ESBANK Bank Spółdzielczy został Jurajskim Produktem Roku 2019

Organizowany od blisko 20 lat przez Regionalną Izbę Przemysłowo-Handlową w Częstochowie Konkurs „Jurajski Produkt Roku” uznawany jest za największe wydarzenie gospodarcze Subregionu Północnego Województwa Śląskiego. W tym roku wśród jego laureatów znalazł się ESBANK Bank Spółdzielczy – nagrodzony w kategorii „Usługi” za „Wspieranie ludzi i firm stąd”.  

Celem Konkursu „Jurajski Produkt Roku” jest upowszechnianie etyki, jakości i rzetelności w prowadzeniu działalności gospodarczej, a także promocja najlepszych w regionie częstochowskim produktów i usług. Tegoroczna finałowa gala konkursowa odbyła się 23 października 2019 r., kończąc III już edycję Jurajskiego Kongresu Gospodarczego w Częstochowie. Prestiżowe statuetki trafiły do 20 podmiotów.

ESBANK Bank Spółdzielczy, który od wielu lat aktywnie działa także na terenie województwa śląskiego, w Częstochowie i Kłobucku, wspierając społeczny i gospodarczy rozwój regionu, otrzymał nagrodę w kategorii „Usługi” – za „Wspieranie ludzi i firm stąd”. Wyróżnienie odebrał reprezentujący Bank Dyrektor Handlowy, Janusz Trajdos.

Dla Prezesa Zarządu ESBANKU Banku Spółdzielczego, Jacka Zacharewicza, nagroda to nie tylko powód do dumy, ale i zobowiązanie do dalszego zaangażowania w realizację misji Banku.

„Od blisko 95 lat budujemy lokalną markę, której siłą są relacje. Z sukcesem łączymy tradycyjne wartości bankowości spółdzielczej z nowoczesnymi usługami finansowymi. Dzięki kompleksowej ofercie, dopasowanej do potrzeb Klientów, dbałości o wysokie standardy obsługi oraz społecznej odpowiedzialności biznesu, dla lokalnej społeczności oraz firm z terenu naszego działania jesteśmy bankiem pierwszego kontaktu. Cieszę się, że nasze zaangażowanie zostało zauważone także przez Regionalną Izbę Przemysłowo-Handlową w Częstochowie i bardzo dziękuję za nagrodę” – komentuje wyróżnienie Jacek Zacharewicz.

ESBANK Bank Spółdzielczy był wyróżniony przez Instytut Europejskiego Biznesu w IX edycji Konkursu Gepardy Biznesu 2014.