Pięć tysięcy najcenniejszy firm w Polsce – Brylantów Polskiej Gospodarki 2020

Spośród 95 219 polskich przedsiębiorstw, których wyniki finansowe w czerwcu 2021 r. zbadał Instytutu Europejskiego Biznesu, prezentujemy ranking pięciu tysięcy najcenniejszy firm w Polsce – Brylantów Polskiej Gospodarki 2020. Analiza została przeprowadzona na podstawie najświeższych, wiarygodnych danych za lata 2018-2019 z Krajowego Rejestru Sądowego.

Instytutu Europejskiego Biznesu, utworzony 12 grudnia 2005 r., prowadzi Konkurs Brylanty Polskiej Gospodarki od 2008 r. Przez dwanaście lat dokładnie przeanalizował wyniki finansowe 100 tysięcy przedsiębiorstw.

W rankingu poniżej są wyliczenia Instytutu Europejskiego Biznesu na podstawie wiarygodnych, publicznych, ogólnie dostępnych informacji finansowych z Krajowego Rejestru Sądowego.

Instytutu Europejskiego Biznesu oszacował w bardzo uproszczony sposób wartość rynkową firm w październiku 2020 przez porównanie ich wyników do wycen spółek akcyjnych notowanych na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie. Wykorzystał podstawowe wskaźniki: C/Z i C/Wk. Ten pierwszy w październiku 2020 r. był wyjątkowo wysoki, wyniósł 42,2, co podbijało wartość firm wykazujących zyski.

Uproszczona metodologia szacowania wartości rynkowej, stosowana przez Instytut Europejskiego Biznesu, opisana jest poniżej rankingu.

Na tej podstawie Instytutu Europejskiego Biznesu stworzył ranking Pięć tysięcy najcenniejszy firm w Polsce – Brylantów Polskiej Gospodarki 2020. Firmy wymienione w poniższym zestawieniu mogą bezpłatnie i bezterminowo wykorzystywać tytuł Brylant Polskiej Gospodarki 2020 publicznie na wszystkich nośnikach.

Płatne są logo Brylant Polskiej Gospodarki 2020 oraz dyplomy i statuetki dla wyróżnionych firm i ich pracowników. Oferta handlowa jest przedstawiona poniżej rankingu.

Prosimy nie kopiować z Internetu dla celów marketingowych wizerunku Brylant Polskiej Gospodarki 2020, gdyż zdjęcia chronione są prawami autorskimi.

Statuetka Brylant Polskiej Gospodarki

Pięć tysięcy najcenniejszy firm w Polsce – Brylantów Polskiej Gospodarki 2020
Lp. Nazwa firmy Siedziba Wartość rynkowa firmy w październiku 2020 w mln zł
1 POLSKI KONCERN NAFTOWY ORLEN S.A. Płock 116853
2 Jeronimo Martins Polska S.A. Kostrzyn 49493
3 Polskie Górnictwo Naftowe i Gazownictwo S.A. Warszawa 49344
4 KGHM POLSKA MIEDŹ S.A. Lubin 34814
5 Tauron Dystrybucja S.A. Kraków 29334
6 PGE Dystrybucja S.A. Lublin 24775
7 Lidl Sp. z o.o. sp.k. Jankowice 21958
8 GRUPA LOTOS S.A. Gdańsk 21906
9 Polskie Sieci Elektroenergetyczne S.A. Konstancin-Jeziorna 21497
10 Rossmann Supermarkety Drogeryjne Polska Sp. z o.o. Łódź 21138
11 P4 Sp. z o.o. Warszawa 19543
12 Polska Spółka Gazownictwa Sp. z o.o. Tarnów 19204
13 Philip Morris Polska Distribution Sp. z o.o. Kraków 18615
14 Mondi Świecie S.A. Świecie 18531
15 CYFROWY POLSAT S.A. Warszawa 16901
16 Bemchimmo Polska Sp. z o.o. Kostrzyn 14399
17 Energa – Operator S.A. Gdańsk 13746
18 CASTORAMA POLSKA Sp. z o.o. Warszawa 12854
19 Państwowe Gospodarstwo Leśne Lasy Państwowe Warszawa 12232
20 Kompania Piwowarska S.A. Poznań 12218
21 Volkswagen Poznań Sp. z o.o. Poznań 12051
22 Enea Wytwarzanie Sp. z o.o. Świerże Górne 11904
23 Pge Energia Odnawialna S.A. Warszawa 11883
24 Pern S.A. Płock 11778
25 Allegro.Pl Sp. z o.o. Poznań 11750
26 Enea S.A. Poznań 11313
27 Pepco Poland Sp. z o.o. Poznań 11122
28 Operator Gazociągów Przesyłowych Gaz-System S.A. Warszawa 10940
29 Jastrzębska Spółka Węglowa S.A. Jastrzębie-Zdrój 10131
30 PGNiG Obrót Detaliczny Sp. z o.o. Warszawa 9594
31 POLKOMTEL Sp. z o.o. Warszawa 9320
32 SYNTHOS S.A. Oświęcim 8925
33 Canpack S.A. Kraków 8765
34 ORBIS S.A. Warszawa 8758
35 Globe Trade Centre S.A. Warszawa 8626
36 ENEA Operator Sp. z o.o. Poznań 8618
37 PKPE Holding Sp. z o.o. Warszawa 8596
38 Telewizja Polsat Sp. z o.o. Warszawa 8569
39 BP Europa SE Spółka Europejska Oddział w Polsce Kraków 8433
40 Forte Sp. z o.o. sp.k. Białystok 8390
41 GÓRAŻDŻE CEMENT S.A. Chorula 8389
42 MTU Aero Engines Polska Sp. z o.o. Jasionka 8156
43 Tokai Cobex Polska Sp. z o.o. Racibórz 8087
44 Tech Service Sp. z o.o. Warszawa 8073
45 Lubelski Węgiel BOGDANKA S.A. Bogdanka 7813
46 ICN POLFA RZESZÓW S.A. Rzeszów 7580
47 Grupa Azoty Zakłady Azotowe Puławy S.A. Puławy 7427
48 Mennica Towers GGH MT Sp. z o.o. Spółka Komandytowo -Akcyjna Warszawa 7412
49 Spółdzielnia Budowlano-Mieszkaniowa Mars Warszawa 7340
50 Dino Polska S.A. Krotoszyn 7317
51 GRUPA ŻYWIEC S.A. Żywiec 7169
52 Polskie Koleje Państwowe S.A. Warszawa 7135
53 IKEA RETAIL Sp. z o.o. Janki 6976
54 DOM Development S.A. Warszawa 6976
55 Emirates (Rządowa Spółka Handlowa) Oddział w Polsce Warszawa 6784
56 Swiss Krono Sp. z o.o. Żary 6735
57 AZ Asset S.A. Katowice 6514
58 Basell Orlen Polyolefins Sp. z o.o. Płock 6396
59 Gdańsk Transport Company S.A. Sopot 6367
60 PKO Towarzystwo Funduszy Inwestycyjnych S.A. Warszawa 6346
61 Asseco Poland S.A. Rzeszów 6327
62 Brembo Poland Sp. z o.o. Dąbrowa Górnicza 6268
63 Przedsiębiorstwo Usługowo-Produkcyjne Insbud Jerzy Filipczak i Marian Zardzewiały- sp.j. Kwidzyn 6261
64 Totalizator Sportowy Sp. z o.o. Warszawa 6238
65 Veolia Energia Polska S.A. Warszawa 6092
66 FCA Poland S.A. Bielsko-Biała 6078
67 ANWIL S.A. Włocławek 6034
68 Złote Tarasy Warsaw III S.Á R.L. S.J. Warszawa 6034
69 Terg S.A. Złotów 5963
70 ORANGE POLSKA S.A. Warszawa 5933
71 Industrial Polish Services Sp. z o.o. Szczecin 5778
72 Mann+Hummel Ft Poland Sp. z o.o. S.K. Gostyń 5770
73 Enea Elektrownia Połaniec S.A. Zawada 5737
74 LAFARGE Cement S.A. Małogoszcz 5724
75 NESTLE POLSKA S.A. Warszawa 5678
76 Inter – Paket Sp. z o.o. Rabowice 5603
77 Innogy Polska S.A. Warszawa 5577
78 Procter And Gamble Operations Polska Sp. z o.o. Warszawa 5509
79 Stora Enso Poland S.A. Ostrołęka 5499
80 Toruńskie Zakłady Materiałów Opatrunkowych S.A. Toruń 5486
81 Chłodnie Gomar Sp. z o.o. Radom 5470
82 McDonald' s Polska Sp. z o. o. Warszawa 5456
83 LG ELECTRONICS MŁAWA Sp. z o.o. Mława 5455
84 LEROY-MERLIN POLSKA Sp. z o.o. Warszawa 5378
85 Grupa Olx Sp. z o.o. Poznań 5293
86 Zakłady Farmaceutyczne POLPHARMA S.A. Starogard Gdański 5289
87 BUDIMEX S.A. Warszawa 5261
88 BorgWarner Poland Sp. z o.o. Jasionka 5199
89 AGRI PLUS Sp. z o.o. Poznań 5179
90 Saint-Gobain Innovative Materials Polska Sp. z o.o. Dąbrowa Górnicza 5152
91 Juroszek Investments Sp. z o.o. Cieszyn 5115
92 RWE Energie Odnawialne Sp. z o.o. Szczecin 5050
93 BSH Sprzęt Gospodarstwa Domowego Sp. z o.o. Warszawa 5032
94 RONAL – POLSKA Sp. z o.o. Wałbrzych 4990
95 Norimp Bako Poland Sp. z o.o. Wrocław 4989
96 Superior Industries Production Poland Sp. z o.o. Stalowa Wola 4865
97 SITECH Sp. z o.o. Polkowice 4843
98 TEVA Operations Poland Sp. z o.o. Warszawa 4837
99 Lotos Paliwa Sp. z o.o. Gdańsk 4835
100 NGK Ceramics Polska Sp. z o.o. Gliwice 4783
101 LOTOS ASFALT Sp. z o.o. Gdańsk 4742
102 Synthos Dwory 7 Sp. z o.o. S.J. Oświęcim 4704
103 INNOGY STOEN OPERATOR Sp. z o.o. Warszawa 4704
104 Pratt & Whitney Rzeszów S.A. Rzeszów 4694
105 NUTRICIA POLSKA Sp. z o.o. Warszawa 4692
106 Whirlpool Company Polska Sp. z o.o. Łódź 4683
107 GRUPA KĘTY S.A. Kęty 4665
108 JSW Koks S.A. Zabrze 4575
109 Raben Logistics Polska Sp. z o.o. Robakowo 4573
110 CMC Poland Sp. z o.o. Zawiercie 4570
111 STRABAG Sp. z o.o. Pruszków 4543
112 DCT GDAŃSK S.A. Gdańsk 4491
113 Atos Global Delivery Center Polska Sp. z o.o. Warszawa 4312
114 Euro Net Sp. z o.o. Warszawa 4311
115 Atos Poland Global Services Sp. z o.o. Bydgoszcz 4271
116 Mars Polska Sp. z o.o. Kożuszki-Parcel 4241
117 Uniwersytet Jagielloński Kraków 4193
118 EUROCASH S.A. Komorniki 4169
119 Develia S.A. Wrocław 4152
120 CD Projekt S.A. Warszawa 4126
121 ICT POLAND Sp. z o.o. Kostrzyn nad Odrą 4089
122 Ghelamco Gp 11 Sp. z o.o. The Hub S.K.A. Warszawa 4035
123 PKP Intercity S.A. Warszawa 4012
124 DPD Polska Sp. z o.o. Warszawa 3994
125 Przedsiębiorstwo Farmaceutyczne JELFA S.A. Jelenia Góra 3962
126 COCA – COLA HBC POLSKA Sp. z o.o. Warszawa 3934
127 INTER CARS S.A. Warszawa 3933
128 ADAMED PHARMA S.A. Pieńków 3930
129 Gestamp Polska Sp. z o.o. Września 3918
130 FAMUR S.A. Katowice 3909
131 Samsung Electronics Polska Sp. z o.o. Warszawa 3907
132 Crh Materials Polska Sp. z o.o. Warszawa 3895
133 Hutchinson Poland Sp. z o.o. Żywiec 3837
134 Volkswagen Motor Polska Sp. z o.o. Polkowice 3831
135 Benefit Systems S.A. Warszawa 3825
136 Kaufland Polska Markety Sp. z o.o. S.K. Wrocław 3814
137 Santander Towarzystwo Funduszy Inwestycyjnych S.A. Poznań 3793
138 International Paper – Kwidzyn Sp. z o.o. Kwidzyn 3732
139 CORRECT – K. Błaszczyk i Wspólnicy Sp.k. Ociąż 3703
140 MICHELIN POLSKA S.A. Olsztyn 3689
141 Cedrob S.A. Ujazdówek 3667
142 Hamilton Sundstrand Poland Sp. z o.o. Rzeszów 3667
143 Polski Fundusz Rozwoju S.A. Warszawa 3651
144 Miejskie Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji w m.st. Warszawie S.A. Warszawa 3566
145 Agata S.A. Katowice 3549
146 Pfeifer & Langen Polska S.A. Poznań 3533
147 Dialcom24 Sp. z o.o. Poznań 3532
148 ALUPROF S.A. Bielsko-Biała 3530
149 Signify Poland Sp. z o.o. Piła 3516
150 GKN Driveline Polska Sp. z o.o. Oleśnica 3504
151 Cement Ożarów S.A. Warszawa 3502
152 Agencja Rozwoju Przemysłu S.A. Warszawa 3458
153 Polskie LNG S.A. Świnoujście 3452
154 IBM POLSKA Sp. z o.o. Warszawa 3427
155 Essity Operations Poland Sp. z o.o. Oława 3412
156 Volkswagen Group Polska Sp. z o.o. Poznań 3332
157 Polkomtel Infrastruktura Sp. z o.o. Warszawa 3318
158 RECKITT BENCKISER (Poland) S.A. Nowy Dwór Mazowiecki 3312
159 Eaton Automotive Systems Sp. z o.o. Bielsko-Biała 3309
160 POLSKIE ZAKŁADY LOTNICZE Sp. z o.o. Mielec 3305
161 Nationale-Nederlanden Powszechne Towarzystwo Emerytalne S.A. Warszawa 3304
162 Nexteer Automotive Poland Sp. z o.o. Tychy 3250
163 Polska Wytwórnia Papierów Wartościowych S.A. Warszawa 3236
164 Haering Polska Sp. z o.o. Piotrków Trybunalski 3235
165 Polsat Media Biuro Reklamy Sp. z o.o. S.K. Warszawa 3235
166 L 'OREAL Polska Sp. z o.o. Warszawa 3229
167 PKO Leasing S.A. Łódź 3219
168 Danone Sp. z o.o. Warszawa 3212
169 Grupa Azoty Zakłady Azotowe Kędzierzyn S.A. Kędzierzyn-Koźle 3201
170 Zakłady Górniczo-Hutnicze Bolesław S.A. Bukowno 3190
171 Grupa Maspex Sp. z o.o. sp.k. Wadowice 3165
172 JTI Polska Sp. z o.o. Stary Gostków 3156
173 SCANIA POLSKA S.A. Stara Wieś 3146
174 Przedsiębiorstwo Usługowo – Handlowe Chemirol Sp. z o.o. Mogilno 3138
175 Grupa RMF Sp. z o.o. Spółka Komandytowa Warszawa 3126
176 Opel Manufacturing Poland Sp. z o.o. Gliwice 3118
177 Grupa Azoty S.A. Tarnów 3115
178 Veolia Energia Poznań S.A. Poznań 3105
179 Aapp Sp. z o.o. Warszawa 3099
180 Robyg S.A. Warszawa 3097
181 KIRCHHOFF POLSKA Sp. z o.o. Mielec 3091
182 Shell Polska Sp. z o.o. Warszawa 3087
183 Wienerberger Ceramika Budowlana Sp. z o.o. Warszawa 3040
184 Castim Sp. z o.o. Warszawa 3028
185 Olx Corporate Sp. z o.o. Poznań 2956
186 JR Holding Alternatywna Spółka Inwestycyjna S.A. Kraków 2941
187 Mci Capital Alternatywna Spółka Inwestycyjna S.A. Warszawa 2926
188 Spółdzielnia Budowlano-Mieszkaniowa Lwowska 2-A Warszawa 2910
189 Sokołów S.A. Sokołów Podlaski 2891
190 Kronospan OSB Sp. z o.o. Mielec 2883
191 Firma Oponiarska Dębica S.A. Dębica 2868
192 Avon Operations Polska Sp. z o.o. Garwolin 2867
193 NETTO Sp. z o.o. Kobylanka 2862
194 Eurocentrum Offices Sp. z o.o. Warszawa 2862
195 Famot Pleszew Sp. z o.o. Pleszew 2860
196 EUROGLAS Polska Sp. z o.o. Osiedle Niewiadów 2860
197 Agencja Mienia Wojskowego Warszawa 2847
198 Wytwórnia Sprzętu Komunikacyjnego PZL – Świdnik S.A. Świdnik 2846
199 Jard-Sp. z o.o. Tłuszcz 2843
200 Imperial Tobacco Polska S.A. Jankowice 2843
201 GATX Rail Poland Sp. z o.o. Warszawa 2841
202 Politechnika Warszawska Warszawa 2834
203 Przedsiębiorstwo Inwestycyjne Investel Sp. z o.o. Białe Błota 2825
204 Panattoni Development Europe Sp. z o.o. Warszawa 2822
205 Warszawskie Zakłady Farmaceutyczne Polfa S.A. Skrót: Warszawskie Zakłady Farmaceutyczne Polfa S.A. Polfa Warszawa S.A Warszawa 2814
206 PHILIP MORRIS POLSKA S.A. Kraków 2809
207 Kraków Zielony Złocień Sp. z o.o. Wrocław 2804
208 ŻYWIEC-ZDRÓJ S.A. Cięcina 2803
209 Urząd Dozoru Technicznego Warszawa 2795
210 Aflofarm Farmacja Polska Sp. z o.o. Pabianice 2790
211 TDJ S.A. Katowice 2786
212 Tauron Ekoenergia Sp. z o.o. Jelenia Góra 2786
213 HBH Sp. z o.o. S.K. Poznań 2782
214 Play 3GNS Sp. z o.o. Spółka Komandytowa Warszawa 2781
215 Pekao Towarzystwo Funduszy Inwestycyjnych S.A. Warszawa 2760
216 Ikea Industry Poland Sp. z o.o. Goleniów 2758
217 Carrefour Polska Sp. z o.o. Warszawa 2749
218 ATAL S.A. Cieszyn 2706
219 Valeo Autosystemy Sp. z o.o. Skawina 2703
220 Wfc Investments Sp. z o.o. Warszawa 2699
221 Aero 2 Sp. z o.o. Warszawa 2695
222 JYSK Sp. z o.o. Gdańsk 2690
223 Reckitt Benckiser Production (Poland) Sp. z o.o. Nowy Dwór Mazowiecki 2688
224 KNS Krakau Neue Stadtmitte G.M.B.H. & Co. Kg sp.k. Warszawa 2686
225 Uniwersytet Warszawski Warszawa 2685
226 Bauer Print Ciechanów Sp. z o.o. S.J. Warszawa 2674
227 CNH Industrial Polska Sp. z o.o. Płock 2668
228 Giełda Papierów Wartościowych w Warszawie S.A. Warszawa 2658
229 KM Sp. z o.o. Mielec 2651
230 Amica S.A. Wronki 2644
231 STALPRODUKT S.A. Bochnia 2640
232 Plastica Sp. z o.o. Frydrychowo 2635
233 Bristol – Myers Squibb Polska Sp. z o.o. Warszawa 2617
234 STS S.A. Katowice 2598
235 Europejski Fundusz Leasingowy S.A. Wrocław 2589
236 Zakłady Tłuszczowe Kruszwica S.A. Kruszwica 2588
237 Torus Sp. z o.o. sp.k. Gdańsk 2585
238 PCC ROKITA S.A. Brzeg Dolny 2573
239 Krakowski Holding Komunalny S. A. Kraków 2559
240 AVIO POLSKA Sp. z o.o. Bielsko-Biała 2556
241 Aviva Powszechne Towarzystwo Emerytalne Aviva Santander S.A. Warszawa 2545
242 Huawei Polska Sp. z o.o. Warszawa 2545
243 Canal+ Polska S.A. Warszawa 2532
244 Unity Line Limited Sp. z o.o. Oddział w Polsce Szczecin 2531
245 Akademia Górniczo-Hutnicza Im. Stanisława Staszica w Krakowie Kraków 2516
246 Bauer Print Wykroty Sp. z o.o. sp.k. Warszawa 2496
247 Agencja Rezerw Materiałowych Warszawa 2475
248 EUROPOL GAZ S.A. System Gazociągów Tranzytowych Warszawa 2473
249 ELECTROLUX POLAND Sp. z o.o. Warszawa 2470
250 BASF Polska Sp. z o.o. Warszawa 2468
251 BURY Sp. z o.o. Mielec 2463
252 International Paper Cellulose Fibers (Poland) Sp. z o.o. Gdańsk 2453
253 Kaczmarek Malewo sp.j. Malewo 2452
254 Herbapol Lublin S.A. Lublin 2450
255 3m Wrocław Sp. z o.o. Wrocław 2443
256 Plastic Omnium Auto Inergy Poland Sp. z o.o. Lublin 2441
257 Royal Canin Dystrybucja Sp. z o.o. Niepołomice 2440
258 Ernst & Young Usługi Finansowe Audyt Sp. z o.o. Polska sp.k. Warszawa 2432
259 JABIL POLAND Sp. z o.o. Kwidzyn 2416
260 Samsung Electronics Poland Manufacturing Sp. z o.o. Wronki 2415
261 Bon Milewscy Sp. z o.o. Warszawa 2407
262 Agrożukowski Sp. z o.o. Olszówka 2402
263 MAHLE Polska Sp. z o.o. Krotoszyn 2393
264 Federal-Mogul Gorzyce Sp. z o.o. Gorzyce 2392
265 Orlen Paliwa Sp. z o.o. Widełka 2383
266 Scandinavian Airlines System Denmark-Norway-Sweden Konsorcjum Oddział w Polsce Warszawa 2383
267 TELE-FONIKA KABLE S. A. Myślenice 2378
268 Międzynarodowy Port Lotniczy Im. Jana Pawła II Kraków-Balice Sp. z o.o. Balice 2367
269 Centrum Elektronicznych Usług Płatniczych eService Sp. z o.o. Warszawa 2360
270 B8 Sp. z o.o. Baltic S.K.A. Gdańsk 2352
271 Nokia Solutions And Networks Sp. z o.o. Warszawa 2350
272 Grupa G-3 S.J. Grzegorz, Piotr, Radosław Gugała Turkowy 2347
273 Rwe Renewables Poland Sp. z o.o. Warszawa 2333
274 Arche S.A. Warszawa 2330
275 Veolia Energia Warszawa S.A. Warszawa 2329
276 Wydawnictwo Bauer Sp. z o.o. Spółka Komandytowa Warszawa 2324
277 Grupa Pracuj Sp. z o.o. Warszawa 2318
278 Kurkus Holding Sp. z o.o. Białe Błota 2313
279 Veolia Energia Łódź S.A. Łódź 2293
280 DRUTEX S.A. Bytów 2288
281 Mokate Sp. z o.o. Żory 2286
282 Tymbark-Mws Sp. z o.o. sp.k. Tymbark 2280
283 Eaton Automotive Components Sp. z o.o. Tczew 2278
284 Polimex Mostostal S.A. Warszawa 2267
285 CIRCLE K POLSKA Sp. z o.o. Warszawa 2221
286 New Yorker Polska Sp. z o.o. Poznań 2207
287 Saint – Gobain Construction Products Polska Sp. z o.o. Gliwice 2205
288 Amazon Fulfillment Poland Sp. z o.o. Sady 2198
289 Guardian Częstochowa Sp. z o.o. Częstochowa 2194
290 Basell Orlen Polyolefins Sprzedaż Sp. z o.o. Płock 2187
291 CH Janki Sp. z o.o. Warszawa 2177
292 General Logistics Systems Poland Sp. z o.o. Głuchowo 2168
293 Com40 Sp. z o.o. S.K. Nowe Skalmierzyce 2162
294 Budimex Nieruchomości Sp. z o.o. Warszawa 2161
295 Man Trucks Sp. z o.o. Niepołomice 2152
296 Autostrada Wielkopolska II S.A. Poznań 2149
297 CEZ Chorzów S.A. Chorzów 2145
298 Swiss International Air Lines S.A. Warszawa 2128
299 Telewizja Polska S.A. Warszawa 2127
300 ZOTT – POLSKA Sp. z o.o. Opole 2117
301 LEROY-MERLIN INWESTYCJE Sp. z o.o. Warszawa 2101
302 AMREST Sp. z o.o. Wrocław 2097
303 Pepsico Consulting Polska Sp. z o.o. Warszawa 2095
304 Spółdzielnia Mieszkaniowa w Przedborzu Przedbórz 2088
305 Cavatina GW Sp. z o.o. Kraków 2083
306 CARGOTEC POLAND Sp. z o.o. Stargard 2078
307 Artn Sp. z o.o. Warszawa 2067
308 SUPERHOBBY MARKET BUDOWLANY Sp. z o.o. Warszawa 2052
309 Pwc Advisory Sp. z o.o. sp.k. Warszawa 2044
310 H & M Hennes & Mauritz Sp. z o.o. Warszawa 2033
311 Maspex-Gmw Sp. z o.o. Wadowice 2029
312 Giewont HG Sp. z o.o. S.K. Nowy Sącz 2027
313 Capgemini Polska Sp. z o.o. Warszawa 2025
314 FERRERO POLSKA Sp. z o.o. Warszawa 2023
315 Bausch Health Poland Sp. z o.o. Rzeszów 2023
316 Intel Technology Poland Sp. z o.o. Gdańsk 2015
317 TAMEH POLSKA Sp. z o.o. Dąbrowa Górnicza 2014
318 British – American Tobacco Polska S.A. Augustów 2013
319 Pratt And Whitney Kalisz Sp. z o.o. Kalisz 2003
320 ROBERT BOSCH Sp. z o.o. Warszawa 1992
321 Tenneco Silesia Sp. z o.o. Stanowice 1991
322 CEDC International Sp. z o.o. Oborniki 1987
323 GOLDBECK Sp. z o.o. Komorniki 1984
324 Pekao Investment Management S.A. Warszawa 1975
325 Victoria Dom S.A. Warszawa 1973
326 VECTRA S.A. Gdynia 1973
327 IMPEXMETAL S.A. Warszawa 1955
328 Alpla – Opakowania z Tworzyw Sztucznych Sp. z o.o. Żywiec 1954
329 Portos Tr7 Sp. z o.o. S.K. Kalisz 1951
330 Dariana Sp. z o.o. Łomianki 1947
331 Przedsiębiorstwo Budowlane Konstanty Strus Warszawa 1946
332 Dyckerhoff Polska Sp. z o.o. Nowiny 1931
333 GEDIA POLAND Sp. z o.o. Nowa Sól 1916
334 Valeo Electric And Electronic Systems Sp. z o.o. Czechowice-Dziedzice 1915
335 BMW Vertriebs GmbH Sp. z o.o. Oddział w Polsce Warszawa 1913
336 Atlas Sp. z o.o. Łódź 1910
337 MAN BUS Sp. z o.o. Starachowice 1907
338 Gillette Poland International Sp. z o.o. Łódź 1906
339 Tenneco Automotive Polska Sp. z o.o. Rybnik 1904
340 Glaxosmithkline Pharmaceuticals S.A. Poznań 1902
341 Polski Holding Nieruchomości S.A. Warszawa 1899
342 CELSA HUTA OSTROWIEC Sp. z o.o. Ostrowiec Świętokrzyski 1891
343 Powszechne Towarzystwo Emerytalne PZU S.A. Warszawa 1887
344 Cooper Standard Polska Sp. z o.o. Bielsko-Biała 1874
345 VECTRA INVESTMENTS Sp. z o.o. S.J. Warszawa 1871
346 FCA Powertrain Poland Sp. z o.o. Bielsko-Biała 1866
347 CIECH S.A. Warszawa 1862
348 Matexi Polska Sp. z o.o. Warszawa 1849
349 UPS Polska Sp. z o.o. Warszawa 1828
350 KNAUF Sp. z o.o. Warszawa 1828
351 Stora Enso Narew Sp. z o.o. Ostrołęka 1824
352 Medana Pharma S.A. Sieradz 1820
353 Werner Kenkel Sp. z o.o. Krzycko Wielkie 1819
354 Velvet Care Sp. z o.o. Klucze 1811
355 Kasama Investments Sp. z o.o. Warszawa 1808
356 Ireef Q22 Propco Sp. z o.o. Warszawa 1803
357 Unilever Polska S.A. Warszawa 1801
358 ROCHE POLSKA Sp. z o.o. Warszawa 1796
359 Politechnika Śląska Gliwice 1790
360 Bombardier Transportation (ZWUS) Polska Sp. z o.o. Katowice 1789
361 HOMANIT POLSKA Sp. z o.o. i Spółka S.K. Karlino 1786
362 CIECH SODA POLSKA S.A. Inowrocław 1783
363 WIPASZ S.A. Wadąg 1779
364 Uniwersytet Mikołaja Kopernika Toruń 1774
365 Grupa Azoty Zakłady Chemiczne Police S.A. Police 1765
366 Cavatina Holding S.A. Kraków 1765
367 Cementownia Warta S.A. Trębaczew 1758
368 BRENNTAG POLSKA Sp. z o.o. Kędzierzyn-Koźle 1747
369 Nowa Era Sp. z o.o. Warszawa 1747
370 PKP Energetyka S.A. Warszawa 1743
371 AIR LIQUIDE Polska Sp. z o.o. Kraków 1739
372 STALEXPORT Autostrada Małopolska S.A. Mysłowice 1738
373 Euronet Polska Sp. z o.o. Warszawa 1737
374 Ki One S.A. Warszawa 1737
375 Bjk Capital Sp. z o.o. Warszawa 1733
376 DEPENBROCK POLSKA Sp. z o.o. S.K. Komorniki 1733
377 Wirtualna Polska Media S.A. Warszawa 1731
378 FAURECIA GORZÓW S.A. Gorzów Wielkopolski 1730
379 Dantex Sp. z o.o. sp.k. Warszawa 1729
380 Zarząd Morskiego Portu Gdynia S.A. Gdynia 1708
381 Pfleiderer Polska Sp. z o.o. Wrocław 1705
382 Politechnika Wrocławska Wrocław 1700
383 Asseco Business Solutions S.A. Lublin 1700
384 RTB House S.A. Warszawa 1694
385 Apple Poland Sp. z o.o. Warszawa 1692
386 Towarzystwo Funduszy Inwestycyjnych PZU S.A. Warszawa 1681
387 GALEON Sp. z o.o. S.K. Straszyn 1679
388 UPM RAFLATAC Sp. z o.o. Kobierzyce 1678
389 Towarowa Giełda Energii S.A. Warszawa 1677
390 Emperia Holding Sp. z o.o. Warszawa 1675
391 Ceetrus Polska Sp. z o.o. Warszawa 1675
392 Polskie Linie Lotnicze LOT S.A. Warszawa 1675
393 SII Sp. z o.o. Warszawa 1675
394 Mci Management Sp. z o.o. Warszawa 1671
395 Chep Polska Sp. z o.o. Warszawa 1662
396 Zarząd Morskiego Portu Gdańsk S.A. Gdańsk 1646
397 IBM Global Services Delivery Centre Polska Sp. z o.o. Wrocław 1643
398 Indorama Ventures Poland Sp. z o.o. Włocławek 1642
399 Biuro Informacji Kredytowej S.A. Warszawa 1638
400 Forte Bis Sp. z o.o. Białystok 1637
401 Lufthansa Cargo S.A. Oddział w Polsce Warszawa 1637
402 Ppg Cieszyn S.A. Cieszyn 1634
403 Fortuna Online Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o. Cieszyn 1634
404 Autostrada Eksploatacja S.A. Poznań 1633
405 Gdańska Stocznia Remontowa im. J. Piłsudskiego S.A. Gdańsk 1633
406 Cinema City Poland Sp. z o.o. Warszawa 1632
407 Spółdzielnia Mieszkaniowa Lokatorsko-Własnościowa Osiedle Gierczak Kołobrzeg 1631
408 Transfer Multisort Elektronik Sp. z o.o. Łódź 1627
409 Trumpf Huettinger Sp. z o.o. Zielonka 1624
410 TEN SQUARE GAMES S.A. Wrocław 1620
411 Thoni Alutec Sp. z o.o. Stalowa Wola 1607
412 Kajima Poland Sp. z o.o. Warszawa 1597
413 BEWA Sp. z o.o. Ruszczyn 1586
414 Volvo Polska Sp. z o.o. Wrocław 1582
415 COMARCH S.A. Kraków 1578
416 APART Sp. z o.o. Suchy Las 1576
417 Press Glass S.A. Nowa Wieś 1574
418 Apollo Invest Sp. z o.o. Warszawa 1572
419 Hong-Yen Sp. z o.o. Łódź 1566
420 Berea Sp. z o.o. Warszawa 1566
421 MLEASING Sp. z o.o. Warszawa 1565
422 Sanofi-Aventis Sp. z o.o. Warszawa 1564
423 Jagiellońska Centrum Logistyczne Sp. z o.o. Warszawa 1556
424 Turk Hava Yollari S.A. Oddział w Polsce Warszawa 1554
425 Triada-Dom Wachowiak Śliwiak sp.j. Trzebnica 1552
426 Carlsberg Polska Sp. z o.o. Warszawa 1549
427 Suport Sp. z o.o. S.K. Katowice 1544
428 Ball Packaging Europe Lublin Sp. z o.o. Warszawa 1541
429 Invest Komfort S.A. S.K. Gdynia 1540
430 Flex Films Europa Sp. z o.o. Września 1535
431 Mercedes-Benz Polska Sp. z o.o. Warszawa 1533
432 Colgate-Palmolive Manufacturing (Poland) Sp. z o.o. Świdnica 1532
433 STORTEBOOM HAMROL Sp. z o.o. Granowo 1529
434 Archicom S.A. Wrocław 1527
435 Air Products Sp. z o.o. Warszawa 1526
436 Imperial Tobacco Polska Manufacturing S.A. Radom 1526
437 WAWEL S.A. Kraków 1525
438 Szkoła Główna Gospodarstwa Wiejskiego Warszawa 1517
439 Marelli Sosnowiec Poland Sp. z o.o. Sosnowiec 1510
440 Solvay Poland Sp. z o.o. Włocławek 1507
441 Diagnostyka Sp. z o.o. Kraków 1498
442 Auto Partner S.A. Bieruń 1494
443 Surfstopshop Sp. z o.o. Poznań 1492
444 EKO-OKNA S.A. Kornice 1491
445 POLBRUK S.A. Gdańsk 1489
446 Faymonville Polska Sp. z o.o. Łozienica 1486
447 Grupa Aww Sp. z o.o. sp.k. Niedźwiady 1485
448 MICROSOFT Sp. z o.o. Warszawa 1482
449 VEKA POLSKA Sp. z o.o. Skierniewice 1475
450 Luxoft Poland Sp. z o.o. Zabierzów 1473
451 R. TWINING AND COMPANY Sp. z o.o. Swarzędz 1469
452 ALUMETAL S.A. Kęty 1469
453 Ar Packaging Kraków Sp. z o.o. Stanisławice 1463
454 Transgourmet Polska Sp. z o.o. Poznań 1463
455 Multifinance Expert Sp. z o.o. Wrocław 1463
456 Ecco Holiday Sp. z o.o. Poznań 1462
457 Eveline Cosmetics Dystrybucja Sp. z o.o. S.K. Lesznowola 1460
458 Engie Zielona Energia Sp. z o.o. Katowice 1460
459 Huta Cynku MIASTECZKO ŚLĄSKIE S.A. Miasteczko Śląskie 1459
460 Sirmax Polska Sp. z o.o. Kutno 1459
461 PIEKARNIA OSKROBA S.A. Człekówka 1459
462 Einkaufs-Center Galeria Baltycka G.M.B.H. & Co. Kg sp.k. Warszawa 1454
463 SOPEM Sp. z o.o. Niepołomice 1449
464 Zara Polska Sp. z o.o. Warszawa 1445
465 Cavatina Sp. z o.o. Kraków 1440
466 BA Glass Poland Sp. z o.o. Poznań 1438
467 FEDERAL-MOGUL BIMET S.A. Gdańsk 1437
468 Solbet Sp. z o.o. Solec Kujawski 1431
469 Alexandralog Plsw01 Sp. z o.o. Warszawa 1427
470 Cersanit Trade Mark Sp. z o.o. Kielce 1426
471 Zakład Przetwórstwa Mięsnego JBB Import – Eksport Józef Bałdyga Łyse 1424
472 Nałęczów Zdrój Sp. z o.o. Drzewce 1423
473 ARCOBALENO Sp. z o.o. Czerwieńsk 1416
474 Phoenix Contact Wielkopolska Sp. z o.o. Nowy Tomyśl 1415
475 VISION EXPRESS SP Sp. z o.o. Warszawa 1415
476 Ceneo.Pl Sp. z o.o. Poznań 1412
477 USP Zdrowie Sp. z o.o. Warszawa 1409
478 Herbapol Warszawa Sp. z o.o. Pruszków 1409
479 Mondelez Polska Production Sp. z o.o. Warszawa 1405
480 Uniwersytet im. Adama Mickiewicza w Poznaniu Poznań 1404
481 Pricewaterhousecoopers Polska Sp. z o.o. Audyt sp.k. Warszawa 1399
482 J.W. CONSTRUCTION HOLDING S.A. Ząbki 1399
483 Miejskie Wodociągi i Kanalizacja w Bydgoszczy – Sp. z o.o. Bydgoszcz 1396
484 LINDE GAZ POLSKA Sp. z o.o. Kraków 1396
485 Inter Europol S.A. Marki 1395
486 Bruk-Bet Sp. z o.o. Nieciecza 1394
487 Gdańskie Przedsiębiorstwo Energetyki Cieplnej Sp. z o.o. Gdańsk 1394
488 Miejskie Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji S.A. Kraków 1384
489 Farmacol S.A. Katowice 1383
490 KENO Sp. z o.o. Gliwice 1382
491 Ema Studio Sp. z o.o. Warszawa 1378
492 Alumetal Poland Sp. z o.o. Nowa Sól 1366
493 TRZUSKAWICA S.A. Sitkówka 1364
494 Farma Wiatrowa Barzowice Sp. z o.o. Warszawa 1364
495 Sun Garden Polska Sp. z o.o. sp.k. Malanów 1362
496 Lotte Wedel Sp. z o.o. Warszawa 1360
497 BMW Financial Services Polska Sp. z o.o. Warszawa 1359
498 X-Trade Brokers Dom Maklerski S.A. Warszawa 1355
499 PLAYWAY S.A. Warszawa 1349
500 Biuro Podatkowe K&K Sp. z o.o. Poznań 1347
501 Danfoss Power Solutions Sp. z o.o. Wrocław 1347
502 Purmo Group Poland Sp. z o.o. Rybnik 1346
503 Magna Formpol Sp. z o.o. Tychy 1346
504 Newmax Sp. z o.o. sp.k. Rzeszów 1343
505 FAL-BRUK Sp. z o.o. S.K. Warszawa 1341
506 Betard Sp. z o.o. Długołęka 1336
507 ARGE Nieruchomości Sp. z o.o. Kraków 1334
508 Kronospan Polska Sp. z o.o. Szczecinek 1332
509 Rockwool Polska Sp. z o.o. Cigacice 1331
510 JELENIA PLAST Sp. z o.o. Jelenia Góra 1331
511 NETIA S.A. Warszawa 1327
512 DEICHMANN – OBUWIE Sp. z o.o. Wrocław 1327
513 Uniwersytet Przyrodniczy we Wrocławiu Wrocław 1326
514 Tauron Sprzedaż GZE Sp. z o.o. Gliwice 1324
515 Rr Donnelley Gts Poland Sp. z o.o. Łódź 1324
516 Chalange Eighteen Sp. z o.o. Warszawa 1318
517 Bridgestone Stargard Sp. z o.o. Stargard 1316
518 Fabryka Mebli Bodzio Bogdan Szewczyk sp.j. Goszcz 1313
519 Autostore Sp. z o.o. Koszalin 1310
520 Pelion S.A. Łódź 1302
521 Euro Styl S.A. Gdańsk 1300
522 S&I Poland Sp. z o.o. Bielany Wrocławskie 1299
523 APATOR S.A. Toruń 1298
524 Lotos Petrobaltic S.A. Gdańsk 1298
525 Spółdzielcza Agrofirma Witkowo Witkowo Pierwsze 1298
526 HUTMEN S.A. Wrocław 1298
527 Deloitte Doradztwo Podatkowe Dąbrowski i Wspólnicy sp.k. Warszawa 1296
528 Guala Closures DGS Poland S.A. Włocławek 1287
529 Froneri Polska Sp. z o.o. Mielec 1287
530 Sonoco Poland Packaging Services Sp. z o.o. Łódź 1286
531 Ziaja Ltd Zakład Produkcji Leków Sp. z o.o. Gdańsk 1286
532 PKP Energetyka Obsługa Sp. z o.o. Warszawa 1285
533 Carlsberg Supply Company Polska S.A. Warszawa 1283
534 RECO POLSKA PRODUKCJA Sp. z o.o. Wrocław 1281
535 Austrian Airlines S.A. Oddział w Polsce Warszawa 1278
536 Mk Investments Sp. z o.o. Szczecin 1276
537 Wabco Polska Sp. z o.o. Wrocław 1274
538 Eurocash Franczyza Sp. z o.o. Komorniki 1274
539 Spółdzielnia Mleczarska Mlekovita Wysokie Mazowieckie 1273
540 British American Tobacco Polska Trading Sp. z o.o. Warszawa 1273
541 Fundusz Składkowy Ubezpieczenia Społecznego Rolników Warszawa 1271
542 Selena FM S.A. Wrocław 1267
543 GASPOL S.A. Warszawa 1266
544 Bremer Sp. z o.o. Kraków 1264
545 Lokum Holding 1 Sp. z o.o. Wrocław 1261
546 SANO – Nowoczesne Żywienie Zwierząt Sp. z o.o. Sękowo 1259
547 AQUANET S.A. Poznań 1252
548 GTC Galeria CTWA Sp. z o.o. Warszawa 1251
549 Fabryka Mebli Wer-Sal Kaczorowscy sp.j. Jankowy 1248
550 Aptiv Services Poland S.A. Kraków 1248
551 LiveChat Software S.A. Wrocław 1245
552 BONPRIX Sp. z o.o. Łódź 1243
553 PKP Linia Hutnicza Szerokotorowa Sp. z o.o. Zamość 1240
554 Fresh Logistics Polska Sp. z o.o. Robakowo 1238
555 3M Poland Manufacturing Sp. z o.o. Wrocław 1229
556 ARGE Sp. z o.o. Kraków 1228
557 CCC Shoes & Bags Sp. z o.o. Polkowice 1228
558 Reflex Polska Sp. z o.o. sp.k. Wąbrzeźno 1227
559 Sobiesław Zasada S.A. S.K.A. Kraków 1226
560 Firma Handlowa Motorol Wiesława Kałkus, Stanisław Kałkus, Marek Kałkus, Marian Kałkus sp.j. Kraków 1224
561 Leier Polska S.A. Wola Rzędzińska 1224
562 Barlinek Inwestycje Sp. z o.o. Barlinek 1222
563 GRUPA INWESTYCYJNA HOSSA S.A. Gdynia 1219
564 BIOFARM Sp. z o.o. Poznań 1219
565 Kost-Bet Sp. z o.o. S.K. Miedźno 1219
566 NEWAG S.A. Nowy Sącz 1214
567 Polski Holding Obronny Sp. z o.o. Warszawa 1212
568 MMP Neupack Polska Sp. z o.o. Bydgoszcz 1208
569 Corning Optical Communications Polska Sp. z o.o. Smolice 1205
570 Miejskie Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji S.A. Wrocław 1205
571 Colian Sp. z o.o. Opatówek 1203
572 ALIPLAST Sp. z o.o. Lublin 1202
573 Xella Polska Sp. z o.o. Warszawa 1199
574 ALUPOL Packaging S.A. Tychy 1199
575 Vibracoustic Polska Sp. z o.o. Komorniki 1196
576 Vantage Development S.A. Wrocław 1194
577 Sołtysiński Kawecki & Szlęzak – Kancelaria Radców Prawnych i Adwokatów sp.j. Warszawa 1194
578 PRONAR Sp. z o.o. Narew 1191
579 Wojskowa Akademia Techniczna im. Jarosława Dąbrowskiego Warszawa 1190
580 Modertrans Poznań Sp. z o.o. Poznań 1188
581 Citronex i Sp. z o.o. Zgorzelec 1179
582 Procter & Gamble Health Poland Sp. z o.o. Warszawa 1175
583 LEK S.A. Stryków 1173
584 Huta Stalowa Wola S.A. Stalowa Wola 1170
585 KLINGSPOR Sp. z o.o. Bielsko-Biała 1165
586 Zakłady Wapiennicze Lhoist S.A. Tarnów Opolski 1157
587 Mubea Automotive Poland Sp. z o.o. Zimna Wódka 1157
588 Barry Callebaut Manufacturing Polska Sp. z o.o. Łódź 1156
589 Ramirent S.A. Szczecin 1151
590 Peek & Cloppenburg Sp. z o.o. Warszawa 1150
591 7r S.A. Kraków 1143
592 Uniwersytet Śląski Katowice 1138
593 H+H Polska Sp. z o.o. Warszawa 1136
594 Bispol Sp. z o.o. Głuchów 1132
595 Lc Corp Invest XVII Sp. z o.o. Projekt 22 sp.k. Wrocław 1132
596 Procter And Gamble Ds Polska Sp. z o.o. Warszawa 1131
597 FABRYKA FARB I LAKIERÓW ŚNIEŻKA S.A. Warszawa 1131
598 Cereal Partners Poland Toruń Pacyfic Sp. z o. o. Toruń 1131
599 Zdrojowa Invest Sp. z o.o. Projekt 9 S.K. Warszawa 1130
600 NUTRICIA Zakłady Produkcyjne Sp. z o.o. Opole 1125
601 DS Smith Polska Sp. z o.o. Warszawa 1122
602 LILIUM Sp. z o.o. Warszawa 1122
603 Zespół Elektrociepłowni Wrocławskich KOGENERACJA S.A. Wrocław 1121
604 REMONDIS Sp. z o.o. Warszawa 1115
605 Raw-Pol Stefański S.J. Rawa Mazowiecka 1113
606 Wolters Kluwer Polska Sp. z o.o. Warszawa 1112
607 Asseco South Eastern Europe S.A. Rzeszów 1110
608 Natur – Produkt Zdrovit Sp. z o.o. Warszawa 1108
609 Polska Grupa Lotnicza S.A. Warszawa 1107
610 Siniat Sp. z o.o. Warszawa 1104
611 Home.pl S.A. Szczecin 1101
612 Polenergia Elektrociepłownia Nowa Sarzyna Sp. z o.o. Nowa Sarzyna 1101
613 Ringier Axel Springer Polska Sp. z o.o. Warszawa 1097
614 Polskie Zakłady Zbożowe Pzz w Krakowie S.A. Kraków 1097
615 Faurecia Automotive Polska S.A. Grójec 1096
616 FICOMIRRORS POLSKA Sp. z o.o. Dąbrowa Górnicza 1096
617 Sest – Luve – Polska Sp. z o.o. Gliwice 1096
618 Goodrich Aerospace Poland Sp. z o.o. Krosno 1095
619 Narodowe Centrum Badań Jądrowych Otwock 1094
620 BRIDGESTONE Poznań Sp. z o.o. Poznań 1094
621 Eobuwie.pl S.A. Zielona Góra 1088
622 Bros Sp. z o.o. sp.k. Poznań 1087
623 Suempol Sp. z o.o. Bielsk Podlaski 1087
624 Alexandralog PLC11 Sp. z o.o. Warszawa 1086
625 Zarząd Morskich Portów Szczecin i Świnoujście S.A. Szczecin 1084
626 WIKĘD Sp. z o.o. S.K. Luzino 1081
627 ENTER AIR Sp. z o.o. Warszawa 1080
628 GABI-BIS Sp. z o.o. S.K. Łęka Opatowska 1079
629 Remontowa Holding S.A. Gdańsk 1079
630 Smoła Consulting Group Sp. z o.o. Rzeszów 1076
631 Witoplast Kisielińscy sp.j. Rudno 1075
632 Bombardier Transportation Polska Sp. z o.o. Wrocław 1074
633 Metlife Powszechne Towarzystwo Emerytalne S.A. Warszawa 1071
634 SPX Flow Technology Poland Sp. z o.o. Bydgoszcz 1069
635 Stoelzle Częstochowa Sp. z o.o. Częstochowa 1068
636 EXIDE TECHNOLOGIES S.A. Poznań 1068
637 Kronospan Mielec Sp. z o.o. Mielec 1066
638 Jastrzębskie Zakłady Remontowe Sp. z o.o. Jastrzębie-Zdrój 1066
639 Gemini Polska Sp. z o.o. Gdańsk 1065
640 Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe Konspol-Bis Sp. z o.o. Słupca 1064
641 Elis Textile Service Sp. z o.o. Żukowo 1063
642 Ulma Construccion Polska S.A. Koszajec 1062
643 O-I Poland S.A. Jarosław 1062
644 BAKS Wytwarzanie Osprzętu Instalacyjno-Elektrotech. Kazimierz Sielski nazwa skrócona: BAKS Kazimierz Sielski Karczew 1061
645 Sil-Pro Bloczki Silikatowe Sp. z o.o. Oława 1056
646 Colep Polska Sp. z o.o. Kleszczów 1055
647 Lotos Kolej Sp. z o.o. Gdańsk 1055
648 Cargill Poland Sp. z o.o. Warszawa 1055
649 CLIFFORD CHANCE, Janicka, Krużewski, Namiotkiewicz i Wspólnicy S.K. Warszawa 1055
650 NOVA TRADING S.A. Toruń 1054
651 Astrazeneca Pharma Poland Sp. z o.o. Warszawa 1053
652 Magna Automotive (Poland) Sp. z o.o. Sady 1052
653 Politechnika Krakowska im. Tadeusz Kościuszki Kraków 1050
654 Rockwell Automation Sp. z o.o. Warszawa 1047
655 Kpmg Tax M.Michna sp.k. Warszawa 1047
656 SOLID GROUP Sp. z o.o. S.K. Warszawa 1047
657 PRYMAT Sp. z o.o. Jastrzębie-Zdrój 1044
658 Grupa Hajduk Sp. z o.o. Podłoże Do Pieczarek sp.k. Sława 1042
659 Politechnika Poznańska Poznań 1042
660 Aquila Radomsko Sp. z o.o. Września 1040
661 Hegelmann Transporte Sp. z o.o. Częstochowa 1038
662 BLUM POLSKA Sp. z o.o. Jasin 1035
663 Unilever Polska Sp. z o.o. Warszawa 1034
664 PTAK S.A. Rzgów 1033
665 Knauf Bełchatów Sp. z o.o. Rogowiec 1032
666 REKORD Hale Namiotowe Sp. z o.o. Wrocław 1032
667 POSNET POLSKA S.A. Warszawa 1027
668 Van Pur S.A. Warszawa 1024
669 Gkz Sp. z o.o. Żory 1024
670 Uniwersytet Warmińsko – Mazurski w Olsztynie Olsztyn 1021
671 Satel Sp. z o.o. Gdańsk 1019
672 Ledenby Investments Sp. z o.o. Wronia S.K.A. Warszawa 1018
673 BIOAGRA S.A. Warszawa 1018
674 Warszawskie Przedsiębiorstwo Geodezyjne S.A. Warszawa 1017
675 Agros Nova Food Sp. z o.o. sp.k. Warszawa 1016
676 KABAT TYRE Sp. z o.o. S.J. Budzyń 1015
677 Douglas Polska Sp. z o.o. Warszawa 1011
678 Paypro S.A. Poznań 1010
679 Johnson & Johnson Poland Sp. z o.o. Warszawa 1009
680 Asbud Wola Sp. z o.o. Warszawa 1008
681 Frito Lay Poland Sp. z o.o. Grodzisk Mazowiecki 1007
682 RENAULT POLSKA Sp. z o.o. Warszawa 1005
683 Rhenus Logistics S.A. Warszawa 1001
684 Aesculap Chifa Sp. z o.o. Nowy Tomyśl 1000
685 Meblomaster Gryglas, Kraszewski, sp.j. Węgrów 999
686 EFL Finance S.A. Wrocław 999
687 International Paper Polska Sp. z o.o. Kraków 998
688 TAURON Ciepło Sp. z o.o. Katowice 998
689 MEDCOM Sp. z o.o. Warszawa 998
690 KIA Motors Polska Sp. z o.o. Warszawa 997
691 Eobuwie.Pl Logistics Sp. z o.o. Zielona Góra 996
692 Dr. Schumacher Sp. z o.o. Lubań 995
693 Diy Poland Sp. z o.o. Warszawa 994
694 Fideltronik Poland Sp. z o.o. Sucha Beskidzka 994
695 Zakłady Automatyki KOMBUD S.A. Radom 993
696 State Street Bank International Gmbh Sp. z o.o. Oddział w Polsce Kraków 992
697 DR. OETKER Polska Sp. z o.o. Gdańsk 990
698 Wkizb Atlas Sp. z o.o. Łódź 990
699 Lumileds Poland S.A. Pabianice 989
700 ORLEN ASFALT Sp. z o.o. Płock 988
701 AB S.A. Magnice 983
702 NIFCO Korea Poland Sp. z o.o. Żory 982
703 Life Insurance Sp. z o.o. Zamość 981
704 DECATHLON Sp. z o.o. Warszawa 979
705 BERGERAT MONNOYEUR Sp. z o.o. Izabelin-Dziekanówek 978
706 SCHATTDECOR Sp. z o.o. Tarnowo Podgórne 976
707 Utc Aerospace Systems Wrocław Sp. z o.o. Wrocław 975
708 PIT-RADWAR S.A. Warszawa 973
709 INVESTORS Towarzystwo Funduszy Inwestycyjnych S.A. Warszawa 972
710 UBS Business Solutions Poland Sp. z o.o. Zabierzów 971
711 ORLEN POŁUDNIE S.A. Trzebinia 971
712 Przedsiębiorstwo Przemysłu Ziemniaczanego TRZEMESZNO Sp. z o.o. Trzemeszno 971
713 Fuchs Oil Corporation (PL) Sp. z o.o. Gliwice 970
714 E.On Edis Energia Sp. z o.o. Warszawa 969
715 Distribution Park Portfolio Sp. z o.o. S.K. Warszawa 968
716 VPK Polska Sp. z o.o. Września 967
717 Mj Investments Sp. z o.o. Katowice 966
718 Moris Sp. z o.o. Chorzów 966
719 NORDKALK Sp. z o.o. Kraków 965
720 Ikano Industry Sp. z o.o. Rogoźno 965
721 PERI Polska Sp. z o.o. Płochocin 962
722 GAMRAT S.A. Jasło 961
723 Ceramika Tubądzin II Sp. z o.o. Ozorków 961
724 PDC Industrial Center 61 Sp. z o.o. Warszawa 959
725 VRG S.A. Kraków 954
726 Pepsi-Cola General Bottlers Poland Sp. z o.o. Warszawa 953
727 MGI POLSKA Sp. z o.o. Swadzim 952
728 LC Corp Invest XV Sp. z o.o. Projekt 2 S.K. Wrocław 951
729 Phn Spv 9 Phn K Sp. z o.o. S.K.A. Warszawa 950
730 Farmacol Serwis S.A. S.K.A. Wrocław 950
731 Progroup Board Sp. z o.o. Smolice 950
732 Zakłady Produkcji Kruszyw Rupińscy S.J. Szumowo 949
733 SCHENKER Sp. z o.o. Warszawa 946
734 ECHO INVESTMENT S.A. Kielce 946
735 Faurecia Wałbrzych S.A. Wałbrzych 945
736 CREDIT SUISSE (Poland) Sp. z o.o. Warszawa 944
737 TOYA S.A. Wrocław 942
738 Dfm Sp. z o.o. Dobre Miasto 941
739 Mondi Corrugated Świecie Sp. z o.o. Świecie 940
740 Fuste Polska Sp. z o.o. Warszawa 936
741 Quattro Business Park Sp. z o.o. Warszawa 935
742 MWS Sp. z o.o. Spółka Komandytowa Tychy 933
743 Hochland Polska Sp. z o.o. Kaźmierz 932
744 Atrium Verde Eko-Park Sp. z o.o. sp.k. Kraków 931
745 Lacroix Electronics Sp. z o.o. Kwidzyn 931
746 NN Investment Partners Towarzystwo Funduszy Inwestycyjnych S.A. Warszawa 930
747 Arctic Paper S.A. Kostrzyn nad Odrą 928
748 Investors Holding S.A. Warszawa 927
749 Wibo Sp. z o.o. Spółka Komandytowa Kartuzy 927
750 Sanok Rubber Company S.A. Sanok 927
751 Siemens Sp. z o.o. Warszawa 926
752 Thyssenkrupp Materials Poland S.A. Toruń 926
753 MAKITA Sp. z o.o. Bielsko-Biała 922
754 Domański Zakrzewski Palinka sp.k. Warszawa 922
755 ASEKURACJA Sp. z o.o. Sopot 921
756 PGE Gaztoruń Sp. z o.o. Warszawa 920
757 Epp Retail M1 Poznań Sp. z o.o. Warszawa 919
758 Amcor Flexibles Reflex Sp. z o.o. Łódź 918
759 CERRAD Sp. z o.o. Starachowice 916
760 Lc Corp Invest XV Sp. z o.o. S.K. Wrocław 913
761 Lokum Deweloper S.A. Wrocław 912
762 Leszno Retail Sp. z o.o. Warszawa 904
763 Drukarnia DAKO Kozioł i Wspólnicy Sp.j. Lubartów 903
764 Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej Łódź 901
765 Amcor Specialty Cartons Polska Sp. z o.o. Łódź 901
766 Baltis Investment S.A. Gdynia 899
767 Politechnika Świętokrzyska Kielce 899
768 VIESSMANN TECHNIKA GRZEWCZA Sp. z o.o. Legnica 899
769 Zakrzewscy S.J. Kosów Lacki 898
770 O.S.T.C. Limited sp.k. Warszawa 898
771 LEGRAND Polska Sp. z o.o. Ząbkowice Śląskie 897
772 Bolsover Sp. z o.o. 17 sp.k. Warszawa 896
773 MO-Bruk S.A. Niecew 895
774 Belma Accessories Systems Sp. z o.o. Białe Błota 892
775 Uniwersytet Przyrodniczy w Poznaniu Poznań 892
776 Spółdzielnia Mleczarska MLEKPOL w Grajewie Grajewo 889
777 DP Metal Processing Sp. z o.o. Tychy 889
778 Lotos Oil Sp. z o.o. Gdańsk 889
779 ŻEGLUGA POLSKA S.A. Szczecin 889
780 Paccor Polska Sp. z o.o. Siemianowice Śląskie 887
781 Voestalpine Steel Service Center Polska Sp. z o.o. Tychy 886
782 MENNICA POLSKA OD 1766 SPÓŁKA Z O.O. Warszawa 885
783 Politechnika Gdańska Gdańsk 884
784 Quad/Graphics Europe Sp. z o.o. Wyszków 883
785 ERICSSON Sp. z o.o. Warszawa 882
786 Krajowy Depozyt Papierów Wartościowych S.A. Warszawa 877
787 Dovista Polska Sp. z o.o. Wędkowy 875
788 ArcelorMittal Warszawa Sp. z o.o. Warszawa 875
789 Lodziarnie Firmowe Sp. z o.o. sp.k. Majdan 873
790 LEO BURNETT Sp. z o.o. Warszawa 870
791 BARLINEK S.A. Kielce 869
792 ALUPLAST Sp. z o.o. Poznań 867
793 Karnal Investments Sp. z o.o. Warszawa 865
794 Mapei Polska Sp. z o.o. Gliwice 865
795 AC S.A. Białystok 865
796 SKARBIEC Towarzystwo Funduszy Inwestycyjnych S.A. Warszawa 864
797 TELESKOP Sp. z o.o. Kostrzyn nad Odrą 863
798 KONTAKT SIMON S. A. Czechowice-Dziedzice 860
799 Muniak Sp. z o.o. S.K. Warszawa 860
800 Att Pro Sp. z o.o. Zabierzów 857
801 LM WIND POWER BLADES (POLAND) Sp. z o.o. Łozienica 856
802 Central Fund of Immovables Sp. z o.o. Łódź 856
803 SF HOLDING Sp. z o.o. Warszawa 852
804 SEPHORA POLSKA Sp. z o.o. Warszawa 852
805 LIM Sp. z o.o. sp.k. Warszawa 852
806 WARBUD S.A. Warszawa 851
807 FERRO S.A. Skawina 849
808 Werner Kenkel Bochnia Sp. z o.o. Bochnia 848
809 Zakład Mięsno – Wędliniarski Kaminiarz Sp. z o.o. S.K. Święciechowa 848
810 ONIX Sp. z o.o. Zakrzewo 847
811 Holding 1 S.A. S. K. Warszawa 843
812 Mlp Pruszków I Sp. z o.o. Pruszków 842
813 Galeria Kaskada Szczecin Sp. z o.o. Spółka Komandytowa Warszawa 841
814 W. Kruk S.A. Kraków 841
815 Essity Poland Sp. z o.o. Warszawa 841
816 Pilkington Automotive Poland Sp. z o.o. Sandomierz 840
817 TIKKURILA POLSKA S.A. Dębica 839
818 PKO BP FINAT Sp. z o.o. Warszawa 839
819 Model Opakowania Sp. z o.o. Biłgoraj 839
820 HJ HEINZ POLSKA Sp. z o.o. Pudliszki 838
821 BFF Polska S.A. Łódź 837
822 AXA Powszechne Towarzystwo Emerytalne S.A. Warszawa 836
823 Port Północny Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Przeładunkowo Składowe Gdańsk 835
824 Mangata Holding S.A. Bielsko-Biała 834
825 Przedsiębiorstwo Wielobranżowe DEMAR Marek Dewódzki Mstów 833
826 PKP Cargo Connect Sp. z o.o. Warszawa 830
827 Tarchomińskie Zakłady Farmaceutyczne POLFA S.A. Warszawa 829
828 PROFIM Sp. z o.o Turek 829
829 Constantia Teich Poland Sp. z o.o. Rogowiec 826
830 TFP Sp. z o.o. Dziećmierowo 825
831 Schaeffler Polska Sp. z o.o. Warszawa 825
832 Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej Poznań 825
833 British Airways Publiczna S.A. Warszawa 824
834 Górnośląskie Przedsiębiorstwo Wodociągów S.A. Katowice 824
835 Polregio Sp. z o.o. Warszawa 822
836 KEMIPOL Sp. z o.o. Police 822
837 Silekol Sp. z o.o. Kędzierzyn-Koźle 822
838 Hammermed Medical Polska Sp. z o.o. S.K. Łódź 819
839 Amic Polska Sp. z o.o. Warszawa 819
840 SAINT-GOBAIN HPM Polska Sp. z o.o. Koło 817
841 Plichta Sp. z o.o. Spółka Komandytowa Wejherowo 817
842 Uniwersytet Rolniczy im. Hugona Kołłątaja Kraków 817
843 Instanta Sp. z o.o. Żory 812
844 TJX Poland Sp. z o.o. Warszawa 811
845 PW MASTERCHEM Marcin Wiśniewski, Piotr Wasilewski S.J. Zielona Góra 811
846 F.R.B. INTER-BUD Sp. z o.o. S.K. Kraków 808
847 Colian Holding S.A. Opatówek 808
848 POLPLAST POLSKA Sp. z o.o. Myślenice 807
849 Ekoland Sp. z o.o. Tychy 807
850 Husqvarna Poland Sp. z o.o. Warszawa 807
851 Xl-Tape-International Sp. z o.o. Kielce 807
852 Manpowergroup Sp. z o.o. Warszawa 806
853 Synoptis Pharma Sp. z o.o. Warszawa 803
854 Sanbet Fabryka Betonu Wiesława, Stefan Piotrowscy sp.j. Ślęza 802
855 Porta Kmi Poland S.A. Bolszewo 802
856 Schumacher Packaging Zakład Bydgoszcz Sp. z o.o. Bukowiec 802
857 Multiserwis Sp. z o.o. Krapkowice 800
858 Kimball Electronics Poland Sp. z o.o. Tarnowo Podgórne 797
859 EUROFOAM Polska Sp. z o.o. Zgierz 796
860 Fortum Network Wrocław Sp. z o.o. Wrocław 796
861 Opoltrans Sp. z o.o. Opole 796
862 Lc Corp Invest X Sp. z o.o. Wrocław 793
863 WIELTON S.A. Wieluń 792
864 Dr. Schneider Automotive Polska Sp. z o.o. Radomierz 792
865 Millennium Service Sp. z o.o. Warszawa 791
866 Bartex Bartol Sp. z o.o. sp.k. Nowy Tomyśl 791
867 Deloitte Advisory Sp. z o.o. sp.k. Warszawa 790
868 Robyg Zajezdnia Wrzeszcz Sp. z o.o. Warszawa 789
869 Rafin Developer Sp. z o.o. sp.k. Wrocław 789
870 EY Doradztwo Podatkowe Krupa sp.k. Warszawa 789
871 Dachser Sp. z o.o. Sosnowiec 789
872 Codetwo Sp. z o.o. Spółka Komandytowa Jelenia Góra 788
873 Zakład Produkcji Rolnej Miropasz M.Wiczyński sp.j. Mirowice 787
874 KPMG Audyt Sp. z o.o. Spółka Komandytowa Warszawa 786
875 Sto2 Sp. z o.o. Wrocław 784
876 Urtica Sp. z o.o. Wrocław 783
877 Ferrero Polska Commercial Sp. z o.o. Warszawa 783
878 Fenix Metals Sp. z o.o. Chmielów 782
879 Hempel Paints (Poland) Sp. z o.o. Niepruszewo 782
880 Steico Sp. z o.o. Czarnków 782
881 ANPHARM Przedsiębiorstwo Farmaceutyczne S.A. Warszawa 780
882 Scania Finance Polska Sp. z o.o. Stara Wieś 780
883 Putka Sp. z o.o. S.K. Warszawa 779
884 TOTAL Polska Sp. z o.o. Warszawa 778
885 Uniwersytet Medyczny Łódź 777
886 Nowotna Farma Wiatrowa Sp. z o.o. Gdańsk 774
887 NAFTOPORT Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Przeładunku Paliw Płynnych Gdańsk 774
888 Uniwersytet Łódzki Łódź 774
889 BIOAGRA – OIL S.A. Tychy 773
890 STRUNBET Wytwórnia Podkładów Strunobetonowych Sp. z o.o. Bogumiłowice 770
891 ADIDAS POLAND Sp. z o.o. Warszawa 770
892 MANULI HYDRAULICS POLSKA S. A. Mysłowice 769
893 Biuro Techniczno – Handlowe BTH IMPORT – STAL Sp. z o.o. Kraków 768
894 COMMERCECON Sp. z o.o. S.K. Konstantynów Łódzki 768
895 KAN Sp. z o.o. Białystok 768
896 RCI Leasing Polska Sp. z o.o. Warszawa 767
897 Fabryka Taśm Transporterowych WOLBROM S.A. Wolbrom 765
898 Mercedes Benz Leasing Polska Sp. z o.o. Kraków 764
899 Union Polska Sp. z o.o. Radomsko 763
900 ZPR Media S.A. Warszawa 763
901 Wittchen S.A. Palmiry 762
902 MULTIKINO S.A. Warszawa 761
903 Instytut Biochemii i Biofizyki PAN Warszawa 761
904 TIME S.A. Warszawa 759
905 EURO – COMFORT Sp. z o.o. Leszno 759
906 PCO S.A. Warszawa 758
907 Corab Sp. z o.o. Olsztyn 757
908 West Station Investment 2 Sp. z o.o. Warszawa 757
909 Janssen-Cilag Polska Sp. z o.o. Warszawa 756
910 Gdańska Infrastruktura Wodociągowo-Kanalizacyjna Sp. z o.o. Gdańsk 756
911 Ailo Sp. z o.o. Kraków 756
912 ALSTOM KONSTAL S.A. Chorzów 755
913 Zakłady Chemiczne Siarkopol Tarnobrzeg Sp. z o.o. Tarnobrzeg 754
914 Trei Real Estate Poland Sp. z o.o. Warszawa 754
915 Conficap Polska Sp. z o.o. Warszawa 752
916 OEX S.A. Warszawa 752
917 Auto Partner S.J. Ociąż 751
918 Bonarka City Center Sp. z o.o. Warszawa 751
919 Hydro Extrusion Poland Sp. z o.o. Trzcianka 749
920 Bnp Paribas Faktoring Sp. z o.o. Warszawa 749
921 AGORA S.A. Warszawa 748
922 Tanne Sp. z o.o. Ostrów Mazowiecka 748
923 Zakład Utylizacji Odpadów Clean City Sp. z o.o. Międzychód 748
924 Alupol Films Sp. z o.o. Oświęcim 748
925 MAKRO CASH AND CARRY POLSKA S.A. Warszawa 747
926 YETICO S.A. Olsztyn 747
927 Wyborowa S.A. Poznań 747
928 Krajowa Izba Rozliczeniowa S.A. Warszawa 747
929 PRUSZYŃSKI Sp. z o.o. Warszawa 746
930 Elpro Development Sp. z o.o. Warszawa 744
931 Bielenda Kosmetyki Naturalne Sp. z o.o. S.K. Kraków 744
932 SAP POLSKA Sp. z o.o. Warszawa 743
933 FIMTEC-Polska Sp. z o.o. S.K. Wysogotowo 743
934 Bny Mellon (Poland) Sp. z o.o. Wrocław 743
935 Elektro-Klim Sp. z o.o. S.K. Strumiany 742
936 Przedsiębiorstwo Budowlano-Usługowe Jedynka S.A. Szczecin 741
937 HSBC SERVICE DELIVERY (POLSKA) Sp. z o.o. Kraków 740
938 D.R.E. Sp. z o.o. Gronowo Górne 739
939 Przedsiębiorstwo Produkcji Lodów KORAL – Józef Koral S.J. Limanowa 739
940 JOBON Sp. z o.o. Zwierzyniec 738
941 Elplast Europe Sp. z o.o. Żory 738
942 Uniwersytet Medyczny im. Karola Marcinkowskiego w Poznaniu Poznań 738
943 Intertoll Polska Sp. z o.o. Pelplin 737
944 PayU S.A. Poznań 736
945 Stokson sp.j. Henryk Stokłosa i Wspólnicy Chorzów 736
946 C&C Wind Sp. z o.o. Warszawa 736
947 Yes Biżuteria S.A. Poznań 736
948 Marvipol Development S.A. Warszawa 735
949 First Data Polska S.A. Warszawa 734
950 Sollers Consulting Sp. z o.o. Warszawa 733
951 Lentex S.A. Lubliniec 733
952 Hörmann Legnica Sp. z o.o. Osła 730
953 Scanfil Poland Sp. z o.o. Mysłowice 729
954 MONOLITH FILMS Sp. z o.o. Warszawa 729
955 Eurometal S.A. Stalowa Wola 728
956 Koelner Rawlplug IP Sp. z o.o. Wrocław 727
957 Hala Koszyki Sp. z o.o. Warszawa 727
958 Industrial Division Sp. z o.o. Wrocław 726
959 Olsztyn Property Sp. z o.o. Warszawa 725
960 Henniger Investment S.A. Kraków 725
961 Varian Medical Systems Poland Sp. z o.o. Warszawa 725
962 Zakład Wodociągów i Kanalizacji Sp. z o.o. Szczecin 723
963 OSTRÓDA YACHT Sp. z o.o. Ostróda 723
964 Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe Partner sp.j. Adam i Grażyna Wiącek Mińsk Mazowiecki 723
965 Alexandralog PLW03 Sp. z o.o. Warszawa 722
966 Wojskowe Zakłady Lotnicze Nr 1 S.A. Łódź 721
967 Polbilding Sp. z o.o. S.K. Warszawa 721
968 Jm Nieruchomości Bis Sp. z o.o. Kostrzyn 720
969 TARCZYŃSKI S.A. Trzebnica 720
970 Convert Pl Sp. z o.o. Czachorowo 719
971 FAGRON Sp. z o.o. Kraków 718
972 Neptune Kraków Sp. z o.o. Warszawa 717
973 INPRO S.A. Gdańsk 715
974 Tristone Flowtech Poland Sp. z o.o. Wałbrzych 714
975 Mgr Inż Henryk Bury Sp. z o.o. Rzeszów 714
976 Energetyka Cieplna Opolszczyzny S.A. Opole 714
977 WĘGLOKOKS KRAJ Sp. z o.o. Piekary Śląskie 713
978 Zakłady Magnezytowe ROPCZYCE S.A. Warszawa 712
979 Polskie Koleje Linowe S.A. Zakopane 711
980 Voster Sp. z o.o. S.K. Zarzecze 709
981 ALTRAD-MOSTOSTAL Sp. z o.o. Siedlce 708
982 RUG RIELLO Urządzenia Grzewcze S.A. Warszawa 707
983 WOK Sp. z o.o. S.K.A. Brodnica 706
984 Expert Ubezpieczenia 1 Sp. z o.o. Wrocław 706
985 GPD Agency Sp. z o.o. sp.k. Poznań 705
986 Akademia Wojsk Lądowych Imienia Generała Tadeusza Kościuszki Wrocław 705
987 ANDREAS STIHL Sp. z o.o. Sady 704
988 Effect Glass S.A. Kielce 702
989 LERG S.A. Pustków-Osiedle 701
990 Argip Sp. z o.o. Poznań 700
991 HELIOS S.A. Łódź 699
992 FRESENIUS KABI POLSKA Sp. z o.o. Warszawa 699
993 Cisco System Poland Sp. z o.o. Kraków 699
994 Estlin Investments Sp. z o.o. Warszawa 699
995 MASTERMEDIA Cioczek i Wójciak S.J. Lublin 698
996 Eveline Cosmetics S.A. sp.k. Lesznowola 698
997 AMBRA S.A. Warszawa 696
998 Sandra J.Zalewski i Spółka sp.j. Pogorzelica 696
999 Respect Energy S.A. Warszawa 694
1000 Brunswick Marine In Poland Sp. z o.o. Warszawa 694
1001 Łódzka Spółka Infrastrukturalna Sp. z o.o. Łódź 693
1002 Magellan Aerospace (Polska) Sp. z o.o. Mielec 693
1003 WB Electronics S.A. Ożarów Mazowiecki 693
1004 Newell Poland Services Sp. z o.o. Poznań 691
1005 Miejskie Przedsiębiorstwo Energetyki Cieplnej S.A. Kraków 691
1006 Agrolok Sp. z o.o. Golub-Dobrzyń 691
1007 Grupa PSB Handel S.A. Wełecz 690
1008 Pdr Sp. z o.o. sp.k. Kraków 690
1009 Wika Polska Sp. z o.o. Spółka Komandytowa Włocławek 690
1010 Auto Handel Centrum Grupa Cichy sp.j. Wysogotowo 689
1011 PAROC Polska Sp. z o.o. Trzemeszno 689
1012 Oktan Energy & V/L Service Sp. z o.o. Szczecin 687
1013 Valeo Service Eastern Europe Sp. z o.o. Warszawa 686
1014 Ar Packaging Poznań S.A. Poznań 685
1015 UMA Investments Sp. z o.o. Kutno 685
1016 Grupo Lar Holding Polonia Sp. z o.o. Warszawa 685
1017 Torpol S.A. Poznań 684
1018 Petek Sp. z o.o. S.K. Zabrze 683
1019 Track Tec Construction Sp. z o.o. Wrocław 683
1020 Shiloh Industries Sp. z o.o. Bielsko-Biała 682
1021 Amica Handel i Marketing Sp. z o.o. Poznań 682
1022 Euroklimat Sp. z o.o. Suchy Las 681
1023 LG Electronics Wrocław Sp. z o.o. Biskupice Podgórne 681
1024 Fibrain Sp. z o.o. Zaczernie 680
1025 Zmb Capital Sp. z o.o. Ustroń 680
1026 Walstead Kraków Sp. z o.o. Kraków 680
1027 Lajkonik Snacks Sp. z o.o. Skawina 680
1028 Grupa Interia.Pl Sp. z o.o. S.K. Kraków 679
1029 2 PM 1 Sp. z o.o. Warszawa 679
1030 AIC S.A. Gdynia 678
1031 Telewizja Puls Sp. z o.o. Warszawa 678
1032 Olimp Laboratories Sp. z o.o. Pustynia 676
1033 Górka Cement Sp. z o.o. Trzebinia 676
1034 Piekarnia K.I A. Cichowscy , E. Federowicz sp.j. Warszawa 675
1035 Przetwórstwo Tworzyw Sztucznych Waś Józef i Leszek Waś, sp.j. Godzikowice 675
1036 Mondi Poznań Sp. z o.o. Dopiewo 673
1037 Maksimum Sp. z o.o. Holding S.K.A. Katowice 672
1038 Wrocławskie Przedsiębiorstwo Budownictwa Mieszkaniowego Mój Dom S.A. Wrocław 672
1039 Technicolor Polska Sp. z o.o. Józefosław 671
1040 Bolsius Polska Sp. z o.o. Zalesie Małe 670
1041 Elektrownia Wiatrowa Kresy I Sp. z o.o. Warszawa 668
1042 Dubai Aviation Corporation Korporacja Oddział w Polsce Warszawa 668
1043 Cell-Fast Sp. z o.o. Stalowa Wola 667
1044 Prezero Recycling Południe Sp. z o.o. Knurów 667
1045 Deloitte Audyt Sp. z o.o. sp.k. Warszawa 666
1046 Cinema City Cinemas Sp. z o.o. Warszawa 664
1047 Bart Sp. z o.o. Sulnowo 664
1048 INVESTA Sp. z o.o. Pruszcz Gdański 663
1049 Serwis Ubezpieczeniowy Sp. z o.o. Katowice 662
1050 PCC EXOL S.A. Brzeg Dolny 661
1051 Mill-Yon Sp. z o.o. Warszawa 660
1052 PPG DECO Polska Sp. z o.o. Wrocław 660
1053 AMS S.A. Warszawa 660
1054 Politechnika Białostocka Białystok 660
1055 FHP-VILEDA Sp. z o.o. Warszawa 660
1056 Ożarów Biznes Park Sp. z o.o. Poznań 660
1057 TK Telekom Sp. z o.o. Warszawa 660
1058 Santander Finanse Sp. z o.o. Poznań 659
1059 Generali Powszechne Towarzystwo Emerytalne S.A. Warszawa 659
1060 Zpow Agros Nova Sp. z o.o. S.K. Łowicz 659
1061 Atlas Tower Sp. z o.o. Warszawa 659
1062 Neptune Gdańsk Sp. z o.o. Warszawa 657
1063 Polon Alfa S.A. Bydgoszcz 657
1064 ING COMMERCIAL FINANCE POLSKA S.A. Warszawa 657
1065 Tchibo Warszawa Sp. z o.o. Warszawa 657
1066 PAULA FISH Sławomir Gojdź S.J. Słupsk 656
1067 PSA FINANCE POLSKA Sp. z o.o. Warszawa 656
1068 Retail Park Targówek Warsaw Sp. z o.o. Warszawa 656
1069 Rawlplug S.A. Wrocław 655
1070 Kingfisher Sourcing Eastern Europe Sp. z o.o. Warszawa 654
1071 Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowe Agro-Top Sp. z o.o. Wiśniew 652
1072 PERŁA Browary Lubelskie S.A. Lublin 652
1073 Pwc It Services Sp. z o.o. Warszawa 652
1074 Ponzio Polska Sp. z o.o. Cekanowo 651
1075 Port Lotniczy Wrocław S.A. Wrocław 650
1076 Oknoplast Sp. z o.o. Ochmanów 650
1077 Relax Wind Park I Sp. z o.o. Warszawa 649
1078 NAVIMOR INTERNATIONAL Sp. z o.o. Sopot 649
1079 TELDAT Sp. z o.o. S.K. Bydgoszcz 647
1080 Alexandralog PLS02 Sp. z o.o. Warszawa 647
1081 Advista Sp. z o.o. sp.k. Poznań 646
1082 Fabryka Broni Łucznik – Radom Sp. z o.o. Radom 644
1083 EEZ Sp. z o.o. Warszawa 643
1084 REHAU Sp. z o.o. Baranowo 643
1085 ELGÓR+HANSEN S.A. Chorzów 643
1086 Neoprofil sp.j. Rafał Herzyk, Adam Prokop Bielsko-Biała 642
1087 Hodowla i Ubój Indyka Bodama Sp. z o.o. Sława 641
1088 Energoprojekt – Warszawa S. A. Warszawa 641
1089 Fabryka Mebli Benix Kaczorowscy sp.j. Mroczeń 640
1090 Intersnack Poland Sp. z o.o. Niedźwiedź 639
1091 DOZ S.A. DIRECT S.K. Łódź 639
1092 Alupol Packaging Kęty Sp. z o.o. Kęty 639
1093 Unidevelopment S.A. Warszawa 637
1094 Hydro-Marko Sp. z o.o. S.K. Jarocin 637
1095 AVON COSMETICS POLSKA Sp. z o.o. Warszawa 636
1096 mFinanse S.A. Łódź 636
1097 PHILIPS POLSKA Sp. z o.o. Warszawa 635
1098 Toyota Motor Poland Company Limited Sp. z o.o. Warszawa 634
1099 Sgi Sp. z o.o. Warszawa 633
1100 IN. Ventus Wind Sp. z o.o. sp.k. Poznań 633
1101 UNIBEP S.A. Bielsk Podlaski 633
1102 Pilkington Polska Sp. z o.o. Sandomierz 633
1103 Laude Smart Intermodal S.A. Toruń 632
1104 Interprint Polska sp. z o.o. Ozorków 631
1105 Assa Abloy Entrance Systems Poland Sp. z o.o. Warszawa 631
1106 Ejot Polska Sp. z o.o. Spółka Komandytowa Ciasna 629
1107 Capek – Sp. z o.o. Skrzyszów 628
1108 Idea Getin Leasing S.A. Wrocław 628
1109 Polski Instytut Sztuki Filmowej Warszawa 628
1110 Moto-Profil Sp. z o.o. Chorzów 627
1111 Greiner Packaging Sp. z o.o. Teresin 627
1112 POLMLEK Sp. z o.o. Warszawa 627
1113 Kpmg Advisory Sp. z o.o. sp.k. Warszawa 627
1114 Korsze Wind Farm Sp. z o.o. Warszawa 627
1115 Kompania Górnicza Sp. z o.o. Kielce 626
1116 Google Poland Sp. z o.o. Warszawa 625
1117 Conkret Z.R. Trejderowscy sp.j. Wielkie Rychnowo 624
1118 McCAIN POLAND Sp. z o.o. Chociwel 624
1119 Sa5 Sp. z o.o. Jjs S.K. Poznań 623
1120 Kuźnia Polska S.A. Skoczów 623
1121 CeDo Sp. z o.o. Kąty Wrocławskie 623
1122 ENTER AIR S.A. Warszawa 623
1123 Consolidated Precision Products Poland Sp. z o.o. Rzeszów 622
1124 Opel Poland Sp. z o.o. Warszawa 620
1125 BUDMAT Bogdan Więcek Płock 619
1126 Zakład Wyrobów Metalowych STRUMET Sp. z o.o. Strumień 619
1127 KBC 13 Sp. z o.o. Warszawa 619
1128 Essilor Optical Laboratory Polska Sp. z o.o. Warszawa 619
1129 Grupa Inco S.A. Warszawa 618
1130 Hillwood Polska Sp. z o.o. Warszawa 618
1131 VIESSMANN Sp. z o.o. Wrocław 618
1132 West Station Investment Sp. z o.o. Warszawa 616
1133 Zarmen Sp. z o.o. Warszawa 615
1134 Zielona Góra Property Sp. z o.o. Warszawa 615
1135 Domo Engineering Plastics Poland Sp. z o.o. Gorzów Wielkopolski 615
1136 CPD S.A. Warszawa 615
1137 Szczecińska Energetyka Cieplna Sp. z o.o. Szczecin 614
1138 Danwood S.A. Bielsk Podlaski 614
1139 Alti Plus S.A. S.K.A. Kraków 612
1140 Tauron Obsługa Klienta Sp. z o.o. Wrocław 611
1141 Sonarol sp.j. Najda Jedwabne 611
1142 Rainbow Tours S.A. Łódź 611
1143 Warszawski Rolno-Spożywczy Rynek Hurtowy S.A. Bronisze 609
1144 Sabre Polska Sp. z o.o. Kraków 609
1145 Pdc Industrial Center 85 Sp. z o.o. Warszawa 609
1146 H+H Silikaty S.A. Warszawa 608
1147 Mondi Solec Sp. z o.o. Solec 608
1148 MFO S.A. Kożuszki-Parcel 608
1149 Kopalnie Dolomitu S.A. w Sandomierzu Sandomierz 606
1150 Sobiesław Zasada Automotive Sp. z o.o. Sp.K. Kraków 606
1151 Tramwaje Warszawskie Sp. z o.o. Warszawa 606
1152 Paczóski Zbigniew Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe TOPAZ Sokołów Podlaski 605
1153 FROSTA Sp. z o.o. Bydgoszcz 605
1154 Kronospan HPL Sp. z o.o. Mielec 604
1155 Mondelez Polska Sp. z o.o. Warszawa 603
1156 ANWIM S. A. Warszawa 602
1157 Europol Meble Polska Sp. z o.o. Spółka Komandytowa Podanin 602
1158 Intermeble Sp. z o.o. sp.k. Sompolinek 602
1159 Martes Sport Sp. z o.o. Bielsko-Biała 601
1160 Betplay International Sp. z o.o. Katowice 600
1161 Zakład Drobiarski w Stasinie Sp. z o.o. Stasin 600
1162 Leszczyńska Fabryka Pomp – Sp. z o.o. Leszno 599
1163 Uniwersytet Wrocławski Wrocław 598
1164 I FUNDUSZ MISTRAL S.A. Warszawa 598
1165 PGS Software S.A. Wrocław 598
1166 Hominum Sp. z o.o. Kalisz 598
1167 Invest – Park Sp. z o.o. Wałbrzyska Specjalna Strefa Ekonomiczna Wałbrzych 597
1168 SOnac Uśnice Sp. z o.o. Uśnice 597
1169 Ośrodek Narciarski Kotelnica Białczańska Sp. z o.o. Białka Tatrzańska 596
1170 LINDAB Sp. z o.o. Wieruchów 596
1171 Ceramika Tubądzin III Sp. z o.o. sp.k. Sieradz 595
1172 Fermy Drobiu Woźniak Sp. z o.o. Żylice 595
1173 Norgips Sp. z o.o. Warszawa 594
1174 Generali Investments Towarzystwo Funduszy Inwestycyjnych S.A. Warszawa 594
1175 Latona S.A. Warszawa 594
1176 General Electric Company Polska Sp. z o.o. Warszawa 594
1177 PUMA POLSKA Sp. z o.o. Warszawa 594
1178 Priknauber Sp. z o.o. sp.k. Legionowo 594
1179 Nowy Styl Sp. z o.o. Krosno 593
1180 Polenergia Farma Wiatrowa Mycielin Sp. z o.o. Warszawa 592
1181 White & Case M. Studniarek i Wspólnicy Kancelaria Prawna sp.k. Warszawa 591
1182 Niebieski Dom Sp. z o.o. Warszawa 591
1183 Indigo Nails Sp. z o.o. sp.k. Łódź 590
1184 Volkswagen Serwis Ubezpieczeniowy Sp. z o.o. Warszawa 589
1185 Fairplay Towage Polska Sp. z o.o. S.K. Gdynia 588
1186 Dekpol S.A. Pinczyn 588
1187 Hunnebeck Polska Sp. z o.o. Łubna 587
1188 Valmet Automotive Sp. z o.o. Żary 585
1189 Instytut Biotechnologii Surowic i Szczepionek Biomed S.A. Skrót Firmy Ibss Biomed S.A Kraków 585
1190 ELFEKO S.A. Gdynia 584
1191 CEFARM Białystok S.A. Białystok 583
1192 VITA POLYMERS POLAND Sp. z o.o. Brzeg Dolny 583
1193 Meltemi Sp. z o.o. Warszawa 582
1194 Brawo Sp. z o.o. Kalwaria Zebrzydowska 582
1195 Uniwersytet Zielonogórski Zielona Góra 581
1196 Chochołowskie Termy Sp. z o.o. Chochołów 580
1197 DEVELEY POLSKA Sp. z o.o. Warszawa 580
1198 Kamsoft S.A. Katowice 579
1199 Takeda Pharma Sp. z o.o. Warszawa 579
1200 GRAAL S.A. Wejherowo 579
1201 Papiery Powlekane Pasaco Sp. z o.o. Solec Kujawski 578
1202 Alfa Laval Kraków Sp. z o.o. Kraków 578
1203 Radio Muzyka Fakty Grupa Rmf Sp. z o.o. sp.k. Kraków 578
1204 H & M Hennes & Mauritz Logistics Sp. z o.o. Gądki 576
1205 Stepan Polska Sp. z o.o. Brzeg Dolny 576
1206 URSA Polska Sp. z o.o. Dąbrowa Górnicza 576
1207 Norma Polska sp. z o.o. Sławniów 575
1208 Bruin Sp. z o.o. Warszawa 574
1209 EBF Development Sp. z o.o. S.K. Zielona Góra 574
1210 Voss Automotive Polska Sp. z o.o. Legnickie Pole 574
1211 Kwadron Sp. z o.o. S.K. Kraków 573
1212 Mercedes Benz Ubezpieczenia Sp. z o.o. Warszawa 573
1213 Can-Pack Food And Industrial Packaging Sp. z o.o. Dębica 572
1214 Procter And Gamble Polska Sp. z o.o. Warszawa 572
1215 Grammer Automotive Polska Sp. z o.o. Bielsko-Biała 572
1216 Cukiernia Sowa sp.j. Bydgoszcz 571
1217 MEDICOVER Sp. z o.o. Warszawa 571
1218 Lc Corp Invest XII Sp. z o.o. Wrocław 571
1219 Pdc Industrial Center 75 Sp. z o.o. Warszawa 570
1220 Schumacher Packaging Sp. z o.o. Krępice 569
1221 BITRON POLAND Sp. z o.o. Sosnowiec 569
1222 Viking Malt Sp. z o.o. Sierpc 569
1223 Ernst & Young Audyt Polska Sp. z o.o. sp.k. Warszawa 568
1224 Euroservice Group Sp. z o.o. Warszawa 568
1225 Still Polska Sp. z o.o. Żerniki 568
1226 Alexandralog Plw04 Sp. z o.o. Warszawa 568
1227 Gerresheimer Bolesławiec S.A. Bolesławiec 568
1228 Dnp Sp. z o.o. Polanowo 566
1229 MEDIVET S.A. Śrem 566
1230 Tischnera Office Sp. z o.o. Kraków 566
1231 Budnex Deweloper Sp. z o.o. Gorzów Wielkopolski 566
1232 TPV Displays Polska Sp. z o.o. Gorzów Wielkopolski 566
1233 Iguana Group Sp. z o.o. Bielsko-Biała 566
1234 Grupa Producentów Rolnych Zboża Wielkopolskie Sp. z o.o. Pleszówka 565
1235 Uniwersytet Medyczny Im.Piastów Śląskich we Wrocławiu Wrocław 564
1236 Lafarge Kruszywa i Beton Sp. z o.o. Warszawa 563
1237 NORDAN Sp. z o.o. Powodowo 563
1238 Ti Poland Sp. z o.o. Bielsko-Biała 563
1239 Salamander Window & Door Systems S.A. Włocławek 563
1240 Pudliszki Sp. z o.o. Pudliszki 562
1241 Ruscus Sp. z o.o. Warszawa 562
1242 Pollena Kosmetyki i Mydła Naturalne Sp. z o.o. sp.k. Ostrzeszów 562
1243 MEDTRONIC POLAND Sp. z o.o. Warszawa 560
1244 Aryzta Polska Sp. z o.o. Grodzisk Mazowiecki 560
1245 Krajowa Spółdzielcza Kasa Oszczędnościowo-Kredytowa Sopot 559
1246 Saint-Gobain Polska Sp. z o.o. Dąbrowa Górnicza 559
1247 Marelli Bielsko-Biała Poland Sp. z o.o. Bielsko-Biała 557
1248 Pater Firma A.E. Daniluk sp.j. Warszawa 557
1249 LAMBERTZ Polonia Sp. z o.o. Ruda Śląska 556
1250 Esppol Invest Sp. z o.o. Warszawa 556
1251 GroupM Sp. z o.o. Warszawa 556
1252 Przedsiębiorstwo Budownictwa Inżynieryjnego i Kolejowego Sp. z o.o. Zielonka 556
1253 Electrum Sp. z o.o. Białystok 555
1254 Uniwersytet Marii Curie – Skłodowskiej Lublin 555
1255 Lys Fusion Poland Sp. z o.o. Istebna 554
1256 LA RIVE S.A. Grudziądz 554
1257 ALUFORM Sp. z o.o. Tychy 554
1258 Sarantis Polska S.A. Piaseczno 554
1259 Albea Poland Sp. z o.o. Łódź 554
1260 TIM S.A. Wrocław 553
1261 ATM Grupa S.A. Bielany Wrocławskie 553
1262 L-Correct – Sp. z o.o. Ociąż 552
1263 Siemens Healthcare Sp. z o.o. Warszawa 551
1264 Sempertrans Bełchatów Sp. z o.o. Rogowiec 549
1265 TW METALS POLSKA Sp. z o.o. Rzeszów 549
1266 Superdrob S.A. Karczew 549
1267 UNIWERSYTET MEDYCZNY w Białymstoku Białystok 549
1268 Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Dremex Sp. z o.o. Rudna Mała 548
1269 Novisa Development Sp. z o.o. S.J. Warszawa 548
1270 Eurozet Sp. z o.o. Warszawa 548
1271 Supravis S.A. Bydgoszcz 546
1272 ADRIANA S.A. Kosowizna 546
1273 American Heart of Poland S.A. Ustroń 545
1274 AGRO-RYDZYNA Sp. z o.o. Kłoda 545
1275 ARVATO POLSKA Sp. z o.o. Warszawa 545
1276 IT Card Centrum Technologii Płatniczych S.A. Financial Service S.K. Warszawa 545
1277 MTM-Consulting Tadeusz Mazek Kalisz 545
1278 NEMAK POLAND Sp. z o.o. Bielsko-Biała 545
1279 Starcom Sp. z o.o. Warszawa 544
1280 Orplast Sp. z o.o. S.K. Sopot 543
1281 MW LUBLIN Sp. z o.o. Lublin 543
1282 Berry Superfos Lubień Sp. z o.o. Lubień Kujawski 543
1283 COMP S.A. Warszawa 542
1284 PROCAM POLSKA Sp. z o.o. Gdańsk 542
1285 Chemetall Polska Sp. z o.o. Warszawa 542
1286 BCT – BAŁTYCKI TERMINAL KONTENEROWY Sp. z o.o. Gdynia 542
1287 ECE Projektmanagement Polska Sp. z o.o. Warszawa 541
1288 Karol Kania i Synowie Sp. z o.o. Piasek 541
1289 ADDIT Sp. z o.o. Węgrów 541
1290 Zakłady Mięsne Skiba S.A. Chojnice 541
1291 MULTICO Sp. z o.o. Warszawa 540
1292 Newco Immo PL 2 GmbH Sp. z o.o. Oddział w Polsce Wrocław 540
1293 Polska Agencja Żeglugi Powietrznej Warszawa 539
1294 LC Corp Invest XV Sp. z o.o. Projekt 11 S.K. Wrocław 539
1295 Skamex Sp. z o.o. S.K. Łódź 539
1296 Górażdże Kruszywa Sp. z o.o. Chorula 539
1297 Centrum Nowoczesnych Technologii S.A. S.K. Sosnowiec 539
1298 LC Corp Invest XV Sp. z o.o. Projekt 9 S.K. Wrocław 538
1299 PROFIX Sp. z o.o. Warszawa 538
1300 Home Future Group Sp. z o.o. Warszawa 538
1301 Nord Napędy Zakłady Produkcyjne Sp. z o.o. Nowa Sól 537
1302 SEALED AIR POLSKA Sp. z o.o. Ożarów Mazowiecki 536
1303 Ubezpieczenia Rankomat Sp. z o.o. sp.k. Warszawa 536
1304 Dell Products (Poland) Sp. z o.o. Łódź 536
1305 Rosomak S.A. Siemianowice Śląskie 536
1306 Trawena Sp. z o.o. sp.k. Trawniki 536
1307 Grana Sp. z o.o. Skawina 535
1308 Eurobud Chajewscy sp.j. Starogard Gdański 535
1309 Auto Lellek Group Sp. z o.o. sp.k. Opole 535
1310 Alexandralog PLC09 Sp. z o.o. Warszawa 535
1311 BBK S.A. Kowale 534
1312 CTL MACZKI BÓR S.A. Sosnowiec 534
1313 Klima-Therm Sp. z o.o. Warszawa 534
1314 GSK SERVICES Sp. z o.o. Poznań 534
1315 Boehringer Ingelheim Sp. z o.o. Warszawa 534
1316 Instal Kraków S.A. Kraków 534
1317 Górnośląskie Towarzystwo Lotnicze S.A. Katowice 534
1318 Pago Sp. z o.o. Grodzisk Wielkopolski 533
1319 Davis Poland Sp. z o.o. S.K. Bielsko-Biała 533
1320 KGHM Metraco S.A. Legnica 533
1321 MLP Lublin Sp. z o.o. Pruszków 532
1322 Montex Shipyard Sp. z o.o. sp.k. Gdańsk 532
1323 Alnor – Systemy Wentylacji Sp. z o.o. Warszawa 531
1324 Partner S.A. Bielsko-Biała 531
1325 Garbarnia Szczakowa S.A. Jaworzno 530
1326 Fresenius Medical Care Polska S.A. Poznań 530
1327 Brand Management 2 Sp. z o.o. Toruń 529
1328 Timken-Polska Sp. z o.o. Sosnowiec 529
1329 Ma Polska S.A. Tychy 529
1330 Strauss Cafe Poland Sp. z o.o. Swadzim 528
1331 DHL Parcel Polska Sp. z o.o. Warszawa 528
1332 ORZEŁ BIAŁY S.A. Piekary Śląskie 528
1333 3Shape Poland Sp. z o.o. Szczecin 527
1334 Padma Sp. z o.o. sp.k. Suwałki 526
1335 SUMI AGRO Poland Sp. z o.o. Warszawa 526
1336 Bims Plus FHH Sp. z o.o. Warszawa S.K. Warszawa 526
1337 Spiżarnia Sp. z o.o. S.K. Lublin 526
1338 BAHLSEN Sp. z o.o. Spółka Komandytowa Skawina 526
1339 Konsorcjum Stali S.A. Zawiercie 526
1340 Thule Sp. z o.o. Huta Szklana 525
1341 GAS Storage Poland Sp. z o.o. Dębogórze 525
1342 GROUPE SEB POLSKA Sp. z o.o. Warszawa 525
1343 Instytut Podstawowych Problemów Techniki PAN Warszawa 525
1344 Atrium Dominikańska Sp. z o.o. Warszawa 525
1345 Air Canada S.A. Oddział w Polsce Warszawa 525
1346 EUROSERVICE Zakłady Przemysłu Tłuszczowego w Surochowie Sp. z o.o. Warszawa 525
1347 Robyg Stacja Nowy Ursus Sp. z o.o. Warszawa 525
1348 MAGNAPLAST Sp. z o.o. Lipinki Łużyckie 522
1349 KLP Investment Poland Sp. z o.o. Warszawa 522
1350 Zakłady Produkcyjno-Usługowe Prawda Sp. z o.o. Olecko 521
1351 Termo Organika Sp. z o.o. Kraków 521
1352 Yareal Polska Sp. z o.o. Warszawa 521
1353 Fanuc Polska Sp. z o.o. Wrocław 521
1354 Premium Park 10 Sp. z o.o. S.K. Warszawa 521
1355 DHL GLOBAL FORWARDING Sp. z o.o. Warszawa 519
1356 SIEMASZKO Zakład Budowlany Lesław Siemaszko Szczecin 519
1357 Oktan Brzeski, Grzenkowicz Sp. z o.o. Słupsk 519
1358 Przedsiębiorstwo Budowlano – Melioracyjne Tolos Piotr Walczak i Wspólnicy sp.k. Żory 519
1359 CFE POLSKA Sp. z o.o. Warszawa 519
1360 Lewandpol Łańcut Sp. z o.o. Wysoka 519
1361 IIIT Sp. z o.o. S.K. Warszawa 518
1362 ATI ZKM FORGING Sp. z o.o. Stalowa Wola 518
1363 Lampre Polska Sp. z o.o. Kutno 517
1364 JOHN DEERE POLSKA Sp. z o.o. Tarnowo Podgórne 516
1365 BALEX – METAL Sp. z o.o. Bolszewo 516
1366 Lactalis Polska Sp. z o.o. Warszawa 516
1367 TCL Operations Polska Sp. z o.o. Żyrardów 516
1368 Powszechne Towarzystwo Emerytalne Allianz Polska S.A. Warszawa 516
1369 Skaltex – Kaczmarek, Błaszczyk S.J. Nowe Skalmierzyce 515
1370 Borowskie Kopalnie Granitu i Piaskowca – SKALIMEX Sp. z o.o. S.K. Kostrza 515
1371 GLENCORE POLSKA Sp. z o.o. Gdańsk 515
1372 Leasing Polski Sp. z o.o. Gdańsk 515
1373 MECALUX Sp. z o.o. Gliwice 514
1374 MERCK Sp. z o.o. Warszawa 514
1375 PCC INTERMODAL S.A. Gdynia 513
1376 Mdm Nt Sp. z o.o. Bielsko-Biała 513
1377 11 Bit Studios S.A. Warszawa 513
1378 Nutripol Sp. z o.o. Olsztynek 512
1379 9livesdata Sp. z o.o. Spółka Komandytowa Warszawa 511
1380 Bogucki Folie Sp. z o.o. S.K. Jatne 511
1381 Auto Land Polska S.A. Olsztyn 511
1382 Radaway Sp. z o.o. Jasin 511
1383 Balton Sp. z o.o. Warszawa 511
1384 MIKOMAX Sp. z o.o. Sp.K. Łódź 510
1385 DECORA S.A. Środa Wielkopolska 510
1386 Monting Invest Sp. z o.o. S.K. Warszawa 510
1387 KANWOD Wiesław Tarczyński Węglew 509
1388 Wielkopolskie Przedsiębiorstwo Przemysłu Ziemniaczanego S.A. Luboń 509
1389 Safran Transmission Systems Poland Sp. z o.o. Sędziszów Małopolski 509
1390 Ronson Development SE Warszawa 509
1391 Cortizo Sp. z o.o. Radomsko 509
1392 Developer Pro Sp. z o.o. sp.k. Konin 509
1393 ADM Malbork S.A. Szamotuły 508
1394 Centrum Nowoczesnych Technologii S.A. Sosnowiec 508
1395 Enea Trading Sp. z o.o. Świerże Górne 507
1396 Veolia Term S.A. Warszawa 507
1397 Przedsiębiorstwo Farmaceutyczne LEK-AM Sp. z o.o. Zakroczym 507
1398 Zakład Produkcyjno Usługowo Handlowy JK Miłosz Kiedrowski Bysław 507
1399 Goodmills Polska Sp. z o.o. Stradunia 507
1400 Mondi Szczecin Sp. z o.o. Kliniska Wielkie 506
1401 ATUT RENTAL Sp. z o.o. Warszawa 506
1402 Asseco Data Systems S.A. Gdynia 505
1403 Kramel Invest Sp. z o.o. S.K. Piotrków Trybunalski 505
1404 DEBON Sp. z o.o. Pępowo 505
1405 Bischof + Klein Polska GmbK sp.k. Walce 505
1406 KONE Sp. z o.o. Warszawa 505
1407 Świętokrzyskie Kopalnie Surowców Mineralnych Sp. z o.o. Kielce 505
1408 Steripack Medical Poland Sp. z o.o. Łęg 504
1409 Galadean Sp. z o.o. Warszawa 504
1410 S&T Poland Sp. z o.o. Warszawa 503
1411 DREWBET Grzyb – Kotynia – Rogaczewski S.J. Kłobuck 502
1412 PPH Galfarm Sp. z o.o. Kraków 502
1413 Przedsiębiorstwo Produkcji Ogrodniczej Siechnice Sp. z o.o. Siechnice 502
1414 Pandora Jewelry Cee Sp. z o.o. Warszawa 502
1415 Ernst & Young Sp. z o.o. Business Advisory sp. k. Warszawa 502
1416 Royal Canin Polska Sp. z o.o. Niepołomice 500
1417 Metro Warszawskie Sp. z o.o. Warszawa 500
1418 Zakład Robót Komunikacyjnych DOM w Poznaniu Sp. z o.o. Poznań 499
1419 Dom-Bud M.Szaflarski sp.j. Kraków 498
1420 Circap Sp. z o.o. sp.k. Warszawa 497
1421 Rockbridge Towarzystwo Funduszy Inwestycyjnych S.A. Warszawa 497
1422 Katowicka Specjalna Strefa Ekonomiczna S.A. Katowice 497
1423 Robyg Project Management Sp. z o.o. Warszawa 496
1424 Przedsiębiorstwo ROL-RYŻ Sp. z o.o. Gdynia 495
1425 Pekabex Bet S.A. Poznań 495
1426 Signal Meble Sp. z o.o. sp.k. Ostrowiec Świętokrzyski 495
1427 Griffin Group S.A. Defence sp.k. Warszawa 494
1428 Natur Produkt Pharma Sp. z o.o. Ostrów Mazowiecka 494
1429 Bylina Sp. z o.o. Warszawa 492
1430 BMZ Poland Sp. z o.o. Gliwice 492
1431 Nordzucker Polska S.A. Opalenica 492
1432 Panattoni Construction Europe Sp. z o.o. Warszawa 491
1433 BACKER OBR Sp. z o.o. Pyrzyce 491
1434 Politechnika Lubelska Lublin 491
1435 Tasomix Sp. z o.o. Biskupice Ołoboczne 490
1436 Foodcare Sp. z o.o. Zabierzów 490
1437 Minova Ekochem S.A. Siemianowice Śląskie 490
1438 Meble Marzenie Węgłowski i Stryjakiewicz sp.j. Opatów 489
1439 Berlin – Chemie Menarini Polska Sp. z o.o. Warszawa 489
1440 SCHINDLER POLSKA Sp. z o.o. Warszawa 488
1441 SPOŁEM Warszawska Spółdzielnia Spożywców Śródmieście Warszawa 488
1442 Aliplast Extrusion Sp. z o.o. Lublin 488
1443 Wentworth Tech Sp. z o.o. Poniatowa 488
1444 Piekarnie Lubaszka Sp. z o.o. Warszawa 487
1445 TECHLAND Sp. z o.o. Ostrów Wielkopolski 487
1446 Sieć Badawcza Łukasiewicz-Instytut Lotnictwa Warszawa 486
1447 Kopalnie Surowców Skalnych w Bartnicy Sp. z o.o. Bartnica 486
1448 Danfoss Poland Sp. z o.o. Grodzisk Mazowiecki 486
1449 SAF HOLLAND POLSKA Sp. z o.o. Piła 485
1450 Politechnika Łódzka Łódź 485
1451 Tama Polska Sp. z o.o. Sieradz 485
1452 Sokpol Sp. z o.o. Myszków 485
1453 PRIME CAR MANAGEMENT S.A. Gdańsk 485
1454 Przedsiębiorstwo Produkcyjne UNIBUD Sp. z o.o. Wielki Klincz 485
1455 Bamet Paweł Babraj Wielka Wieś 485
1456 JANMAR CENTRUM Sp. z o.o. S.K. Trzcinica 484
1457 Trumpf Polska Sp. z o.o. Spółka Komandytowa Warszawa 483
1458 Okręgowa Spółdzielnia Mleczarska w Piątnicy Piątnica Poduchowna 482
1459 PRT Radomsko Sp. z o.o. Radomsko 481
1460 MM Packaging Polska Sp. z o.o. Bydgoszcz 481
1461 FM Polska Sp. z o.o. Mszczonów 480
1462 Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe Nik-Pol Sp. z o.o. Ruda Śląska 480
1463 DOW POLSKA Sp. z o.o. Warszawa 479
1464 Atlas Ward Polska Sp. z o.o. Wrocław 479
1465 Kraus Folie sp.j. Kalisz 479
1466 Ibm Polska Business Services Sp. z o.o. Warszawa 478
1467 SKF Polska S.A. Poznań 478
1468 Bmi Braas Sp. z o.o. Opole 477
1469 Leoni Kabel Polska Sp. z o.o. Wierzbice 477
1470 Hilding Anders Polska Sp. z o.o. Murowana Goślina 477
1471 Etos S.A. Gdańsk 476
1472 Woodward Poland Sp. z o.o. Niepołomice 476
1473 Wrocławska Akademia Kulinarna Sp. z o.o. sp.k. Wrocław 476
1474 Kiepurex sp.j. A.,P.,P.Kiepurowie Wapiennik 476
1475 Przedsiębiorstwo Przemysłu Spożywczego PEPEES S.A. Łomża 475
1476 Browar Dojlidy S.A. Białystok 475
1477 Moje Bambino Sp. z o.o. sp.k. Łódź 475
1478 Viacon Sp. z o.o. Rydzyna 474
1479 KRKA – POLSKA Sp. z o.o. Warszawa 474
1480 CERI International Sp. z o.o. Łódź 474
1481 POLMOTORS Sp. z o.o. Mazańcowice 473
1482 Epp Retail M1 Radom Sp. z o.o. Warszawa 473
1483 AQ Wiring Systems Sp. z o.o. Łódź 473
1484 Cognor Holding S.A. Poraj 472
1485 VICTAULIC POLSKA Sp. z o.o. Drezdenko 472
1486 YRK Sp. z o.o. S.K.A. Brody 472
1487 Ochnik S.A. Garwolin 472
1488 Arctic Paper Kostrzyn S.A. Kostrzyn nad Odrą 472
1489 Jadar Sp. z o.o. Radom 472
1490 Selena Industrial Technologies Sp. z o.o. Dzierżoniów 471
1491 Folplast Sp. z o.o. S.K. Kościan 471
1492 Brown Brothers Harriman Poland Sp. z o.o. Kraków 471
1493 Wika Polska Sp. z o.o. Sgf S.K. Włocławek 471
1494 AS 24 POLSKA Sp. z o.o. Warszawa 471
1495 DROBIMEX Sp. z o.o. Szczecin 471
1496 ALKAT Sp. z o.o. Kraków 471
1497 KROSS S.A. Przasnysz 470
1498 WAGO ELWAG Sp. z o.o. Wrocław 470
1499 Adr Polska S.A. Zagórz 470
1500 Polski Holding Hotelowy Sp. z o.o. Warszawa 470
1501 Algeco Polska Sp. z o.o. Gdańsk 469
1502 Dijo Holding S.A. Zabrodzie 468
1503 ELEKTRO-KLIM Przemysław Wawrzyńczyk Strumiany 468
1504 Voxel S.A. Kraków 468
1505 CH Wrocław Sp. z o.o. Warszawa 468
1506 Nesperta Sp. z o.o. Poznań 468
1507 DAN CAKE Polonia Sp. z o.o. Chrzanów 467
1508 BIMS PLUS FHH Sp. z o.o. Dolny Śląsk S.K. Stanowice 467
1509 GOLPASZ S.A. Golub-Dobrzyń 467
1510 Solbet Lubartów S.A. Lubartów 466
1511 Soudal Manufacturing Sp. z o.o. Pionki 465
1512 British Automotive Holding S.A. Warszawa 465
1513 Zakład Produkcyjno-Handlowo-Usługowy INEX Sp. z o.o. Inwałd 465
1514 Krakowskie Zakłady Automatyki S.A. Kraków 465
1515 Fabet – Konstrukcje Sp. z o.o. Kielce 465
1516 Baker Mckenzie Krzyżowski i Wspólnicy sp.k. Warszawa 464
1517 Autoneum Poland Sp. z o.o. Katowice 464
1518 Dorum S.A. Lublin 464
1519 Uniwersytet Przyrodniczy w Lublinie Lublin 463
1520 BIZON INT Sp. z o.o. Tomice 463
1521 Wardyński i Wspólnicy Spółka Komandytowa Warszawa 463
1522 LEIBER – POLAND Sp. z o.o. Ruda Śląska 463
1523 Okręgowa Spółdzielnia Mleczarska w Bieruniu Bieruń 462
1524 Kapsch Telematic Services Sp. z o.o. Warszawa 462
1525 Bowa International Sp. z o.o. Spółka Komandytowa Złotkowo 462
1526 Akomex Sp. z o.o. Starogard Gdański 461
1527 MYLAN EPD Sp. z o.o. Warszawa 460
1528 ITALMETAL Sp. z o.o. Łęg 460
1529 Nowel Sp. z o.o. Legionowo 460
1530 AMI Sp. z o.o. S.K. Mikstat 460
1531 Wtórpol Sp. z o.o. Skarżysko-Kamienna 459
1532 G.EN. GAZ ENERGIA Sp. z o.o. Tarnowo Podgórne 459
1533 Real – Construct Sp. z o.o. Kraków 459
1534 Polstar Holding Sp. z o.o. Spółka Komandytowa Koszalin 459
1535 Sew-Eurodrive Polska Sp. z o.o. Łódź 459
1536 FARM FRITES POLAND S.A. Lębork 459
1537 PSG Inwestycje Sp. z o.o. Warszawa 458
1538 Q-Service Sp. z o.o. Cząstków Mazowiecki 458
1539 Optirem Sp. z o.o. I Spółka – Spółka Komandytowa Katowice 458
1540 PROMAG S.A. Poznań 458
1541 Ineos Composites Poland Sp. z o.o. Warszawa 457
1542 Lotos Terminale S.A. Czechowice-Dziedzice 457
1543 Daldehog Poland Sp. z o.o. Sękocin Nowy 457
1544 TAN-VIET International S.A. Łęgowo 457
1545 Pantos Logistics Poland Sp. z o.o. Warszawa 456
1546 Unit4 Polska Sp. z o.o. Wrocław 456
1547 Epp Poznań Żonkil Sp. z o.o. Warszawa 455
1548 Farmacol Serwis S.A. Katowice 455
1549 Infocam Sp. z o.o. Invest S.K. Warszawa 455
1550 Gomez Sp. z o.o. S.K. Poznań 454
1551 Dijo Baking Sp. z o.o. Zabrodzie 454
1552 Malow Sp. z o.o. Suwałki 454
1553 Aegon Powszechne Towarzystwo Emerytalne S.A. Warszawa 453
1554 Cgl Iv Sp. z o.o. sp.k. Warszawa 453
1555 Meblosoft Sp. z o.o. S.K. Krapkowice 453
1556 .Mdd Sp. z o.o. sp.k. Sępólno Krajeńskie 452
1557 PKO Agencja Ubezpieczeniowa Sp. z o.o. Warszawa 452
1558 PROVIDENT POLSKA S.A. Warszawa 451
1559 Dramers S.A. Rabowice 451
1560 Grudzeń Las Sp. z o.o. Grudzeń-Las 451
1561 Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Usługowo-Handlowe Awex Sp. z o.o. Kościuszków 451
1562 CEMEX Polska Sp. z o.o. Warszawa 450
1563 Przedsiębiorstwo Budowlano-Montażowe i Prefabrykacji Betonów Kamal Sp. z o.o. Bydgoszcz 450
1564 2PB4 Sp. z o.o. Warszawa 450
1565 ESSELTE POLSKA Sp. z o.o. Kozienice 449
1566 Borg Automotive Sp. z o.o. Zduńska Wola 449
1567 Djchem Chemicals Poland S.A. Wołomin 449
1568 Optopol Technology Sp. z o.o. Zawiercie 449
1569 Termoizolacja i Antykorozja TERBUD Bogdan Jonkwisz Płock 449
1570 Metro Properties Real Estate Management Sp. z o.o. Warszawa 449
1571 APATOR METRIX S.A. Tczew 448
1572 Marketing Investment Group S.A. Kraków 448
1573 Inkoma Sp. z o.o. Toruń 448
1574 Epp Retail Outlet Park Sp. z o.o. Warszawa 448
1575 Branford Investments Sp. z o.o. Poznań 448
1576 Adient Poland Sp. z o.o. Świebodzin 448
1577 KAPICA Sp. z o.o. S.K. Zawadzkie 447
1578 BERICAP POLSKA Sp. z o.o. Warszawa 447
1579 Maldrobud Sp. z o.o. S.K. Myślibórz 447
1580 X-Kom Sp. z o.o. Częstochowa 447
1581 FEERUM S.A. Chojnów 447
1582 Epp Retail Galeria Amber Sp. z o.o. Warszawa 447
1583 Shin Sung Engineering Co., Ltd. Oddział w Polsce Wrocław 446
1584 Marpol S.A. Ignatki 446
1585 Netbox Pl Sp. z o.o. Czachorowo 446
1586 Komplet Polska Sp. z o.o. Tarnowo Podgórne 446
1587 CBRE Sp. z o.o. Warszawa 446
1588 SOLID SECURITY Sp. z o.o. Warszawa 446
1589 Kino Świat Sp. z o.o. Warszawa 446
1590 Polpharma Biuro Handlowe Sp. z o.o. Warszawa 445
1591 Politechnika Częstochowska Częstochowa 445
1592 FESTO Sp. z o.o. Janki 445
1593 Trepko S.A. Gniezno 444
1594 Remmers Polska Sp. z o.o. Tarnowo Podgórne 443
1595 Marka Sokołów Service Sp. z o.o. Sp.k. Sokołów Podlaski 443
1596 NIJHOF – WASSINK Sp. z o.o. Kutno 443
1597 GTS Poland Sp. z o.o. Warszawa 442
1598 Proekspert Sp. z o.o. Warszawa 442
1599 Bieszczadzki Park Narodowy z Siedzibą w Ustrzykach Górnych Ustrzyki Górne 442
1600 SLOVNAFT – POLSKA S.A. Kraków 442
1601 Katowicka Infrastruktura Wodociągowo-Kanalizacyjna Sp. z o.o. Katowice 441
1602 Kmr Majchrzak sp.j. Gostynin 441
1603 Tyco Electronics Polska Sp. z o.o. Warszawa 441
1604 OTCF S.A. Wieliczka 441
1605 PEKAO Faktoring Sp. z o.o. Lublin 441
1606 Chroma Sp. z o.o. S.K. Żary 440
1607 Park Handlowy Rzeszów Studio CTP 1 Sp. z o.o. sp.k. Rzeszów 440
1608 Hurtownia Motoryzacyjna Gordon Sp. z o.o. Zamość 439
1609 ALSTAL Grupa Budowlana Sp. z o.o. S.K. Bydgoszcz 438
1610 Oponeo.pl S.A. Bydgoszcz 438
1611 Marsa Park II Sp. z o.o. S.K. Warszawa 438
1612 ZSRG Sp. z o.o. Żory 438
1613 WESTPOL – TEEUWISSEN Sp. z o.o. Rzeczenica 438
1614 DLF Sp. z o.o. Gdynia 437
1615 Sante A.Kowalski sp.j. Warszawa 437
1616 PILKINGTON IGP Sp. z o.o. Sandomierz 437
1617 The British School Sp. z o.o. Warszawa 437
1618 Promedica Care Sp. z o.o. Warszawa 437
1619 Markrol Sp. z o.o. Wrocław 436
1620 ETO Magnetic Sp. z o.o. Wrocław 436
1621 Trelleborg Sealing Solutions Polska Sp. z o.o. Warszawa 436
1622 Pratt & Whitney Tubes Sp. z o.o. Niepołomice 436
1623 Przedsiębiorstwo Drogowo Mostowe Maksbud Sp. z o.o. Bielsk Podlaski 436
1624 Joysonquin Automotive Systems Polska Sp. z o.o. Wałbrzych 436
1625 Medos Sp. z o.o. sp.k. Chełmno 436
1626 Clip Logistyka Sp. z o.o. Jasin 435
1627 GD2 Sp. z o.o. Wólka Kosowska 435
1628 Toyota Boshoku Poland Sp. z o.o. Nowogrodziec 435
1629 S.A. Odlewnie Polskie Starachowice 434
1630 Phn 3 Sp. z o.o. Warszawa 434
1631 Tata Consultancy Services Limited S.A. Oddział w Polsce Warszawa 434
1632 Vorwerk Polska Sp. z o.o. sp.k. Wrocław 434
1633 ERGIS S.A. Warszawa 434
1634 DAF TRUCKS POLSKA Sp. z o.o. Warszawa 432
1635 NIBE – BIAWAR Sp. z o.o. Białystok 432
1636 Eniq Sp. z o.o. Katowice 432
1637 Green Factory Sp. z o.o. Zdunowo 431
1638 Keila Investments Sp. z o.o. Poznań 431
1639 Bos Automotive Products Polska Sp. z o.o. Tychy 431
1640 BECKER FARBY PRZEMYSŁOWE Sp. z o.o. Tarnów 431
1641 Świat Zdrowia S.A. Toruń 431
1642 PPH Temar Sp. z o.o. sp.k. Katowice 431
1643 C.L.A. – Invest Sp. z o.o. Wrocław 430
1644 DAGMA Sp. z o.o. Katowice 430
1645 PAN Instytut Biologii Doświadczalnej im. Marcelego Nenckiego Warszawa 430
1646 Rolnicza Spółdzielnia Produkcyjna Nowość Jezuicka Struga 430
1647 NOVO TECH Sp. z o.o. Kostrzyn nad Odrą 429
1648 LC Corp Invest XV Sp. z o.o. Projekt 10 S.K. Wrocław 429
1649 NFM Production Sp. z o.o. Lębork 429
1650 LEAR CORPORATION POLAND II Sp. z o.o. Tychy 429
1651 HYDROSOLAR Sp. z o.o. MAŁOPOLSKA S.K. Modlniczka 428
1652 Semeko Budownictwo Sp. z o.o. Gdynia 428
1653 Gk Robyg Sp. z o.o. Warszawa 428
1654 EKO-MYŚL Sp. z o.o. Dalsze 428
1655 Celon Pharma S.A. Kiełpin 428
1656 Efficient Insurance Solutions Sp. z o.o. Sopot 427
1657 Igt Poland Sp. z o.o. Warszawa 427
1658 Medicalgorithmics S.A. Warszawa 427
1659 FIEGE Sp. z o.o. Warszawa 427
1660 Orlen Aviation Sp. z o.o. Warszawa 427
1661 Trans.Eu Group S.A. Wysoka 427
1662 Carry Sp. z o.o. Poznań 427
1663 Serwis Kop Sp. z o.o. sp.k. Rzeszów 427
1664 EPP Retail – Galeria Solna Sp. z o.o. Warszawa 426
1665 Unilink S.A. Warszawa 426
1666 JAS – FBG S.A. Katowice 426
1667 Elbud Sp. z o.o. Kraków 426
1668 BADER POLSKA Sp. z o.o. Bolesławiec 426
1669 BECKER – WARKOP Sp. z o.o. Świerklany 426
1670 Caterpillar Poland Sp. z o.o. Janów Lubelski 426
1671 Fabryka Styropianu ARBET Bartosik, Czernicki, Funke, Kuncer, Muzyczuk S.J. Koszalin 425
1672 Zoeller Tech Sp. z o.o. Rekowo Górne 424
1673 Olczyk Sp. z o.o. Lokum 6 sp.k. Wrocław 424
1674 Bemo Motors Sp. z o.o. Poznań 424
1675 Gospodarstwo Rybackie Gosławice Sp. z o.o. Konin 424
1676 Aviva Investors Poland Towarzystwo Funduszy Inwestycyjnych S.A. Warszawa 423
1677 Classen Floor Systems Sp. z o.o. Zwonowice 423
1678 Telmex Sp. z o.o. Białystok 423
1679 Metro Logistics Polska Sp. z o.o. i Spółka sp.k. Warszawa 422
1680 P P H U Specjał Sp. z o.o. Warszawa 422
1681 Wytwórnia Opakowań Blaszanych Beczkopol Sp. z o.o. Łasin 422
1682 KARCHER Sp. z o.o. Kraków 422
1683 Przedsiębiorstwo Projektowania i Realizacji Inwestycji Arkady Sp. z o.o. Inowrocław 421
1684 Azan Sp. z o.o. S.K. Radom 421
1685 Kolporter Sp. z o.o. Kielce 421
1686 Zignago Vetro Polska S.A. Trąbki 421
1687 Rail-Mil Sp. z o.o. sp.k. Warszawa 421
1688 Raben Transport Sp. z o.o. Gądki 421
1689 NITRO – CHEM S.A. Zakłady Chemiczne Bydgoszcz 421
1690 Gfi Poland Sp. z o.o. Warszawa 421
1691 MILAREX Sp. z o.o. Słupsk 420
1692 Wokas S.A. Łosice 420
1693 Empik S.A. Warszawa 419
1694 Orp Sp. z o.o. Brody 419
1695 Multilayer Pipe Company Sp. z o.o. Strzelin 418
1696 P.P-U-H. Perfexim Ltd Sp. z o.o. Sp.K. Poznań 418
1697 Uniwersytet Humanistyczno Przyrodniczy Jana Kochanowskiego Kielce 418
1698 N&N Nadratowski sp.j. Bielsk 418
1699 MARMA POLSKIE FOLIE Sp. z o.o. Warszawa 417
1700 Formaster S.A. Kielce 417
1701 Jelcz Sp. z o.o. Jelcz-Laskowice 417
1702 Cambil Sp. z o.o. Warszawa 417
1703 MaXgear Sp. z o.o. Spółka Komandytowa Bieruń 416
1704 Marvipol Development Riviera Park Sp. z o.o. Warszawa 416
1705 Jbg-2 Sp. z o.o. Warszowice 415
1706 EcoWipes EWS Sp. z o.o. S.J. Warszawa 415
1707 LUMAG Sp. z o.o. Budzyń 414
1708 Frozen District Sp. z o.o. Kraków 414
1709 Aquila Września Sp. z o.o. Września 414
1710 Prefabet Osława Dąbrowa S.A. Osława-Dąbrowa 414
1711 Atrium Copernicus Sp. z o.o. Warszawa 414
1712 Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe TRANS – KOL Zenon Sobczak Koło 413
1713 RYWAL-RHC Sp. z o.o. Warszawa 413
1714 MILLENNIUM Towarzystwo Funduszy Inwestycyjnych S.A. Warszawa 413
1715 AWENTA E. W. A. Chomka S.J. Stojadła 412
1716 Mostostal Zabrze S.A. Gliwice 412
1717 Ursa Park Smart City Sp. z o.o. sp.k. Warszawa 412
1718 WPC 17 Green Sp. z o.o. Warszawa 412
1719 Cd Cargo Poland Sp. z o.o. Warszawa 411
1720 Marvipol Tm Sp. z o.o. Warszawa 411
1721 Cervia Sp. z o.o. S.K. Warszawa 411
1722 Jokey Poland Sp. z o.o. Kędzierzyn-Koźle 410
1723 Tatra Spring Polska Sp. z o.o. Miętne 410
1724 Autobast Sp. z o.o. S.K. Maków Podhalański 410
1725 Sobik Zakład Produkcyjny Sp. z o.o. S.K. Bielsko-Biała 410
1726 Haerter Technika Wytłaczania Sp. z o.o. Spółka Komandytowa Legnica 410
1727 Przedsiębiorstwo Produkcyjno Handlowe Musli Klex Sp. z o.o. Kielce 410
1728 Roche Diagnostics Polska Sp. z o.o. Warszawa 410
1729 Markbud Przedsiębiorstwo Remontowe Usługi-Handel Sp. z o.o. Dąbrowa Górnicza 410
1730 CEMET S.A. Warszawa 409
1731 Toyota Leasing Polska Sp. z o.o. Warszawa 409
1732 Arrow ECS Sp. z o.o. Kraków 409
1733 Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej MEDIQ Legionowo 409
1734 VERACOMP S.A. Kraków 408
1735 BOSCH REXROTH Sp. z o.o. Wrocław 408
1736 Motorola Solutions Systems Polska Sp. z o.o. Kraków 408
1737 Equinix (Poland) Sp. z o.o. Warszawa 408
1738 Przedsiębiorstwo Handlowo Produkcyjne Przemysław Olejnik Kamieniec 408
1739 Calobra Investments Sp. z o.o. Warszawa 408
1740 Geberit Ozorków Sp. z o.o. Ozorków 408
1741 Seris Konsalnet Holding S.A. Warszawa 408
1742 Suez Jantra Sp. z o.o. Szczecin 407
1743 Wepa Piechowice Sp. z o.o. Piechowice 407
1744 Zakład Usługowo-Produkcyjny Emiter sp.j. Stanisław Bieda, Piotr Lis Limanowa 407
1745 KOSMEPOL Sp. z o.o. Kanie 407
1746 JAKON Sp. z o.o. Tarnowo Podgórne 407
1747 Cejs Sp. z o.o. sp.k. Wrocław 407
1748 Farutex Sp. z o.o. Szczecin 407
1749 GD Poland International Sp. z o.o. Wólka Kosowska 406
1750 Initiative Media Warszawa Sp. z o.o. Warszawa 406
1751 Przedsiębiorstwo Budowlane Ambit Sp. z o.o. Leszno 405
1752 ENDRESS + HAUSER POLSKA Sp. z o.o. Wrocław 405
1753 Eko-Region Sp. z o.o. Bełchatów 405
1754 Multi Packaging Solutions Bialystok Sp. z o.o. Zaścianki 404
1755 Kaczkan Zakład Produkcji Drzewnej Józef Kaczkan sp.j. Klonowy Dwór 404
1756 Robyg Mokotów Investment Sp. z o.o. Warszawa 403
1757 Budlex Sp. z o.o. Warszawa 403
1758 Sanbet Nieruchomości Sp. z o.o. Sp.K. Ślęza 403
1759 Tanquid Polska Sp. z o.o. Radzionków 402
1760 F & F Filipowski sp.j. Pabianice 402
1761 Centrum Medyczne Ujastek Sp. z o.o. Kraków 402
1762 Atal Construction Sp. z o.o. Cieszyn 402
1763 Newag IP Management Sp. z o.o. Nowy Sącz 402
1764 Ciech Pianki Sp. z o.o. Bydgoszcz 402
1765 Canpol Sp. z o.o. Warszawa 402
1766 Suszarnia Warzyw Jaworski S.A. S.K. Bramki 401
1767 Flügger Poland Sp. z o.o. Gdańsk 401
1768 Mckinsey & Company Polska Sp. z o.o. Service Partnership sp.k. w likwidacji Warszawa 401
1769 Credit Agricole Service Sp. z o.o. Wrocław 400
1770 Epp Retail M1 Łódź Sp. z o.o. Warszawa 400
1771 Szkoła Główna Handlowa w Warszawie Warszawa 400
1772 Mazowiecki Szpital Onkologiczny Sp. z o.o. Warszawa 400
1773 Wytwórnia Podkładów Strunobetonowych S.A. Mirosław 400
1774 PRO – Nord 2 Sp. z o.o. S.K. Kołobrzeg 399
1775 JGH Sp. z o.o. sp.k. Nowy Sącz 399
1776 BAUMIT Sp. z o.o. Wrocław 399
1777 IS – POLSKA Sp. z o.o. Jawor 399
1778 Hemarpol Trade Sp. z o.o. sp.k. Katowice 399
1779 EKO-VIT Sp. z o.o. Łódź 398
1780 Smulders Groep Poland Sp. z o.o. Żary 398
1781 Tern Estate Sp. z o.o. sp.k. Warszawa 398
1782 Austria Juice Poland Sp. z o.o. Chełm 398
1783 Nazwa.Pl Sp. z o.o. Kraków 398
1784 Polskie Zakłady Zbożowe Lubella Gmw Sp. z o.o. sp.k. Lublin 398
1785 H.B.Crab sp.j., Stacja Paliw Zając Adam, Bąk Paweł, Piestrak Krzysztof Rybnik 398
1786 Finnair S.A. Oddział w Polsce Warszawa 397
1787 Continental Opony Polska Sp. z o.o. Warszawa 397
1788 Mahle Behr Ostrów Wielkopolski Sp. z o.o. Ostrów Wielkopolski 397
1789 DOZ S.A. Warszawa 396
1790 PMI SERVICE CENTER EUROPE Sp. z o.o. Kraków 396
1791 Fabryka Kabli Elpar Sp. z o.o. Parczew 396
1792 Pekaes Sp. z o.o. Błonie 396
1793 CBM Polska Sp. z o.o. Jacków 395
1794 Zachodniopomorski Uniwersytet Technologiczny w Szczecinie Szczecin 395
1795 J-Home S.A. Gdańsk 394
1796 SIEGENIA – AUBI Sp. z o.o. Kluczbork 394
1797 ArjoHuntleigh Polska Sp. z o.o. Komorniki 394
1798 Politechnika Rzeszowska im. Ignacego Łukasiewicza Rzeszów 394
1799 Bakalion Sp. z o.o. Warszawa 394
1800 Alba Polska Sp. z o.o. Dąbrowa Górnicza 393
1801 GSM-MOTION Sp. z o.o. S.K. Krzywiń 393
1802 SŁODOWNIA SOUFFLET POLSKA Sp. z o.o. Poznań 393
1803 ZENTIS POLSKA Sp. z o.o. Żelków-Kolonia 392
1804 Przedsiębiorstwo Przemysłu Ziemniaczanego Nowamyl S.A. Łobez 392
1805 Karolinka Property Sp. z o.o. Warszawa 392
1806 VITKOVICE MILMET S.A. Sosnowiec 391
1807 Wodkan-Grzenkowicz Sp. z o.o. Kartuzy 391
1808 Jot-Ł Sp. z o.o. Wrocław 390
1809 KOMPOZYTY Sp. z o.o. Stanowice 390
1810 DE LAGE LANDEN LEASING POLSKA S.A. Warszawa 390
1811 Dobra Forma 2 Sp. z o.o. sp.k. Warszawa 390
1812 DHL Express (Poland) sp. z o.o. Warszawa 390
1813 Dacpol Sp. z o.o. Piaseczno 390
1814 Louis Vuitton Polska Sp. z o.o. Warszawa 390
1815 IVECO POLAND Sp. z o.o. Warszawa 389
1816 Splast Sp. z o.o. Krosno 389
1817 Budokrusz S.A. Odrano-Wola 389
1818 Astromal Sp. z o.o. sp.k. Wilkowice 389
1819 AKZO Nobel Car Refinishes Polska Sp. z o.o. Warszawa 389
1820 Pergranso Sp. z o.o. Warszawa 389
1821 Skat Transport Sp. z o.o. sp.k. Gdańsk 389
1822 Auto-Boss Sp. z o.o. S.K. Bielsko-Biała 388
1823 Walbet A.D.K. Walkowiak sp.j. Miejska Górka 388
1824 Przedsiębiorstwo Rolne Dobrol Sp. z o.o. Doba 388
1825 TOP FARMS Głubczyce Sp. z o.o. Głubczyce 387
1826 Lotos Biopaliwa Sp. z o.o. Czechowice-Dziedzice 387
1827 Przedsiębiorstwo Przemysłowo-Handlowe Standard Sp. z o.o. Lublin 387
1828 Grupa Familijna Sp. z o.o. sp.k. Kuźnica Czeszycka 387
1829 PROMONT Przedsiębiorstwo Produkcyjno – Montażowe Budownictwa Tychy 387
1830 3M POLAND Sp. z o.o. Kajetany 386
1831 SUPER MARKET RAJSKI S.J. Nowy Targ 386
1832 Lilen Sp. z o.o. Czaniec 386
1833 Przedsiębiorstwo Usług Komunalnych Empol Sp. z o.o. Tylmanowa 386
1834 Ronson IS Sp. z o.o. sp.k. Warszawa 386
1835 JOST Polska Sp. z o.o. Nowa Sól 386
1836 CCC Factory Sp. z o.o. Polkowice 386
1837 Stalco Sp. z o.o. S.K.A. Skawina 386
1838 Energa Oświetlenie Sp. z o.o. Sopot 385
1839 CIECH Vitrosilicon S.A. Iłowa 384
1840 Przeds. Produkcji Kruszywa i Usług Geologicznych KRUSZGEO S.A. Rzeszów 384
1841 TN Polska Sp. z o.o. Kraśnik 384
1842 Stolarz Lempert S.K. Baranów 384
1843 INFOCAM Sp. z o.o. S.K. Warszawa 384
1844 BAKOMA Sp. z o.o. Warszawa 384
1845 Przedsiębiorstwo Usług Specjalistycznych TERMATEX Sp. z o.o. Suchedniów 384
1846 OSIEDLE MŁODYCH Spółdzielnia Mieszkaniowa Poznań 384
1847 Przedsiębiorstwo Produkcji Farmaceutycznej HASCO – LEK S.A. Wrocław 383
1848 Przedsiębiorstwo Techniczno-Handlowe Certech Jan Kuca, Jerzy Motyka sp.j. Niedomice 383
1849 Wyrób Wędlin Tradycyjnych WOLAREK B. Wolarek, W. Wolarek S.J. Nowa Wieś Szlachecka 383
1850 Robyg Wola Investment 2 Sp. z o.o. Warszawa 383
1851 SE Bordnetze Polska Sp. z o.o. Gorzów Wielkopolski 383
1852 PKP Cargo Service Sp. z o.o. Warszawa 383
1853 Paneltech Sp. z o.o. Chorzów 382
1854 P3 Piotrków Park Sp. z o.o. Warszawa 381
1855 Performance Media Sp. z o.o. sp.k. Warszawa 381
1856 Carsed Sp. z o.o. S.K. Siedlce 381
1857 Hymon Sp. z o.o. Tarnów 381
1858 Odlewnia Żeliwa Lisie Kąty Sławomir i Bogusław Mioduszewscy – S.J. Lisie Kąty 381
1859 Knauf Bauprodukte Polska Sp. z o.o. Rogowiec 381
1860 Lamintex Sp. z o.o. Nowy Sącz 381
1861 Leca Polska Sp. z o.o. Gniew 380
1862 Trimco Sp. z o.o. S.K. Marianki 380
1863 Mckeen-Beef Sh Sp. z o.o. Linne 380
1864 Novar Sp. z o.o. Elbląg 380
1865 STORCK Sp. z o.o. Warszawa 380
1866 Dantex Sp. z o.o. Rondo Wiatraczna S.K. Warszawa 380
1867 Fresenius Nephrocare Polska Sp. z o.o. Poznań 379
1868 4kraft Sp. z o.o. Poznań 379
1869 Daicel Safety Systems Europe Sp. z o.o. Żarów 379
1870 EOS KSI Polska Sp. z o.o. Warszawa 379
1871 Polskie Zakłady Zbożowe Sp. z o.o. Wałcz 379
1872 Wrocławskie Centrum Inwestycyjne Sp. z o.o. S.K.A. Wrocław 378
1873 ABM Greiffenberger Polska Sp. z o.o. Lublin 378
1874 Netguru S.A. Poznań 378
1875 Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowe Meliorex Sp. z o.o. Szkocja 378
1876 DOMAR Kazimierz Domaracki Tatów 377
1877 Berotu Sp. z o.o. Glinno 377
1878 Pazim Sp. z o.o. Szczecin 377
1879 Welcome Airport Services Sp. z o.o. Warszawa 376
1880 AJS Parts Sp. z o.o. Spółka Komandytowa Warszawa 376
1881 Ardagh Metal Beverage Poland Sp. z o.o. Warszawa 376
1882 Bartlet Asset Management Poland Sp. z o.o. Warszawa 376
1883 Wtw Services Sp. z o.o. Warszawa 375
1884 Rest – D Gastrox Sp. z o.o. sp.k. Poznań 374
1885 Nefrolux Lucjan Sobieraj,Wojciech Kamiński sp.j. Siemianowice Śląskie 374
1886 Chemet S.A. Tarnowskie Góry 374
1887 IT Card Centrum Technologii Płatniczych S.A. Warszawa 374
1888 Mondi Bags Mielec Sp. z o.o. Mielec 373
1889 Ryszard Wójcik Prywatne Biuro Podróży Sindbad Opole 372
1890 SUN CHEMICAL Sp. z o.o. Marki 372
1891 Arcelormittal Syców Sp. z o.o. Wioska 372
1892 Bostik Sp. z o.o. Sady 371
1893 Oleofarm Sp. z o.o. Wrocław 371
1894 ZAP Sznajder Batterien S.A. Piastów 371
1895 T.B. Fruit Polska Sp. z o.o. S.K.A. Dwikozy 371
1896 Neptune Annopol Sp. z o.o. Warszawa 370
1897 Tieto Poland Sp. z o.o. Szczecin 370
1898 Bagpak Polska Sp. z o.o. Warszawa 370
1899 Johnson Matthey Battery Systems Sp. z o.o. Gliwice 370
1900 Volvo Maszyny Budowlane Polska Sp. z o.o. Młochów 370
1901 Krakowskie Zakłady Ekspolatacji Kruszywa S.A. Kraków 370
1902 Hoya Lens Poland Sp. z o.o. Warszawa 370
1903 Marelli Aftermarket Poland Sp. z o.o. Katowice 369
1904 Forte Brand Sp. z o.o. Ostrów Mazowiecka 369
1905 Ukraine International Airlines (Prywatna S.A.) Oddział w Polsce Warszawa 369
1906 Suzuki Motor Poland Sp. z o.o. Warszawa 369
1907 Ochrona Juwentus-Bis Sp. z o.o. S.K. Warszawa 369
1908 Grupa Radiowa Agory Sp. z o.o. Warszawa 369
1909 Instytut Badań i Rozwoju Motoryzacji Bosmal Sp. z o.o. Bielsko-Biała 369
1910 Polmostrów Sp. z o.o. Wysocko Wielkie 369
1911 Polmos Bielsko-Biała S.A. Bielsko-Biała 368
1912 Galicja Tomaszek Sp. z o.o. Łańcut 368
1913 CA Immo Warsaw Spire B Sp. z o.o. Warszawa 368
1914 Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji Sp. z o.o. Gdynia 368
1915 FSMNW Poznań Sp. z o.o. Warszawa 368
1916 DELL Sp. z o.o. Warszawa 367
1917 Bridgestone Europe Nv/Sa S.A. Oddziałw Polsce Warszawa 367
1918 INDYKPOL S.A. Olsztyn 367
1919 Vandemoortele Bakery Products Polska Sp. z o.o. Łódź 367
1920 REZAW-PLAST Ryszard Zawół Zaborów 367
1921 Alexandralog PLC10 Sp. z o.o. Warszawa 367
1922 Rogowski Development Nova Sp. z o.o. Dwójka sp.k. Białystok 367
1923 GTV Poland Sp. z o.o. S.K. Pruszków 366
1924 Fabryka Mebli PIASKI Henryk Kaczorowski Łęka Opatowska 366
1925 Allcon Osiedla Sp. z o.o. Gdynia 366
1926 Polski Bank Komórek Macierzystych S.A. Warszawa 365
1927 AIUT Sp. z o.o. Gliwice 365
1928 Oceanic S.A. Sopot 365
1929 Archicom Nieruchomości 2 Sp. z o.o. Wrocław 365
1930 Polbram Steel Group Sp. z o.o. S.K. Kleszewo 364
1931 Pgm Group Sp. z o.o. sp.k. Grodzisk Mazowiecki 364
1932 DGS Poland Sp. z o.o. Mierzyn 364
1933 ALVENTA S.A. Alwernia 364
1934 PHN SPV 2 Sp. z o.o. Warszawa 364
1935 Okręgowa Spółdzielnia Mleczarska Sierpc 364
1936 Gdańskie Zakłady Nawozów Fosforowych FOSFORY Sp. z o.o. Gdańsk 364
1937 Gorgiel Group Sp. z o.o. sp.k. Karpicko 364
1938 Ruukki Polska Sp. z o.o. Żyrardów 364
1939 Vg-Orth Polska Sp. z o.o. Jaworzno 363
1940 Świeże i Zielone Sp. z o.o. S.K. Kórnik 363
1941 Metalbud Sp. z o.o. Podlas 363
1942 Green Holding Sp. z o.o. Zdunowo 363
1943 E-R2 Sp. z o.o. S.K.A. Suchy Las 362
1944 Interphone Service Sp. z o.o. Mielec 362
1945 Tm Technologie Sp. z o.o. Morawica 362
1946 AB Foods Polska Sp. z o.o. Nowa Sól 362
1947 Cetes Cosmetics Poland Sp. z o.o. Warszawa 361
1948 Geberit Produkcja Sp. z o.o. Koło 361
1949 Huhtamaki Foodservice Poland Sp. z o.o. Czeladź 361
1950 Celtech Sp. z o.o. Poznań 360
1951 CDRL S.A. Pianowo 360
1952 EUROTEL S.A. Gdańsk 360
1953 Aqua S.A. Bielsko-Biała 360
1954 NITROERG S.A. Bieruń 360
1955 Regionalne Centrum Gospodarki Wodno-Ściekowej S.A. Tychy 360
1956 Abb Business Services Sp. z o.o. Warszawa 360
1957 Cegal – Cecylia Gawlik, Kazimierz Gawlik, Artur Gawlik, Marek Gawlik – sp.j. Łódź 360
1958 Nb Polska Sp. z o.o. Gniezno 359
1959 Zakład Budowlano-Remontowy BUDREM Sp. z o.o. S.K. Ostrów Wielkopolski 359
1960 Gtb Invest Sp. z o.o. S.K. Katowice 359
1961 SWPS Uniwersytet Humanistycznospołeczny Warszawa 359
1962 NSK BEARINGS POLSKA S.A. Kielce 359
1963 Dawtona Sp. z o.o. Błonie 359
1964 Nexx Sp. z o.o. sp.k. Goczałkowice-Zdrój 358
1965 Koleje Mazowieckie – Km Sp. z o.o. Warszawa 358
1966 ETravel S.A. Warszawa 358
1967 P.V. PREFABET KLUCZBORK S.A. Kluczbork 358
1968 Hodowla Roślin Smolice Sp. z o.o. – Grupa IHAR Kobylin 358
1969 MIKO PAC Sp. z o.o. Bydgoszcz 358
1970 Cross Bud S.A. Bielsko-Biała 357
1971 Mondi Bags Świecie Sp. z o.o. Świecie 357
1972 TROUW NUTRITION POLSKA Sp. z o.o. Grodzisk Mazowiecki 357
1973 Galtic Investments Sp. z o.o. Poznań 357
1974 Audio Klan Janusz Prządka sp.j. Warszawa 357
1975 PADMA ART Sp. z o.o. S.K. Suwałki 356
1976 ECO-Power Sp. z o.o. Warszawa 356
1977 Bejo Zaden Poland Sp. z o.o. Konotopa 356
1978 MARBET LIPSKO Sp. z o.o. Sp. K. Lipsko 356
1979 Bershka Polska Sp. z o.o. Warszawa 356
1980 Wrocław Industrial Park Sp. z o.o. Warszawa 356
1981 Remax Construct 1 Sp. z o.o. Kraków 356
1982 EL CAB Sp. z o.o. Bolechowo-Osiedle 356
1983 Filipek Sp. z o.o. S.K. Węgrów 356
1984 Integrated Solutions Sp. z o.o. Warszawa 355
1985 Novomatictechnologies Poland Sp. z o.o. Zabierzów 355
1986 Rauch Polska Sp. z o.o. Przeworsk 355
1987 Stradivarius Polska Sp. z o.o. Warszawa 355
1988 NRF POLAND Sp. z o.o. Gdańsk 355
1989 Aforti Holding S.A. Warszawa 355
1990 Gardner Aerospace Nowa Dęba Sp. z o.o. Nowa Dęba 355
1991 Wadoma Sp. z o.o. sp.k. Nowy Sącz 354
1992 Stalmot & Wolmet Sp. z o.o. Nidzica 354
1993 Benefit IP Sp. z o.o. S.K. Warszawa 354
1994 IMPEL S.A. Wrocław 354
1995 BENDA – LUTZ SKAWINA Sp. z o.o. Skawina 354
1996 Thales Dis Polska Sp. z o.o. Tczew 354
1997 DEFOR S.A. Śrem 354
1998 Vervis Sp. z o.o. Włocławek 354
1999 AUTOMET GROUP Sp. z o.o. S.K. Sanok 353
2000 POZ BRUK Sp. z o.o. S.J. Sobota 353
2001 Nap Invest Kredyt Sp. z o.o. Warszawa 353
2002 PATENTUS S.A. Pszczyna 353
2003 Bradas Sp. z o.o. S.K. Olesno 353
2004 DACSA Polska Sp. z o.o. Radomin 352
2005 CHIPITA POLAND Sp. z o.o. Warszawa 352
2006 Omnigena Michał Kochanowski i Wspólnicy sp.j. Święcice 352
2007 Flexipower Group Sp. z o.o. S.K. Kudrowice 352
2008 Toyota Material Handling Polska Sp. z o.o. Jaktorów 352
2009 Międzyzakładowa Spółdzielnia Mieszkaniowa Energetyka Warszawa 352
2010 Maszoński Logistic Sp. z o.o. S.K. Sulęcin 352
2011 Warbud SA., SKE Support Services GmbH Matoc Poland 1 sp.j. Warszawa 351
2012 WKRĘT-MET Sp. z o.o. S.K. Kuźnica Kiedrzyńska 351
2013 SIG Sp. z o.o. Kraków 351
2014 Hager Polo Produkcja Sp. z o.o. Tychy 351
2015 Invado Sp. z o.o. Dzielna 350
2016 AMZ-KUTNO S.A. Kutno 350
2017 IMMOMOK Sp. z o.o. Warszawa 350
2018 Apis Sp. z o.o. Chodecz 349
2019 BEKO S.A. Warszawa 349
2020 Spółdzielnia Mieszkaniowa Wola Warszawa 349
2021 IMI INTERNATIONAL Sp. z o.o. Olkusz 349
2022 Wędlinka Sp. z o.o. S.K. Dobrydział 348
2023 Polmass S.A. Bydgoszcz 348
2024 Starhedge S.A. Warszawa 347
2025 Infrakom Kościan Sp. z o.o. S.K. Kościan 347
2026 Bruss Polska Sp. z o.o. Mrągowo 347
2027 Remondis Szczecin Sp. z o.o. Szczecin 347
2028 UTAL Sp. z o.o. Gruszczyn 347
2029 POLMOR Sp. z o.o. Bytów 346
2030 Laboratorium Kosmetyczne Dr Irena Eris Sp. z o.o. Piaseczno 346
2031 SELENA S.A. Wrocław 346
2032 Zakład Produkcji Folii Efekt Plus Sp. z o.o. Warszawa 346
2033 Dolina Nidy Sp. z o.o. Leszcze 346
2034 Enea Ciepło Sp. z o.o. Białystok 346
2035 Victoria Dom Holding Sp. z o.o. Warszawa 346
2036 Innvigo Sp. z o.o. Warszawa 345
2037 Ndi Sp. z o.o. Sopot 345
2038 Hewalex Sp. z o.o. Spółka Komandytowa Czechowice-Dziedzice 345
2039 POWER-TECH Janusz Marcin Ejma Wałcz 345
2040 Ultimo S.A. Wrocław 345
2041 Austrotherm Sp. z o.o. Oświęcim 345
2042 Epp Retail – Zakopianka Sp. z o.o. Warszawa 345
2043 Arcelormittal Service Group Sp. z o.o. Dąbrowa Górnicza 344
2044 Hodowlano-Rolnicza Spółdzielnia Dawidy w Dawidac H Dawidy 344
2045 Alti Plus S.A. Kraków 344
2046 Salve Sp. z o.o. sp.k. Łódź 344
2047 Epp Retail M1 Zabrze Sp. z o.o. Warszawa 344
2048 Zok Sp. z o.o. Jastrzębie-Zdrój 344
2049 Finco-Stal Serwis Sp. z o.o. sp.k. Nowa Bukówka 344
2050 Budpol Sp. z o.o. Częstochowa 343
2051 Naczepy Pozkrone S.A. sp.k. Poznań 343
2052 Brown Forman Polska Sp. z o.o. Warszawa 343
2053 AP Solano Sp. z o.o. S.K. Krzaki Czaplinkowskie 343
2054 Mercor S.A. Gdańsk 343
2055 Zielona Polana Apus S.A. Spółka Komandytowa Warszawa 342
2056 PODLASIE S.A. Łuków 342
2057 Firma Handlowo-Usługowa Instbud Stanisław Boguta S.J. Nieznanowice 342
2058 ARKEMA Sp. z o.o. Inowrocław 342
2059 KŁOS Sp. z o.o. S.K. Zabrze 342
2060 Epp Retail M1 Częstochowa Sp. z o.o. Warszawa 342
2061 Warszawa Przyokopowa Sp. z o.o. Wrocław 342
2062 M.B.B. Logistics Sp. z o.o. Słubice 342
2063 Cichowlas Polskie Warzywa Jędrzej Cichowlas Staniszewo 342
2064 La-Sad Sp. z o.o. Borzęcin 341
2065 Bims Plus Fhh Sp. z o.o. Poznań sp.k. Poznań 341
2066 Gorzyca Wind Invest Sp. z o.o. Warszawa 341
2067 Cetco-Poland, Cetco Sp. z o.o. Spółka Komandytowo- Akcyjna Szczytno 341
2068 Zakłady Naprawcze Taboru Kolejowego Mińsk Mazowiecki S.A. Mińsk Mazowiecki 341
2069 Elite Partners Logistics 1 Sp. z o.o. Warszawa 341
2070 Duon Dystrybucja Sp. z o.o. Wysogotowo 341
2071 Aplisens S.A. Warszawa 341
2072 Kombinat Rolny Kietrz Sp. z o.o. Kietrz 340
2073 JD Sp. z o.o. sp.k. Opole 340
2074 Danish Farming Consultants Sp. z o.o. Gliwice 340
2075 Cofinco-Poland Sp. z o.o. Katowice 340
2076 BLUE MEDIA S.A. Sopot 340
2077 Greif Poland Sp. z o.o. Rybnik 340
2078 Expander Advisors Sp. z o.o. Warszawa 340
2079 Fogo Sp. z o.o. Wilkowice 340
2080 Norson Sp. z o.o. sp.k. Sarbinowo 339
2081 Verco S .A. Warszawa 339
2082 Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej Szczecin 339
2083 HYDAC Sp. z o.o. Mikołów 339
2084 Hagric Woźniecki Sp. z o.o. S.K. Szczeglin 339
2085 Lightnet Sp. z o.o. Kobiernice 339
2086 Roldrob S.A. Tomaszów Mazowiecki 338
2087 KREISEL Technika Budowlana Sp. z o.o. Poznań 338
2088 Oktan – B i R Brzescy – sp.j. Miechucino 338
2089 Comtegra S.A. Warszawa 338
2090 Furnika Sp. z o.o. S.K. Prudnik 338
2091 Kb Pomorze Sp. z o.o. Gdańsk 338
2092 Alventa Invest Sp. z o.o. Alwernia 337
2093 UPM Service Stanisław Ślaga Tuchów 337
2094 Oponeo Brandhouse Sp. z o.o. Bydgoszcz 337
2095 AGRO – HANDEL Sp. z o.o. Krzywiń 336
2096 Progress XXIII Sp. z o.o. Warszawa 336
2097 Uniwersytet Ekonomiczny we Wrocławiu Wrocław 336
2098 Linde Material Handling Polska Sp. z o.o. Warszawa 336
2099 RAWIBOX S.A. Rawicz 336
2100 Krispol Sp. z o.o. Psary Małe 336
2101 Buglo Place Zabaw Sp. z o.o. S.K. Koszalin 336
2102 Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Autos Sp. z o.o. Solec Kujawski 336
2103 Mastercard Processing S.A. Warszawa 335
2104 Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji Sp. z o.o. Gorzów Wielkopolski 335
2105 Hotel Narvil Sp. z o.o. Serock 335
2106 FERROXCUBE POLSKA Sp. z o.o. Skierniewice 335
2107 Homag Polska Sp. z o.o. Środa Wielkopolska 335
2108 Polinova Polska Sp. z o.o. S.K. Wągrowiec 335
2109 Watis Sp. z o.o. Strzałkowo 335
2110 Rutkowski Development sp.j. Ełk 335
2111 United Beverages S.A. Toruń 334
2112 Wezi – TEC Sp. z o.o. Legnica 334
2113 Novita S.A. Zielona Góra 334
2114 Metrans (Polonia) Sp. z o.o. Warszawa 334
2115 PIPELIFE POLSKA S.A. Kartoszyno 334
2116 Fabryka Armatur SWARZĘDZ Sp. z o.o. Rabowice 333
2117 Biesterfeld Chemia Specjalna Sp. z o.o. Warszawa 333
2118 Dajar Sp. z o.o. Koszalin 333
2119 Akademia Wychowania Fizycznego Józefa Piłsudskiego Warszawa 333
2120 Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Art. Mas Export-Import, Jacek Bińczyk, Wojciech Bińczyk sp.j. Radom 332
2121 Śląski Uniwersytet Medyczny w Katowicach Katowice 332
2122 Bodex Sp. z o.o. S.K. Wrocław 332
2123 IZOSTAL S.A. Kolonowskie 331
2124 Mantezja 3 Sp. z o.o. Warszawa 331
2125 Wkb Wierciński, Kwieciński, Baehr sp.k. Warszawa 331
2126 MULTIFORM Dariusz Krywult Bielsko-Biała 331
2127 STALPROFIL S.A. Dąbrowa Górnicza 331
2128 HCL Poland Sp. z o.o. Kraków 331
2129 Zakład Włókienniczy Biliński Sp.j. Konstantynów Łódzki 331
2130 Konimpex Sp. z o.o. Konin 330
2131 Arctic Navigations Sp. z o.o. Warszawa 330
2132 Somfy Sp. z o.o. Warszawa 330
2133 Impuls-Insurance Polska Sp. z o.o. Warszawa 330
2134 Pomorskie Przedsiębiorstwo Mechaniczno – Torowe Sp. z o.o. Gdańsk 330
2135 FORTUM POWER AND HEAT POLSKA Sp. z o.o. Wrocław 330
2136 Star – Dust Sp. z o.o. Końskie 329
2137 Softwareplant Sp. z o.o. sp.k. Warszawa 329
2138 Panalpina Polska Sp. z o.o. Kraków 329
2139 Cognor S.A. Poraj 329
2140 Neinver Polska Sp. z o.o. Warszawa 329
2141 Hucz Sp. z o.o. sp.k. Boronów 328
2142 Gülermak Sp. z o.o. Warszawa 328
2143 Unimet Sp. z o.o. Rzeszów 328
2144 Echo – Spv 7 Sp. z o.o. Kielce 328
2145 Gm Sprinkler 2 Sp. z o.o. S.K. Warszawa 328
2146 Katolicki Uniwersytet Lubelski Jana Pawła II Lublin 328
2147 ATENDE S.A. Warszawa 328
2148 Firma Handlowo Usługowo Produkcyjna Patucha i Jagiełło sp.j. Jaworzno 328
2149 Arkadiusz Mika Przedsiębiorstwo Usługowo Handlowe DOMAX Boronów 327
2150 Gdynia Container Terminal S.A. Gdynia 327
2151 Bud-Rim Development Sp. z o.o. S.K. Piaseczno 327
2152 Delta Optical Sp. z o.o. sp.k. Nowe Osiny 327
2153 DES Henryk Dowgier Anna Dowgier sp.j. Kraków 327
2154 Stalexport Autostrady S.A. Mysłowice 327
2155 Przedsiębiorstwo Kompletacji i Montażu Systemów Automatyki CARBOAUTOMATYKA S.A. Tychy 327
2156 TEKSID IRON POLAND Sp. z o.o. Skoczów 327
2157 Dako Sp. z o.o. Nowy Sącz 326
2158 CSY S.A. Iława 326
2159 HACON Sp. z o.o. Barlinek 326
2160 Klonex – VCS Sp. z o.o. P U H Opole 326
2161 Vercom S.A. Poznań 326
2162 Bimex-Bollhoff Sp. z o.o. Krzemienica 325
2163 Asteria Holding Sp. z o.o. Warszawa 325
2164 Express Sp. z o.o. sp.k. Kraków 325
2165 Innova Capital Sp. z o.o. sp.k. Warszawa 325
2166 Coko-Werk Polska Sp. z o.o. Łódź 325
2167 HGC Gretna Investments Sp. z o.o. S.J. Warszawa 325
2168 T. Studnicki K. Płeszka Z. Ćwiąkalski J.górski Sp.k. Kraków 325
2169 Vigo System S.A. Ożarów Mazowiecki 325
2170 MULTIVAC Sp. z o.o. Natalin 324
2171 W.A.G. Payment Solutions, A.S. S.A. Oddział w Polsce Warszawa 324
2172 ONTEX POLSKA Sp. z o.o. Radomsko 324
2173 Tekra Sp. z o.o. Gubin 324
2174 Cortland Sp. z o.o. Poznań 324
2175 Constract Export-Import Sp. z o.o. Wałdyki 324
2176 Frapo-Dystrybucja Sp. z o.o. Konin 324
2177 Raczkowski sp.k. Warszawa 323
2178 Wawel Service Sp. z o.o. Bytkowska Park S.K. Kraków 323
2179 Wavin Polska S.A. Buk 323
2180 Aluteam Polska Sp. z o.o. Biała Podlaska 323
2181 SMP POLAND Sp. z o.o. Warszawa 323
2182 Top-Thimm Opakowania Sp. z o.o. Sp.k. Tychy 323
2183 Zakład Poligraficzny Pol – Mak Przemysław Makowiak, Danuta Makowiak sp.j. Przeźmierowo 323
2184 Esa Trucks Polska Sp. z o.o. Komorniki 322
2185 Enea Oświetlenie Sp. z o.o. Szczecin 322
2186 Radzyn Clean Energy Poland Sp. z o.o. Warszawa 322
2187 Elica Group Polska Sp. z o.o. Jelcz-Laskowice 322
2188 Miejskie Przedsiębiorstwo Komunikacyjne S.A. w Krakowie Kraków 322
2189 Przedsiębiorstwo Napraw i Utrzymania Infrastruktury Kolejowej w Krakowie Sp. z o.o. Kraków 322
2190 Przedsiębiorstwo Usług Kolejowych KOLPREM Sp. z o.o. Dąbrowa Górnicza 322
2191 Hama Polska Sp. z o.o. Olsztyn 322
2192 JOINCO POLSKA Sp. z o.o. Warszawa 321
2193 DSV AIR & SEA Sp. z o.o. Duchnice 321
2194 Raben Real Estate Poland Sp. z o.o. Robakowo 321
2195 Przedsiębiorstwo Robót Drogowo-Mostowych Sp. z o.o. Piotrków Trybunalski 321
2196 BARTER S.A. Białystok 321
2197 Louvre Hotels Group Sp. z o.o. Warszawa 321
2198 Przedsiębiorstwo Produkcyjno Handlowo Usługowe Centrum Sp. z o.o. Nowy Sącz 321
2199 Przedsiębiorstwo Dombud Sp. z o.o. w Odolanowie Odolanów 321
2200 Msd Polska Dystrybucja Sp. z o.o. Warszawa 320
2201 Instalbud Janosz Sp. z o.o. Pszczyna 320
2202 BETPOL S.A. Bydgoszcz 320
2203 Agrifirm Polska Sp. z o.o. Szamotuły 320
2204 Dopak Sp. z o.o. Wrocław 320
2205 Żywiec Sprzedaż i Dystrybucja Sp. z o.o. Warszawa 320
2206 Mag – Krak Sp. z o.o. Kraków 319
2207 PROMAT TOP Sp. z o.o. Warszawa 319
2208 Neomedic S.A. Kraków 319
2209 GRUPA TOPEX Sp. z o.o. S.K. Warszawa 319
2210 Scm Sp. z o.o. Warszawa 318
2211 Rawicka Fabryka Wyposażenia Wagonów RAWAG Sp. z o.o. Rawicz 318
2212 KORPORACJA KGL S.A. Mościska 318
2213 Urgent R. Szczęsny, M. Więźniak sp.j. Skępe 318
2214 Track Tec Koltram Sp. z o.o. Warszawa 318
2215 POLYCHEM SYSTEMS Sp. z o.o. Poznań 318
2216 Przedsiębiorstwo Drobiarskie Drobex – Sp. z o.o. Solec Kujawski 317
2217 Radiometer Solutions Sp. z o.o. Stargard 317
2218 Protor Sp. z o.o. S.K. Zabrze 317
2219 Liskowski Piotr Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe TRANSLIS Konin 317
2220 Thale Sp. z o.o. sp.k. Wilimowo 317
2221 Kopalnia Wapienia CZATKOWICE Sp. z o.o. Krzeszowice 317
2222 MELVIT S.A. Warszawa 317
2223 Transition Technologies PSC Sp. z o.o. Łódź 317
2224 Dnv Poland Sp. z o.o. Gdynia 317
2225 CAT POLSKA Sp. z o.o. Warszawa 317
2226 Ludwig Czekolada Sp. z o.o. Skoczów 316
2227 Mak Dom Holding S.A. Stara Iwiczna 316
2228 Zamet-Głowno Sp. z o.o. sp.k. (Dawniej: Zamet-Głowno Adam Pruski, Zdzisław Łuczak sp.j.) Głowno 316
2229 Centrum Wynajmu Nieruchomości 1 S.A. Krotoszyn 316
2230 Eneria Sp. z o.o. Izabelin-Dziekanówek 316
2231 Fabryka Plastików Gliwice Sp. z o.o. Gliwice 316
2232 Geyer & Hosaja Sp. z o.o. Partynia 315
2233 Estee Lauder Poland Sp. z o.o. Warszawa 315
2234 Standard Chartered Global Business Services Sp. z o.o. Warszawa 315
2235 Sandoz Polska Sp. z o.o. Warszawa 315
2236 Arcelormittal Distribution Solutions Poland Sp. z o.o. Katowice 315
2237 VTS Plant Sp. z o.o. Gdańsk 315
2238 CB S.A. Chrząstowice 315
2239 Bidcorp Poland Sp. z o.o. Szczecin 314
2240 Olivia 4 S.A. Gdańsk 314
2241 LUVENA S.A. Luboń 314
2242 Everest Development Sp. z o.o. 2 S.K. Śrem 314
2243 GTC KORONA S.A. Warszawa 313
2244 Mmc Car Poland Sp. z o.o. Warszawa 313
2245 Glatton Sp. z o.o. Łomianki 313
2246 Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Usługowo-Handlowe Gabi-Jerczyńscy sp.j. Piaski 313
2247 Qubus Hotel System S.A. Wrocław 313
2248 KUEHNE+NAGEL Sp. z o.o. Gądki 313
2249 Bawaria Motors Sp. z o.o. Warszawa 313
2250 Neptune Ursus Sp. z o.o. Warszawa 312
2251 Omnicom Media Group Sp. z o.o. Warszawa 312
2252 Inowr Ocławskie Ko Pa Lnie Soli Solino S.A. Inowrocław 312
2253 A2 Route Sp. z o.o. Pruszków 312
2254 MERIDA Sp. z o.o. Wrocław 312
2255 Student Depot Funky Sp. z o.o. Warszawa 312
2256 Park Drobiarski Sp. z o.o. Śmiłowo 312
2257 PRIMULATOR Sp. z o.o. Łódź 311
2258 Zespół Elektrowni Wodnych NIEDZICA S.A. Niedzica 311
2259 Lingaro Sp. z o.o. Warszawa 311
2260 Bud-Hrd Ws-Dic Sp. z o.o. sp.k. Nowa Dęba 311
2261 Centren Sp. z o.o. Warszawa 311
2262 P.U.H. Nobiles 2 S.C. Zawisza Adam, Gorzawska Anna, Czebotar Grzegorz Tychy 311
2263 PAUL HARTMANN POLSKA Sp. z o.o. Pabianice 311
2264 GTC UBP Sp. z o.o. Warszawa 311
2265 Przedsiębiorstwo Usług Wodociągowych HKW Sp. z o.o. Dąbrowa Górnicza 310
2266 Mwh Meble Sp. z o.o. & Co. sp.k. Brody 310
2267 Fanex Sp. z o.o. Radonice 310
2268 Primeore Trading (Polska) Sp. z o.o. Katowice 310
2269 Clinico Medical Sp. z o.o. Błonie 310
2270 Warsaw Trade Tower 2 Sp. z o.o. Warszawa 310
2271 Instytut Chemii Bioorganicznej PAN Poznań 310
2272 WOOD-MIZER INDUSTRIES Sp. z o.o. Koło 310
2273 STALMA S.A. Lublin 310
2274 OMYA Sp. z o.o. Warszawa 310
2275 Proma Poland Sp. z o.o. Tychy 310
2276 ACTIV PACHOLCZYK TOMASZ Wrocław 310
2277 Indyk-Śląsk Sp. z o.o. Wieszowa 309
2278 Teamtechnik Production Technology Sp. z o.o. Skawina 309
2279 Royal Food Production Sp. z o.o. Kopytów 309
2280 JHM Development S.A. Skierniewice 309
2281 Casinos Poland Sp. z o.o. Warszawa 309
2282 Dąbrowska Fabryka Maszyn Elektrycznych DAMEL S.A. Dąbrowa Górnicza 308
2283 SPV Rigoletto Investment Sp. z o.o. Warszawa 308
2284 SAUR NEPTUN GDAŃSK S.A. Gdańsk 308
2285 Kołakowski I Murawski S.J. Grodzisk Mazowiecki 307
2286 High Technology Machines Sp. z o.o. Gliwice 307
2287 Penta Real Estate Sp. z o.o. Warszawa 307
2288 Spc-2 Sp. z o.o. Wysogotowo 307
2289 HERMES Sp. z o.o. Włoszakowice 306
2290 Eolos Polska Sp. z o.o. Warszawa 306
2291 PPH INDYK – MAZURY Sp. z o.o. Spółka Komandytowa Ostróda 306
2292 Rolnicza Spółdzielnia Produkcyjna w Siemianowie w likwidacji Siemianowo 306
2293 MARSH Sp. z o.o. Warszawa 306
2294 Martex Sp. z o.o. Rybnik 306
2295 Pol-Skone Sp. z o.o. Lublin 306
2296 Saz Sp. z o.o. S.K. Rzeszotary 306
2297 Przedsiębiorstwo Robót Budowlanych i Transportowych Cechini Stanisław i Józef Cechini – sp.j. Krynica-Zdrój 306
2298 OCYNKOWNIA ŚLĄSK Sp. z o.o. Chrzanów 305
2299 Przedsiębiorstwo Handlowo Usługowe Węglohut sp.j. Ewa Hoppe-Polak, Grzegorz Polak Rybnik 305
2300 Noble Funds Towarzystwo Funduszy Inwestycyjnych S.A. Warszawa 305
2301 Przedsiębiorstwo Budownictwa Drogowo-Inżynieryjnego S.A. Toruń 305
2302 Drog-Bruk A.P.Szczerek sp.j. Błaszki 305
2303 Marketco Sp. z o.o. Wrocław 305
2304 ASO Mr Sp. z o.o. S.K. Radom 305
2305 ANWIS Sp. z o.o. Włocławek 305
2306 Recordati Polska Sp. z o.o. Warszawa 304
2307 Otp Sp. z o.o. Płock 304
2308 Cronimet Pl sp. z o.o. Kłopot 304
2309 Kancelaria Prawna Raven P. Krupa sp.k. Wrocław 304
2310 Besser Poland Sp. z o.o. Wrocław 304
2311 Facebook Poland Sp. z o.o. Warszawa 304
2312 PHU CORA Adam Sikora Piekary Śląskie 304
2313 Mercer (Polska) Sp. z o.o. Warszawa 303
2314 Gabona Sp. z o.o. S.K. Warszawa 303
2315 Mateco Podesty Ruchome Sp. z o.o. Tychy 303
2316 Invest – Rem Sp. z o.o. Mogilno 303
2317 Bluesoft Sp. z o.o. Warszawa 303
2318 Spółdzielnia Mieszkaniowa Sarni Stok w Bielsku-Białej Bielsko-Biała 303
2319 Port Praski Sp. z o.o. S.K.A. Warszawa 302
2320 Schuco International Polska sp. z o.o. Siestrzeń 302
2321 Serpol Cosmetics Sp. z o.o. Spółka Komandytowa Mieścisko 302
2322 A.SCHULMAN POLSKA Sp. z o.o. Warszawa 302
2323 Hirschvogel Components Poland Sp. z o.o. Gliwice 302
2324 SECO/WARWICK S.A. Świebodzin 302
2325 UNIVERSAL LEAF TOBACCO Poland Sp. z o.o. Jędrzejów 302
2326 Fabryka Flag LINEA Milena Trojanowska Koszalin 302
2327 Schiessl Polska Sp. z o.o. Warszawa 301
2328 MASTERPRESS S.A. Białystok 301
2329 ABP POLAND Sp. z o.o. Pniewy 301
2330 Tomton Polska Sp. z o.o. Łódź 301
2331 RECARO AIRCRAFT SEATING POLSKA Sp. z o.o. Świebodzin 301
2332 Ronson Development Construction Sp. z o.o. Warszawa 301
2333 MLP Pruszków V Sp. z o.o. Pruszków 301
2334 Hotel Jan III Sobieski Sp. z o.o. Warszawa 301
2335 Polskie Mięso i Wędliny Łukosz Sp. z o.o. Chybie 300
2336 Thermosilesia Sp. z o.o. S.K. Ruda Śląska 300
2337 Sirius Investments Sp. z o.o. Gdańsk 300
2338 INŻYNIERIA RZESZÓW S.A. Rzeszów 300
2339 Kościerskie Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Usługowe Unibud Sp. z o.o. Wielki Klincz 300
2340 Adp Polska Sp. z o.o. Warszawa 300
2341 Aflopa Nieruchomości Sp. z o.o. sp.k. Pabianice 300
2342 Frito Lay Sp. z o.o. Warszawa 300
2343 Firma Handlowo-Usługowa SOBIK Leszek Sobik Bielsko-Biała 299
2344 Geo-Poland Sp. z o.o. Poznań 299
2345 Hama Polska Sp. z o.o. Robakowo 299
2346 Partners Polska Sp. z o.o. sp.k. Warszawa 299
2347 Przedsiębiorstwo Budowy Dróg Drogopol-Zw Sp. z o.o. Katowice 299
2348 Farias Sp. z o.o. Warszawa 299
2349 FŁT Polska Sp. z o.o. Warszawa 299
2350 Emca S.A. Warszawa 299
2351 Nowavent Sp. z o.o. Nowa Sól 299
2352 ASK POLAND Sp. z o.o. Bielsko-Biała 298
2353 Iberia Lineas Aereas De Espana Sociedad Anonima Operadora (S.A.) Oddział w Polsce Warszawa 298
2354 Albeco Sp. z o.o. Plewiska 298
2355 Siarkopol Tarnobrzeg Sp. z o.o. Tarnobrzeg 298
2356 Przedsiębiorstwo Produkcyjno Usługowo Handlowe SIGMA-LI S.J. Wiejacha Goleszów 298
2357 Indmont Sp. z o.o. Spółka Komandytowa Kraków 298
2358 Krat-Met Dariusz, Przemysław i Helena Szymaniuk sp.j. Kobylnica 298
2359 Gzella Investments Sp. z o.o. Osie 298
2360 Przedsiębiorstwo Handlowo – Usługowe BOMI Michalina Kołcz Przemyśl 297
2361 Ferdinand Bilstein Polska Sp. z o.o. Warszawa 297
2362 ZPS Sp. z o.o. Warszawa 297
2363 Help Vitalaire Sp. z o.o. Poznań 297
2364 Murapol Projekt Sp. z o.o. 3 S.K. Bielsko-Biała 297
2365 Elplc S.A. Tarnów 297
2366 Dolnośląskie Przedsiębiorstwo Napraw Infrastruktury Komunikacyjnej DOLKOM Sp. z o.o. Wrocław 297
2367 CONSTRUCTA PLUS Sp. z o.o. S.K. Poznań 296
2368 WURTH POLSKA Sp. z o.o. Warszawa 296
2369 Espersen Poland Sp. z o.o. Koszalin 296
2370 TM Toys Sp. z o.o. Szczecin 296
2371 Hotele Diament S.A. Gliwice 296
2372 Platforma Vivus Sp. z o.o. Warszawa 296
2373 Piltza Kg Group Sp. z o.o. S.J. Kraków 296
2374 Gdańska Agencja Rozwoju Gospodarczego Sp. z o.o. Gdańsk 296
2375 Extradach Sp. z o.o. sp.k. Szczecin 296
2376 Bog-Fran Sp. z o.o. sp.k. Warszawa 296
2377 Muszynianka Sp. z o.o. Krynica-Zdrój 295
2378 Rng Zabrze 5 Sp. z o.o. Warszawa 295
2379 Fabryka Plastików KWIDZYN Sp. z o.o. Kwidzyn 295
2380 Bnp Paribas Group Service Center S.A. Warszawa 295
2381 Bonduelle Polska S.A. Warszawa 295
2382 Zakład Produkcji Automatyki Sieciowej S.A. Wolibórz 295
2383 Sunrise System Sp. z o.o. sp.k. Poznań 295
2384 Dentons Europe Dąbrowski i Wspólnicy sp.k. Warszawa 295
2385 Kamex Sp. z o.o. Opole 294
2386 Novichem Sp. z o.o. Chorzów 294
2387 Colgate-Palmolive (Poland) Sp. z o.o. Warszawa 294
2388 Refinitiv Poland Sp. z o.o. Warszawa 294
2389 Atlantis-Deweloper Sp. z o.o. Opole sp.k. Opole 294
2390 Danhatch Poland S.A. Stary Widzim 294
2391 Vorwerk Autotec Polska Sp. z o.o. Brodnica 294
2392 Becher Development Sp. z o.o. i Wspólnicy sp.k. Kielce 294
2393 TRACK TEC S.A. Warszawa 294
2394 Zakłady Rolne Siecieborowice Sp. z o.o. Oława 294
2395 Kaps Investment Sp. z o.o. Wrocław 293
2396 LCN Nowaform (Pl) Sp. z o.o. Warszawa 293
2397 Archicom Nieruchomości 3 Sp. z o.o. Wrocław 293
2398 Adamex Baby Sp. z o.o. S.K. Częstochowa 293
2399 OSI Poland Foodworks Sp. z o.o. Chróścina 293
2400 BIMS Plus FHH Sp. z o.o. Górny Śląsk S.K. Przyszowice 293
2401 Bal-Bud Investment Reduta Sp. z o.o. sp.k. Kraków 293
2402 Dla Piper Giziński Kycia sp.k. Warszawa 293
2403 Iow Trade Sp. z o.o. Warszawa 293
2404 FLINT Group Polska Sp. z o.o. Konstantynów 293
2405 Wytwórnia Klejów i Zapraw Budowlanych S.A. Zgierz 293
2406 FORMIKA Sp. z o.o. Parzniew 292
2407 Elester-Pkp Sp. z o.o. Łódź 292
2408 APATOR POWOGAZ S.A. Poznań 292
2409 Ateneum Sp. z o.o. S.K. Kraków 292
2410 Kome Polska Sp. z o.o. Warszawa 292
2411 Pull & Bear Polska Sp. z o.o. Warszawa 292
2412 Transchem Sp. z o.o. Włocławek 292
2413 Nagel Polska Sp. z o.o. Komorniki 291
2414 Strzeblowskie Kopalnie Surowców Mineralnych Sp. z o.o. Sobótka 291
2415 Stanley Fastening Systems Poland Sp. z o.o. Wrocław 291
2416 Lucky Union Foods – Euro Sp. z o.o. Łozienica 291
2417 Eolica Postolin Sp. z o.o. Bydgoszcz 291
2418 JANIPOL MEBLE POLSKA Sp. z o.o. S.K. Janikowo 291
2419 LC Corp Invest V III Sp. z o.o. Wrocław 291
2420 Extral Sp. z o.o. Żory 291
2421 Kreator Sp. z o.o. S.K. Toruń 291
2422 HANPLAST Sp. z o.o. Bydgoszcz 291
2423 Fitsport Polska Sp. z o.o. Warszawa 290
2424 Best Foods Polska Sp. z o.o. Sp.K. Sopot 290
2425 Ceramika Tubądzin Sp. z o.o. Tubądzin 290
2426 Giełda Praw Majątkowych VINDEXUS S.A. Warszawa 290
2427 Dürr Poland Sp. z o.o. Radom 290
2428 Mateusz Wiśniowski Sp.K. Nowy Sącz 290
2429 CUK Ubezpieczenia Jacek Byliński, Maciej Kuczwalski, Przemysław Grabowski S.J. Toruń 290
2430 PERLAN Technologies Polska Sp. z o.o. Warszawa 290
2431 Jezierski Business Park sp.j. Radzymin 290
2432 CLAR SYSTEM S.A. Poznań 290
2433 Solinea Sp. z o.o. Sp.K. Elizówka 290
2434 Nutrimed Sp. z o.o. Warszawa 290
2435 Agrobex Sp. z o.o. Poznań 290
2436 Oliwski Park Sp. z o.o. Warszawa 290
2437 GEALAN POLSKA Sp. z o.o. Rzgów 290
2438 Mirosław Wróbel – Sp. z o.o. Wrocław 289
2439 WELDING STAR Wojciech Staroń Dębica 289
2440 Szczecińskie Towarzystwo Budownictwa Społecznego Sp. z o.o. Szczecin 289
2441 Holding Kg Group Sp. z o.o. sp.j. Kraków 289
2442 GTC Pixel Sp. z o.o. Warszawa 289
2443 KAEM Sp. z o.o. S.K. Baranowo 289
2444 Uniwersytet Medyczny w Lublinie Lublin 289
2445 ELMO S.A. Żelków-Kolonia 289
2446 Grupa Stalmot S.A. Olsztyn 289
2447 Nitrex Metal Sp. z o.o. Sosnowiec 289
2448 Przedsiębiorstwo Usług Komunalnych i Mieszkaniowych Ekosystem Sp. z o.o. Wąbrzeźno 289
2449 FABRYKA ARMATUR JAFAR S.A. Jasło 289
2450 Ls Airport Services S.A. Warszawa 288
2451 FRISTOM Sp. z o.o. S.K. Sicienko 288
2452 Plast-Met Automotive Systems Sp. z o.o. Olkusz 288
2453 Ardagh Metal Beverage Trading Poland Sp. z o.o. Radomsko 288
2454 Jarrow Sp. z o.o. Warszawa 288
2455 Hyundai Motor Poland Sp. z o.o. Warszawa 288
2456 CLOVIN S.A. Czyżew 288
2457 Farby Kabe Polska Sp. z o.o. Katowice 288
2458 Colliers International Poland Sp. z o.o. Warszawa 288
2459 SPOŁEM Wytwórcza Spółdzielnia Pracy Kielce 288
2460 USTRONIANKA Sp. z o.o. Ustroń 288
2461 Zakład Przemysłu Drzewnego ROMA Sp. z o.o. Gołańcz 288
2462 Fabryka Papieru Kaczory Sp. z o.o. Kaczory 288
2463 Emtor Sp. z o.o. Toruń 287
2464 LEGO POLSKA Sp. z o.o. Warszawa 287
2465 Piekarnia Hert Sp. z o.o. Jelcz-Laskowice 287
2466 TERLAN Sp. z o.o. Poznań 286
2467 Henmar Cabins Sp. z o.o. sp.k. Koźmin Wielkopolski 286
2468 Kancelaria Prawna K. Buczek i Wspólnicy sp.k. Wrocław 286
2469 Agco Sp. z o.o. Paczkowo 286
2470 Egida It Solutions Sp. z o.o. Warszawa 286
2471 Thyssenkrupp Materials Processing Europe Sp. z o.o. Dąbrowa Górnicza 286
2472 .Mdd Sp. z o.o. Sępólno Krajeńskie 286
2473 Stylbruk Adrian Bieniek, Renata Bieniek S.J. Wawrzyńcowice 286
2474 Newag Lease Sp. z o.o. S.K.A. Nowy Sącz 285
2475 Leopol Meble Polska Sp. z o.o. Spółka Komandytowa Zbrudzewo 285
2476 Trio Line Polska Sp. z o.o. Plewiska 285
2477 Multidekor Sp. z o.o. S.K. Piastów 285
2478 AES S.A. Grupa SBS Jasło 285
2479 Jaz-Bud II Sp. z o.o. S.K. Białystok 285
2480 Polenergia Farma Wiatrowa 1 Sp. z o.o. Warszawa 285
2481 Etihad Airways PJSC S.A. Oddział w Polsce Warszawa 285
2482 Przedsiębiorstwo Robót Inżynieryjnych Inkop Sp. z o.o. Kraków 285
2483 Uniwersytet Technologiczno – Przyrodniczy Bydgoszcz 285
2484 Inter – Global Sp. z o.o. Stary Staw 285
2485 Electropoli Poland Sp. z o.o. Bielsko-Biała 285
2486 ERG Bieruń Folie Sp. z o.o. Bieruń 285
2487 RSTECHNOLOGY Adam Rachfał Gniewczyna Tryniecka 284
2488 Tubądzin Management Group Sp. z o.o. Cedrowice-Parcela 284
2489 Emerson Polska Sp. z o.o. S.K. Piotrków Trybunalski 284
2490 Rowaj Sp. z o.o. S.K. Powodowo 284
2491 Firma Inter – Bud – Pol Jarosław Szczepanek Ostrołęka 284
2492 Veolia Wschód Sp. z o.o. Zamość 284
2493 Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowe Bamar-Pol D. Błacha sp.j. Opole 284
2494 Uniwersytet Ekonomiczny w Katowicach Katowice 284
2495 Wojskowe Zakłady Motoryzacyjne S.A. Poznań 284
2496 Kanlux S.A. Radzionków 283
2497 Winkelmann Sp. z o.o. Legnica 283
2498 Farlo M. Grudzka sp.j. Jastrzębie-Zdrój 283
2499 LYRECO POLSKA S.A. Sokołów 283
2500 KONSHURT Sp. z o.o. S.K. Częstochowa 283
2501 DO & CO Poland Sp. z o.o. Warszawa 283
2502 Live Nation Sp. z o.o. Warszawa 283
2503 Ataner Sp. z o.o. Poznań 283
2504 SMG Poland Sp. z o.o. Warszawa 283
2505 Instytut Rozrodu Zwierząt i Badań Żywności PAN Olsztyn 283
2506 Pci Membranes Sp. z o.o. Kostrzyn 283
2507 Sokołów – Logistyka Sp. z o.o. Sokołów Podlaski 282
2508 Cer Motor Sp. z o.o. Warszawa 282
2509 Szpańscy Jerzy, Jacek, Dawid Czystość sp.j. Wołomin 282
2510 Conexio Sp. z o.o. sp.k. Katowice 282
2511 Iławskie Przedsiębiorstwo Budowlane IPB Sp. z o.o. Iława 282
2512 Przedsiębiorstwo Handlu Zagranicznego Spółdzielni Mleczarskich Lacpol Sp. z o.o. Warszawa 282
2513 Przedsiębiorstwo Produkcyjno – Handlowe Abet – Sp. z o.o. Wrocław 282
2514 A17 Sp. z o.o. Warszawa 282
2515 Optifarma Sp. z o.o. S.K. Sokołów 281
2516 Lewandpol Holding Sp. z o.o. Warszawa 281
2517 Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej Kielce 281
2518 Ewe Energia Sp. z o.o. Międzyrzecz 281
2519 Sia Severstal Distribution (Sp. z o.o.) Oddział w Polsce Sosnowiec 280
2520 Emix sp.j. Torbus Tychy 280
2521 Sopra Steria Polska Sp. z o.o. Katowice 280
2522 KROT INVEST KR INŻYNIERIA Sp. z o.o. S.K.A. Krotoszyn 280
2523 OLYMPUS POLSKA Sp. z o.o. Warszawa 280
2524 Olam Polska Sp. z o.o. Warszawa 280
2525 Cornell Investments Sp. z o.o. Warszawa 280
2526 Voit Polska Sp. z o.o. Nowa Sól 280
2527 Fagro D. Grosz A. Fałek sp.j. Krapkowice 279
2528 2go Sp. z o.o. S.K.A. Kraków 279
2529 Premium Arena JTB Sp. z o.o. S.K. Łódź 279
2530 Ing Finance Sp. z o.o. Warszawa 279
2531 Wawrzaszek ISS Sp. z o.o. S.K. Bielsko-Biała 279
2532 Upfield Polska Sp. z o.o. Warszawa 278
2533 Espersen Koszalin Sp. z o.o. Koszalin 278
2534 Eco-Abc Sp. z o.o. Bełchatów 278
2535 Liebherr – Polska Sp. z o.o. Ruda Śląska 278
2536 INLINE Poland Sp. z o.o. Murowana Goślina 278
2537 Anro-Trade sp.j. Eksport – Import R. Walder i T. Walder Chwaszczyno 278
2538 Avonmore Sp. z o.o. Warszawa 278
2539 NIDEC Motors & Actuators (Poland) Sp. z o.o. Niepołomice 278
2540 FLUOR S.A. Gliwice 277
2541 Gotec Polska Sp. z o.o. Komorniki 277
2542 Śnieżka Trade Of Colours Sp. z o.o. Warszawa 277
2543 NRC Sp. z o.o. Brody 277
2544 Josera Polska Sp. z o.o. Paproć 277
2545 Prime Construction Sp. z o.o. Szczecin 277
2546 Gospodarstwo Rolno – Hodowlane Gąsiorek sp.j. Czerniejewo 276
2547 Przedsiębiorstwo Energetyczne w Siedlcach Sp. z o.o. Siedlce 276
2548 Arc Consulting Group Sp. z o.o. sp.k. Kraków 276
2549 Schneider Electric Industries Polska Sp. z o.o. Bukowno 276
2550 SSAB Poland Sp. z o.o. Żórawina 276
2551 STOL-TAP Sp. z o.o. S.K. Rabowice 276
2552 Argali Property Sp. z o.o. Mielec 276
2553 Piecki Sp. z o.o. Warszawa 276
2554 TETRA PAK Sp. z o.o. Warszawa 276
2555 Votum S.A. Wrocław 276
2556 Arka Sp. z o.o. S.K. Sianów 276
2557 Malinowe Hotele Sp. z o.o. Solec-Zdrój 276
2558 ELECTROGRUP PL Sp. z o.o. Warszawa 276
2559 MABAU Sp. z o.o. S.K. Szymanów 276
2560 Instal Sp. z o.o. Świętochłowice 276
2561 Tedi Sp. z o.o. sp.k. S.K.A. Suwałki 275
2562 ADM Czernin S.A. Szamotuły 275
2563 XL Energy Marketing Sp. z o.o. Warszawa 275
2564 POLSKAMP S.A. Duchnów 275
2565 RADMOT Sp. z o.o. S.K. Wola Gutowska 275
2566 Frogum Mirosław Frontczak i Wspólnicy S.J. Grodzisk Mazowiecki 275
2567 Centrala Techniczna Eltech Sp. z o.o. Świdnica 275
2568 Drukpak Sp. z o.o. Aleksandrów Kujawski 275
2569 Sandvik Polska Sp. z o.o. Warszawa 275
2570 Saueressig Polska Sp. z o.o. Tarnowo Podgórne 275
2571 Columbus Energy S.A. Kraków 274
2572 PLASTIC OMNIUM AUTO EXTERIORS Sp. z o.o. Gliwice 274
2573 Przedsiębiorstwo Handlowo Usługowe Euro-Trans Sp. z o.o. Warszawa 274
2574 Pricewaterhousecoopers Service Delivery Center Poland Sp. z o.o. Warszawa 274
2575 Tece Industrial Sp. z o.o. Pęcz 274
2576 Adamietz Sp. z o.o. Strzelce Opolskie 274
2577 VGL Group Sp. z o.o. Gdynia 274
2578 DSI Schaum Chemie Sp. z o.o. Mikołów 274
2579 SMI Poland Sp. z o.o. Kwidzyn 274
2580 Bemo Motors Sp. z o.o. Spółka Komandytowa Poznań 273
2581 MIRANDA Sp. z o.o. Turek 273
2582 Aunde Poland Sp. z o.o. Łódź 273
2583 Komagra Sp. z o.o. Warszawa 273
2584 WUŻ Port And Maritime Services Ltd. Sp. z o.o. Gdańsk 273
2585 Epp Retail Galeria Sudecka Sp. z o.o. Warszawa 273
2586 Rzeszowskie Zakłady Drobiarskie Res-Drob Sp. z o.o. Rzeszów 273
2587 Mineral Polska Sp. z o.o. Czarny Bór 273
2588 P.H.U. LOKOMOTIV Bronisław Plata Podegrodzie 273
2589 Madejski sp.j. Kraków 272
2590 Kabaty Investments Tesco (Polska) Sp. z o.o. sp.k. w likwidacji Kraków 272
2591 J&Z Wind Farms Sp. z o.o. Warszawa 272
2592 Angielska Grobla Górski Sp. z o.o. S.K. Gdańsk 272
2593 Cargotor Sp. z o.o. Warszawa 272
2594 HOLDING WRONKI S.A. Wronki 272
2595 Epf Alchemia Sp. z o.o. Gdańsk 272
2596 Steico Cee Sp. z o.o. Czarnków 272
2597 Six Payment Services (Europe) S.A. S.A. Oddział w Polsce Warszawa 272
2598 Nicator Sp. z o.o. Spółka Komandytowa Brzezinka 272
2599 NAFIS S.A. Poznań 271
2600 NSK Steering Systems Europe (Polska) Sp. z o.o. Wałbrzych 271
2601 Hes Gdynia Bulk Terminal Sp. z o.o. Gdynia 271
2602 Biwar Sp. z o.o. Biskupiec 271
2603 Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe Larix Sp. z o.o. Lubliniec 271
2604 Epp Retail – Twierdza Kłodzko Sp. z o.o. Warszawa 271
2605 Itaka Holdings Sp. z o.o. Opole 271
2606 Zpts Remigiusz Chełchowski i Wspólnicy sp.j. Milanówek 271
2607 DSM Nutritional Products Sp. z o.o. Mszczonów 271
2608 Przedsiębiorstwo Handlowe Usługowe Domański Jerzy i Paweł Domańscy sp.j. Bodzentyn 271
2609 Matmax Systemy Sprzątające Sp. z o.o. Sp.K. Szczecin 271
2610 Stadler Polska Sp. z o.o. Siedlce 270
2611 BAXTER Polska Sp. z o.o. Warszawa 270
2612 TIM S.A. Bielsko-Biała 270
2613 GZD Sp. z o.o. sp.k. Jonkowo 270
2614 SF Dental Sp. z o.o. sp.k. Gdańsk 270
2615 Octa Okęcie Sp. z o.o. sp.k. Warszawa 270
2616 BPX S.A. Wrocław 269
2617 KAN Sp. z o.o. Łódź 269
2618 Przedsiębiorstwo Produkcyjno Handlowe ORION Edward Leńczuk Lublin 269
2619 Zakład Przemysłu Mięsnego Biernacki Sp. z o.o. Golina 269
2620 RICHMANN Andrzej Pałka Kielce 269
2621 Intap Advanced Technology Sp. z o.o. sp.k. Bukowiec 269
2622 Jones Lang Lasalle Sp. z o.o. Warszawa 269
2623 MAG Dystrybucja Sp. z o.o. Spółka Komandytowa Olsztyn 269
2624 APERAM STAINLESS SERVICES & SOLUTIONS POLAND Sp. z o.o. Siemianowice Śląskie 269
2625 Kopalnia Soli WIELICZKA S.A. Wieliczka 269
2626 Przedsiębiorstwo Usługowe Hetman Sp. z o.o. Warszawa 269
2627 UNIRUBBER Sp. z o.o. Węgliniec 269
2628 CERAMIKA – KOŃSKIE Sp. z o.o. Końskie 269
2629 Centro-Chem Sp. z o.o. sp.k. Turka 269
2630 Hart Sp. z o.o. Opole 269
2631 Audiofon Sp. z o.o. S.K. Wrocław 269
2632 Reac Poland Sp. z o.o. Piotrków Trybunalski 269
2633 Fabryka Mebli Tom-Pol Tomasz Wróbel Opatów 269
2634 Angelini Pharma Polska Sp. z o.o. Łazy 268
2635 Omnires , Sp. z o.o. Warszawa 268
2636 Tasta Armatura Sp. z o.o. Stalowa Wola 268
2637 Albaad Poland Sp. z o.o. Drawsko Pomorskie 268
2638 Greenberg Traurig Grzesiak Sp.k. Warszawa 268
2639 Invest House Plus Sp. z o.o. sp.k. Poznań 268
2640 Ksh Steel Sp. z o.o. Śrem 268
2641 Przedsiębiorstwo Produkcyjno Handlowo Usługowe SZLACHET – STAL Waldemar I Grażyna Sendalscy S.J. Piotrków Trybunalski 268
2642 TECHGLASS Sp. z o.o. Kraków 268
2643 Kasteli Sp. z o.o. Warszawa 268
2644 Metchem Sp. z o.o. Wadowice 268
2645 Malta-Decor Sp. z o.o. Poznań 268
2646 Przedsiębiorstwo Handlowo-Produkcyjne Max Wit Mirosław Lamperski, Włodzimierz Kajtek sp.j. Osielsko 268
2647 WILO POLSKA Sp. z o.o. Lesznowola 268
2648 Fabryka Narzędzi FANAR S.A. Ciechanów 267
2649 Fronius Polska Sp. z o.o. Gliwice 267
2650 Shimano Polska Sp. z o.o. Żerniki 267
2651 BIMS Plus FHH Sp. z o.o. Gdańsk Sp. Komandytowa Gdańsk 267
2652 Fast Service Group Sp. z o.o. S.K. Sochaczew 267
2653 Makar Bakalie Sp. z o.o. S.K. Katowice 267
2654 Flsmidth Maag Gear Sp. z o.o. Elbląg 266
2655 Rothschild & Co Polska Sp. z o.o. Warszawa 266
2656 Helikon – Tex Sp. z o.o. Wrocław 266
2657 Instytut Fizyki Jądrowej im. Henryka Niewodniczańskiego PAN Kraków 266
2658 Efekt – Hotele S.A. Kraków 266
2659 Wesob Sp. z o.o. Strumień 266
2660 FOLIAREX Sp. z o.o. Słubice 266
2661 PHUP GNIEZNO Sp. z o.o. HURTOWNIA Sp-ka Komandytowa Gniezno 266
2662 Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji Sp. z o.o. Rybnik 266
2663 P.P.U.H. WOSEBA Sp. z o.o. Odolanów 266
2664 DOHLER POLSKA Sp. z o.o. Kozietuły Nowe 266
2665 Kopalnie Porfiru i Diabazu Sp. z o.o. Krzeszowice 266
2666 Henryk Konieczny Zakład Tworzyw Sztucznych i Wyrobów Różnych Heko Czermno 266
2667 Uniglass Polska Sp. z o.o. Łomża 266
2668 Kino Polska TV S.A. Warszawa 266
2669 Archicom Polska S.A. Łódź 266
2670 Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe ARPOL Sp. z o.o. Zielona Góra 265
2671 PANASONIC ENERGY POLAND S.A. Gniezno 265
2672 1. Przedsiębiorstwo Wielobranżowe KIER 2. Zakłady Mięsne KIER Elżbieta Klimacka Jastrzębie 265
2673 Lotnicza Akademia Wojskowa Dęblin 265
2674 Codilime Sp. z o.o. Warszawa 265
2675 Terma Sp. z o.o. Czaple 265
2676 RESCO Sp. z o.o. Jastrowo 265
2677 Fischer Automotive Sp. z o.o. sp.k. Mroczków 265
2678 Antinus Sp. z o.o. Skierniewice 265
2679 Meyer Tool Poland Sp. z o.o. Kalisz 265
2680 PROGRESS ECO Sp. z o.o. S.K. Dobrów 265
2681 MIRBUD S.A. Skierniewice 265
2682 Zpc Flis sp.j. Kuranów 264
2683 PKO BP Bankowy Powszechne Towarzystwo Emerytalne S.A. Warszawa 264
2684 Huta Szkła Ładna II Inż. Janusz Fistek, Mgr Maria Fistek, Mgr Dominika Fistek, Mgr Aneta Fistek, Mgr Inż. Łukasz Fistek sp.j. Ładna 264
2685 KERAKOLL POLSKA Sp. z o.o. Rzgów 264
2686 Iwamet Sp. z o.o. Stalowa Wola 264
2687 Wrocławskie Zakłady Zielarskie HERBAPOL S.A. Wrocław 264
2688 Air Tours Poland-Centrum Podróży Sp. z o.o. Warszawa 264
2689 Zakłady Tłuszczowe Bielmar Sp. z o.o. Bielsko-Biała 264
2690 Infinite Dreams Sp. z o.o. Gliwice 264
2691 3W Dystrybucja Budowlana S.A. Ruda Śląska 264
2692 Nepentes Pharma Sp. z o.o. Warszawa 264
2693 Izba Rozliczeniowa Giełd Towarowych S.A. Warszawa 263
2694 Industrial Center 9 Sp. z o.o. Warszawa 263
2695 ALBA Miejskie Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej Sp. z o.o. Dąbrowa Górnicza 263
2696 PPG Industries Poland Sp. z o.o. Gliwice 263
2697 Lcp Taima Investments Sp. z o.o. Warszawa 263
2698 A.Baran Sp. z o.o. sp.k. Iwierzyce 263
2699 Vistra Corporate Services Sp. z o.o. Warszawa 263
2700 Intermag Sp. z o.o. Olkusz 263
2701 Stanley Black & Decker Polska Sp. z o.o. Warszawa 263
2702 Joynext Sp. z o.o. Siemianice 263
2703 GK Plus Sp. z o.o. sp.k. Warszawa 263
2704 Ocp Holding Sp. z o.o. Warszawa 263
2705 Papaya Films Sp. z o.o. Warszawa 263
2706 Amazon Development Center Poland Sp. z o.o. Gdańsk 263
2707 Albis Polska Sp. z o.o. Poznań 263
2708 Centrum Wynajmu Nieruchomości Sp. z o.o. Krotoszyn 262
2709 Grupa Sp. z o.o. Bromargo Fermy S.K. Margońska Wieś 262
2710 Sanprobi Sp. z o.o. sp.k. Szczecin 262
2711 Alfa-Bet Polska Sp. z o.o. Spółka Komandytowa Warszawa 262
2712 Orion PU Sp. z o.o. Dzierżoniów 262
2713 Franklin Templeton Investments Poland Sp. z o.o. Warszawa 262
2714 Aviagen Epi Sp. z o.o. Zębowo 262
2715 Felgenhauer Mining Sp. z o.o. sp.k. Wrocław 262
2716 Info-TV-FM Sp. z o.o. Warszawa 261
2717 Flightscope Sp. z o.o. Żernica 261
2718 Miejskie Zakłady Autobusowe Sp. z o.o. Warszawa 261
2719 Piomar Sp. z o.o. S.K. Kraków 261
2720 STELMET S.A. Zielona Góra 261
2721 Lxpro Gmbh Sp. z o.o. Oddział w Polsce Masów 261
2722 Bin – Biuro Inżynierskie Sp. z o.o. Białe Błota 261
2723 Sokpol Holding Sp. z o.o. Myszków 261
2724 FUJI SEAL POLAND Sp. z o.o. Kutno 261
2725 BESTA Im. Stanisława Tomków Sp. z o.o. S.K. Wrocław 261
2726 ITP S.A. Warszawa 261
2727 Promedica24 Care Team De Sp. z o.o. sp.k. Warszawa 261
2728 Protech Sp. z o.o. Zator 261
2729 Koesters i Meyer Sp. z o.o. Malanów 261
2730 Fabryki Sprzętu i Narzędzi Górniczych Grupa Kapitałowa FASING S.A. Katowice 261
2731 OCHOTA Warszawska Spółdzielnia Mieszkaniowa Warszawa 260
2732 Jdp Drapała & Partners sp.k. Warszawa 260
2733 Cloudferro Sp. z o.o. Warszawa 260
2734 Teknia Rzeszów Sp. z o.o. Rzeszów 260
2735 Orlen Oil Sp. z o.o. Kraków 260
2736 IBM BTO Business Consulting Services Sp. z o.o. Kraków 260
2737 AKSAM Sp. z o.o. Sp.k. Osiek 260
2738 Jiffy Packaging Sp. z o.o. Gliwice 260
2739 Medac Gesellschaft Fur Klinische Spezialpraparate M.b.h. (Sp. z o.o.) Oddział w Polsce Warszawa 259
2740 CCL Label Sp. z o.o. Kiekrz 259
2741 Gemini Hütter Sp. z o.o. Wejherowo 259
2742 Eko-Park Sp. z o.o. sp.k. Kraków 259
2743 Firma Handlowa Bat Sp. z o.o. Sierakowice 259
2744 Toya – Sp. z o.o. Łódź 259
2745 Huuuge Games Sp. z o.o. Szczecin 259
2746 Cognizant Technology Solutions Poland Sp. z o.o. Gdańsk 259
2747 Metaltech Sp. z o.o. Czosnów 259
2748 Grupa Lambda Sp. z o.o. Dystrybucja Spółka Komandytowa Poznań 259
2749 Przedsiębiorstwo Budowy Kopalń PeBeKA S.A. Lubin 259
2750 Wydawnictwo Podatkowe Gofin Sp. z o.o. Gorzów Wielkopolski 258
2751 Hurtownia Elektryk Sp. z o.o. S.K. Ełk 258
2752 Sdv Polska Sp. z o.o. Warszawa 258
2753 Spółdzielnia Obrotu Towarowego Przemysłu Mleczarskiego Białystok 258
2754 Besta Przedsiębiorstwo Budowlane Sp. z o.o. Rzeszów 258
2755 TRANSITION TECHNOLOGIES S.A. Warszawa 258
2756 Bielskie Przedsiębiorstwo Budownictwa Przemysłowego S.A. Bielsko-Biała 258
2757 TATRA-TERMAL Sp. z o.o. Szaflary 258
2758 P.P.H.U. BETA Kopacz Paweł Wąwał 258
2759 Simplicity Sp. z o.o. Warszawa 258
2760 Zakład Usług Przemysłowych Coldex Albert Depta, Grzegorz Wieteska sp.j. Płońsk 258
2761 De Longhi Polska Sp. z o.o. Warszawa 257
2762 P P H Legs Sp. z o.o. Aleksandrów Łódzki 257
2763 Bayleg Andrzej Woźnica i Wspólnicy sp.j. Ziemnice 257
2764 Przedsiębiorstwo Specjalistyczne Bocar Sp. z o.o. Korwinów 257
2765 Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Usługowo-Handlowe Promus Ruda Śląska Sp. z o.o. Ruda Śląska 257
2766 Astellas Pharma Sp. z o.o. Warszawa 257
2767 Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Usługowo-Handlowe Kombinat Budowlany Sp. z o.o. Białystok 257
2768 Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji w Piasecznie Sp. z o.o. Piaseczno 257
2769 4kids Dystrybucja Sp. z o.o. sp.k. Kraków 257
2770 M-Cars Sp. z o.o. Spółka Komandytowa Libertów 257
2771 ORDIPOL Sp. z o.o. Bielany Wrocławskie 257
2772 ODDK Sp. z o.o. sp.k. Gdańsk 257
2773 PZ HTL S.A. Warszawa 256
2774 Meron Sp. z o.o. S.K. Gdańsk 256
2775 SEWS – CABIND POLAND Sp. z o.o. Żywiec 256
2776 ISTA Polska Sp. z o.o. Kraków 256
2777 Płomyk Cierniewscy sp.j. Koźminiec 256
2778 Jeremias Sp. z o.o. Gniezno 256
2779 RITTAL Sp. z o.o. Warszawa 255
2780 Dat-Schaub Polska Sp. z o.o. Suchy Las 255
2781 AASA Polska S.A. Warszawa 255
2782 EKOPLON Sp. z o.o. S.K. Szydłów 255
2783 Grazmat Sp. z o.o. S.K. Garwolin 255
2784 Rail Polska Sp. z o.o. Warszawa 255
2785 SISTEMA POLAND Sp. z o.o. Tychy 255
2786 Bik – Projekt Sp. z o.o. Łomża 255
2787 FINAL S.A. Dąbrowa Górnicza 255
2788 Bohamet S. A. Ciele 254
2789 Radmor S.A. Gdynia 254
2790 GREMI MEDIA S.A. Warszawa 254
2791 Ek Elektrokabel Fabryka Kabli Karolak i Synowie Sp. z o.o. Turek 254
2792 Karwala Sp. z o.o. S.K. Szarlejka 254
2793 Przedsiębiorstwo Budowlane Calbud Sp. z o.o. Szczecin 254
2794 Marathon International Sp. z o.o. S.K. Kostrzyn 254
2795 Konkret Sp. z o.o. S.K. Chełmno 254
2796 Grant Thornton Frąckowiak Sp. z o.o. Spółka Komandytowa Poznań 254
2797 HYDROSPRZĘT KUKLA SPÓŁKA JAWNA Łąkta Dolna 254
2798 Asekum Sp. z o.o. Warszawa 253
2799 CRIST S.A. Gdynia 253
2800 ONNINEN Sp. z o.o. Warszawa 253
2801 Przedsiębiorstwo Promax sp.j. Zofia Fórmanek-Okrój, Wiesław Okrój Ostrów Wielkopolski 253
2802 Link Mobility Poland Sp. z o.o. Gliwice 253
2803 Majster-Atlas Kujawy P.Świec sp.j. Włocławek 253
2804 TECH STEROWNIKI Sp. z o.o. S.K. Wieprz 253
2805 Cygan Sp. z o.o. S.K. Marki 253
2806 Bowa Polska Sp. z o.o. Złotkowo 253
2807 TGS Przemysław Stoń Ruda Śląska 253
2808 Orion Investment S.A. Kraków 253
2809 Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowo-Transportowe Trans-Plus Dariusz Słomka, Robert Słomka sp.j. Tomaszów Mazowiecki 253
2810 Tulplast Sp. z o.o. S.K. Paczkowo 253
2811 Gemini Park Tychy Sp. z o.o. Kraków 253
2812 Cargobull Finance Sp. z o.o. Warszawa 252
2813 Lisec Polska Sp. z o.o. Jawczyce 252
2814 Zakłady Chemiczne RUDNIKI S.A. Rudniki 252
2815 Przedsiębiorstwo ARKOP Sp. z o.o. Bukowno 252
2816 Zakład Przetwórstwa Mięsnego Grot J. Grot sp.j. Starowa Góra 252
2817 Eaton Electric Sp. z o.o. Gdańsk 252
2818 Polipol Meble Polska Sp. z o.o. Spółka Komandytowa Chojnice 252
2819 Eko-Instal R.Chabowski sp.j. Bydgoszcz 252
2820 Centrum Bocian Sp. z o.o. sp.k. Białystok 252
2821 Kensus Sp. z o.o. SP.K. Gołdap 252
2822 Fleet Accident Management Services Sp. z o.o. Warszawa 252
2823 GREEN FACTORY LOGISTICS Sp. z o.o. S.K. Zdunowo 252
2824 SOLBET KOLBUSZOWA S.A. Kolbuszowa 252
2825 Tropicoco Sp. z o.o. Wrocław 252
2826 Wawel – Imos International S.A. Kraków 251
2827 Norwood Sp. z o.o. Łęgowo 251
2828 Wałbrzyskie Zakłady Koksownicze VICTORIA S.A. Wałbrzych 251
2829 KARPOL Sp. z o.o. Piła 251
2830 Uniwersytecki Szpital Kliniczny Im. Jana Mikulicza-Radeckiego we Wrocławiu Wrocław 251
2831 Davita Sp. z o.o. Wrocław 251
2832 Pulsar K. Bogusz sp.j. Siedlec 251
2833 Reduta Żbik Sp. z o.o. Warszawa 251
2834 PACK PLUS Sp. z o.o. S.K. Wadowice 251
2835 P P H U Konstal Kurnik Andrzej Krasne-Lasocice 251
2836 REKMA Sp. z o.o. Brzezie 251
2837 Precision Machine Parts Poland Sp. z o.o. Radom 251
2838 Dressler Dublin Sp. z o.o. Ożarów Mazowiecki 251
2839 Plastan Kacprzyk Sp. z o.o. sp.k. Stanisławów 250
2840 International Tobacco Machinery Poland Sp. z o.o. Radom 250
2841 Heineken Global Shared Services Sp. z o.o. Kraków 250
2842 Koree Sp. z o.o. Ożarów Mazowiecki 250
2843 Przedsiębiorstwo Budowlane DA-SA Piotr Czyżewski, Dariusz Sanojca S.J. Zielona Góra 250
2844 Capital High Sp. z o.o. Warszawa 250
2845 Mega – Met Polska Sp. z o.o. Sp.K. Łazy 250
2846 BOLIX S.A. Żywiec 250
2847 Lindt & Sprungli (Poland) Sp. z o.o. Warszawa 250
2848 Firma Produkcyjno-Usługowo-Handlowa Kobex Rembisz Stanisław Kamień 250
2849 Przedsiębiorstwo Robót Drogowych Sp. z o.o. Lipno 249
2850 VOITH TURBO Sp. z o.o. Wola Krzysztoporska 249
2851 Meble Wójcik Sp. z o.o. Elbląg 249
2852 KNAUF Industries Polska Sp. z o.o. Adamowice 249
2853 Ewmaj Jędrzejczyk i Spółka sp.j. Chynów 249
2854 GEZE POLSKA Sp. z o.o. Warszawa 248
2855 Zakład Produkcyjno Usługowy Kazimierz Jońca Sp. z o.o. Międzyrzecz 248
2856 Goldman Sachs Poland Services Sp. z o.o. Warszawa 248
2857 Gekoplast S.A. Krupski Młyn 248
2858 Państwowe Muzeum Auschwitz-Birkenau w Oświęcimiu Oświęcim 248
2859 TPA Sp. z o.o. S.K. Poznań 248
2860 Guillin Polska Sp. z o.o. Oleśnica 248
2861 Zuo International Sp. z o.o. Kunowice 248
2862 Kombinat Rolny Szestno Sp. z o.o. Boże 248
2863 Tivo Poland Sp. z o.o. Warszawa 248
2864 Mas Sp. z o.o. Mikołów 247
2865 Amco Sp. z o.o. Dybów-Kolonia 247
2866 Cornette Underwear Sp. z o.o. S.K. Sieradz 247
2867 TP Sp. z o.o. Tczew 247
2868 ICSD Philipiak S.A. S.K. Warszawa 247
2869 Dellner Sp. z o.o. Gdynia 247
2870 Bufab Poland Sp. z o.o. Gdańsk 247
2871 CGR Polska Sp. z o.o. Częstochowa 246
2872 Delpia Investments Sp. z o.o. sp.k. Warszawa 246
2873 Bokaro Szeligowscy S.J. Gorzów Wielkopolski 246
2874 Bemarc Sp. z o.o. sp.k. Jasin 246
2875 SONEL S.A. Świdnica 246
2876 Qpl Technologies Sp. z o.o. Kraków 246
2877 Przedsiebiorstwo Hydromel Sp. z o.o. Siemianowice Śląskie 246
2878 JW Steel Construction Sp. z o.o. S.K. Szczecin 246
2879 Termetal Piotr Glaner sp.k. Piła 246
2880 Miller, Canfield, W. Babicki A. Chełchowski i Wspólnicy S.K. Gdynia 246
2881 JOKPOL Sp. z o.o. Zwierzyniec 245
2882 KIEL – POLSKA Sp. z o.o. Nowy Tomyśl 245
2883 CHG – Meridian Polska Sp. z o.o. Warszawa 245
2884 DANKO Hodowla Roślin Sp. z o.o. Kościan 245
2885 Jutrzenka Dobre Miasto Sp. z o.o. Dobre Miasto 245
2886 VBH POLSKA Sp. z o.o. Warszawa 245
2887 Crem Sp. z o.o. Wrocław 245
2888 FABIOS S.A. Białka 245
2889 Forcom Sp. z o.o. Poznań 245
2890 Hotele Warszawskie Syrena Sp. z o.o. Warszawa 245
2891 Zachodniopomorskie Centrum Onkologii Szczecin 245
2892 KH KIPPER Sp. z o.o. Zagnańsk 245
2893 PIOTRUŚ PAN Sp. z o.o. Sp-ka Komandytowa Przemyśl 244
2894 Telforceone S.A. Wrocław 244
2895 Celgene Sp. z o.o. Warszawa 244
2896 Zakłady Kórnickie Kórnik 244
2897 Jms Sp. z o.o. Toruń 244
2898 Sawex S.A. Warszawa 244
2899 Remak-Energomontaż S.A. Warszawa 244
2900 Uniwersum-I Sp. z o.o. sp.k. Kielce 243
2901 Hartbex Przedsiębiorstwo Budowlane Sp. z o.o. Rzeszów 243
2902 PROMAR P P H Sp. z o.o. Łomianki 243
2903 Kopalnia i Zakład Przeróbczy Piasków Szklarskich Osiecznica Sp. z o.o. Osiecznica 243
2904 KCR S.A. Warszawa 243
2905 Zielonogórskie Wodociągi i Kanalizacja Sp. z o.o. Zielona Góra 243
2906 Drewtur L.T.M. Greber sp.j. Słodków 243
2907 Arsanit Sp. z o.o. Siemianowice Śląskie 243
2908 Sika Automotive Złotoryja Sp. z o.o. Złotoryja 243
2909 Epp Retail – Twierdza Zamość Sp. z o.o. Warszawa 242
2910 Walcownie Ostrowieckie Wost S.A. Ostrowiec Świętokrzyski 242
2911 Rzeszowska Spółdzielnia Mieszkaniowa Rzeszów 242
2912 Styrobud B.T.K. Radomscy sp.j. Trzeboś 242
2913 Energia – ECO Cisowo Sp. z o.o. S.K.A. Warszawa 242
2914 DDB Warszawa Sp. z o.o. Warszawa 242
2915 Developres Sp. z o.o. Rzeszów 242
2916 MacMillan Polska Sp. z o.o. Warszawa 242
2917 Szczęśniak Pojazdy Specjalne Sp. z o.o. Bielsko-Biała 242
2918 Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe DARPOL Dariusz Chodanienok Kaczory 242
2919 Komunikacyjne Zakłady Automatyki TRANS – TEL Sp. z o.o. Pobiedziska 242
2920 Vetoquinol Biowet Sp. z o.o. Gorzów Wielkopolski 242
2921 Massimo Dutti Polska Sp. z o.o. Warszawa 242
2922 Polskie Centrum Badań i Certyfikacji S.A. Warszawa 241
2923 Firma Handlowa SMĘTEK Zdzisława Smętek Gdańsk 241
2924 Składy Vox Sp. z o.o. S.K. Czerwonak 241
2925 Zdrowy Drób Sp. z o.o. Olsztyn 241
2926 Sirowa Poland Sp. z o.o. Warszawa 241
2927 Rolmlecz Sp. z o.o. Grudziądz 241
2928 Firma Budowlana Anna-Bud Sp. z o.o. Warszawa 241
2929 Inwestycje Polskie Sp. z o.o. Warszawa 241
2930 Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowe Kamar Jolanta Knapkiewicz, Leszek Knapkiewicz sp.j. Bydgoszcz 241
2931 Dam-Rob Sp. z o.o. S.K. Zalewo 241
2932 Convex-Glass Sp. z o.o. Chmielek 241
2933 Toyota Boshoku Legnica Sp. z o.o. Legnica 240
2934 Carrier Chłodnictwo Polska Sp. z o.o. Warszawa 240
2935 Incobex Sp. z o.o. Bielsko-Biała 240
2936 Dsm Sp. z o.o. Poznań 240
2937 MODERN – EXPO S.A. Lublin 240
2938 Przedsiębiorstwo Budownictwa Ogólnego Dach Bud Sp. z o.o. Wrocław 240
2939 Master Pharm S.A. Łódź 240
2940 Pbi Mining Services Sp. z o.o. Sandomierz 240
2941 HALDEX S.A. Katowice 240
2942 Korporacja Budowlana DORACO Sp. z o.o. Gdańsk 240
2943 Uta Sp. z o.o. Warszawa 240
2944 Leasys Polska Sp. z o.o. Warszawa 239
2945 PRO – Cars Group Sp. z o.o. Tychy 239
2946 SPRINT S.A. Olsztyn 239
2947 Wamar sp.j. Cwalina Świderski Białystok 239
2948 Joh. Clouth Composite Technology Sp. z o.o. Kamienna Góra 239
2949 Carefleet S.A. Wrocław 239
2950 Calz Polska Sp. z o.o. Warszawa 239
2951 Krynicki Recykling S.A. Olsztyn 239
2952 KWS LOCHOW POLSKA Sp. z o.o. Kondratowice 239
2953 Cukiernia Staropolska Wojciech Kozłowski Bydgoszcz 239
2954 KOSPEL S.A. Koszalin 239
2955 Randstad Services Apo Sp. z o.o. sp.k. Warszawa 239
2956 Siemens Gamesa Renewable Energy Sp. z o.o. Warszawa 239
2957 Domex – Kuśnierek sp.j. Rydzyna 238
2958 Piekarnia Gwóźdź Sp. z o.o. sp.k. Grodzisk Wielkopolski 238
2959 HM INWEST S.A. Warszawa 238
2960 Ca Immo Saski Crescent Sp. z o.o. Warszawa 238
2961 Advatech Sp. z o.o. Wrocław 238
2962 Dünya Döner Kebab Sp. z o.o. Zduny 238
2963 Villanna Sp. z o.o. Warszawa 238
2964 Aquila Park Sp. z o.o. Józefów 238
2965 Przedsiębiorstwo Przetwórstwa Mięsnego Firma Marcinkowscy Sp. z o.o. Zbęchy-Pole 238
2966 PH ALFA – ELEKTRO Sp. z o.o. Katowice 238
2967 Troton Sp. z o.o. Ząbrowo 238
2968 UNIMAX S.A. Kielce 238
2969 Sądeckie Wodociągi Sp. z o.o. Nowy Sącz 237
2970 Przedsiębiorstwo Budownictwa Ogólnego Ekobud Sp. z o.o. Ostróda 237
2971 Duson Investments Sp. z o.o. Warszawa 237
2972 AR Stelmach sp.j. Kielce 237
2973 Schilsner Industry Group Sp. z o.o. Wrocław 237
2974 Integra Malirz, Zwierzycki sp. j. Gliwice 237
2975 GPEC Serwis Sp. z o.o. Gdańsk 237
2976 Jura Poland Sp. z o.o. Warszawa 237
2977 PPI Chrobok S.A. Bojszowy 237
2978 Elhurt – Sp. z o.o. Gdańsk 236
2979 Mromont Sp. z o.o. S.K. Oborniki 236
2980 Kablonex Nawroccy S.J. Podanin 236
2981 DT Swiss Polska Sp. z o.o. Oborniki 236
2982 Bejot Sp. z o.o. Manieczki 236
2983 Pollena S.A. Fabryka Opakowań Kosmetycznych Łaskarzew 236
2984 Kelvion Machine Cooling Sp. z o.o. Świebodzice 236
2985 Epol Holding Sp. z o.o. Łódź 236
2986 Zjednoczone Przedsiębiorstwa Rozrywkowe S.A. Warszawa 236
2987 Green Petrol Sp. z o.o. Bielawy 236
2988 Tree Development Group Sp. z o.o. Management S.K. Warszawa 236
2989 Fabryka Transformatorów w Żychlinie Sp. z o.o. Żychlin 236
2990 Firma Kabanos Kojs Mirosław i Joanna Kojs-Kowalczyk sp.j. Jabłonka 236
2991 Atlantic Sp. z o.o. Lulemino 235
2992 Pphu Dolmar Sp. z o.o. S.K. Kępno 235
2993 WIALAN Langer i Wiatr S.J. Tarnów 235
2994 VAILLANT SAUNIER DUVAL Sp. z o.o. Warszawa 235
2995 Przedsiębiorstwo Robót Drogowo Mostowych Trakt Sp. z o.o. Wysokie Mazowieckie 235
2996 Andżela Sp. z o.o. S.K. Warszawa 235
2997 IDS Energetyka Sp. z o.o. Warszawa 235
2998 Konica Minolta Business Solutions Polska Sp. z o.o. Warszawa 235
2999 Llentab Sp. z o.o. Gdańsk 235
3000 Towarzystwo Budownictwa Społecznego PRAWOBRZEŻE Sp. z o.o. Szczecin 235
3001 Admind Sp. z o.o. S.K. Kraków 235
3002 Swm Poland Sp. z o.o. Warszawa 235
3003 NIKE Poland Sp. z o.o. Warszawa 234
3004 Exchange Exg Sp. z o.o. Exchange Group S.K. Częstochowa 234
3005 Venezia Oganowska Nachiło sp.j. Warszawa 234
3006 West Gate Investments Sp. z o.o. Warszawa 234
3007 MARGO Sp. z o.o. S.K. Toruń 234
3008 Abc Colorex Sp. z o.o. Kraków 234
3009 Koszalińska Spółdzielnia Mieszkaniowa Przylesie Koszalin 234
3010 Lamela Sp. z o.o. S.K. Łowicz 234
3011 Przedsiębiorstwo Produkcyjno Handlowe Kostrzewa sp.j. Giżycko 234
3012 Władyslaw Chrobak Firma WALTER Pustyny 234
3013 Art Building Sp. z o.o. Sp.K. Wrocław 233
3014 Ryszard Mężyk – Przedsiębiorstwo Produkcyjno Handlowo Usługowe Nowy Sącz 233
3015 Dmg Mori Polska Sp. z o.o. Pleszew 233
3016 Xbest.Pl Sp. z o.o. Sp.K. Warszawa 233
3017 Asist Sp. z o.o. Starogard Gdański 233
3018 Roleski sp.j. Zbylitowska Góra 233
3019 Pfizer Polska Sp. z o.o. Warszawa 233
3020 INGRAM MICRO Sp. z o.o. Warszawa 233
3021 NICE – POLSKA Sp. z o.o. Pruszków 232
3022 Akademia Sztuk Pięknych im. Jana Matejki Kraków 232
3023 Makarony Babuni Ryszard Kaczorowski Rudniki 232
3024 KFD Sp. z o.o. Wróblowice 232
3025 Axpol Trading Sp. z o.o. S.K. Złotniki 232
3026 SG Equipment Leasing Polska Sp. z o.o. Warszawa 232
3027 Zinkpower Wielkopolska Sp. z o.o. Szczecin 232
3028 BRAMMER S.A. Kolbuszowa 232
3029 DOMBUD S.A. Przedsiębiorstwo Budowlane Katowice 232
3030 Madej-Bud Sp. z o.o. sp.k. Łódź 232
3031 3S S.A. Katowice 232
3032 Warbud-Porr Szpital Kraków Prokocim S.C. Warszawa 232
3033 Pasta Food Company Sp. z o.o. Opole 231
3034 SPUTNIK Tomasz Pastwa Starogard Gdański 231
3035 Biuro Inżynierskie Sp. z o.o. Radom 231
3036 Bastek Coffee & Tea sp.j. Karwie 231
3037 Trasko – Inwest Sp. z o.o. Ostrzeszów 231
3038 PPHU VISSCHER – CARAVELLE POLAND Sp. z o.o. Grudziądz 231
3039 Sosnowieckie Wodociągi S.A. Sosnowiec 231
3040 BT Development BT Kapitał Sp. z o.o. S.K. Krotoszyn 231
3041 Esv S.A. Siechnice 231
3042 Manuli Hydraulics Manufacturing Sp. z o.o. Mysłowice 231
3043 Hmt-Group Sp. z o.o. Wschowa 231
3044 Lapp Kabel Sp. z o.o. Biskupice Podgórne 231
3045 Velis Sp. z o.o. sp.k. Kraków 231
3046 WIP Sp. z o.o. S.K. Aleksandrów Kujawski 231
3047 Gemini Holding Sp. z o.o. Kraków 231
3048 Anwil Transport Sp. z o.o. Spółka Komandytowa Złotniki 231
3049 Augum Wiesław Klich, Paweł Klich sp.j. Kokotów 230
3050 Wala Sp. z o.o. Wilkowice 230
3051 POLFARMEX S.A. Kutno 230
3052 Wydawnictwo Filia Sp. z o.o. S.K. Poznań 230
3053 Booking.com Sp. z o.o. Warszawa 230
3054 EXTRANS Szeliga Zbigniew Sędziszów Małopolski 230
3055 P3 Poznań Park Sp. z o.o. Warszawa 230
3056 Remo Sp. z o.o. Sp.J. Kraków 230
3057 Vimn Poland Sp. z o.o. Warszawa 230
3058 Głuchołaskie Zakłady Papiernicze Sp. z o.o. Głuchołazy 230
3059 Engari Sp. z o.o. Modlnica 230
3060 Stek-Rol Andrzej Barszcz S.J. Dębica 230
3061 C.M.C. Sp. z o.o. Andrychów 229
3062 ROHLIG SUUS LOGISTICS S.A. Warszawa 229
3063 Womak Holding S.A. Wrocław 229
3064 MCNS Polyurethanes Europe Sp. z o.o. Dzierżoniów 229
3065 Enprom Sp. z o.o. Warszawa 229
3066 Bebio Sp. z o.o. S.K. Warszawa 229
3067 Pureko Sp. z o.o. Myszków 229
3068 Eleks – Janusz Kosiorek sp.j. Warszawa 229
3069 Tp – Link Polska Sp. z o.o. Duchnice 229
3070 Okechamp S.A. Poznań 229
3071 Futurum Sp. z o.o. S.K. Gdańsk 229
3072 JVP Steel Poland Sp. z o.o. Szczecin 229
3073 Transport Towarowy Samochodowy Marcin Słomka Konary 229
3074 3one Sp. z o.o. sp.k. Kraków 229
3075 Intop Warszawa Sp. z o.o. Warszawa 228
3076 P3 Błonie Park Sp. z o.o. Warszawa 228
3077 PIWNICZANKA Spółdzielnia Pracy Piwniczna-Zdrój 228
3078 Bombardier Transportation (Rail Engineering) Polska Sp. z o.o. Warszawa 228
3079 Juan – E. Szałańska sp.j. Warszawa 228
3080 Kion Business Services Polska Sp. z o.o. Kraków 228
3081 SAGE Automotive Interiors Poland Sp. z o.o. Żary 228
3082 Indrol Sp. z o.o. S.K. Rostarzewo 228
3083 Hotel Arłamów S. A. Arłamów 228
3084 Ak Sp. z o.o. Komorniki 228
3085 POLIKAT S.A. Brzozów 228
3086 Energy Consult Sp. z o.o. sp.k. Warszawa 228
3087 Tapflo Sp. z o.o. Tczew 228
3088 Rymatex Sp. z o.o. Rymanów 228
3089 Dom Inwest T. i E. Japtok sp.j. Świnoujście 227
3090 Centrum Wynajmu Nieruchomości 2 S.A. Krotoszyn 227
3091 Mebloform Sp. z o.o. Kalwaria Zebrzydowska 227
3092 Polynt Composites Poland Sp. z o.o. Niepołomice 227
3093 Uniwersytet Rzeszowski Rzeszów 227
3094 Big Star Limited Sp. z o.o. Kalisz 227
3095 SITS Sp. z o.o. Brodnica 227
3096 Przedsiębiorstwo Budowlane Budomont Sp. z o.o. Rzeszów 226
3097 Mp Management Sp. z o.o. Łódź 226
3098 Real Leszno Sp. z o.o. S.K. Leszno 226
3099 McCormick Polska S.A. Stefanowo 226
3100 Geodis Poland Sp. z o.o. Warszawa 226
3101 Seoyon E-Hwa Automotive Poland Sp. z o.o. Bażanowice 226
3102 HILTI (POLAND) Sp. z o.o. Warszawa 226
3103 Masters Sp. z o.o. Straszyn 226
3104 Zakład Elektronicznej Techniki Obliczeniowej w Katowicach Sp. z o.o. Katowice 226
3105 Stylus Sp. z o.o. sp.k. Szczecin 225
3106 Towarzystwo Budownictwa Społecznego Wrocław Sp. z o.o. Wrocław 225
3107 AL-KO Technology Polska Sp. z o.o. Wysogotowo 225
3108 Würth Elektronik Polska Sp. z o.o. Wrocław 225
3109 P3 Last Mile Tri Sp. z o.o. Warszawa 225
3110 Galeria Galena Sp. z o.o. Gliwice 225
3111 Sylva Sp. z o.o. Wiele 225
3112 Zakład Przetwórstwa Mięsnego Wojciech Zieliński i S-Ka Sp. J. Kwidzyn 225
3113 METRO PROPERTIES Sp. z o.o. Warszawa 225
3114 Auto Idea Sp. z o.o. Białystok 225
3115 Holding Liwa Sp. z o.o. Warszawa 225
3116 SFW Energia Sp. z o.o. Gliwice 225
3117 BEL Polska Sp. z o.o. Chorzele 225
3118 Walcownia Metali DZIEDZICE S.A. Czechowice-Dziedzice 225
3119 Bohanza Sp. z o.o. w likwidacji Gdańsk 225
3120 Fabryka Przyczep Niewiadów Sp. z o.o. Warszawa 224
3121 Zakład Drobiarski Lech Drób Sp. z o.o. Zalewo 224
3122 Spółdzielnia Produkcji Rolnej w Łaszczówce Łaszczówka 224
3123 Kaeser Kompressoren Sp. z o.o. Warszawa 224
3124 Desim Sp. z o.o. sp.k. Polkowice 224
3125 Al Piekarnia-Cukiernia Sp. z o.o. sp.k. Karwia 224
3126 BTN TOMCZAK SPÓŁKA JAWNA Ostrołęka 224
3127 Humax Poland Sp. z o.o. Bełchatów 224
3128 Mlp Pruszków III Sp. z o.o. Pruszków 224
3129 Venture Industries Sp. z o.o. Kiełpin 224
3130 B&P Engineering Sp. z o.o. S.K. Przeworsk 223
3131 MOKATE S.A. Ustroń 223
3132 Rzeźnictwo Zyguła Zbąszynek Sp. z o.o. Spółka Komandytowa Zbąszynek 223
3133 DWS Draexlmaier Wyposażenie Wnętrz Samochodowych Sp. z o.o. Jelenia Góra 223
3134 Firma Budowlano-Instalacyjna Mat-Mad S.J. Kołobrzeg 223
3135 GAŁA MEBLE Sp. z o.o. Twardogóra 223
3136 ABAKON Sp. z o.o. S.K. Bielsko-Biała 223
3137 Praska Giełda Spożywcza S.A. Ząbki 223
3138 Holding Wawel Service Kraków Sp. z o.o. Kraków 223
3139 Automationstechnik Sp. z o.o. Kraków 223
3140 Kefal Kempisty sp.j. Ostrów Mazowiecka 223
3141 Rollux Sp. z o.o. sp.k. Gorzkowice 223
3142 Lumel Alucast Sp. z o.o. Zielona Góra 223
3143 Schneider Electric Transformers Poland Sp. z o.o. Mikołów 223
3144 Instytut Monitorowania Mediów Sp. z o.o. sp.k. Warszawa 223
3145 Przedsiębiorstwo Handlowo – Usługowe Mik Piosik sp.j. Nowy Tomyśl 223
3146 VOESTALPINE ROTEC Sp. z o.o. Komorniki 223
3147 Sobianek Sp. z o.o. Parczew 223
3148 Adama Manufacturing Poland S.A. Brzeg Dolny 223
3149 Elkop S.E. Płock 222
3150 Zakład Utylizacji Odpadów Sp. z o.o. Konin 222
3151 Cementownia ODRA S.A. Opole 222
3152 Budromost – Starachowice Sp. z o.o. Wąchock 222
3153 Invest AL Piekarnia-Cukiernia Sp. z o.o. S.K. Karwia 222
3154 Zakład Budowlano-Montażowy Grimbud Sp. z o.o. Nowy Sącz 222
3155 Rock In Summer Sp. z o.o. sp.k. Poznań 222
3156 ZEELANDIA Sp. z o.o. Tarnowo Podgórne 222
3157 Miejskie Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji Sp. z o.o. Rzeszów 222
3158 Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Rak-Bud, Raczkowski i Wspólnicy sp.j. Księżyno 222
3159 BTI Gumkowski Sp. z o.o. S.K. Suchy Las 222
3160 Toruńskie Wodociągi Sp. z o.o. Toruń 222
3161 Marcin Werner Vorster Chociw 222
3162 Międzynarodowe Targi Poznańskie Sp. z o.o. Poznań 222
3163 Rolnicza Spółdzielnia Produkcyjna w Rzecku Rzecko 221
3164 GRASO Zenon Sobiecki Starogard Gdański 221
3165 DIG-NET Lenart S.J. Mroczeń 221
3166 Dalkia Polska Sp. z o.o. Warszawa 221
3167 TREFL S.A. Sopot 221
3168 Powszechna Spółdzielnia Spożywców Społem w Białymstoku Białystok 221
3169 Firma Transportowo-Handlowa Stanisław Bojdo Niwka 221
3170 Raf Trans Sp. z o.o. Warszawa 220
3171 APC POLSKA Sp. z o.o. Środa Wielkopolska 220
3172 BARISTA S.A. Warszawa 220
3173 C1 Marketing Sp. z o.o. S.K. Pruszcz Gdański 220
3174 Europa Systems Sp. z o.o. Warszawa 220
3175 Genderka Sp. z o.o. Bydgoszcz 220
3176 SIMBA TOYS Polska Sp. z o.o. Warszawa 220
3177 Womar Sp. z o.o. sp.k. Kraków 220
3178 Katolickie Stowarzyszenie Civitas Christiana Warszawa 220
3179 Par Bakuła sp.j. Gdańsk 220
3180 AUTOROBOT STREFA Sp. z o.o. Gliwice 219
3181 VTS Sp. z o.o. Gdańsk 219
3182 PEC Muszkieterów Sp. z o.o. Warszawa 219
3183 Piekarnio-Cukiernia-Delikatesy Ryszard Steskal sp.j. Jabłonka 219
3184 Kapitan Navi Elżbieta Stramek i Waldemar Karpiński sp.j. Trzebiatów 219
3185 Multi – Form II Sp. z o.o. Tychy 219
3186 Piekarnia-Cukiernia Jacek Błaszkowiak sp.j. Puszczykowo 219
3187 Saatbau Polska Sp. z o.o. Środa Śląska 219
3188 Centrum Wynajmu Nieruchomości 6 S.A. Krotoszyn 219
3189 Selvita Services Sp. z o.o. Kraków 219
3190 Lewiatan – Kielce Sp. z o.o. Kielce 219
3191 MLP GROUP S.A. Pruszków 219
3192 Fabryka Opakowań Foliowych Rossoplast D. i R. Rossochaccy sp.j. Lidzbark Warmiński 219
3193 Murapol Projekt Sp. z o.o. Deweloper sp.k. Bielsko-Biała 218
3194 Green Power Pomorze Sp. z o.o. Warszawa 218
3195 FORTEC Sp. z o.o. Strykowo 218
3196 Es-System Sp. z o.o. Kraków 218
3197 HP INC Polska Sp. z o.o. Warszawa 218
3198 Coca-Cola Poland Services Sp. z o.o. Warszawa 218
3199 Altmare Sp. z o.o. sp.k. Józefosław 218
3200 Okręgowa Spółdzielnia Mleczarska w Kole Koło 218
3201 Zeller Plastik Poland Sp. z o.o. Wola Rębkowska 218
3202 MOSTOSTAL SIEDLCE Sp. z o.o. S.K. Siedlce 218
3203 Polservice Sp. z o.o. Warszawa 218
3204 Centrum Wynajmu Nieruchomości 3 S.A. Krotoszyn 218
3205 Grabowski Furniture Logistic Sp. z o.o. S.K. Kunowice 218
3206 GERLACH S.A. Drzewica 218
3207 Spółdzielcza Agrofirma Szczekociny Szczekociny 218
3208 PETRAX TRADE S.A. Warszawa 217
3209 Energika Małgorzata Szamałek, Zbigniew Szamałek sp.j. Zasutowo 217
3210 OEM Energy Sp. z o.o. Chorzów 217
3211 Uniwersytet Przyrodniczo-Humanistyczny w Siedlcach Siedlce 217
3212 HAGER POLO Sp. z o.o. Tychy 217
3213 Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowo-Transportowe Transhurt Sp. z o.o. Lublin 217
3214 SABA Sp. z o.o. Płock 217
3215 Jakon Nowa Sp. z o.o. sp.k. Tarnowo Podgórne 217
3216 BZOMEX Sp. z o.o. S.K. Pcim 217
3217 Deltafan Sp. z o.o. sp.k. Brzeźnica 217
3218 S.I.C. Sp. z o.o. Łódź 217
3219 Przedsiębiorstwo Gospodarki Wodnej i Rekultywacji S.A. Jastrzębie-Zdrój 217
3220 M4wind Sp. z o.o. S.K. Szczecin 217
3221 LOT Aircraft Maintenance Services Sp. z o.o. Warszawa 216
3222 Zakład Produkcyjno Handlowo Usługowy Uciechowski sp.j. Raszków 216
3223 Harting Polska Sp. z o.o. Wrocław 216
3224 Mal-Bud-1 Sp. z o.o. sp.k. Warszawa 216
3225 Smm Legal Maciak Mataczyński Adwokaci sp.k. Warszawa 216
3226 AS-PL Sp. z o.o. Gdańsk 216
3227 WPC Pola Sp. z o.o. Warszawa 216
3228 Lavinia i Sp. z o.o. S.K. Łódź 216
3229 Wakacje. Pl S.A. Gdańsk 216
3230 AKS Precision Ball Polska Sp. z o.o. Żarów 216
3231 Fhfc Sp. z o.o. S.K. Warszawa 216
3232 Soley Areca Sp. z o.o. Sp. k. Sulików 216
3233 ABRAMCZYK – Sp. z o.o. Bydgoszcz 216
3234 Eltek Poland Sp. z o.o. Bielsko-Biała 216
3235 BHJ Polska Sp. z o.o. Michorzewko 216
3236 Mlp Pruszków IV Sp. z o.o. Pruszków 216
3237 Reynaers Aluminium Sp. z o.o. Piaseczno 216
3238 MEBLE STOLRUS Sp. z o.o. S.K. Krotoszyn 216
3239 INSTAL-FILTER Przemysłowe Systemy Ochrony Powietrza S.A. Kościan 216
3240 Facinelli 1 Sp. z o.o. Warszawa 216
3241 Grill – Impex Sp. z o.o. Spółka Komandytowa Sieluń 216
3242 Spółdzielnia Mieszkaniowa Retkinia-Południe Łódź 216
3243 Jack Bud Polska Sp. z o.o. S.K. Poznań 215
3244 HYDROTECH S.A. Rybnik 215
3245 Centrum Wynajmu Nieruchomości 5 S.A. Krotoszyn 215
3246 Crisp Malt Sp. z o.o. Bydgoszcz 215
3247 Db Cargo Spedkol Sp. z o.o. Kędzierzyn-Koźle 215
3248 Fadome Sp. z o.o. S.K. Złotniki 215
3249 Poznańska Korporacja Budowlana Pekabex S.A. Poznań 215
3250 Akademia Pedagogiki Specjalnej im. Marii Grzegorzewskiej Warszawa 215
3251 Alta-Trans Transport-Spedycja-Logistyka Wójcik S.J. Żyraków 215
3252 Clico Sp. z o.o. Kraków 215
3253 Korporacja Gospodarcza EFEKT S.A. Kraków 215
3254 WYDAWNICTWO C.H. BECK Sp. z o.o. Warszawa 215
3255 Cube Sp. z o.o. Bydgoszcz 215
3256 Westpol-Teeuwissen Pharma Sp. z o.o. Rzeczenica 215
3257 Gór-Stal Sp. z o.o. Gorlice 215
3258 Expondo Polska Sp. z o.o. sp.k. Zielona Góra 215
3259 Instytut Łączności Państwowy Instytut Badawczy Warszawa 215
3260 Software AG Polska Sp. z o.o. Warszawa 215
3261 Steag Energo Mineral Sp. z o.o. Opole 215
3262 ESALIENS Towarzystwo Funduszy Inwestycyjnych S.A. Warszawa 214
3263 Energa Informatyka i Technologie Sp. z o.o. Gdańsk 214
3264 Legrand Polska Factory Service Sp. z o.o. Ząbkowice Śląskie 214
3265 Elkol Sp. z o.o. Bytom 214
3266 Kubas, Kos, Gałkowski Adwokaci sp.p. sp.k. Kraków 214
3267 Eurofirany B.B. Choczyńscy sp.j. Żywiec 214
3268 Krotoski Sp. z o.o. sp.k. Łódź 214
3269 Agroas Sp. z o.o. sp.k. Grodków 214
3270 White Stone Development Sp. z o.o. Warszawa 214
3271 Getresponse Sp. z o.o. Gdańsk 214
3272 Hasco TM Sp. z o.o. sp.k. Wrocław 214
3273 Instytut Farmakologii Polskiej Akademii Nauk Kraków 214
3274 Mondelez International Rd&Q Sp. z o.o. Bielany Wrocławskie 214
3275 Acs Słuchmed Sp. z o.o. Lublin 214
3276 MONDI WARSZAWA Sp. z o.o. Mszczonów 214
3277 Apis Fijałkowski, Bloch sp.j. Chodecz 214
3278 LOWARA VOGEL POLSKA Sp. z o.o. Strzelin 213
3279 Rytm-L Sp. z o.o. Tychy 213
3280 Agencja Oceny Technologii Medycznych i Taryfikacji Warszawa 213
3281 Metal Service Center Sp. z o.o. Zabrze 213
3282 Zakład Konstrukcji Spawanych Łabędy Sp. z o.o. Gliwice 213
3283 Prosperi Sp. z o.o. S.K. Lublin 213
3284 Przedsiębiorstwo Produkcyjno Handlowo Usługowe Styromax – Sukiennik Jerzy sp.j. Kolonia Łyszkowice 213
3285 Mesgo Polska Sp. z o.o. Warszawa 213
3286 PPUH GAL Sp. z o.o. S.K. Bielsko-Biała 213
3287 Fc4 Sp. z o.o. Warszawa 213
3288 GRUPA 3 DRUK Sp. z o.o. S.K. Kraków 213
3289 Adac-Lewar Sp. z o.o. Przystajń 212
3290 Simone Plitzko Corporate Fashion International Sp. z o.o. S.K. Poznań 212
3291 UNIA Sp. z o.o. Grudziądz 212
3292 BNP Paribas Lease Group Sp. z o.o. Warszawa 212
3293 Nieruchomości Aib Sp. z o.o. S.K. Knurów 212
3294 Salus International Sp. z o.o. Katowice 212
3295 Kadex Ag Sp. z o.o. sp.k. Radom 212
3296 Transpol Lider Sp. z o.o. S.K. Łojewo 212
3297 Esperanza S.J. Poterek Ożarów Mazowiecki 212
3298 Spartez Sp. z o.o. sp. k. Gdańsk 212
3299 Waryński S.A. Grupa Holdingowa Warszawa 212
3300 Tuplex Td Sp. z o.o. sp.k. Warszawa 212
3301 1C Entertainment S.A. Warszawa 212
3302 RADIO ESKA S.A. Warszawa 211
3303 CONNECTOR.PL Sp. z o.o. S.K. Niepruszewo 211
3304 ARSA VP Sp. z o.o. S.K. Białystok 211
3305 Górnicze Zakłady Dolomitowe S.A. Siewierz 211
3306 COTTO PETRUS Sp. z o.o. Końskie 211
3307 Przedsiębiorstwo Drogowo-Mostowe Dromos Sp. z o.o. Kartuzy 211
3308 Pomorska Specjalna Strefa Ekonomiczna Sp. z o.o. Sopot 211
3309 Przedsiębiorstwo Robót Inżynieryjnych Diag-Most Sp. z o.o. Warszawa 211
3310 TOP FARMS WIELKOPOLSKA Sp. z o.o. Czempiń 211
3311 Ag Spv Sp. z o.o. sp.j. Warszawa 211
3312 Lumiko Sp. z o.o. Łuków 211
3313 Drewpol Sp. z o.o. S.k. Jordanów 211
3314 GPP Business Park S.A. Katowice 211
3315 EPS Polska Holding Sp. z o.o. Warszawa 211
3316 Tomaszowskie Kopalnie Surowców Mineralnych Biała Góra Sp. z o.o. Smardzewice 211
3317 Bella Sp. z o.o. Toruń 210
3318 Grupa Astor Sp. z o.o. sp.k. Kraków 210
3319 Elektret Sp. z o.o. S.K. Limanowa 210
3320 MARINA INVEST Sp. z o.o. Warszawa 210
3321 Falesia Systemy Sp. z o.o. Warszawa 210
3322 Śląsko – Dąbrowska Spółka Mieszkaniowa Sp. z o.o. Katowice 210
3323 YARA Poland Sp. z o.o. Szczecin 210
3324 De Pronobel Sp. z o.o. S.K. Gliwice 210
3325 Nielsen Services Poland Sp. z o.o. Warszawa 210
3326 Auto-Land Janusz Andrzejewski Olsztyn 210
3327 Gromag Sp. z o.o. S.K. Nowy Sącz 210
3328 Transbit Sp. z o.o. Warszawa 210
3329 Group One S.A. Warszawa 210
3330 Pzom Strach Sp. z o.o. sp.k. Konopiska 209
3331 Tweetop Sp. z o.o. Szczecin 209
3332 Politechnika Koszalińska Koszalin 209
3333 Alma Alpinex Sp. z o.o. Kielce 209
3334 2 Pm 3 Sp. z o.o. Warszawa 209
3335 Tree Capital Sp. z o.o. Wola Gołkowska 209
3336 Ca Immo Sienna Center Sp. z o.o. Warszawa 209
3337 EWT Truck & Trailer Polska Sp. z o.o. Ołtarzew 209
3338 TABOR DĘBICA Sp. z o.o. Dębica 209
3339 ALSO Polska Sp. z o.o. Warszawa 209
3340 Icb Pharma Tomasz Świętosławski,Paweł Świętosławski sp.j. Jaworzno 209
3341 Octa Wbc Sp. z o.o. Warszawa 209
3342 Centrum Wynajmu Nieruchomości 4 S.A. Krotoszyn 209
3343 Marywilska 44 Sp. z o.o. Warszawa 208
3344 Jar Aromaty Sp. z o.o. sp.k. Warszawa 208
3345 WINKHAUS POLSKA Beteiligungs Sp. z o.o. Sp-ka Komandytowa Rydzyna 208
3346 Moniecka Spółdzielnia Mleczarska Mońki 208
3347 Activa AP Sp. z o.o. S.K. Pruszcz Gdański 208
3348 Tomar T. Maj M. Szydłowski sp.j. Perzyce 208
3349 ADECCO POLAND Sp. z o.o. Warszawa 208
3350 Angel River Sp. z o.o. Sp.K. Wrocław 208
3351 Marex Technology M.Szymański A.Szczepański – sp.j. Drobin 208
3352 Prywatne Przedsiębiorstwo Produkcyjno Handlowe Lamix Mirosław Laszko Witnica 208
3353 REAL S.A. Siedlce 208
3354 Zakłady Produkcyjne B-D S.A. Zawiercie 208
3355 Utc Hvac Polska Sp. z o.o. Warszawa 208
3356 Wrobud Sp. z o.o. Wrocław 208
3357 Lotos Air Bp Polska Sp. z o.o. Gdańsk 208
3358 City Center Mengot Sp. z o.o. Warszawa 208
3359 STALMAG Sp. z o.o. Ruda Śląska 208
3360 Akademia Wychowania Fizycznego im. Eugeniusza Piaseckiego Poznań 208
3361 Hbo Polska Sp. z o.o. Warszawa 208
3362 Gruntinwest 2 Sp. z o.o. sp.k. Wrocław 208
3363 Mlp Gliwice Sp. z o.o. Pruszków 208
3364 Przychodnia Lekarska Novum Katarzyna Kozioł, Piotr Lewandowski sp.j. Warszawa 208
3365 MB Motors Sp. z o.o. Piaseczno 207
3366 Łódzka Specjalna Strefa Ekonomiczna S.A. Łódź 207
3367 Wagony Świdnica Sp. z o.o. Świdnica 207
3368 Tt Plast S.A. Targowisko 207
3369 Vital Sp. z o.o. Ostaszewo 207
3370 Mine Master Sp. z o.o. Złotoryja 207
3371 Fantic Górszczak sp.j. Głogoczów 207
3372 Sibelco Poland Sp. z o.o. Gdańsk 207
3373 Fincon Sp. z o.o. Tychy 207
3374 SOCOPOL Sp. z o.o. Warszawa 207
3375 Muzeum Narodowe w Krakowie Kraków 207
3376 Uniwersytet Ekonomiczny w Poznaniu Poznań 207
3377 Sanico Electronics Polska Sp. z o.o. Marki 207
3378 Auto-Partner Holding Sp. z o.o. S.K. Gdańsk 206
3379 Przedsiębiorstwo Budowlane Arkop Sp. z o.o. sp.k. Wrocław 206
3380 Farowind Sp. z o.o. sp.k. Szczecin 206
3381 BAUDZIEDZIC Sp. z o.o. S.K. Rudna Mała 206
3382 Kolster S.A. Olsztyn 206
3383 Katowickie Wodociągi S.A. Katowice 206
3384 Amplus Sp. z o.o. Niegardów 206
3385 Ornament Szczecin Sp. z o.o. Warszawa 206
3386 Mikoś-Budownictwo Sp. z o.o. sp.k. Kraków 206
3387 Clarios Poland Sp. z o.o. Katowice 206
3388 Pulverit Polska Sp. z o.o. Tychy 206
3389 IMS Budownictwo Sp. z o.o. Spółka Komandytowa Kraków 206
3390 Argus Sp. z o.o. sp.k. Dąbrowa Górnicza 206
3391 Jamestown Sp. z o.o. Warszawa 205
3392 Nj Sp. z o.o. sp.k. Łódź 205
3393 Chodzeń Sp. z o.o. sp.k. Piaseczno 205
3394 Galon-Polska Sp. z o.o. Warszawa 205
3395 Radiotechnika Marketing Sp. z o.o. Pietrzykowice 205
3396 PRZYMORZE Powszechna Spółdzielnia Mieszkaniowa Gdańsk 205
3397 Optimum Anna Złotnicka-Plucińska, Wojciech Pluciński sp.j. Resko 205
3398 M3 Przedsiębiorstwo Budownictwa Mieszkaniowego Zdzisław i Leszek Skorupka sp.j. Siedlce 205
3399 EURO SKLEP S.A. Komorniki 205
3400 Materbud Sp. z o.o. S.K. Gdańsk 205
3401 Etisoft Sp. z o.o. Gliwice 205
3402 Reesco Sp. z o.o. Warszawa 205
3403 Uzdrowisko Ustka Sp. z o.o. Ustka 205
3404 Plejades-2 Sp. z o.o. S.K. Warszawa 205
3405 Atlas Copco Polska Sp. z o.o. Warszawa 205
3406 Abbott Medical Sp. z o.o. Warszawa 204
3407 Nordson Polska Sp. z o.o. Warszawa 204
3408 Remet S.A. Stalowa Wola 204
3409 Verallia Polska Sp. z o.o. Gniezno 204
3410 Chemikals sp. z o.o. Braniewo 204
3411 BGW Sp. z o.o. Poznań 204
3412 Modhaus Sp. z o.o. Kwirynów 204
3413 ATM System Sp. z o.o. Bielany Wrocławskie 204
3414 Aquael Sp. z o.o. Dubowo Drugie 204
3415 ENGIE EC Słupsk Sp. z o.o. Słupsk 204
3416 Akademia Obrony Narodowej Warszawa 204
3417 Purinvest Sp. z o.o. Warszawa 204
3418 SARPI Dąbrowa Górnicza Sp. z o.o. Dąbrowa Górnicza 203
3419 Adatex Sp. z o.o. Dąbrowa Górnicza 203
3420 Proximo Two Sp. z o.o. Warszawa 203
3421 CDA S.A. Wrocław 203
3422 Spółdzielnia Mieszkaniowa PODGÓRZE Kraków 203
3423 Aon Sp. z o.o. Warszawa 203
3424 Kejt Sp. z o.o. S.K. Radom 203
3425 NOVA POLSKA – Sp. z o.o. Środa Wielkopolska 203
3426 Wagner-Service Sp. z o.o. sp.k. Świętochłowice 203
3427 Bbf Sp. z o.o. Poznań 203
3428 Militaria.Pl Sp. z o.o. sp.k. Wrocław 202
3429 PTB Tranzyt Kraśniewska Irena Konin 202
3430 Silcare Sp. z o.o. S.K. Gorzów Wielkopolski 202
3431 Enka Ślosarczyk O. sp.j. Zabrze 202
3432 Grupa 1 Prestige PM Sp. z o.o. S.K.A. Piaseczno 202
3433 Piast Pasze Sp. z o.o. Lewkowiec 202
3434 Zakłady Chemiczne ZŁOTNIKI S.A. Wrocław 202
3435 POLSER Sp. z o.o. Siemiatycze 202
3436 Viacon Polska – Sp. z o.o. Rydzyna 202
3437 Amł – Dzianiny Joanna Szrajber, Marian Łoś sp.j. Łódź 202
3438 Emsur Polska Sp. z o.o. Józefów 202
3439 Akademia Wychowania Fizycznego we Wrocławiu Wrocław 202
3440 EXCELLENT S.A. Podłęże 202
3441 Mikroma Polska S. A. Września 202
3442 Polsnack Polska Sp. z o.o. Spółka Komandytowa Sady 202
3443 Famur Finance Sp. z o.o. Katowice 202
3444 Zakład Robót Inżynieryjnych Henryk Chrobok i Hubert Chrobok sp.j. Nowe Bojszowy 202
3445 NKT S.A. Warszowice 202
3446 Amgen Sp. z o.o. Warszawa 202
3447 ROCKFIN Sp. z o.o. Małkowo 201
3448 AW – Narzędzia Sp. z o.o. S.K. Białystok 201
3449 IFM Ecolink Sp. z o.o. Opole 201
3450 Grupa Agrocentrum Sp. z o.o. Łomża 201
3451 Przedsiębiorstwo Rolne Rusko Sp. z o.o. Rusko 201
3452 Aida Sp. z o.o. Białystok 201
3453 Heraeus Electro-Nite Polska Sp. z o.o. Sosnowiec 201
3454 MM Farm Sp. z o.o. S.K.A. Warszawa 201
3455 SL Poland Sp. z o.o. Żory 201
3456 Kochański & Partners sp.k. Warszawa 201
3457 Suder Plus Sp. z o.o. Kraków 201
3458 Iq Metal Sp. z o.o. Szczecin 201
3459 Galderma Polska Sp. z o.o. Warszawa 201
3460 Ligentia Sp. z o.o. Gdynia 201
3461 Grodno S.A. Michałów-Grabina 200
3462 ZAKŁAD TECHNICZNO HANDLOWO USŁUGOWY TECHPOL BOGUSŁAW TREPKA Zawiercie 200
3463 Stangl Technik Polska Sp. z o.o. Świdnica 200
3464 Plejades – 1 Sp. z o.o. Sp.K. Warszawa 200
3465 Top Construction Ltd. sp.k. Warszawa 200
3466 Młyn Dalachów Grażyna i Stefan Kurczakowscy sp.j. Dalachów 200
3467 Intercorp Media Sp. z o.o. sp.k. Włynkówko 200
3468 Equobuild Sp. z o.o. Warszawa 200
3469 Weko – Polska Sp. z o.o. Raszków 200
3470 Pestila II Sp. z o.o. sp.k. Studzianki 200
3471 Aircom Automotive Sp. z o.o. sp.k. Pietrzykowice 200
3472 Exence S.A. Bielany Wrocławskie 199
3473 Dantherm Sp. z o.o. Gądki 199
3474 R/S Budownictwo Robert Skrzypkowski Białystok 199
3475 Sanden Manufacturing Poland Sp. z o.o. Polkowice 199
3476 Sumi Sp. z o.o. S.K. Sulejówek 199
3477 Techno Marine Sp. z o.o. Sp.K. Malbork 199
3478 Śląskie Kruszywa Naturalne Sp. z o.o. Krapkowice 199
3479 Pierre Fabre Medicament Polska Sp. z o.o. Warszawa 199
3480 Globitell Wholesale Sp. z o.o. S.K. Łódź 199
3481 Przedsiębiorstwo Usługowo – Handlowe Agrostop Sp. z o.o. Terespol 199
3482 Proeko Zarządzamy Energią Sp. z o.o. S.K. Poznań 199
3483 R&G Plus Sp. z o.o. Mielec 199
3484 G-U Polska Sp. z o.o. Poznań 199
3485 Ordinant Sp. z o.o. Warszawa 199
3486 ENERSYS Sp. z o.o. Bielsko-Biała 199
3487 Ensila Group Sp. z o.o. S.K. Bolesławiec 199
3488 Muehsam Jan Krzysztof i Wspólnicy sp.j. Warszawa 199
3489 Lenze Polska Sp. z o.o. Katowice 199
3490 Jw Consulting Sp. z o.o. sp.k. Szczecin 199
3491 Agropak sp.j. Brzeziński i Wspólnicy Jaworzno 199
3492 Wienkra Sp. z o.o. Kraków 199
3493 Micros sp.j. W. Kędra i J. LIC Kraków 199
3494 Agmet Sp. z o.o.Spółka Komandytowa Warszawa 198
3495 Kolsatpol Sp. z o.o. Bielsko-Biała 198
3496 CTL Północ Sp. z o.o. Gdynia 198
3497 QL Controls Sp. z o.o., Sp.K. Kobielice 198
3498 Chl Cash Management Sp. z o.o. Warszawa 198
3499 Miejskie Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji w Lublinie Sp. z o.o. Lublin 198
3500 Nordmann, Rassmann Polska Sp. z o.o. Warszawa 198
3501 Alsina Polska Sp. z o.o. Chełmek 198
3502 Centralne Laboratorium Pomiarowo-Badawcze Sp. z o.o. Jastrzębie-Zdrój 198
3503 It Invest Sp. z o.o. Wrocław 198
3504 Przedsiębiorstwo Budownictwa Drogowego Sp. z o.o. Głogów 198
3505 Profilpas Polska Sp. z o.o. Kutno 198
3506 Cdr Sp. z o.o. sp.k. Żory 198
3507 Falco Mazurkiewicz i Wspólnicy sp.j. Olsztyn 198
3508 Przedsiębiorstwo Handlowo Usługowe Koszałka Sp. z o.o. Kartuzy 198
3509 OK – Polska Przedsiębiorstwo Budowlane Sp. z o.o. Gogolin 198
3510 ASG Poland S.A. Pruszków 198
3511 Schade Polska Międzynarodowy Transport i Spedycja Sp. z o.o. Będzin 198
3512 Ebilet Polska Sp. z o.o. Warszawa 198
3513 Minimaxx Sofa Sp. z o.o. Oborniki 198
3514 Descont Sp. z o.o. sp.k. Wrocław 198
3515 Podolski Sp. z o.o. sp.k. Lutomek 198
3516 CHEMTECH Krzysztof Januszkiewicz Warszawa 198
3517 Bomar Marek Wojciechowski i Wspólnicy sp.j. Grajewo 198
3518 Prefere Resins Poland Sp. z o.o. Trzemeszno 198
3519 Rex-Bud Budownictwo Sp. z o.o. Spółka Komandytowo Akcyjna Łódź 197
3520 Przedsiębiorstwo Produkcyjno Handlowo-Usługowe Polipack sp.j. Irena Więckowska i Katarzyna Kolmetz Gościcino 197
3521 Fruktus Agros Nova Sp. z o.o. S.K. Wąsosz Dolny 197
3522 ZAB-BUD Andrzej Zaboklicki Warszawa 197
3523 Dkr Holding Sp. z o.o. – Property – sp.k. Wrocław 197
3524 PP-H CYMES Adam Ołów Suwałki 197
3525 Budner Sp. z o.o. Warszawa 197
3526 NOVARTIS POLAND Sp. z o.o. Warszawa 197
3527 Farmaceutyczno-Chemiczna Spółdzielnia Pracy Septoma Ząbki 197
3528 Przedsiębiorstwo Innowacyjno-Wdrożeniowe Jmb Sp. z o.o. Budno 197
3529 Komtur Polska Sp. z o.o. Warszawa 197
3530 Rest – S Gastrox Sp. z o.o. sp.k. Poznań 197
3531 Euroceras Sp. z o.o. Kędzierzyn-Koźle 197
3532 Skarbnica Narodowa Sp. z o.o. Warszawa 197
3533 Plastbud Sp. z o.o. – Spółka Komandytowa Bochnia 197
3534 Ccig Group Sp. z o.o. Wrocław 197
3535 Carpol Sp. z o.o. Warszawa 197
3536 MP SOLAR GROUP Sp. z o.o. Ruda Śląska 197
3537 Albatros Aluminium Sp. z o.o. Poznań 196
3538 BLEJKAN S.A. Szczecin 196
3539 Kiloutou Polska Sp. z o.o. Łódź 196
3540 Exlabesa Extrusion Opole Sp. z o.o. Tułowice 196
3541 Środek Jesieni Sp. z o.o. Sp.K. Lublin 196
3542 Kohl-Group Polska Sp. z o.o. Spółka Komandytowa Słubice 196
3543 Celma Indukta S.A. Cieszyn 196
3544 Grant Ubezpieczenia Sp. z o.o. sp.k. Poznań 196
3545 Elplast + Sp. z o.o. Jastrzębie-Zdrój 196
3546 Odlewnia Zawiercie S.A. Zawiercie 196
3547 Drejk Kaźmierczak sp.j. Warszawa 196
3548 Flora Sp. z o.o. S.K. Kraków 196
3549 Polak Meble Sp. z o.o. S.K. Kępno 196
3550 Knauf Jaworzno III Sp. z o.o. Jaworzno 196
3551 Jakusz Sp. z o.o. Kościerzyna 196
3552 Sits Industry Sp. z o.o. Grudziądz 195
3553 FSMNW Wrocław Sp. z o.o. Warszawa 195
3554 Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Usługowo-Handlowe Tawol M.Bajek, C.Bajek, D.Piegza sp.j. Chęciny 195
3555 Prywatne Przedsiębiorstwo ELWOZ Kazimierz Woźniak Szklana 195
3556 Anocote Polska Sp. z o.o. Łańcut 195
3557 SPV Impexmetal Sp. z o.o. Warszawa 195
3558 Jmdi Sp. z o.o. Warszawa 195
3559 Suwalskie Kopalnie Surowców Mineralnych Sp. z o.o. Suwałki 195
3560 Elita Sp. z o.o. Sztumskie Pole 195
3561 System-Drob P. i W. Łosiowscy, B. Rojowicz sp.j. Lubomierz 195
3562 BATIM-TRANSPORT MIĘDZYNARODOWY I SPEDYCJA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA Stary Sącz 195
3563 CREDIN POLSKA Sp. z o.o. Sobótka 195
3564 Inelo Polska Sp. z o.o. Bielsko-Biała 195
3565 Pro-Tra Building Sp. z o.o. Wrocław 195
3566 Goodmills Polska Kutno Sp. z o.o. Kutno 195
3567 PCO Group Sp. z o.o. Bobolice 195
3568 Filip i S- Ka Dromader sp.j. Łódź 195
3569 Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Budomex Sp. z o.o. Biała Podlaska 195
3570 Sobreko Sp. z o.o. Sobuczyna 195
3571 Firma Produkcyjno Usługowo Handlowa Kamil Kamil Gawliński Import-Eksport Sp. z o.o. Cięcina 195
3572 Katowickie Towarzystwo Budownictwa Społecznego Sp. z o.o. Katowice 195
3573 Multeafil Sp. z o.o. Dobrzyca 195
3574 Solbet Stalowa Wola S.A. Stalowa Wola 195
3575 Wegar Sp. z o.o. S.K. Wodzisław Śląski 194
3576 Longbridge Wynalazek Sp. z o.o. Warszawa 194
3577 ATM S.A. Warszawa 194
3578 TEVA Pharmaceuticals Polska Sp. z o.o. Warszawa 194
3579 Wodociągi Białostockie Sp. z o.o. Białystok 194
3580 Mw Food Sp. z o.o. sp.k. Wadowice 194
3581 Polbis Auto Sp. z o.o. Olsztyn 194
3582 Pro Ascobloc Sp. z o.o. Syców 194
3583 AXA Polska S.A. Warszawa 194
3584 Przedsiębiorstwo Produkcyjno Handlowo Usługowe Diamond Sp. z o.o. Kraków 194
3585 Olek Motocykle Sp. z o.o. S.K. Bielsko-Biała 194
3586 Diaverum Polska Sp. z o.o. Warszawa 194
3587 Haribo Sp. z o.o. Warszawa 194
3588 Rtaventures VC Sp. z o.o. S.K. Warszawa 194
3589 LHOIST BUKOWA Sp. z o.o. Bukowa 194
3590 Fhu Wilmat L. Matecki, A. Wiśniewski sp.j. Toruń 194
3591 Mip Pharma Polska Sp. z o.o. Gdańsk 194
3592 Neorol Sp. z o.o. Chrzan 194
3593 Polaris Poland Sp. z o.o. Warszawa 194
3594 Podlaska Wytwórnia Wódek POLMOS S.A. Warszawa 194
3595 Hella Polska Sp. z o.o. Warszawa 194
3596 HSV Polska Sp. z o.o. Łódź 193
3597 Prof-Met-Kol Sp. z o.o. Warszawa 193
3598 Stanchem Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Chemiczne Niemce 193
3599 DROG – BUD Sp. z o.o. Lubojenka 193
3600 Jutar Olgierd Jurek, Andrzej Tarnogrodzki sp.j. Łagiewniki Kościelne 193
3601 Kopalnia Wapienia MORAWICA S.A. Morawica 193
3602 Grupa PGD Sp. z o.o. Spółka Komandytowa Kraków 193
3603 Syntaj S.A. Kraków 193
3604 Agros Holding S.A. Warszawa 193
3605 Regionalne Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa Poznań 193
3606 Euro-Med Sp. z o.o. Tychy 193
3607 POLHOZ Sp. z o.o. Szymankowo 193
3608 BERGER BAU POLSKA Sp. z o.o. Wrocław 193
3609 Bravura Solutions Polska Sp. z o.o. Warszawa 193
3610 Hansa S.A. Kielce 193
3611 Air Baltic Corporation S.A. Oddział Opacz Kolonia Opacz-Kolonia 193
3612 Greinplast Sp. z o.o. Krasne 193
3613 Stryker Polska Sp. z o.o. Warszawa 193
3614 Instytut Badawczy Dróg i Mostów Warszawa 192
3615 Sarivo Budownictwo Sp. z o.o. sp.k. Kraków 192
3616 Sika – Poland Sp. z o.o. Warszawa 192
3617 Agrana Fruit Polska Sp. z o.o. Ławy 192
3618 Pd Investment S.A. Wrocław 192
3619 P.P.H.U. Publima sp.j. Lichota & Lichota Ostrowiec Świętokrzyski 192
3620 Fortaco Jl Sp. z o.o. Janów Lubelski 192
3621 Siemens Mobility Sp. z o.o. Warszawa 192
3622 Interkrąż Sp. z o.o. Trzyciąż 192
3623 Odyssey Sp. z o.o. Warszawa 192
3624 Komo Marianna i Krzysztof Orzeszak sp.j. Sękocin Nowy 192
3625 Streamsoft D.Chojnacki i Wspólnicy sp.j. Zielona Góra 192
3626 Megmar Logistics & Consulting Sp. z o.o. Kutno 192
3627 POL-AGENT Sp. z o.o. Szczecin 192
3628 Grupa APN Sp. z o.o. sp.k. Opole 192
3629 WACKER Neuson Sp. z o.o. Ożarów Mazowiecki 192
3630 Rosti Poland Sp. z o.o. Białystok 192
3631 Kegel – Błażusiak Trade Sp. z o.o. Sp.K. Nowy Targ 192
3632 Polska Sieć Handlowa NASZ – SKLEP S.A. Warszawa 192
3633 A. Berger Polska Sp. z o.o. Kędzierzyn-Koźle 192
3634 Auto-Hak Sp. z o.o. Słupsk 191
3635 Renex Regina Jędrych, Tomasz Jędrych i Wspólnicy – sp.j. Bydgoszcz 191
3636 Chmara S.A. Sopot 191
3637 Hydro Znphs Sp. z o.o. Bielsko-Biała 191
3638 Zarys International Group Sp. z o.o. S.K. Zabrze 191
3639 Gide Tokarczuk Grześkowiak Sadownik sp.k. Warszawa 191
3640 Nuctech Warszaw Company Limited Sp. z o.o. Warszawa 191
3641 Czanieckie Makarony Sp. z o.o. Czaniec 191
3642 LEANN STAŃCZYK S.A. Słupsk 191
3643 Expobud Domy Sp. z o.o. S.K. Toruń 191
3644 JZO S.A. Jelenia Góra 191
3645 Caro Design Sp. z o.o. Brzezówka 191
3646 Sibsen Invest Sp. z o.o. Warszawa 191
3647 Stowarzyszenie Księgowych w Polsce z Siedzibą w Warszawie Warszawa 191
3648 Waw Ced Sp. z o.o. Warszawa 191
3649 HUF POLSKA Sp. z o.o. Tychy 191
3650 Dolfos Sp. z o.o. sp.k. Piotrków Trybunalski 191
3651 Mggp S.A. Tarnów 191
3652 Train Electric Sp. z o.o. sp.k. Skarbimierzyce 191
3653 Towarzystwo Funduszy Inwestycyjnych Allianz Polska S.A. Warszawa 190
3654 BIZEA Sp. z o.o. Tomice 190
3655 SPRINTAIR S.A. Warszawa 190
3656 Przedsiębiorstwo Budowlane Kokoszki Sp. z o.o. Gdańsk 190
3657 Matbet Sp. z o.o. Słupsk 190
3658 Wójcik Ventilation S.A. Warszawa 190
3659 Betamed S.A. Katowice 190
3660 Hotel Warszawianka Centrum Kongresowe Sp. z o.o. Jachranka 190
3661 OSADKOWSKI – CEBULSKI Sp. z o.o. Legnica 190
3662 Farmaprom Polska Sp. z o.o. Spółka Komandytowa Kraków 190
3663 SZYNAKA – MEBLE Sp. z o.o. Lubawa 190
3664 Pjp Makrum S.A. Bydgoszcz 190
3665 Ostrowski-Pilachowski sp.j. Gdynia 190
3666 Capita (Polska) Sp. z o.o. Kraków 190
3667 Zdrojewscy Sp. z o.o. S.K. Stężyca 190
3668 Bibus Menos Sp. z o.o. Gdańsk 190
3669 FSMNW Warszawa 4 Sp. z o.o. Warszawa 190
3670 Pharmapoint S.A. Łódź 190
3671 Galicja Sp. z o.o. Brzeźnica 190
3672 Trakt Sp. z o.o. Spółka Komandytowa Katowice 190
3673 Bureau Veritas Polska Sp. z o.o. Warszawa 190
3674 Grupa Metropolis BTL Sp. z o.o. sp.k. Warszawa 190
3675 Arriva RP Sp. z o.o. Toruń 190
3676 Batna Sp. z o.o. S.K. Częstochowa 189
3677 Osi Food Solutions Poland Sp. z o.o. Górka 189
3678 Nauczycielska Agencja Ubezpieczeniowa S.A. Warszawa 189
3679 SP Moulding Poland Sp. z o.o. Sieradz 189
3680 Q4GLASS, ABJ INVESTORS Sp. z o.o. S.K. Koszalin 189
3681 Kode Arkadiusz Szyszkowski, Artur Radel sp.j. Ełk 189
3682 Atus Group Sp. z o.o. sp.k. Sadkowa Góra 189
3683 Novatisplus Sp. z o.o. S.K. Wrocław 189
3684 Włodan Sp. z o.o. sp.k. Porszewice 189
3685 Genexo Sp. z o.o. Warszawa 189
3686 ELEKTROMETAL S.A. Cieszyn 189
3687 HILTON FOODS LTD Sp. z o.o. Tychy 189
3688 Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa im. Papieża Jana Pawła II w Białej Podlaskiej Biała Podlaska 189
3689 Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe Atut Sp. z o.o. Katowice 189
3690 KELLER POLSKA Sp. z o.o. Ożarów Mazowiecki 189
3691 Tesco Dystrybucja Sp. z o.o. Kraków 189
3692 Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Usługowe Drewtur Jacek Gugała i Aneta Gugała sp.j. Turkowy 189
3693 EPP Sp. z o.o. Łęg 189
3694 New Yorker Retail Polska Sp. z o.o. Poznań 189
3695 Zinkpower Szczecin Sp. z o.o. Szczecin 188
3696 RSJ House Sp. z o.o. S.K. Legionowo 188
3697 Felgenhauer Material Handling Sp. z o.o. sp.k. Wrocław 188
3698 Silesia Invest Sp. z o.o. sp.k. Gliwice 188
3699 Knorr-Bremse Systemy Kolejowe Polska Sp. z o.o. Kraków 188
3700 SYNEKTIK S.A. Warszawa 188
3701 Ready Bathroom Sp. z o.o. Bolesławiec 188
3702 Selena Marketing International Sp. z o.o. Wrocław 188
3703 Hajduk Grupa Producentów Pieczarek Sp. z o.o. Lipinki 188
3704 Mtb Trzebińscy sp.j. Nakło nad Notecią 188
3705 Grausch i Grausch Maszyny Budowlane Sp. z o.o. Złotkowo 188
3706 Serwistal Sp. z o.o. Ełk 188
3707 Slam Poland Sp. z o.o. Radłów 188
3708 Naftoremont Naftobudowa Sp. z o.o. Płock 188
3709 BFF Medfinance S.A. Łódź 188
3710 Digital Care Sp. z o.o. Warszawa 188
3711 Phn Spv 22 Sp. z o.o. Warszawa 188
3712 Rolniczy Kombinat Spółdzielczy Bądecz 188
3713 Europak Sp. z o.o. S.K. Warszawa 188
3714 Vive Management Sp. z o.o. Warszawa 188
3715 Zamet Industry Sp. z o.o. S.K. Piotrków Trybunalski 188
3716 Opakmet Sp. z o.o. S.K. Inowrocław 187
3717 TADEUSZ SELZER SELT Sun Protection Systems Opole 187
3718 Firma Budowlano – Drogowa MTM S.A. Gdynia 187
3719 Lubatex Sp. z o.o. Lubawka 187
3720 Helukabel Polska Sp. z o.o. Radziejowice 187
3721 Rim Kowalczyk sp.j. Janki 187
3722 BROWAR JABŁONOWO ZARZĄD Sp. z o.o. S.K. Jabłonowo 187
3723 Allen & Overy, A. Pędzich sp.k. Warszawa 187
3724 Metal Team Sp. z o.o. Spółka Komandytowa Rzeszów 187
3725 Przedsiębiorstwo Budowlano-Usługowe Gomibud Sp. z o.o. Borek Szlachecki 187
3726 Inwestpolska – SM Sp. z o.o. Wrocław 187
3727 Orpea Polska Sp. z o.o. Warszawa 187
3728 Domesta Sp. z o.o. Gdańsk 187
3729 LECHTOM Tomasz Sikociński Świdnica 187
3730 Tankpol – B. i R. Mosio sp.j. Szczucin 187
3731 Polskie Towarzystwo Ekonomiczne Oddział w Gdańsku Sopot 187
3732 Przedsiębiorstwo Handlowe Agro-Ters Edward Solak i Stanisław Solak sp.j. Chełm 187
3733 Promus Katowice Sp. z o.o. Sosnowiec 187
3734 Grabikowski-Grabikowska Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo- Usługowe Inex sp.j. Giżycko 186
3735 CHEMIK HB Sp. z o.o. S.K. Bydgoszcz 186
3736 Euro – Weld J. Wenerski – M. Wenerski sp.j. Pszczółki 186
3737 Hotel Senator Sp. z o.o. sp.k. Dźwirzyno 186
3738 Auto Park Sp. z o.o. S.K. Białystok 186
3739 Erbet Sp. z o.o. Nowy Sącz 186
3740 RAVET Sp. z o.o. Wrocław 186
3741 Atena Usługi Informatyczne i Finansowe S.A. Sopot 186
3742 Konbet Poznań Sp. z o.o. S.K. Poznań 186
3743 Egc Sp. z o.o. sp.j. Łódź 186
3744 BULTEN Polska S.A. Bielsko-Biała 186
3745 Izopanel Sp. z o.o. Gdańsk 186
3746 Vanitystyle Sp. z o.o. Warszawa 186
3747 Rajpol Sp. z o.o. Wola Łęczeszycka 186
3748 Mardi Sp. z o.o. Biskupiec 186
3749 Terra Vox Sp. z o.o. sp.k. Czerwonak 186
3750 Penta Investments Sp. z o.o. Warszawa 186
3751 Invent Sp. z o.o. Wrocław 186
3752 Elporem i Elpoautomatyka Sp. z o.o. Zawada 186
3753 Kongsberg Maritime CM Sp. z o.o. Gniew 186
3754 Drewmix Albert sp.j. Łęka Mroczeńska 185
3755 DEFRO Sp. z o.o. S.K. Warszawa 185
3756 Spółdzielnia Mieszkaniowa Śródmieście Szczecin 185
3757 Servier Polska Services Sp. z o.o. Warszawa 185
3758 Otto Work Force Central Europe Sp. z o.o. Bielany Wrocławskie 185
3759 Spółdzielnia Inwalidów Elremet Biała Podlaska 185
3760 Przedsiębiorstwo Pszczelarskie Tomasz Łysoń Sp. z o.o. sp.k. Sułkowice 185
3761 Transportowy Dozór Techniczny Warszawa 185
3762 SECURITAS SERVICES Sp. z o.o. Warszawa 185
3763 Robotnicza Spółdzielnia Mieszkaniowa Ursus Warszawa 185
3764 Eneris Ekologiczne Centrum Utylizacji Sp. z o.o. Rusko 185
3765 Biotee Polska Sp. z o.o. Rzeczenica 185
3766 CHR. Hansen Poland Sp. z o.o. Czosnów 185
3767 Assel Sp. z o.o. Pruszcz Gdański 185
3768 Halmar A.Mysior, W.Gęsiorski sp.k. Stalowa Wola 184
3769 RESTYL Sp. z o.o. Ruda Śląska 184
3770 BUDOMATEX S.A. Siedlce 184
3771 Przedsiębiorstwo Barbara Kaczmarek sp.j. Malewo 184
3772 Baltic Stevedoring Company Sylwestrzak sp.j. Szczecin 184
3773 Platinium M.M Sp. z o.o. sp.k. Wysogotowo 184
3774 Alan Systems Sp. z o.o. S.K. Rybnik 184
3775 Adrenaline.Pl Sp. z o.o. S.K. Olsztyn 184
3776 Sering Sp. z o.o. Warszawa 184
3777 Firma SOFTEX Dariusz Michta Tomaszów Mazowiecki 184
3778 Vive Textile Recycling Sp. z o.o. Warszawa 184
3779 Miejskie Wodociągi i Kanalizacja Sp. z o.o. Koszalin 184
3780 PPH ELKABEL Szczygielski Sp.J. Lublin 184
3781 Saginomiya Europe Sp. z o.o. Warszawa 184
3782 Laboratorium Kosmetyczne Joanna B. Górka, R. Korczak sp.j. Warszawa 184
3783 KORAL S.A. Tczew 184
3784 Firma Budowlana Antczak Marek Sp. z o.o. Kalisz 184
3785 BAKALLAND S. A. Warszawa 183
3786 Ziko Apteka Sp. z o.o. Kraków 183
3787 PRZEDSIĘBIORSTWO WIELOBRANŻOWE ZOF – STAL WOJCIECH WÓJCIK Tychy 183
3788 Konimpex Invest Sp. z o.o. Konin 183
3789 IZOBLOK S.A. Chorzów 183
3790 Spółdzielnia Mieszkaniowa Bródno Warszawa 183
3791 WIKO COMPANY S.A. Stare Babice 183
3792 PEKA Sp. z o.o. Jasin 183
3793 Lagris Sp. z o.o. sp.k. Warszawa 183
3794 Lindner Polska Sp. z o.o. Warszawa 183
3795 Formed Sp. z o.o., Spółka Komandytowa Żywiec 183
3796 Gst Automotive Safety Poland Sp. z o.o. w likwidacji Częstochowa 183
3797 Agro-Transhandel Sp. z o.o. Szewce 183
3798 Stadler Service Polska Sp. z o.o. Warszawa 183
3799 Stella Pack S.A. Lubartów 183
3800 Apteka Słoneczna Kwiecień sp.j. Kraków 182
3801 Adecon Sp. z o.o. Dębe 182
3802 EACC Sp. z o.o. Jabłonowo 182
3803 Blachotrapez Sp. z o.o. Rabka-Zdrój 182
3804 Donauchem Polska Sp. z o.o. Rokietnica 182
3805 Edpol Food & Innovation Sp. z o.o. Łomża 182
3806 Towarzystwo Budownictwa Społecznego Warszawa Południe Sp. z o.o. Warszawa 182
3807 WSPÓLNY DOM Spółdzielnia Mieszkaniowa w Szczecinie Szczecin 182
3808 Effector Sp. z o.o. Warszawa 182
3809 Lemar R.L.E Leśniak sp.j. Hebdów 182
3810 Eolica Kisielice Sp. z o.o. Poznań 182
3811 Jastrzębski Zakład Wodociągów i Kanalizacji S.A. Jastrzębie-Zdrój 182
3812 Przedsiębiorstwo Usługowo-Handlowe Gama sp.j. Antoni Grabalski i Wspólnicy Śliwin 182
3813 Mazowieckie Centrum Hodowli i Rozrodu Zwierząt Sp. z o.o. Łowicz 182
3814 Orion Engineered Carbons Sp. z o.o. Jasło 182
3815 Wydawnictwo Juka-91 Sp. z o.o. Warszawa 182
3816 Bibby Financial Services Sp. z o.o. Warszawa 182
3817 Gpm Sp. z o.o. sp.k. Kraków 182
3818 KBR POLAND Sp. z o.o. Kwidzyn 182
3819 DUNI POLAND Sp. z o.o. Poznań 182
3820 Eurowafel Sp. z o.o. sp.k. Zator 182
3821 Przedsiębiorstwo Energetyki Cieplnej GEOTERMIA PODHALAŃSKA S.A. Bańska Niżna 182
3822 Przedsiębiorstwo Metali Nieżelaznych Bobrek sp.j. Krzysztof i Paweł Kleszcz, Bronisław Koźbiał Bobrek 182
3823 Centrum Medyczne Luxmed Sp. z o.o. Lublin 182
3824 Plichta sp.j. Wejherowo 182
3825 Warszawskie Przedsiębiorstwo Mostowe Mosty Sp. z o.o. S.K. Warszawa 182
3826 Johnson Electric Poland Sp. z o.o. Będzin 181
3827 Outokumpu Distribution Polska Sp. z o.o. Dąbrowa Górnicza 181
3828 Iqvia Rds Poland Sp. z o.o. Warszawa 181
3829 Rozbud Łapińscy sp.j. Augustów 181
3830 Przedsiębiorstwo Usług Technicznych Intercor Sp. z o.o. Zawiercie 181
3831 PMPoland S.A. Jelenia Góra 181
3832 Pro Academica Sp. z o.o. Czerwonak 181
3833 Mtz Clinical Research Sp. z o.o. Warszawa 181
3834 Ekoenergetyka Polska S.A. Zielona Góra 181
3835 MV Poland Sp. z o.o. Warszawa 181
3836 DELAVAL OPERATIONS Sp. z o.o. Wrocław 181
3837 Codewise Sp. z o.o. sp.k. Kraków 181
3838 Przedsiębiorstwo Skoplast Stanisław i Krzysztof Szkopek sp.j. Kaczory 181
3839 Darco Sp. z o.o. Dębica 181
3840 Robyg City Apartments 2 Sp. z o.o. Warszawa 181
3841 Wegner Sp. z o.o. sp.k. Poznań 181
3842 Ungarex Sp. z o.o. sp.k. Katowice 181
3843 Krynica Vitamin S.A. Warszawa 181
3844 Borgwarner Rzeszów Sp. z o.o. Jasionka 181
3845 El Al Israel Airlines Sp. z o.o. Oddział w Polsce Warszawa 181
3846 Carsolutions Sp. z o.o. S.K. Kraków 181
3847 Roto Okna Dachowe Sp. z o.o. Lubartów 181
3848 Hycom S.A. Łódź 181
3849 IMS S.A. Warszawa 181
3850 Mm-Sport Sp. z o.o. sp.k. Kraków 181
3851 PARTNER TELE.COM Sp. z o.o. S.K. Kraków 181
3852 Superbet Kempisty Sp. z o.o. S.K. Zakrze 181
3853 Respol Export-Import Sp. z o.o. Warszawa 181
3854 GNP Sp. z o.o. S.K. Blizne Jasińskiego 181
3855 Rectus Polska Sp. z o.o. Gumna 181
3856 Zakład Mięsny Wierzejki J.M.Zdanowscy sp.j. Płudy 181
3857 Elektrometal Sp. z o.o. S.K. Jasienica 181
3858 Epp Retail Veneda Sp. z o.o. Warszawa 181
3859 LECH Sp. z o.o. P U H P Białystok 181
3860 BZK Group Sp. z o.o. Warszawa 180
3861 Nova Sp. z o.o. i Wspólnicy – Sp. Komandytowa Łódź 180
3862 Zakład Ceramiki Budowlanej Owczary R.E.R. Stępień sp.j. Owczary 180
3863 Browar Fortuna Sp. z o.o. S.K. Miłosław 180
3864 ETP S.A. Katowice 180
3865 Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Stolarz-Lempert S.J. Marianka Mroczeńska 180
3866 Miejskie Przedsiębiorstwo Energetyki Cieplnej Sp. z o.o. Olsztyn 180
3867 Desa S.A. Warszawa 180
3868 Akme Sp. z o.o. S.K. Warszawa 180
3869 SANPLAST S.A. Strzelno 180
3870 Stalgast Radom Sp. z o.o. Warszawa 180
3871 Zakład Budowlano-Remontowy Budrem Sp. z o.o. Inwestycje i Nieruchomości sp.k. Ostrów Wielkopolski 180
3872 Borne Furniture Sp. z o.o. Barlinek 180
3873 Strunobet – Migacz Sp. z o.o. Lewin Brzeski 180
3874 Artus II Sp. z o.o. Maciejowice 180
3875 PBS Connect Polska Sp. z o.o. Marki 180
3876 Biuro Handlowe Ruda Sp. z o.o. S.K. Katowice 180
3877 Bialchem Group Sp. z o.o. Białystok 180
3878 Net – Profit Warzywa & Owoce Sp. z o.o. Tropiszów 180
3879 Awima sp.j. B. Wiśniewski Józefów 180
3880 ELA Wyrób Folii i Opakowań Sp. z o.o. Ostrów 180
3881 Target Polska Sp. z o.o. S.K. Warszawa 180
3882 Przedsiębiorstwo Wodno Melioracyjne w Ząbkowicach Śląskich Sp. z o.o. Ząbkowice Śląskie 180
3883 Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji Sp. z o.o. Gliwice 180
3884 Euro-Pegaz Sp. z o.o. Wellhouse S.K. Warszawa 179
3885 SEKO SPÓŁKA AKCYJNA Chojnice 179
3886 Orlen Serwis S.A. Płock 179
3887 Grand Plus Sp. z o.o. sp.k. Nowy Sącz 179
3888 Man-Trans Sp. z o.o.,sp.k. Tychy 179
3889 Przedsiębiorstwo Produkcyjno Handlowo Usługowe Iwona i Stanisław Cymbor Sp. z o.o. Dębica 179
3890 Suszarnia Warzyw Jaworski sp.j. Bramki 179
3891 Centrum Elektryczne Ania Boguccy Sp. z o.o. sp.k. Wieluń 179
3892 Centrum Technologii Mobilnych Mobiltek S.A. Kraków 179
3893 Kopalnia Dolomitu Rek Sp. z o.o. sp.k. Tychy 179
3894 Pfleiderer Wieruszów Sp. z o.o. Wieruszów 179
3895 Magmaris Magdalena Peciak Dariusz Peciak sp.j. Tarnowskie Góry 179
3896 Górnośląska Agencja Przedsiębiorczości i Rozwoju Sp. z o.o. Gliwice 179
3897 Konspol Holding Sp. z o.o. Słupca 179
3898 GETIN FLEET S.A. Wrocław 179
3899 Dolnośląski Fundusz Rozwoju Sp. z o.o. Wrocław 179
3900 Przedsiębiorstwo Robót Drogowych Sp. z o.o. Zamość 179
3901 CD Locum Sp. z o. o. II S. J. Warszawa 179
3902 Charsznickie Pola Natury Sp. z o.o. S.K. Kraków 179
3903 Model ART Sp. z o.o. Ostróda 179
3904 Dalpo Poznań Sp. z o.o. S.K. Poznań 179
3905 UBI Factor S.P.A. S.A. Oddział w Polsce Kraków 179
3906 Auto Frelik Anna Frelik Sp.K. Toruń 179
3907 Tesko Steel Sp. z o.o. Rybnik 178
3908 Alwa Sp. z o.o. S.K. Czachorowo 178
3909 Tip-Topol Sp. z o.o. Pobiedziska 178
3910 PHN SPV 15 PHN 4 Sp. z o.o. S.K.A. Warszawa 178
3911 Assel Holding Sp. z o.o. Pruszcz Gdański 178
3912 Delta Trans Transporte Sp. z o.o. Świętochłowice 178
3913 Miralex Sp. z o.o. Piła 178
3914 Alarm Tech S C Systemy Zabezpieczeń Andrzej Woźniak Grzegorz Żurawski Kraków 178
3915 Wydawnictwo NASZA KSIĘGARNIA Sp. z o.o. Warszawa 178
3916 Chemes Sp. z o.o. Sady 178
3917 SGL Graphite Solutions Polska Sp. z o.o. Nowy Sącz 178
3918 DKR Invest S.A. Wrocław 178
3919 Zakład Przetwórstwa Mięsnego Szlagor Sp. z o.o. sp.k. Andrychów 178
3920 Euroservice sp.j. Marek Janowski-Józef Czech Warszawa 178
3921 WARWIN S.A. Warka 178
3922 SICK Sp. z o.o. Warszawa 178
3923 SPIE ELBUD Gdańsk S.A. Gdańsk 178
3924 Małopolska Agencja Rozwoju Regionalnego S.A. Kraków 178
3925 Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Kotłorembud Leszek Cichosz Bogdan Szatlach sp.j. Bydgoszcz 178
3926 Firma Handlowa Farex Sp. z o.o. S.K. Lublin 178
3927 Tyska Spółdzielnia Mieszkaniowa OSKARD Tychy 178
3928 WAN S.A. Warszawa 178
3929 Ambra Brands Sp. z o.o. Warszawa 178
3930 Lactima Sp. z o.o. Morąg 177
3931 Jakon Tm Sp. z o.o. Tarnowo Podgórne 177
3932 HMT Heldener Metalltechnik Polska Sp. z o.o. & Co. S.K. Komorniki 177
3933 Globema Sp. z o.o. Warszawa 177
3934 Arcom sp.j. Artur Wilk, Robert Zięba Rzezawa 177
3935 Cws-Boco Polska Sp. z o.o. Łódź 177
3936 Przetwórstwo Tworzyw Sztucznych PLAST – BOX S.A. Słupsk 177
3937 PH-U AUTORAK Arkadiusz Rak Tarnobrzeg 177
3938 Nickel Development Sp. z o.o. Złotniki 177
3939 Cgl VIII Sp. z o.o. sp.k. Warszawa 177
3940 CAFE SATI POLSKA Sp. z o.o. Kwidzyn 177
3941 AON POLSKA Sp. z o.o. Warszawa 177
3942 Agencja Promocji Inwestycji Sp. z o.o. Warszawa 177
3943 5IN9 Global Sp. z o.o. Warszawa 177
3944 Polskie Towarzystwo Turystyczno Krajoznawcze Warszawa 177
3945 Ampol – Merol Sp. z o.o. Wąbrzeźno 177
3946 Firma Transportowo Spedycyjno Handlowa Mielczarek Andrzej Zduńska Wola 177
3947 Żwirownia Dolata Beton Dolata Agnieszka Dolata Dąbrowa 177
3948 SPM Poland Sp. z o.o. Tychy 177
3949 Sprint Logistyka Polska S.A. S.K. Szczecin 176
3950 Neo – Świat Rajmund Węgrzynek, Paweł Brodzik sp.j. Warszawa 176
3951 HERCO Sp. z o.o. Cielądz 176
3952 Kolejowe Zakłady Nawierzchniowe BIEŻANÓW Sp. z o.o. Kraków 176
3953 Acana Polska Sp. z o.o. S.K. Jelcz-Laskowice 176
3954 Stal-Service Sp. z o.o. Warszawa 176
3955 Samindruk Sp. z o.o. Brodnica 176
3956 4Mats.Pl Sp. z o.o. S.K. Warszawa 176
3957 Hurtownia Leków Weterynaryjnych Weterpol Sp. z o.o. Gawrony 176
3958 INFINE Sp. z o.o. S.K. Warszawa 176
3959 Sigma Group DK Sp. z o.o. S.K. Katowice 176
3960 Rekin Jan Mozolewski i Wspólnicy sp.j. Białystok 176
3961 Gft Poland Sp. z o.o. Łódź 176
3962 Biuro Informacji Gospodarczej InfoMonitor S.A. Warszawa 176
3963 Nowodworski sp.j. Częstochowa 176
3964 Główny Instytut Górnictwa Katowice 176
3965 Przedsiębiorstwo Handlowo-Promocyjne Agro-Efekt Sp. z o.o. Słupia 176
3966 PPHU DAMAZ Zdzisław Nuszkiewicz Łódź 176
3967 Kadefarm Sp. z o.o. Sierosław 176
3968 Unirest Sp. z o.o. S.K. Warszawa 176
3969 Sales & More S.A. Warszawa 176
3970 Przedsiębiorstwo Produkcyjno – Usługowo – Handlowe Pasz Konspol Sp. z o.o. Gierłatowo 176
3971 Plejades 3 Sp. z o.o. sp.k. Warszawa 176
3972 Vg Polska Sp. z o.o. Chełmek 176
3973 Gdyńska Spółdzielnia Mieszkaniowa Gdynia 176
3974 Horizont Sp. z o.o. S.K. Gdańsk 176
3975 ADAMPOL S.A. Zaścianki 176
3976 Mahalo Media Sp. z o.o. sp.k. Gdańsk 176
3977 Pitney Bowes Polska Sp. z o.o. Bielsko-Biała 176
3978 W.W. Investment Wiśniewscy sp.j. Wołomin 176
3979 Frapo-Invest Sp. z o.o. Konin 175
3980 DAR-POL Dariusz Kulesza Ochudno 175
3981 Picodi.Com S.A. Kraków 175
3982 Liqui Moly Polska Sp. z o.o. Warszawa 175
3983 Hydromechanika Sp. z o.o. S.K. Piaskowiec 175
3984 Lugra Sp. z o.o. Warszawa 175
3985 Produkcja Elementów Złącznych Connector sp.j. Marek Kociok, Wojciech Konieczko Bytom 175
3986 Pdc Industrial Center 73 Sp. z o.o. Warszawa 175
3987 Bdo Polska Sp. z o.o. Warszawa 175
3988 PPHU MARK’S Sp. z o.o. Prusak 175
3989 Instytut Chemii Fizycznej PAN Warszawa 175
3990 Firma Handlowa Elektret sp.j. Stanisław i Jacek Bieda, Agata Mól Limanowa 175
3991 Styropian Plus Sp. z o.o. Czarne Dolne 175
3992 Bletwood Investments Sp. z o.o. Warszawa 175
3993 Jeppesen Poland Sp. z o.o. Gdańsk 175
3994 Chrzanowscy Development Sp. z o.o. S.K. Warszawa 174
3995 ARBET Investment Group Sp. z o.o. Olsztyn 174
3996 Gilead Sciences Poland Sp. z o.o. Warszawa 174
3997 MONDI BZWP Sp. z o.o. Bystrzyca Kłodzka 174
3998 Wende Recyclingtech S. C. Ewa i Piotr Pantoł Kościerzyce 174
3999 DS Development Sp. z o.o. S.K. Kosakowo 174
4000 Schrack Technik Polska Sp. z o.o. Warszawa 174
4001 Terra Recycling Sp. z o.o. Grodzisk Mazowiecki 174
4002 Elektrownia Wiatrowa Zonda Sp. z o.o. Warszawa 174
4003 Kerzen Ryszard Orlicki S.K. Dzikowiec 174
4004 Firma Handlowo-Usługowa Łukasik Stanisław Łukasik sp.j. Zielonki 174
4005 Uniwersytet Szczeciński Szczecin 174
4006 Firma Handlowo-Usługowa Lux Grzegorz Flaziński Marek Chmielewski sp.j. Sokołów Podlaski 174
4007 Hospital Service Company Sp. z o.o. sp.k. Wrocław 174
4008 GE Infrastruktura Sp. z o.o. Spółka Komandytowa Warszawa 174
4009 Kopalnia Surowców Mineralnych Byczeń sp.j. Kazimierz Rupiński i Ireneusz Machynia Byczeń 174
4010 P.P.H.U. Wanda Bogusław Maziarz Rybnik 174
4011 Steico Joist Sp. z o.o. Czarnków 174
4012 CBMAX Sp. z o.o. Sp.K. Władysławowo 174
4013 Southern Windfarm Sp. z o.o. Warszawa 174
4014 Ibcol Sp. z o.o. Warszawa 174
4015 M&H Sp. z o.o. Wrocław 174
4016 Sas Sp. z o.o. Stęszew 173
4017 Miejskie Przedsiębiorstwo Energetyki Cieplnej S.A. Tarnów 173
4018 Spółdzielnia Mieszkaniowa Rozłogi Warszawa 173
4019 Semmelrock Stein + Design Sp. z o.o. Kołbiel 173
4020 Wagas S.A. Warszawa 173
4021 Trans – Met Chodkiewicz, Lipiński sp.j. Mińsk Mazowiecki 173
4022 JAI Kudo Polska Sp. z o.o. Poznań 173
4023 Gall-Icm, M. i I. Majcher, sp.j. Legnica 173
4024 Przedsiębiorstwo Handlowo Usługowe Broker Sp. z o.o. Starogard Gdański 173
4025 Fujitsu Technology Solutions Sp. z o.o. Warszawa 173
4026 Rb Trans Service Bis Sp. z o.o. sp.k. Warszawa 173
4027 Polonez Plus Sp. z o.o. Warszawa 173
4028 H88 S.A. Poznań 173
4029 Fpw Lease Sp. z o.o. Warszawa 173
4030 OTIS Sp. z o.o. Warszawa 173
4031 Gemini Jasna Park Sp. z o.o. Kraków 173
4032 FORBUILD S.A. Końskie 173
4033 Impall Sp. z o.o. Sp.K. Łódź 173
4034 Unimax Development Sp. z o.o. Baranówek sp.k. Kielce 173
4035 Vtg Rail Logistics Polska Sp. z o.o. Chorzów 173
4036 ’Metro' Andrzej Lipka i Wspólnicy sp.j. Łazy 173
4037 Portfel2 Ph5 Sp. z o.o. Warszawa 173
4038 Delia Cosmetics Sp. z o.o. Rzgów 173
4039 Abbvie Polska Sp. z o.o. Warszawa 173
4040 Danfoss Saginomiya Sp. z o.o. Grodzisk Mazowiecki 173
4041 Savi Sp. z o.o. S.K. Oborniki Śląskie 173
4042 OPA-ROW Sp. z o.o. Rybnik 173
4043 B.D.ART Sp. z o.o. Sp.K. Wołomin 173
4044 Z.S.E. OSPEL S.A. Wierbka 173
4045 Retail Park Franowo Poznań Sp. z o.o. Warszawa 172
4046 Spółdzielnia Inwestycji Mieszkaniowych Ursynów Warszawa 172
4047 Zakład Produkcyjno Usługowy Faste Tadeusz Falęcki Stanisław Salamon sp.j. Ciechanów 172
4048 Kolsam Sp. z o.o. Oświęcim 172
4049 Ab Auto Adam Borysiewicz i Wspólnicy sp.j. Kuriany 172
4050 Esti Polymer sp.j. D.B.Zrajkowska, J.R.Jędrowicz Ełk 172
4051 Tts Development Sp. z o.o. sp.k. Lublin 172
4052 EFL SERVICE S.A. Wrocław 172
4053 Anita Group Sp. z o.o. S.K. Posmykowizna 172
4054 Fadesa Polnord Polska Sp. z o.o. Warszawa 172
4055 Elhurt Sp. z o.o. Warszawa 172
4056 Pwcapital Sp. z o.o. Poznań 172
4057 Marba-Sport Sp. z o.o. sp.k. Miszewko 172
4058 IFIS Finance Sp. z o.o. Warszawa 172
4059 Rkkw Kwaśnicki, Wróbel & Partnerzy Radcowie Prawni i Adwokaci sp.p. Warszawa 172
4060 Fabryka Kart Trefl-Kraków Sp. z o.o. Podłęże 172
4061 Sun-Farm Sp. z o.o. Łomianki 172
4062 Malowany Dworek Sp. z o.o. Bielsko-Biała 172
4063 Gemini Park Sp. z o.o. Kraków 172
4064 Théa Polska Sp. z o.o. Warszawa 171
4065 Geofizyka Toruń S.A. Toruń 171
4066 Kotniz Sp. z o.o. S.K. Zaścianki 171
4067 Ecowater Systems Poland Sp. z o.o. Poznań 171
4068 Robinson Packaging Polska Sp. z o.o. Łódź 171
4069 Consteel Sp. z o.o. Warszawa 171
4070 Fsmnw Warszawa 1 Sp. z o.o. Warszawa 171
4071 So Spv 57 Sp. z o.o. Warszawa 171
4072 Craftware Sp. z o.o. Warszawa 171
4073 Brandbq Sp. z o.o. Kraków 171
4074 Diverse Cg Sp. z o.o. S.K. Warszawa 171
4075 Pkp Intercity Remtrak Sp. z o.o. Toruń 171
4076 Komunalne Towarzystwo Budownictwa Społecznego Sp. z o.o. Białystok 171
4077 Łużycka Park Investment Sp. z o.o. Gdynia 171
4078 Wodociągi Płockie Sp. z o.o. Płock 171
4079 Expeditors Polska Sp. z o.o. Warszawa 171
4080 Graziosoeko-Park Sp. z o.o. sp.k. Warszawa 171
4081 Wantim Sp. z o.o. S.K. Warszawa 171
4082 Bobst Polska Sp. z o.o. Łódź 171
4083 Międzygminny Kompleks Unieszkodliwiania Odpadów Pronatura Sp. z o.o. Bydgoszcz 171
4084 OSTROPOL Sp. z o.o. S.K. Warszawa 171
4085 PPHU A-LIMA-BIS Sp. z o.o. Środa Wielkopolska 171
4086 GRUNDFOS POMPY Sp. z o.o. Baranowo 171
4087 IBP Instalfittings Sp. z o.o. Poznań 171
4088 Ravi Sp. z o.o. Brzeźnica 171
4089 Wodpol Sp. z o.o. Żywiec 171
4090 Telemond Sp. z o.o. Kostrzyn nad Odrą 171
4091 Q-SYSTEMS Sp. z o.o. Leszno 171
4092 KONTUR Sp. z o.o. Konstantynów 171
4093 Przedsiębiorstwo Przemysłu Ziemniaczanego S.A. w Niechlowie Niechlów 170
4094 Jorge Fireworks Sp. z o.o. S.K. Czerwieńsk 170
4095 MERAWEX Sp. z o.o. Gliwice 170
4096 Admill Sp. z o.o. Kolbuszowa 170
4097 Atut Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Sp. z o.o. Rakoniewice 170
4098 Stacja Sprzedaży Paliw Eko-Tank Zbigniew Piekut i Józef Bryszewski sp.j. Słubice 170
4099 Granpak Sp. z o.o. Bulowice 170
4100 SCHAAP – POL Sp. z o.o. Puck 170
4101 PCE Polska Sp. z o.o. Dzierżoniów 170
4102 SELFA Grzejnictwo Elektryczne S.A. Szczecin 170
4103 BIMARO Sp. z o.o. Cieszyn 170
4104 Drukarnia Dimograf Sp. z o.o. Bielsko-Biała 170
4105 Dewro Wróbel sp.j. Bestwinka 170
4106 Zarmen Fpa Sp. z o.o. Warszawa 170
4107 European Medical Labs Sp. z o.o. sp.k. Białystok 170
4108 J.S. Hamilton Poland Sp. z o.o. Gdynia 170
4109 Samasz Sp. z o.o. Zabłudów 170
4110 ABW Superbruk Sp. z o.o. Hryniewicze 170
4111 IRYDION Sp. z o.o. Warszawa 170
4112 Halmar Sp. z o.o. Stalowa Wola 170
4113 Zerta Sp. z o.o. Warszawa 170
4114 Plastem P. Ciupa i T. Teodorczyk sp.j. Janiszewice 170
4115 Menard Sp. z o.o. Warszawa 170
4116 Spółdzielnia Mieszkaniowa LOKATOR Dąbrowa Górnicza 169
4117 Posnet Systemy Kas Fiskalnych. Krauze, Ratyński. sp.j. Warszawa 169
4118 Manpowergroup Solutions Sp. z o.o. Warszawa 169
4119 Cinema 3D S.A. Warszawa 169
4120 Tad-Met Sp. z o.o. sp.k. Kościerzyna 169
4121 Da Grasso Sp. z o.o. Warszawa 169
4122 Spółdzielnia Mieszkaniowa Lazurowa Warszawa 169
4123 INTERHANDLER Sp. z o.o. Toruń 169
4124 Computex Sp. z o.o. Spółka Komandytowa Warszawa 169
4125 Zoetis Polska Sp. z o.o. Warszawa 169
4126 Destylacje Polskie Sp. z o.o. Oborniki 169
4127 Tlc Łożyska – Sławomir Tenderenda, Edward Lesiński, Tomasz Paweł Cudny sp.j. Warszawa 169
4128 Kruszywa Niemce S.A. Niemce 169
4129 Cis Sp. z o.o. Pogwizdów 169
4130 MEBLE – OKMED Demko S.J. Braniewo 169
4131 Gospodarstwo Rolne i Wylęgarnia Drobiu Wiesława Wąsikowska-Lewandowska Czarne 169
4132 Pdc Industrial Center 74 Sp. z o.o. Warszawa 169
4133 Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa Nowy Sącz 169
4134 Wodociągi i Kanalizacja w Opolu Sp. z o.o. Opole 169
4135 MOSTOSTAL Kraków S.A. Kraków 168
4136 Nutropharma Sp. z o.o. Lesznowola 168
4137 Wrazidło Sp. z o.o. Sumina 168
4138 Z.P.C. Złoty Kłos Wiesława Binkowska, Dorota Binkowska sp.j. Kielce 168
4139 Agencja Reklamowa Opus B B.Budzik, J.Kozłowska-Miroch sp.j. Kraków 168
4140 Comtex Sp. z o.o. S.K. Lublin 168
4141 MASFALT Sp. z o.o. Pruszków 168
4142 Osiedle Malownicze Sp. z o.o. S.K. Wrocław 168
4143 Bituminium Sp. z o.o. Linia 168
4144 M -Logistic Sp. z o.o. Tychy 168
4145 US PHARMACIA Sp. z o.o. Wrocław 168
4146 EUROP ASSISTANCE POLSKA Sp. z o.o. Warszawa 168
4147 Targi Kielce S.A Kielce 168
4148 Przedsiębiorstwo Inżynieryjno Budowlane Budecon S.A. Sosnowiec 168
4149 Grupa Sp. z o.o. Bromargo Wylęgarnia sp.k. Margońska Wieś 168
4150 Pietrzak B. B. Beata Pietrzak Bogdan Pietrzak S.J. Katowice 168
4151 Asprod S.A. Kliniska Wielkie 168
4152 Społeczny Instytut Wydawniczy ZNAK Sp. z o.o. Kraków 168
4153 Hkscan Poland Sp. z o.o. Świnoujście 168
4154 E Plus M Sp. z o.o. Łoziska 168
4155 KZA Przedsiębiorstwo Automatyki i Telekomunikacji S.A. Lublin 168
4156 ORLEX Danuta Gębarowska Wejherowo 168
4157 LENA LIGHTING S.A. Środa Wielkopolska 168
4158 Rapacz sp.j. Raba Wyżna 168
4159 Simoldes Plasticos Polska Sp. z o.o. Jelcz-Laskowice 168
4160 Stokvis Tapes Polska Sp. z o.o. Kowale 168
4161 Vossloh Cogifer Polska Sp. z o.o. Bydgoszcz 168
4162 RETTENMAIER POLSKA Sp. z o.o. Warszawa 168
4163 Tetos S.A. Poznań 168
4164 AMWAY POLSKA Sp. z o.o. Warszawa 167
4165 Turplast Primo Stanisław i Robert Turaj S.J. Zgierz 167
4166 Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe i Transportowe Marter Góreccy sp.j. Sierpc 167
4167 HL Display Gliwice Sp. z o.o. Gliwice 167
4168 POL – ORSA Sp. z o.o. Żary 167
4169 E-Moto Sp. z o.o. Wrocław 167
4170 Funai Electric Europe Sp. z o.o. Warszawa 167
4171 Grupa Profbud Sp. z o.o. sp.k. Warszawa 167
4172 J.A.Gąska – Jacek Gąska i Aleksander Gąska sp.j. Gotkowice 167
4173 Elmedica Spółka Lekarska S. Stec i Partnerzy Skarżysko-Kamienna 167
4174 Nieruchomości Powiśle Sp. z o.o. sp.k. Warszawa 167
4175 Instytut Zootechniki – Państwowy Instytut Badawczy Kraków 167
4176 Paula Ingredients Sp. z o.o. sp.k. Kalisz 167
4177 Przeds. Drogowo – Budowlane Sp. z o.o. Brodnica 167
4178 SPIRAX SARCO Sp. z o.o. Warszawa 167
4179 Instytut Techniki Budowlanej Warszawa 167
4180 Centrala Farma Ceutyczna Cefarm S.A. Warszawa 167
4181 RAKOWIEC Warszawska Spółdzielnia Mieszkaniowa Warszawa 167
4182 Egida Consulting Sp. z o.o. sp.j. Warszawa 167
4183 Przedsiębiorstwo Robót Inżynieryjnych Żyrardów Sp. z o.o. sp.k. Warszawa 167
4184 Krakman Sp. z o.o. S.K. Kraków 167
4185 FORCH-POLSKA Sp. z o.o. Międzyrzecze Górne 167
4186 LG Chem Poland Sp. z o.o. Biskupice Podgórne 167
4187 Alten Polska Sp. z o.o. Warszawa 166
4188 Felicity Lublin Sp. z o.o. Warszawa 166
4189 Abakus Sp. z o.o. Warszawa 166
4190 Global Telemarketing Sp. z o.o. sp.k. Kraków 166
4191 Hotel Lidia Sp. z o.o. S.K. Darłowo 166
4192 Vynn Group Sp. z o.o. Wilcza Góra 166
4193 BBDO Warszawa Sp. z o.o. Warszawa 166
4194 Miejskie Wodociągi i Oczyszczalnia Sp. z o.o. Grudziądz 166
4195 BIMS PLUS FHH Sp. z o.o. Łódź S.K. Łódź 166
4196 EKDOM Sp. z o.o. S.K. Brzezina 166
4197 Auto Special Sp. z o.o. Modlniczka 166
4198 PM Investment Group Sp. z o.o. S.K. Łukówiec 166
4199 Mercus-Bus Sp. z o.o. Urszulin 166
4200 Synergia Południe Sp. z o.o. sp.k. Katowice 166
4201 Reconal Sp. z o.o. Rzeszów 166
4202 INPOL-PAPIER Sp. z o.o. Tarnowskie Góry 166
4203 Van Graaf Gmbh sp.k. Wrocław 166
4204 Polmlek Raciąż Sp. z o.o. Raciąż 166
4205 Przedsiębiorstwo Handlowo-Produkcyjno-Usługowe Semex Fertacz, Huszno sp.j. Częstochowa 166
4206 BP Polska Services Sp. z o.o. Kraków 166
4207 Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe Agromasz Sp. z o.o. Rzekuń 166
4208 Spinko Sp. z o.o. Leszno 166
4209 Gal Industrial Sp. z o.o. S.K. Zielona Góra 166
4210 Partner Sp. z o.o. sp.k. Warszawa 166
4211 Unipol Wypieki Sp. z o.o. sp.k. Biskupice 166
4212 Wielkopolska Hodowla Buraka Cukrowego Sp. z o.o. Poznań 166
4213 PCC SYNTEZA S.A. Kędzierzyn-Koźle 166
4214 QUADRUM FOODS Sp. z o.o. S.K. Kraków 166
4215 Zafer Taahhut Insaat Ve Ticaret Anonim Sirketi S.A. Oddziałw Polsce Słupsk 166
4216 Koksownia Częstochowa Nowa Sp. z o.o. Warszawa 166
4217 Łódź JTB Sp. z o.o. S.K. Łódź 166
4218 Korporacja Gwarecka S.A. Bogdanka 166
4219 Rafin Sp. z o.o. Wrocław 166
4220 J.J.DARBOVEN POLAND Sp. z o.o. Rumia 165
4221 Przedsiębiorstwo Produkcyjne POLSTYR Sp. z o.o. Człuchów 165
4222 KDPW_CCP S.A. Warszawa 165
4223 Spółdzielnia Mieszkaniowa Jaroty Olsztyn 165
4224 Cgh Polska Sp. z o.o. Bydgoszcz 165
4225 ANTON ROHR – LOGISTYKA Sp. z o.o. Poznań 165
4226 PragmaGO S.A. Katowice 165
4227 WITPOL Sp. z o.o. Radom 165
4228 Grolder Sp. z o.o. Borowiec 165
4229 ELIN Arkadiusz Miszkiewicz Kędzierzyn-Koźle 165
4230 Ag-Complex Sp. z o.o. Warszawa 165
4231 Meblobłysk Sp. z o.o. sp.k. Czernice 165
4232 Zakłady Elektroniki i Mechaniki Precyzyjnej R S.A. Mielec 165
4233 AUTO-FORM Sp. z o.o. i Wspólnik S.K. Sosnowiec 165
4234 Hydrosolar Sp. z o.o. Podkarpacie S.K. Rzeszów 165
4235 Zakład Usług Informatycznych NOVUM Sp. z o.o. Łomża 165
4236 Deante Antczak sp.j. Zgierz 165
4237 KZWM Ogniochron S.A. Andrychów 165
4238 IMB Asymetria Sp. z o.o. i Wspólnicy Sp.K. Kraków 165
4239 FAST-FOL Gadomscy Sp.J. Mława 165
4240 Lubella Food Sp. z o.o. sp.k. Lublin 165
4241 Kotar Sp. z o.o. Wołów 165
4242 DREWBET – S.J. Elżbieta i Dariusz Rogaczewscy, Jolanta i Zbigniew Grzybowie Lipie 165
4243 TIBRO -JV Sp. z o.o. Janowiec Wielkopolski 165
4244 Sokpol – Koncentraty Sp. z o.o. Wilków 164
4245 Henkell Freixenet Polska Sp. z o.o. Toruń 164
4246 Grupa Taurus Sp. z o.o. S.K. Chorzów 164
4247 Gruplast Gruba sp.j. Kołbiel 164
4248 Daal Sp. z o.o. Lubaczów 164
4249 Grupa Pbi Sp. z o.o. Sandomierz 164
4250 Wodociągi SŁUPSK Sp. z o.o. Słupsk 164
4251 Szpital Specjalistyczny im. Ludwika Rydygiera w Krakowie Sp. z o.o. Kraków 164
4252 ABJ Sp. z o.o. SP.K. Bochnia 164
4253 PB Pożarski Budownictwo Sp. z o.o. sp.k. Białystok 164
4254 Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji w Ząbkach Sp. z o.o. Ząbki 164
4255 Wielkopolskie Centrum Hodowli i Rozrodu Zwierząt w Poznaniu z Siedzibą w Tulcach Sp. z o.o. Tulce 164
4256 BALTCHEM S.A. Zakłady Chemiczne w Szczecinie Szczecin 164
4257 Franke Foodservice Systems Poland sp. z o.o. Gdynia 164
4258 Blech-Stal Blecharscy sp.j. Koszyce Wielkie 164
4259 Leiber Sp. z o.o. Krośniewice 164
4260 4Life Direct Sp. z o.o. Warszawa 164
4261 Phosagro Polska Sp. z o.o. Warszawa 164
4262 Follett Europe Polska Sp. z o.o. Wiślina 164
4263 Veolia Południe Sp. z o.o. Tarnowskie Góry 164
4264 Tom Sp. z o.o. Szczecin 164
4265 KAMET S.A. Reńska Wieś 163
4266 Przedsiębiorstwo Usługowo-Handlowe Budnex Sp. z o.o. Gorzów Wielkopolski 163
4267 Elektrotermia Sp. z o.o. S.K. Kraków 163
4268 Fabryka Kotłów SEFAKO S.A. Sędziszów 163
4269 Batory Investments Sp. z o.o. Gdynia 163
4270 EJART S.J. J.E.A.R Teodorczyk Hurt-Detal, Mięso Wędliny Warszawa 163
4271 Agaris Poland Sp. z o.o. Pasłęk 163
4272 AQUA PARK ŁÓDŹ Sp. z o.o. Łódź 163
4273 Toruńskie Towarzystwo Budownictwa Społecznego Sp. z o.o. Toruń 163
4274 Kompleksowa Obsługa Budownictwa Kobnext Sp. z o.o. Częstochowa 163
4275 Rejs Sp. z o.o. Rypin 163
4276 Mkl Bau Sp. z o.o. Siedlce 163
4277 Bossard Poland Sp. z o.o. Radom 163
4278 Tamir – Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Usługowo-Handlowe Sp. z o.o. Bystrzyca Kłodzka 163
4279 Syncreon Logistics Polska Sp. z o.o. Żary 163
4280 Dimark Group Sp. z o.o. Złotkowo 163
4281 TERSTEEL GROUP Sp. z o.o. S.K. Ostrów Wielkopolski 163
4282 San Development Sp. z o.o. Gliwice 163
4283 Forum Media Polska Sp. z o.o. Poznań 163
4284 CHESPA – Farby Graficzne Sp. z o.o. Chorula 163
4285 POMERANIAN TIMBER S.A. Szczecin 163
4286 Baks Alina Borucka Restauracje Mcdonald`S Słupsk 163
4287 Greinplast Plus Sp. z o.o. S.K. Krasne 163
4288 Cefinia Sp. z o.o. Warszawa 163
4289 Essel Propack Polska Sp. z o.o. Poznań 163
4290 Pec Wrocław Sp. z o.o. Warszawa 163
4291 Artrys Projekt Sp. z o.o. S.K. Opacz-Kolonia 163
4292 Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe Krakbet Marek Termanowski, Krzysztof Termanowski sp.j. Kraków 163
4293 EPP Office Astra Park Sp. z o.o. Warszawa 162
4294 TMS Sp. z o.o. Warszawa 162
4295 Karwel S.J. Stare Dłutowo 162
4296 Silta Sp. z o.o. Pruszków 162
4297 Masterform Sp. z o.o. Świebodzice 162
4298 Umo Sp. z o.o. Zielonka 162
4299 Vellam Investments Sp. z o.o. Warszawa 162
4300 FANTASY FOOD Sp. z o.o. Ręczaje Polskie 162
4301 Meiko Trans Polska Sp. z o.o. Gliwice 162
4302 Instytut Mechaniki Sp. z o.o. Jelcz-Laskowice 162
4303 Przedsiębiorstwo KONSPORT Mieczysław Majewski Dobków 162
4304 Galeria Neptun Sp. z o.o. Spółka Komandytowa Starogard Gdański 162
4305 Sps Construction Sp. z o.o. Kielce 162
4306 NEUMO-POLSKA Sp. z o.o. Strobów 162
4307 POLWELL Sp. z o.o. Bydgoszcz 162
4308 Zatoka Sp. z o.o. S.K.A. Starogard Gdański 162
4309 Litex Promo Sp. z o.o. Ostrów Wielkopolski 162
4310 Antex II Sp. z o.o. Lubycza Królewska 162
4311 Mckinsey Knowledge Center Poland Sp. z o.o. Wrocław 162
4312 Tamir sp.j. T. i M. Kuśnierz Pszczyna 162
4313 Mostostal Zabrze Gliwickie Przedsiębiorstwo Budownictwa Przemysłowego S.A. Gliwice 162
4314 EGIS Polska Dystrybucja Sp. z o.o. Warszawa 162
4315 Hellmann Worldwide Logistics Polska Sp. z o.o. S.K. Puchały 162
4316 JSW IT Systems Sp. z o.o. Jastrzębie-Zdrój 162
4317 Skip Group Żwawiak sp.j. Poznań 162
4318 Qt Swiss Engineering Sp. z o.o. Gliwice 162
4319 Hydroland Chorobik Gawęda Malec Wojtycza sp.j. Jawornik 162
4320 Enginova Sp. z o.o. Kutno 162
4321 Hector Sp. z o.o. Warszawa 162
4322 Optima Recykling Pl Sp. z o.o. S.K. Szydłowiec 162
4323 PKS International Cargo S.A. Opole 161
4324 Dolby Poland Sp. z o.o. Wrocław 161
4325 Przedsiębiorstwo Produkcji Betonów Prefbet Sp. z o.o. Śniadowo 161
4326 Jb Property Group Sp. z o.o. Kraków 161
4327 DSI Underground Merol Sp. z o.o. Stalowa Wola 161
4328 Katpol Wajcowicz i Wspólnicy sp.j. Lubin 161
4329 CEM-MIX Piotr Misztal Łódź 161
4330 Platinium Wellness Sp. z o.o. Kraków 161
4331 Apleona Hsg Sp. z o.o. Warszawa 161
4332 Aluplastika Bis Sp. z o.o. sp.k. (Dawniej: Aluplastika Sp. z o.o.) Kępno 161
4333 Sila Poland Sp. z o.o. Częstochowa 161
4334 CRODA Poland Sp. z o.o. Kraków 161
4335 Bims Plus Fhh Sp. z o.o. Kraków S.K. Kraków 161
4336 Bero Sp. z o.o. Glinno 161
4337 Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Drewmax Tadeusz Sąsiadek i Wspólnicy sp.j. Kędzierzyn-Koźle 161
4338 Corona Serwis Sp. z o.o. S.K. Katowice 161
4339 GRYFSKAND Sp. z o.o. Gryfino 161
4340 METAL FACH Sp. z o.o. Sokółka 161
4341 LANDI RENZO POLSKA Sp. z o.o. Józefów 161
4342 Kil Poland Sp. z o.o. Warszawa 161
4343 Lantmannen Unibake Poland Sp. z o.o. Poznań 161
4344 E5 Sp. z o.o. sp.k. Gostynin 161
4345 Vesta Polska Sp. z o.o. Kopytów 161
4346 LS Poland Sp. z o.o. Zduńska Wola 161
4347 BSG Sp. z o.o. Zgierz 160
4348 Poko-Al Sp. z o.o. S.K. Gdańsk 160
4349 Sukces Technology Group – Dziemiańczuk sp.j. Wasilków 160
4350 Becton Dickinson Polska Sp. z o.o. Warszawa 160
4351 Auto Centrum Dębowscy sp.j. Siedlce 160
4352 Promotorzy Trading Sp. z o.o. sp.k. Warszawa 160
4353 PHU GRA-MAR JOANNA MALINOWSKA Kowalewo Pomorskie 160
4354 Dalpo Poland Sp. z o.o. Trading S.K. Poznań 160
4355 METALZBYT Sp. z o.o. Gdańsk 160
4356 Starnet Telecom Sp. z o.o. Warszawa 160
4357 Elan Sp. z o.o. S.K. Brzozów 160
4358 Goa-Invest, S.A. (Spółka Akcyjna) Oddział w Polsce Warszawa 160
4359 Styropmin Sp. z o.o. Mińsk Mazowiecki 160
4360 Energy 5 Sp. z o.o. Gostynin 160
4361 Taurus Sea Power Sp. z o.o. Dziewięć Włók 160
4362 Gessel, Koziorowski Spółka Komandytowa Warszawa 160
4363 Makab – Uryga, Kołodziej, Łada sp.j. Sokołów 160
4364 Aereco Wentylacja Sp. z o.o. Warszawa 160
4365 Musing Bud Sp. z o.o. sp.k. Szczecin 160
4366 Frank-Cars Sp. z o.o. S.K. Częstochowa 160
4367 Wygrana Q Hotel Sp. z o.o. S.K. Kraków 160
4368 Lukullus Sp. z o.o. Spółka Komandytowa Leoncin 160
4369 TRANS-PAL Sp. z o.o. S.K. Dzwola 160
4370 Zakład Techniki Ochrony Środowiska Foleko Sp. z o.o. Świdnica 160
4371 OMW Sp. z o.o. Inowrocław 160
4372 Red Bull Sp. z o.o. Warszawa 159
4373 Europa Trading Meble Sp. z o.o. sp.k. Borówiec 159
4374 Manpower Service Sp. z o.o. Kęty 159
4375 Way2web Sp. z o.o. sp.k. Myszków 159
4376 Gebo Technika Sp. z o.o. Marki 159
4377 Hydrosolar Sp. z o.o. Dolny Śląsk Spółka Komandytowa Wrocław 159
4378 Przedsiębiorstwo Remontów Ulic i Mostów S.A. Gliwice 159
4379 Horpol J.I.A.T Horeczy sp.j. Lipniki 159
4380 ASIA-FOODS Sp. z o.o. Warszawa 159
4381 Action Poland Sp. z o.o. Katowice 159
4382 Miejsko-Przemysłowa Oczyszczalnia Ścieków Sp. z o.o. Oświęcim 159
4383 Dalkia Polska Energia S.A. Katowice 159
4384 Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji Sp. z o.o. Szczecinek 159
4385 Polenergia Dystrybucja Sp. z o.o. Warszawa 159
4386 HBZ MEBLE Sp. z o.o. Komorniki 159
4387 Seris Konsalnet Security Sp. z o.o. Warszawa 159
4388 Oqema Sp. z o.o. Ozorków 159
4389 North American Fur Auctions Inc. Sp. z o.o. Oddziałw Polsce Łozienica 159
4390 STP Investment S.A. Bochnia 158
4391 Auto Group Polska i Sp. z o.o. sp.k. Wrocław 158
4392 Bg Production Sp. z o.o. Białogard 158
4393 POLIPAK Sp. z o.o. Środa Wielkopolska 158
4394 Zakład Usługowo-Handlowy MIXPOL Łodygowice 158
4395 Przedsiębiorstwo Budowy Dróg i Mostów Sp. z o.o. Mińsk Mazowiecki 158
4396 Atena Psf Sp. z o.o. S.K.A. Warszawa 158
4397 Wrocławskie Przedsiębiorstwo Budowlane Sp. z o.o. Wrocław 158
4398 Marco Sp. z o.o. Gliwice 158
4399 NP 7 S.A. Warszawa 158
4400 BIAZET S.A. Białystok 158
4401 SUPER KRAK S.A. Kraków 158
4402 Soltex Sp. z o.o. S.K. Śrem 158
4403 PSI Spółdzielczy Producent Sprężyn Siedlce 158
4404 GGG Sp. z o.o. Radom 158
4405 Postęp Sp. z o.o. Pniewy 158
4406 Benzol Sp. z o.o. Ostrołęka 158
4407 Pamar Sp. z o.o. S.K. Pszczyna 158
4408 Commercia Secure Sp. z o.o. Warszawa 158
4409 FERROPLAST Zbigniew, Elżbieta, Dawid Rybiccy S.J. Świdwinek 158
4410 Apsys Polska S.A. Warszawa 158
4411 Silesia Business Park B Sp. z o.o. Warszawa 158
4412 P.H.U. Zachęta Sp. z o.o. sp.k. Kraków 158
4413 Biblioteka Narodowa Warszawa 158
4414 Tk Biotech Sp. z o.o. S.K. Warszawa 158
4415 Bozzetto Polska Sp. z o.o. Zabrze 158
4416 Włodar Wiesław Włodarczyk sp.j. Częstochowa 157
4417 Clyde Bergemann Polska sp. z o.o. Tychy 157
4418 Koimex S.A. Świebodzin 157
4419 NICROMET Sp. z o.o. Spółka Komandytowa Bestwinka 157
4420 Autorud Rzeszów Sp. z o.o. Rzeszów 157
4421 Kabarpol7 Sp. z o.o. sp.k. Gdańsk 157
4422 IMC Grupa Pgd Sp. z o.o. sp.k. Kraków 157
4423 Heiztechnik Sp. z o.o. S.K. Skarszewy 157
4424 KRATY MOSTOSTAL KRAKÓW Sp. z o.o. Kraków 157
4425 ID Logistics Polska S.A. Katowice 157
4426 Firestone Industrial Products Poland Sp. z o.o. Berzyna 157
4427 Mueller Fabryka Świec S.A. Bydgoszcz 157
4428 PPO Przedsiębiorstwo Państwowe Strzelce Opolskie 157
4429 Eques Investment Towarzystwo Funduszy Inwestycyjnych S.A. Gdańsk 157
4430 Przedsiębiorstwo Inwestycji Mieszkaniowych Sp. z o.o. sp.k. Kiełczów 157
4431 Brüggen Polska Sp. z o.o. Warszawa 157
4432 CONSORFRUT POLSKA Sp. z o.o. Kraków 157
4433 Gti Sp. z o.o. Warszawa 157
4434 Przedsiębiorstwo Specjalistyczne Energoterm Sp. z o.o. Toruń 157
4435 Zakład Gospodarki Komunalnej Bolesław Sp. z o.o. Bolesław 157
4436 Nowa Szkoła Sp. z o.o. Łódź 157
4437 ECO LINE Piotr Potocki Krosno 157
4438 Cedrowa Sp. z o.o. Warszawa 157
4439 Przedsiębiorstwo Inżynierii Lądowej Aquarius Sp. z o.o. sp.k. Siemiatycze 157
4440 Bm Recykling Sp. z o.o. Andrychów 157
4441 Beauty Gallery Sp. z o.o. Łódź 157
4442 POLSOUND Sp. z o.o. Łomianki 157
4443 Iron Mountain Polska Sp. z o.o. Piastów 157
4444 PERSCHMANN Sp. z o.o. Poznań 157
4445 Zakłady Wyrobów Metalowych SHL S.A. Kielce 157
4446 Polmark Sp. z o.o. S.K. Wola Rzędzińska 157
4447 Ceratizit Polska Sp. z o.o. Kraków 157
4448 Projekt Kawęczyńska Sp. z o.o. S.K. Warszawa 157
4449 Colian Factory Sp. z o.o. Opatówek 157
4450 MPL Services Sp. z o.o. Balice 157
4451 J.Łabuz, Z.Rojek, J.Skawiński, R.Skawiński, Ph Motogama sp.j. Rząska 156
4452 Konko S.A. Mysłowice 156
4453 Vershold Poland Sp. z o.o. Warszawa 156
4454 Ml Sp. z o.o. Gronowo Górne 156
4455 Nolan Inwestycje Sp. z o.o. S.K. Warszawa 156
4456 Berry Superfos Poznań Sp. z o.o. Poznań 156
4457 Infosys Consulting Sp. z o.o. Wrocław 156
4458 Dr.Marcus International Sp. z o.o. sp.k. Kalisz 156
4459 Macost – Pol Sp. z o.o. Kraków 156
4460 Jaxon Sp. z o.o. Skórzewo 156
4461 Geberit Sp. z o.o. Warszawa 156
4462 MCS Sp. z o.o. Żory 156
4463 Rosiek & Rosiek S.J. Krzysztof i Przemysław Rosiek Syców 156
4464 Komex S.A. Warszawa 156
4465 Linaria Sp. z o.o. Warszawa 156
4466 Towarzystwo Funduszy Inwestycyjnych AGRO S.A. Warszawa 156
4467 Drobex – Agro Sp. z o.o. Makowiska 156
4468 Nowy Ląd S.A. Lwówek Śląski 156
4469 Global 2016 Sp. z o.o. S.K. Wrocław 156
4470 Doorpol J. Adamski, L. Łukawski sp.j. Ostrowiec Świętokrzyski 156
4471 POLFER S.A. Warszawa 156
4472 Radiometer Sp. z o.o. Warszawa 155
4473 T1 Construction Sp. z o.o. Wrocław 155
4474 Biss Sp. z o.o. S.K. Jarosław 155
4475 BACKALDRIN Polska Sp. z o.o. Warszawa 155
4476 Roux Center Sp. z o.o. S.K. Katowice 155
4477 Mcalpine Polska Krysiak -sp.j. Karpin 155
4478 GEOTRANS S.A. Wrocław 155
4479 Aerotunel Sp. z o.o. Warszawa 155
4480 Joskin Polska Sp. z o.o. Trzcianka 155
4481 Jenox Akumulatory Sp. z o.o. Chodzież 155
4482 Transition Technologies – Managed Services Sp. z o.o. Warszawa 155
4483 Bogusław Zwierzchowski Centralny Ośrodek Szkoleń Tezaurus Chorzów 155
4484 CZ DWTZ Sp. z o.o. S.K. Bielsko-Biała 155
4485 Canon Polska Sp. z o.o. Warszawa 155
4486 Zakłady Mięsne Carnis Koło Bronisław Rowecki Sp. J. Koło 155
4487 Re – Bau Sp. z o.o. Kraków 155
4488 Hifi Filter Polska Sp. z o.o. Siestrzeń 155
4489 Ocado Polska Sp. z o.o. Kraków 155
4490 Aristar Sp. z o.o. S.K. Katowice 155
4491 Przedsiębiorstwo Hydrauliki Siłowej HYDROTOR S.A. Tuchola 155
4492 Synthos Dwory 2 Sp. z o.o. SD4 sp.k. Oświęcim 155
4493 FUTREX Sp. z o.o. Żdżary 155
4494 SEAKING POLAND LTD Sp. z o.o. Czarnków 155
4495 Przedsiębiorstwo Budowlano-Montażowe SCANBET Sp. z o.o. Chociwel 155
4496 Altom Sp. z o.o. sp.k. Gniezno 155
4497 Spółdzielnia Mieszkaniowa Wyżyny Warszawa 155
4498 Asgard Sp. z o.o. Baranowo 155
4499 METALIS POLSKA Sp. z o.o. Dzierżoniów 155
4500 METALFER POLONIA Sp. z o.o. Bielsko-Biała 155
4501 UCB PHARMA Sp. z o.o. Warszawa 154
4502 Topmet Light Kłosowicz Wiśniewski i Wspólnik sp.j. Poznań 154
4503 KAN Trademark Sp. z o.o. Łódź 154
4504 EthosEnergy Poland S.A. Lubliniec 154
4505 Jubitom Kazimierz Tomasiewicz Rumia 154
4506 Port 2000 Marcinkiewicz S.J. Zielona Góra 154
4507 Przedsiębiorstwo Handlu Chemikaliami CHEMIA S.A. Poznań 154
4508 MHS / Serwis Mikulski Hydraulika Siłowa Rajmund Mikulski Wilkowo 154
4509 INTER CARGO Sp. z o.o. Katowice 154
4510 SEVROLL SYSTEM Sp. z o.o. Warszawa 154
4511 NMC Polska Sp. z o.o. Zabrze 154
4512 Zakład Robót Ogólnobudowlanych Stanisław Repiński Kościerzyna 154
4513 Copernicus Sp. z o.o. Szczecin 154
4514 Tom2 Sp. z o.o. Szczecin 154
4515 Rajpol Trade Sp. z o.o. Wólka Łęczeszycka 154
4516 Solgar Polska Sp. z o.o. Warszawa 154
4517 Tsc Sp. z o.o. Warszawa 154
4518 Przedsiębiorstwo Budowy Szybów S.A. Tarnowskie Góry 154
4519 Aro Tubi Components Poland Sp. z o.o. Wrocław 154
4520 SMT Scharf Polska Sp. z o.o. Tychy 154
4521 YUSEN LOGISTICS (POLSKA) Sp. z o.o. Warszawa 154
4522 Biko Serwis Sp. z o.o. sp.k. Nowiny 154
4523 Carrier Manufacturing Poland Sp. z o.o. Ropczyce 154
4524 BLACHPROFIL 2 Sp. z o.o. Kraków 154
4525 Itelligence Sp. z o.o. Tarnowo Podgórne 154
4526 Roquette Poland Sp. z o.o. Warszawa 154
4527 Akademia Wychowania Fizycznego im. Bronisława Czecha Kraków 153
4528 Przedsiębiorstwo Robót Inżynieryjnych Wysowa Sp. z o.o. S.K. Stanisławów Pierwszy 153
4529 Galeria Ostrowiec Sp. z o.o. Ostrowiec Świętokrzyski 153
4530 Zaltech Polska Sp. z o.o. Rzeszów 153
4531 Body Chief Sp. z o.o. Poznań 153
4532 Ruta sp.j. Mińsk Mazowiecki 153
4533 Deloitte Legal, Pasternak, Korba i Wspólnicy Kancelaria Prawnicza sp.k. Warszawa 153
4534 Rzedsiębiorstwo Usług Budowlanych BROSTER Marek Brodecki & Mirosław Stec – S.J. Janikowo 153
4535 Warszawska Spółdzielnia Budowlano – Mieszkaniowa CHOMICZÓWKA Warszawa 153
4536 Certus Technologie Budowlane Sp. z o.o. Warszawa 153
4537 Instal-Nika Sp. z o.o. sp.k. Warszawa 153
4538 Sowa R.J.K. sp.k. Nowa Sól 153
4539 Carolina Car Company J. Majdecki, M. Olesiński, P. Sójka sp.j. Warszawa 153
4540 Firma Produkcyjno Handlowa Karczewski Marian Karczewski Ujazd 153
4541 PPHU MAGIK Piotr Domagała Pianowo 153
4542 Iryd Sp. z o.o. Gołdap 153
4543 Octa Renaissance Sp. z o.o. S.K.A. Warszawa 153
4544 Advertise Group Sp. z o.o. Sp.K. Gliwice 153
4545 Sarivo Infrastruktura Sp. z o.o. Kraków 153
4546 Fiat Chrysler Polska Sp. z o.o. Warszawa 153
4547 Galaxy Systemy Informatyczne Sp. z o.o. Zielona Góra 153
4548 Compass Group Poland Sp. z o.o. Warszawa 153
4549 Kooperol Sp. z o.o. Zduny 153
4550 Ctc Sp. z o.o. Ruda Śląska 153
4551 Asbud Sp. z o.o. sp.k. Gronów 153
4552 Wapps Sp. z o.o. S.K. Chorzów 153
4553 Przedsiębiorstwo Produkcyjno Handlowe Unicell Poland Sp. z o.o. Wasilków 153
4554 Browin Sp. z o.o. sp.k. Łódź 153
4555 Marcopol Sp. z o.o. Producent Śrub Chwaszczyno 153
4556 Grupa Zibi S.A. Warszawa 153
4557 Elmex Logistics Group Sp. z o.o. Jasin 152
4558 Białostockie Centrum Onkologii IM M. Skłodowskiej Curie w Białymstoku Białystok 152
4559 Rolnicza Spółdzielnia Produkcyjna Lubska 152
4560 Organikagro Foods Sp. z o.o. S.K.A. Warszawa 152
4561 Zakład Produkcyjno Usługowy Międzyrzecz Polskie Rury Preizolowane Sp. z o.o. Międzyrzecz 152
4562 ELANDERS POLSKA Sp. z o.o. Płońsk 152
4563 Rolpek 2 Sp. z o.o. Strzegom 152
4564 Dkm-Laskowscy sp.j. Przedsiębiorstwo Budownictwa Wodnego, Melioracji, Kanalizacji i Robót Drogowych Kobyłka 152
4565 Hossanova Sp. z o.o. Warszawa 152
4566 Przedsiębiorstwo Zagospodarowania Odpadów Sp. z o.o. Gliwice 152
4567 Hydromirex Sp. z o.o. S.K. Poraj 152
4568 Eloros Sp. z o.o. Chorzów 152
4569 Sanitex Sp. z o.o. Tryńcza 152
4570 Treko Laser Sp. z o.o. Skawina 152
4571 ALSECCO – NOWA CUKROWNIA Sp. z o.o. S.K. Szczecin 152
4572 Creoconcept Sp. z o.o. sp.k. Kielce 152
4573 Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Toruniu Toruń 152
4574 Filtration Group Sp. z o.o. Wrocław 152
4575 KAROL MEBLE Karol Mirowski Nowa Wieś Książęca 152
4576 Kraspol Sp. z o.o. S.K. Police 152
4577 NORCOSPECTRA Sp. z o.o. Ciechanów 152
4578 FPG Sp. z o.o. Warszawa 152
4579 LSI SOFTWARE S.A. Łódź 152
4580 MS Wind Sp. z o.o. Warszawa 152
4581 Promonotes Sp. z o.o. Suchy Las 152
4582 Piekarnia Halina H. Milczek, J. Milczek sp.j. Starościn 152
4583 Zakład Produkcyjno-Handlowy Hurtownia Części Zamiennych Jan Tarapata Tuszów Narodowy 152
4584 Firma Handlowo-Usługowa MATPOL Roman Sagan Sp. z o.o. Sp.K. Skawina 152
4585 Izomar – Polref Sp. z o.o. Warszawa 152
4586 SPRICK ROWERY Sp. z o.o. Świebodzin 152
4587 Infrakol Sp. z o.o. S.K. Jawor 152
4588 Global Point Sp. z o.o. S.K. Biskupice Podgórne 152
4589 Johnnybros Sp. z o.o. Gdańsk 151
4590 Multistal i Lohmann Sp. z o.o. Poznań 151
4591 Wratislavia – Biodiesel S.A. Wrocław 151
4592 Holding-Zremb Gorzów S.A. Gorzów Wielkopolski 151
4593 Vanking Celkar Group Sp. z o.o. Niepołomice 151
4594 LEMON RECORDS Sp. z o.o. Warszawa 151
4595 Altrad Montaż Sp. z o.o. Siedlce 151
4596 BARENTZ Sp. z o.o. Warszawa 151
4597 Symrise Sp. z o.o. Warszawa 151
4598 Instytut Chemii Organicznej PAN Warszawa 151
4599 Strabag Pfs Polska Sp. z o.o. Pruszków 151
4600 Maritex PHP Sp. z o.o. Spółka Komandytowa Gdynia 151
4601 Propoint Sp. z o.o. S.K. Gliwice 151
4602 Uniwersytet Humanistyczno-Przyrodniczy Im. Jana Długosza w Częstochowie Częstochowa 151
4603 LUBAWA S.A. Ostrów Wielkopolski 151
4604 Bipromasz Sp. z o.o. S.K. Bydgoszcz 151
4605 Impilo Sp. z o.o. Golinka 151
4606 CARL ZEISS Sp. z o.o. Poznań 151
4607 Ursapharm Poland Sp. z o.o. Łomianki 151
4608 Baltazar Kompozyty Sp. z o.o. Straszyn 151
4609 MOSTVA Sp. z o.o. Ciemno-Gnojna 151
4610 Spółdzielnia Mieszkaniowa w Grudziądzu Grudziądz 151
4611 Sovrana Polska sp.j., M.Szastak, R. Kaim Olkusz 151
4612 Martin Sp. z o.o. Spółka Komandytowa Zawiercie 151
4613 Tell Sp. z o.o. Poznań 151
4614 ANDROPOL S.A. Andrychów 151
4615 Icf Wood Sp. z o.o. sp.k. Czudec 151
4616 Miejskie Wodociągi i Kanalizacja Sp. z o.o. Kołobrzeg 151
4617 Formaplan Komponenty Sp. z o.o. Mielec 151
4618 Sudety – Lift Sp. z o.o. Szklarska Poręba 151
4619 Ingram Micro Cfs Fulfilment Sp. z o.o. Świebodzin 151
4620 SAGE Sp. z o.o. Warszawa 151
4621 Octa K4 Sp. z o.o. 5 S.K.A. Warszawa 151
4622 Librus Sp. z o.o. sp.k. Katowice 151
4623 Apport sp.j. Grodzki, Oliszewski Halinów 150
4624 Przedsiębiorstwo Dystrybucji Farmaceutycznej Slawex Sp. z o.o. Lublin 150
4625 MIRAGE BOATS W. Bychto i Wspólnicy S.K. Augustów 150
4626 Zakład Produkcyjno Usługowo Handlowy Gacmet Pelagia Gacka, Gizela Gacka S.J. Miedary 150
4627 Ros – Sweet Sp. z o.o. Łańcut 150
4628 Siegwerk Poland Marki Sp. z o.o. Marki 150
4629 Prodata Consult Sp. z o.o. Warszawa 150
4630 Laris Investments Sp. z o.o. Warszawa 150
4631 Bold Pl Sp. z o.o. Warszawa 150
4632 P.P.H.U. Zadroga W. Zadroga, G. Zadroga S.J. Ostrów Mazowiecka 150
4633 Usługi Informatyczne Info-System Roman i Tadeusz Groszek Sp. J. Legionowo 150
4634 Lubo Tech Sp. z o.o. S.K. Pyskowice 150
4635 Marimex Sp. z o.o. Spółka Komandytowa Myślenice 150
4636 Makarony Polskie S.A. Rzeszów 150
4637 Zakłady Kablowe Bitner Sp. z o.o. Kraków 150
4638 Food For Nation Sp. z o.o. S.K. Wrocław 150
4639 Alkaz Sp. z o.o. Spółka Komandytowa Olsztyn 150
4640 Omega Silesia Sp. z o.o. Pilzno 150
4641 Alfa Poland Sp. z o.o. Bielsko-Biała 150
4642 LDS Łazewski, Depo i Wspólnicy Spółka Komandytowa Warszawa 150
4643 PERFECTA Sp. z o.o. S.K. Łany 149
4644 MODUS Przedsiębiorstwo Odzieżowe S.A. Bydgoszcz 149
4645 ArcelorMittal Refractories Sp. z o.o. Kraków 149
4646 Budtor Bestwina Sp. z o.o. sp.k. Bestwina 149
4647 Pge Ekoserwis Sp. z o.o. Wrocław 149
4648 PSI Polska Sp. z o.o. Poznań 149
4649 AUTO – PLAST PRODUKT S.A. Września 149
4650 Wodociągi Miejskie w Radomiu Sp. z o.o. Radom 149
4651 Pack System M.Piwowar sp.j. Ropczyce 149
4652 SA5 Sp. z o.o. Progress International S.K. Poznań 149
4653 Lider Hotel Sp. z o.o. Kraków 149
4654 Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe Depo Sp. z o.o. Gdańsk 149
4655 Telestrada S.A. Warszawa 149
4656 Polskie Pomidory S.A. Zgorzelec 149
4657 FAMBUD – Jerzy Pietrzak Sp. z o.o. Skierniewice 149
4658 Ikea Purchasing Services Poland Sp. z o.o. Warszawa 149
4659 Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji Sp. z o.o. Tarnowskie Góry 149
4660 SYLVECO Radosław Piela Łąka 149
4661 Sabała B.Gut-Mostowy, M.Furman sp.j. Zakopane 149
4662 M4B S.A. Warszawa 149
4663 Firma Rogala Sp. z o.o. Bobowa 149
4664 Uniwersytet Technologiczno-Humanistyczny Im. Kazimierza Pułaskiego w Radomiu Radom 149
4665 Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Galkor Sp. z o.o. Koronowo 149
4666 Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Usługowe Palisander Sp. z o.o. Choroszcz 149
4667 Groupauto Polska Sp. z o.o. Warszawa 149
4668 Shim-Pol A.M.Borzymowski E.Borzymowska-Reszka, A.Reszka sp.j. Izabelin 149
4669 A.Max Krzewski sp.j. Białystok 149
4670 Marmax Jurzysta sp.j. Czudec 149
4671 Przedsiębiorstwo Handlowo Usługowe Pionex Piotr Gabryś Bielsko-Biała 149
4672 BALTIC WOOD S.A. Jasło 149
4673 Spółdzielnia Mieszkaniowa Orlik-Jantar Warszawa 149
4674 PCC Apakor Sp. z o.o. Brzeg Dolny 148
4675 NTT SYSTEM S.A. Zakręt 148
4676 Polomarket Sp. z o.o. Giebnia 148
4677 Biosystem S.A. Kraków 148
4678 GLOBAL COLORS POLSKA S.A. Kędzierzyn-Koźle 148
4679 PAL – GAZ Palacz Sp. z o.o. S.K. Przyłęk 148
4680 Jakmet Sp. z o.o. sp.k. Sobienki 148
4681 PPUH Henryk Kowalczyk Dziewki 148
4682 Zakład Odmetanowania Kopalń Zok II Sp. z o.o. Rybnik 148
4683 TKT Engineering Sp. z o.o. Warszawa 148
4684 Spółdzielnia Mieszkaniowa Rubinkowo Toruń 148
4685 Mhsi Sp. z o.o. Warszawa 148
4686 EURO PARTNER II Sp. z o.o. S.K. Nowy Dwór Mazowiecki 148
4687 PPU POMEL Sp. z o.o. Wyszków 148
4688 Fabryka Armatury HAWLE Sp. z o.o. Koziegłowy 148
4689 Asp Capital Sp. z o.o. Wrocław 148
4690 Maem Sp. z o.o. Kraków 148
4691 ECOL Sp. z o.o. Rybnik 148
4692 Nova Mazur Design Sp. z o.o. Bartoszyce 148
4693 Łazienkaplus.pl S.A. Żerniki 148
4694 Pasze Bios Rafał Głowa sp.j. Kochanowice 148
4695 Wojskowe Zakłady Uzbrojenia S.A. Grudziądz 148
4696 Firma Handlowo-Produkcyjna Pak Sp. z o.o. Toruń 148
4697 Mikronika Sp. z o.o. Poznań 148
4698 Przedsiębiorstwo Wielobranżowe WITAL Ryszard Tymofiejewicz Gołdap 148
4699 Kersten Buildings Sp. z o.o. Kleszczów 148
4700 Telmax E.R.Gliszczyńscy sp.j. Człuchów 148
4701 Ventus R. Dłużewski i J. Michalak sp.j. Piotrków Trybunalski 148
4702 INS-EL Sp. z o. o. S. K. Łódź 148
4703 Oriens Bijou Sp. z o.o. Katowice 148
4704 Mojsiuk Sp. z o.o. sp.k. Stare Bielice 148
4705 Przedsiębiorstwo Usługowo Produkcyjne Agromix Sp. z o.o. Rojęczyn 147
4706 Spółdzielczy Instytut Naukowy G. Bierecki sp.j. Sopot 147
4707 Ab Initio M. Matejczyk, C. Stańczak sp.j. Łódź 147
4708 Taj sp.j. Piętka Andrzej, Piętka Halina Warszawa 147
4709 Dellner Components Sp. z o.o. Gdynia 147
4710 Kruszywa Polskie S.A. Wąglikowice 147
4711 Impuls – Leasing Polska Sp. z o.o. Warszawa 147
4712 P.U.H.P. Inst-Gaz M.Kasztelan, J.Nawracała, S.Jałowiecki sp.j. Jaskrów 147
4713 Blachy Pruszyński – Energia Sp. z o.o. Warszawa 147
4714 Demarko Sp. z o.o. S.K. Świętochłowice 147
4715 PPUH TRANSCOM Sp. z o.o. Katowice 147
4716 Mysak Group Sp. z o.o. sp.k. Poznań 147
4717 Klimat Solec Sp. z o.o. Solec Kujawski 147
4718 Zakład Przemysłu Mięsnego Dróbaleks sp.j. K.E.C. Śmieszny, M. Mroczkowska Rudunki 147
4719 PPHU LAKTOPOL Sp. z o. o. Warszawa 147
4720 FMR LISICKI Janusz Lisicki Pukinin 147
4721 Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowe Aro Karoń sp.j. Częstochowa 147
4722 Efirst Group Sp. z o.o. S.K. Warszawa 147
4723 Havas Media Sp. z o.o. Warszawa 147
4724 LAMINOPOL Sp. z o.o. Redzikowo 147
4725 C+N Polska Sp. z o.o. Mielec 147
4726 Armatura Kozłowski Sp. z o.o. S.K. Krotoszyn 147
4727 Modzelewski & Rodek Sp. z o.o. Warszawa 147
4728 Kilargo Sp. z o.o. Chechło Pierwsze 147
4729 Kiszeczka Sp. z o.o. Karczew 147
4730 Mardom Pro Sp. z o.o. S.K. Lipniki Stare 147
4731 CMA CGM Polska Sp. z o.o. Gdynia 147
4732 Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe Budownictwa Łucz-Bud Sp. z o.o. Radom 147
4733 Wydawnictwo Albatros Sp. z o.o. Warszawa 147
4734 Kancelaria Radców Prawnych i Adwokatów Głuchowski Siemiątkowski Zwara i Partnerzy Sopot 147
4735 Amix sp.j. Konik Bietkał Fasty 146
4736 Trecom S.A. sp.k. Warszawa 146
4737 Strategor Sp. z o.o. sp.k. Poznań 146
4738 Trans-Truck-Serwis Drob sp.j. Tychy 146
4739 Zelkot – Brzezina, Urzynicok sp.j. Nowy Dwór 146
4740 Sanechem Sp. z o.o. Warszawa 146
4741 House & Happy Sp. z o.o. sp.k. Krosinko 146
4742 Immo Sp. z o.o. Warszawa 146
4743 LCP Corentin Investments Sp. z o.o. Warszawa 146
4744 Bruk Sp. z o.o. Czyżowice 146
4745 Mirasol Wilk sp.j. Słubice 146
4746 Gazex-Drzewicki sp.j. Warszawa 146
4747 Yawa Sp. z o.o. 28 S.K. Warszawa 146
4748 Nowak Okucia Meblowe Sp. z o.o. S.K. Olszowa 146
4749 Prostaf Aleksander Łańczak, Marek Trzaskowski sp.j. Poznań 146
4750 A.M.M. Sp. z o.o. S.K. Kobyłka 146
4751 4visions Sp. z o.o. sp.k. Opacz-Kolonia 146
4752 DOBROWOLSCY Sp. z o.o. Wadowice Górne 146
4753 STALFA Sp. z o.o. Sokołów Podlaski 146
4754 Idna Investments Sp. z o.o. Warszawa 146
4755 Arbet Park Sp. z o.o. Olsztyn 146
4756 Tels Polska Sp. z o.o. Warszawa 146
4757 Gww Grynhoff i Partnerzy Radcowie Prawni i Doradcy Podatkowi sp.p. Warszawa 146
4758 P.P.H.U. MENPOL Krzysztof Mencel Słubice 146
4759 Schiever Polska Sp. z o.o. Poznań 146
4760 Aleksandria Sp. z o.o. sp.k. Aleksandria Pierwsza 145
4761 Brenderup Sp. z o.o. Wieleń 145
4762 Phinance S.A. Poznań 145
4763 DUO-TES Tomasz Sibilski, Ewa Sibilska S.J. Teresin 145
4764 Spółdzielnia Budowlano Mieszkaniowa Wardom Warszawa 145
4765 Montostal Sp. z o.o. Janikowo 145
4766 CITRONEX MOP Sp. z o.o. S.K. Zgorzelec 145
4767 PORT SERVICE Sp. z o.o. Gdańsk 145
4768 Mewo S.A. Straszyn 145
4769 Parzniew Logistics Center 1 Sp. z o.o. Warszawa 145
4770 Vector Synergy Sp. z o.o. Poznań 145
4771 Przedsiębiorstwo Robót Inżynieryjno-Drogowych w Grójcu Sp. z o.o. Jasieniec 145
4772 Senco Sp. z o.o. S.K. Szczecin 145
4773 GSK Commercial Sp. z o.o. Warszawa 145
4774 Relativity Poland Sp. z o.o. Kraków 145
4775 STO Sp. z o.o. Warszawa 145
4776 DELTA Zbigniew Różycki Katowice 145
4777 Forever Entertainment S.A. Gdynia 145
4778 Jap Sp. z o.o. Gdańsk 145
4779 Gdańskie Towarzystwo Budownictwa Społecznego Sp. z o.o. Gdańsk 145
4780 Cordes Polen Sp. z o.o. Mogilno 145
4781 Centrum Usług Specjalistycznych Centralnej Stacji Ratownictwa Górniczego Cen-Rat Sp. z o.o. Bytom 145
4782 Zalando Logistics Operations Polska Sp. z o.o. Gardno 145
4783 Zakład Mleczarski Winnica Sp. z o.o. Warszawa 145
4784 Mondi Wierzbica Sp. z o.o. Wierzbica 145
4785 Zakłady Mięsne SOMIANKA Andrzej Ruciński Somianka 145
4786 Protechnika Sp. z o.o. S.K. Dębowica 145
4787 Firma TARAPATA Sp. z o.o. Mielec 145
4788 Belfor Polska Sp. z o.o. Łódź 144
4789 2n-Everpol Sp. z o.o. Warszawa 144
4790 Adservco Group Sp. z o.o. Kraków 144
4791 RAWBUD – RAWICZ Sp. z o.o. Masłowo 144
4792 Przedsiębiorstwo Techniki Sanitarnej ALBA Sp. z o.o. Chorzów 144
4793 Uni-Truck Sp. z o.o. Zielona Góra 144
4794 Senor 2.0 Sp. z o.o. sp.k. Warszawa 144
4795 Doka Polska Sp. z o.o. Zielonka 144
4796 Kamix Opakowania Sp. z o.o. sp.k. Toruń 144
4797 BERKER Polska Sp. z o.o. Kórnik 144
4798 Pinot Sp. z o.o. Spółka Komandytowa Łódź 144
4799 Merkop Sp. z o.o. sp.k. Gdańsk 144
4800 NSK Polska Sp. z o.o. Kielce 144
4801 Rankomat Sp. z o.o. S.K. Warszawa 144
4802 IT Partners Telco Sp. z o.o. Warszawa 144
4803 PZU Centrum Operacji S.A. Warszawa 144
4804 Dassault Systemes Sp. z o.o. Kraków 144
4805 Przedsiębiorstwo Produkcyjno Handlowo Usługowe Elżbieta i Jerzy Pater Sp. z o.o. Brzeźnica 144
4806 Grupa Steinhof Sp. z o.o. Tarnów 144
4807 Zakłady Mięsne Olewnik Sp. z o.o. Sierpc 144
4808 Peamco Materiały Budowlane Tomczak Sp. J. Leszno 144
4809 Przedsiębiorstwo Usługowo-Produkcyjno-Handlowe Niwa Jan Niwa S.K. Ropczyce 144
4810 Nocowanie.Pl Sp. z o.o. Lublin 144
4811 Portowy Zakład Techniczny Sp. z o.o. Gdynia 144
4812 Dune C Sp. z o.o. Mścice 144
4813 Heban Sp. z o.o. S.K. Kraków 144
4814 Grupa Azoty Polskie Konsorcjum Chemiczne Sp. z o.o. Tarnów 144
4815 Bsjp Brockhuis Jurczak Prusak Sroka Nilsson sp.k. Warszawa 144
4816 Mont-Inox Sp. z o.o. S.K. Warszawa 144
4817 KMD Poland Sp. z o.o. Warszawa 144
4818 Farmpol Sp. z o.o. Gdańsk 144
4819 WC Serwis Sp. z o.o. sp.k. Zabrze 144
4820 Przedsiębiorstwo Wielobranżowe. Mat-Bud Sp. z o.o. S.K. Zławieś Wielka 144
4821 YORK Grzegorz Sułowski Wielogóra 144
4822 Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Marek Mackiewicz Łomża 144
4823 Concept Solutions Sp. z o.o. Warszawa 144
4824 Ziel-Bruk Sp. z o.o. Gorzów Wielkopolski 144
4825 Świętokrzyski Park Narodowy z Siedzibą w Bodzentynie Bodzentyn 144
4826 Logistic City Sp. z o.o. sp.k. Piotrków Trybunalski 144
4827 Matex Sp. z o.o. Jelenia Góra 143
4828 Plum Sp. z o.o. Ignatki 143
4829 Ecs Cable Protection Sp. z o.o. Inowrocław 143
4830 Intrex Sp. z o.o. Sady 143
4831 WITRAŻ Sp. z o.o. S.J. Łyski 143
4832 Spółdzielnia Mieszkaniowa Nowa Jastrzębie-Zdrój 143
4833 Techniflex Sp. z o.o. Ruda Śląska 143
4834 Ekamedica Sp. z o.o. S.K. Kozy 143
4835 Am&Hp Sp. z o.o. Suwałki 143
4836 Muller Technik Koszalin Sp. z o.o. Koszalin 143
4837 Protector Sp. z o.o. Wrocław 143
4838 Elda-Eltra Elektrotechnika S.A. Bydgoszcz 143
4839 Bricoman Polska Sp. z o.o. Warszawa 143
4840 Duracell Poland Sp. z o.o. Warszawa 143
4841 Elekta Sp. z o.o. Warszawa 143
4842 RI Sp. z o.o. 15 S.K. Warszawa 143
4843 Regionalne Wodociągi i Kanalizacja Sp. z o.o. w Białogardzie Białogard 143
4844 Godan S.A. Warszawa 143
4845 ETI – POLAM Sp. z o.o. Pułtusk 143
4846 Grupa Energia Obrót Ge Sp. z o.o. sp.k. Warszawa 143
4847 Zakład Piekarniczy OMAR Paweł Okólski Kielce 143
4848 ES-SYSTEM NT Sp. z o.o. Kraków 143
4849 Diehl Metering Sp. z o.o. Bażanowice 143
4850 Feber Sp. z o.o. Warszawa 143
4851 Jacek Nogaj P.H.U.P. DAJANO Opatówek 143
4852 Conecta Plus Sp. z o.o. S.K. Warszawa 143
4853 Nalco Polska Sp. z o.o. Tychy 143
4854 Remondis Opole Sp. z o.o. Opole 143
4855 Levi Strauss Poland Sp. z o.o Płock 142
4856 Spółdzielnia Mieszkaniowa Projektant Rzeszów 142
4857 Akademia Techniczno – Humanistyczna w Bielsku – Białej Bielsko-Biała 142
4858 Mobica Limited Sp. z o.o. Oddział w Polsce Warszawa 142
4859 Starsprings Poland Sp. z o.o. Sady 142
4860 SERVIER POLSKA Sp. z o.o. Warszawa 142
4861 Firma PROBUD Jarosław Dąbrowski Radomsko 142
4862 Cube Construction Sp. z o.o. sp.k. Warszawa 142
4863 Mauser Poland Sp. z o.o. Gliwice 142
4864 Patpol Kancelaria Patentowa Sp. z o.o. Warszawa 142
4865 Intop Skarbimierzyce Sp. z o.o. Skarbimierzyce 142
4866 Totalmoney.Pl Sp. z o.o. Wrocław 142
4867 ELECTRA M&E Polska Sp. z o.o. Warszawa 142
4868 Norgpol Czerwiński sp.j. Warszawa 142
4869 Pol – Osteg Sp. z o.o. Bydgoszcz 142
4870 Metrocars Sp. z o.o. S.K. Rybnik 142
4871 Ar Packaging Pharma Sp. z o.o. Poznań 142
4872 Termedia Sp. z o.o. Poznań 142
4873 Muzo.Fm Sp. z o.o. Warszawa 142
4874 CompuGroup Medical Polska Sp. z o.o. Lublin 142
4875 MB Recycling Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Gospodarki Odpadami S.K. Kielce 142
4876 Hydrostal Sp. z o.o. Dankowice 142
4877 Zpb Kaczmarek Sp. z o.o. sp.k. Folwark 142
4878 ARGENTA MIKROBIOLOGIA Sp. z o.o. S.K. Poznań 142
4879 AN KOM JÓZEF PRZYSTAŁ Andrychów 142
4880 Colquimica Polska Sp. z o.o. Plewiska 142
4881 Libra Sp. z o.o. Dzierżoniów 142
4882 Bauder Polska Sp. z o.o. Poznań 142
4883 PONAR WADOWICE S.A. Wadowice 141
4884 Zaw sp.j. Caban, Zając Bielsko-Biała 141
4885 Ambassador Office Building Sp. z o.o. S.K. Warszawa 141
4886 Przedsiębiorstwo Zbożowo – Młynarskie PZZ w Stoisławiu S.A. Mścice 141
4887 Kolita Sp. z o.o. Społka Komandytowa Poznań 141
4888 Metal Expert Sp. z o.o. sp. j. Warszawa 141
4889 Grupa PGS Sp. z o.o. Lublin 141
4890 Tsl Intermodal Sp. z o.o. sp.k. Warszawa 141
4891 Zakłady Mechaniczne Kazimieruk Sp. z o.o. sp.k. Tarnowo Podgórne 141
4892 SEDAR S.A. Międzyrzec Podlaski 141
4893 Ferma Drobiu Bartosz Lipowczyk Rawicz 141
4894 Edach Sp. z o.o. S.K. Jakubowice Konińskie-Kolonia 141
4895 Engel Polska Sp. z o.o. Warszawa 141
4896 Elesa + Ganter Polska Sp. z o.o. Stara Iwiczna 141
4897 Fortune Sp. z o.o. Cieszymowo 141
4898 B.M. Polska Sp. z o.o. Kwidzyn 141
4899 Mars Finance 1 Sp. z o.o. Warszawa 141
4900 Moneygram Poland Sp. z o.o. Warszawa 141
4901 Santander Consumer Multirent Sp. z o.o. Wrocław 141
4902 Rehegoo Music Group Sp. z o.o. Bielsko-Biała 141
4903 AMHIL EUROPA Sp. z o.o. Kartoszyno 141
4904 Osiedle Innova Sp. z o.o. Warszawa 141
4905 Intenso-Doors Sp. z o.o. Wadowice 141
4906 Krajowy Rejestr Długów Biuro Informacji Gospodarczej S.A. Wrocław 141
4907 Nortech In Sp. z o.o. S.K. Jaworzno 141
4908 PROINS S.A. Kraków 141
4909 Balcerzak Sp. z o.o. Wróblów 141
4910 Tech-Project Sp. z o.o. sp.k. Koniaczów 141
4911 Leadec Sp. z o.o. Gliwice 140
4912 Liquider Poland Sp. z o.o. S.K. Robakowo 140
4913 Natura Wood Sp. z o.o. S.K. Bełżec 140
4914 ZGO Aquarium Sp. z o.o. Rawa Mazowiecka 140
4915 Klinkier Przysucha S.A. Skrzyńsko 140
4916 Intaris Sp. z o.o. S.K. Warszawa 140
4917 Meprozet Stare Kurowo Sp. z o.o. Stare Kurowo 140
4918 HYDROPRESS Wojciech Górzny Elbląg 140
4919 Pfeifer & Langen Marketing Sp. z o.o. Poznań 140
4920 EY GDS (CS) Poland Sp. z o.o. Warszawa 140
4921 Asotra Polska Sp. z o.o. Będzin 140
4922 Dariusz Krasoń Łódź 140
4923 Semeko Grupa Inwestycyjna S.A. Gdynia 140
4924 Roma Office Center Sp. z o.o. Warszawa 140
4925 Fabryka Maszyn ROTOX Sp. z o.o. Zieleniec 140
4926 Bugaj Sp. z o.o. Bugaj Zakrzewski 140
4927 Euroband Sp. z o.o. sp.k. Czołowo-Kolonia 140
4928 Proassess 2art Sp. z o.o. sp.k. Kraków 140
4929 Media Direction Sp. z o.o. Warszawa 140
4930 Głuchy i Spółka S.J. Gorzów Wielkopolski 140
4931 Canvas Sp. z o.o. SP.K. Warszawa 140
4932 Lumiko Trade Sp. z o.o. sp.k. Sosnowiec 140
4933 TERMY MALTAŃSKIE Sp. z o.o. Poznań 140
4934 Medgal Sp. z o.o. Księżyno 140
4935 Schiedel Sp. z o.o. Opole 140
4936 Bzk Holding Sp. z o.o. Warszawa 140
4937 PROBIO PROFESJONALNE ŻYWIENIE – Paweł Benedykciński Radziejów 140
4938 HICS Sp. z o.o. Tychy 140
4939 Marketing Krystian Gdowka, Artur Ostręga sp.j. Gliwice 140
4940 Wizja V Sp. z o.o. Łódź 140
4941 Scania Real Estate Polska Sp. z o.o. Stara Wieś 140
4942 Centrum Zdrowia Adam Muszyński sp.j. Piaseczno 140
4943 Yieldbird Sp. z o.o. Warszawa 140
4944 Firma Handlowa Trokos sp.j. Małgorzata Trojańska, Józef Trojański Gdów 140
4945 Eurostone Group Sp. z o.o. sp.k. Toruń 140
4946 Emtel Śliwa sp.k. Zabrze 140
4947 Browar Amber Sp. z o.o. S.K. Bielkówko 140
4948 PHU Bjanex Export-Import Jerzy Bylak Suwałki 140
4949 AIR-POL Sp. z o.o. Legionowo 140
4950 AKROBUD Sp. z o.o. S.K. Słubica A 140
4951 Ocean Trade Sp. z o.o. Łazy 140
4952 Jbm Firma Produkcyjno – Handlowo – Usługowa Jacek Bergiel, Renata Bergiel sp.j. Borowina Sitaniecka 139
4953 PHN Foksal Sp. z o.o. Warszawa 139
4954 Eurohansa Sp. z o.o. Toruń 139
4955 Dedra-Exim Sp. z o.o. Pruszków 139
4956 Euro – Foods Polska Sp. z o.o. Warszawa 139
4957 Plastimex Sp. z o.o. Psary 139
4958 SF – FILTER Sp. z o.o. Lubin 139
4959 MSD Polska Sp. z o.o. Warszawa 139
4960 Spie Building Solutions Sp. z o.o. Warszawa 139
4961 Almus Sp. z o.o. Słomniki 139
4962 Holding KW Sp. z o.o. Katowice 139
4963 Poltech Werk Sp. z o.o. sp.k. Tarnowskie Góry 139
4964 Zakład Surowców Chemicznych i Mineralnych PIOTROWICE II Sp. z o.o. Tarnobrzeg 139
4965 Univar Solutions Sp. z o.o. Macierzysz 139
4966 Phoenix Contact Sp. z o.o. Wrocław 139
4967 Mcm Czuchra, Serafin sp.j. Brzozów 139
4968 Habia Cable Sp. z o.o. Lubieszyn 139
4969 Laboratorium Kosmetyków Naturalnych Farmona Sp. z o.o. Kraków 139
4970 Epore S.A. Bogatynia 139
4971 Torino Holding S.A. Poznań 139
4972 Appel Sp. z o.o. Warszawa 139
4973 Partydeco Sp. z o.o. sp.k. Szczecin 139
4974 Karen Dariusz Czerniak sp.j. Racibórz 139
4975 Cafe+Co Delikomat Sp. z o.o. Bielsko-Biała 139
4976 Przedsiębiorstwo Budownictwa Inżynieryjnego Budinż Sp. z o.o. Ostrów Wielkopolski 139
4977 Fh Karolina S.C. Justyna Dydak, Jarosław Dydak Woźniki 139
4978 Kampmann Polska Sp. z o.o. Łęczyca 139
4979 Polskie Nieruchomości Sp. z o.o. Warszawa 139
4980 RELPOL S.A. Żary 139
4981 Euronova Sp. z o.o. S.K. Kraków 139
4982 Corleonis Sp. z o.o. S.K.A. Rumia 139
4983 P.B. INBUD Bielsko Sp. z o.o. S.K. Bielsko-Biała 139
4984 Konstruktion Sp. z o.o. Skawina 139
4985 R2 Center Sp. z o.o. Suchy Las 138
4986 Energorem Płock Sp. z o.o. Płock 138
4987 LUFTHANSA Systems Poland Sp. z o.o. Gdańsk 138
4988 Van Cargo S.A. Warszawa 138
4989 Hotel Medical Spa Unitral Sp. z o.o. S.K. Mielno 138
4990 Neoidea Sp. z o.o. Wrocław 138
4991 Fellowes Polska S.A. Marki 138
4992 ALUFIRE Sp. z o.o. S.K. Łysomice 138
4993 Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe Raf-Pak Rafał Frąszczak i Izabela Wrzesińska sp.j. Sowina 138
4994 ZIELEŃ MIEJSKA Sp. z o.o. Towarzystwo Budownictwa Społecznego Pruszków 138
4995 Bioproten Sp. z o.o. Brzeźno 138
4996 EW Czyżewo Sp. z o.o. Poznań 138
4997 Rubo Sp. z o.o. Suchy Las 138
4998 Garrick Investments Sp. z o.o. Warszawa 138
4999 Forystek i Partnerzy Adwokaci i Radcowie Prawni Kraków 138
5000 Przedsiębiorstwo Usług Komunalnych Sp. z o.o. w Ciechanowie Ciechanów 138

źródło: Instytut Europejskiego Biznesu na podstawie danych z Krajowego Rejestru Sądowego, zebranych przez Wywiadownię Handlową InfoCredit.

Do analizy wyników finansowych przedsiębiorstw przyjęto firmy spełniające następujące warunki:
1. Dostępne w KRS dane finansowe za lata 2018-2019,
2. Wartość przychodów netto ze sprzedaży i zrównanych z nimi większa niż 100 tys. zł w 2019 roku,
3. Zysk netto w latach 2018 i 2019 wyższy niż 1 tys. zł.
4. Kapitał własny w latach 2018 i 2019 wyższy niż 1 tys. zł.

Metodologia liczenia wartości rynkowej
Wartość rynkowa firm szacowana jest w sposób bardzo uproszczony przez porównaniu do wycen spółek krajowych notowanych na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie.
Do obliczeń wykorzystywane są wskaźniki C/Z (cena do zysku netto) i C/WK (cena do wartości księgowej, czyli cena do sumy kapitału własnego i zysku netto) średnie dla spółek krajowych notowanych na Giełdzie Papierów Wartościowych, liczone przez analityków GPW.

Wskaźniki do liczenia wartości rynkowej spółek krajowych w październiku 2020 r.
C/Z: 42,2
C/WK: 0,77
źródło: Biuletyn Statystyczny GPW

Według wskaźników giełdowych z października 2020 r. zostały policzone dwie wartości rynkowe firmy w październiku 2020 r. Jedna to iloczyn zysku netto w 2019 r. i wskaźnika C/Z w październiku 2020 r., a druga to iloczyn wartości księgowej w końcu 2019 r. i wskaźnika C/Wk w październiku 2020 r. Średnia arytmetyczna z tych wartości rynkowych to szacowana wartość rynkowa firmy w październiku 2020 r

Informacje o portalu Europejska Firma.pl i Instytucie Europejskiego Biznesu

Portal EuropejskaFirma.pl i Instytut Europejskiego Biznesu zajmują się analizą wyników finansowych przedsiębiorstw. W ciągu 15 lat dokładnie przeanalizowali wyniki finansowe 100 tysięcy polskich firm. Analizy opierają się głównie na oficjalnych i wiarygodnych danych finansowych, przekazywanych przez firmy do Krajowego Rejestru Sądowego. Dane te są publiczne i ogólnie dostępne, by bezpieczniejsza była działalność gospodarcza. Analizy i rankingi pomagają w sprawdzeniu wiarygodności partnerów gospodarczych.

Od 2006 r. Instytut Europejskiego Biznesu organizuje Konkurs Gepardy Biznesu. Jeżeli w przyjętym okresie średnia z dynamik przychodów i zysku netto badanej firmy wynosi więcej niż 10 proc., przyznaje jej bezpłatnie tytuł Gepard Biznesu.

Od marca 2016 r. projekt ten jest chroniony za pomocą znaku towarowego Business Gepard w 28 krajach Unii Europejskiej.

Na podstawie danych z KRS instytut organizuje też od 2008 r. Konkurs Efektywna Firma, a od 2013 r. Program Promocyjny Mocna Firma Godna Zaufania.

Za Efektywną Firmę uznaje tę, w której stosunek zysku netto do przychodów wynosi więcej niż 5 proc. Tytuł Mocna Firma Godna Zaufania przysługuje tej, która w danym roku jest jednocześnie wyróżniona w Konkursie Gepardy Biznesu i Konkursie Efektywna Firma.

Od 2008 r. IEB na podstawie danych z KRS organizuje też Konkurs Brylanty Polskiej Gospodarki. Tytuł ten przyznaje firmom, których wartość rynkowa wynosi według jego szacunków więcej niż 10 mln zł.

Na podstawie danych finansowych instytut liczy wartość rynkową firm w uproszczony sposób, wykorzystując dwa wskaźniki z Giełdy Papierów Wartościowych w Warszawie: C/Z, czyli Cena do Zysku netto oraz C/Wk – Cena do Wartości Księgowej.

Wartość rynkowa firm wykorzystywana jest od 2020 r. również w Konkursie Przedsiębiorcze Miasto, który instytut organizuje od 2007 r. Tytuł ten przyznaje miastom, w których znajdzie dużo firm wartych łącznie więcej niż 10 tys. zł na mieszkańca.

Od 2012 r. instytut prowadzi Konkurs Wielki Modernizator. Tytuł przyznaje podmiotom, w których dwuletnia amortyzacja była wyższa niż 2 mln zł .

Od 2013 r. IEB organizuje Konkurs Światowa Firm Worldwide Company. Tytuł przyznaje przedsiębiorstwom eksportującym do minimum 5 krajów.

Każdego roku do instytut zgłaszają się firmy z prośbą, by przeanalizował ich wyniki finansowe i ocenił, czy zasługują na wyróżnienie w jego konkursach.
Oferta handlowa

Kontrakt w sprawie oferty handlowej:
Łukasz Krajewski
lukasz.krajewski@europejskafirma.pl
tel. 536 303 088, (22) 77 14 200
#europejskafirma #instytuteuropejskiegobiznesu #brylantpolskiejgospodarki #businessbrilliant #najcenniejszefirmy