Polscy eksporterzy w latach 2013-2014

Instytutu Europejskiego Biznesu w trzeciej edycji Konkursu Światowa Firma 2015  w listopadzie 2015 r. znalazł 4909 firm, które osiągnęły przychody z eksportu większe niż 4 mln zł w roku 2013 i w roku 2014. 

Przedstawiamy ich ranking według zmiany liczby krajów, do których prowadziły eksport.

Na podium znalazły się w nim Ikea Industry Poland Sp. z o.o., International Paper Kwidzyn Sp. z o.o. i  Transfer Multisort Elektronik Sp. z o.o.

 

Image

 Statuetka Złoty Świat przyznawana w Konkursie Światowa Firma – Worldwide Company.

Polscy eksporterzy w latach 2013-2014
Lp. Nazwa Siedziba Wielkość eksportu w mln zł Liczba krajów, do których firma eksportowała. Kraj nr 1 w 2014
2013 2014 2013 2014 Zmiana
1 Ikea Industry Poland Sp. z o.o. Goleniów 10-30 >100 21 47 26 SA
2 International Paper Kwidzyn Sp. z o.o. Kwidzyn >100 >100 44 66 22 AL
3 Transfer Multisort Elektronik Sp. z o.o. Łódź >100 >100 95 115 20 AL
4 Trends Trade Poland Sp. z o.o. Sp.K. Dawidy Bankowe 10-30 >100 5 23 18 BE
5 NUTRICIA Zakłady Produkcyjne Sp. z o.o. Opole >100 >100 41 59 18 AL
6 3M Poland Manufacturing Sp. z o.o. Wrocław 10-30 >100 18 36 18 SA
7 Int Technics Sp. z o.o. Tarnów 10-30 30-50 30 47 17 SA
8 TREPKO Sp. z o.o. Gniezno 50-75 50-75 29 45 16 AU
9 TPV Displays Polska Sp. z o.o. Gorzów Wielkopolski 50-75 30-50 19 35 16 AR
10 DACPOL Sp. z o.o. Piaseczno 10-30 10-30 35 50 15 AT
11 R. TWINING AND COMPANY Sp. z o.o. Swarzędz >100 >100 33 48 15 AG
12 E-Moto Sp. z o.o. Wrocław 4-10 4-10 5 19 14 BE
13 MODECOM S.A. Piaseczno 50-75 30-50 31 45 14 AM
14 Fibar Group S.A. Poznań 10-30 30-50 77 90 13 AO
15 KUPIEC Sp. z o.o. Paprotnia 4-10 10-30 20 33 13 AO
16 INGLOT Sp. z o.o. Przemyśl 50-75 50-75 53 66 13 AL
17 CLOVIN S.A. Czyżew 4-10 10-30 18 31 13 BE
18 Kaskat Sp. z o.o. Gorzów Wielkopolski 50-75 75-100 24 37 13 AF
19 KEY COMPANY Sp. z o.o. Białystok 4-10 10-30 18 31 13 AO
20 Lotte Wedel Sp. z o.o. Warszawa 30-50 30-50 32 45 13 AL
21 Szopex – Dutkiewicz Spółka Jawna Olsztyn 4-10 10-30 3 16 13 AU
22 Warsaw Meats Sp. z o.o. Warszawa 10-30 10-30 7 19 12 AT
23 Amco S.A. Warszawa 50-75 >100 23 35 12 AL
24 PC – Factory S.A. Szczecin >100 >100 14 26 12 AT
25 Dringenberg Polska Sp. z o.o. Żagań 30-50 30-50 15 27 12 AT
26 APATOR POWOGAZ S.A. Poznań >100 >100 50 62 12 AU
27 JOST Polska Sp. z o.o. Nowa Sól >100 >100 2 14 12 AT
28 Spółdzielnia Mleczarska MLEKOVITA Wysokie Mazowieckie >100 >100 47 59 12 AL
29 Ato Sp. z o.o. S.K. Kalisz 4-10 10-30 14 26 12 SA
30 OBR S.A. Płock 75-100 >100 56 68 12 AF
31 Quad/Graphics Europe Sp. z o.o. Wyszków >100 >100 40 52 12 AL
32 Falken Trade Polska Sp. z o.o. S.K. Olsztyn 10-30 30-50 9 20 11 AT
33 Buscentrum.Pl Sp. z o.o. Wejherowo 4-10 30-50 10 21 11 AF
34 Katolik Sp. z o.o. Kietrz >100 >100 5 16 11 AT
35 Foodexo Sp. z o.o. Warszawa 4-10 30-50 8 19 11 BH
36 POLYCHEM SYSTEMS Sp. z o.o. Poznań 10-30 30-50 18 29 11 AU
37 Fargotex Sp. z o.o. Łomża 10-30 10-30 25 36 11 AT
38 JUKA Sp. z o.o. S.K. Niepołomice 10-30 10-30 26 37 11 DZ
39 DSM Nutritional Products Sp. z o.o. Mszczonów 75-100 75-100 13 24 11 SA
40 Alinox Sp. z o.o. Mysłowice 4-10 10-30 10 21 11 AT
41 Consalnet S.A. Niegosławice 10-30 10-30 21 32 11 AL
42 MANULI HYDRAULICS POLSKA S. A. Mysłowice >100 >100 41 52 11 DZ
43 SFD S.A. Opole 4-10 10-30 13 24 11 AT
44 ADWA Sp. z o.o. P P H T U Z P Ch Łódź 30-50 10-30 35 45 10 AL
45 CHESPA Sp. z o.o. Krapkowice 30-50 30-50 31 41 10 DZ
46 PENTAIR POLAND Sp. z o.o. Dzierżoniów 50-75 50-75 16 26 10 SA
47 OTCF S.A. Wieliczka 10-30 10-30 23 33 10 AT
48 LA RIVE S.A. Grudziądz 30-50 30-50 41 51 10 AL
49 Nutrifarm Sp. z o.o. Dębica 4-10 4-10 22 32 10 BG
50 AQUAEL Sp. z o.o. Dubowo Drugie 30-50 30-50 17 27 10 AU
51 ABC Data S.A. Warszawa >100 >100 33 43 10 AL
52 MPW MED Instruments Spółdzielnia Pracy Warszawa 4-10 4-10 48 58 10 DZ
53 Magna Car Top Systems Poland Sp. z o.o. Tychy 10-30 50-75 3 13 10 AT
54 Puh Pilot Unlimited Sp. z o.o. S.K. Warszawa >100 >100 51 61 10 AL
55 Brintons Agnella S.A. Białystok 30-50 50-75 41 51 10 AM
56 Lotos Oil Sp. z o.o. Gdańsk >100 >100 77 87 10 AL
57 KJM TRADE Sp. z o.o. Szczecin >100 50-75 6 16 10 AL
58 HYDRO – VACUUM S.A. Grudziądz 10-30 10-30 34 44 10 AT
59 Saint – Gobain Polska Sp. z o.o. Dąbrowa Górnicza >100 >100 34 44 10 SA
60 ROTAR – POLAND Sp. z o.o. Toruń 10-30 10-30 4 14 10 AT
61 Przedsiębiorstwo Handlowe Elfruit Elżbieta Kawęczyńska Dąbrówka Stara 10-30 30-50 4 13 9 BE
62 Leader Trade Sp. z o.o. Białystok 4-10 30-50 6 15 9 DZ
63 Moje Bambino Sp. z o.o. sp.k. Łódź 10-30 10-30 24 33 9 AT
64 Multi Packaging Solutions Tczew Sp. z o.o. Tczew 30-50 30-50 7 16 9 AU
65 N&N Nadratowski S.J. Bielsk 10-30 10-30 25 34 9 AL
66 Leja Sp. z o.o. S.K. Studzieniec 10-30 10-30 12 21 9 AT
67 AQUER Maciej Dyba, Jarosław Kram S.J. Mikluszowice 4-10 4-10 7 16 9 BE
68 QUADRUM FOODS Sp. z o.o. S.K. Kraków >100 >100 32 41 9 AU
69 Grupa Inco S.A. Warszawa 10-30 10-30 28 37 9 AL
70 ORWAT FILTERTECHNIK Sp. z o.o. Mysłowice 30-50 50-75 26 35 9 AL
71 RABUGINO Sp. z o.o. Grodzisk Mazowiecki 10-30 10-30 21 30 9 BE
72 Metalbud Sp. z o.o. Rawa Mazowiecka 30-50 30-50 63 72 9 AL
73 Helix Sp. z o.o. S.K. Warszawa 10-30 50-75 23 32 9 DZ
74 MASPEX – GMW Sp. z o.o. S.K. Wadowice >100 >100 42 51 9 AL
75 Apator S.A. Toruń 30-50 30-50 34 43 9 SA
76 Armatura Kraków Spółka Akcyjna Kraków 10-30 10-30 28 37 9 AM
77 Zakład Wytwórczy Aparatów Elektrycznych Sp. z o.o. Lębork 4-10 4-10 10 19 9 BY
78 PW AUTOS Sp. z o.o. Solec Kujawski 10-30 10-30 13 22 9 BE
79 Przedsiębiorstwo CIMAT Sp. z o.o. Bydgoszcz 4-10 4-10 37 46 9 SA
80 MIA Sp. z o.o. Kraków 10-30 10-30 31 40 9 SA
81 WILK ELEKTRONIK S.A. Łaziska Górne >100 >100 51 60 9 DZ
82 Cartamundi Polska Sp. z o.o. Kraków 4-10 10-30 16 24 8 AT
83 Take Sp. z o.o. S.K. Katowice 10-30 30-50 10 18 8 AT
84 FOB – DECOR Sp. z o.o. Zawiercie 4-10 4-10 9 17 8 AT
85 SEDAR S.A. Międzyrzec Podlaski 10-30 10-30 12 20 8 AT
86 Comensal Sp. z o.o. Warszawa 4-10 4-10 17 25 8 BE
87 Opinion Strefa Druku Sp. z o.o. Gliwice 10-30 10-30 17 25 8 AT
88 Polsal Sp. z o.o. Brzozów 10-30 30-50 15 23 8 SA
89 PRONAR Sp. z o.o. Narew >100 >100 39 47 8 AU
90 Brand Distribution Poland LTD Sp. z o.o. Spółka Komandytowa Warszawa >100 >100 55 63 8 AL
91 Assa Abloy Poland Sp. z o.o. Warszawa 4-10 4-10 35 43 8 AT
92 AGUS Sp. z o.o. Warszawa 50-75 50-75 38 46 8 AF
93 ALNOR – System Wentylacji Sp. z o.o. Warszawa 30-50 50-75 44 52 8 DZ
94 SAD Sp. z o.o. Warszawa 75-100 >100 9 17 8 BE
95 Techno Service S.A. Gdańsk 4-10 4-10 9 17 8 BE
96 MTM Industries Sp. z o.o. Kalisz 10-30 10-30 30 38 8 DZ
97 Postal Steel Group Sp. z o.o. S.K. Tarnowo Podgórne 4-10 4-10 20 28 8 AT
98 BROEN S.A. Dzierżoniów 50-75 50-75 16 24 8 BY
99 Interfiber Sp. z o.o. Warszawa 10-30 10-30 36 44 8 AR
100 Toruńskie Zakłady Materiałów Opatrunkowych S.A. Toruń >100 >100 63 71 8 AL
101 Grana Sp. z o.o. Skawina >100 >100 31 39 8 BR
102 NTT SYSTEM S.A. Zakręt >100 >100 20 28 8 AT
103 Aquael Janusz Jankiewicz Sp. z o.o. Warszawa 4-10 10-30 38 46 8 SA
104 Banasik S.J. Firma Handlowo Usługowa Sosnowiec 4-10 4-10 2 10 8 DK
105 3Shape Poland Sp. z o.o. Szczecin >100 >100 66 74 8 SA
106 Laboratorium Kosmetyczne JOANNA S.J. Warszawa 10-30 10-30 32 40 8 SA
107 Autobast Sp. z o.o. S.K. Maków Podhalański 4-10 10-30 9 17 8 DK
108 Amica S.A. Wronki >100 >100 52 60 8 AL
109 Drukarnia Interak Sp. z o.o. Czarnków 30-50 30-50 18 26 8 AT
110 RECKITT BENCKISER (Poland) S.A. Nowy Dwór Mazowiecki 75-100 75-100 10 18 8 AU
111 Melle Sp. z o.o. Stary Staw 10-30 10-30 36 44 8 AL
112 PIERRE RENE Sp. z o.o. Ustka 4-10 4-10 26 34 8 SA
113 Rubin Sp. z o.o. S.K.A. Myślachowice 10-30 10-30 10 18 8 AT
114 Kej Parts Sp. z o.o. Chorzów 10-30 10-30 10 18 8 AT
115 CHR. Hansen Poland Sp. z o.o. Czosnów 30-50 30-50 2 10 8 BY
116 Spółdzielnia ASPROD Strzyżów 10-30 10-30 8 16 8 AU
117 Fabryka Przyczep Niewiadów Sp. z o.o. S.K. Osiedle Niewiadów 4-10 30-50 14 21 7 AT
118 Madu SC Sp. z o.o. Spółka Komandytowa Wrocław 4-10 10-30 15 22 7 AU
119 Fabryka Mebli Biurowych MDD Sp. z o.o. Sępólno Krajeńskie 10-30 30-50 27 34 7 SA
120 Exertis Supply Chain Services Limited Sp. z o.o., Oddział w Polsce Łódź 50-75 75-100 22 29 7 AT
121 Laktopol International Sp. z o.o. Bosutów 30-50 75-100 9 16 7 BE
122 Avalon Foods Sp. z o.o. Rumia 10-30 30-50 31 38 7 AO
123 Taconic Sp. z o.o. Kostrzyn nad Odrą 30-50 30-50 36 43 7 SA
124 GE Power Sp. z o.o. Warszawa 75-100 >100 9 16 7 CL
125 Verona Products Professional sp. z o.o. Andrzejów Duranowski 10-30 10-30 57 64 7 AL
126 GENATA Sp. z o.o. Choroszcz 30-50 30-50 32 39 7 DZ
127 BORYSZEW S.A. Warszawa 30-50 30-50 15 22 7 AR
128 Metrum Cryoflex Sp. z o.o. Spółka Komandytowa Blizne Łaszczyńskiego 4-10 4-10 29 36 7 SA
129 Juki Central Europe Sp. z o.o. Warszawa 10-30 10-30 45 52 7 AL
130 Alumetal Poland Sp. z o.o. Nowa Sól >100 >100 13 20 7 AT
131 Przedsiębiorstwo Produkcyjno Handlowe Bifood Sp. z o.o. Psary Polskie 4-10 4-10 21 28 7 DZ
132 Rotometal Sp. z o.o. Spółka Komandytowa Świebodzin 4-10 10-30 33 40 7 SA
133 OAZA Sp. z o.o. Zielona Góra 10-30 30-50 13 20 7 BE
134 Przedsiębiorstwo Pszczelarskie Tomasz Łysoń Sp. z o.o. sp.k. Sułkowice 10-30 10-30 34 41 7 SA
135 SIMEX Sp. z o.o. Gdańsk 4-10 4-10 49 56 7 AR
136 Polanik Sp. z o.o. S.K. Piotrków Trybunalski 10-30 10-30 51 58 7 DZ
137 Laboratorium Kosmetyków Naturalnych Farmona Sp. z o.o. Kraków 4-10 4-10 36 43 7 SA
138 ARMAK Sp. z o.o. Sosnowiec 4-10 4-10 16 23 7 AT
139 MDM NT Sp. z o.o. Bielsko-Biała 10-30 30-50 28 35 7 AT
140 Zakłady Mięsne SKIBA Andrzej Skiba Chojnice >100 >100 19 26 7 AL
141 MFO S.A. Sochaczew 50-75 75-100 32 39 7 AR
142 Uniwheels Production (Poland) sp. z o.o. Stalowa Wola >100 >100 16 23 7 AT
143 AMII Sp. z o.o. Łódź 30-50 30-50 32 39 7 AL
144 Plastico Sp. z o.o. Turek 4-10 4-10 2 9 7 BE
145 Bagramet Sp. z o.o. Bytów 4-10 4-10 7 14 7 AT
146 Portos Renata, Tomasz Szukalscy sp.j. Kalisz 30-50 30-50 21 28 7 AT
147 PCO Group Sp. z o.o. Bobolice 10-30 30-50 18 25 7 AT
148 VTS Plant Sp. z o.o. Gdańsk 30-50 30-50 21 28 7 AZ
149 Brokelmann Sp. z o.o. Milicz 10-30 30-50 24 31 7 AL
150 ZIAJA Ltd Zakład Produkcji Leków Sp. z o.o. Gdańsk 10-30 10-30 46 53 7 AM
151 ROLLS ROYCE POLAND Sp. z o.o. Gniew >100 >100 23 30 7 AR
152 Przedsiębiorstwo Góralmet Małgorzata i Józef Góral Import – Export S.J. Czchów 4-10 4-10 14 21 7 AT
153 Lincoln Electric Bester Sp. z o.o. Bielawa >100 >100 77 84 7 DZ
154 PHARMA – C – FOOD Sp. z o.o. Niepołomice 10-30 10-30 23 30 7 DZ
155 Fibox Sp. z o.o. Warszawa 50-75 50-75 17 24 7 BR
156 MAPEI POLSKA Sp. z o.o. Gliwice 10-30 30-50 17 24 7 AT
157 MDH Sp. z o.o. Łódź 10-30 10-30 40 47 7 SA
158 Amcor Tobacco Packaging Polska Sp. z o.o. Łódź >100 >100 25 32 7 AD
159 SCA Hygiene Sp. z o.o. Warszawa >100 >100 41 48 7 AM
160 Amos – Bis A.Mościcki E.Supińska Sp.J. Mroków 4-10 4-10 9 16 7 BY
161 Zakłady Farmaceutyczne POLPHARMA S.A. Starogard Gdański >100 >100 67 74 7 AL
162 Ba Glass Poland Sp. z o.o. Poznań 75-100 >100 26 33 7 AM
163 Saint – Gobain Construction Products Polska Sp. z o.o. Gliwice >100 75-100 27 34 7 AT
164 Ciech Sarzyna S.A. Nowa Sarzyna >100 75-100 26 33 7 DZ
165 JANTAR Sp. z o.o. Słupsk 10-30 4-10 13 20 7 AR
166 WAY2WEB Sp. z o.o. Sp.k. Zawiercie 4-10 4-10 19 26 7 AT
167 PPH STANDARD Sp. z o.o. Lublin >100 75-100 25 32 7 AT
168 Przedsiębiorstwo Produkcji Sprężarek AIRPOL Sp. z o.o. Poznań 10-30 10-30 26 33 7 AT
169 Ovopol Sp. z o.o. Nowa Sól 30-50 30-50 21 28 7 AR
170 St-Majewski S.A. S.K. Pruszków 10-30 10-30 25 32 7 AT
171 Delta Gartenholz Polska Sp. z o.o. Zdroje 10-30 30-50 6 13 7 AT
172 Magnetic Systems Technology Sp. z o.o. Spółka Komandytowa Kętrzyn 4-10 4-10 19 26 7 SA
173 Wojenkowski Wojciech Zakłady Produkcji Cukierniczej VOBRO Brodnica 10-30 10-30 32 39 7 DZ
174 GABI-BIS Sp. z o.o. S.K. Łęka Opatowska 50-75 75-100 9 16 7 AT
175 Fabryka Kart Trefl-Kraków Sp. z o.o. Podłęże 10-30 10-30 25 32 7 AU
176 Gafako Sp. z o.o. Gdynia >100 50-75 5 12 7 BR
177 Louis Dreyfus Company Polska Sp. z o.o. Warszawa >100 >100 9 16 7 DZ
178 Cortizo Sp. z o.o. Radomsko 10-30 30-50 11 18 7 BE
179 FIBRIS S. A. Przemyśl 50-75 50-75 38 45 7 AU
180 FLUGGER Sp. z o.o. Gdańsk 30-50 10-30 8 15 7 CN
181 Pinguin Foods Polska Sp. z o.o. Warszawa 75-100 75-100 25 32 7 AT
182 Hamilton Sundstrand Poland Sp. z o.o. Rzeszów >100 >100 32 38 6 SA
183 Studio55 Sp. z o.o. Ględowo 4-10 4-10 5 11 6 DK
184 Przedsiębiorstwo Przemysłu Cukierniczego Gryf S.A. Szczecin >100 >100 15 21 6 BA
185 Scandinavian Electric Gdansk Sp. z o.o. Gdańsk 50-75 50-75 4 10 6 CN
186 Dellner Sp. z o.o. Gdynia 10-30 10-30 15 21 6 AT
187 LST – POLSKA Sp. z o.o. Nałęczów 10-30 30-50 17 23 6 AT
188 RETTIG HEATING Sp. z o.o. Rybnik >100 >100 26 32 6 AM
189 HARPER HYGIENICS S.A. Warszawa 75-100 75-100 39 45 6 AM
190 MARCATO Sp. z o.o. Rzakta 4-10 4-10 19 25 6 AT
191 SUMI Zakład Tworzyw Sztucznych S.J. Sulejówek 4-10 10-30 40 46 6 AL
192 BG Production Sp. z o.o. Wieniotowo 10-30 >100 5 11 6 AU
193 Dec Poland Tekpro Sp. z o.o. Mielec 10-30 10-30 10 16 6 AR
194 Colep Polska Sp. z o.o. Kleszczów >100 >100 29 35 6 AT
195 Valeo Service Estern Europe Sp. z o.o. Warszawa 30-50 50-75 13 19 6 BY
196 Dora Metal Sp. z o.o. Czarnków 4-10 10-30 16 22 6 AT
197 GESCRAP POLSKA Sp. z o.o. Września 50-75 75-100 1 7 6 AT
198 WINKHAUS POLSKA Beteiligungs Sp. z o.o. Sp-ka Komandytowa Rydzyna 75-100 75-100 11 17 6 AZ
199 Borkomet Sp. z o.o. S.K. Szczekociny 4-10 10-30 3 9 6 DK
200 Holzexport Sp. z o.o. Kielce 10-30 30-50 8 14 6 AT
201 MOKATE Sp. z o.o. Żory >100 >100 72 78 6 AL
202 BERICAP POLSKA Sp. z o.o. Warszawa 30-50 30-50 26 32 6 SA
203 Intermeble Sp. z o.o. sp.k. Sompolinek 30-50 50-75 19 25 6 AT
204 Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe Wędlinka Piotr Gajewski S.K. Dobrydział 4-10 10-30 13 19 6 AT
205 TCL Operations Polska Sp. z o.o. Żyrardów >100 >100 34 40 6 AD
206 Impakt Sp. z o.o. Mosina 4-10 10-30 14 20 6 BG
207 Przedsiębiorstwo Wielobranżowe ARAD Wołczyk, Szpak S.J. Katowice 10-30 10-30 11 17 6 BE
208 Termetal Piotr Glaner Spółka Komandytowa Piła 30-50 30-50 21 27 6 BY
209 ACERINOX POLSKA Sp. z o.o. Warszawa 75-100 >100 6 12 6 BE
210 Ster Sp. z o.o. Poznań 10-30 30-50 26 32 6 AU
211 HALFEN Sp. z o.o. Poznań 10-30 10-30 7 13 6 AM
212 BRB Central Eastern Europe Sp. z o.o. Kraków 4-10 4-10 4 10 6 BY
213 Maem Sp. z o.o. Kraków 10-30 10-30 80 86 6 AO
214 Europapier Polska Sp. z o.o. Tczew 4-10 4-10 10 16 6 AT
215 NOVA TRADING S.A. Toruń >100 >100 24 30 6 AT
216 JBG – 2 Sp. z o.o. Warszowice >100 >100 46 52 6 AO
217 Polska Wytwórnia Papierów Wartościowych S.A. Warszawa 30-50 30-50 19 25 6 AM
218 ATT S.A. Zabierzów 10-30 10-30 5 11 6 AT
219 BALTON Sp. z o.o. Producent Sprzętu Medycznego Warszawa 30-50 50-75 60 66 6 AL
220 Fabryka Pił i Narzędzi Wapienica Sp. z o.o. Bielsko-Biała 10-30 10-30 32 38 6 SA
221 Remontowa Lighting Technologies S.A. Gdańsk 4-10 4-10 24 30 6 AU
222 Press Glass S.A. Nowa Wieś >100 >100 21 27 6 AT
223 Stalprodukt S.A. Bochnia >100 >100 42 48 6 SA
224 MRÓZ S.A. Borek Wielkopolski 10-30 10-30 13 19 6 AL
225 BSC Drukarnia Opakowań S.A. Poznań 30-50 30-50 22 28 6 AT
226 Solbika Sp. z o.o. Maków 10-30 10-30 22 28 6 AU
227 Bydgoskie Zakłady Sklejek SKLEJKA – MULTI S.A. Bydgoszcz 10-30 10-30 12 18 6 AT
228 PADMA ART Sp. z o.o. S.K. Suwałki >100 >100 26 32 6 AU
229 FABRYKA ARMATUR JAFAR S.A. Jasło 30-50 30-50 26 32 6 AT
230 Formika Sp. z o.o. Parzniew 30-50 30-50 21 27 6 DZ
231 Swiss Krono Sp. z o.o. Żary >100 >100 65 71 6 AL
232 KRAM S.A. Dzierzgoń 10-30 10-30 31 37 6 AT
233 GLINIK Sp. z o.o. Narzędzia i Urządzenia Wiertnicze Gorlice 10-30 10-30 10 16 6 AU
234 ROLMEX S.A. Warszawa 30-50 50-75 12 18 6 AT
235 TRANS-SER Marian Szumski Zbigniew Korzeniowski S.J. Młynary 4-10 4-10 3 9 6 FR
236 Big Brands Group Sp. z o.o. Spółka Komandytowa Kostowiec >100 >100 51 57 6 AL
237 Auto Partner S.A. Bieruń 50-75 50-75 12 18 6 AT
238 Naarden Polska Sp. z o.o. Legionowo 10-30 50-75 26 32 6 AR
239 DRUTEX S.A. Bytów >100 >100 20 26 6 AU
240 Antar S.J. Warszawa 4-10 4-10 6 12 6 BY
241 VTS Sp. z o.o. Gdańsk >100 >100 20 26 6 AM
242 Troton Sp. z o.o. Gościno 30-50 30-50 45 51 6 DZ
243 Topus Sp. z o.o. Spółka Komandytowa Wrocław 50-75 50-75 35 41 6 DZ
244 Haco Sp. z o.o. Pruszcz Gdański 10-30 10-30 26 32 6 AO
245 Can-Pack Metal Closures Sp. z o.o. Kraków 50-75 50-75 21 27 6 AT
246 Fenix Metals Sp. z o.o. Chmielów >100 >100 19 25 6 AT
247 Polskamp Sp. z o.o. Warszawa 30-50 10-30 17 23 6 AF
248 Fabryka Obrabiarek Precyzyjnych AVIA S.A. Warszawa 10-30 10-30 17 23 6 AT
249 WIKO COMPANY S.A. Stare Babice 10-30 10-30 24 30 6 DZ
250 Teknotherm Marine Hvac Sp. z o.o. Szczecin 10-30 10-30 6 12 6 HR
251 Wawrzaszek ISS Sp. z o.o. S.K. Bielsko-Biała 75-100 75-100 12 18 6 AT
252 Świebodzin Fabryka Okien Drewnianych Line Sp. z o.o. Wilkowo 10-30 10-30 2 8 6 AT
253 DRUK – INTRO S. A. Inowrocław 10-30 30-50 12 18 6 AU
254 EUROBEEF Sp. z o.o. Koło 30-50 50-75 14 20 6 AT
255 FX Sport Sp. z o.o. Jelenia Góra 4-10 4-10 10 16 6 AU
256 Remontowa LNG Systems Sp. z o.o. Rumia 4-10 4-10 11 17 6 AZ
257 Schur Flexibles Poland Sp. z o.o. Bogucin 50-75 75-100 18 24 6 AT
258 Vitron sp. j. Tymiński, Żakiewicz, Żmiejko Grabówka 4-10 4-10 6 12 6 BE
259 Stella Pack Sp. z o.o. S.K. Lubartów 50-75 50-75 26 32 6 AM
260 Vive Textile Recycling Sp. z o.o. Kielce >100 >100 49 55 6 AL
261 Kuźnia Glinik Sp. z o.o. Gorlice 10-30 10-30 13 19 6 AT
262 Andalusia Sp. z o.o. Warszawa 30-50 10-30 6 12 6 AT
263 CARBO HOLDING Sp. z o.o. Zielona Góra 10-30 10-30 8 14 6 AT
264 IKEA RETAIL Sp. z o.o. Janki 10-30 10-30 18 24 6 AT
265 DSI Schaum Chemie Sp. z o.o. Mikołów 4-10 4-10 5 10 5 AT
266 Mercedes-Benz Polska sp. z o.o. Warszawa >100 >100 15 20 5 AT
267 Intersnack Poland Sp. z o.o. Niedźwiedź >100 >100 33 38 5 DZ
268 Habasit Polska Sp. z o.o. Dąbrowa Górnicza 10-30 10-30 13 18 5 AT
269 T.I.S. Polska Sp. z o.o. Warszawa 4-10 4-10 4 9 5 BY
270 Kekbel-Max Sp. z o.o. sp.k. Belęcin 4-10 10-30 6 11 5 AT
271 Start PM Sp. z o.o. Stare Babice 4-10 10-30 11 16 5 BE
272 Odlewnia Żeliwa S.A. Zawiercie 30-50 30-50 25 30 5 AL
273 ROCKFIN Sp. z o.o. Małkowo 75-100 >100 28 33 5 AU
274 Process – Electronic sp. z o.o. Sosnowiec 10-30 10-30 31 36 5 SA
275 AIUT Sp. z o.o. Gliwice 4-10 10-30 30 35 5 SA
276 Seyko Sp. z o.o. Jabłonowo 4-10 4-10 4 9 5 EE
277 TRI Poland Sp. z o.o. Wolbrom >100 >100 16 21 5 AT
278 Nordglass Sp. z o.o. Koszalin 10-30 >100 28 33 5 AT
279 Egmont Polska Sp. z o.o. Warszawa 10-30 10-30 16 21 5 BG
280 Metal Service Center Sp. z o.o. Gliwice >100 30-50 18 23 5 AT
281 WILLSON & BROWN – WB Sp. z o.o. S.K.A. Warszawa 75-100 >100 48 53 5 DZ
282 CREDIN POLSKA Sp. z o.o. Sobótka 10-30 10-30 14 19 5 BE
283 Przedsiębiorstwo Produkcji Katalizatorów Lindo Catsystem Sp. z o.o. Gorzów Wielkopolski 10-30 10-30 10 15 5 DK
284 Modern-Expo S.A. Spółka Komandytowa Lublin 4-10 10-30 15 20 5 AT
285 Firma Corundum Sp. z o.o. Wrocław 4-10 4-10 27 32 5 AT
286 Cooper Standard Polska Sp. z o.o. Bielsko-Biała >100 >100 22 27 5 BE
287 Euroimpex Polska Sp. z o.o. Karolina 4-10 4-10 13 18 5 SA
288 Etisoft Sp. z o.o. Gliwice 10-30 10-30 39 44 5 AU
289 AUTO-FORM Sp. z o.o. i Wspólnik S.K. Mysłowice 4-10 10-30 5 10 5 EE
290 Nicator Sp. z o.o. Spółka Komandytowa Brzezinka 30-50 30-50 10 15 5 AT
291 PAGEN Sp. z o.o. Gnojnik 4-10 10-30 8 13 5 AT
292 LUG LIGHT FACTORY Sp. z o.o. Zielona Góra 50-75 50-75 60 65 5 DZ
293 TORF CORPORATION – FABRYKA LEKÓW Sp. z o.o. Kąty Wrocławskie 4-10 4-10 14 19 5 BE
294 Kronospan Polska Sp. z o.o. Szczecinek 10-30 30-50 8 13 5 DK
295 WERNER KENKEL Sp. z o.o. Krzycko Wielkie 30-50 30-50 14 19 5 AT
296 SANTE A. Kowalski sp. j. Warszawa >100 >100 43 48 5 SA
297 ALVO Sp. z o.o. Spółka Komandytowa Śmigiel 10-30 30-50 44 49 5 SA
298 Pzl Warszawa-Okęcie S.A. Warszawa 30-50 >100 7 12 5 AL
299 BRADAS Adam i Jan Tyrała S.J. Olesno 10-30 10-30 18 23 5 AT
300 KOMPUTRONIK S.A. Poznań >100 >100 29 34 5 AT
301 Fibrain Sp. z o.o. Zaczernie 4-10 10-30 16 21 5 AT
302 EFFECTOR S.A. Włoszczowa 4-10 10-30 22 27 5 AT
303 SIGNAL PUH Ostrowiec Świętokrzyski 30-50 30-50 22 27 5 BE
304 Fruktus Agros Nova Sp. z o.o. Wąsosz Dolny 4-10 4-10 11 16 5 AU
305 PAW Sp. z o.o. Suchy Las 10-30 10-30 43 48 5 AM
306 Metal Jawor Sp. z o.o. Jawor 4-10 4-10 2 7 5 AT
307 Mardom Pro Sp. z o.o. S.K. Lipniki Stare 10-30 50-75 17 22 5 AU
308 Martis-Stilon S. A. Aleksandrów Łódzki 10-30 30-50 17 22 5 BE
309 Lamintex Sp. z o.o. Nowy Sącz 10-30 10-30 13 18 5 AU
310 Elita Sp. z o.o. Sztumskie Pole 10-30 30-50 20 25 5 AT
311 Himoinsa Polska Sp. z o.o. Warszawa 4-10 4-10 4 9 5 BY
312 ALPAN, Maciej Pankiewicz Sp.J. Warszawa 4-10 10-30 2 7 5 EE
313 Pandora Jewelry Cee Sp. z o.o. Warszawa >100 30-50 20 25 5 SA
314 STM Sp. z o.o. Złocieniec 10-30 10-30 14 19 5 AG
315 Bispol Sp. z o.o. Łańcut >100 >100 31 36 5 AM
316 A&G Koperty Gołdapska Fabryka Kopert Sp. z o.o. Gołdap 4-10 4-10 4 9 5 LT
317 Kamar S.J. Jolanta Knapkiewicz, Leszek Knapkiewicz Bydgoszcz 4-10 10-30 31 36 5 DZ
318 Mondi Solec Sp. z o.o. Baniocha >100 >100 19 24 5 SA
319 Algontec Polska Sp. z o.o. Kostrzyn nad Odrą 4-10 4-10 10 15 5 AU
320 Seco/Warwick Europe Sp. z o.o. Świebodzin >100 >100 40 45 5 AM
321 Spółdzielnia Pieczarka Siedlecka Krześlin 10-30 10-30 4 9 5 BY
322 Zakład Techniki Próżniowej TEPRO S.A. Koszalin 30-50 10-30 23 28 5 AT
323 ZAKŁADY DRZEWNE POLDAN EKSPORT-IMPORT Zygmunt Kroplewski Sławno 10-30 10-30 5 10 5 CN
324 KRATY MOSTOSTAL KRAKÓW Sp. z o.o. Kraków 10-30 10-30 10 15 5 AT
325 Rywal RHC Sp. z o.o. Warszawa 30-50 30-50 28 33 5 SA
326 JZO Sp. z o.o. Jelenia Góra 4-10 4-10 14 19 5 AM
327 Interfood Polska Sp. z o.o. Warszawa >100 >100 42 47 5 AL
328 Radaway Sp. z o.o. Jasin 10-30 10-30 14 19 5 AT
329 Mercator Medical S.A. Kraków 10-30 30-50 20 25 5 BY
330 Ergo Store Sp. z o.o. Spółka Komandytowa Kraków 10-30 30-50 21 26 5 AM
331 Ethosenergy Poland S.A. Lubliniec 50-75 75-100 15 20 5 DZ
332 Model ART Sp. z o.o. Ostróda 10-30 30-50 7 12 5 DK
333 Pulsar K. Bogusz S.J. Łapczyca 10-30 10-30 40 45 5 DZ
334 ADEO SCREEN Sp. z o.o. Złotoryja 4-10 4-10 45 50 5 AO
335 Weber – Hydraulika Sp. z o.o. Nowogrodziec >100 >100 4 9 5 AT
336 Dipol Gołaszewski, Gwizdała, Waśniowski sp. j. Kraków 4-10 4-10 41 46 5 AU
337 Asten Group Sp. z o.o. Częstochowa 4-10 4-10 26 31 5 AT
338 NIBCO Sp. z o.o. Łódź 4-10 4-10 19 24 5 BE
339 Nivea Polska Sp. z o.o. Poznań 50-75 50-75 3 8 5 CN
340 Imperial Tobacco Polska Manufacturing S.A. Radom >100 >100 16 21 5 DZ
341 STORTEBOOM HAMROL Sp. z o.o. Granowo >100 >100 15 20 5 AT
342 Kuźnia Ostrów Wielkopolski Sp. z o.o. Ostrów Wielkopolski 4-10 4-10 8 13 5 AT
343 Bel Polska Sp. z o.o. Chorzele >100 >100 29 34 5 DZ
344 Hutchinson Poland Sp. z o.o. Żywiec >100 >100 32 37 5 AR
345 FIRMA ANDRZEJ KACZMAREK Komorniki 4-10 4-10 6 11 5 BE
346 Amcor Flexibles Reflex Sp. z o.o. Łódź >100 >100 22 27 5 AT
347 FLINT Group Polska Sp. z o.o. Konstantynów 10-30 10-30 18 23 5 BY
348 Rollico Rolling Components Sp. z o.o. sp.k. Lubliniec 4-10 4-10 18 23 5 AT
349 PPH Unicell Poland Sp. z o.o. Wasilków 4-10 4-10 16 21 5 AZ
350 Stanley Black & Decker Polska Sp. z o.o. Warszawa 30-50 50-75 10 15 5 BG
351 Helikon-Tex Sp. z o.o. Wrocław 10-30 10-30 48 53 5 SA
352 Filmar Group Sp. z o.o. Warszawa 4-10 4-10 11 16 5 AT
353 Constantia ColorCap Sp. z o.o. Jejkowice 75-100 >100 37 42 5 SA
354 Kubala Sp. z o.o. Ustroń 4-10 4-10 28 33 5 DZ
355 Promotech Sp. z o.o. Białystok 30-50 30-50 41 46 5 SA
356 Konsorcjum ATS S. Sumiński, M. Nosek, S. Wietrzyński S.J. Radom 4-10 4-10 28 33 5 AR
357 JTI Polska Sp. z o.o. Stary Gostków >100 >100 47 52 5 AL
358 Spokey Sp. z o.o. Katowice 4-10 4-10 16 21 5 AT
359 Air Products Sp. z o.o. Warszawa 10-30 10-30 13 18 5 BE
360 Voigt Promotion Sp. z o.o. Police 10-30 10-30 21 26 5 AT
361 Magorex R. Górka Sp.J. Żary 10-30 10-30 13 18 5 AT
362 Drewpol Sp. z o.o. S.k. Jordanów 4-10 10-30 2 7 5 AT
363 Zakład Przetwórstwa Tworzyw Sztucznych Remigiusz Chełchowski Milanówek 10-30 10-30 15 20 5 AT
364 Denckermann Sp. z o.o. Warszawa 10-30 10-30 26 31 5 AL
365 GELG Sp. z o.o. Wronki 4-10 10-30 14 19 5 AT
366 ANDROPOL S.A. Andrychów 10-30 10-30 19 24 5 AT
367 Okręgowa Spółdzielnia Mleczarska w Łowiczu Łowicz >100 >100 22 27 5 BY
368 TDM Electronics S.A. Rembertów 4-10 10-30 14 19 5 AU
369 PHILIP MORRIS POLSKA S.A. Kraków 4-10 10-30 20 25 5 AL
370 MULTEAFIL Sp. z o.o. Dobrzyca 30-50 30-50 24 29 5 AO
371 Zakłady Porcelany Elektrotechnicznej ZAPEL S.A. Boguchwała 50-75 30-50 30 35 5 AT
372 Fabryka Automatów Tokarskich we Wrocławiu S.A. Wrocław 50-75 50-75 40 45 5 AG
373 STALMA S.A. Lublin >100 >100 14 19 5 AM
374 Producent Tłumików Edex Sp. z o.o. S.K. Ostrów Wielkopolski 10-30 10-30 9 14 5 BY
375 Ravimed Sp. z o.o. Z P S M Legionowo 4-10 4-10 7 12 5 AM
376 RMA – POLSKA Sp. z o.o. Chojnów 10-30 10-30 3 8 5 AT
377 ATW S.A. Zagórz >100 >100 12 17 5 AU
378 Lumileds Poland S.A. Pabianice >100 >100 118 123 5 AL
379 AMBRA S.A. Warszawa 30-50 10-30 23 28 5 AO
380 Spółdzielnia Mleczarska MLEKPOL w Grajewie Grajewo >100 >100 45 50 5 AF
381 Arix Polska Sp. z o.o. Kleszczów 10-30 10-30 18 23 5 AM
382 ECO Fruits Sp. z o.o. S.K. Warszawa >100 75-100 11 16 5 AT
383 Investment Trading Consulting Sp. z o.o. Skarszewy 50-75 50-75 12 17 5 BE
384 Fabryka Obrabiarek RAFAMET S.A. Kuźnia Raciborska 50-75 50-75 26 31 5 SA
385 CNH Industrial Polska Sp. z o.o. Płock >100 >100 44 49 5 SA
386 KRAKVET Marek Batko S.K. Czarnochowice 4-10 4-10 10 15 5 AT
387 GEMALTO Sp. z o.o. Tczew >100 >100 67 72 5 DZ
388 Polskie Fabryki Porcelany Ćmielów i Chodzież S.A. Ćmielów 10-30 10-30 41 46 5 SA
389 Falkofarm Sp. z o.o. Spółka Komandytowa Łódź 4-10 10-30 8 13 5 ES
390 Fabryka Armatur GŁUCHOŁAZY S.A. Głuchołazy 4-10 4-10 21 26 5 AT
391 COMMON S.A. Łódź 10-30 10-30 31 36 5 AU
392 IZOSTAL S.A. Kolonowskie 50-75 30-50 9 14 5 AT
393 Intek Sp. z o.o. Lubawa 30-50 30-50 7 12 5 AT
394 PPH EWA-BIS Sp. z o.o. Warszawa 10-30 10-30 21 26 5 AZ
395 GREEK TRADE Sp. z o.o. Kraków 10-30 10-30 23 28 5 AL
396 Z i P Wieczorek Sp. z o.o. Lublin 10-30 10-30 1 6 5 BG
397 SED – JA Sp. z o.o. Międzyrzecze Górne 4-10 4-10 20 25 5 AU
398 ABRAMIS Sp. z o.o. Łomianki 4-10 4-10 33 38 5 SA
399 BEA Beleza Polska Sp. z o.o. S.K. Komorniki 10-30 10-30 11 16 5 DK
400 Plast-System Sp. z o.o. Spółka Komandytowa Wolsztyn 4-10 4-10 21 26 5 AT
401 P.P.H. EŁPOL Łukasz Łuźniak Osina Mała 10-30 10-30 15 20 5 SA
402 Fabryka Papieru Sp. z o.o. Jelenia Góra 4-10 4-10 11 16 5 AT
403 ULTRA-PLUS Sp. z o.o. Żarów 10-30 10-30 15 20 5 AT
404 DE Agostini Polska Sp. z o.o. Warszawa 30-50 10-30 5 10 5 CN
405 Carota Sp. z o.o. Przyłęk 4-10 4-10 12 17 5 AT
406 DSO Sp. z o.o. Strzelce Opolskie 75-100 75-100 26 31 5 BY
407 Reichle & De-Massari Produkcja Sp. z o.o. Warszawa 4-10 10-30 5 10 5 SA
408 Zakład Przemysłu Mięsnego Biernacki Sp. z o.o. Golina >100 >100 33 37 4 AL
409 Izopanel Sp. z o.o. Gdańsk 10-30 10-30 11 15 4 AT
410 NATURA S.J. Bełżec 30-50 50-75 17 21 4 AT
411 Przedsiębiorstwo-Handlowo-Usługowo-Przetwórcze Metal Plast Sp. z o.o. sp.k. Świebodzice 10-30 10-30 7 11 4 AT
412 SWO Polska Sp. z o.o. Strzelce Opolskie 30-50 30-50 1 5 4 GR
413 IWAMET Sp. z o.o. Stalowa Wola 10-30 30-50 8 12 4 AT
414 RADKA POLSKA Sp. z o.o. Błonie 4-10 4-10 5 9 4 BY
415 BIG STAR Limited Sp. z o.o. Kalisz 4-10 4-10 17 21 4 BY
416 Kol-Dental Sp. z o.o. sp.k. Warszawa 4-10 4-10 18 22 4 AT
417 STALCO-INDUSTRIES Sp. z o.o. Kraków 10-30 10-30 19 23 4 AT
418 Majami Sp. z o.o. Bełchatów 10-30 30-50 18 22 4 SA
419 Makrum Project Management Sp. z o.o. Bydgoszcz 4-10 4-10 7 11 4 DK
420 Hydron – Unipress Sp. z o.o. Łódź 4-10 4-10 12 16 4 BO
421 EUROCASH S.A. Komorniki 10-30 >100 23 27 4 AM
422 Morele.net Sp. z o.o. Kraków 30-50 50-75 22 26 4 AT
423 Polskie Północne Pierze I Puch Sp. z o.o. Borcz 4-10 10-30 2 6 4 FR
424 Fabryka Mebli Biurowych Maro Sp. z o.o. Komorniki 4-10 10-30 13 17 4 AT
425 POLKAT Sp. z o.o. P P H Leszno 4-10 4-10 1 5 4 AT
426 Prima Power Central Europe Sp. z o.o. Czosnów 10-30 10-30 3 7 4 BG
427 Auto Lellek Group Sp. z o.o. S.K. Sławice 50-75 50-75 8 12 4 AT
428 Euro – Kerze Sp. z o.o. Piotrków Trybunalski 10-30 10-30 5 9 4 AT
429 Viking Malt Specialties Sp. z o.o. Strzegom 10-30 10-30 19 23 4 BY
430 Fabryka Mebli STOLKAR Brodnica 10-30 10-30 17 21 4 AT
431 POLMOS ŻYRARDÓW Sp. z o.o. Żyrardów >100 >100 15 19 4 AU
432 Kampol – Fruit Sp. z o.o. Biała Rawska 50-75 50-75 13 17 4 AT
433 Perfumesco.pl Sp. z o.o. S.K. Warszawa 10-30 30-50 18 22 4 AT
434 Zakład Przetwórstwa Owoców i Warzyw VORTUMNUS Sp. z o.o. Skołyszyn 4-10 10-30 22 26 4 SA
435 P P U i H BOFMAR S.J. Bojdoł, Romanko Pszczyna 4-10 4-10 6 10 4 BY
436 Pfleiderer MDF Sp. z o.o. Grajewo 50-75 75-100 33 37 4 AT
437 POLINDUS Sp. z o.o. Kraków 10-30 50-75 6 10 4 BG
438 Wesob Sp. z o.o. Strumień 10-30 30-50 3 7 4 AT
439 RADWAG Wagi Elektroniczne Radom 30-50 30-50 92 96 4 AF
440 ASCO Numatics Sp. z o.o. Warszawa 75-100 75-100 23 27 4 AU
441 BAYER Sp. z o.o. Warszawa >100 >100 10 14 4 BG
442 Mohicana Sp. z o.o. Warszawa 30-50 30-50 4 8 4 DK
443 VALMONT POLSKA Sp. z o.o. Siedlce 30-50 30-50 26 30 4 AT
444 Select Comfort Sp. z o.o. Kłodzko 4-10 10-30 10 14 4 AT
445 METALKO Sp. z o.o. Bydgoszcz 10-30 10-30 14 18 4 CL
446 Jakob Hatteland Computer Sp. z o.o. Koszalin 30-50 30-50 16 20 4 AU
447 JYSK Sp. z o.o. Gdańsk >100 >100 15 19 4 AM
448 ARMATOORA S. A. Nisko 10-30 10-30 14 18 4 AM
449 Serwistal Sp. z o.o. Ełk 50-75 50-75 11 15 4 BE
450 Husqvarna Poland Sp. z o.o. Warszawa >100 >100 16 20 4 AT
451 Design Fishing Sp. z o.o. Białe Błota 4-10 4-10 28 32 4 AU
452 T & P Polska Sp. z o.o. Żarów 50-75 50-75 17 21 4 AR
453 K – Flex Sp. z o.o. Gdynia 50-75 50-75 13 17 4 AT
454 Arkus & Romet Group Sp. z o.o. Podgrodzie 50-75 75-100 19 23 4 AT
455 MILA Sp. z o.o. Częstochowa 4-10 4-10 15 19 4 BY
456 Guardian Częstochowa Sp. z o.o. Częstochowa >100 >100 28 32 4 AL
457 GEORG UTZ Sp. z o.o. Kąty Wrocławskie 10-30 10-30 16 20 4 AT
458 Salamander Window & Door Systems S.A. Włocławek 30-50 30-50 10 14 4 AL
459 Djchem Chemicals Poland S.A. Wołomin 75-100 >100 32 36 4 SA
460 Ropez Fabryka Mebli Robert Ianeta Poszwa sp. j. Baranów 10-30 10-30 7 11 4 AT
461 DAMIX Sp. z o.o. Rypin 4-10 4-10 19 23 4 AT
462 PANELTECH Sp. z o.o. Chorzów 30-50 30-50 17 21 4 AT
463 PPH ADAMEX II Apolonia Karoń Częstochowa 10-30 10-30 19 23 4 BY
464 Mueller Fabryka Świec S.A. Bydgoszcz >100 >100 30 34 4 AT
465 Saks – Pol S.J. Słupno 4-10 4-10 8 12 4 BA
466 SPV Sp. z o.o. Dębnica Kaszubska >100 >100 14 18 4 AT
467 SILA POLAND Sp. z o.o. Częstochowa 30-50 50-75 11 15 4 AT
468 Przedsiębiorstwo Przemysłu Spożywczego PEPEES S.A. Łomża 10-30 10-30 30 34 4 AM
469 Europochette Polska Sp. z o.o. Tomaszów Mazowiecki 10-30 10-30 2 6 4 BE
470 Fakro Sp. z o.o. Nowy Sącz >100 >100 46 50 4 AL
471 ALIPLAST Sp. z o.o. Lublin 30-50 30-50 12 16 4 AT
472 Izodom 2000 Polska Sp. z o.o. Zduńska Wola 4-10 4-10 15 19 4 AT
473 Ferrostal Łabędy Sp. z o.o. Gliwice >100 >100 16 20 4 DZ
474 Welmax Paper Sp. z o.o. Bezwola 10-30 10-30 4 8 4 FI
475 Aerosol Service Sp. z o.o. Charnowo 4-10 10-30 7 11 4 FR
476 Emed Sp. z o.o. sp.k. Opacz 10-30 10-30 61 65 4 SA
477 PAWBOL Sp. z o.o. Andrychów 4-10 4-10 15 19 4 BY
478 SERY ICC PASŁĘK Sp. z o.o. Pasłęk 10-30 30-50 24 28 4 AT
479 MALOW Sp. z o.o. Suwałki 50-75 50-75 25 29 4 SA
480 Pini Polonia Sp. z o.o. Kutno >100 >100 31 35 4 AT
481 Siemens Sp. z o.o. Warszawa 30-50 4-10 10 14 4 BE
482 OMYA Sp. z o.o. Warszawa 10-30 4-10 14 18 4 AT
483 ECS Cable Protection Sp. z o.o. Inowrocław 10-30 10-30 20 24 4 AT
484 Deltafan Sp. z o.o. S.K. Brzeźnica 4-10 4-10 15 19 4 BY
485 Haering Polska Sp. z o.o. Piotrków Trybunalski >100 >100 11 15 4 BE
486 PFLEIDERER PROSPAN S.A. Wieruszów 10-30 10-30 21 25 4 AZ
487 CORTLAND Sp. z o.o. Poznań 4-10 10-30 9 13 4 FR
488 Fabryka Przewodów Energetycznych S.A. Będzin 30-50 10-30 14 18 4 AL
489 Valeo Electric And Electronic Systems Sp. z o.o. Czechowice-Dziedzice >100 >100 37 41 4 AU
490 KAN Sp. z o.o. Białystok 75-100 75-100 28 32 4 DZ
491 BACKER OBR Sp. z o.o. Pyrzyce >100 >100 38 42 4 AT
492 TFP – GRAFIKA Sp. z o.o. Śrem 10-30 10-30 10 14 4 BE
493 Sest – Luve – Polska Sp. z o.o. Gliwice >100 >100 26 30 4 AR
494 Neko Plexi Design S.J. Wesoła 4-10 4-10 3 7 4 BG
495 BALEX – METAL Sp. z o.o. Bolszewo >100 >100 20 24 4 SA
496 ICT POLAND Sp. z o.o. Kostrzyn nad Odrą >100 >100 11 15 4 AT
497 PH KONRAD Krzysztof Przeździecki Łomża 10-30 10-30 4 8 4 CA
498 Baltrade Sp. z o.o. Gdańsk 4-10 4-10 17 21 4 BE
499 FANEX Sp. z o.o. Radonice 10-30 10-30 12 16 4 BY
500 W. Z. Eurocopert Sp. z o.o. Szczecinek 30-50 30-50 20 24 4 AM
501 Dovista Polska Sp. z o.o. Wędkowy >100 >100 4 8 4 DK
502 Moris Sp. z o.o. Tychy 4-10 10-30 4 8 4 EE
503 Taylor Prune Sp. z o.o. Grudziądz 4-10 10-30 14 18 4 SA
504 P H P U IMEX Marek – Sala Sp. z o.o. Brzesko 30-50 30-50 9 13 4 AT
505 Entertrade Sp. z o.o. – Spółka Komandytowa Warszawa 10-30 10-30 26 30 4 AL
506 DEBON Sp. z o.o. Pępowo >100 >100 21 25 4 DZ
507 Auto Starter Danuta Kaszubowska Gdańsk 10-30 30-50 41 45 4 AW
508 Stalgast Sp. z o.o. Warszawa 4-10 4-10 21 25 4 AU
509 Bejot Sp. z o.o. Manieczki 4-10 4-10 17 21 4 AT
510 SOnac Uśnice Sp. z o.o. Uśnice 50-75 75-100 19 23 4 AT
511 GREINER Packaging Sp. z o.o. Teresin 30-50 30-50 22 26 4 AT
512 Madejski S.J. Kraków 10-30 30-50 20 24 4 BE
513 Gambit Kutno Sp. z o.o. S.K. Kutno 30-50 30-50 13 17 4 AT
514 FESTO Sp. z o.o. Janki 10-30 4-10 13 17 4 AT
515 Bech Packaging Sp. z o.o. Nowy Tomyśl 10-30 10-30 24 28 4 BE
516 Zakład Przetwórstwa Drobiu Marica S.J. J.M.E.K. Wróbel Bielsko-Biała 10-30 10-30 3 7 4 AT
517 D&R Dispersions&Resins Sp. z o.o. Włocławek 30-50 30-50 8 12 4 BE
518 PPHU A-LIMA-BIS Sp. z o.o. Środa Wielkopolska 10-30 10-30 9 13 4 BY
519 Obojan Sp. z o.o. Stężyca 4-10 10-30 3 7 4 GR
520 BHJ Polska Sp. z o.o. Michorzewko 10-30 10-30 4 8 4 DK
521 Techmot Sp. z o.o. Choroszcz 10-30 10-30 36 40 4 AZ
522 HUZAR Sp. z o.o. Nowy Sącz 10-30 10-30 14 18 4 AT
523 Action S.A. w Restrukturyzacji Warszawa >100 >100 46 50 4 AL
524 Glass-Service Sp. z o.o. S.K. Tychy 4-10 4-10 15 19 4 AT
525 Zakłady Tłuszczowe Kruszwica S.A. Kruszwica >100 >100 30 34 4 AL
526 Teknamotor Sp. z o.o. Ostrowiec Świętokrzyski 4-10 4-10 21 25 4 AT
527 Przedsiębiorstwo Zagraniczne MAZUR-TOM Krystyna Jurczyk Wójtowo 4-10 10-30 1 5 4 AT
528 Ergis S.A. Warszawa >100 >100 37 41 4 AU
529 Profile Vox Sp. z o.o. Spółka Komandytowa Czerwonak >100 >100 31 35 4 DZ
530 Lomania Polsko – Francuska Sp. z o.o. Kościan 10-30 30-50 15 19 4 AL
531 S.I.C. Sp. z o.o. Łódź 30-50 30-50 33 37 4 AT
532 Grupa Kon-Plast Sp. z o.o. Spółka Komandytowa Modła Królewska 4-10 4-10 19 23 4 AT
533 POLIPAK Sp. z o.o. Środa Wielkopolska 30-50 30-50 14 18 4 AT
534 PLASTIMET Sp. z o.o. PPU Ełk 10-30 10-30 8 12 4 AT
535 METALL-EXPRES Sp. z o.o. Rzeszów 10-30 30-50 11 15 4 AT
536 Damen Marine Components Gdańsk – Sp. z o.o. Gdańsk 10-30 30-50 19 23 4 AU
537 SEVROLL SYSTEM Sp. z o.o. Warszawa 10-30 10-30 16 20 4 BG
538 KROSS S.A. Przasnysz 30-50 30-50 34 38 4 AZ
539 Łuczniczka Sp. z o.o. PW Tuchola 4-10 4-10 7 11 4 DK
540 SFA POLSKA Sp. z o.o. Czeladź 10-30 10-30 11 15 4 AU
541 SYSTEM WŁADYSŁAW KĘDZIORA, URSZULA KĘDZIORA SPÓŁKA JAWNA Świecie 10-30 10-30 7 11 4 BD
542 Serpol Cosmetics Sp. z o.o. Spółka Komandytowa Mieścisko 10-30 10-30 7 11 4 BY
543 Johnson & Johnson Poland Sp. z o.o. Warszawa 10-30 30-50 13 17 4 BE
544 FABRYKA FARB I LAKIERÓW ŚNIEŻKA S.A. Lubzina >100 75-100 15 19 4 AM
545 Eltek Poland Sp. z o.o. Bielsko-Biała 30-50 30-50 15 19 4 AU
546 ETI – POLAM Sp. z o.o. Pułtusk 30-50 30-50 12 16 4 AT
547 Przedsiębiorstwo Drobiarskie Grzegorz Wyrębski Wróblew 30-50 50-75 17 21 4 AT
548 Nowa Szkoła Sp. z o.o. Łódź 10-30 10-30 44 48 4 SA
549 JAGRAM S.A. Warszawa 4-10 4-10 11 15 4 AT
550 Danfoss Power Solutions Sp. z o.o. Wrocław >100 >100 26 30 4 AR
551 Alexis II S.J. Reguły 4-10 4-10 26 30 4 BE
552 Idealfruit Sp. z o.o. Warszawa 10-30 10-30 3 7 4 DZ
553 Kwazar Corporation Sp. z o.o. Budy-Grzybek 10-30 10-30 41 45 4 SA
554 METAL FACH Sp. z o.o. Sokółka 50-75 75-100 31 35 4 AT
555 MEDEN – INMED Sp. z o.o. Koszalin 10-30 10-30 42 46 4 AU
556 PAGED – SKLEJKA S.A. Morąg >100 >100 24 28 4 AU
557 Laboratorium Kosmetyczne Dr Irena Eris Sp. z o.o. Piaseczno 10-30 10-30 39 43 4 SA
558 Baltic Spares Services Sp. z o.o. Gdańsk 10-30 10-30 44 48 4 AU
559 Takeda Pharma Sp. z o.o. Warszawa 50-75 75-100 20 24 4 SA
560 Axa Stenman Poland Sp. z o.o. Siewierz 10-30 10-30 6 10 4 BG
561 PGB-POLSKA Sp. z o.o. Gliwice 4-10 4-10 23 27 4 BE
562 Wytwórnia Sprzętu Komunikacyjnego PZL Kalisz S.A. Kalisz 30-50 30-50 21 25 4 AT
563 B.A.U.S. AT Sp. z o.o. Toruń 10-30 10-30 9 13 4 BN
564 YORK PL Sp. z o. o. S.K. Bolechowo 75-100 >100 50 54 4 AM
565 Follett Europe Polska Sp. z o.o. Wiślina 10-30 10-30 35 39 4 SA
566 Alpla – Opakowania z Tworzyw Sztucznych Sp. z o.o. Żywiec 30-50 30-50 20 24 4 AT
567 Kris Mar K.Gójska M.Fiłonowicz Sp. J. Gronowo Górne 10-30 10-30 15 19 4 BE
568 Dalpo Sp. z o.o. Poznań 30-50 30-50 27 31 4 AT
569 Synthos Dwory 7 Sp. z o.o. S.J. Oświęcim >100 >100 58 62 4 AT
570 Planasa Polska Sp. z o.o. Gniezno 10-30 10-30 5 9 4 AT
571 Valvoline Poland Sp. z o.o. Warszawa 50-75 75-100 31 35 4 AT
572 MTI-FURNINOVA POLSKA Sp. z o.o. Kętrzyn 50-75 50-75 41 45 4 SA
573 Navikon SRY Sp. z o.o. Świnoujście >100 75-100 5 9 4 BB
574 Mochtoys S.J. Otwock 10-30 10-30 19 23 4 AT
575 Przedsiębiorstwo Produkcyjno Handlowe ABA Sp. z o.o. Komorniki 4-10 4-10 16 20 4 AT
576 TIKKURILA POLSKA S.A. Dębica 75-100 75-100 13 17 4 CN
577 A. Kayser Automotive Systems Polska Sp. z o.o. Batorowo 75-100 >100 14 18 4 AT
578 SITS Sp. z o.o. Brodnica >100 >100 43 47 4 SA
579 Sempertrans Bełchatów Sp. z o.o. Rogowiec >100 >100 26 30 4 AR
580 EFAR W. Narożny, E. Pukacka-Mruk Sp.J. Poznań 4-10 4-10 14 18 4 BY
581 Przedsiębiorstwo Produkcji Łożysk Ślizgowych Andrzej Szumko S.J. Elbląg 4-10 4-10 1 5 4 FR
582 Mebloform Sp. z o.o. Kalwaria Zebrzydowska 30-50 10-30 6 10 4 AU
583 Nyborg Mawent S.A. Malbork 10-30 10-30 14 18 4 AO
584 ZAP Sznajder Batterien S.A. Piastów >100 >100 48 52 4 AL
585 Belma Accessories Systems Sp. z o.o. Białe Błota >100 >100 12 16 4 SA
586 SANTI Sp. z o.o. Gdynia 4-10 10-30 35 39 4 AU
587 Roll – Over Sp. z o.o. Dakowy Mokre 4-10 4-10 33 37 4 AU
588 Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowe Hemar Henryka i Marek Musialik Sp. J. Wola Hankowska 4-10 4-10 13 17 4 BG
589 Flsmidth Maag Gear Sp. z o.o. Elbląg >100 >100 58 62 4 DZ
590 Sandvik Polska Sp. z o.o. Warszawa 50-75 50-75 11 15 4 AT
591 PPG POLIFARB CIESZYN S.A. Cieszyn >100 >100 39 43 4 SA
592 WAGONY ŚWIDNICA S.A. Świdnica >100 >100 7 11 4 AT
593 Livia Corsetti Fashion Sp. J. W. L. Żentała Koszalin 10-30 10-30 34 38 4 AM
594 Firestone Industrial Products Poland Sp. z o.o. Berzyna >100 50-75 9 13 4 BY
595 Imperial Sp. z o.o. S.K. Białogard 30-50 30-50 39 43 4 DZ
596 Pezetel Aviation Sp. z o.o. Warszawa 10-30 4-10 4 8 4 CL
597 Spółdzielnia Mleczarska Ryki Ryki 4-10 10-30 4 8 4 BY
598 Fabryka Mebli SPIN Roman Łaźny i Jerzy Łaźny S.J. Mnichowo 10-30 10-30 10 14 4 BE
599 Fabios S.A. Maków Podhalański 75-100 75-100 38 42 4 AL
600 Jaskot S.J. T. Jaskot, G. Jaskot Siekierczyn 4-10 4-10 8 12 4 AT
601 Rapmet Sp. z o.o. Kłodzko 4-10 4-10 6 10 4 AT
602 Bista Standard Sp. z o.o. Bydgoszcz 30-50 50-75 29 33 4 AL
603 TB Truck & Trailer Serwis Sp. z o.o. Wolica 75-100 30-50 18 22 4 AT
604 Cutting Partners Sp. z o.o. Pabianice 10-30 10-30 6 10 4 DK
605 WTW Engineering Maszyny i Urządzenia Przemysłowe Sp. z o.o. Wrocław 4-10 4-10 6 10 4 BE
606 ZETPEZET Sp. z o.o. Zakłady Przemysłu Ziemniaczanego Piła 10-30 10-30 27 31 4 AM
607 Electrical Components International Sp. z o.o. Bielsko-Biała 75-100 50-75 17 21 4 AU
608 Markus Muller GmbH Sp. z o.o. Kłodzko 4-10 4-10 7 11 4 AU
609 PBS Connect Polska Sp. z o.o. Warszawa 4-10 10-30 21 25 4 AT
610 STALMAG Sp. z o.o. Ruda Śląska 10-30 50-75 5 9 4 HR
611 Zing Sp. z o.o. Kraków 4-10 10-30 8 12 4 AT
612 KROFAM Sp. z o.o. Krosno 4-10 10-30 5 9 4 BE
613 Nederman Manufacturing Poland Sp. z o.o. Marki 30-50 30-50 38 41 3 AU
614 Hjort Knudsen Polen Sp. z o.o. Wysoka >100 >100 7 10 3 AT
615 Frost II Sp. z o.o. Spółka Komandytowa Jarogniewice 10-30 10-30 12 15 3 AT
616 WH Technologies Sp. z o.o. Prabuty 4-10 4-10 5 8 3 ES
617 POLCOLORIT S.A. Piechowice 10-30 10-30 19 22 3 BY
618 PPH EUROTEX Sp. z o.o. Warszawa 30-50 75-100 1 4 3 LT
619 Spółdzielnia Pracy TARNOWSKA ODZIEŻ Tarnów 10-30 10-30 3 6 3 CN
620 Tessa Sp. z o.o. Wtórek 10-30 30-50 9 12 3 BE
621 Hobas System Polska Sp. z o.o. Dąbrowa Górnicza 10-30 10-30 19 22 3 AT
622 Trelleborg Industries Polska Sp. z o.o. Łódź 10-30 10-30 18 21 3 BE
623 KBT Polska Sp. z o.o. Warszawa 4-10 10-30 19 22 3 BE
624 Przedsiębiorstwo Wielobranżowe IPB Sp. z o.o. Gliwice 4-10 4-10 30 33 3 AT
625 Trazmet Lager Technik Sp. z o.o. Kalisz 4-10 4-10 2 5 3 ES
626 BNI Sp. z o.o Warszawa 4-10 4-10 3 6 3 EE
627 LABO PRINT S.A. Poznań 10-30 10-30 7 10 3 SA
628 O.P.S.O. Sp. z o.o. Jelenia Góra 4-10 4-10 5 8 3 BE
629 Dobr – Mięs S.J. Dobra 10-30 4-10 2 5 3 DE
630 Lech-Pol sp.j. Dariusz Lechowicz, Jacek Lechowicz, Łukasz Lechowicz, Ewa Lechowicz Jędrzejów 10-30 10-30 7 10 3 DK
631 Grodcono Sp. z o.o. Grodków 10-30 10-30 10 13 3 BY
632 Nowavent Sp. z o.o. Nowa Sól 4-10 10-30 4 7 3 BE
633 AUTOMET GROUP Sp. z o.o. S.K. Sanok 30-50 30-50 18 21 3 AT
634 Medima Sp. z o.o. Warszawa 4-10 10-30 15 18 3 SA
635 Brugg Cables Sp. z o.o. Międzyrzecz 10-30 10-30 7 10 3 AT
636 Rem II Sp. z o.o. Przemyśl 10-30 10-30 8 11 3 BE
637 Bischof + Klein Polska GmbK sp.k. Walce 75-100 >100 22 25 3 AU
638 Ehrle Sp. z o.o. Warzymice 4-10 10-30 8 11 3 BY
639 KREIS PACK Sp. z o.o. Niepruszewo 30-50 30-50 26 29 3 AT
640 SKLEJKA – EKO S.A. Ostrów Wielkopolski 10-30 30-50 19 22 3 AT
641 HAL Sp. z o.o. Baniocha 4-10 10-30 19 22 3 AL
642 ASMET Sp. z o.o. Czersk 10-30 30-50 9 12 3 DK
643 LECHITA A.R.T. Sp. z o.o. Rębków 4-10 4-10 9 12 3 AT
644 Drogowiec – PL Sp. z o.o. Kielce 4-10 10-30 11 14 3 BE
645 Przedsiębiorstwo Produkcyjno Usługowo Handlowe Trak Kwaśnik Tomasz Przerwa Zdzisław Sp. z o.o. Garbatka Długa 4-10 10-30 8 11 3 LT
646 PRINO – PLAST Sp. z o.o. J.V. Produkcja Artykułów Higienicznych Malbork 10-30 30-50 21 24 3 AT
647 Vero Sp. z o.o. Dobrodzień 4-10 4-10 20 23 3 BE
648 Mera Bellows Sp. z o.o. Wiązowna 10-30 10-30 8 11 3 BY
649 GG Profits Sp. z o.o. Pabianice 10-30 4-10 18 21 3 AT
650 Custo Pol S.A. Wykroty 10-30 10-30 6 9 3 AT
651 Grupa PGD Sp. z o.o. Spółka Komandytowa Kraków 4-10 10-30 12 15 3 AT
652 M & R Printing Equipment Poland Sp. z o.o. Wojnicz 10-30 30-50 57 60 3 AL
653 Panlink Sp. z o.o. Rokitki 10-30 10-30 13 16 3 AT
654 VIACON Sp. z o.o. Rydzyna 30-50 50-75 21 24 3 AT
655 C-L Sp. z o.o. Słupsk 4-10 4-10 8 11 3 BY
656 Woodstyle Balawejder S. J. Dynów 10-30 10-30 6 9 3 BE
657 Filigran S.A. Herby 4-10 4-10 5 8 3 AT
658 KLEEN-TEX Polska Sp. z o.o. Suchedniów 50-75 50-75 38 41 3 AT
659 Mangata Holding S.A. Bielsko-Biała 75-100 75-100 52 55 3 SA
660 Ultima Sp. z o.o. Jelenia Góra 4-10 10-30 2 5 3 AT
661 INVESTA Sp. z o.o. Pruszcz Gdański 30-50 50-75 16 19 3 AT
662 A. Berger Polska Sp. z o.o. Kędzierzyn-Koźle 50-75 75-100 14 17 3 AT
663 SUTCO – POLSKA Sp. z o.o. Katowice 10-30 10-30 9 12 3 AT
664 ORANGE PRODUCTS EUROPE Sp. z o.o. Płońsk 10-30 10-30 15 18 3 AT
665 Fabryka Naczyń Kamionkowych MANUFAKTURA S.J. Smoleński & Zwierz Bolesławiec 4-10 10-30 18 21 3 AW
666 Fabryka Łożysk Tocznych – Kraśnik S.A. Kraśnik 30-50 30-50 23 26 3 AT
667 HBZ MEBLE Sp. z o.o. Komorniki >100 75-100 15 18 3 AT
668 BWI Poland Technologies Sp. z o.o. Kraków >100 >100 22 25 3 DZ
669 BC-LDS Bobkiewicz, Cholewiński S.J. Ostrowiec Świętokrzyski 10-30 4-10 5 8 3 BY
670 Talex Sp. z o.o. sp.k. Borzytuchom 10-30 10-30 19 22 3 AT
671 Nasycalnia Podkładów S.A. Koźmin Wielkopolski 4-10 10-30 8 11 3 BG
672 G-U Polska Sp. z o.o. Poznań 10-30 10-30 7 10 3 AT
673 CERRAD Sp. z o.o. Starachowice 30-50 30-50 26 29 3 AL
674 HANPLAST Sp. z o.o. Bydgoszcz >100 >100 26 29 3 AU
675 FOSFAN S.A. Szczecin 10-30 30-50 6 9 3 AT
676 Zakład GRABO Waldemar Irzyk Grabownica 4-10 10-30 11 14 3 AT
677 Daedong System Poland sp. z o.o. Cieszyn 50-75 75-100 5 8 3 CN
678 Alex Sp. z o.o. Kleosin 10-30 10-30 30 33 3 AM
679 Polnet Sp. z o.o. i Wspólnicy sp.k. Poznań 10-30 10-30 27 30 3 AT
680 Vitroflora Grupa Producentów sp. z o.o. Trzęsacz 10-30 10-30 23 26 3 AT
681 BADER POLSKA Sp. z o.o. Bolesławiec >100 >100 21 24 3 BA
682 OPOLGRAF S.A. Opole 4-10 4-10 8 11 3 AT
683 MONDI WARSZAWA Sp. z o.o. Mszczonów 10-30 10-30 6 9 3 EE
684 RBB – Stal J. Borusiak Spółka Komandytowa Jarocin 10-30 10-30 6 9 3 AT
685 Sylwester Karwala Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowe Karwala Eksport Import Szarlejka 4-10 4-10 9 12 3 AT
686 Firma Handlowa ROLNIK S.J. Mikołów 10-30 30-50 28 31 3 AU
687 TARCZYŃSKI S.A. Trzebnica 10-30 30-50 13 16 3 BG
688 ZM Silesia S.A. Katowice >100 >100 30 33 3 AU
689 Planika Sp. z o.o. Brzoza 4-10 4-10 46 49 3 SA
690 Europell Sp. z o.o. Niemcz 4-10 10-30 4 7 3 LT
691 Topsil Sp. z o.o. S.K. Warszawa 10-30 10-30 18 21 3 AT
692 SOLARIS BUS & COACH S.A. Bolechowo-Osiedle >100 >100 29 32 3 AT
693 Praxis Dystrybucja Sp. z o.o. S.K. Warszawa >100 >100 17 20 3 AT
694 Ezal Mg Sp. z o.o. S.K. Zaczernie 4-10 4-10 10 13 3 AT
695 ROZTOCZE ZUP Roman Rak Tomaszów Lubelski 10-30 10-30 29 32 3 AT
696 Telmex Sp. z o.o. Białystok >100 75-100 17 20 3 AU
697 Kanwas Sp. z o.o. Tczew 10-30 10-30 3 6 3 BY
698 Phoenix Chemicals Trading Sp. z o.o. Warszawa 30-50 30-50 14 17 3 AT
699 Plastbud Sp. z o.o. – Spółka Komandytowa Bochnia 10-30 10-30 11 14 3 AT
700 Kimball Electronics Poland Sp. z o.o. Tarnowo Podgórne >100 >100 39 42 3 AR
701 A.SCHULMAN POLSKA Sp. z o.o. Warszawa 10-30 30-50 23 26 3 AT
702 MENNICA POLSKA OD 1766 SPÓŁKA Z O.O. Warszawa 10-30 10-30 26 29 3 AM
703 Przedsiębiorstwo Handlowo Usługowe Jeznach sp.j. Sochaczew 10-30 10-30 5 8 3 BY
704 BIMEX – BOLLHOFF Sp. z o.o. Krzemienica 10-30 10-30 20 23 3 AT
705 Grupa Producentów Grzybowy Raj Sp. z o.o. Gołąbek 10-30 30-50 6 9 3 BY
706 Eko-Okna S. A. Kornice >100 >100 21 24 3 AL
707 PONZIO POLSKA Sp. z o.o. Cekanowo 10-30 30-50 13 16 3 DK
708 Frohe Sp. z o.o. Nowa Wieś Wrocławska 4-10 10-30 9 12 3 CN
709 Univiande Sp. z o.o. Toruń 10-30 30-50 1 4 3 AT
710 FRUBELLA PROCESSING Sp. z o.o. Białobrzegi 30-50 30-50 14 17 3 AU
711 Sanofi – Aventis Sp. z o.o. Warszawa >100 >100 11 14 3 AT
712 Delta Optical G. Matosek H. Matosek S.J. Nowe Osiny 4-10 4-10 26 29 3 AU
713 MELVIT S.A. Warszawa 4-10 4-10 16 19 3 AU
714 Mb Aerospace Technologies (Poland) Sp. z o.o. Kalisz 10-30 50-75 2 5 3 AT
715 Diversa Diversa Sp. z o.o. Spółka Komandytowa Prudnik 4-10 4-10 21 24 3 AT
716 Metalpol – Węgierska Górka Sp. z o.o. Węgierska Górka 30-50 30-50 26 29 3 AL
717 Belma S.A. Bydgoskie Zakłady Elektromechaniczne Białe Błota 4-10 4-10 4 7 3 FI
718 PRUSZYŃSKI Sp. z o.o. Warszawa >100 >100 23 26 3 AZ
719 Zamel Sp. z o.o. Pszczyna 10-30 10-30 48 51 3 AL
720 Nova-Tech Sp. z o.o. Sulnowo 10-30 10-30 6 9 3 BE
721 Sanok Rubber Company S.A. Sanok >100 >100 47 50 3 AR
722 Gerresheimer Bolesławiec S.A. Bolesławiec >100 >100 51 54 3 SA
723 VOLKSWAGEN MOTOR POLSKA Sp. z o.o. Polkowice >100 >100 13 16 3 BG
724 Nova-Stal Sp. z o.o. Płock 4-10 4-10 14 17 3 DZ
725 Morpol Laurin Sp. z o.o. Lębork >100 >100 4 7 3 BE
726 Lohmann Polska Sp. z o.o. Gdańsk 4-10 4-10 20 23 3 AU
727 Interdruk S.A. Warszawa 4-10 4-10 20 23 3 AT
728 Zemat Technology Group Sp. z o.o. Łódź 10-30 10-30 39 42 3 AL
729 Fabryki Mebli FORTE S.A. Ostrów Mazowiecka >100 >100 39 42 3 DZ
730 Brembo Poland Sp. z o.o. Dąbrowa Górnicza >100 >100 18 21 3 AU
731 Przetwórstwo Tworzyw Sztucznych WAŚ Józef i Leszek Waś S.J. Oława 10-30 10-30 36 39 3 AT
732 Techmark L.Ogłoza S.Zdziechowski Sp.J. Aleksandrów Łódzki 4-10 4-10 11 14 3 DK
733 Fabryka Maszyn ROTOX Sp. z o.o. Zieleniec 10-30 10-30 1 4 3 LT
734 Alfako Sp. z o.o. Kłecko 4-10 4-10 12 15 3 BE
735 Martyna S.A. Rąbczyn 30-50 50-75 6 9 3 BE
736 DREWPAL Wiesław Majtas, Krzysztof Drygała, Grzegorz Drygała – S.J. Janków Pierwszy 30-50 50-75 11 14 3 AT
737 GRUPA TOPEX Sp. z o.o. S.K. Warszawa >100 >100 41 44 3 SA
738 Fortech Sp. z o.o. Chechło Pierwsze 10-30 4-10 15 18 3 AT
739 Good Food Products Sp. z o.o. Poznań 10-30 30-50 28 31 3 AT
740 CMT Polska Sp. z o.o. Bydgoszcz 10-30 10-30 6 9 3 BE
741 ADBOR BOROWIECCY S.J. Kamyk 4-10 10-30 15 18 3 AT
742 CASTORAMA POLSKA Sp. z o.o. Warszawa 10-30 10-30 23 26 3 AT
743 GlaxoSmithKline Pharmaceuticals S.A. Poznań >100 >100 72 75 3 SA
744 UBC Logistyka Sp. z o.o. Mirków 10-30 4-10 22 25 3 BE
745 BURY TRADE Sp. z o.o. Lublin >100 75-100 7 10 3 BY
746 Agrofood Poland Chmielnicki, Ferenc S.J. Nowy Sącz 30-50 30-50 19 22 3 AT
747 WIK Sp. z o.o. Kostkowice 4-10 10-30 36 39 3 AU
748 METRIX METAL Sp. z o.o. Tczew 10-30 10-30 13 16 3 AT
749 GAMET S.A. Toruń 30-50 30-50 37 40 3 AL
750 KALENBORN DELMA Sp. z o.o. Strzegom 10-30 4-10 16 19 3 AT
751 Norcospectra Sp. z o.o. Sońsk 4-10 10-30 14 17 3 AT
752 Blachotrapez Sp. z o.o. Rabka-Zdrój 50-75 75-100 18 21 3 AT
753 A J Fabryka Mebli Sp. z o.o. Redzikowo 30-50 30-50 8 11 3 DK
754 EXPOM S.A. Kurzętnik 10-30 10-30 10 13 3 AT
755 STRIMA Sp. z o.o. Tarnowo Podgórne 10-30 10-30 51 54 3 AU
756 EXIDE TECHNOLOGIES S.A. Poznań >100 >100 24 27 3 AU
757 Zakład Produkcji Obuwia LEMIGO Mirosław Garbacz Grudziądz 10-30 10-30 37 40 3 AT
758 Ekspolion Sp. z o.o. Wrocław 10-30 30-50 4 7 3 LV
759 Plichta Sp. z o.o. Spółka Komandytowa Wejherowo 4-10 4-10 6 9 3 BE
760 APART Sp. z o.o. Suchy Las 4-10 4-10 17 20 3 AT
761 FŁT Polska Sp. z o.o. Warszawa >100 >100 17 20 3 BE
762 Domax Sp. z o.o. Łężyce 10-30 10-30 23 26 3 BE
763 POZNAŃ Sp. z o.o. Wytwórnia Sprzętu Komunikacyjnego Poznań 10-30 10-30 26 29 3 SA
764 Zamet Industry S.A. Piotrków Trybunalski 75-100 >100 12 15 3 AO
765 Team-Plast Sp. z o.o. Syców 10-30 10-30 5 8 3 AT
766 INTER – VION S.A. Warszawa 10-30 4-10 19 22 3 AZ
767 Przedsiębiorstwo ARKOP Sp. z o.o. Bukowno 10-30 30-50 29 32 3 SA
768 Krzysztof Goworowski Firma Vera Bielsko-Biała 10-30 30-50 8 11 3 AT
769 Okechamp S.A. Poznań >100 >100 26 29 3 AL
770 BHH – MIKROHUTA Sp. z o.o. Dąbrowa Górnicza 4-10 10-30 14 17 3 BY
771 ZPU Kazimierz Jońca Sp. z o.o. Międzyrzecz 10-30 10-30 11 14 3 AT
772 BKT Elektronik Sp. z o.o. Białe Błota 30-50 30-50 24 27 3 SA
773 Arpak Sp. z o.o. Koźmin Wielkopolski 10-30 10-30 27 30 3 SA
774 Osadkowski S.A. Bierutów 30-50 50-75 10 13 3 AT
775 NOWAMYL S.A. Przedsiębiorstwo Przemysłu Ziemniaczanego Łobez 10-30 10-30 22 25 3 DZ
776 2×3 S.A. Krzęcin 10-30 10-30 35 38 3 DZ
777 Maco Productions Polonia Sp. z o.o. Wrocław >100 >100 32 35 3 AU
778 Adam Matuszny Firma H-U Drewnostyl Istebna 4-10 4-10 5 8 3 AT
779 XL – TAPE International Sp. z o.o. Kielce 50-75 30-50 38 41 3 AM
780 Daewon Europe Sp. z o.o. Lublin >100 >100 9 12 3 AT
781 Blumen Becker Polska Sp. z o.o. Katowice 10-30 10-30 3 6 3 LI
782 SOLINO S.A. Inowrocławskie Kopalnie Soli Inowrocław 4-10 4-10 12 15 3 AT
783 Bevpack Engineering Services Sp. z o.o. Kraków 30-50 10-30 10 13 3 EG
784 ATT Sp. z o.o. Kraków 10-30 10-30 37 40 3 AM
785 Protan Elmark Sp. z o.o. Dębno 10-30 10-30 20 23 3 DZ
786 POLSKIE ZAKŁADY LOTNICZE Sp. z o.o. Mielec >100 >100 16 19 3 BR
787 SZYNAKA – MEBLE Sp. z o.o. Lubawa >100 >100 46 49 3 SA
788 BZT VIN – PLAST Sp. z o.o. Bydgoszcz 4-10 4-10 16 19 3 BE
789 D.R.E Sp. z o.o. Elbląg 10-30 10-30 13 16 3 DZ
790 Zakład Produkcyjno- Handlowo- Usługowy Alsecco Sp. z o. o. Nysa 30-50 50-75 13 16 3 AL
791 Teva Operations Poland Sp. z o.o. Warszawa >100 >100 37 40 3 AR
792 AUTOPART S.A. Mielec 75-100 75-100 22 25 3 BE
793 PPH Wader – Woźniak Sp. z o.o. Dąbrowa Górnicza 10-30 10-30 32 35 3 AT
794 Bozamet Sp. z o.o. Ujrzanów 30-50 10-30 32 35 3 AT
795 Famot Pleszew Sp. z o.o. Pleszew >100 >100 45 48 3 AU
796 KLER S.A. Dobrodzień 10-30 10-30 28 31 3 AT
797 PPUH Henryk Kowalczyk Dziewki 4-10 10-30 7 10 3 AT
798 Bysewo Kolor Sp. z o.o. Gdańsk 30-50 30-50 9 12 3 BE
799 Firma Gibowski Sp. z o.o. Przyborki 10-30 10-30 15 18 3 BG
800 ACRYLEX S.J. Ewa Rychert i Piotr Rychert Goręczyno 10-30 10-30 6 9 3 BE
801 BAKOMA Sp. z o.o. Warszawa 30-50 30-50 26 29 3 AO
802 Romb S.A. Złotów 10-30 10-30 14 17 3 BY
803 JAMA Sp. z o.o. Wałbrzych 30-50 30-50 1 4 3 IE
804 Hochland Polska Sp. z o.o. Kaźmierz 75-100 75-100 11 14 3 BG
805 Stora Enso Poland S.A. Ostrołęka >100 >100 62 65 3 DZ
806 Haulotte Polska Sp. z o.o. Janki 4-10 4-10 9 12 3 BY
807 Agat S.J. Błaszki 4-10 4-10 1 4 3 BA
808 Agrii Polska Sp. z o.o. Poznań >100 >100 7 10 3 BE
809 Dekorglass Działdowo S.A. Działdowo 30-50 50-75 25 28 3 SA
810 Darmex Casing Sp. z o.o. Świecie 4-10 4-10 20 23 3 AM
811 Kegel – Błażusiak Sp. z o.o. Nowy Targ 4-10 4-10 26 29 3 AT
812 Kramp Sp. z o.o. Modła Królewska 4-10 10-30 21 24 3 AT
813 Zakłady Mięsne Werbliński Sp. z o.o. Dębniałki Kaliskie 10-30 10-30 13 16 3 BG
814 EURO – LOCKS Sp. z o.o. Ruda Śląska 10-30 10-30 21 24 3 AZ
815 Nafa Polska sp. z o.o. Łozienica >100 >100 2 5 3 GR
816 Dr. Marcus International Sp. z o.o. S. Komandytowa Kalisz 30-50 30-50 47 50 3 DZ
817 Vetoquinol Biowet Sp. z o.o. Gorzów Wielkopolski 50-75 50-75 41 44 3 DZ
818 Europegas Sp. z o.o. Białystok 10-30 10-30 43 46 3 AR
819 LAMELA Sp. z o.o. Łowicz 50-75 50-75 41 44 3 AM
820 Zaltech Polska Sp. z o.o. Rzeszów 50-75 50-75 13 16 3 AM
821 Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Defro Robert Dziubeła Ruda Strawczyńska 10-30 10-30 22 25 3 AZ
822 Fameg Sp. z o.o. Radomsko 50-75 50-75 41 44 3 AM
823 Pupil Foods Sp. z o.o. Nowe Skalmierzyce 10-30 10-30 11 14 3 BY
824 Wagon Service Ostróda Sp. z o.o. Ostróda 30-50 10-30 5 8 3 AT
825 Przedsiębiorstwo Handlowo – Usługowe Konar Wojciech Stasiełuk Skindzierz 4-10 4-10 3 6 3 DK
826 ESPERSEN POLSKA Sp. z o.o. Koszalin >100 >100 22 25 3 AT
827 Panmar Czekańska Szmyd sp. j. Krosno 30-50 50-75 10 13 3 AU
828 Menegon Sp. z o.o. Mokry Dwór 4-10 4-10 34 37 3 DZ
829 ANTE HOLZ POLSKA Sp. z o.o. Kożuchów 75-100 75-100 13 16 3 AT
830 FKS Sp. z o.o. Okucia Okienne i Drzwiowe Śmigiel 10-30 10-30 13 16 3 AT
831 JANIPOL MEBLE POLSKA Sp. z o.o. S.K. Janikowo >100 >100 14 17 3 AT
832 Micel Sp. z o.o. Żychlin 4-10 4-10 16 19 3 BE
833 Fresh Champ Sp. z o.o. Chotycze 4-10 10-30 3 6 3 CY
834 Spółdzielnia Grzybek Łosicki Kopce 30-50 30-50 12 15 3 AM
835 Przetwórnia Owocowo-Warzywna Dworek Karol Szybowski Spółka Komandytowa Warszawa 10-30 4-10 9 12 3 BE
836 Lechpol Zbigniew Leszek Garwolin 50-75 10-30 19 22 3 BE
837 OPOLTRANS PHU Brzezie 50-75 75-100 37 40 3 AL
838 UTAL Sp. z o.o. Gruszczyn 30-50 30-50 43 46 3 DZ
839 Bracia Bertrand Sp. z o.o. Sp.K. Luzino 10-30 10-30 14 17 3 AU
840 Poligrafia Janusz Nowak Sp. z o.o. Wysogotowo 4-10 4-10 8 11 3 AT
841 Prolicht Reklama Sp. z o.o. Ozimek 30-50 50-75 25 28 3 AT
842 Fermy Drobiu MIZGIER Tomasz Mizgier Środa Wielkopolska 10-30 30-50 12 15 3 AT
843 POLONTEX S.A. Poraj 10-30 10-30 27 30 3 AT
844 Robert Kowalski, Karol Kowalski Stolarstwo Sp. J. Rawicz 10-30 4-10 7 10 3 AT
845 Eurochem Service Polska Sp. z o.o. Warszawa 10-30 10-30 8 11 3 AL
846 LEK S.A. Stryków 50-75 75-100 18 21 3 DZ
847 Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Usługowo-Handlowe Mat-Tar Sp. J. Władysław i Dorota Matuszkiewicz Koźminiec 10-30 10-30 10 13 3 AT
848 AEBI SCHMIDT POLSKA Sp. z o.o. Kielce 30-50 50-75 10 13 3 AD
849 HOOGWEGT POLAND Sp. z o.o. Warszawa >100 >100 25 28 3 AT
850 Kohler+Bovenkamp-Polska Sp. z o.o. Żnin 50-75 30-50 4 7 3 AT
851 SCITEEX Sp. z o.o. Warszawa 10-30 30-50 21 24 3 DZ
852 Pfleiderer Group S.A. Wrocław >100 >100 25 28 3 AZ
853 Inpol – Papier Sp. z o.o. Tarnowskie Góry 10-30 10-30 3 6 3 BY
854 Spółdzielnia Mleczarska w Gostyniu Gostyń 10-30 10-30 4 7 3 HR
855 LPP S.A. Gdańsk >100 >100 19 22 3 SA
856 Aneks Polska Sp. z o.o. Spółka Komandytowa Jaworzno 50-75 75-100 8 11 3 AT
857 Neonlight Sp. z o.o. S.K. Zabór 4-10 4-10 2 5 3 AT
858 Profigips Wiśnik Pecyna S.J. Rzeczyca 4-10 4-10 12 15 3 AT
859 Jar – Met sp.j. Dariusz Sińczuk, Tomasz Sternicki Węgrów 10-30 10-30 15 18 3 BY
860 Lightnet Sp. z o.o. Kobiernice 50-75 50-75 1 4 3 CA
861 METAL UNION Sp. z o.o. Częstochowa 4-10 4-10 16 19 3 AT
862 CSF Poland Sp. z o.o. Częstochowa >100 >100 13 16 3 AT
863 DRUK Markuszewscy Sp. z o.o. Gdańsk 10-30 10-30 8 11 3 AT
864 Zakłady Porcelany Stołowej Lubiana S.A. Łubiana >100 75-100 38 41 3 DZ
865 MOTO – AGRO Jacek Błoch, Dariusz Dziuba S.J. Białystok 10-30 10-30 11 14 3 BE
866 Limax Sp. z o.o. Wolsztyn 30-50 50-75 4 7 3 AF
867 ALUPOL Packaging S.A. Tychy 75-100 >100 20 23 3 AT
868 Inchem Polonia Sp. z o.o. Wiśniowa Góra 4-10 4-10 10 13 3 SA
869 FEERUM S.A. Chojnów 10-30 10-30 3 6 3 AT
870 Fricke Maszyny Rolnicze Sp. z o.o. Mrągowo 4-10 10-30 7 10 3 AT
871 VEFI EUROPA Sp. z o.o. Skierniewice 10-30 10-30 20 23 3 AT
872 Tritec Production Sp. z o.o. Słupsk 4-10 10-30 4 7 3 AU
873 ASMET Sp. z o.o. S.K. Reguły 4-10 4-10 9 12 3 AT
874 TLH Polska Sp. z o.o. Przyłęki 50-75 50-75 7 10 3 AT
875 BIUROMAX Sp. z o.o. Baniocha 30-50 30-50 27 30 3 BE
876 Przedsiębiorstwo Handlu Zagranicznego Spółdzielni Mleczarskich LACPOL Sp. z o.o. Warszawa >100 >100 12 15 3 BE
877 BLACK RED WHITE S.A. Biłgoraj >100 >100 32 35 3 AU
878 ELICA GROUP POLSKA Sp. z o.o. Jelcz-Laskowice 4-10 4-10 1 4 3 AU
879 ATR Agrohandel Sp. z o.o. Stargard >100 >100 3 6 3 DK
880 Przedsiębiorstwo Produkcji Lodów KORAL – Józef Koral S.J. Limanowa 4-10 4-10 5 8 3 LT
881 Borgwarner Poland Sp. z o.o. Jasionka >100 >100 13 16 3 AU
882 Elstar Engineering Sp. z o.o. Elbląg 4-10 4-10 8 11 3 BR
883 Zakłady Elektrotechniki Motoryzacyjnej Sp. z o.o. Duszniki-Zdrój 10-30 10-30 5 8 3 EE
884 Cell-Fast Sp. z o.o. Stalowa Wola 75-100 50-75 36 39 3 AM
885 Wiplast Sp. z o.o. Tarnów 4-10 4-10 13 16 3 SA
886 NORATEL Sp. z o.o. Dobra >100 75-100 40 43 3 AU
887 Parkur Sp. z o.o. Mochnaczka Wyżna 30-50 30-50 8 11 3 AT
888 RAMETA Spółdzielnia Meblarska Zakład Pracy Chronionej Racibórz 50-75 50-75 8 11 3 AT
889 MOSTOSTAL Kraków S.A. Kraków 10-30 10-30 2 5 3 AT
890 Metazet Horti Systems Sp. z o.o. Raba Wyżna 4-10 4-10 7 10 3 AT
891 Ceramika Paradyż Sp. z o.o. Opoczno >100 >100 44 47 3 AL
892 BSG Katowice Sp. z o.o. Katowice 30-50 10-30 4 7 3 DK
893 Pol – Owoc Sp. z o.o. Opole Lubelskie 10-30 10-30 9 12 3 AT
894 Przedsiębiorstwo Handlowe Agro – Promes B.Sokołowski i P.Sokołowski sp.j. Gorzów Wielkopolski 10-30 10-30 8 11 3 BE
895 FAMUR S.A. Katowice 75-100 >100 14 17 3 AR
896 Skup Sprzedaż Pierza i Puchu Export-Import Olszewski Paweł Włodzimirów 10-30 10-30 3 6 3 DK
897 MARLEX Poland Sp. z o.o. Warszawa 10-30 4-10 8 11 3 HR
898 ALVENA Sp. z o.o. Miętne 30-50 10-30 8 11 3 BY
899 Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe KAM POL Import Export Piotr Furmański Biała Rawska 4-10 10-30 6 9 3 BE
900 FOOD SERVICE Sp. z o.o. Rawa Mazowiecka >100 75-100 34 37 3 AT
901 SABA POLSKA Sp. z o.o. Kostrzyn 10-30 10-30 9 12 3 BY
902 IFM Ecolink Sp. z o.o. Opole 75-100 75-100 1 4 3 AU
903 Royal Decor Sp. z o.o. Warszawa 4-10 4-10 3 6 3 LT
904 Quickpack Polska Sp. z o.o. Jędrzejów 10-30 30-50 8 11 3 HR
905 Okręgowa Spółdzielnia Mleczarska Włoszczowa 50-75 50-75 14 17 3 BY
906 BOND Sp. z o.o. Żywiec 30-50 30-50 6 9 3 AU
907 Esa Trucks Polska Sp. z o.o. Komorniki 30-50 4-10 8 11 3 BE
908 PCC Consumer Products Kosmet Sp. z o.o. Brzeg Dolny 10-30 10-30 18 21 3 AT
909 Pelgreen Sp. z o.o. Wojciechowo 4-10 10-30 1 4 3 BG
910 Dzian Druk Sp. z o.o. Pabianice 10-30 4-10 11 14 3 AT
911 Lumiko Sp. z o.o. Łuków 10-30 10-30 7 10 3 BG
912 Rek – Swed Sp. z o.o. Blękwit 10-30 10-30 5 8 3 AT
913 Wilbo S.A. Gdynia 10-30 10-30 17 20 3 AL
914 SABA Sp. z o.o. Płock 4-10 10-30 16 19 3 BE
915 Rondo Polska Sp. z o.o. Wołów 4-10 4-10 13 16 3 AT
916 Hunter Douglas Fabrication Sp. z o.o. Chludowo 30-50 50-75 17 20 3 SA
917 Safic Alcan Polska sp. z o.o. Warszawa 4-10 4-10 8 11 3 BE
918 Run Polsko – Amerykańska Sp. z o.o. Olsztyn 10-30 10-30 10 13 3 BE
919 HUTMEN S.A. Warszawa >100 >100 27 30 3 AT
920 B.M. Polska Sp. z o.o. Kwidzyn 10-30 30-50 13 16 3 AT
921 ArcelorMittal Warszawa Sp. z o.o. Warszawa >100 >100 22 25 3 AT
922 GP BATTERY POLAND Sp. z o.o. Warszawa 4-10 10-30 20 23 3 AL
923 PU Bor – Pol Sp. z o.o. Brzeszcze 10-30 10-30 1 3 2 DE
924 Fabryka Reduktorów i Motoreduktorów Befared S.A. Bielsko-Biała 4-10 4-10 14 16 2 AU
925 Hoomark Sp. z o.o. Jędrzychowice 4-10 4-10 11 13 2 BG
926 Agata Sp. z o.o. Siedlce 4-10 10-30 3 5 2 AL
927 Lactalis Polska Sp. z o.o. Warszawa >100 >100 18 20 2 BE
928 Eltrim Kable Sp. z o.o. Uzdowo 10-30 10-30 7 9 2 AT
929 Saran Enterprises LTD. Sp. z o.o. Warszawa 4-10 4-10 6 8 2 AT
930 Flex Films Europa Sp. z o.o. Września >100 >100 35 37 2 AR
931 Tek Sp. z o.o. Stare Babice 4-10 4-10 11 13 2 DK
932 BHG Sp. z o.o. Pruszków 4-10 10-30 1 3 2 LT
933 Grupa Producentów Owoców Polskie Jagody Sp. z o.o. Olchowiec 4-10 4-10 4 6 2 HR
934 TLC Sp. z o.o. Gorlice 4-10 4-10 6 8 2 AT
935 Lubella Sp. z o.o. S.K. Lublin 10-30 4-10 11 13 2 GR
936 SSAB Poland Sp. z o.o. Żórawina 10-30 10-30 18 20 2 AT
937 PRIMO PROFILE Sp. z o.o. Żory 10-30 10-30 24 26 2 BE
938 MW – GMW Sp. z o.o. Sp. Komandytowa Wadowice 30-50 30-50 12 14 2 BG
939 Solumus Sp. z o.o. Płock 30-50 >100 2 4 2 AT
940 Verallia Polska Sp. z o.o. Gniezno 10-30 30-50 11 13 2 AZ
941 Ethosenergy Sp. z o.o. Wrocław 50-75 10-30 7 9 2 BH
942 Turbo Tec Sp. z o.o. Jaworzno 4-10 10-30 8 10 2 AT
943 Nowodworski sp. j. Częstochowa 10-30 10-30 37 39 2 AM
944 Nicrometal S.A. Toruń 10-30 10-30 2 4 2 AT
945 UNIMOT S.A. Zawadzkie 30-50 >100 5 7 2 IE
946 Inter – Team Sp. z o.o. Warszawa 75-100 >100 23 25 2 AT
947 SULIMAR Sp. z o.o. Piotrków Trybunalski 10-30 10-30 18 20 2 BG
948 Bauer Print Ciechanów Sp. z o.o. sp.k. Warszawa 30-50 50-75 5 7 2 AT
949 Dawtona Frozen Sp. z o.o. Błonie 4-10 10-30 6 8 2 BE
950 East-Pol Sp. z o.o. Kraków 10-30 30-50 1 3 2 BY
951 AVK POLSKA Sp. z o.o. Pniewy 30-50 30-50 16 18 2 SA
952 TRUMPF MAUXION CHOCOLATES Sp. z o.o. Skoczów >100 >100 25 27 2 AU
953 Weles Sp. z o.o. Poznań 30-50 30-50 1 3 2 AT
954 Agregaty Fogo Sp. z o.o. Wilkowice 30-50 30-50 26 28 2 SA
955 Chemokor Sp. z o.o. Dąbrowa Górnicza 10-30 10-30 4 6 2 FR
956 Wytwórnia Sprzętu Komunikacyjnego PZL – KROSNO S.A. Krosno 10-30 4-10 6 8 2 BY
957 IRYD Sp. z o.o. Gołdap 75-100 >100 9 11 2 CL
958 Indyk-Śląsk Sp. z o.o. Wieszowa >100 >100 10 12 2 AT
959 CERAMIKA – KOŃSKIE Sp. z o.o. Końskie 10-30 10-30 28 30 2 AT
960 Aliplast Extrusion Sp. z o.o. Lublin 30-50 30-50 11 13 2 BE
961 METPOL Józef Łukasiak i Piotr Freund S.J. Jezierzyce 4-10 10-30 5 7 2 AT
962 Przedsiębiorstwo ALWO Sp. z o.o. Toruń 4-10 10-30 19 21 2 AU
963 TEXPOL Sp. z o.o. Bochnia 10-30 10-30 7 9 2 AT
964 S & P Polska Sp. z o.o. Malbork 10-30 10-30 8 10 2 AT
965 P And V Sp. z o.o. Warszawa 10-30 10-30 8 10 2 AZ
966 COCA – COLA HBC POLSKA Sp. z o.o. Warszawa 50-75 75-100 16 18 2 AT
967 Faurecia Automotive Polska S.A. Grójec >100 >100 27 29 2 AU
968 RUDNIK Sp. z o.o. Szczecin 10-30 10-30 7 9 2 BG
969 Standis Sp. z o.o. Oława 30-50 30-50 12 14 2 BE
970 CALITAN Furniture Factory Sp. z o.o. Łęka Opatowska 30-50 50-75 9 11 2 AT
971 FAST Sp. z o.o. PRZEDSIĘBIORSTWO WIELOBRANŻOWE Zielona Góra 4-10 10-30 15 17 2 AT
972 LOI-POLAND Sp. z o.o. Tarnowskie Góry 10-30 30-50 3 5 2 AT
973 VALVEX S.A. Jordanów 30-50 30-50 28 30 2 AU
974 DÖLLKEN Sp. z o.o. Sosnowiec 4-10 10-30 14 16 2 BA
975 P P H Kovis Sp. z o.o. Kotuń 10-30 4-10 16 18 2 DZ
976 POLPAK Sp. z o.o. Małe Czyste 4-10 4-10 15 17 2 AT
977 Skanem Poznań Sp. z o.o. Swadzim 10-30 10-30 19 21 2 SA
978 CEFETRA POLSKA Sp. z o.o. Gdynia >100 >100 20 22 2 DZ
979 Cronimet Pl sp. z o.o. Inowrocław >100 >100 8 10 2 AT
980 Port Lotniczy Wrocław S.A. Wrocław 75-100 75-100 44 46 2 AF
981 MONDI BZWP Sp. z o.o. Bystrzyca Kłodzka 50-75 30-50 7 9 2 AT
982 Fabryka Mebli Drewmix Lucyna i Michał Albert Sp. J. Łęka Mroczeńska 4-10 4-10 18 20 2 BY
983 Promot – Zakłady Metalowe Sp. z o.o. Cieszyn 10-30 10-30 6 8 2 AT
984 Pphu Dolmar Sp. z o.o. S.K. Kępno 30-50 30-50 13 15 2 BE
985 Grażyna Mirka, Jan Mirka Kofax 2 S.J. Cieszyn 4-10 4-10 5 7 2 CN
986 GLG Sp. z o.o. Rumia 4-10 4-10 4 6 2 BE
987 Batcar Krzysztof Pawluć, Bogdan Tyliszczak sp.j. Zielona Góra 4-10 10-30 4 6 2 BE
988 Reiner Polska Sp. z o.o. Błonie 4-10 4-10 6 8 2 CN
989 Eaton Electric Sp. z o.o. Gdańsk 10-30 10-30 2 4 2 BY
990 MAX COMPUTERS Sp. z o.o. Wrocław >100 >100 27 29 2 AT
991 Zakłady Remontowe Energetyki Katowice S.A. Katowice 50-75 30-50 10 12 2 AT
992 MONA – KONTRA Sp. z o.o. Suwałki 4-10 4-10 2 4 2 EE
993 Kowary Carpets Sp. z o.o. Kamienna Góra 10-30 10-30 24 26 2 AT
994 Deltaplast Poland Sp. z o.o. Piaseczno 30-50 30-50 13 15 2 BG
995 Dancoal Sp. z o.o. Łozienica 30-50 30-50 6 8 2 DK
996 Martin Braun Sp. z o.o. Aleksandrów Kujawski 10-30 10-30 16 18 2 BG
997 Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Art. Mas Export-Import, Jacek Bińczyk, Wojciech Bińczyk sp. j. Radom 10-30 10-30 13 15 2 BY
998 VT-Sport Sp. z o.o. Szczecin 4-10 4-10 7 9 2 FR
999 Swisspol Sp. z o.o. Piła 10-30 10-30 17 19 2 AT
1000 TFP Sp. z o.o. Dziećmierowo 30-50 50-75 12 14 2 AT
1001 Plastic Components Fuel Systems Poland Sp. z o.o. Sosnowiec 30-50 30-50 10 12 2 BE
1002 INTERDREX Sp. z o.o. Bieszkowice 4-10 10-30 5 7 2 AT
1003 POL-POWER Sp. z o.o. Komorniki 10-30 10-30 13 15 2 AT
1004 Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Atis Sp. z o.o. Poznań 10-30 4-10 37 39 2 SA
1005 Asma Polska Sp. z o.o. Wola Ducka 4-10 10-30 6 8 2 AT
1006 ŚRUBENA UNIA S. A. Żywiec 50-75 75-100 22 24 2 AT
1007 BBK S.A. Kowale 10-30 4-10 6 8 2 DZ
1008 Przedsiębiorstwo Handlowe LUIZA J. Baj i M. Kielak S.J. Stok Lacki 10-30 10-30 4 6 2 BY
1009 Pol – Pak Sp. z o.o. Wolsztyn 10-30 10-30 3 5 2 BE
1010 ND Service Sp. z o.o. Gdynia 75-100 75-100 4 6 2 BR
1011 Gamaplast K.J. Gamalczyk i Wspólnicy Spółka Komandytowa Gorzów Wielkopolski 10-30 10-30 7 9 2 AU
1012 POLDEM Sp. z o.o. Łódź 30-50 30-50 13 15 2 BE
1013 Faymonville Polska Sp. z o.o. Łozienica 30-50 30-50 3 5 2 BE
1014 Sigarth Sp. z o.o. Nowy Tomyśl 10-30 10-30 2 4 2 BY
1015 Krisbut Sp. z o.o. sp.k. Myszków 10-30 10-30 14 16 2 BY
1016 Zakład Metalowy Plast – Met Olkusz 4-10 10-30 11 13 2 CN
1017 Ubojnia Drobiu Górni I Synowie S.J. Giżycko 50-75 50-75 2 4 2 HK
1018 Indrol Sp. z o.o. S.K. Rostarzewo >100 >100 13 15 2 AT
1019 Instytut Mechaniki Sp. z o.o. Jelcz-Laskowice 30-50 30-50 8 10 2 BE
1020 ZPU Międzyrzecz Polskie Rury Preizolowane Sp. z o.o. Międzyrzecz 10-30 10-30 14 16 2 AT
1021 BRW Comfort Sp. z o.o. Olsztyn 30-50 30-50 16 18 2 BY
1022 Arcelormittal Syców Sp. z o.o. Syców 30-50 30-50 17 19 2 AT
1023 EL – PUK Produkcja, Dystrybucja i Montaż Materiałów Elektroinstalacyjnych Sp. z o.o. Konstantynów Łódzki 4-10 4-10 4 6 2 BY
1024 Triumph International (Polska) Sp. z o. o. Warszawa 30-50 30-50 14 16 2 DK
1025 Galicja Tomaszek Sp. z o.o. Łańcut 4-10 10-30 13 15 2 AT
1026 Wratislavia – Bio Sp. z o.o. Wrocław 10-30 30-50 11 13 2 BY
1027 COLMEC Sp. z o.o. Rudno 10-30 10-30 9 11 2 AT
1028 Partner Sp. z o.o. Głuchołazy 4-10 4-10 4 6 2 AT
1029 Stelweld Sp. z o.o. Miłoszyce 30-50 30-50 7 9 2 BE
1030 Fiskars Polska Sp. z o.o. Włynkówko 50-75 75-100 15 17 2 AU
1031 ARNTJEN POLSKA INTERNATIONAL FARMATECHNIK Sp. z o.o. Nowy Tomyśl 4-10 4-10 1 3 2 DK
1032 Retech Sp. z o.o. Mielec 30-50 30-50 4 6 2 CN
1033 Metkom Sp. z o.o. Dębica 10-30 10-30 8 10 2 AT
1034 Halmar Sp. z o.o. Stalowa Wola 10-30 10-30 25 27 2 BE
1035 DAKO Fabryka Okien Sp. z o.o. Nowy Sącz 30-50 30-50 22 24 2 AT
1036 Airstal Sp. z o.o. Jordanów 4-10 4-10 28 30 2 AT
1037 Odlewnia Żeliwa Drawski S.A. Drawski Młyn 4-10 4-10 7 9 2 AT
1038 Outokumpu Distribution Polska Sp. z o.o. Dąbrowa Górnicza 50-75 50-75 13 15 2 BE
1039 PZ HTL S.A. Warszawa 10-30 30-50 63 65 2 AR
1040 Firma Handlowa SMĘTEK Zdzisława Smętek Gdańsk 4-10 4-10 11 13 2 AU
1041 Firma Grilex Stanisław Kozioł, Jan Szura sp.j. Łużna 4-10 4-10 4 6 2 FI
1042 INTEMO S.A. Piotrków Kujawski 4-10 10-30 7 9 2 BE
1043 VECTOR Sp. z o.o. Gdynia 30-50 30-50 38 40 2 AT
1044 Ekoinstal Holding Sp. z o.o. S.K. Katowice 4-10 4-10 6 8 2 BG
1045 Clinico Medical Sp. z o.o. Błonie >100 >100 5 7 2 AT
1046 Mckeen-Beef Sp. z o .o. Lisków >100 >100 14 16 2 AT
1047 Abakus Okna S.A. Warszawa 10-30 10-30 8 10 2 BE
1048 SCS Polska Sp. z o.o. Legnica 50-75 50-75 11 13 2 AT
1049 Bielmec – Obróbki Sterowane Cyfrowo Sp. z o.o. Bielsko-Biała 4-10 4-10 1 3 2 FR
1050 Amocarat S.A. Czaniec 10-30 10-30 36 38 2 AU
1051 E.V.I. Electronics Sp. z o.o. Ruda Śląska 10-30 10-30 1 3 2 AU
1052 Plastpur Sp. z o.o. Bydgoszcz 4-10 4-10 19 21 2 BY
1053 Dekoma Sp. z o.o. Zalasewo 4-10 4-10 21 23 2 AT
1054 Corab Sp. z o.o. Olsztyn 4-10 4-10 19 21 2 BY
1055 Felgenhauer Sp. z o.o. S.K. Wrocław 10-30 50-75 1 3 2 FR
1056 KOMAGRA Sp. z o.o. Warszawa 10-30 10-30 8 10 2 AT
1057 CENZIN Sp. z o.o. Warszawa 50-75 75-100 17 19 2 DZ
1058 Sharda Europe Sp. z o.o. Pabianice 4-10 10-30 5 7 2 BE
1059 PPU POMEL Sp. z o.o. Wyszków 10-30 10-30 23 25 2 BE
1060 Korona Candles S.A. Wieluń >100 >100 38 40 2 SA
1061 PACK PLUS Sp. z o.o. S.K. Wadowice 4-10 4-10 9 11 2 FR
1062 ALPLA NDM Sp. z o.o. Nowy Dwór Mazowiecki 10-30 4-10 9 11 2 AT
1063 Papiery Powlekane PASACO Sp. z o.o. Solec Kujawski 50-75 50-75 44 46 2 AR
1064 AMHIL EUROPA Sp. z o.o. Krokowa 30-50 30-50 19 21 2 AT
1065 Elhand Transformatory Sp. z o.o. Lubliniec 10-30 10-30 24 26 2 SA
1066 LERG S.A. Pustków >100 >100 29 31 2 AT
1067 Plastmet Sp. z o.o. Spółka Komandytowa Lubasz 4-10 10-30 6 8 2 AT
1068 Flavourtec Sp. z o.o. Gdańsk 4-10 4-10 21 23 2 AU
1069 Wojnarowscy Sp. z o.o. Katowice 4-10 10-30 27 29 2 AT
1070 Zakład Produkcyjno Usługowy Tom Pol Tomasz Wróbel Opatów 30-50 10-30 4 6 2 BE
1071 Natalii Sp. z o.o. Rokietnica 4-10 4-10 7 9 2 BE
1072 INTERTON Sp. z o.o. Reguły 4-10 4-10 17 19 2 AT
1073 EURO – COMFORT Sp. z o.o. Leszno >100 >100 19 21 2 AT
1074 Tompla Koperty Sp. z o.o. Gniezno 30-50 30-50 18 20 2 AT
1075 Reckitt Benckiser Production (Poland) Sp. z o.o. Nowy Dwór Mazowiecki >100 >100 47 49 2 DZ
1076 Promens Międzyrzecz Sp. z o.o. Międzyrzecz 10-30 10-30 12 14 2 AT
1077 Polimed Sp. z o.o. Warszawa 4-10 10-30 6 8 2 BE
1078 DEVELEY POLSKA Sp. z o.o. Warszawa 75-100 >100 23 25 2 AT
1079 EBS Sp. z o.o. Warszawa 10-30 10-30 64 66 2 AL
1080 EL CAB Sp. z o.o. Bolechowo-Osiedle 10-30 30-50 19 21 2 AT
1081 BAMAR – POL S.J. Opole 4-10 10-30 34 36 2 AU
1082 JADIK Sp. z o.o. Nowa Sól 10-30 10-30 8 10 2 BG
1083 JAWORSKI S.J. Suszarnia Warzyw Błonie 30-50 30-50 30 32 2 AT
1084 Cieszyńskie Zakłady Kartoniarskie S.A. Cieszyn 4-10 10-30 8 10 2 BY
1085 Sun Garden Polska Sp. z o.o. sp.k. Malanów >100 >100 38 40 2 AT
1086 AGRO – EFEKT Sp. z o.o. P H P Perzów 10-30 4-10 5 7 2 NL
1087 Kamix Sp. z o.o. Warszawa 10-30 10-30 6 8 2 BE
1088 Firma Promar Marciniak Sp. z o.o. S.K. Jarocin 10-30 10-30 18 20 2 AT
1089 Hermes Polska Sp. z o.o. Poznań 75-100 75-100 1 3 2 AT
1090 DIEHL CONTROLS POLSKA Sp. z o.o. Namysłów >100 >100 20 22 2 AR
1091 Berlinerluft.Technik Sp. z o.o. Białogard 50-75 50-75 10 12 2 AT
1092 Noma Tools Sp. z o.o. Wyry 4-10 4-10 12 14 2 AT
1093 WOSANA S.A. Andrychów 4-10 4-10 9 11 2 BG
1094 MIROX Sp. z o.o. Poznań 4-10 10-30 10 12 2 AT
1095 Erico Poland Sp. z o.o. Dzierżoniów 4-10 4-10 11 13 2 HR
1096 MMP Neupack Polska Sp. z o.o. Bydgoszcz >100 >100 22 24 2 AT
1097 Franc Gardiner Sp. z o.o. Świdnica 50-75 50-75 17 19 2 AU
1098 NOVITA S.A. Zielona Góra 30-50 30-50 21 23 2 BE
1099 Zakłady Tworzyw Sztucznych IZO – ERG S.A. Gliwice 50-75 50-75 34 36 2 AT
1100 Aluteam Polska Sp. z o.o. Biała Podlaska 75-100 75-100 11 13 2 AT
1101 Tarboj Tarasiuk S.J. Rzepniki 10-30 10-30 4 6 2 EE
1102 Hkscan Poland Sp. z o.o. Świnoujście >100 >100 4 6 2 DK
1103 Greiner Multifoam Sp. z o.o. Ozorków 4-10 4-10 8 10 2 AT
1104 POLSKI KOKS S.A. Katowice >100 50-75 6 8 2 DZ
1105 SECOM Sp. z o.o. Wrocław 4-10 10-30 4 6 2 DK
1106 Voss Automotive Polska Sp. z o.o. Legnickie Pole >100 >100 23 25 2 AT
1107 Korurs Sp. z o.o. Warszawa 10-30 10-30 16 18 2 BY
1108 Flowcrete Polska Sp. z o.o. Warszawa 4-10 4-10 12 14 2 BY
1109 Rex – Pol Sp. z o.o. Chorzów 10-30 4-10 9 11 2 BY
1110 KLG Sp. z o.o. Bydgoszcz 10-30 10-30 4 6 2 FR
1111 Auto Forum Sp. z o.o. Płock 10-30 10-30 1 3 2 LT
1112 Soudal Manufacturing Sp. z o.o. Pionki 30-50 50-75 3 5 2 BE
1113 Witoplast Kisielińscy sp. j. Wesoła 50-75 75-100 23 25 2 AT
1114 Zupbadura Sp. z o.o. sp.k. Świdnica 10-30 75-100 7 9 2 BR
1115 AVON COSMETICS POLSKA Sp. z o.o. Warszawa >100 50-75 9 11 2 EG
1116 MARMA POLSKIE FOLIE Sp. z o.o. Warszawa 75-100 75-100 30 32 2 AT
1117 Jarosław Halarewicz, Henryk Bogusz Bohamet Armatura Sp.J. Ciele 4-10 4-10 10 12 2 BY
1118 Alwes Fabryka Mebli Tapicerowanych Sp. z o.o. S.K. Swarzędz 4-10 4-10 7 9 2 BE
1119 Paso Polska Sp. z o.o. sp.k. Sierosław 4-10 4-10 21 23 2 BY
1120 Mondi Poznań Sp. z o.o. Dopiewo >100 >100 17 19 2 AT
1121 Zakłady Wapiennicze Lhoist S.A. Tarnów Opolski 10-30 10-30 10 12 2 DK
1122 Mesgo Polska Sp. z o.o. Warszawa 10-30 10-30 4 6 2 FR
1123 PERŁA Browary Lubelskie S.A. Lublin 4-10 10-30 13 15 2 AU
1124 FERRERO POLSKA Sp. z o.o. Warszawa >100 >100 68 70 2 AL
1125 Atlas Copco Polska Sp. z o.o. Warszawa 4-10 10-30 29 31 2 AT
1126 Kris Line Sp. z o.o. Łódź 4-10 10-30 33 35 2 AU
1127 Curver Poland Sp. z o.o. Słupsk >100 >100 53 55 2 DZ
1128 BITRON POLAND Sp. z o.o. Sosnowiec >100 >100 21 23 2 BR
1129 P.N.V. Wood Sp. z o.o. Pludry 10-30 10-30 4 6 2 BE
1130 Cebi Poland Sp. z o.o. Sosnowiec 30-50 50-75 26 28 2 DZ
1131 REYNAERS POLSKA Sp. z o.o. Piaseczno 50-75 50-75 10 12 2 BE
1132 Stalmax Sp. z o.o. Wadowice Górne 4-10 4-10 15 17 2 BR
1133 Moto-Profil Sp. z o.o. Chorzów >100 >100 23 25 2 AT
1134 UNIMET Zakład Produkcyjno-Montażowy Tomasz Gadomski Tychy 10-30 10-30 6 8 2 BE
1135 Dr. Schneider Automotive Polska Sp. z o.o. Radomierz 75-100 >100 1 3 2 ES
1136 Instar sp.j. Marek Czamara, Józef Hajdyła, Jan Pytel Limanowa 4-10 4-10 17 19 2 AZ
1137 Efen Sp. z o.o. Siemianowice Śląskie 4-10 4-10 8 10 2 EE
1138 Rolmex K. Rogala, R. Rogala, A. Witoński Sp. J. Kalisz 4-10 4-10 14 16 2 BY
1139 MCD ELECTRONICS Sp. z o.o. Żywiec 10-30 10-30 1 3 2 CN
1140 MARPOL S.A. Kleosin 10-30 10-30 11 13 2 AT
1141 Barry Callebaut Manufacturing Polska Sp. z o.o. Łódź 4-10 10-30 2 4 2 BE
1142 KERAKOLL POLSKA Sp. z o.o. Rzgów 4-10 4-10 8 10 2 AM
1143 FEIDAL Polska Sp. z o.o. Dąbrowa Górnicza 4-10 4-10 8 10 2 AM
1144 MEBLOMASTER Gryglas, Kraszewski S.J. Węgrów 4-10 10-30 4 6 2 AT
1145 Serwach Sp. J. Goleniów 10-30 10-30 4 6 2 DK
1146 Tuplex Sp. z o.o. Warszawa 4-10 4-10 18 20 2 AT
1147 Fabryka Materaców RELAKS Sp. z o.o. Chojnice 75-100 >100 8 10 2 AT
1148 Klingenburg International Sp. z o.o. Świdnica 10-30 10-30 9 11 2 AT
1149 BESTA Przedsiebiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe Eksport Import Bernadeta Tomków Wrocław 4-10 10-30 21 23 2 BY
1150 Zakłady Automatyki POLNA S.A. Przemyśl 10-30 10-30 20 22 2 AT
1151 Anga Uszczelnienia Mechaniczne Sp. z o.o. Kozy 10-30 10-30 29 31 2 BE
1152 CANTONI MOTOR S.A. Cieszyn >100 >100 37 39 2 SA
1153 Service Trading Marine LTD PUH AMEX Sp. z o.o. Gdańsk >100 >100 22 24 2 CN
1154 Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowe Janex Jan Ciupak, Leszek Ciupak sp.j. Janów Lubelski 4-10 4-10 11 13 2 BE
1155 Agrocomplex Sp. z o.o. Wyszków 50-75 50-75 12 14 2 BR
1156 FASER – PLAST POLAND Sp. z o.o. Słupsk 10-30 10-30 5 7 2 AT
1157 S&A S.A. Gdynia 10-30 10-30 34 36 2 AU
1158 Firma Nasienna GRANUM J. Manias – S. Menc – J. Szymański S.J. Wodzierady 4-10 4-10 10 12 2 BE
1159 Saueressig Polska Sp. z o.o. Tarnowo Podgórne 10-30 10-30 11 13 2 BE
1160 ADAMED Sp. z o.o. Czosnów 30-50 30-50 21 23 2 AL
1161 POMERANIAN TIMBER S.A. Szczecin 10-30 10-30 12 14 2 CN
1162 OR – SAT Sp. z o.o. ZPCH Żary 10-30 10-30 11 13 2 BE
1163 Fuchs Oil Corporation (PL) Sp. z o.o. Gliwice 50-75 50-75 18 20 2 AT
1164 Natur – Produkt Zdrovit Sp. z o.o. Warszawa 30-50 30-50 16 18 2 BY
1165 BAHLSEN Sp. z o.o. Spółka Komandytowa Skawina >100 >100 17 19 2 SA
1166 Fideltronik Poland Sp. z o.o. Sucha Beskidzka >100 >100 34 36 2 AT
1167 ZAK Sp. z o.o. Ratoszyn Drugi 30-50 30-50 2 4 2 AT
1168 Małopolska Hodowla Roślin Sp. z o.o. Kraków 10-30 10-30 22 24 2 SA
1169 OMEKO SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA Kraków 4-10 4-10 19 21 2 AL
1170 DOLEZYCH Sp. z o.o. Katowice 4-10 4-10 8 10 2 CL
1171 SZYMANOWICZ I SPÓŁKA S.J. Elżbieta Szymanowicz Gołków 10-30 4-10 6 8 2 BY
1172 Zakład Usługowo-Produkcyjny Emiter sp. j. Stanisław Bieda, Piotr Lis Limanowa 10-30 10-30 26 28 2 AT
1173 TRANS – POZ S.A. PTHW Niepruszewo 10-30 10-30 16 18 2 AT
1174 MIELEWCZYK Sp.J. Dzierżążno 10-30 30-50 8 10 2 AT
1175 PLAST-FARB Sp. z o.o. S.K. Toruń 4-10 10-30 19 21 2 BE
1176 OSMOFROST Sp. z o.o. Osmolice Pierwsze 75-100 75-100 4 6 2 AU
1177 Transtools Sp. z o.o. Lublin 10-30 10-30 4 6 2 NL
1178 MWV Poland Sp. z o.o. Warszawa 4-10 10-30 6 8 2 BY
1179 FABA S.A. Baboszewo 10-30 10-30 41 43 2 SA
1180 DARCO Sp. z o.o. Dębica 10-30 10-30 28 30 2 AU
1181 SAINT-GOBAIN HPM Polska Sp. z o.o. Koło >100 >100 69 71 2 DZ
1182 Marmite S.A. Zakrzewo >100 >100 35 37 2 AU
1183 Alpha Paper Pack Sp. z o.o. Woźniki 4-10 4-10 9 11 2 AT
1184 RASCH POLSKA Sp. z o.o. Łozienica 10-30 10-30 7 9 2 CN
1185 AXIS – Sp. z o.o. Gdańsk 4-10 4-10 38 40 2 AU
1186 Clematis Źródło Dobrych Pnączy Sp. z o.o. sp.k. Pruszków 4-10 4-10 29 31 2 AT
1187 CEMAL Sp. z o.o. Gorlice 4-10 4-10 13 15 2 AT
1188 Print Group Sp. z o.o. Szczecin 4-10 4-10 12 14 2 AT
1189 SPA Sp. z o.o. Śmigiel 10-30 10-30 10 12 2 BE
1190 Fabryka Mebli Tapicerowanych Tombea Sp. z o.o. Łowęcin 10-30 10-30 12 14 2 AT
1191 Fabryka Okien i Drzwi Davex Violetta Grześ, Andrzej Grześ sp.j. Buk 4-10 4-10 5 7 2 BE
1192 ACHTEL Sp. z o.o. Piaseczno 4-10 4-10 6 8 2 BE
1193 Zakład Mięsny KABO A. Borowik, W. Karpieszuk S.J. Choroszcz 4-10 4-10 4 6 2 BE
1194 Lgc Standards Sp. z o.o. Łomianki 4-10 4-10 10 12 2 AM
1195 PMPoland S.A. Jelenia Góra 50-75 >100 24 26 2 AU
1196 HERBAPOL LUBLIN S. A. Lublin 4-10 4-10 19 21 2 AU
1197 Huta Szkła i Kryształów Alicja Watra Sp. z o.o. Tarnów 10-30 10-30 21 23 2 SA
1198 Kutnowska Hodowla Buraka Cukrowego Sp. z o.o. Kłodawa 10-30 4-10 9 11 2 AR
1199 FERMY DROBIU WOŹNIAK Sp. z o.o. Żylice >100 >100 27 29 2 SA
1200 Centrum Metal Odczynniki Chemiczne – Midas Investment Sp. z o.o. S.K. Falenty 30-50 30-50 24 26 2 AT
1201 TEXTILIMPEX Sp. z o.o. Łódź 4-10 4-10 4 6 2 CY
1202 Robinson Packaging Polska Sp. z o.o. Łódź 10-30 4-10 13 15 2 AR
1203 Teknia Rzeszów Sp. z o.o. Rzeszów 10-30 30-50 21 23 2 AR
1204 Ontop Polska Sp. z o.o. Wiewiórczyn 10-30 10-30 4 6 2 AT
1205 Roleski sp. j. Zbylitowska Góra >100 >100 22 24 2 AT
1206 Chłodnie Gomar Sp. z o.o. Radom 4-10 4-10 2 4 2 AT
1207 TEKNIA Kalisz sp. z o.o. Kalisz 30-50 50-75 22 24 2 AU
1208 Gdańska Stocznia Remontowa im. J. Piłsudskiego S.A. Gdańsk >100 >100 17 19 2 AG
1209 Wika Polska Sp. z o.o. Spółka Komandytowa Włocławek >100 >100 31 33 2 AT
1210 Telforceone S.A. Wrocław 10-30 50-75 31 33 2 AT
1211 DELFO POLSKA S.A. Tychy >100 >100 18 20 2 BE
1212 Tubes International Sp. z o.o. Poznań 10-30 10-30 31 33 2 AU
1213 MOKATE S.A. Ustroń 50-75 50-75 58 60 2 AL
1214 Albatros Aluminium Sp. z o.o. Poznań 10-30 4-10 4 6 2 FR
1215 AUREX LPG Sp. z o.o. Raszyn 4-10 4-10 24 26 2 BY
1216 RR Donnelley Document Solutions Sp. z o.o. Warszawa 4-10 4-10 56 58 2 DZ
1217 TROUW NUTRITION POLSKA Sp. z o.o. Grodzisk Mazowiecki 10-30 10-30 11 13 2 FR
1218 Zakłady Magnezytowe ROPCZYCE S.A. Warszawa >100 75-100 33 35 2 SA
1219 Dekofilm Polska Sp. z o.o. Warszawa 10-30 10-30 21 23 2 AM
1220 Przemysł Drzewny Świebodzin Sp. z o.o. Świebodzin 10-30 10-30 1 3 2 DE
1221 Wielkopolskie Przedsiębiorstwo Przemysłu Ziemniaczanego S.A. Luboń 10-30 10-30 33 35 2 AL
1222 Przedsiębiorstwo CEMET LTD. Sp. z o.o. Gdańsk 50-75 30-50 11 13 2 AO
1223 SELFA Grzejnictwo Elektryczne S.A. Szczecin 10-30 10-30 29 31 2 AT
1224 Procter & Gamble Operations Polska Sp. z o.o. Warszawa >100 >100 28 30 2 AL
1225 Syngenta Polska Sp. z o.o. Warszawa >100 >100 10 12 2 BE
1226 LEGRAND Polska Sp. z o.o. Ząbkowice Śląskie >100 >100 22 24 2 AU
1227 Juan J. Szałański sp. j. Warszawa 10-30 10-30 18 20 2 AT
1228 Elektra Włodzimierz Nyc Witold Nyc Sp. J. Ożarów Mazowiecki 10-30 10-30 32 34 2 AU
1229 DBP PRODUCTS Sp. z o.o. Rawicz 10-30 10-30 1 3 2 LT
1230 Zakrzewscy S.J. Kosów Lacki >100 30-50 20 22 2 BY
1231 PHUP GNIEZNO Sp. z o.o. HURTOWNIA Sp-ka Komandytowa Gniezno 10-30 10-30 6 8 2 BE
1232 POLI – ECO Tworzywa Sztuczne Sp. z o.o. Żary 30-50 10-30 31 33 2 AU
1233 Dam-Rob S. A. Zalewo 30-50 30-50 17 19 2 AT
1234 MPL Power Elektro Sp. z o.o. Gliwice 4-10 4-10 22 24 2 AT
1235 MATERNE – POLSKA Sp. z o.o. Wąwolnica 75-100 75-100 13 15 2 AT
1236 Woodward Poland Sp. z o.o. Niepołomice >100 >100 60 62 2 SA
1237 P P H Legs Sp. z o.o. Aleksandrów Łódzki 75-100 75-100 32 34 2 AM
1238 BMZ Poland Sp. z o.o. Gliwice >100 75-100 16 18 2 AT
1239 Zakłady Mięsne Dobrosławów Amanowicz Henryk Dobrosławów 30-50 10-30 8 10 2 BG
1240 Wytwórnia Wyrobów Foliowych Folplast S.J. Kościan 10-30 30-50 15 17 2 AT
1241 Grill – Impex Sp. z o.o. Spółka Komandytowa Sieluń 30-50 30-50 19 21 2 AT
1242 Mostostal Puławy S.A. Puławy 10-30 10-30 4 6 2 AT
1243 Fasada Windows&Doors Sp. z o.o. Warszawa 10-30 10-30 11 13 2 AT
1244 Dreno Produkcja Wyrobów z Drewna Eugeniusz Dziurny, Czesław Nowak sp. j. Śnietnica 4-10 4-10 3 5 2 AT
1245 Raków S.J. Raków Duży 4-10 4-10 2 4 2 ES
1246 KOMAT Mieczysław Kozłowski Romanowo Dolne 10-30 10-30 2 4 2 FR
1247 OKNO – POL Sp. z o.o. Mników 10-30 30-50 12 14 2 AT
1248 Profplast Sp. z o.o. Słupia 4-10 4-10 8 10 2 BE
1249 Spółdzielnia SNB w Białymstoku Białystok 4-10 4-10 18 20 2 SA
1250 Conbelts S.A. Bytom 10-30 10-30 5 7 2 AR
1251 EBM PAPST POLSKA Sp. z o.o. Warszawa 10-30 10-30 5 7 2 BE
1252 POLDENT Sp. z o.o. Warszawa 4-10 4-10 32 34 2 AM
1253 Nordic Estate Ltd. Sp. z o.o. Poznań 10-30 10-30 6 8 2 CN
1254 BEL – POL Sp. z o.o. Świdnica 4-10 10-30 12 14 2 AT
1255 Pratt & Whitney Rzeszów S.A. Rzeszów >100 >100 25 27 2 AU
1256 UNILIGHT POLSKA Sp. z o.o. Siechnice 10-30 10-30 19 21 2 AT
1257 Filtrapol Sp. z o.o. Łódź 10-30 10-30 23 25 2 AU
1258 BENE TRUCKS Sp. z o.o. Olsztyn 30-50 10-30 33 35 2 AF
1259 MARKOS Sp. z o.o. Głobino 50-75 75-100 8 10 2 AT
1260 HANKE TISSUE Sp. z o.o. Kostrzyn nad Odrą 50-75 50-75 29 31 2 AM
1261 LEAR CORPORATION POLAND II Sp. z o.o. Tychy >100 >100 27 29 2 BE
1262 Spółdzielnia Obrotu Towarowego Przemysłu Mleczarskiego Białystok >100 >100 14 16 2 BE
1263 Łabińscy S.J. Przemęt 10-30 10-30 4 6 2 BE
1264 LHOIST BUKOWA Sp. z o.o. Bukowa 10-30 10-30 10 12 2 AT
1265 IMI INTERNATIONAL Sp. z o.o. Olkusz 30-50 30-50 16 18 2 AZ
1266 CHEMES M. Szperliński Sp. z o.o. Sady 10-30 10-30 16 18 2 AT
1267 Foodcare Sp. z o.o. Zabierzów 75-100 50-75 54 56 2 AL
1268 P.P.H.U. Efekt sp. j. Janusz Frąckowiak i Spółka Podzborów 10-30 10-30 7 9 2 FI
1269 Eliasz Pinter MASCHINENBAU Poland Sp. z o.o. Chełmoniec 4-10 4-10 3 5 2 FI
1270 JAMAR S.J Zakład Produkcji Spożywczej Lipie 10-30 10-30 19 21 2 DZ
1271 Stone Master S.A. Łódź 10-30 10-30 6 8 2 BY
1272 PORTA KMI POLAND Sp. z o.o. S.K. Bolszewo 30-50 30-50 23 25 2 AU
1273 CBM Polska Sp. z o.o. Jacków >100 >100 11 13 2 BR
1274 WILD POLSKA Sp. z o.o. Iława 50-75 50-75 34 36 2 DZ
1275 ROCKWOOL POLSKA Sp. z o.o. Cigacice >100 >100 62 64 2 SA
1276 KF Furniture Sp. z o.o. S.K. Duszniki 4-10 4-10 5 7 2 AT
1277 X-Kom Sp. z o.o. Częstochowa 10-30 10-30 13 15 2 BE
1278 BRIDGESTONE Poznań Sp. z o.o. Poznań 50-75 50-75 19 21 2 AT
1279 Hellenic Oil Sp. z o.o. Katowice 30-50 30-50 3 5 2 BG
1280 HERCO Sp. z o.o. Cielądz 30-50 30-50 25 27 2 AT
1281 Volkswagen Poznań Sp. z o.o. Poznań >100 >100 66 68 2 AL
1282 TI POLAND Sp. z o.o. Bielsko-Biała >100 >100 31 33 2 AU
1283 POL – ELEKTRA Sp. z o.o. Łochowice >100 >100 5 7 2 BR
1284 Blek – Meble Sp. z o.o. Mielec 75-100 >100 17 19 2 BA
1285 Kacper Sp. z o.o. sp.k. Myszków 10-30 10-30 12 14 2 AU
1286 OPTIBELT POLSKA Sp. z o.o. Dąbrowa Górnicza 10-30 4-10 8 10 2 BY
1287 COOPEXIM Sp. z o.o. Warszawa 4-10 4-10 14 16 2 AT
1288 Ekolog Sp. z o.o. Piła 10-30 10-30 2 4 2 KZ
1289 WOJAS S.A. Nowy Targ 10-30 10-30 16 18 2 BY
1290 Fermintrade Sp. z o.o. Spółka Komandytowa Konin 30-50 10-30 25 27 2 AT
1291 Przedsiębiorstwo Ranal Sp. z o.o. Rudniki 10-30 10-30 16 18 2 AM
1292 Hydro-Naval Sp. z o.o. Słupsk 30-50 30-50 9 11 2 BR
1293 Zakłady Mechaniczne Kazimieruk Sp. z o.o. sp.k. Tarnowo Podgórne 4-10 4-10 7 9 2 AT
1294 Tekspol Sp. z o.o. Czeladź 10-30 10-30 12 14 2 FR
1295 ORAS Olesno Sp. z o.o. Olesno >100 75-100 3 5 2 CN
1296 FLORIMEX A. Więckowski, W. Okrzeja, A. Adamowicz S.J. Zaborów 4-10 4-10 17 19 2 AT
1297 Fabryka Elementów Złącznych S.A. Siemianowice Śląskie 4-10 4-10 12 14 2 BE
1298 VICTAULIC POLSKA Sp. z o.o. Drezdenko >100 >100 22 24 2 AU
1299 ARF Sp. z o.o. Barcinek 30-50 30-50 9 11 2 AT
1300 Poldan L. Monicelli, R. Smania sp. j. Lublin 10-30 30-50 2 4 2 IE
1301 Beneparts Polska Sp. z o.o. Olsztyn 4-10 4-10 9 11 2 AU
1302 ROSA EUROPE Sp. z o.o. Wrocław 10-30 10-30 5 7 2 FR
1303 Sanex Sp. z o.o. w Łowcach Łowce 4-10 4-10 7 9 2 AT
1304 TERMO PROFIL Sp. z o.o. Wodzisław Śląski 10-30 30-50 8 10 2 AT
1305 Edelmann Poland Sp. z o.o. Pruszków 10-30 10-30 10 12 2 EG
1306 Turka Sp. z o.o. Tarczyn 10-30 10-30 13 15 2 AT
1307 Ryszard Tymofiejewicz Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Wital Gołdap 4-10 10-30 7 9 2 BY
1308 GPCO Sp. z o.o. Dąbrowa Górnicza 10-30 4-10 5 7 2 AZ
1309 BAUMIT Sp. z o.o. Wrocław 10-30 10-30 5 7 2 AT
1310 FEBUS-AUTO Sp. z o.o. Łódź 10-30 10-30 5 7 2 BG
1311 Profil Krystyna i Paweł Kosowicz sp. j. Słupsk 10-30 10-30 16 18 2 BE
1312 Huta Szkła Gospodarczego Tadeusz Wrześniak Sp. z o.o. Ładna >100 >100 57 59 2 SA
1313 Supravis Group S.A. Bydgoszcz 50-75 50-75 43 45 2 DZ
1314 Alamo Water Poland sp. z o.o. Zielonki 4-10 10-30 22 24 2 AT
1315 PPHU Amex-Bączek K.Bączek S.J. Susz 10-30 10-30 13 15 2 AT
1316 AMPOL-MEROL Sp. z o.o. Wąbrzeźno 4-10 4-10 4 6 2 LT
1317 Huta Łabędy S.A. Gliwice 30-50 30-50 14 16 2 AT
1318 Strauss Cafe Poland Sp. z o.o. Swadzim 30-50 30-50 8 10 2 DK
1319 Geyer & Hosaja Sp. z o.o. Zakłady Gumowe Radomyśl Wielki 50-75 50-75 28 30 2 BE
1320 Atlas Sp. z o.o. Łódź 50-75 50-75 24 26 2 AU
1321 Teamtechnik Production Technology Sp. z o.o. Skawina 10-30 10-30 2 4 2 DE
1322 KB FOLIE POLSKA Sp. z o.o. Warszawa 10-30 10-30 6 8 2 BG
1323 LAMBERTZ Polonia Sp. z o.o. Ruda Śląska >100 >100 24 26 2 AZ
1324 Riela Polska Sp. z o.o. Kartoszyno 30-50 30-50 6 8 2 BY
1325 App Sp. z o.o. Września 30-50 10-30 23 25 2 AT
1326 Pharma House Poland Sp. z o.o. Piaseczno 4-10 4-10 5 7 2 AZ
1327 MAG – FERUM S.J. Nowy Sącz 50-75 30-50 4 6 2 AT
1328 Zakład Produkcji Automatyki Sieciowej S.A. Wolibórz 30-50 30-50 43 45 2 SA
1329 Habia Cable Sp. z o.o. Lubieszyn 10-30 10-30 12 14 2 BE
1330 V&B Flamy Block Sp. z o.o. Gogolin 4-10 4-10 7 9 2 BE
1331 Continental Opony Polska Sp. z o.o. Warszawa >100 50-75 7 9 2 BY
1332 Przedsiębiorstwo Remontowo-Handlowe Bobrek sp.j. J.Małek, B.Macianty Dąbrowa Górnicza 10-30 4-10 8 10 2 BA
1333 ASCO CO Ltd Sp. z o.o. Toruń 4-10 4-10 5 7 2 BE
1334 ACUS S.J. Warszawa 75-100 50-75 1 3 2 LT
1335 Gruplast Gruba S.J. Kołbiel >100 >100 16 18 2 BY
1336 Ameet Sp. z o.o. Łódź 10-30 10-30 20 22 2 AU
1337 MARMORIN Sp. z o.o. Starkowo 30-50 30-50 38 40 2 SA
1338 Edica Sp. z o.o. Poznań 10-30 4-10 13 15 2 AU
1339 Tyco Electronics Polska Sp. z o.o. Warszawa 10-30 10-30 17 19 2 BE
1340 Retro Tomasz Majewski i Wspólnicy S.J. Kobyłka 10-30 10-30 2 4 2 BE
1341 EMSUR POLSKA Sp. z o.o. Józefów 75-100 75-100 21 23 2 SA
1342 Piórex S.A. Swarzędz 10-30 10-30 7 9 2 AT
1343 Hi Tec Nutrition Sp. z o.o. Wrocław 30-50 30-50 23 25 2 AT
1344 Fabryka Taśm Transporterowych WOLBROM S.A. Wolbrom >100 75-100 26 28 2 BE
1345 Merx Polska Sp. z o.o. Wągrowiec 10-30 10-30 9 11 2 BE
1346 Muller Technik Koszalin Sp. z o.o. Koszalin 30-50 30-50 7 9 2 CN
1347 A.S. Inter Silesia Sp. z o.o. Katowice 4-10 10-30 4 6 2 AT
1348 Inter Auto Sp. z o.o. Spółka Komandytowa Kraków 10-30 4-10 4 6 2 BE
1349 DTW Sp. z o.o. Zabierzów >100 >100 3 5 2 FR
1350 Cellco Communications Sp. z o.o. Kobylanka 4-10 4-10 33 35 2 AM
1351 IBP Instalfittings Sp. z o.o. Poznań 10-30 10-30 4 6 2 AU
1352 ATS S.A. Toruń 10-30 10-30 6 8 2 AT
1353 UNIA Sp. z o.o. Grudziądz 50-75 30-50 27 29 2 AU
1354 Przetwórstwo Rybne Łosoś Sp. z o.o. Włynkówko 50-75 30-50 16 18 2 AU
1355 Rosco Steel Sp. z o.o. Rzeszów 10-30 4-10 8 10 2 AT
1356 Jeremias Sp. z o.o. Gniezno >100 >100 22 24 2 AT
1357 Przedsiębiorstwo Art – Płakowice Sp. z o.o. Lwówek Śląski 50-75 50-75 4 6 2 AT
1358 SP Moulding Poland Sp. z o.o. Zduńska Wola 30-50 30-50 13 15 2 BG
1359 Cermar Industry Sp. z o.o. Szczecin 10-30 10-30 1 3 2 GA
1360 Dantom Sp. z o.o. Poznań 4-10 4-10 26 28 2 AT
1361 Rypińskie Zakłady Metalowe Sp. z o.o. Rypin 4-10 4-10 6 8 2 BE
1362 Meyn Polska Sp. z o.o. Lębork 50-75 50-75 2 4 2 NL
1363 PPH WILK Sp. z o.o. Chełm 10-30 10-30 9 11 2 EE
1364 Agrokam Sp. z o.o. Warszawa 4-10 10-30 3 5 2 LT
1365 FHU Paskar Sp. z o.o. Dąbrowa Tarnowska 4-10 4-10 4 6 2 EE
1366 INTER-TRADE JMMG Sp. z o.o. Konstancin-Jeziorna 30-50 10-30 10 12 2 BY
1367 Scandinavian Transformer Sp. z o.o. Skierniewice 10-30 10-30 17 19 2 AT
1368 Colgate – Palmolive (Poland) Sp. z o.o. Warszawa 50-75 50-75 4 6 2 EE
1369 CMT CHOJNICE Sp. z o.o. Chojnice 10-30 10-30 4 6 2 DK
1370 DELPHIA YACHTS KOT S. J. Warszawa 10-30 10-30 12 14 2 CY
1371 KALNAS Sp. z o.o. Centrala Nasienna Kalisz 4-10 4-10 9 11 2 BE
1372 POMERANIA FRUCHT Sp. z o.o. Dziwogóra 50-75 50-75 12 14 2 AU
1373 KOMA STAHLBAU Sp. z o.o. Tarnobrzeg 4-10 4-10 6 8 2 AT
1374 Reederei Strahlmann Branch Office Szczecin Sp. z o.o. Szczecin >100 >100 5 7 2 AG
1375 Sia Abrasives Polska Sp. z o.o. Łozienica 10-30 10-30 11 13 2 DK
1376 Base Group Sp. z o.o. Koszwały 10-30 10-30 3 5 2 FI
1377 Al – Tech Sp. z o.o. Mników 4-10 10-30 8 10 2 AT
1378 K.C.B. INTERLIGHT Sp. z o.o. Gniewkowo >100 >100 15 17 2 AT
1379 TERIEL Sp. z o.o. Gostyń 10-30 10-30 18 20 2 AU
1380 Sail-Service Sp. z o.o. Gdańsk 4-10 4-10 17 19 2 BG
1381 PCC Consumer Products Czechowice S.A. Czechowice-Dziedzice 10-30 10-30 23 25 2 AT
1382 IZOLEX Sp. z o.o. Skarszewy 4-10 4-10 9 11 2 BY
1383 EKOLAND Sp. z o.o. Tychy 4-10 10-30 15 17 2 AT
1384 OIKO Fabryka Mebli Marian Gierszyński Nowe Miasto Lubawskie 10-30 10-30 13 15 2 AT
1385 Pojazdy Szynowe PESA BYDGOSZCZ S.A. Bydgoszcz >100 >100 10 12 2 BY
1386 BH Jota Sp. z o.o. Janikowo 30-50 50-75 17 19 2 AT
1387 Uponor Infra Sp. z o.o. Warszawa 10-30 10-30 24 26 2 AT
1388 Corinna Sp. z o.o. Elbląg 10-30 10-30 3 5 2 AT
1389 Pcpapier Sp. z o.o. sp.k. Białystok 4-10 10-30 5 7 2 AT
1390 Hmy Polska Sp. z o.o. Warszawa 4-10 4-10 25 27 2 SA
1391 WULKAN S.A. Odlewnia Żeliwa Częstochowa 10-30 10-30 5 7 2 FI
1392 Alveus Sp. z o.o. Lesznowola 4-10 4-10 10 12 2 EE
1393 INTAP Tobik S.J. Bukowiec 10-30 10-30 29 31 2 AU
1394 Dr Hohn Sp. z o.o. Ostróda 10-30 10-30 10 12 2 AT
1395 Natura Select Sp. z o.o. Włocławek 10-30 10-30 2 4 2 FR
1396 Nuco E. i G. Kosyl sp. j. Wołomin 50-75 50-75 14 16 2 AT
1397 Okręgowa Spółdzielnia Mleczarska Giżycko >100 >100 12 14 2 BA
1398 Polmlek Raciąż Sp. z o.o. Raciąż 10-30 50-75 11 13 2 BG
1399 Secespol Sp. z o.o. Nowy Dwór Gdański 10-30 10-30 24 26 2 AM
1400 Mleczarnia Gościno Sp. z o.o. Warszawa 50-75 50-75 17 19 2 BY
1401 Okręgowa Spółdzielnia Mleczarska w kole Koło >100 >100 10 12 2 BF
1402 STALER TOWARZYSTWO GOSPODARCZE Brodnica 10-30 30-50 7 9 2 DK
1403 Top-Line Pl Sp. z o.o. Sopel 4-10 4-10 7 9 2 SA
1404 Elkom Trade S.A Warszawa 10-30 10-30 26 28 2 AO
1405 FILTER SERVICE Sp. z o.o. Zgierz 10-30 4-10 14 16 2 AT
1406 Plants Service Sp. z o.o. Nowe Miasto nad Pilicą 4-10 4-10 10 12 2 BE
1407 Zakład Mleczarski Sp. z o.o. w Zalesiu Sępólno Krajeńskie 4-10 4-10 2 4 2 EE
1408 Champion Color Plus P. Lelito Sp.J. Połchowo 4-10 4-10 9 11 2 AT
1409 GM Plast Sp. z o.o. Police 10-30 4-10 3 5 2 AT
1410 Teleste Video Networks Sp. z o.o. Kraków 10-30 4-10 10 12 2 AU
1411 Ekochron Sp. z o.o., Sp.K. Ogrodzona 4-10 4-10 4 6 2 AT
1412 First Recycling Sp. z o.o. Warszawa 30-50 30-50 4 6 2 AT
1413 VTM HOLDING Sp. z o.o. Pszczyna 4-10 4-10 19 21 2 AT
1414 RAFAKO S.A. Racibórz >100 >100 18 20 2 AT
1415 ISOROC POLSKA S.A. Nidzica 10-30 10-30 16 18 2 AT
1416 Chassis Brakes International Poland Sp. z o.o. Wrocław >100 >100 15 17 2 AT
1417 NKT CABLES Warszowice Sp. z o.o. Warszowice >100 >100 12 14 2 AT
1418 Smyk S.A. Warszawa 50-75 50-75 8 10 2 AM
1419 Auto Partner Sp. z o.o. Kalisz 4-10 10-30 1 3 2 CY
1420 Fabryka Automatyki FACH S.A. Cieszyn 10-30 10-30 14 16 2 AT
1421 Rolimpex S.A. Iława 4-10 10-30 10 12 2 AT
1422 Magnolia Sp. z o.o. Lubsko 10-30 10-30 14 16 2 BE
1423 Eko Trend Sp. z o.o. Zamość 4-10 10-30 3 5 2 AT
1424 POJ-KON S.J. Małachowo 4-10 4-10 10 12 2 AT
1425 BNA Nutrition Animale Sp. z o.o. Pruszcz Gdański 4-10 4-10 1 3 2 DE
1426 Tariff Sp. z o.o. Warszawa 4-10 10-30 2 4 2 EE
1427 ArcelorMittal Refractories Sp. z o.o. Kraków >100 >100 20 22 2 AT
1428 Fento Sp. z o.o. Warszawa >100 75-100 8 10 2 AT
1429 Przedsiębiorstwo Usługowo-Eksportowe Zentex Sp. z o.o. Kalisz 10-30 10-30 13 15 2 AT
1430 Sweet Sit Sp. z o.o. Warszawa 4-10 4-10 1 2 1 DE
1431 Dr. Schumacher Sp. z o.o. Lubań >100 >100 2 3 1 NL
1432 SANPLAST S.A. Strzelno 30-50 30-50 20 21 1 BY
1433 Bropol – Htp Sp. z o.o. Katowice 4-10 10-30 2 3 1 MY
1434 Polski Koncern Mięsny Dziczyzna Sp. z o.o. Grąbkowo 10-30 10-30 1 2 1 DE
1435 Vip Group Sp. z o.o. Warszawa 10-30 4-10 1 2 1 BY
1436 Staamp Poland Sp. z o.o. Błonie 4-10 4-10 14 15 1 BR
1437 Provost Polska Sp. z o.o. Warszawa 10-30 10-30 4 5 1 BE
1438 Nasz Drób Sp. z o.o. Ujrzanów 10-30 10-30 2 3 1 LV
1439 Metalexport – S Sp. z o.o. Warszawa 4-10 50-75 1 2 1 IN
1440 Energomontaż-Północ Gdynia S. A. Gdynia >100 >100 5 6 1 CN
1441 SUEMPOL Sp. z o.o. Bielsk Podlaski >100 >100 8 9 1 DK
1442 ROVESE S. A. Kielce >100 >100 49 50 1 AL
1443 Toyota Motor Industries Poland Sp. z o.o. Łęg >100 >100 6 7 1 BE
1444 Bestkebab Sp. z o.o. Lisowice 10-30 30-50 13 14 1 AT
1445 DELICPOL Sp. z o.o. Kamyk 30-50 30-50 23 24 1 BE
1446 ICOPAL S.A. Zduńska Wola 10-30 10-30 26 27 1 AM
1447 MAWI M. Piszczek i W. Dziedzic S.J. Rzezawa 4-10 4-10 18 19 1 BY
1448 ALLMIZ Sp. z o.o. Dęblin 10-30 10-30 2 3 1 AU
1449 Super Smak Sp. z o.o. Jeziorany 10-30 30-50 2 3 1 LT
1450 Palettenwerk Kozik S.J. Jordanów 10-30 50-75 12 13 1 AT
1451 Army Trade Sp. z o.o. Witaszyczki 10-30 10-30 1 2 1 LT
1452 Variosteel Sp. z o.o. Lębork 10-30 10-30 1 2 1 NL
1453 Coty Polska Sp. z o.o. Warszawa >100 >100 9 10 1 FR
1454 Przedsiębiorstwo Wielobranżowe LEAR Lech i Artur Kostrzewski S.J. Świdwin 4-10 4-10 6 7 1 DK
1455 Artus II Sp. z o.o. Maciejowice 4-10 10-30 8 9 1 AT
1456 Royal Greenland Seafood Sp. z o.o. Koszalin >100 >100 8 9 1 DK
1457 Galwanotechnika Mrągowo Sp. z o.o. Mrągowo 10-30 30-50 1 2 1 ES
1458 Kronoplus Sp. z o.o. Mielec 50-75 75-100 35 36 1 AM
1459 Jenox Akumulatory Sp. z o.o. Chodzież 30-50 30-50 19 20 1 AU
1460 MB Pharma Sp. z o.o. Spółka Komandytowa Leszno 30-50 30-50 10 11 1 AT
1461 Steico Cee Sp. z o.o. Czarnków 10-30 30-50 19 20 1 AT
1462 DBS Polska Sp. z o.o. Gdynia 4-10 4-10 1 2 1 CN
1463 Plastic Omnium Auto Inergy Poland Sp. z o.o. Lublin >100 >100 17 18 1 AR
1464 Grupa Producentów Owoców i Warzyw Botoma Sp. z o.o. Mroczki Małe 4-10 10-30 7 8 1 BY
1465 QFG Sp. z o.o. Radom 10-30 30-50 7 8 1 ES
1466 BASF Polska Sp. z o.o. Warszawa 4-10 10-30 9 10 1 AT
1467 Hurtownia Farmaceutyczna Mgr Farm. J. Bieńkowski S.J. Częstochowa 4-10 10-30 9 10 1 BG
1468 POLIFOLIA Sp. z o.o. Poniatowa 10-30 10-30 13 14 1 BY
1469 WERK-LAND Sp. z o.o. Myszków 4-10 4-10 17 18 1 BE
1470 Selmet B. J. Rudniccy S.J. Elbląg 10-30 10-30 2 3 1 BD
1471 JAGRAM – PRO S.A. Susz 4-10 4-10 13 14 1 AT
1472 Dunster Polska Sp. z o.o. Karlino 4-10 10-30 4 5 1 EE
1473 DIF Sp. z o.o. Poznań 10-30 10-30 15 16 1 BR
1474 LAGARDERE TRAVEL RETAIL Sp. z o.o. Warszawa 10-30 10-30 2 3 1 ES
1475 AN Farb Zdzisław Nuszkiewicz, Maciej Nuszkiewicz S.J. Łódź 10-30 10-30 3 4 1 BY
1476 Nifco Poland Sp. z o.o. Świdnica 30-50 30-50 25 26 1 AR
1477 ANSER Sp. z o.o. Zakłady Chemiczne Warszawa 4-10 4-10 11 12 1 BE
1478 Sport Grupa sp. z o.o. Warszawa 10-30 10-30 25 26 1 BE
1479 BIMIZ FOOD Sp. z o.o. Radzyń Podlaski 4-10 4-10 5 6 1 BE
1480 KONECKIE ZAKŁADY ODLEWNICZE S.A. Końskie 10-30 10-30 10 11 1 AT
1481 HMT Heldener Metalltechnik Polska Sp. z o.o. & Co. S.K. Komorniki 10-30 30-50 6 7 1 BE
1482 Log-Tech Konstrukcje Sp. z o.o. S.K. Syców 4-10 4-10 2 3 1 AT
1483 T.K.J. Matuszewski S.J. Grudziądz 4-10 4-10 13 14 1 BY
1484 DLM Sp. z o.o. Suchy Dwór 4-10 4-10 6 7 1 DK
1485 Sinkos Sp. z o.o. Police 10-30 10-30 2 3 1 DK
1486 Yacht Service Sp. z o.o. Szczecin 4-10 4-10 4 5 1 DK
1487 Bero Sp. z o.o. Nowy Tomyśl 30-50 50-75 25 26 1 AU
1488 Invest – Tech Sp. z o.o. Toruń 4-10 4-10 11 12 1 AT
1489 Faurecia Wałbrzych S.A. Wałbrzych >100 >100 26 27 1 BE
1490 MW LUBLIN Sp. z o.o. Lublin 75-100 >100 13 14 1 AT
1491 GAŁA MEBLE Sp. z o.o. Twardogóra 10-30 10-30 16 17 1 AT
1492 Electropoli Poland Sp. z o.o. Bielsko-Biała 75-100 >100 8 9 1 FR
1493 Filati Mirosław Kubiak Sp.j. Opiesin 10-30 10-30 21 22 1 AU
1494 Koliber Cz.Cholewiński, S.Ciszek sp.j. Zgierz 4-10 4-10 7 8 1 BG
1495 Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe Mark`s Sp. z o.o. Prusak 50-75 50-75 20 21 1 AT
1496 DREWNOPAK Sp. z o.o. PPH Wińsko 4-10 4-10 2 3 1 NL
1497 Darmilk Sp. z o.o. S.K. Piaseczno 10-30 10-30 8 9 1 BG
1498 TOYO SEAL POLAND Sp. z o.o. Tychy 10-30 10-30 8 9 1 ID
1499 Mondi Dorohusk Sp. z o.o. Brzeźno 10-30 10-30 2 3 1 BY
1500 Allflex Polska Sp. z o.o. Psary Małe 10-30 10-30 17 18 1 BE
1501 Arcelormittal Tubular Products Kraków Sp. z o.o. Kraków 10-30 30-50 14 15 1 AT
1502 WRB Invest Polska Sp. z o.o. Bydgoszcz 4-10 4-10 8 9 1 AT
1503 BRAZCO MANUFACTURING Sp. z o.o. Gliwice 4-10 4-10 10 11 1 CN
1504 Galait Polska Sp. z o.o. Macierzysz 4-10 10-30 5 6 1 FI
1505 SRW Sp. z o.o. S.K. Promna-Kolonia 30-50 50-75 9 10 1 BG
1506 Alpha Dam Sp. z o.o. Dębowa Łąka 4-10 10-30 9 10 1 BE
1507 ILAPAK Sp. z o.o. Kraków 4-10 10-30 12 13 1 EE
1508 STALFA Sp. z o.o. Sokołów Podlaski 10-30 30-50 6 7 1 AT
1509 FIRMA HANDLOWO – PRODUKCYJNA JANAS SPÓŁKA JAWNA Kraków 4-10 10-30 3 4 1 AT
1510 Wentworth Tech Sp. z o.o. Poniatowa 10-30 30-50 21 22 1 AT
1511 Terma Sp. z o.o. Czaple 10-30 10-30 34 35 1 AM
1512 BIOTON S.A. Warszawa 50-75 30-50 18 19 1 BY
1513 Przedsiębiorstwo z Udziałem Kapitału Zagranicznego POL- STRAUTMANN Sp. z o.o. Lwówek 50-75 50-75 1 2 1 DE
1514 Euro-Box Sp. z o.o. Ługów 10-30 10-30 14 15 1 AT
1515 AMŁ – Dzianiny Joanna Szrajber, Marian Łoś S.J. Łódź 4-10 4-10 15 16 1 AT
1516 Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe Orłowski sp.j. Orłowski i Wspólnicy Nowe Skalmierzyce 4-10 10-30 7 8 1 BE
1517 Fabryka Mebli Gala Collezione Sp. z o.o. Lisi Ogon 10-30 30-50 22 23 1 AT
1518 INDYKPOL S.A. Olsztyn >100 >100 24 25 1 AT
1519 Iglo – Gryf Sp. z o.o. Miechów 4-10 4-10 1 2 1 CZ
1520 Renmar Sp. z o.o. Pszczyna 10-30 10-30 4 5 1 DE
1521 Xpo Transport Solutions Poland Sp. z o.o. Płoty 4-10 10-30 1 2 1 FR
1522 Bodex Group Sp. z o.o. Łapy 50-75 30-50 2 3 1 BY
1523 Fertistav Pl Sp. z o.o. Szczecin 4-10 10-30 3 4 1 LT
1524 URSA Polska Sp. z o.o. Dąbrowa Górnicza 10-30 10-30 12 13 1 EE
1525 Izoblok S.A. Chorzów 50-75 50-75 19 20 1 AR
1526 BLACK-FISH S.J. M. Prusinowski i Wspólnicy Olsztyn 4-10 4-10 10 11 1 DK
1527 Globalcommer Sp. z o.o. Księżyno 4-10 10-30 3 4 1 IE
1528 Ogrodnicza Logistyka Sp. z o.o. Grójec 4-10 4-10 4 5 1 BY
1529 POL – SOFT Sp. z o.o. Złotów 10-30 10-30 17 18 1 BE
1530 Przesiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe DIMEX Sp. z o.o. Katowice 10-30 10-30 8 9 1 AT
1531 Blastrac Poland Sp. z o.o. Jarocin 4-10 10-30 8 9 1 BG
1532 Krynica Vitamin S.A. Warszawa 50-75 50-75 28 29 1 AU
1533 EBA Sp. z o.o. Krosno 10-30 10-30 10 11 1 AT
1534 ORION Znakowanie Towarów Sp. z o.o. Iwiny 4-10 4-10 8 9 1 AT
1535 Norwood Sp. z o.o. Łęgowo 30-50 50-75 6 7 1 JP
1536 Samwha Poland Sp. z o.o. Biskupice Podgórne 10-30 4-10 6 7 1 ES
1537 Cynkomet Sp. z o.o. Czarna Białostocka 4-10 4-10 9 10 1 AT
1538 NICROMET Sp. z o.o. Spółka Komandytowa Bestwinka >100 >100 9 10 1 AT
1539 Osika Meble Sp. J. Rzepiennik Biskupi 4-10 4-10 3 4 1 DE
1540 MWH Meble Sp. z o.o. & Co. Spółka Komandytowa Brody 10-30 10-30 3 4 1 DK
1541 Adama Polska Sp. z o.o. Warszawa 4-10 10-30 7 8 1 ES
1542 FUNGIS Sp. z o.o. Maków 4-10 4-10 1 2 1 BY
1543 ALLER AQUA Polska Sp. z o.o. Nożynko 50-75 50-75 22 23 1 AM
1544 LASKOPOL Halina Dudek, Roman Dudek S.J. Limanowa 10-30 10-30 3 4 1 IE
1545 FZL Sp. z o.o. Kruszynek 10-30 10-30 11 12 1 BE
1546 GTC S.G. Chwiłowicz S.J. Pyzdry 10-30 10-30 35 36 1 AU
1547 Radmot Sp. z o.o. S.K. Wola Gutowska 4-10 4-10 9 10 1 AT
1548 International Plastik Polska Sp. z o.o. Dębe Wielkie 10-30 10-30 6 7 1 BG
1549 ACO Elementy Budowlane Sp. z o.o. Legionowo 10-30 10-30 23 24 1 AT
1550 Spółdzielnia Pokój Bielsko-Biała 10-30 4-10 4 5 1 AF
1551 BETASOAP Sp. z o.o. Warszawa 30-50 30-50 14 15 1 BY
1552 Walcownia Metali DZIEDZICE S.A. Czechowice-Dziedzice >100 >100 26 27 1 AT
1553 ZND CE Sp. z o.o. Opole 4-10 4-10 15 16 1 BY
1554 Mayr Polska Sp. z o.o. Ostrzeszów 30-50 50-75 3 4 1 EE
1555 Grupa Producentów Owoców I Warzyw Gospodarstwo Ogrodnicze T. Mularski Sp. z o.o. Różanki 4-10 4-10 5 6 1 BG
1556 SMB Materiały Wykończeniowe J.Wedler, M.Zawadzki S.J. Zielona Góra 4-10 4-10 1 2 1 DE
1557 Zakład Budowy Maszyn Zremb – Chojnice S.A. Chojnice 30-50 30-50 7 8 1 BR
1558 Zakłady Azotowe Chorzów S.A. Chorzów 4-10 4-10 18 19 1 BE
1559 Sambud – 2 K. Stępak i Wspólnicy sp. j. Kraków 4-10 10-30 4 5 1 EE
1560 Zakłady Wrobów Metalowych EMIZET Sp. z o.o. Szydłów 10-30 10-30 2 3 1 ES
1561 Thermaflex Izolacji Sp. z o.o. Żarów 10-30 10-30 22 23 1 AT
1562 Toptel Anna I Wiktor Wołkowicz S.J. Kraków 4-10 4-10 21 22 1 AT
1563 ONIX Sp. z o.o. Zakrzewo 10-30 10-30 2 3 1 GR
1564 Bałtykgaz Sp. z o.o. Rumia 10-30 4-10 1 2 1 AT
1565 Polstal S.J. M. Słabosz, A. Krawiec Sosnowiec 10-30 4-10 17 18 1 BY
1566 Goglio East Europe Sp. z o.o. Kraków 4-10 4-10 17 18 1 AL
1567 Kotar Spółka Jawna B.&S. Jaworscy Wołów 10-30 10-30 14 15 1 AT
1568 Garbarnia MASTER Sp. z o.o. Włocławek 4-10 4-10 10 11 1 AT
1569 POLKO TECH Sp. z o.o. Baciki Średnie 4-10 4-10 3 4 1 NL
1570 Laboratorium Kosmetyczne Canexpol Sp. z o.o. Stojadła 4-10 4-10 13 14 1 AM
1571 Stovit Group Sp. z o.o. Bydgoszcz 4-10 10-30 13 14 1 AU
1572 East West Spinning Sp. z o.o. Łódź >100 >100 10 11 1 AT
1573 INLINE Poland Sp. z o.o. Murowana Goślina 30-50 30-50 27 28 1 AT
1574 Rutgers POLAND Sp. z o.o. Kędzierzyn-Koźle 10-30 30-50 7 8 1 DE
1575 Lege Opakowania Sp. z o.o. Koźmin Wielkopolski 4-10 4-10 6 7 1 BE
1576 AGRO – TOP Sp. z o.o. PPh Wiśniew 30-50 10-30 10 11 1 BG
1577 KIM Sp. z o.o. Świebodzin 10-30 10-30 2 3 1 QV
1578 PRYMAT Sp. z o.o. Jastrzębie-Zdrój 30-50 30-50 28 29 1 AU
1579 Home Concept Sp. z o.o. Elbląg 75-100 75-100 13 14 1 AU
1580 Schiessl Polska Sp. z o.o. Piaseczno 4-10 4-10 11 12 1 BE
1581 HYDROSTAL Sp. z o.o. Dankowice 4-10 4-10 9 10 1 BE
1582 KONTUR Sp. z o.o. Konstantynów 10-30 10-30 6 7 1 BY
1583 Kronospan Mielec Sp. z o.o. Mielec >100 >100 23 24 1 AT
1584 Monrex Sp. z o.o. Sulejówek 4-10 4-10 1 2 1 CZ
1585 Aludesign Sp. z o.o. Swarzędz 30-50 30-50 8 9 1 AT
1586 Skalik S.J. Kazimierz Skalik i Zofia Skalik Świętajno 4-10 4-10 6 7 1 DK
1587 Witnica – Metal Sp. z o.o. Witnica 10-30 10-30 3 4 1 DK
1588 PEPCO POLAND Sp. z o.o. Poznań 10-30 50-75 2 3 1 CN
1589 C.M.C. Sp. z o.o. Inwałd 75-100 >100 14 15 1 AT
1590 ASK POLAND Sp. z o.o. Bielsko-Biała 50-75 50-75 9 10 1 CN
1591 Sas Sp. z o.o. Stęszew 4-10 4-10 12 13 1 AT
1592 Pol – Plan S.J. Zakład Produkcji Plandek Zamysłowo 4-10 4-10 19 20 1 AT
1593 SIEGENIA – AUBI Sp. z o.o. Kluczbork >100 >100 13 14 1 BY
1594 Hormann Legnica Sp. z o.o. Gromadka 75-100 75-100 23 24 1 AT
1595 Gonvarri Polska Sp. z o.o. Września 4-10 10-30 7 8 1 CN
1596 Ferrpol Bracia Matuszewscy Sp. z o.o. Sierakowo 10-30 30-50 9 10 1 DK
1597 CB S.A. Chrząstowice 10-30 10-30 35 36 1 AT
1598 Mondi Szczecin Sp. z o.o. Kliniska Wielkie 50-75 50-75 6 7 1 CN
1599 Polfer Podzespoły Indukcyjne S.A. Łosice 10-30 30-50 11 12 1 AR
1600 Volmary Sp. z o.o. Kampinos 4-10 4-10 5 6 1 BY
1601 Wytwórnia Okuć Meblowych Janusz Wiesiołek Brodnica 10-30 10-30 12 13 1 BG
1602 Voit Polska Sp. z o.o. Nowa Sól 10-30 30-50 4 5 1 BE
1603 Emaks Sp. z o.o. S.K. Zielona Góra 10-30 10-30 9 10 1 EE
1604 Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe Malec Jolanta Malec, Marianna Malec, Henryk Malec S.J. Poniatowa 4-10 4-10 5 6 1 AT
1605 GOLD DROP Sp. z o.o. Limanowa 10-30 10-30 25 26 1 AM
1606 Grupa Azoty S.A. Tarnów >100 >100 41 42 1 AT
1607 Vandemoortele Polska Sp. z o.o. Łódź 10-30 10-30 7 8 1 BE
1608 FAST S.A. Gdynia 4-10 4-10 6 7 1 AT
1609 ZAWITEX Sp. z o.o. Zawidów 10-30 10-30 15 16 1 BE
1610 Promostal Sp. z o.o. Spółka Komandytowa Czarna Białostocka 10-30 10-30 4 5 1 DK
1611 VERMEIREN POLSKA Sp. z o.o. Trzebnica 50-75 75-100 14 15 1 AT
1612 ZIT Sp. z o.o. S.K. Sianów 4-10 10-30 3 4 1 DK
1613 ALDO Sp. z o.o. Puńców 4-10 10-30 10 11 1 AT
1614 GABI – JERCZYŃSCY S.J. PPUH Łęka Opatowska 10-30 10-30 18 19 1 AT
1615 SŁODOWNIA SOUFFLET POLSKA Sp. z o.o. Poznań 10-30 10-30 1 2 1 DE
1616 It Ichthyo Trophic Sp. z o.o. Stare Polichno 10-30 10-30 1 2 1 DE
1617 Protek – System Sp. z o.o. Gdynia 10-30 10-30 12 13 1 DK
1618 Vocol Sp. z o.o. Gubin 4-10 4-10 2 3 1 BE
1619 Westerberg Sp. z o.o. Jaworzno 4-10 4-10 8 9 1 CN
1620 PPHU AEK Andrzej Kubzdyl Gorzów Wielkopolski 4-10 4-10 11 12 1 AT
1621 AKS Precision Ball Polska Sp. z o.o. Żarów 30-50 50-75 10 11 1 BG
1622 Zakład Wyrobów Jubilerskich Ravia Sp. z o.o. Rawicz 4-10 4-10 6 7 1 EE
1623 Temrex-Dynatech Sp. z o.o. Nadarzyn 10-30 10-30 6 7 1 SA
1624 Garo Polska Sp. z o.o. Szczecin 10-30 10-30 5 6 1 AT
1625 PEK-MONT sp. z o.o. Bielsk 4-10 10-30 17 18 1 BY
1626 Belmaflex Polska Sp. z o.o. Zabrze 4-10 4-10 4 5 1 BG
1627 Bruss Polska Sp. z o.o. Mrągowo 75-100 >100 15 16 1 AT
1628 BCC Polska Sp. z o.o. Nowa Sól 4-10 10-30 6 7 1 BE
1629 Post Luchtkanalen Polska Sp. z o.o. Jasin 4-10 4-10 2 3 1 BE
1630 Śląski Handel Metalami Sp. z o.o. Warszawa 4-10 10-30 2 3 1 DE
1631 PPHU i Obrotu Surowcami Wtórnymi Karmil S.J. Poznań 10-30 10-30 4 5 1 AT
1632 Energy Metal Craft Sp. z o.o. Wodzisław Śląski 4-10 4-10 1 2 1 CZ
1633 Zakłady Garbarskie Włodarczyk S.J. Włocławek 4-10 10-30 3 4 1 AT
1634 G.M.B.T. Magnus Sp. z o.o. Skórnice 4-10 4-10 10 11 1 BA
1635 ITBoom Sp. z o.o. Warszawa 10-30 10-30 1 2 1 NL
1636 KAMIR Sp. z o.o. Słupsk 4-10 10-30 16 17 1 BE
1637 Alwo 2 Sp. z o.o. Toruń 4-10 4-10 11 12 1 CN
1638 SCHMITTENBERG-POL Sp. z o.o. Szczecin 4-10 10-30 4 5 1 IN
1639 KONTAKT SIMON S. A. Czechowice-Dziedzice 10-30 10-30 19 20 1 AT
1640 SANCRO Sp. z o.o. Fabryka Mebli Miejsce Piastowe 10-30 10-30 2 3 1 AT
1641 Mondi Bags Świecie Sp. z o.o. Świecie 50-75 50-75 19 20 1 BE
1642 Sempra-Technik Biel S.J. Roztropice 4-10 4-10 2 3 1 DE
1643 Propet Recycling Podlaski Tomczak S.J. Rawicz 4-10 10-30 1 2 1 DE
1644 Pomimex Stal Sp. z o.o. Mogilno 10-30 10-30 7 8 1 AT
1645 Lsc Commu Nications Europe Sp. z o.o. Kraków >100 >100 43 44 1 AT
1646 NP Polska Sp. z o.o. Tychy 10-30 10-30 12 13 1 BE
1647 CONTEYOR POLAND Sp. z o.o. Czechowice-Dziedzice 30-50 50-75 23 24 1 AT
1648 AB S.A. Magnice >100 >100 36 37 1 AL
1649 Marine Projects Ltd Sp. z o.o. Gdańsk 75-100 >100 3 4 1 CY
1650 Keeeper Sp. z o.o. Bydgoszcz 75-100 50-75 35 36 1 AZ
1651 DBW – POLSKA Sp. z o.o. Cigacice 30-50 30-50 20 21 1 AR
1652 ZEELANDIA Sp. z o.o. Tarnowo Podgórne 4-10 4-10 18 19 1 AT
1653 TEKSTYLIA Przedsiębiorstwo Handlowo Usługowe Grochowski Robert Brzozowska Teresa S.J. Nadolice Wielkie 4-10 4-10 17 18 1 BE
1654 NORLYS Sp. z o.o. Nowy Sącz 10-30 10-30 24 25 1 AU
1655 Heiztechnik Sp. z o.o. S.K. Skarszewy 4-10 4-10 4 5 1 BY
1656 Axpol Trading Sp. z o.o. S.K. Złotniki 4-10 4-10 38 39 1 AT
1657 PACK DRUK POLIGRAFIA Uszok & Uszok S.A. Toruń 10-30 30-50 8 9 1 BE
1658 Produs Shop Services Sp. z o.o. Sękocin Nowy 10-30 10-30 21 22 1 SA
1659 Piotr Truszczyński Firma Handlowo-Usługowa Szkłomal Lubawa 4-10 4-10 4 5 1 BY
1660 BOLARUS S.A. Bochnia 30-50 30-50 26 27 1 AT
1661 Drukarnia DAKO Kozioł i Wspólnicy S.J. Lubartów 10-30 10-30 7 8 1 FI
1662 Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe Karten Wojciech Korytkowski Wasilków 4-10 4-10 10 11 1 BY
1663 HIRSCH-POL Sp. z o.o. Osielsko 4-10 4-10 8 9 1 BE
1664 Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe Inter-S Piotr Sielski Międzyborów 4-10 4-10 10 11 1 BE
1665 Fabryki Sprzętu i Narzędzi Górniczych Grupa Kapitałowa FASING S.A. Katowice 30-50 30-50 27 28 1 AU
1666 SONAROL SPÓŁKA JAWNA NAJDA Jedwabne 10-30 10-30 15 16 1 AT
1667 Aspol S.J. Zakłady Tapicersko – Meblowe Częstochowa 4-10 4-10 4 5 1 FR
1668 Verpa Folie Sp. z o.o. Krępice 50-75 50-75 7 8 1 EE
1669 Pakorex Wspólnicy Ziarno Sp. J. Olkusz 4-10 4-10 8 9 1 AT
1670 Zakład Produkcyjno-Usługowy Automex Mgr Inż.stanisław Ociepa Częstochowa 10-30 10-30 2 3 1 DE
1671 Correct – K. Błaszczyk I Wspólnicy sp.k. Ociąż >100 >100 41 42 1 SA
1672 COLOROBBIA POLSKA Sp. z o.o. Żarów 10-30 10-30 6 7 1 BY
1673 SIM Gdynia Holding Sp. z o.o. Spółka Komandytowa Chwaszczyno 10-30 10-30 15 16 1 AR
1674 Phytopharm Klęka S.A. Nowe Miasto 30-50 30-50 11 12 1 AU
1675 AGRO – POLI Sp. z o.o. Stróża 4-10 4-10 15 16 1 BE
1676 TSUBAKI – HOOVER Polska Sp. z o.o. Kraśnik 75-100 75-100 21 22 1 AT
1677 Biolanic Sp. z o.o. Kraków 30-50 30-50 11 12 1 CN
1678 YAWAL S.A. Herby 10-30 10-30 11 12 1 BY
1679 KNOTT Sp. z o.o. Zdziechowice 10-30 10-30 11 12 1 BY
1680 Ceramika Artystyczna Spółdzielnia Rękodzieła Arystycznego w Bolesławcu Bolesławiec 10-30 10-30 22 23 1 AU
1681 DTJ Sp. z o.o. Grodzisk Wielkopolski 4-10 4-10 1 2 1 NL
1682 Provit Sp. z o.o. Kutno 4-10 10-30 20 21 1 AT
1683 TIMKEN POLSKA Sp. z o.o. Sosnowiec >100 >100 18 19 1 AT
1684 Carfi Polska Sp. z o.o. Siedlce 10-30 10-30 4 5 1 BE
1685 AGROCENTRUM Sp. z o.o. Kolno 4-10 10-30 2 3 1 EE
1686 Polska Meat S.A. Gdynia 4-10 4-10 9 10 1 AO
1687 A3 Producent Flag M. Szymura, M. Szymura S.J. Gliwice 4-10 4-10 28 29 1 AT
1688 Ponar Wadowice S.A. Wadowice 10-30 10-30 52 53 1 AR
1689 Breve Tufvassons Sp. z o.o. Łódź 10-30 10-30 20 21 1 AT
1690 PPHU UNIPACO S.A. Poznań 4-10 4-10 8 9 1 BY
1691 Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Usługowo-Handlowe Pinus Jerzy Smolarczyk, Mariusz Smolarczyk S. J. Skarbimierz 10-30 10-30 6 7 1 FR
1692 Jawo Sp. z o.o. Częstochowa 4-10 4-10 10 11 1 CY
1693 RUUKKI POLSKA Sp. z o.o. Żyrardów 75-100 >100 21 22 1 AT
1694 GEKOPLAST S.A. Krupski Młyn 30-50 30-50 24 25 1 AT
1695 Bapro-Met Sp. z o.o. Błotnica 10-30 10-30 4 5 1 DK
1696 IMPEXMETAL S.A. Warszawa >100 >100 30 31 1 AT
1697 Paradowscy AMP S.J. Warszawa 4-10 4-10 15 16 1 AM
1698 AMIX S. J. Konik & Bietkał Białystok 4-10 4-10 15 16 1 BE
1699 RRC POLAND Sp. z o.o. Warszawa 30-50 50-75 30 31 1 SA
1700 Spółdzielnia Inwalidów Im. Hieronima Derdowskiego Chojnice 4-10 4-10 5 6 1 AT
1701 SERTOP Sp. z o.o. Tychy 10-30 10-30 18 19 1 BA
1702 ROLSTAL PAWŁOWSKI Janusz Pawłowski Ostrów Mazowiecka 10-30 10-30 18 19 1 BE
1703 DRUKARNIA DIMOGRAF Sp. z o.o. Bielsko-Biała 30-50 50-75 13 14 1 AT
1704 Okręgowa Spółdzielnia Mleczarska w Bieruniu Bieruń 10-30 10-30 8 9 1 HR
1705 Voltrim Trade Sp. z o.o. Kartoszyno 50-75 50-75 6 7 1 CN
1706 Brand Distribution LTD Sp. z o.o. Spółka Komandytowa Białystok 30-50 10-30 16 17 1 AM
1707 Chemipol CO Sp. z o.o. Pustków 4-10 4-10 4 5 1 LT
1708 Tappol Sp. z o.o. Słonawy >100 >100 1 2 1 DE
1709 Metrox Plast Sp. z o.o. Tczew 4-10 4-10 6 7 1 AT
1710 HEINZ GLAS DZIAŁDOWO Sp. z o.o. Działdowo 30-50 75-100 32 33 1 AT
1711 Restyl Sp. z o.o. Ruda Śląska >100 >100 12 13 1 AT
1712 Hoerbiger Automotive Sp. z o.o. Bolesławiec >100 >100 13 14 1 BR
1713 Remark – Kayser Sp. z o.o. Batorowo 10-30 10-30 28 29 1 AT
1714 Tenneco Automotive Polska Sp. z o.o. Rybnik >100 >100 33 34 1 AU
1715 Precision Machine Parts Poland Sp. z o.o. Radom 30-50 30-50 11 12 1 AT
1716 Gebhardt – Stahl Polska Sp. z o.o. Stare Miasto 10-30 10-30 9 10 1 AT
1717 Biurkom – Flampol Sp. z o.o. Redło 10-30 10-30 9 10 1 AT
1718 FLEXIDER POLAND Sp. z o.o. Bieruń 30-50 50-75 10 11 1 BR
1719 Przedsiębiorstwo Budowy Urządzeń Chłodniczych S.A. Gdynia 4-10 4-10 13 14 1 AU
1720 STABAR Sp. z o.o. Żyrardów 30-50 30-50 9 10 1 FI
1721 Jestic J.K. Cykowiak S.M. Cykowiak sp.j. Krąplewo 30-50 30-50 24 25 1 BE
1722 Schomburg – Polska Sp. z o.o. Kutno 4-10 4-10 4 5 1 BY
1723 POLFA S.A. Pabianickie Zakłady Farmaceutyczne Pabianice 30-50 50-75 23 24 1 AT
1724 ESTO Sp. z o.o. Barlinek 4-10 4-10 5 6 1 DK
1725 Wielkopolska Fabryka Okien Variant S.J. Suchy Las 4-10 4-10 7 8 1 BE
1726 PPHU VISSCHER – CARAVELLE POLAND Sp. z o.o. Grudziądz >100 >100 23 24 1 AU
1727 RENAULT POLSKA Sp. z o.o. Warszawa >100 >100 5 6 1 EE
1728 Zakład Produkcji Opakowań KARTON – PAK S.A. Nowa Sól 10-30 10-30 3 4 1 DK
1729 Fenix Metal Biuro Handlu Zagranicznego Sp. z o.o. Warszawa 30-50 10-30 6 7 1 BE
1730 Anima Badania- Produkcja- Usługi Sp. z o.o. Kraków 30-50 30-50 24 25 1 AM
1731 Artex II Sp. z o.o. Spółka Komandytowa Milanówek 10-30 10-30 4 5 1 MT
1732 Zakład Produkcji Koszykarskiej Delta – Rudnik Andrzej Bałutowski, Mariusz Lachowicz sp.j. Rudnik nad Sanem 4-10 4-10 6 7 1 BE
1733 Fabryka Mebli WUTEH S.A. Toruń 30-50 30-50 14 15 1 FR
1734 Zakład Wyrobów Metalowych Dojnikowscy S.J. Suwałki 4-10 4-10 10 11 1 BE
1735 Stalmech Bogumił Księżakowski Nowa Biała 50-75 50-75 13 14 1 BG
1736 Politeknik Sp. z o.o. Przybiernów 10-30 10-30 3 4 1 HK
1737 PPH Kelmes Elżbieta Szymańska, Andrzej Szymański S. J. Tomaszów Mazowiecki 30-50 30-50 2 3 1 BE
1738 Kujawska Fabryka Maszyn Rolniczych Sp. z o.o. Brześć Kujawski 4-10 4-10 25 26 1 AT
1739 Pulverit Polska Sp. z o.o. Tychy 10-30 10-30 13 14 1 BG
1740 BOMAR Marek Wojciechowski i Wspólnicy S.J. Grajewo 4-10 4-10 6 7 1 BY
1741 UNISON ENGINE COMPONENTS POLAND Sp. z o.o. Dzierżoniów 50-75 75-100 6 7 1 CN
1742 Lubartowska Fabryka Okien I Drzwi Fer -Plast R.Brzeziński, D.Kwiatkowska sp.j. Lubartów 4-10 4-10 7 8 1 AT
1743 POLMOTORS Sp. z o.o. Mazańcowice 50-75 50-75 18 19 1 AR
1744 Frohmasco Sp. z o.o. Chociwel 10-30 10-30 2 3 1 BE
1745 Avenir LTD Sp. z o.o. Warszawa 4-10 4-10 9 10 1 BY
1746 Moeschle Polska Sp. z o.o. Dynów 4-10 4-10 3 4 1 AT
1747 Welur – Matt Sp. z o.o. Kietrz 10-30 30-50 1 2 1 BE
1748 Castfutura Polska Sp. z o.o. Wrocław 10-30 10-30 4 5 1 CZ
1749 Podlaskie Zakłady Zbożowe S.A. Białystok 10-30 4-10 1 2 1 LT
1750 Safe Co Ltd Sp. z o.o. Gdańsk 10-30 30-50 1 2 1 FR
1751 GUBINTEX Sp. z o.o. Zgorzelec 10-30 10-30 1 2 1 BY
1752 Metalpress Sp. z o.o. Dolsk 4-10 10-30 4 5 1 HR
1753 Augum Wiesław Klich, Paweł Klich S.J. Wieliczka 4-10 4-10 4 5 1 BY
1754 Velvet Group Sp. z o.o. S.K. (Dawniej Firma Handlowo-Produkcyjna Velvet Bis S.J. Arkadiusz Grzymskitomasz Grejczyk) Bydgoszcz 4-10 4-10 18 19 1 DZ
1755 Jantex Polska Sp. z o.o. Śnieciska 4-10 4-10 8 9 1 DK
1756 M & S Pomorska Fabryka Okien Sp. z o.o. Słupsk 10-30 10-30 13 14 1 BE
1757 KLINGSPOR Sp. z o.o. Bielsko-Biała >100 >100 75 76 1 DZ
1758 Interchemol S.A. Oborniki Śląskie 10-30 4-10 19 20 1 SA
1759 Compte For Tech Sp. z o.o. Chojnice 10-30 10-30 2 3 1 BY
1760 AKO Jolanta Kowalczyk, Wojciech Kowalczyk S.J. Worów 10-30 10-30 5 6 1 BE
1761 M & S OKNA I DRZWI Sp. z o.o. Słupsk 30-50 30-50 10 11 1 BE
1762 Edelmet Sp. z o.o. Katowice 10-30 10-30 1 2 1 ES
1763 Roldrob S.A. Tomaszów Mazowiecki 75-100 75-100 12 13 1 AT
1764 Industrie Maurizio Peruzzo Comfort Sp. z o.o. Świdnica 10-30 10-30 10 11 1 AT
1765 REMPRODEX Sp. z o.o. Człuchów 30-50 30-50 15 16 1 DZ
1766 Polmass S.A. Bydgoszcz 4-10 10-30 14 15 1 BG
1767 Prymas S.J. Bierzwnik 4-10 4-10 3 4 1 AT
1768 VITA – FRUIT Sp. z o.o. Przeworsk 50-75 30-50 1 2 1 BY
1769 MATEX Sp. z o.o. Starczanowo >100 >100 10 11 1 AT
1770 POLCHAR Sp. z o.o. Police >100 >100 6 7 1 EG
1771 Alfa Terminal Szczecin Sp. z o.o. Szczecin 30-50 50-75 2 3 1 DE
1772 Fabryka Armatury HAWLE Sp. z o.o. Koziegłowy 30-50 30-50 18 19 1 SA
1773 Eurobox Polska Sp. z o.o. Przesiadłów 10-30 4-10 14 15 1 DK
1774 Siropol Sp. z o.o. Bydgoszcz 10-30 10-30 12 13 1 BR
1775 ZNMR Okonek Sp. z o.o. Okonek 10-30 10-30 1 2 1 DE
1776 OCYNKOWNIA ŚLĄSK Sp. z o.o. Chrzanów 30-50 10-30 7 8 1 AT
1777 Akomex Sp. z o.o. Starogard Gdański 4-10 4-10 12 13 1 AT
1778 Paszkiewicz Holding Sp. z o.o. S.K. Augustów 4-10 4-10 4 5 1 EE
1779 GLASPO Sp. z o.o. Wrocław 4-10 10-30 10 11 1 BY
1780 ARW FOCUS Krzysztof Wojtiuk S.J. Wrocław 4-10 4-10 5 6 1 AT
1781 Korff Isolmatic Sp. z o.o. Sobótka 10-30 10-30 8 9 1 AT
1782 EUROFOAM Polska Sp. z o.o. Zgierz 50-75 50-75 13 14 1 BE
1783 Bratex Dachy Sp. z o.o. Spółka Komandytowa Dębica 10-30 10-30 15 16 1 AT
1784 Wabco Polska Sprzedaż Sp. z o.o. Wrocław >100 >100 1 2 1 US
1785 Financing & Manufacturing & Know-How Sp. z o.o. Krasków 4-10 4-10 3 4 1 AO
1786 GRASO Zenon Sobiecki Starogard Gdański 4-10 4-10 12 13 1 BY
1787 APATOR METRIX S.A. Tczew 75-100 75-100 28 29 1 BE
1788 ZOTT – POLSKA Sp. z o.o. Opole 75-100 75-100 7 8 1 NL
1789 Solvent Wistol S.A. Oświęcim >100 >100 22 23 1 AT
1790 Polipol Meble Polska Sp. z o.o. Spółka Komandytowa Chojnice >100 >100 13 14 1 AT
1791 Fabryka Kabli ELPAR II Sp. z o.o. Suwałki 4-10 10-30 2 3 1 LT
1792 Eaton Automotive Systems Sp. z o.o. Bielsko-Biała >100 >100 17 18 1 BR
1793 HACON Sp. z o.o. Barlinek 50-75 50-75 7 8 1 DK
1794 Royal Food Production Sp. z o.o. Kopytów 10-30 10-30 5 6 1 DK
1795 Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe Coldex Marek Krawczyk Osuchów 10-30 10-30 4 5 1 BY
1796 TASTA ARMATURA Sp. z o.o. Stalowa Wola 10-30 10-30 20 21 1 BE
1797 BIZEA Sp. z o.o. Tomice 10-30 10-30 18 19 1 BE
1798 Renault Retail Group Warszawa Sp. z o.o. Warszawa 10-30 10-30 6 7 1 BE
1799 A. Max Krzewski sp. j. Białystok 10-30 30-50 22 23 1 AU
1800 BEZALIN S.A. Bielsko-Biała 10-30 10-30 19 20 1 BE
1801 HERLITZ Sp. z o.o. Baranowo 10-30 10-30 6 7 1 AT
1802 S.A. Odlewnie Polskie Starachowice 50-75 50-75 14 15 1 AT
1803 Blue Solution Sp. z o.o. Warszawa 4-10 4-10 9 10 1 BY
1804 Wamtechnik Sp. z o.o. Warszawa 10-30 10-30 27 28 1 AT
1805 EGEN POLSKA S.A. Lublin 4-10 4-10 4 5 1 BY
1806 SANO – Nowoczesne Żywienie Zwierząt Sp. z o.o. Sękowo 10-30 4-10 6 7 1 CN
1807 PZL – Świdnik S.A. Wytwórnia Sprzętu Komunikacyjnego Świdnik >100 >100 20 21 1 DZ
1808 VIGO SYSTEM S.A. Ożarów Mazowiecki 10-30 10-30 22 23 1 SA
1809 Silekol Sp. z o.o. Kędzierzyn-Koźle >100 >100 7 8 1 AT
1810 Can-Pack Food And Industrial Packaging Sp. z o.o. Dębica >100 >100 17 18 1 BE
1811 Bombardier Transportation Polska Sp. z o.o. Wrocław 75-100 >100 7 8 1 FR
1812 J. P. C. Europe Sp. z o.o. Mieleszyn 10-30 10-30 1 2 1 BE
1813 Modro Sp. z o.o. Gniezno 4-10 10-30 4 5 1 AT
1814 RECTICEL Sp. z o.o. Łódź >100 >100 14 15 1 AT
1815 Chore – Time Europe Sp. z o.o. Strykowo 10-30 10-30 33 34 1 SA
1816 LIGWAN S.J. PPHU Nowy Sącz 4-10 4-10 6 7 1 EE
1817 Vidok Sp. z o.o. Rudna Mała 10-30 10-30 15 16 1 AT
1818 MASTERPRESS S.A. Olsztyn 10-30 10-30 25 26 1 AT
1819 RWE-Trade Sp. z o.o. Goleniów 4-10 10-30 1 2 1 DE
1820 ENKEV POLSKA S.A. Łódź 10-30 10-30 19 20 1 AT
1821 PROINTECH Sp. z o.o. Przeds. Projektowania i Realizacji Katowice 4-10 4-10 8 9 1 AT
1822 Twist Sp. z o.o. Rybnik 10-30 10-30 2 3 1 NL
1823 FIRMA WIELOBRANŻOWA ILTRANS JAN ILNICKI Ośno Lubuskie 4-10 4-10 5 6 1 DK
1824 TOYA S.A. Wrocław 75-100 75-100 40 41 1 AF
1825 Sierant Sp. z o.o. S.K. Piotrków Trybunalski 10-30 10-30 10 11 1 AT
1826 IGLOTEX S.A. Skórcz 30-50 50-75 28 29 1 BE
1827 SPINKO Sp. z o.o. Leszno 50-75 50-75 7 8 1 CN
1828 PROSPONA Sp. z o.o. Nowy Sącz 4-10 4-10 21 22 1 BE
1829 SIMBA TOYS Polska Sp. z o.o. Warszawa 10-30 10-30 10 11 1 EE
1830 SMAK SERWIS Sp. z o.o. Łańcut 10-30 10-30 1 2 1 SK
1831 Nexteer Automotive Poland Sp. z o.o. Tychy >100 >100 27 28 1 AT
1832 D & H ENGINEERING POLAND Sp. z o.o. Niezabyszewo 10-30 10-30 6 7 1 IE
1833 Polmos S.A. Podlaska Wytwórnia Wódek Warszawa 10-30 10-30 13 14 1 AL
1834 Sarantis Polska S.A. Piaseczno 30-50 30-50 15 16 1 AZ
1835 Benus Sp. z o.o. Poznań 10-30 10-30 4 5 1 DK
1836 PPHU Publima S.J. Lichota & Lichota Ostrowiec Świętokrzyski 10-30 10-30 3 4 1 DE
1837 SENTREX Sp. z o.o. Gogolin 50-75 50-75 17 18 1 AT
1838 TEDEX S.A. Warszawa 10-30 10-30 9 10 1 BY
1839 Eoc Belgium Nv S.A. Oddział W Polsce Pionki 4-10 4-10 6 7 1 BY
1840 Invest – Rem Sp. z o.o. Mogilno 10-30 10-30 5 6 1 DK
1841 Phoenix Contact Wielkopolska Sp. z o.o. Nowy Tomyśl >100 >100 4 5 1 AR
1842 Polimex S.J. Stara Warka 4-10 4-10 2 3 1 BY
1843 Zinkpower Szczecin Sp. z o.o. Szczecin 30-50 30-50 6 7 1 DK
1844 Tipperary Farm w Kruszynie Sp. z o.o. Kruszyna 10-30 10-30 1 2 1 NL
1845 Kromet Sp. z o.o. Elbląg 10-30 10-30 5 6 1 PH
1846 FIRMA Codogni S. J. Stalowa Wola 10-30 10-30 2 3 1 BG
1847 OSADKOWSKI – CEBULSKI Sp. z o.o. Legnica 50-75 >100 4 5 1 BG
1848 SCANDIC FOOD Sp. z o.o. Warszawa >100 75-100 48 49 1 DZ
1849 Elko-Bis Systemy Odgromowe Sp. z o.o. Wrocław 4-10 4-10 3 4 1 BY
1850 POLPLAST POLSKA Sp. z o.o. Myślenice 50-75 75-100 22 23 1 BE
1851 Polsero Sp. z o.o. Sokołów Podlaski 75-100 75-100 13 14 1 AT
1852 Geplastyk Polska Sp. z o.o. Aleksandrów Łódzki 10-30 10-30 4 5 1 ES
1853 Andrewex Sp. z o.o. Piętno >100 >100 28 29 1 AU
1854 Drummonds Sp. z o.o. Sanok 4-10 4-10 1 2 1 FR
1855 PROSAT FOJCIK JERZY Racibórz 10-30 10-30 28 29 1 AT
1856 Autoneum Poland Sp. z o.o. Katowice >100 >100 18 19 1 AT
1857 Zet Gaskets Sp. z o.o. Brzostek 10-30 30-50 1 2 1 BY
1858 Siro – Bielsko Sp. z o.o. Bielsko-Biała 4-10 4-10 18 19 1 AT
1859 W.M Pomtor Wyroby Metalowe i Inne Sp. z o.o. Warnice 4-10 4-10 11 12 1 AU
1860 Zakłady Mięsne Łuniewscy Eugeniusz Łuniewski Kostry-Śmiejki 75-100 75-100 9 10 1 AT
1861 Euro – Kom Sp. z o.o. Kraków 10-30 10-30 3 4 1 BY
1862 NITROERG S.A. Bieruń >100 >100 37 38 1 AM
1863 Matserwis Sp. z o.o. Sławków 30-50 30-50 6 7 1 BE
1864 Tristone Flowtech Poland Sp. z o.o. Wałbrzych >100 >100 22 23 1 AR
1865 SCHOLLGLAS POLSKA Sp. z o.o. Piaseczno 75-100 75-100 18 19 1 AT
1866 Leoni Kabel Polska Sp. z o.o. Wierzbice >100 >100 42 43 1 AT
1867 A.Z. IWANICCY S.J., MEBLE TAPICEROWANE ANDRZEJ IWANICKI Gubin >100 >100 4 5 1 AT
1868 ASPLEX Sp. z o.o. Wrocław >100 >100 96 97 1 AL
1869 Oponeo.pl S.A. Bydgoszcz 10-30 4-10 10 11 1 AT
1870 AWAX OKNA Sp. z o.o. Tychy 4-10 4-10 3 4 1 AT
1871 PLASTIC OMNIUM AUTO Sp. z o.o. Kleszczów 50-75 50-75 11 12 1 AU
1872 Wytwórnia Pianek Poliuretanowych Sp. z o.o. Bydgoszcz 4-10 4-10 3 4 1 AT
1873 COSMO Sp. z o.o. Międzybrodzie Żywieckie 10-30 10-30 13 14 1 BG
1874 ETO Magnetic Sp. z o.o. Wrocław >100 >100 12 13 1 BR
1875 LINDE GAZ POLSKA Sp. z o.o. Kraków 10-30 10-30 15 16 1 SA
1876 Capricorn S.A. Świebodzice 10-30 30-50 48 49 1 AU
1877 SCHADE STAL POLSKA Sp. z o.o. Turek 30-50 10-30 2 3 1 DE
1878 Kronospan HPL Sp. z o.o. Mielec >100 >100 26 27 1 AT
1879 VF POLSKA DISTRIBUTION Sp. z o.o. Warszawa 4-10 4-10 3 4 1 BE
1880 Starsprings Poland Sp. z o.o. Sady 10-30 10-30 10 11 1 AU
1881 CAPAROL POLSKA Sp. z o.o. Warszawa 4-10 4-10 6 7 1 BY
1882 Siniat Sp. z o.o. Warszawa 50-75 50-75 14 15 1 AT
1883 Bruggen Polska Sp. z o.o. Warszawa 75-100 75-100 18 19 1 BG
1884 Kreber – Maszyny Budowlane Sp. z o.o. Radzyń Chełmiński 4-10 4-10 4 5 1 BY
1885 Zakłady Mięsne Silesia S.A. Katowice 50-75 30-50 8 9 1 BE
1886 Bilplast S.A. Łódź 4-10 4-10 12 13 1 FR
1887 AWD Interior S.J. B. Rajewska i S-Ka Bielsko-Biała 4-10 4-10 19 20 1 AT
1888 HELLA POLSKA Sp. z o.o. Warszawa 4-10 4-10 6 7 1 BE
1889 RONAL – POLSKA Sp. z o.o. Wałbrzych >100 >100 23 24 1 AU
1890 Polesie Sp. z o.o. Radzyń Podlaski 10-30 10-30 9 10 1 BY
1891 PPG Industries Poland Sp. z o.o. Gliwice 10-30 10-30 5 6 1 BY
1892 NORDAN Sp. z o.o. Powodowo >100 >100 8 9 1 CN
1893 Zakład Produkcji Folii Efekt – Plus Sp. z o.o. Warszawa >100 >100 23 24 1 AT
1894 TOM Sp. z o.o. Szczecin >100 >100 4 5 1 AT
1895 Pommier Polska Sp. z o.o. Zgorzała 4-10 4-10 12 13 1 BY
1896 Stanchem Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Chemiczne Lublin >100 >100 35 36 1 AM
1897 Wielkopolskie Zakłady Mięsne AGRICO Sp. z o.o. ZPCh Kalisz 4-10 4-10 13 14 1 AL
1898 SVZ Karczmiska Sp. z o.o. Karczmiska Pierwsze 30-50 50-75 11 12 1 AT
1899 ENERGOP Sp. z o.o. Sochaczew 50-75 75-100 1 2 1 CN
1900 Celkar Sp. z o.o. Niepołomice 10-30 10-30 25 26 1 AT
1901 VG Polska Sp. z o.o. Chełmek 50-75 50-75 14 15 1 AT
1902 Euro-Hurt Sp. z o.o. Słubice 30-50 50-75 5 6 1 BE
1903 COROPLAST Sp. z o.o. Dylaki >100 >100 27 28 1 AT
1904 PHPU UNIA Sp. z o.o. Białystok 4-10 4-10 6 7 1 BY
1905 Koszalińskie Przedsiębiorstwo Przemysłu Drzewnego S.A. Szczecinek 50-75 75-100 22 23 1 BD
1906 LUVENA S.A. Luboń 10-30 10-30 7 8 1 AT
1907 TREFL S.A. Sopot 50-75 50-75 51 52 1 SA
1908 EUROPARQUET Sp. z o.o. Hutki 4-10 10-30 15 16 1 AT
1909 Przedsiębiorstwo Wellton Sp. z o.o. Kopanica 10-30 10-30 9 10 1 BE
1910 WOLF SYSTEM Sp. z o.o. Siemianowice Śląskie 10-30 10-30 5 6 1 AT
1911 SUPERDROB Zakłady Drobiarsko – Mięsne S.A. Karczew >100 >100 15 16 1 BE
1912 Ras Polska – Export/ Import Sp. z o.o. Strzegom 4-10 4-10 4 5 1 AT
1913 KONMET Sp. z o.o. Redzikowo 10-30 10-30 4 5 1 AT
1914 ABC Rol Sp. z o.o. Pyrzyce 4-10 4-10 7 8 1 EE
1915 Zakłady Odzieżowe WYBRZEŻE Spółdzielnia Inwalidów Gdynia 30-50 10-30 8 9 1 BE
1916 FABRYKA MEBLI BODZIO Bogdan Szewczyk S.J. Goszcz 4-10 4-10 21 22 1 AT
1917 Węglokoks S.A. Katowice >100 >100 19 20 1 AT
1918 SITI – POL Sp. z o.o. Milejowice 4-10 4-10 3 4 1 BY
1919 AC S.A. Białystok 75-100 >100 44 45 1 AL
1920 Rawicka Fabryka Wyposażenia Wagonów RAWAG Sp. z o.o. Rawicz 30-50 50-75 12 13 1 AT
1921 Wiesław Janoszek Skup i Sprzedaż Surowców Wtórnych Wistal Przystajń 30-50 30-50 12 13 1 AT
1922 NGK Ceramics Polska Sp. z o.o. Gliwice >100 >100 19 20 1 BR
1923 Meyer Tool Poland Sp. z o.o. Kalisz >100 >100 3 4 1 JP
1924 SHL Production Sp. z o.o. Kielce 50-75 >100 10 11 1 BE
1925 KOSMEPOL Sp. z o.o. Kanie >100 >100 31 32 1 AU
1926 Demarko Sp. z o.o. S.K. Świętochłowice 10-30 10-30 6 7 1 AT
1927 Vector-Food Krzysztof Kaniuk i Marlena Kaniuk S.J. Gdańsk 4-10 4-10 17 18 1 BE
1928 Okręgowa Spółdzielnia Mleczarska w Piątnicy Piątnica Poduchowna 30-50 10-30 14 15 1 BG
1929 LACROIX – OPAKOWANIA Sp. z o.o. Ostrołęka 4-10 4-10 6 7 1 DK
1930 W.P.S. Sp. z o.o. Zagórz 30-50 30-50 2 3 1 BR
1931 APLISENS S.A. Warszawa 10-30 10-30 66 67 1 AF
1932 EUROBENT Sp. z o.o. Świdnica 10-30 10-30 21 22 1 AT
1933 Centrum Specjalistycznych Usług Technicznych SPETECH Sp. z o.o. Bielsko-Biała 4-10 4-10 28 29 1 AT
1934 TRASKO STAL Sp. z o.o. Ostrów Wielkopolski 10-30 10-30 3 4 1 AT
1935 HUTA ZABRZE S.A. Zabrze 10-30 30-50 4 5 1 GR
1936 Hager Polo Produkcja Sp. z o.o. Tychy >100 >100 18 19 1 AM
1937 Koelner Łańcucka Fabryka Śrub Sp. z o.o. Łańcut 10-30 >100 25 26 1 AT
1938 PPHU Agrotex Sp. z o.o. Łososina Dolna 50-75 50-75 2 3 1 AT
1939 Media Ikonos Sp. z o.o. Opole 4-10 4-10 32 33 1 AT
1940 Galmet Sp. z o.o. Spółka Komandytowa Głubczyce 10-30 10-30 24 25 1 AT
1941 Falcon Medical Polska Sp. z o.o. Łódź 4-10 4-10 27 28 1 AO
1942 Interplus Sp. z o.o. Nysa 10-30 10-30 1 2 1 BE
1943 Kabex S.J. Janów 10-30 10-30 12 13 1 HR
1944 Lubacell Sp. z o.o. Lubasz 4-10 4-10 7 8 1 BE
1945 Victory Precision Technology Polska Sp. z o.o. Gorzów Wielkopolski 10-30 4-10 3 4 1 BY
1946 Auto – Special Sp. z o.o. Modlniczka 4-10 4-10 7 8 1 BY
1947 SUNEX S.A. Racibórz 10-30 10-30 23 24 1 AT
1948 SUWALSKA WYTWÓRNIA WIN Sp. z o.o. Suwałki 4-10 4-10 1 2 1 EE
1949 ESTELLA Sp. z o.o. Polkowice 30-50 30-50 2 3 1 BE
1950 Rex-Bud Budownictwo Sp. z o.o. Spółka Komandytowo Akcyjna Łódź 4-10 4-10 4 5 1 LV
1951 G&G Iwona Lucchesi-Kozłowska, Gianfranco Lucchesi S.J. Warszawa 10-30 10-30 1 2 1 CM
1952 FROST Barbara Wegenke Jarogniewice 30-50 30-50 16 17 1 AT
1953 Polana Sp. z o.o. Żelimucha 10-30 10-30 2 3 1 BY
1954 Bros Sp. z o.o. sp.k. Poznań 10-30 10-30 14 15 1 BY
1955 Die Tech Sp. z o.o. Tychy 4-10 10-30 11 12 1 BE
1956 Frubex-Bis J.Bęben, Z.Bęben i Wspólnicy sp.j. Pajęczno 4-10 4-10 14 15 1 BE
1957 BOCHEM Sp. z o.o. Zakłady Chemiczne Działki Suskowolskie 4-10 4-10 13 14 1 BE
1958 TOR-PAL Sp. z o.o. PPH Kwidzyn 10-30 10-30 3 4 1 BE
1959 UNIVERSAL LEAF TOBACCO Poland Sp. z o.o. Jędrzejów 50-75 50-75 17 18 1 AU
1960 Hardtop Centrum Odlewnictwa Sp. z o.o. Charsznica 4-10 4-10 2 3 1 AT
1961 DREWEX Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Przemysłu Drzewnego Handlu i Usług Mieszkowice 10-30 10-30 5 6 1 DK
1962 Samsung Electronics Poland Manufacturing Sp. z o.o. Wronki >100 >100 76 77 1 AL
1963 MEBLE MORSKIE Sp. z o.o. Będargowo 4-10 10-30 4 5 1 CN
1964 Aunde Poland Sp. z o.o. Łódź 75-100 75-100 15 16 1 AR
1965 PATROL GROUP Sp. z o.o. S.K.A. Kraków 50-75 30-50 38 39 1 AT
1966 PPUH AKPIL Anioł Kazimierz Pilzno 10-30 10-30 27 28 1 DZ
1967 RUNO Sp. z o.o. Hajnówka 4-10 4-10 18 19 1 AT
1968 Horus Energia Sp. z o.o. Sulejówek 30-50 10-30 8 9 1 MD
1969 Firma Latek Zdzisław Latek i Wspólnicy S.J. Czyste 4-10 4-10 18 19 1 BY
1970 Cukrohurt Sp. z o.o. Siedlce 30-50 30-50 5 6 1 LT
1971 WIROMET S.A. Zakłady Mechaniczne Mikołów 4-10 4-10 16 17 1 AR
1972 Aesculap Chifa Sp. z o.o. Nowy Tomyśl >100 >100 31 32 1 AU
1973 Trans-Michor Sp. z o.o. sp.k. Kutno 10-30 30-50 6 7 1 CY
1974 Tenneco Automotive Eastern Europe Sp. z o.o. Gliwice >100 >100 20 21 1 BE
1975 Przedsiębiorstwo Handlu Zagranicznego BALTONA S.A. Warszawa 30-50 30-50 6 7 1 BY
1976 Intermax Sp. z o.o. Grudziądz 10-30 10-30 15 16 1 BY
1977 Banken Polska Sp. z o.o. Niepruszewo 50-75 50-75 6 7 1 DK
1978 Essilor Optical Laboratory Polska Sp. z o.o. Warszawa >100 >100 24 25 1 AT
1979 Owocmix Sp. z o.o. Granice 4-10 4-10 2 3 1 DE
1980 CHEMIROL Sp. z o.o. P U H Mogilno 4-10 10-30 11 12 1 BE
1981 Eurofirany B. B. Choczyńscy S. J. Żywiec 4-10 4-10 15 16 1 BE
1982 Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Import-Export Broset Sp. z o.o. Wałcz 10-30 10-30 1 2 1 LU
1983 Przedsiębiorstwo Budowlano – Montażowe Scanbet Sp. z o.o. Chociwel 10-30 10-30 3 4 1 DK
1984 Porte Sp. z o.o. Sokołów Podlaski 30-50 30-50 5 6 1 LT
1985 Nordzucker Polska S.A. Opalenica 10-30 10-30 3 4 1 LT
1986 Kelvion Machine Cooling Sp. z o.o. Świebodzice 75-100 75-100 22 23 1 AT
1987 METALBOX Sp. z o.o. Olkusz 4-10 4-10 7 8 1 BE
1988 Weltech Sp. z o.o. Mysłowice 10-30 10-30 3 4 1 AT
1989 HOMAG Machinery Środa Sp. z o.o. Środa Wielkopolska >100 >100 3 4 1 CN
1990 PPUH COLD Bogdan Chwastek i Włodzimierz Chwastek S.J. Bochnia 4-10 4-10 18 19 1 AU
1991 Manex Sp. z o.o. Kraków 10-30 10-30 9 10 1 FR
1992 Creuzet Polska Sp. z o.o. Sędziszów Małopolski 50-75 50-75 2 3 1 BE
1993 Flash Tech Sp. z o.o. S.K. Łódź 10-30 30-50 1 2 1 CZ
1994 Polbilding Sp. z o.o. S.K. Warszawa 30-50 50-75 5 6 1 BY
1995 POLCOTEX Sp. z o.o. Warszawa 10-30 10-30 6 7 1 AU
1996 Zakład Piekarniczy OMAR Paweł Okólski Kielce 10-30 10-30 12 13 1 BE
1997 KRISPOL Sp. z o.o. Psary Małe 10-30 10-30 24 25 1 AT
1998 Jokey Plastik Blachownia Sp. z o.o. Kędzierzyn-Koźle 10-30 10-30 26 27 1 AT
1999 Szczęśniak Pojazdy Specjalne Sp. z o.o. Bielsko-Biała 10-30 10-30 5 6 1 GE
2000 MULTIOFFICE Sp. z o.o. Kraków 30-50 50-75 10 11 1 AT
2001 DAD Polska Sp. z o.o. Poznań 4-10 4-10 6 7 1 AT
2002 Gór – Hut Sp. z o. o. Kraków 10-30 30-50 4 5 1 AT
2003 LESPIN Sp. z o.o. Leszno 4-10 4-10 3 4 1 BE
2004 Huta Szkła CZECHY S.A. Trąbki 50-75 50-75 40 41 1 AR
2005 NORTHSTAR POLAND Sp. z o.o. Trzcianka 50-75 50-75 26 27 1 AT
2006 R2 Center Sp. z o.o. Suchy Las 10-30 10-30 5 6 1 BE
2007 KOMPOZYTY Sp. z o.o. Stanowice 4-10 10-30 11 12 1 SA
2008 Zakłady Urządzeń Kotłowych STĄPORKÓW S.A. Stąporków 30-50 30-50 10 11 1 AT
2009 Saeco Professional Poland Sp. z o.o. Warszawa 10-30 10-30 11 12 1 AT
2010 ALU INTERNATIONAL Sp. z o.o. Gdańsk 4-10 10-30 2 3 1 NO
2011 Impreglon Engineering Sp. z o.o. Oddział w Polsce Wałcz 4-10 4-10 1 2 1 DE
2012 Antonio M.S. Niezabitowscy S.J. Prandocin-Wysiołek 50-75 30-50 3 4 1 AT
2013 GIPO Sp. z o.o. Koszalin 10-30 10-30 7 8 1 DK
2014 Epigon S.A. Sopot 4-10 4-10 6 7 1 EE
2015 Agroip Sp. z o.o. Wanaty 10-30 10-30 1 2 1 CH
2016 Przedsiębiorstwo Produkcyjno Handlowo Usługowe Komponent sp. j. Teresa Będkowska, Sławomir Noszczyk, Michał Noszczyk Mysłowice 4-10 4-10 3 4 1 DE
2017 Grasant Sp. z o.o. Krapkowice 10-30 10-30 8 9 1 BY
2018 Firma KOJS Mirosław Kojs Jabłonka 30-50 30-50 12 13 1 AT
2019 Silspek Rubber Sp. z o.o. sp.k. Dobrzeń Wielki 4-10 4-10 10 11 1 AT
2020 KRONOSPAN CHEMICAL SZCZECINEK Sp. z o.o. Szczecinek 50-75 50-75 10 11 1 AT
2021 Pretium Farm Sp. z o.o. Toruń 50-75 30-50 10 11 1 BG
2022 Drukpol.Flexo Sp. z o.o. S.K. Nowy Dwór Mazowiecki 10-30 10-30 11 12 1 HR
2023 ŁĄCCY – KOŁCZYGŁOWY Sp. z o.o. Kołczygłowy 10-30 10-30 12 13 1 BG
2024 Oknovid Sp. z o.o. Dąbrowa Chełmińska 10-30 10-30 1 2 1 NL
2025 MAPAL Sp. z o.o. Narzędzia Precyzyjne Poznań 4-10 4-10 3 4 1 DE
2026 Desch Sp. z o.o. Legionowo 4-10 4-10 1 2 1 IN
2027 Kelvion Sp. z o.o. Opole 75-100 50-75 32 33 1 AU
2028 Media & Marketing Adventure Sp. z o.o. Warszawa 4-10 4-10 1 2 1 FR
2029 Chemicals Sp. z o.o. Zielona Góra 50-75 4-10 1 2 1 FI
2030 Fabryka Papieru Kaczory Sp. z o.o. Kaczory 4-10 10-30 11 12 1 BG
2031 TIS Sp. z o.o. Tuchola 4-10 4-10 1 2 1 DE
2032 Atlantic Products Sp. z o.o. Węgorzyno 10-30 10-30 8 9 1 BE
2033 Wytwórnia Elementów Kominowych TARNAWA S.J. Tarnów 10-30 4-10 10 11 1 AT
2034 Awilux Polska Sp. z o.o. sp.k. Leszno 30-50 30-50 6 7 1 BE
2035 Mista Sp. z o.o. Stalowa Wola 10-30 10-30 14 15 1 BY
2036 Stoll Polska Sp. z o.o. Słupsk 30-50 30-50 2 3 1 FI
2037 BURHENS Sp. z o.o. Kawle Górne 30-50 30-50 8 9 1 FI
2038 Erca Wilmar Cosmetic Ingredients Sp. z o.o. Warszawa 10-30 10-30 13 14 1 AR
2039 EMA – ELFA Sp. z o.o. Fabryka Aparatury Elektrycznej Ostrzeszów 4-10 4-10 18 19 1 AT
2040 Novoferm Door Sp. z o.o. Wykroty 30-50 30-50 4 5 1 BG
2041 Maxfrut Sp. z o.o. Jarogniewice 10-30 10-30 7 8 1 AT
2042 Volvo Polska Sp. z o.o. Wrocław >100 >100 64 65 1 DZ
2043 Merve And Lena Sp. z o.o. Grodzisk Mazowiecki 10-30 4-10 1 2 1 LT
2044 EVEGS Sp. z o.o. Racibórz 4-10 4-10 1 2 1 DE
2045 AGRA-PODLASIE Sp. z o.o. Duchnów 4-10 4-10 4 5 1 AT
2046 Schimmel Fabryka Fortepianów Sp. z o.o. Kalisz 4-10 10-30 4 5 1 CN
2047 METAL – DACH Paweł Dorobisz Nowa Sól 10-30 10-30 6 7 1 HR
2048 BECZKOPOL Sp. z o.o. Wytwórnia Opakowań Blaszanych Łasin 30-50 30-50 16 17 1 AT
2049 POL – OSTEG Sp. z o.o. Bydgoszcz 30-50 30-50 5 6 1 AT
2050 Kosmetyczne Wyroby Bawełniane Sp. z o.o. Zelów 4-10 4-10 4 5 1 FR
2051 Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe Perkoz Spółka z Graniczoną Odpowiedzialnością Brodnica 10-30 10-30 1 2 1 IQ
2052 ITAN Sp. z o.o. Włocławek 10-30 10-30 6 7 1 CN
2053 Pilkington Polska Sp. z o.o. Sandomierz 10-30 10-30 12 13 1 BY
2054 Amberline Sp. z o.o. Kołobrzeg 10-30 10-30 12 13 1 BE
2055 Precon Polska Sp. z o.o. Warszawa 10-30 10-30 1 2 1 LT
2056 PRZEDSIĘBIORSTWO IMPORTOWO-EKSPORTOWE PROVIMEX SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ Reda 4-10 4-10 8 9 1 CY
2057 VITBIS Sp. z o.o. PPH Złotoryja 10-30 10-30 15 16 1 BE
2058 Kamex Sp. z o.o. Opole 10-30 10-30 2 3 1 NL
2059 Flowair Głogowski I Brzeziński Sp.J. Gdynia 10-30 10-30 25 26 1 AT
2060 Pomorska Grupa Handlowa Sp. z o.o. Gdańsk 4-10 10-30 1 2 1 DE
2061 KINGSPAN Sp. z o.o. Lipsko >100 >100 29 30 1 AU
2062 NSS Sp. z o.o. Szczecin >100 75-100 1 2 1 DE
2063 Horton Kirby Poland Sp. z o.o. Dobra 10-30 10-30 5 6 1 DK
2064 Przedsiębiorstwo Produkcyjno Handlowo Usługowe Józef Kaczmarek Sieroszewice 10-30 10-30 5 6 1 BE
2065 Duet Henryk Kędzia sp. j. Moszyce 10-30 10-30 4 5 1 DK
2066 METALKAS Sp. z o.o. Bydgoszcz 30-50 30-50 22 23 1 AT
2067 Zakłady Elektrochemiczne Alco – Mot Sp. z o.o. Czarnków 30-50 30-50 6 7 1 BG
2068 Palko Sp. z o.o. Gniewięcin 10-30 30-50 5 6 1 AT
2069 Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe Danex Sp. z o.o. Spółka Komandytowa Rosko 30-50 30-50 15 16 1 AT
2070 P H U Gabi S.J. Kroczyński i Wspólnicy Kotliny 10-30 10-30 5 6 1 SA
2071 DENDRO POLAND LTD Sp. z o.o. Rogoźno >100 >100 26 27 1 SA
2072 Malif Sp. z o.o. Toruń 4-10 4-10 6 7 1 CN
2073 Polsnack Polska Sp. z o.o. Spółka Komandytowa Sady 50-75 50-75 11 12 1 BG
2074 PCC EXOL S.A. Brzeg Dolny >100 >100 42 43 1 DZ
2075 Laguna Fabryka Okuć Sp. z o.o. sp.k. Gdańsk 10-30 10-30 28 29 1 DZ
2076 Polko Piotr Polkowski Radzymin 30-50 30-50 10 11 1 AT
2077 Istrail Sp. z o.o. Golub-Dobrzyń >100 >100 3 4 1 BE
2078 Production Trading Consulting Sp. z o.o. Wrocław 4-10 4-10 3 4 1 NL
2079 WINCOR NIXDORF Sp. z o.o. Warszawa 4-10 75-100 12 13 1 EE
2080 Del – Vis Sp. z o.o. Lubicz Dolny 10-30 10-30 9 10 1 BE
2081 Federal-Mogul Gorzyce Sp. z o.o. Gorzyce >100 >100 20 21 1 AT
2082 Geberit Produkcja Sp. z o.o. Koło >100 >100 45 46 1 DZ
2083 Paleta Agnieszka Sobol-Gulbinowicz sp.j. Kobylanka 4-10 4-10 2 3 1 FR
2084 Viking Malt Sp. z o.o. Sierpc 10-30 10-30 4 5 1 KH
2085 Miko Pac Sp. z o.o. Bydgoszcz 10-30 30-50 30 31 1 AU
2086 GEYER & HOSAJA Sp. z o.o. Zakłady Gumowe w Mielcu Mielec 4-10 4-10 12 13 1 BE
2087 Zakład Wyrobów Metalowych Metal-System Sp. z o.o. Myszków 10-30 10-30 3 4 1 DE
2088 ORIFLAME PRODUCTS POLAND Sp. z o.o. Warszawa 10-30 10-30 9 10 1 BE
2089 Oktan Energy & V/L Service Sp. z o.o. Szczecin 10-30 30-50 2 3 1 AT
2090 JASAM Sp. z o.o. Olsztyn 10-30 10-30 2 3 1 BY
2091 Karo Romanowski sp.j. Augustów 4-10 4-10 6 7 1 AT
2092 Kaliskie Zakłady Garbarskie S.A. Kalisz 10-30 10-30 14 15 1 BE
2093 Korea Fuel – Tech Poland Sp. z o.o. Zabrze >100 >100 3 4 1 FR
2094 Oknoplast Sp. z o.o. Ochmanów >100 >100 12 13 1 AT
2095 SIC LAZARO POLSKA Sp. z o.o. Police 50-75 50-75 16 17 1 SA
2096 Nowa Bis Sp. z o.o. Kwidzyn 4-10 4-10 1 2 1 NL
2097 Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowe Sogar Z. W. Wiśniccy Sp. J. Sobolew 10-30 10-30 6 7 1 BY
2098 Bartek S.A. Mińsk Mazowiecki 10-30 10-30 17 18 1 AU
2099 IKO Kompania Drobiarska Sp. z o.o. Augustowo 50-75 50-75 17 18 1 AT
2100 Cenega S.A. Warszawa 10-30 10-30 4 5 1 DE
2101 BOB – ROLLO Sp. z o.o. Rumia 4-10 4-10 9 10 1 BE
2102 Zannini Poland Sp. z o.o. Czeladź 4-10 4-10 8 9 1 BR
2103 Partnex St.Grabowski, J.Szarejko sp.j. Gdańsk 10-30 10-30 11 12 1 BG
2104 Autocam Poland Sp. z o.o. Kamienna Góra 30-50 30-50 9 10 1 CN
2105 Stolarnia – Tartak Z.E.P. Jędrasiak S.J. Pleszew 4-10 4-10 2 3 1 DE
2106 ZTS Uniplast Sp. z o.o. sp.k. Nowe Miasto 10-30 10-30 10 11 1 BE
2107 Okręgowa Spółdzielnia Mleczarska Sierpc 50-75 50-75 9 10 1 BY
2108 Kegger Sp. z o.o. Wrocław 4-10 4-10 3 4 1 AT
2109 Euro-Trade Sp. z o.o. sp.k. Kraków 10-30 10-30 31 32 1 AM
2110 GP Sp. z o.o. Szczecin 10-30 4-10 1 2 1 DE
2111 Agromet Sp. z o.o. Ostrzeszów 10-30 10-30 9 10 1 AT
2112 APPOL Sp. z o.o. Łąkta Górna 30-50 10-30 8 9 1 AT
2113 Sudzucker Polska S.A. Wrocław 75-100 50-75 17 18 1 BE
2114 GO GERMANIA OIL POLSKA Sp. z o.o. Kraków 4-10 10-30 1 2 1 AT
2115 ORLEN ASFALT Sp. z o.o. Płock >100 >100 17 18 1 AT
2116 Horizont ROLOS Sp. z o.o. Wyszków 10-30 10-30 10 11 1 AT
2117 Vera Sp. z o.o. S.K. Bielsko-Biała 4-10 4-10 8 9 1 AT
2118 Vistula Group S.A. Kraków 10-30 4-10 12 13 1 CN
2119 Alcatel – Lucent Polska sp. z o.o. Warszawa 10-30 10-30 16 17 1 SA
2120 MAKÓW Sp. z o.o. Zakład Przetwórstwa Spożywczego Skaryszew 10-30 10-30 13 14 1 BY
2121 Adb Polska Sp. z o.o. Zielona Góra 30-50 4-10 20 21 1 AL
2122 Media & Marketing Adventure Sp. z o.o. Spółka Komandytowa Warszawa 10-30 10-30 2 3 1 FR
2123 Metec Sp. z o.o. Miłomłyn 10-30 10-30 2 3 1 DE
2124 Hobamet Sp. z o.o. Goszczanowiec 4-10 4-10 1 2 1 NL
2125 Zakład Mechaniki Maszyn BUKPOL Łagodziński Sp.J. Bukowiec 4-10 10-30 7 8 1 AT
2126 BOLIX S.A. Żywiec 4-10 4-10 14 15 1 BE
2127 Metal Scrap Sp. z o.o. Zabajka 10-30 10-30 2 3 1 DE
2128 Bodex Sp. z o.o. S.K. Wrocław 75-100 50-75 17 18 1 BE
2129 Döhler Sp. z o.o. Mogielnica >100 >100 34 35 1 AT
2130 Okręgowa Spółdzielnia Mleczarska GARWOLIN Wola Rębkowska 4-10 10-30 3 4 1 BY
2131 Maltex Sp. z o.o. Bydgoszcz 4-10 4-10 27 28 1 AT
2132 Trend Meble Sp. z o.o. Sianów 10-30 4-10 3 4 1 BE
2133 Fabryka Czapek I Kapeluszy Kaszkiet Grajcar I Szmidla S.J. Częstochowa 10-30 10-30 14 15 1 AT
2134 Zakłady Mięsne PEKPOL OSTROŁĘKA S.A. Ławy 10-30 10-30 14 15 1 CY
2135 Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Budowlane Zetbeer Sp. z o.o. Orzeszkowo 10-30 10-30 7 8 1 BE
2136 Profil Sp. z o.o. Wytwórnia Profili Budowlanych z PVC Piła 10-30 10-30 4 5 1 BY
2137 Intradecom Sp. z o.o. Warszawa 10-30 10-30 2 3 1 BY
2138 East Mushrooms Sp. z o.o. Łosice 30-50 30-50 7 8 1 BY
2139 KRAKCHEMIA S.A. Kraków >100 >100 11 12 1 BG
2140 PUF Sp. z o.o. Koszalin 30-50 10-30 7 8 1 AU
2141 Pfeifer & Langen Marketing Sp. z o.o. Poznań >100 75-100 16 17 1 AT
2142 Cafrex Sp. z o.o. Nysa 10-30 30-50 8 9 1 AZ
2143 Centrala Farmaceutyczna CEFARM S.A. Warszawa 30-50 30-50 12 13 1 DK
2144 Klaveness Footwear Sp. z o.o. Elbląg 4-10 4-10 4 5 1 DE
2145 Mega Sp. z o.o. Zakład Produkcji Pojazdów Użytkowych i Konstrukcji Stalowych Nysa 30-50 30-50 15 16 1 AT
2146 Tinby Sp. z o.o. Zduńska Wola 50-75 50-75 3 4 1 DK
2147 CHM Sp. z o.o. Juchnowiec Kościelny 10-30 10-30 26 27 1 SA
2148 Leopol Meble Polska Sp. z o.o. Spółka Komandytowa Zbrudzewo >100 >100 15 16 1 AT
2149 AFA POLSKA Sp. z o.o. Świątniki Górne 4-10 4-10 2 3 1 FR
2150 PPWG WOLMOT Sp. z o.o. Wolbrom 10-30 10-30 8 9 1 BE
2151 ARMADA Sp. z o.o. Nowogrodziec 4-10 4-10 5 6 1 BE
2152 Polcan Sp. z o.o. Spółka Komandytowo Akcyjna Ożarów Mazowiecki 10-30 4-10 8 9 1 CN
2153 On Off Media Sp. z o.o. Łódź 4-10 10-30 1 2 1 AZ
2154 B.S. Sp. z o.o. Czaplinek 10-30 10-30 1 2 1 FR
2155 Europejskie Centrum Gospodarcze Sp. z o.o. Głowno 10-30 10-30 19 20 1 AT
2156 GAZOMET Sp. z o.o. Rawicz 10-30 10-30 10 11 1 BY
2157 Globetyre Sp. z o.o. S.K. Pilzno 10-30 10-30 11 12 1 AT
2158 KRJ Display Sp. z o.o. Konin 4-10 4-10 20 21 1 BE
2159 Sonac Osetnica Sp. z o.o. Chojnów 10-30 10-30 7 8 1 BG
2160 Górecki sp. j. Kęty 30-50 30-50 28 29 1 AT
2161 Krajowa Spółka Cukrowa S.A. Toruń >100 >100 22 23 1 DZ
2162 Taulatex Sp. z o.o. Łódź 4-10 4-10 1 2 1 NO
2163 PMG Premium Management Group Sp. z o.o. sp.k. Warszawa 10-30 10-30 5 6 1 BE
2164 Sarris Darm Sp. z o.o. Czechów 50-75 50-75 8 9 1 AT
2165 Frostico Chłodnia Warka S.A. Warka 10-30 10-30 6 7 1 AT
2166 Łuksja Sp. z o.o. Łuków 4-10 4-10 1 2 1 FR
2167 Spółdzielnia Ogrodnicza Urzędów 10-30 10-30 5 6 1 BE
2168 Przedsiębiorstwo Współpracy Gospodarczej KRAKSERVIS Sp. z o.o. Kraków 10-30 4-10 2 3 1 DE
2169 Markit – Toruń Sp. z o.o. Toruń 10-30 10-30 1 2 1 IN
2170 Okna Wegiel Sp. z o.o. Tarnów 10-30 10-30 5 6 1 AT
2171 AGTOS POLSKA Sp. z o.o. Konin 4-10 4-10 3 4 1 AT
2172 Agro-Matadex sp. j. Eksport-Import Monika Gierczak i Anna Dhaliwal Warszawa 4-10 4-10 6 7 1 BE
2173 Marpol Sp. z o.o. Bielsko-Biała 50-75 75-100 5 6 1 IN
2174 Agrostar S.J. A.Starownik, J.Starownik Nowa Jedlanka 75-100 >100 7 8 1 AL
2175 SP Medical Sp. z o.o. Zduńska Wola 30-50 30-50 4 5 1 DK
2176 Huawei Polska Sp. z o.o. Warszawa 10-30 50-75 7 8 1 CN
2177 GRUPA 3 DRUK Sp. z o.o. S.K. Kraków 10-30 10-30 28 29 1 AT
2178 Charter Agro – Masz Sp. z o.o. Garzyn 10-30 10-30 7 8 1 BG
2179 Aida Sp. z o.o. Oleśnica >100 >100 10 11 1 AT
2180 Green Logistic Sp. z o.o. Cieszyn 10-30 10-30 9 10 1 BY
2181 RADEX POLAND Sp. z o.o. S.K. Iława 10-30 10-30 17 18 1 BY
2182 Flexi Force Poland Sp. z o.o. Głowno 4-10 4-10 12 13 1 SA
2183 Stal Rem S.A. Gdańsk 10-30 10-30 1 2 1 DK
2184 A.S. Inter Silesia Sp. z o.o. sp.k. Katowice 4-10 4-10 2 3 1 AT
2185 InstalPlast Łask Sp. z o.o. S.K. Łódź 10-30 10-30 15 16 1 AT
2186 Narodowe Centrum Badań Jądrowych Otwock 50-75 75-100 70 71 1 AF
2187 Pioterrberry Sp. z o.o. Białogard 4-10 4-10 2 3 1 NL
2188 Semi 2 Sp. z o.o. i Wspólnicy S.J. Łódź 50-75 10-30 1 2 1 CZ
2189 Grupa Producentów Grzybów Łuk-Mar Sp. z o.o. Ryczywół 4-10 4-10 1 2 1 BE
2190 HYDROMEGA Sp. z o.o. Gdynia 4-10 10-30 9 10 1 AU
2191 Jabłko Siedleckie Sp. z o.o. Suchożebry 4-10 4-10 2 3 1 BY
2192 Firma Handlowo-Usługowa Mipol P. Mikulec, M.jJ.B. Plata S.J. Moszczenica Wyżna 50-75 30-50 18 19 1 AT
2193 Splast Sp. z o.o. Krosno 50-75 30-50 27 28 1 AT
2194 Jarocińska Fabryka Obrabiarek S.A. Jarocin 10-30 10-30 13 14 1 DK
2195 Baltcoast Oü Sp. z o.o. Oddział w Polsce Warszawa 10-30 10-30 2 3 1 RU
2196 MGA Entertainment Poland Sp. z o.o. Słupsk 10-30 10-30 51 52 1 SA
2197 Przedsiębiorstwo Rozwoju Techniki Rolniczej Agro-Partner Sp. z o.o. Warszawa 10-30 10-30 2 3 1 FR
2198 DAN CAKE Polonia Sp. z o.o. Chrzanów 30-50 50-75 22 23 1 AZ
2199 ELWIZ S.A. Świdnica 10-30 10-30 15 16 1 AT
2200 Wajnert Meble Sp. z o.o. S.K.A. Międzybórz 50-75 50-75 16 17 1 AT
2201 BIAGLASS Huta Szkła Białystok Sp. z o.o. Białystok 10-30 10-30 17 18 1 AT
2202 MHU Polska Sp. z o.o. Warszawa 4-10 4-10 3 4 1 BY
2203 ALWERNIA S.A. Alwernia >100 >100 34 35 1 DZ
2204 MGM S.A. Marki >100 >100 28 29 1 AT
2205 Danwood S.A. Bielsk Podlaski 75-100 >100 3 4 1 AT
2206 ZUHIP Sp. z o. o. Olszówka >100 50-75 10 11 1 DK
2207 Biopharmacotech Sp. z o.o. sp.k. Częstochowa 4-10 4-10 2 3 1 AR
2208 Stargard Borst Sp. z o.o. Stargard 4-10 4-10 5 6 1 DK
2209 Euroterm Sp. z o.o. S.K. Przemyśl 10-30 10-30 9 10 1 AT
2210 TM – Handel Sp. z o.o. Warszawa 10-30 10-30 2 3 1 DE
2211 ICN POLFA RZESZÓW S.A. Rzeszów 75-100 50-75 36 37 1 DZ
2212 Fabryka Mebli Wiza Grzegorz i Elżbieta Wiśniewscy Sp. J. Kostrzyn 30-50 30-50 4 5 1 NL
2213 Creaton Polska Sp. z o.o. Olkusz 4-10 10-30 7 8 1 LT
2214 Masfrost Ziębice Sp. z o.o. Ziębice 10-30 10-30 9 10 1 AT
2215 KALGRUP Sp. z o.o. Steniatyn-Kolonia 4-10 10-30 8 9 1 BG
2216 Food Trading Sp. z o.o. Warszawa 50-75 30-50 11 12 1 AM
2217 Span Tech (Polska) Sp. z o.o. Stęszew 4-10 10-30 3 4 1 BE
2218 Stama Stal I Budowa Maszyn Sp. z o.o. Ruda Śląska 10-30 10-30 1 2 1 DE
2219 Drewkom Jerzy i Urszula Gwóźdź S.J. Karłów 4-10 4-10 1 2 1 AT
2220 Zakłady Drobiarskie Koziegłowy Sp. z o.o. Koziegłowy >100 >100 26 27 1 AT
2221 Powiśle Spółdzielnia Pracy Kwidzyn 4-10 4-10 1 2 1 NL
2222 SCANDAGRA POLSKA Sp. z o.o. Żołędowo 75-100 75-100 5 6 1 DK
2223 KNAUF Industries Polska Sp. z o.o. Adamowice 4-10 10-30 12 13 1 BY
2224 Darstal Sp. z o.o. Zielona Góra 30-50 >100 1 2 1 DE
2225 Grumetti Sp. z o.o. Ośno Lubuskie 4-10 4-10 1 2 1 AU
2226 Ursus S.A. Lublin 50-75 >100 30 31 1 BE
2227 Delta Plus Polska Serwis Sp. z o.o. Sosnowiec 30-50 30-50 11 12 1 AT
2228 Da-Ko Kozubal Sp. z o.o. Gorzów Wielkopolski 30-50 30-50 1 2 1 DE
2229 Cooper-Standard Automotive Piotrków Sp. z o.o. Warszawa 30-50 30-50 1 2 1 MX
2230 Panartic Poland Sp. z o.o. Stawiguda 4-10 4-10 1 2 1 SK
2231 Velvet Care Sp. z o.o. Klucze 30-50 50-75 11 12 1 BE
2232 Mauser Poland Sp. z o.o. Gliwice 10-30 10-30 15 16 1 AT
2233 Berner Polska Sp. z o.o. Kraków 4-10 4-10 2 3 1 NO
2234 LINODRÓB S.J. Zakład Drobiarski Świecie nad Osą 10-30 30-50 4 5 1 LT
2235 EKOFLEX Sp. z o.o. Chodzież 4-10 4-10 2 3 1 DE
2236 INDECO S.A. Warszawa 10-30 10-30 31 32 1 BE
2237 Central European Engine Services Sp. z o.o. Warszawa 4-10 10-30 5 6 1 DK
2238 Nord Mebel Sp. z o.o. Nidzica 10-30 10-30 5 6 1 ME
2239 Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Skala K. Nowacki, A. Węsierski sp. j. Małoszyce 4-10 4-10 3 4 1 FR
2240 Porsche Inter Auto Polska Sp. z o.o. Warszawa 50-75 >100 13 14 1 AT
2241 Jasopels Sp. z o.o. Chludowo 50-75 10-30 2 2 0 CN
2242 FH TRADE Sp. z o.o. Poznań 10-30 10-30 5 5 0 BE
2243 Polgabo Sp. z o.o. Warszawa 4-10 4-10 4 4 0 MD
2244 CFE Polska Sp. z o.o. Kleszczów 4-10 10-30 10 10 0 AT
2245 TELKOM – TELMOR Sp. z o.o. Gdańskie Zakłady Teleelektroniczne Gdańsk 4-10 10-30 29 29 0 AT
2246 Konvin Sp. z o.o. Głuchów 30-50 10-30 1 1 0 DE
2247 Przedsiębiorstwo Produkcyjne Infinity Group Sp. z o.o. Bartoszyce 10-30 10-30 4 4 0 NL
2248 Szkło Sp. z o.o. Lidzbark Warmiński 4-10 4-10 7 7 0 BY
2249 CAPS S.A. Poznań 4-10 4-10 9 9 0 DK
2250 Alu Druckguss Sp. z o.o. Nowa Sól 4-10 10-30 1 1 0 DE
2251 Przeds. Max Sp. z o.o. Kielce 4-10 10-30 4 4 0 AT
2252 Hansen Polska Sp. z o.o. Głogów Małopolski 4-10 10-30 5 5 0 DK
2253 Silverfruit Sp. z o.o. Grójec 4-10 4-10 2 2 0 BY
2254 Schraner Polska Sp. z o.o. Łęczyca 4-10 4-10 6 6 0 AT
2255 Armandia Ejsmont, Iłendo sp.j. Białystok 4-10 4-10 4 4 0 EE
2256 Guest Company Sp. z o.o. Lublin 30-50 30-50 1 1 0 IT
2257 Bierbaum Polska Sp. z o.o. Bydgoszcz >100 >100 1 1 0 DE
2258 ABR Sp. z o.o. Mikołów 10-30 10-30 1 1 0 CZ
2259 KMW Engineering Sp. z o.o. Solec Kujawski 10-30 10-30 9 9 0 AT
2260 Salvon Sp. z o.o. Bydgoszcz 4-10 10-30 1 1 0 CY
2261 THERMOPLAST Sp. z o.o Libiąż 10-30 10-30 24 24 0 BH
2262 Von Schaewen Polska Sp. z o.o. Świętochłowice 10-30 10-30 2 2 0 DE
2263 PPHU LAKTOPOL Sp. z o. o. Warszawa 10-30 30-50 13 13 0 DZ
2264 ZPM Nowakowski Sp. z o.o. Sławno 4-10 10-30 1 1 0 DE
2265 PPU ROBEX Sp. z o.o. Lębork 10-30 10-30 1 1 0 NL
2266 Caterpillar Remanufacturing Services Radom Poland Sp. z o.o. Radom 10-30 10-30 3 3 0 BE
2267 V33 Polska Sp. z o.o. Zakrzewo 10-30 10-30 2 2 0 RU
2268 Bowe Elektrik Polska Sp. z o.o. Bolesławiec 4-10 4-10 1 1 0 DE
2269 Polset Meble Sp. z o.o. Spółka Komandytowa Zielona Góra 10-30 10-30 3 3 0 BE
2270 SONA Sp. z o.o. Koziegłówki 4-10 4-10 9 9 0 DK
2271 Eurozłom Pl Sp. z o.o. Dąbrowa Górnicza 75-100 >100 3 3 0 DE
2272 Fugo – Odlew Sp. z o.o. Katowice 4-10 4-10 3 3 0 FI
2273 Atlantic Sp. z o.o. Lulemino 10-30 50-75 7 7 0 DK
2274 Vitesse Sportswear Sp. z o.o. Wyszogród 4-10 4-10 13 13 0 BE
2275 Caterpillar Poland Sp. z o.o. Janów Lubelski >100 >100 10 10 0 BE
2276 FRUTKOS POLSKA Sp. z o.o. Warpęsy 10-30 10-30 1 1 0 KZ
2277 Hamburger Recycling Polska Sp. z o.o. Opole 50-75 50-75 4 4 0 AT
2278 Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe Stal-Fox Marek Nowaczek sp.j. Skrzypnik 4-10 10-30 1 1 0 DE
2279 Pro Quality – Polska Sp. z o.o. Zielona Góra 4-10 4-10 1 1 0 DE
2280 YKK POLAND Sp. z o.o. Pogorzałki 10-30 10-30 36 36 0 AT
2281 Zakłady Mięsne Olewnik Sp. z o.o. Sierpc 4-10 4-10 3 3 0 LT
2282 XOFA Sp. z o.o. Oleśnica 10-30 10-30 22 22 0 BE
2283 Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Topex Ltd Sp. z o.o. Toruń 10-30 10-30 1 1 0 RU
2284 MCNS Polyurethanes Europe Sp. z o.o. Dzierżoniów 10-30 50-75 2 2 0 CZ
2285 MONTEX SHIPYARD Dębowski Wasiołek S. J. Gdańsk 30-50 75-100 1 1 0 NO
2286 TEWES-BIS Sp. z o.o. Barczewo 10-30 30-50 9 9 0 BY
2287 Zakład Przetwórstwa Mięsnego Maxpol Sp. z o.o. Kuźnia Raciborska 4-10 4-10 7 7 0 CY
2288 Ruland Engineering&Consulting Sp. z o.o. Tychy 10-30 10-30 15 15 0 AT
2289 Hodowla i Ubój Indyka BIODAMA Sp. z o.o. Sława >100 >100 9 9 0 BE
2290 STV Polska Sp. z o.o. Katowice 4-10 4-10 1 1 0 CZ
2291 APERAM STAINLESS SERVICES & SOLUTIONS POLAND Sp. z o.o. Siemianowice Śląskie >100 >100 19 19 0 AT
2292 Firma Budowlana Rafał Hoffer Działdowo 4-10 4-10 1 1 0 DE
2293 Gardinia Sp. z o.o. Domasław 10-30 10-30 13 13 0 BY
2294 Eveline Cosmetics Dystrybucja Sp. z o.o. S.K. Lesznowola >100 >100 72 72 0 AL
2295 Wisi Automotive Polska Sp. z o.o. Spółka Komandytowa Stanowice 50-75 30-50 2 2 0 DE
2296 MESTIL Sp. z o.o. Zakład Mechaniczny Gorzów Wielkopolski 4-10 4-10 11 11 0 DK
2297 Stimex – Agro Sp. z o.o. Osowo 4-10 4-10 1 1 0 DE
2298 Zakład Metalowy GEMO Sp. z o.o. Cybinka 10-30 10-30 1 1 0 DE
2299 British Automotive Supply Sp. z o.o. Warszawa 4-10 10-30 1 1 0 GB
2300 Meblik Sp. z o.o. Topole 4-10 4-10 21 21 0 SA
2301 C + T Polska Sp. z o.o. Koszalin 10-30 10-30 1 1 0 DE
2302 Van Den Doel Poland Sp. z o.o. Słupca 10-30 10-30 3 3 0 LV
2303 MEBLE STOLRUS Sp. z o.o. S.K. Krotoszyn 10-30 10-30 2 2 0 BE
2304 Teka Maszyny Budowlane Sp. z o.o. Warszawa 4-10 4-10 1 1 0 DE
2305 Hacom Polyester- Sp. z o.o. Zławieś Wielka 4-10 10-30 1 1 0 NL
2306 EXCELSIOR DELIKATESY Sp. z o.o. Kowalewice 10-30 10-30 1 1 0 DE
2307 KRYPTON Sp. z o.o. Siedlce 10-30 30-50 2 2 0 CZ
2308 Andpol Urszula, Paweł, Marcin, Michał Andrzejewscy, Andpol Furniture Sp. z o.o. sp.j. Świniary 4-10 10-30 3 3 0 BE
2309 Zakład Produkcji Pasz Super Feedmix Sp. z o.o. Kórnik 10-30 4-10 7 7 0 BG
2310 JAL Zakład Produkcyjno-Usługowy A. Jasiński, L. Guz, J. Kowal S.J. Kępa 4-10 10-30 8 8 0 BG
2311 Hydromechanika Sp. z o.o. Spółka Komandytowa Piaskowiec 30-50 50-75 9 9 0 AO
2312 Daicel Safety Systems Europe Sp. z o.o. Żarów >100 >100 9 9 0 CN
2313 Lowell International Polska Sp. z o.o. Warszawa 30-50 30-50 1 1 0 US
2314 HLT Sp. z o.o. Głuchołazy 10-30 10-30 17 17 0 BY
2315 Auto – Gum Sp. z o.o. S.K. Kraków 10-30 10-30 9 9 0 AT
2316 Kiel – Pak S.J. Nowiny 4-10 4-10 18 18 0 CL
2317 Mondi Polska Sp. z o.o. Karczmiska Pierwsze 10-30 10-30 16 16 0 BE
2318 Recan Organizacja Odzysku Opakowań S.A. Warszawa 50-75 50-75 2 2 0 DE
2319 Fiab Sp. z o.o. sp.k. Pietrzykowice 4-10 4-10 30 30 0 SA
2320 Agrohurt Sp. z o.o. Mońki 10-30 10-30 8 8 0 BG
2321 Einhell Polska Sp. z o.o. Nowa Wieś Wrocławska 4-10 4-10 13 13 0 BY
2322 Layster Group Sp. z o.o. Warszawa 4-10 10-30 2 2 0 RU
2323 Fab – Style Sp. z o.o. Tułowice 4-10 4-10 5 5 0 BE
2324 Seoyon E – HWA Automotive Poland Sp. z o.o. Ustroń >100 >100 2 2 0 CZ
2325 Gambit Lubawka Sp. z o.o. Lubawka 4-10 4-10 32 32 0 DZ
2326 Tekra Sp. z o.o. Gubin 30-50 30-50 1 1 0 DE
2327 EKO ALU Sp. z o.o. S.K. Poznań 10-30 10-30 5 5 0 AT
2328 JPC Sp. z o.o. Jaraczewo 10-30 30-50 1 1 0 BE
2329 Epi Ross Polska Sp. z o.o. Zębowo 30-50 10-30 2 2 0 DK
2330 Alexpol International Sp. z o.o. Warszawa 4-10 4-10 2 2 0 BY
2331 Mad Recycling Polska Sp. z o.o. Nakło nad Notecią 10-30 10-30 3 3 0 AT
2332 Marflex – M.J. Maillis Poland Sp. z o.o. Karczew >100 >100 34 34 0 SA
2333 CSK Food Enrichment Poland Sp. z o.o. Toruń 10-30 30-50 10 10 0 BY
2334 Przedsiębiorstwo Produkcyjno Handlowo – Usługowe Ut – Oil Sp. z o.o. Dzierzgoń 4-10 4-10 3 3 0 FR
2335 HORTICO S.A. Wrocław 10-30 10-30 3 3 0 BY
2336 Górny Sp. z o.o. Czempiń 4-10 4-10 2 2 0 GR
2337 CREATIV – POLSKA Sp. z o.o. Środa Wielkopolska 4-10 4-10 2 2 0 DE
2338 DOMAT Sp. z o.o. Łowyń 10-30 10-30 1 1 0 DE
2339 DIMA Sp. z o.o. Żychlin 10-30 10-30 1 1 0 DK
2340 Jaak Sp. z o.o. Opole Lubelskie 10-30 10-30 4 4 0 AT
2341 West-East Meat Group Sp. z o.o. Biłgoraj 10-30 10-30 1 1 0 UA
2342 PLANMARINE Sp. z o.o. Kościan 10-30 50-75 26 26 0 AO
2343 Eldisy Polska Sp. z o.o. Środa Śląska 75-100 75-100 14 14 0 AT
2344 Metaltrade Sp. z o.o. Warszawa 10-30 30-50 4 4 0 BG
2345 Lives Sp. z o.o. Konotop 4-10 4-10 12 12 0 AT
2346 STANPOL Sp. z o.o. Słupsk 10-30 30-50 9 9 0 BE
2347 KGHM Metraco S.A. Legnica >100 10-30 7 7 0 AT
2348 Dream Plus Sp. z o.o. Spółka Komandytowa Ryczywół 30-50 30-50 7 7 0 AT
2349 Ponefa Sp. z o.o. Nowa Ruda 4-10 4-10 1 1 0 NL
2350 PHU AGRO – AS Z. Bednarski & A. Sajdutka S.J. Grodków 4-10 10-30 3 3 0 NL
2351 SKM Warsztaty Meblowe Sp. z o.o. Myślibórz 4-10 4-10 1 1 0 DE
2352 CHIPITA POLAND Sp. z o.o. Warszawa 30-50 50-75 16 16 0 AT
2353 DECORATUM Sp. z o.o. Poznań 4-10 10-30 2 2 0 NL
2354 Empac Polska Sp. z o.o. Zduny 10-30 10-30 1 1 0 DE
2355 Brass Polska Sp. z o.o. Poniatowa 4-10 4-10 3 3 0 LT
2356 Athletic Sp. z o.o. Kluczbork 10-30 10-30 44 44 0 SA
2357 JM Exim Fenetres Sp. z o.o. Przeźmierowo 4-10 4-10 2 2 0 FR
2358 NORD – OST Sp. z o.o. PW Gołdap 4-10 4-10 1 1 0 LT
2359 Drevo Haus Sp. z o.o. Jaworze 4-10 4-10 1 1 0 DE
2360 Int. Production JCS Sp. z o.o. Barlinek 4-10 4-10 6 6 0 DK
2361 Wojskowe Zakłady Lotnicze Nr 2 S.A. Bydgoszcz 4-10 4-10 5 5 0 BY
2362 DROBIMEX Sp. z o.o. Szczecin 75-100 75-100 13 13 0 AZ
2363 Huhtamaki Foodservice Poland Sp. z o.o. Czeladź 75-100 >100 31 31 0 SA
2364 Europe Trade Sp. z o.o. Sulmierzyce 10-30 10-30 5 5 0 DK
2365 Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Spiż G. Wawrzak C. Wawrzak sp. j. Częstochowa 10-30 10-30 7 7 0 AT
2366 DUTCH FARMERS Sp. z o.o. Stargard 4-10 4-10 2 2 0 NL
2367 PHILIPS POLSKA Sp. z o.o. Warszawa 4-10 10-30 6 6 0 HK
2368 Instal Białystok S.A. Białystok 10-30 10-30 4 4 0 BY
2369 ZPOW ORZECH Sp. z o.o. Kolbuszowa 4-10 4-10 15 15 0 AU
2370 Apis Sp. z o.o. Chodecz 30-50 30-50 3 3 0 DE
2371 Puratos Polska Sp. z o.o. Kostrzyn 4-10 10-30 16 16 0 BG
2372 GRELAVI S.A. Olsztyn 10-30 10-30 8 8 0 BY
2373 Cordia Plus Sp. z o.o. sp.k. Andrychów 4-10 4-10 18 18 0 AT
2374 Fabryka Plastików Gliwice Sp. z o.o. Gliwice 30-50 50-75 13 13 0 AT
2375 Eko – Invest Sp. z o.o. Szczecinek 4-10 4-10 3 3 0 DK
2376 AVRENTIM Sp. z o.o. Warszawa 30-50 50-75 13 13 0 AZ
2377 Solutions – Polska Sp. z o.o. Gdynia 10-30 10-30 3 3 0 NL
2378 Probet – Dasag Sp. z o.o. Żary 10-30 4-10 6 6 0 BY
2379 Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowo-Produkcyjne Stal-Bud Ryszard Syta, Elżbieta Kajmowicz sp.j. Skoczów 4-10 10-30 2 2 0 BE
2380 FHU WOGA S.J. Niałek Wielki 10-30 4-10 2 2 0 FR
2381 Iam Import – Eksport Sp. z o.o. Czarnowąsy 4-10 4-10 3 3 0 AT
2382 WB ZAKŁAD METALOWY PRODUKCJA. HANDEL. USŁUGI WIESŁAW BOŻEK. MARIA BOŻEK Sp.J. Wola Mielecka 4-10 4-10 4 4 0 AT
2383 HALSANG Sp. z o.o. Targowisko 4-10 4-10 1 1 0 SE
2384 POMELAC Sp. z o.o. Wyszków 10-30 10-30 14 14 0 EE
2385 ZWM- Waraksa Maria Waraksa Suwałki 4-10 10-30 5 5 0 AT
2386 Markisol International Ltd Sp. z o.o. Wejherowo 75-100 >100 11 11 0 SA
2387 Emerson Industrial Automation Poland Sp. z o.o. Poznań 30-50 30-50 6 6 0 FR
2388 Fruktowy Papa Sp. z o.o. Grójec 10-30 10-30 2 2 0 BY
2389 Schultz Seating Poland Sp. z o.o. Kłobuck 10-30 10-30 12 12 0 BE
2390 Olan Sp. z o.o. Żabokliki 10-30 10-30 1 1 0 NO
2391 MASTERMEDIA Cioczek i Wójciak S.J. Lublin 75-100 >100 1 1 0 GB
2392 Marol Sp. z o.o. Poznań 4-10 10-30 8 8 0 BE
2393 Duraumat – Polska Sp. z o.o. Lubcza 4-10 4-10 1 1 0 RU
2394 STAL-SERVICE Sp. z o.o. Warszawa 10-30 10-30 2 2 0 CZ
2395 Pirex Es Sp. z o.o. Kąkolewo 4-10 4-10 2 2 0 DE
2396 Zakłady Mięsne Tur J.K.J. Toporkiewicz S.J. Kobylec 10-30 10-30 5 5 0 RO
2397 BRANDS POLSKA Sp. z o.o. Somonino 10-30 10-30 3 3 0 AT
2398 Kampmann Polska Sp. z o.o. Łęczyca 30-50 30-50 1 1 0 DE
2399 Med – Interplast Sp. z o.o. Białystok 10-30 10-30 1 1 0 BY
2400 ARGO Sp. z o.o. Białystok 4-10 4-10 1 1 0 BY
2401 Espan Sp. z o.o. Koszalin 10-30 10-30 1 1 0 DK
2402 Gardner Aerospace Tczew Sp. z o.o. Tczew 10-30 10-30 4 4 0 FR
2403 Pearl Stream S.A. Strzelce Opolskie 10-30 10-30 2 2 0 CZ
2404 Sanden Manufacturing Poland Sp. z o.o. Polkowice Dolne >100 30-50 9 9 0 BR
2405 Mag Gorzelak i Jasiński S.J. Piła 4-10 4-10 32 32 0 AL
2406 Zremb MM Sp. z o.o. S.K. Jasień 4-10 4-10 1 1 0 DE
2407 ABC Pak Sp. z o.o. S.K. Sompolno 10-30 10-30 6 6 0 AT
2408 Ust-M Sp. z o.o. Tomaszów Mazowiecki 4-10 4-10 22 22 0 BY
2409 MAG KRAK A. i R. Pluta S.J. Kraków 4-10 4-10 15 15 0 BY
2410 Mastersport Sp. z o.o. I Wspólnicy sp.k. Psary Małe 4-10 4-10 9 9 0 AT
2411 Rzeźnia Braci Szypcio S.J. Mońki 4-10 10-30 1 1 0 LT
2412 PPH Eksport – Import Awra Sp. z o.o. Świeca 10-30 10-30 5 5 0 DK
2413 Mercury HM Sp. z o.o. Spółka Komandytowa Gliwice 50-75 50-75 3 3 0 AT
2414 Przedsiębiorstwo Rolno Spożywcze Lech Rutkowski Chełmno 75-100 50-75 2 2 0 CZ
2415 Spółdzielnia Mleczarska Polmlek Maćkowy Gdańsk 4-10 10-30 9 9 0 BY
2416 Handlo-Drew Sp. z o.o. Sulęcin 4-10 10-30 1 1 0 DE
2417 WERMAPOL Sp. z o.o. Leszno 30-50 >100 1 1 0 CZ
2418 Brokelmann Polska Sp. z o.o. Namysłów 10-30 10-30 1 1 0 DE
2419 ISTE Sp. z o.o. Babimost 50-75 30-50 1 1 0 DE
2420 Kempf Zakład Budowy Pojazdów Samochodowych Sp. z o.o. Kowary 30-50 30-50 2 2 0 DE
2421 Rena Polska Sp. z o.o. Nowogrodziec 10-30 10-30 2 2 0 DE
2422 Kompania Drobiarska Sp. z o.o. Lubosina 10-30 4-10 1 1 0 DE
2423 NOVE Sp. z o.o. Zakłady Mięsne Nowe >100 >100 4 4 0 DK
2424 B&M Optik Sp. z o.o. Zaczernie 4-10 4-10 1 1 0 DE
2425 MARRODENT Sp. z o.o. Bielsko-Biała 10-30 10-30 18 18 0 AT
2426 PRASMET Bis M. Granczewski, J. Margulski S.J. Radziejów 4-10 4-10 1 1 0 DE
2427 Damech – Konstrukcje Stalowe Sp. z o.o. Radzyń Chełmiński 4-10 4-10 1 1 0 DE
2428 Sopp Polska Sp. z o.o. Kamienna Góra 30-50 30-50 2 2 0 FR
2429 ATI ZKM FORGING Sp. z o.o. Stalowa Wola 50-75 50-75 16 16 0 BE
2430 BKF Myjnie Bezdotykowe Sp. z o.o. Skarbimierzyce 10-30 10-30 19 19 0 AT
2431 SKC Haas Polska Sp. z o.o. Dzierżoniów 30-50 50-75 4 4 0 SK
2432 Polok-Grupa Producentów Grzybów Sp. z o.o. Suszec 10-30 10-30 9 9 0 BG
2433 Proma Poland Sp. z o.o. Tychy 30-50 30-50 9 9 0 FR
2434 Fabryka Okien i Drzwi Sapor Sp. z o.o. Niepruszewo 4-10 4-10 10 10 0 BE
2435 Biochem S.J. Kietrz 4-10 4-10 1 1 0 CZ
2436 Dariusz Przestrzelski Zakład Wyrobów Metalowych CARBONEX Jastrzębie-Zdrój 4-10 4-10 6 6 0 DK
2437 Smulders Sp. z o.o. Rakoniewice 10-30 10-30 8 8 0 BE
2438 Stora Enso Wood Products Sp. z o.o. Murów 75-100 50-75 11 11 0 AT
2439 LEIBER – POLAND Sp. z o.o. Ruda Śląska >100 >100 16 16 0 AT
2440 Trec Nutrition Sp. z o.o. Gdynia 10-30 10-30 30 30 0 DZ
2441 Berthold Sichert Sp. z o.o. Bydgoszcz 30-50 50-75 2 2 0 DE
2442 Bester Medical System Sp. z o.o. Nowa Dęba 4-10 4-10 1 1 0 US
2443 Sundstextiles Poland Sp. z o.o. Łaz 4-10 30-50 2 2 0 DK
2444 Przedsiębiorstwo Handlowo Usługowe Vektra Wiesław Kaszuba Sp. J. Gdańsk 10-30 10-30 3 3 0 CN
2445 FHP Galli S.J. Dąbrowa Tarnowska 4-10 4-10 1 1 0 SK
2446 Invado Sp. z o.o. Dzielna 50-75 75-100 33 33 0 DZ
2447 NEOMET Sp. z o.o. Radomsko 50-75 >100 1 1 0 CZ
2448 Specjalistyczny Zakład Elektromechaniczny Maleszka Krzysztof Maleszka Zenon S.J. Dywity 4-10 4-10 2 2 0 NL
2449 USTRONIANKA Sp. z o.o. Ustroń 4-10 10-30 18 18 0 AT
2450 Totem Kamiński, Szuliński, Snarski, Kamiński Sp. j. Szczecin 4-10 4-10 5 5 0 BE
2451 Przeds. Zagraniczne KARMA BELLA A.L. BEUMKES Śrem 4-10 4-10 1 1 0 NL
2452 JES – COMEX Sp. z o.o. Warszawa 4-10 4-10 2 2 0 FR
2453 Goodmills Polska Sp. z o.o. Poznań 10-30 10-30 4 4 0 DE
2454 ZAKŁADY MIĘSNE HENRYK KANIA S. A. Pszczyna 30-50 30-50 6 6 0 BG
2455 MB Aerospace Rzeszów Sp. z o.o. Rzeszów 10-30 10-30 4 4 0 CA
2456 Agro – Biznes Sularz Rudnicki S.J. Gorzów Wielkopolski 10-30 10-30 1 1 0 DE
2457 Przedsiębiorstwo Produkcyjno – Handlowo – Usługowe Acer Sp. z o.o. Pogorzela 4-10 4-10 1 1 0 DE
2458 P U P POMOT Sp. z o.o. Chojna 4-10 4-10 12 12 0 BY
2459 Les-Drób Piotrowski & Wójcik i Wspólnicy Sp.J. Niedomice 10-30 10-30 4 4 0 CZ
2460 Uno Foods Dubicki i Wspólnicy sp.j. Bydgoszcz 4-10 4-10 21 21 0 AT
2461 PL Modulo Sp. z o.o. Mikołów 10-30 30-50 12 12 0 BR
2462 Gerpol Sp. z o.o. Łowicz 4-10 4-10 1 1 0 BE
2463 Castra Sp. z o.o. Chałupki Dębniańskie 10-30 4-10 1 1 0 DE
2464 Industrial Technology Investments Poland Sp. z o.o. Gniewkowo 4-10 4-10 4 4 0 IE
2465 TESKO STEEL Sp. z o.o. Rybnik 50-75 50-75 7 7 0 EE
2466 POLWOS Sp. z o.o. Witaszyce 4-10 4-10 1 1 0 DE
2467 Akzo Nobel Decorative Paints Sp. z o.o. Warszawa >100 >100 17 17 0 AT
2468 Alatek Sp. z o.o. Gdańsk 4-10 4-10 1 1 0 US
2469 Watermann Polska Sp. z o.o. Sosnowiec 4-10 4-10 1 1 0 DE
2470 Bemko Sp. z o.o. Warszawa 4-10 4-10 22 22 0 AT
2471 PH-P-U i Obrotu Surowcami Wtórnymi KAROL Agnieszka Ligęza, Jacek Ligęza – Sp. J. Ustka 10-30 30-50 5 5 0 AT
2472 NEOPROFIL S.J. Rafał Herzyk, Adam Prokop Bielsko-Biała 75-100 >100 16 16 0 AT
2473 LWW Śląska Sp. z o.o. Czechowice-Dziedzice >100 >100 10 10 0 LT
2474 Dachpoll Sp. z o.o. Włoszczowa 4-10 4-10 7 7 0 IE
2475 Sieper Sp. z o.o. Złotoryja 10-30 30-50 1 1 0 DE
2476 MARTES SPORT Sp. z o.o. Bielsko-Biała 10-30 10-30 21 21 0 BG
2477 Lakfam S.J. Kowary 4-10 4-10 7 7 0 AZ
2478 SVZ Tomaszów Sp. z o.o. Tomaszów Lubelski >100 >100 12 12 0 BE
2479 Nidec Motors & Actuators (Poland) Sp. z o.o. Niepołomice >100 >100 28 28 0 AT
2480 Vekto Sp. z o.o. Wysogotowo 4-10 4-10 1 1 0 UA
2481 Epore Sp. z o.o. Bogatynia 4-10 4-10 2 2 0 DE
2482 LEANN STAŃCZYK S.A. Słupsk 10-30 10-30 15 15 0 BE
2483 ROLPEK 2 Sp. z o.o. Strzegom >100 >100 5 5 0 BG
2484 PPH Lubmax Sp. z o.o. Tomaszowice 4-10 4-10 1 1 0 DE
2485 Intellego Sp. z o.o. S.K.A. Ślęza 4-10 4-10 10 10 0 DK
2486 Bangma Packaging Poland Sp. z o.o. Bydgoszcz 4-10 4-10 1 1 0 NL
2487 Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Pol – Złom Henryk Leszczyński Grażyna Leszczyńska S.J. Nowa Wieś 4-10 4-10 1 1 0 DE
2488 Praefa Sp. z o.o. Międzyrzecz 10-30 10-30 4 4 0 DK
2489 Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe Opal Irena Puławska, Roman Puławski Sp. J. Hajnówka 10-30 10-30 1 1 0 BY
2490 Mecalit Polska Sp. z o.o. Łódź 10-30 30-50 9 9 0 AT
2491 LAS – KALISZ Sp. z o.o. Tomnice 10-30 10-30 1 1 0 DE
2492 Aquila Radomsko Sp. z o.o. Września 30-50 30-50 2 2 0 CZ
2493 Szron Sp. z o.o. PHU Jarosław 10-30 10-30 1 1 0 UA
2494 Zakłady Przemysłu Sklejek BIAFORM S.A. Białystok 30-50 30-50 24 24 0 AL
2495 PAFAL S.A. Fabryka Aparatury Pomiarowej Świdnica 30-50 30-50 8 8 0 AT
2496 Jalek Sp. z o.o. Zielona Góra 10-30 10-30 5 5 0 FR
2497 Diehl Metering Sp. z o.o. Bażanowice 50-75 50-75 4 4 0 AT
2498 Wrocławskie Zakłady Zielarskie HERBAPOL S.A. Wrocław 4-10 4-10 7 7 0 AZ
2499 Constract Export – Import Sp. z o.o. Rożental 10-30 10-30 5 5 0 DK
2500 BioTee Polska Sp. z o.o. Chojnice 50-75 75-100 1 1 0 ES
2501 Dana Nova Sp. z o.o. Szczecin 4-10 4-10 2 2 0 EE
2502 Rolnicza Spółdzielnia Produkcyjna Nowość Jezuicka Struga 10-30 10-30 4 4 0 AT
2503 PPHU Limba Ryszard Majewski i Tomasz Szerel S.J. Olecko 10-30 10-30 6 6 0 FR
2504 Kabanospol Sp. z o.o. Wielopole Skrzyńskie 4-10 4-10 2 2 0 NL
2505 Techniplast Kukuczka Sp. J. Koniaków 4-10 4-10 6 6 0 FR
2506 Gebo Technika Sp. z o.o. Marki 30-50 30-50 7 7 0 FR
2507 Agro-Masz Paweł Nowak Masłowice 4-10 10-30 17 17 0 AT
2508 ZPH Argo Sp. z o.o. Łańcut 4-10 4-10 23 23 0 AT
2509 Jantar Ltd Sp. z o.o. Puck 30-50 30-50 2 2 0 DK
2510 Projspaw Sp. z o.o. Przeds. Projektowo – Prod. – Handlowe Wągrowiec 4-10 4-10 1 1 0 DE
2511 SCHWARTE MILFOR Sp. z o.o. Olsztyn 75-100 >100 23 23 0 AT
2512 KOMET – URPOL Sp. z o.o. Kędzierzyn-Koźle 4-10 10-30 5 5 0 MX
2513 Essentra Packaging Sp. z o.o. Lublin 30-50 30-50 15 15 0 BE
2514 AIR LIQUIDE Polska Sp. z o.o. Kraków 10-30 10-30 13 13 0 BY
2515 Kamet Sp. z o.o. Nidzica 4-10 10-30 7 7 0 FR
2516 Stiegelmeyer Kępno Sp. z o.o. Kępno 50-75 75-100 1 1 0 DE
2517 Stomilex Sp. z o.o. Opole 4-10 4-10 2 2 0 BY
2518 Atlanta Poland S.A. Gdańsk 10-30 10-30 20 20 0 BG
2519 Przedsiębiorstwo Produkcyjno Usługowo Handlowe Eksport Import Prodrew Ślebioda Mieczysław sp.j. Chróścina 4-10 4-10 2 2 0 DE
2520 Kiepurex S.J. A. ,P., P. Kiepurowie Wapiennik 30-50 30-50 9 9 0 AF
2521 Mirage Mirage Boats W. Bychto i Wspólnicy S.K. Augustów 10-30 30-50 11 11 0 HR
2522 KOMSA POLSKA Sp. z o.o. Wrocław >100 >100 31 31 0 AT
2523 SANGLASS S.A. Mielec 4-10 4-10 8 8 0 EE
2524 Agriplon Sp. z o.o. Kłodzino 4-10 10-30 1 1 0 DE
2525 Mastpol Sp. z o.o. S.K. Kosakowo 10-30 10-30 3 3 0 DK
2526 Mondi Bags Mielec Sp. z o.o. Mielec 30-50 50-75 18 18 0 AZ
2527 Sławski Zakład Przetwórstwa Mięsa i Drobiu Balcerzak i Spółka Sp. z o.o. Sława 30-50 30-50 5 5 0 BE
2528 BLACHPROFIL 2 Sp. z o.o. Kraków 50-75 50-75 12 12 0 AT
2529 SEWS – CABIND POLAND Sp. z o.o. Żywiec >100 >100 16 16 0 AT
2530 PPHU Gabi Sp. z o.o. Nasiedle 4-10 10-30 2 2 0 BE
2531 Aluhak Trading Sp. z o.o. Police 10-30 10-30 1 1 0 NO
2532 Noex Sp. z o.o. sp.k. Komorniki 4-10 4-10 39 39 0 AL
2533 Euro – 2000 Sp. z o.o. Bolesław 30-50 30-50 2 2 0 DE
2534 Durable Sp. z o.o. Przecław 30-50 30-50 1 1 0 DE
2535 Zakład Rolny Moryń Sp. z o.o. Moryń 4-10 4-10 1 1 0 DE
2536 KAEM Sp. z o.o. S.K. Baranowo 30-50 30-50 25 25 0 AM
2537 B&B Opakowania Sp. z o.o. Małomice 50-75 75-100 11 11 0 AT
2538 Ulkem Dönerproduktion Sp. z o.o. Osieczna 4-10 4-10 4 4 0 FR
2539 CeDo Sp. z o.o. Kąty Wrocławskie >100 >100 31 31 0 AL
2540 Adros Sp. z o.o. Dobrzyca >100 >100 15 15 0 BE
2541 ALUTOP Sp. z o.o. Warszawa 10-30 10-30 1 1 0 DE
2542 Zakłady Chemiczne Siarkopol Tarnobrzeg Sp. z o.o. Tarnobrzeg 30-50 10-30 27 27 0 AT
2543 Polimport Sp. z o.o. Warszawa 10-30 10-30 7 7 0 AT
2544 Ceramet Sp. z o.o. PPHU Trzebinia 4-10 4-10 11 11 0 AT
2545 Europol Meble Polska Sp. z o.o. Spółka Komandytowa Podanin >100 >100 16 16 0 AT
2546 Suszarnicza Spółka OGRODNIK S.A. Nowy Tomyśl 4-10 10-30 13 13 0 FR
2547 Interchemall Sp. z o.o. Warszawa 10-30 10-30 27 27 0 SA
2548 Alumet Sp. z o.o. Daleszewo 4-10 4-10 1 1 0 DE
2549 B.D.ART Sp. z o.o. sp.k. Wołomin 30-50 50-75 23 23 0 AT
2550 Firma Reklamowa Emo Neon J. Żurawski, T. Morawiec, M. Krawczyk sp. j. Częstochowa 4-10 10-30 9 9 0 AO
2551 TK TRANS Tokarczyk Agata i Jarosław – S.J. Rytro 10-30 10-30 2 2 0 SK
2552 FRUCTODOR Sp. z o.o. PPH Bolimów 4-10 10-30 8 8 0 BE
2553 Supertape Polska Sp. z o.o. Wysogotowo 4-10 4-10 15 15 0 BY
2554 Minkon Sp. z o.o. Tarnowskie Góry 10-30 10-30 11 11 0 BY
2555 ANPHARM Przedsiębiorstwo Farmaceutyczne S.A. Warszawa 50-75 75-100 2 2 0 FR
2556 Przedsiębiorstwo Handlowo-Produkcyjne Giolli Sp. z o.o. Poznań 4-10 4-10 3 3 0 BG
2557 Primavera Furniture Sp. z o.o. Dąbrówka Mała 30-50 50-75 18 18 0 AT
2558 SBN Runowo Sp. z o.o. Runowo Krajeńskie 10-30 10-30 3 3 0 LT
2559 DECAR Sp. z o.o. Warszawa 10-30 30-50 5 5 0 BY
2560 Conexx Sp. z o.o. Myszków 10-30 10-30 3 3 0 FI
2561 DAMEN SHIPYARDS GDYNIA S.A. Gdynia >100 >100 1 1 0 NL
2562 PTS Sp. z o.o. Szczecin 75-100 >100 5 5 0 BS
2563 SORELPOL Sp. z o.o. Warszawa 30-50 30-50 18 18 0 BG
2564 GEO – POLAND Sp. z o.o. Poznań 10-30 10-30 12 12 0 AF
2565 ALF SENSOR S.J. Kraków 4-10 10-30 18 18 0 HR
2566 FABRYKA PAPIERU CZERWONAK Sp. z o.o. Czerwonak 30-50 30-50 4 4 0 DE
2567 Adampol – A. i L. Antonik S.J. Ostrów Lubelski 10-30 4-10 2 2 0 BA
2568 AGRO – KONARY Sp. z o.o. Warka 10-30 4-10 2 2 0 BY
2569 Bo – De Sp. z o.o. Łobez 75-100 >100 1 1 0 DE
2570 Jacpol Sp. z o.o. Mysłowice 30-50 10-30 13 13 0 AT
2571 Atrakcja Sp. z o.o. Sieradz 4-10 4-10 1 1 0 IT
2572 Euroceras Sp. z o.o. Kędzierzyn-Koźle 30-50 30-50 22 22 0 AT
2573 Cementownia ODRA S.A. Opole 10-30 10-30 4 4 0 AT
2574 Volkswagen Group Polska Sp. z o.o. Poznań >100 >100 4 4 0 BY
2575 Mega Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Stare Strącze 4-10 4-10 1 1 0 DE
2576 PPHU FUMO Ostrzeszów Sp. z o.o. Ostrzeszów 10-30 10-30 18 18 0 SA
2577 ENKA Sp. z o.o. Gorzów Wielkopolski >100 >100 1 1 0 DE
2578 PROCAM POLSKA Sp. z o.o. Tczew 4-10 10-30 6 6 0 BE
2579 PRZYJAŹŃ Spółdzielnia Inwalidów Słupca 4-10 4-10 2 2 0 DK
2580 Przedsiębiorstwo Metali Nieżelaznych BOBREK S.J. Krzysztof I Paweł Kleszcz, Bronisław Koźbiał Bobrek 75-100 >100 9 9 0 AT
2581 Meble Marzenie S.J. Opatów 4-10 10-30 16 16 0 BE
2582 Kościerskie Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Usługowe UNIBUD Sp. z o.o. Wielki Klincz 50-75 75-100 8 8 0 FR
2583 C&C Partners Telecom Sp. z o.o. Leszno 4-10 4-10 9 9 0 AT
2584 VOSSLOH SKAMO Sp. z o.o. Nowe Skalmierzyce 4-10 10-30 6 6 0 AU
2585 INTER WOOD Sp. z o.o. Troszyn 4-10 4-10 3 3 0 FR
2586 DS Auto Sp. z o.o. Chrzanów 50-75 75-100 1 1 0 DE
2587 Auto – Bis Sp. z o.o. Gorzów Wielkopolski 4-10 4-10 1 1 0 DE
2588 STOKVIS TAPES POLSKA Sp. z o.o. Kowale 10-30 10-30 22 22 0 AT
2589 Silmet S.J. Bełk 10-30 4-10 1 1 0 CZ
2590 Lady Kama Anna Miszczak S.J. Aleksandrów Łódzki 4-10 4-10 16 16 0 AT
2591 PHUP Poldrób Sp. z o.o. Gniezno 4-10 4-10 4 4 0 BE
2592 Tesam Sp. z o.o. Tomaszów Mazowiecki 4-10 4-10 1 1 0 FR
2593 Granit Części Zamienne Sp. z o.o. Spółka Komandytowa Sady 30-50 50-75 3 3 0 IN
2594 BIMARO Sp. z o.o. Cieszyn 4-10 4-10 2 2 0 CZ
2595 CEPA Sp. z o.o. Mirków 10-30 10-30 4 4 0 BE
2596 Nova Polska Sp. z o.o. Środa Wielkopolska 50-75 75-100 2 2 0 DE
2597 Savitor Sp. z o.o. Gniezno 4-10 4-10 6 6 0 ES
2598 Collection Ab sp. z o.o. Jastrowo 50-75 >100 11 11 0 HR
2599 Polywest – Polska Sp. z o.o. Podgórzyn 4-10 4-10 5 5 0 BE
2600 UNIBEP S.A. Bielsk Podlaski 75-100 75-100 3 3 0 BY
2601 NOVICHEM Sp. z o.o. Chorzów 50-75 50-75 17 17 0 BY
2602 Atlantic Marine Sp. z o.o. sp.k. Augustów 4-10 10-30 12 12 0 HR
2603 FHP PAK Sp. z o.o. Toruń 4-10 4-10 9 9 0 DZ
2604 Mondi Corrugated Świecie Sp. z o.o. Świecie 50-75 50-75 12 12 0 BY
2605 Watex Sp. z o.o. Barlinek 10-30 10-30 2 2 0 BE
2606 Fabmet Sp. z o.o. Bytom 10-30 10-30 2 2 0 DK
2607 Bartex Bartol Sp. z o.o. sp.k. Nowy Tomyśl 30-50 30-50 28 28 0 AT
2608 Ohio Sp. z o.o. Warszawa 10-30 10-30 11 11 0 BG
2609 BERO POLSKA Sp. z o.o. Gdynia 10-30 10-30 15 15 0 BY
2610 Amz-Kutno S.A. Kutno 30-50 30-50 10 10 0 DK
2611 Euro Driveshafts Limited – Sp. z o.o. Oddział w Polsce Łomianki 4-10 4-10 26 26 0 AU
2612 Zarmen FPA Sp. z o.o. Wrocław 30-50 30-50 7 7 0 BG
2613 Schumacher Packaging Zakład Grudziądz Sp. z o.o. Grudziądz 10-30 10-30 2 2 0 DE
2614 Melex Sp. z o.o. Mielec 10-30 10-30 30 30 0 AL
2615 Jura Sp. z o.o. Jurajska Fabryka Mebli Przedbórz 4-10 4-10 3 3 0 QV
2616 SOPP Packaging Sp. z o.o. Kamienna Góra >100 >100 1 1 0 DE
2617 Cezos Sp. z o.o. sp.k. Gdynia 4-10 4-10 21 21 0 AT
2618 Lemahieu Polska Sp. z o.o. Kwidzyn 10-30 10-30 3 3 0 BE
2619 Intervet Sp. z o.o. Warszawa 10-30 10-30 5 5 0 EE
2620 Meibes Metall – Technik Sp. z o.o. Gorzów Wielkopolski 4-10 4-10 1 1 0 DE
2621 Tech Solutions Sp. z o.o. Łódź 4-10 10-30 3 3 0 BY
2622 Lucchini Poland Sp. z o.o. Mińsk Mazowiecki 30-50 50-75 9 9 0 AT
2623 Sacmi Polska Sp. z o.o. Tomaszów Mazowiecki 4-10 4-10 2 2 0 BY
2624 Przedsiębiorstwo Produkcyjno- Handlowe Centnas Sp. z o.o. Krotoszyn 4-10 10-30 8 8 0 BE
2625 Fornaroli Polimeri Sp. z o.o. Katowice 10-30 4-10 4 4 0 FR
2626 Firma Produkcyjno-Handlowa Art. – Metal Jolanta Dobrodziej, Grzegorz Dobrodziej sp.j. Łapino Kartuskie 4-10 4-10 20 20 0 SA
2627 Auto-Cuby Sp. z o.o. Gościcino 10-30 30-50 14 14 0 AZ
2628 HKL Dekoracja Okien Sp. z o.o. Szczecin 10-30 10-30 2 2 0 NL
2629 Aura Meble Sp. z o.o. Kalisz Pomorski 4-10 4-10 3 3 0 FR
2630 VEKA POLSKA Sp. z o.o. Skierniewice 30-50 50-75 12 12 0 BG
2631 Testmer Warszawa S.A. Reguły 4-10 10-30 3 3 0 BY
2632 Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Segla Baryła, Florczaksegla Sp.J. Osiek Mały 10-30 10-30 12 12 0 AT
2633 POL – CAN INTERNATIONAL ELECTRONIC LTD Sp. z o.o. Raszyn 4-10 4-10 2 2 0 CA
2634 Delta Plus Polska Sp. z o.o. Sosnowiec 4-10 4-10 8 8 0 DK
2635 Kaufmann Sp. z o.o. Rypin 10-30 10-30 1 1 0 DE
2636 Wojmar Sp. z o.o. Zbuczyn 10-30 10-30 5 5 0 BG
2637 Tyczka Polska Sp. z o.o. Kędzierzyn-Koźle 10-30 4-10 4 4 0 DE
2638 VOESTALPINE ROTEC Sp. z o.o. Komorniki 50-75 50-75 16 16 0 CN
2639 EL-METAL Maria Mortezaei Siedlec 4-10 4-10 5 5 0 ES
2640 PAULA FISH Sławomir Gojdź S.J. Słupsk 50-75 75-100 15 15 0 BY
2641 Paweł Cendrowicz, Wojciech Janas S.J. PAWOTEX Łódź 4-10 4-10 16 16 0 AT
2642 Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Usługowo-Handlowe Henryk i Zbigniew Nejman Auto-Hak sp. j. Słupsk 30-50 30-50 23 23 0 AU
2643 Champini Sp. z o.o. Janków Trzeci 10-30 10-30 1 1 0 DE
2644 Lenze Tarnów Sp. z o.o. Tarnów 50-75 50-75 2 2 0 DE
2645 IGLOOCAR Sp. z o.o. Dębica 4-10 4-10 6 6 0 DK
2646 KERANISS Sp. z o.o. Warszawa 10-30 10-30 2 2 0 ES
2647 Cykoria S.A. Wierzchosławice 50-75 50-75 12 12 0 BY
2648 KREISEL Technika Budowlana Sp. z o.o. Poznań 30-50 30-50 15 15 0 BE
2649 ZEBRA Sp. z o.o. Dzierżoniów 75-100 75-100 10 10 0 AT
2650 Konstruktion Sp. z o.o. Biskupice 10-30 10-30 1 1 0 DE
2651 System Pruszyński Sp. z o.o. Drzewica 4-10 4-10 2 2 0 CZ
2652 Inter Auto Pękowice 30-50 4-10 3 3 0 DE
2653 UNIMETALEX S.J. Warszewice 10-30 10-30 2 2 0 DE
2654 KRONOSPAN Szczecinek Sp. z o.o. Szczecinek >100 >100 35 35 0 AM
2655 Borcali Sp. z o.o. Grójec 10-30 10-30 3 3 0 BY
2656 Wiśniowski Sp. z o.o. S.K.A. Wielogłowy 50-75 75-100 31 31 0 AT
2657 Dubiel Vitrum S.J. Rabka-Zdrój 4-10 4-10 22 22 0 AU
2658 Przedsiębiorstwo Techniczno-Handlowe SURSYS Sp. z o.o. Tarnowskie Góry 4-10 4-10 1 1 0 DE
2659 Euras Sp. z o.o. Śrem 4-10 10-30 1 1 0 NL
2660 Zakład Przetwórstwa Mięsnego JBB Imp. – Eksp. Józef Bałdyga Łyse 4-10 4-10 6 6 0 EE
2661 Gemo – Silesia Sp. z o.o. Chorzów 10-30 30-50 2 2 0 CN
2662 Sinogal Spółdzielnia Inwalidów Wałcz 4-10 4-10 1 1 0 DE
2663 ANIMEX – ANIMPOL SF Sp. z o.o. S.K. Warszawa >100 >100 43 43 0 AL
2664 Polytechnik Urządzenia Ochrony Środowiska DPU Sp. z o.o. Strzegom 10-30 10-30 1 1 0 DE
2665 Przedsiębiorstwo Produkcyjno Handlowo Usługowe Fasolex S. Jasiak I S-Ka Sp. j. Nowy Korczyn 4-10 10-30 8 8 0 FR
2666 Calz Polska Sp. z o.o. Warszawa 4-10 4-10 1 1 0 IT
2667 Felgenhauer & Steinbach Sp. z o.o. Jasień 30-50 10-30 2 2 0 DE
2668 Bozzetto Polska Sp. z o.o. Zabrze 10-30 30-50 15 15 0 AT
2669 OSTRÓDA YACHT Sp. z o.o. Ostróda >100 >100 26 26 0 AT
2670 Area Cooling Solutions Sp. z o.o. Nowa Wieś Wrocławska 10-30 10-30 23 23 0 BY
2671 Wemeco Poland Sp. z o.o. Kudowa-Zdrój 10-30 10-30 8 8 0 AT
2672 Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowe Poldrew Sp. z o.o. Zwierzyn 4-10 4-10 2 2 0 NL
2673 Wilrobi Sp. z o.o. Łomża 4-10 4-10 1 1 0 NL
2674 METALFER Polonia Sp. z o.o. Bielsko-Biała 10-30 10-30 5 5 0 FR
2675 Altrad Mostostal Sp. z o.o. Siedlce 75-100 >100 17 17 0 BE
2676 Marc – Th S.J. PPH Sulejówek 4-10 4-10 14 14 0 AT
2677 Zakład Produkcyjno-Usługowo-Handlowy Oska Zbigniew Oskwarek, Kazimierz Kasprowicz, Jarosław Kasprowicz sp. j. Białe Błota 4-10 4-10 2 2 0 LT
2678 Valeo Autosystemy Sp. z o.o. Skawina >100 >100 38 38 0 AR
2679 PSF Polish Springs Factory Sp. z o.o. Poznań 10-30 10-30 16 16 0 BY
2680 Forest Gorlice Sp. z o.o. Gorlice 10-30 10-30 20 20 0 AT
2681 Hurtownia Artchem Sikora & Lang S.J. Ustroń 10-30 10-30 3 3 0 AT
2682 POLTAREX Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Przemysłu Drzewnego Lębork 10-30 30-50 10 10 0 BE
2683 Trumpf Polska Sp. z o.o. Spółka Komandytowa Warszawa 4-10 10-30 3 3 0 AT
2684 Rado Sp. z o.o. Chorzelów 10-30 50-75 1 1 0 DE
2685 PCE Polska Sp. z o.o. Dzierżoniów 10-30 10-30 12 12 0 AT
2686 Bridgestone Stargard Sp. z o.o. Stargard 4-10 4-10 9 9 0 CN
2687 Meinert Sp. z o.o. Jelenia Góra 30-50 30-50 3 3 0 CN
2688 A.K.S. Industries Sp. z o.o. Świnoujście 4-10 4-10 1 1 0 DK
2689 EUR NEPA Sp. z o.o. Fabryka Wsporników Węgierki 10-30 10-30 2 2 0 DE
2690 Biuro Handlowe PER-MED Ryszard, Jarosław i Przemysław Ziora Sp.J. Skoczów 4-10 4-10 5 5 0 AT
2691 Kennametal Sp. z o.o. Żory 4-10 4-10 6 6 0 EE
2692 CANEXPOL Sp. z o.o. Komorowo 50-75 50-75 12 12 0 AT
2693 Axces Production Sp. z o.o. Młyny 4-10 10-30 7 7 0 JP
2694 Komfort Meble K.K. Zawistowscy S.J. Kleosin 4-10 4-10 7 7 0 BE
2695 Varmil Sp. z o.o. Rytwiany 10-30 10-30 1 1 0 IT
2696 Domson Poland Sp. z o.o. Płońsk 10-30 10-30 1 1 0 GB
2697 APC POLSKA Sp. z o.o. Środa Wielkopolska 4-10 10-30 6 6 0 AT
2698 SCHATTDECOR Sp. z o.o. Tarnowo Podgórne >100 >100 36 36 0 AU
2699 Z.S.E. OSPEL S.A. Wierbka 4-10 4-10 16 16 0 BE
2700 IRR Sp. z o.o. Warszawa 4-10 4-10 3 3 0 BS
2701 Tchibo Warszawa Sp. z o.o. Warszawa 10-30 10-30 3 3 0 LT
2702 Protech Sp. z o.o. Zator 10-30 4-10 9 9 0 AT
2703 GT Poland Sp. z o.o. Skoczów 50-75 50-75 21 21 0 AT
2704 MAYPOL FOODS Sp. z o.o. Warszawa 30-50 50-75 12 12 0 BD
2705 P.P.H.U. AND Sp. z o.o. Bytom 10-30 50-75 1 1 0 DE
2706 Nova Mazur Design Sp. z o.o. Bartoszyce 75-100 75-100 2 2 0 DE
2707 P P H U CENTRUM Sp. z o.o. Nowy Sącz 50-75 50-75 17 17 0 EE
2708 MTC Polska Sp. z o.o. Pruszków 10-30 10-30 21 21 0 DZ
2709 Kaye Aluminium Opole Sp. z o.o. Tułowice 10-30 10-30 10 10 0 AT
2710 Pollena S.A. Fabryka Opakowań Kosmetycznych Łaskarzew 30-50 30-50 15 15 0 BY
2711 Severt Polska Sp. z o.o. Gorlice 10-30 4-10 2 2 0 AT
2712 DLH Poland Sp. z o.o. Warszawa 10-30 4-10 21 21 0 BE
2713 Drusedau Sp. z o.o. Margonin 4-10 4-10 1 1 0 DE
2714 SE Bordnetze Polska Sp. z o.o. Gorzów Wielkopolski >100 >100 22 22 0 BY
2715 Peek & Cloppenburg Sp. z o.o. Warszawa 10-30 10-30 4 4 0 AT
2716 GALL – ICM S.J. Legnica 30-50 10-30 2 2 0 DE
2717 Reka Rubber Polska Sp. z o.o. Dopiewo 30-50 30-50 18 18 0 AU
2718 Creo Sp. z o.o. Rzeszów 4-10 4-10 1 1 0 FR
2719 LUBO AGRA Sp. z o.o. Lubogoszcz 4-10 4-10 1 1 0 DE
2720 KUŹNIA JAWOR S.A. Jawor 30-50 30-50 13 13 0 BE
2721 Paleta – Trans Import – Eksport Stanisław Kociołek i Wspólnicy S.J. w Lądku Zdroju Lądek-Zdrój 10-30 10-30 4 4 0 AT
2722 Funke Polska Sp. z o.o. Prusy 10-30 10-30 1 1 0 DE
2723 Wasiak Industry Sp. z o.o. Kożuchów 30-50 30-50 1 1 0 DE
2724 Kuźnia Matrycowa Sp. z o.o. Lublin 10-30 10-30 12 12 0 AT
2725 ASTRA Sp. z o.o. PPHU Jasło 10-30 10-30 36 36 0 DZ
2726 CCC S.A. Polkowice >100 >100 16 16 0 AT
2727 Cereal Partners Poland Toruń Pacyfic Sp. z o. o. Toruń >100 >100 48 48 0 AL
2728 Aquateam Sp. z o.o. PPHU Góra 4-10 4-10 1 1 0 BE
2729 RAUSCHERT Sp. z o.o. S.K. Mysłakowice 10-30 10-30 16 16 0 BE
2730 KOPEX S.A. Katowice >100 >100 16 16 0 AR
2731 Nord Napędy Zakłady Produkcyjne Sp. z o.o. Nowa Sól >100 >100 1 1 0 DE
2732 Pol.mar Sp. z o.o. i Spółka sp.k. Łaganów 4-10 4-10 2 2 0 CZ
2733 Magna Formpol Sp. z o.o. Tychy >100 >100 15 15 0 AU
2734 FICOMIRRORS POLSKA Sp. z o.o. Dąbrowa Górnicza >100 >100 16 16 0 BR
2735 Antolin Silesia Sp. z o.o. Strzelin 75-100 75-100 10 10 0 AR
2736 Intech Engineering Sp. z o.o. Gdańsk 4-10 4-10 6 6 0 BE
2737 ALTRAD POLAND S.A. Białystok 10-30 10-30 26 26 0 SA
2738 Poldrew Trading Company Sp. z o.o. Lidzbark 10-30 10-30 6 6 0 BE
2739 Gotec Polska Sp. z o.o. Komorniki >100 >100 15 15 0 CN
2740 Pro-Drewex Sp. z o.o. Żabnica 10-30 10-30 7 7 0 DK
2741 POL – TOR S.J. Złotoryja 4-10 4-10 1 1 0 DE
2742 FROSTA Sp. z o.o. Bydgoszcz >100 >100 20 20 0 BE
2743 HELIPLANT Sp. z o.o. Fajsławice 4-10 4-10 1 1 0 DE
2744 Przedsiębiorstwo Produkcyjno Handlowo Usługowe Martel Patrycja Piecka Płock 30-50 10-30 1 1 0 CZ
2745 Creative Web Sp. z o.o. Ksawerów 10-30 10-30 5 5 0 AT
2746 Przedsiębiorstwo Produkcyjno Handlowo Usługowe SZLACHET – STAL Waldemar I Grażyna Sendalscy S.J. Piotrków Trybunalski 10-30 10-30 5 5 0 BY
2747 Firma KABANOS Kojs Mirosław i Joanna Kojs-Kowalczyk S.J. Jabłonka 30-50 50-75 11 11 0 AT
2748 KEMIPOL Sp. z o.o. Police 10-30 10-30 19 19 0 BE
2749 MERA S.A. Lewin Brzeski 4-10 4-10 6 6 0 AT
2750 CONFECTION Sp. z o.o. Jasło 10-30 10-30 1 1 0 BE
2751 SSC Sp. z o.o. sp.k. Mielec 4-10 10-30 1 1 0 DE
2752 ETOILA Sp. z o.o. Turek 10-30 10-30 1 1 0 FR
2753 Pruszyński – Nowicki Sp. z o.o. Motaniec 4-10 4-10 2 2 0 DE
2754 PARKER POLAND Sp. z o.o. Warszawa 10-30 10-30 20 20 0 BE
2755 Grudzeń Las Sp. z o.o. Grudzeń-Las 4-10 4-10 5 5 0 AT
2756 Alu Pro Polska Sp. z o.o. Opole 4-10 4-10 8 8 0 BY
2757 FIRMA CONHPOL Henryk Konopka Stanisław Dolny 10-30 10-30 23 23 0 SA
2758 BONPRIX Sp. z o.o. Łódź >100 >100 8 8 0 EE
2759 Saga Poland Sp. z o.o. Teresin 10-30 10-30 19 19 0 BR
2760 Borg Automotive Sp. z o.o. Zduńska Wola >100 >100 25 25 0 AT
2761 SAMET Sp. z o.o. Opole Lubelskie 10-30 10-30 4 4 0 BE
2762 NOMET Sp. z o.o. Toruń 10-30 10-30 25 25 0 AT
2763 RAVEN Sp. z o.o. Kostrzyn nad Odrą 10-30 10-30 5 5 0 BE
2764 Kuźnia Polska S.A. Skoczów >100 >100 13 13 0 BR
2765 DE HEUS Sp. z o.o. Łęczyca 10-30 10-30 5 5 0 LV
2766 Bet-Exim S.A. Mosina 4-10 4-10 1 1 0 DE
2767 Hans AA Polska Sp. z o.o. Piła 10-30 10-30 8 8 0 BE
2768 E Plus M Sp. z o.o. Stara Iwiczna 4-10 10-30 20 20 0 CN
2769 Poland Smelting Technologies POLST Sp. z o.o. Wałbrzych 30-50 30-50 2 2 0 CZ
2770 Norpol Sp. z o.o. Goleniów 4-10 4-10 5 5 0 DK
2771 Spaas Candles Poland Sp. z o.o. Stargard 50-75 50-75 1 1 0 BE
2772 FINCO – STAL SERWIS Sp. z o.o. Nowa Bukówka 4-10 4-10 6 6 0 EE
2773 AUTOROBOT STREFA Sp. z o.o. Gliwice 10-30 50-75 8 8 0 BR
2774 GEALAN POLSKA Sp. z o.o. Rzgów 30-50 10-30 3 3 0 DE
2775 Van Berde Sp. z o.o. Spółka Komandytowa Mielec 4-10 4-10 23 23 0 AT
2776 DCM MASCHINENBAU Sp. z o.o. Wałcz 10-30 10-30 1 1 0 DE
2777 ASAMED Sp. z o.o. Przeźmierowo 4-10 4-10 41 41 0 AL
2778 Kongsberg Automotive Sp. z o.o. Pruszków >100 >100 27 27 0 AT
2779 LINSTAL Sp. z o.o. Jasień 10-30 30-50 2 2 0 DZ
2780 Suchan Zakład Mięsny S.J. Barbara Suchan, Kazimierz Suchan Zagacie 10-30 10-30 1 1 0 SK
2781 Górka Cement Sp. z o.o. Trzebinia >100 >100 36 36 0 AT
2782 FAGUMIT Sp. z o.o. Fabryka Węży Gumowych i Tworzyw Sztucznych Wolbrom 10-30 10-30 31 31 0 BY
2783 IDEAL STANDARD Polska Sp. z o.o. Wrocław 4-10 4-10 1 1 0 RU
2784 SATEL Sp. z o.o. Gdańsk 30-50 30-50 68 68 0 AL
2785 REDAN S.A. Łódź 4-10 4-10 5 5 0 BY
2786 Repro – Service Pol Sp. z o.o. Kamień Pomorski 4-10 4-10 1 1 0 SE
2787 AGJ – Jaworscy S.J. Niemce 10-30 10-30 8 8 0 HR
2788 Ferroplast Zbigniew, Elżbieta, Dawid Rybiccy sp. j. Świdwinek 10-30 10-30 8 8 0 AT
2789 BUDMAT AUTO Sp. z o.o. Płock 10-30 50-75 9 9 0 BE
2790 Stepan Polska Sp. z o.o. Brzeg Dolny 50-75 50-75 19 19 0 AT
2791 NORDKALK Sp. z o.o. Kraków 10-30 10-30 2 2 0 LT
2792 Danpol D i A. Małeccy Sp.J. Nowe Miasto 10-30 4-10 2 2 0 LT
2793 PPUH Regamet Krzysztof Boroń, Wacław Tryba S.J. Mielec 50-75 30-50 10 10 0 AT
2794 MOSTOSTAL POMORZE S.A. Gdańsk >100 >100 2 2 0 CN
2795 Excellent Profile Grzybczyk, Rogoda, Szczepocki, Ziębicki Sp.J. Kraków 4-10 4-10 14 14 0 BY
2796 VBH POLSKA Sp. z o.o. Warszawa 4-10 10-30 21 21 0 AT
2797 LEROY-MERLIN POLSKA Sp. z o.o. Warszawa 10-30 10-30 27 27 0 AT
2798 OZAS – ESAB Sp. z o.o. Opole >100 75-100 19 19 0 SA
2799 Fogia Furniture Sp. z o.o. Maks 10-30 10-30 3 3 0 FI
2800 NYNAS Sp. z o.o. Szczecin 10-30 10-30 6 6 0 AT
2801 Łakoć Sp. z o.o. Bielsko-Biała 4-10 4-10 6 6 0 AT
2802 APPOL Sp. z o.o. Sp. K Potycz 4-10 4-10 4 4 0 AT
2803 P P H FINESTRA Sp. z o. o. Kraków 10-30 10-30 1 1 0 DE
2804 Ekoplast S.A. Kraków 10-30 30-50 9 9 0 AT
2805 DKS Sp. z o.o. Gdańsk 30-50 10-30 30 30 0 AT
2806 PROBIKE S.A. Warszawa 4-10 4-10 4 4 0 LT
2807 Adler Sp. z o.o. Warszawa 10-30 10-30 30 30 0 AT
2808 Takata Parts Polska Sp. z o.o. Krzeszów >100 >100 21 21 0 BE
2809 Gib Meble Gandecki i Berski Sp. J. Kępno 4-10 4-10 13 13 0 BA
2810 M.K.Z. Sp. z o.o. Rawicz 30-50 30-50 5 5 0 AT
2811 MERKURY S.J. Kalwaria Zebrzydowska 10-30 10-30 7 7 0 BG
2812 ART-MLECZ J. Okoczuk, S.J. Chrzanów 4-10 4-10 1 1 0 GB
2813 Euroservice Sp. z o.o. Zakłady Przemysłu Tłuszczowego w Surochowie Warszawa 4-10 4-10 5 5 0 AT
2814 CEI Poland Sp. z o.o. Smolice >100 >100 2 2 0 NL
2815 Grupa Producentów Mkk-Drób Sp. z o.o. Glinik 10-30 10-30 1 1 0 DE
2816 Montema Sp. z o.o. Poznań 4-10 4-10 2 2 0 AT
2817 ECKERT Sp. z o.o. Automatyka Spawalnicza Legnica 10-30 10-30 16 16 0 BY
2818 GBO Fastening Systems Sp. z o.o. Gdynia 10-30 30-50 19 19 0 BE
2819 FHP Barbara Sp. z o.o. Turza 30-50 10-30 1 1 0 SK
2820 Lamix Prywatne Przedsiębiorstwo Produkcyjno – Handlowe Witnica 30-50 30-50 20 20 0 AT
2821 LARKIS Sp. z o.o. Dobczyce 10-30 10-30 17 17 0 AT
2822 EMIT S.A. Żychlin 10-30 10-30 15 15 0 AL
2823 Wadwicz S.A. Warszawa 50-75 75-100 3 3 0 EE
2824 Gerbrueder Peitz Polska Sp. z o.o. Warszawa 4-10 4-10 2 2 0 DE
2825 Silva Sp. z o.o. Mielec 30-50 10-30 4 4 0 BY
2826 TABEMAX S.J. Bernard Grzanka, Maciej Drecki Białe Błota >100 >100 2 2 0 FR
2827 PPH AKPO Cegiełkowski Niedzielska S.J. Laski 10-30 10-30 15 15 0 AT
2828 Apelt Polska Sp. z o.o. Piekary Śląskie 4-10 4-10 1 1 0 DE
2829 Temca Polska Sp. z o.o. Szczecin 4-10 4-10 1 1 0 DE
2830 FRUCTON Przetwórnia Owoców i Warzyw S.J. Kalisz 30-50 30-50 6 6 0 AT
2831 Spółdzielcza Agrofirma Szczekociny Szczekociny 10-30 10-30 2 2 0 NL
2832 Gummi Welz Polen Sp. z o.o. Trzcianka 10-30 10-30 2 2 0 LB
2833 P P H U Specjał Sp. z o.o. Warszawa 4-10 50-75 11 11 0 BE
2834 DAKAR S. W. Szewczenko S.J. Ignatki 10-30 10-30 8 8 0 BE
2835 Faist Chemtec Sp. z o.o. Złotoryja 10-30 10-30 8 8 0 FR
2836 Tip – Topol Sp. z o.o. Pobiedziska 30-50 30-50 39 39 0 DZ
2837 T-Mobile Polska S. A. Warszawa 4-10 4-10 8 8 0 AL
2838 Heinz Plastics Polska Sp. z o.o. Działdowo 10-30 10-30 25 25 0 AT
2839 P.P. Somet S.J. Sułów 10-30 10-30 11 11 0 SA
2840 Technokontakt Sp. z o.o. Szreńsk 4-10 4-10 3 3 0 NO
2841 AGROMET ZEHS Lubań S.A. Lubań 10-30 10-30 13 13 0 AT
2842 Krosno – Metal Sp. z o.o. Kamień 10-30 10-30 1 1 0 DE
2843 Metal-Tech Sp. z o.o. Praszka 4-10 4-10 9 9 0 BE
2844 P P H Getak’s Sp. z o.o. Suwałki 10-30 10-30 1 1 0 GB
2845 GRYFSKAND Sp. z o.o. Gryfino >100 >100 24 24 0 AU
2846 PPH LIMAK Wojciech Mrocheń Częstochowa 4-10 4-10 7 7 0 BY
2847 Polima Sp. z o.o. Kwidzyn 10-30 10-30 25 25 0 SA
2848 MONTANA S.A. Śląska Fabryka Urządzeń Górniczych Katowice 10-30 10-30 5 5 0 AT
2849 Neptunus Sp. z o.o. Wrocław 10-30 30-50 4 4 0 AT
2850 Grzyby – Kluj S. J. Zbąszyń 10-30 10-30 1 1 0 DE
2851 Rolnicza Spółdzielnia Produkcyjna w Rzecku Rzecko 10-30 10-30 5 5 0 DK
2852 Zakłady Mięsne Józan Anna Kaczorowska Rzeniszów 10-30 10-30 4 4 0 DK
2853 NAFIRA Sp. z o.o. Czapury 30-50 30-50 1 1 0 NL
2854 PLASTIMEX Sp. z o.o. Psary 10-30 10-30 10 10 0 BY
2855 MSU S.A. Grudziądz 10-30 10-30 26 26 0 BY
2856 P.h.u. Darma M.bulandra, B.zając sp. j. Gumna 4-10 4-10 7 7 0 AT
2857 Vistal Pref Sp. z o.o. Czarna Białostocka 4-10 4-10 3 3 0 DK
2858 Leithäuser Polska Sp. z o.o. Leszno 10-30 10-30 2 2 0 DE
2859 SVANTEK Sp. z o.o. Warszawa 10-30 10-30 44 44 0 AU
2860 Prebake Sp. z o.o. Szczecin 4-10 10-30 1 1 0 SE
2861 Pramet Sp. z o.o. Nacpolsk 4-10 4-10 1 1 0 FR
2862 Przedsiębiorstwo Odlewniczo-Mechaniczne Kigema Sp. z o.o. Wrocław 10-30 10-30 4 4 0 DK
2863 Zakład Mechaniczny Metaltech Sp. z o.o. Mirosławiec 10-30 10-30 17 17 0 BE
2864 Lucky Union Foods – Euro Sp. z o.o. Łozienica 30-50 30-50 10 10 0 BE
2865 Kohl-Group Polska Sp. z o.o. Spółka Komandytowa Słubice 75-100 30-50 2 2 0 FR
2866 REAL S.A. Siedlce 30-50 10-30 8 8 0 AT
2867 MIRANDA Sp. z o.o. Turek 10-30 10-30 26 26 0 AM
2868 Sonoco Poland Packing Services Sp. z o.o. Łódź >100 >100 40 40 0 AW
2869 Lupo Plast S.J. Poznań 4-10 4-10 6 6 0 HK
2870 SPOMASZ BEŁŻYCE S.A. Bełżyce 4-10 4-10 13 13 0 BY
2871 Solvay Engineering Plastics Poland Sp. z o.o. Gorzów Wielkopolski >100 >100 42 42 0 AT
2872 Fabryka Przetworów Rybnych MIESZKO Sp. z o.o. Warszkowo 10-30 10-30 1 1 0 FR
2873 Nowa S.A. Sosnowiec 4-10 4-10 5 5 0 EE
2874 Abriso Sp. z o.o. Jaraczewo 10-30 10-30 13 13 0 AT
2875 Glancos Poland Fabryka Chemiczno-Kosmetyczna Sp. z o.o. Łozienica 4-10 4-10 4 4 0 BA
2876 ASP Polska Sp. z o.o. Głogów 30-50 30-50 2 2 0 DE
2877 WOOD-MIZER INDUSTRIES Sp. z o.o. Koło 75-100 75-100 63 63 0 AO
2878 STEINFORM PRODUKTION Sp. z o.o. Witnica 10-30 10-30 1 1 0 CH
2879 Baxters Polska Sp. z o.o. Wolsztyn 10-30 10-30 3 3 0 NL
2880 Zhermapol Sp. z o.o. Warszawa 4-10 4-10 7 7 0 BY
2881 Mazurskie Grzybki Sp. z o.o. Jedwabno 4-10 4-10 6 6 0 FR
2882 PROFIT – POLAND Sp. z o.o. Grojec 4-10 10-30 1 1 0 UA
2883 SGL Carbon Polska S.A. Racibórz >100 >100 51 51 0 SA
2884 HUF POLSKA Sp. z o.o. Tychy >100 >100 19 19 0 BR
2885 GST Automotive Safety Poland Sp. z o.o. Częstochowa 50-75 75-100 16 16 0 BA
2886 Sunkel – Śruby Sp. z o.o. Brójce 4-10 4-10 16 16 0 AT
2887 DOSSCHE Sp. z o.o. Kalisz 10-30 10-30 3 3 0 LT
2888 Style Sp. z o.o. Nowa Sól 4-10 4-10 2 2 0 DE
2889 FENES S.A. Fabryka Narzędzi Skrawających Siedlce 10-30 10-30 50 50 0 DZ
2890 Alfa Laval Kraków Sp. z o.o. Kraków >100 >100 62 62 0 SA
2891 Inoforges Polska Sp. z o.o. Rydzyna 10-30 10-30 4 4 0 HR
2892 Vega Plus Sp. z o.o. Poznań 10-30 10-30 3 3 0 FR
2893 Wojdak Sp. z o.o. Kielce 10-30 10-30 4 4 0 FI
2894 TEXTON S.A. Zgierz 10-30 10-30 14 14 0 BY
2895 ARCOM S.J. Artur Wilk, Robert Zięba Rzezawa 10-30 10-30 27 27 0 DZ
2896 TEEKANNE – POLSKA Sp. z o.o. Kraków 30-50 30-50 5 5 0 AT
2897 AMG Sp. z o.o. PPH Lębork 30-50 30-50 8 8 0 BE
2898 RADPOL S.A. Człuchów 10-30 10-30 31 31 0 AT
2899 PILKINGTON IGP Sp. z o.o. Sandomierz 50-75 50-75 20 20 0 BE
2900 Ingenico Polska Sp. z o.o. Warszawa 10-30 4-10 10 10 0 CN
2901 BMS METAL Sp. z o.o. Dąbrowa Tarnowska 10-30 10-30 1 1 0 DE
2902 SAKHO Sp. z o.o. Sosnowiec 10-30 30-50 1 1 0 DE
2903 Bowa International Sp. z o.o. Spółka Komandytowa Złotkowo 50-75 50-75 16 16 0 CN
2904 FM Bravo Sp. z o.o. Olsztyn 75-100 >100 30 30 0 AO
2905 ROLMAX Sp. z o.o. P P H U Susz 4-10 4-10 6 6 0 FR
2906 Montel Sp. z o.o. Kostrzyn nad Odrą 30-50 50-75 1 1 0 DE
2907 JANTAR Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Odzieżowe Wejherowo 10-30 10-30 2 2 0 BE
2908 Przetwórstwo Tworzyw Sztucznych PLAST – BOX S.A. Słupsk 50-75 50-75 25 25 0 AM
2909 Grabex Sp. z o.o. Fajum 4-10 4-10 2 2 0 AT
2910 BOWA POLSKA Sp. z o.o. Suchy Las 50-75 75-100 6 6 0 AT
2911 Agrowid Sp. z o.o. Banie 10-30 10-30 1 1 0 DE
2912 Form – Plast S.A. Bydgoszcz 4-10 4-10 11 11 0 BE
2913 Gobart Sp. z o.o. Bobrowa 4-10 4-10 3 3 0 AT
2914 PRZEDSIĘBIORSTWO WIELOBRANŻOWE APIS SPÓŁKA JAWNA HENRYK ANDRZEJ FIJAŁKOWSKI, PIOTR BLOCH Chodecz 4-10 4-10 5 5 0 BG
2915 AUTOLIV POLAND Sp. z o.o. Oława >100 >100 23 23 0 BE
2916 POLSKIE MŁYNY S.A. Warszawa 4-10 10-30 6 6 0 DK
2917 Lajkonik Snacks Sp. z o.o. Skawina >100 >100 6 6 0 AT
2918 Eko-Punkt Organizacja Odzysku Opakowań S.A. Warszawa 4-10 4-10 2 2 0 AT
2919 Europack Foils Sp. z o.o. Bieruń 10-30 10-30 9 9 0 BE
2920 Madrog Construction Sp. z o.o. Stargard 4-10 10-30 2 2 0 RU
2921 Petecki Sp. z o.o. Łódź 10-30 10-30 6 6 0 BE
2922 Prefere Resins Poland Sp. z o.o. Trzemeszno 30-50 30-50 6 6 0 BE
2923 Austenit Group S.A. Warszawa 4-10 4-10 1 1 0 EE
2924 POM KALISZ Sp. z o.o. PPHiU Kalisz 4-10 4-10 1 1 0 DE
2925 PPUH ALFA Sp. z o.o. Charnowo 10-30 4-10 2 2 0 DE
2926 Trelleborg Sealing Solutions Polska Sp. z o.o. Warszawa 75-100 50-75 22 22 0 BE
2927 ECO – PROGRES Sp. z o.o. Ełk 10-30 10-30 19 19 0 AU
2928 Liogam Sp. z o.o. S.K. Zgórsko 4-10 4-10 11 11 0 AU
2929 SARPOL Sp. z o.o. Śmiardowo Złotowskie 4-10 4-10 1 1 0 DE
2930 Cebiro Sp. z o.o. Gdynia 75-100 75-100 1 1 0 DE
2931 STOLBUD Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Ruszów 4-10 4-10 3 3 0 FR
2932 ALUPLAST Sp. z o.o. Poznań 50-75 50-75 21 21 0 AT
2933 Sanibud Sp. z o.o. Nasielsk 4-10 4-10 2 2 0 BY
2934 TSC Sp. z o.o. Warszawa 50-75 30-50 11 11 0 AT
2935 Minova Arnall Sp. z o.o. Golce 10-30 10-30 18 18 0 AU
2936 Forest Sp. z o.o. Szczecin 4-10 10-30 5 5 0 BY
2937 Owoce – Warzywa S.J. Koniusza 10-30 10-30 4 4 0 SA
2938 PMPKonmet Sp. z o.o. Jelenia Góra 10-30 10-30 1 1 0 DE
2939 Krummenauer Sp. z o.o. Tychy 4-10 4-10 1 1 0 CZ
2940 Kondor Sp. z o.o. Łódź 4-10 4-10 19 19 0 BY
2941 Kaiser Sp. z o.o. Leszno Górne 4-10 4-10 1 1 0 DE
2942 Lama Plus Sp. z o.o. Cieszyn 10-30 10-30 1 1 0 CZ
2943 MEKRO Sp. z o.o. Świecie 4-10 10-30 8 8 0 BR
2944 Stan-Szkło Cecylia Stanik Piekary Śląskie 4-10 4-10 2 2 0 CZ
2945 Teamex Europe Sp. z o.o. Toruń 4-10 4-10 3 3 0 DK
2946 Iks 2 Mucha sp.j. Mikołów 4-10 10-30 22 22 0 AT
2947 V – BUS Sp. z o.o. Żory 10-30 10-30 1 1 0 DE
2948 C+N Polska Sp. z o.o. Mielec 10-30 10-30 12 12 0 BE
2949 ELPIGAZ Sp. z o.o. Gdańsk 4-10 4-10 29 29 0 AR
2950 Hirschvogel Components Poland Sp. z o.o. Gliwice >100 >100 3 3 0 DE
2951 Valmet Automotive Sp. z o.o. Żary >100 >100 4 4 0 NL
2952 Fami Polska Sp. z o.o. Warszawa 4-10 4-10 1 1 0 IT
2953 SUBOPOL Sp. z o.o. Łaziska Górne 4-10 4-10 8 8 0 AT
2954 SITECH Sp. z o.o. Polkowice >100 >100 16 16 0 AR
2955 Iesse Polska Sp. z o.o. Gorzów Wielkopolski 4-10 4-10 1 1 0 UA
2956 TEKNOMET SPÓŁKA Z O.O. Goleszów 10-30 10-30 1 1 0 NO
2957 Spółdzielnia Kółek Rolniczych w Drawnie Drawno 4-10 4-10 2 2 0 BE
2958 Almoni Sp. z o.o. Gdańsk 10-30 10-30 1 1 0 DE
2959 WSK Rzeszów Sp. z o.o. Zakłady Metalurgiczne Rzeszów >100 >100 20 20 0 AT
2960 Eaton Automotive Components Sp. z o.o. Tczew >100 >100 25 25 0 AU
2961 AHLERS – POLAND Sp. z o.o. Opole >100 >100 15 15 0 AT
2962 WIELTON S.A. Wieluń >100 >100 27 27 0 AM
2963 Darte Sp. z o.o. Kolbuszowa 4-10 4-10 1 1 0 FR
2964 Msx International-Nox Group Sp. z o.o. sp.k. Opole 50-75 30-50 5 5 0 AT
2965 FUJI SEAL POLAND Sp. z o.o. Kutno 50-75 50-75 9 9 0 CN
2966 Rewa Sp. z o.o. Błędowa Tyczyńska 4-10 4-10 8 8 0 BY
2967 NDS P. Szostak M. Szymula sp. j. Grudziądz 4-10 4-10 1 1 0 RU
2968 Grupa Azoty Zakłady Azotowe Kędzierzyn S.A. Kędzierzyn-Koźle >100 >100 33 33 0 AR
2969 CAEMA POLSKA Sp. z o.o. Jawor 4-10 4-10 1 1 0 DE
2970 Systemix Sp. z o.o. Starogard Gdański 4-10 4-10 3 3 0 FR
2971 Linglin Poland Sp. z o.o. Rzeszów 10-30 10-30 1 1 0 FR
2972 Modern Sp. z o.o. Wieliszew 4-10 4-10 2 2 0 BE
2973 Iga Kotkowska i Wasiak S. J. Łódź 10-30 4-10 13 13 0 BY
2974 Forest Style Industry Bolesławiec Sp. z o.o. Przejęsław 4-10 4-10 6 6 0 BE
2975 Caleg Sp. z o.o. Lubsko 10-30 10-30 2 2 0 AT
2976 PERROT-POLSKA Sp. z o.o. Ustroń 10-30 10-30 7 7 0 EE
2977 PPH Aro Karoń S.J. Częstochowa 10-30 10-30 24 24 0 BE
2978 Zakład Przetwórstwa Drzewnego Holzwelt Rafał Borek, Ryszard Lewaszkiewicz S.J. Gorzów Wielkopolski 4-10 4-10 1 1 0 DE
2979 REBHAN – OPAKOWANIA Sp. z o.o. Plewiska 4-10 4-10 4 4 0 LT
2980 Qualichairs Sp. z o.o. Olszowa 4-10 4-10 5 5 0 AT
2981 POLSET Sp. z o.o. Zielona Góra 4-10 4-10 4 4 0 BE
2982 Flextronics International Poland Sp. z o.o. Tczew >100 >100 39 39 0 AI
2983 Nordfish – Foodmark Sp. z o.o. Charzyno 75-100 75-100 11 11 0 AU
2984 Easysofa Sp. z o.o. Klebark Wielki 10-30 10-30 2 2 0 NL
2985 FOODMARK POLAND Sp. z o.o. Warszawa 10-30 10-30 1 1 0 NO
2986 FIORE GERNAND, BIERNACKI I TOMAS S.J. Łódź 10-30 10-30 56 56 0 SA
2987 Interroll Polska Sp. z o.o. Warszawa 10-30 4-10 3 3 0 BY
2988 PRO ASCOBLOC Sp. z o.o. Syców 50-75 30-50 1 1 0 DE
2989 Industrie Maurizio Peruzzo Polowat Sp. z o.o. Bielsko-Biała 30-50 10-30 11 11 0 AT
2990 Lesaffre Ingredients Services Polska Sp. z o.o. Legnica 50-75 >100 12 12 0 BE
2991 Nowo Products Sp. z o.o. Kluczbork 50-75 50-75 2 2 0 FI
2992 SFB POLSKA Sp. z o.o. Ostrzeszów 10-30 10-30 6 6 0 BR
2993 BEST-POL Sp. z o.o. Konin 10-30 10-30 14 14 0 AT
2994 Al – Samer Sp. z o.o. Warszawa >100 50-75 1 1 0 DE
2995 Danfoss Poland Sp. z o.o. Grodzisk Mazowiecki >100 >100 27 27 0 AT
2996 Smeulders Produkcja Sp. z o.o. Kraków 4-10 4-10 1 1 0 NL
2997 Lilia International Sp. z o.o. Darłowo 4-10 4-10 1 1 0 FR
2998 SEKO S.A. Chojnice 10-30 10-30 15 15 0 BG
2999 OLSA POLAND Sp. z o.o. Kostrzyn nad Odrą 75-100 >100 19 19 0 BR
3000 Rondo Sp. z o.o. Żywiec 10-30 10-30 4 4 0 LT
3001 RAJPOL TRADE Sp. z o.o. Wólka Łęczeszycka 10-30 10-30 12 12 0 BE
3002 Zakład Produkcyjno-Usługowy STYRCZULA Sp.J. H. J. Styrczula Siepraw 10-30 10-30 2 2 0 DE
3003 Gazda Sp. z o.o. i Wspólnicy sp.k. Kraków 10-30 10-30 1 1 0 DE
3004 Osdruk Sp. z o.o. Ostrołęka 4-10 4-10 5 5 0 FR
3005 Notedeco Sp. z o.o. S.K. (Dawniej Notedeco K.Frasunkiewicz Jankowiak, P.Jankowiak S.J.) Poznań 10-30 10-30 27 27 0 AT
3006 Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowe Postęp S.A. Świebodzin 10-30 10-30 1 1 0 NL
3007 PRIGNITZ – Meble Pomorskie Sp. z o.o. Lipiany 30-50 30-50 2 2 0 LT
3008 MOREX Sp. z o.o. Gdynia 10-30 10-30 10 10 0 BG
3009 Mazury Sp. z o.o. Ostróda 30-50 30-50 8 8 0 BE
3010 Konstal Sp. z o.o. Lubań 4-10 4-10 3 3 0 QA
3011 Młyny Szczepanki Sp. z o.o. Szczepanki 4-10 4-10 3 3 0 LT
3012 KFM – Furniture Sp. z o.o. Kolbuszowa >100 >100 4 4 0 AT
3013 Sanha Polska Sp. z o.o. Legnica >100 >100 24 24 0 BE
3014 Betschesofa Sp. z o.o. Pszczew 30-50 30-50 1 1 0 DE
3015 Huta Szkła Berta Sp. z o.o. Wsola 4-10 4-10 9 9 0 BE
3016 YVES ROCHER POLSKA Sp. z o.o. Warszawa 10-30 10-30 22 22 0 BE
3017 Still Polska Sp. z o.o. Żerniki 4-10 4-10 13 13 0 AT
3018 WZRM Sp. z o.o. Wrocław 4-10 4-10 2 2 0 AT
3019 Your Pet Sp. z o.o. sp.k. Rybarzowice 4-10 10-30 11 11 0 BG
3020 Centrum Administrowania Nieruchomościami Sp. z o.o. Wałcz >100 >100 15 15 0 AT
3021 GROUPE SEB POLSKA Sp. z o.o. Warszawa 30-50 10-30 9 9 0 DK
3022 Benecke-Kaliko S.A. Wągrowiec 4-10 10-30 20 20 0 AT
3023 Intar Tools Rozdejczer Sp.J. Parole 10-30 10-30 19 19 0 AT
3024 Części TIR Chlebek S.J. Ligota 4-10 4-10 10 10 0 LT
3025 Lüttgens Polska Sp. z o.o. Sp.K. Nielbark 10-30 10-30 1 1 0 DE
3026 Polish Assembly Centre Sp. z o.o. Śrem 30-50 30-50 2 2 0 DK
3027 Chłodnia MORS Sp. z o.o. Zamość 4-10 4-10 4 4 0 AT
3028 STRUMET Sp. z o.o. Zakład Wyrobów Metalowych Strumień >100 >100 23 23 0 AT
3029 UESA POLSKA Sp. z o.o. Lubsko 10-30 4-10 2 2 0 EE
3030 Sema Trade Textil Sp. z o.o. Opypy 10-30 4-10 2 2 0 LT
3031 Protec Konstrukcje Metalowe Sp. z o.o. Kraków 4-10 4-10 2 2 0 AT
3032 Konstrukcje Stalowe KTR Group Sp. z o.o. Ozimek 10-30 10-30 4 4 0 DE
3033 PW MS – Ortis Produkt S.J. Dziekanów Leśny 4-10 4-10 16 16 0 AT
3034 Fog Agrotechnik Poland Sp. z o.o. Poznań 4-10 4-10 4 4 0 DK
3035 Plastbud Sp. z o.o. Żary 4-10 4-10 2 2 0 DE
3036 PRIMA S.A. Fabryka Pierścieni Tłokowych Łódź 10-30 10-30 17 17 0 AT
3037 Izowit Sp. z o.o. Szczecin 4-10 4-10 1 1 0 DE
3038 Euro Inwestycje Sp. z o.o. Podbełżec 4-10 4-10 1 1 0 UA
3039 Cmyk Sp. z o.o. Agencja Reklamowo – Handlowa Kielce 4-10 4-10 1 1 0 BY
3040 Zara Polska Sp. z o.o. Warszawa 10-30 10-30 1 1 0 ES
3041 Alligator Polska Sp. z o.o. Nekla 75-100 75-100 13 13 0 BG
3042 Margo Sp. z o.o. Warszawa 4-10 4-10 1 1 0 RU
3043 Zakład Produkcji Pasz Kemos Sp. z o.o. S.K. Białystok 4-10 4-10 1 1 0 UA
3044 Przedsiębiorstwo Produkcyjno Handlowo Usługowe Meblohand Leonard Braun Baranów 10-30 10-30 9 9 0 BE
3045 Kania Sp. z o.o. Przetwórstwo Rolno Spożywcze Częstochowa 4-10 4-10 8 8 0 FI
3046 Graha Sp. Komandytowa Warszawa 4-10 4-10 4 4 0 BE
3047 Apinex Technika Tworzyw Sztucznych Sp. z o.o. Legnica 4-10 4-10 1 1 0 DE
3048 NERO Sp. z o.o. Lublin 10-30 10-30 20 20 0 AT
3049 Zakład Meblowy Fornit Marek Pieczara Jaworzno 4-10 4-10 10 10 0 BE
3050 POLAGRO TRADE Sp. z o.o. Gdynia >100 10-30 2 2 0 KZ
3051 Drewin Sp. z o.o. Łubna 10-30 10-30 1 1 0 DE
3052 Dutch Trade Sp. z o.o. Psarskie 30-50 30-50 2 2 0 NL
3053 E.C.B. Sp. z o.o. Zgorzelec 4-10 4-10 1 1 0 DE
3054 Silesian Grain Sp. z o.o. Ziębice 30-50 30-50 11 11 0 DK
3055 HARX TOOLING Sp. z o.o. Przeźmierowo 4-10 4-10 8 8 0 CN
3056 MONEVA Polska Sp. z o.o. Świebodzice 10-30 10-30 7 7 0 IE
3057 ASKO PAPIER Sp. z o.o. Nysa 10-30 10-30 3 3 0 DE
3058 BSB Poland Sp. z o.o. Ciechocin 30-50 30-50 1 1 0 DK
3059 TC Sp. z o.o. Bytom 4-10 4-10 8 8 0 FR
3060 Erma Sp. z o.o. PPHU Kandlewo 10-30 10-30 1 1 0 DE
3061 PET Sp. z o.o. Jasień 10-30 10-30 2 2 0 DE
3062 Juveranna Sp. z o.o. Radom 4-10 4-10 1 1 0 BY
3063 PAROL Sp. z o.o. Łomianki 10-30 10-30 1 1 0 RU
3064 Sawa S.J. PPH Świdnik 10-30 10-30 9 9 0 AT
3065 Fludra Sp. z o.o. Środa Wielkopolska 10-30 4-10 20 20 0 AT
3066 M-Line Sp. z o.o. Wieruszów 50-75 50-75 6 6 0 DK
3067 MAAG Polska Sp. z o.o. S.K. Zabrze 10-30 4-10 12 12 0 BY
3068 Bik S.J. Kielce 4-10 4-10 2 2 0 DK
3069 ZAP – MECHANIKA Sp. z o.o. PPU Ostrów Wielkopolski 10-30 10-30 1 1 0 DE
3070 Baltech Sp. z o.o. Gdynia 4-10 4-10 2 2 0 NG
3071 Zakład Przetwórstwa Drzewnego Paterek Sp. z o.o. Paterek 10-30 10-30 4 4 0 FI
3072 Hoffman Sp. z o.o. Śmigiel 10-30 10-30 11 11 0 HR
3073 Krause Sp. z o.o. Świdnica >100 75-100 25 25 0 AT
3074 Vivai Mazzoni Polska Sp. z o.o. Kodeń 10-30 10-30 2 2 0 ES
3075 SKM Sp. z o.o. Złotów 4-10 10-30 1 1 0 NL
3076 Ekodom Sp. z o.o. Kunowice 4-10 4-10 1 1 0 DE
3077 CAFE SATI POLSKA Sp. z o.o. Kwidzyn 10-30 10-30 12 12 0 AT
3078 MAXI PLAST ZBIGNIEW ZASIKOWSKI Kobyłka 10-30 4-10 18 18 0 AT
3079 Zakład Urządzeń Grzewczych Elektromet Wojciech Jurkiewicz Gołuszowice 10-30 10-30 18 18 0 AT
3080 Controlex Sp. z o.o. Opole >100 >100 1 1 0 DE
3081 Vadain Sp. z o.o. Grudziądz 30-50 30-50 11 11 0 BE
3082 PROTEA Sp. z o.o. Gdańsk 30-50 75-100 9 9 0 CN
3083 ERG Bieruń Folie Sp. z o.o. Bieruń 10-30 10-30 16 16 0 BE
3084 Container Modul Sp. z o.o. Rymań 10-30 10-30 1 1 0 SE
3085 Woldrew S.A. Poniec 4-10 4-10 11 11 0 AT
3086 Zakład Meblowy WERXAL A. J. Wałdoch – S.J. Nowa Wieś Rzeczna 4-10 4-10 2 2 0 IL
3087 Zakład Produkcyjno-Usługowy MET-LAK Jerzy Suchomski Skarszewy 10-30 4-10 6 6 0 DK
3088 POM – EKO Sp. z o.o. Pomorski Ośrodek Maszynowy Szczecinek 30-50 30-50 2 2 0 NL
3089 ELTEM Sp. z o.o. Lublin 30-50 30-50 6 6 0 EE
3090 CMS Auto Sp. z o.o. Sulejówek 10-30 10-30 12 12 0 AT
3091 STUDIO RUSTIKA Sp. z o.o. Gdańsk 4-10 4-10 4 4 0 DE
3092 Agro – Alex Sp. z o.o. Warszawa 10-30 4-10 3 3 0 BY
3093 Manuli Ekobal Sp. z o.o. Bielany Wrocławskie 4-10 4-10 12 12 0 AT
3094 Decostayle Pro Sp. z o.o. Toruń 4-10 4-10 1 1 0 NL
3095 Eu Production Sp. z o.o. Szczecinek 4-10 4-10 1 1 0 DK
3096 Metaltech Sp. z o.o. Czosnów 50-75 50-75 10 10 0 AT
3097 Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Usługowe NORDTECHNIK Sp. z o.o. Sopot 10-30 10-30 5 5 0 AT
3098 Przedsiebiorstwo Zagraniczne Mez Technik Sp. z o.o. z udziałem zagranicznym Włocławek 4-10 4-10 1 1 0 DE
3099 Pol – Madi Sp. z o.o. Orońsko 10-30 10-30 1 1 0 IT
3100 Gedeon Richter Polska Sp. z o.o. Grodzisk Mazowiecki 75-100 75-100 16 16 0 BE
3101 Spółdzielnia Inwalidów Równość Czersk 4-10 4-10 1 1 0 IT
3102 MIB – Pol Sp. z o.o. Przytoczna 10-30 10-30 2 2 0 NO
3103 Zakłady Chemiczne UNIA Spółdzielnia Pracy Poznań 4-10 4-10 4 4 0 BY
3104 Mora Polska Sp. z o.o. Poznań 4-10 4-10 8 8 0 BE
3105 Berndt Jeppsson Poland Sp. z o.o. Pyrzyce 4-10 4-10 1 1 0 SE
3106 Zakłady Mięsne OLEWNIK-BIS Sp. z o.o. Drobin 4-10 4-10 8 8 0 IE
3107 Dewon Sp. z o.o. Jarnołtówek 4-10 4-10 10 10 0 AT
3108 MARINO Sp. z o.o. Przemęt 10-30 4-10 1 1 0 DE
3109 Info Global Marek Dąbrowski, Dariusz Śron sp. j. Ostrów Wielkopolski 10-30 10-30 26 26 0 BY
3110 INTER CARS S.A. Warszawa >100 >100 41 41 0 AL
3111 Smak Anna Sokołowska, Alicja Barańska, Joanna Barańska S.J. Dziardonice 4-10 4-10 8 8 0 BE
3112 PPH Baser Polska Sp. z o.o. Międzychód 4-10 4-10 1 1 0 DE
3113 Tarchomińskie Zakłady Farmaceutyczne POLFA S.A. Warszawa 30-50 30-50 27 27 0 AL
3114 Pemalux Sp. z o.o. Malbork 10-30 10-30 1 1 0 NO
3115 Ferrex Sp. z o.o. Poznań 10-30 10-30 8 8 0 AT
3116 NEOTECH Sp. z o.o. Białystok 10-30 10-30 1 1 0 DE
3117 KEMIRA CELL Sp. z o.o. Ostrołęka 4-10 4-10 1 1 0 AT
3118 DABSTER Sp. z o.o. Kraków 4-10 4-10 3 3 0 EG
3119 Mikroma Polska S. A. Września >100 >100 6 6 0 BY
3120 Fabryka Okien PCV FOREST M. Świercz, P. Bożek S.J. Malbork 10-30 10-30 11 11 0 BE
3121 Kico-Polska Sp. z o.o. Świebodzin >100 >100 10 10 0 AT
3122 Bartling Polska Sp. z o.o. Brzeg 10-30 10-30 1 1 0 DE
3123 LKL PARAMIX Sp. z o.o. Błądkowo 10-30 10-30 1 1 0 DK
3124 Wytwórnia Zespołów Kooperacyjnych Sp. z o.o. Mielec 10-30 10-30 1 1 0 US
3125 Przedsiębiorstwo Wielobranżowe KAR-MET. S.J. Kazimierz Neumueler I Spółka Lębork 4-10 4-10 2 2 0 DE
3126 Glg Prodex Sp. z o.o. Leszno 4-10 4-10 1 1 0 FR
3127 AKROBUD Sp. z o.o. Słubica A 4-10 4-10 1 1 0 NL
3128 Okręgowa Spółdzielnia Mleczarska Myszków 4-10 4-10 2 2 0 CZ
3129 FF POLMEX Sp. z o.o. Gryfów Śląski 50-75 50-75 4 4 0 AT
3130 Victoria Sp. z o.o. sp.k. Poznań 50-75 50-75 1 1 0 DE
3131 Towarowe Biuro Duet S.A. Gdańsk 50-75 50-75 1 1 0 DE
3132 Rofix Sp. z o.o. Strzelce Krajeńskie 10-30 10-30 10 10 0 BE
3133 Strzelecka Spółdzielnia Producentów Mleka Strzelce Krajeńskie 30-50 75-100 1 1 0 DE
3134 Warmińska Fabryka Okien Postęp Sp. z o.o. Jeziorany 10-30 10-30 9 9 0 AT
3135 Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Usługowo-Handlowe Kocoń, sp.j. Kocoń Krzysztof, Kocoń Jakub Rycerka Górna 30-50 50-75 3 3 0 AT
3136 Kuźnia Sułkowice S.A. Sułkowice 30-50 30-50 5 5 0 AT
3137 POLIFLOR Sp. z o.o. Skwierzyna 4-10 4-10 1 1 0 DE
3138 Danline Sp. z o.o. Połajewo 4-10 4-10 1 1 0 DK
3139 Vugar Fruit Sp. z o.o. Belsk Duży 10-30 10-30 2 2 0 BY
3140 STELMET S.A. Zielona Góra >100 >100 23 23 0 AT
3141 DBK Sp. z o.o. Olsztyn 75-100 10-30 15 15 0 BE
3142 Waldhaus Sp. z o.o. Kraków 4-10 4-10 2 2 0 FI
3143 Wągrowieckie Fabryki Mebli Sp. z o.o. Wągrowiec 10-30 4-10 1 1 0 DE
3144 Rufi Polska Sp. z o.o. Mogilno 4-10 4-10 1 1 0 FR
3145 Best Foods Polska Sp. z o.o. S.K. Sopot 75-100 >100 16 16 0 BE
3146 Donako Sp. z o.o. Wrocław 50-75 75-100 17 17 0 AT
3147 Zakład Produkcyjno Usługowo Handlowy Rolmech A.czech, K.kuprianiec, J.maternowski, J.swobodziński Sp. J. Mirosławiec 4-10 4-10 3 3 0 DK
3148 Berling S.A. Warszawa 4-10 4-10 18 18 0 AT
3149 Polski Gaz S.A. Ugoszcz 10-30 4-10 7 7 0 AT
3150 Eko Export S.A. Bielsko-Biała 30-50 10-30 10 10 0 ES
3151 Avemi Sp. z o.o. Warszawa 4-10 4-10 5 5 0 FR
3152 WIFAMA – PREXER Sp. z o.o. Przedsiębiorswo Innowacyjno Wdrożeniowe Łódź 10-30 10-30 7 7 0 CN
3153 DORADCA Sp. z o.o. Gdynia 4-10 4-10 3 3 0 BY
3154 Trojpol Sp. z o.o. Opole 50-75 30-50 3 3 0 DE
3155 ALMUS Sp. z o.o. Słomniki 4-10 4-10 11 11 0 FI
3156 Zakład Wyrobów Odzieżowych Helkon – Konarski sp.j. Kępno 10-30 4-10 1 1 0 DE
3157 Bać – Pol S.A. Rzeszów 50-75 >100 15 15 0 BE
3158 Gold – Art – Polska Sp. z o.o. Rokitki 4-10 4-10 3 3 0 DE
3159 FOLIAREX Sp. z o.o. Słubice 10-30 10-30 26 26 0 AT
3160 HENKE – SASS, WOLF – POLSKA Sp. z o.o. Nowy Tomyśl >100 >100 2 2 0 DE
3161 Lasv It Polska Sp. z o.o. Pisarzowice 4-10 4-10 1 1 0 CZ
3162 Okręgowa Spółdzielnia Mleczarska w Czarnkowie Czarnków 4-10 4-10 8 8 0 DK
3163 AG – Projekt S.J. Wrocław 4-10 4-10 4 4 0 BY
3164 CCL Label Sp. z o.o. Kiekrz 10-30 10-30 17 17 0 AT
3165 Mostostal Zabrze Konstrukcje Przemysłowe S.A. Zabrze >100 75-100 7 7 0 AT
3166 ZPUE S.A. Włoszczowa 50-75 50-75 19 19 0 BY
3167 Efekt Grażyna i Stanisław Sowa sp.j. Lublin 4-10 4-10 2 2 0 RU
3168 RTB S.J. Wolsztyn 10-30 10-30 5 5 0 BE
3169 CP GLASS S.A. Kraków 75-100 75-100 13 13 0 DK
3170 Thomas S.J. Świątkiewicz Toruń 4-10 4-10 3 3 0 BE
3171 HAYGROVE POLAND Sp. z o.o. Kępno 10-30 10-30 18 18 0 AU
3172 Grupa Producentów Grzybów PRIME CHAMP Sp. z o.o. Jastrowie 4-10 4-10 1 1 0 GB
3173 IW-Met Ryszard Matuszak Sp. z o.o. Spółka Komandytowa Pniewy 10-30 10-30 1 1 0 DE
3174 Navimor International Com Sp. z o.o. Sopot >100 75-100 3 3 0 AO
3175 Okręgowa Spółdzielnia Mleczarska Nowy Sącz 4-10 4-10 3 3 0 BG
3176 Marko-Kolor Sp. J. L. Frączkiewicz, W. Gajda, A. Katryński Łódź 4-10 10-30 10 10 0 BY
3177 Blutex Poland Sp. z o.o. sp.k. Witkowo 4-10 10-30 1 1 0 NL
3178 Stradivarius Polska Sp. z o.o. Warszawa 10-30 10-30 1 1 0 ES
3179 Produkcja Handel Usługi IB Świercz, Łabądź sp.j. Barwice 4-10 4-10 2 2 0 DE
3180 Ikr Sp. z o.o. Piaseczno 30-50 10-30 2 2 0 BY
3181 PEDMO S.A. Tychy 4-10 4-10 9 9 0 BY
3182 Above Meble Sp. z o.o. Lulewice 4-10 4-10 1 1 0 SE
3183 Peters Elektronik Sp. z o.o. Złoty Stok 4-10 4-10 1 1 0 DE
3184 KLIPPAN SAFETY Polska Sp. z o.o. Stargard 30-50 30-50 6 6 0 BE
3185 ELECTROLUX POLAND Sp. z o.o. Warszawa >100 >100 47 47 0 AU
3186 IKM Agropom Sp. z o.o. Busko-Zdrój 4-10 4-10 2 2 0 BE
3187 NEKS Sp. z o.o. Dąbrówka Wielka 4-10 4-10 14 14 0 CN
3188 PROMAP Sp. z o.o. Bydgoszcz 10-30 10-30 2 2 0 NL
3189 Anglo – Dal Trading Sp. z o.o. Warszawa 4-10 4-10 1 1 0 GB
3190 J&S Kowalstwo Artystyczne Sp. z o.o. Pęgów 4-10 4-10 1 1 0 NL
3191 Uzin Polska Sp. z o.o. Legnica 4-10 4-10 7 7 0 BY
3192 TRAILER – TECH Sp. z o.o. Połczyn-Zdrój 4-10 4-10 1 1 0 DE
3193 LUPOL Sp. z o.o. EXPORT – IMPORT Łask 4-10 4-10 2 2 0 DE
3194 Petrax Sp. z o.o. Warszawa >100 >100 7 7 0 AT
3195 A-TRAK Sp. z o.o. Szczecinek 4-10 4-10 1 1 0 DE
3196 Bog Mar Sp. z o.o. Rymanów 4-10 4-10 5 5 0 AT
3197 POL – MAR Sp. z o.o. Warszawa 4-10 4-10 3 3 0 FR
3198 Univeg Trade Poland S.A. Żabia Wola 10-30 4-10 10 10 0 AT
3199 A.K.S. Poland Sp. z o.o. Świnoujście 10-30 10-30 1 1 0 DK
3200 Zoeller Tech Sp. z o.o. Rekowo Górne >100 >100 19 19 0 AT
3201 Tahami Fish Sp. z o.o. Olsztyn 30-50 50-75 15 15 0 AT
3202 Quintessens Polska Sp. z o.o. Kietrz 4-10 4-10 5 5 0 NL
3203 E-Towers Famaba S.A. Głogów 10-30 10-30 1 1 0 BE
3204 Chemical Worldwide Bussiness S.A. Słupca 4-10 10-30 9 9 0 AT
3205 Onico S.A. Warszawa >100 >100 5 5 0 AT
3206 CERSANIT IV Sp. z o.o. Krasnystaw 4-10 4-10 2 2 0 RU
3207 Szczecińskie Kopalnie Surowców Mineralnych S.A. Szczecin 4-10 4-10 1 1 0 DE
3208 Zakład Technologii Wysokoenergetycznych Explomet Gałka, Szulc Sp.J. Opole 10-30 4-10 6 6 0 AT
3209 Trykot – Arne Carlsson Sp. z o.o. Szczecin 4-10 4-10 1 1 0 SE
3210 Euroser Dairy Group Sp. z o.o. sp.k. Warszawa 10-30 10-30 8 8 0 HR
3211 Lutz Polska Sp. z o.o. Domaszkowice 10-30 10-30 7 7 0 BY
3212 BILSTEIN – POLSKA Sp. z o.o. Wolbrom 4-10 4-10 1 1 0 DE
3213 Services Vox Sp. z o.o. S.K. Czerwonak 4-10 10-30 1 1 0 BY
3214 HUTA BANKOWA Sp. z o.o. Dąbrowa Górnicza >100 >100 30 30 0 DZ
3215 Prevac Sp. z o.o. Rogów 10-30 10-30 24 24 0 AU
3216 Spółdzielnia Sip Zakład Pracy Chronionej Krosno 10-30 10-30 22 22 0 AU
3217 SCHELL INDUSTRIES POLSKA Sp. z o.o. Rzepin 4-10 4-10 1 1 0 NL
3218 Sawex Sp. z o.o. sp.k. Warszawa >100 >100 9 9 0 AT
3219 A i I Sp. z o.o. Tarnowo Podgórne 4-10 4-10 8 8 0 DK
3220 Lotos Biopaliwa Sp. z o.o. Czechowice-Dziedzice 4-10 4-10 2 2 0 DE
3221 Sando Sp. z o.o. Złota 30-50 10-30 3 3 0 MD
3222 GRUPA OŻARÓW S.A. Warszawa 10-30 10-30 4 4 0 AT
3223 Noworim Sp. z o.o. Nowogard 30-50 30-50 3 3 0 DE
3224 Kaplast Sp. z o.o. Bydgoszcz 4-10 4-10 3 3 0 IE
3225 Mobi Contract Sp. z o.o. Nieszkowice Wielkie 4-10 4-10 1 1 0 FR
3226 Kom-Eco Sp. z o.o. Swarzędz 4-10 4-10 1 1 0 RU
3227 Meble Matkowski Sp. z o.o. Krzyż Wielkopolski 4-10 4-10 7 7 0 EE
3228 Bzk Holding Sp. z o.o. Warszawa 10-30 10-30 2 2 0 MA
3229 Emsold – Polen Sp. z o.o. Szczecin 4-10 4-10 4 4 0 LT
3230 P.P.H. Adamex J.Karoń, E.Kasprzyk, A.Kasprzyk Sp. J. Częstochowa 30-50 30-50 4 4 0 BY
3231 SAMASZ Sp. z o.o. Białystok 50-75 50-75 36 36 0 AT
3232 HSW – Kuźnia Stalowa Wola Sp. z o.o. Stalowa Wola 4-10 10-30 11 11 0 HR
3233 Odlewnia Cema-Mystal Sp. z o.o. Myszków 10-30 4-10 2 2 0 UA
3234 RICOSTA POLSKA Sp. z o.o. Zielona Góra 10-30 10-30 1 1 0 DE
3235 Prod – Met Sp. z o.o. Laski 4-10 4-10 5 5 0 DK
3236 Fabryka Osprzętu Samochodowego POLMO Łódź S.A. Łódź 50-75 50-75 20 20 0 AT
3237 Weba Sp. z o.o. Sławków 4-10 4-10 7 7 0 AT
3238 Wild Flavors Polska Sp. z o.o. Warszawa 30-50 4-10 3 3 0 NL
3239 Firma Handlowo-Usługowa Danuta Będkowska Wolbrom 50-75 30-50 5 5 0 AT
3240 Indorama Ventures Poland Sp. z o.o. Włocławek >100 >100 19 19 0 AT
3241 PLASTMO POLSKA Sp. z o.o. Janki 4-10 4-10 13 13 0 BY
3242 Domino Sp. z o.o. Skarszewy 4-10 4-10 1 1 0 NL
3243 TMR Plastics Sp. z o.o. Bydgoszcz 10-30 10-30 10 10 0 BE
3244 Ultraeuropa Sp. z o.o. Żywiec 10-30 10-30 8 8 0 BE
3245 W&W Polska Sp. z o.o. Lubsko 10-30 10-30 1 1 0 DE
3246 JARO S.A. Jaroszów 4-10 4-10 8 8 0 AT
3247 Metatech sp. z o.o. Orzesze 4-10 4-10 1 1 0 DE
3248 BMF Polska Sp. z o.o. Leżajsk 50-75 50-75 1 1 0 DE
3249 Foka Sp. z o.o. Lubań 4-10 4-10 4 4 0 AT
3250 Bershka Polska Sp. z o.o. Warszawa 4-10 4-10 1 1 0 ES
3251 DREBSZOK – DREWPOL Sp. z o.o. Wrocław 10-30 10-30 2 2 0 AT
3252 FHU GAL-POL Paluch Piotr, Knurek Wiesław S.J. Sanok 10-30 4-10 2 2 0 BY
3253 SPOMASZ S.A. Fabryka Konstrukcji Stalowych i Maszyn Żary 75-100 75-100 3 3 0 BE
3254 PALIMEX Sp. z o.o. P P H U Włoszakowice 10-30 30-50 8 8 0 AT
3255 MAAN sp. z o.o. Podole 10-30 10-30 6 6 0 BY
3256 ASK Chemicals Polska Sp. z o.o. Oświęcim 4-10 4-10 1 1 0 UA
3257 Wiefferink Polska Sp. z o.o. Wykroty 4-10 4-10 5 5 0 DK
3258 Fhf Technika Sp. z o.o. Wągrowiec 10-30 10-30 9 9 0 AT
3259 Schmid Polska Sp. z o.o. Elbląg 4-10 4-10 1 1 0 CH
3260 Welet Europa Sp. z o.o. Koszalin 10-30 10-30 6 6 0 AT
3261 Grupa Polska Stal S.A. Kraków >100 10-30 1 1 0 SK
3262 Holm Construction LTD Sp. z o.o. Przeds. Produkcji Okrętowej Gdańsk 30-50 10-30 1 1 0 DE
3263 AG Fenetres Sp. z o.o. Poznań 4-10 4-10 5 5 0 BE
3264 SOFEX Mirosław Gąsior S.J. Skiereszewo 10-30 10-30 4 4 0 BE
3265 VERBALUX Sp. z o.o. Szczecin 10-30 10-30 1 1 0 SE
3266 Tres Polska Sp. z o.o. Łódź 4-10 4-10 16 16 0 BY
3267 RIKO Sp. z o.o. S.K. Kłobuck 10-30 10-30 3 3 0 BY
3268 ART Plast Sp. z o.o. Rzgów 10-30 4-10 1 1 0 SK
3269 Plastique Sp. z o.o. Dąbrowa 4-10 4-10 15 15 0 DK
3270 Pipecon Polska Sp. z o.o. Gdańsk 4-10 4-10 1 1 0 DK
3271 Minimaxx Sofa Sp. z o.o. Oborniki >100 >100 21 21 0 AT
3272 Beskidzkie Fabryki Mebli Sp. z o.o. Bielsko-Biała 10-30 10-30 9 9 0 AT
3273 Malow Skand Sp. z o.o. Świnoujście 10-30 10-30 1 1 0 SE
3274 GORMETAL Sp. z o.o. Gorzów Wielkopolski 10-30 10-30 1 1 0 DE
3275 SOLVADIS POLSKA Sp. z o.o. Wrocław >100 >100 7 7 0 BG
3276 ALM Grzegorczyk i Wspólnicy S.J. Lubosz 4-10 4-10 5 5 0 DK
3277 Beltrade Sp. z o.o. Warszawa 4-10 4-10 6 6 0 BY
3278 PPU LIBAMIX Sp. z o.o. Iłża 4-10 4-10 5 5 0 BG
3279 M & K Foam GmbH Sp. z o.o. Koło 30-50 30-50 16 16 0 DZ
3280 FKP Sp. z o.o. Pomieczyno 4-10 10-30 1 1 0 DE
3281 Polsport S.A. Bielsko-Biała 4-10 4-10 33 33 0 SA
3282 Tarmet S.J. Tarnowo Podgórne 10-30 4-10 1 1 0 DE
3283 Printxl Dystrybucja Sp. z o.o. sp.k. Poznań 4-10 10-30 12 12 0 AT
3284 Otis Sp. z o.o. Elbląg 4-10 4-10 1 1 0 RU
3285 Polaszek Meble Sp. z o.o. Zagórki 10-30 10-30 6 6 0 BE
3286 Vriston Sp. z o.o. Bolszewo 10-30 10-30 6 6 0 DK
3287 Mistral Elast Sp. z o.o. Łódź 10-30 4-10 9 9 0 BE
3288 Fiuka Polska Sp. z o.o. Środa Śląska 10-30 30-50 4 4 0 MX
3289 Gajowy Sp. z o.o. Witoszyn 10-30 30-50 1 1 0 DE
3290 Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe DABEW Jerzy Koska Świątkowo 10-30 10-30 11 11 0 BE
3291 Specjalistyczny Zakład Tapicerstwa Komunikacyjnego – TAPS – Maciej Kowalski Łódź 10-30 10-30 5 5 0 BE
3292 TECHGLASS Sp. z o.o. Kraków 10-30 4-10 5 5 0 SA
3293 Uniteam Poland Sp. z o.o. Gdańsk 4-10 4-10 1 1 0 NO
3294 Dimako Sp. z o.o. Warszawa 10-30 10-30 1 1 0 DE
3295 Prima Sp. z o.o. Inowrocław 10-30 4-10 1 1 0 DE
3296 Nem – Ural – Glob Sp. z o.o. Warszawa 4-10 4-10 2 2 0 KZ
3297 Therm-Trade Sp. z o.o. Spółka Komandytowa Komorów 10-30 10-30 2 2 0 DE
3298 Sonoco – Alcore Sp. z o.o. Warszawa 10-30 10-30 10 10 0 BY
3299 Stemmann – Polska Sp. z o.o. Kąty Wrocławskie 4-10 10-30 1 1 0 DE
3300 MKT Car-Technik Sp. z o.o. Ostróda 4-10 4-10 23 23 0 AU
3301 Chłodnia Pikula Piotr Pikula sp.j. Lute 10-30 10-30 2 2 0 MD
3302 Top Ten Sp. z o.o. Olsztyn 4-10 4-10 6 6 0 DE
3303 Remog Polska Sp. z o.o. Mielec 10-30 10-30 5 5 0 AT
3304 EURO – INDUSTRY Sp. z o.o. Szczecin 10-30 10-30 3 3 0 IS
3305 Windows 2000 E. Domaszk, E. Główczewski sp.j. Rumia 10-30 10-30 13 13 0 BE
3306 DEN BRAVEN EAST Sp. z o.o. Wysogotowo 10-30 10-30 15 15 0 AT
3307 LAZUR Spółdzielnia Mleczarska Nowe Skalmierzyce 4-10 4-10 13 13 0 BG
3308 NMC Polska Sp. z o.o. Zabrze 10-30 10-30 24 24 0 BE
3309 Alutec Sp. z o.o. Recz 10-30 10-30 1 1 0 DE
3310 Iskra Poland Sp. z o.o. Kielce 10-30 10-30 1 1 0 AT
3311 MALSPAW Sp. z o.o. Lisków 10-30 10-30 4 4 0 FR
3312 Amec Foster Wheeler Energia Polska Sp. z o.o. Warszawa 10-30 10-30 2 2 0 BR
3313 KOTŁOMONTAŻ Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Montażowe Siemianowice Śląskie 4-10 4-10 4 4 0 AT
3314 Biosfera Sp. z o.o. Olsztyn 4-10 10-30 2 2 0 EG
3315 Kovian – Group Sp. z o.o. Siedlce 4-10 4-10 2 2 0 BY
3316 Sanita Footwear – Sp. z o.o. Piła 30-50 10-30 6 6 0 EG
3317 AGL Division Sp. z o.o. Lublin 4-10 4-10 1 1 0 RU
3318 Spax Packaging Sp. z o.o. Wieliczka 30-50 30-50 1 1 0 DE
3319 Eurotaxpol S.J. Gdańsk 10-30 4-10 6 6 0 GE
3320 Europa Sp. z o.o. PPHU Jarosław 4-10 4-10 7 7 0 AT
3321 BARTER S.A. Białystok 50-75 75-100 7 7 0 ES
3322 Halina Franczak – Ubojnia Zwierząt Rzeźnych MIR-KAR Makowiska 30-50 30-50 16 16 0 BE
3323 DAS Najlepsze z Polski S.A. Warszawa 10-30 10-30 1 1 0 DE
3324 Adient Poland Sp. z o.o. Świebodzin >100 >100 20 20 0 BE
3325 Dynamic Technologies Polska Sp. z o.o. Czerwionka-Leszczyny 30-50 50-75 16 16 0 BE
3326 Cowan Mobel Sp. z o.o. Krzywaniec 10-30 10-30 1 1 0 DE
3327 Pfeifer & Langen Glinojeck S.A. Poznań 50-75 30-50 6 6 0 IL
3328 Lemarck Sp. z o.o. Sępólno Krajeńskie 4-10 4-10 2 2 0 FR
3329 Gdańsk Fishing Company Sp. z o.o. Gdynia 10-30 4-10 7 7 0 DK
3330 KGP Sp. z o.o. Łódź 10-30 4-10 3 3 0 FI
3331 Lubelska Spółdzielnia Usług Mleczarskich w Lublinie Lublin 10-30 4-10 1 1 0 BY
3332 Marek Dudek, Beata Dudek, Józef Dudek ZEPART S.J. Skokówka 10-30 10-30 1 1 0 UA
3333 Deimpex Sp. z o.o. Krzepice 4-10 4-10 2 2 0 NL
3334 VICIM POLAND – Sp. z o.o. Toruń 10-30 10-30 7 7 0 BE
3335 Spółdzielnia Pracy w Zgorzelcu Zgorzelec 4-10 4-10 1 1 0 DE
3336 ASTRA Sp. z o.o. Nawojowa 4-10 10-30 2 2 0 LV
3337 Borch Textile Poland Sp. z o.o. Piotrków Trybunalski 10-30 10-30 5 5 0 BA
3338 Przedsiębiorstwo Wielobranżowe KONSPO Mariusz Latos i Zbigniew Gliniecki S.J. Bydgoszcz 4-10 4-10 8 8 0 AT
3339 CDS Polska Sp. z o.o. Kamienna Góra 30-50 30-50 1 1 0 DE
3340 Aib Sp. z o.o. S.K. Knurów 4-10 4-10 15 15 0 AT
3341 PPHU Alpa Sp. z o.o. Dobrzyca 4-10 10-30 1 1 0 DE
3342 KL Trade Sp. z o.o. Warszawa 4-10 4-10 25 25 0 AT
3343 STOMIL EAST Sp. z o.o. Sanok 10-30 10-30 3 3 0 BY
3344 Bridgestone Diversified Products Poland Sp. z o.o. Żarów 30-50 30-50 12 12 0 AT
3345 CAMAIEU POLSKA Sp. z o.o. Warszawa 10-30 10-30 2 2 0 FR
3346 Koam Sp. z o.o. Skoczów 10-30 30-50 2 2 0 CZ
3347 FMP Sp. z o.o. Kraków 4-10 4-10 3 3 0 FR
3348 METALPLAST – STOLARKA Sp. z o.o. Goleszów 4-10 4-10 1 1 0 US
3349 Stolkom Sp. z o.o. Komorniki 4-10 4-10 11 11 0 AT
3350 RSC BIS Sp. z o.o. Skrzynki 10-30 10-30 2 2 0 FR
3351 Hls Stalbud Konstrukcje i Urządzenia Galwaniczne Sp. z o.o. Mrągowo 10-30 10-30 2 2 0 AT
3352 Pzl Sędziszów S. A. Sędziszów Małopolski 4-10 4-10 20 20 0 BY
3353 Warmia S.A. Kętrzyn 30-50 30-50 4 4 0 LT
3354 Storkpharm Sp. z o.o. Częstochowa 10-30 10-30 14 14 0 DK
3355 Biuro Handlu Zagranicznego Drewexim Henryk Flis, Michał Flis sp.j. Rzeszów 4-10 4-10 4 4 0 FI
3356 MFT Production Sp. z o.o. Świnoujście 10-30 10-30 1 1 0 NO
3357 Adler Polska Sp. z o.o. Bielsko-Biała 75-100 75-100 17 17 0 BE
3358 Koga Sp. z o.o. Miastko 4-10 4-10 5 5 0 FR
3359 Trexim Sp. z o.o. Warka 4-10 4-10 6 6 0 EE
3360 LINPAC PACKAGING PRODUCTION Sp. z o.o. Brzeg Dolny 75-100 75-100 27 27 0 AT
3361 Wawrzaszek ISS Sp. z o.o. Bielsko-Biała 10-30 4-10 15 15 0 AU
3362 Przesiębiorstwo Usługowo-Produkcyjno-Handlowe POMKOL Sp. z o.o. Kolbudy 4-10 4-10 1 1 0 DE
3363 Inwestycje Alternatywne Profit S.A. Warszawa 4-10 10-30 4 4 0 BE
3364 Nitrogen Polska Sp. z o.o. Bielsko-Biała 4-10 10-30 4 4 0 AT
3365 ECLIPSE S.A. Warszawa 4-10 10-30 20 20 0 AT
3366 Benmar Sp. z o.o. Białystok 4-10 4-10 7 7 0 BE
3367 Qualitychamp Letnica Sp. z o.o. Letnica 4-10 4-10 3 3 0 BE
3368 Asys Polska Sp. z o.o. Zawada 4-10 4-10 1 1 0 DE
3369 Verbio Polska Sp. z o.o. Szczecin >100 >100 1 1 0 DE
3370 Schnee Polska Sp. z o.o. Trojanów 4-10 10-30 2 2 0 DE
3371 Clay Materials Sp. z o.o. Mikstat-Pustkowie 4-10 4-10 1 1 0 GB
3372 Acord Sp. z o.o. Poznań 10-30 10-30 4 4 0 FR
3373 BLOOMINESS POLSKA Sp. z o.o. Ośno Lubuskie 10-30 10-30 2 2 0 NL
3374 RE ALLOYS Sp. z o.o. Łaziska Górne 50-75 10-30 1 1 0 DE
3375 Tomil Sp. z o.o. Bielsko-Biała 4-10 4-10 5 5 0 BY
3376 FINOMAR Sp. z o.o. Szczecin 4-10 4-10 2 2 0 DE
3377 Zalmet Sp. z o.o. Zalesie 10-30 10-30 1 1 0 DE
3378 Plastic Components And Modules Poland S.A. Sosnowiec 10-30 4-10 5 5 0 DE
3379 K. Schroeder Polska Sp. z o.o. Nowa Kopernia 4-10 4-10 1 1 0 DE
3380 Confezioni Erreci Sp. z o.o. Pleszew 4-10 4-10 1 1 0 IT
3381 Seoyon Electronics Poland Sp. z o.o. Gliwice >100 >100 5 5 0 CZ
3382 Marspol Grupa S.A. Rzeszów 10-30 10-30 11 11 0 BE
3383 Dombud Beton Sp. z o.o. Siemianowice Śląskie 4-10 4-10 1 1 0 DE
3384 Corem Energia Sp. z o.o. Dąbrowa Górnicza 10-30 10-30 3 3 0 BG
3385 De-Mo Sp. z o.o. Lipno 10-30 4-10 1 1 0 DE
3386 Alarmtech Polska Sp. z o.o. Gniew 4-10 4-10 5 5 0 BR
3387 ARUBA Sp. z o.o. Lublin 4-10 4-10 1 1 0 RU
3388 Bi – Met Sp. z o.o. Warszawa 10-30 10-30 8 8 0 AT
3389 Alas Utex Sp. z o.o. Roszków 4-10 4-10 1 1 0 CZ
3390 VOLZ HYDRAULIK Sp. z o.o. Wrocław 4-10 4-10 1 1 0 DE
3391 TG Nova Sp. z o.o. Grodzisk Wielkopolski 30-50 50-75 1 1 0 DE
3392 Arcelormittal Distribution Solutions Poland Sp. z o.o. Katowice 30-50 30-50 19 19 0 AT
3393 Wabo Sp. z o.o. Warszawa 4-10 4-10 3 3 0 BE
3394 BOMADEK Sp. z o.o. Trzebiechów >100 >100 8 8 0 AT
3395 Przędzalnia Lambrecht Okonek Sp. z o.o. Okonek 10-30 10-30 1 1 0 BE
3396 Gwe Pol-Bud Sp. z o.o. Łódź 4-10 4-10 6 6 0 DK
3397 Paragon Siechnice Sp. z o.o. Siechnice 30-50 30-50 4 4 0 FR
3398 Can Agri Sp. z o.o. S.K. Małopole 4-10 4-10 15 15 0 SA
3399 EMA – Brzezie Sp. z o.o. Racibórz 4-10 4-10 9 9 0 AT
3400 Doschem Sp. z o.o. Spółka Komandytowa Pruszcz Gdański 4-10 4-10 2 2 0 DE
3401 ATM Lighting Sp. z o.o. Gdańsk 4-10 10-30 18 18 0 AU
3402 Arpol Sp. z o.o. Dębno 4-10 4-10 1 1 0 DE
3403 RIDI POLSKA Sp. z o.o. Natolin 10-30 10-30 1 1 0 DE
3404 Mentor Poland Sp. z o.o. Jelcz-Laskowice 4-10 10-30 1 1 0 DE
3405 PAGED MEBLE S. A. Jasienica 50-75 50-75 48 48 0 AL
3406 Horeca Service Sp. z o.o. Wrocław 30-50 30-50 26 26 0 BY
3407 VETRO – POLSKA Sp. z o.o. Czeladź 4-10 4-10 8 7 -1 BE
3408 Toyota Motor Manufacturing Poland Sp. z o.o. Wałbrzych >100 >100 10 9 -1 BE
3409 Alwernia Invest Sp. z o.o. Alwernia 30-50 >100 2 1 -1 SK
3410 Polak Meble Sp. z o.o. Kępno 10-30 10-30 9 8 -1 FR
3411 Tarmax Sp. z o.o. sp.k. Rzeszów 10-30 4-10 11 10 -1 BY
3412 VITA POLYMERS POLAND Sp. z o.o. Brzeg Dolny 30-50 50-75 18 17 -1 AZ
3413 Dutron Śrem Sp. z o.o. Psarskie 50-75 50-75 6 5 -1 CN
3414 Destylarnia SOBIESKI S.A. Starogard Gdański 75-100 50-75 31 30 -1 AU
3415 AMS Sławińscy S.J. Wronki 4-10 4-10 5 4 -1 FR
3416 STOLTUR S.J. Jan i Marian Miller Turek 10-30 10-30 4 3 -1 AT
3417 JANTUR – GRYFEX – Sp. z o.o. Gryfów Śląski 4-10 4-10 5 4 -1 FR
3418 EUROGLAS Polska Sp. z o.o. Osiedle Niewiadów >100 >100 19 18 -1 BY
3419 Toppoint Polska Sp. z o.o. Płoty 4-10 4-10 2 1 -1 NL
3420 Zakład Drobiarski w Stasinie Sp. z o.o. Paprotnia 30-50 50-75 15 14 -1 AT
3421 SIPMA S.A. Lublin 10-30 10-30 37 36 -1 DZ
3422 Mesko S.A. Skarżysko-Kamienna 10-30 10-30 9 8 -1 BE
3423 SMP POLAND Sp. z o.o. Warszawa 50-75 >100 24 23 -1 AU
3424 ALKAL S.A. Opatówek 4-10 4-10 4 3 -1 DK
3425 AQ Wiring Systems Sp. z o.o. Łódź 75-100 >100 28 27 -1 BE
3426 CUKIERNIA MISTRZA JANA Sp. z o.o. Szczecin 75-100 >100 8 7 -1 AU
3427 Wetcab Sp. z o.o. Gdańsk 10-30 10-30 9 8 -1 AU
3428 HORTEX HOLDING S.A. Warszawa 10-30 10-30 20 19 -1 AM
3429 Segafredo Zanetti Poland Sp. z o.o. Bochnia 4-10 10-30 8 7 -1 BY
3430 Prowell Sp. z o.o. Smolice 30-50 50-75 7 6 -1 LT
3431 Europa Trading Meble Sp. z o.o. sp.k. Borówiec 10-30 10-30 3 2 -1 DE
3432 Fructofresh Group Sp. z o.o. sp.k. Czarnowice 30-50 30-50 7 6 -1 AT
3433 OBRÓT ZWIERZĘTAMI BOGDAN ŚWIDERSKI, KRZYSZTOF ŚWIDERSKI S.J. Ostrów Lubelski 10-30 10-30 5 4 -1 HR
3434 TB Hydro Sp. z o.o. Poznań 10-30 10-30 17 16 -1 AT
3435 Zakłady Metalowe POSTĘP S.A. Gliwice 10-30 10-30 14 13 -1 CN
3436 Fresh Box Sp. z o.o. Jarosław 4-10 10-30 2 1 -1 UA
3437 TMT Sp. z o.o. Łomża 10-30 4-10 9 8 -1 EE
3438 Tudor Sp. z o.o. Wieruszów 10-30 10-30 5 4 -1 AT
3439 Fabryka Ceramiki Budowlanej Sp. z o.o. Ostrzeszów 4-10 10-30 6 5 -1 FR
3440 Pimont Sp. z o.o. Blachownia 4-10 10-30 3 2 -1 DE
3441 KUŹNIA BATORY Sp. z o.o. Chorzów 10-30 10-30 11 10 -1 DZ
3442 BRIJU S.A. Poznań >100 >100 15 14 -1 AT
3443 Hako Technology Sp. z o.o. Świeszyno 10-30 10-30 2 1 -1 DE
3444 ATS Display Sp. z o.o. Wiązowna 4-10 4-10 35 34 -1 AM
3445 Dat-Schaub Polska Sp. z o.o. Suchy Las 10-30 10-30 10 9 -1 HR
3446 Interprint Polska sp. z o.o. Ozorków >100 >100 30 29 -1 AT
3447 Aluship Technology Sp. z o.o. Gdańsk 30-50 50-75 5 4 -1 BS
3448 Hanyang Polska Sp. z o.o. Świdnik 30-50 50-75 21 20 -1 AT
3449 Dürr Poland Sp. z o.o. Radom >100 >100 19 18 -1 AT
3450 Metal – System Sp. z o.o. Kostrzyn nad Odrą 4-10 4-10 3 2 -1 LU
3451 Grizzly Medical Sp. z o.o. Stargard 10-30 10-30 5 4 -1 FR
3452 Eisberg Sp. z o.o. Legnica 10-30 10-30 8 7 -1 LT
3453 Ekpols Sp. z o.o. Płomykowo 30-50 30-50 7 6 -1 AT
3454 ELEKTRO-PLUS Sp. z o.o. Gdynia 4-10 10-30 4 3 -1 NO
3455 Fabryka Mebli BALMA S.A. Tarnowo Podgórne 4-10 4-10 14 13 -1 AT
3456 Bolmet S.A. Bolesław 75-100 >100 19 18 -1 AT
3457 Zakład Przetwórstwa Mięsnego SŁAWA Sp. z o.o. Sława 4-10 4-10 5 4 -1 IE
3458 G4 GARAGE Sp. z o.o. Wrocław 10-30 10-30 16 15 -1 AT
3459 POLMOR Sp. z o.o. Bytów 50-75 75-100 13 12 -1 BE
3460 Form – Plastic Sp. z o.o. Ciechocinek 4-10 4-10 26 25 -1 BE
3461 Firma Gugała-Bis – Grzegorz Gugała Turkowy 10-30 10-30 6 5 -1 FR
3462 Promet Majewski, Ziemba, Żarnowski Sp.J. Szczecin 4-10 10-30 5 4 -1 DK
3463 Gorsenia Sp. z o.o. Łódź 4-10 4-10 24 23 -1 AT
3464 Hallmaker Konstpol Sp. z o.o. Siedlce 4-10 10-30 3 2 -1 NO
3465 KRUGER POLSKA Sp. z o.o. Ostrów Mazowiecka 4-10 4-10 13 12 -1 AL
3466 Gdańskie Zakłady Nawozów Fosforowych FOSFORY Sp. z o.o. Gdańsk 4-10 4-10 10 9 -1 AR
3467 Cast – Andruszko S.J. Świebodzice 30-50 30-50 24 23 -1 AT
3468 Holduct Sp. z o.o. Mysłowice 4-10 4-10 7 6 -1 DZ
3469 Feber Sp. z o.o. Warszawa 10-30 10-30 12 11 -1 DK
3470 Faurecia Grójec R&D Center S.A. Grójec 10-30 10-30 11 10 -1 AU
3471 PPHU Agromarket Sp. z o.o. Węgorzyno 4-10 10-30 2 1 -1 DE
3472 EKO – PASZA Sp. z o.o. Strzelin 30-50 30-50 7 6 -1 BE
3473 PPHU LUMAR Lucjan Walkowicz Byczyna 4-10 4-10 18 17 -1 AT
3474 Ubojnia Drobiu S.J. Wielichowo 10-30 10-30 4 3 -1 DK
3475 Kamet S.A. Reńska Wieś 4-10 4-10 12 11 -1 AT
3476 Terraexim Agroimpex Sp. z o.o. Zakrzewo 4-10 10-30 3 2 -1 BY
3477 FCPK – Bytów Sp. z o.o. Bytów 10-30 10-30 34 33 -1 AT
3478 ULMER Ulmer Danuta i Paweł S.J. Warszawa 10-30 10-30 9 8 -1 BE
3479 Magellan Aerospace (Polska) Sp. z o.o. Mielec 4-10 4-10 7 6 -1 ES
3480 E D & F Man Liquid Products Poland Sp. z o.o. Gdańsk 10-30 10-30 3 2 -1 NL
3481 Elmondo Sp. z o.o. Kraków 4-10 4-10 8 7 -1 BE
3482 CSA Sp. z o.o. Kartuzy 4-10 4-10 3 2 -1 NL
3483 CELIKO S.A. Poznań 4-10 10-30 19 18 -1 AL
3484 Eurohansa Sp. z o.o. Toruń 4-10 4-10 11 10 -1 BG
3485 TDM Arrtrans S.A. Łódź 30-50 >100 4 3 -1 CZ
3486 Toho Poland Sp. z o.o. Radom 4-10 10-30 11 10 -1 BR
3487 VF-Concept Sp. z o.o. Borownica 10-30 10-30 7 6 -1 DK
3488 Koncept L S. A. Warszawa 4-10 10-30 15 14 -1 BY
3489 RIEKER POLSKA Sp. z o.o. Kraków 30-50 10-30 5 4 -1 DE
3490 Anis Opakowania Sp. z o.o. Oleśnica 10-30 10-30 24 23 -1 BA
3491 IS – POLSKA Sp. z o.o. Jawor >100 >100 12 11 -1 AT
3492 Zenon Sp. z o.o. Brusy 10-30 10-30 9 8 -1 BG
3493 P. P. U. TECHMOR Sp. z o.o. Działdowo 4-10 4-10 3 2 -1 DE
3494 AR Carton Kraków Sp. z o.o. Kłaj 50-75 75-100 12 11 -1 AT
3495 IMAC Sp. z o.o. Częstochowa 4-10 4-10 3 2 -1 BY
3496 Lars Laj Polska Sp. z o.o. Dobra 4-10 4-10 16 15 -1 AT
3497 LUBAWA S.A. Ostrów Wielkopolski 30-50 4-10 11 10 -1 AM
3498 Coveris Rigid Polska Sp. z o.o. Siemianowice Śląskie >100 >100 43 42 -1 AT
3499 Wutex Sp. z o.o. Poznań 10-30 10-30 3 2 -1 FR
3500 Dedra – Exim Sp. z o.o. Pruszków 4-10 4-10 16 15 -1 BG
3501 OE INDUSTRY Sp. z o.o. Kraków 4-10 10-30 3 2 -1 LT
3502 Admar Mariusz i Ryszard Czwiertnia S.J. Chorzów 4-10 4-10 17 16 -1 AT
3503 CMC Poland Sp. z o.o. Zawiercie >100 >100 28 27 -1 AT
3504 Vibracoustic Polska Sp. z o.o. Komorniki >100 >100 27 26 -1 AR
3505 DELTA S.J. Jankowski Pluciński Zawada Pleszew 10-30 10-30 8 7 -1 AT
3506 ELANA PET Sp. z o.o. Toruń 10-30 10-30 10 9 -1 AT
3507 Firma Handlowo Produkcyjno Transportowa Marian Gerka Gorczenica 4-10 10-30 3 2 -1 DK
3508 VERTEX S.A. Czechowice-Dziedzice 4-10 4-10 22 21 -1 AU
3509 MaxCom S.A. Tychy 4-10 4-10 30 29 -1 AL
3510 Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Usługowo-Handlowe Export Import MALBOX Zygmunt Solecki Olkusz 4-10 4-10 12 11 -1 BR
3511 Fabryka Kotłów SEFAKO S.A. Sędziszów >100 75-100 15 14 -1 BY
3512 Galwanizer Sp. z o.o. Dzierżoniów 4-10 4-10 5 4 -1 ES
3513 Constans Sp. z o.o. Kłodawa 10-30 10-30 4 3 -1 NL
3514 Przedsiębiorstwo Drobiarskie DROBEX – Sp. z o.o. Solec Kujawski 75-100 75-100 17 16 -1 BE
3515 Stemik Sp. z o.o. Klęczany 4-10 10-30 5 4 -1 AT
3516 Pfeifer & Langen Polska S.A. Poznań 50-75 50-75 10 9 -1 DZ
3517 Nowe Kolory Sp. z o.o. Warszawa 10-30 10-30 8 7 -1 FI
3518 Drewup Sp. z o.o. Pionki 4-10 4-10 3 2 -1 DK
3519 Grafpol B.M. Meszkes Bydgoszcz 4-10 4-10 12 11 -1 BE
3520 Rejon Las Sp. z o.o. Zaklików 4-10 4-10 5 4 -1 NL
3521 Contema Sp. z o.o. Bobolice 10-30 10-30 2 1 -1 SE
3522 Bart Sp. z o.o. Świecie 10-30 10-30 10 9 -1 DK
3523 FERRO S.A. Skawina 30-50 10-30 34 33 -1 AT
3524 ARCELORMITTAL Poland S.A. Dąbrowa Górnicza >100 >100 72 71 -1 AL
3525 BECKER FARBY PRZEMYSŁOWE Sp. z o.o. Tarnów 4-10 10-30 8 7 -1 FR
3526 CER – ROL Sp. z o.o. Mniszków 4-10 10-30 12 11 -1 BY
3527 SAPA Aluminium Sp. z o.o. Trzcianka >100 >100 24 23 -1 AT
3528 MCS CENTRAL EUROPE Sp. z o.o. Gądki 75-100 50-75 44 43 -1 AU
3529 KONSTAL – BRALIN Sp. z o.o. Bralin 4-10 4-10 5 4 -1 DK
3530 PHILIPS LIGHTING BIELSKO Sp. z o.o. Bielsko-Biała 75-100 75-100 28 27 -1 BE
3531 Imakon Sp. z o.o. Lubań 10-30 10-30 2 1 -1 DE
3532 Dąbex Józef Nowak i Wspólnicy sp. j. Grodzisk Wielkopolski 50-75 50-75 15 14 -1 AT
3533 Grzybmar. Matuszewscy S.J. Wielichowo-Wieś 50-75 50-75 3 2 -1 FR
3534 D&B PPH Sp. z o.o. Łomianki 4-10 4-10 3 2 -1 DK
3535 Intertrade Sp. z o.o. Biertowice 10-30 30-50 3 2 -1 FR
3536 P W Masterchem Marcin Wiśniewski, Piotr Wasilewski S.J. Zielona Góra 30-50 30-50 28 27 -1 AT
3537 GINO ROSSI S.A. Słupsk 10-30 10-30 17 16 -1 BE
3538 JOT-Ł PHU Jerzy Łysek Wrocław 4-10 4-10 9 8 -1 BE
3539 MAXSTAL Sp. z o.o. Kraków 10-30 10-30 6 5 -1 FI
3540 FORMASTER S.A. Kielce 4-10 4-10 38 37 -1 AU
3541 Grammer Automotive Polska Sp. z o.o. Bielsko-Biała >100 >100 16 15 -1 AR
3542 AIR-TECH-BUD Sp. z o.o. Bochnia 10-30 4-10 7 6 -1 BE
3543 LLENTABHALLEN Sp. z o.o. Gdańsk 10-30 4-10 2 1 -1 UA
3544 FTK Sp. z o.o. Krasnystaw 50-75 30-50 20 19 -1 SA
3545 KACZKAN S.J. Zakład Produkcji Drzewnej Małdyty 50-75 50-75 12 11 -1 AT
3546 TELKO-POLAND Sp. z o.o. Warszawa 10-30 10-30 22 21 -1 AT
3547 Sigit Poland Sp. z o.o. Skoczów 10-30 10-30 6 5 -1 DE
3548 Carsed Sp. z o.o. S.K. Siedlce 4-10 4-10 6 5 -1 BY
3549 Adb Furniture Sp. z o.o. Suwałki 30-50 30-50 7 6 -1 AU
3550 Lubatex Sp. z o.o. Lubawka 75-100 75-100 3 2 -1 FR
3551 Lubcon Polska Sp. z o.o. Świdnik 4-10 4-10 7 6 -1 EE
3552 Ślusarstwo Usługowe Hajduk Sp. z o.o. Spółka Komandytowa Gorzów Wielkopolski 10-30 10-30 6 5 -1 BE
3553 PW LECHPOL Sp. z o.o. Szubin 4-10 10-30 6 5 -1 BY
3554 Borowskie Kopalnie Granitu i Piaskowca-Skalimex Sp. z o.o. S.K. Strzegom 4-10 4-10 5 4 -1 AT
3555 Duet Sp. z o.o. Dębica 4-10 4-10 8 7 -1 FI
3556 Naturhouse Sp. z o.o. Łódź 4-10 4-10 9 8 -1 BG
3557 Arctic Paper Kostrzyn S.A. Kostrzyn nad Odrą >100 >100 34 33 -1 AT
3558 Bernacki Industrial Services Sp. z o.o. Rzeszów 4-10 4-10 3 2 -1 DE
3559 JAGO – PRO Sp. z o.o. Jaworzno 30-50 50-75 27 26 -1 AU
3560 Fabryka Aparatury i Urządzeń FAMET S.A. Kędzierzyn-Koźle >100 >100 25 24 -1 AT
3561 Mondi Simet S.A. Grabonóg 4-10 4-10 6 5 -1 DK
3562 Friedrichs Polska Sp. z o.o. Sadkowo 50-75 50-75 3 2 -1 DE
3563 La Lorraine Polska Sp. z o.o. Nowy Dwór Mazowiecki 30-50 50-75 16 15 -1 AT
3564 PROMAR Sp. z o.o. P P H Łomianki 10-30 30-50 8 7 -1 AT
3565 Bioconcept-Gardenia Sp. z o.o. Warszawa 30-50 30-50 15 14 -1 AT
3566 Ośrodek Badawczo – Produkcyjny Politechniki Łódzkiej ICHEM Sp. z o.o. Łódź >100 >100 14 13 -1 AT
3567 Daprico Sp. z o.o. Sp. Komandytowa Szczecin 4-10 4-10 3 2 -1 NL
3568 Leiber Sp. z o.o. Krośniewice 10-30 10-30 13 12 -1 AT
3569 PSJ Sp. z o.o. sp.k. Siedlec 50-75 30-50 3 2 -1 DK
3570 Lactex Sp. z o.o. Lublin 10-30 10-30 3 2 -1 CN
3571 Kvadrat Soft Cells Sp. z o.o. Gądki 4-10 4-10 12 11 -1 SA
3572 Humax Poland Sp. z o.o. Bełchatów >100 >100 25 24 -1 AU
3573 STOW POLSKA Sp. z o.o. Warszawa 4-10 4-10 2 1 -1 RU
3574 Łukplast Dylak, Rychlik S.J. Łuków 10-30 10-30 9 8 -1 BE
3575 Przedsiębiorstwo Handlowe Amjadi International-Pol Sp. z o.o. – Spółka Komandytowa Kaszczor 10-30 10-30 2 1 -1 DE
3576 HORN DISTRIBUTION S.A. Warszawa 4-10 4-10 7 6 -1 DK
3577 Garbarnia Szczakowa S.A. Jaworzno 30-50 30-50 16 15 -1 AT
3578 Przetwórstwo Ryb Produkcyjne MORS Wanda Michalak, Bolesław Michalak S.J. Bydlino 4-10 4-10 6 5 -1 FR
3579 Inteva Products Poland Sp. z o.o. Jasin 30-50 30-50 5 4 -1 DE
3580 Pet Products Industries Sp. z o.o. Łódź 10-30 10-30 5 4 -1 BE
3581 PAKTAINER Sp. z o.o. Starogard Gdański 4-10 10-30 4 3 -1 FR
3582 PLASTICON POLAND S.A. Toruń 30-50 30-50 21 20 -1 AT
3583 Taber Tadeusz Bober Bydgoszcz 75-100 75-100 4 3 -1 CN
3584 Impall Sp. z o.o. S.K. Łódź 10-30 10-30 28 27 -1 AT
3585 Europharma Alliance Sp. z o.o. Rzeplin 4-10 10-30 22 21 -1 AU
3586 DB Print Polska Sp. z o.o. Grodzisk Mazowiecki 10-30 10-30 6 5 -1 BE
3587 THYSSENKRUPP ENERGOSTAL S.A. Toruń >100 >100 27 26 -1 BE
3588 Privacon Poland Sp. z o.o. Zławieś Wielka 10-30 10-30 5 4 -1 BE
3589 Corning Optical Communications Polska Sp. z o.o. Smolice >100 >100 86 85 -1 AL
3590 Segepo – Refa Sp. z o.o. Świebodzice 10-30 10-30 12 11 -1 BG
3591 EUROTANKS Sp. z o.o. Wrocław 10-30 10-30 13 12 -1 DZ
3592 LEDRIN Sp. z o.o. Lublin 4-10 4-10 5 4 -1 DE
3593 BGH Polska Sp. z o.o. Katowice 50-75 75-100 24 23 -1 AT
3594 Sulmin Borkowski sp.j. Przyjaźń 10-30 10-30 6 5 -1 DK
3595 BUDMAT Bogdan Więcek Płock 50-75 50-75 27 26 -1 AT
3596 GGG Sp. z o.o. Radom 30-50 30-50 12 11 -1 DK
3597 Zakład Surowców Chemicznych i Mineralnych PIOTROWICE II Sp. z o.o. Tarnobrzeg 4-10 4-10 8 7 -1 BY
3598 Multichem Sp. z o.o. Luboń 10-30 10-30 33 32 -1 BD
3599 COM.40 Limited Sp. z o.o. Nowe Skalmierzyce >100 >100 43 42 -1 SA
3600 Hersta Staśkiewicz i Spółka Sp. J. Lubczyna 10-30 10-30 8 7 -1 EE
3601 MISPOL S.A. Białystok 10-30 10-30 17 16 -1 AT
3602 AKU Sp. z o.o. Tczew 10-30 10-30 15 14 -1 BY
3603 Somfy Sp. z o.o. Warszawa 4-10 4-10 19 18 -1 AM
3604 Grupa Azoty Zakłady Chemiczne Police S.A. Police >100 >100 43 42 -1 AR
3605 LEMONEX S.A. Lublin 50-75 75-100 4 3 -1 GR
3606 MBA – System Sp. z o.o. Solec Kujawski 4-10 4-10 8 7 -1 BE
3607 Szkla.Com S.A. Kraków 10-30 10-30 12 11 -1 BE
3608 Grammer Interior Components Polska Sp. z o.o. Sosnowiec 50-75 50-75 14 13 -1 BE
3609 Koga – Maris Sp. z o.o. Hel 4-10 4-10 4 3 -1 BA
3610 Trendglass Sp. z o.o. sp.k. Radom 30-50 30-50 30 29 -1 SA
3611 Sondex Sp. z o.o. Nowa Wieś Lęborska 10-30 10-30 5 4 -1 DK
3612 Orplast Jerzy Orlikowski sp. j. Sopot 10-30 30-50 3 2 -1 DK
3613 STAL IMPEX Sp. z o.o. Krosno 10-30 4-10 16 15 -1 BE
3614 Biesterfeld Chemia Specjalna Sp. z o.o. Warszawa 4-10 4-10 17 16 -1 AT
3615 DEFOR S.A. Śrem 4-10 4-10 3 2 -1 BE
3616 APS Energia S.A. Zielonka 10-30 10-30 16 15 -1 AM
3617 WARWIN S.A. Warka 10-30 10-30 9 8 -1 AT
3618 SAFILIN Sp. z o.o. Miłakowo 50-75 75-100 19 18 -1 BE
3619 Mastal Sp. z o.o. Stalowa Wola 10-30 10-30 4 3 -1 BG
3620 Odlewnia Żeliwa Simiński-Ordon Sp. z o.o. S.K. Zawodzie 10-30 10-30 11 10 -1 AT
3621 Intermag Sp. z o.o. Olkusz 30-50 10-30 24 23 -1 AT
3622 Mongird Sp. z o.o. Gdańsk 10-30 10-30 8 7 -1 AZ
3623 DIG-NET Lenart S.J. Mroczeń 4-10 4-10 17 16 -1 BA
3624 ADANEX Sp. z o.o. Radlin 10-30 10-30 17 16 -1 BG
3625 Huta Szkła w Jaśle S.A. Jasło 10-30 10-30 25 24 -1 AT
3626 A.P.N. PROMISE S.A. Warszawa 4-10 10-30 2 1 -1 SK
3627 Fabryka Armatur SWARZĘDZ Sp. z o.o. Swarzędz 10-30 10-30 11 10 -1 BE
3628 ABWOOD Sp. z o.o. Sławno 75-100 75-100 30 29 -1 AU
3629 Lacroix Electronics Sp. z o.o. Kwidzyn >100 >100 26 25 -1 BE
3630 Target Polska Sp. z o.o. S.K. Warszawa >100 >100 18 17 -1 AT
3631 Goodrich Aerospace Poland Sp. z o.o. Krosno >100 >100 8 7 -1 FR
3632 ARIADNA S.A. Fabryka Nici Łódź 4-10 4-10 21 20 -1 BE
3633 LCL Dystrybucja Sp. z o.o. Łódź 4-10 4-10 6 5 -1 BE
3634 Lamipol Sp. z o.o. Chełmek 4-10 4-10 9 8 -1 HR
3635 MJB M. Mierzejewska, T.J. Brzezińscy S.J. Nicponia 4-10 4-10 5 4 -1 DK
3636 Donegal Sp. z o.o. Rzeszów 4-10 4-10 9 8 -1 AZ
3637 EUROIMPEX S.A. Wrocław 30-50 10-30 3 2 -1 DE
3638 Fabryka Narzędzi FANAR S.A. Ciechanów 10-30 10-30 41 40 -1 DZ
3639 INTERFRYS – KUSOWO Sp. z o.o. Słupsk 10-30 10-30 4 3 -1 BE
3640 AGRO – HANDEL Sp. z o.o. Krzywiń 10-30 4-10 14 13 -1 CN
3641 ALUPROF S.A. Bielsko-Biała >100 >100 33 32 -1 AM
3642 GRUPA KĘTY S.A. Kęty >100 >100 30 29 -1 AT
3643 S.I.A.P. Sp. z o.o. Gliwice 50-75 50-75 18 17 -1 AU
3644 Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowe Parys Sp. z o.o. Lublin 10-30 10-30 12 11 -1 BY
3645 POL – HUN S.J. Koluszki 10-30 10-30 28 27 -1 AZ
3646 Cablex-P Sp. z o.o. Łódź 30-50 30-50 8 7 -1 ES
3647 PARTNER TELE.COM Sp. z o.o. S.K. Kraków 30-50 30-50 32 31 -1 AT
3648 Fabryka Mebli Stolpłyt Sp. z o.o. Elbląg 10-30 50-75 8 7 -1 AT
3649 SPRICK ROWERY Sp. z o.o. Świebodzin >100 >100 5 4 -1 AT
3650 XL Energy Marketing Sp. z o.o. Warszawa 30-50 50-75 62 61 -1 AL
3651 P.W. Radir I. Czajkowski, I. Górka S.J. Radom 4-10 4-10 13 12 -1 AT
3652 Henkel Polska Operations Sp. z o.o. Warszawa >100 >100 31 30 -1 AT
3653 WAGO ELWAG Sp. z o.o. Wrocław 50-75 75-100 6 5 -1 LT
3654 Shiloh Industries Sp. z o.o. Bielsko-Biała >100 >100 24 23 -1 AU
3655 Elhurt – Sp. z o.o. Gdańsk 10-30 10-30 22 21 -1 BE
3656 Josera Polska Sp. z o.o. Paproć 10-30 10-30 9 8 -1 BE
3657 THE LORENZ BAHLSEN SNACK – WORLD Sp. z o.o. Tarnowo Podgórne 50-75 75-100 13 12 -1 AT
3658 AMW Nawrot S.J. Ożarowice 4-10 10-30 12 11 -1 AT
3659 PROPART Sp. z o.o. Kępno 30-50 30-50 6 5 -1 AT
3660 Zakłady Chemiczne RUDNIKI S.A. Rudniki 50-75 50-75 22 21 -1 AT
3661 Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Dremex Sp. z o.o. Rudna Mała 10-30 10-30 9 8 -1 AT
3662 JS Fabryka Przekładni Sp. z o.o. Spółka Komandytowa Bierkowo 30-50 50-75 19 18 -1 AT
3663 DELICJUSZ D. Wojtyla, S. Podsiadło S.J. Kłodzino 10-30 10-30 4 3 -1 CY
3664 POLMOSTRÓW Sp. z o.o. Ostrów Wielkopolski 50-75 30-50 26 25 -1 BE
3665 Przedsiębiorstwo Handlowo-Produkcyjne Sigro II Sp. z o.o. Dąbrowa Górnicza 30-50 30-50 5 4 -1 FR
3666 ADECO POLSKA Sp. z o.o. Ostrzeszów 10-30 10-30 3 2 -1 DE
3667 Plexus Sp. z o.o. Nowy Targ 4-10 4-10 2 1 -1 NL
3668 DFM Sp. z o.o. Dobre Miasto >100 >100 13 12 -1 AT
3669 Zakłady Mięsne SZUBRYT Zbigniew Szubryt Chełmiec 30-50 30-50 9 8 -1 BE
3670 Luxiona Poland S.A. Sadowie 10-30 10-30 35 34 -1 SA
3671 Wireland Sp. z o.o. Bytów 4-10 4-10 15 14 -1 BE
3672 SYSTEM-DROB P. i W. Łosiowscy, B. Rojowicz S.J. Lubomierz 10-30 30-50 6 5 -1 IE
3673 P W Jurek S. J. Danuta i Piotr Żurecki Jankowy 4-10 10-30 15 14 -1 BE
3674 Heraeus Electro-Nite Polska Sp. z o.o. Sosnowiec >100 >100 28 27 -1 AU
3675 Polmarco Sp. z o.o. Łeba 4-10 4-10 3 2 -1 LU
3676 Bombardier Transportation Zwus Polska Sp. z o.o. Katowice 10-30 50-75 25 24 -1 BE
3677 Privacon Technics Sp. z o.o. Solec Kujawski 4-10 4-10 3 2 -1 BE
3678 TRW Polska Sp. z o.o. Częstochowa >100 >100 36 35 -1 AR
3679 Autorud Stanisław Górski, Stanisław Sobiło Sp. J. Stalowa Wola 50-75 50-75 3 2 -1 BY
3680 Zakład Włókienniczy Biliński Sp.j. Konstantynów Łódzki 10-30 10-30 9 8 -1 BY
3681 FINSA POLSKA Sp. z o.o. Gdańsk 10-30 10-30 8 7 -1 BY
3682 BTLB Bitumex Sp. z o.o. S.K. Jędrzychowice 10-30 4-10 2 1 -1 DE
3683 PLASTICA Sp. z o.o. Kowalewo Pomorskie 30-50 30-50 4 3 -1 RU
3684 Arctic Sp. z o.o. Szczecin 50-75 75-100 11 10 -1 BE
3685 BAKS Kazimierz Sielski Karczew 30-50 30-50 28 27 -1 AT
3686 EVERTS-POL Sp. z o.o. Warszawa 4-10 4-10 30 29 -1 AT
3687 Röben Polska Sp. z o.o. i Wspólnicy – Spółka Komandytowa Środa Śląska 50-75 50-75 21 20 -1 AT
3688 Spectra Lighting Sp. z o.o. Warszawa 10-30 10-30 25 24 -1 AT
3689 Fabryka Mebli PIASKI Henryk Kaczorowski Łęka Opatowska 10-30 10-30 30 29 -1 DZ
3690 Dalian Talent Poland Sp. z o.o. Żabno 50-75 75-100 17 16 -1 AT
3691 ABC System Sp. z o.o. Toruń 4-10 10-30 5 4 -1 BE
3692 ALTAX Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Brodziszewo 4-10 4-10 8 7 -1 LT
3693 PPH DANKROS Sp. z o.o. Ustrzyki Dolne 30-50 30-50 14 13 -1 BE
3694 VIESSMANN TECHNIKA GRZEWCZA Sp. z o.o. Legnica >100 >100 10 9 -1 AT
3695 KOLPORTER Sp. z o.o. S.K. Kielce >100 >100 7 6 -1 AT
3696 OKK Otlewski Sp. z o.o. – Spółka Komandytowa Osie 10-30 10-30 8 7 -1 BE
3697 Huta Szkła Gospodarczego i Artystycznego Finezja Sp. z o.o. Wolbórz 10-30 10-30 18 17 -1 BE
3698 Superior-Strefa Józef Żuraw i Wspólnicy, sp. j. Dobre Miasto 4-10 4-10 5 4 -1 BY
3699 Profesjonal Sp. z o.o. Przeds. Wielobranżowe Adamów 10-30 4-10 5 4 -1 AT
3700 Expert Sp. z o.o. Kruszyn Krajeński 4-10 4-10 5 4 -1 BY
3701 Kartpol Group Sp. z o.o. Wołomin 10-30 10-30 16 15 -1 BE
3702 AGROLOK Sp. z o.o. Golub-Dobrzyń 10-30 10-30 4 3 -1 DE
3703 WSK International Sp. z o.o. Skawina 10-30 10-30 65 64 -1 AO
3704 ZENTIS POLSKA Sp. z o.o. Żelków-Kolonia >100 >100 30 29 -1 AU
3705 Konspol Holding Sp. z o.o. Nowy Sącz 30-50 50-75 19 18 -1 BE
3706 Masterform S.A. Świebodzice 4-10 4-10 6 5 -1 FR
3707 Zakład Usług Przemysłowych CERTUS Sp. z o.o. Olkusz 10-30 10-30 5 4 -1 FR
3708 Zakłady Górniczo-Hutnicze Bolesław S.A. Bukowno >100 >100 14 13 -1 AT
3709 Zakład Artykułów Ściernych Armes Sławomir Zadrużniak Nisko 10-30 4-10 14 13 -1 AT
3710 Fabryka Mebli Benix Kaczorowscy sp. j. Baranów 50-75 50-75 25 24 -1 AT
3711 Zone Group S.A. Katowice 4-10 4-10 7 6 -1 DZ
3712 PODANFOL S.A. Chodzież 30-50 30-50 23 22 -1 AT
3713 BRANDDEX Sp. z o.o. Stargard 4-10 4-10 7 6 -1 AT
3714 Ejot Polska Sp. z o.o. Spółka Komandytowa Ciasna 75-100 75-100 25 24 -1 AT
3715 ARCHIMEDES S.A. Wrocław 4-10 4-10 8 7 -1 LT
3716 JANOSCHKA POLSKA Sp. z o.o. Góra Kalwaria 10-30 10-30 9 8 -1 AT
3717 SKLEJKA ORZECHOWO S.A. Orzechowo 10-30 10-30 15 14 -1 AT
3718 SN Design Sp. z o.o. S.K. Warszawa 4-10 4-10 12 11 -1 BE
3719 TRELLA & NOLTE Sp. z o.o. Łódź 4-10 4-10 12 11 -1 AT
3720 WÓJCIK FABRYKA MEBLI Sp. z o.o. Elbląg >100 >100 20 19 -1 AT
3721 Hubergroup Polska Sp. z o.o. Warszawa 4-10 10-30 7 6 -1 KZ
3722 Magneti Marelli Suspension Systems Bielsko Sp. z o.o. Bielsko-Biała >100 >100 17 16 -1 BR
3723 European Brakes and Chassis Components Sp. z o.o. Wrocław >100 >100 7 6 -1 CN
3724 AGD Market Sp. z o.o. Zabrze >100 >100 30 29 -1 AM
3725 BESTPOL Sp. z o.o. Stary Sącz 30-50 30-50 6 5 -1 HK
3726 Minova Ekochem S.A. Siemianowice Śląskie 30-50 10-30 22 21 -1 BE
3727 METZŁOM Ligęza S. J. Słupsk 30-50 30-50 7 6 -1 BE
3728 N.E.T. WOOD Sp. z o.o. Warszawa 10-30 10-30 7 6 -1 FI
3729 LIBRA Sp. z o.o. Dzierżoniów 10-30 10-30 24 23 -1 AT
3730 Amcor Flexibles Złotów Sp. z o.o. Złotów 50-75 50-75 24 23 -1 BE
3731 SMS Sp. z o.o. Warszawa 4-10 4-10 4 3 -1 IL
3732 Silvan sp. z o.o. Olecko 75-100 >100 6 5 -1 AT
3733 PUP COMPLEX Sp. z o.o. Gdańsk 10-30 10-30 18 17 -1 BE
3734 Aluron Sp. z o.o. Zawiercie 10-30 10-30 19 18 -1 AT
3735 Styropian Plus Sp. z o.o. Czarne Dolne 10-30 10-30 2 1 -1 DE
3736 Uren Novaberry Sp. z o.o. Lublin 30-50 30-50 12 11 -1 AT
3737 Iq Metal Sp. z o.o. Szczecin 10-30 10-30 2 1 -1 DK
3738 PPUH COMPANY Ltd. Sp. z o.o. Lębork 10-30 10-30 3 2 -1 DE
3739 Franke Foodservice Systems Poland sp. z o.o. Gdynia >100 >100 31 30 -1 AT
3740 SEALED AIR POLSKA Sp. z o.o. Ożarów Mazowiecki >100 >100 30 29 -1 AU
3741 Gesipa Polska Sp. z o.o. Legionowo 4-10 4-10 4 3 -1 BY
3742 Unirol S.J. Borek Wielkopolski 4-10 4-10 4 3 -1 AT
3743 AVERY DENNISON POLSKA Sp. z o.o. Pruszków 10-30 10-30 4 3 -1 EE
3744 EGL Coral Sp. z o.o. Leszno 10-30 10-30 16 15 -1 DK
3745 I.M.C. Engineering Poland Sp. z o.o. Gorzów Wielkopolski 30-50 30-50 3 2 -1 DE
3746 Niedźwiedź-Lock Sp. z o.o. Luboń 4-10 4-10 15 14 -1 HR
3747 M+H Textil Systems Polska Sp. z o.o. Częstochowa 30-50 50-75 2 1 -1 DE
3748 BOWIM S.A. Sosnowiec 10-30 4-10 10 9 -1 EE
3749 Fellowes Polska S.A. Warszawa 4-10 4-10 10 9 -1 EE
3750 Agrolex Sp. z o.o. Pyrzyce 50-75 30-50 2 1 -1 DE
3751 MERIDA Sp. z o.o. Wrocław 10-30 10-30 28 27 -1 AT
3752 Biuro Handlu Zagranicznego K&M S.J. Andrychów 4-10 4-10 3 2 -1 EE
3753 Przedsiębiorstwo Hydrauliki Siłowej HYDROTOR S.A. Tuchola 10-30 10-30 19 18 -1 DK
3754 LEXXIT Mebel Production & Trading Sp. z o.o. Słocin 10-30 10-30 3 2 -1 BE
3755 Przedsiębiorstwo ROL-RYŻ Sp. z o.o. Gdynia 50-75 50-75 15 14 -1 HR
3756 MAGNIFLEX POLSKA Sp. z o.o. Rogiedle 4-10 4-10 2 1 -1 DE
3757 PHU WAMEX Sp. z o.o. Wola Rzędzińska 10-30 4-10 5 4 -1 LT
3758 Zakład Aparatury Elektrycznej ERGOM Sp. z o.o. Łódź 10-30 10-30 34 33 -1 SA
3759 AVIO POLSKA Sp. z o.o. Bielsko-Biała >100 >100 7 6 -1 FR
3760 NOVO TECH Sp. z o.o. Kostrzyn nad Odrą 10-30 10-30 19 18 -1 AT
3761 Almar Sp. z o.o. Kartuzy 10-30 10-30 10 9 -1 BG
3762 Cargill Poland Sp. z o.o. Warszawa >100 >100 41 40 -1 AL
3763 HYDAC Sp. z o.o. Mikołów 50-75 75-100 29 28 -1 AT
3764 Lagardere Duty Free Sp. z o.o. Warszawa 75-100 75-100 2 1 -1 QU
3765 LENA LIGHTING S.A. Środa Wielkopolska 50-75 50-75 54 53 -1 DZ
3766 Polfood Logistic Sp. z o.o. Białystok 10-30 10-30 7 6 -1 BG
3767 Feniks Zakład Produkcji Mebli Sp. z o.o. Skarszewy 10-30 30-50 4 3 -1 NL
3768 McCAIN POLAND Sp. z o.o. Chociwel >100 >100 32 31 -1 AL
3769 Fabryka Mebli WER-SAL Kaczorowscy S.J. Jankowy 30-50 50-75 20 19 -1 AT
3770 AALBORG PORTLAND POLSKA Sp. z o.o. Warszawa 4-10 10-30 10 9 -1 BY
3771 GOTECH Sp. z o.o. PUP Gorzów Wielkopolski 4-10 4-10 4 3 -1 DK
3772 Sirmax Polska Sp. z o.o. Kutno 75-100 75-100 9 8 -1 BY
3773 FLEXPOL Sp. z o.o. Płock 50-75 75-100 28 27 -1 AT
3774 Hilding Anders Polska Sp. z o.o. Murowana Goślina >100 >100 32 31 -1 SA
3775 Cementownia Warta S.A. Trębaczew 10-30 10-30 4 3 -1 DE
3776 Dil Surowce Wtórne Sp. z o.o., sp.k. Bielsko-Biała 4-10 10-30 4 3 -1 AT
3777 Gerdins Cable Systems Sp. z o.o. Starogard Gdański 10-30 10-30 12 11 -1 DK
3778 HART Sp. z o.o. Opole 30-50 30-50 19 18 -1 AT
3779 SIG Sp. z o.o. Kraków 4-10 4-10 15 14 -1 AT
3780 Emilgrana – Poland Sp. z o.o. Siedlec 50-75 50-75 2 1 -1 IT
3781 Sokołów S.A. Sokołów Podlaski >100 >100 37 36 -1 AT
3782 LESAFFRE POLSKA S.A. Wołczyn 30-50 30-50 13 12 -1 BY
3783 Firma Kręglewscy Sp. z o.o. Ponin 30-50 30-50 17 16 -1 AT
3784 RUG RIELLO Urządzenia Grzewcze S.A. Warszawa >100 >100 13 12 -1 BE
3785 Spółka Ogrodniczo-Pszczelarska Pszczółka w Łowiczu Sp. z o.o. Łowicz 4-10 4-10 6 5 -1 LT
3786 Sudpack Polska Sp. z o.o. Katowice 10-30 10-30 3 2 -1 BY
3787 PPHU Defalin Group S.A. Świebodzice 30-50 30-50 22 21 -1 BE
3788 HUTTENES – ALBERTUS POLSKA Sp. z o.o. Lublin 10-30 10-30 12 11 -1 BY
3789 Belatex Sp. z o.o. Łódź 4-10 4-10 8 7 -1 BY
3790 ESSELTE POLSKA Sp. z o.o. Kozienice >100 >100 33 32 -1 AT
3791 TRINEA Sp. z o.o. S.K. Ligota Zamecka 10-30 10-30 6 5 -1 BE
3792 RAMIRENT S.A. Szczecin 10-30 4-10 10 9 -1 BY
3793 Chemar Rurociągi Sp. z o.o. Kielce 30-50 30-50 14 13 -1 DK
3794 Saatbau Polska Sp. z o.o. Środa Śląska 10-30 4-10 5 4 -1 AT
3795 PRATT & WHITNEY KALISZ Sp. z o.o. Kalisz >100 >100 7 6 -1 BR
3796 Joh. Clouth Composite Technology Sp. z o.o. Kamienna Góra 30-50 30-50 2 1 -1 DE
3797 Integral Sp. z o.o. Warszawa 10-30 10-30 3 2 -1 BY
3798 Safran Transmission Systems Poland Sp. z o.o. Sędziszów Małopolski >100 >100 5 4 -1 BE
3799 BIOAGRA – OIL S.A. Tychy 30-50 10-30 10 9 -1 AT
3800 INSTAL – PROJEKT S.J. Nowa Wieś 4-10 4-10 15 14 -1 AT
3801 VETREX Sp. z o.o. Rokitki 30-50 30-50 17 16 -1 AT
3802 Algo Polska Sp. z o.o. Piotrków Trybunalski 30-50 30-50 10 9 -1 AT
3803 INTERSILESIA MCBRIDE POLSKA Sp. z o.o. Strzelce Opolskie >100 >100 32 31 -1 AM
3804 Ultracore Polska Sp. z o.o. Police 10-30 10-30 15 14 -1 BE
3805 PONER Sp. z o.o Kępno 10-30 4-10 6 5 -1 AT
3806 Venture Industries Sp. z o.o. Kiełpin 30-50 30-50 26 25 -1 AT
3807 Dolfamex Sp. z o.o. Jelenia Góra 4-10 4-10 25 24 -1 AU
3808 Fabryka Silników Elektrycznych BESEL S.A. Brzeg 10-30 10-30 21 20 -1 AT
3809 Fluorochemika Poland Sp. z o.o. Tarnów 4-10 4-10 15 14 -1 BR
3810 SAF HOLLAND POLSKA Sp. z o.o. Piła 10-30 10-30 6 5 -1 EE
3811 B&M Clothing Comany Sp. z o.o. Radom 30-50 50-75 11 10 -1 AL
3812 FPM S.A. Mikołów 10-30 10-30 5 4 -1 AT
3813 Bell Polska Sp. z o.o. Niepołomice 10-30 10-30 11 10 -1 BG
3814 Logipack Sp. z o.o. Tarnów 4-10 10-30 7 6 -1 BE
3815 Consup Polska Sp. z o.o. Sława 10-30 10-30 8 7 -1 BG
3816 Wheelabrator Schlick Sp. z o.o. Września 30-50 10-30 5 4 -1 DK
3817 Mennica Polska S.A. Warszawa 50-75 50-75 8 7 -1 AM
3818 DROSED S.A. Siedlce 30-50 30-50 20 19 -1 AT
3819 PURINOVA Sp. z o.o. Bydgoszcz 30-50 30-50 23 22 -1 BE
3820 Mostostal Zabrze S.A. Zabrze 4-10 4-10 8 7 -1 BE
3821 Bartec Polska Sp. z o.o. Tychy 10-30 10-30 9 8 -1 BY
3822 PH DOBIS Sp. z o.o. Trzciana 4-10 4-10 8 7 -1 GR
3823 Assel Sp. z o.o. Pruszcz Gdański 30-50 30-50 12 11 -1 CN
3824 OLGRUM Sp. z o.o. Gdańsk 10-30 10-30 7 6 -1 BE
3825 DAJAR Sp. z o.o. Koszalin 30-50 30-50 30 29 -1 AT
3826 Wielkopolski Indyk W.Z.H.G. Glinkowscy S.J. Bolesławiec 50-75 50-75 8 7 -1 AT
3827 ETP S.A. Katowice 30-50 50-75 21 20 -1 AT
3828 PW LECH Sp. z o.o. Bydgoszcz 4-10 4-10 3 2 -1 DE
3829 Scania Finance Polska Sp. z o.o. Stara Wieś 10-30 4-10 3 2 -1 NL
3830 FART S.J. Białystok 4-10 4-10 9 8 -1 BE
3831 Lantmannen Unibake Poland Sp. z o.o. Poznań 10-30 10-30 22 21 -1 AM
3832 Eloros Sp. z o.o. Chorzów 10-30 10-30 3 2 -1 CZ
3833 Kobra S.J. Teresa Olejnik i Mirosław Hamerliński Żary 10-30 4-10 13 12 -1 AT
3834 Przedsiębiorstwo SIMET S.A. Jelenia Góra 10-30 10-30 20 19 -1 BY
3835 BENTOM S.A. Koziegłowy 10-30 10-30 23 22 -1 BE
3836 Przedsiębiorstwo Z Udziałem Kapitału Zagranicznego Pol-Leim-Holz S.A. Leszno 10-30 10-30 5 4 -1 FR
3837 Spółdzielcze Przedsiębiorstwo EKO-ROL w Rogowie Rogowo 4-10 4-10 3 2 -1 DE
3838 ZMK Delikates Sp. z o.o. Ostrów Wielkopolski 30-50 30-50 2 1 -1 DE
3839 Magneti Marelli Aftermarket Sp. z o.o. Katowice 30-50 30-50 30 29 -1 AL
3840 FCA Poland S.A. Bielsko-Biała >100 >100 54 53 -1 SA
3841 Przedsiębiorstwo Produkcji, Handlu i Usług Janex Sp. z o.o. Suwałki 10-30 10-30 9 8 -1 FR
3842 Pommernfisch Sp. z o.o. Tychowo 10-30 30-50 2 1 -1 DE
3843 Rag Sp. z o.o. Lubin 10-30 10-30 8 7 -1 BY
3844 Wiwax Sp. z o.o. Płock 10-30 10-30 22 21 -1 SA
3845 Amec Foster Wheeler Energy Fakop Sp. z o.o. Sosnowiec >100 10-30 9 8 -1 DK
3846 PPH MAVILEX Małgorzata Lubera Wąbrzeźno 10-30 30-50 11 10 -1 AT
3847 LAMINART Sp. z o.o. Stęszew 4-10 4-10 17 16 -1 BE
3848 Nomax Trading Sp. z o.o. Piekary Śląskie 4-10 4-10 35 34 -1 AM
3849 Wood Pak Sp. z o.o. Bogusławice 10-30 10-30 15 14 -1 AT
3850 Emmarol Sp. z o.o. Słupsk 4-10 10-30 6 5 -1 BE
3851 BIO COSMETIC SWEDEN Sp. z o.o. Duszniki 10-30 10-30 4 3 -1 NO
3852 Kronmat Sp. z o.o. Nowy Sącz 10-30 10-30 23 22 -1 BE
3853 Thye Lokenberg – Polska Sp. z o.o. Tomaszowo 4-10 4-10 4 3 -1 LT
3854 Loxy Poland Sp. z o.o. Rumia 10-30 4-10 34 33 -1 AT
3855 Deftrans Sp. z o.o. Milicz 30-50 50-75 23 22 -1 AU
3856 Dineras Poland Sp. z o.o. Warszawa 10-30 30-50 2 1 -1 LT
3857 Zakłady Przemysłu Owocowo-Warzywnego DWIKOZY S.A. Dwikozy 10-30 4-10 2 1 -1 DE
3858 P P U POLIN Sp. z o.o. Książ Wielkopolski 4-10 4-10 16 15 -1 BA
3859 A – Lakiernia Sp. z o.o. Lębork 10-30 10-30 3 2 -1 DK
3860 PPH HEN-STOL Hanna Piórkowska S.J. Żebry-Chudek 4-10 4-10 11 10 -1 BE
3861 Schneider Polska – Technika Samochodowa i Kontenerowa Sp. z o.o. Ostrów Mazowiecka 10-30 10-30 4 3 -1 DE
3862 PACKPROFIL Sp. z o.o. Kolonowskie 10-30 10-30 17 16 -1 AT
3863 PPU ZAP – KOOPERACJA Sp. z o.o. Ostrów Wielkopolski 30-50 30-50 18 17 -1 AT
3864 Przedsiębiorstwo Handlowo – Produkcyjne Wiesław Wawrzyniak Kalisz 10-30 10-30 8 7 -1 JP
3865 Skłodowscy Sp. z o.o. Tykocin 50-75 30-50 9 8 -1 DK
3866 Ropa Polska Sp. z o.o. Błonie 4-10 4-10 7 6 -1 BY
3867 Klimas Sp. z o.o. Kuźnica Kiedrzyńska 50-75 75-100 46 45 -1 AL
3868 Sowood Sp. z o.o. Skwierzyna 10-30 10-30 5 4 -1 BE
3869 BRW Sp. z o.o. Mielec 10-30 10-30 25 24 -1 BA
3870 Pipe – Line Sp. z o.o. Wołomin 4-10 4-10 7 6 -1 BE
3871 Bauer Print Wykroty Sp. z o.o. sp.k. Warszawa >100 >100 7 6 -1 AT
3872 Elite Expeditions Sp. z o.o. Warszawa 10-30 10-30 7 6 -1 AT
3873 Fermy Koźlakiewicz S.J. Wiśniewo 4-10 10-30 9 8 -1 HR
3874 CONKRET Z. R. Trejderowscy S.J. Wielkie Rychnowo 10-30 10-30 12 11 -1 AT
3875 Ommer Polska Sp. z o.o. Krapkowice 4-10 4-10 6 5 -1 AM
3876 Petecki PPHU Ignacy Petecki Łódź 30-50 30-50 11 10 -1 AT
3877 TAN-VIET International S. A. Łęgowo 10-30 10-30 12 11 -1 GR
3878 Destylacje Polskie Sp. z o.o. Oborniki 10-30 10-30 8 7 -1 BE
3879 AXTONE HSW Sp. z o.o. Stalowa Wola 10-30 10-30 29 28 -1 DZ
3880 MERCUS LOGISTYKA Sp. z o.o. Polkowice 4-10 4-10 10 9 -1 FI
3881 Centurion-R Sp. z o.o. Sanok 4-10 4-10 2 1 -1 SK
3882 Gastropoland Sp. z o.o. Czarnków 10-30 10-30 8 7 -1 AT
3883 KENTEL Polska Sp. z o.o. Szamotuły 10-30 10-30 4 3 -1 EE
3884 Firma Handlowa Sorbos Artur Baran, Andrzej Gwiazdoń sp.j. Przemyśl 10-30 4-10 2 1 -1 UA
3885 Amplus Sp. z o.o. Niegardów 4-10 4-10 10 9 -1 BE
3886 Motorpol Sp. z o.o. Wrocław 4-10 10-30 6 5 -1 FR
3887 PPH MANDAM Sp. z o.o. Gliwice 10-30 10-30 20 19 -1 AT
3888 POL – SKONE Sp. z o.o. Lublin 10-30 10-30 25 24 -1 AU
3889 COATS POLSKA Sp. z o.o. Łódź 10-30 10-30 23 22 -1 BE
3890 Guala Closures DGS Poland S.A. Włocławek >100 >100 42 41 -1 SA
3891 ARLA FOODS S.A. Warszawa 50-75 50-75 2 1 -1 DK
3892 VBW ENGINEERING Sp. z o.o. Gdynia 10-30 10-30 18 17 -1 AM
3893 Genesis Pharm M. Matejczyk, C. Stańczak, J. Zwoliński S.J. Łódź 10-30 50-75 9 8 -1 DK
3894 Walsroder Casings Polska Sp. z o.o. Nowa Wieś Legnicka >100 >100 2 1 -1 DE
3895 KOSPAN Sp. z o.o. S.K. Ciasna 50-75 50-75 10 9 -1 DK
3896 Świdnicka Fabryka Urządzeń Przemysłowych ŚFUP Sp. z o.o. Świdnica 10-30 30-50 14 13 -1 SA
3897 Creadest Sp. z o.o. Gniezno 10-30 4-10 4 3 -1 BE
3898 Tartak Krzysztof Ustaszewski Barbara Ustaszewska sp. j. Miastkowo 4-10 4-10 6 5 -1 FR
3899 NORDFOLIEN POLSKA Sp. z o.o. Zdzieszowice 30-50 30-50 12 11 -1 BY
3900 Elzam – Zamech Sp. z o.o. Zakład Mechaniczny Elbląg 4-10 4-10 3 2 -1 DE
3901 Salus International Sp. z o.o. Katowice 30-50 30-50 20 19 -1 AZ
3902 Hugo Boss Shoes & Accessories Poland Sp. z o.o. Radom 10-30 10-30 2 1 -1 IT
3903 ABIS Sp. z o.o. Myszków 4-10 4-10 8 7 -1 AT
3904 VVF Sp. z o.o. Racibórz 4-10 4-10 7 6 -1 CZ
3905 Rzeźnia Mięspol Sp. z o.o. Żuromino 50-75 50-75 3 2 -1 LT
3906 Stegu Sp. z o.o. Jełowa 10-30 10-30 20 19 -1 AL
3907 Odlewnia Żeliwa i Metali Nieżelaznych Spomel Spółdzielnia Pracy Lębork 10-30 10-30 7 6 -1 DK
3908 Matt R. P. Trączyńscy sp. j. Kościan 4-10 4-10 27 26 -1 BE
3909 AE Group Polska Sp. z o.o. Strzelce Krajeńskie 75-100 75-100 2 1 -1 DE
3910 Dried Flowers Export Import Produkcja Sp. z o.o. Tarnów Bycki 10-30 4-10 4 3 -1 DK
3911 Phanteon Sp. z o.o. Żagań 10-30 10-30 6 5 -1 DE
3912 Tramco Sp. z o.o. Wolskie 30-50 30-50 10 9 -1 AT
3913 Polish Curtains Company Sp. z o.o. Łódź 4-10 4-10 3 2 -1 NL
3914 Remontowa Shipbuilding S.A. Gdańsk >100 >100 6 5 -1 BR
3915 Vitro – Warszawa Sp. z o.o. Kajetany 4-10 4-10 6 5 -1 BY
3916 Wesstron Sp. z o.o. Augustowo 10-30 4-10 5 4 -1 KZ
3917 Norcospectra Industries Sp. z o.o. Sońsk 30-50 30-50 7 6 -1 DK
3918 PANASONIC ENERGY POLAND S.A. Gniezno >100 >100 11 10 -1 BE
3919 RPC BEBO POLSKA Sp. z o.o. Poznań 30-50 50-75 13 12 -1 BE
3920 FERRARINI Sp. z o.o. Sieraków 75-100 75-100 2 1 -1 IT
3921 Sondex Poland Sp. z o.o. Koleczkowo 50-75 30-50 11 10 -1 DK
3922 Promet S.A. Starachowice 10-30 10-30 21 20 -1 BE
3923 ALPEX Sp. z o.o. Łęczeszyce >100 >100 18 17 -1 AT
3924 Highway International Sp. z o.o. Kraków 4-10 4-10 22 21 -1 BY
3925 Zakład Konstrukcji Spawanych Łabędy Sp. z o.o. Gliwice >100 >100 3 2 -1 FR
3926 PPH Terlecki S.J. Częstochowa 4-10 4-10 13 12 -1 AT
3927 Hermon Czech & Muzia S.J. Racibórz 10-30 10-30 17 16 -1 AL
3928 GLENCORE POLSKA Sp. z o.o. Gdańsk >100 >100 26 25 -1 DZ
3929 SILVI – COLA FIRMA HANDLOWA Sp. z o.o. Bronisze 10-30 4-10 3 2 -1 BY
3930 ABRAMCZYK Sp. z o.o. Bydgoszcz 10-30 10-30 17 16 -1 BG
3931 Sopro Polska Sp. z o.o. Warszawa 10-30 10-30 14 13 -1 BY
3932 JANA Średzka Spółdzielnia Mleczarska Środa Wielkopolska 10-30 10-30 9 8 -1 BG
3933 AUTO – GAZ CENTRUM Jarosław Zagożdżon Radom 10-30 10-30 44 43 -1 AU
3934 SPORTIS S.A. Bojano 4-10 4-10 10 9 -1 CL
3935 Onnera Poland Sp. z o.o. Palmiry 10-30 10-30 22 21 -1 AT
3936 ZPHU KABLONEX Eugeniusz Nawrocki Chodzież 4-10 4-10 5 4 -1 IE
3937 Vistal Stocznia Remontowa Sp. z o.o. Gdynia 30-50 10-30 2 1 -1 BS
3938 Bezpol Sp. z o.o. Myszków 4-10 4-10 10 9 -1 EE
3939 J. Łabuz, Z. Rojek, J. Skawiński, R. Skawiński, PH MOTOGAMA Sp.J. Rząska 30-50 30-50 15 14 -1 BY
3940 SYNTOM Sp. z o.o. S.K. Warszawa >100 75-100 15 14 -1 AT
3941 BKT SYSTEM Sp. z o.o. Łódź 10-30 4-10 2 1 -1 CH
3942 La Franco – Polonaise D’Imort-Export Sp. z o.o. Kębłowo 10-30 4-10 3 2 -1 FR
3943 UNIMASZ Sp. z o.o. Zakład Urządzeń Technicznych Olsztyn 10-30 4-10 10 9 -1 BY
3944 SKIOLD BL Sp. z o.o. Kutno 4-10 10-30 5 4 -1 DK
3945 Incomet Sp. z o.o. Katowice 50-75 30-50 3 2 -1 CZ
3946 ILSCO Sp. z o.o. Łódź 4-10 4-10 8 7 -1 BE
3947 Mekoprint Cables Sp. z o.o. Wołomin 10-30 10-30 5 4 -1 DK
3948 P P H U Kadmar Sp. z o.o. Jaworzno 10-30 10-30 11 10 -1 BY
3949 Orion PU Sp. z o.o. Dzierżoniów 75-100 50-75 26 25 -1 BE
3950 Eurocollection Sp. z o.o. Siedlce 10-30 10-30 2 1 -1 RU
3951 International Fun Center Sp. z o.o. Warszawa 4-10 4-10 14 13 -1 EE
3952 Rocket Poland Sp. z o.o. Starogard Gdański 4-10 4-10 21 20 -1 BY
3953 Proland Sp. z o.o. Gorzów Wielkopolski 4-10 10-30 2 1 -1 DE
3954 Ekoplon Sp. z o.o. sp.k. Szydłów 10-30 10-30 9 8 -1 BY
3955 TPP Thermoplastics Polska sp. z o.o. Solec Kujawski 10-30 10-30 7 6 -1 BE
3956 KAPS Sp. z o.o. Rzezawa 10-30 10-30 28 27 -1 AT
3957 CARLETTI POLSKA Sp. z o.o. Pruszków 50-75 50-75 27 26 -1 AU
3958 THEGRA POLAND Sp. z o.o. Warszawa 30-50 30-50 10 9 -1 DK
3959 Power Engineering S.A. Czerwonak 4-10 4-10 10 9 -1 HR
3960 Fideltronik S.A. Kraków 10-30 10-30 16 15 -1 AT
3961 Frauenthal Automotive Toruń Sp. z o.o. Toruń 50-75 30-50 13 12 -1 AT
3962 GRUPA ŻYWIEC S.A. Żywiec 75-100 75-100 33 32 -1 AU
3963 CGR – Polska Sp. z o.o. Częstochowa 30-50 30-50 19 18 -1 BE
3964 Mobideko Sp. z o.o. Świerkówki 4-10 4-10 3 2 -1 DK
3965 POL – KRES Agra Sp. z o.o. Biała Podlaska 10-30 10-30 12 11 -1 AT
3966 Warmińska Sp. z o.o. Lidzbark Warmiński 10-30 10-30 5 4 -1 PT
3967 MULTI FORM II Sp. z o.o. Tychy 4-10 4-10 5 4 -1 LT
3968 GEMI Sp. z o.o. Łaziska Górne >100 >100 25 24 -1 AT
3969 FA Krosno S.A. Krosno 10-30 10-30 21 20 -1 AT
3970 Klima-Therm Sp. z o.o. S.K. Warszawa 10-30 10-30 13 12 -1 BG
3971 EBS INK-JET SYSTEMS POLAND Sp. z o.o. Wrocław 10-30 10-30 3 2 -1 CN
3972 Garbaliński Polska Sp. z o.o. Maszyny Technika Okienna i Drzwiowa Poznań 4-10 4-10 6 5 -1 AL
3973 Pioma – Odlewnia Sp. z o.o. Piotrków Trybunalski 10-30 10-30 14 13 -1 HR
3974 Mcp Sp. z o.o. Rzezawa 4-10 4-10 3 2 -1 FR
3975 Tollegno 1900 Poland Sp. z o.o. Łódź 30-50 10-30 2 1 -1 IT
3976 Wintech Production Group Sp. z o.o. Dąbie 10-30 10-30 18 17 -1 BE
3977 DRG Agro Group Daniel Gogolewski Dzierżoniów 10-30 10-30 12 11 -1 AT
3978 BLS Sp. z o.o. Torzym 4-10 4-10 4 3 -1 NL
3979 Sylva Sp. z o.o. Wiele 30-50 30-50 8 7 -1 DK
3980 TW METALS POLSKA Sp. z o.o. Rzeszów 4-10 4-10 13 12 -1 CN
3981 Berrypoint Sp. z o.o. Szczecin 4-10 10-30 3 2 -1 NL
3982 Piotrkowskie Zakłady Przemysłu Sklejek Sp. z o.o. Piotrków Trybunalski 4-10 4-10 4 3 -1 DE
3983 Hal – Spaw Sp. z o.o. Blękwit 10-30 4-10 3 2 -1 AZ
3984 Ages Sp. J. Cieniuch Stanisław i Wspólnicy Nowe Iganie 30-50 10-30 6 5 -1 AL
3985 MM Dadak Sp. z o.o. Spółka Komandytowa Bielsko-Biała 10-30 10-30 15 14 -1 AZ
3986 ELANDERS POLSKA Sp. z o.o. Płońsk 50-75 50-75 18 17 -1 AT
3987 Łazur Sp.J. Jasło >100 10-30 2 1 -1 DE
3988 ELFA Manufacturing Poland Sp. z o.o. Koszalin 50-75 10-30 4 3 -1 NO
3989 Unilever Polska Sp. z o.o. Warszawa >100 >100 11 10 -1 AU
3990 Politech Sp. z o.o. Osielsko 4-10 4-10 22 21 -1 AT
3991 LBF Technika Wentylacyjna Sp. z o.o. Stara Kamienica 10-30 10-30 2 1 -1 DE
3992 Manusad Sp. z o.o. Sadki 4-10 4-10 6 5 -1 FI
3993 Truckport Sp. z o.o. Dąbrowa 30-50 30-50 39 38 -1 AF
3994 K I G Sp. z o.o. Rybie 75-100 75-100 3 2 -1 NL
3995 EXPOM Sp. z o.o. Krośniewice 4-10 4-10 15 14 -1 AT
3996 Latex Opony Sp. z o.o. sp.k. Opole 10-30 4-10 4 3 -1 HK
3997 UNI – TARPIN Sp. z o.o. Tarnów 10-30 10-30 11 10 -1 AT
3998 Montax Sp. z o.o. Kostrzyn nad Odrą 4-10 4-10 7 6 -1 BE
3999 DOMEL Sp. z o.o. Łomża 4-10 10-30 10 9 -1 AT
4000 Konar W.Jeziorecki R.Jeziorecka sp.j. Stęszew 4-10 4-10 2 1 -1 NO
4001 Rimaster Poland Sp. z o.o. Czaplinek 30-50 30-50 9 8 -1 BE
4002 M + P Przemysłowe Urządzenia Myjące S.A. Tczew 4-10 4-10 3 2 -1 DE
4003 Hajduk Grupa Producentów Pieczarek Sp. z o.o. Sława 50-75 50-75 10 9 -1 AT
4004 Astex Sp. z o.o. Wierzbówiec 4-10 4-10 14 13 -1 AT
4005 Secura B.C. Sp. z o.o. Warszawa 4-10 4-10 41 40 -1 AZ
4006 Zakład Rolniczo – Przemysłowy Farmutil HS S.A. Kaczory 75-100 75-100 5 4 -1 DE
4007 Golden Flame Sp. z o.o. Gogolin 4-10 4-10 4 3 -1 BE
4008 METALTECH Piasecki Sp.J. Czosnów 10-30 10-30 6 5 -1 DK
4009 Steelpress Sp. z o.o. Poznań 10-30 10-30 34 33 -1 AT
4010 Dąbrowska Fabryka Maszyn Elektrycznych DAMEL S.A. Dąbrowa Górnicza 30-50 10-30 12 11 -1 AT
4011 Hydramet Sp. z o.o. Giżycko 10-30 10-30 13 12 -1 DK
4012 Arkon Sp. z o.o. Radule 10-30 10-30 8 7 -1 DK
4013 Prokostal Ładziński Sp. z o.o. S.K. Jelenia Góra 4-10 4-10 6 5 -1 FR
4014 Spółdzielnia Mleczarska MAZOWSZE Chorzele 10-30 10-30 2 1 -1 SK
4015 POLFURNITUR Sp. z o.o. Białośliwie 10-30 10-30 5 4 -1 EE
4016 European Food Copmany Sp. z o.o. Wrocław >100 >100 2 1 -1 IT
4017 PW DOMUS Jerzy Biskowski i Beata Hryniszyn Sp.J. Przemyśl 10-30 4-10 5 4 -1 KZ
4018 Meble Laski Kaczorowski S.K. Laski 4-10 4-10 18 17 -1 BA
4019 Global Dystrybucja Sp. z o.o. Poznań 50-75 50-75 3 2 -1 BE
4020 File Sp. z o.o. Garbów 10-30 10-30 17 16 -1 AT
4021 STOCK Polska Sp. z o.o. Lublin 4-10 4-10 21 20 -1 AU
4022 Talis Polska Sp. z o.o. Świętochłowice 10-30 10-30 11 10 -1 BY
4023 Zakłady Mięsne Unimięs Sp. z o.o. Chrzanów 10-30 10-30 19 18 -1 BE
4024 WEST WOOD PRODUCT INTERNATIONAL Sp. z o.o. Wrocław 4-10 4-10 3 2 -1 BE
4025 Invicto Sp. z o.o. S.K. Katowice 10-30 10-30 4 3 -1 FR
4026 Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Bistar K. Burak i S-Ka sp.k. Białystok 10-30 10-30 7 6 -1 BG
4027 Joskin Polska Sp. z o.o. Trzcianka >100 >100 24 23 -1 AT
4028 Fabryka Urządzeń Przemysłowych Sp. z o.o. Poznań 30-50 10-30 6 5 -1 DK
4029 WEST Produkcyjno – Handlowa Sp. z o.o. Warszawa 10-30 10-30 3 2 -1 BE
4030 DBI Plastics Sp. z o.o. Świdnica 10-30 10-30 22 21 -1 BG
4031 Poland Fur Production Sp. z o.o. Leszczno 50-75 50-75 3 2 -1 CA
4032 Wytwórnia Mozaiki Osiewicz Sp. z o.o. S.K. Gola 4-10 4-10 10 9 -1 AT
4033 KOLASA S.J. Łódź 4-10 4-10 3 2 -1 BE
4034 BIO – AGRO Sp. z o.o. Dobryszyce 4-10 10-30 7 6 -1 FR
4035 AUTO CENTRUM GOLEMO S.J. Kraków 10-30 4-10 6 5 -1 FR
4036 Karub Meble i Profile Giete Sp. z o.o. Kiełpino 10-30 4-10 5 4 -1 FI
4037 Schneider Electric Industries Polska Sp. z o.o. Bukowno >100 >100 9 8 -1 CN
4038 KUVERT POLSKA Sp. z o.o. Zbąszyń 10-30 10-30 12 11 -1 AT
4039 Meble Negro Sp. z o.o. S.K. Piaski 10-30 10-30 3 2 -1 FR
4040 Darekon Sp. z o.o. Pruszcz Gdański 10-30 10-30 4 3 -1 FI
4041 Bioenco Sp. z o.o. Warszawa 4-10 4-10 4 3 -1 AT
4042 Vistal Gdynia S.A. Gdynia >100 >100 9 8 -1 DK
4043 RUN – CHŁODNIA Sp. z o.o. Włocławek 50-75 30-50 23 22 -1 AR
4044 Kaczmarek Malewo sp.j. Gostyń >100 >100 24 23 -1 AT
4045 Rotom Polska Sp. z o.o. Komorniki 4-10 4-10 7 6 -1 AT
4046 Silverado Sp. z o.o. sp.k. Józefów 4-10 4-10 5 4 -1 CL
4047 DP Plast Sp. z o.o. Kwidzyn 10-30 4-10 3 2 -1 FR
4048 First Company Sp. z o.o. Mielec 10-30 10-30 2 1 -1 DE
4049 Meble Vox Sp. z o.o. S.K. Kobylnica 30-50 50-75 33 32 -1 SA
4050 METPOL Sp. z o.o. Suchy Las 10-30 10-30 15 14 -1 AU
4051 Hapol Textil Sp. z o.o. Szczecin 4-10 4-10 2 1 -1 DE
4052 SOFAR Sp. z o.o. Sosnowiec 10-30 10-30 13 12 -1 DK
4053 Technodrew Polska Sp. z o.o. Zawadzkie 4-10 4-10 5 4 -1 AT
4054 Komirex S.J. PPUH Siemiatycze 10-30 4-10 4 3 -1 FR
4055 Grupa SCHNEIDER Systemy Budowlane Sp. z o.o. Kąty Wrocławskie 10-30 10-30 2 1 -1 DE
4056 Stolarstwo Import – Export Dudek H&H S.J. Kotórz Mały 10-30 10-30 8 7 -1 AT
4057 Forgex Polska Sp. z o.o. Rzeszów 4-10 10-30 7 6 -1 DK
4058 Przedsiębiorstwo Jasta Sp. z o.o. sp.k. Kamieńsk 4-10 4-10 9 8 -1 BD
4059 Fabryka Urządzeń Mechanicznych Chofum w Chocianowie S.A. Chocianów 10-30 10-30 14 13 -1 AT
4060 WERTH-HOLZ S.A. Poznań 4-10 10-30 7 6 -1 AT
4061 W.A.S. Wietmarscher – Polska Sp. z o.o. Lubicz Górny 4-10 10-30 3 2 -1 DE
4062 Polcopper Sp. z o.o. Śmigiel >100 >100 18 17 -1 AT
4063 YAMO Sp. z o.o. Wrocław 75-100 50-75 8 7 -1 LV
4064 Elpe Elektroprodukt Sp. z o.o. Kraków 10-30 10-30 6 5 -1 EE
4065 Beckmann Volmer Technology Sp. z o.o. Żukowo 10-30 10-30 6 5 -1 BG
4066 BAUMAT Sp. z o.o. Toruń 4-10 10-30 2 1 -1 SE
4067 Odlewnia Żeliwa Lublin Sp. z o.o. Lublin 10-30 10-30 6 5 -1 LT
4068 COLPAK Sp. z o.o. Gorzów Wielkopolski 4-10 10-30 6 5 -1 AT
4069 Spółdzielnia Pracy Arwimont Poznań 10-30 10-30 10 9 -1 BG
4070 Sms Food Industries Poland Sp. z o.o. Starogard Gdański 10-30 10-30 2 1 -1 HK
4071 Trumpf Huettinger Sp. z o.o. Zielonka 50-75 75-100 16 15 -1 BR
4072 BATERPOL S.A. Katowice 30-50 30-50 9 8 -1 AT
4073 OBRAKO Sp. z o.o. Kurza Góra 30-50 10-30 12 11 -1 AT
4074 Zakład Małej Mechanizacji RAGOR Sp. z o.o. Radzionków 4-10 10-30 3 2 -1 DE
4075 AMS Metal Sp. z o.o. Siemianowice Śląskie 50-75 50-75 7 6 -1 ES
4076 RPC Superfos Poland Sp. z o.o. Lubień Kujawski >100 >100 35 34 -1 AT
4077 Pepsi – Cola General Bottlers Poland Sp. z o.o. Warszawa 30-50 30-50 12 11 -1 EE
4078 HFG Polska Sp. z o.o. Warszawa 30-50 30-50 2 1 -1 NL
4079 ITALIAN FASHION BY GUAZZONE Sp. z o.o. Zielonka 4-10 4-10 15 14 -1 AZ
4080 ABSER Sp. z o.o. Janiszewice 10-30 10-30 2 1 -1 HU
4081 Ajinomoto Poland Sp. z o.o. Warszawa 10-30 30-50 10 9 -1 FR
4082 Zakłady Ceramiczne Bolesławiec w Bolesławcu Sp. z o.o. Bolesławiec 10-30 10-30 29 27 -2 AU
4083 SMURFIT KAPPA POLSKA Sp. z o.o. Warszawa 50-75 50-75 18 16 -2 BE
4084 Orlen – Oil Sp. z o.o. Kraków >100 >100 34 32 -2 AL
4085 Agros Nova Sp. z o.o. S.K. Warszawa 10-30 10-30 23 21 -2 AU
4086 Polyone Poland Manufacturing Sp. z o.o. Kutno 4-10 10-30 23 21 -2 AT
4087 UTC CCS Manufacturing Polska Sp. z o.o. Ropczyce >100 >100 45 43 -2 BE
4088 Myrra Power Sp. z o.o. Kałuszyn 10-30 10-30 13 11 -2 BY
4089 Sell – Buy. Com Sp. z o.o. Lublin 10-30 10-30 13 11 -2 BY
4090 Hermes Recycling Sp. z o.o. Barszczówka 30-50 50-75 15 13 -2 BE
4091 Larex Fruit Sp. z o.o. Warszawa 10-30 10-30 4 2 -2 BG
4092 Extrudan Sp. z o.o. Zakrzewo 10-30 10-30 14 12 -2 AT
4093 Dtr Vms Poland Sp. z o.o. Częstochowa >100 >100 20 18 -2 AR
4094 DR. OETKER Polska Sp. z o.o. Gdańsk 75-100 50-75 21 19 -2 AU
4095 ZIELONA BUDKA Mielec Sp. z o.o. Mielec 50-75 50-75 16 14 -2 BA
4096 IMPULSO Sp. z o.o. i Spółka S.K. Częstochowa 4-10 4-10 14 12 -2 FI
4097 DELAVAL OPERATIONS Sp. z o.o. Wrocław >100 >100 37 35 -2 AR
4098 Tubądzin Management Group Sp. z o.o. Ozorków 50-75 50-75 38 36 -2 AT
4099 LIMATHERM S.A. Limanowa 10-30 10-30 32 30 -2 AR
4100 Parfarma Sp. z o.o. Parczew 10-30 10-30 7 5 -2 DK
4101 Polfin Sp. z o.o. Jankowa 10-30 10-30 18 16 -2 AT
4102 DEF Sp. z o.o. Białystok 4-10 4-10 10 8 -2 BE
4103 Yagi Poland Factory Sp. z o.o. Żarów 50-75 75-100 5 3 -2 FR
4104 Fabryka Kabli Elpar Sp. z o.o. Parczew 30-50 30-50 10 8 -2 EE
4105 Mardi Sp. z o.o. Biskupiec 10-30 10-30 3 1 -2 LT
4106 AKSAM Sp. z o.o. Sp.k. Osiek 4-10 10-30 20 18 -2 BY
4107 TRW Braking Systems Polska Sp. z o.o. Gliwice >100 >100 21 19 -2 AT
4108 Contimax S.A. Bochnia 30-50 50-75 16 14 -2 AU
4109 Pro – Wam Sp. z o.o. Koszalin 10-30 10-30 11 9 -2 BY
4110 FIRMA FRANKIEWICZ Jarosław Frankiewicz Grodzisk Wielkopolski >100 >100 4 2 -2 DE
4111 Hewalex Sp. z o.o. Spółka Komandytowa Czechowice-Dziedzice 10-30 10-30 29 27 -2 AT
4112 Asadena Furniture Sp. z o.o. Krzywiń 10-30 10-30 13 11 -2 SA
4113 RICK Sp. z o.o. Toruń 4-10 4-10 11 9 -2 EE
4114 INTERMINGLASS Sp. z o.o. Wałbrzych 4-10 10-30 21 19 -2 AT
4115 Bentech Sp. z o.o. Wiórek 10-30 10-30 20 18 -2 AU
4116 SEW – Eurodrive Polska Sp. z o.o. Łódź 4-10 4-10 5 3 -2 CY
4117 DT Swiss Polska Sp. z o.o. Oborniki 30-50 30-50 39 37 -2 AU
4118 ES SYSTEM K Sp. z o.o. Wolbrom 10-30 10-30 34 32 -2 BY
4119 POLFOOD Radosław Kolaj Mława 4-10 10-30 9 7 -2 BE
4120 Remet S.A. Stalowa Wola 30-50 30-50 9 7 -2 AO
4121 Przedsiębiorstwo Wdrażania Postępu Organizacyjno-Technicznego PROMONT Sp. z o.o. Świebodzice 10-30 10-30 12 10 -2 BE
4122 Zakłady Produkcji Kruszyw Rupińscy S.J. Szumowo 4-10 10-30 3 1 -2 LT
4123 ALSTOM KONSTAL S.A. Chorzów >100 >100 11 9 -2 AU
4124 Przedsiębiorstwo Usług Technicznych FIRMUS Sp. z o.o. Olkusz 10-30 10-30 14 12 -2 CN
4125 Ozparts Sp. z o.o. S.K. Toruń 4-10 4-10 39 37 -2 AU
4126 FCA Powertrain Poland Sp. z o.o. Bielsko-Biała >100 >100 19 17 -2 AT
4127 International Tobacco Machinery Poland Sp. z o.o. Radom >100 >100 56 54 -2 DZ
4128 WARTER S.J. Warszawa 4-10 4-10 9 7 -2 DK
4129 Tektura Opakowania Papier S. A. Tychy 10-30 10-30 8 6 -2 LV
4130 Eurocolor Sp. z o.o. . Pyskowice 10-30 4-10 11 9 -2 AT
4131 Thyssenkrupp Materials Processing Europe Sp. z o.o. Dąbrowa Górnicza 50-75 75-100 15 13 -2 BY
4132 Masterprofi Sp. z o.o. Rzeszów 4-10 4-10 25 23 -2 AU
4133 Dolnośląska Fabryka Maszyn Elektrycznych Sp. z o.o. Wrocław 10-30 4-10 15 13 -2 AT
4134 TOTAL Polska Sp. z o.o. Warszawa 10-30 10-30 17 15 -2 AT
4135 Wabco Polska Sp. z o.o. Wrocław >100 >100 23 21 -2 AT
4136 AFA Group Sp. z o.o. Januszowice 4-10 4-10 8 6 -2 DK
4137 Best Oil Sp. z o.o. Lasocice >100 >100 7 5 -2 NL
4138 FLORENTYNA – Zakład Pracy Chronionej – Mariusz Matecki – Jarosław Matecki – S.J. Korzkwy 4-10 4-10 6 4 -2 EE
4139 SNS Foods Sp. z o.o. Łódź 75-100 >100 45 43 -2 AL
4140 METALCO Sp. z o.o. Katowice >100 >100 18 16 -2 AT
4141 Kk Invest Igor Kwiatkowski S.K. Sulejówek 4-10 4-10 23 21 -2 BE
4142 Sices Polska Sp. z o.o. Warszawa 30-50 30-50 9 7 -2 BY
4143 OSI Poland Foodworks Sp. z o.o. Warszawa >100 >100 13 11 -2 AT
4144 Supon Usługi Sp. z o.o. Białystok 4-10 4-10 16 14 -2 AT
4145 VIPHARM S.A. Ożarów Mazowiecki 30-50 50-75 5 3 -2 CZ
4146 PPG DECO Polska Sp. z o.o. Wrocław 10-30 10-30 16 14 -2 BY
4147 Max-Polska Sp. z o.o. Ustroń 4-10 4-10 9 7 -2 BE
4148 Bogucki Folie Sp. z o.o. S.K. Jatne 30-50 10-30 18 16 -2 AT
4149 Karwel S.J. Stare Dłutowo 4-10 10-30 13 11 -2 EE
4150 ALCHEMIA S.A. Zawadzkie >100 >100 36 34 -2 AT
4151 Koksownia Częstochowa Nowa Sp. z o.o. Warszawa >100 >100 13 11 -2 AT
4152 ARCOBALENO Sp. z o.o. Czerwieńsk >100 >100 36 34 -2 SA
4153 Netecs Sp. z o.o. Stare Olesno 4-10 4-10 4 2 -2 DE
4154 Alcomex Springs-Pol Sp. z o.o. Zielonka 10-30 10-30 13 11 -2 BY
4155 Zakład Mięsny KAMIEŃCZYK S.J., Irena, Jan i Dariusz Kalisz Kamieńczyk 10-30 10-30 14 12 -2 AT
4156 Supros Sp. z o.o. Bakałarzewo 30-50 >100 8 6 -2 AT
4157 VIP CAR Sp. z o.o. Opole 4-10 10-30 5 3 -2 FR
4158 Magna Automotive Poland Sp. z o.o. Tarnowo Podgórne >100 >100 24 22 -2 AT
4159 SCHULZ INFOPROD Sp. z o.o. Poznań 4-10 4-10 6 4 -2 DK
4160 McLEAN BROTHERS POLAND Sp. z o.o. Szczecin 10-30 10-30 4 2 -2 CA
4161 ELEKTROBUDOWA S.A. Katowice >100 30-50 21 19 -2 AO
4162 Henkell & Co. Polska Sp. z o.o. Toruń 10-30 10-30 22 20 -2 BY
4163 DOFAMA THIES Sp. z o.o. Kamienna Góra 50-75 30-50 3 1 -2 DE
4164 Gf Machining Solutions Sp. z o.o. Raszyn 4-10 4-10 9 7 -2 EE
4165 Jowat Polska Sp. z o.o. S.K. Sady 30-50 50-75 22 20 -2 AM
4166 Komtur Polska Sp. z o.o. Warszawa 75-100 >100 12 10 -2 BY
4167 Trend Glass Sp. z o.o. Radom 50-75 75-100 26 24 -2 BE
4168 Cornaglia Poland Sp. z o.o. Bielsko-Biała 4-10 10-30 13 11 -2 BE
4169 TKH Kabeltechniek Sp. z o.o. Leszno 4-10 10-30 4 2 -2 NL
4170 Zakład Budowy Urządzeń Dźwignicowych ZBUD Sp. z o.o. Dąbrowa Tarnowska >100 >100 16 14 -2 AO
4171 ARGO S.A. Gdańsk 4-10 4-10 26 24 -2 BY
4172 Adient Foam Poland Sp. z o.o. Żory 10-30 10-30 8 6 -2 AT
4173 VITALPOL PPH Marek Wieczorek Solec-Zdrój 10-30 10-30 9 7 -2 AT
4174 Steripack Medical Poland Sp. z o.o. Łęg 30-50 75-100 12 10 -2 BE
4175 Auto – Handel – Centrum Krotoski – Cichy S.J. Wysogotowo 30-50 30-50 17 15 -2 AF
4176 D. M. – Pol Sp. z o.o. Skórka 4-10 4-10 3 1 -2 FR
4177 Litex Promo Sp. z o.o. Ostrów Wielkopolski 30-50 30-50 34 32 -2 AT
4178 PAS Polska Sp. z o.o. Opalenica >100 >100 19 17 -2 AT
4179 Sondex Braze Sp. z o.o. Żelazkowo 10-30 10-30 21 19 -2 AT
4180 Ultex – Pol Sp. z o.o. Częstochowa 4-10 4-10 12 10 -2 AT
4181 Globe Sp. z o.o. Warszawa 50-75 10-30 6 4 -2 AT
4182 FEDERAL-MOGUL BIMET S.A. Gdańsk >100 >100 24 22 -2 AT
4183 WESTPOL – TEEUWISSEN Sp. z o.o. Chojnice 50-75 >100 16 14 -2 AT
4184 KLUDI – ARMATUREN Sp. z o.o. Opole 50-75 50-75 16 14 -2 AT
4185 TEKSID IRON POLAND Sp. z o.o. Skoczów >100 >100 7 5 -2 FR
4186 Faurecia Legnica S.A. Legnica >100 >100 18 16 -2 BE
4187 ADDIT Sp. z o.o. Węgrów 75-100 75-100 20 18 -2 AT
4188 DURCON COMPANY OF POLAND Sp. z o.o. Toruń 4-10 4-10 23 21 -2 SA
4189 Weiss Sp. z o.o. Ostrowiec Świętokrzyski 4-10 10-30 6 4 -2 BY
4190 NSK BEARINGS POLSKA S.A. Kielce >100 >100 20 18 -2 AU
4191 Saint-Gobain Innovative Materials Polska Sp. z o.o. Dąbrowa Górnicza >100 >100 35 33 -2 AR
4192 Centrum Ceramiki Budowlanej Importex Czernialis S.J. Suwałki 4-10 10-30 9 7 -2 EE
4193 LAMBERTI POLSKA Sp. z o.o. Tomaszów Mazowiecki 4-10 4-10 7 5 -2 DE
4194 Cyganek S.J. Skoczów 4-10 4-10 5 3 -2 DE
4195 AB Foods Polska Sp. z o.o. Nowa Sól >100 >100 4 2 -2 JP
4196 EATON TRUCK COMPONENTS Sp. z o.o. Tczew >100 >100 47 45 -2 SA
4197 TRIPUS – POLSKA Sp. z o.o. Bierutów 10-30 10-30 9 7 -2 AT
4198 3M Wrocław Sp. z o.o. Wrocław >100 >100 42 40 -2 SA
4199 Spółka Meblowa Kam -K.Kosiak, M.Szewczuk, A.Wołosz, T.Zarzębski-Sp. J. Milejewo 10-30 10-30 20 18 -2 BE
4200 Madej Wróbel Sp. z o.o. Ruda Śląska 10-30 10-30 13 11 -2 BG
4201 Constantia Teich Poland Sp. z o.o. Rogowiec >100 >100 26 24 -2 AT
4202 Pekabex Bet S.A. Poznań 10-30 4-10 4 2 -2 NO
4203 EUROPROFIL Sp. z o.o. Wrocław 4-10 4-10 10 8 -2 AT
4204 Kmtech Sp. z o.o. Toruń 10-30 4-10 6 4 -2 AM
4205 SPOMASZ S.A. Toruńskie Zakłady Urządzeń Młyńskich Toruń 4-10 4-10 3 1 -2 BY
4206 Maguin – Chełmża Sp. z o.o. Chełmża 4-10 10-30 5 3 -2 BE
4207 SOLARIS OPTICS S.A. Józefów 10-30 10-30 7 5 -2 CN
4208 Korporacja Przemysłowa Arkada S.A. Płoty 4-10 4-10 4 2 -2 DK
4209 Promus Katowice Sp. z o.o. Sosnowiec 4-10 4-10 4 2 -2 DE
4210 PPU BELIN Zakład Pracy Chronionej – Wojciech Lenartowicz, Roman Erdmann, Andrzej Nowak S.J. Poznań 10-30 10-30 13 11 -2 BY
4211 Mobile Climate Control Sp. z o.o. Oława 50-75 50-75 33 31 -2 AT
4212 Wałbrzyskie Zakłady Koksownicze VICTORIA S.A. Wałbrzych >100 >100 7 5 -2 AT
4213 Instanta Sp. z o.o. Żory >100 >100 56 54 -2 DZ
4214 SCHOPA BUCHBINDEREI Sp. z o.o. Stargard 30-50 10-30 19 17 -2 AT
4215 GEA TUCHENHAGEN POLSKA Sp. z o.o. Koszalin 30-50 30-50 7 5 -2 BY
4216 Bestim S.J. Ceków-Kolonia 10-30 10-30 7 5 -2 AT
4217 CAN-PACK S.A. Kraków >100 >100 44 42 -2 AT
4218 BHB BERTSCH HOLZBAU Sp. z o.o. Nowy Sącz 10-30 10-30 8 6 -2 AT
4219 Petronas Lubricants Poland Sp. z o.o. Kraków 10-30 10-30 11 9 -2 EE
4220 CIECHOLEWSKI – WENTYLACJE Sp. z o.o. Koźmin 10-30 30-50 13 11 -2 DK
4221 Polwax S.A. Jasło 30-50 30-50 17 15 -2 AT
4222 JEDNOŚĆ Sp. z o.o. Wschowa 10-30 10-30 9 7 -2 DK
4223 P P H AGRONAS Sp. z o.o. Koło 10-30 10-30 18 16 -2 AT
4224 BISK S.A. Łubna 10-30 10-30 33 31 -2 AT
4225 E.U.R.O. – MEBEL Sp. z o.o. Łąkie 4-10 10-30 4 2 -2 DE
4226 Polimex.net Sp. z o.o. Spółka Komandytowa Łódź 4-10 4-10 26 24 -2 AT
4227 TSN Sp. z o.o. Targowisko 10-30 10-30 5 3 -2 DK
4228 Esteve – Dwd Polska Sp. z o.o. Zagwiździe 10-30 10-30 29 27 -2 AT
4229 CGH Polska Sp. z o.o. Bydgoszcz 10-30 10-30 14 12 -2 AT
4230 FRESENIUS KABI POLSKA Sp. z o.o. Warszawa 75-100 75-100 23 21 -2 AT
4231 Dynaxo Sp. z o.o. Wronki 4-10 4-10 5 3 -2 FR
4232 Meblex Sp. z o.o. Kalisz 30-50 30-50 14 12 -2 BE
4233 Ubojnia Drobiu Piórkowscy Jerzy Piórkowski Wola Cyrusowa 10-30 4-10 4 2 -2 DK
4234 Icopal Awak Sp. z o.o. Buk 4-10 4-10 11 9 -2 BG
4235 Baby Design Group Sp. z o.o. Spółka Komandytowa Poczesna 10-30 10-30 20 18 -2 BY
4236 Roto Frank Okucia Budowlane Sp. z o.o. Warszawa 50-75 50-75 16 14 -2 AT
4237 SERWIS POLSKA Sp. z o.o. Cieśle >100 75-100 9 7 -2 CN
4238 Grabikowski – Grabikowska PPHU INEX S.J. Giżycko 4-10 4-10 14 12 -2 AZ
4239 Dmg Mori Polska Sp. z o.o. Pleszew 4-10 4-10 3 1 -2 DE
4240 Baltima Sp. z o.o. Gdynia >100 >100 20 18 -2 AL
4241 Dr. Oetker Dekor Sp. z o.o. Płock >100 >100 23 21 -2 AT
4242 WAWEL S.A. Kraków 30-50 30-50 41 39 -2 AL
4243 GKN Driveline Polska Sp. z o.o. Oleśnica >100 >100 23 21 -2 AT
4244 EKO – VIT Sp. z o.o. Łódź 75-100 75-100 59 57 -2 SA
4245 TPS Sp. z o.o. Pęcz 75-100 >100 8 6 -2 BE
4246 K – M Import S.J. Stara Łubianka 4-10 4-10 27 25 -2 AF
4247 EMPOL Ewa Siuba Mieczysław Siuba S. J. Źródła 10-30 4-10 11 9 -2 BE
4248 ADM TRADING POLSKA Sp. z o.o. Szamotuły >100 75-100 10 8 -2 BY
4249 Certools S.J. Piotr Czekalski, Krzysztof Hanke Pabianice 4-10 4-10 33 31 -2 AL
4250 Przedsiębiorstwo Usługowo-Produkcyjne SOD M. Strugliński B. Obst S.J. Turek 4-10 4-10 7 5 -2 NL
4251 BERKER Polska Sp. z o.o. Kórnik 50-75 50-75 6 4 -2 FR
4252 Walmar – Drażba S.J. Suwałki 10-30 10-30 16 14 -2 BE
4253 SARIA POLSKA Sp. z o.o. Warszawa 30-50 50-75 13 11 -2 BG
4254 Mazel Trade Sp. z o.o. Pasłęk 4-10 4-10 5 3 -2 KZ
4255 BTBB Sp. z o.o. Grzybów 30-50 30-50 26 24 -2 AU
4256 Bielskie Zakłady Obuwia BEFADO Sp. z o.o. Bielsko-Biała 10-30 10-30 15 13 -2 AM
4257 Total-Pack Sp. z o.o. Warszawa 10-30 10-30 11 9 -2 BY
4258 AGROMET PILMET Sp. z o.o. Brzeg 10-30 10-30 27 25 -2 DZ
4259 H. NIEMEYER-POLSERW Sp. z o.o. Krapkowice 10-30 10-30 4 2 -2 DK
4260 NIBE – BIAWAR Sp. z o.o. Białystok 50-75 50-75 17 15 -2 BY
4261 Bolsius Polska Sp. z o.o. Zalesie Małe >100 >100 22 20 -2 AZ
4262 INOFAMA S.A. Inowrocław 30-50 30-50 15 13 -2 AT
4263 VALCOMP Sp. z o.o. Warszawa 4-10 10-30 25 23 -2 AT
4264 Soudal Services Sp. z o.o. Cząstków Mazowiecki 30-50 30-50 7 5 -2 BY
4265 Nicols Poland Sp. z o.o. Trawniki >100 >100 26 24 -2 BE
4266 KORAL S.A. Tczew >100 >100 18 16 -2 AT
4267 HILTON FOODS LTD Sp. z o.o. Tychy >100 >100 8 6 -2 EE
4268 OMAG Sp. z o.o. Fabryka Maszyn i Urządzeń Brzezinka 4-10 10-30 9 7 -2 AR
4269 Drukpak Sp. z o.o. Aleksandrów Kujawski 10-30 10-30 6 4 -2 AT
4270 PHU Euro Sp. z o.o. Bytom 10-30 10-30 8 6 -2 FI
4271 VauPe Sp. z o.o. Bydgoszcz 4-10 4-10 13 11 -2 AT
4272 Duni Sales Poland Sp. z o.o. Poznań 10-30 10-30 19 17 -2 CN
4273 Glob – Terminal Sp. z o.o. Białystok >100 50-75 6 4 -2 AT
4274 Bos Automotive Products Polska Sp. z o.o. Tychy >100 >100 18 16 -2 BE
4275 Dominowood S.A. Sokółka 10-30 10-30 9 7 -2 FR
4276 ES – SYSTEM S.A. Kraków 10-30 10-30 49 47 -2 SA
4277 Agrofert Polska Sp. z o.o. Cieszyn 30-50 30-50 5 3 -2 AT
4278 EFFECT SYSTEM S.A. Kamienna Góra 4-10 4-10 12 10 -2 AT
4279 Chemmot S.J. Skawina 4-10 4-10 16 14 -2 AT
4280 Lapp Insulators Sp. z o.o. Jedlina-Zdrój 10-30 10-30 25 23 -2 DZ
4281 Termet S.A. Świebodzice 10-30 10-30 32 30 -2 DZ
4282 Polskie Zioła Sp. z o.o. Kębłów 4-10 4-10 6 4 -2 FR
4283 Marcopol Sp. z o.o. Producent Śrub Chwaszczyno 10-30 10-30 30 28 -2 BE
4284 Agroserw Beata Katana, Paweł Jendrzejczak Sp. J. Kozietuły Nowe 4-10 4-10 7 5 -2 BE
4285 Zakład Farmaceutyczny Adamed Pharma S.A. Ksawerów 10-30 10-30 21 19 -2 AT
4286 Matusewicz Budowa Maszyn S.A. Gryfów Śląski 10-30 4-10 11 9 -2 AT
4287 Ciech Pianki Sp. z o.o. Bydgoszcz 4-10 10-30 6 4 -2 LT
4288 PIPELIFE POLSKA S.A. Kartoszyno 50-75 50-75 28 26 -2 AT
4289 Wepa Professional Piechowice S.A. Piechowice 50-75 75-100 16 14 -2 DK
4290 Komex S.J. Kraków 10-30 4-10 12 10 -2 AT
4291 NESTLE POLSKA S.A. Warszawa >100 >100 53 51 -2 AL
4292 KONIG STAHL Sp. z o.o. Warszawa 4-10 10-30 14 12 -2 AT
4293 Zakład Mięsny Wierzejki J.M.Zdanowscy Sp. J. Trzebieszów 50-75 10-30 10 8 -2 BY
4294 PLASTIC FORM B. Jagiełło-Waszkiel A. Waszkiel J. Wiśniewska A. Wiśniewski S.J. Świdwin 4-10 4-10 12 10 -2 BE
4295 Rzepecki Mroczkowski Sp. z o.o. Poznań 30-50 10-30 6 4 -2 BE
4296 Takoni Sp. z o.o. Bielsko-Biała 30-50 30-50 20 18 -2 AT
4297 SCHURHOLZ POLSKA Sp. z o.o. Komorniki 10-30 10-30 5 3 -2 DE
4298 Reynders Etiketten Polska Sp. z o.o. Tuszyn 10-30 10-30 16 14 -2 AT
4299 General Motors Manufacturing Poland Sp. z o.o. Gliwice >100 >100 47 45 -2 AU
4300 C + P Systemy Meblowe Sp. z o.o. Legnica 30-50 30-50 8 6 -2 AT
4301 BELOS – PLP S.A. Bielsko-Biała 10-30 10-30 27 25 -2 AU
4302 METCHEM Sp. z o.o. Wadowice 10-30 10-30 17 15 -2 BR
4303 DREWPOL Sp. z o.o. Osina 10-30 10-30 23 21 -2 BY
4304 Leszczyńska Fabryka Pomp Sp. z o.o. Leszno >100 >100 19 17 -2 AT
4305 Aleksandra Błażek Przedsiębiorstwo Produkcyjno – Handlowe Akces PPH Akces Kępno 4-10 4-10 18 16 -2 BY
4306 Grupa POWEN – WAFAPOMP S.A. Warszawa 4-10 4-10 6 4 -2 AR
4307 TIBRO -JV Sp. z o.o. Janowiec Wielkopolski 10-30 10-30 25 23 -2 AT
4308 ABB Sp. z o.o. Warszawa >100 >100 104 102 -2 DZ
4309 OBST – Produkcja Sp. z o.o. Pszczew 4-10 4-10 7 5