Brylanty Polskiej Gospodarki 2020 Województwa Wielkopolskiego

Spośród 95 219 polskich przedsiębiorstw, których wyniki finansowe w czerwcu 2021 r. zbadał Instytutu Europejskiego Biznesu, tytuł Brylant Polskiej Gospodarki 2020 uzyskało 4139 firm z województwa wielkopolskiego. Analiza została przeprowadzona na podstawie najświeższych, wiarygodnych danych za lata 2018-2019 z Krajowego Rejestru Sądowego.

Instytutu Europejskiego Biznesu, utworzony 12 grudnia 2005 r., prowadzi Konkurs Brylanty Polskiej Gospodarki od 2008 r. Przez dwanaście lat dokładnie przeanalizował wyniki finansowe 100 tysięcy przedsiębiorstw.

W rankingu poniżej są wyliczenia Instytutu Europejskiego Biznesu na podstawie wiarygodnych, publicznych, ogólnie dostępnych informacji finansowych z Krajowego Rejestru Sądowego.

Instytutu Europejskiego Biznesu oszacował w bardzo uproszczony sposób wartość rynkową firm w październiku 2020 przez porównanie ich wyników do wycen spółek akcyjnych notowanych na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie. Wykorzystał podstawowe wskaźniki: C/Z i C/Wk. Ten pierwszy w październiku 2020 r. był wyjątkowo wysoki, wyniósł 42,2, co podbijało wartość firm wykazujących zyski.

Uproszczona metodologia szacowania wartości rynkowej, stosowana przez Instytut Europejskiego Biznesu, opisana jest poniżej rankingu.

Na tej podstawie Instytutu Europejskiego Biznesu stworzył ranking Brylanty Polskiej Gospodarki 2020. Firmy wymienione w poniższym zestawieniu mogą bezpłatnie i bezterminowo wykorzystywać tytuł Brylant Polskiej Gospodarki 2020 publicznie na wszystkich nośnikach.

Płatne są logo Brylant Polskiej Gospodarki 2020 oraz dyplomy i statuetki dla wyróżnionych firm i ich pracowników. Oferta handlowa jest przedstawiona poniżej rankingu.

Prosimy nie kopiować z Internetu dla celów marketingowych wizerunku Brylant Polskiej Gospodarki 2020, gdyż zdjęcia chronione są prawami autorskimi.

Statuetka Brylant Polskiej Gospodarki


Brylanty Polskiej Gospodarki 2020 Województwa Wielkopolskiego
Lp. Nazwa firmy Siedziba Wartość rynkowa firmy w październiku 2020 r. w mln zł
1 Jeronimo Martins Polska S.A. Kostrzyn 49493,1
2 Lidl Sp. z o.o. sp.k. Jankowice 21957,9
3 Bemchimmo Polska Sp. z o.o. Kostrzyn 14398,8
4 Kompania Piwowarska S.A. Poznań 12218,4
5 Volkswagen Poznań Sp. z o.o. Poznań 12051,2
6 Allegro.Pl Sp. z o.o. Poznań 11750,2
7 Enea S.A. Poznań 11313,4
8 Pepco Poland Sp. z o.o. Poznań 11122,1
9 ENEA Operator Sp. z o.o. Poznań 8618,2
10 Dino Polska S.A. Krotoszyn 7317,1
11 Terg S.A. Złotów 5962,5
12 Mann+Hummel Ft Poland Sp. z o.o. S.K. Gostyń 5770,2
13 Inter – Paket Sp. z o.o. Rabowice 5603
14 Grupa Olx Sp. z o.o. Poznań 5293,2
15 AGRI PLUS Sp. z o.o. Poznań 5179,3
16 Raben Logistics Polska Sp. z o.o. Robakowo 4573,3
17 EUROCASH S.A. Komorniki 4168,9
18 Gestamp Polska Sp. z o.o. Września 3918,2
19 Santander Towarzystwo Funduszy Inwestycyjnych S.A. Poznań 3793,1
20 CORRECT – K. Błaszczyk i Wspólnicy Sp.k. Ociąż 3702,7
21 Pfeifer & Langen Polska S.A. Poznań 3533,1
22 Dialcom24 Sp. z o.o. Poznań 3532
23 Signify Poland Sp. z o.o. Piła 3515,8
24 Volkswagen Group Polska Sp. z o.o. Poznań 3332,3
25 Veolia Energia Poznań S.A. Poznań 3104,6
26 Olx Corporate Sp. z o.o. Poznań 2955,8
27 Famot Pleszew Sp. z o.o. Pleszew 2860,2
28 Imperial Tobacco Polska S.A. Jankowice 2842,5
29 HBH Sp. z o.o. S.K. Poznań 2782
30 Amica S.A. Wronki 2644,4
31 Kaczmarek Malewo sp.j. Malewo 2452,5
32 Samsung Electronics Poland Manufacturing Sp. z o.o. Wronki 2415
33 MAHLE Polska Sp. z o.o. Krotoszyn 2393
34 Grupa G-3 S.J. Grzegorz, Piotr, Radosław Gugała Turkowy 2346,9
35 New Yorker Polska Sp. z o.o. Poznań 2206,7
36 Amazon Fulfillment Poland Sp. z o.o. Sady 2198,3
37 General Logistics Systems Poland Sp. z o.o. Głuchowo 2168,3
38 Com40 Sp. z o.o. S.K. Nowe Skalmierzyce 2161,9
39 Autostrada Wielkopolska II S.A. Poznań 2149,3
40 Pratt And Whitney Kalisz Sp. z o.o. Kalisz 2002,6
41 CEDC International Sp. z o.o. Oborniki 1987
42 GOLDBECK Sp. z o.o. Komorniki 1983,9
43 Portos Tr7 Sp. z o.o. S.K. Kalisz 1950,9
44 Glaxosmithkline Pharmaceuticals S.A. Poznań 1901,9
45 Werner Kenkel Sp. z o.o. Krzycko Wielkie 1818,9
46 DEPENBROCK POLSKA Sp. z o.o. S.K. Komorniki 1733
47 Autostrada Eksploatacja S.A. Poznań 1633,4
48 APART Sp. z o.o. Suchy Las 1575,9
49 Flex Films Europa Sp. z o.o. Września 1534,6
50 STORTEBOOM HAMROL Sp. z o.o. Granowo 1529,1
51 Surfstopshop Sp. z o.o. Poznań 1492
52 Grupa Aww Sp. z o.o. sp.k. Niedźwiady 1485,3
53 R. TWINING AND COMPANY Sp. z o.o. Swarzędz 1469,4
54 Transgourmet Polska Sp. z o.o. Poznań 1463,2
55 Ecco Holiday Sp. z o.o. Poznań 1461,6
56 BA Glass Poland Sp. z o.o. Poznań 1438,4
57 Phoenix Contact Wielkopolska Sp. z o.o. Nowy Tomyśl 1415
58 Ceneo.Pl Sp. z o.o. Poznań 1411,9
59 Uniwersytet im. Adama Mickiewicza w Poznaniu Poznań 1403,6
60 Sun Garden Polska Sp. z o.o. sp.k. Malanów 1362,3
61 Biuro Podatkowe K&K Sp. z o.o. Poznań 1347,2
62 Eurocash Franczyza Sp. z o.o. Komorniki 1273,6
63 SANO – Nowoczesne Żywienie Zwierząt Sp. z o.o. Sękowo 1258,7
64 AQUANET S.A. Poznań 1251,7
65 Fabryka Mebli Wer-Sal Kaczorowscy sp.j. Jankowy 1248,3
66 Fresh Logistics Polska Sp. z o.o. Robakowo 1237,6
67 BIOFARM Sp. z o.o. Poznań 1219,2
68 Colian Sp. z o.o. Opatówek 1203,4
69 Modertrans Poznań Sp. z o.o. Poznań 1187,5
70 BRIDGESTONE Poznań Sp. z o.o. Poznań 1093,6
71 Bros Sp. z o.o. sp.k. Poznań 1087,1
72 GABI-BIS Sp. z o.o. S.K. Łęka Opatowska 1079
73 EXIDE TECHNOLOGIES S.A. Poznań 1067,9
74 Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe Konspol-Bis Sp. z o.o. Słupca 1064
75 Magna Automotive (Poland) Sp. z o.o. Sady 1052,2
76 Politechnika Poznańska Poznań 1041,5
77 Aquila Radomsko Sp. z o.o. Września 1039,6
78 BLUM POLSKA Sp. z o.o. Jasin 1035,1
79 KABAT TYRE Sp. z o.o. S.J. Budzyń 1015,4
80 Paypro S.A. Poznań 1010
81 Aesculap Chifa Sp. z o.o. Nowy Tomyśl 999,6
82 SCHATTDECOR Sp. z o.o. Tarnowo Podgórne 976,4
83 Przedsiębiorstwo Przemysłu Ziemniaczanego TRZEMESZNO Sp. z o.o. Trzemeszno 970,7
84 VPK Polska Sp. z o.o. Września 967,4
85 Ikano Industry Sp. z o.o. Rogoźno 965,2
86 MGI POLSKA Sp. z o.o. Swadzim 952,1
87 Hochland Polska Sp. z o.o. Kaźmierz 932,2
88 Uniwersytet Przyrodniczy w Poznaniu Poznań 892,1
89 ALUPLAST Sp. z o.o. Poznań 866,7
90 Zakład Mięsno – Wędliniarski Kaminiarz Sp. z o.o. S.K. Święciechowa 847,9
91 ONIX Sp. z o.o. Zakrzewo 847,3
92 HJ HEINZ POLSKA Sp. z o.o. Pudliszki 837,8
93 PROFIM Sp. z o.o Turek 828,7
94 TFP Sp. z o.o. Dziećmierowo 825,2
95 Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej Poznań 825
96 SAINT-GOBAIN HPM Polska Sp. z o.o. Koło 817,1
97 Colian Holding S.A. Opatówek 807,5
98 Kimball Electronics Poland Sp. z o.o. Tarnowo Podgórne 797
99 Bartex Bartol Sp. z o.o. sp.k. Nowy Tomyśl 790,7
100 Hempel Paints (Poland) Sp. z o.o. Niepruszewo 781,7
101 Steico Sp. z o.o. Czarnków 781,5
102 EURO – COMFORT Sp. z o.o. Leszno 758,6
103 Auto Partner S.J. Ociąż 751,2
104 Hydro Extrusion Poland Sp. z o.o. Trzcianka 748,8
105 Zakład Utylizacji Odpadów Clean City Sp. z o.o. Międzychód 747,8
106 Wyborowa S.A. Poznań 746,8
107 FIMTEC-Polska Sp. z o.o. S.K. Wysogotowo 743,1
108 Elektro-Klim Sp. z o.o. S.K. Strumiany 741,5
109 Uniwersytet Medyczny im. Karola Marcinkowskiego w Poznaniu Poznań 737,9
110 PayU S.A. Poznań 736,5
111 Yes Biżuteria S.A. Poznań 735,7
112 Jm Nieruchomości Bis Sp. z o.o. Kostrzyn 720,2
113 Convert Pl Sp. z o.o. Czachorowo 719,5
114 GPD Agency Sp. z o.o. sp.k. Poznań 705,4
115 ANDREAS STIHL Sp. z o.o. Sady 703,7
116 Argip Sp. z o.o. Poznań 699,7
117 Newell Poland Services Sp. z o.o. Poznań 691,2
118 Auto Handel Centrum Grupa Cichy sp.j. Wysogotowo 689,4
119 PAROC Polska Sp. z o.o. Trzemeszno 688,9
120 Ar Packaging Poznań S.A. Poznań 685,3
121 Torpol S.A. Poznań 684,1
122 Amica Handel i Marketing Sp. z o.o. Poznań 681,5
123 Euroklimat Sp. z o.o. Suchy Las 681,4
124 Mondi Poznań Sp. z o.o. Dopiewo 673,2
125 Bolsius Polska Sp. z o.o. Zalesie Małe 670,2
126 Ożarów Biznes Park Sp. z o.o. Poznań 659,8
127 Santander Finanse Sp. z o.o. Poznań 659,4
128 Advista Sp. z o.o. sp.k. Poznań 646,3
129 REHAU Sp. z o.o. Baranowo 642,9
130 Fabryka Mebli Benix Kaczorowscy sp.j. Mroczeń 639,7
131 Hydro-Marko Sp. z o.o. S.K. Jarocin 636,8
132 IN. Ventus Wind Sp. z o.o. sp.k. Poznań 633,4
133 Sa5 Sp. z o.o. Jjs S.K. Poznań 623,3
134 Europol Meble Polska Sp. z o.o. Spółka Komandytowa Podanin 602,1
135 Intermeble Sp. z o.o. sp.k. Sompolinek 602
136 Leszczyńska Fabryka Pomp – Sp. z o.o. Leszno 598,9
137 Hominum Sp. z o.o. Kalisz 597,5
138 Fermy Drobiu Woźniak Sp. z o.o. Żylice 595
139 H & M Hennes & Mauritz Logistics Sp. z o.o. Gądki 576
140 Still Polska Sp. z o.o. Żerniki 568,1
141 Dnp Sp. z o.o. Polanowo 566,4
142 MEDIVET S.A. Śrem 566,2
143 Grupa Producentów Rolnych Zboża Wielkopolskie Sp. z o.o. Pleszówka 565,2
144 NORDAN Sp. z o.o. Powodowo 563,2
145 Pudliszki Sp. z o.o. Pudliszki 562,3
146 Pollena Kosmetyki i Mydła Naturalne Sp. z o.o. sp.k. Ostrzeszów 561,8
147 L-Correct – Sp. z o.o. Ociąż 551,5
148 AGRO-RYDZYNA Sp. z o.o. Kłoda 545,4
149 MTM-Consulting Tadeusz Mazek Kalisz 545,1
150 GSK SERVICES Sp. z o.o. Poznań 534
151 Pago Sp. z o.o. Grodzisk Wielkopolski 533,4
152 Fresenius Medical Care Polska S.A. Poznań 529,9
153 Strauss Cafe Poland Sp. z o.o. Swadzim 528,2
154 Thule Sp. z o.o. Huta Szklana 525,5
155 JOHN DEERE POLSKA Sp. z o.o. Tarnowo Podgórne 516,5
156 Skaltex – Kaczmarek, Błaszczyk S.J. Nowe Skalmierzyce 515,3
157 Radaway Sp. z o.o. Jasin 511,2
158 DECORA S.A. Środa Wielkopolska 509,8
159 KANWOD Wiesław Tarczyński Węglew 509,4
160 Wielkopolskie Przedsiębiorstwo Przemysłu Ziemniaczanego S.A. Luboń 509,3
161 Developer Pro Sp. z o.o. sp.k. Konin 508,8
162 ADM Malbork S.A. Szamotuły 507,9
163 DEBON Sp. z o.o. Pępowo 504,7
164 Zakład Robót Komunikacyjnych DOM w Poznaniu Sp. z o.o. Poznań 498,8
165 Pekabex Bet S.A. Poznań 495,1
166 Nordzucker Polska S.A. Opalenica 491,7
167 Tasomix Sp. z o.o. Biskupice Ołoboczne 490,3
168 Meble Marzenie Węgłowski i Stryjakiewicz sp.j. Opatów 488,9
169 TECHLAND Sp. z o.o. Ostrów Wielkopolski 486,7
170 SAF HOLLAND POLSKA Sp. z o.o. Piła 485,4
171 JANMAR CENTRUM Sp. z o.o. S.K. Trzcinica 483,9
172 Kraus Folie sp.j. Kalisz 478,9
173 SKF Polska S.A. Poznań 478,2
174 Hilding Anders Polska Sp. z o.o. Murowana Goślina 476,9
175 Viacon Sp. z o.o. Rydzyna 474,4
176 Folplast Sp. z o.o. S.K. Kościan 471,3
177 ELEKTRO-KLIM Przemysław Wawrzyńczyk Strumiany 468,3
178 Nesperta Sp. z o.o. Poznań 467,6
179 Bowa International Sp. z o.o. Spółka Komandytowa Złotkowo 461,7
180 AMI Sp. z o.o. S.K. Mikstat 459,6
181 G.EN. GAZ ENERGIA Sp. z o.o. Tarnowo Podgórne 459,4
182 PROMAG S.A. Poznań 457,7
183 Gomez Sp. z o.o. S.K. Poznań 454,1
184 Dramers S.A. Rabowice 451,1
185 Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Usługowo-Handlowe Awex Sp. z o.o. Kościuszków 450,5
186 Branford Investments Sp. z o.o. Poznań 448,1
187 Netbox Pl Sp. z o.o. Czachorowo 446,1
188 Komplet Polska Sp. z o.o. Tarnowo Podgórne 446
189 Trepko S.A. Gniezno 443,8
190 Remmers Polska Sp. z o.o. Tarnowo Podgórne 443,2
191 Clip Logistyka Sp. z o.o. Jasin 435,1
192 Keila Investments Sp. z o.o. Poznań 431,4
193 Carry Sp. z o.o. Poznań 426,5
194 Bemo Motors Sp. z o.o. Poznań 423,6
195 Gospodarstwo Rybackie Gosławice Sp. z o.o. Konin 423,6
196 Raben Transport Sp. z o.o. Gądki 421
197 P.P-U-H. Perfexim Ltd Sp. z o.o. Sp.K. Poznań 417,8
198 LUMAG Sp. z o.o. Budzyń 414,2
199 Aquila Września Sp. z o.o. Września 413,9
200 Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe TRANS – KOL Zenon Sobczak Koło 414
201 Przedsiębiorstwo Handlowo Produkcyjne Przemysław Olejnik Kamieniec 407,9
202 JAKON Sp. z o.o. Tarnowo Podgórne 406,8
203 Przedsiębiorstwo Budowlane Ambit Sp. z o.o. Leszno 405,5
204 Wytwórnia Podkładów Strunobetonowych S.A. Mirosław 399,7
205 Mahle Behr Ostrów Wielkopolski Sp. z o.o. Ostrów Wielkopolski 396,5
206 ArjoHuntleigh Polska Sp. z o.o. Komorniki 393,8
207 GSM-MOTION Sp. z o.o. S.K. Krzywiń 393,2
208 SŁODOWNIA SOUFFLET POLSKA Sp. z o.o. Poznań 393,1
209 Astromal Sp. z o.o. sp.k. Wilkowice 389
210 Walbet A.D.K. Walkowiak sp.j. Miejska Górka 387,6
211 Stolarz Lempert S.K. Baranów 384
212 OSIEDLE MŁODYCH Spółdzielnia Mieszkaniowa Poznań 383,6
213 Mckeen-Beef Sh Sp. z o.o. Linne 379,9
214 Fresenius Nephrocare Polska Sp. z o.o. Poznań 379,2
215 4kraft Sp. z o.o. Poznań 379,1
216 Netguru S.A. Poznań 377,8
217 Berotu Sp. z o.o. Glinno 376,8
218 Rest – D Gastrox Sp. z o.o. sp.k. Poznań 374,3
219 Bostik Sp. z o.o. Sady 371,4
220 Polmostrów Sp. z o.o. Wysocko Wielkie 368,5
221 Fabryka Mebli PIASKI Henryk Kaczorowski Łęka Opatowska 366,4
222 Gorgiel Group Sp. z o.o. sp.k. Karpicko 363,8
223 Świeże i Zielone Sp. z o.o. S.K. Kórnik 363,4
224 E-R2 Sp. z o.o. S.K.A. Suchy Las 362,5
225 Geberit Produkcja Sp. z o.o. Koło 361,1
226 Celtech Sp. z o.o. Poznań 360,4
227 CDRL S.A. Pianowo 360,1
228 Nb Polska Sp. z o.o. Gniezno 359,5
229 Zakład Budowlano-Remontowy BUDREM Sp. z o.o. S.K. Ostrów Wielkopolski 359,3
230 Hodowla Roślin Smolice Sp. z o.o. – Grupa IHAR Kobylin 358
231 Galtic Investments Sp. z o.o. Poznań 356,8
232 EL CAB Sp. z o.o. Bolechowo-Osiedle 355,8
233 DEFOR S.A. Śrem 353,8
234 POZ BRUK Sp. z o.o. S.J. Sobota 353,4
235 Infrakom Kościan Sp. z o.o. S.K. Kościan 346,9
236 UTAL Sp. z o.o. Gruszczyn 346,7
237 Naczepy Pozkrone S.A. sp.k. Poznań 343,4
238 Cichowlas Polskie Warzywa Jędrzej Cichowlas Staniszewo 341,5
239 Bims Plus Fhh Sp. z o.o. Poznań sp.k. Poznań 341,4
240 Duon Dystrybucja Sp. z o.o. Wysogotowo 340,5
241 Fogo Sp. z o.o. Wilkowice 339,6
242 Norson Sp. z o.o. sp.k. Sarbinowo 339,4
243 KREISEL Technika Budowlana Sp. z o.o. Poznań 338,2
244 AGRO – HANDEL Sp. z o.o. Krzywiń 336,3
245 RAWIBOX S.A. Rawicz 335,9
246 Krispol Sp. z o.o. Psary Małe 335,8
247 Homag Polska Sp. z o.o. Środa Wielkopolska 334,8
248 Polinova Polska Sp. z o.o. S.K. Wągrowiec 334,7
249 Watis Sp. z o.o. Strzałkowo 334,7
250 Fabryka Armatur SWARZĘDZ Sp. z o.o. Rabowice 333,4
251 Konimpex Sp. z o.o. Konin 330,5
252 Vercom S.A. Poznań 325,5
253 Cortland Sp. z o.o. Poznań 324,1
254 Frapo-Dystrybucja Sp. z o.o. Konin 323,6
255 Wavin Polska S.A. Buk 324
256 Zakład Poligraficzny Pol – Mak Przemysław Makowiak, Danuta Makowiak sp.j. Przeźmierowo 323,1
257 Esa Trucks Polska Sp. z o.o. Komorniki 322,1
258 Raben Real Estate Poland Sp. z o.o. Robakowo 321,1
259 Przedsiębiorstwo Dombud Sp. z o.o. w Odolanowie Odolanów 320,5
260 Agrifirm Polska Sp. z o.o. Szamotuły 320,1
261 Rawicka Fabryka Wyposażenia Wagonów RAWAG Sp. z o.o. Rawicz 318,1
262 POLYCHEM SYSTEMS Sp. z o.o. Poznań 317,6
263 Liskowski Piotr Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe TRANSLIS Konin 317,2
264 Centrum Wynajmu Nieruchomości 1 S.A. Krotoszyn 315,7
265 LUVENA S.A. Luboń 314,1
266 Everest Development Sp. z o.o. 2 S.K. Śrem 313,6
267 Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Usługowo-Handlowe Gabi-Jerczyńscy sp.j. Piaski 313,1
268 KUEHNE+NAGEL Sp. z o.o. Gądki 312,6
269 Park Drobiarski Sp. z o.o. Śmiłowo 311,7
270 Instytut Chemii Bioorganicznej PAN Poznań 309,8
271 WOOD-MIZER INDUSTRIES Sp. z o.o. Koło 309,7
272 Spc-2 Sp. z o.o. Wysogotowo 306,7
273 HERMES Sp. z o.o. Włoszakowice 306,5
274 Rolnicza Spółdzielnia Produkcyjna w Siemianowie w likwidacji Siemianowo 306,1
275 Serpol Cosmetics Sp. z o.o. Spółka Komandytowa Mieścisko 302,2
276 ABP POLAND Sp. z o.o. Pniewy 301,1
277 Geo-Poland Sp. z o.o. Poznań 299,3
278 Hama Polska Sp. z o.o. Robakowo 299,1
279 Albeco Sp. z o.o. Plewiska 297,9
280 Help Vitalaire Sp. z o.o. Poznań 296,9
281 CONSTRUCTA PLUS Sp. z o.o. S.K. Poznań 296,5
282 Sunrise System Sp. z o.o. sp.k. Poznań 294,6
283 Danhatch Poland S.A. Stary Widzim 293,9
284 APATOR POWOGAZ S.A. Poznań 292,1
285 Nagel Polska Sp. z o.o. Komorniki 291,3
286 CLAR SYSTEM S.A. Poznań 289,8
287 Agrobex Sp. z o.o. Poznań 289,6
288 KAEM Sp. z o.o. S.K. Baranowo 289
289 Zakład Przemysłu Drzewnego ROMA Sp. z o.o. Gołańcz 287,6
290 Fabryka Papieru Kaczory Sp. z o.o. Kaczory 288
291 TERLAN Sp. z o.o. Poznań 286,3
292 Henmar Cabins Sp. z o.o. sp.k. Koźmin Wielkopolski 286,2
293 Agco Sp. z o.o. Paczkowo 285,9
294 Leopol Meble Polska Sp. z o.o. Spółka Komandytowa Zbrudzewo 285,1
295 Trio Line Polska Sp. z o.o. Plewiska 285,1
296 Inter – Global Sp. z o.o. Stary Staw 284,7
297 Rowaj Sp. z o.o. S.K. Powodowo 284,3
298 Wojskowe Zakłady Motoryzacyjne S.A. Poznań 283,5
299 Ataner Sp. z o.o. Poznań 282,7
300 Pci Membranes Sp. z o.o. Kostrzyn 282,5
301 KROT INVEST KR INŻYNIERIA Sp. z o.o. S.K.A. Krotoszyn 280
302 INLINE Poland Sp. z o.o. Murowana Goślina 277,6
303 Josera Polska Sp. z o.o. Paproć 276,9
304 Gospodarstwo Rolno – Hodowlane Gąsiorek sp.j. Czerniejewo 276,5
305 STOL-TAP Sp. z o.o. S.K. Rabowice 276,1
306 ADM Czernin S.A. Szamotuły 275,3
307 Saueressig Polska Sp. z o.o. Tarnowo Podgórne 274,5
308 Bemo Motors Sp. z o.o. Spółka Komandytowa Poznań 273,4
309 MIRANDA Sp. z o.o. Turek 273,4
310 HOLDING WRONKI S.A. Wronki 271,8
311 Steico Cee Sp. z o.o. Czarnków 271,7
312 NAFIS S.A. Poznań 271,5
313 Zakład Przemysłu Mięsnego Biernacki Sp. z o.o. Golina 269,3
314 Fabryka Mebli Tom-Pol Tomasz Wróbel Opatów 268,5
315 Invest House Plus Sp. z o.o. sp.k. Poznań 268
316 Ksh Steel Sp. z o.o. Śrem 268
317 Malta-Decor Sp. z o.o. Poznań 267,7
318 Shimano Polska Sp. z o.o. Żerniki 267,1
319 PHUP GNIEZNO Sp. z o.o. HURTOWNIA Sp-ka Komandytowa Gniezno 266,1
320 P.P.U.H. WOSEBA Sp. z o.o. Odolanów 266
321 PANASONIC ENERGY POLAND S.A. Gniezno 265,4
322 RESCO Sp. z o.o. Jastrowo 264,9
323 Meyer Tool Poland Sp. z o.o. Kalisz 264,8
324 Albis Polska Sp. z o.o. Poznań 262,5
325 Centrum Wynajmu Nieruchomości Sp. z o.o. Krotoszyn 262,5
326 Grupa Sp. z o.o. Bromargo Fermy S.K. Margońska Wieś 262,3
327 Koesters i Meyer Sp. z o.o. Malanów 260,8
328 CCL Label Sp. z o.o. Kiekrz 259,4
329 Grupa Lambda Sp. z o.o. Dystrybucja Spółka Komandytowa Poznań 258,9
330 Płomyk Cierniewscy sp.j. Koźminiec 255,9
331 Jeremias Sp. z o.o. Gniezno 255,5
332 Dat-Schaub Polska Sp. z o.o. Suchy Las 255,4
333 Ek Elektrokabel Fabryka Kabli Karolak i Synowie Sp. z o.o. Turek 254
334 Marathon International Sp. z o.o. S.K. Kostrzyn 253,9
335 Grant Thornton Frąckowiak Sp. z o.o. Spółka Komandytowa Poznań 253,7
336 Przedsiębiorstwo Promax sp.j. Zofia Fórmanek-Okrój, Wiesław Okrój Ostrów Wielkopolski 253,1
337 Bowa Polska Sp. z o.o. Złotkowo 252,8
338 Tulplast Sp. z o.o. S.K. Paczkowo 252,5
339 KARPOL Sp. z o.o. Piła 250,9
340 TPA Sp. z o.o. S.K. Poznań 248
341 Bemarc Sp. z o.o. sp.k. Jasin 246
342 Termetal Piotr Glaner sp.k. Piła 246
343 KIEL – POLSKA Sp. z o.o. Nowy Tomyśl 245,3
344 DANKO Hodowla Roślin Sp. z o.o. Kościan 245
345 Forcom Sp. z o.o. Poznań 244,7
346 Zakłady Kórnickie Kórnik 244
347 Drewtur L.T.M. Greber sp.j. Słodków 242,8
348 Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe DARPOL Dariusz Chodanienok Kaczory 241,8
349 Komunikacyjne Zakłady Automatyki TRANS – TEL Sp. z o.o. Pobiedziska 241,8
350 Składy Vox Sp. z o.o. S.K. Czerwonak 241,2
351 Dsm Sp. z o.o. Poznań 240,2
352 Domex – Kuśnierek sp.j. Rydzyna 238,4
353 Piekarnia Gwóźdź Sp. z o.o. sp.k. Grodzisk Wielkopolski 238,4
354 Dünya Döner Kebab Sp. z o.o. Zduny 237,8
355 Przedsiębiorstwo Przetwórstwa Mięsnego Firma Marcinkowscy Sp. z o.o. Zbęchy-Pole 237,7
356 Mromont Sp. z o.o. S.K. Oborniki 236,3
357 Kablonex Nawroccy S.J. Podanin 236,2
358 DT Swiss Polska Sp. z o.o. Oborniki 236,1
359 Bejot Sp. z o.o. Manieczki 235,9
360 Pphu Dolmar Sp. z o.o. S.K. Kępno 235,3
361 Dmg Mori Polska Sp. z o.o. Pleszew 233,2
362 Axpol Trading Sp. z o.o. S.K. Złotniki 232,2
363 Trasko – Inwest Sp. z o.o. Ostrzeszów 231,1
364 BT Development BT Kapitał Sp. z o.o. S.K. Krotoszyn 231,1
365 Anwil Transport Sp. z o.o. Spółka Komandytowa Złotniki 230,5
366 Wydawnictwo Filia Sp. z o.o. S.K. Poznań 230,2
367 Okechamp S.A. Poznań 229
368 Indrol Sp. z o.o. S.K. Rostarzewo 227,7
369 Ak Sp. z o.o. Komorniki 227,6
370 Centrum Wynajmu Nieruchomości 2 S.A. Krotoszyn 227,4
371 Big Star Limited Sp. z o.o. Kalisz 226,8
372 Real Leszno Sp. z o.o. S.K. Leszno 226,2
373 AL-KO Technology Polska Sp. z o.o. Wysogotowo 225,3
374 Przedsiębiorstwo Handlowo – Usługowe Mik Piosik sp.j. Nowy Tomyśl 222,7
375 Zakład Utylizacji Odpadów Sp. z o.o. Konin 222,5
376 Rock In Summer Sp. z o.o. sp.k. Poznań 221,8
377 ZEELANDIA Sp. z o.o. Tarnowo Podgórne 221,7
378 BTI Gumkowski Sp. z o.o. S.K. Suchy Las 221,6
379 Międzynarodowe Targi Poznańskie Sp. z o.o. Poznań 221,5
380 DIG-NET Lenart S.J. Mroczeń 221,3
381 APC POLSKA Sp. z o.o. Środa Wielkopolska 220,5
382 Piekarnia-Cukiernia Jacek Błaszkowiak sp.j. Puszczykowo 219,1
383 Centrum Wynajmu Nieruchomości 6 S.A. Krotoszyn 219
384 FORTEC Sp. z o.o. Strykowo 218,3
385 Okręgowa Spółdzielnia Mleczarska w Kole Koło 218
386 Centrum Wynajmu Nieruchomości 3 S.A. Krotoszyn 217,7
387 Energika Małgorzata Szamałek, Zbigniew Szamałek sp.j. Zasutowo 217,4
388 Jakon Nowa Sp. z o.o. sp.k. Tarnowo Podgórne 216,8
389 Zakład Produkcyjno Handlowo Usługowy Uciechowski sp.j. Raszków 216,4
390 BHJ Polska Sp. z o.o. Michorzewko 215,8
391 MEBLE STOLRUS Sp. z o.o. S.K. Krotoszyn 215,7
392 INSTAL-FILTER Przemysłowe Systemy Ochrony Powietrza S.A. Kościan 215,6
393 Jack Bud Polska Sp. z o.o. S.K. Poznań 215,5
394 Centrum Wynajmu Nieruchomości 5 S.A. Krotoszyn 215,3
395 Poznańska Korporacja Budowlana Pekabex S.A. Poznań 215,2
396 Simone Plitzko Corporate Fashion International Sp. z o.o. S.K. Poznań 212,3
397 CONNECTOR.PL Sp. z o.o. S.K. Niepruszewo 211,4
398 TOP FARMS WIELKOPOLSKA Sp. z o.o. Czempiń 211,1
399 Centrum Wynajmu Nieruchomości 4 S.A. Krotoszyn 208,6
400 WINKHAUS POLSKA Beteiligungs Sp. z o.o. Sp-ka Komandytowa Rydzyna 208,4
401 Tomar T. Maj M. Szydłowski sp.j. Perzyce 208,2
402 Akademia Wychowania Fizycznego im. Eugeniusza Piaseckiego Poznań 207,6
403 Uniwersytet Ekonomiczny w Poznaniu Poznań 206,6
404 EURO SKLEP S.A. Komorniki 205
405 Verallia Polska Sp. z o.o. Gniezno 204
406 BGW Sp. z o.o. Poznań 204
407 NOVA POLSKA – Sp. z o.o. Środa Wielkopolska 202,7
408 Bbf Sp. z o.o. Poznań 202,5
409 PTB Tranzyt Kraśniewska Irena Konin 202,4
410 Piast Pasze Sp. z o.o. Lewkowiec 202,3
411 Viacon Polska – Sp. z o.o. Rydzyna 202,2
412 Mikroma Polska S. A. Września 201,9
413 Polsnack Polska Sp. z o.o. Spółka Komandytowa Sady 201,8
414 Przedsiębiorstwo Rolne Rusko Sp. z o.o. Rusko 201,3
415 Weko – Polska Sp. z o.o. Raszków 199,8
416 Dantherm Sp. z o.o. Gądki 199,5
417 Proeko Zarządzamy Energią Sp. z o.o. S.K. Poznań 199,2
418 G-U Polska Sp. z o.o. Poznań 199,2
419 Minimaxx Sofa Sp. z o.o. Oborniki 197,6
420 Podolski Sp. z o.o. sp.k. Lutomek 197,6
421 Prefere Resins Poland Sp. z o.o. Trzemeszno 197,5
422 Rest – S Gastrox Sp. z o.o. sp.k. Poznań 196,8
423 Albatros Aluminium Sp. z o.o. Poznań 196,4
424 Grant Ubezpieczenia Sp. z o.o. sp.k. Poznań 196
425 Polak Meble Sp. z o.o. S.K. Kępno 195,7
426 Multeafil Sp. z o.o. Dobrzyca 194,6
427 Neorol Sp. z o.o. Chrzan 193,8
428 Jutar Olgierd Jurek, Andrzej Tarnogrodzki sp.j. Łagiewniki Kościelne 193,2
429 Regionalne Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa Poznań 193
430 Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Usługowe Drewtur Jacek Gugała i Aneta Gugała sp.j. Turkowy 188,5
431 New Yorker Retail Polska Sp. z o.o. Poznań 188,5
432 Grausch i Grausch Maszyny Budowlane Sp. z o.o. Złotkowo 188
433 Slam Poland Sp. z o.o. Radłów 187,9
434 Rolniczy Kombinat Spółdzielczy Bądecz 187,8
435 Konbet Poznań Sp. z o.o. S.K. Poznań 186,2
436 Terra Vox Sp. z o.o. sp.k. Czerwonak 185,8
437 Drewmix Albert sp.j. Łęka Mroczeńska 185,4
438 Przedsiębiorstwo Barbara Kaczmarek sp.j. Malewo 184,3
439 Platinium M.M Sp. z o.o. sp.k. Wysogotowo 184,3
440 Firma Budowlana Antczak Marek Sp. z o.o. Kalisz 183,6
441 Konimpex Invest Sp. z o.o. Konin 183,4
442 PEKA Sp. z o.o. Jasin 182,9
443 Agro-Transhandel Sp. z o.o. Szewce 182,6
444 Adecon Sp. z o.o. Dębe 182,5
445 Donauchem Polska Sp. z o.o. Rokietnica 182,4
446 Eolica Kisielice Sp. z o.o. Poznań 182
447 DUNI POLAND Sp. z o.o. Poznań 181,7
448 Pro Academica Sp. z o.o. Czerwonak 181,2
449 Przedsiębiorstwo Skoplast Stanisław i Krzysztof Szkopek sp.j. Kaczory 181
450 Wegner Sp. z o.o. sp.k. Poznań 180,9
451 Browar Fortuna Sp. z o.o. S.K. Miłosław 180,5
452 Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Stolarz-Lempert S.J. Marianka Mroczeńska 180,4
453 Zakład Budowlano-Remontowy Budrem Sp. z o.o. Inwestycje i Nieruchomości sp.k. Ostrów Wielkopolski 180,1
454 Konspol Holding Sp. z o.o. Słupca 179
455 Dalpo Poznań Sp. z o.o. S.K. Poznań 178,8
456 Alwa Sp. z o.o. S.K. Czachorowo 178,5
457 Tip-Topol Sp. z o.o. Pobiedziska 178,5
458 Miralex Sp. z o.o. Piła 178,3
459 Chemes Sp. z o.o. Sady 178,1
460 Jakon Tm Sp. z o.o. Tarnowo Podgórne 177,4
461 Nickel Development Sp. z o.o. Złotniki 177
462 Żwirownia Dolata Beton Dolata Agnieszka Dolata Dąbrowa 176,7
463 Przedsiębiorstwo Handlowo-Promocyjne Agro-Efekt Sp. z o.o. Słupia 176
464 Kadefarm Sp. z o.o. Sierosław 175,9
465 Przedsiębiorstwo Produkcyjno – Usługowo – Handlowe Pasz Konspol Sp. z o.o. Gierłatowo 175,8
466 Frapo-Invest Sp. z o.o. Konin 175,4
467 Steico Joist Sp. z o.o. Czarnków 173,8
468 Sas Sp. z o.o. Stęszew 173,5
469 JAI Kudo Polska Sp. z o.o. Poznań 173,3
470 H88 S.A. Poznań 173,1
471 Pwcapital Sp. z o.o. Poznań 172
472 Ecowater Systems Poland Sp. z o.o. Poznań 171,4
473 PPHU A-LIMA-BIS Sp. z o.o. Środa Wielkopolska 170,8
474 GRUNDFOS POMPY Sp. z o.o. Baranowo 170,8
475 IBP Instalfittings Sp. z o.o. Poznań 170,7
476 Q-SYSTEMS Sp. z o.o. Leszno 170,6
477 Atut Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Sp. z o.o. Rakoniewice 170,3
478 Destylacje Polskie Sp. z o.o. Oborniki 168,8
479 Grupa Sp. z o.o. Bromargo Wylęgarnia sp.k. Margońska Wieś 168,1
480 LENA LIGHTING S.A. Środa Wielkopolska 167,8
481 Tetos S.A. Poznań 167,5
482 Paula Ingredients Sp. z o.o. sp.k. Kalisz 166,8
483 Spinko Sp. z o.o. Leszno 166
484 Unipol Wypieki Sp. z o.o. sp.k. Biskupice 165,9
485 Wielkopolska Hodowla Buraka Cukrowego Sp. z o.o. Poznań 165,9
486 ANTON ROHR – LOGISTYKA Sp. z o.o. Poznań 165,2
487 Meblobłysk Sp. z o.o. sp.k. Czernice 164,9
488 Wielkopolskie Centrum Hodowli i Rozrodu Zwierząt w Poznaniu z Siedzibą w Tulcach Sp. z o.o. Tulce 163,8
489 Dimark Group Sp. z o.o. Złotkowo 162,7
490 TERSTEEL GROUP Sp. z o.o. S.K. Ostrów Wielkopolski 162,7
491 Forum Media Polska Sp. z o.o. Poznań 162,7
492 Essel Propack Polska Sp. z o.o. Poznań 162,5
493 Litex Promo Sp. z o.o. Ostrów Wielkopolski 162
494 Skip Group Żwawiak sp.j. Poznań 161,7
495 Aluplastika Bis Sp. z o.o. sp.k. (Dawniej: Aluplastika Sp. z o.o.) Kępno 161,1
496 Bero Sp. z o.o. Glinno 160,9
497 Lantmannen Unibake Poland Sp. z o.o. Poznań 160,6
498 Dalpo Poland Sp. z o.o. Trading S.K. Poznań 160
499 Europa Trading Meble Sp. z o.o. sp.k. Borówiec 159,4
500 HBZ MEBLE Sp. z o.o. Komorniki 158,8
501 POLIPAK Sp. z o.o. Środa Wielkopolska 158,4
502 Soltex Sp. z o.o. S.K. Śrem 158,1
503 Postęp Sp. z o.o. Pniewy 158
504 Firestone Industrial Products Poland Sp. z o.o. Berzyna 157,1
505 PERSCHMANN Sp. z o.o. Poznań 156,7
506 Colian Factory Sp. z o.o. Opatówek 156,6
507 Berry Superfos Poznań Sp. z o.o. Poznań 156,3
508 Dr.Marcus International Sp. z o.o. sp.k. Kalisz 156,3
509 Jaxon Sp. z o.o. Skórzewo 156
510 Joskin Polska Sp. z o.o. Trzcianka 155,3
511 Jenox Akumulatory Sp. z o.o. Chodzież 155,2
512 Zakłady Mięsne Carnis Koło Bronisław Rowecki Sp. J. Koło 154,9
513 SEAKING POLAND LTD Sp. z o.o. Czarnków 154,7
514 Altom Sp. z o.o. sp.k. Gniezno 154,6
515 Asgard Sp. z o.o. Baranowo 154,6
516 Topmet Light Kłosowicz Wiśniewski i Wspólnik sp.j. Poznań 154
517 Przedsiębiorstwo Handlu Chemikaliami CHEMIA S.A. Poznań 154,3
518 Itelligence Sp. z o.o. Tarnowo Podgórne 153,6
519 Body Chief Sp. z o.o. Poznań 153,3
520 PPHU MAGIK Piotr Domagała Pianowo 153
521 Elmex Logistics Group Sp. z o.o. Jasin 152,5
522 KAROL MEBLE Karol Mirowski Nowa Wieś Książęca 151,9
523 Promonotes Sp. z o.o. Suchy Las 151,7
524 Multistal i Lohmann Sp. z o.o. Poznań 152
525 LUBAWA S.A. Ostrów Wielkopolski 151,1
526 Impilo Sp. z o.o. Golinka 151
527 CARL ZEISS Sp. z o.o. Poznań 150,9
528 Tell Sp. z o.o. Poznań 150,8
529 PSI Polska Sp. z o.o. Poznań 149,4
530 AUTO – PLAST PRODUKT S.A. Września 149,3
531 SA5 Sp. z o.o. Progress International S.K. Poznań 149,2
532 PAL – GAZ Palacz Sp. z o.o. S.K. Przyłęk 148,4
533 Fabryka Armatury HAWLE Sp. z o.o. Koziegłowy 148
534 Łazienkaplus.pl S.A. Żerniki 147,8
535 Mikronika Sp. z o.o. Poznań 147,7
536 Przedsiębiorstwo Usługowo Produkcyjne Agromix Sp. z o.o. Rojęczyn 147,5
537 Mysak Group Sp. z o.o. sp.k. Poznań 147
538 Armatura Kozłowski Sp. z o.o. S.K. Krotoszyn 146,8
539 Strategor Sp. z o.o. sp.k. Poznań 146,4
540 House & Happy Sp. z o.o. sp.k. Krosinko 146
541 Nowak Okucia Meblowe Sp. z o.o. S.K. Olszowa 146
542 Prostaf Aleksander Łańczak, Marek Trzaskowski sp.j. Poznań 145,8
543 Schiever Polska Sp. z o.o. Poznań 145,6
544 Brenderup Sp. z o.o. Wieleń 145,4
545 Phinance S.A. Poznań 145,4
546 Vector Synergy Sp. z o.o. Poznań 145,1
547 RAWBUD – RAWICZ Sp. z o.o. Masłowo 144,5
548 BERKER Polska Sp. z o.o. Kórnik 144,3
549 Peamco Materiały Budowlane Tomczak Sp. J. Leszno 143,9
550 Intrex Sp. z o.o. Sady 143,4
551 Jacek Nogaj P.H.U.P. DAJANO Opatówek 142,6
552 Starsprings Poland Sp. z o.o. Sady 142,4
553 Ar Packaging Pharma Sp. z o.o. Poznań 141,8
554 Termedia Sp. z o.o. Poznań 141,8
555 Zpb Kaczmarek Sp. z o.o. sp.k. Folwark 141,7
556 ARGENTA MIKROBIOLOGIA Sp. z o.o. S.K. Poznań 141,6
557 Colquimica Polska Sp. z o.o. Plewiska 141,6
558 Bauder Polska Sp. z o.o. Poznań 141,5
559 Kolita Sp. z o.o. Społka Komandytowa Poznań 141,4
560 Zakłady Mechaniczne Kazimieruk Sp. z o.o. sp.k. Tarnowo Podgórne 141,3
561 Ferma Drobiu Bartosz Lipowczyk Rawicz 141,2
562 Liquider Poland Sp. z o.o. S.K. Robakowo 140,5
563 Pfeifer & Langen Marketing Sp. z o.o. Poznań 140,2
564 Euroband Sp. z o.o. sp.k. Czołowo-Kolonia 140,1
565 TERMY MALTAŃSKIE Sp. z o.o. Poznań 139,9
566 Torino Holding S.A. Poznań 139
567 Przedsiębiorstwo Budownictwa Inżynieryjnego Budinż Sp. z o.o. Ostrów Wielkopolski 138,8
568 R2 Center Sp. z o.o. Suchy Las 138,5
569 Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe Raf-Pak Rafał Frąszczak i Izabela Wrzesińska sp.j. Sowina 138,2
570 Bioproten Sp. z o.o. Brzeźno 138,2
571 EW Czyżewo Sp. z o.o. Poznań 138,2
572 Rubo Sp. z o.o. Suchy Las 138,2
573 WAPPEX Sp. z o.o. S.K. Słupca 137,9
574 Maxim Ceramics Sp. z o.o. S.K. Maksymilianowo 137,7
575 Mckinsey Emea Shared Services Sp. z o.o. Poznań 137,6
576 Noti Sp. z o.o. Tarnowo Podgórne 137,2
577 Klüber Lubrication Polska Sp. z o.o. Janikowo 136
578 Nfs Sp. z o.o. Poznań 136
579 Romgos Gwiazdowscy Sp. z o.o. Jarocin 136
580 Perfect Solution Sp. z o.o. Złotów 135,9
581 Remondis Glass Recycling Polska Sp. z o.o. Piła 135,8
582 Euroline Sp. z o.o. Leszno 135,3
583 Smakmak Sp. z o.o. sp.k. Strzyżewice 135,2
584 Emilgrana – Poland Sp. z o.o. Siedlec 134,9
585 Firma Kręglewscy Sp. z o.o. Ponin 134,7
586 Nieruchomości Krężelewski sp.j. Poznań 135
587 Margo Worldwide Sp. z o.o. S.K. Poznań 134
588 Zakład Chemiczny Paweł Paprocki S.J. Święciechowa 133,5
589 CURTIS HEALTH CAPS Sp. z o.o. Wysogotowo 133,5
590 Fielmann Sp. z o.o. Poznań 133,2
591 POL – SOFT Sp. z o.o. Złotów 133,2
592 Przedsiębiorstwo Wielobranżowe LS Plus Sp. z o.o. Plewiska 133,1
593 Zakład Sprzątania Placów i Ulic Mielczarek, Sobański sp.j. Poznań 132,9
594 Neoinvest Group Sp. z o.o. Poznań 132,9
595 Matex Sp. z o.o. Starczanowo 132,8
596 Elmax Group Sp. z o.o. S.K. Nowa Wieś 132,8
597 A. Kayser Automotive Systems Polska Sp. z o.o. Batorowo 132,7
598 Budchem Zakład Handlowo-Usługowy Piotr Włodarczyk sp.j. Poznań 132,4
599 Tur-Trans-Gapsa sp.j. Dzierżązna 132,1
600 Zakłady Mięsne Mielczarek Sp. z o.o. sp.k. Komorniki 131
601 Wheelabrator Schlick Sp. z o.o. Września 130,8
602 Przedsiębiorstwo Produkcji Rolnej Agrifarm Sp. z o.o. Śmiłowo 130,5
603 CHECKPOINT SYSTEMS (CEE) Sp. z o.o. Kiekrz 130
604 NEXBAU Sp. z o.o. S.K. Karpicko 129,6
605 J14 Sp. z o.o. sp.j. Poznań 129
606 Zbigniew Ratajczak Firma Transportowo-Spedycyjna Zbigniew Ratajczak Bogucin 129,3
607 Agencja Handlowa Sp. z o.o. Czerwonak 129,3
608 4expo Sp. z o.o. sp.k. Suchy Las 129,2
609 Zofa Sp. z o.o. S.K. Stary Staw 129
610 Fabryka Mebli Biurowych Maro Sp. z o.o. Komorniki 129
611 Przedsiębiorstwo Handlowe Profast, Majek, Stachecki, Woś, sp.j. Komorniki 129
612 Gembiak – Mikstacki sp.j. Krotoszyn 128,8
613 PODANFOL S.A. Chodzież 128,7
614 KWS POLSKA Sp. z o.o. Poznań 128,6
615 Istra Sp. z o.o. Paproć 128,5
616 Maxcess Sp. z o.o. Bugaj 127,5
617 Alspaw Group Sp. z o.o. S.K. Ostrów Wielkopolski 127,4
618 Jakon Inwest 3 Sp. z o.o. Tarnowo Podgórne 127,2
619 It. Integro Sp. z o.o. Poznań 127
620 Meble Laski Kaczorowski S.K. Laski 126,8
621 Tri Star Investments Sp. z o.o. Poznań 126,3
622 YORK PL Sp. z o. o. S.K. Bolechowo 126,2
623 Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Komplexmłyn Sp. z o.o. Wągrowiec 126,2
624 Anton Rohr Sp. z o.o. Transport Międzynarodowy Poznań Poznań 126,2
625 Wytwórnia Parkietów DĄBEX Sp. z o.o. S.K. Grodzisk Wielkopolski 126
626 Romb S.A. Złotów 125,9
627 Polski Przemysł Ziemniaczany Polziem S.A. Luboń 126
628 Grupa Weba Sp. z o.o. Poznań 125,7
629 Mtm Industries Sp. z o.o. Kalisz 125,3
630 Immo Si Polska Sp. z o.o. Poznań 125,3
631 Dino Krotoszyn Sp. z o.o. Krotoszyn 125,2
632 TERRAVITA Sp. z o.o. Poznań 125,1
633 K.R.U.K. Technika i Energia Sp. z o.o. Poznań 124,7
634 Nowaccy Sp. z o.o. S.K. Ostrów Wielkopolski 124,6
635 Claas Polska Sp. z o.o. Niepruszewo 124,6
636 ZRUG Sp. z o.o. Poznań 124,1
637 Bud-Rental Investment Sp. z o.o. Paczkowo 124,1
638 Zakłady Mięsne Szajek Sp. z o.o. S.K. Granowo 124
639 Komputronik Signum Sp. z o.o. Poznań 124
640 Przedsiębiorstwo Budowlano-Handlowe Marzyński Sp. z o.o. S.K. Jarocin 124
641 Zakłady Przemysłu Ziemniaczanego w Pile Zetpezet Sp. z o.o. Piła 123,8
642 Tartak Zębowo Sp. z o.o. S.K. Zębowo 123,6
643 KOMAT Mieczysław Kozłowski Romanowo Dolne 123
644 Ebrex Polska Sp. z o.o. Kalisz 122,8
645 Ster Sp. z o.o. Swadzim 122,8
646 FERMA KRĄPLEWICE Sp. z o.o. Poznań 122,7
647 Pema Polska Sp. z o.o. Poznań 122,5
648 Amcor Flexibles Złotów Sp. z o.o. Złotów 122
649 Zpm Biernacki Skup i Hodowla Bydła Sp. z o.o. Golina 122
650 Duda Cars S.A. Poznań 121,4
651 Tomasz i Danuta Mrukowie Przedsiębiorstwo Produkcyjno Usługowo Handlowe Plandex sp.j. Stęszew 121,2
652 Jakon – Jan Konieczny Wojciech Jakubowski – sp.j. Tarnowo Podgórne 121,1
653 Eurowind Polska I Sp. z o.o. Dąbrowa 121
654 Hanomag Heat Treatment International Sp. z o.o. Jasin 120,9
655 PIL-BUILDING Sp. z o.o. Piła 120,4
656 Services Vox Sp. z o.o. S.K. Czerwonak 120,3
657 Meble Vox Sp. z o.o. S.K. Czerwonak 119,8
658 Sat Sp. z o.o. Poznań 119,8
659 Robert Kowalski, Karol Kowalski Stolarstwo sp.j. Szymanowo 119,6
660 The Lorenz Bahlsen Snack-World Sp. z o.o. Skrót Firmy: Tlbs-W Sp. z o.o. Tarnowo Podgórne 119,3
661 Powerbike S.A. Dąbrowa 118,9
662 Bar Piccolo Tomasik sp.j. Poznań 118,8
663 Polska Dystrybucja Budowlana Sp. z o.o. Krzemieniewo 118,8
664 KROT INVEST 2 KR INŻYNIERIA Sp. z o.o. S.K. Krotoszyn 118,7
665 P.B.W.C. Sp. z o.o. Potrzanowo 118,2
666 Adros Pasze Sp. z o.o. Dobrzyca 118,2
667 Taskoprojekt S.A. Poznań 118,1
668 THERMBAU POLSKA Sp. z o.o. S.K. Piła 117,3
669 Gólcz i Synowie Sp. z o.o. Grabówno 117,3
670 BENTOM S.A. Koziegłowy 117,3
671 Fabryka Futbolu Sp. z o.o. I Wspólnicy sp.k. Poznań 117
672 FRUCTON Przetwórnia Owoców i Warzyw S.J. Kalisz 116,9
673 WODKAN Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji S.A. Ostrów Wielkopolski 116,6
674 International Mall Company Polska Sp. z o.o. Swadzim 116,4
675 Natom Logistic Sp. z o.o. Chocicza 116,3
676 Canpol Art&Smart Sp. z o.o. sp.k. Poznań 116,3
677 Firma Gibowski Sp. z o.o. Przyborki 115,8
678 Kramp Sp. z o.o. Modła Królewska 115,8
679 DROP S.A. Ostrzeszów 115,7
680 Schaumann Polska Sp. z o.o. Gniezno 115,2
681 Cognifide Polska Sp. z o.o. Poznań 115
682 Machura Bros Corporation sp.j. Suchy Las 114,8
683 Grzybmar.Matuszewscy – sp.j. Wielichowo-Wieś 114,8
684 Matt R. P. Trączyńscy sp. j. Kościan 114,2
685 Wielkopolska Akademia Nauki i Rozwoju Sp. z o.o. sp.k. Poznań 114
686 App Sp. z o.o. Września 113,8
687 Halfen Produkcja Sp. z o.o. Nowe Skalmierzyce 113,8
688 Przedsiębiorstwo Inżynieryjne ZROT Sp. z o.o. S.K. Poznań 113,7
689 IMPAKT S.A. Mosina 113,7
690 Grupa Zachodnia Sp. z o.o. S.K. Sierosław 113,5
691 Impregna Sp. z o.o. Zakład Impregnacji Drewna Margonin 113,2
692 Imperia Group S.A. Wągrowiec 113,1
693 KNOTT Sp. z o.o. Zdziechowice 113
694 Przedsiębiorstwo Usługowo Handlowe Wiktoria Morawiec Aleksandra Morawiec Dawid Morawiec sp. j. Doruchów 113
695 Gepa Logistics Sp. z o.o. S.K. Kórnik 113
696 Grzegorz Nowak Investments sp.j. Poznań 113
697 Drewpal Wiesław Majtas, Krzysztof Drygała, Grzegorz Drygała – sp.j. Janków Pierwszy 112,4
698 Gospodarstwo Rolne Jazdon Tomasz Jazdon, Jakub Jazdon sp.j. Zakrzewo 112,3
699 Investrem Sp. z o.o. S.K. Konin 111,9
700 Tabor-Trans Sp. z o.o. S.K. Poznań 111,9
701 Eko-Tom Turguła sp.j. Bolechowo 111,7
702 MARTYNA S.A. Rąbczyn 110,8
703 Karl Knauer Poland Sp. z o.o. Pniewy 110,8
704 Lidl Polska Sp. z o.o. Jankowice 110,8
705 Getinge IC Production Poland Sp. z o.o. Plewiska 110,7
706 American Systems Sp. z o.o. Poznań 110,6
707 Tompla Koperty Sp. z o.o. Gniezno 110,5
708 Currency One S.A. Poznań 110,5
709 Przedsiębiorstwo Budowlane Domos Sp. z o.o. S.K. Poznań 110,5
710 ABC Pak Sp. z o.o. S.K. Sompolno 110,4
711 Tele Haus Polska Sp. z o.o. Gądki 110,2
712 Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji Sp. z o.o. Konin 110,1
713 Pol Dróg Gdańsk Sp. z o.o. Piła 110
714 Techem Techniki Pomiarowe Sp. z o.o. Poznań 109,9
715 C&C Partners Sp. z o.o. Leszno 109,8
716 Przedsiębiorstwo Budownictwa Drogowego S.A. KALISZ Kalisz 109,7
717 LABO PRINT S.A. Poznań 109,5
718 Colours Factory Sp. z o.o. Piła 109,4
719 Franspol Sp. z o.o. Konin 109,4
720 Budromel Sp. z o.o. S.K. Poznań 109,2
721 Abriso Sp. z o.o. Jaraczewo 109,1
722 Media Rodzina Sp. z o.o. Poznań 109
723 Energia Active Sp. z o.o. S.K. Czerwonak 109
724 Stiegelmeyer Kępno Sp. z o.o. Kępno 108,9
725 Spółdzielnia Mieszkaniowa im. 23 Lutego w Koziegłowach Koziegłowy 108,8
726 Zakład Przetwórstwa Mięsnego Dworecki sp.j. Golejewo 108,7
727 Auto Centrum – Lis sp.j. Stefan i Lidia Lis Kalisz 108,5
728 Metpol Sp. z o.o. Suchy Las 108,5
729 Marbopur Sp. z o.o. S.K. Bielsko 108,2
730 Buszczak Rogala Sokołowski Capital Investments sp.j. Złotniki 108,2
731 Fabryka Mebli Meblar Maria i Franciszek Sołtysik sp.j. Baranów 108,1
732 Jan-Wal Sp. z o.o. sp.k. Przybysławice 107,8
733 GESCRAP POLSKA Sp. z o.o. Września 107,8
734 Wilka Polska Sp. z o.o. Leszno 107,6
735 Puratos Polska Sp. z o.o. Kostrzyn 107,4
736 Protan Elmark Sp. z o.o. Dębno 107,4
737 Spółdzielnia Mleczarska w Gostyniu Gostyń 107,3
738 JB Development Sp. z o.o. S.K. Poznań 107,2
739 M2t Sp. z o.o. sp.k. Złotniki 107
740 Insbud Sp. z o.o. Wolsztyn 106,8
741 Via Vox Group Sp. z o.o. Poznań 106,8
742 PLASMET – JESION S.J. Kalisz 106,3
743 Lepiko Developer Sp. z o.o. sp.k. Skórzewo 106,1
744 Murawscy Sp. z o.o. S.K. Żerków 105,9
745 SAGAN FM Sp. z o.o. S.K. Kępno 105,9
746 Glt Sp. z o.o. sp.k. (Dawniej: Glt Services Sp. z o.o.) Ostrzeszów 105,9
747 Car Net Polska Sp. z o.o. Kalisz 105,8
748 Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe Danex Sp. z o.o. sp.k. Rosko 106
749 Neobis Sp. z o.o. Poznań 105,7
750 CR Remarketing Sp. z o.o. S.K. Radłów 105,6
751 Miejski Zakład Gospodarki Odpadami Komunalnymi Sp. z o.o. Konin 105,4
752 Jowat Polska Sp. z o.o. S.K. Sady 105,1
753 Gib Meble Gandecki i Berski sp.j. Mianowice 104,9
754 KACZMAREK ELECTRIC S.A. Wolsztyn 104,4
755 CHEM-GLAS Sp. z o.o. S.K. Skiereszewo 104,3
756 Gtc Chwiłowicz sp.j. Pyzdry 104,2
757 Farmer Raniś – Zmyślony sp.j. Fabianów 103,7
758 Bednarek Transport S.J. Tomiczki 103,6
759 Metrolog Sp. z o.o. Czarnków 103,5
760 A.D. SYSTEM Limited Sp. z o.o. S.K. Trzemeszno 103,5
761 Remark – Kayser Sp. z o.o. Batorowo 103,3
762 LOB Master Key Sp. z o.o. Leszno 103,3
763 Hurtownia Leków Weterynaryjnych AGA-VET Piotr Kwieciński & Agata Kwiecińska S.J. Brudzew 103
764 Benteler Automotive Poland Sp. z o.o. Chocicza Wielka 102,8
765 Rttechnik Zach Gmbh sp.k. Poznań 102,8
766 Distance S.A. Poznań 102,8
767 Marol Kapitał Sp. z o.o. S.K.A. Poznań 102,7
768 Krahn Chemie Polska Sp. z o.o. Poznań 102,5
769 Income Invest Sp. z o.o. S.K. Poznań 102,4
770 Uniferm Polska Sp. z o.o. Poznań 102,3
771 Brandline Group Sp. z o.o. Poznań 102,2
772 Cobby Sp. z o.o. sp.k. Poznań 102
773 Xs Sp. z o.o. Września 101,9
774 DMS – DIRECT MARKETING SERVICES S.J. Poznań 101,7
775 Przedsiębiorstwo Produkcji Sprężarek AIRPOL Sp. z o.o. Poznań 101,7
776 Fundacja Pro Maxima Poznań 101,7
777 Spółdzielnia Adorol w Adolfowie Adolfowo 101,6
778 Supertape Polska Sp. z o.o. Wysogotowo 101,5
779 Lides Sp. z o.o. Spółka Komandytowa Poznań 101,5
780 IKA Polska Sp. z o.o. sp.k. Poznań 101,1
781 Przedsiębiorstwo Usługowo Budowlane Brukpol Adam i Piotr Kluczyk S C Strzelce Wielkie 101
782 Firma Szmidt Jan Szmidt Ślesin 101
783 Avi-Vet Service Mamczur i Wspólnicy sp.j. Tarnowo Podgórne 100,9
784 Zakład Stolarski JARSTOL Jarosław Linka Perzów 100,8
785 M.K.Z. Sp. z o.o. Rawicz 100,5
786 Schrader Internationale Logistyk Sp. z o.o. Poznań 100,2
787 Müller Dairy Polska Sp. z o.o. Sp.K. Poznań 100,2
788 KINGSPAN WATER & ENERGY SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ Rokietnica 100
789 TESGAS S.A. Dąbrowa 100,1
790 Hoppecke Baterie Polska Sp. z o.o. Śródka 100,1
791 Poznańskie Towarzystwo Budownictwa Społecznego Sp. z o.o. Poznań 100,1
792 Przedsiębiorstwo Inżynierii Budowlanej Kopacki Sp. z o.o. Poznań 100
793 Landbud Bis Sp. z o.o. sp.k. Poznań 99,9
794 PF Logo Express Sp. z o.o. Robakowo 99,6
795 Uniwersytet Artystyczny w Poznaniu Poznań 99,5
796 Rader sp.j. Piotr Szettel i Piotr Gałęski Piła 99,4
797 IMA Polska S.A. Murowana Goślina 99,4
798 PPHU UNIPACO S.A. Poznań 99,1
799 Uniplast Sp. z o.o. S.K. Leszno 98,9
800 HANSA – FLEX Sp. z o.o. Poznań 98,9
801 Plastpipe Sp. z o.o. S.K. Czarnków 98,7
802 Firma Karlik sp.j. Poznań 98,7
803 Spółdzielnia Mieszkaniowa Lokatorsko – Własnościowa Jeżyce Poznań 99
804 Awilux Polska Sp. z o.o. sp.k. Leszno 98,6
805 King Tony Polska M. Chudy, J.Siemienas, M.Szymankiewicz sp.j. Komorniki 98,6
806 Farmwet Sp. z o.o. S.K. Września 98,5
807 Zakład Produkcyjno – Handlowy Elektro-Plast Sp. z o.o. Opatówek 98,3
808 Sweco Consulting Sp. z o.o. Poznań 98,2
809 PAW Sp. z o.o. Suchy Las 98,2
810 Akrostal Sp. z o.o. Garbatka 98,2
811 Przedsiębiorstwo Produkcyjno – Usługowe Zap – Mechanika Sp. z o.o. Ostrów Wielkopolski 98,2
812 PSF Polish Springs Factory Sp. z o.o. Poznań 97,8
813 Marcelin Management Sp. z o.o. Poznań 97,8
814 Energo-Trans-Met sp.j. W.Ćwiek i Wspólnicy Przykona 97,5
815 Tgl Poland Sp. z o.o. Poznań 97
816 Remo Sp. z o.o. S.K. Kowanówko 97,1
817 ALUSTA S.A. Poznań 96,9
818 Fdw Pasze Sp. z o.o. Lasocice 96,9
819 Gebhardt – Stahl Polska Sp. z o.o. Stare Miasto 96,9
820 Famag E.M. Krzyżaniak sp.j. Poniec 96,7
821 APA Polska Sp. z o.o. Spółka Komandytowa Kobylnica 96,7
822 Wolter Koops International Logistics Sp. z o.o. Komorniki 96,6
823 Chore – Time Europe Sp. z o.o. Stęszew 96,5
824 Terraexim Agroimpex Sp. z o.o. Zakrzewo 96,4
825 Leszczyńska Fabryka Pomp S.A. Leszno 96,4
826 Przedsiębiorstwo Prod.Handl.Usług. Gałkowski Szymon Rakoniewice 96
827 Ferma Drobiu Weko Sp. z o.o. Moszczanka 96,2
828 Euro Finannce Sp. z o.o. Piła 95,7
829 Ośrodek Diagnostyki i Leczenia Niepłodności Medart Sp. z o.o. sp.k. Poznań 95,3
830 E=R=G Polska Sp. z o.o. Sp.k. Poznań 95,3
831 Flexlink Systems Polska Sp. z o.o. Plewiska 95,2
832 Usługowy Zakład Stolarski Józef Rzepa Siedlec 95
833 MARTIN BAUER POLSKA Sp. z o.o. Witaszyce 94,9
834 Pro Intermeble Sp. z o.o. sp.k. Sompolno 94,5
835 Mb Aerospace Technologies (Poland) Sp. z o.o. Kalisz 94,5
836 Arpak Sp. z o.o. Koźmin Wielkopolski 94,5
837 STS Centrum Dystrybucji Samochodów Sp. z o.o. Jasin 94,4
838 Inter-Agri Sp. z o.o. Zawory 94,4
839 Firma Promar Marciniak Sp. z o.o. S.K. Jarocin 94,2
840 Rapool Polska Sp. z o.o. Wągrowiec 94,1
841 Frost&Meat By Mróz Sp. z o.o. Poniec 94
842 Ciesiółka Auto Group sp.j. Leszno 93,8
843 Inter – Car Sp. z o.o. Suchy Las 93,8
844 Hartownia Szkła Szotkiewicz – Marek Szotkiewicz, Ewa Uciechowska – sp.j. Krotoszyn 93,8
845 Mckeen-Beef Sp. z o .o. Lisków 93,8
846 Spedycja i Transport ACROPOL Sp. z o.o. Spółka Komandytowa Kalisz 93,3
847 Park4you Sp. z o.o. S.K. Poznań 93,2
848 Arkton Sp. z o.o. Wilkowice 93,1
849 Fabryka Urządzeń Kolejowych Sp. z o.o. Kościan 93
850 Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Segla Baryła, Florczak sp.j. Osiek Mały 92,9
851 Rodan Event Sp. z o.o. S.K. Poznań 92,8
852 Tubes International Sp. z o.o. Poznań 92,6
853 Maciejka Footwear Sp. z o.o. S.K. Gniezno 92,5
854 Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Jurek Danuta i Piotr Żurecki sp.j. Jankowy 92,3
855 JML Serwis Sp. z o.o. S.K. Brzeźniak 91,9
856 Wielkopolska Sieć Szerokopasmowa S.A. Przeźmierowo 91,7
857 JMP Poznań Sp. z o.o. Poznań 91,3
858 Hellermanntyton Sp. z o.o. Kotunia 91,2
859 Impekstir Operations Sp. z o.o. S.K. Wojciechówka 91,1
860 Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowe Sagan Gabriela i Sławomir Wąsala sp.j. Kępno 91,1
861 Infradrog Chodzież Sp. z o.o. sp.k. Chodzież 91
862 Rolnicza Spółdzielnia Produkcyjna w Lubosinie Lubosina 91
863 Property Poland 2 Sp. z o.o. Robakowo 90,9
864 Fabryka Stropów Sp. z o.o. Poznań 90,7
865 Agroferm Sp. z o.o. Grąbkowo 90,6
866 Tarmet Jerzy, Paweł i Michał Piaskowscy sp.j. Tarnowo Podgórne 90,6
867 ATLAS Sp. z o.o. Przybysławice 90,4
868 Levant Foods Sp. z o.o. Poznań 90,4
869 Elektromex Sp. z o.o. Kępno 90,3
870 Cold JET Sp. z o.o. Oborniki 90,2
871 Albaterm Sp. z o.o. Staw 90,2
872 Melle Sp. z o.o. Stary Staw 90,1
873 Hit-Kody Kreskowe Iglewscy sp.j. Suchy Las 90
874 Rolnicza Korporacja Spółdzielcza w Czempiniu Piechanin 89,8
875 Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Usługowe Zap-Kooperacja Sp. z o.o. Ostrów Wielkopolski 89,7
876 Bowi Sp. z o.o. Janikowo 89,5
877 Spółdzielnia Mleczarska Udziałowców Strzałkowo 89,2
878 Zakład Mięsny Smoliński Zbigniew Smoliński i Wspólnicy sp.j. Długa Wieś 89,2
879 Instytut Dendrologii Polskiej Akademii Nauk Kórnik 89,2
880 GALWANO-PERFEKT Joanna Leśniewska Sp.J. Poznań 89,1
881 PROPART Sp. z o.o. Kępno 89,1
882 Invest Biznes S.A. Ostrów Wielkopolski 89
883 Węglopasz Sp. z o.o. Poznań 89
884 Awra Group Sp. z o.o. S.K. Świeca 89
885 Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Foliarex Sp. z o.o. Stęszew 88,7
886 Holger Food Group Sp. z o.o. Luboń 88,7
887 Drukarnia Impresta Tadeusz Rybczyk S.J. Poznań 88,6
888 Marek Szaniewski LAS VEGAS Poznań 88,5
889 Wielkopolskie Przedsiębiorstwo Inżynierii Przemysłowej Sp. z o.o. Spółka Komandytowa Poznań 88,5
890 Simaxtkaniny Sp. z o.o. sp.k. Komorniki 88
891 Assa Abloy Opening Solutions Poland S.A. Leszno 87,8
892 Colian Logistic Sp. z o.o. Opatówek 87,5
893 Przedsiębiorstwo Usług Komunalnych Komorniki Sp. z o.o. Komorniki 87,3
894 KONAR W. Jeziorecki R. Jeziorecka S.J. Stęszew 87,1
895 Agmil Sp. z o.o. S.K.A. Golina 86,9
896 Nova Term Sp. z o.o. sp.k. Piła 86,8
897 Hjort Knudsen Polen Sp. z o.o. Wysoka 86,6
898 Zakład Resocjalizacji Osadzonych Sp. z o.o. Poznań 86,6
899 Mudeung Electronics Poland Sp. z o.o. Chodzież 86,5
900 Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji Sp. z o.o. w Jarocinie Cielcza 86,4
901 Esmoking Liquids Sp. z o.o. S.K. Ostrzeszów 86,3
902 Małachowski i Spółka – Hurtownia Materiałów Budowlanych – sp.j. Chodzież 86,2
903 BM-EKO Sp. z o.o. S.K. Krotoszyn 85,9
904 Wydawnictwo Poznańskie Sp. z o.o. Poznań 85,9
905 Conecto Sp. z o.o. Poznań 85,9
906 Szpital Kliniczny Im. Karola Jonschera Uniwersytetu Medycznego Im. Karola Marcinkowskiego W Poznaniu Poznań 86
907 Spółdzielcze Gospodarstwo Rolne Komorniki 85,5
908 Paul – Pon Polska Sp. z o.o. Środa Wielkopolska 85,4
909 Airpress Polska Sp. z o.o. Przeźmierowo 85,3
910 Yasumi Sp. z o.o. S.K. Kalisz 85,2
911 Elektrorecykling S.A. Sękowo 85,2
912 KRZYSZTOF ANTCZAK ZAKŁADTRANSPORTOWO-USŁUGOWO-HANDLOWY SPÓŁKA JAWNA Sierakowo 85,1
913 Pri Inżbud Sp. z o.o. sp.k. Ostrów Wielkopolski 85,1
914 Ravel – Sp. z o.o. Poznań 85
915 Notedeco Sp. z o.o. sp.k. Poznań 84,9
916 Eurowagon Sp. z o.o. Poznań 84,9
917 Allflex Polska Sp. z o.o. Psary Małe 84,8
918 HÖRMANN – POLSKA Sp. z o.o. Komorniki 84,7
919 M.W. Mizgier S.J. Kijewo 84,7
920 Ma-Trans Stachecki sp.k. Ruchocice 84,5
921 Antmicro Sp. z o.o. Poznań 84,4
922 Przedsiębiorstwo Drogowe Drogbud – Gostyń Sp. z o.o. Grabonóg 84,3
923 Quay Biuro Handlowo-Usługowe Sp. z o.o. Poznań 84,3
924 Przedsiębiorstwo Produkcyjno – Usługowo – Handlowe Jopp – Pol Eksport – Import Ryszard Jopp – Krzysztof Jopp sp.j. Ryczywół 84,2
925 Wood Pak Sp. z o.o. Bogusławice 84,1
926 Centrum Medyczne HCP Sp. z o.o. Poznań 84,1
927 Starter24 Sp. z o.o. Poznań 83,9
928 PUH LOBO Sp. z o.o. Poznań 83,8
929 Dealer Sp. z o.o. S.K. Wągrowiec 83,7
930 Omt Group Sp. z o.o. Dopiewiec 83,6
931 BUD-AN Sp. z o.o. Kalisz 83,3
932 Pleszewskie Centrum Medyczne W Pleszewie Sp. z o.o. Pleszew 83,3
933 Technologies 4ALL Sp. z o.o. S.K. Krążkowy 83,2
934 Sivantos Sp. z o.o. Poznań 83,1
935 Przedsiębiorstwo Produkcyjno – Usługowe i Handlowe Agrobex Sp. z o.o. Szamotuły S.K. Poznań 83,1
936 TESA TAPE Sp. z o.o. Poznań 83,1
937 Domdata AG Sp. z o.o. Poznań 83
938 Zakłady Chemiczne Gamix s.c. Barbara Grajek, Wojciech Grajek Jankowo Dolne 83
939 Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowe Hero-Collection Roman Kłoskowski Krzysztof Kłoskowski, sp.j. Poznań 82,4
940 Iko Kompania Drobiarska Sp. z o.o. Augustowo 82,4
941 Bolsius Polska Sprzedaż Sp. z o.o. Poznań 82,3
942 Bau – Technik Sp. z o.o. sp.k. Poznań 82
943 Gasa Group Poland Sp. z o.o. Dąbrowa 82,1
944 Josera Nieruchomości Sp. z o.o. Paproć 82,1
945 Oświetlenie Uliczne i Drogowe Sp. z o.o. Kalisz 82,1
946 Firma Usługowa Eko-Kar Sp. z o.o. S.K. Raszków 82,1
947 SAMSUNG SDS GLOBAL SCL POLAND Sp. z o.o. Wronki 82
948 Kuźnia Ostrów Wielkopolski Sp. z o.o. Ostrów Wielkopolski 82
949 MEBLE STOLAR SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA Jankowy 82
950 Van Hagen Sp. z o.o. sp.k. Niepruszewo 82
951 WS Radzanowo Sp. z o.o. S.K. Dąbrowa 81,9
952 Atotech Poland Sp. z o.o. Poznań 82
953 Babiaczyk, Skrocki i Wspólnicy sp.k. Poznań 81,7
954 Ubojnia Przywarty Sp. z o.o. S.K. Babin-Olędry 81,6
955 Termo-Dek Roman Bartczak, Andrzej Markowski sp.j. Poznań 81,4
956 Smulders Bis Sp. z o.o. Rakoniewice 81
957 SMZ Polska Sp. z o.o. Poznań 80,9
958 Rest – Krak Gastrox Sp. z o.o. sp.k. Poznań 80,7
959 Azelis Poland Sp. z o.o. Poznań 80,7
960 Segro Poland Sp. z o.o. Poznań 80,6
961 Asta-Net S. A. Piła 80,4
962 MERAZET S.A. Poznań 80,4
963 Everest Development Hawryluk Sp. z o.o. sp.k. Śrem 80,2
964 Rolniczy Kombinat Spółdzielczy w Kamieńcu Kamieniec 80,2
965 W. Legutko Przedsiębiorstwo Hodowlano – Nasienne Sp. z o.o. Nad Stawem 80,1
966 FKS Sp. z o.o. Okucia Okienne i Drzwiowe Śmigiel 80,1
967 H. Cegielski – Fabryka Pojazdów Szynowych Sp. z o.o. Poznań 80,1
968 WS Gabin Sp. z o.o. Dąbrowa 79,9
969 Fair Packaging Sp. z o.o. S.K. Buszewo 79,8
970 COLAS Polska Sp. z o.o. Palędzie 79,6
971 Hs Kalisz Sp. z o.o. Kalisz 79,5
972 Auto – Studio Sp. z o.o. Poznań 79,5
973 Kaliska Spółdzielnia Mieszkaniowa Lokatorsko – Własnościowa Kalisz 79,5
974 B. Braun Avitum Poland Sp. z o.o. Nowy Tomyśl 79,4
975 Lege Opakowania Sp. z o.o. Koźmin Wielkopolski 79,3
976 Fhc-2 Sp. z o.o. Komorniki 79,3
977 Budmix Sp. z o.o. Wąsoskie Holendry 79,2
978 Ślusarstwo Stasiak sp.j. Ostrów Wielkopolski 79,2
979 Malbud Sp. z o.o. Łupice 79,1
980 Ostrowski Zakład Ciepłowniczy S.A. Ostrów Wielkopolski 79,1
981 Caspar Asset Management S.A. Poznań 78,9
982 PALIMEX Sp. z o.o. P P H U Włoszakowice 78,8
983 Schmalz Sp. z o.o. Złotniki 78,7
984 Elstar R. Gloger, S. Szymański sp.j. Poznań 78,7
985 Spółdzielnia Mieszkaniowa Lokatorsko-Własnościowa w Trzciance Trzcianka 78,5
986 Granbud Sp. z o.o. S.K. Granowo 78,4
987 Telekom Data Sp. z o.o. Zakrzewo 78,3
988 AVK POLSKA Sp. z o.o. Pniewy 78,1
989 Mymusic Sp. z o.o. S.K. Wysogotowo 78,1
990 Signal Consulting Scn Sp. z o.o. S.K. Poznań 78,1
991 Mayr Polska Sp. z o.o. Rojów 78,1
992 Vents Group Sp. z o.o. Niepruszewo 78,1
993 Mon – Tex Sp. z o.o. S.K. Suchy Las 78
994 Engcon Poland Sp. z o.o. Niepruszewo 77,9
995 Rajbud Development Sp. z o.o. Poznań 77,8
996 Biuro Projektów M.Rygowska i K.Siliński sp.k. Golina 77,7
997 Fabryka Mebli BALMA S.A. Tarnowo Podgórne 77,7
998 Jucca Sp. z o.o. S.K. Tarnowo Podgórne 77,7
999 Pharmill Paulina Plenkiewicz i Wojciech Florysiak sp.j. Suchy Las 77,7
1000 Pol-Strautmann Sp. z o.o. Lwówek 77,7
1001 Property 4K Sp. z o.o. sp.k. Skalmierzyce 77,6
1002 Zakład Robót Wielobranżowych Kubiaczyk S.K. Kokoszki 77,5
1003 Ossmet Sp. z o.o. S.K. Kobylnica 77,3
1004 Interlan Sp. z o.o. S.K. Poznań 77,3
1005 Piekarnia-Cukiernia Krzysztof i Leszek Nowaczyk sp.j. Dopiewo 77,1
1006 Pw Agat Grzegorz Talewicz Sp. z o.o. Spławie 76,9
1007 Zakład Robót Budowlanych TEELDOM Sp. z o.o. S.J. Poznań 76,7
1008 Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Elektro Hurt Aleksander Winter Sp. z o.o. Gniezno 76,6
1009 Całus Sp. z o.o. Sp.K. Boruja Nowa 76,5
1010 Bauneo Sp. z o.o. Leszno 76,3
1011 Poznańskie Zakłady Zielarskie HERBAPOL S.A. Poznań 76,2
1012 Kik Sp. z o.o. S.K. Ostrzeszów 76,2
1013 Zarząd Komunalnych Zasobów Lokalowych Sp. z o.o. Poznań 76,1
1014 Boekestijn Transport Sp. z o.o. Pniewy 76,1
1015 Polish Assembly Centre Sp. z o.o. Śrem 76
1016 Ansław Sp. z o.o. Grodzisk Wielkopolski 76
1017 Gospodarstwo Nasienno-Rolne Bovinas Sp. z o.o. Chodów 76
1018 Przedsiębiorstwo Obrotu i Fabrykacji Artykułów Medycznych Pofam- Poznań Sp. z o.o. Poznań 75,9
1019 Auto Bruno Sp. z o.o. Poznań 75,9
1020 Spółdzielnia Mieszkaniowa Im. Hipolita Cegielskiego Poznań 76
1021 North Budownictwo Sp. z o.o. Bis S.K. Poznań 75,8
1022 PSJ Sp. z o.o. sp.k. Siedlec 75,8
1023 Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa w Koninie Konin 75,7
1024 Meblomoda Sp. z o.o. S.K. Skórzewo 75,6
1025 Almano Sp. z o.o. Czarnylas 75,3
1026 SPT Polska Sp. z o.o. Pośrednik 75
1027 Florette Investments Sp. z o.o. Poznań 75,1
1028 Pgd Polska Sp. z o.o. Poznań 75,1
1029 INWEST LIM Sp. z o.o. S.K. Wysogotowo 75,1
1030 Anpah Janiak sp.j. Kalisz 75
1031 P.P.H.U. Efekt sp.j. Janusz Frąckowiak i Spółka Podzborów 75
1032 KUPIEC Sp. z o.o. Paprotnia 75
1033 Sputnik Software Sp. z o.o. Poznań 75
1034 Garel – Plast Lucyna Biernat – Wrzaskowska sp.j. Kijewo 74,8
1035 Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe Orłowski sp.j. Orłowski i Wspólnicy Gałązki Wielkie 74,7
1036 Cad Projekt K&A Dąbrowski, Sterczała, Sławek sp.j. Poznań 74,5
1037 Balda Sp. z o.o. Strzyżewo 74,5
1038 Sushi&Food Factor Sp. z o.o. sp.k. Robakowo 74,4
1039 Abc Apartamenty sp.j. Galewski I Kasprowicz Piła 74,4
1040 Pruszyński sp.j. Paczkowo 74,4
1041 Kaliskie Towarzystwo Budownictwa Społecznego Sp. z o.o. Kalisz 74,4
1042 Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji Sp. z o.o. Kalisz 74,3
1043 Zakład Produkcyjno Usługowy Józef I Danuta Szarwark S.J. Gniezno 74,2
1044 Marlin Sp. z o.o. S.K. Krotoszyn 74,2
1045 Pinia Sp. z o.o. Jarocin 74,2
1046 Roland International Polska Sp. z o.o. Konin 74,1
1047 Przedsiębiorstwo Usług Ciepłowniczych Max-Rem Sp. z o.o. sp.k. Poznań 74,1
1048 Airoptic Sp. z o.o. Poznań 74,1
1049 U Kubusia Sp. z o.o. S.K. Rawicz 73,9
1050 GJC International Sp. z o.o. S.K. Poznań 73,8
1051 Pionier Kowalińscy sp.j. Baranów 73,6
1052 Dębowa Polska Sp. z o.o. S.K. Siedlec 73,5
1053 Rbb-Stal Sp. z o.o. Jarocin 73,4
1054 Alu – Met Sp. z o.o. – Odlewnia sp.k. Krosno 73,3
1055 WUPRINŻ S.A. Poznań 73,3
1056 Hurtownia Zabawek Awz Zaremba, Wołoszyn sp.j. Gostyń 73,3
1057 Kutnowska Hodowla Buraka Cukrowego Sp. z o.o. Straszków 73,3
1058 Trans – Hall Sp. z o.o. sp.k. Stęszew 73,2
1059 Abc Czepczyński Sp. z o.o. sp.k. Międzychód 73,1
1060 Zhm Maria Pluta sp.j. Jarocin 73
1061 Sparta Sp. z o.o. Bogucin 73
1062 NORTHSTAR POLAND Sp. z o.o. Trzcianka 72,9
1063 Appunite Wojtaszek S.K.A. Poznań 72,7
1064 TALEX S.A. Poznań 72,7
1065 Tessa Sp. z o.o. Wtórek 72,7
1066 Blastrac Poland Sp. z o.o. Jarocin 72,6
1067 ALVO Sp. z o.o. Spółka Komandytowa Śmigiel 72,6
1068 Gs Sp. z o.o. Nowe Skalmierzyce 72,5
1069 Technikbau Polska Sp. z o.o. sp.k. Krotoszyn 72,5
1070 Prowest Sp. z o.o. Poznań 72,4
1071 Ostrołękadis Sp. z o.o. Poznań 72,3
1072 Kr Inżynieria Sp. z o.o. Krotoszyn 72,2
1073 WRI Sp. z o.o. S.K. Koziegłowy 72,1
1074 Przedsiębiorstwo Budowlane West Sp. z o.o. Chełmce 72
1075 Destylacje S.A. Oborniki 71,9
1076 Whisky Shop i Sp. z o.o. S.K. Poznań 71,8
1077 Gamma Metal Leśniczak, Lichocki, Nowicka sp.j. Rakoniewice 71,7
1078 Akropol Konstrukcje Sp. z o.o. Luboń 72
1079 SD Adamek Sp. z o.o. S.K. Topola-Osiedle 71,4
1080 Inter Fashion Sp. z o.o. Sp.K. Poznań 71,3
1081 PRZEDSIĘBIORSTWO HANDLOWO USŁUGOWE KOWALA PIOTR Rakoniewice 71
1082 Stolkom Sp. z o.o. Komorniki 71,3
1083 Zr 3 Sp. z o.o. Krotoszyn 71,2
1084 Ab System Sp. z o.o. Rydzyna 71,2
1085 Danisco Poland Sp. z o.o. Poznań 70,9
1086 Kathay-Haster M. Brzostowski, A.A. Ślebioda sp.j. Poznań 70,9
1087 Joanna Frąckowiak i Wspólnicy sp.j. Plewiska 70,8
1088 R. Karlik Finance S.K. Poznań 70,6
1089 REA Elektronik Sp. z o.o. Kawczyn 70,6
1090 ITM Baza Paznańska Sp. z o.o. Swadzim 70,6
1091 Icea Sp. z o.o. Poznań 70,6
1092 Grodziska Fabryka Wyposażenia Wagonów Growag Sp. z o.o. Zdrój 70,5
1093 Logeo Polska Sp. z o.o. S.K. Poznań 70,4
1094 Pekabud – Morasko Inwestycje Sp. z o.o. Poznań 70,4
1095 Advertiva Sp. z o.o. S.K. Poznań 70,4
1096 Sumin D. Czabańska, W. Czabański i Wspólnicy sp.j. Świerkówki 70,3
1097 Cholbud Sp. z o.o. sp.k. Kamionki 70,2
1098 Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji Sp. z o.o. Września 69,6
1099 D.J.T. Sp. z o.o. Poznań 69,6
1100 MS Plus Sp. z o.o. S.K. Poznań 69,6
1101 Rokan Sp. z o.o. Poznań 70
1102 Sanmic Sp. z o.o. Stary Licheń 69,3
1103 Spółdzielnia Inwalidów Przyjaźń Słupca 69,2
1104 Zenex Sp. z o.o. Jarocin 69,2
1105 Inter – Mark Group Sp. z o.o. Spółka Komandytowa Kokoszczyn 69,1
1106 Termika Grala, Wojciechowski sp.j. Kalisz 69
1107 Centrum Rozwoju Komunalnego S.A. Ostrów Wielkopolski 69
1108 Nowa Elektro Sp. z o.o. Sady 69
1109 Bech Packaging Sp. z o.o. Nowy Tomyśl 68,9
1110 Printxl Sp. z o.o. Poznań 68,9
1111 Technika Spawalnicza Sp. z o.o. Poznań 68,6
1112 Inwest Com Sp. z o.o. Spółka Komandytowa Poznań 68,6
1113 Faiveley Transport Polska Sp. z o.o. Poznań 68,5
1114 SCM GROUP Polska Sp. z o.o. Suchy Las 68,5
1115 Ośrodek Hodowli Zarodowej Garzyn Sp. z o.o. Garzyn 68,5
1116 Pilska Spółdzielnia Mieszkaniowa Lokatorsko-Własnościowa w Pile Piła 68,4
1117 POL-POWER Sp. z o.o. Komorniki 68,3
1118 GIZEH DISPOFORM Sp. z o.o. Tarnowo Podgórne 68
1119 Toma Sp. z o.o. Wysogotowo 68,1
1120 GS OMB Sp. z o.o. sp.k. Nowe Skalmierzyce 68,1
1121 MASTERSPORT Sp. z o.o. i Wspólnicy S.K. Psary Małe 68,1
1122 SEM Zakład Elektrotechniczny Jakub Maćkowiak, Stefan Maćkowiak S.J. Łęczyca 68,1
1123 Grupa Kupsik Sp. z o.o. sp.k. Konin 68
1124 Smulders Sp. z o.o. Rakoniewice 68
1125 Neu-Jkf Sp. z o.o. Berzyna 67,9
1126 Agart-Pro Sp. z o.o. Poznań 67,8
1127 Monrem T. M. Wiciejewski S.K. Poznań 67,8
1128 Gnieźnieńska Spółdzielnia Mieszkaniowa Gniezno 67,8
1129 Arpol A. Braszak R. Wybieralski sp.j. Poznań 67,7
1130 Przedsiębiorstwo Inżynierii Sanitarnej Piotrowski Sp. z o.o. Poznań 67,6
1131 Tadar Sp. z o.o. sp.k. Jasin 67,5
1132 Ensinger Polska Sp. z o.o. Leszno 67
1133 The Whisky Shop i Sp. z o.o. S.K. Poznań 66,9
1134 Van Den Doel Poland Sp. z o.o. Słupca 66,9
1135 Mar-S Sp. z o.o. S.K.A. Bralin 66,8
1136 Przedsiębiorstwo Spedycyjno Transportowe Ost Sped Sp. z o.o. Gądki 66,8
1137 Chem – Trend Polska Sp. z o.o. Spółka Komandytowa Janikowo 66,7
1138 Corfus Sp. z o.o. Swarzędz 66,7
1139 Biasa Profi-Ppc Sp. z o.o. S.K. Poznań 66,6
1140 Pozbud T&R S.A. Wysogotowo 66,6
1141 MPT PIK Grzegorz Kasprowicz, Piotr Kasprowicz, Błażej Pawłowski sp.j. Września 66,6
1142 Dr. Motor Sp. z o.o. Poznań 66,6
1143 Nutrex Polska Sp. z o.o. Niepruszewo 66,5
1144 Ap Vector Sp. z o.o. sp.k. w likwidacji Poznań 66,5
1145 SSK Sp. z o.o. S.K.A. Poznań 66,4
1146 Malta Trading Sp. z o.o. sp.k. Poznań 66,4
1147 VML S.A. Poznań 66,3
1148 Rouwdach Sp. z o.o. S.K. Łęczyce 66,1
1149 Elektra Sp. z o.o. Spółka Komandytowa Poznań 66
1150 Wist Andrzej Morawski i Wspólnicy sp.j. Rogalinek 66
1151 Stadnina Koni Pępowo Sp. z o.o. Gogolewo 65,9
1152 Cembrit Production S.A. Trzemeszno 65,9
1153 Mirjan Sp. z o.o. S.K. Łęka Mroczeńska 65,8
1154 Hawa S.A. Gniezno 65,8
1155 Andre Abrasive Articles Sp. z o.o. S.K. Koło 65,8
1156 PAN Development Sp. z o.o. Poznań 65,7
1157 Ima Schelling Polska Sp. z o.o. Kijewo 65,7
1158 Systherm Danuta Gazińska sp.j. Poznań 65,6
1159 Wojcieszak, Basiński i Wspólnicy Kancelaria Adwokacka Spółka Komandytowa Poznań 65,5
1160 SNP Poland Sp. z o.o. Suchy Las 65,5
1161 Knioch Sp. z o.o. sp.k. Środa Wielkopolska 65,5
1162 Manufaktura Drewna Sp. z o.o. S.K. Leszno 65,4
1163 JMJ Sp. z o.o. S.K.-A. Kalisz 65,3
1164 Introl Pro-Zap Sp. z o.o. Ostrów Wielkopolski 65,3
1165 AGNES S.A. Rogoźno 65,3
1166 Apteka Przyjazna Jacek Biernat Swarzędz 65
1167 Tb Polska Sp. z o.o. Leszno 65,2
1168 Schlösser Heiztechnik Gruppe Polska Sp. z o.o. Spółka Komandytowa Poznań 65,1
1169 Augusto-Sopel Jabłońscy Sp. z o.o. S.K. Kalisz 65
1170 Balma Salon Firmowy Poznań Sp. z o.o. Poznań 64,8
1171 Pro Plast Epp Sp. z o.o. S.J. Ocieszyn 64,8
1172 Winner Spedition Polska Sp. z o.o. Nowe Skalmierzyce 64,7
1173 Flexkon Europe Sp. z o.o. Poznań 64,6
1174 POZKRONE S.A. Tarnowo Podgórne 64,5
1175 Scala Sp. z o.o. sp.k. Poznań 64
1176 Skup Sprzedaż Pierza i Puchu Export-Import Olszewski Paweł Włodzimirów 64,4
1177 Kruk Transport Danuta Kruk Zduny 64,4
1178 Energomontaż Poznań Sp. z o.o. Spółka Komandytowa Poznań 64,4
1179 AKCES GROUP Sp. z o.o. S.K. Mianowice 64,3
1180 Orion Sp. z o.o. Bogucin 64,3
1181 Logos Travel Marek Śliwka sp.j. Poznań 64,2
1182 Dino Południe Sp. z o.o. Krotoszyn 64,1
1183 Wytwórnia Pasz LIRA Sp. z o.o. Krzywiń 64
1184 GT Projekt Sp. z o.o. & Spółka Komandytowa Tarnowo Podgórne 63,9
1185 ALFAVOX Sp. z o.o. Poznań 63,8
1186 CID Lines Sp. z o.o. Niepruszewo 64
1187 Jakon Inwest 2 Sp. z o.o. Tarnowo Podgórne 63,7
1188 Biuro Promocji i Reklamy Generalczyk sp.j. Poznań 63,6
1189 Dalpo Usługi Sp. z o.o. Spółka Komandytowa Poznań 63,5
1190 Rolnicza Spółdzielnia Produkcyjna Dąbrówka Dąbrówka 63,4
1191 Akumar Daniel Czajka, Sławomir Jopek S.C. Swarzędz 63,3
1192 SIGMA – ALDRICH Sp. z o.o. Poznań 63,3
1193 Impuls Security Polska Sp. z o.o. sp.k. Poznań 63,3
1194 M.O.L. Romgum Ławicki i Spółka sp.j. Suchy Las 63,2
1195 Akademia Muzyczna Im Ignacego Jana Paderewskiego Poznań 63,2
1196 Chronos Development Sp. z o.o. Grupa sp.k. Luboń 63
1197 Dachy Bawarii S.J. Ociąż 63,1
1198 ITR Rouwdach Sp. z o.o. S.K. Łęczyce 62,9
1199 Adams Sp. z o.o. Baranowo 62,8
1200 Link Sp. z o.o. Poznań 62,7
1201 Europhone Sp. z o.o. Poznań 62,6
1202 Miejski Zakład Usług Komunalnych Sp. z o.o. Złotów 62,6
1203 Merski Radcy Prawni i Adwokaci sp.k. Poznań 62,6
1204 Hadex – Gaz Sp. z o.o. Poznań 62,5
1205 Lorenz Services Sp. z o.o. Sady 62,4
1206 Print Systems Sp. z o.o. Spółka Komandytowa Bytkowo 62,4
1207 Komfort Sp. z o.o. S.K. Budzyń 62,4
1208 Carlsberg Shared Services Sp. z o.o. Poznań 62,2
1209 Steel Rbb Sp. z o.o. sp.k. Jarocin 62,2
1210 PoznaLec Sp. z o.o. Poznań 62,2
1211 Rolnicza Spółdzielnia Produkcyjna Pionier Belęcin 62,2
1212 Euro-Hel Sp. z o.o. Czarnylas 62,1
1213 Skowroński Logistic Sp. z o.o. Suchorzew 62
1214 Lazur – Spółdzielczy Związek Grup Producentów Rolnych Nowe Skalmierzyce 61,9
1215 Holpol – Compost Sp. z o.o. Tarnowo 61,8
1216 Cgk Sp. z o.o. Piła 61,7
1217 Ofix Lewandowski sp. j. Suchy Las 61,5
1218 Dudimex Sp. z o.o. S.K. Rakoniewice 61,4
1219 Centrum Rozwoju Edukacji Edicon Sp. z o.o. Poznań 61,3
1220 Formeds Sp. z o.o. Poznań 61,3
1221 Sanpol Sp. z o.o. Poznań 61,3
1222 Stainer Sp. z o.o. Krzemieniewo 61,3
1223 Duni Sales Poland Sp. z o.o. Poznań 61,1
1224 Fol-Poz Sp. z o.o. Polska S.K.A. Poznań 61
1225 EOL Polska Sp. z o.o. Szamotuły 61
1226 Müller Dairy Polska Sp. z o.o. Poznań 60,9
1227 Piekarnia – Ciastkarnia Maria, Paweł Walenciak sp.j. Kiełczewo 60,7
1228 Rodon Sp. z o.o. sp.k. Karolewko 60,4
1229 Firma Kowalski Sławomir Kowalski Śmigiel 60,4
1230 Best Steel Sp. z o.o. sp.k. Porażyn 60,3
1231 Firma Michałowski Sp. z o.o. S.K. Pniewy 60,1
1232 M S Budownictwo Sp. z o.o. S.K. Poznań 60
1233 Biernat sp.j. Gądki 59,9
1234 Kombit Plus Sp. z o.o. sp.k. Poznań 59,8
1235 Jmk Sp. z o.o. Powodowo 59,7
1236 Rekopack – Zawal S.J. Konin 59,6
1237 Grab Sp. z o.o. Fajum 59,6
1238 Partner Sp. z o.o. S.K. Leszno 59,6
1239 Egger Polska Sp. z o.o. Poznań 59,6
1240 HENDI Polska sp. z o.o. Gądki 59,4
1241 Km 7 Sp. z o.o. sp.k. Przeźmierowo 59,4
1242 Antex Renata Antoni Trojak sp.j. Mroczeń 59,4
1243 Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Alicja Sp. z o.o. Dębno Polskie 59,4
1244 Kjf Broker Sp. z o.o. Poznań 59,3
1245 Firma Michałowski Henryk Michałowski – sp.j. Pniewy 59,3
1246 Victoria Sp. z o.o. sp.k. Poznań 59,3
1247 JOTKEL Sp. z o.o. S.K. Krotoszyn 59,2
1248 Ventus Communications Sp. z o.o. Poznań 59,2
1249 Logeo Group Logistics Sp. z o.o. S.K. Poznań 59,1
1250 I. Bakalarz, T. Bartosik, K. Szkudlarek-Graczyk, K. Kwiecień, M. Malarowski, M. Rybacka Medicus sp.p. Lekarzy Turek 59,1
1251 Agro Trade Fast&Fresh Sp. z o.o. S.K. Piła 58,9
1252 SWEGON Sp. z o.o. Tarnowo Podgórne 58,9
1253 Leithäuser Polska Sp. z o.o. w likwidacji w upadłości Leszno 58,8
1254 Pralnia Luboń Sp. z o.o. S.K. Luboń 58,8
1255 Fenetra Sp. z o.o. Lewkowiec 58,7
1256 OST Sped Intermodal Sp. z o.o. Sp.K. Szamotuły 58,6
1257 Zakład Przetwórstwa Rybnego Panix Sp. z o.o. S.K. Śląskowo 58,5
1258 Marian Kurasiak Zakład Piekarniczo-Cukierniczy Kościan 58,5
1259 Bader-Drog Sp. z o.o. Spółka Komandytowa Łubowo 58,4
1260 Malis Sp. z o.o. S.K. Wysogotowo 58,4
1261 Rockwool Global Business Service Center Sp. z o.o. Poznań 58,4
1262 Freeway Omt Sp. z o.o. Dopiewiec 58,2
1263 Mammut Ciężki Transport Sp. z o.o. Arentowo 58,2
1264 Phytopharm Klęka S.A. Klęka 58,2
1265 FIRMA GUGAŁA – BIS – Grzegorz Gugała Turkowy 58,2
1266 Guma Wicherek Sp. z o.o. S.K. Oborniki 58,1
1267 Zpuh Mini Zap B i K Łepkowicz, A.Roguszna – sp.j. Przygodzice 57,8
1268 Work Invest Bud Sp. z o.o. sp.k. Poznań 57,8
1269 Jestic J.K. Cykowiak S.M. Cykowiak sp.j. Krąplewo 57,8
1270 Atl Renting Sp. z o.o. Swarzędz 58
1271 Gerlach Sp. z o.o. Dąbrowa 57,8
1272 Aww Wawrzyniak sp.j. Niedźwiady 57,6
1273 Formatiq Jasiński Żukowski sp.j. Poznań 58
1274 BUD – AR Sp. z o.o. Gniezno 57,4
1275 Rolnicza Spółdzielnia Produkcyjna Jutrzenka Osiek 57,4
1276 MAPAL Sp. z o.o. Narzędzia Precyzyjne Poznań 57,4
1277 El Drut Winding Wires Sp. z o.o. S.K. Wieleń 57,4
1278 Multi Fashion Sp. z o.o. Sp.K. Poznań 57,4
1279 HTI BP Sp. z o.o. ZACHÓD S.K. Poznań 57,3
1280 PIEKARNIA MIMA S.J. Sikora i Janowscy Ostrów Wielkopolski 57,3
1281 LOGIS Sp. z o.o. Komorniki 57,3
1282 Kos Kooperacja Sp. z o.o. S.K. Skórzewo 57,3
1283 E-File Sp. z o.o. S.K. Poznań 57,3
1284 Rolnicza Spółdzielnia Produkcyjna Im. Stanisława Walendowskiego w Nowej Wsi Nowa Wieś 57,2
1285 Kekbel-Max Sp. z o.o. sp.k. Belęcin 57,2
1286 Forteb Sp. z o.o. Poznań 57,2
1287 Wojciech Siepak Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe Traktomix Kąkolewo 56,9
1288 Wytwórnia Opakowań Kartonowych Marian Górny Barłożnia Wolsztyńska 56,9
1289 Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowe Lemar Sp. z o.o. Potrzanowo 56,8
1290 HALFEN Sp. z o.o. Poznań 56,8
1291 FABRYKA PAPIERU CZERWONAK Sp. z o.o. Czerwonak 56,8
1292 Izawit Sp. z o.o. S.K. Raszków 56,7
1293 Cx-80 Polska Agata Nadera, Dariusz Nadera sp.j. Kalisz 56,5
1294 Doradztwo Podatkowe Wts Sp. z o.o. Poznań 56,4
1295 Zachód Invest Sp. z o.o. Kostrzyn 56,3
1296 Bwe-Bis Bogumiła i Edward Wiśniewscy sp.j. Konin 56,3
1297 KRAJOWY INTEGRATOR PŁATNOŚCI S.A. Poznań 56,3
1298 Nexus Polska Sp. z o.o. Poznań 56,2
1299 Just Sp. z o.o. sp.k. Poznań 56,1
1300 Tech-Kom Sp. z o.o. Żabikowo 56
1301 Marol Nieruchomości Sp. z o.o. sp.k. Poznań 55,9
1302 Gobarto Dziczyzna Sp. z o.o. Grąbkowo 55,9
1303 DOBRZEC Spółdzielnia Mieszkaniowa Kalisz 55,9
1304 Maverick Sp. z o.o. Poznań 55,9
1305 Mipama E.Z.Szafarz sp.j. Opatówek 55,9
1306 Unimetal Sp. z o.o. w Złotowie Złotów 55,8
1307 BSI Construction Sp. z o.o. Śrem 55,8
1308 Gospodarstwo Rolne Płaczkowo Sp. z o.o. Płaczkowo 55,7
1309 Prestige MJM Sp. z o.o. S.K. Ostrów Wielkopolski 55,7
1310 MPS Finance Sp. z o.o. sp.k. Przeźmierowo 55,7
1311 Społem Powszechna Spółdzielnia Spożywców w Kaliszu Kalisz 55,7
1312 Cart-Pack S.J. P.M. Gniteccy Tabor Wielki 55,6
1313 WESOŁEK Sp. z o.o. Materiały Budowlane Chocicza 55,6
1314 Wolniewicz Sp. z o.o. sp.k. Janikowo 55,5
1315 Rolniczy Kombinat Spółdzielczy Nowy Świat Dobrzyca 55,5
1316 Betoniarstwo Stabet Sp. z o.o. i Wspólnicy S.K. Rozdrażew 55,5
1317 Abic Polska Sp. z o.o. Śrem 55,4
1318 TEB Edukacja Sp. z o.o. Poznań 55,3
1319 Centrum Techniki Macro Sp. z o.o. Suchy Las 55,3
1320 SYTO CO-PACKAGING POLSKA Sp. z o.o. Berzyna 55,3
1321 Probiko Aqua Sp. z o.o. Kostrzyn 55,3
1322 Vank Sp. z o.o. Swarzędz 55,2
1323 Rolnicza Spółdzielnia Produkcyjna w Niechanowie w likwidacji Niechanowo 55,1
1324 Przedsiębiorstwo Systemów Automatyki Zapis Sp. z o.o. Ostrów Wielkopolski 55,1
1325 Ferma Antonin Sp. z o.o. S.K. Gołaszyn 55,1
1326 Botland B. Derkacz sp.j. Gola 55,1
1327 Chłód Cooling Center Sp. z o.o. Ostrów Wielkopolski 55
1328 Herkules Sp. z o.o. Jastrowo 54,9
1329 Systherm Info Sp. z o.o. Poznań 54,6
1330 Cuf Sp. z o.o. Poznań 54,6
1331 Termotech Sp. z o.o. Piła 54,6
1332 Dagat-Eco Sp. z o.o. Poznań 54,6
1333 BAKPOL S.C. Koziegłowy 54,6
1334 Newell Poland Sp. z o.o. Poznań 54,5
1335 Wytwórnia Sprzętu Komunikacyjnego PZL-Kalisz S.A. Kalisz 54,5
1336 PGG Maszyny Budowlane Sp. z o.o. sp.k. Złotkowo 54,5
1337 Servcom S.A. Trzemeszno 54,4
1338 Euromed Medical Solution Sp. z o.o. sp.k. Poznań 54
1339 Alliance Technology Polska Sp. z o.o. Poznań 54,3
1340 M. Karlik sp.k. Poznań 54,3
1341 Przedsiębiorstwo Komunalne Sp. z o.o. We Wronkach Wronki 54,3
1342 Dodger TSL Sp. z o.o. S.K. Śrem 54,2
1343 Izomet Piskorz sp.j. Niałek Wielki 54,2
1344 Kępińskie Przedsiębiorstwo Drogowo Mostowe S.A. Kępno 54,1
1345 Rolnicza Spółdzielnia Handlowo-Usługowa w Psarskiem Psarskie 54,1
1346 Werner Sp. z o.o. S.K. Mosina 53,9
1347 Mprojekt Sp. z o.o. sp.k. Leszno 53,9
1348 Clavey Maintenance Service Sp. z o.o. Poznań 53,9
1349 Marszał Sp. z o.o. S.K. Wydartowo 53,8
1350 Budimeks Sp. z o.o. sp.k. w likwidacji Poznań 53,8
1351 K-M Import Kożuchowski-Marciniak sp.j. Stara Łubianka 53,7
1352 PH AGROMA S.A. w Poznaniu Bogucin 53,7
1353 Zr 2 Sp. z o.o. Krotoszyn 53,7
1354 Gutowski Iwspólnicy Adwokacka S.K. Poznań 53,7
1355 Mtex Sp. z o.o. sp.k. Olszowa 54
1356 Renz Sp. z o.o. Gądki 53,5
1357 Berg & Schmidt Polska Sp. z o.o. Poznań 54
1358 Apack Sp. z o.o. Kowanowo 53,5
1359 New Gravity Sp. z o.o. Poznań 53,3
1360 Universum Spółdzielnia Pracy Poznań 53,2
1361 Mayr-Melnhof Karton Polska Sp. z o.o. Poznań 53,2
1362 KF Furniture Sp. z o.o. S.K. Duszniki 53,2
1363 Auto Club Sp. z o.o. Poznań 53,2
1364 Zakład Usługowo-Handlowy Naftohurt Sp. z o.o. Sompolno 53,1
1365 Dutch Trade Sp. z o.o. Psarskie 53
1366 Gest – Pol Sp. z o.o. Bogusławice 53
1367 Slx Sp. z o.o. Komorniki 52,9
1368 Masters Sp. z o.o. Wysogotowo 52,9
1369 Kamienica Sp. z o.o. sp.k. Poznań 52,9
1370 Styropoz Sp. z o.o. Poznań 52,8
1371 Firma Lakiernicza Hannex Hanna Iwanicka Obrzycko 53
1372 Grafos Dąbrowski Jarmużek sp.j. Komorniki 52,8
1373 MB Poznań Sp. z o.o. Komorniki 52,7
1374 Akrent Sp. z o.o. Baranowo 52,7
1375 Fabryka Okien i Drzwi Davex Violetta Grześ, Andrzej Grześ sp.j. Niepruszewo 52,4
1376 H2optim Sp. z o.o. Spółka Komandytowa Baranowo 52,3
1377 Procan Logistyka Sp. z o.o. S.K. Sady 52,3
1378 Foliarex Tworzywa Specjalne Borowiak sp.j. Drożdżyce 52,3
1379 Rolnicza Spółdzielnia Produkcyjna w Urbanowie Urbanowo 52,3
1380 Szb Polska Sp. z o.o. S.K. Poznań 52,2
1381 Surtec Polska Sp. z o.o. Janikowo 52
1382 Akropol Na Skarpie Sp. z o.o. III S.K.A. Luboń 52,2
1383 Tamar Sp. z o.o. Spółka Komandytowa Tulce 52,1
1384 Ert Wypieki Sp. z o.o. sp.k. Biskupice 52
1385 Perfect Building Renovations Sp. z o.o. S.K. Leszno 51,9
1386 Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Motodemont Piotr i Janusz Dunder sp.j. Kaźmierz 51,9
1387 Trazmet Lager Technik Sp. z o.o. Kalisz 51,8
1388 Anvis Sp. z o.o. S.K. Rokietnica 51,7
1389 Grupa Mo Sp. z o.o. S.J. Poznań 51,7
1390 West Staff Agency Sp. z o.o. S.K. Leszno 51,6
1391 Suszarnicza Spółka OGRODNIK S.A. Nowy Tomyśl 51,6
1392 Grom Cargo Serwis Sp. z o.o. S.K. Poznań 51,5
1393 Agro-Smak Jajecznik i Spółka sp.j. Dębe-Kolonia 51,5
1394 BGR BAU Sp. z o.o. Spółka Komandytowa Jelonek 51,4
1395 Getwork Group Sp. z o.o. sp.k. Poznań 51,4
1396 K + S Polska Sp. z o.o. Poznań 51,3
1397 Propak Opakowania Sp. z o.o. S.K. Krążkowy 51,3
1398 Ambro Logistics Sp. z o.o. Przykona 51,3
1399 Schulz Infoprod Sp. z o.o. Poznań 51,2
1400 Fabryka Mebli Spin Roman Łaźny i Jerzy Łaźny sp.j. Mnichowo 51
1401 SOFEX Sp. z o.o. S.K. Skiereszewo 51,1
1402 FOLNET Sp. z o.o. S.K. Skórzewo 51,1
1403 Velco Sp. z o.o. S.K. Skórzewo 51,1
1404 Polnet Sp. z o.o. i Wspólnicy sp.k. Tarnowo Podgórne 51,1
1405 Index Food Sp. z o.o. sp.k. Luboń 51,1
1406 Masłowski International Transport Group Sp. z o.o. S.K. Żdżary 51
1407 Colian Developer Sp. z o.o. S.K. Kalisz 51
1408 Jomiro Sp. z o.o. Kępno 51
1409 Biuro Handlowe Jota Sp. z o.o. Janikowo 51
1410 Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Pieprzyk Sp. z o.o. Rawicz 50,9
1411 Vaderstad Sp. z o.o. Pniewy 50,9
1412 KRUŚ Sp. z o.o. S.K. Granowo 50,9
1413 PROSPERO Sp. z o.o. S.K. Łęka Mroczeńska 50,8
1414 Fugor Sp. z o.o. Krotoszyn 50,8
1415 Rawit W. Warlich i Wspólnicy sp.j. Dąbrowa 50,8
1416 Smart Style Sp. z o.o. S.K. Poznań 50,8
1417 DYNAXO Sp. z o.o. Wronki 50,7
1418 Karlik sp.j. Poznań 50,6
1419 Bbb Sp. z o.o. Środa Wielkopolska 50,6
1420 Krystian Henzel Transport Międzynarodowy Spedycja Sp. z o.o. sp.k. Bugaj 50,6
1421 GASTRONOMIA TECHNOLOGIA SERWIS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ Poznań 50,5
1422 Invesystem Sp. z o.o. Poznań 50
1423 Intitek Polska Sp. z o.o. Poznań 50,3
1424 M- Pago Sp. z o.o. Spółka Komandytowa Leszno 50,2
1425 Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe Spawstal Sp. z o.o. Środa Wielkopolska 50,2
1426 Metalpress Sp. z o.o. Dolsk 50
1427 Zakład Przetwórstwa Rolniczego Sp. z o.o. Sp.k. Dębniałki Kaliskie 50
1428 Warto Szkolić Sp. z o.o. S.K. Gniezno 50
1429 KONIŃSKA SPÓŁDZIELNIA MIESZKANIOWA Konin 50
1430 Ata-Technik Sp. z o.o. S.K.A. Budzyń 49,9
1431 ETI Sp. z o.o. S.K. Poznań 49,9
1432 Garner Sp. z o.o. Roszków 50
1433 Qubiqa Sp. z o.o. Piła 49,8
1434 REMS POLSKA Sp. z o.o. Dąbrowa 49,8
1435 Kunert sp.j. Poladowo 49,8
1436 Pieluszyńska Sp. z o.o. Poznań 49,8
1437 Provital Polska Sp. z o.o. Luboń 49,8
1438 Lenso Sp. z o.o. Poznań 49,8
1439 Zakład Opieki Zdrowotnej i Medycyny Pracy Med-Alko Sp. z o.o. Konin 49,8
1440 WIELKOPOLANKA Spółdzielnia Mieszkaniowa Poznań 49,8
1441 Rentin Sp. z o.o. Poznań 49,7
1442 D-M Sp. z o.o. Krotoszyn 49,6
1443 Profil Wytwórnia Profili Budowlanych z Pvc Sp. z o.o. Piła 49,6
1444 Agrobil Roman i Gabriela Bilscy sp.j. Garzyn 50
1445 Przedsiębiorstwo Farmaceutyczne Ziołolek Sp. z o.o. Poznań 49,5
1446 Kazmieruk Cnc Sp. z o.o. S.K. Poznań 49,5
1447 Wks Budownictwo Sp. z o.o. sp.k. Poznań 49,4
1448 Zakład Robót Instalacyjno-Inżynieryjnych Hydropex Sp. z o.o. S.K. Złotów 49,4
1449 Euronia Investments Sp. z o.o. S.K. Kostrzyn 49,4
1450 Optimal K. Figiel i S. Migasiewicz sp.j. Kalisz 49,4
1451 Preston Sp. z o.o. Dąbrowa 49,4
1452 Generalne Towarzystwo Leasingowe S.A. Swarzędz 49,3
1453 Pfeifer Heavy Machinery Sp. z o.o. S.K. Poznań 49,3
1454 Ignaszak Sp. z o.o. sp.k. Kalisz 49,3
1455 F1 Industries Sp. z o.o. sp.k. Poznań 49
1456 DEMOCO Poland Sp. z o.o. Tarnowo Podgórne 49,2
1457 Jlsw Janaszczyk Lis & Wspólnicy Radcowie Prawni sp.k. Poznań 49
1458 Zakład Mięsny Bukat sp.j. Kołodzińscy Jarocin 49,2
1459 Izo-Eko Centrum Sp. z o.o. Ostrzeszów 49,1
1460 Karlik Elektrotechnik Sp. z o.o. Nekla 49,1
1461 Trans-Kol Paliwa Sp. z o.o. Koło 49
1462 Petropol Wolsztyn Sp. z o.o. S.K. Wolsztyn 49
1463 Galeria MM Spv Sp. z o.o. Poznań 49
1464 Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa Im. Stanisława Staszica w Pile Piła 49
1465 Mw Metal Sp. z o.o. sp.k. Chojęcin-Parcele 48,9
1466 Pilskie Towarzystwo Budownictwa Społecznego Sp. z o.o. Piła 48,9
1467 Ceko Sp. z o.o. Goliszew 48,9
1468 Spółdzielnia Mieszkaniowa W ŚREMIE Śrem 48,8
1469 Passion Cards Sp. z o.o. Wysogotowo 48,7
1470 KRJ Display Sp. z o.o. Konin 48,7
1471 Jamalex Sp. z o.o. Kłoda 48,7
1472 Gawstal Sp. z o.o. sp.k. Starczanowo 49
1473 Albedo Marketing Sp. z o.o. Poznań 48,7
1474 Trans-Par Sp. z o.o. Poznań 48,6
1475 STRIMA Sp. z o.o. Tarnowo Podgórne 48,6
1476 Rolnicza Spółdzielnia Produkcyjna Zdrowie w Izdebnie Izdebno 48,6
1477 Btw Fleet Management Sp. z o.o. Gniezno 48,6
1478 Fregata Swimming Sp. z o.o. Poznań 48,5
1479 Herkules Wire Sp. z o.o. Jastrowo 48,4
1480 SCHEDPOL Sp. z o.o. S.K. Międzychód 48,3
1481 Bros Jarosław Siekański, Andrzej Górczak sp.j. Buk 48,3
1482 ASTOR Sp. z o.o. Poznań 48,2
1483 Coccodrillo Concepts Sp. z o.o. Pianowo 48,1
1484 Agrochest Sp. z o.o. Kostrzyn 48
1485 Spółdzielnia Mieszkaniowa w Nowym Tomyślu Nowy Tomyśl 48
1486 Lafrentz Polska Sp. z o.o. Poznań 48
1487 Geotex Sp. z o.o. Rydzyna 48
1488 Home Textil S.A. Korzkwy 48
1489 Horyzont Technologie Internetowe Sp. z o.o. Poznań 47,9
1490 Bax Baumaschinen Polska Sp. z o.o. Suchy Las 47,9
1491 Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe Luxkon S.Jacolik, E.Studziński, K.Studziński sp.j. Konin 47,9
1492 Arctos Creme Sp. z o.o. Poznań 47,8
1493 Agromarket Sp. z o.o. S.K. Jaryszki 47,6
1494 Barneo Sp. z o.o. S.K. Nowy Tomyśl 47,6
1495 SMP Agro Sp. z o.o. S.K. Poznań 47,6
1496 Chic Investments Sp. z o.o. Ostrzeszów 47,5
1497 Agro-Inwest Sp. z o.o. Kobylin 47,5
1498 Hans AA Polska Sp. z o.o. Piła 47,4
1499 Evistar Sp. z o.o. Poznań 47
1500 Ultrafood Sp. z o.o. S.K. Konin 47,3
1501 Bcd Polymers Sp. z o.o. Suchy Las 47,3
1502 Mmh-Eco-Pal Maciej Piotrowski i Wspólnicy sp.j. Mokronosy 47,3
1503 Flamco Meibes Sp. z o.o. Leszno 47,3
1504 Materiały Budowlane Bud-Rol Sp. z o.o. Jaromierz 47,3
1505 Bovelli Bedding Sp. z o.o. Gniezno 47,3
1506 Smart Aviation Sp. z o.o. Poznań 47,3
1507 Jantex Sp. z o.o. Stara Tuchorza 47,3
1508 Chronos Development Sp. z o.o. System sp.k. Luboń 47,3
1509 UDH United Distribution Holding Sp. z o.o. Spółka Komandytowo Akcyjna Poznań 47,3
1510 Zis Mieczysław Świątek, Dominik Świątek sp.j. Topola Mała 47,2
1511 BWS EXPO Sp. z o.o. S.K. Suchy Las 47,2
1512 Tegometall Nieruchomości Sp. z o.o. Pniewy 47,1
1513 Dś Development Własne M Sp. z o.o. Wrocław sp.k. Leszno 47
1514 Kseroplast Plus Sp. z o.o. sp.k. Zakrzewo 47
1515 Fiminsky Sp. z o.o. S.K. Nądnia 47
1516 Spokojna-Park Sp. z o.o. sp.k. Rawicz 47
1517 Transmag R.S. Mularczyk sp.j. Bogucin 46,9
1518 ITA Sp. z o.o. S.K. Skórzewo 46,9
1519 Małecki, Urbaniak Malex sp.j. Poznań 46,9
1520 RWG Solution Sp. z o.o. S.K. Słupca 46,8
1521 PHU Jago-Bis Goździkiewicz sp.j. Władysławów 46,8
1522 ZMK Delikates Sp. z o.o. Ostrów Wielkopolski 46,7
1523 RCR Bis Sp. z o.o. sp.k. Zakrzewo 46,7
1524 Pilmasz Sp. z o.o. S.K. Piła 46,7
1525 RAB JAŻYNIEC Adam Moder Bogusław Jóźwikowski Jażyniec 46,7
1526 Przedsiębiorstwo Robót Drogowo-Mostowych S.A. Koło 46,7
1527 Construsoft Sp. z o.o. Poznań 46,7
1528 Promobil Fleet Sp. z o.o. Poznań 46,6
1529 Wielkopolskie Elektrownie Wiatrowe Sp. z o.o. Poznań 46,6
1530 AGRITO Monika Świtała Topola Wielka 46,5
1531 Florentyna Sp. z o.o. Korzkwy 46
1532 Micro Technologie Sp. z o.o. S.K. Tulce 46,5
1533 Rolnicza Spółdzielnia Produkcyjna w Kluczewie Kluczewo 46,5
1534 DWD System Sp. z o.o. Spółka Komandytowa Poznań 46,5
1535 Solcom-Bayard Sp. z o.o. Poznań 46,3
1536 BIOTRONIK POLSKA Sp. z o.o. Poznań 46,3
1537 INTAR Sp. z o.o. Ostrów Wielkopolski 46,3
1538 MM BUDOWLE Sp. z o.o. Poznań 46,2
1539 Spółdzielnia Producentów Trzody Chlewnej Agrikola Kołaczkowo 46,2
1540 MANDERSLOOT – POLSKA Sp. z o.o. Komorniki 46,1
1541 Glen Dimplex Polska Sp. z o.o. Poznań 46
1542 Tevex Logistics Spółka z o.o. Grodzisk Wielkopolski 46
1543 Matrix Polymers Polska Sp. z o.o. Koło 45,9
1544 Dekado Sp. z o.o. Września 45,9
1545 OIA GLOBAL Sp. z o.o. Poznań 45,9
1546 Przedsiębiorstwo Kps Sp. z o.o. Poznań 45,8
1547 Bońkowscy Auto Sp. z o.o. sp.k. Komorniki 45,8
1548 Ferma Drobiu Popowo Sp. z o.o. Nowy Dwór 45,8
1549 Spark Development Sp. z o.o. Poznań 45,8
1550 Smp Projektanci Sp. z o.o. S.K. Poznań 45,8
1551 FROST Barbara Maria Wegenke Jarogniewice 45,7
1552 Bud Rental Sp. z o.o. Spółka Komandytowa Paczkowo 45,7
1553 Zakład Cukierniczy Joker Sp. z o.o. S.K. Miejska Górka 45,7
1554 Magnat Net Sp. z o.o. SP.K. Ostrów Wielkopolski 45,7
1555 Dach Bud Pmt Sp. z o.o. Poznań 45,7
1556 Pasta Sp. z o.o. Poznań 45,7
1557 Towarzystwo Gospodarcze MEBLOPOL Sp. z o.o. Poznań 45,6
1558 Helado Sp. z o.o. Konin 45,4
1559 Ando Tech Sp. z o.o. Starkówiec Piątkowski 45,4
1560 Grupa Aptekarska Czerniewicz sp.j. Poznań 45
1561 Przychodnia Lekarska Medeo Tomasz Matecki, Barbara Schmid T, Jacek Szymaniak sp.j. Poznań 45
1562 Słowińscy sp.j. Słupca 45,2
1563 Ostrowska Spółdzielnia Mieszkaniowa Ostrów Wielkopolski 45
1564 Bestim Invest Sp. z o.o. sp.k. Ceków-Kolonia 45
1565 Lewpartner Sp. z o.o. Poznań 45
1566 Zakład Rolny Sanatorium Sp. z o.o. Wonieść 44,9
1567 Autoryzowana Stacja Dealerska Toyota Ukleja sp.j. Ujście 44,9
1568 Apack Support Sp. z o.o. sp.k. Kowanowo 44,9
1569 Ringer Sp. z o.o. S.K. Kawnice-Kolonia 44,9
1570 Unirol A.Wira K.Szymczak R.Janicki sp.j. Borek Wielkopolski 44,8
1571 Galeria Arkada Sp. z o.o. S.K. Poznań 44,7
1572 Eresco Sp. z o.o. Spółka Komandytowa Poznań 44,7
1573 Smektała Sp. z o.o. Leszno 44,6
1574 M45 Deweloper Sp. z o.o. Luboń 44,6
1575 Przedsiębiorstwo Usługowo Handlowe Bis sp.j. Józef Szyszka i Jerzy Szyszka Bralin 44,6
1576 Bart-Trans Sp. z o.o. S.K. Nowa Wieś 44,5
1577 Kompresjan Kostrowiccy sp.j. Słupia pod Bralinem 44,5
1578 Tonik Sp. z o.o. sp.k. Poznań 44,5
1579 Martyna Transport Sp. z o.o. Wągrowiec 44,5
1580 Suer Polska Sp. z o.o. Widziszewo 44,5
1581 Kx Sp. z o.o. Wojciechówka 44,5
1582 Recykl Organizacja Odzysku S.A. Śrem 44,4
1583 Petrol-Hawen Sp. z o.o. sp.k. Piła 44,4
1584 Delmet Senftleben sp.j. Leszno 44,4
1585 Contrain Poland Sp. z o.o. Poznań 44,3
1586 Terra Trading Sp. z o.o. Poznań 44,3
1587 Przemyśldis Sp. z o.o. Poznań 44,3
1588 Broekman Logistics Sp. z o.o. Poznań 44,3
1589 Arenda Sp. z o.o. Gospodarstwo Rolne Kiączyn 44,2
1590 Coframa Sp. z o.o. Rabowice 44,2
1591 Toyocar J.J. Mikołajczak sp.j. Leszno 44,1
1592 Verseo Sp. z o.o. sp.k. Poznań 44,1
1593 Forex Polska Sp. z o.o. Główna 44
1594 Wodnik Tańczyn sp.j. Kalisz 43,9
1595 Metalpol Furmaniak – sp.j. Rostarzewo 43,9
1596 Hausengel International Polska Sp. z o.o. sp.k. Poznań 43,9
1597 Uniservices Sp. z o.o. Poznań 43,8
1598 Gk-Elektro Sp. z o.o. Czerwonak 43,7
1599 FB-Mont A. Fułek S.K. Kalisz 43,7
1600 Firma Kuma Magda & Magda sp.j. Olszowa 43,7
1601 Pearson Ioki Sp. z o.o. Poznań 43,6
1602 Telekom Optic Sp. z o.o. Zakrzewo 43,6
1603 Skład Materiałów Budowlanych i Opału Bol – Ann A. T. M. Stelmaszykowie sp.j. Gniezno 43,6
1604 P.H.U. DREWPOL JACEK CHUDY Świątniki Małe 44
1605 Constravia Limited sp.k. Poznań 43,4
1606 Eggs Product Sp. z o.o. Żylice 43,4
1607 Centrum Handlowe Manhattan Sp. z o.o. Leszno 43,4
1608 Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji w Obornikach Sp. z o.o. Oborniki 43,2
1609 Agromet Sp. z o.o. Ostrzeszów 43,1
1610 Sps Inscon Sp. z o.o. Leszno 43,1
1611 Sonoco Teq Sp. z o.o. Dąbrowa 43
1612 Profitroom S.A. Poznań 43
1613 Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa w Gnieźnie Gniezno 42,9
1614 Ats Logistics Sp. z o.o. Borek Wielkopolski 42,9
1615 Work Invest Sp. z o.o. Poznań 42,9
1616 Nowicki Ryszard Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe Konin 42,9
1617 Promet Sp. z o.o. S.K. Turek 42,8
1618 Grant Thornton Legal Maślanko Kancelaria Prawna sp.k. Poznań 42,8
1619 Zr 4 Sp. z o.o. Krotoszyn 42,8
1620 Przedsiębiorstwo Techniczno Handlowe Eurotronic Sp. z o.o. Poznań 42,8
1621 Books Sp. z o.o. S.K. Żychlin 42,8
1622 Quantum Asset Management Sp. z o.o. Poznań 42,7
1623 TEST Łukasz i Grzegorz Kiełbowicz S.J. Gniezno 42,7
1624 West – Bud Sp. z o.o. sp. Komandytowa Poznań 42,6
1625 Centrum Rozwoju Szkół Wyższych TEB Akademia Spółka z o.o. Poznań 42,6
1626 Rzepecki Mroczkowski Sp. z o.o. Poznań 42,6
1627 Rolniczy Kombinat Spółdzielczy w Granowie Granowo 42,5
1628 Katalizatory.Pro Sp. z o.o. sp.k. Poznań 42,5
1629 Tormel Sp. z o.o. Poznań 42,4
1630 AET Sp. z o.o. S.K. Ostrów Wielkopolski 42,4
1631 Rawicka Spółdzielnia Mieszkaniowa w Rawiczu Rawicz 42,3
1632 Process Diagnostic And Control Sp. z o.o. S.K. Poznań 42,3
1633 Akrostal Logistics Sp. z o.o. S.K. Garbatka 42,3
1634 Metalika Recycling Sp. z o.o. Rawicz 42,3
1635 Hale Technologies Sp. z o.o. sp.k. Poznań 42,3
1636 Walko Walkowiak sp.j. Kiszewo 42,3
1637 Egnyte Poland Sp. z o.o. Poznań 42,2
1638 Makropol Pl Sp. z o.o. sp.k. Poznań 42,2
1639 Elbudprojekt Sp. z o.o. Baranowo 42,2
1640 Rolniczy Kombinat Spółdzielczy w Głuponiach Głuponie 42,2
1641 PTI Sp. z o.o. Poznań 42,2
1642 Wielkopolskie Centrum Pulmonologii i Torakochirurgii Im. Eugenii i Janusza Zeylandów Poznań 42
1643 Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji w Nowym Tomyślu Sp. z o.o. Nowy Tomyśl 42,2
1644 Ropez Fabryka Mebli Robert i Aneta Poszwa sp.j. Mroczeń 42,2
1645 Translocus.It Sp. z o.o. sp.k. Poznań 42
1646 Kk Service Plus Sp. z o.o. Golina Wielka 42
1647 Lanua Investments Poland Sp. z o.o. Poznań 42
1648 Zr 1 Sp. z o.o. Krotoszyn 42
1649 Invest Ekkus Sp. z o.o. S.K. Poznań 41,9
1650 Arkoch P. Koch sp.j. Zbrudzewo 41,8
1651 PW Partner Sp. z o.o. S.K. Krotoszyn 41,8
1652 HRC International Sp. z o.o. S.K. Poznań 41,8
1653 Piekarnia – Cukiernia Łobza sp.j. Zaniemyśl 41,7
1654 Grupa Zimex Sp. z o.o. Rokosz 41,7
1655 Orzeł Sp. z o.o. Niałek Wielki 41,7
1656 GERFLOR POLSKA Sp. z o.o. Poznań 41,7
1657 Amwin Sp. z o.o. sp.k. Września 41,7
1658 Złotowskie Przedsiębiorstwo Ogrodnicze Sp. z o.o. Święta 41,7
1659 Lokum Sylwia Woźnicka, Paweł Zieliński sp.j. Środa Wielkopolska 41,6
1660 Wega Sp. z o.o. S.K. Wągrowiec 41,6
1661 DL Sp. z o.o. Piła 41,6
1662 Zakład Doskonalenia Zawodowego Poznań 41,4
1663 Przedsiębiorstwo Handlowe Chudak sp.j. Śmigiel 41,4
1664 Ethifarm Sp. z o.o. S.K. Poznań 41,4
1665 Italinox – Polska Sp. z o.o. Przeźmierowo 41,4
1666 Baumar Płyta Sp. z o.o. S.K. Rawicz 41,3
1667 Rokan Chodzież Sp. z o.o. S.K. Chodzież 41,2
1668 Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowe Agronas Sp. z o.o. Koło 41,2
1669 Dso Transport Spedycja Sp. z o.o. S.K. Łukowo 41,2
1670 Antczak Nowy Korczak Sp. z o.o. Kalisz 41,2
1671 Hubertus K.Senger J.Krzyżosiak sp.j. Chodzież 41,1
1672 Tegometall Galva Sp. z o.o. Pniewy 41,1
1673 Konstruktor Sp. z o.o. Gniezno 41,1
1674 Trasko Energia 2 Sp. z o.o. Ostrzeszów 41,1
1675 ANCO Sp. z o.o. Jarocin 41,1
1676 Technika Asfaltowa Sp. z o.o. Nekla 41
1677 WLP Sp. z o.o. S.K. Swarzędz 40,9
1678 Bsm Sp. z o.o. Jastrzębsko Stare 40,9
1679 Lewiatan Wielkopolska Sp. z o.o. Poznań 40,9
1680 Przedsiębiorstwo Budowlano-Handlowe Rembudex Sp. z o.o. S.K. Oborniki 40,9
1681 Ataszek Sp. z o.o. S.K. Poznań 40,8
1682 Gleich Aluminium Sp. z o.o. Kalisz 40,8
1683 Immo Muszkieterowie Polska Sp. z o.o. Swadzim 40,7
1684 Ciepłownik Ekoinwestycje Sp. z o.o. S.K. Plewiska 40,7
1685 SPS Tax & Law Kancelaria Radców Prawnych Piotr Szkudlarek i Wspólnicy sp.k. Poznań 41
1686 PIÓREX S.A. Swarzędz 40,6
1687 IT. Norcom Sp. z o.o. S.K. Poznań 40,5
1688 Tartak Zębowo sp.j. Jerzy Nowak Wioletta Nowak Zębowo 40,5
1689 ALEKSANDRA BŁAŻEK Przedsiębiorstwo Produkcyjno – Handlowe AKCES PPH AKCES Kępno 40,4
1690 Ba Technologie Klejenia Sp. z o.o. S.K. Poznań 40,4
1691 Eleven Teamsports Polska Sp. z o.o. Wągrowiec 40,4
1692 Investa Sp. z o.o. Piła 40,4
1693 T&T Chłodnictwo Sp. z o.o. S.K. Piaski 40,3
1694 Lopez Sp. z o.o. S.K. Poznań 40,2
1695 Prettl Elektrotechnika Polska Sp. z o.o. Poznań 40,2
1696 VMI Poland Sp. z o.o. Leszno 40,2
1697 Pdp Meble Sp. z o.o. Rogoźno 40,2
1698 Spomasz Pleszew S.A. Fabryka Maszyn Spożywczych Pleszew 40,2
1699 Keller Poligrafia Dla Przemysłu Sp. z o.o. S.K. Skórzewo 40,2
1700 Hurtownia Kolonko sp.j. Wągrowiec 40,1
1701 Oromed Sp. z o.o. sp.k. Poznań 40,1
1702 Wieland Electric Sp. z o.o. Swadzim 40,1
1703 Nest Sp. z o.o. Pietrzyków 40
1704 Anel Mitoraj Andrzej i Mitoraj Elżbieta sp.j. Skalmierzyce 40
1705 Vossloh Skamo Sp. z o.o. Nowe Skalmierzyce 40
1706 Agregaty S.A. Wilkowice 39,9
1707 Inox W.Nawrocki Z.Januszewski sp.j. Poznań 39,9
1708 Nexotech S.A. Luboń 39,8
1709 Przedsiębiorstwo Produkcyjno Handlowo Usługowe Stropex Renata Bruzi Krzysztof Bruzi sp.j. Fabianów 39,8
1710 MDM Komputery Sp. z o.o. S.K. Ostrów Wielkopolski 39,8
1711 Profit Sp. z o.o. Jasin 39,8
1712 Ars Medical Sp. z o.o. Piła 39,8
1713 Plettac Distribution Sp. z o.o. Ostrzeszów 39,8
1714 PRESS METAL NATALIA KUKIEL Kicin 40
1715 Lester Sp. z o.o. S.K. Święciechowa 39,7
1716 SFB POLSKA Sp. z o.o. Ostrzeszów 39,6
1717 Ville Bonaparte Sp. z o.o. S.K. Poznań 39,6
1718 Firma Budowlana KUBOT – S.J. Antoni i Małgorzata Kubot Kępno 39,6
1719 Monini Polska Sp. z o.o. Poznań 39,6
1720 Rowena Sp. z o.o. sp.k. Poznań 39,6
1721 App Sp. z o.o. i Wspólnicy sp.k. Września 39,5
1722 Produkcja Palet Handel i Usługi J.Kowal i W.Ciołek sp.j. Czajków 39,5
1723 GARTE Sp. z o.o. S.K. Swarzędz 39,5
1724 Perlit Af Sp. z o.o. Kamienica 39,4
1725 Eko – Projekt Sp. z o.o. sp.k. Poznań 39,4
1726 POL-FOOD Sp. z o.o. Gostyń 39,4
1727 Fana Sp. z o.o. Poznań 39,4
1728 Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Usługowe Chadmet Bogdan Chadaj i Wspólnicy sp.j. Paproć 39,4
1729 Borealis-3 Błaszki Sp. z o.o. Niedźwiady 39,4
1730 Metal Work Polska Sp. z o.o. Przeźmierowo 39,4
1731 Wielkopolska Gildia Rolno – Ogrodnicza S.A. Poznań 39,3
1732 Zysk i S-Ka Wydawnictwo Tadeusz Zysk, Aldona Zysk sp.j. Poznań 39,3
1733 United Vision Sp. z o.o. Ostrzeszów 39,2
1734 Pp Car Rental Sp. z o.o. Poznań 39,2
1735 Europol sp.j. Jarosław Zadka, Robert Zadka Brzeziny 39,1
1736 Produkcja Maszyn Rolniczych i Części Zamiennych Kowalscy sp.j. Września 39,1
1737 Dekoma Sp. z o.o. Zalasewo 39,1
1738 Granit Części Zamienne Sp. z o.o. Sp.K. Sady 39,1
1739 Intercondis Plus Sp. z o.o. Poznań 39,1
1740 Brovaria Jacek Woźniak Ostrów Wielkopolski 39,1
1741 New Generation Sp. z o.o. S.K. Poznań 39,1
1742 Lidl Sp. z o.o. Jankowice 39
1743 Gtj Plus Gilewicz sp.j. Suchy Las 39
1744 Magmar Sp. z o.o. Oborniki 39
1745 Beauty Brokers Sp. z o.o. Poznań 38,9
1746 Matbet – Beton Sp. z o.o. i Wspólnicy Spółka Komandytowa Sady 38,9
1747 Jarocin Sport Sp. z o.o. w Jarocinie Jarocin 39
1748 URBIS Sp. z o.o. Gniezno 38,9
1749 Spółdzielnia Produkcji Rolnej Agrofirma Skórzewo 38,8
1750 Ajaks S.A. Przedsiębiorstwo Specjalistyczne Poznań 38,8
1751 Ran Plus Sp. z o.o. S.K.A. Poznań 38,8
1752 Pro-Select Sp. z o.o. Murowana Goślina 38,7
1753 Mitsuro Restaurants Sp. z o.o. Poznań 39
1754 Grupa Boss – Bagatelka Sp. z o.o. sp.k. Miłosław 38,7
1755 Mol Sp. z o.o. Suchy Las 38,7
1756 Aft Sp. z o.o. Suchy Las 38,7
1757 Pollux Packaging Sp. z o.o. S.K. Leszno 38,7
1758 Smart Pharma Sp. z o.o. Złotniki 38,7
1759 Hurtowet Pawlisiak, Haława sp.j. Święciechowa 38,7
1760 Proinvest Sp. z o.o. Rawicz 38,5
1761 Fabryka Armatury Idmar Management Sp. z o.o. S.K. Krosno 38,5
1762 Integra Consulting Poland Sp. z o.o. S.K. Poznań 38,5
1763 Lexxit Mebel Sp. z o.o. sp.k. Słocin 38,5
1764 HENKE – SASS, WOLF – POLSKA Sp. z o.o. Nowy Tomyśl 38,4
1765 Ellmann Logistik Sp. z o.o. S.K. Poznań 38,4
1766 Novento Sp. z o.o. S.K. Poznań 38,4
1767 SOLAR COMPANY S.A. Poznań 38,3
1768 Integramax.Pl Sp. z o.o. S.K. Poznań 38,3
1769 Mass Polska Sp. z o.o. S.K. Poznań 38,3
1770 Partner ZEN Sp. z o.o. S.K. Poznań 38,2
1771 Euro Doner Poland Sp. z o.o. Zduny 38,2
1772 Fermintrade Sp. z o.o. Spółka Komandytowa Konin 38,2
1773 Groclin Wiring Sp. z o.o. Karpicko 38,1
1774 Miejskie Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji Sp. z o.o. Leszno 38,1
1775 Przedsiębiorstwo Produkcyjno – Handlowo – Usługowe Agrotom Sp. z o.o. Mosina 38,1
1776 Partner Towarzystwo Budownictwa Społecznego Sp. z o.o. Słupca 38,1
1777 Legutko Invest sp.j. Nad Stawem 38,1
1778 FMW Sp. z o.o. S.K. Gostyń 38
1779 Krysiak Sp. z o.o. Baranowo 38
1780 Estella Galas, Nowak, Knasiecki Sp.J. Baranowo 38
1781 Eurowind Polska III Sp. z o.o. Dąbrowa 38
1782 Agrocoop Sp. z o.o. sp.k. Ruchocice 38
1783 Pio-Mar-Trans Sp. z o.o. S.K. Bogdanowo 37,9
1784 KM Metal Works Sp. z o.o. Bukowiec 37,8
1785 Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowe Centnas – Sp. z o.o. Krotoszyn 37,8
1786 Kruszgeo – Wielkopolskie Kopalnie Sp. z o.o. Poznań 37,8
1787 Holland Tank Sevice Sp. z o.o. Pomarzanowice 37,8
1788 MIEJSKA SPÓŁDZIELNIA ?SAMOPOMOC CHŁOPSKA? W LIKWIDACJI Kalisz 37,8
1789 Protolia S.A. Poznań 37,7
1790 Kaliskie Zakłady Przemysłu Terenowego w Kaliszu S.A. Kalisz 37,7
1791 Grene Sp. z o.o. Modła Królewska 37,7
1792 Przedsiębiorstwo Inwestycyjno – Budowlane BTM Sp. z o.o. Poznań 37,6
1793 MONREM Sp. z o.o. S.K. Poznań 37,6
1794 Engie Złotów Sp. z o.o. Złotów 37,6
1795 Zakład Usługowo – Handlowy Rem Kępno – Sp. z o.o. Łęka Opatowska 37,5
1796 AGRI PLUS Wielkopolska S.A. Konarzewo 37,5
1797 DBP PRODUCTS Sp. z o.o. Rawicz 37,5
1798 Przedsiębiorstwo Usługowo-Eksportowe Zentex Sp. z o.o. Kalisz 37,4
1799 Icr Sp. z o.o. Poznań 37,4
1800 Rolniczy Kombinat Spółdzielczy Skoraszewice Z/S w Krzyżankach Krzyżanki 37,4
1801 Andersia Property Sp. z o.o. Poznań 37,4
1802 Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej i Mieszkaniowej Sp. z o.o. Turek 37,3
1803 Wintact Sp. z o.o. Lisków 37
1804 Apteki J i J Koczorowscy S.J. Rawicz 37,2
1805 Voiter Sp. z o.o. Poznań 37,2
1806 Przedsiębiorstwo Usługowo-Handlowe Nafta-Trans Sp. z o.o. Piła 37,2
1807 Grupa Kon-Plast Sp. z o.o. Spółka Komandytowa Modła Królewska 37,1
1808 Verhoeven Logistics Poland Sp. z o.o. Tarnowo Podgórne 37,1
1809 Niwapol Sp. z o.o. P P H U Niepruszewo 37
1810 Rodan Sp. z o.o. Poznań 37
1811 JAGROL Sp. z o.o. Pierzchno 37
1812 ABC KUCHNI Sp. z o.o. Spółka Komandytowa Suchy Las 37
1813 PSI Smartgrid Sp. z o.o. Poznań 37
1814 Transport Gapiński Sp. z o.o. S.K. Wągrowiec 36,9
1815 Rajbud Bednarz sp.j. Oborniki 36,9
1816 Przedsiębiorstwo Produkcji Rolnej Usług i Handlu Róż – Pol Sp. z o.o. Różanna 36,9
1817 SINTUR Sp. z o.o. Turek 36,9
1818 Blastrac Technical Systems Pl Sp. z o.o. Golina 36,9
1819 Pekabex Inwestycje II S.A. Poznań 36,8
1820 Rolmex K.Rogala, R.Rogala, A.Witoński sp.j. Kalisz 36,8
1821 Sil-Bud Mania S.J. Rakoniewice 36,8
1822 Przedsiębiorstwo Projektowo-Produkcyjne i Handlowe Eltronik Sp. z o.o. Poznań 36,8
1823 MIROSŁAW KUŁTON PHU Mirco-Trans Nowe Skalmierzyce 36,8
1824 Amazis.Net Sp. z o.o. Spółka Komandytowa Poznań 36,8
1825 CTK Logistics S.A. Konin 36,8
1826 FM Team Sp. z o.o. Poznań 36,7
1827 Rolnicza Spółdzielnia Produkcyjna w Orli Orla 36,7
1828 Wytwórnia Wód Gazowanych Jerzy Jerzy Nowak sp.j. Ostrów Wielkopolski 36,6
1829 Grupa Karlik sp.j. Poznań 36,6
1830 CITY PARK POZNAŃ Sp. z o.o. Poznań 36,6
1831 Fabres Sp. z o.o. Poznań 36
1832 Denar Marek Dembiński i Wspólnicy sp.j. Oborniki 36,5
1833 Soho Investments Sp. z o.o. S.K. Jarocin 36,5
1834 Avk Armadan Sp. z o.o. Pniewy 36,5
1835 Premio Cars Sp. z o.o. Poznań 36,4
1836 Zakłady Tłuszczowe Werbliński Sp. z o.o. Jedlec 36,4
1837 Elmark – Hale Namiotowe Sp. z o.o. Stęszew 36,4
1838 Agro-Star Tadeusz Nogaj Sp. z o.o. sp.k. Kalisz 36,4
1839 Marco Marconi Sp. z o.o. S.K. Leszno 36,4
1840 Buma- Lubań Sp. z o.o. Poznań 36,3
1841 POMET Przedsiębiorstwo Przemysłu Metalowego Wronki 36,3
1842 Automobile Torino Sp. z o.o. Konin 36,3
1843 Przedsiębiorstwo Handlowo Produkcyjno Usługowe Rolbud Michał Michalak Pleszew 36,2
1844 Stiga Sp. z o.o. Baranowo 36,2
1845 Polak Meble L. & M. & D. Polak sp. j. Kępno 36
1846 A.Z. Agora Kubisiak Grupa Sbs sp.j. Międzychód 36,1
1847 Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe Konsta Sp. z o.o. Kosowo 36
1848 Raben Management Services sp. z o.o. Robakowo 36
1849 Sbu Sp. z o.o. S.K. Puszczykowo 36
1850 Kmk Agro D. Kaźmierczak C. Mądry M. Kaźmierczak sp.j. Brodowo 36
1851 Texol Milewski, Zakrzewski sp.j. Swarzędz 35,9
1852 Zakład Usług Mechanizacyjnych SUSARSKI JERZY Rogaszyce 35,8
1853 Dębiecka Spółdzielnia Mieszkaniowa Poznań 35,8
1854 Galwa Met Romuald Frankowski Brzeźno 35,8
1855 Bentech Sp. z o.o. Wiórek 35,8
1856 Wille Miejskie Sp. z o.o. S.K. Poznań 35,8
1857 Axell Real Estate Sp. z o.o. Rakoniewice 35,8
1858 Rsm Poland Spółka Doradztwa Podatkowego S.A. Poznań 35,8
1859 Bartex Tadeusz Bartkowiak sp.j. Komorniki 35,8
1860 Euro-Tax.pl S.A. Poznań 35,7
1861 Domer Sierecki sp.j. Pleszew 35,7
1862 Rl Cnc Obróbka Skrawaniem Wróbel Michalak S.J. Głuchowo 35,7
1863 Zakład Usług Komunalnych Sp. z o.o. Dopiewo 35,7
1864 Tente Sp. z o.o. Czerwonak 35,7
1865 TBH Polska Sp. z o.o. S.K. Sierosław 35,7
1866 Infornet.Eu Sp. z o.o. Ostrów Wielkopolski 35,7
1867 Inkard Sp. z o.o. Spółka Komandytowa Poznań 35,7
1868 Leszczyńskie Centrum Medyczne Ventriculus Sp. z o.o. Leszno 35,7
1869 Tompol T.Jajecznik i Spółka sp.j. Dębe-Kolonia 35,6
1870 Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Usługowe I Handlowe Agrobex Sp. z o.o. Galeria Baranowo S.K. Poznań 35,6
1871 Sterna sp.j. Śmigiel 35,6
1872 Magmar Investment Sp. z o.o. S.K. Piła 35,6
1873 Hal – Spaw Sp. z o.o. Blękwit 36
1874 M & K Foam GmbH Sp. z o.o. Koło 35,5
1875 Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowe Ryszard Kaczmarek I Synowie Sp. z o.o. Spółka Komandytowa Mrowino 35,5
1876 Centrum Ubezpieczeń i Leasingu Wiktorski/Wielgórecki Sp. z o.o. Konin 35,5
1877 Dpmsolid Limited sp.k. Kowanówko 35,5
1878 Rymet Roman Rydzyński – sp.j. Miejska Górka 35,5
1879 Tuba Sp. z o.o. Szamotuły 35,4
1880 Przedsiębiorstwo Wytwórcze Usługowo-Handlowe Plast-Rol sp.j. J.J.Kałuża Lotyń 35,4
1881 Ecor Product Sp. z o.o. Stęszew 35,4
1882 Przedsiębiorstwo Rolne Agroduet Sp. z o.o. Gałowo 35,3
1883 Systemy Technologiczno-Narzędziowe Systech Sp. z o.o. Sierakowo 35,3
1884 Waldi Zakłady Mięsne Sp. z o.o. S.K. Grodzisk Wielkopolski 35,2
1885 Dartrans Sp. z o.o. S.K. Biskupice 35,2
1886 Spółdzielnia Kółek Rolniczych w Stęszewie Stęszew 35,2
1887 Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Przychodnia Lekarska Rawmed Sp. z o.o. Rawicz 35,2
1888 Konsultant It Sp. z o.o. Poznań 35,2
1889 Copal Sp. z o.o. Trzcianka 35,1
1890 Autoryzowany Dealer Nissan A. i R. Polody sp.j. Przeźmierowo 35,1
1891 Texet Poland Sp. z o.o. Złotniki 35,1
1892 Voyager Group Z. Grabski, B. Nawrocka sp.j. Poznań 35,1
1893 MEPROZET KOŚCIAN S.A. Kościan 35,1
1894 Centrum Medyczne Iwona Zys S.K. Rakoniewice 35,1
1895 Colson Europe B.V. Sp. z o.o. Oddział w Polsce Poznań 34,9
1896 Demiurg Sp. z o.o. S.K. Poznań 34,9
1897 Med – Lux Sp. z o.o. Przeźmierowo 34,9
1898 Saaten-Union Polska Sp. z o.o. Wągrowiec 34,9
1899 Moderno Mundo Sp. z o.o. Robakowo 34,9
1900 Terminal Strzałkowo Sp. z o.o. sp.k. Strzałkowo 35
1901 Alu-Const Sp. z o.o. sp.k. Oborniki 35
1902 Vsd Instalacje Chłodnicze R. Boiński, R. Miedziarek, M. Sobczak, P. Jędrzak sp.j. Poznań 34,7
1903 Kaliniec sp.j., Anna Wywijas Wawrzyniak, Krzysztof Wawrzyniak Kalisz 34,7
1904 Macrix Polska Sp. z o.o. World Services Spółka Komandytowa Poznań 34,7
1905 Wodstal Jacek Gąd, Piotr Gąd sp.j. Włoszakowice 34,7
1906 Osotech Sp. z o.o. sp.k. Janikowo 34,7
1907 Infracon Sp. z o.o. S.K. Poznań 34,7
1908 Online – Skills Sp. z o.o. Poznań 34,6
1909 Kontra Sp. z o.o. S.K. Leszno 34,6
1910 Autokolor-Ukleja Sp. z o.o. sp.k. Nowa Wieś Ujska 34,6
1911 Monergy Area Sp. z o.o. S.K. Nowy Tomyśl 34,6
1912 Bet – Płot Sp. z o.o. Stęgosz 34,6
1913 Norres Polska Sp. z o.o. Sady 34,5
1914 Firma Handlowo Produkcyjno Usługowa Wajm Wiesław, Janusz Malęgowscy Sp. J. Gniezno 34,5
1915 Miejskie Wodociągi i Kanalizacja Sp. z o.o. Piła 34,5
1916 DORADO POLAND Sp. z o.o. S.K. Kościan 34,5
1917 Kfk Sp. z o.o. Wełna 34,5
1918 Mostostal Zachód Sp. z o.o. S.K.A. Szamotuły 34,5
1919 Echostar Studio Sp. z o.o. Poznań 34,5
1920 Apartdom Sp. z o.o. Poznań 34,4
1921 Modo24 Group Sp. z o.o. S.K. Gądki 34,4
1922 Trans Druk Szeflińscy i Rosińscy Sp.J. Konin 34,4
1923 Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe Paksol Leszek i Małgorzata Witczak sp.j. Damasławek 34,4
1924 SPOŁEM PSS w Śremie Śrem 34,4
1925 Delta Box Sp. z o.o. sp.k. Baranowo 34,3
1926 Zakład Poligraficzny Moś & Łuczak – sp.j. Poznań 34,3
1927 Spółdzielnia Mieszkaniowa w Kole Koło 34,3
1928 Studio Forma 96 – Będkowski, Urbaniak sp.j. Poznań 34,3
1929 Kancelaria Radców Prawnych Zygmunt Jerzmanowski i Wspólnicy sp.k. Poznań 34
1930 FH TRADE Sp. z o.o. Poznań 34,2
1931 Hegelmann Transporte Poznań Sp. z o.o. Poznań 34,2
1932 Maximo Group Sp. z o.o. sp.k. Poznań 34,2
1933 Balaguer East Europe Sp. z o.o. Ostrów Wielkopolski 34,2
1934 MJN Sp. z o.o. Spółka Komandytowa Poznań 34,1
1935 Unirol Parts Sp. z o.o. S.K. Borek Wielkopolski 34,1
1936 El-Bud Śrem Sp. z o.o. S.K.A. Poznań 34,1
1937 Logo – Tools Sp. z o.o. S.K. Puszczykowo 34,1
1938 Salcom Ltd Sp. z o.o. sp.k. Poznań 34
1939 L-Systems Sp. z o.o. S.K. Piła 34
1940 Comerc Sp. z o.o. Poznań 34
1941 Warta Park Sp. z o.o. sp.k. Luboń 33,9
1942 Bethink Sp. z o.o. Poznań 33,9
1943 Firma Budowlana Marek Antczak Kalisz 33,9
1944 Karex Robert Rosiak i Wspólnicy sp.j. Turek 33,8
1945 Hospital System Sp. z o.o. Poznań 33,8
1946 Unimetal-Serwis Sp. z o.o. Złotów 34
1947 Dozamech Sp. z o.o. S.K. Odolanów 33,7
1948 Eurax Plus Pawlicki, Głochowiak sp.j. Śrem 33,7
1949 Przedsiębiorstwo Odzieżowe Salko Andrzej Łosiński i Andrzej Sołtowski sp.j. Baranowo 33,7
1950 Amekor Rental Sp. z o.o. S.K. Paczkowo 33,6
1951 Flexpak Sp. z o.o. Złotów 33,5
1952 Poz Inwest Sp. z o.o. sp.k. Wiry 33,5
1953 Agrico – Dtl Sp. z o.o. Pawłówek 33,4
1954 Plast-System Sp. z o.o. Spółka Komandytowa Wolsztyn 33,4
1955 ATE Sp. z o.o. Z P H U Zbąszyń 33,4
1956 Go Bears Sp. z o.o. Dąbrowa 33,4
1957 Beton System Sp. z o.o. Sp.K. Porażyn 33,3
1958 Visset Sp. z o.o. Poznań 33,3
1959 Bestim Sp. z o.o. S.K. Ceków-Kolonia 33,3
1960 Hi-Tech Technologia Sp. z o.o. S.K. Osiek Wielki 33,3
1961 Zespół Lekarza Rodzinnego Pro Familia Sp. z o.o. S.K. Czerwonak 33,3
1962 SARNA S.J. PUH . SA i SA Chodzież 33,3
1963 Serwis24 Agaex Sp. z o.o. S.K. Poznań 33,3
1964 Kaszubska Management Sp. z o.o. S.K. Kalisz 33,3
1965 Frost Second Sp. z o.o. sp.k. Jarogniewice 33,3
1966 Przedsiębiorstwo Budowlane Cegbud Sp. z o.o. Wolsztyn 33,3
1967 Prestigo Pl Sp. z o.o. Poznań 33,3
1968 Wega Centrum Sp. z o.o. Kalisz 33,2
1969 Małkowski – Martech S.A. Czołowo 33,2
1970 Optim S.J. Turek 33,2
1971 Bong Cały Świat Kopert Sp. z o.o. Poznań 33,2
1972 HERMESPOL Sp. z o.o. Kleszczewo 33,2
1973 DOMAT Sp. z o.o. Łowyń 33,2
1974 ART-Spedspedycja Międzynarodowa – Zbigniew Szymaniak Sp.K. Plewiska 33,1
1975 Rolnicza Spółdzielnia Produkcyjna Otylin Białośliwie 33,1
1976 Komputronik Biznes Sp. z o.o. Poznań 33,1
1977 Von Zanthier & Dachowski Kancelaria Prawnicza sp.k. Poznań 33,1
1978 Efekt – Aluminium Sp. z o.o. Ostrzeszów 33,1
1979 Namaro Sp. z o.o. Grodzisk Wielkopolski 33
1980 Szymańska Design Sp. z o.o. Września 33
1981 Viabud Sp. z o.o. S.K. Walkowice 33
1982 Trust Investments Group Sp. z o.o. sp.k. Ostrzeszów 33
1983 Ewb1 Sp. z o.o. Niedźwiady 32,9
1984 Dcs Domestic Courier Service Sp. z o.o. Poznań 32,9
1985 Rise&Time Group Sp. z o.o. Poznań 32,9
1986 STANPOL IMPEX Stróżyk Janusz Swarzędz 32,8
1987 Veolia Centrum Usług Wspólnych Sp. z o.o. Poznań 32,7
1988 Romos Sp. z o.o. Gostyń 32,7
1989 Miejskie Wodociągi i Kanalizacja Sp. z o.o. Chodzież 32,7
1990 Katech Katharina Hahn + Partner Sp. z o.o. Stęszew 32,7
1991 Virum Sp. z o.o. Wągrowiec 32,7
1992 Mac-Benz Maciej i Barbara Kłaczkiewicz sp.j. Szamotuły 32,7
1993 Przedsiębiorstwo Handlowo Usługowe Alis Sp. z o.o. S.K. Topola Wielka 32,6
1994 GUNNEBO POLSKA Sp. z o.o. Kalisz 32,6
1995 WODOCIĄGI KĘPIŃSKIE Sp. z o.o. Kępno 32,6
1996 Zakład Gospodarki Komunalnej w Szamotułach Sp. z o.o. Szamotuły 32,5
1997 Zakład Betoniarski M.Kaluba i J.Ruszkowski S.J. Kleczew 32,5
1998 Grenovi Sp. z o.o. S.K. Pawłówek 32,5
1999 PW Bielice Sp. z o.o. Poznań 32,5
2000 Gotter Sp. z o.o. Zakład Mechaniczny Zalesie Wielkie 32,5
2001 Młyn Ostrów Wlkp Sp. z o.o. S.K. Ostrów Wielkopolski 32,5
2002 Zakłady Elektrochemiczne Alco-Mot Sp. z o.o. Czarnków 32,5
2003 Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe Jerzy i Dariusz Bednarek sp.j. Turek 32,5
2004 Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa im. Prezydenta Stanisława Wojciechowskiego w Kaliszu Kalisz 32,4
2005 Bonus 2001 Sp. z o.o. S.K. Skórzewo 32,4
2006 Rolnicza Spółdzielnia Produkcyjna w Mórce Mórka 32,4
2007 Hauraton Polska Sp. z o.o. Poznań 32,4
2008 Matteo Sp. z o.o. S.K. Czerniejewo 32,4
2009 Mpm Group Sp. z o.o. Konin 32,4
2010 Zakład Wyrobów Cukierniczych Karwit Sp. z o.o. sp.k. Kalisz 32,4
2011 Elizabeth Konin Żywioł sp.j. Konin 32,4
2012 Quadra-Net Sp. z o.o. Poznań 32,4
2013 Nanoptica Sp. z o.o. Poznań 32,3
2014 Bud-Bau Posadzki sp.j., Ewa i Mariusz Rusztyk Rokietnica 32,3
2015 Swede Sp. z o.o. sp.k. Poznań 32,3
2016 Grupa Sp. z o.o. Emes S.K. Margońska Wieś 32,3
2017 Deer Sp. z o.o. S.K. Piła 32,2
2018 Traffic Trends Sp. z o.o. Poznań 32,2
2019 ROLVET Józef i Barbara Napierała S.J. Lwówek 32,2
2020 Rogstol Sp. z o.o. Żołędzin 32,2
2021 Tommar Podesty Ruchome Sp. z o.o. S.K. Plewiska 32,1
2022 OPAL Sp. z o.o. S.K. Grodzisk Wielkopolski 32,1
2023 Bawa Sp. z o.o. Wysogotowo 32
2024 Gminna Spółdzielnia Samopomoc Chłopska w Stęszewie Stęszew 32
2025 B.W.A Bis Piotr Rozwora, Mariusz Niemczewski sp.j. Środa Wielkopolska 32
2026 KA 4 Sp. z o.o. S.K. Kołaczkowice 32
2027 Jespol Jessa S.J. Leszno 32
2028 LAMINART Sp. z o.o. Stęszew 32
2029 Dystrybutor BHP Jaskon P. M. Skonieczny S.J. Konin 31,9
2030 Tacakiewicz Sp. z o.o. Ferma Kresek sp.k. Poznań 31,9
2031 Zakłady Mięsne BM Kobylin Sp. z o.o. Kobylin 31,9
2032 Konbet Poznań Sp. z o.o. Poznań 31,9
2033 MOTIV HOME S. J., Jakub Jesiołowski, Jakub Knobloch Poznań 31,9
2034 Budownictwo Macioszek Sp. z o.o. Nekla 31,9
2035 Polgar Sp. z o.o. S.K. Chyby 31,8
2036 Zakład Budowlano – Remontowy Budrem Sp. z o.o. Multibox NT S.K. Ostrów Wielkopolski 31,8
2037 Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe Rpm Sp. z o.o. Jarocin 31,8
2038 Ubiq Business Park Sp. z o.o. sp.k. Poznań 31,8
2039 Konimpex-Invest Projekt 4 Sp. z o.o. Konin 31,7
2040 D-Transoil Sp. z o.o. S.K. Poznań 31,7
2041 Kopras Sp. z o.o. Wronki 31,7
2042 Europa Inwestycje Sp. z o.o. Poznań 31,7
2043 MSR Traffic Sp. z o.o. Wysogotowo 31,7
2044 Almark Sp. z o.o. sp.k. Leszno 31,7
2045 Marix Układy Wydechowe Kwiecień sp.j. Wysocko Wielkie 31,7
2046 Dbp Eko Sp. z o.o. Rawicz 31,6
2047 Pig Grupa Sp. z o.o. Borek Wielkopolski 31,6
2048 Lawanda Sp. z o.o. Kępno 31,6
2049 Makrana Sp. z o.o. Poznań 31,5
2050 Firma Produkcyjno-Usługowo-Handlowa Watra Buchwald & Płóciniczak sp.j. Leszno 32
2051 Przedsiębiorstwo Zaopatrzenia Piekarz Sp. z o.o. Poznań 31,4
2052 Restauracja Pyszna Sp. z o.o. Poznań 31
2053 Adm Trade Sp. z o.o. Michałów Drugi 31,4
2054 Orlikon Sp. z o.o. Poznań 31,3
2055 Https Sp. z o.o. Poznań 31,3
2056 Wielkopolski Indyk Sp. z o.o. Bolesławiec 31,3
2057 Agrofirma Spółdzielcza Wolsztyn 31,3
2058 Constructa Plus Sp. z o.o. Wujka S.K. Poznań 31,3
2059 Kreativia Sp. z o.o. sp.k. Przeźmierowo 31
2060 Copy System Sp. z o.o. Piła 31,3
2061 Efitness Sp. z o.o. Poznań 31,3
2062 Typograf Zbigniew Karcz, Grzegorz Orwat sp.j. Września 31,3
2063 Rolnicza Spóldzielnia Produkcyjna Zgoda Jeziorki Kosztowskie 31,3
2064 Gospodarstwo Rolne Kołybki Kamiński Jan, Kamiński Marcin sp.j. Kołybki 31,2
2065 Hml Serwis Sp. z o.o. sp.k. Konin 31,2
2066 Beker-Pol Sp. z o.o. S.K. Ostrów Wielkopolski 31,2
2067 Minebea Intec Poland Sp. z o.o. Kostrzyn 31,2
2068 Alpha Paper Pack Sp. z o.o. Woźniki 31,2
2069 HAPPICH POLSKA Sp. z o.o. Suchy Las 31,2
2070 Integro Group Sp. z o.o. sp.k. Poznań 31,2
2071 BD Poland Sp. z o.o. Konstantynówek 31,2
2072 Xaltum Sp. z o.o. S.K. Poznań 31,1
2073 Modro Sp. z o.o. Gniezno 31,1
2074 ARDOM Pawelscy S.J. Zbąszyń 31,1
2075 Bio-Pol Sp. z o.o. Piła 31
2076 AL – KO KOBER Sp. z o.o. Wysogotowo 31,1
2077 K&M GRUPA Sp. z o.o. Gruszczyn 31,1
2078 Miejskie Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji Sp. z o.o. Wągrowiec 31,1
2079 Efar W.Narożny, E.Pukacka-Mruk sp.j. Poznań 31
2080 Robi Sp. z o.o. sp.k. Poznań 31
2081 Przedsiębiorstwo Motoryzacyjne Pol Car Sp. z o.o. Poznań 31
2082 Contrain Group Sp. z o.o. Poznań 31
2083 Instal – Met Alina Bromber, Anna Galasińska sp.j. Pniewy 31
2084 Sanmar Sp. z o.o. Poznań 31
2085 Scanpack Ewa Imbirska, Piotr Imbirski, Janusz Mokracki sp.j. Poznań 31
2086 Sigma-Bags Stanisław Dzięgielewski, Ryszard Dzięgielewski, Karol Łojewski, Anna Kaczorowska sp.j. Kiełczew Smużny Pierwszy 30,9
2087 SCHELLING – POLSKA, Obrabiarki do Drewna Sp. z o.o. Kijewo 30,8
2088 TOP FARMS AGRO Sp. z o.o. Poznań 30,8
2089 IPS S.A. Jasin 30,8
2090 Basys IT-Service GmbH Sp. z o.o. Oddział w Polsce Poznań 30,8
2091 AMMIGO Sp. z o.o. S.K. Swarzędz 30,8
2092 Dto Sp. z o.o. S.K. Mianowice 30,8
2093 Odlewnia Żeliwa Drawski S.A. Drawski Młyn 30,8
2094 Alta Sp. z o.o. Poznań 30,7
2095 Macrix Polska Sp. z o.o. Spółka Komandytowa Poznań 30,7
2096 Proagri Sp. z o.o. Mieścisko 31
2097 Inter Lers Sp. z o.o. Kłecko 30,7
2098 Prinest Sp. z o.o. Łubowo 31
2099 Wielkopolska Grupa Prawnicza Kozłowski, Maźwa, Sendrowski i Wspólnicy Spółka Komandytowa Poznań 30,7
2100 Catering Service Sp. z o.o. Płaczki 30,7
2101 Bgr Technika Sp. z o.o. S.K. Jelonek 30,6
2102 DSV Polska Sp. z o.o. Wągrowiec 30,6
2103 ATF Partners Sp. z o.o. sp.k. Przeźmierowo 30,6
2104 RS365 Sp. z o.o. sp.k. Wróżewy 30,6
2105 Drewnostyl Sp. z o.o. S.K. Rudniki 30,6
2106 Rolnicza Spółdzielnia Produkcyjna Pokój w Paczkowie Paczkowo 30,5
2107 Avrotech Sp. z o.o. S.K. Poznań 30,5
2108 A.A. Majchrzak sp.j. Pniewy 30,5
2109 Partner Targi Sp. z o.o. S.K. Poznań 30,5
2110 Domo-Best Sp. z o.o. S.K. Nowy Tomyśl 30,4
2111 STOLTUR S.J. Jan i Marian Miller Turek 30,4
2112 Smart Investment Group Sp. z o.o. Pianowo 30,4
2113 Lina Medical Polska Sp. z o.o. Sady 30,4
2114 Margostal – Rewolińscy sp.j. Margonin 30,4
2115 COLUBUS MCKINNON POLSKA Sp. z o.o. Plewiska 30,4
2116 Destylarnia Maliniec Sp. z o.o. Konin 30,4
2117 Finder Polska Sp. z o.o. Poznań 30,4
2118 Ossmet Sp. z o.o. EMJ S.K. Kobylnica 30,3
2119 Funclub Sp. z o.o. Poznań 30,3
2120 Limagrain Central Europe Societe Europeenne Spółka Europejska Oddział w Polsce Poznań 30,3
2121 Impakt Sp. z o.o. Mosina 30,2
2122 Natur Poland Sp. z o.o. Poznań 30,2
2123 Grodziskie Przedsiębiorstwo Komunalne Sp. z o.o. w Grodzisku Wielkopolskim Grodzisk Wielkopolski 30,2
2124 Artservis Sp. z o.o. Konin 30,2
2125 JMP Polska Sp. z o.o. Sp.K. Czarnylas 30,2
2126 Fhu Eko W.Rybak sp.j. Janikowo 30,2
2127 Mr Nieruchomości Ryczek, Małdzińska sp.j. Piła 30,1
2128 Reka Rubber Polska Sp. z o.o. Dopiewo 30,1
2129 Bajon S.J. Miejska Górka 30,1
2130 Rodamed Sp. z o.o. Turek 30,1
2131 Tomek Hurtownie Instalacyjne Sp. z o.o. Poznań 30
2132 Rolnicza Spółdzielnia Produkcyjna w Żelazkowie w likwidacji Żelazkowo 30
2133 Milkop sp.j. Materliński, Kaczmarek Długa Wieś 30
2134 Polskie Gospodarstwa Rolne S.A. Poznań 30
2135 Zakład Wodociągów i Kanalizacji w Rawiczu Sp. z o.o. Folwark 30
2136 Kil Sp. z o.o. Ostrów Wielkopolski 30
2137 Mwm Invest Sp. z o.o. Swarzędz 30
2138 Bylicki Sp. z o.o. S.K. Ostrów Wielkopolski 30
2139 Veolia Industry Polska Sp. z o.o. Poznań 30
2140 Wowix Sp. z o.o. S.K. Zagorzyn 29,9
2141 Esc Nieruchomości Sp. z o.o. S.K. Piła 29,9
2142 Maroko Produkt Sp. z o.o. Suchy Las 29,9
2143 P.h.u. Nike Dariusz Wojtasiak Poznań 30
2144 Przedsiębiorstwo Usługowo-Produkcyjno-Handlowe Izotrans Sp. z o.o. Trzemeszno 29,8
2145 Beapol Buszczak, Olejniczak sp.j. Buk 29,8
2146 HELVEPOL – Kaczmarek Kostera S.J. Kalisz 29,8
2147 Maxbet Sp. z o.o. S.K. Wierzelin 29,7
2148 Fiber#1 Sp. z o.o. Poznań 29,7
2149 Wipen Sp. z o.o. Poznań 29,6
2150 Chirurgia Poznańska R.R.P.D Czerniga sp.j. Poznań 29,6
2151 Progrupa Sp. z o.o. S.K. Poznań 29,6
2152 Spil-Trans Marcin Spiliszewski i Agnieszka Knioła S.J. Piła 29,6
2153 Miejski Zakład Wodociągów i Kanalizacji Sp. z o.o. Złotów 29,5
2154 Alfapanel Sp. z o.o. Śrem 29,5
2155 Torino Group Sp. z o.o. S.K. Poznań 29,5
2156 Mikran Sp. z o.o. Spółka Komandytowa Poznań 29,5
2157 M Plus M Frąszczak M. Kruk E. sp.j. Obłaczkowo 29,5
2158 Daltrans Henryk Dalaszyński sp.j. Kościan 29,5
2159 Lumberg Polska Sp. z o.o. Spółka Komandytowa Poznań 29,4
2160 Ever Wind Polska Sp. z o.o. Poznań 29,4
2161 Bjeska Sp. z o.o. S.K. Poznań 29,4
2162 Sartorius Poland Sp. z o.o. Kostrzyn 29,4
2163 Plandex Inc Sp. z o.o. sp.k. Stęszew 29,4
2164 Zistan Sp. z o.o. Poznań 29,4
2165 Chronos Development Sp. z o.o. Spółka Komandytowo – Akcyjna Luboń 29,4
2166 Kancelaria Prawna Piszcz i Wspólnicy sp.k. Poznań 29,4
2167 Mdtronic Sp. z o.o. S.K. Poznań 29,3
2168 Dek-Pol Sp. z o.o. Tarnowo Podgórne 29,2
2169 Raps Kotowo Sp. z o.o. Kotowo 29,2
2170 Termo-Kan Hurtownia Instalacyjna Sp. z o.o. S.K. Wągrowiec 29,2
2171 AP Artus Sp. z o.o. S.K. Poznań 29,2
2172 MALTA TRADING Sp. z o.o. Poznań 29,1
2173 Staphyt Sp. z o.o. Poznań 29,1
2174 Elsett Electronics Team Power Sp. z o.o. Leszno 29,1
2175 Rck Biuro Inżynierskie Sp. z o.o. Poznań 29
2176 Elkor Polska Sp. z o.o. S.K. Kleszczewo 29
2177 Auto Detal Ltd sp.k. Śmigiel 29
2178 Mayekawa Polska Sp. z o.o. Poznań 29
2179 Tadex Żurawie Sp. z o.o. sp.k. Luboń 29
2180 Sp. J. T & J Tyrakowski Jachnik Kotlin 29
2181 Zakład Usług Wodnych Sp. z o.o. w Koninie Konin 29
2182 Designer Sp. z o.o. Kalisz 28,9
2183 Press – Service Monitoring Mediów Sp. z o.o. Poznań 28,9
2184 Drokan S.A. Poznań 28,9
2185 Agro Poultry Company Sp. z o.o. Poznań 28,9
2186 K-Bausysteme Sp. z o.o. Krotoszyn 28,8
2187 Metal-Plazm Sp. z o.o. S.K. Pniewy 28,8
2188 Wille Miejskie Sp. z o.o. II sp.k. Poznań 28,8
2189 Warta Management Marinwest Sp. z o.o. S.K. Poznań 28,8
2190 Bizuu Sp. z o.o. Spółka Komandytowa Poznań 28,8
2191 Kompostpal Sp. z o.o. S.K. Spytkówki 28,7
2192 Depenbrock Polska Sp. z o.o. Komorniki 28,7
2193 Centrala Nasienna Kalnas Sp. z o.o. Kalisz 28,7
2194 Hortimex Plus Sp. z o.o. sp.k. Konin 28,7
2195 AB Transport Serwis Sp. z o.o. Borek Wielkopolski 28,7
2196 Reforma Nieruchomości Sp. z o.o. S.K.A. Poznań 28,7
2197 Przedsiębiorstwo Rolne Grenflor Sp. z o.o. Wiśniewko 29
2198 Dvdmax.Pl Sp. z o.o. Konin 28,6
2199 Transpetrol-Bis Sp. z o.o. Salnia 28,6
2200 ZNMR Okonek Sp. z o.o. Okonek 29
2201 Zakład Poligraficzny Stanisław Sitek T. i P. Sitek S.J. Czarnków 28,6
2202 Antczak – Kubicki sp.j. Kalisz 28,6
2203 Sw1 Sp. z o.o. Poznań 29
2204 Rolniczy Kombinat Spółdzielczy Śnieciska 28,6
2205 Wielobranżowe Przedsiębiorstwo Komunalne Sp. z o.o. Sieraków 28,5
2206 Forest Company Sp. z o.o. Leszno 28,5
2207 Invest-Bud Sp. z o.o. Kąkolewo 28,5
2208 Obróbka Metali Müller & Damas Sp. z o.o. Ostrzeszów 28
2209 Grabex Sp. z o.o. Fajum 28,5
2210 Ferma Kresek Sp. z o.o. sp.k. w likwidacji Poznań 28,5
2211 Doradztwo i Finanse Sp. z o.o. Poznań 28,4
2212 Dwd System Sp. z o.o. Poznań 28,4
2213 Jarocińskie Towarzystwo Budownictwa Społecznego Sp. z o.o. Jarocin 28,4
2214 Rolnicza Spółdzielnia Produkcyjna w Kuklinowie Kuklinów 28,4
2215 Business Reporting – Advisory Group Sp. z o.o. – S.K. Poznań 28,4
2216 Miejskie Przedsiębiorstwo Energetyki Cieplnej – Konin Sp. z o.o. Konin 28,4
2217 KENTEL Polska Sp. z o.o. Szamotuły 28,4
2218 Livello Sofa Sp. z o.o. S.K. Mroczeń 28,3
2219 Konkret Plus Sp. z o.o. Kotlin 28,3
2220 Zas – Pol Zygmunt Sperzyński Alina Sperzyńska sp.j. Poznań 28,3
2221 4Line Group Sp. z o.o. S.K. Śrem 28,3
2222 CID-ROL Sp. z o.o. sp.k. Wągrowiec 28,3
2223 Plastmet Sp. z o.o. Spółka Komandytowa Lubasz 28,3
2224 PRO – MAR S.A. Poznań 28,3
2225 Przedsiębiorstwo Handlowo-Produkcyjno-Usługowe Wagromarket Sp. z o.o. Niedźwiady 28,3
2226 Akropol Inwestycje Sp. z o.o. Luboń 28,2
2227 Lege Spruta sp.j. Koźmin Wielkopolski 28,2
2228 Przedsiębiorstwo Usług Komunalnych Sp. z o.o. Bytkowo 28,2
2229 Centrum Medyczne Salus Sp. z o.o. S.K. Przemęt 28,2
2230 Usługi Hydrotechniczno – Budowlane Hydrobud Sp. z o.o. Konin 28,2
2231 Biopom Sp. z o.o. Pomiarki 28,1
2232 Brager Sp. z o.o. Pleszew 28,1
2233 Ewa Mendel Sp. z o.o. S.K. Wysogotowo 28,1
2234 Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Usługowe i Handlowe Agrobex Sp. z o.o. Przeźmierowo Rynkowa S.K. Poznań 28,1
2235 Dolpima Office Sp. z o.o. Poznań 28,1
2236 Wechta S Teel Sp. z o.o. Słupca 28,1
2237 Agro – Trade Sp. z o.o. Gowarzewo 28,1
2238 LH.PL Sp. z o.o. Poznań 28,1
2239 Kombinat 2000 Sp. z o.o. Kłoda 28
2240 Sumaris Sp. z o.o. S.K. Złotniki 28
2241 CRAISS LOGISTYKA Sp. z o.o. Jasin 28
2242 Hotel Remes Sp. z o.o. Opalenica 27,9
2243 Przedsiębiorstwo Handlowo-Produkcyjne Jaxa – Pol Sp. z o.o. Poznań 27,9
2244 Przedsiębiorstwo Produkcyjno Handlowe Floyd Sp. z o.o. Szamotuły 27,9
2245 Elektro Handel Centrum Sp. z o.o. S.K. Plewiska 27,9
2246 Zakład Produkcyjno – Usługowo – Handlowy Rembet Sp. z o.o. Kępno 27,9
2247 Heidemark Polska Sp. z o.o. Poznań 27,9
2248 Pascal Prefabrykaty Sp. z o.o. Międzychód 27,9
2249 Rolnicza Spółdzielnia Produkcyjna Rudnicze Z/S w Rudniczynie Rudniczyn 27,8
2250 Dadworkinfo Sp. z o.o. Poznań 27,8
2251 Verocel Polska Sp. z o.o. Poznań 27,8
2252 4lan Sp. z o.o. S.K. Rydzyna 27,8
2253 Instalsolutions Sp. z o.o. sp.k. Września 27,8
2254 Fundacja Gs1 Polska Poznań 27,8
2255 Bergpol Sp. z o.o. Poznań 27,8
2256 Peatco Sp. z o.o. Kamień 27,7
2257 Scallier Sp. z o.o. S.K. Poznań 27,7
2258 Fabryka Armatury Idmar Sp. z o.o. Krosno 27,7
2259 MK Group Sp. z o.o. S.K. Poznań 27,7
2260 Producent Tłumików Edex Sp. z o.o. S.K. Ostrów Wielkopolski 27,7
2261 Tg Instalacje Sp. z o.o. Dąbrowa 27,7
2262 Stilla Paliwa Kępińscy S.J. Annopole 27,7
2263 Summ-It Sp. z o.o. Poznań 27,6
2264 Tel – Ster Sp. z o.o. Suchy Las 27,6
2265 Przedsiębiorstwo Budowlano-Montażowe Energotech Sp. z o.o. Konin 27,6
2266 Firma Handlowa Dymeks Izabela Dymek Spółka Komandytowa Rosko 27,6
2267 Jupro Taim Electric Sp. z o.o. Konin 27,6
2268 Bt Inwestycje Sp. z o.o. Krotoszyn 27,6
2269 Polnet ID Sp. z o.o. Psary Małe 27,6
2270 Cms Polska Sp. z o.o. Skórzewo 27,5
2271 Batap Sp. z o.o. S.K. Zasutowo 27,5
2272 Dinopol Sp. z o.o. Ostrów Wielkopolski 27,5
2273 Spółdzielnia Mieszkaniowa w Wągrowcu Wągrowiec 27,5
2274 M-Mot Sp. z o.o. Ostrów Wielkopolski 27,5
2275 Jotpol Sp. z o.o. S.K. Przeźmierowo 27,5
2276 O-I Business Service Center Sp. z o.o. Poznań 27,4
2277 Eko-Energia Sp. z o.o. Poznań 27,4
2278 Envirotech Sp. z o.o. Poznań 27,4
2279 Cukiernia Jagódka Sp. z o.o. Spółka Komandytowa Suchy Las 27,4
2280 Spółdzielnia Mieszkaniowa w Luboniu Luboń 27,4
2281 Super Cars sp.j. Ciesiółka Leszno 27,4
2282 Logit – Magazyn Sp. z o.o. Konin 27,4
2283 CNC Milling Sp. z o.o. S.K. Poznań 27,4
2284 Hydro-Gaz Swarzędz Sp. z o.o. S.K. Zalasewo 27,3
2285 Termopil – Bud Sp. z o.o. Piła 27,3
2286 Przedsiębiorstwo Handlowo – Usługowo – Produkcyjne Budmar Sp. z o.o. Międzychód 27,3
2287 Centurylink Poland Sp. z o.o. Poznań 27,3
2288 Irmal Sp. z o.o. sp.k. Czmoniec 27,3
2289 Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej Sp. z o.o. w Wolsztynie Berzyna 27,3
2290 Przedsiębiorstwo Produkcji Betonów i Montaży Betomont Sp. z o.o. Obrzycko 27,3
2291 TEX YEAR EUROPE Sp. z o.o. Gniezno 27,3
2292 Expo Construct Sp. z o.o. Oborniki 27,2
2293 Słowińscy Sp. z o.o. S.K. Słupca 27,2
2294 Prevotex MD Sp. z o.o. S.K. Poznań 27,2
2295 Frontal Aluminium Sp. z o.o. Spółka Komandytowa Konin 27,2
2296 Przedsiębiorstwo Handlowe Inter Kram Jerzy Andrzejak, Maria Andrzejak sp.j. Wolsztyn 27,2
2297 Relopack Solutions Sp. z o.o. S.K. Chludowo 27,2
2298 P P U POLIN Sp. z o.o. Książ Wielkopolski 27,1
2299 Nowe Centrum Sp. z o.o. Poznań 27,1
2300 Hart Logistics Sp. z o.o. sp.k. Poznań 27,1
2301 Geo Corporation Sp. z o.o. Poznań 27,1
2302 Ecobag-Network Sp. z o.o. Przyprostynia 27,1
2303 Rezler Construct Sp. z o.o. Żdżenice 27,1
2304 Colorstab Sp. z o.o. S.K. Poznań 27
2305 Country Park Sp. z o.o. Pod Gajem sp.k. Poznań 27
2306 Rolnicza Spółdzielnia Produkcyjna Łekno 27
2307 Głowacki i Wspólnicy sp.k. Poznań 27
2308 Konimpex Chemicals Sp. z o.o. Konin 27
2309 4m Pro&Invest Sp. z o.o. Krosno 27
2310 Emspol Sp. z o.o. Łubowo 27
2311 Butrans-Poznań Materiały Budowlane Sp. z o.o. Poznań 26,9
2312 Deierling i Ska Sp. z o.o. Poznań 26,9
2313 Industrian Sp. z o.o. & Co Sp. Komandytowa Janikowo 26,9
2314 Alliance Confection Sp. z o.o. Gniezno 26,9
2315 Natalii Sp. z o.o. Rokietnica 26,9
2316 Krzys – Pol Sp. z o.o. Poznań 26,8
2317 Domy Spółdzielcze Spółdzielnia Mieszkaniowa Poznań 26,8
2318 Elite Food Sp. z o.o. Gostyń 26,8
2319 Przedsiębiorstwo EUROAQUA Sp. z o.o. S.K. Poznań 26,8
2320 Przedsiębiorstwo Usługowo – Handlowe Łępecki & Matuszczak Mariusz Łępecki, Krzysztof Matuszczak sp.j. Poznań 26,8
2321 Spółka Doradztwa Podatkowego Ulmex Sp. z o.o. Ostrów Wielkopolski 26,8
2322 Akropol Poznań 2 Sp. z o.o. Luboń 26,8
2323 VAN DER VLIST – POLEN Sp. z o.o. Poznań 26,8
2324 Van De Velde Polska Sp. z o.o. Wysogotowo 26,8
2325 Cleoni Sp. z o.o. Rożnowo 26,8
2326 Everest Development Smoliński Sp.J. Śrem 26,7
2327 Witmar Bis Mariusz i Aneta Witczak sp.j. Chojny 26,7
2328 CHEMAT Sp. z o.o. Konin 26,6
2329 Pioneer Hi-Bred Northern Europe Sales Division Gmbh (Sp. z o.o.) Oddział w Polsce Poznań 27
2330 Polimasz R. Wituchowski i Syn sp.j. Otorowo 26,6
2331 Lomax Stacje Paliw Sp. z o.o. Poznań 26,6
2332 Rolnicza Spółdzielnia Produkcyjna w Pianowie Pianowo 26,6
2333 Grupa Projektowa Port Sp. z o.o. Poznań 26,6
2334 Rolniczy Kombinat Spółdzielczy Ocieszyn Ocieszyn 26,5
2335 Hand-Mięs Polowczyk Sp. z o.o. Miąskowo 26,5
2336 Gospodarstwo Rolne Ptaszkowo Sp. z o.o. Kotowo 26,5
2337 Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Waldi i Sp. z o.o. sp.k. Kościan 26,4
2338 Lakiernictwo Sierakowscy Sp. z o.o. S.K. Sierakowo 26,4
2339 Almark Sp. z o.o. Properties S.K. Leszno 26,4
2340 P.P.U.H. KOLMETAL Sp. z o.o. S.K. Ostrów Wielkopolski 26,4
2341 M. i A. Gracz Przedsiębiorstwo Handlowo-Produkcyjne Euro – Eko – Pak sp.j. Poznań 26,4
2342 Setget Sp. z o.o. Poznań 26,4
2343 Spółdzielnia Inwalidów Przyszłość Trzcianka 26,4
2344 Ch Elektromarket Sp. z o.o. S.K. Września 26,4
2345 Kormex Arleta Urbaniak-Konieczna, Robert Konieczny sp.j. Kościan 26,3
2346 Rolgos Sp. z o.o. Gościejewice 26,3
2347 Barg Zachód Sp. z o.o. Poznań 26,3
2348 KUVERT POLSKA Sp. z o.o. Zbąszyń 26,3
2349 Rolniczy Kombinat Spółdzielczy Agrokompleks w Brzóstowni Brzóstownia 26,3
2350 Gregoire Besson Polska Sp. z o.o. Oborniki 26,2
2351 Firma Branży Tłuszczowo Mięsnej SADEŁKO Krystyna Chojecka i Piotr Chojecki Sp.J. Książ Wielkopolski 26,2
2352 Inteco Business Solutions Sp. z o.o. Poznań 26
2353 Zakład Budowlano – Remontowy Budrem Sp. z o.o. Multibox S.K. Ostrów Wielkopolski 26,2
2354 Konto Aleksandra, Mateusz Miękwicz I Wspólnik S.K. Poznań 26,2
2355 DWD SERVICE Sp. z o.o. Luboń 26,2
2356 Braitrim Deutschland Sp. z o.o. Oddział w Polsce Poznań 26,2
2357 Itforbusiness Sp. z o.o. Poznań 26,2
2358 Polwit Group Sp. z o.o. S.K. Rakoniewice 26,2
2359 Spomasz-Wronki Grupa Ferrum Sp. z o.o. Wronki 26,2
2360 ADM TRADING POLSKA Sp. z o.o. Szamotuły 26,1
2361 Galeria Sucholeska Sp. z o.o. S.K. Suchy Las 26,1
2362 54 Wfh Sp. z o.o. sp.k. Poznań 26,1
2363 Wexel P. Mikołajewski, M. Zaporowski – sp.j. Psary Małe 26,1
2364 Alfako Sp. z o.o. Kłecko 26
2365 Zakład Chemiczno – Farmaceutyczny Farmapol Sp. z o.o. Poznań 26
2366 ATUT BIS Sp. z o.o. Września 26
2367 Inventory Solutions Polska Sp. z o.o. S.K. Poznań 26
2368 Beclever Sp. z o.o. Września 26
2369 Kenay A.Grzegorek I Wspólnicy Sp.J. Kalisz 25,9
2370 Nova Panorama Sp. z o.o. Poznań 25,9
2371 Transpak Sp. z o.o. S.K. Żabno 25,9
2372 Zakład Gospodarki Komunalnej Suchy Las Sp. z o.o. Suchy Las 25,9
2373 Przetwórstwo Tworzyw Sztucznych Cerplast Sp. z o.o. sp.k. Oleśnica 25,9
2374 Bio Cosmetic Sweden Sp. z o.o. Duszniki 26
2375 AI Centrum Medyczne Sp. z o.o. S.K. Poznań 25,9
2376 AGTOS POLSKA Sp. z o.o. Konin 25,9
2377 Turbańscy Sp. z o.o. Głuchów 25,9
2378 Fil-Met Sp. z o.o. Ligota 25,8
2379 Kambud Przedsiębiorstwo Budowlane Sp. z o.o. Kuźnica Czarnkowska 25,8
2380 Sartorius Stedim Poland sp. z o.o. Kostrzyn 25,8
2381 STS Trading Sp. z o.o. S.K. Poznań 25,8
2382 Carework Sp. z o.o. sp.k. Poznań 25,8
2383 Rolnicza Spółdzielnia Produkcyjna w Kokorzynie Kokorzyn 25,8
2384 Techfloor Sp. z o.o. Poznań 25,8
2385 Tap Poland Sp. z o.o. Mosina 25,8
2386 Taba Sp. z o.o. Stare Miasto 25,8
2387 Smart Loyalty Platform Sp. z o.o. S.K. Poznań 25,7
2388 Wm Investment Sp. z o.o. Sobota 25,7
2389 Przedsiębiorstwo Budowlane PBR S.A. Wyrzysk 25,7
2390 Carmotion Polska Sp. z o.o. Żodyń 25,7
2391 Stürmer Maszyny Sp. z o.o. Kostrzyn 25,7
2392 Mwc Sp. z o.o. Poznań 25,7
2393 Promag MS Sp. z o.o. Owińska 25,7
2394 Spółdzielnia Mieszkaniowa ZATORZE Konin 26
2395 Carl Zeiss Shared Services Sp. z o.o. Poznań 25,7
2396 Prebena Polska Sp. z o.o. sp.k. Plewiska 25,7
2397 Ekopil Producent Urządzeń i Konstrukcji Stalowych – Malinowscy sp.j. Piła 25,6
2398 ECDF Dotacje Sp. z o.o. sp.k. Poznań 25,6
2399 ELEKTRO-SYSTEM Hurtownia Elektrotechniczna Sp. z o.o. S.K. Wągrowiec 25,6
2400 On Road Truck Services S.A. Poznań 25,5
2401 Centrum Osteopatii Sp. z o.o. S.K. Poznań 25,5
2402 Zakłady Drobiarskie Koziegłowy Sp. z o.o. Koziegłowy 25,5
2403 Scan-Trans Dziadek Sp.J. Środa Wielkopolska 25,5
2404 Helpdesk Sp. z o.o. sp.k. Skórzewo 25,4
2405 Colas Kruszywa Sp. z o.o. Palędzie 25,4
2406 Książ-Rol Sp. z o.o. Książ Wielkopolski 25,4
2407 Cargo Polska Group Sp. z o.o. sp.k. Leszno 25,4
2408 Logistic Evex Sp. z o.o. Turek 25,4
2409 Baxters Polska Sp. z o.o. Wolsztyn 25,4
2410 Poznania S.A. Poznań 25,4
2411 Coming Poland Sp. z o.o. Rakoniewice 25,4
2412 Tempo Sp. z o.o. Poznań 25,3
2413 Kmk-Klinkier.Pl Sp. z o.o. Konin 25,3
2414 Przedsiębiorstwo Produkcyjno Usługowo Handlowe R. Łukaszyk & L. Turek sp.j. Słopanowo-Huby 25,3
2415 City – Nav Sp. z o.o. Poznań 25,3
2416 Koleje Wielkopolskie Sp. z o.o. Poznań 25,3
2417 Rolnicza Spółdzielnia Produkcyjna w Kiełczewie Kiełczewo 25,3
2418 Centrum Biotechnologii Sp. z o.o. Złotniki 25,3
2419 Delta sp.j. Jankowski Pluciński Zawada Pleszew 25,3
2420 Śremskie Wodociągi Sp. z o.o. Śrem 25,2
2421 Goodmorning Sp. z o.o. Złotów 25,2
2422 Przedsiębiorstwo Inżynierii Środowiska Aisa Sp. z o.o. sp.k. Poznań 25,2
2423 Link Sp. z o.o. sp.k. Poznań 25,2
2424 Sap – Weld Sp. z o.o. Poznań 25,2
2425 Warta Projekt Sp. z o.o. Luboń 25,2
2426 Dexxer Sp. z o.o. sp.k. Wysogotowo 25,2
2427 Almar Transport Spedycja Sp. z o.o. Gostyń 25,2
2428 Garchem Garczarek S. J. Kąkolewo 25,2
2429 Cht Sp. z o.o. Poznań 25,1
2430 Invest Complex Nowina II Sp. z o.o. S.K. Poznań 25,1
2431 Lekabel Szymańska – Borowczak sp.j. Grodzisk Wielkopolski 25
2432 Perfetto Mirosław Wierzbicki, Artur Malec sp.j. Poznań 25,1
2433 MARINO Sp. z o.o. Leszno 25,1
2434 Vilemo Sp. z o.o. Leszno 25
2435 Clar Serwis Sp. z o.o. Poznań 25
2436 Concept Sp. z o.o. Ostrów Wielkopolski 25
2437 Przedsiębiorstwo Handlowo Usługowo Spedycyjne Export-Import Transpil-Spedition Waldemar Bocheński Skórka 25
2438 Błażej & Roman Usługi Dźwigiem Błażej Kasperski, Roman Kmiecik sp.j. Komorniki 25
2439 K&K Systemy Sanitarno-Grzewcze Sp. z o.o. Przeźmierowo 25
2440 Umbre Sp. z o.o. S.K. Wolsztyn 25
2441 Unimarket Kompozyty Sp. z o.o. sp.k. Poznań 25
2442 Auto Salon Polody sp.j. Przeźmierowo 25
2443 Grapil – Grażyna Sobieraj – sp.j. Piła 24,9
2444 Pil-Building Inwestycje Sp. z o.o. Piła 24,9
2445 Quadro Sp. z o.o. S.K. Żydowo 24,9
2446 HOLPOL Sp. z o.o. Nowe Skalmierzyce 24,9
2447 Kaboro Sp. z o.o. Golina 24,9
2448 Bertz Medical Sp. z o.o. sp.k. Poznań 24,8
2449 Hortensja Sp. z o.o. Jasin 24,8
2450 Przetwórstwo Mięsa Stek-Pol Kazimierz Stempniewicz, Jacek Stempniewicz, Michalina Stempniewicz sp.j. Grabów-Pustkowie 24,8
2451 Matix E.M. Matysiak sp.j. Święciechowa 24,8
2452 Grzybmar Sp. z o.o. Wielichowo 24,8
2453 Michele Letizia Polska Sp. z o.o. Kalisz 24,8
2454 Mbs Plus Sp. z o.o. Sady 24,7
2455 Itrans Sp. z o.o. S.K. Ostrów Wielkopolski 24,7
2456 Este Logistics Sp. z o.o. S.K. Ostrów Wielkopolski 24,7
2457 Global-Nex Sp. z o.o. Kościan 25
2458 Fiorentini Polska Sp. z o.o. Poznań 24,7
2459 Aps Solutions Sp. z o.o. Poznań 24,6
2460 Widzialni.Pl Sp. z o.o. S.K. Poznań 24,6
2461 Geocartis Sp. z o.o. sp.k. Poznań 24,6
2462 Omega Design Sp. z o.o. Cienia Pierwsza 24,6
2463 Jasopels Sp. z o.o. Oborniki 24,6
2464 Best Pur Polymers Sp. z o.o. S.K. Krążkowy 24,6
2465 Victus-Emak Sp. z o.o. Poznań 24,6
2466 Lider – H. Woźniak, B. Masłowska, S. Marchut sp.j. Krosno 24,6
2467 Ineon Sp. z o.o. sp.k. Ostrów Wielkopolski 24,6
2468 Elmar Hurtownia Elektrotechniczna J.Maruszewski-K.Maruszewski sp.j. Przeźmierowo 24,6
2469 Dubwar Sp. z o.o. Rawicz 24,6
2470 Pami Arkadiusz Denkiewicz, Paweł Łukaszewski S.J. Poznań 24,6
2471 S&P Partners Sp. z o.o. S.K. Poznań 24,5
2472 Transfadrom Sp. z o.o. S.K. Poznań 24,5
2473 Rolnicza Spółdzielnia Produkcyjna w Stróżewie w likwidacji Stróżewo 24,5
2474 Centrum Logistyczne Jasin Sp. z o.o. Jasin 24,5
2475 Hodowla Zarodowa Zwierząt Żołędnica Sp. z o.o. Żołędnica 24,5
2476 Creadest Sp. z o.o. Gniezno 24,5
2477 Powerstone Sp. z o.o. Poznań 24,5
2478 Logic Sp. z o.o. Zbąszyń 24,5
2479 Vernity Sp. z o.o. Poznań 24,4
2480 KMC Amdinistrator Nieruchomości i Inwestycje Sp. z o.o. Piła 24,4
2481 Kościańska Spółdzielnia Mieszkaniowa Kościan 24,4
2482 Instal Monter Sp. z o.o. sp.k. Ostrów Wielkopolski 24,4
2483 Społem Powszechna Spółdzielnia Spożywców we Wrześni Września 24,3
2484 Henderson International Meble Sp. z o.o. Garbatka 24,3
2485 Szpital I Przychodnia Medica Celsus Sp. z o.o. sp.k. Poznań 24,3
2486 Insys Video Technologies Sp. z o.o. sp.k. Poznań 24,3
2487 Agropol Marek i Dariusz Jarych sp.j. Baranów 24,3
2488 Bud-Rem sp.j. Roman Błaszczyk, Piotr Pawlaczyk Jarocin 24,3
2489 Working Without Borders Services Sp. z o.o. Turek 24,3
2490 HPP Sp. z o.o. S.K.A. Suchy Las 24,3
2491 Skup I Sprzedaż Makulatury Eko – Mak Góra Sławomir – Wojtalak Jacek S.J. Słonawy 24,3
2492 Kyokai Sushi Bar Sp. z o.o. sp.k. Poznań 24,3
2493 Euro-Płyta Sp. z o.o. sp.k. Nowy Tomyśl 24,2
2494 Masterplast Sp. z o.o. Rokietnica 24,2
2495 PHU JAWI Sp. z o. o. Poznań 24,2
2496 Oficyna MM Wydawnictwo Prawnicze Sp. z o.o. S.K. Poznań 24,2
2497 Olivit Sp. z o.o. Poznań 24,2
2498 Menas Sp. z o.o. Robakowo 24,2
2499 Fabrication Hdpgp Sp. z o.o. sp.k. Chludowo 24,2
2500 Sefar Sp. z o.o. Poznań 24,2
2501 Qpony.Pl Sp. z o.o. Poznań 24,2
2502 Ledox Kelvintech Sp. z o.o. Wilkowice 24,2
2503 NEROPO Sp. z o.o. Studzieniec 24,1
2504 Fabet Sp. z o.o. Ślesin 24,1
2505 Brant Hydroizolacje Sp. z o.o. S.K. Poznań 24,1
2506 Kro-Ma Sp. z o.o. sp.k. Nowy Tomyśl 24,1
2507 Eurodrut Sp. z o.o. S.K. Plewiska 24,1
2508 Leszczyńska Spółdzielnia Mieszkaniowa Leszno 24
2509 CALITAN Furniture Factory Sp. z o.o. Łęka Opatowska 24,1
2510 Fobaro Sp. z o.o. S.K.A. Poznań 24,1
2511 Trim-Property Sp. z o.o. Skórzewo 24
2512 Toyocar Sp. z o.o. S.K. Leszno 24
2513 Profi – PPC Sp. z o.o. sp.k. Poznań 24
2514 Termo-Bis Sp. z o.o. Ślesin 24
2515 Budmar Judkowiak sp.j. Baranowo 23,9
2516 Atreve Sp. z o.o. Kalisz 23,9
2517 DECORATUM Sp. z o.o. Poznań 23,9
2518 Conperio Sp. z o.o. S.K. Leszno 23,9
2519 Augusto-Kościan Szubert Tycner sp.j. Kościan 23,9
2520 Printcom Polska Sp. z o.o. S.K. Suchy Las 23,9
2521 Centrum Produktów Naftowych Kruszyk i S-Ka sp.j. Jarocin 23,9
2522 Rolnicza Spółdzielnia Produkcyjna Jedność Pracy w Łukowie Łukowo 23,8
2523 MDW S.A. Komorniki 23,8
2524 Clip Ubezpieczenia Sp. z o.o. Spółka Komandytowa Jasin 23,8
2525 Grupa Maciaszczyk Sp. z o.o. S.K. Poznań 23,8
2526 Systemy Cieplne – Klimatyzacja Lorenz Sp. z o.o. Obra 23,8
2527 ROSMOSIS-Wawrzyniak Group Sp. z o.o. S.K. Perzyce 23,7
2528 SWS Kancelaria Prawna Strykowski Wachowiak sp.k. Poznań 23,7
2529 Topfarm S.J. Luboń 23,7
2530 Grupa Kapitałowa Blitz Profit Sp. z o.o. Poznań 24
2531 Interinvest Sp. z o.o. Spółka Komandytowa Poznań 23,7
2532 Rodan Agencja Reklamowa Sp. z o.o. Spółka Komandytowa Poznań 23,7
2533 DR Krystian Ziemski & Partners Kancelaria Prawna Spółka Komandytowa Poznań 23,7
2534 Aspeo Sp. z o.o. Spółka Komandytowa Poznań 23,6
2535 Rolnicza Spółdzielnia Produkcyjna w Górce Duchownej Górka Duchowna 23,6
2536 Avrio Sp. z o.o. Poznań 23,6
2537 Wld Drukarnia Sp. z o.o. sp.k. Wiry 23,6
2538 Rolnicza Spółdzielnia Produkcyjna im. Jarosława Dąbrowskiego Swarzędz 23,5
2539 Polaqua Group A.A. Szymko sp.j. Poznań 23,5
2540 Kraft-Box Sp. z o.o. Kowalew 23,5
2541 AKWIZYTOR Sp. z o.o. Kościan 23,5
2542 Wydawnictwo Zakamarki Sp. z o.o. Poznań 23,5
2543 Eco Light Sp. z o.o. Kalisz 23,5
2544 Kontra Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe Paweł Kaczmarek Piotr Kaczmarek sp.j. Skórzewo 23,4
2545 Polster Sp. z o.o. S.K. Piła 23,4
2546 POLPROJEKT Sp. z o.o. Przedsiebiorstwo Projektowo – Wykonawcze Poznań 23,4
2547 Grupa Producentów Rolnych Golgrup Sp. z o.o. Lipka 23,4
2548 Agentools Sp. z o.o. Spółka Komandytowa Poznań 23,4
2549 Daper Holding Sp. z o.o. sp.k. Poznań 23,4
2550 Heye – Polska Sp. z o.o. Poznań 23,4
2551 Security Expert Sp. z o.o. Poznań 23
2552 Przedsiębiorstwo Dróg i Ulic Leszno Sp. z o.o. Leszno 23,4
2553 Unikat Krzysztof i Agata Moellenbrock sp.j. Poznań 23,4
2554 Grantex – Plus Sp. z o.o. sp.k. Września 23,4
2555 Hydroart Gaca Sp. z o.o. Trzemeszno 23,3
2556 Simple Way Sp. z o.o. sp.k. Międzychód 23,3
2557 Sempire Sp. z o.o. sp.k. Poznań 23,3
2558 Frukta Sp. z o.o. Węgry 23,3
2559 BBS Projekt Sp. z o.o. I S.K. Kalisz 23,3
2560 Elbau.Pl Sp. z o.o. sp.k. Wysogotowo 23,3
2561 Nordcloud Sp. z o.o. Poznań 23,3
2562 Pragmatiq Kancelaria Prawna Szymkowiak sp.k. Poznań 23,3
2563 Cameleo Sp. z o.o. sp.k. Śrem 23,3
2564 Bankowe Biuro Nieruchomości Sp. z o.o. Poznań 23,2
2565 Żurawie Wielkopolska Sp. z o.o. sp.k. Tulce 23
2566 E – Commerce Capitals Sp. z o.o. S.K. Poznań 23,2
2567 JD Instal Sp. z o.o. S.K. Poznań 23,2
2568 Spółdzielnia Mieszkaniowa Blok Poznań 23,1
2569 WFH 57 Sp. z o.o. Poznań 23
2570 Adboard Sp. z o.o. Sielinko 23,1
2571 Nebula Exhibits Poland Sp. z o.o. Suchy Las 23,1
2572 Mirosław Cichy Sp. z o.o. Wysogotowo 23,1
2573 G.K. Bau Baltic Sp. z o.o. Poznań 23
2574 Impuls Security Provider Sp. z o.o. sp.k. Poznań 23
2575 Gne Group Sp. z o.o. S.K. Poznań 23
2576 Przedsiębiorstwo Produkcyjno – Handlowo – Usługowe Rowitex Sp. z o.o. Poznań 23
2577 Fandom Poland Sp. z o.o. Poznań 23
2578 Matbud Systemy Ppoż Sp. z o.o. Słocin 23
2579 Pork Piotrowo Sp. z o.o. Manieczki 23
2580 Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Bełka sp.j. Złotów 23
2581 Leithäuser Industrieterrain Sp. z o.o. Leszno 23
2582 Zakład Drzewny Obrzycko Sp. z o.o. Ciszewo 23
2583 Fitatu Sp. z o.o. Poznań 23
2584 Bonita Hah Sp. z o.o. S.K. Poznań 23
2585 Piekarnia Magdziarz Sp. z o.o. S.K. Wągrowiec 22,9
2586 TRANSCO – POLSKA Sp. z o.o. Baranowo 22,9
2587 Dommar Grupa Sbs Sp. z o.o. S.K. Jarocin 22,9
2588 Zakład Ogrodniczy Naramowice Pamiątkowo Sp. z o.o. S.K.A. Pamiątkowo 22,9
2589 MIBM Sp. z o.o. S.K. Przygodzice 22,9
2590 Info – Global Marek Dąbrowski, Dariusz Śron sp.j. Ostrów Wielkopolski 22,9
2591 Kamar Sp. z o.o. S.K. Wyrzysk 22,9
2592 Dk Recykling Sp. z o.o. S.K. Poznań 22,9
2593 Przedsiębiorstwo Produkcyjno Handlowe ABA Sp. z o.o. Komorniki 22,8
2594 Kogeneracja Zachód S.A. Poznań 22,8
2595 Elektrotech Stanecki sp.j. Kalisz 22,8
2596 Przedsiebiorstwo Budownictwa Energetycznego ELBUD Poznań S.A. Plewiska 22,8
2597 Dakma Sp. z o.o. sp.k. Poznań 22,8
2598 Spółdzielnia Kółek Rolniczych w Kazimierzu Biskupim Kazimierz Biskupi 22,7
2599 Bbf Projekt Sp. z o.o. Poznań 22,7
2600 JORDAN MATCON Sp. z o.o. Środa Wielkopolska 22,7
2601 Rm Consumer Sp. z o.o. sp.k. Plewiska 22,7
2602 Ma-Sped Sp. z o.o. S.K. Zielona Łąka 22,7
2603 Service Group Sp. z o.o. Konin 22,7
2604 YV Group Sp. z o.o. Poznań 23
2605 Piekarnia Cukiernia Liczbańscy sp.j. Poznań 22,7
2606 Meblomontaż Sp. z o.o. Poznań 22,7
2607 Spółdzielnia Mieszkaniowa TĘCZA w Turku Turek 22,7
2608 Ferrima Sp. z o.o. Bogucin 22,7
2609 X-Projekt Projects & Development Sp. z o.o. Poznań 22,7
2610 Tar – Drog Sp. z o.o. S.K. Tarnowo Podgórne 22,7
2611 Specjalistyczne Przedsiębiorstwo Budowlane Torkret Sp. z o.o. Sp.K. Siekierki Wielkie 22,6
2612 Darlog Sp. z o.o. S.K. Poznań 22,6
2613 VOBEMA POLSKA Sp. z o.o. Piła 22,6
2614 Okręgowa Spółdzielnia Mleczarska w Czarnkowie Czarnków 22,6
2615 ZM Trax Sp. z o.o. Ruchocin 22,6
2616 Roundbyte Sp. z o.o. Poznań 22,6
2617 Weilburger Grafik – Polska Sp. z o.o. Batorowo 22,6
2618 Propak Sp. z o.o. S.K. Dąbrowa 22,6
2619 BMC Hotels Sp. z o.o. Boszkowo 22,6
2620 Tascom Sp. z o.o. S.K. Poznań 22,6
2621 M. Ogrodowska Sp. z o.o. Grabów nad Prosną 22,6
2622 Atm Gazownictwo Sp. z o.o. Paczkowo 22,5
2623 Clay Materials Sp. z o.o. Sp.K. Mikstat-Pustkowie 22,5
2624 Fordata Sp. z o.o. Poznań 22,5
2625 VMR Sp. z o.o. SP.K. Poznań 22,5
2626 Rolchem Sp. z o.o. S.K. Piła 22,5
2627 Gros Kapitał Sp. z o.o. Luboń 22
2628 Regionalne Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa Kalisz 22
2629 Prefeko Sp. z o.o. SK Luboń 22,5
2630 Dwd Bautech Sp. z o.o. Poznań 22,5
2631 Przedsiębiorstwo Rolne Czernina Sp. z o.o. Gościejewice 22,5
2632 Ubezpieczenia Grodzki Sp. z o.o. S.K. Dobieszczyzna 22,5
2633 Bis-Podex sp.j. Bogdan Dębski i Grzegorz Biczysko Kalisz 22,5
2634 Nasycalnia Podkładów S.A. Koźmin Wielkopolski 22,4
2635 Poznańska Lokalna Organizacja Turystyczna Poznań 22,4
2636 Cieślak – International Sp. z o.o. Skrajnia 22,4
2637 Ongbac Plus Sp. z o.o. Poznań 22,4
2638 Towarzystwo Inwestycyjne Nest Sp. z o.o. Gniezno 22,4
2639 Car Rental Sp. z o.o. Koninko 22,3
2640 Furmix Waknor Sp. z o.o. sp.k. Biały Dwór 22
2641 Park Sp. z o.o. Poznań 22,3
2642 IB Systems Sp. z o.o. Poznań 22,3
2643 Noxan Sp. z o.o. Poznań 22,3
2644 Notto Sp. z o.o. sp.k. Ryczywół 22,3
2645 Qbiak Sp. z o.o. sp.k. Śmigiel 22
2646 Infotec CNC Sp. z o.o. Poznań 22,3
2647 Symetria Sp. z o.o. sp.k. Poznań 22,3
2648 World Wide Work Sp. z o.o. Poznań 22,3
2649 Mediamo Sp. z o.o. Poznań 22,3
2650 Fabryka Wafli Miran Wafel Sp. z o.o. Stęszew 22,2
2651 Hurtownia Art. Elektrotechnicznych ELEKTROMAX Bączkowski E. Mocek W. S.J. Września 22,2
2652 Mirox Sp. z o.o. Poznań 22,2
2653 Mirantis Poland Sp. z o.o. Poznań 22,2
2654 Eco Steel Processing Sp. z o.o. S.K. Oborniki 22,2
2655 Idiada Automotive Technology, S.A. (S.A.) Oddział w Polsce Poznań 22,2
2656 Schlick Zagórów Sp. z o.o. Konin 22,1
2657 Polskie Wydawnictwo Rolnicze Sp. z o.o. Poznań 22,1
2658 Laser – Stal Sp. z o.o. Konin 22,1
2659 Agropol Wielkopolska Sp. z o.o. Rawicz 22,1
2660 Good-Belts Sp. z o.o. S.K. Poznań 22
2661 Big-I Sp. z o.o. Poznań 22
2662 Stomil Sanok – Dystrybucja Sp. z o.o. Bogucin 22
2663 Europe Packaging Europa Inwestycje Sp. z o.o. sp.k. Poznań 22
2664 B2B-Europe.Pl Sp. z o.o. Spółka Komandytowa Poznań 22
2665 EK Group Sp. z o.o. sp.k. Konin 22
2666 Signal Group Sp. z o.o. Spółka Komandytowa Poznań 22
2667 Astromet Sp. z o.o. Leszno 22
2668 Deville Automotive Safety Components Uproszczona S.A. Oddział w Polsce Poznań 22
2669 Britannia Logistics Sp. z o.o. Koninko 22
2670 Kukwisz i Spółka Sp.J. Złotów 22
2671 Pabich Sp. z o.o. Piła 22
2672 HS-Trade Sp. z o.o. S.K. Poznań 22
2673 Trigar Sp. z o.o. Poznań 22
2674 Cirrus Sp. z o.o. w likwidacji Kalisz 21,9
2675 Gwarant Poznań Sp. z o.o. Poznań 21,9
2676 Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Ferrum – Krzysztof Sikora i Paweł Sikora – sp.j. Krotoszyn 21,9
2677 Alme Przedsiębiorstwo Produkcyjno Usługowo Handlowe Lech Hercog i Wspólnicy – sp.j. Poznań 21,9
2678 Poznański Ośrodek Reumatologiczny Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej w Śremie Śrem 22
2679 Drogbet Wie.Czo.Rek Sp. z o.o. S.K. Baranowo 21,9
2680 WT – Polska Sp. z o.o. Poznań 21,9
2681 Property Line Sp. z o.o. S.K. Poznań 21,9
2682 Domel Meble Podłogi Sp. z o.o. S.K. Kępno 21,8
2683 Przedsiębiorstwo Produkcyjno – Usługowe Pro-Met H.Kobusiński i Wspólnicy sp.j. Koźmin Wielkopolski 21,8
2684 Panios Sp. z o.o. Manieczki 21,8
2685 Wola – Centrum Magazynowe Sp. z o.o. S.K. Poznań 21,8
2686 Interlan Andrzej Kułakowski i Spółka – Sp. J. Poznań 21,8
2687 Planet Food Sp. z o.o. S.K. Kalisz 21,8
2688 PBO Zachód Sp. z o.o. Pbt S.K. Kostrzyn 21,7
2689 WEST PUNKT Sp. z o.o. Poznań 21,7
2690 Next-Building Sp. z o.o. Łowyń 21,7
2691 Salony Papis Sp. z o.o. Luboń 21,7
2692 Merx Polska Sp. z o.o. Wągrowiec 21,7
2693 Cemcom Polska Sp. z o.o. Szczytniki 21,7
2694 HR Consulting Sp. z o. o. S. K. Poznań 21,7
2695 Przedsiębiorstwo Martrans Sp. z o.o. Spółka Komandytowa Szamocin 21,6
2696 Diagnostic – Med. Sp. z o.o. Centrum Diagnostyki Radiologicznej Poznań 21,6
2697 Abalast Sp. z o.o. Poznań 21,6
2698 Inalfa Roof Systems Polska Sp. z o.o. Białężyce 22
2699 Ekos Poznań Sp. z o.o. Poznań 21,6
2700 Roemer & Szczepkowski Group Sp. z o.o. Plewiska 21,6
2701 Borkowski Grupa SBS Sp. z o.o. Swarzędz 21,5
2702 Lan Bud Przedsiębiorstwo Budowlane Sp. z o.o. S.K. Poznań 21,5
2703 Znak Zofa Sp. z o.o. S.K. Stary Staw 21,5
2704 OFLOR Sp. z o.o. Psarskie 21,5
2705 Mirtech Sp. z o.o. Sarbka 21,5
2706 Consilios IT Sp. z o.o. S.K. Poznań 21,5
2707 Kancelaria Prawna Norek i Wspólnicy sp.k. Poznań 21,5
2708 Ksomar Sp. z o.o. S.K. Kalisz 21,4
2709 Elektryk Sp. z o.o. Kalisz 21,4
2710 Forvital Sp. z o.o. S.K. Kościan 21,4
2711 Alter Brand Concept Sp. z o.o. S.J. Wilkowice 21
2712 Rolnicza Spółdzielnia Produkcyjna w Żychlinie Żychlin 21,4
2713 Nurkowski Sp. z o.o. sp.k. Konarskie 21
2714 Telediagnosis Sp. z o.o. Poznań 21,3
2715 Transrol Sp. z o.o. S.K. Leszno 21,3
2716 Hfs Sp. z o.o. S.K. Poznań 21,3
2717 Wielkopolska Telewizja Kablowa Sp. z o.o. Poznań 21,3
2718 Inter Import – Export Sp. z o.o. Bojanowo 21,3
2719 Zakład Eksploatacji Urządzeń Komunalnych Sp. z o.o. Siedlec 21,2
2720 Przedsiębiorstwo Produkcyjno Handlowe Bifood Sp. z o.o. Psary Polskie 21,2
2721 PROTE – Technologie dla Środowiska Sp. z o.o. Poznań 21,2
2722 Zielona Kolejowa Sp. z o.o. sp.k. Chyby 21,2
2723 DLG Agrofood Sp. z o.o. Poznań 21,2
2724 Sistech FN Sp. z o.o. S.K. Leszno 21,2
2725 Berkimmo Polska Sp. z o.o. Niepruszewo 21,2
2726 Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe Bogusława i Paweł Jankowiak sp.j. Rawicz 21,2
2727 Sokal sp.j. Piła 21,2
2728 Drinks Sp. z o.o. Gniezno 21,2
2729 SWGK Księgowość Sp. z o.o. Poznań 21,2
2730 Adr Group Sp. z o.o. Szamotuły 21
2731 REBHAN – OPAKOWANIA Sp. z o.o. Plewiska 21,1
2732 Serwis Magik Sp. z o.o. S.K. Pianowo 21,1
2733 Backteam Rafał Rydlichowski S.K. Sarbinowo 21,1
2734 ICS Industrial Combustion Systems S.A. Poznań 21,1
2735 Leszczyńskie Centrum Logistyczne Sp. z o.o. Leszno 21,1
2736 Marstal Mariusz Cypel, Stanisław Zakrzewski sp.j. Wronki 21,1
2737 CFI World S.A. Robakowo 21,1
2738 Jhj Sp. z o.o. Nowa Wieś 21,1
2739 Przedsiębiorstwo Rolno- Przemysłowe Rolprod Sp. z o.o. Popówko 21,1
2740 Ryszard Nowak Sp. z o.o. Janikowo 21
2741 Ames Sp. z o.o. S.K. Poznań 21
2742 Topi Polska Sp. z o.o. S.K. Piła 21
2743 Rolnicza Spółdzielnia Produkcyjna w Pacholewie Pacholewo 21
2744 Cargosun Sp. z o.o. S.K. Niepruszewo 21
2745 Sklep Spożywczy Noculak sp.j. Kępno 21
2746 Świat AGD Sp. z o.o. S.K. Poznań 21
2747 Wies-Mar Sp. z o.o. Rychwał 21
2748 Happet Sp. z o.o. Poznań 21
2749 Klon S.A. Nowa Święta 21
2750 East West Solutions Sp. z o.o. Wronki 21
2751 Media Port Gpp Sp. z o.o. S.K. Poznań 21
2752 Marbo Wynajem & Leasing Marciniak sp.j. Bielsko 21
2753 Agro-Vit Sp. z o.o. Szymanowo 20,9
2754 TRANS-POL POLSKA Sp. z o.o. S.K. Ryczywół 20,9
2755 ZPM Biegun Sp. z o.o. S.K. Jaraczewo 20,9
2756 Euros Sp. z o.o. Rojów 20,9
2757 EKOTEL Sp. z o.o. S.K. Kostrzyn 20,9
2758 Lepiko Sp. z o.o. Skórzewo 20,9
2759 Gephouse Sp. z o.o. Sp. K. Poznań 20,9
2760 Tr Solution Sp. z o.o. Komorniki 20,9
2761 Poster Zakład Automatyzacji Sp. z o.o. S.K. Poznań 20,9
2762 Zakład Wyrobów Odzieżowych Helkon – Konarski sp.j. Kępno 20,9
2763 Momo-Polska Sp. z o.o. Sulęcinek 20,9
2764 Stowarzyszenie Jeździeckie Baborówko Baborówko 20,9
2765 SWGK Podatki Sp. z o.o. Poznań 20,9
2766 Polimer Projekt Sp. z o.o. Poznań 20,9
2767 Promet Trans Sp. z o.o. Turek 20,9
2768 Gtm Process Valves Sp. z o.o. Dąbrówka 20,8
2769 Ngr Technologie Sp. z o.o. Grodzisk Wielkopolski 20,8
2770 Torkan Sp. z o.o. Odolanów 20,8
2771 Przedsiębiorstwo Produkcyjno – Handlowo – Usługowe Viva Marek Ławicki, Małgorzata Ławicka – Grolier sp.j. Suchy Las 20,8
2772 Sieć Badawcza Łukasiewicz Instytut Logistyki i Magazynowania X) Jednostka Terenowa Stowarzyszenia Posiadająca Osobowość Prawną Poznań 20,8
2773 Logo Sp. z o.o. Śrem 20,8
2774 S4f Service For Foundries Sp. z o.o. Gostyń 20,8
2775 Compo Expert Polska Sp. z o.o. Poznań 20,8
2776 Wielkopolskie Centra Medyczne Remedium Sp. z o.o. Poznań 20,8
2777 Vega Plus Sp. z o.o. Poznań 20,7
2778 Zakłady Mięsne Kozłowski Sp. z o.o. Wielichowo-Wieś 20,7
2779 Artifex Mania, Mania i Gebel sp.j. Poznań 20,7
2780 EUR NEPA Sp. z o.o. Fabryka Wsporników Węgierki 20,7
2781 Hodowla Roślin Ogrodniczych Kamień Sp. z o.o. Kamień 20,7
2782 Termik Instalacje Woźniak Boczek sp.j. Kwilcz 20,7
2783 Poznań Lab Instytut Medycyny Praktycznej Sp. z o.o. Przeźmierowo 20,6
2784 Pressta-Narzędziownia Sp. z o.o. Bolechowo-Osiedle 20,6
2785 Snebo Sp. z o.o. Orchowo 20,6
2786 St Logistic Sp. z o.o. Trzcianka 20,6
2787 Perfekt Werner Sp. z o.o. S.K. Poznań 20,6
2788 Trans – Elkom Sp. z o.o. Swarzędz 20,6
2789 Piekpol Wypieki Sp. z o.o. sp.k. Biskupice 20,6
2790 Wintech Production Group Sp. z o.o. Dąbie 20,6
2791 ZPI Sp. z o.o. Poznań 20,5
2792 Grupa Producentów Drobiu Sp. z o.o. Bolesławiec 20,5
2793 Bamet Barbara Nowak, Robert Nowak sp.j. Środa Wielkopolska 20,5
2794 Makri Sp. z o.o. Nowy Lubosz 20,5
2795 Edan Systemy Kominowe i Instalacyjne Sp. z o.o. sp.k. Poznań 20,5
2796 Ampol Serwis Sp. z o.o. Grodzisk Wielkopolski 20,5
2797 Cd Partner Sp. z o.o. Poznań 20,5
2798 ORLE MONT – BUD Sp. z o.o. Trzemeszno 20,5
2799 Spa Sp. z o.o. Śmigiel 20,4
2800 MAR-POL Hurtownia Artykułów Cukierniczych Maciej Marciniak, Piotr Marciniak S.J. Komorniki 20,4
2801 Codenext Sp. z o.o. sp.k. Poznań 20,4
2802 FPC Polska Sp. z o.o. Przeźmierowo 20,4
2803 Zakład Przetwórstwa Mięsnego Stanisław Tomaszewski, Małgorzata Sobik, Sławomir Tomaszewski sp.j. Środa Wielkopolska 20,4
2804 Arinea Sp. z o.o. Borek 20,4
2805 Zakład Wodociągów i Kanalizacji w Gostyniu Sp. z o.o. Gostyń 20,4
2806 LESPIN Sp. z o.o. Leszno 20,4
2807 Systherm Chłodnictwo i Klimatyzacja Sp. z o.o. Poznań 20,4
2808 Zakład Handlowy Jóźwiakowski sp.j. Damasławek 20,4
2809 Przedsiębiorstwo Energetyki Cieplnej w Gnieźnie Sp. z o.o. Gniezno 20,4
2810 MG Group Invest Sp. z o.o. S.K. Kórnik 20,3
2811 Jag PPH Sp. z o.o. Lisków 20,3
2812 Giacomo Conti Sp. z o.o. S.K. Poznań 20,3
2813 Mado Management Sp. z o.o. sp.k. Poznań 20,3
2814 Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe Stal-Ex sp.j. – Paweł Walczak i Jolanta Walczak Kalisz 20,3
2815 Wytwórnia Urządzeń Grzejnych Wug Mb Sp. z o.o. S.K. Środa Wielkopolska 20,3
2816 Vishome Sp. z o.o. Poznań 20,3
2817 Drut-Plast Cables Sp. z o.o. Poznań 20,2
2818 Aldom Nieruchomości Sp. z o.o. Poznań 20,2
2819 Nowy Dom Holding B.M.Słowińscy sp.j. Chodzież 20,2
2820 House Development Izabela Gawrońska sp.k. Oborniki 20,2
2821 Dach Bud Pm Sp. z o.o. Koło 20,2
2822 Wizzdev Sp. z o.o. S.K. Lusowo 20,1
2823 CLJ Centrum Logistyczne Sp. z o.o. sp.k. Komorniki 20,1
2824 Parki Trampolin Sp. z o.o. Poznań 20
2825 Examen Sp. z o.o. Skórzewo 20,1
2826 Post Luchtkanalen Polska Sp. z o.o. Jasin 20
2827 Inkdystrybucja Poznań Sp. z o.o. Poznań 20,1
2828 S&M Logistic Z.Gulcz i M.Nawrocki sp.j. Poznań 20,1
2829 Invest Park Gniezno Sp. z o.o. S.K. Gniezno 20,1
2830 Comptest Polska Sp. z o.o. Poznań 20,1
2831 Secura Zabezpieczenia Przeciwpożarowe Sp. z o.o. sp.k. Kobylnica 20,1
2832 Przetwórstwo Rolne Gąsiorek sp.j. Czerniejewo 20,1
2833 G&D Sp. z o.o. Święciechowa 20,1
2834 Przeds. Robót Drogowo Mostowych S.A. Szamotuły 20,1
2835 SPOŁEM PSS w Puszczykowie Puszczykowo 20
2836 Projekt 15 Sp. z o.o. MKJ sp.k. Poznań 20
2837 Sub – Tel Sp. z o.o. Kozie Laski 20
2838 Zbigniew Sitek PUH De Facto Kaczory 20
2839 Trim – Tech Sp. z o.o. S.K. Skórzewo 20
2840 Zakład Gospodarki Komunalnej Sp. z o.o. Buk 20
2841 Var-Mc Systemy Sterowania C-Lon Sp. z o.o. S.K. Ostrów Wielkopolski 20
2842 GERDES MC Sp. z o.o. Poznań 20
2843 Rol-Prem Sp. z o.o. S.K. Gostyń 19,9
2844 MTS – Transport Sp. z o.o. S.K. Wolsztyn 19,9
2845 Lorien Group Sp. z o.o. sp.k. Poznań 19,9
2846 Tg Polska Sp. z o.o. Górka 19,9
2847 Fkl Polska Sp. z o.o. S.K. Trzcianka 19,9
2848 Log – Way – Solution Sp. z o.o. Janikowo 19,9
2849 PPHU Loba sp.j. Sękowo 19,9
2850 Info-Pat Sp. z o.o. S.K. Poznań 19,9
2851 Przedsiębiorstwo Produkcyjno – Handlowo – Usługowe Juta Józef Białczyk i Urszula Maćkowiak – sp.j. Września 19,9
2852 Akrostal Nieruchomości Sp. z o.o. S.K. Garbatka 19,8
2853 Zoller Polska Sp. z o.o. Poznań 19,8
2854 Somero Sp. z o.o. Ostrów Wielkopolski 19,8
2855 DDD Dobre Dla Domu Sp. z o.o. Sady 19,8
2856 Martom Granops Matuszczak Sp. z o.o. Poznań 19,8
2857 Kułton Transport Sp. z o.o. sp.k. Czekanów 19,8
2858 Spółka Handlowo-Produkcyjna I.Z.J.E.M. Efemberg sp.j. Kalisz 19,8
2859 Market Przemysłowy Bracia Olejniczak sp.j. Szamotuły 19,8
2860 Przedsiębiorstwo Produkcyjno Handlowo Usługowe Krys-Pak Krystyna i Zdzisław Grajek sp.j. Damasławek 19,8
2861 Monterbau Sp. z o.o. Poznań 20
2862 Perfekt Wypożyczalnia Mebli Sp. z o.o. Dąbrowa 20
2863 Ekopil Sp. z o.o. Piła 19,8
2864 Unipam Sp. z o.o. Ostrów Wielkopolski 19,8
2865 Rolnicza Spółdzielnia Produkcyjna Nowe Życie Rąbiń 19,7
2866 Zakład Diagnostyki Medycznej Sp. z o.o. Poznań 19,7
2867 Rolnicza Spółdzielnia Produkcyjna Przyszłość Obra 19,7
2868 Miejskie Towarzystwo Budownictwa Społecznego Sp. z o.o. Konin 19,7
2869 Hydrowodkan Sp. z o.o. Poznań 19,7
2870 Spółdzielnia Mieszkaniowa w Słupcy Słupca 19,7
2871 Przedsiębiorstwo Handlowo Usługowe Trans Oil Jarosław Kwiatkowski Władysławów 19,7
2872 Demiurg Project S.A. Poznań 19,7
2873 Łącznik sp.j. Nochowicz i Wspólnicy Poznań 19,6
2874 Ekotechnologie Grygier Jędraszak sp.j. Suchy Las 19,6
2875 F & P LTD. Sp. z o.o. Tarnowo Podgórne 19,6
2876 Forbo Flooring B.V. (Sp. z o.o.) Oddział w Polsce Poznań 19,6
2877 Intertoys Sp. z o.o. S.K. Poznań 19,6
2878 P.P.H.U. Metalmex Bronisław Stań, Violetta Kowalczyk, Elżbieta Stań – Kuźniarek sp.j. Wysogotowo 19,5
2879 Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Nowja Ryszard i Jolanta Nowiccy S.J. Kępno 19,5
2880 Skład Handlowy Szczepańscy Sp. z o.o. S.K. Pobiedziska 19,5
2881 Bps Sp. z o.o. Poznań 20
2882 Piwek Centrum Obróbki Numerycznej Sp. z o.o. sp.k. Rososzyca 19,5
2883 Verzem Polen Sp. z o.o. Poznań 19,4
2884 Instytut Zdrowia i Urody Aspazja Sp. z o.o. S.K. Poznań 19,4
2885 Narma Maciej Grabowski S.K. Luboń 19,4
2886 Apollogic Sp. z o.o. Poznań 19,4
2887 Izolacja Jarocin S.A. Jarocin 19,4
2888 Wytwórnia Pasz i Koncentratów Farmer sp.j. Janina Błaszczyk i Monika Szymczak Biskupice Ołoboczne 19,4
2889 HG Elektro Sp. z o.o. Poznań 19,4
2890 Gminne Składy Sp. z o.o. Opalenica 19,4
2891 R.DERDA Sp. z o.o. S.K. Słupca 19,3
2892 Przedsiębiorstwo Remontowo Budowlane Rembud Leon Gzyl sp.j. Poznań 19,3
2893 NEPTIS S.A. Poznań 19,3
2894 Promiler Sp. z o.o. Poznań 19,3
2895 Gs Klima Sp. z o.o. Poznań 19,3
2896 Mci Property Sp. z o.o. Tarnowo Podgórne 19,3
2897 Akrostal Produkcja Sp. z o.o. S.K. Garbatka 19,3
2898 Brinet Plus Sp. z o.o. S.K. Poznań 19,3
2899 LAS – KALISZ Sp. z o.o. Tomnice 19
2900 Projekty i Realizacja Sp. z o.o. Poznań 19,3
2901 Nad-Bud Invest Sp. z o.o. Skrzetuszewo 19,2
2902 Multichem Sp. z o.o. Luboń 19,2
2903 Paletex Sp. z o.o. Starkowo 19,2
2904 Waab Wytwórnia Betonu Sp. z o.o. Poznań 19,2
2905 Technology Development Group Sp. z o.o. Pokrzywnica 19,2
2906 Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Darwo D. Napierała, W. Kowalczak sp.j. Oborniki 19,2
2907 Sar – Pol Sp. z o.o. PW Poznań 19,2
2908 Voessing Polska Sp. z o.o. Poznań 19,2
2909 ALTER S.A. Tarnowo Podgórne 19,2
2910 Cover Sp. z o.o. S.K. Ostrów Wielkopolski 19,2
2911 Spółdzielcze Gospodarstwo Rolne w Hucie Szklanej Huta Szklana 19
2912 Śremskie TBS Sp. z o.o. Śrem 19,1
2913 Mat – Oil Sp. z o.o. Poznań 19,1
2914 Suncode Sp. z o.o. sp.k. Poznań 19,1
2915 Vision Polska Sp. z o.o. Poznań 19,1
2916 Fortis Centrum Ardea Ks Sp. z o.o. sp.k. Poznań 19,1
2917 Piekarnia Cukiernia Gursz Sp. z o.o. Międzychód 19,1
2918 Kp Culinary Sp. z o.o. Poznań 19,1
2919 Pumpexpert S.A. Poznań 19,1
2920 Ferrpol Bracia Matuszewscy Sp. z o.o. Sierakowo 19,1
2921 Tradeart Sp. z o.o. S.K. Poznań 19,1
2922 Spółdzielnia Produkcji Rolnej Rolnik Rudniki 19
2923 Komfort Grupa Sbs A. M. Dembscy sp.j. Leszno 19
2924 Rolnicza Spółdzielnia Produkcyjna Zgoda w Nieszawie Nieszawa 19
2925 Turris Sp. z o.o. Turek 19
2926 Vitaimmun Sp. z o.o. S.K. Poznań 19
2927 Gospodarstwo Rolne Siedlemin – Ciświca Sp. z o.o. Biały Dwór 19
2928 Hekert i Pankowska Sp. z o.o. Gniezno 19
2929 Cardan Polska Sp. z o.o. Sady 19
2930 Dora Metal Sp. z o.o. Czarnków 19
2931 Asta-Bud Sp. z o.o. Piła 19
2932 Sunewmed+ Sp. z o.o. Kamionki 19
2933 Zakład Gospodarki Komunalnej w Lwówku Sp. z o.o. Lwówek 19
2934 Spółdzielnia Produkcji Rolnej Wódki – Grzybowo Grzybowo 19
2935 Collection Ab sp. z o.o. Jastrowo 18,9
2936 Bilot Sp. z o.o. Poznań 19
2937 Rolnicza Spółdzielnia Produkcyjna Turowo Turowo 18,9
2938 Ostrewka Sp. z o.o. Tarnowo Podgórne 18,9
2939 Zakład Meblowy Nakpol A.Nawrocki, K.Nawrocki sp.j. Mieszków 18,9
2940 Sofastyl Sp. z o.o. S.K. Żołędzin 18,9
2941 Auto Centrum Lis Sp. z o.o. Kalisz 18,9
2942 Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji w Wyrzysku Sp. z o.o. Wyrzysk 18,9
2943 Ekspertis Sp. z o.o. S.K. Poznań 18,9
2944 Tk Global Invest Sp. z o.o. Krotoszyn 18,9
2945 Hurtownia Kwiatów Rosa Waldemar Pazoła sp.j. Leszno 18,8
2946 VHP Plus Sp. z o.o. sp.k. Skórzewo 18,8
2947 My Lullaby Sp. z o.o. Olszowa 18,8
2948 Hurt-Tel Sp. z o.o. Kostrzyn 18,8
2949 GC Metal Sp. z o.o. Wysogotowo 18,8
2950 Alco Investments Sp. z o.o. Poznań 19
2951 Itel Solutions Sp. z o.o. Poznań 18,8
2952 Zakład Rolny Usługi Teresa Stempin Sp. z o.o. Jankowy 18,8
2953 Angels Gołębniak Sp. z o.o. sp.k. Jarocin 18,8
2954 Ellan Group Sp. z o.o. Poznań 18,7
2955 Maszyny Budowlane Skibińscy Sp. z o.o. Dopiewiec 18,7
2956 Vininova Sp. z o.o. Suchy Las 18,7
2957 ROMARK Sp. z o.o. Nowe Miasto nad Wartą 18,7
2958 Santano Leszek i Monika Staśkiewicz sp.j. Wielichowo 18,7
2959 Waskor Hurt-Detal sp.j. B.P.Cypryan i B.W.Horowski Gostyń 18,7
2960 Shark Błaszczyk, Szejko sp.j. Poznań 18,7
2961 39 – 5 Sp. z o.o. Ostrów Wielkopolski 18,7
2962 Przychodnia Medyk Sp. z o.o. sp.k. Lwówek 18,7
2963 Pig Trade Sp. z o.o. Chludowo 18,7
2964 Wodociągi Ostrzeszowskie Sp. z o.o. Ostrzeszów 18,7
2965 Kancelaria Prawna Pawłowski i Wspólnicy S.J. Poznań 18,6
2966 Obornicka Fabryka Okien Ofo Sp. z o.o. Bogdanowo 18,6
2967 Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Twardy Anna i Gabriel Twardy – sp.j. Sierakowo 18,6
2968 MIRALEX HOTELE Sp. z o.o. Spółka Komandytowa Luboń 18,6
2969 Weng Lee Sp. z o.o. S.K. Poznań 18,6
2970 Rynek Stalowy Sp. z o.o. Poznań 18,6
2971 Baltimare Apartments Sp. z o.o. S.K. Poznań 18,6
2972 7technology Sp. z o.o. Rawicz 18,6
2973 Lenzkes Techniki Mocowania Sp. z o.o. Poznań 18,6
2974 Pmt Services Sp. z o.o. sp.k. Poznań 18,6
2975 Petronova Sp. z o.o. Ostrów Wielkopolski 18,6
2976 Przedsiębiorstwo Produkcyjno Handlowo Usługowe Inkadro Sp. z o.o. Rąbczyn 18,6
2977 MJG Sp. z o.o. Śrem 18,5
2978 Markstal Sp. z o.o. Swadzim 18,5
2979 Trading Automotive Parts Sp. z o.o. Poznań 18,5
2980 Ak – Bud Kurant sp.j. Poznań 18,5
2981 Tefra House Sp. z o.o. S.K. Poznań 18,5
2982 Sanbud Deweloper Sp. z o.o. S.K. Chrzypsko Wielkie 18,5
2983 Formflex sp. z o.o. Jastrowo 18,5
2984 Home Build Sp. z o.o. Chojnik 18,5
2985 Imperial Transport Sp. z o.o. Swarzędz 18,5
2986 Forcon Logistics Sp. z o.o. sp.k. Poznań 18,4
2987 Transform Plus Sp. z o.o. Poznań 18,4
2988 Biuro Handlowe Dorsel Sp. z o.o. Poznań 18,4
2989 Plus Raty Sp. z o.o. Poznań 18,3
2990 Wytwórnia Papieru Toaletowego Eko-Klan Sp. z o.o. Margońska Wieś 18,3
2991 Flux Medical Sp. z o.o. Boguniewo 18,3
2992 Tkaniny J.A.D. Sp. z o.o. sp.k. Zalasewo 18
2993 Działpol Sp. z o.o. Działyń 18,3
2994 PR9 Sp. z o.o. Poznań 18,3
2995 Pieringer Recycling Polska Sp. z o.o. Chodzież 18,3
2996 Rolnicza Spółdzienia Produkcyjna Złoty Kłos w likwidacji Podstolice 18,3
2997 Ostrowskie Towarzystwo Budownictwa Społecznego Sp. z o.o. Ostrów Wielkopolski 18,3
2998 Hettich Polska Sp. z o.o. Lusowo 18,3
2999 Polflor Sp. z o.o. Poznań 18,3
3000 Lebronze Alloys Poland Sp. z o.o. Rydzyna 18,3
3001 Arkus Polska Sp. z o.o. Poznań 18,2
3002 P.H.U. LECH-POL Sp. z o.o. Gniezno 18,2
3003 Pokojowiec.Pl Sp. z o.o. sp.k. Poznań 18,2
3004 Ak Klimatyzacje Sp. z o.o. Komorze 18,2
3005 Derform sp.j. Deręgowscy Sady 18,2
3006 Grabski Expert Sp. z o.o. Piła 18,2
3007 Zakład Elementów i Systemów Automatyki Przemysłowej Mikrob S.A. Ostrzeszów 18,2
3008 Kancelaria Radców Prawnych Brudkiewicz, Suchecka S.K.A. Poznań 18,2
3009 Minna Holdings Limited sp.k. Poznań 18,2
3010 Multimare Sp. z o.o. Poznań 18,2
3011 Ewpa Sp. z o.o. Komorniki 18,2
3012 Skpl Cargo Sp. z o.o. Zbiersk-Cukrownia 18,2
3013 Hansa-Invest Sp. z o.o. Konin 18,2
3014 T&Tk Sp. z o.o. Poznań 18,2
3015 Produkcja – Handel – Usługi Rol – Big Sp. z o.o. Brzeźno 18,1
3016 Quatrol Sp. z o.o. Poznań 18,1
3017 WODOCIĄGI GMINNE Sp. z o.o. Pakosław 18,1
3018 Makasar Sp. z o.o. Śrem 18,1
3019 Biegpol – Grupa Producentów Grzybów Sp. z o.o. Chorzemin 18,1
3020 Zdrovita Sp. z o.o. Nowy Tomyśl 18,1
3021 Meliński Minuth Sp. z o.o. Poznań 18,1
3022 Euro Centrum Sp. z o.o. Poznań 18,1
3023 Agrifood Sp. z o.o. sp.k. Bojanowo 18,1
3024 Marketing Services Group Sp. z o.o. Poznań 18,1
3025 Karo-Agri Sp. z o.o. Zimnowoda 18,1
3026 Mecha-Tronic Sp. z o.o. S.K. Tarnowo Podgórne 18,1
3027 Loading Systems Polska Sp. z o.o. Poznań 18,1
3028 Przedsiębiorstwo Kompleksowej Realizacji Inwestycji WOD-BALL Sp. z o.o. Poznań 18,1
3029 Man Shared Services Center Sp. z o.o. Poznań 18,1
3030 Thermgaz Sp. z o.o. Murowana Goślina 18
3031 Voyager Group Sp. z o.o. Poznań 18
3032 Spółdzielnia Mieszkaniowa Piast Złotów 18
3033 Ferrex Sp. z o.o. Poznań 18
3034 Buena Cloud Sp. z o.o. Poznań 18
3035 Galwanotechnika Leszno Sp. z o.o. S.K. Leszno 18
3036 Młyn Niedźwiady Sp. z o.o. S.K. Niedźwiady 18
3037 Tamar D. Marchwicki, T. Marchwicki, K. Marchwicki – sp.j. Września 18
3038 Endis Sp. z o.o. Międzychód 18
3039 Cent Piotr Kołaciński Robert Olszyna – sp.j. Koło 18
3040 Spiner Group Sp. z o.o. S.K. Poznań 18
3041 SABA POLSKA Sp. z o.o. Kostrzyn 18
3042 Rolnicza Spółdzielnia Produkcyjna w Kębłowie Kębłowo 18
3043 J & B Investments Sp. z o.o. S.K. Jelonek 18
3044 Inwest LIM Bis Sp. z o.o. S.K. Wysogotowo 18
3045 CALFROST Sp. z o.o. Kalisz 18
3046 RBW Sp. z o.o. Inwestor S.K. Czapury 18
3047 Nowa Borowianka Sp. z o.o. Wronki 17,9
3048 Rolnicza Spółdzielnia Produkcyjna Mamoty Mamoty 18
3049 Mr Rosko Steel Sp. z o.o. sp.k. Słomczyce 17,9
3050 Enea Serwis Sp. z o.o. Gronówko 17,9
3051 Woodpecker Europe Sp. z o.o. Luboń 17,9
3052 Meble Elmar-Jerczyńscy sp.j. Jankowy 17,9
3053 Leszek Wróbel Maxim-Bud Bis Sp. z o.o. Trzebaw 17,9
3054 Agerpol Sp. z o.o. Modła Królewska 17,8
3055 Przedsiębiorstwo Budowlane Krol Sp. z o.o. S.K. Bierzwienna Długa-Kolonia 17,8
3056 Walczak S.J. Książ Wielkopolski 17,8
3057 Blue Sky Travel Sp. z o.o. Poznań 17,8
3058 Skalmex Sp. z o.o. Skalmierzyce 17,8
3059 Schrade Kabeltechnik Sp. z o.o. Leszno 17,8
3060 MBM Solar Sp. z o.o. sp.k. Poznań 17,8
3061 Uni – Lock Sp. z o.o. Daszewice 17,8
3062 Totus Control Sp. z o.o. Spółka Komandytowa Poznań 17,8
3063 Sas Investment Sp. z o.o. sp.k. Puszczykowo 17,8
3064 FHU WOGA S.J. Niałek Wielki 17,8
3065 GAP Sp. z o.o. Konin 17,8
3066 Polgast Sp. z o.o. Wieleń 17,7
3067 Benetti Sp. z o.o. S.K. Owińska 17,7
3068 Techpak Development Sp. z o.o. Białężyce 17,7
3069 Coffed Sp. z o.o. Piła 17,7
3070 Apteka Pod Złotą Wagą – D.J.Banasiak sp.j. Słupca 17,7
3071 Grupa Techplast Sp. z o.o. Sp.K. Jarocin 18
3072 Unitec Polska Sp. z o.o. Leszno 17,7
3073 Duet Lease Sp. z o.o. Kościan 18
3074 Międzynarodowy Transport Drogowy Jerzaktrans Sp. z o.o. sp.k. Gorzewo 17,7
3075 Fundusz Rozwoju i Promocji Województwa Wielkopolskiego S.A. Poznań 17,7
3076 Magdalena Połomska, Arkadiusz Połomski Petrol sp.j. Kąkolewo 17,7
3077 Transmeble – Poznań Sp. z o.o. Poznań 17,7
3078 Górecznik Taurus Sp. z o.o. Spółka Komandytowa Antonin 17,6
3079 Tap – Systemy Alarmowe Sp. z o.o. Poznań 17,6
3080 Km Serwis W.Kożuchowski J.Marciniak S.K. Stara Łubianka 17,6
3081 Big Group Sp. z o.o. Spółka Komandytowa Poznań 17,6
3082 Machowscy Sp. z o.o. S.K. Trzcianka 17,6
3083 St Line Sp. z o.o. S.K. Poznań 17,6
3084 Gminna Spółdzielnia Samopomoc Chłopska Szamotuły 18
3085 WMB Polska Sp. z o.o. S.K. Leszno 17,6
3086 Plus Perfect Sp. z o.o. S.K. Gniezno 17,6
3087 MJP Drukarnia Sp. z o.o. S.K. Poznań 17,6
3088 AXE Promotion S.A. Poznań 17,6
3089 Ultrapur Sp. z o.o. Poznań 17,6
3090 Firma Budowlana Staszak Sp. z o.o. Kalisz 17,6
3091 Efez Sp. z o.o. Rawicz 17,6
3092 TORIA Sp. z o.o. Poznań 17,6
3093 Topaz Agro Sp. z o.o. w likwidacji Poznań 17,5
3094 Diuna-Dom Sp. z o.o. Poznań 17,5
3095 Atram Sp. z o.o. Opalenica 17,5
3096 NEM Sp. z o.o. Kopanica 17,5
3097 Litwiński Transport sp.j. Drzymałowo 17,5
3098 Jupro Taim K. Krawczyńska i S-Ka sp.j. Konin 17,5
3099 Balco Sp. z o.o. Łowyń 17,5
3100 Expansja Advertising Sp. z o.o. Poznań 17,5
3101 Contar Taraska sp.j. Poznań 17,5
3102 Rolnicza Spółdzielnia Produkcyjna Sabaszczewo 17,5
3103 Ich Poland Sp. z o.o. sp.k. Plewiska 17,5
3104 Jastimpex Sp. z o.o. Jastrowie 17,5
3105 Grandmetric Sp. z o.o. Poznań 17,5
3106 Nature Sp. z o.o. Lipno 17,5
3107 Cat Traffic Sp. z o.o. Poznań 17,5
3108 Statmid Sp. z o.o. S.K. Poznań 17,5
3109 Agroprof Sp. z o.o. Grąbkowo 17,5
3110 Stanley Engineered Fastening Eastern Europe Sp. z o.o. Poznań 17,5
3111 Grzyby – Kluj sp.j. Zbąszyń 17,4
3112 Augusto Jarocin – Mikołajczak, Gruszka sp.j. Ostrów Wielkopolski 17,4
3113 Z Trans Sp. z o.o. Krotoszyn 17,4
3114 Garex Logistics Sp. z o.o. Pleszew 17,4
3115 Carserwis Sp. z o.o. Kościan 17,4
3116 Kancelaria Radców Prawnych A.Pieścik, W.Pietrzykowski, W.Wolniewicz sp.k. Poznań 17,4
3117 Mati-Trans Sp. z o.o. Leszno 17,4
3118 PACYNA Sp. z o.o. S.K. Rakoniewice 17,4
3119 Niku Fitness Sp. z o.o. Poznań 17,3
3120 Protim Sp. z o.o. Poznań 17,3
3121 Kersia Polska Sp. z o.o. Niepruszewo 17
3122 ELKOR PHU Kleszczewo 17,3
3123 Przychodnia Zespołu Lekarza Rodzinnego Panaceum Sp. z o.o. Nowy Tomyśl 17,3
3124 Zugato Sp. z o.o. Krotoszyn 17,3
3125 M – Speed Sp. z o.o. Złotkowo 17,3
3126 Medigro Sp. z o.o. S.K. Grodzisk Wielkopolski 17,3
3127 ISOTEX Sp. z o.o. Poznań 17,3
3128 ATM Sp. z o.o. Poznań 17,3
3129 Euromasz sp.j. Wioletta i Grzegorz Schienke Lipka 17,3
3130 TRASKO-STAL Sp. z o.o. Ostrów Wielkopolski 17,2
3131 Radpro Sp. z o.o. S.K. Siedlisko 17,2
3132 Development Smoliński Sp. z o.o. Śrem 17,2
3133 Dta-Technik Sp. z o.o. Bachorzew 17,2
3134 AO Trading Sp. z o.o. Niepruszewo 17
3135 Polisa Expert Sp. z o.o. Piła 17,2
3136 Oltel Sp. Z O.O. S.K. Ostrów Wielkopolski 17,2
3137 Iptell Sp. z o.o. Poznań 17
3138 Abedik S.A. Poznań 17,2
3139 Obornicka Spółdzielnia Mieszkaniowa Oborniki 17
3140 Lineos.Pl Sp. z o.o. Usługi Przemysłowe sp.k. Poznań 17,1
3141 Inlader Sp. z o.o. Luboń 17,1
3142 Masarnia Joanna Łoboda i Zbigniew Wiśniewski sp.j. Radawnica 17
3143 Nowotomyski Dom Handlowy Pawelec Sp. J. Nowy Tomyśl 17,1
3144 AMM Produkt Sp. z o.o. S.K. Poznań 17,1
3145 Wol-Inwest Sp. z o.o. S.K. Wolsztyn 17,1
3146 Vic-Mar Sp. z o.o. Kobylnica 17,1
3147 Przedsiębiorstwo Instalacyjno-Usługowe Rol-Baz-Pal Jędrzejczak, Józwiak, Kamiński, Łyskawiński sp.j. Sierszew 17,1
3148 Stacja Paliw Płynnych Awtank Marek Adamczewski i Zdzisław Woś sp.j. Wielka Wieś 17,1
3149 Hls Sp. z o.o. Bytkowo 17,1
3150 Kilian Master Smak Sp. z o.o. Złotniki 17,1
3151 Consbet Sp. z o.o. sp.k. Poznań 17,1
3152 3p Nsu Sp. z o.o. Cienia Pierwsza 17
3153 Esdom Sp. z o.o. Grodzisk Wielkopolski 17
3154 Lg Development Sp. z o.o. Poznań 17
3155 LEBAL S.A. Śrem 17
3156 Farm – Mpartner Sp. z o.o. Środa Wielkopolska 17
3157 Amadehous Sp. z o.o. Gniezno 17
3158 Studio Agmar Sp. z o.o. Komorniki 17
3159 Meble Matkowski Sp. z o.o. Krzyż Wielkopolski 17
3160 Jacol Sp. z o.o. Modła Królewska 17
3161 Acord Sp. z o.o. Poznań 17
3162 Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe Janiak sp.j. Kalisz 17
3163 Delik S.J. Przeźmierowo 16,9
3164 GREEN PARKING POLSKA Sp. z o.o. Poznań 16,9
3165 AVK Components Sp. z o.o. Pniewy 16,9
3166 4Ward Sp. z o.o. S.K. Śrem 16,9
3167 ART-BUD T. Wykpisz i P. Błaszczyk Sp.J. Koło 16,9
3168 Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Andrzejczak Spółka Komandytowa Borek Wielkopolski 16,9
3169 Hurtownia Owoców i Warzyw Cytro-Hurt sp.j. Mirosława Łuczak, Leszek Łuczak Konin 16,9
3170 Bonabi Sp. z o.o. Poznań 16,9
3171 Extrudan Sp. z o.o. Dąbrówka 16,9
3172 Wenteo Sp. z o.o. Ostrów Wielkopolski 16,9
3173 FELONA Sp. z o.o. Kępno 16,9
3174 Choice Genetics Polska Sp. z o.o. Leszno 16,9
3175 Dieffenbacher Maschinenfabrik Sp. z o.o. Kościan 16,9
3176 Centrum Campingowe Smolicz Sp. z o.o. sp.k. Bugaj 16,9
3177 Securi Sp. z o.o. S.K. Poznań 16,9
3178 Hydro-Instal Konin Sp. z o.o. Konin 16,8
3179 Fundacja Forum Rozwoju Poznań 16,8
3180 Przedsiębiorstwo Transportowo-Usługowe Oskar-Trans Sp. z o.o. Poznań 16,8
3181 GJH – Koło H. Janikowski Sp. Komandytowa Koło 16,8
3182 Sonomedical Sp. z o.o. Sp.k. Poznań 16,8
3183 Terapia Medyczna Teramed Sp. z o.o. Poznań 16,8
3184 Kon Mar Sp. z o.o. sp.k. Konin 16,8
3185 Pro Agro Sp. z o.o. Karolew 16,8
3186 Mood Up Sp. z o.o. Poznań 16,8
3187 TRASKO – INWEST – R Sp. z o.o. Ostrzeszów 16,8
3188 Bonus 1 – Gierz sp.j. Lewków 16,8
3189 Findo Home Sp. z o.o. S.K. Leszno 16,8
3190 Bushtrade Sp. z o.o. S.K. Kościan 16,8
3191 Proxes Polska Sp. z o.o. Poznań 16,7
3192 PHU Fala Olga Boyko sp. j. Piła 16,7
3193 Ebrex Logistics Sp. z o.o. Kalisz 16,7
3194 Wielkopolski Ośrodek Doradztwa Rolniczego Poznań 17
3195 Spółdzielnia Mieszkaniowa Piła Południe w Pile Piła 16,7
3196 Elepaz Sp. z o.o. Sp.K. Poznań 16,7
3197 Konsorcjum Fen Sp. z o.o. Poznań 16,7
3198 Genactiv Trade Sp. z o.o. Poznań 16,7
3199 Jamos Sp. z o.o. Jankowy 16,7
3200 Biuro Handlowe Krokowicz Sp. z o.o. Poznań 16,7
3201 WML Foods Sp. z o.o. Złotniki 16,6
3202 Sentinel Sp. z o.o. Suchy Las 16,6
3203 Radius-Radpol Wiecheć sp.j. Dąbrowa 16,6
3204 Rolnicza Spółdzielnia Produkcyjna Niesłabin – Zbrudzewo Zbrudzewo 16,6
3205 Tsa Machines Sp. z o.o. S.K. Wyrów 16,6
3206 Przedsiębiorstwo Ogrodnicze Owiplant Sp. z o.o. Owińska 16,6
3207 Drussis Sp. z o.o. Pianowo 16,5
3208 Greenways Logistyka Sp. z o.o. sp.k. Poznań 16,5
3209 Morena Sp. z o.o. Opalenica 16,5
3210 Business Expert J.Jerzmanowski sp.k. Poznań 16,5
3211 Fallwork Sp. z o.o. Poznań 16,5
3212 Firma Małecki II Sp. z o.o. S.K. Pępowo 16,5
3213 Job Impulse Polska Sp. z o.o. Poznań 16,5
3214 Przedsiębiorstwo Robót Inżynieryjnych Sp. z o.o. Turek 16,5
3215 Firma Handlowa Fachowiec K. Kaczmarek – H. Stachowski sp.j. Tarnowo Podgórne 16,5
3216 John Guest Polska Sp. z o.o. Poznań 16,4
3217 Nova Group Sp. z o.o. Poznań 16,4
3218 Tfp – Grafika Sp. z o.o. Śrem 16,4
3219 Cukiernia Pralinka Sp. z o.o. S.K. Wągrowiec 16,4
3220 Pferd Vsm sp. z o.o. Kostrzyn 16,4
3221 Niro Media Group Sp. z o.o. Poznań 16,4
3222 Bazalt Trade Sp. z o.o. Poznań 16,4
3223 Miejska Spółka Komunalna Aqualift Sp. z o.o. Międzychód 16,3
3224 Fidens Foods Sp. z o.o. Śrem 16,3
3225 Czyż – Bud Sp. z o.o. Palędzie 16,3
3226 Oron Sp. z o.o. Piła 16,3
3227 AT Capital Sp. z o.o. Poznań 16,3
3228 Open Nexus Sp. z o.o. Poznań 16,3
3229 Danpol Zdziechowa Ewa i Jacek Danelscy sp.j. Zdziechowa 16,3
3230 Pork Grupa Sp. z o.o. Żabikowo 16,3
3231 Rolnicza Spółdzielnia Produkcyjna Ustków Ustków 16,3
3232 Exanet Sp. z o.o. Spółka Komandytowa Poznań 16,3
3233 Becker Polska Sp. z o.o. Pianowo 16,3
3234 Calisia – Józef Bażant, Piotr Bażant sp.j. Kalisz 16,2
3235 M Farma Sp. z o.o. Miechów 16,2
3236 ENEA Pomiary Sp. z o.o. Poznań 16,2
3237 Accm Solutions Sp. z o.o. Spółka Komandytowa Poznań 16,2
3238 Ceramika Group Sp. z o.o. Poznań 16,2
3239 Łagrom Sp. z o.o. Pogorzela 16,2
3240 N-Ice Group Sp. z o.o. Chojęcin-Szum 16,2
3241 Tempo E.K. Kaźmierczak Handlowo-Usługowa sp.j. Widziszewo 16,2
3242 PPU Remark – Industrie Sp. z o.o. Poznań 16,2
3243 Ferrodo Computer Sp. z o.o. Poznań 16,2
3244 Gloss B-Investments Sp. z o.o. sp.k. Poniec 16,2
3245 Zakład Inżynierii Komunalnej Sp. z o.o. Trzcianka 16,2
3246 Kosmala Electric Sp. z o.o. sp.k. Leszno 16,1
3247 Potenza Sp. z o.o. Poznań 16,1
3248 IGP Polska Sp. z o.o. S.K. Poznań 16,1
3249 Spółdzielnia Produkcji Rolnej i Przetwórstwa Nowa Droga Kurowo 16,1
3250 RHEAVENDORS POLSKA Sp. z o.o. Poznań 16,1
3251 Grzybkowski Guzek i Partnerzy Adwokacka sp.p. Poznań 16,1
3252 Trans System Sp. z o.o. Kalisz 16,1
3253 Sanz Clima Sp. z o.o. Poznań 16,1
3254 Sonnex Sp. z o.o. Sokółki 16,1
3255 Md Kons Sp. z o.o. Żydówko 16,1
3256 Pro-Interior Sp. z o.o. S.K. Poznań 16,1
3257 Drukomat.Pl Sp. z o.o. Piła 16,1
3258 Modalto Sp. z o.o. Nowy Tomyśl 16
3259 Spółdzielnia Rolniczo Handlowa Rolnik Murowana Goślina 16
3260 For Link Sp. z o.o. Września 16
3261 Elektron Krzysztof Borowiec i Paweł Rzadkiewicz sp.j. Poznań 16
3262 Spółdzielnia Produkcji Rolnej Rolnik Chwałszyce 16
3263 Firma Handlowo – Usługowa A. B. Mołdrzyk sp.j. Łubnica 16
3264 Przedsiębiorstwo Usługowo-Produkcyjne Sod M.Strugliński B.Obst sp.j. Turek 16
3265 Ricavo Sp. z o.o. Poznań 16
3266 Wojskowa Specjalistyczna Przychodnia Lekarska Poznań 16
3267 Tamipol T.M.D. Polańscy sp.j. Tarnowo Podgórne 16
3268 Pirex Es Sp. z o.o. Kąkolewo 16
3269 Wutex Sp. z o.o. Poznań 16
3270 Mglogistic Sp. z o.o. sp.k. Trzcinica 15,9
3271 Santer Zarządzanie Nieruchomościami Sp. z o.o. Poznań 15,9
3272 Scaform Sp. z o.o. Poznań 16
3273 Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowe Ewa S.A. Krotoszyn 15,9
3274 Fundacja Nasze Pożarowo Pożarowo 16
3275 Rolnicza Spółdzielnia Produkcyjna w Mrownicy Morownica 15,9
3276 Artbix Sp. z o.o. Piotrów 15,9
3277 Bs-Trans Sp. z o.o. Runowo 15,9
3278 Sprawdzonyekspert.Pl Sp. z o.o. sp.k. Poznań 15,9
3279 Jordan Matcon Investment Sp. z o.o. Środa Wielkopolska 15,9
3280 Rolpol Sp. z o.o. Grąbkowo 15,9
3281 Vita Kk Sp. z o.o. Oborniki 15,9
3282 S-Cabling Sp. z o.o. Leszno 15,9
3283 Lab – Vet Sp. z o.o. Tarnowo Podgórne 16
3284 CAPS S.A. Poznań 15,9
3285 Meester Group Sp. z o.o. Poznań 15,8
3286 Centrala Nasienna w Obornikach Sp. z o.o. Oborniki 15,8
3287 Tl Technologie Klejenia Sp. z o.o. S.K. Poznań 15,8
3288 Livmed Sp. z o.o. Nowy Tomyśl 15,8
3289 Fideli Sp. z o.o. Wolsztyn 15,8
3290 Doxler Sp. z o.o. Kórnik 15,8
3291 Charadrion Sp. z o.o. Poznań 16
3292 Eurowind Energy Sp. z o.o. Dąbrowa 15,8
3293 AS Advisory Sp. z o.o. S.K.A. Poznań 15,7
3294 REN-MAT Sp. z o.o. Sp.K. Poznań 15,7
3295 Mikronatura Środowisko Sp. z o.o. Poznań 15,7
3296 M-Rol Sp. z o.o. Spółka Komandytowa Odolanów 15,7
3297 Chapter 1 Sp. z o.o. sp.k. Poznań 15,7
3298 Przedsiębiorstwo Produkcyjno Handlowo Usługowe Stalservis Kolanowscy sp.j. Ostrów Wielkopolski 15,7
3299 Altrans Sp. z o.o. Białęgi 15,7
3300 KM Building Sp. z o.o. sp.k. Poznań 15,6
3301 Inter-Dial Sp. z o.o. S.K. Luboń 15,6
3302 Ridex Sp. z o.o. sp.k. Poznań 15,6
3303 Komster Sp. z o.o. Murowana Goślina 15,6
3304 Dakpol Sp. z o.o. Wolsztyn 15,6
3305 Tartak Stefan P. Cieślak, J. Cieślak sp.j. Włoszakowice 15,6
3306 Inox Design Sp. z o.o. Popowo 15,6
3307 AFG Computers Sp. z o.o. sp.k. Poznań 16
3308 HSP Sp. z o.o. Ostrów Wielkopolski 15,6
3309 Inwestopoz Sp. z o.o. Swarzędz 15,5
3310 Ribon Invest Sp. z o.o. Poznań 15,5
3311 Ka-Be Sp. z o.o. Lewice 15,5
3312 A+F POLAND Sp. z o.o. Mianowice 15,5
3313 Fenix Budownictwo Sp. z o.o. Witkowo 15,5
3314 Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Góźdź sp.j. Sieraków 15,5
3315 Zakład Przemysłu Mięsnego Jan Kociemba Michał Kociemba sp.j. Konojad 15,5
3316 Mamut Polska S.A. Poznań 15,5
3317 DGCS S.A. Kalisz 15,5
3318 Stevia Automation Sp. z o.o. Kalisz 15,5
3319 Comodo Group Sp. z o.o. S.K. Poznań 15,4
3320 Askato Sp. z o.o. sp.k. Poznań 15,4
3321 Pawelec Moto Expert Sp. z o.o. Sękowo 15,4
3322 Promet Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Usługowe Marian Konicki i Tomasz Konicki – sp.j. Glinno 15
3323 TB Hydro Sp. z o.o. sp.k. Poznań 15,4
3324 Zakład Drobiarski Mosina Sp. z o.o. Mosina 15,4
3325 Tivolo Mieczysław Gniot & Romuald Zdrenka sp.j. Zakrzewo 15
3326 Studium 1 Sp. z o.o. sp.k. Ostrów Wielkopolski 15,4
3327 Kw Service Sp. z o.o. S.K. Poznań 15,4
3328 Zalmet Sp. z o.o. Zalesie 15,4
3329 Logispak Sp. z o.o. S.K. Plewiska 15,4
3330 Constans M Mazurek sp.j. Poznań 15,4
3331 Lag Service Polska Sp. z o.o. Jasin 15,4
3332 Centrum Badawczo-Rozwojowe Palab Sp. z o.o. Łęczyca 15,4
3333 AQUABELLIS Sp. z o.o. Rogoźno 15,3
3334 PBK S.A. Kępińskie Przedsiębiorstwo Budownictwa, Handlu i Usług Kępno 15,3
3335 Arstele Sp. z o.o. sp.k. Wolsztyn 15,3
3336 Nenya Capital Sp. z o.o. sp.k. Poznań 15,3
3337 Rolotel Sp. z o.o. Kostrzyn 15
3338 SimpliCity Printing House Sp. z o.o. S.K. Skórzewo 15,3
3339 Rolpex Sp. z o.o. sp.k. Krzewata 15,3
3340 Kromberg & Schubert Polska Sp. z o.o. Swarzędz 15,3
3341 Trans – Kop Sp. z o.o. S.K. Wysogotowo 15,3
3342 Mur-Bet Przedsiębiorstwo Inżynieryjne Sp. z o.o. Bolechowo-Osiedle 15,2
3343 Gostyńska Spółdzielnia Mieszkaniowa Gostyń 15,2
3344 Aeropact Sp. z o.o. Poznań 15,2
3345 Ba-Bud Budownictwo Sp. z o.o. Borówiec 15
3346 Kaliskie Zakłady Garbarskie S.A. Kalisz 15,2
3347 Redgroup Sp. z o.o. Poznań 15,2
3348 SARPOL Sp. z o.o. Śmiardowo Złotowskie 15,2
3349 Instytut Marketingu i Komunikacji Inmark M. Winkler – Spółka Komandytowa Poznań 15,2
3350 Etiuda Sp. z o.o. Oborniki 15,2
3351 FOLWARK GRODZIEC Sp. z o.o. Grodziec 15,2
3352 Rolnicza Spółdzielnia Produkcyjna Gwiazda w Nowym Dębcu Nowy Dębiec 15,2
3353 Tdc Polska Sp. z o.o. Poznań 15,2
3354 Albis Mazur Sp. z o.o. Kalisz 15,2
3355 Nova Sp. z o.o. Poznań 15,2
3356 Przedsiębiorstwo Rolne Terra – Bovis Sp. z o.o. Objezierze 15,2
3357 Medeor Sp. z o.o. Leszno 15,1
3358 Spółdzielnia Mieszkaniowa Zielone Wzgórza w Murowanej Goślinie Murowana Goślina 15,1
3359 VKF Spork Heinz Renzel Sp. z o.o. Konin 15,1
3360 Agro-Ekspert Eko Sp. z o.o. Przeźmierowo 15,1
3361 Pajo Plus Sp. z o.o. Luboń 15,1
3362 WS VII Sp. z o.o. S.K. Dąbrowa 15,1
3363 SYR Sp. z o.o. Nowy Tomyśl 15,1
3364 Zielony Rynek 5 Bt Kapitał Sp. z o.o. S.K.A. Krotoszyn 15,1
3365 Hog Slat Property Sp. z o.o. Batorowo 15,1
3366 Solen Sp. z o.o. Borek Wielkopolski 15,1
3367 Kowstal Sp. z o.o. sp.k. Jasin 15,1
3368 Alm Walorczyk i Wspólnicy sp.j. Lubosz 15,1
3369 Draco Machinery Sp. z o.o. S.K. Komorniki 15,1
3370 Orident Sp. z o.o. S.K. Poznań 15,1
3371 Eduline Sp. z o.o. Poznań 15,1
3372 Miejski Zakład Wodociągów i Kanalizacji Sp. z o.o. Koło 15,1
3373 MB Pharma Sp. z o.o. Spółka Komandytowa Leszno 15,1
3374 Volat Sp. z o.o. Wolsztyn 15
3375 Boltex Jerzy, Ewa, Tomasz Bolewscy sp.j. Mosina 15
3376 Przedsiębiorstwo Budownictwa Ogólnego Dana-Bud Inż. Stanisław Karcz Karpicko 15
3377 Szpital Łazarski Sp. z o.o. Poznań 15
3378 Grupa Perfectima Sp. z o.o. sp.k. Poznań 15
3379 Tekila Sp. z o.o. Ostrzeszów 14,9
3380 Stadnina Koni w Dobrzyniewie Sp. z o.o. Falmierowo 14,9
3381 Whj Development Sp. z o.o. sp.k. Rokietnica 15
3382 Probud Sp. z o.o. Ostrów Wielkopolski 14,9
3383 Hary-Eltex Sp. z o.o. Gniezno 14,9
3384 Centra Genetyki Medycznej Genesis Sp. z o.o. Poznań 14,9
3385 West Frost Sp. z o.o. Ostrów Wielkopolski 14,9
3386 Duko Engineering Sp. z o.o. Poznań 14,9
3387 CUBATO Sp. z o.o. Pogorzela 14,9
3388 Cadence Sp. z o.o. sp.k. Stęszew 14,9
3389 Med Polonia Sp. z o.o. Poznań 14,8
3390 Genactiv Enius Sp. z o.o. Poznań 14,8
3391 Janusz Rządek, Piotr Pawełczyk Prozam sp.j. Kalisz 14,8
3392 Stare Koszary Sp. z o.o. sp.k. Poznań 14,8
3393 Enpol Freezers Sp. z o.o. sp.k. Poznań 14,8
3394 Spółdzielnia Inwalidów Wielkopolanka Grodzisk Wielkopolski 14,8
3395 Paso Polska Sp. z o.o. sp.k. Sierosław 14,8
3396 Art-Metal Piguła i Wspólnicy sp.j. Konin 14,8
3397 Positive Polska Ltd. S.K. Poznań 14,8
3398 Legimi S.A. Poznań 14,8
3399 Bib Systems Sp. z o.o. S.K. Poznań 14,8
3400 Twardy Sp. z o.o. Borzykowo 14,7
3401 Ksh Invest Sp. z o.o. Śrem 14,7
3402 Loors Sp. z o.o. sp.k. Poznań 14,7
3403 Laxo Group Sp. z o.o. sp.k. Poznań 14,7
3404 Transport, Spedycja, Pol-Buss Sp. z o.o. Poznań 14,7
3405 Auto Kamiński Sp. z o.o. Konin 14,7
3406 Truck Euro Service Wielkopolska Sp. z o.o. Żerniki 14,7
3407 Spółdzielnia Mieszkaniowa Lokatorsko Własnościowa Zjednoczenie Wolsztyn 14,7
3408 Polis Sp. z o.o. S.K. Strugi 14,7
3409 Finélite Advisors Sp. z o.o. S.K. Poznań 14,7
3410 Norsk Development Sp. z o.o. Poznań 14,7
3411 Rolnicza Spółdzielnia Produkcyjna Zjednoczenie Tłoki 14,7
3412 Bott Sp. z o.o. Leszno 14,6
3413 Tarraya S.A. Poznań 14,6
3414 Relago Sp. z o.o. S.K. Poznań 14,6
3415 Gospodarstwo Rolne Brzezinki Sp. z o.o. Bolesławiec 14,6
3416 Kost-Bruk Radzimski Sp. z o.o. Krągola 14,6
3417 Property Taurus Sp. z o.o. Spółka Komandytowa Ostrów Wielkopolski 14,6
3418 Mawa-Tech Stasikowski sp.j. Koziegłowy 14,6
3419 Mano Sp. z o.o. Poznań 14,6
3420 Karmelit Sp. z o.o. S.K. Suchy Las 14,6
3421 Smartbett Sp. z o.o. Węgierce 14,6
3422 Benedykt i Rafał Bródka Pol-Plan Zakład Produkcji Plandek sp.j. Zamysłowo 14,6
3423 Elektrobud Sp. z o.o. S.K. Konin 14,5
3424 Draco-Bis Sp. z o.o. S.K. Korzeniew 14,5
3425 Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Vigilax Sp. z o.o. Sp.k. Buk 14,5
3426 Szutta – Instalacje Sp. z o.o. Siedlec 14,5
3427 Starówka – Koliński Grzegorz, Kędzierski Zbigniew sp.j. Golina 14,5
3428 21 WFH Sp. z o.o. S.K. Poznań 14,5
3429 Development 4 Md-Pm Sp. z o.o. sp.k. Poznań 14,5
3430 Apteka Przy Kościele Sp. z o.o. Szamotuły 14,5
3431 Bajer – Bud Anita Bajerlein – Muszyńska S.K. Mrowino 14,5
3432 Mroczkowski sp.j. Kijewo 14
3433 Galchem-Zap – Sp. z o.o. Ostrów Wielkopolski 14,4
3434 Ativon Sp. z o.o. Grabowo Królewskie 14,4
3435 Atm Logistics Sp. z o.o. sp.k. Dolaszewo 14,4
3436 PRO SPA Sp. z o.o. Poznań 14,4
3437 DELHAN ARTUR SZYSZKA Leszno 14
3438 Bevo Sp. z o.o. Przeźmierowo 14,4
3439 Tomasz Miszczak Tableart Sp. z o.o. Sp. K Poznań 14,4
3440 Wielkopolski Instytut Jakości Sp. z o.o. Przeźmierowo 14,4
3441 Przedsiębiorstwo POLSPORT Sp. z o.o. Szamocin 14,4
3442 Szot Sp. z o.o. Środa Wielkopolska 14,4
3443 Rudopal Sp. z o.o. Rudniki 14,4
3444 Zago Inwestycje Sp. z o.o. S.K. Kaliszkowice Kaliskie 14,4
3445 Polski Związek Motorowy Okręgowy Zespół Działalności Gospodarczej Sp. z o.o. Poznań 14,4
3446 Invest Kekbel-Max Sp. z o.o. sp.k. Belęcin 14,4
3447 Agro-Pasz Sp. z o.o. S.K. Moraczewo 14,4
3448 Arcon Aromaty Sp. z o.o. S.K. Poznań 14,4
3449 AMB Babst Sp. z o.o. Spółka Komandytowa Poznań 14,4
3450 Jeven Sp. z o.o. Sady 14,4
3451 Restauracja Concordia Pro Design Sp. z o.o. Spółka Komandytowa Poznań 14,3
3452 Fabryka Aparatury Elektrycznej Ema-Elfa Sp. z o.o. Ostrzeszów 14,3
3453 Atiko Sp. z o.o. Poznań 14,3
3454 Atlas Meble Kuchenne Sp. z o.o. Nowy Tomyśl 14,3
3455 Dromos Sp. z o.o. sp.k. Huta Szklana 14,3
3456 COMPLET Chmielewscy S.J. Myślęcin 14,3
3457 Mrc Broker Sp. z o.o. Poznań 14,3
3458 Normand Sp. z o.o. Poznań 14,3
3459 Pawilon Handlowy Uni Mebel Skarbińscy sp.j. Słupca 14,3
3460 Rolniczy Kombinat Spółdzielczy Łaszczyn Łaszczyn 14,3
3461 Koopman International Polska Sp. z o.o. Komorniki 14
3462 Koordynator Management Sp. z o.o. sp.k. Gortatowo 14,2
3463 Dystrybucja Produktów Naftowych Test Oil Drzewiecka & Ostrouch sp.j. Grabieniec 14,2
3464 Hls Sp. z o.o. sp.k. Bytkowo 14,2
3465 Firma Markowski Sp. z o.o. S.K. Gostyń 14,2
3466 Przedsiębiorstwo Systemów Automatyki Zapis-Hardware Sp. z o.o. Ostrów Wielkopolski 14,2
3467 Aktyw Małgorzata i Rafał Najdek sp.j. Poznań 14,2
3468 Begier Invest sp.j. Jelonek 14,2
3469 Alopak Sp. z o.o. Ostrzeszów 14,2
3470 TOPLAST Tomaszewscy S.J. Poznań 14,2
3471 Park Logistyczny Komorniki Sp. z o.o. Komorniki 14
3472 Heliko Sp. z o.o. Biskupice Ołoboczne 14,2
3473 Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe Prałat sp.j. Ponin 14,2
3474 Andersia Retail Sp. z o.o. Poznań 14,2
3475 KDM Deweloper Sp. z o.o. Dominowo S.K. Nowe Miasto nad Wartą 14,2
3476 Rolnicza Spółdzielnia Produkcyjna Święciechowa Święciechowa 14,2
3477 Meda Veneer Sp. z o.o. Białośliwie 14,2
3478 Grupa Metalcraft Sp. z o.o. Kalisz 14,2
3479 Wojciechowski sp.j. Złotów 14,2
3480 JS Logistics Sp. z o.o. S.K. Poznań 14,2
3481 Okręgowa Spółdzielnia Mleczarska w Łobżenicy Łobżenica 14,1
3482 Spółdzielnia Mieszkaniowa Lokatorsko- Własnościowa Kępno 14,1
3483 Unimir – Group Sp. z o.o. S.K. Kościan 14,1
3484 Dievision Polska Sp. z o.o. Konin 14,1
3485 Farmacja Uno Sp. z o.o. Konin 14,1
3486 Syntak Sp. z o.o. Poznań 14,1
3487 Kalinowski Sp. z o.o. Kaźmierz 14,1
3488 3ma Sp. z o.o. Janikowo 14,1
3489 NARZĘDZIOWNIA – MECHANIK Sp. z o.o. Kalisz 14,1
3490 Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe Zenon i Robert Górnik sp. j. Konarzew 14,1
3491 Busclub Sp. z o.o. Główienka 14,1
3492 Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Usługowe i Handlowe Agrobex Sp. z o.o. Radosna S.K. Poznań 14,1
3493 Roltech E. Majka sp.j. Poznań 14,1
3494 Miejskie Przedsiębiorstwo Energetyki Cieplnej Sp. z o.o. Leszno 14,1
3495 P11 Group Sp. z o.o. S.K. Jarocin 14
3496 Workcity Group Sp. z o.o. S.K. Poznań 14
3497 Polanin – Wielkopolska Wytwórnia Wódek Sp. z o.o. Środa Wielkopolska 14
3498 Tom – Trans Gniezno Sp. z o.o. S.K. Szczytniki Duchowne 14
3499 Wielkopolska Grupa Producentów Owoców Fructis Sp. z o.o. Wierzbie 14
3500 ESBE Hydronic Systems Sp. z o.o. Poznań 14
3501 Instal Agora Kubisiak sp.j. Komorniki 14
3502 Bler Sp. z o.o. Chodzież 14
3503 VCK Lis sp.j. Kalisz 14
3504 Spółdzielnia Mieszkaniowa Przylesie w Lesznie Leszno 14
3505 Ecom24 Sp. z o.o. Poznań 14
3506 Smg Solutions Sp. z o.o. Poznań 14
3507 Barber Supply Sp. z o.o. Wysogotowo 14
3508 Globax Sp. z o.o. S.K. Poznań 13,9
3509 Przedsiębiorstwo Inżynieryjne Inmel Sp. z o.o. Poznań 13,9
3510 Innowia Sp. z o.o. Poznań 13,9
3511 Meramont S.A. Września 13,9
3512 3mak Sp. z o.o. Janikowo 13,9
3513 Om Sp. z o.o. sp.k. Czołowo-Kolonia 13,9
3514 Benex Banaszkiewicz sp.j. Chrzypsko Wielkie 13,9
3515 Marlin sp.j. Małeccy Krotoszyn 13,9
3516 Rolnicza Spółdzielnia Produkcyjna w Bógwidzach Bógwidze 13,9
3517 Rolnicza Spółdzielnia Produkcyjna Promień Śliwniki 13,9
3518 Napena Sp. z o.o. Szamotuły 13,8
3519 Miejskie Przedsiębiorstwo Gospodarki Mieszkaniowej S.A. Poznań 13,8
3520 HIT TRANSPORT MIĘDZYNARODOWY, SPEDYCJA I LOGISTYKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ Wolsztyn 13,8
3521 Tq Group Sp. z o.o. Poznań 13,8
3522 Spedytor Sp. z o.o. Gostyń 13,8
3523 ALS Food & Pharmaceutical Polska Sp. z o.o. Poznań 14
3524 Rack Service Sp. z o.o. Rawicz 13,8
3525 Park Handlowy Siedlce Sp. z o.o. sp.k. Poznań 13,8
3526 Vin-Kon S.A. w Restrukturyzacji Konin 13,8
3527 Grac Sp. z o.o. Poznań 13,8
3528 Worol Sp. z o.o. Lasocice 13,8
3529 Cafearia Sp. z o.o. S.K. Poznań 13,8
3530 Preta Sp. z o.o. Swarzędz 13,8
3531 Chemolak Sp. z o.o. sp.k. Swarzędz 13,7
3532 Grupa C4r Sp. z o.o. Poznań 13,7
3533 Spinaker Sp. z o.o. Swadzim 13,7
3534 Przedsiębiorstwo Produkcji Handlu i Usług Market – Serwis Sp. z o.o. Koło 13,7
3535 Espol Polska Sp. z o.o. Poznań 13,7
3536 Proficctv Sp. z o.o. Poznań 13,7
3537 Fermintrade Sp. z o.o. Konin 13,7
3538 Skup i Sprzedaż Żywca Przybył Sp. z o.o. S.K. Dąbcze 13,7
3539 Galeria Różana Sp. z o.o. Wielkopolska S.K.A. Pobiedziska 13,7
3540 Sdn Sp. z o.o. Jeziorki 13,6
3541 Kopanina Administracja Sp. z o.o. sp.k. Poznań 13,6
3542 Bohema Sp. z o.o. Sokołowice 13,6
3543 Mex P Sp. z o.o. Poznań 13,6
3544 Armesa Sp. z o.o. Złotniki 13,6
3545 Przedsiębiorstwo Rolniczo – Handlowe Stawnica Sp. z o.o. Stawnica 13,6
3546 Raca I Wspólnicy S.J. Złotów 13,6
3547 Itecom Sp. z o.o. Krotoszyn 13,6
3548 Elprotekt Sp. z o.o. Luboń 13,6
3549 M&R Logistics II Sp. z o.o. sp.k. Nowy Tomyśl 13,5
3550 Wielkopolska Spółka Drobiarska DROB S.A. Tulce 13,5
3551 Edg Spółka Audytorska Sp. z o.o. Poznań 13,5
3552 Quertos Sp. z o.o. Sp.K. Wysogotowo 13,5
3553 Padilla Polska Sp. z o.o. Poznań 13,5
3554 Labo Baza Zawielak i Wspólnicy S.J. Jelonek 13,5
3555 Centrum Hotelarsko-Gastronomiczne Jacek Heinrich Karina Furman Maciej Furman sp.j. Biała Wieś 13,5
3556 Danline Sp. z o.o. Połajewo 13,5
3557 Ebg Projekt Sp. z o.o. Stare Miasto 13,5
3558 Platinum Financial Sp. z o.o. sp.k. Poznań 13,5
3559 Port One Polska Sp. z o.o. Czerwonak 13,5
3560 Coma International Technology Sp. z o.o. Odolanów 13,4
3561 Maxroy.com Sp. z o.o. Poznań 13,4
3562 Grupa V-Bud Sp. z o.o. Wysogotowo 13,4
3563 Mezon Instal Serwis Sp. z o.o. Plewiska 13,4
3564 Ecer Recykling Sp. z o.o. Spółka Komandytowa Luboń 13,4
3565 Zedan Sp. z o.o. Poznań 13,4
3566 Partner Sp. z o.o.-S.K. Strzałkowo 13,4
3567 Spółdzielnia Produkcji Rolnej Sławno 13,4
3568 Victor Ink – Jet – System Service Sp. z o.o. Komorniki 13,4
3569 Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej I Mieszkaniowej Sp. z o.o. Dąbie 13,4
3570 Spółdzielnia Mieszkaniowa DĘBINA Poznań 13,4
3571 Przedsiębiorstwo Komunalne Sp. z o.o. Pleszew 13,4
3572 Grizzly-Polska Sp. z o.o. Piła 13,4
3573 AGROMEP S.A. Kościan 13,4
3574 Firma Suski Sp. z o.o. sp.k. Dąbrowa 13,3
3575 TNJ Sp. z o.o. Poznań 13,3
3576 Mw Instalacje Sp. z o.o. Strychowo 13,3
3577 Pniewskie Przedsiębiorstwo Komunalne Sp. z o.o. Pniewy 13,3
3578 Up Sp. z o.o. Przeźmierowo 13,3
3579 Goodenergy Sp. z o.o. S.K. Kuklinów 13,3
3580 Spółdzielcza Grupa Producentów Rzepax Kołybki 13,3
3581 Braland Sp. z o.o. Plewiska 13
3582 Beko Polska Sp. z o.o. Poznań 13,3
3583 Kancelaria Gospodarcza Effekti Sp. z o.o. Poznań 13
3584 Visage Group Sp. z o.o. Wysogotowo 13,3
3585 Interclot Sp. z o.o. Poznań 13,2
3586 Linea Sp. z o.o. Dąbrówka 13,2
3587 Mta Digital Sp. z o.o. Poznań 13,2
3588 Rolnicza Spółdzielnia Agro-Farma Wojnowice 13,2
3589 Multiclean Sp. z o.o. S.K. Poznań 13,2
3590 Karan Sp. z o.o. Borek Wielkopolski 13,2
3591 Draft 5 Sp. z o.o. Konin 13,2
3592 Mydir.Pl Company Sp. z o.o. Kalisz 13,2
3593 Agencja Amk Sp. z o.o. sp.k. Poznań 13,2
3594 Sp-nia Produkcji Rolnej PHU Wronczyn Wronczyn 13,2
3595 Toolproject Polcyn Sp. z o.o. Glinno 13,2
3596 Lajac Poland Sp. z o.o. Poznań 13,2
3597 Fjp Siemer Sp. z o.o. w likwidacji Międzychód 13,2
3598 Baheco Sp. z o.o. Trzcianka 13,2
3599 Skal Nieruchomości Sp. z o.o. sp.k. Poznań 13,2
3600 Konmet Polska Sp. z o.o. Złotów 13,2
3601 Frapo – Inwestycje Sp. z o.o. Konin 13,1
3602 Zygmet Sp. z o.o. Murowana Goślina 13
3603 Kol-Mar Sp. z o.o. S.K. Leszno 13,1
3604 Wędzikowski Transport Sp. z o.o. Sławno 13,1
3605 Linc Polska Sp. z o.o. Poznań 13,1
3606 Genesis Property Sp. z o.o. Poznań 13,1
3607 Maciejewski Inwestycje Kreatywne Sp. z o.o. Kobylnica 13,1
3608 Invest MIX Sp. z o.o. Słonawy 13,1
3609 Młyn Grygier Sp. z o.o. Wonieść 13,1
3610 Deco – Sp. z o.o. Kalisz 13,1
3611 Pds Logistics Sp. z o.o. Solec 13,1
3612 Corex Polska Sp. z o.o. Września 13,1
3613 Instalator Grupa Sbs Sp. z o.o. Leszno 13,1
3614 Rolnicza Spółdzielnia Produkcyjna Postęp w Przybysławicach Przybysławice 13,1
3615 Alfapanel Invest Sp. z o.o. Księginki 13,1
3616 Sk Recykling Sp. z o.o. Gorszewice 13
3617 Cepen Wągrowiec Sp. z o.o. Wągrowiec 13,1
3618 Pmt Trade Sp. z o.o. S.K. Poznań 13
3619 Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej i Mieszkaniowej Sp. z o.o. Konin 13
3620 Wielkopolska Giełda Odzieżowa Sp. z o.o. Poznań 13
3621 Spółdzielnia Produkcji Rolno-Przemysłowej w Karczewie Karczewo 13
3622 Tinos Sp. z o.o. Września 13
3623 3Maks Sp. z o.o. Janikowo 13
3624 Kennametal Polska Sp. z o.o. Poznań 13
3625 Sogewalot Sp. z o.o. Krzemieniewo 13
3626 Zakład Produkcyjno – Handlowo – Usługowy Biadała Sp. z o.o. Kórnik 13
3627 Victorinho K.Loga-Chicheł, P.Chicheł sp.j. Śrem 13
3628 Blueberryoil Sp. z o.o. Spółka Komandytowo-Akcyjna Poznań 13
3629 Impra Sp. z o.o. Środa Wielkopolska 13
3630 Strubet Sp. z o.o. S.K. Kuślin 13
3631 Alex Prof International Sp. z o.o. Poznań 13
3632 Suncrops Poland Sp. z o.o. Niepruszewo 12,9
3633 Pks Transport Handel Usługi Sp. z o.o. Malanów 12,9
3634 Silvan Warehousing Sp. z o.o. S.K. Poznań 12,9
3635 Budownictwo Drogowe KRUG Sp. z o.o. S.K. Swarzędz 12,9
3636 Firma Handlowa Kowalik K.Kowalik, D.Kowalik sp.j. Leszno 12,9
3637 Twoje M1 Sp. z o.o. S.K. Poznań 12,9
3638 Hmt Sp. z o.o. Szczodrzejewo 12,9
3639 Masters Zarządzanie Nieruchomościami Sp. z o.o. Poznań 12,9
3640 Ziaja Farmacja Sp. z o.o. Poznań 12,9
3641 Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe Aramir Sp. z o.o. S.K. Pleszew 12,9
3642 Faneco Sp. z o.o. sp.k. Poznań 12,9
3643 P H U Sztukowski Sp. z o. o. Topola Mała 12,9
3644 Stalmet E.J. Kaczmarek i K. Mikołajczak sp.j. Nekla 12,9
3645 Antares Sp. z o.o. Poznań 12,9
3646 Jako Sp. z o.o. Kokanin 12,9
3647 Przedsiębiorstwo Inżynierii Sanitarnej Progress Sp. z o.o. Piła 12,9
3648 Accolade Sp. z o.o. Konin 13
3649 Przedsiębiorstwo Wielofunkcyjne Izokal Sp. z o.o. Kalisz 12,9
3650 Budo Instal Sp. z o.o. Leszno 12,8
3651 Meditech X – Ray Sp. z o.o. Komorniki 12,8
3652 Jurpol Sp. z o.o. Spółka Komandytowa Komorniki 12,8
3653 FIM Sp. z o.o. Poznań 12,8
3654 Reco-Trans Sp. z o.o. Śrem 12,8
3655 Grzelka, Jańczak, Wawrzyniak sp.j. Zbrudzewo 12,8
3656 Puls-Med Sp. z o.o. Chodzież 12,8
3657 Invest Complex Młyńska Sp. z o.o. S.K. Swarzędz 12,8
3658 APILA Sp. z o.o. Suchy Las 12,8
3659 Spółdzielnia Pracy Konserwacji Urządzeń Przemysłowych Oborniki 12,8
3660 Tytan Sp. z o.o. Tarnowo Podgórne 12,8
3661 Sunframe Polska Sp. z o.o. sp.k. Turek 12,8
3662 Insystem Instalacje Sp. z o.o. sp.k. Ostrów Wielkopolski 12,8
3663 Embe Poznań Sp. z o.o. Poznań 12,8
3664 Leuco Polska Sp. z o.o. Sady 12,8
3665 Wytwórnia Sprężyn Grześkowiak Sp. z o.o. S.K. Ostrów Wielkopolski 12,8
3666 Emko Sp. z o.o. Zbiersk 12,8
3667 Larnaca Immobilien Sp. z o.o. Poznań 12,8
3668 Sourcevit Sp. z o.o. Robakowo 13
3669 Spec Instal Sp. z o.o. sp.k. Śrem 12,8
3670 Gamex Daniel Cieślak , sp.j. Czekanów 12,8
3671 ASTAT Sp. z o.o. Poznań 12,8
3672 Akropol Inwestycje 4 Sp. z o.o. Luboń 12,8
3673 Volta Sp. z o.o. Gostyń 13
3674 Art Abażur K. Kromczyński i Wspólnicy sp.j. Sady 13
3675 Zakład Gospodarki Mieszkaniowej Sp. z o.o. Piła 12,8
3676 Techrol Sp. z o.o. Szymanowo 12,8
3677 CMJ Frąckowiak S.J. Plewiska 12,8
3678 Gols Plus Sp. z o.o. Poznań 12,7
3679 Przedsiębiorstwo Budowlano – Usługowe Budopol – Poznań Sp. z o.o. Poznań 12,7
3680 Tarnowa Champ Sp. z o.o. Tarnowa 12,7
3681 Amika Konsorcjum Medyczne Sp. z o.o. Września 12,7
3682 Economia Sp. z o.o. Spółka Komandytowa Poznań 12,7
3683 Polex Sa Sp. z o.o. sp.k. Wysogotowo 12,7
3684 B&R Automatyka Przemysłowa Sp. z o.o. Poznań 13
3685 Claro Red Sp. z o.o. Tulce 12,7
3686 Sesvanderhave Poland Sp. z o.o. Poznań 12,7
3687 Rol-Mat Bis Sp. z o.o. Nowa Wieś 12,7
3688 Aquanet Laboratorium Sp. z o.o. Poznań 12,7
3689 Hensel Polska Sp. z o.o. Poznań 12,7
3690 Berner Engineering Polska Sp. z o.o. Złotniki 12,7
3691 Jurgen Armack Sp. z o.o. Piła 12,7
3692 Agencja Wspierania Ochrony Środowiska Sp. z o.o. Poznań 12,7
3693 Get Noticed Sp. z o.o. Plane Polska S.K. Poznań 12,7
3694 Gasper Sp. z o.o. sp.j. Sierakowo 12,6
3695 Gelg Sp. z o.o. Ćmachowo 12,6
3696 D.J. Invest Sp. z o.o. S.K. Poznań 12,6
3697 Fastina Sp. z o.o. Poznań 13
3698 Spółdzielnia Mieszkaniowa Lokatorsko – Własnościowa Środa Wielkopolska 12,6
3699 Rolnicza Spółdzielnia Produkcyjna w Przybiniu Przybiń 12,6
3700 Wega Arkadiusz Dobroń S.J. Leszno 12,6
3701 RS Timber Sp. z o.o. Rawicz 12,6
3702 Krokus Sp. z o.o. S.K. Drużyna 12,6
3703 Agrogama Firma Handlowo-Produkcyjno-Usługowa Kuźma i Keli sp.j. Rogoźno 12,6
3704 Przedsiębiorstwo Produkcyjno – Handlowo – Usługowe Supdroż Sp. z o.o. Suchy Las 12,6
3705 MM Finanse Sp. z o.o. Spółka Komandytowa Złotniki 12,6
3706 Przedszkole Tenisówka Sp. z o.o. sp.k. Lusówko 12,6
3707 Engcon Real Estate AB (Sp. z o.o.) Oddział W Polsce Niepruszewo 12,6
3708 N – Projects Sp. z o.o. Ostrzeszów 12,6
3709 Beef Szołdry Sp. z o.o. Szołdry 12,6
3710 Meridian’S Sp. z o.o. Poznań 12
3711 Efawa Sp. z o.o. Poznań 12,5
3712 Jki Holding Sp. z o.o. Poznań 12,5
3713 Instalcompact-Service Sp. z o.o. Tarnowo Podgórne 12,5
3714 Szach Technik Sp. z o.o. Gostyń 12,5
3715 PPHU STALPOT S.J. Witold Potarzycki i Paweł Potarzycki Karminek 12,5
3716 Dom-Eko Sp. z o.o. Poznań 12,5
3717 Izoserwis Sp. z o.o. Tuliszków 12,5
3718 Daher Projects Sp. z o.o. Poznań 12,5
3719 Invest Eko-Bud Sp. z o.o. Wijewo 12,5
3720 Euro Agro Malczkówko Sp. z o.o. sp.k. Poznań 12
3721 TCN Sp. z o.o. Sp. Komandytowa Poznań 12,5
3722 Diagrolmet Sp. z o.o. sp.k. Wolsztyn 12,5
3723 Browar Nepomucen Sp. z o.o. Szkaradowo 12,5
3724 Rolnicza Spółdzielnia Produkcyjna Żakowo Żakowo 12,5
3725 Bezokularow.pl S.A. Gniezno 12,5
3726 Rolnicza Spółdzielnia Produkcyjna w Lucinach Luciny 12,5
3727 Luqa Sp. z o.o. Wągrowiec 12,4
3728 Cm Wolsztyn Sp. z o.o. Wolsztyn 12,4
3729 Bag Polska Sp. z o.o. Krzemieniewo 12,4
3730 Przedsiębiorstwo Rolno – Usługowe Pa-Rol Parzęczewo Sp. z o.o. Parzęczewo 12
3731 Asta Logistics Sp. z o.o. Piła 12,4
3732 Krotoszyńska Spółdzielnia Mieszkaniowa Krotoszyn 12,4
3733 Danpol Sp. z o.o. S.K.A. Poznań 12,4
3734 Rolnicza Spółdzielnia Produkcyjna w Chrustowie Chrustowo 12,4
3735 Drob Inter Sp. z o.o. i Wspólnicy S.K. Grzebienisko 12,4
3736 App Bołcharewska, Roszak, Szczepaniak-Nieruchomości sp.j. Poznań 12,4
3737 Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Usługowo-Handlowe Mat-Tar Sp. J. Władysław i Dorota Matuszkiewicz Koźminiec 12,4
3738 Technika Sp. z o.o. Poznań 12,3
3739 Kolorowa Sp. z o.o. S.K. Poznań 12,3
3740 Ali-Woj-Trans Sp. z o.o. S.K. Suchy Las 12,3
3741 Zoom Design Sp. z o.o. sp.k. Suchy Las 12,3
3742 TDS Foods Systems Sp. z o.o. Granowo 12,3
3743 F&G Nieruchomości Sp. z o.o. Śrem 12,3
3744 P.W. Fenix Sp. z o.o. S.K. Smolice 12,3
3745 La Franco-Polonaise D’Import-Export Sp. z o.o. Kębłowo 12,3
3746 Zakład Gospodarki Komunalnej Sp. z o.o. Zaniemyśl 12,3
3747 Mezon Klima Sp. z o.o. Plewiska 12,3
3748 Kme Sp. z o.o. Bogucin 12,3
3749 Tkh Technology Poland Sp. z o.o. Leszno 12,3
3750 Sommerrey & Partners Kancelaria Radców Prawnych sp.p. Poznań 12
3751 PPHU MEBLOHAND Leonard Braun Jankowy 12,3
3752 Petro-Tank sp.j. Czajczyńscy Fabianów 12,3
3753 SKLEJKA – EKO S.A. Ostrów Wielkopolski 12,2
3754 Agro-Laskownica Sp. z o.o. Laskownica Wielka 12
3755 Vis Medica Sp. z o.o. Września 12,2
3756 Titanium Partners Sp. z o.o. S.K. Ostrów Wielkopolski 12,2
3757 Dmt Sp. z o.o. Skórzewo 12,2
3758 PBO ZACHÓD Sp. z o.o. S.K. Kostrzyn 12,2
3759 Wheels Logistics Sp. z o.o. Kijewo 12,2
3760 Carlota Sp. z o.o. Śrem 12,2
3761 Cony Sp. z o.o. Poznań 12,2
3762 Avena sp. z o.o. Piersko 12,2
3763 Agrokorpo Sp. z o.o. S.K. Gostyń 12,2
3764 F – Tech Sp. z o.o. S.K. Poznań 12,2
3765 J.A.B. Sp. z o.o. sp.k. Poznań 12,2
3766 Glas – Tech S.A. Swarzędz 12,2
3767 Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Boltex Sp. z o.o. Nowy Tomyśl 12,2
3768 Tomex Group Sp. z o.o. Pacholewo 12
3769 Pw Flortech Sp. z o.o. sp.k. Kalisz 12,2
3770 Mag 45 Sp. z o.o. Piła 12,2
3771 Antmar Sp. z o.o. Konin 12,2
3772 Verhoeven Real Estate Sp. z o.o. Tarnowo Podgórne 12,2
3773 Amg Pharm Sp. z o.o. S.K. Przemęt 12,2
3774 Arma-San Hurtownia Instalacyjna Michalscy sp.j. Strzałkowo 12,2
3775 Apteki – Anna Kalisoras Sp. z o.o. Poniec 12,1
3776 Mada Construction Sp. z o.o. Poznań 12,1
3777 P&S Logistyka Sp. z o.o. Poznań 12,1
3778 Matex Rogozinscy Sp. z o.o. i Wspólnicy sp.k. (Dawniej Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Matex Z.M.P. Rogozinski sp.j.) Wolsztyn 12,1
3779 GOK REGLER UND ARMATUREN POLSKA Sp. z o.o. Ostrów Wielkopolski 12,1
3780 Twins Sp. z o. o. S. K. Gościejewo 12,1
3781 Chatwee Sp. z o.o. Sompolno 12,1
3782 Famisa S.A. Poznań 12,1
3783 Iq Solution Sp. z o.o. Poznań 12,1
3784 Fundacja Eszkoła S.K. Poznań 12,1
3785 Insoglas Andrzej i Karol Woźniak sp.j. Wysogotowo 12,1
3786 Fizz Sp. z o.o. Poznań 12,1
3787 Melba Przynoga Dariusz, Przynoga Elżbieta sp.j. Stęszew 12,1
3788 Trans Glass Sp. z o.o. Okonek 12,1
3789 MT Power Sp. z o.o. Pianowo 12,1
3790 Bap Invest Sp. z o.o. Poznań 12,1
3791 Brego Świadek, Stefański sp.j. Poznań 12,1
3792 Olg Sp. z o.o. Konarzewo 12,1
3793 Irleh Sp. z o.o. Sp.k. Wolsztyn 12,1
3794 Starline Invest Sp. z o.o. Poznań 12
3795 Clarumled Sp. z o.o. Poznań 12
3796 Datexa Sp. z o.o. Baranowo 12
3797 Akropol Na Skarpie Sp. z o.o. II S.K.A. Luboń 12
3798 RSC BIS Sp. z o.o. Skrzynki 12
3799 Alwes Fabryka Mebli Tapicerowanych Sp. z o.o. S.K. Swarzędz 12
3800 Piotr Pawlicki Highwaymedia sp.k. Żychlin 12
3801 H & D International Sp. z o.o. Oddział w Polsce Poznań 12
3802 Envoltura World Sp. z o.o. Poznań 12
3803 Bbk Plus Sp. z o.o. S.K. Szamotuły 12
3804 Fhf Technika Sp. z o.o. Wągrowiec 12
3805 Vetlines Sp. z o.o. S.K. Janikowo 12
3806 CMD Królak Sp. z o.o. Poznań 12
3807 Centrum Edukacji i Zarządzania Korporacja Romaniszyn Sp. z o.o. Piła 12
3808 Dombud Development Sp. z o.o. Poznań 12
3809 TI Production Sp. z o.o. Poznań 12
3810 Dekoprocess Sp. z o.o. Świerkówki 12
3811 Netland Computers Sp. z o.o. Kalisz 12
3812 Meble Kampra A.Więcek M.Więcek, P.Więcek sp.j. Nochowo 12
3813 Ferex Sp. z o.o. Piła 12
3814 Kopalnie Surowców Naturalnych Kruszywo Sp. z o.o. Łęczyce 12
3815 Komak Sp. z o.o. Poznań 11,9
3816 Bero Maciej Beyga i Wspólnicy sp.j. Glinno 11,9
3817 Business Services Centre Sp. z o.o. Sady 11,9
3818 Playmobil Polska Sp. z o.o. Poznań 11,9
3819 Euro – Astar Sp. z o.o. Czołowo 11,9
3820 Energoplus Sp. z o.o. Baranowo 11,9
3821 Weyou Sp. z o.o. Poznań 11,9
3822 Handel i Usługi Transportowe J.Stańczewski & M.Rybarczyk sp.j. Krzyż Wielkopolski 11,9
3823 Grupa Astra Plus Sp. z o.o. Poznań 11,9
3824 Embis Sp. z o.o. S.K. Poznań 11,9
3825 Pilskie Centrum Handlu Hurtowego Sp. z o.o. Piła 11,9
3826 Quartet Maria Gmurowska i Amanda Gmurowska sp.j. Pniewy 11,9
3827 Artykuły Przemysłowe Paweł Kulak, Piotr Kulak sp.j. Chodzież 11,9
3828 Baucom Trade & Services Sp. z o.o. Poznań 12
3829 Arjo Sp. z o.o. Biskupice Zabaryczne 11,9
3830 Krüger Plus Sp. z o.o. sp.k. Janikowo 11,9
3831 Aqua-Kan Sp. z o.o. Ostrowo 11,9
3832 Fairbox Sp. z o.o. Poznań 11,9
3833 RH Invest Sp. z o.o. Poznań 11,9
3834 Akropol Inwestycje 8 Sp. z o.o. Luboń 11,9
3835 Logos Poznań Sp. z o.o. sp.k. Poznań 11,8
3836 Csti Rent Sp. z o.o. sp.k. Drużyna 11,8
3837 Elektropomiar Mirosław Eliks Sp. z o.o. Nekla 11,8
3838 M&K Immobilien Sp. z o.o. Koło 11,8
3839 Glosbe Sp. z o.o. Jasin 11,8
3840 Outworking S.A. Poznań 11,8
3841 Społem Poznańska Spółdzielnia Spożywców w Poznaniu Poznań 11,8
3842 Kaliska Agencja Medyczna Medix Sp. z o.o. Kalisz 11,8
3843 Park Przemysłowy Luvena Sp. z o.o. Luboń 11,8
3844 Dnk Sp. z o.o. S.K. Komorniki 11,8
3845 Kołobrzegdis Sp. z o.o. Poznań 11,8
3846 Bau-Mix Zbigniew & Paweł Spychała sp.j. Poznań 11,8
3847 Gospodarstwo Rolno Handlowe Gołaszyn Sp. z o.o. Gołaszyn 11,8
3848 ATB Truck S.A. Śrem 11,8
3849 W3a.Pl Sp. z o.o. Poznań 12
3850 Jokiel Sp. z o.o. S.K. Wroniawy 11,8
3851 Akm Profi Sp. z o.o. Chodzież 11,8
3852 Natura Resort Sp. z o.o. Poznań 11,8
3853 Vancor Sp. z o.o. sp.k. Poznań 11,7
3854 Im Caganowscy Sp. z o.o. Posada 11,7
3855 Agro-Danmis Gramowscy S.J. Wyszyny 11,7
3856 A&Z Transport – Logistyka Sp. z o.o. Stęszew 11,7
3857 Przedsiębiorstwo Wellton Sp. z o.o. Jaromierz 11,7
3858 Gospodarstwo Rolne Raszewy Sp. z o.o. Śmiełów 11,7
3859 Agrivet Alina Kiljańska, Andrzej Kiljański – sp.j. Kuślin 11,7
3860 Ub Szałata Sp. z o.o. Poznań 11,7
3861 Arsyl Sp. z o.o. Poznań 11,7
3862 Agencja Ochrony Pewność Sp. z o.o. Leszno 11,7
3863 Ran-Synchron Sp. z o.o. Bolechowo-Osiedle 11,7
3864 Rehaintegro Sp. z o.o. sp.k. Poznań 12
3865 Giełda Kaliska Sp. z o.o. Kalisz 11,6
3866 Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowe Konmet W.Borysiuk, P.Fornal, sp.j. Złotów 11,6
3867 Lider sp.j. Jan Bandosz, Ryszard Szwajkowski Kowalew 11,6
3868 DCD Lab Sp. z o.o. S.K. Stęszew 11,6
3869 Szymczak-Trans Sp. z o.o. Strzegowa 11,6
3870 Spółdzielnia Produkcji Rolnej Szczurawice 11,6
3871 Kołderka Sp. z o.o. Konin 11,6
3872 Centrum Sportu i Rekreacji Wodnik Sp. z o.o. w Krotoszynie Krotoszyn 11,6
3873 Soluno Sp. z o.o. sp.k. Przeźmierowo 11,6
3874 WUMEX Sp. z o.o. S.K. Lipie 11,6
3875 Przedsiębiorstwo Robót Drogowo – Mostowych S.A. Ostrzeszów 11,6
3876 Firma Handlowa Sporting Andrzej Gołdyn sp.j. Leszno 11,5
3877 Klimas Przedsiębiorstwo Budowlano – Projektowe Sp. z o.o. Krotoszyn 11,5
3878 Budwug Sp. z o.o. Luboń 11,5
3879 Przedsiębiorstwo Usług Technicznych i Budowlanych SERWIS UTRZYMANIA RUCHU Sp. z o.o. Garki 11,5
3880 Delta Trade Małgorzata I Krzysztof Czaja Sp. j. Ostrów Wielkopolski 11,5
3881 DFDS Polska Sp. z o.o. Poznań 11,5
3882 Energy Partners Sp. z o.o. Zakrzewo 11,5
3883 Zakłady Usługowe Zachód Sp. z o.o. Poznań 11,4
3884 Dealer Olszowiec Sp. z o.o. S.K. Poznań 11,4
3885 Megapolisy.Pl Sp. z o.o. Poznań 11,4
3886 David Meble Sp. z o.o. sp.k. Kuchary 11,4
3887 Trade Taurus Sp. z o.o. sp.k. Lewkowiec 11,4
3888 Stolpol Lange i Wspólnicy sp.j. Drożyska Wielkie 11,4
3889 Gospodarstwo Rolne Wonieść Sp. z o.o. Śmigiel 11,4
3890 Sgb Leasing Sp. z o.o. Poznań 11,4
3891 Presseko Sp. z o.o. Bolechowo 11,4
3892 DDM Surowce Sp. z o.o. S.K. Grodzisk Wielkopolski 11,4
3893 Agroserwis Górniaczyk Ewa, Krauze Adam, Krauze Elżbieta, Nowak Marek, Osękowski Andrzej sp.j. Nowy Tomyśl 11,4
3894 Przedsiębiorstwo Spedycyjno Transportowe M Kłos sp.k. Murowana Goślina 11,4
3895 Apart Grupa Deweloperska Sp. z o.o. S.K. Września 11,4
3896 Mikomax Poznań Sp. z o.o. Poznań 11,4
3897 Mikon Sp. z o.o. sp.k. Przeźmierowo 11,4
3898 Medikol Solution Sp. z o.o. Poznań 11,4
3899 Zetbeer Developer Sp. z o.o. Orzeszkowo 11,4
3900 Sklejka Orlimex Sp. z o.o. Kalisz 11,4
3901 Caspar Towarzystwo Funduszy Inwestycyjnych S.A. Poznań 11,3
3902 Instalcompact Sp. z o.o. Tarnowo Podgórne 11,3
3903 Polski Holding Inwestycyjny S.A. Poznań 11,3
3904 Brukpol Sp. z o.o. Strzelce Wielkie 11,3
3905 Poli-Mat Sp. z o.o. Poznań 11,3
3906 Centuria Sp. z o.o. Poznań 11,3
3907 Fritz Hansen Production Sp. z o.o. Rawicz 11
3908 Jartex Sp. z o.o. Jaraczewo 11,3
3909 Szpot Sp. z o.o. Jasin 11,3
3910 A2 DE Sp. z o.o. Topola-Osiedle 11
3911 Euroflorist Sp. z o.o. Poznań 11,3
3912 Pack Art Bags Sp. z o.o. Przeźmierowo 11,3
3913 Charisma Sp. z o.o. Poznań 11,3
3914 FIC i Wspólnicy Kancelaria Prawna sp.k. Poznań 11,3
3915 Wrocomplex Sp. z o.o. Turek 11,2
3916 MDA Sp. z o.o. Poznań 11,2
3917 Milano Sp. z o.o. Kościan 11,2
3918 Atlanta Sp. z o.o. Spółka Komandytowa Wygoda 11,2
3919 Bb Investments Poznań Sp. z o.o. Wysogotowo 11,2
3920 MPS Finance 2 Sp. z o.o. Doble S.K. Puszczykowo 11,2
3921 Metzink Sp. z o.o. Poznań 11,2
3922 MAR – MOT Sp. z o.o. Września 11,2
3923 Globo Office Center Sp. z o.o. S.K. Poznań 11,2
3924 Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Hospicjum Domowe w Wolsztynie Sp. z o.o. Wolsztyn 11,2
3925 Firma Patora Sp. z o.o. S.K. Glinno 11,2
3926 Budsoft Sp. z o.o. Poznań 11,2
3927 Technika Sanitarna – Sp. z o.o. Poznań 11,2
3928 WAGROLSklep Wielobranżowy R. Jakubowski i Wspólnicy Sp.J. Bierzglinek 11,2
3929 Samorządowy Fundusz Poręczeń Kredytowych Sp. z o.o. Gostyń 11,2
3930 Unipanels Sp. z o.o. Poznań 11,2
3931 Wytwórnia Mieszanek i Koncentratów Paszowych Sp. z o.o. Stary Kobylin 11,2
3932 Witex Przetop Tłuszczy Zwierzęcych Konieczni sp.j. Benice 11,2
3933 Meble Best Sp. z o.o. Czerwonak 11,2
3934 Terra Investment Polska Sp. z o.o. Wróblewo 11,2
3935 Cfk Progressio Sp. z o.o. sp.k. Jankowice 11,1
3936 Empower Sp. z o.o. S.K. Ostrów Wielkopolski 11,1
3937 Pozmebel Mateusz Gawroński sp.j. Poznań 11,1
3938 ATL-Sped Sp. z o.o. S.K. Skórzewo 11,1
3939 Lenker Sp. z o.o. Poznań 11,1
3940 Vhp Sp. z o.o. Mutowo 11,1
3941 Eagle Invest Sp. z o.o. S.K. Poznań 11,1
3942 Gomed Sp. z o.o. Gostyń 11,1
3943 J. P. C. Europe Sp. z o.o. Mieleszyn 11,1
3944 Ep Development Sp. z o.o. Baranowo 11,1
3945 Swgk Consulting Sp. z o.o. Poznań 11,1
3946 Sara System Sp. z o.o. Poznań 11,1
3947 Amfi-Bud Sp. z o.o. Poznań 11,1
3948 Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Medyk – Poznań Sp. z o.o. Poznań 11,1
3949 Fabryka Zabezpieczeń Sp. z o.o. Poznań 11,1
3950 Rolnicza Spółdzielnia Produkcyjna w Rożnowie Rożnowo 11
3951 Albuilding Sp. z o.o. Osiek Mały 11
3952 Kom-Eco Sp. z o.o. Kruszewnia 11
3953 Biofarm – Hurt Sp. z o.o. Poznań 11
3954 Zakład Zielarski Kawon-Hurt Nowak sp.j. Krajewice 11
3955 MPL VERBUM S.A. Poznań 11
3956 Cogitech Group Sp. z o.o. S.K. Poznań 11
3957 Sportech Sp. z o.o. Poznań 11
3958 Trans-Gp Sp. z o.o. Piła 11
3959 Speed5 Sp. z o.o. sp.k. Głuchowo 11
3960 Metropolis Doradztwo Gospodarcze Sp. z o.o. Poznań 11
3961 Spółdzielnia Mieszkaniowa Lokatorsko – Własnościowa Pleszew 11
3962 Advisor Sp. z o.o. Spółka Komandytowa Poznań 11
3963 Wędzikowski Sp. z o.o. Fałkowo 11
3964 Rolplan Sp. z o.o. Kleczew 10,9
3965 Obiekt Rolny Wszołów Sp. z o.o. Wszołów 10,9
3966 WMB Polska Sp. z o.o. Nieruchomości S.K. Leszno 10,9
3967 Ideapack Sp. z o.o. Spółka Komandytowa Poznań 10,9
3968 Pan Drwal Sp. z o.o. Poznań 10,9
3969 Farmer Sp. z o.o. Kosztowo 10,9
3970 Patoma Sp. z o.o. Tarnowo Podgórne 10,9
3971 Ubojnia Zwierząt K. i R. Sieletyccy S.J. Święciechowa 11
3972 Pama Trading Sp. z o.o. w likwidacji Poznań 10,9
3973 Akquinet Polska Sp. z o.o. Poznań 10,9
3974 Alcomex Sp. z o.o. Poznań 10,9
3975 Connector.Pl Sp. z o.o. Niepruszewo 10,9
3976 Xaltum Finanse Sp. z o.o. sp.k. Poznań 10,9
3977 Fundacja Signum Poznań 10,9
3978 Chenczke Energy Sp. z o.o. Łaszków 10,9
3979 Vehicle Warehousing Logistic Sp. z o.o. Jasin 10,9
3980 Interbell Sp. z o.o. Leszno 10,9
3981 Al Pari – Piotr Ostrowski, Elżbieta Pieprzycka – sp.j. Poznań 10,9
3982 Bosma Electric Sp. z o.o. Przeźmierowo 10,8
3983 Adjatech Sp. z o.o. S.K. Poznań 10,8
3984 Przedsiębiorstwo Rolno-Usługowe PA-ROL Parzęczewo Sp. z o.o. S.K. Parzęczewo 10,8
3985 Centrum Medycyny Estetycznej Da Vinci Sp. z o.o. S.K. Poznań 10,8
3986 Przedsiębiorstwo Wodociągów I Kanalizacji w Zdunach Sp. z o.o. Zduny 10,8
3987 Food & Fun i Sp. z o.o. Poznań 11
3988 Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej i Mieszkaniowej Komopal Sp. z o.o. Opalenica 10,8
3989 Formatic Sp. z o.o. Lusowo 10,8
3990 Prodata Sp. z o.o. Poznań 10,8
3991 Rolnicza Spółdzielnia Produkcyjna Świt Róża Wielka 10,8
3992 JANA Średzka Spółdzielnia Mleczarska Środa Wielkopolska 10,8
3993 Growing Eco Sp. z o.o. Karsewo 10,8
3994 Scrap Skup Surowców Wtórnych S.A. Nowy Tomyśl 10,8
3995 Vegex Grupa Producentów Sp. z o.o. Szulec 10,8
3996 Spółdzielnia Mieszkaniowa Chodzież 10,8
3997 P.H.U. Kora F. i R. Kołodziejczyk, P.Ratajczak sp.j. Czarnków 10,8
3998 POLFEX Sp. z o.o. Ostrów Wielkopolski 10,8
3999 GLG PRODEX Sp. z o.o. Piotrowice 10,8
4000 Sklepy Spożywcze Krzysztof Kula sp.j. Gniezno 10,8
4001 Platforma Dystrybucyjna Wydawnictw Sp. z o.o. Swarzędz 10,7
4002 Gminna Spółdzielnia Samopomoc Chłopska w Koninie w likwidacji Konin 10,7
4003 Limba Group Sp. z o.o. S.K. Poznań 10,7
4004 Instytut Analiz Budowlanych Sp. z o.o. Poznań 10,7
4005 Norplast Group Sp. z o.o. S.K. Poznań 10,7
4006 Alglob Jagiełka sp.j. Dąbrowa 10,7
4007 Net Rescue Sp. z o.o. Sulęcin 11
4008 Salomed Sp. z o.o. Gniezno 10,7
4009 ZUHIP Sp. z o.o. Olszówka 10,7
4010 Elsett Electronics AE Sp. z o.o. sp.k. Leszno 10,7
4011 Domhar Sp. z o.o. Konin 10,7
4012 Rafood Sp. z o.o. Brzezie 10,7
4013 Insefarm Sp. z o.o. Śmiłowo 10,7
4014 Przedsiębiorstwo Produkcyjno Handlowo Usługowe Żalutex sp.j. Jagiełka, Lupa-Lewandowska Poznań 10,7
4015 Invictasol Sp. z o.o. Poznań 10,7
4016 Eolica Sp. z o.o. Stawiszyn 10,7
4017 Jatt S.A. Gądki 10,7
4018 Szkopek – Radosław i Grzegorz Szkopek sp.j. Odolanów 10,7
4019 Fultom Sp. z o.o. Oborniki 10,7
4020 Consuma Sp. z o.o. Ostrów Wielkopolski 10,7
4021 Propet Recycling Podlaski Tomczak sp.j. Rawicz 10,7
4022 Golik Transport Sp. z o.o. S.K. Grotniki 10,7
4023 Zielony Rynek 6 Bt Kapitał Sp. z o.o. S.K.A. Krotoszyn 10,7
4024 Rj Inwestycje Sp. z o.o. Poznań 10,7
4025 Peplinski & Banaszewski Sp. z o.o. Jarocin 10,7
4026 POLFURNITUR Sp. z o.o. Białośliwie 10,7
4027 Przedsiębiorstwo Handlowe WPHW Sp. z o. o. w Pile Piła 10,6
4028 Młodzieżowa Spółdzielnia Mieszkaniowa Enklawa Poznań 10,6
4029 Frawent Sp. z o.o. sp.k. Wolsztyn 10,6
4030 IMOLA Sp. z o.o. Leszno 10,6
4031 Przedsiębiorstwo Energetyki Cieplnej w Nowym Tomyślu Sp. z o.o. Nowy Tomyśl 10,6
4032 Pro Media Sp. z o.o. Przysieka Polska 10,6
4033 Bogdan Schulz Sp. z o.o. Wioska 10,6
4034 Victoria Company Sp. z o.o. S.K. Poznań 10,6
4035 Km Instal Sp. z o.o. Dopiewo 10,6
4036 Cortland Plus Sp. z o.o. Poznań 10,6
4037 Human2human Sp. z o.o. Poznań 10,6
4038 Akropol Jesionowe 3 Sp. z o.o. Luboń 10,6
4039 Pro Media Plus Robert Błaszczyk i Łukasz Koczerżuk S.K.A. Poznań 10,6
4040 Rbid Sp. z o.o. Podrzewie 10,6
4041 Skpol Sp. z o.o. Łomów 10,6
4042 Destini Group Sp. z o.o. sp.k. Złotniki 10,6
4043 Bankowy Ośrodek Doradztwa I Edukacji Sp. z o.o. Poznań 10,6
4044 Parotec Sp. z o.o. Skórzewo 10,5
4045 New Trendy Production Sp. z o.o. Wągrowiec 10,5
4046 Feston Waldemar Królski Spółka Komandytowa Przedsiębiorstwo Usługowo – Handlowe Oborniki 10,5
4047 Zakład Usług Komunalnych Sp. z o.o. w Jarocinie Jarocin 10,5
4048 Somar Krzysztof Sołtysiak, Marek Sołtysiak sp.j. Kalisz 10,5
4049 Zakład Wodociągów, Kanalizacji i Ciepłownictwa Sp. z o.o. Krzyż Wielkopolski 10,5
4050 Aeroplan Sp. z o.o. Swadzim 10,5
4051 Techmak Sp. z o.o. Leszno 10,5
4052 Archymetria Sp. z o.o. sp.k. Luboń 10,5
4053 Aquamont Sp. z o.o. Tarnowo Podgórne 10,5
4054 Inżynieria Wielkopolska Sp. z o.o. S.K. Poznań 10,5
4055 Stowarzyszenie Ostrowskie Centrum Wspierania Przedsiębiorczości Ostrów Wielkopolski 10,5
4056 Smart Design Expo Sp. z o.o. Wysogotowo 10,5
4057 Rezler Development Sp. z o.o. sp.k. Turek 10,5
4058 Elsett Zielone Technologie Sp. z o.o. Leszno 10,5
4059 BEST-POL S.A. Kuny 10,4
4060 Asklepios P.P. Sp. z o.o. S.K. Piaski 10,4
4061 Matarox International S.A. Poznań 10,4
4062 Leantec Sp. z o.o. Poznań 10,4
4063 Mm Sound Sp. z o.o. Konin 10,4
4064 Agro-Omega Sp. z o.o. Kłoda 10,4
4065 Clib Sp. z o.o. Krzemieniewo 10,4
4066 Rolnicza Spółdzielnia Produkcyjna Dakowy Mokre Dakowy Mokre 10,4
4067 WORLD BUSINESS Sp. z o.o. Golina 10,4
4068 Quest Food Sp. z o.o. Kostrzyn 10,4
4069 Jarych International Transport sp.j. Baranów 10,4
4070 Gospodarstwo Rolne Stępuchowo – Sp. z o.o. Stępuchowo 10,4
4071 Atlant – Tec Singularob Sp. z o.o. S.K. Poznań 10,4
4072 Radnar Sp. z o.o. sp.k. w likwidacji Poznań 10,4
4073 Glancexpo Sp. z o.o. Mrowino 10,4
4074 Policon Sp. z o.o. Suchy Las 10,4
4075 Tissimpex Sp. z o.o. Spółka Komandytowa Swarzędz 10,4
4076 Hardex Sp. z o.o. Baranowo 10,4
4077 Agora J.Bąkowski, P.Chojnacki sp.j. Kalisz 10,4
4078 Barwa Deweloper Sp. z o.o. Poznań 10,4
4079 Kalasoft Sp. z o.o. Poznań 10,4
4080 Sowex Textiles Sp. z o.o. Ostrów Wielkopolski 10,3
4081 Pet Food Gala Sp. z o.o. Popielewo 10,3
4082 Edu Invest Bgr Deweloper Sp. z o.o. sp.k. Jelonek 10,3
4083 Karma Bella Technika Sp. z o.o. Psarskie 10,3
4084 Pagmer Sp. z o.o. S.K. Rawicz 10,3
4085 Sun Line Sp. z o.o. Poznań 10,3
4086 Rolniczy Kombinat Spółdzielczy Im. Tadeusza Kościuszki Bobulczyn 10,3
4087 Gospodarstwo Rolno-Handlowe Czechnów Sp. z o.o. Czechnów 10,3
4088 Przedsiębiorstwo Informatyczne Advacom Sp. z o.o. Poznań 10,3
4089 Galeria Środa Sp. z o.o. Poznań 10,3
4090 H3m Sp. z o.o. sp.k. Komorniki 10,3
4091 Trans Centrum Spedycja Sp. z o.o. sp.k. Turek 10,3
4092 Matro Masarnia T.R.M.A. Pietruszka sp.j. Rawicz 10,3
4093 Agro Polwica Sp. z o.o. Poznań 10,3
4094 Soliddom Sp. z o.o. Szczodrzejewo 10,3
4095 Zakład Komunalny W Pobiedziskach Sp. z o.o. Pobiedziska 10,3
4096 Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Usługowe Sezup Clima Sp. z o.o. Piła 10,3
4097 Wydawnictwo Martel Sp. z o.o. Kalisz 10,2
4098 Corner Service Sp. z o.o. Poznań 10,2
4099 Piast Pasze i Sp. z o.o. Gołańcz 10,2
4100 Kasert Sp. z o.o. S.K. Leszno 10,2
4101 Wawrzynowicz Sp. z o.o. S.K. Śrem 10,2
4102 Ffk Moulds Sp. z o.o. Niepruszewo 10,2
4103 Biuro Usług Rachunkowych Buchalter Sp. z o.o. Spółka Komandytowa Kościan 10,2
4104 Rafmon Sp. z o.o. S.K. Zduny 10,2
4105 Szczotpol A.Spychała – sp.j. Wronki 10,2
4106 Modico Plus Zbigniew Kielban S.K. Poznań 10,2
4107 VRP Sp. z o.o. Poznań 10,2
4108 Wygodne Zakupy Sp. z o.o. S.K. Murowana Goślina 10,2
4109 APA Arches Sp. z o.o. S.K. Poznań 10,2
4110 Mpt Mago Zbigniew Mazurkiewicz, Maciej Ozgowicz sp.j. Piła 10,2
4111 Fundacja Rozwoju Edukacji Małego Inżyniera Poznań 10,2
4112 Getec Energia Sp. z o.o. Turek 10,2
4113 Sprzedaż Paliw Płynnych Mo & Ja Anna Mocek, Zbigniew Jagodzik sp.j. Strzyżewice 10,2
4114 Lbkd Invest Sp. z o.o. Kalisz 10,2
4115 Bama System Sp. z o.o. Środa Wielkopolska 10,2
4116 Rolnicza Spółdzielnia Produkcyjna w Dąbrowie Dąbrowa 10,2
4117 House4human Sp. z o.o. sp.k. Wola Koszucka-Parcele 10,2
4118 Fabryki Narzędzi Specjalnych Sp. z o.o. Poznań 10,2
4119 FIB Czwordon Sp. z o.o. Ostrów Wielkopolski 10,1
4120 Chimet Sp. z o.o. S.K. Ostrów Wielkopolski 10,1
4121 Marwo-Geo Sp. z o.o. S.K. Skórzewo 10,1
4122 Regent Insurance Brokers (Polska) Sp. z o.o. Poznań 10,1
4123 Skp Remico Sp. z o.o. Kalisz 10,1
4124 Beef&Pork Sp. z o.o. S.K. Błotnica 10,1
4125 Cgs Drukarnia Sp. z o.o. Mrowino 10,1
4126 Jeta Sp. z o. o. P H Ostrów Wielkopolski 10,1
4127 Zephyr Polska Sp. z o.o. Garby 10,1
4128 Dromico Sp. z o.o. S.K. Mikstat 10,1
4129 Work Host Sp. z o.o. sp.k. Poznań 10,1
4130 Minvent Sp. z o.o. Spółka Komandytowa Szamotuły 10,1
4131 Przedsiębiorstwo Rolne Taczanów Sp. z o.o. Karmin 10,1
4132 Steelpress Sp. z o.o. Poznań 10,1
4133 ARPIS S.A. Wielkopolskie PHUP Poznań 10,1
4134 Tsl Oleszak Sp. z o.o. sp.k. Poznań 10,1
4135 Przedsiębiorstwo Handlowe Auguściak sp.j. Luboń 10,1
4136 Kos Elektro System Sp. z o.o. Września 10,1
4137 Swimmo Sp. z o.o. Poznań 10,1
4138 Struktum SI Sp. z o.o. Poznań 10,1
4139 Digicos S.A. Poznań 10,1


źródło: Instytut Europejskiego Biznesu na podstawie danych z Krajowego Rejestru Sądowego, zebranych przez Wywiadownię Handlową InfoCredit.

Do analizy wyników finansowych przedsiębiorstw przyjęto firmy spełniające następujące warunki:
1. Dostępne w KRS dane finansowe za lata 2018-2019,
2. Wartość przychodów netto ze sprzedaży i zrównanych z nimi większa niż 100 tys. zł w 2019 roku,
3. Zysk netto w latach 2018 i 2019 wyższy niż 1 tys. zł.
4. Kapitał własny w latach 2018 i 2019 wyższy niż 1 tys. zł.

Metodologia liczenia wartości rynkowej
Wartość rynkowa firm szacowana jest w sposób bardzo uproszczony przez porównaniu do wycen spółek krajowych notowanych na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie.
Do obliczeń wykorzystywane są wskaźniki C/Z (cena do zysku netto) i C/WK (cena do wartości księgowej, czyli cena do sumy kapitału własnego i zysku netto) średnie dla spółek krajowych notowanych na Giełdzie Papierów Wartościowych, liczone przez analityków GPW.

Wskaźniki do liczenia wartości rynkowej spółek krajowych w październiku 2020 r.
C/Z: 42,2
C/WK: 0,77
źródło: Biuletyn Statystyczny GPW

Według wskaźników giełdowych z października 2020 r. zostały policzone dwie wartości rynkowe firmy w październiku 2020 r. Jedna to iloczyn zysku netto w 2019 r. i wskaźnika C/Z w październiku 2020 r., a druga to iloczyn wartości księgowej w końcu 2019 r. i wskaźnika C/Wk w październiku 2020 r. Średnia arytmetyczna z tych wartości rynkowych to szacowana wartość rynkowa firmy w październiku 2020 r

Informacje o portalu Europejska Firma.pl i Instytucie Europejskiego Biznesu

Portal EuropejskaFirma.pl i Instytut Europejskiego Biznesu zajmują się analizą wyników finansowych przedsiębiorstw. W ciągu 15 lat dokładnie przeanalizowali wyniki finansowe 100 tysięcy polskich firm. Analizy opierają się głównie na oficjalnych i wiarygodnych danych finansowych, przekazywanych przez firmy do Krajowego Rejestru Sądowego. Dane te są publiczne i ogólnie dostępne, by bezpieczniejsza była działalność gospodarcza. Analizy i rankingi pomagają w sprawdzeniu wiarygodności partnerów gospodarczych.

Od 2006 r. Instytut Europejskiego Biznesu organizuje Konkurs Gepardy Biznesu. Jeżeli w przyjętym okresie średnia z dynamik przychodów i zysku netto badanej firmy wynosi więcej niż 10 proc., przyznaje jej bezpłatnie tytuł Gepard Biznesu.

Od marca 2016 r. projekt ten jest chroniony za pomocą znaku towarowego Business Gepard w 28 krajach Unii Europejskiej.

Na podstawie danych z KRS instytut organizuje też od 2008 r. Konkurs Efektywna Firma, a od 2013 r. Program Promocyjny Mocna Firma Godna Zaufania.

Za Efektywną Firmę uznaje tę, w której stosunek zysku netto do przychodów wynosi więcej niż 5 proc. Tytuł Mocna Firma Godna Zaufania przysługuje tej, która w danym roku jest jednocześnie wyróżniona w Konkursie Gepardy Biznesu i Konkursie Efektywna Firma.

Od 2008 r. IEB na podstawie danych z KRS organizuje też Konkurs Brylanty Polskiej Gospodarki. Tytuł ten przyznaje firmom, których wartość rynkowa wynosi według jego szacunków więcej niż 10 mln zł.

Na podstawie danych finansowych instytut liczy wartość rynkową firm w uproszczony sposób, wykorzystując dwa wskaźniki z Giełdy Papierów Wartościowych w Warszawie: C/Z, czyli Cena do Zysku netto oraz C/Wk – Cena do Wartości Księgowej.

Wartość rynkowa firm wykorzystywana jest od 2020 r. również w Konkursie Przedsiębiorcze Miasto, który instytut organizuje od 2007 r. Tytuł ten przyznaje miastom, w których znajdzie dużo firm wartych łącznie więcej niż 10 tys. zł na mieszkańca.

Od 2012 r. instytut prowadzi Konkurs Wielki Modernizator. Tytuł przyznaje podmiotom, w których dwuletnia amortyzacja była wyższa niż 2 mln zł .

Od 2013 r. IEB organizuje Konkurs Światowa Firm Worldwide Company. Tytuł przyznaje przedsiębiorstwom eksportującym do minimum 5 krajów.

Każdego roku do instytut zgłaszają się firmy z prośbą, by przeanalizował ich wyniki finansowe i ocenił, czy zasługują na wyróżnienie w jego konkursach.
Oferta handlowa

Kontrakt w sprawie oferty handlowej:
Łukasz Krajewski
lukasz.krajewski@europejskafirma.pl
tel. 536 303 088, (22) 77 14 200
#europejskafirma #instytuteuropejskiegobiznesu #brylantpolskiejgospodarki #businessbrilliant #najcenniejszefirmy