sp. z o.o. Warszawa 12
4698 Biuro Podróży Impuls – Piotrowski Jacyna S.J. Warszawa 12
4699 Teklim P. Janowski, P. Młoźniak S.J. Warszawa 12
4700 Atip Ludwiniak Tadeusz, Wójcik Ireneusz sp.j. Sulejówek 12
4701 JWA S.A. Warszawa 12
4702 Narva – Polska Sp. z o.o. Warszawa 12
4703 Korn/ Ferry International Sp. z o.o. Warszawa 12
4704 Pokatos Sp. z o.o. Warszawa 12
4705 Emmerson Evaluation Sp. z o.o. Warszawa 12
4706 Trade Milk Sp. z o.o. Spółka Komandytowa Kozienice 12
4707 Elco-Exim J.Kaliszuk i L.Stanisz sp.j. Warszawa 12
4708 GRZYWKA S.J. Warszawa 12
4709 FFW Communication Sp. z o.o. S.K. Warszawa 12
4710 Auto Podlasie Corpocars Management Sp. z o.o. Warszawa 12
4711 Wodmel Sp. z o.o. Wołomin 12
4712 Loft37 Sp. z o.o. Warszawa 12
4713 Acron Sp. z o.o. Warszawa 12
4714 DORKEN DELTA FOLIE Sp. z o.o. Warszawa 12
4715 Massada Logistics Eu Sp. z o.o. Warszawa 12
4716 Excelter Sp. z o.o. Warszawa 12
4717 Liu.Jo Polska Sp. z o.o. Warszawa 12
4718 J&M Kamińscy S.J. Nur 12
4719 Citro Invest Sp. z o.o. Warszawa 12
4720 Dekor – Publidecor Sp. z o.o. Dębe Wielkie 12
4721 Tiross Polska Sp. z o.o. Sękocin Stary 12
4722 Ramot I.F.M. Poland Sp. z o.o. Warszawa 12
4723 Lang Ltc Sp. z o.o. sp.k. Warszawa 12
4724 FH Marpol Sp. z o.o. Wołomin 12
4725 Protekta Sp. z o.o. Warszawa 12
4726 INTER-TRADE JMMG Sp. z o.o. Konstancin-Jeziorna 12
4727 GNS Sp. z o.o., S.K. Warszawa 12
4728 Dfusion Communication Sp. z o.o. Warszawa 12
4729 M Automotive Sp. z o.o. Warszawa 12
4730 ET Inwestycje Sp. z o.o. Węgrów 12
4731 Crido Taxand Sp. z o.o. Warszawa 12
4732 Eskimos S.A. Konstancin-Jeziorna 12
4733 UL International Polska Sp. z o.o. Sękocin Nowy 12
4734 Istpol Sp. z o.o. Warszawa 12
4735 Media Press Sp. z o.o. Warszawa 12
4736 Santa Fe Relocation Services Sp. z o.o. Piaseczno 12
4737 Firma Handlowo Usługowa Piomar Agro Tech Piotr Morawski Grójec 12
4738 Doorsystem Szczepan Szwarczewski i Wspólnicy S. J. Milejowice 12
4739 Siro – Poland Sp. z o.o. Radom 12
4740 Uni-Trol Sp. z o.o. Warszawa 12
4741 Solpharm Sp. z o.o. Warszawa 12
4742 F1 Group Sp. z o.o. Warszawa 12
4743 10Clouds Sp. z o.o. Warszawa 12
4744 BOSTON SCIENTIFIC POLSKA Sp. z o.o. Warszawa 12
4745 Amgen Biotechnologia Sp. z o.o. Warszawa 12
4746 Sigma – Tech – Sp. z o.o. Siedlce 12
4747 Roleks Sp. z o.o. Siedlce 12
4748 Guest Tek Interactive Entertainment Sp. z o.o. Warszawa 12
4749 Progress Sp. z o.o. Ostrołęka 12
4750 Agora TC Sp. z o.o. Warszawa 12
4751 Iqvia Commercial Consulting Sp. z o.o. Warszawa 12
4752 Fambud Sp. z o.o. sp.k. Warszawa 12
4753 Hotel G.E. Platynowa Warszawa Sp. z o.o. Warszawa 12
4754 Hugo Boss Shoes & Accessories Poland Sp. z o.o. Radom 12
4755 Havac Sp. z o.o. Warszawa 12
4756 Sintac – Polska Joint Venture Sp. z o.o. Warszawa 12
4757 Buos Sp. z o.o. Warszawa 12
4758 Tajfun Poland Sp. z o.o. Warszawa 12
4759 Milanowskie Przedsiębiorstwo Wodociagów I Kanalizacji Sp. z o.o. Milanówek 12
4760 Impression Sp. z o.o. Warszawa 12
4761 AVANTI Sp. z o.o. Warszawa 12
4762 ANIXTER POLAND Sp. z o.o. Warszawa 12
4763 Stow Polska Sp. z o.o. Warszawa 12
4764 NOWOGRODZKA Sp. z o.o. Warszawa 12
4765 Fabryka Wyrobów Metalowych Brat-Met Sp. z o.o. Zwoleń 12
4766 Econocom Polska Sp. z o.o. Warszawa 12
4767 Kosmetyczne Instytuty Dr Irena Eris Sp. z o.o. Warszawa 12
4768 Vistra Shelf Companies Sp. z o.o. Warszawa 12
4769 Rolv Group Sp. z o.o. Pruszków 12
4770 4T & T Sp. z o.o. Sulejówek 12
4771 Kolmet – Nieruchomości Sp. z o.o. Warszawa 12
4772 Sarstedt Sp. z o.o. Blizne Łaszczyńskiego 12
4773 ANB Sp. z o.o. Spółka Komandytowa Warszawa 12
4774 PERBUD Sp. z o.o. Warszawa 12
4775 PRESTO S.A. Warszawa 12
4776 MECALAC POLSKA SPÓŁKA Z O.O. Warszawa 12
4777 Walmar Marek Wdowiński, Sławomir Wdowiński sp. j. Przasnysz 12
4778 Narodowe Centrum Kultury Warszawa 12
4779 ARKA AGD Sp. z o.o. Radom 12
4780 Docu – System Sp. z o.o. Warszawa 12
4781 Eholiday.Pl Sp. z o.o. Warszawa 12
4782 Szatkowski i Syn Sp.J. Teresin 12
4783 Recan Organizacja Odzysku Opakowań S.A. Warszawa 11
4784 Fresh Champ Sp. z o.o. Chotycze 11
4785 WILSHIRE HOLDING Sp. z o.o. Błonie 11
4786 Gigaboard Polska Sp. z o.o. Warszawa 11
4787 Marwitpak Sp. z o.o. S.K. Stanisławów 11
4788 Brink’s Global Services Poland Sp. z o.o. Warszawa 11
4789 MIRO Sp. z o.o. Warszawa 11
4790 WX Management Services Sp. z o.o. Warszawa 11
4791 Sales And Marketing Global Poland Sp. z o.o. Warszawa 11
4792 Vima R. Gumowski, A. Nersisyan S.J. Worów 11
4793 Sulzer Pumps Wastewater Poland Sp. z o.o. Warszawa 11
4794 Ama Trading Company Małgorzata Jabłońska-Nowak sp. j. Dziekanów Leśny 11
4795 Ccr Repack Polska Organizacja Odzysku Opakowań S.A. Warszawa 11
4796 Mar-Bud Sp. z o.o. Budownictwo S.K. Warszawa 11
4797 Obo Bettermann Polska Sp. z o.o. Warszawa 11
4798 COLORIS Sp. z o.o. Mościska 11
4799 STW Sp. z o.o. Sokołów Podlaski 11
4800 MTR Media Sp. z o.o. Spółka Komandytowa Warszawa 11
4801 Purac Polska Sp. z o.o. Warszawa 11
4802 WSC Witold Szymanik i S-Ka Sp. z o.o. Warszawa 11
4803 Zakład Instalacji Sanitarnych i Elektrycznych ZIS-1 S.J. Tadeusz Kłudczyński, Roman Chrobociński Płock 11
4804 Eptimo S.A. Warszawa 11
4805 REN BUT Sp. z o.o. Warszawa 11
4806 JJW S.J. J.Karpiński, J.Rudnicki, W.Lewin Konstancin-Jeziorna 11
4807 FRISOMAT Sp. z o.o. Grzędy 11
4808 Amefa Polska Sp. z o.o. Warszawa 11
4809 Elbud Partner Sp. z o.o. Wyszków 11
4810 ROTRANS PTH Tadeusz Rojek Wyszków 11
4811 Wadwicz Grupa Sp. z o.o. Warszawa 11
4812 Ars Rheumatica Sp. z o.o. Warszawa 11
4813 EB2B Service Sp. z o.o. S.K. Warszawa 11
4814 FLESCH POLSKA Sp. z o.o. Rusiec 11
4815 Amido S.J. Ząbki 11
4816 Demanttechnology Centre Sp. z o.o. Warszawa 11
4817 Agfa Nv S.A. Oddział w Polsce Warszawa 11
4818 Boguc Construction Sp. z o.o. Warszawa 11
4819 SMJ Sport Sp. z o.o. Warszawa 11
4820 BNH – Oil Polska Sp. z o. o. w Warszawie Warszawa 11
4821 AT-P AVIATION SPÓŁKA Z O.O. Warszawa 11
4822 Festa Sp. z o.o. sp.k. Legionowo 11
4823 Zakład Gospodarki Komunalnej w Grodzisku Mazowieckim Sp. z o.o. Chrzanów Duży 11
4824 A.Marciniak OT sp. z o.o. Piaseczno 11
4825 Profit M Sp. z o.o. Warszawa 11
4826 Klim – Spaw Sp. z o.o. Warszawa 11
4827 Kosmetyka Naturalna Sp. z o.o. Warszawa 11
4828 MLP Pruszków III Sp. z o.o. Pruszków 11
4829 Vipstar – Sp. z o.o. Siedlce 11
4830 Fetra Sp. z o.o. Warszawa 11
4831 OPTIBUY Sp. z o.o. Warszawa 11
4832 Lbb – Papier Sp. z o.o. Iłża 11
4833 Salamander – Polska Sp. z o.o. Warszawa 11
4834 Abakus Sp. z o.o. Warszawa 11
4835 Purinvest Sp. z o.o. Warszawa 11
4836 Pini Beef Sp. z o.o. Warszawa 11
4837 Orte Polska Sp. z o.o. Oddział 11
4838 Spółdzielnia Mieszkaniowa Niedźwiadek Warszawa 11
4839 Alfarex Sp. z o.o. Sp. k. Warszawa 11
4840 M2 Films Sp. z o.o. Warszawa 11
4841 Eurochem Service Polska Sp. z o.o. Warszawa 11
4842 Knauf Insulation Sp. z o.o. Warszawa 11
4843 Kowalczyk Fabryka Okien S.J. Przytyk 11
4844 Maho Fastfood Sp. z o.o. Warszawa 11
4845 Prowansja Sp. z o.o. Warszawa 11
4846 Robano Sp. z o.o. S.K. Nowa Góra 11
4847 Magick Records Sp. z o.o. Warszawa 11
4848 Vershold Holding Poland Sp. z o.o. Warszawa 11
4849 Lech-Bor Sp. z o.o. sp.k. Warszawa 11
4850 4Carriers Sp. z o.o. Warszawa 11
4851 RR Security Grupa Sp. z o.o. Warszawa 11
4852 Granit Sp. z o.o. Legionowo 11
4853 OEM Automatic Sp. z o.o. Warszawa 11
4854 Warszawska Szkoła Reklamy Sp. z o.o. Warszawa 11
4855 Ipeco sp. z o.o. Warszawa 11
4856 Budomat Max Sp. z o.o. S.K. Sochaczew 11
4857 Symphar Sp. z o.o. Warszawa 11
4858 Uk Trans Sp. z o.o. Warszawa 11
4859 Soprema Polska Sp. z o.o. Pass 11
4860 Savoir Group Sp. z o.o. Warszawa 11
4861 Gaztech Sp. z o.o. S.K. Płock 11
4862 APS Glass & Bar Supply Sp. z o.o. Warszawa 11
4863 Firma Handlowa Mac – Mor S.Morawski, M.Maciejewski Sp.J. Piaseczno 11
4864 IGS Schreiner Polska Sp. z o.o. Nadarzyn 11
4865 Fggk Freliszka Gosk-Grodzka Karwowski Adwokaci Radcowie Prawni sp.p. Warszawa 11
4866 Blue Ivy Marketing Solutions Sp. z o.o. Warszawa 11
4867 Sulex Group Sp. z o.o. Warszawa 11
4868 Staltex Śliwonik Sp.J. Nadarzyn 11
4869 NOBIPHARM Sp. z o.o. Warszawa 11
4870 Kanadyjska Szkoła Podstawowa Sp. z o.o. Warszawa 11
4871 Plastoplan Polska Sp. z o.o. Warszawa 11
4872 Dombud Mirosław Młynarczyk S.K. Grodzisk Mazowiecki 11
4873 Commercial Point Sp. z o.o. Warszawa 11
4874 Airwent System Sp. z o.o. sp.k. Warszawa 11
4875 Ackerman S.A. Warszawa 11
4876 Przedsiębiorstwo Handlowo – Usługowe Plus sp.j. Grzegorz Chotnicki, Paweł Chotnicki Łosice 11
4877 Energia Projektowanie Group Sp. z o.o. Płock 11
4878 Instal-Gaz Sp. z o.o. Spółka Komandytowa Płock 11
4879 Tasc Technology Bis Sp. z o.o. sp.k. Warszawa 11
4880 Wydawnictwo Czarna Owca Sp. z o.o. Warszawa 11
4881 Scena Capitol Sp. z o.o. Warszawa 11
4882 MADAR Fila S.J. Pruszków 11
4883 RDS STAL Synowicz, Dymitrow S.J. Płock 11
4884 NOVO-PAK Sp. z o.o. Całowanie 11
4885 Hotele G. E. Prestige Warszawa Sp. z o.o. Warszawa 11
4886 Isurvival Sp. z o.o. S.K. Warszawa 11
4887 Geokons Sp. z o.o. Piastów 11
4888 Evoca Poland Sp. z o.o. Warszawa 11
4889 Art-Security Sp. z o.o. Spółka Komandytowa Warszawa 11
4890 DFE Security Sp. z o.o. Warszawa 11
4891 Hapro Roman Hałka Lech Prochowski Sp.J. Warszawa 11
4892 Przedsiębiorstwo Techniczno-Handlowe Eurotom sp. z o.o. Warszawa 11
4893 ŻUROMINIANKA Spółdzielnia Mieszkaniowa Lokatorsko Własnościowa Żuromin 11
4894 Firma Handlowa Elektron M. Bujakowski, J. Grudziński, J. Grzybowski sp.j. Ciechanów 11
4895 Euroser Dairy Group Sp. z o.o. sp.k. Warszawa 11
4896 Dalubo Kędzierscy S.J. Piski 11
4897 Vertigo Capital Management Sp. z o.o. S.K. Warszawa 11
4898 Ahag Grabska sp.k. Warszawa 11
4899 RGW EXPRESS Sp. z o.o. Warszawa 11
4900 Maison Du Vin Sp. z o.o. Chotynia 11
4901 LAQ Sp. z o.o. Warszawa 11
4902 Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe Maxim Mieczysław Pałysa Paweł Pałysa S.J. Garwolin 11
4903 Moris-Polska Sp. z o.o. Warszawa 11
4904 Agrobard S.J. Oblas 11
4905 Auraeko Baterpak Organizacja Odzysku Opakowań S.A. Warszawa 11
4906 NET Transport I Spedycja Sp. z o.o. Warszawa 11
4907 Aeton Sp. z o.o. Warszawa 11
4908 PJ – Med Sp. z o.o. Warszawa 11
4909 Nova Oil Sp. z o.o. Nowy Dwór Mazowiecki 11
4910 EURO-LIGHT Sp. z o.o. Piaseczno 11
4911 Retermozanex Holding Sp. z o.o. Warszawa 11
4912 ITBoom Sp. z o.o. Warszawa 11
4913 Sparks Polska Sp. z o.o. Warszawa 11
4914 CSWP Audyt Sp. z o.o. S.K. Warszawa 11
4915 ADK Commercial Sp. z o.o. Warszawa 11
4916 Instytut Geofizyki Polskiej Akademii Nauk Warszawa 11
4917 Ipso Iure Liberski Kita Ambroziak Majewska sp.k. Warszawa 11
4918 Intersol Deweloper Sp. z o.o. Radom 11
4919 Silta Sp. z o.o. Pruszków 11
4920 Euro-Trans Szlubowski, Kłopotowski S.J. Ząbki 11
4921 Unima Sp. z o.o. Warszawa 11
4922 Grast & MTB Sp. z o.o. Warszawa 11
4923 M. i R. Prasek sp.j. Monika Prasek i Robert Prasek Radom 11
4924 Silesia Commercial Investment Sp. z o.o. Sp. K. Warszawa 11
4925 Dom Towarowy Bracia Jabłkowscy S.A. Warszawa 11
4926 Multicco Sp. z o.o. Sp.K. Warszawa 11
4927 Fento Sp. z o.o. Warszawa 11
4928 HAZEL Sp. z o.o. Warszawa 11
4929 Jansen Kaczorowski Cichocki S.J. Warszawa 11
4930 Serta Polska Sp. z o.o. Piaseczno 11
4931 DMS Holding Sp. z o.o. Warszawa 11
4932 CGLS Sp. z o.o. Spółka Komandytowa Warszawa 11
4933 Hipo P.G. Gołda sp. j. Błonie 11
4934 Rodan Development Sp. z o.o. Warszawa 11
4935 SCHOLZ & FRIENDS WARSZAWA Sp. z o.o. Warszawa 11
4936 Tank Production Sp. z o.o. Spółka Komandytowa Warszawa 11
4937 ITW Novadan Sp. z o.o. Czosnów 11
4938 PEC SERWIS Sp. z o.o. Siedlce 11
4939 Transoil Fuel Sp. z o.o. S.K. Potycz 11
4940 GEORG FISCHER Sp. z o.o. Sękocin Nowy 11
4941 ALUTOP Sp. z o.o. Warszawa 11
4942 BUDTECH Sp. z o.o. Warszawa 11
4943 Manufaktura Czekolady Sp. z o.o. Łomianki 11
4944 BBF Investments Sp. z o.o. Spółka Komandytowa Warszawa 11
4945 Benning Power Electronics Sp. z o.o. Głosków 11
4946 Anchem Sp. z o.o. S.K. Warszawa 11
4947 Boramed Centrum Medyczne Sp. z o.o. S.K. Warszawa 11
4948 SCT-Broker Sp. z o.o. Warszawa 11
4949 BIOERG S.A. Warszawa 11
4950 GMB Pro Sound Sp. z o.o. Warszawa 11
4951 Mobiem Polska Sp. z o.o. S.K. Warszawa 11
4952 A.P. Instruments Sp. z o.o. S.K. Warszawa 11
4953 Clear-Intec Sp. z o.o. S.K. Warszawa 11
4954 ICP Group S.A. Warszawa 11
4955 IQ Marketing (Poland) Sp. z o.o. Warszawa 11
4956 Farmacja.Net Sp. z o.o. Józefów 11
4957 Fresh Fruit Services S.J. Warszawa 11
4958 KZA Zielonka Invest Sp. z o.o. Leśniakowizna 11
4959 Airtech Solution Sp. z o.o. Warszawa 11
4960 Energa Organizacja Odzysku Produktów i Opakowań S.A. Warszawa 11
4961 Transport Spedycja Głowacki sp.j. Mleczków 11
4962 Kofama Koźle S.A. Warszawa 11
4963 Łaszczuk i Wspólnicy Spółka Komandytowa Warszawa 11
4964 Cetra II Sp. z o.o. Warszawa 11
4965 Foot Locker Poland Sp. z o.o. Warszawa 11
4966 Trendglass Sp. z o.o. sp.k. Radom 11
4967 Wamametal-Konstrukcje Sp. z o.o. Nasielsk 11
4968 KUBIK Kubik Ryszard S.J. Radom 11
4969 Media Republic Sp. z o.o. Warszawa 11
4970 Mera Park 2 Sp. z o.o. Warszawa 11
4971 Tudor House Ltd. Sp. z o.o. Warszawa 11
4972 Konsorcjum ATS S. Sumiński, M. Nosek, S. Wietrzyński S.J. Radom 11
4973 Access Business Group International Polska Sp. z o.o. ? 11
4974 BAUSERVICE Sp. z o.o. Warszawa 11
4975 Schunk Intec Sp. z o.o. Piaseczno 11
4976 IGO Sp. z o.o. Warszawa 11
4977 Heitman Financial Sp. z o.o. Warszawa 11
4978 F2J Reman Radom Sp. z o.o. Radom 11
4979 PW Mera S.J. Radom 11
4980 TJX European Distribution Sp. z o.o. Warszawa 11
4981 NIVETTE Sp. z o.o. Warszawa 11
4982 Centrum Biurowe Żurawia Sp. z o.o. Warszawa 11
4983 Anodesign Sp. z o.o. Góra Kalwaria 11
4984 Market Raj Kozarzewscy i Smoczyński S.J. Sulejówek 11
4985 Konrem Met Sp. z o.o. Jastrząb 11
4986 STANWEX 1 Stanisław Dębowski Józefów 10
4987 Prospecta Sp. z o.o. Warszawa 10
4988 TRANS – PETRO – COLOR Sp. z o.o. Piaseczno 10
4989 DONAU TRADING CORP Sp. z o.o. Warszawa 10
4990 Adtoox Sp. z o.o. Warszawa 10
4991 Defabryka Development Sp. z o.o. Warszawa 10
4992 Przedsiębiorstwo Usługowo-Handlowe Hardi Sp. z o.o. Duchnice 10
4993 Wektor Sp. z o.o. Warszawa 10
4994 Malczewskiego 1 Invest Sp. z o.o. Warszawa 10
4995 Espresso Service Polska Sp. z o.o. – sp.k. Warszawa 10
4996 Stowarzyszenie Archiwistów Polskich Warszawa 10
4997 Getinge Poland Sp. z o.o. Warszawa 10
4998 MEGA SONIC S.A. Warszawa 10
4999 Tremend Sp. z o.o. S.K. Warszawa 10
5000 BCS Balcerzak, Holisz, Jaworski sp.j. Płock 10
5001 Agripak Sp. z o.o. S.K. Stary Drzewicz 10
5002 Investco Sp. z o.o. Warszawa 10
5003 Miejskie Przedsiębiorstwo Komunikacyjne w Siedlcach Sp. z o.o. Siedlce 10
5004 Krimark Solutions Sp. z o.o. Warszawa 10
5005 PINK PEPPER MEDIA SPÓŁKA Z O.O. Warszawa 10
5006 Myrra Power Sp. z o.o. Kałuszyn 10
5007 MARK – BUD Kowalski i Spółka S.J. Łomianki 10
5008 Jan Rusin, Roman Rusin Przedsiębiorstwo Produkcji Pasz FERM-PASZ S.J. Baboszewo 10
5009 Food Machines Sp. z o.o. Ustanów 10
5010 Nuvias Polska Sp. z o.o. Warszawa 10
5011 Good Point Sp. z o.o. Warszawa 10
5012 PEG Sp. z o.o. Warszawa 10
5013 Eko-Punkt Organizacja Odzysku Opakowań S.A. Warszawa 10
5014 Volmary Sp. z o.o. Kampinos 10
5015 MPW MED Instruments Spółdzielnia Pracy Warszawa 10
5016 EU Pharmacia Sp. z o.o. Warszawa 10
5017 BEG Ingenierie Polska Sp. z o.o. Warszawa 10
5018 PPHU Rembet Sp. z o.o. Warszawa 10
5019 GB Truck Sp. z o.o. Warszawa 10
5020 TOTALBUD INWESTYCJE Sp. z o.o. Warszawa 10
5021 Sabur Sp. z o.o. Warszawa 10
5022 All4affiliate Sp. z o.o. Warszawa 10
5023 Jarzyński – Auto Serwis Sp. z o.o. Ciechanów 10
5024 Investment Solutions Sp. z o.o. Warszawa 10
5025 Thyssenkrupp Elevator Sp. z o.o. Warszawa 10
5026 Ziemia Polska Sp. z o.o. Ożarów Mazowiecki 10
5027 Wierzbowski Eversheds Sutherland sp.k. Warszawa 10
5028 Resorrex Shop & Service sp.j. Marek Nowak i Cezary Piwek Ożarów Mazowiecki 10
5029 Kazimierz Szymański, Roman Zasadziński Karo – Plast Produkcja Artykułów z Tworzyw Sztucznych sp.j. Konstancin-Jeziorna 10
5030 Decerto Sp. z o.o. Warszawa 10
5031 Firma Handlowo – Usługowa Sad – Trans S.J. Jedlińsk 10
5032 Select Poland Sp. z o.o. Warszawa 10
5033 Arba Sp. z o.o. Przasnysz 10
5034 Tivien Sp. z o.o. Warszawa 10
5035 Techko Sp. z o.o. Warszawa 10
5036 Hazera Poland Sp. z o.o. Warszawa 10
5037 Bionorica Polska Sp. z o.o. Warszawa 10
5038 FOODMARK POLAND Sp. z o.o. Warszawa 10
5039 ARMATECH Sp. z o.o. Warszawa 10
5040 Hydrosolar Sp. z o.o. Warszawa Spółka Komandytowa Raszyn 10
5041 Kamino Sp. z o.o. S.K. Warszawa 10
5042 Banking Retail System Sp. z o.o. Warszawa 10
5043 Ekowater Sp. z o.o. Warszawa 10
5044 FLESZ Sp. z o.o. Warszawa 10
5045 Kantor Wymiany Walut Ewa Wójcicka, Wojciech Wójcicki S.J. Mińsk Mazowiecki 10
5046 Tech-Pomp Serwis Sp. z o.o. Warszawa 10
5047 Grey Consulting & Brokerage Services Sp. z o.o. Łomianki 10
5048 EKO – HETMAN Sp. z o.o. Nadarzyn 10
5049 Q1 Group Sp. z o.o. S.K. Warszawa 10
5050 Twój Owoc Trade Sp. z o.o. Wichradz 10
5051 Alx Sp. z o.o. sp.k. Warszawa 10
5052 Przedsiębiorstwo Usługowe Hetman Sp. z o.o. Warszawa 10
5053 Gajewski Podłogi Drewniane Sp. z o.o. sp.k. Oblas 10
5054 Kernel Sp. z o.o. Spółka Komandytowa Warszawa 10
5055 Zala K. Laskowski sp.j. Mińsk Mazowiecki 10
5056 SKD Dystrybution Sp. z o.o. Warszawa 10
5057 Inter – Metal S.J. Radom 10
5058 MK Financial Partners Sp. z o.o. Warszawa 10
5059 Erte Polska Robert Pilaciński sp.k. Warszawa 10
5060 Magnusson International Rudzińska i Wspólnicy sp. j. Warszawa 10
5061 Kic-Pak Sp. z o.o. Płock 10
5062 Firma Handlowa ELEKTRON Hurtownia Artykułów Elektrycznych Piotr i Elżbieta Balcerzak sp.j. Gostynin 10
5063 Osiedle Młodych Sp. z o.o. Warszawa 10
5064 NOVO NORDISK PHARMA Sp. z o.o. Warszawa 10
5065 Lorien Sp. z o.o. Warszawa 10
5066 MSC Trade & Logistic Sp. z o.o. S.K. Warszawa 10
5067 Leipa Polska Sp. z o.o. Warszawa 10
5068 DECSOFT S.A. Warszawa 10
5069 Tbv Property Sp. z o.o. Warszawa 10
5070 Media Check Point Sp. z o.o. Warszawa 10
5071 FOR EM GROUP Sp. z o.o. Warszawa 10
5072 Koger Sp. z o.o. Żelechów 10
5073 Nowogrodzka Invest Sp. z o.o. Warszawa 10
5074 Technology Gate Poland Sp. z o.o. Warszawa 10
5075 Rabbit Action Sp. z o.o. Warszawa 10
5076 INSTYTUT PSYCHOSOMATYCZNY Sp. z o.o. Warszawa 10
5077 Idalia Ireneusz Wolak sp.j. Radom 10
5078 Kancelaria Radców Prawnych Leszek Czarny, Wojciech Budny i Wsólnicy Spółka Komandytowa Warszawa 10
5079 Cez Towarowy Dom Maklerski Sp. z o.o. Warszawa 10
5080 PMG Premium Management Group Sp. z o.o. sp.k. Warszawa 10
5081 Soudal Services Sp. z o.o. Cząstków Mazowiecki 10
5082 WAMEX Sp. z o.o. Warszawa 10
5083 FMG INTERNATIONAL S.A. Warszawa 10
5084 Media Markt Polska Sp. z o.o. Opole Spółka Komandytowa Warszawa 10
5085 Przedsiębiorstwo Wod-Inż Sp. z o.o. Warszawa 10
5086 MD4 Sp. z o.o. Warszawa 10
5087 Inter DOS sp. z o.o. Warszawa 10
5088 Intrasoft – TSI Sp. z o.o. Warszawa 10
5089 Spółdzielnia Mieszkaniowa Szaserów Warszawa 10
5090 Pro Duct By Business Friends Sp. z o.o. Warszawa 10
5091 Izumi Sushi Than I Wspólnicy Sp.J. Warszawa 10
5092 Krystyna Janda sp. z o.o. Warszawa 10
5093 Zakład Obsługi Rolnictwa ROLNAFT Hryciuk i Wspólnicy S.J. Łosice 10
5094 Instytut Rozwoju Fitness Sp. z o.o. Warszawa 10
5095 Energo – Linia Maciążek S.J. Warszawa 10
5096 Zext sp. z o.o. Warszawa 10
5097 Concept Solutions Sp. z o.o. Warszawa 10
5098 Orangina Schweppes Polska Sp. z o.o. Warszawa 10
5099 Farmacja Polska Apteki Główne Sp. z o.o. Warszawa 10
5100 Zachęta – Narodowa Galeria Sztuki Warszawa 10
5101 Optima Serwis Sp. z o.o. S.K. Warszawa 10
5102 ALVENA Sp. z o.o. Miętne 10
5103 It Systems And Solutions Sp. z o.o. Warszawa 10
5104 Dom Medica Sp. z o.o. Warszawa 10
5105 Oberon Sp. z o.o. Przeds. Rozwoju i Wdrożeń Warszawa 10
5106 Abbeys Europejskie Doradztwo Finansowe Sp. z o.o. Spółka Komandytowa Warszawa 10
5107 Meteogroup Polska Sp. z o.o. Warszawa 10
5108 EF Polska Sp. z o.o. Warszawa 10
5109 P.U. Jarex Sp. z o.o. Warszawa 10
5110 Carda Consultancy S.A. Warszawa 10
5111 BIPROWOD – WARSZAWA Sp. z o.o. Biuro Projektów Gospodarki Wodnej i Ściekowej Warszawa 10

źródło: Instytut Europejskiego Biznesu na podstawie danych z Krajowego Rejestru Sądowego, zebranych przez wywiadownie handlowe.

Do analizy wyników finansowych przedsiębiorstw przyjęto firmy spełniające następujące warunki:
1. Dostępne w KRS dane finansowe za lata 2015-2016,
2. Wartość przychodów netto ze sprzedaży i zrównanych z nimi większa niż 100 tys. zł w 2016 roku,
3. Zysk netto w latach 2015 i 2016 wyższy niż 1 tys. zł.
4. Kapitał własny w latach 2015 i 2016 wyższy niż 1 tys. zł.

Metodologia liczenia wartości rynkowej
Wartość rynkowa firm liczona jest w porównaniu do spółek notowanych na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie.
Do obliczeń wykorzystywane są wskaźniki C/Z (cena do zysku netto) i C/WK (cena do wartości księgowej, czyli cena do sumy funduszy własnych i zysku netto) średnie dla spółek krajowych notowanych na Giełdzie Papierów Wartościowych, liczone przez analityków GPW.

Wskaźniki do liczenia wartości rynkowej
W końcu marcu 2017 r.: C/Z: 20,1, a C/WK: 1,34.
źródło: Biuletyn Statystyczny GPW

Według wskaźników giełdowych z marca 2017 r. zostały policzone dwie wartości rynkowe firmy w końcu marca 2017 r. Jedna to iloczyn zysku netto w 2016 r. i wskaźnika C/Z w końcu marca 2017 r., a druga to iloczyn wartości księgowej w końcu 2016 r. i wskaźnika C/Wk w końcu marca 2017 r. Średnia arytmetyczna z tych wartości rynkowych to wartość rynkowa firmy w końcu marca 2017.