Brylanty Polskiej Gospodarki 2018 Województwa Wielkopolskiego

Spośród 51 tysięcy polskich przedsiębiorstw, których wyniki finansowe w lutym 2019 r. zbadał Instytutu Europejskiego Biznesu, tytuł Brylant Polskiej Gospodarki 2018 uzyskało 2431 firm z województwa wielkopolskiego, bo ich wartość rynkowa wyniosła więcej niż 10 mln zł.Instytutu Europejskiego Biznesu, utworzony 12 grudnia 2005 r., prowadzi Konkurs Brylanty Polskiej Gospodarki od 2008 r. Przez jedenaście lat dokładnie przeanalizował wyniki finansowe 80 tysięcy przedsiębiorstw i kilkuset banków działających w Polsce.

W rankingu poniżej są wyliczenia Instytutu Europejskiego Biznesu na podstawie informacji podanych przez wywiadownie handlowe.

Instytutu Europejskiego Biznesu policzył wartość rynkową firm na koniec marca 2017 przez porównanie ich wyników do wycen spółek akcyjnych notowanych na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie.

Uproszczona metodologia liczenia wartości rynkowej, stosowana przez Instytut Europejskiego Biznesu, opisana jest poniżej rankingu.

Na tej podstawie Instytutu Europejskiego Biznesu stworzył rankingi najcenniejszych firm w Polsce – Brylantów Polskiej Gospodarki 2018.

Firmy wymienione w poniższym rankingu mogą bezpłatnie i bezterminowo wykorzystywać tytuł Brylant Polskiej Gospodarki 2018 publicznie na wszystkich nośnikach.

Statuetka Brylant Polskiej Gospodarki

Płatne są logo Brylant Polskiej Gospodarki 2018 oraz dyplomy i statuetki dla wyróżnionych firm i ich pracowników. Prosimy więc nie kopiować z Internetu dla celów marketingowych wizerunku Brylant Polskiej Gospodarki 2018, gdyż zdjęcia chronione są prawami autorskimi.

Brylanty Polskiej Gospodarki 2018 Województwa Wielkopolskiego
Lp. Nazwa firmy Siedziba Wartość rynkowa firmy w marcu 2017 r. w mln zł
1 Jeronimo Martins Polska S.A. Kostrzyn 17589
2 ENEA Operator Sp. z o.o. Poznań 8188
3 Mann+Hummel Ft Poland Sp. z o.o. S.K. Gostyń 6272
4 Philips Lighting Poland Sp. z o.o. Piła 4504
5 Kompania Piwowarska S.A. Poznań 3475
6 Dino Polska S.A. Krotoszyn 3370
7 Glaxosmithkline Pharmaceuticals S.A. Poznań 3104
8 Pfeifer & Langen Polska S.A. Poznań 2907
9 PEPCO POLAND Sp. z o.o. Poznań 2569
10 AGRI PLUS Sp. z o.o. Poznań 2506
11 MAHLE Polska Sp. z o.o. Krotoszyn 2291
12 AQUANET S.A. Poznań 2017
13 Volkswagen Poznań Sp. z o.o. Poznań 1966
14 EUROCASH S.A. Komorniki 1834
15 Amica S.A. Wronki 1817
16 Elektrownia Pątnów II Sp. z o.o. Konin 1735
17 TECHLAND Sp. z o.o. Ostrów Wielkopolski 1409
18 APART Sp. z o.o. Suchy Las 1396
19 Terg S.A. Złotów 1363
20 Correct – K. Błaszczyk I Wspólnicy sp.k. Ociąż 1362
21 Volkswagen Group Polska Sp. z o.o. Poznań 1288
22 Imperial Tobacco Polska S.A. Jankowice 1280
23 Samsung Electronics Poland Manufacturing Sp. z o.o. Wronki 1271
24 Magna Automotive Poland Sp. z o.o. Tarnowo Podgórne 1261
25 Autostrada Wielkopolska II S.A. Poznań 1260
26 Transgourmet Polska Sp. z o.o. Poznań 1178
27 Veolia Energia Poznań S.A. Poznań 1148
28 Depenbrock Polska Sp. z o.o. S.K. Komorniki 1117
29 Wechta Inwestycje Sp. z o.o. Słupca 1110
30 Nivea Polska Sp. z o.o. Poznań 1095
31 Famot Pleszew Sp. z o.o. Pleszew 1033
32 General Logistics Systems Poland Sp. z o.o. Komorniki 947
33 BRIDGESTONE Poznań Sp. z o.o. Poznań 925
34 PRATT & WHITNEY KALISZ Sp. z o.o. Kalisz 905
35 SANO – Nowoczesne Żywienie Zwierząt Sp. z o.o. Sękowo 887
36 Uniwersytet im. Adama Mickiewicza w Poznaniu Poznań 882
37 Colian Sp. z o.o. Opatówek 848
38 Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej Poznań 835
39 PAK Kopalnia Węgla Brunatnego KONIN S.A. Kleczew 835
40 Aesculap Chifa Sp. z o.o. Nowy Tomyśl 827
41 Grupa G-3 S.J. Grzegorz, Piotr, Radosław Gugała Turkowy 818
42 Eurocash Franczyza Sp. z o.o. Komorniki 813
43 Amazon Fulfillment Poland Sp. z o.o. Sady 776
44 PAROC Polska Sp. z o.o. Trzemeszno 768
45 KABAT TYRE Sp. z o.o. S.J. Budzyń 768
46 LIDL Polska Sp. z o.o. Jankowice 761
47 New Yorker Polska Sp. z o.o. Poznań 746
48 Portos Tr7 Sp. z o.o. S.K. Kalisz 744
49 Hochland Polska Sp. z o.o. Kaźmierz 731
50 Kimball Electronics Poland Sp. z o.o. Tarnowo Podgórne 727
51 WERNER KENKEL Sp. z o.o. Krzycko Wielkie 726
52 Ikano Industry Sp. z o.o. Rogoźno 723
53 Phoenix Contact Wielkopolska Sp. z o.o. Nowy Tomyśl 699
54 Sun Garden Polska Sp. z o.o. sp.k. Malanów 697
55 STORTEBOOM HAMROL Sp. z o.o. Granowo 683
56 Autostrada Eksploatacja S.A. Poznań 681
57 BA Glass Poland Sp. z o.o. Poznań 675
58 BLUM POLSKA Sp. z o.o. Jasin 651
59 SAINT-GOBAIN HPM Polska Sp. z o.o. Koło 635
60 HBH Sp. z o.o. S.K. Poznań 628
61 OSIEDLE MŁODYCH Spółdzielnia Mieszkaniowa Poznań 607
62 GLAXOSMITHKLINE CONSUMER HEALTHCARE Sp. z o.o. Poznań 604
63 BIOFARM Sp. z o.o. Poznań 597
64 Fresenius Medical Care Polska S.A. Poznań 592
65 R. TWINING AND COMPANY Sp. z o.o. Swarzędz 591
66 Santander Towarzystwo Funduszy Inwestycyjnych S.A. Poznań 591
67 EXIDE TECHNOLOGIES S.A. Poznań 585
68 Nesperta Sp. z o.o. Luboń 580
69 HOLDING WRONKI S.A. Wronki 569
70 Malta-Decor Sp. z o.o. Poznań 553
71 Kaczmarek Malewo sp.j. Gostyń 534
72 NB Polska Sp. z o.o. Gniezno 531
73 Leszczyńska Fabryka Pomp Sp. z o.o. Leszno 526
74 ALUPLAST Sp. z o.o. Poznań 525
75 Flex Films Europa Sp. z o.o. Września 510
76 Bartex Bartol Sp. z o.o. sp.k. Nowy Tomyśl 490
77 Poznańska Spółdzielnia Mieszkaniowa WINOGRADY w Poznaniu Poznań 488
78 R2 Center Sp. z o.o. Suchy Las 483
79 Lisner Poznań Sp. z o.o. S.K. Poznań 482
80 Hempel Paints (Poland) Sp. z o.o. Niepruszewo 477
81 Politechnika Poznańska Poznań 473
82 TFP Sp. z o.o. Dziećmierowo 466
83 Amica Handel i Marketing Sp. z o.o. Poznań 466
84 APATOR POWOGAZ S.A. Poznań 461
85 Ewe Polska Sp. z o.o. Poznań 460
86 EURO – COMFORT Sp. z o.o. Leszno 452
87 Auto – Handel – Centrum Krotoski – Cichy S.J. Wysogotowo 450
88 PROFIM Sp. z o.o Turek 449
89 G.EN. GAZ ENERGIA Sp. z o.o. Tarnowo Podgórne 435
90 Pol – Food Polska Sp. z o.o. Krotoszyn 429
91 Eurocash Serwis Sp. z o.o. Komorniki 419
92 Steico Sp. z o.o. Czarnków 415
93 Aquila Radomsko Sp. z o.o. Września 413
94 Com40 Sp. z o.o. S.K. Nowe Skalmierzyce 411
95 Hydro Extrusion Poland Sp. z o.o. Trzcianka 400
96 BSC Drukarnia Opakowań S.A. Poznań 394
97 GSK SERVICES Sp. z o.o. Poznań 394
98 Mondi Poznań Sp. z o.o. Dopiewo 391
99 Santander Finanse Sp. z o.o. Poznań 391
100 Wyborowa S. A. Poznań 390
101 Bowa Polska Sp. z o.o. Złotkowo 388
102 LUMAG Sp. z o.o. Budzyń 383
103 Ecco Holiday Sp. z o.o. Poznań 381
104 Międzynarodowe Targi Poznańskie Sp. z o.o. Poznań 380
105 GOLDBECK Sp. z o.o. Komorniki 376
106 Gonvarri Polska Sp. z o.o. Września 375
107 FERMY DROBIU WOŹNIAK Sp. z o.o. Żylice 373
108 Miejskie Przedsiębiorstwo Komunikacyjne w Poznaniu Sp. z o.o. Poznań 370
109 Nordzucker Polska S.A. Opalenica 369
110 Zakład Robót Komunikacyjnych DOM w Poznaniu Sp. z o.o. Poznań 365
111 FORTEC Sp. z o.o. Strykowo 361
112 Auto Partner S.J. Ociąż 358
113 Pudliszki Sp. z o.o. Pudliszki 352
114 Pfeifer & Langen Marketing Sp. z o.o. Poznań 349
115 GABI-BIS Sp. z o.o. S.K. Łęka Opatowska 347
116 Bros Sp. z o.o. sp.k. Poznań 346
117 Poznańska Spółdzielnia Mieszkaniowa w Poznaniu Poznań 343
118 Yes Biżuteria S.A. Poznań 339
119 Sherwin – Williams Poland Sp. z o.o. Brodziszewo 335
120 ANDREAS STIHL Sp. z o.o. Sady 332
121 BT Development BT Kapitał Sp. z o.o. S.K. Krotoszyn 316
122 Geberit Produkcja Sp. z o.o. Koło 316
123 AMI Sp. z o.o. S.K. Mikstat 309
124 Hodowla Roślin Smolice Sp. z o.o. – Grupa IHAR Kobylin 306
125 VIACON Sp. z o.o. Rydzyna 302
126 Bolsius Polska Sprzedaż Sp. z o.o. Poznań 301
127 GSM-MOTION Sp. z o.o. S.K. Krzywiń 299
128 DRAMERS S.A. Rabowice 293
129 Lantmannen Unibake Poland Sp. z o.o. Poznań 291
130 Fresenius Nephrocare Polska Sp. z o.o. Poznań 290
131 HJ HEINZ POLSKA Sp. z o.o. Pudliszki 288
132 Bowa International Sp. z o.o. Spółka Komandytowa Złotkowo 287
133 ARGIP Sp. z o.o. Poznań 286
134 MATEX Sp. z o.o. Starczanowo 279
135 Indrol Sp. z o.o. S.K. Rostarzewo 273
136 JM Nieruchomości Sp. z o.o. Spółka Komandytowo Akcyjna Kostrzyn 273
137 POLMOSTRÓW Sp. z o.o. Wysocko Wielkie 272
138 Rawicka Fabryka Wyposażenia Wagonów RAWAG Sp. z o.o. Rawicz 271
139 DEBON Sp. z o.o. Pępowo 268
140 Saueressig Polska Sp. z o.o. Tarnowo Podgórne 268
141 KAEM Sp. z o.o. S.K. Baranowo 262
142 Fortis Nowy Stary Browar Sp. z o.o. Poznań 261
143 Beiersdorf Manufacturing Poznań Sp. z o.o. Poznań 261
144 Meyer Tool Poland Sp. z o.o. Kalisz 261
145 Pixel1 Sp. z o.o. Poznań 259
146 SOLARIS BUS & COACH S.A. Bolechowo-Osiedle 259
147 Gospodarstwo Rolno – Hodowlane Gąsiorek S.J. Czerniejewo 258
148 Okręgowa Spółdzielnia Mleczarska w kole Koło 256
149 FPH PAULA Sp. z o.o. S.K. Kalisz 256
150 Termetal Piotr Glaner Spółka Komandytowa Piła 252
151 MEDIVET S.A. Śrem 250
152 Pollena Kosmetyki i Mydła Naturalne Sp. z o.o. sp.k. Ostrzeszów 247
153 Fabryka Armatur SWARZĘDZ Sp. z o.o. Swarzędz 244
154 Fabryka Mebli BENIX Kaczorowscy S.J. Mroczeń 241
155 MGI POLSKA Sp. z o.o. Swadzim 241
156 WOOD-MIZER INDUSTRIES Sp. z o.o. Koło 241
157 Sunrise System Sp. z o. o. S.K. Poznań 241
158 Okechamp S.A. Poznań 240
159 NORDAN Sp. z o.o. Powodowo 239
160 Wielkopolskie Przedsiębiorstwo Handlowe ELMAT S.A. Jaryszki 233
161 Adros Sp. z o.o. Dobrzyca 232
162 Wielkopolska Wytwórnia Żywności Profi Sp. z o.o. Grabów nad Prosną 232
163 Intermeble Sp. z o.o. sp.k. Sompolinek 231
164 Nickel Development Sp. z o.o. Złotniki 228
165 Naczepy Pozkrone S.A. sp.k. Poznań 228
166 DANKO Hodowla Roślin Sp. z o.o. Kościan 227
167 Trasko – Inwest Sp. z o.o. Ostrzeszów 222
168 Trasko Energia 2 Sp. z o.o. Ostrzeszów 222
169 KOMPUTRONIK S.A. Poznań 219
170 Poznańskie Towarzystwo Budownictwa Społecznego Sp. z o.o. Poznań 217
171 VPK Polska Sp. z o.o. Września 216
172 Centrum Medyczne Hcp Sp. z o.o. Poznań 216
173 Świeże i Zielone Sp. z o.o. S.K. Kórnik 216
174 Mckeen-Beef Sp. z o .o. Lisków 213
175 Premium Distributors Sp. z o.o. Komorniki 212
176 PPHU i Obrotu Surowcami Wtórnymi Karmil S.J. Poznań 211
177 Fabryka Mebli WER-SAL Kaczorowscy S.J. Jankowy 210
178 Folplast Sp. z o.o. S.K. Kościan 209
179 KONIMPEX Sp. z o.o. Konin 209
180 SPINKO Sp. z o.o. Leszno 209
181 PAS Polska Sp. z o.o. Opalenica 209
182 Anwil Transport Sp. z o.o. Spółka Komandytowa Złotniki 208
183 Paypro S.A. Poznań 207
184 Energia Active Sp. z o.o. S.K. Czerwonak 207
185 Centrum Wynajmu Nieruchomości 1 S.A Krotoszyn 206
186 EK Elektrokabel Fabryka Kabli Karolak i Synowie S.J. Turek 204
187 MRÓZ S.A. Borek Wielkopolski 204
188 POZ BRUK Sp. z o.o. S.J. Sobota 204
189 Duon Dystrybucja Sp. z o.o. Wysogotowo 204
190 H & M Hennes & Mauritz Logistics Sp. z o.o. Gądki 203
191 DECORA S.A. Środa Wielkopolska 203
192 Pago Sp. z o.o. Grodzisk Wielkopolski 202
193 Kupiec Poznański Real Estate Sp. z o.o. Poznań 202
194 SŁODOWNIA SOUFFLET POLSKA Sp. z o.o. Poznań 202
195 Zakład Rolniczo – Przemysłowy Farmutil HS S.A. Kaczory 202
196 PROMAG S.A. Poznań 201
197 Krot Invest Kr Inżynieria Sp. z o.o. S.K.A. Krotoszyn 200
198 PAK Kopalnia Węgla Brunatnego Adamów S.A. Warenka 200
199 Pphu Dolmar Sp. z o.o. S.K. Kępno 199
200 Briju Surowce Briju Secur Sp. z o.o. S.K. Gniezno 198
201 Remmers Polska Sp. z o.o. Tarnowo Podgórne 197
202 Cosmo Group Sp. z o.o. S.K. Poznań 196
203 Poznańska Korporacja Budowlana PEKABEX S.A. Poznań 196
204 ELENA Wielobranżowe Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowe Import-Export Franciszek Siegień Żelazków 196
205 Trepko S.A. Gniezno 195
206 Wojskowe Zakłady Motoryzacyjne S.A. Poznań 195
207 LUVENA S.A. Luboń 194
208 NEKK Sp. z o.o. Poznań 193
209 Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Usługowe i Handlowe AGROBEX Sp. z o.o. Poznań 189
210 Convert Pl Sp. z o.o. Gostyń 188
211 Stolarz Lempert S.K. Baranów 187
212 Goodmills Polska Sp. z o.o. Poznań 186
213 KREISEL TECHNIKA BUDOWLANA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ Poznań 186
214 Grecos Holiday Sp. z o.o. Poznań 185
215 P.P-U-H. Perfexim Ltd Sp. z o.o. Sp.K. Poznań 185
216 Wielkopolskie Przedsiębiorstwo Przemysłu Ziemniaczanego S.A. Luboń 185
217 Weko – Polska Sp. z o.o. Raszków 183
218 Ataner Sp. z o.o. Poznań 182
219 POLYCHEM SYSTEMS Sp. z o.o. Poznań 178
220 POL – MAK S.J. Zakład Poligraficzny Przeźmierowo 178
221 CDRL S.A. Pianowo 178
222 Josera Polska Sp. z o.o. Paproć 177
223 Enea Serwis Sp. z o.o. Gronówko 177
224 Pozbud T&R S.A. Wysogotowo 176
225 Homag Polska Sp. z o.o. Środa Wielkopolska 175
226 Thule Sp. z o.o. Huta Szklana 174
227 RADAWAY Sp. z o.o. Jasin 173
228 ELEKTRO-KLIM Przemysław Wawrzyńczyk Czerwonak 171
229 Serpol Cosmetics Sp. z o.o. Spółka Komandytowa Mieścisko 168
230 Kombinat 2000 Sp. z o.o. Kłoda 168
231 Bemo Motors Sp. z o.o. Spółka Komandytowa Poznań 167
232 YORK PL Sp. z o. o. S.K. Bolechowo 167
233 Hilding Anders Polska Sp. z o.o. Murowana Goślina 167
234 Aquila Września Sp. z o.o. Września 166
235 Duda Cars S.A. Poznań 165
236 Europol Meble Polska Sp. z o.o. Spółka Komandytowa Podanin 165
237 ArjoHuntleigh Polska Sp. z o.o. Komorniki 165
238 Zakład Przemysłu Mięsnego Biernacki Sp. z o.o. Golina 164
239 NOVOL Sp. z o.o. Komorniki 164
240 Esa Trucks Polska Sp. z o.o. Komorniki 164
241 RBB – Stal S.A. Jarocin 162
242 Tip – Topol Sp. z o.o. Pobiedziska 162
243 RAWIBOX S.A. Rawicz 160
244 Still Polska Sp. z o.o. Żerniki 160
245 FORCOM Sp. z o.o. Poznań 159
246 Jeremias Sp. z o.o. Gniezno 159
247 SKF Polska S.A. Poznań 159
248 WODKAN Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji S.A. Ostrów Wielkopolski 159
249 APC POLSKA Sp. z o.o. Środa Wielkopolska 159
250 LENA LIGHTING S.A. Środa Wielkopolska 159
251 Przedsiębiorstwo Barbara Kaczmarek S.J. Gostyń 157
252 Clip Logistics Sp. z o.o. Jasin 156
253 LUBAWA S.A. Ostrów Wielkopolski 154
254 JEŻYCE Spółdzielnia Mieszkaniowa Lokatorsko – Własnościowa Poznań 153
255 ADM SZAMOTUŁY Sp. z o.o. Szamotuły 153
256 Amcor Flexibles Złotów Sp. z o.o. Złotów 152
257 WISTIL S.A. Kalisz 152
258 Wavin Polska S.A. Buk 152
259 Centrum Wynajmu Nieruchomości 4 S.A. Krotoszyn 150
260 Centrum Wynajmu Nieruchomości 2 S.A. Krotoszyn 150
261 Interactive Solutions Sp. z o.o. Poznań 149
262 FERRARINI Sp. z o.o. Sieraków 149
263 EL CAB Sp. z o.o. Bolechowo-Osiedle 148
264 Kaliska Spółdzielnia Mieszkaniowa Lokatorsko – Własnościowa Kalisz 148
265 Fabryka Armatury HAWLE Sp. z o.o. Koziegłowy 147
266 KRISPOL Sp. z o.o. Psary Małe 147
267 Postęp Sp. z o.o. Pniewy 145
268 TOP FARMS WIELKOPOLSKA Sp. z o.o. Czempiń 145
269 Pepco Marketing Sp. z o.o. Poznań 145
270 Danhatch Poland S.A. Stary Widzim 145
271 Centrum Wynajmu Nieruchomości 3 S.A. Krotoszyn 145
272 Centrum Wynajmu Nieruchomości 6 S.A. Krotoszyn 144
273 Hjort Knudsen Polen Sp. z o.o. Wysoka 143
274 Wytwórnia Podkładów Strunobetonowych S.A. Mirosław 143
275 Essel Propack Polska Sp. z o.o. Poznań 143
276 ONIX Sp. z o.o. Zakrzewo 142
277 EL-METAL Maria Mortezaei Siedlec 142
278 The Lorenz Bahlsen Snack-World Sp. z o.o. Skrót Firmy: Tlbs-W Sp. z o.o. Tarnowo Podgórne 141
279 L-Correct Sp. z o.o. Ociąż 141
280 Fabryka Papieru Kaczory Sp. z o.o. Kaczory 141
281 Shimano Polska Sp. z o.o. Żerniki 140
282 Regionalne Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa Poznań 140
283 Park Drobiarski Sp. z o.o. Śmiłowo 140
284 Mirjan Sp. z o.o. S.K. Łęka Mroczeńska 139
285 BEMO MOTORS Sp. z o.o. Poznań 138
286 REHAU Sp. z o.o. Baranowo 138
287 UTAL Sp. z o.o. Gruszczyn 136
288 Sa5 Sp. z o.o. S.K. Poznań 136
289 Florentyna Sp. z o.o. Korzkwy 135
290 B.Braun Avitum Poland Sp. z o.o. Nowy Tomyśl 135
291 AGRO – EFEKT Sp. z o.o. P H P Słupia pod Bralinem 133
292 Biorafineria Lubstów Sp. z o.o. Lubstów 133
293 Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Stolarz-Lempert S.J. Marianka Mroczeńska 133
294 Grupa Lambda Sp. z o.o. Dystrybucja Spółka Komandytowa Poznań 132
295 Przeds. Produkcji Rolnej Agrifarm Sp. z o.o. Śmiłowo 132
296 JAKON Sp. z o.o. Tarnowo Podgórne 131
297 Walbet A.D.K.Walkowiak sp.j. Miejska Górka 130
298 NETBOX PL Sp. z o.o. Gostyń 130
299 BIG STAR Limited Sp. z o.o. Kalisz 130
300 Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji Sp. z o.o. Konin 128
301 REAL Włodzimierz Pospiech Leszno 128
302 Minimaxx Sofa Sp. z o.o. Oborniki 128
303 Kombinat Rolniczo-Przemysłowy Manieczki Sp. z o.o. Manieczki 128
304 Piast Pasze Sp. z o.o. Lewkowiec 127
305 G-U Polska Sp. z o.o. Poznań 127
306 Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowe Henmar Sp. J. Henryk Stawowy, Maria Stawowa, Michał Stawowy Koźmin Wielkopolski 126
307 Szpital w Puszczykowie Im. Prof. S.T. Dąbrowskiego S.A. Puszczykowo 126
308 Albis Polska Sp. z o.o. Poznań 126
309 Dr. Marcus International Sp. z o.o. S.K. Kalisz 125
310 Domex Kuśnierek Sp.j. Rydzyna 124
311 KIEL – POLSKA Sp. z o.o. Nowy Tomyśl 123
312 Donauchem Polska Sp. z o.o. Rokietnica 123
313 Jenox Akumulatory Sp. z o.o. Chodzież 123
314 Przedsiębiorstwo Handlowo Usługowe Translis Liskowski Piotr Konin 123
315 Święty Wojciech Dom Medialny Sp. z o.o. Poznań 121
316 Raben Transport Sp. z o.o. Gądki 120
317 Victoria Sp. z o.o. sp.k. Poznań 119
318 Mikronika Badawczo – Rozwojowa Spółdzielnia Pracy Mikroprocesorowych Systemów Automatyki Poznań 118
319 GEO – POLAND Sp. z o.o. Poznań 118
320 Elektromontaż – Poznań S.A. Poznań 117
321 Przedsiębiorstwo Dombud Sp. z o.o. Odolanów 117
322 Frapo-Invest Sp. z o.o. Konin 117
323 ZEELANDIA Sp. z o.o. Tarnowo Podgórne 116
324 Awex Sp. z o.o. PPUH Nowe Skalmierzyce 116
325 Help Homecare Sp. z o.o. Poznań 116
326 A. Kayser Automotive Systems Polska Sp. z o.o. Batorowo 115
327 Allflex Polska Sp. z o.o. Psary Małe 114
328 Atut Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Sp. z o.o. Rakoniewice 114
329 P.P.U.H. WOSEBA Sp. z o.o. Odolanów 114
330 Claas Polska Sp. z o.o. Niepruszewo 114
331 Remondis Sanitech Poznań Sp. z o.o. Poznań 113
332 NOVA POLSKA – Sp. z o.o. Środa Wielkopolska 113
333 TERLAN Sp. z o.o. Poznań 112
334 AGRO – HANDEL Sp. z o.o. Krzywiń 112
335 INLINE Poland Sp. z o.o. Murowana Goślina 112
336 Bostik Sp. z o.o. Sady 111
337 Przedsiębiorstwo Promax S.J. Zofia Fórmanek-Okrój, Wiesław Okrój Ostrów Wielkopolski 111
338 NEOROL Sp. z o.o. Chrzan 111
339 Everest Development Smoliński Sp.J. Śrem 111
340 NOEX Sp. z o.o. S.K. Komorniki 110
341 PODANFOL S.A. Chodzież 110
342 Dat-Schaub Polska Sp. z o.o. Suchy Las 110
343 Ostrowski Zakład Ciepłowniczy S.A. Ostrów Wielkopolski 109
344 Uniwersytet Ekonomiczny w Poznaniu Poznań 108
345 Nagel Polska Sp. z o.o. Komorniki 108
346 SAF HOLLAND POLSKA Sp. z o.o. Piła 108
347 Euroklimat Sp. z o.o. S.K. Suchy Las 108
348 Bims Plus FHH Sp. z o.o. Poznań S.K. Poznań 107
349 Energomontaż Poznań Sp. z o.o. Spółka Komandytowa Poznań 107
350 Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe Darpol Dariusz Chodanienok Kaczory 107
351 Spółdzielnia Mieszkaniowa im. 23 Lutego w Koziegłowach Koziegłowy 107
352 MC BAUCHEMIE Sp. z o.o. Środa Wielkopolska 107
353 AK Sp. z o.o. Komorniki 106
354 PANASONIC ENERGY POLAND S.A. Gniezno 106
355 Grant Thornton Frąckowiak Sp. z o.o. Spółka Komandytowa Poznań 106
356 Zakład Utylizacji Odpadów Clean City Sp. z o.o. Międzychód 106
357 Wojewódzki Szpital Zespolony w Koninie Konin 105
358 FRUCTON Przetwórnia Owoców i Warzyw S.J. Kalisz 105
359 Multistal i Lohmann Sp. z o.o. Poznań 105
360 Axpol Trading Sp. z o.o. S.K. Złotniki 105
361 Skaltex – Kaczmarek, Błaszczyk S.J. Nowe Skalmierzyce 104
362 CONNECTOR.PL Sp. z o.o. S.K. Niepruszewo 104
363 KOMAT Mieczysław Kozłowski Romanowo Dolne 104
364 Profile Vox Sp. z o.o. Spółka Komandytowa Czerwonak 103
365 Zakład Sprzątania Placów i Ulic S.J. Poznań 103
366 Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Usługowe Drewtur Jacek Gugała i Aneta Gugała S.J. Turkowy 102
367 Gospodarstwo Rybackie GOSŁAWICE Sp. z o.o. Konin 101
368 P W Jurek S. J. Danuta i Piotr Żurecki Jankowy 101
369 Koesters I Meyer Sp. z o.o. Malanów 101
370 Fabryka Mebli PIASKI Henryk Kaczorowski Łęka Opatowska 101
371 Mayr Polska Sp. z o.o. Rojów 101
372 Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe Orłowski sp.j. Orłowski i Wspólnicy Nowe Skalmierzyce 100
373 D.J.T. Sp. z o.o. Poznań 100
374 Aludesign Sp. z o.o. Swarzędz 100
375 Peamco Materiały Budowlane Tomczak Sp. J. Leszno 99
376 GABI – JERCZYŃSCY S.J. PPUH Łęka Opatowska 99
377 Kramp Sp. z o.o. Modła Królewska 99
378 Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji Sp. z o.o. Kalisz 99
379 Zakład Przetwórstwa Mięsnego DWORECKI S.J. Chojno 99
380 AGRO-RYDZYNA Sp. z o.o. Kłoda 99
381 MULTEAFIL Sp. z o.o. Dobrzyca 99
382 ALTOM Sp. z o.o. S.K. Gniezno 98
383 PGD Polska Sp. z o.o. Poznań 98
384 1/ ZPM Poprawa 2/ POPRAWA Producent Opakowań Tekturowych Zdzisław Poprawa Kobyla Góra 98
385 DELKO S.A. Śrem 98
386 Zakład Utylizacji Odpadów Sp. z o.o. Konin 98
387 Phytopharm Klęka S.A. Nowe Miasto 98
388 CARL ZEISS Sp. z o.o. Poznań 98
389 Agregaty S.A. Wilkowice 96
390 FERMA KRĄPLEWICE Sp. z o.o. Poznań 96
391 Odlewnia Żeliwa Śrem Sp. z o.o. Śrem 96
392 P W Romix Sp. z o.o. Żodyń 96
393 SFB POLSKA Sp. z o.o. Ostrzeszów 96
394 Chore – Time Europe Sp. z o.o. Strykowo 95
395 Interinwest Polska S.A. Spółka Komandytowo Akcyjna Poznań 95
396 WIRTGEN Polska Sp. z o.o. Poznań 95
397 Skanem Poznań Sp. z o.o. Swadzim 95
398 Cinema Tower Sp. z o.o. Poznań 94
399 CORTLAND Sp. z o.o. Poznań 94
400 AUTO – PLAST PRODUKT S.A. Września 94
401 Tulplast Ireneusz Socha S.J. Paczkowo 94
402 Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji Sp. z o.o. Cielcza 93
403 Bejot Sp. z o.o. Manieczki 93
404 Litex Promo Sp. z o.o. Ostrów Wielkopolski 93
405 Kraus Folie S.J. Kalisz 93
406 CHEMES M. Szperliński Sp. z o.o. Sady 93
407 Starsprings Poland Sp. z o.o. Sady 92
408 DREWTUR L.T.M. Greber S.J. Słodków 92
409 Services Vox Sp. z o.o. S.K. Czerwonak 92
410 WINKHAUS POLSKA Beteiligungs Sp. z o.o. Sp-ka Komandytowa Rydzyna 92
411 Milkop sp.j. Materliński, Kaczmarek Długa Wieś 92
412 Meble Marzenie S.J. Opatów 92
413 Spółdzielnia Pracy Remo-Bud w likwidacji Poznań 92
414 Currency One S.A. Poznań 92
415 Dalpo Poznań Sp. z o.o. S.K. Poznań 92
416 Komputronik Signum Sp. z o.o. Poznań 92
417 Gest – Pol Sp. z o.o. Bogusławice 91
418 Rolniczy Kombinat Spółdzielczy Bądecz 91
419 Wytwórnia Sprzętu Komunikacyjnego PZL-Kalisz S.A. Kalisz 91
420 MEBLE STOLAR SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA Jankowy 91
421 Miejski Zakład Oczyszczania Sp. z o.o. Leszno 91
422 Newell Poland Sp. z o.o. Poznań 91
423 PERSCHMANN Sp. z o.o. Poznań 90
424 Marathon International Sp. z o.o. S.K. Kostrzyn 90
425 Bemarc Edward Baczewski S.J. Jasin 90
426 Firma Handlowa JAWRO Jacek Wroniecki Ostrzeszów 90
427 ITELLIGENCE Sp. z o.o. Tarnowo Podgórne 90
428 Modertrans Poznań Sp. z o.o. Poznań 90
429 Pleszewskie Centrum Medyczne W Pleszewie Sp. z o.o. Pleszew 89
430 Meble Vox Sp. z o.o. S.K. Czerwonak 89
431 Miejska Energetyka Cieplna Piła Sp. z o.o. Piła 89
432 ALBECO Sp. z o.o. Plewiska 89
433 RPC BEBO POLSKA Sp. z o.o. Poznań 89
434 RZEŹNIA MRÓZ Sp. z o.o. Koźmin Wielkopolski 88
435 Energetyczne Towarzystwo Finansowo Leasingowe Energo Utech S.A. Poznań 88
436 Marbopur Sp. z o.o. S.K. Bielsko 87
437 Wabe Sp. z o.o. Strumiany 87
438 Canpol Art&Smart Sp. z o.o. sp.k. Poznań 87
439 MCKEEN-BEEF UBOJNIA Sp. z o.o. Linne 86
440 Collection Ab sp. z o.o. Jastrowo 86
441 Cembrit Production S.A. Trzemeszno 85
442 Pekabex Bet S.A. Poznań 85
443 Awra Group Sp. z o.o. S.K. Świeca 85
444 Spedycja i Transport ACROPOL Sp. z o.o. Spółka Komandytowa Kalisz 85
445 Dmg Mori Polska Sp. z o.o. Pleszew 84
446 DIF Sp. z o.o. Poznań 84
447 Hanomag Heat Treatment International Sp. z o.o. Jasin 84
448 Rolniczy Kombinat Spółdzielczy Im. T. Kościuszki Ostroróg 84
449 Hama Polska Sp. z o.o. Robakowo 84
450 TALEX S.A. Poznań 84
451 E-R2 Sp. z o.o. S.K.A. Suchy Las 84
452 CCL Label Sp. z o.o. Kiekrz 84
453 INSTAL-FILTER Przemysłowe Systemy Ochrony Powietrza S.A. Kościan 84
454 FROST Barbara Wegenke Jarogniewice 83
455 Andersia Tower Sp. z o.o. Poznań 83
456 Zakład Chemiczny Paweł Paprocki S.J. Święciechowa 83
457 Forum Media Polska Sp. z o.o. Poznań 83
458 Landbud Bis Sp. z o.o. sp.k. Poznań 83
459 Unipol Wypieki Sp. z o.o. sp.k. Biskupice 83
460 Spółka Poręczeń Kredytowych Sp. z o.o. Poznań 83
461 ZAP – MECHANIKA Sp. z o.o. PPU Ostrów Wielkopolski 82
462 Homag Services Poland Sp. z o.o. Środa Wielkopolska 82
463 Good Food Products Sp. z o.o. Poznań 82
464 PPU ZAP – KOOPERACJA Sp. z o.o. Ostrów Wielkopolski 82
465 STOL-TAP Sp. z o.o. S.K. Rabowice 82
466 BHJ Polska Sp. z o.o. Michorzewko 82
467 Engcon Poland Sp. z o.o. Niepruszewo 82
468 Fabryka Mebli Meblar Maria i Franciszek Sołtysik sp. j. Baranów 82
469 Bud-Rental Investment Sp. z o.o. Paczkowo 81
470 Kadefarm Sp. z o.o. Sierosław 81
471 Vossloh Skamo Sp. z o.o. Nowe Skalmierzyce 80
472 TUR-TRANS-GAPSA S.J. Turek 80
473 DREWPAL Wiesław Majtas, Krzysztof Drygała, Grzegorz Drygała – S.J. Janków Pierwszy 80
474 SAS Sp. z o.o. Stęszew 79
475 Dębowa Polska Sp. z o.o. S.K. Siedlec 79
476 Multichem Sp. z o.o. Luboń 79
477 Famisa S.A. Poznań 79
478 MARTYNA S.A. Rąbczyn 79
479 Pkob Wegner Sp. z o.o. sp.k. Trzemeszno 78
480 Pilska Spółdzielnia Mieszkaniowa Lokatorsko – Własnościowa w Pile Piła 78
481 KAN-BUD Sp. z o.o. Kąkolewo 78
482 Prefere Resins Poland Sp. z o.o. Trzemeszno 77
483 Piekarnia Piotr Gwóźdź Grodzisk Wielkopolski 77
484 Promonotes Sp. z o.o. Suchy Las 77
485 Steico Joist Sp. z o.o. Czarnków 77
486 KNOTT Sp. z o.o. Zdziechowice 77
487 Zarząd Komunalnych Zasobów Lokalowych Sp. z o.o. Poznań 77
488 Glt Sp. z o.o. sp.k. (Dawniej: Glt Services Sp. z o.o.) Ostrzeszów 77
489 Watis Sp. z o.o. Strzałkowo 76
490 Bednarek Transport S.J. Tomiczki 76
491 Browar Krotoszyn BT Kapitał Sp. z o.o. S.K.A. Krotoszyn 76
492 PTHU HYDRO-MARKO – MARIA PLUTA Jarocin 76
493 Pak Infrastruktura Sp. z o.o. Konin 76
494 Gnieźnieńska Spółdzielnia Mieszkaniowa Gniezno 76
495 Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe Danex Sp. z o.o. Spółka Komandytowa Rosko 76
496 POL – SOFT Sp. z o.o. Złotów 76
497 KUVERT POLSKA Sp. z o.o. Zbąszyń 76
498 KWS POLSKA Sp. z o.o. Poznań 75
499 Agrifirm Polska Sp. z o.o. Szamotuły 75
500 Jakon Jan Konieczny Wojciech Jakubowski Sp. J. Tarnowo Podgórne 75
501 KACZMAREK ELECTRIC S.A. Wolsztyn 75
502 Banken Polska Sp. z o.o. Niepruszewo 75
503 ARGENTA MIKROBIOLOGIA Sp. z o.o. S.K. Poznań 74
504 LOB Master Key Sp. z o.o. Leszno 74
505 Europa Trading Meble Sp. z o.o. sp.k. Borówiec 74
506 Spółdzielnia Rolniczo – Usługowa w Łężku Łężek 74
507 Spółdzielnia Mieszkaniowa Im. Hipolita Cegielskiego Poznań 74
508 DIG-NET Lenart S.J. Mroczeń 74
509 Zakład Produkcyjno Handlowo Usługowy Uciechowski sp.j. Raszków 73
510 Leopol Meble Polska Sp. z o.o. Spółka Komandytowa Zbrudzewo 73
511 Agencja Handlowa Sp. z o.o. Czerwonak 73
512 SEAKING POLAND LTD Sp. z o.o. Czarnków 73
513 Terra Vox Sp. z o.o. sp.k. Czerwonak 73
514 Levant Foods Sp. z o.o. Poznań 73
515 PBO Nowak Sp. z o.o. S.K. Klonówiec 73
516 NORTHSTAR POLAND Sp. z o.o. Trzcianka 73
517 Oświetlenie Uliczne i Drogowe Sp. z o.o. Kalisz 72
518 JMK Sp. z o.o. Wolsztyn 72
519 Derform Sp. J. Deręgowscy Sady 72
520 DOBRZEC Spółdzielnia Mieszkaniowa Kalisz 72
521 DUNI POLAND Sp. z o.o. Poznań 72
522 GESCRAP POLSKA Sp. z o.o. Września 72
523 Callisto Group Sp. z o.o. S.K. Poznań 72
524 Alligator Polska Sp. z o.o. Nekla 71
525 Farmer Raniś – Zmyślony S.J. Fabianów 71
526 Bauder Polska Sp. z o.o. Poznań 71
527 Fabryka Mebli Biurowych Maro Sp. z o.o. Komorniki 71
528 PSF Polish Springs Factory Sp. z o.o. Poznań 71
529 BERKER Polska Sp. z o.o. Kórnik 71
530 Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowe SAGAN Gabriela i Sławomir Wąsala Sp.J. Kępno 71
531 Jaxon Sp. z o.o. Skórzewo 70
532 Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa im. Prezydenta Stanisława Wojciechowskiego w Kaliszu Kalisz 70
533 Emilgrana – Poland Sp. z o.o. Siedlec 70
534 PHUP GNIEZNO Sp. z o.o. HURTOWNIA Sp-ka Komandytowa Gniezno 70
535 ENERGIKA Małgorzata Szamałek, Zbigniew Szamałek S.J. Zasutowo 70
536 Nowaccy Sp. z o.o. S.K. Ostrów Wielkopolski 69
537 Remondis Glass Recycling Polska Sp. z o.o. Piła 69
538 AGRI PLUS Wielkopolska S.A. Konarzewo 69
539 KONAR W. Jeziorecki R. Jeziorecka S.J. Stęszew 69
540 Zakład Przetwórstwa Rolniczego Sp. z o.o. S.K. Dębniałki Kaliskie 69
541 Brenderup Sp. z o.o. Wieleń 69
542 Stadnina Koni PĘPOWO Sp. z o.o. Krobia 68
543 Okręgowa Spółdzielnia Mleczarska w Czarnkowie Czarnków 68
544 Zakład Mięsno – Wędliniarski Kaminiarz Sp. z o.o. S.K. Święciechowa 68
545 Tompla Koperty Sp. z o.o. Gniezno 68
546 VIACON POLSKA – Sp. z o.o. Rydzyna 68
547 Pakman Sp. z o.o. Tursko 68
548 Interma Trade S.A. Gniezno 68
549 POL – CAR Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Motoryzacyjne Poznań 68
550 KARPOL Sp. z o.o. Piła 68
551 RUSKO Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Rolne Rusko 68
552 Instytut Logistyki i Magazynowania Poznań 68
553 Raben Management Services sp. z o.o. Robakowo 68
554 Halfen Produkcja Sp. z o.o. Nowe Skalmierzyce 67
555 Spółdzielnia Mleczarska w Gostyniu Gostyń 67
556 CEKO Sp. z o.o. Goliszew 67
557 KONIŃSKA SPÓŁDZIELNIA MIESZKANIOWA Konin 67
558 Centrum Rozwoju Komunalnego S.A. Ostrów Wielkopolski 66
559 AMWIN Sp. z o.o. S.K. Września 66
560 TEB Edukacja Sp. z o.o. Poznań 66
561 Towarzystwo Edukacji Bankowej S.A. Poznań 66
562 Strauss Cafe Poland Sp. z o.o. Swadzim 66
563 Limax Sp. z o.o. Wolsztyn 66
564 Matt R. P. Trączyńscy sp. j. Kościan 66
565 Kutnowska Hodowla Buraka Cukrowego Sp. z o.o. Kłodawa 66
566 MARTIN BAUER POLSKA Sp. z o.o. Witaszyce 66
567 Hunter Douglas Fabrication Sp. z o.o. Chludowo 65
568 Drewmix Albert sp.j. Łęka Mroczeńska 65
569 Metrolog Sp. z o.o. Czarnków 65
570 App Sp. z o.o. Września 65
571 Glas – Tech S.A. Swarzędz 65
572 Frost Second Sp. z o.o. sp.k. Jarogniewice 65
573 Elektrociepłownia Będzin S.A. Poznań 65
574 RAWBUD – RAWICZ Sp. z o.o. Masłowo 65
575 SSK Sp. z o.o. S.K.A. Poznań 65
576 Firma Michałowski Henryk Michałowski S.J. Pniewy 65
577 Centrum Wynajmu Nieruchomości Sp. z o.o. Krotoszyn 65
578 Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Segla Baryła, Florczaksegla Sp.J. Osiek Mały 64
579 Prowest Sp. z o.o. Poznań 64
580 Meble Negro Sp. z o.o. S.K. Piaski 64
581 Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej i Mieszkaniowej Sp. z o.o. Krotoszyn 64
582 Marcelin Management Sp. z o.o. Poznań 64
583 Eureka Technology Park Sp. z o.o. Dąbrowa 64
584 Przedsiębiorstwo Produkcyjno Handlowe Admat Kajetan Przybyła Nowe Skalmierzyce 64
585 GTC S.G. Chwiłowicz S.J. Pyzdry 63
586 MB Aerospace Technologies (Poland) Sp. z o.o. Kalisz 63
587 HERMES Sp. z o.o. Włoszakowice 63
588 Ksh Sp. z o.o. sp.k. Śrem 63
589 Winner Spedition Polska Sp. z o.o. Nowe Skalmierzyce 63
590 PEKA Sp. z o.o. Jasin 63
591 Wielkopolska Gildia Rolno – Ogrodnicza S.A. Poznań 63
592 RESCO Sp. z o.o. Jastrowo 63
593 Leithäuser Polska Sp. z o.o. Leszno 63
594 Wowix Sp. z o.o. S.K. Zagorzyn 63
595 JANMAR CENTRUM Sp. z o.o. S.K. Trzcinica 63
596 Miejskie Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji Sp. z o.o. Leszno 62
597 BMS BOGDMAR PEGZA SŁAWOMIR Świba 62
598 Notedeco Sp. z o.o. sp.k. Poznań 62
599 Timac Agro Polska Sp. z o.o. Niepruszewo 62
600 KRUSZGEO Wielkopolskie Kopalnie Sp. z o.o. Poznań 62
601 Wielkopolskie Centrum Hodowli i Rozrodu Zwierząt w Poznaniu z Siedzibą w Tulcach Sp. z o.o. Tulce 61
602 Szpital Kliniczny im. Heliodora Święcickiego Uniwersytetu Medycznego im. Karola Marcinkowskiego w Poznaniu Poznań 61
603 Krahn Chemie Polska Sp. z o.o. Poznań 61
604 Stiegelmeyer Kępno Sp. z o.o. Kępno 61
605 Zakłady Mięsne Szajek Sp. z o.o. S.K. Granowo 61
606 KARLIK S.J. Poznań 61
607 H2optim Sp. z o.o. Spółka Komandytowa Baranowo 61
608 Spółdzielnia Mieszkaniowa W ŚREMIE Śrem 61
609 Freeway OMT Sp. z o.o. Dopiewiec 61
610 Armatura Kozłowski Sp. z o.o. S.K. Krotoszyn 61
611 Ster Sp. z o.o. Poznań 61
612 TRANSMAG R.S. Mularczyk Sp.J. Bogucin 61
613 Matrix Media Sp. z o.o. Suchy Las 60
614 Schur Flexibles Poland Sp. z o.o. Bogucin 60
615 Ecowater Systems Poland Sp. z o.o. Poznań 60
616 Instytut Pojazdów Szynowych TABOR Poznań 60
617 Tyskie Sp. z o.o. sp.k. Poznań 60
618 MIRALEX Sp. z o.o. Piła 60
619 Przedsiebiorstwo Budownictwa Energetycznego ELBUD Poznań S.A. Plewiska 60
620 Almano Sp. z o.o. Czarnylas 60
621 Wielkopolskie Przedsiębiorstwo Inżynierii Przemysłowej Sp. z o.o. Spółka Komandytowa Poznań 60
622 Ambit Sp. z o.o. Leszno 60
623 Atotech Poland Sp. z o.o. Poznań 60
624 Netguru S.A. Poznań 59
625 PUH LOBO Sp. z o.o. Poznań 59
626 Tomex A.J.C. Tomczyk S.J. Budzyń 59
627 SKM Sp. z o.o. Złotów 59
628 Remark – Kayser Sp. z o.o. Batorowo 59
629 Seacom Sp. z o.o. Kościan 59
630 Miejskie Wodociągi i Kanalizacja Sp. z o.o. Piła 59
631 Jowat Polska Sp. z o.o. S.K. Sady 59
632 Galeria MM SPV Sp. z o.o. Poznań 59
633 CLAR SYSTEM S.A. Poznań 59
634 Altvater Piła Sp. z o.o. w Pile Piła 58
635 Miejski Zakład Gospodarki Mieszkaniowej MZGM Sp. z o.o. Ostrów Wielkopolski 58
636 Tarmet S.J. Tarnowo Podgórne 58
637 PW FOLIAREX Sp. z o.o. Stęszew 58
638 Dalpo Poland Sp. z o.o. Trading S.K. Poznań 58
639 BGW Sp. z o.o. Poznań 58
640 Auto Centrum – Lis S.J. Kalisz 58
641 JB Development Sp. z o.o. S.K. Poznań 58
642 Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej i Mieszkaniowej Sp. z o.o. Turek 57
643 POLSKIE WYDAWNICTWO ROLNICZE Sp. z o.o. Poznań 57
644 Salzgitter Mannesmann Stahlhandel Sp. z o.o. Słupca 57
645 Zakład Obróbki Aluminium ZOBAL Krzysztof Zakrzewski Siedlisko 57
646 Insbud Sp. z o.o. Wolsztyn 57
647 Imperia Group S.A. Wągrowiec 57
648 PPHU A-LIMA-BIS Sp. z o.o. Środa Wielkopolska 57
649 ZMK Delikates Sp. z o.o. Ostrów Wielkopolski 57
650 Ars Medical Sp. z o.o. Piła 57
651 Mar-Ol Kapitał Sp. z o.o. Poznań 57
652 Gib Meble Gandecki i Berski Sp. J. Kępno 57
653 Wrzesińska Grupa Inwestycyjna Plus Sp. z o.o. S.K. Września 57
654 Ensinger Polska Sp. z o.o. Leszno 57
655 Hospital System Sp. z o.o. Poznań 57
656 Zakład Projektowania Technologii i Automatyki PRO – ZAP Sp. z o.o. Ostrów Wielkopolski 57
657 Społem Poznańska Spółdzielnia Spożywców w Poznaniu Poznań 57
658 Dialcom24 Sp. z o.o. Poznań 57
659 IKO Kompania Drobiarska Sp. z o.o. Augustowo 57
660 Bentech Sp. z o.o. Wiórek 56
661 Dantherm Sp. z o.o. Gądki 56
662 Efes-Pol Fedai Simsek Sp. z o.o. Złotkowo 56
663 Astromal Sp. z o.o. Wilkowice 56
664 INTER GLOBAL Sp. z o.o. Ostrów Wielkopolski 56
665 Kingspan Environmental Sp. z o.o. Rokietnica 55
666 Sivantos Sp. z o.o. Poznań 55
667 AIS Polska Sp. z o.o. Poznań 55
668 Dino Krotoszyn Sp. z o.o. Krotoszyn 55
669 Simone Plitzko Corporate Fashion International Sp. z o.o. S.K. Poznań 55
670 Wytwórnia Parkietów DĄBEX Sp. z o.o. S.K. Grodzisk Wielkopolski 55
671 STS Logistic Sp. z o.o. Jasin 55
672 BUDCHEM Zakład Handlowo-Usługowy Piotr Włodarczyk S.J. Poznań 55
673 Schlösser Heiztechnik Gruppe Polska Sp. z o.o. Spółka Komandytowa Poznań 55
674 STS Centrum Dystrybucji Samochodów Sp. z o.o. Jasin 55
675 TP – KOM Sp. z o.o. Tarnowska Gospodarka Komunalna Tarnowo Podgórne 55
676 Daltrans Henryk Dalaszyński S.J. Kościan 55
677 PEKABUD – MORASKO Sp. z o.o. Poznań 55
678 BH Jota Sp. z o.o. Janikowo 55
679 Małachowski i Spółka – Hurtownia Materiałów Budowlanych – S.J. Chodzież 54
680 Schrader Internationale Logistyk Sp. z o.o. Poznań 54
681 Trans-Am Maciej Antkowiak, Małgorzata Antkowiak sp.j. Janikowo 54
682 FABRYKA PAPIERU CZERWONAK Sp. z o.o. Czerwonak 54
683 Spółdzielnia Produkcji Rolnej Agrofirma Skórzewo 54
684 Lanfam Sp. z o.o. S.K. Tarnowo Podgórne 54
685 K&M GRUPA Sp. z o.o. Gruszczyn 54
686 TFP – GRAFIKA Sp. z o.o. Śrem 54
687 M & K Foam GmbH Sp. z o.o. Koło 54
688 A.D. SYSTEM Limited Sp. z o.o. S.K. Trzemeszno 54
689 Spółdzielnia Mieszkaniowa w Nowym Tomyślu Nowy Tomyśl 53
690 Andre Abrasive Articles Sp. z o.o. S.K. Koło 53
691 CONSTRUCTA PLUS Sp. z o.o. S.K. Poznań 53
692 Mr Sub 1 Sp. z o.o. Alfa S.K.A. Poznań 53
693 International Mall Company Polska Sp. z o.o. Swadzim 53
694 Tygro Tymoteusz Warmiński, Grzegorz Skórzewski Sp. J. Ceków 53
695 Best Oil Sp. z o.o. Lasocice 53
696 Lorenz Snack-World Logistics Sp. z o.o. Sady 53
697 Multitec Sp. z o.o. sp.k. Gniezno 53
698 OVOTEK Sp. z o.o. Lasocice 53
699 Agromarket Sp. z o.o. S.K. Jaryszki 53
700 EUROBEEF Sp. z o.o. Koło 52
701 Miejskie Przedsiębiorstwo Energetyki Cieplnej – Konin Sp. z o.o. Konin 52
702 Daher Projects Sp. z o.o. Poznań 52
703 Mikroma Polska S. A. Września 52
704 BSC Pharmacenter Sp. z o.o. Poznań 52
705 Prostaf S.J. Poznań 52
706 Sweco Consulting Sp. z o.o. Poznań 52
707 Noris Sp. z o.o. S.K. Drawski Młyn 52
708 Konimpex Invest Sp. z o.o. Konin 52
709 Unirol S.J. Borek Wielkopolski 52
710 SNP Poland Sp. z o.o. Suchy Las 52
711 Kaliskie Towarzystwo Budownictwa Społecznego Sp. z o.o. Kalisz 52
712 Suszarnicza Spółka OGRODNIK S.A. Nowy Tomyśl 52
713 Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa w Koninie Konin 51
714 PPHU MEBLOHAND Leonard Braun Jankowy 51
715 Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji Sp. z o.o. Września 51
716 Planasa Polska Sp. z o.o. Gniezno 51
717 WESOŁEK Sp. z o.o. Materiały Budowlane Chocicza 51
718 Spółdzielnia Mieszkaniowa w Kole Koło 51
719 Benus Sp. z o.o. Poznań 51
720 Schaumann Polska Sp. z o.o. Gniezno 51
721 Rodon Sp. z o.o. Spółka Komandytowa Karolewko 51
722 WODOCIĄGI KĘPIŃSKIE Sp. z o.o. Kępno 51
723 Przedsiębiorstwo Komunalne Sp. z o.o. We Wronkach Wronki 51
724 PW Arkton Sp. z o.o. Leszno 50
725 MASTERSPORT Sp. z o.o. i Wspólnicy S.K. Psary Małe 50
726 Fundacja Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu Poznań 50
727 Over Trading GmbH Sp. z o.o. Oddział w Polsce Leszno 50
728 Family – Farm Sp. z o.o. Grupa Producentów Owoców i Warzyw Nowe Skalmierzyce 50
729 ZETPEZET Sp. z o.o. Zakłady Przemysłu Ziemniaczanego Piła 50
730 Czarnieckiego Mp Sp. z o.o. sp.k. Poznań 50
731 4kraft Sp. z o.o. Poznań 50
732 Ebrex Polska Sp. z o.o. Kalisz 50
733 Przedsiębiorstwo Produkcji Sprężarek AIRPOL Sp. z o.o. Poznań 50
734 Wood Pak Sp. z o.o. Bogusławice 50
735 Supertape Polska Sp. z o.o. Wysogotowo 50
736 Albatros Aluminium Sp. z o.o. Poznań 50
737 Spółdzielnia Adorol w Adolfowie Adolfowo 50
738 Jupro Taim K.Krawczyńska i S-Ka Sp. J. Konin 49
739 Maxcess Sp. z o.o. Bugaj 49
740 Bt Inwestycje Sp. z o.o. Krotoszyn 49
741 Tomar T. Maj M. Szydłowski S.J. Perzyce 49
742 URBIS Sp. z o.o. Gniezno 49
743 Rorets Polska Sp. z o.o. Pniewy 49
744 Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Usługowe i Handlowe Agrobex Sp. z o.o. Przeźmierowo Rynkowa S.K. Poznań 49
745 Granit Części Zamienne Sp. z o.o. Spółka Komandytowa Sady 49
746 Avi – Vet Service S.J. Tarnowo Podgórne 49
747 Pilskie Towarzystwo Budownictwa Społecznego Sp. z o.o. Piła 49
748 Murawscy Sp. z o.o. sp.k. Żerków 49
749 Antex Renata Antoni Trojak Sp. J. Mroczeń 49
750 Rolnicza Korporacja Spółdzielcza w Czempiniu Piechanin 49
751 POZKRONE S.A. Tarnowo Podgórne 49
752 Lorenz Services Sp. z o.o. Sady 49
753 Josera Nieruchomości Sp. z o.o. Paproć 49
754 Wheelabrator Schlick Sp. z o.o. Września 49
755 PW KOMPLEXMŁYN Sp. z o.o. Wągrowiec 49
756 Bech Packaging Sp. z o.o. Nowy Tomyśl 49
757 FKS Sp. z o.o. Okucia Okienne i Drzwiowe Śmigiel 49
758 Zakład Usług Mechanizacyjnych Jerzy Susarski Rogaszyce 49
759 IMA Polska S.A. Murowana Goślina 49
760 Destylacje Polskie Sp. z o.o. Oborniki 49
761 JAGROL Sp. z o.o. Pierzchno 49
762 Steico Cee Sp. z o.o. Czarnków 48
763 PGK – CENTRUM Sp. z o.o. Poznań 48
764 Arpak Sp. z o.o. Koźmin Wielkopolski 48
765 Energa Ciepło Kaliskie Sp. z o.o. Kalisz 48
766 PLASMET – JESION S.J. Kalisz 48
767 Marek Szaniewski Las Vegas Poznań 48
768 Firma Budowlana Antczak Marek Sp. z o.o. Kalisz 48
769 PPHU UNIPACO S.A. Poznań 48
770 Spółdzielnia Turystyczna Wypoczynek w Poznaniu Poznań 48
771 GIZEH DISPOFORM Sp. z o.o. Tarnowo Podgórne 48
772 Leszczyńska Spółdzielnia Mieszkaniowa Leszno 48
773 JOTKEL Sp. z o.o. S.K. Krotoszyn 48
774 Firestone Industrial Products Poland Sp. z o.o. Berzyna 48
775 SWEGON Sp. z o.o. Tarnowo Podgórne 48
776 Elbudprojekt Sp. z o.o. Baranowo 48
777 Rader S.J. Piła 47
778 Jamalex Sp. z o.o. Rydzyna 47
779 Mckinsey Emea Shared Services Sp. z o.o. Poznań 47
780 Ajaks S.A. Przedsiębiorstwo Specjalistyczne Poznań 47
781 Kronospan BS Sp. z o.o. Spółka Komandytowa Poznań 47
782 Zysk i S-ka Wydawnictwo S.J. Poznań 47
783 ELSTAR R. Gloger, S. Szymański S.J. Poznań 47
784 Clar System Sp. z o.o. Poznań 47
785 Rolmex K. Rogala, R. Rogala, A. Witoński Sp. J. Kalisz 47
786 Zakład Szklarski Artdiame – Artur Wylęga Słupia pod Kępnem 47
787 ASGARD Sp. z o.o. Baranowo 47
788 Komunikacyjne Zakłady Automatyki TRANS – TEL Sp. z o.o. Pobiedziska 47
789 Zakład Mięsny Smoliński S.J. Długa Wieś 47
790 ARPOL A. Braszak R. Wybieralski S.J. Poznań 47
791 Firma Gibowski Sp. z o.o. Przyborki 47
792 Instytut Bioinfobank Sp. z o.o. Poznań 47
793 FDW Pasze Sp. z o.o. Lasocice 47
794 Społem Powszechna Spółdzielnia Spożywców w Kaliszu Kalisz 47
795 MEBLE STOLRUS Sp. z o.o. S.K. Krotoszyn 47
796 Agromarket Jaryszki Ewa Skrzypczak I Jan Skrzypczak S.J. Jaryszki 47
797 MAPAL Sp. z o.o. Narzędzia Precyzyjne Poznań 46
798 Paul – Pon Polska Sp. z o.o. Środa Wielkopolska 46
799 WUPRINŻ S.A. Poznań 46
800 Grzybmar Sp. z o.o. Wielichowo 46
801 Welmax + Sp. z o.o. Spółka Komandytowa Poznań 46
802 Franspol Sp. z o.o. Konin 46
803 Grzybkowski Guzek i Partnerzy Adwokacka sp.p. Poznań 46
804 Autoryzowana Stacja Dealerska Toyota Ukleja S.J. Ujście 46
805 Soufflet Facilities Poland Sp. z o.o. Poznań 46
806 Zakłady Mięsne Bystry Sp. z o.o. Spółka Komandytowa Swarzędz 46
807 STS Automotive Sp. z o.o. Jasin 46
808 AL-KO Technology Polska Sp. z o.o. Wysogotowo 46
809 Agro-Danmis Gramowscy S.J. Wyszyny 46
810 Silvan Logistics Sp. z o.o. S.K.A. Poznań 45
811 HERMESPOL Sp. z o.o. Kleszczewo 45
812 Phinance S.A. Poznań 45
813 PPHU Marix Układy Wydechowe Henryk, Mariusz, Katarzyna Kwiecień Sp.J. Wysocko Wielkie 45
814 Wappex Sp. z o.o. S.K. Słupca 45
815 Bart-Trans Sp. z o.o. S.K. Nowa Wieś 45
816 Grene Sp. z o.o. Modła Królewska 45
817 Zakład Produkcyjno – Handlowy ELEKTRO-PLAST Sp. z o.o. Opatówek 45
818 Kaliskie Zakłady Garbarskie S.A. Kalisz 44
819 Protan Elmark Sp. z o.o. Dębno 44
820 SANPOL Sp. z o.o. Poznań 44
821 HANSA – FLEX Sp. z o.o. Poznań 44
822 Multimag Cisowski I Wspólnicy Sp.j. Poznań 44
823 WEGA – A Sp. z o.o. PW Kalisz 44
824 Hermes Polska Sp. z o.o. Poznań 44
825 Smart Design Expo Sp. z o.o. Wysogotowo 44
826 Zakład Usług Komunalnych Sp. z o.o. Dopiewo 44
827 Tomasz i Danuta Mrukowie PPUH PLANDEX S.J. Stęszew 44
828 Toyocar S.J. Leszno 44
829 Zakłady Mięsne Mielczarek Sp. z o.o. sp.k. Komorniki 44
830 Zielony Rynek 4 Bt Kapitał Sp. z o.o. S.K. Krotoszyn 44
831 INTERTREND Polska Sp. z o.o. Września 44
832 Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Usługowe Eko Zec Sp. z o.o. Poznań 44
833 Przedsiębiorstwo Energetyki Cieplnej w Gnieźnie Sp. z o.o. Gniezno 44
834 Kolita Sp. z o.o. Społka Komandytowa Poznań 44
835 Akzo Nobel Industrial Coatings Sp. z o.o. Kostrzyn 44
836 KAROL MEBLE Karol Mirowski Nowa Wieś Książęca 44
837 Km 7 Sp. z o.o. sp.k. Przeźmierowo 44
838 EUR NEPA Sp. z o.o. Fabryka Wsporników Węgierki 43
839 NEXBAU Sp. z o.o. S.K. Karpicko 43
840 Inter – Mark Group Sp. z o.o. Spółka Komandytowa Kokoszczyn 43
841 Babiaczyk, Skrocki I Wspólnicy Spółka Komandytowa Poznań 43
842 Colian Factory Sp. z o.o. Opatówek 43
843 Lumina Investments Sp. z o.o. Poznań 43
844 Bevo Sp. z o.o. Przeźmierowo 43
845 Viatec Sp. z o.o. Poznań 43
846 AK NOVA Sp. z o.o. Poznań 43
847 Magma Sp. z o.o. Poznań 43
848 XS Sp. z o.o. Września 43
849 DT Swiss Polska Sp. z o.o. Oborniki 43
850 MAN Accounting Center Sp. z o.o. Poznań 43
851 Rolgos Sp. z o.o. Gościejewice 43
852 Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej Sp. z o.o. Wolsztyn 43
853 Chronos Development Sp. z o.o. Spółka Komandytowo – Akcyjna Luboń 43
854 CGK Sp. z o.o. Piła 42
855 Przedsiębiorstwo Handlowe Chudak S.J. Śmigiel 42
856 AKCES GROUP Sp. z o.o. S.K. Mianowice 42
857 Tubes International Sp. z o.o. Poznań 42
858 Wilka Polska Sp. z o.o. Leszno 42
859 METPOL Sp. z o.o. Suchy Las 42
860 Płomyk Cierniewscy S.J. Koźminiec 42
861 SPA Sp. z o.o. Śmigiel 42
862 JESTIC J.K. Cykowiak S.M. Cykowiak S.J. Krąplewo 42
863 Ran Plus Sp. z o.o. S.K.A. Poznań 42
864 Asta-Net S. A. Piła 42
865 Famag E. M. Krzyżaniak S.J. Poniec 42
866 Dębiecka Spółdzielnia Mieszkaniowa Poznań 42
867 Tegometall Polska Sp. z o.o. Pniewy 42
868 Przeds. Odzieżowe SALKO S.J. Baranowo 42
869 ABC Czepczyński Sp. z o.o. S.K. Międzychód 42
870 C&C Partners Sp. z o.o. Leszno 42
871 Jarocin Sport Sp. z o.o. w Jarocinie Jarocin 42
872 SMZ Polska Sp. z o.o. Poznań 42
873 AGROMIX Sp. z o.o. PUP Rydzyna 42
874 POZ Bruk Sp. z o.o. Poznańskie Nieruchomości sp. j. Sobota 42
875 Hartownia Szkła Szotkiewicz – Marek Szotkiewicz, Ewa Uciechowska – S.J. Krotoszyn 41
876 Renz Sp. z o.o. Gądki 41
877 Danisco Poland Sp. z o.o. Poznań 41
878 Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe MIK Piosik Sp.J. Nowy Tomyśl 41
879 Paso Polska Sp. z o.o. sp.k. Sierosław 41
880 TESA TAPE Sp. z o.o. Poznań 41
881 INTAR Sp. z o.o. Ostrów Wielkopolski 41
882 PAW Sp. z o.o. Suchy Las 41
883 Veolia Industry Polska Sp. z o.o. Poznań 41
884 R2 Investment Sp. z o.o. S.K.A. Suchy Las 41
885 CITY PARK POZNAŃ Sp. z o.o. Poznań 41
886 ŻOŁĘDNICA Sp. z o.o. Hodowla Zarodowa Zwierząt Rawicz 41
887 Happet Sp. z o.o. Poznań 41
888 Pro Intermeble Sp. z o.o. sp.k. Sompolno 41
889 Drukarnia Impresta Tadeusz Rybczyk S.J. Poznań 41
890 Bero Sp. z o.o. Nowy Tomyśl 41
891 A&Z Transport – Logistyka Sp. z o.o. Stęszew 40
892 Atlas Sp. z o.o. Raszków 40
893 Spółdzielnia Mieszkaniowa Lokatorsko-Własnościowa w Trzciance Trzcianka 40
894 ME Invest Sp. z o.o. Złotów 40
895 Immo Muszkieterowie Polska Sp. z o.o. Swadzim 40
896 Vank Sp. z o.o. Swarzędz 40
897 Gobarto Dziczyzna Sp. z o.o. Grąbkowo 40
898 Agrofirma Spółdzielcza Wolsztyn 40
899 Esmoking Liquids Sp. z o.o. S.K. Ostrzeszów 40
900 P.P.H.U. Efekt Sp.J. Janusz Frąckowiak i Spółka Podzborów 40
901 Recykl Organizacja Odzysku S.A. Śrem 40
902 BIOTRONIK POLSKA Sp. z o.o. Poznań 40
903 Procan Logistyka Sp. z o.o. S.K. Sady 40
904 Miejskie Wodociągi i Kanalizacja Sp. z o.o. Chodzież 40
905 Simaxtkaniny Sp. z o.o. S.K. Plewiska 40
906 Steel Rbb Sp. z o.o. sp.k. Jarocin 40
907 Zakłady Mięsne Sobkowiak Ireneusz Sobkowiak Siedlec 40
908 ADM TRADING POLSKA Sp. z o.o. Szamotuły 40
909 Docufield Sp. z o.o. sp.k. Poznań 40
910 ABC Pak Sp. z o.o. S.K. Sompolno 39
911 JPC Sp. z o.o. Jaraczewo 39
912 Gospodarstwo Rolne Karolew Sp. z o.o. Borek Wielkopolski 39
913 PMT Marketing System Sp. z o.o. Spółka Komandytowa Poznań 39
914 Galtic Investments Sp. z o.o. Poznań 39
915 LEPUS 2 Marian Zając Leszno 39
916 Zakład Produkcyjno Usługowy Tom Pol Tomasz Wróbel Opatów 39
917 ANCO Sp. z o.o. Jarocin 39
918 Przedsiębiorstwo Rolne Długie Stare Sp. z o.o. Długie Stare 39
919 Gwda Sp. z o.o. Piła 39
920 Rapool Polska Sp. z o.o. Wągrowiec 39
921 APA Polska Sp. z o.o. Spółka Komandytowa Kobylnica 39
922 Ato Signa Ge Sp. z o.o. Kalisz 39
923 Marlin sp.j. Małeccy Krotoszyn 39
924 Produkcja Maszyn Rolniczych I Części Zamiennych Kowalscy S.J. Września 38
925 POLWOS Sp. z o.o. Witaszyce 38
926 AP Vector Sp. z o.o. SP.K. Poznań 38
927 King Tony Polska M. Chudy, J. Siemienas, M. Szymankiewicz Sp.J. Komorniki 38
928 CUF Sp. z o.o. Poznań 38
929 Just Sp. z o.o. sp.k. Poznań 38
930 PSI Polska Sp. z o.o. Poznań 38
931 Konsalnet Sp. z o.o. As Pak sp.k. Konin 38
932 Taskoprojekt S.A. Poznań 38
933 Granbud Sp. z o.o. S.K. Granowo 38
934 Robert Kowalski, Karol Kowalski Stolarstwo Sp. J. Rawicz 38
935 Signal Consulting Scn Sp. z o.o. S.K. Poznań 38
936 FIMTEC-Polska Sp. z o.o. S.K. Wysogotowo 38
937 CID Lines Sp. z o.o. Niepruszewo 38
938 Almar Transport Spedycja Sp. z o.o. Gostyń 38
939 PHU LUXKON S. Jacolik E. Studziński K. Studziński S.J. w Koninie Konin 38
940 Tessa Sp. z o.o. Wtórek 38
941 Łazienkaplus.pl S.A. Żerniki 38
942 JUTAR Olgierd Jurek, Andrzej Tarnogrodzki S.J. Łagiewniki Kościelne 38
943 Sumin S.J. Świerkówki 38
944 Pajo Plus Sp. z o.o. Luboń 37
945 Zakład Wodociągów i Kanalizacji Sp. z o.o. Gostyń 37
946 Smakmak Sp. z o.o. sp.k. Strzyżewice 37
947 Firma Marcinkowscy Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Przetwórstwa Mięsnego Zbęchy-Pole 37
948 Zakład Zagospodarowania Odpadów Olszowa Sp. z o.o. Olszowa 37
949 Toma Sp. z o.o. Przeźmierowo 37
950 Przedsiębiorstwo Budownictwa Drogowego S.A. KALISZ Kalisz 37
951 Elepaz Sp. z o.o. Sp.K. Poznań 37
952 Towarzystwo Gospodarcze MEBLOPOL Sp. z o.o. Poznań 37
953 Wydawnictwo Filia Sp. z o.o. S.K. Poznań 37
954 Śremskie Wodociągi Sp. z o.o. Śrem 37
955 POZNAŃ Sp. z o.o. Wytwórnia Sprzętu Komunikacyjnego Poznań 37
956 Firma Budowlana Marek Antczak Kalisz 37
957 Eksport – Import Transpil – Spedition PHU Spedycyjne Skórka 37
958 AGNES S.A. Rogoźno 37
959 Spółdzielnia Mieszkaniowa w Luboniu Luboń 37
960 Przedsiębiorstwo Handlowe Inter Kram Jerzy Andrzejak, Maria Andrzejak sp. j. Wolsztyn 37
961 Zpb Kaczmarek Sp. z o.o. sp.k. Rawicz 37
962 Distance S.A. Poznań 37
963 Lenso Sp. z o.o. Poznań 37
964 GERLACH Sp. z o.o. Dąbrowa 37
965 HENDI Polska sp. z o.o. Gądki 37
966 ALBEDO Marketing Sp. z o.o. Poznań 37
967 PW ALICJA Sp. z o.o. Rawicz 37
968 M.K.Z. Sp. z o.o. Rawicz 37
969 Hoppecke Baterie Polska Sp. z o.o. Żerniki 36
970 Orion Sp. z o.o. Bogucin 36
971 Miejskie Przedsiębiorstwo Energetyki Cieplnej, Wodociągów i Kanalizacji Sp. z o.o. w Środzie Wlkp. Środa Wielkopolska 36
972 Duni Sales Poland Sp. z o.o. Poznań 36
973 MARKSTAL Sp. z o.o. Swadzim 36
974 Spółdzielnia Mieszkaniowa Lokatorsko-Własnościowa w Jarocinie Jarocin 36
975 AGRO-TRANSHANDEL Sp. z o.o. Szewce 36
976 SŁOWIŃSCY S. J. Słupca 36
977 Biuro Promocji I Reklamy Generalczyk S.J. Poznań 36
978 Spółdzielnia Mieszkaniowa TĘCZA w Turku Turek 36
979 Składy Vox Sp. z o.o. S.K. Czerwonak 36
980 Faiveley Transport Polska Sp. z o.o. Poznań 36
981 Steelpress Sp. z o.o. Poznań 36
982 Bestpol CD Sp. z o.o. Poznań 36
983 PIOTR I PAWEŁ PLUS Sp. z o.o. Poznań 36
984 Schulz Infoprod Sp. z o.o. Poznań 36
985 Oriolus Investments Sp. z o.o. Poznań 36
986 Alspaw Group Sp. z o.o. S.K. Ostrów Wielkopolski 36
987 WLP Sp. z o.o. S.K. Swarzędz 36
988 BIURO STYL Sp. z o.o. Poznań 36
989 Euro-Tax.pl S.A. Poznań 36
990 Zakład Masarski A. Chruścicki i M. Janiszewski sp.j. Pniewy 36
991 Powerbike S.A. Dąbrowa 36
992 Machura Bros Corporation S. J. Suchy Las 36
993 TOP FARMS AGRO Sp. z o.o. Poznań 36
994 Rolniczy Kombinat Spółdzielczy Im. Ludowego Lotnictwa Polskiego Wilczyna 36
995 Euro Doner Poland Sp. z o.o. Zduny 35
996 GELG Sp. z o.o. Ćmachowo 35
997 Lebronze Alloys Poland Sp. z o.o. Rydzyna 35
998 Peac (Poland) Sp. z o.o. Poznań 35
999 BMM Sp. z o.o. Buk 35
1000 Verallia Polska Sp. z o.o. Gniezno 35
1001 IKA Polska Sp. z o.o. sp.k. Poznań 35
1002 Ostrowska Spółdzielnia Mieszkaniowa Ostrów Wielkopolski 35
1003 HIT – KODY KRESKOWE G.J.J. Iglewscy S.J. Suchy Las 35
1004 Ciesiółka Auto Group sp. j. Leszno 35
1005 Fabryka Mebli BALMA S.A. Tarnowo Podgórne 35
1006 Grupa Kupsik Sp. z o.o. sp.k. Konin 35
1007 Inter – Car Sp. z o.o. Suchy Las 35
1008 Lokum Sylwia Woźnicka, Paweł Zieliński sp. j. Środa Wielkopolska 35
1009 DROBUD S.A. Przedsiębiorstwo Robót Drogowych Golina 35
1010 Saaten-Union Polska Sp. z o.o. Wągrowiec 35
1011 Pasta Sp. z o.o. Poznań 35
1012 PAL – GAZ Palacz Sp. z o.o. S.K. Przyłęk 35
1013 Universum Spółdzielnia Pracy Poznań 35
1014 Awdom Artur Chmiel Wiesław Chmiel S.J. Poznań 35
1015 Wintech Production Group Sp. z o.o. Dąbie 35
1016 Marszał Sp. z o.o. S.K. Wydartowo 35
1017 Nidec Industrial Automation Poland Sp. z o.o. Poznań 35
1018 Proeko Zarządzamy Energią Sp. z o.o. S.K. Poznań 35
1019 Elmax Group Sp. z o.o. S.K. Nowa Wieś 35
1020 Brand Limax Spółka Z Ogarniczoną Odpowiedzialnością S.J. (Dawniej: Limax Brand Sp. z o.o.) Żodyń 35
1021 Starter24 Sp. z o.o. Poznań 34
1022 Sano Agrar Institut Sp. z o.o. Sękowo 34
1023 Polska Dystrybucja Budowlana Sp. z o.o. Poznań 34
1024 Zakład Mechaniczny Roolex Sp. z o.o. sp.k. Janikowo 34
1025 United Packaging S.A. Poznań 34
1026 POLIPAK Sp. z o.o. Środa Wielkopolska 34
1027 Joanna Frąckowiak i Wspólnicy sp. j. Plewiska 34
1028 FERGUSON Sp. z o.o. Poznań 34
1029 STRIMA Sp. z o.o. Tarnowo Podgórne 34
1030 Tersteel Group Sp. z o.o. sp.k. Ostrów Wielkopolski 34
1031 Pupil Foods Sp. z o.o. Nowe Skalmierzyce 34
1032 Hans AA Polska Sp. z o.o. Piła 34
1033 Rolniczy Kombinat Spółdzielczy Nowy Świat Dobrzyca 34
1034 Awilux Polska Sp. z o.o. sp.k. Leszno 34
1035 Me S903 Sp. z o.o. Złotów 34
1036 Leja Sp. z o.o. S.K. Studzieniec 34
1037 MERAZET S.A. Poznań 34
1038 Rolnicza Spółdzielnia Produkcyjna Pionier Belęcin 34
1039 AVK POLSKA Sp. z o.o. Pniewy 34
1040 Auto – Studio Sp. z o.o. Poznań 33
1041 Ptb Nickel Sp. z o.o. Suchy Las 33
1042 Kuehne+nagel Real Estate Sp. z o.o. Gądki 33
1043 Tasomix 2 Sp. z o.o. Biskupice Ołoboczne 33
1044 Zakład Stolarski JARSTOL Jarosław Linka Perzów 33
1045 Fabryka Urządzeń Przemysłowych Sp. z o.o. Poznań 33
1046 JKF Polska Sp. z o.o. Berzyna 33
1047 Agco Sp. z o.o. Paczkowo 33
1048 Konbet Poznań Sp. z o.o. S.K. Poznań 33
1049 Smulders Sp. z o.o. Rakoniewice 33
1050 Polish Assembly Centre Sp. z o.o. Śrem 33
1051 Prospero Sp. z o.o. S.K. Łęka Mroczeńska 33
1052 Kazmieruk Cnc Sp. z o.o. S.K. Poznań 33
1053 Gospodarstwo Rolno-Hodowlane Żydowo Sp. z o.o. z siedzibą w Żydowie Żydowo 33
1054 M.W. Mizgier S.J. Kijewo 33
1055 Roland International Polska Sp. z o.o. Konin 33
1056 Colours Factory Sp. z o.o. Piła 33
1057 Karlik Elektrotechnik Sp. z o.o. Nekla 33
1058 Kathay-Haster M. Brzostowski, A.A. Ślebioda sp. j. Poznań 33
1059 LAMINART Sp. z o.o. Stęszew 33
1060 Aluplastika Bis Sp. z o.o. sp.k. (Dawniej: Aluplastika Sp. z o.o.) Kępno 33
1061 NEROPO Sp. z o.o. Studzieniec 33
1062 Kalinowski Sp. z o.o. Kaźmierz 33
1063 Tomasz Ochmann Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Kobierno 33
1064 Fabryka Armatury Idmar Sp. z o.o. Krosno 33
1065 Print Systems Sp. z o.o. Spółka Komandytowa Suchy Las 33
1066 Ślusarstwo Stasiak sp.j. Ostrów Wielkopolski 33
1067 Domer Sierecki S.J. Pleszew 33
1068 PF Logo Express Sp. z o.o. Robakowo 32
1069 Termika Grala, Wojciechowski sp.j. Kalisz 32
1070 Scan-Trans Dziadek sp.j. Środa Wielkopolska 32
1071 Zakład Betoniarski M.Kaluba i J.Ruszkowski S.J. Kleczew 32
1072 SOFEX Mirosław Gąsior S.J. Skiereszewo 32
1073 Contrain Poland Sp. z o.o. Poznań 32
1074 Vol Sp. z o.o. Poznań 32
1075 I-KAR Sp. z o.o. Poznań 32
1076 Pieluszyńska Sp. z o.o. Poznań 32
1077 Termedia Sp. z o.o. Poznań 32
1078 Fabryka Okien i Drzwi Davex Violetta Grześ, Andrzej Grześ sp.j. Buk 32
1079 Aleksandra Błażek Przedsiębiorstwo Produkcyjno – Handlowe Akces PPH Akces Kępno 32
1080 Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowe Lemar Sp. z o.o. Potrzanowo 32
1081 MEBLEX Sp. z o.o. Kalisz 32
1082 Poltoma Sp. z o.o. Skarszew 32
1083 Uniferm Polska Sp. z o.o. Poznań 32
1084 ANPAH – JANIAK S.J. Kalisz 32
1085 EW Czyżewo Sp. z o.o. Poznań 32
1086 Spółdzielnia Mleczarska Udziałowców Strzałkowo 32
1087 Akademia Muzyczna Im Ignacego Jana Paderewskiego Poznań 32
1088 Hausengel International Polska Sp. z o.o. sp.k. Poznań 32
1089 Przedsiębiorstwo SKOPLAST Stanisław i Krzysztof Szkopek S.J. Kaczory 32
1090 COMPLET Chmielewscy S.J. Myślęcin 32
1091 Jarocińskie Towarzystwo Budownictwa Społecznego Sp. z o.o. Jarocin 32
1092 BAWA Sp. z o.o. Wysogotowo 32
1093 PIÓREX S.A. Swarzędz 32
1094 Firma Szmidt Jan Szmidt Ślesin 31
1095 ROL-BIG Sp. z o.o. PHU Brzeźno 31
1096 Przedsiębiorstwo Wytwórcze Usługowo-Handlowe PLAST-ROL S.J. J. J. Kałuża Lotyń 31
1097 Elektra Sp. z o.o. Spółka Komandytowa Poznań 31
1098 Fair Packaging Sp. z o.o. Spółka Komandytowa Gałowo 31
1099 Medkon Hurt Sp. z o.o. Poznań 31
1100 Kunert S.J. Poladowo 31
1101 GRUNDFOS POMPY Sp. z o.o. Baranowo 31
1102 Hotel-Restauracja Delicjusz Sadłocha sp.j. Trzebaw 31
1103 SPOŁEM PSS w Śremie Śrem 31
1104 Balda Sp. z o.o. Zbąszyń 31
1105 DEFOR S.A. Śrem 31
1106 Nova Panorama Sp. z o.o. Poznań 31
1107 Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa Im. Stanisława Staszica w Pile Piła 31
1108 Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji w Nowym Tomyślu Sp. z o.o. Nowy Tomyśl 31
1109 Plastwil Sp. z o.o. Ujście 31
1110 Zakłady Mechaniczne Kazimieruk Sp. z o.o. sp.k. Tarnowo Podgórne 31
1111 Przedsiębiorstwo Inżynierii Sanitarnej Piotrowski Sp. z o.o. Poznań 31
1112 Spółdzielnia Mieszkaniowa ZATORZE Konin 31
1113 Marol Nieruchomości Sp. z o.o. sp.k. Poznań 31
1114 Tele Haus Polska Sp. z o.o. Tarnowo Podgórne 31
1115 Gebhardt – Stahl Polska Sp. z o.o. Stare Miasto 31
1116 Masters Sp. z o.o. Wysogotowo 31
1117 MJM Trade Sp. z o.o. S.K. Paczkowo 31
1118 VKF Spork Heinz Renzel Sp. z o.o. Konin 31
1119 MIROX Sp. z o.o. Poznań 31
1120 Bong Cały Świat Kopert Sp. z o.o. Poznań 31
1121 PW Elektro – Hurt Aleksander Winter Sp. z o.o. Gniezno 31
1122 Fenetra Sp. z o.o. Ostrów Wielkopolski 31
1123 Fabryka Firanek i Koronek HAFT S.A. Kalisz 31
1124 Elektryk Sp. z o.o. Kalisz 31
1125 Dromico Sp. z o.o. S.K. Mikstat 31
1126 PPH EWA S.A. Krotoszyn 31
1127 Miejskie Towarzystwo Budownictwa Społecznego Sp. z o.o. Konin 30
1128 Mipama E.Z.Szafarz sp.j. Opatówek 30
1129 SAGAN FM Sp. z o.o. S.K. Kępno 30
1130 ETI Sp. z o.o. S.K. Poznań 30
1131 GRUPA WEBA Sp. z o.o. Poznań 30
1132 AGROCHEST Sp. z o.o. Kostrzyn 30
1133 Gospodarstwo Rolne Raszewy Sp. z o.o. Śmiełów 30
1134 Gospodarstwo Rolne Góreczki Sp. z o.o. Biały Dwór 30
1135 Danpol Zdziechowa Ewa i Jacek Danelscy S.J. Zdziechowa 30
1136 Rolnicza Spółdzielnia Produkcyjna w Bolechowie Bolechowo 30
1137 PHP HYDRO Eugeniusz & Arkadiusz Dobroń S.J. Leszno 30
1138 Rodan Sp. z o.o. Poznań 30
1139 Heye – Polska Sp. z o.o. Poznań 30
1140 Euro Finance Sp. z o.o. Piła 30
1141 Lehmann Agrotechnika Sebastian Lehmann Sp. z o.o. Niepruszewo 30
1142 Brovaria Jacek Woźniak Ostrów Wielkopolski 30
1143 Calorizol Sp. z o.o. Poznań 30
1144 Charter Agro – Masz Sp. z o.o. Garzyn 30
1145 Przedsiębiorstwo Prod.Handl.Usług. Gałkowski Szymon Rakoniewice 30
1146 Axell Real Estate Sp. z o.o. Rakoniewice 30
1147 Rolniczy Kombinat Spółdzielczy w Kamieńcu Kamieniec 30
1148 Społem Gastronomiczna Spółdzielnia Spożywców Poznań 30
1149 AGART – PRO Sp. z o.o. Poznań 30
1150 PAK SERWIS Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Remontowe Konin 30
1151 Baltic Trans Sp. z o.o. Poznań 30
1152 Ambro Logistics Sp. z o.o. Przykona 30
1153 Tamar Sp. z o.o. Spółka Komandytowa Tulce 30
1154 BIG DUTCHMAN POLSKA Sp. z o.o. Tarnowo Podgórne 30
1155 Zofa Sp. z o.o. S.K. Stary Staw 30
1156 GFM Rusztowania Sp. z o.o. sp.k. Grabów nad Prosną 30
1157 Carl Zeiss Shared Services Sp. z o.o. Poznań 30
1158 Topplon Sp. z o.o. Stajkowo 30
1159 Fol-Poz Sp. z o.o. Polska S.K.A. Poznań 29
1160 IT.INTEGRO Sp. z o.o. Poznań 29
1161 Wrzesińska Spółdzielnia Mieszkaniowa Września 29
1162 Rzepecki Mroczkowski Sp. z o.o. Poznań 29
1163 Champini Sp. z o.o. Janków Trzeci 29
1164 Colian Logistic Sp. z o.o. Opatówek 29
1165 Przedsiębiorstwo KPS Sp. z o.o. Poznań 29
1166 Zakład Gospodarki Odpadami Sp. z o.o. w Jarocinie Jarocin 29
1167 Vercom S.A. Poznań 29
1168 Partner TBS Sp. z o.o. Słupca 29
1169 Fabryka Ceramiki Budowlanej Sp. z o.o. Ostrzeszów 29
1170 Agrokotlin Sp. z o.o. Kotlin 29
1171 Spółdzielnia Mieszkaniowa w Wągrowcu Wągrowiec 29
1172 JP Promis Sp. z o.o. S.K. Poznań 29
1173 KK Service Plus Sp. z o.o. Golina Wielka 29
1174 Błażej & Roman Usługi Dźwigiem Błażej Kasperski, Roman Kmiecik sp.j. Komorniki 29
1175 Szpital Miejski Im. Franciszka Raszei Poznań 29
1176 Złotowskie Przedsiębiorstwo Ogrodnicze Sp. z o.o. Święta 29
1177 Topmed Plus Sp. z o.o. S.K. Poznań 29
1178 Gospodarstwo Rolne Jazdon S.J. Siedlec 29
1179 Kościańska Spółdzielnia Mieszkaniowa Kościan 29
1180 Plettac Distribution Sp. z o.o. Ostrzeszów 29
1181 Grupa Cermag Sp. z o.o. S.K. Poznań 29
1182 Andpol Furniture Sp. z o.o. sp.k. Świniary 29
1183 SPARTA Sp. z o.o. Bogucin 29
1184 Investrem Sp. z o.o. S.K. Konin 29
1185 Pwcapital Sp. z o.o. Poznań 29
1186 Nasycalnia Podkładów S.A. Koźmin Wielkopolski 29
1187 SYR Sp. z o.o. Nowy Tomyśl 29
1188 Firma Kręglewscy Sp. z o.o. Ponin 29
1189 Autoryzowany Dealer Nissan A. I R. Polody S.J. Przeźmierowo 29
1190 SMEKTAŁA Sp. z o.o. Leszno 29
1191 Technologies 4ALL Sp. z o.o. S.K. Krążkowy 29
1192 Agromet Sp. z o.o. Ostrzeszów 29
1193 Topmet Light Kłosowicz Wiśniewski i Wspólnik sp.j. Poznań 29
1194 Colquimica Polska Sp. z o.o. Plewiska 29
1195 P.H. Smorawiński Sp. z o.o. Poznań 29
1196 Eko-Tom Turguła S.J. Bolechowo 29
1197 VIN – KON S.A. Konin 29
1198 Zakłady Chemiczne UNIA Spółdzielnia Pracy Poznań 29
1199 PW Pieprzyk Sp. z o.o. Rawicz 29
1200 Fabryka Stropów Sp. z o.o. Poznań 29
1201 ITM Baza Paznańska Sp. z o.o. Swadzim 29
1202 DECORATUM Sp. z o.o. Poznań 28
1203 Turbańscy Sp. z o.o. Pogorzela 28
1204 Zakłady Mięsne Werbliński Sp. z o.o. Dębniałki Kaliskie 28
1205 DREAM PLUS Sp. z o.o. S.K. Ryczywół 28
1206 JMJ Sp. z o.o. S.K.-A. Kalisz 28
1207 Krysiak Sp. z o.o. Baranowo 28
1208 HIT Transport Międzynarodowy I Spedycja Sp. z o.o. S.K. Wolsztyn 28
1209 Staphyt Sp. z o.o. Poznań 28
1210 JAI Kudo Polska Sp. z o.o. Poznań 28
1211 Firma KUMA Magda & Magda S.J. Olszowa 28
1212 VICTUS – EMAK Sp. z o.o. Poznań 28
1213 Przedsiębiorstwo Farmaceutyczne Ziołolek Sp. z o.o. Poznań 28
1214 HERLITZ Sp. z o.o. Baranowo 28
1215 Dalpo Usługi Sp. z o.o. Spółka Komandytowa Poznań 28
1216 Leszczyńskie Centrum Medyczne Ventriculus Sp. z o.o. Leszno 28
1217 Spółdzielnia Mieszkaniowa Blok Poznań 28
1218 Dubwar Sp. z o.o. Rawicz 28
1219 Zakład Inżynierii Komunalnej Sp. z o.o. Trzcianka 28
1220 KRZYSZTOF ANTCZAK ZAKŁADTRANSPORTOWO-USŁUGOWO-HANDLOWY SPÓŁKA JAWNA Sierakowo 28
1221 Verbicom S.A. Poznań 28
1222 Energo-Trans-Met Sp. J. W. Ćwiek i Wspólnicy Przykona 28
1223 Rolniczy Kombinat Spółdzielczy w Granowie Granowo 28
1224 PTH EUROTRONIC Sp. z o.o. Poznań 28
1225 K – M Import S.J. Stara Łubianka 28
1226 Pami Arkadiusz Denkiewicz, Paweł Łukaszewski S.J. Poznań 28
1227 AK-BUD KURANT S.J. Poznań 28
1228 Zakłady Elektrochemiczne Alco – Mot Sp. z o.o. Czarnków 28
1229 Rolnicza Spółdzielnia Produkcyjna w Kokorzynie Kokorzyn 28
1230 STAWNICA Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Rolniczo – Handlowe Stawnica 28
1231 Arkoch S.J. Zbrudzewo 28
1232 Quay Biuro Handlowo-Usługowe Sp. z o.o. Poznań 28
1233 Abriso Sp. z o.o. Jaraczewo 28
1234 LUBMOR Sp. z o.o. Trzcianka 28
1235 Hurtownia Leków Weterynaryjnych Aga-Vet Piotr Kwieciński & Agata Kwiecińska S.J. Brudzew 28
1236 Pioneer HI – Bred Northern Europe Sales” Division GMBH (sp. z o.o.) Oddział w Polsce Poznań 28
1237 Rybhand Sp. z o.o. sp.k. Jarocin 28
1238 Piekarnia – Ciastkarnia S.J. Kiełczewo 27
1239 Impuls Security Polska Sp. z o.o. sp.k. Poznań 27
1240 Advertiva Sp. z o.o. S.K. Poznań 27
1241 Tevex Logistics Spółka z o.o. Grodzisk Wielkopolski 27
1242 Miejskie Przedsiębiorstwo Energetyki Cieplnej Sp. z o.o. Leszno 27
1243 Grupa Tense Sp. z o.o. S.K. Poznań 27
1244 Tonsmeier Selekt Sp. z o.o. Czempiń 27
1245 JANA Średzka Spółdzielnia Mleczarska Środa Wielkopolska 27
1246 Zakład Masarski Tadeusz Krawiec Doruchów 27
1247 Rolniczy Kombinat Spółdzielczy W Głuponiach Kuślin 27
1248 Weles Sp. z o.o. Poznań 27
1249 Inter Fashion Sp. z o.o. Sp.K. Poznań 27
1250 Engie Złotów Sp. z o.o. Złotów 27
1251 Matrix Polymers Polska Sp. z o.o. Poznań 27
1252 SKLEJKA – EKO S.A. Ostrów Wielkopolski 27
1253 Home Textil S.A. Korzkwy 27
1254 Gospodarstwo Rolne Ptaszkowo Sp. z o.o. Kotowo 27
1255 GJC Inter Media Sp. z o.o. Poznań 27
1256 Coccodrillo Concepts Sp. z o.o. Pianowo 27
1257 Rttechnik Zach Gmbh S.K. Poznań 27
1258 Agencja Detektywistyczna i Ochrony JOKER Sp. z o.o. Poznań 27
1259 Spółdzielnia Mieszkaniowa Zielone Wzgórza w Murowanej Goślinie Murowana Goślina 27
1260 Dudziak Sp. z o.o. S.K.A. Wtórek 27
1261 Transpetrol – Bis Sp. z o.o. Salnia 27
1262 Przedsiębiorstwo Usług Komunalnych Sp. z o.o. Bytkowo 27
1263 Obornicka Spółdzielnia Mieszkaniowa Oborniki 27
1264 Kb Inwestycje Sp. z o.o. S.K. Poznań 27
1265 Platinum Financial Sp. z o.o. sp.k. Poznań 27
1266 Kompostpal Sp. z o.o. S.K. Spytkówki 27
1267 MTM Industries Sp. z o.o. Kalisz 27
1268 Bovelli Bedding Sp. z o.o. Gniezno 27
1269 Icopal Awak Sp. z o.o. Buk 27
1270 Przedsiębiorstwo Budowlane PBR S.A. Wyrzysk 27
1271 Rolniczy Kombinat Spółdzielczy Skoraszewice Z/S W Krzyżankach Krzyżanki 27
1272 Polak Meble Sp. z o.o. Kępno 27
1273 Extrudan Sp. z o.o. Dąbrówka 27
1274 Jomiro Sp. z o.o. Kępno 27
1275 HORTIMEX Plus Sp. z o.o. Sp-ka Komandytowa Konin 27
1276 Kekbel-Max Sp. z o.o. sp.k. Belęcin 27
1277 BD Poland Sp. z o.o. Konstantynówek 26
1278 INTER$ Sp. z o.o. Kępno 26
1279 LIDER S.J. Jan Bandosz, Ryszard Szwajkowski Kowalew 26
1280 Grab Sp. z o.o. Brzeziny 26
1281 MW Gastro Sp. z o.o. Sp. Komandytowa Tarnowo Podgórne 26
1282 Monrem T. M. Wiciejewski S.K. Poznań 26
1283 IGP Polska Sp. z o.o. S.K. Poznań 26
1284 Doradztwo Podatkowe WTS & SAJA Sp. z o.o. Poznań 26
1285 Estella Galas, Nowak, Knasiecki Sp.J. Poznań 26
1286 Bcd Polymers Sp. z o.o. Suchy Las 26
1287 Construsoft Sp. z o.o. Poznań 26
1288 Netflex A. Basiński sp.j. Poznań 26
1289 DMS – DIRECT MARKETING SERVICES S.J. Poznań 26
1290 ASTOR Sp. z o.o. Poznań 26
1291 Walko Walkowiak S.J. Kiszewo 26
1292 Mm Brown Sp. z o.o. Poznań 26
1293 PRODUCT PLUS Kozanecki – Begier – Słabolepszy S.J. Kleszczewo 26
1294 Dutch Trade Sp. z o.o. Psarskie 26
1295 Puratos Polska Sp. z o.o. Kostrzyn 26
1296 Adecon Sp. z o.o. Spółka Komandytowa Dębe 26
1297 Vents Group Sp. z o.o. Niepruszewo 26
1298 Quadro Sp. z o.o. S.K. Żydowo 26
1299 Neobis Sp. z o.o. Poznań 26
1300 Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe Viva Marek Ławicki, Małgorzata Ławicka Grolier sp. j. Suchy Las 26
1301 ZUHIP Sp. z o. o. Olszówka 26
1302 Inrea Sp. z o.o. Poznań 26
1303 Przedsiębiorstwo Produkcyjno Handlowo Usługowe Józef Kaczmarek Sieroszewice 26
1304 Drukarnia Interak Sp. z o.o. Czarnków 26
1305 Euros Sp. z o.o. Rojów 26
1306 PINIA Sp. z o.o. Jarocin 26
1307 Wielkopolska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości Sp. z o.o. Poznań 26
1308 PALIMEX Sp. z o.o. P P H U Włoszakowice 26
1309 Oxytop Sp. z o.o. Antoninek 26
1310 Żwirownia Dolata Beton Dolata Agnieszka Dolata Dąbrowa 26
1311 Generalne Towarzystwo Leasingowe S.A. Swarzędz 26
1312 Fabryka Wyrobów Runowych RUNOTEX S.A. Kalisz 26
1313 Marol Sp. z o.o. Poznań 26
1314 Hawa S.A. Gniezno 26
1315 Fabryka Urządzeń Kolejowych Sp. z o.o. Kościan 26
1316 PPHU Palbox sp.j. Jan Kurdyk i Danuta Kurdyk Zbiersk 25
1317 Gephouse Sp. z o.o. Sp. K. Poznań 25
1318 PH Davi Sp. z o.o. Gostyń 25
1319 Biogazownia Mróz Sp. z o.o. Borek Wielkopolski 25
1320 Terraexim Agroimpex Sp. z o.o. Zakrzewo 25
1321 Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Motodemont Piotr i Janusz Dunder sp.j. Kaźmierz 25
1322 Wytwórnia Opakowań Kartonowych Marian Górny Wolsztyn 25
1323 Zakłady Mięsne Carnis Koło Bronisław Rowecki Sp. J. Koło 25
1324 Pearson Ioki Sp. z o.o. Poznań 25
1325 ENVIROTECH Sp. z o.o. Poznań 25
1326 Termotech Sp. z o.o. Piła 25
1327 PHPU ROLBUD Michał Michalak Pleszew 25
1328 Fermintrade Sp. z o.o. Spółka Komandytowa Konin 25
1329 Przedsiębiorstwo Usług Komunalnych Komorniki Sp. z o.o. Komorniki 25
1330 BBF Sp. z o.o. Poznań 25
1331 Olofarm Sp. z o.o. w likwidacji Poznań 25
1332 Unimetal Sp. z o.o. w Złotowie Złotów 25
1333 Spółdzielnia Mieszkaniowa Jadwiżyn Piła 25
1334 KROT INVEST 2 KR INŻYNIERIA Sp. z o.o. S.K. Krotoszyn 25
1335 Miejski Zakład Wodociągów i Kanalizacji Sp. z o.o. Złotów 25
1336 Intech Sp. z o.o. Poznań 25
1337 Sanmic Sp. z o.o. Stary Licheń 25
1338 Denar Marek Dembiński I Wspólnicy S.J. Rożnowo 25
1339 GASTRONOMIA TECHNOLOGIA SERWIS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ Poznań 25
1340 Czerwonackie Towarzystwo Budownictwa Społecznego Sp. z o.o. Koziegłowy 25
1341 Ekolog Sp. z o.o. Piła 25
1342 Contrast Sp. z o.o. Ostrów Wielkopolski 25
1343 Rolnicza Spółdzielnia Produkcyjna w Urbanowie Urbanowo 25
1344 ART-Spedspedycja Międzynarodowa – Zbigniew Szymaniak Sp.K. Plewiska 25
1345 Dimark S.A. Złotkowo 25
1346 Rolnicza Spóldzielnia Produkcyjna Zgoda Jeziorki Kosztowskie 25
1347 GALWANO-PERFEKT Joanna Leśniewska Sp.J. Poznań 25
1348 BSI Construction Sp. z o.o. Śrem 25
1349 BOVINAS Sp. z o.o. Gospodarstwo Nasienno Rolne Chodów 25
1350 Rouwdach Sp. z o.o. Opalenica 25
1351 Przedsiębiorstwo Produkcyjno Handlowe Bifood Sp. z o.o. Psary Polskie 25
1352 Grupa Kon-Plast Sp. z o.o. Spółka Komandytowa Modła Królewska 25
1353 Przedsiębiorstwo Komunikacji Samochodowej Leszno Sp. z o.o. Leszno 25
1354 Miejskie Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji Sp. z o.o. Wągrowiec 25
1355 Asti Sp. z o.o. Przykona 25
1356 Chata Polska S.A. Poznań 25
1357 J. P. C. Europe Sp. z o.o. Mieleszyn 25
1358 Wytwórnia Pasz LIRA Sp. z o.o. Krzywiń 25
1359 Przedsiębiorstwo Wielobranżowe PWF Sp. z o.o. Ostrów Wielkopolski 25
1360 Zielony Rynek 6 Bt Kapitał Sp. z o.o. S.K.A. Krotoszyn 25
1361 Amazis.Net Sp. z o.o. Spółka Komandytowa Poznań 25
1362 FallWork Sp. z o.o. Poznań 24
1363 Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowe Ryszard Kaczmarek I Synowie Sp. z o.o. Spółka Komandytowa Mrowino 24
1364 PUH BIS S.J. Józef Szyszka i Jerzy Szyszka Bralin 24
1365 Ledox Kociucki sp.j. Leszno 24
1366 Suer Polska Sp. z o.o. Widziszewo 24
1367 FIRMA ADAMS Sp. z o.o. Baranowo 24
1368 Klon S.A. Nowa Święta 24
1369 Przedsiębiorstwo Rolne TACZANÓW Sp. z o.o. Dobrzyca 24
1370 Natalii Sp. z o.o. Rokietnica 24
1371 Systherm Danuta Gazińska sp. j. Poznań 24
1372 Passion Cards Sp. z o.o. Wysogotowo 24
1373 SCM GROUP Polska Sp. z o.o. Suchy Las 24
1374 Promag MS Sp. z o.o. Owińska 24
1375 Gostyńska Spółdzielnia Mieszkaniowa Gostyń 24
1376 Goldensubmarine Spółka Z Ograniczoną Odpo Wiedzialnością S.K. Poznań 24
1377 Remes Sp. z o.o. Opalenica 24
1378 Perfect Sp. z o.o. Leszno 24
1379 CDF Architekci Sp. z o.o. Spółka Komandytowa Poznań 24
1380 LOGIS Sp. z o.o. Komorniki 24
1381 I. Bakalarz, T. Bartosik, K. Szkudlarek-Graczyk, K. Kwiecień, M. Malarowski, B. Niespodziańska, M. Rybacka Medicus sp.p. Lekarzy Turek 24
1382 Przedsiębiorstwo Rolne Czernina Sp. z o.o. Gościejewice 24
1383 POL-FOOD Sp. z o.o. Gostyń 24
1384 Ost – Sped Sp. z o.o. Przed. Spedycyjno Transportowe Gądki 24
1385 Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej w Wolsztynie Wolsztyn 24
1386 PPHU PASZ – KONSPOL Sp. z o.o. Nekla 24
1387 D-M Sp. z o.o. Krotoszyn 24
1388 Karl Knauer Poland Sp. z o.o. Pniewy 24
1389 Q – Systems Sp. z o.o. Leszno 24
1390 BEA Beleza Polska Sp. z o.o. S.K. Poznań 24
1391 Dpmsolid Limited sp.k. Kowanówko 24
1392 Piekarnia – Cukiernia Bronisława i Michał Łobza S.J. Zaniemyśl 24
1393 Yasumi Sp. z o.o. S.K. Kalisz 24
1394 Chronos Development Sp. z o.o. System sp.k. Luboń 24
1395 Dąbrówka Rolnicza Spółdzielnia Produkcyjna Dąbrówka 24
1396 Limax Kompost Sp. z o.o. Siedlec 24
1397 Unirol Parts Sp. z o.o. S.K. Borek Wielkopolski 24
1398 TERRA BOVIS Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Rolne Objezierze 24
1399 Schnell Polska Sp. z o.o. Rogoźno 24
1400 Auto Watin sp. j., Waldemar Zalaszewski, Adam Zalaszewski i Wojciech Zalaszewski Suchy Las 24
1401 Mlb Biotrade Sp. z o.o. Poznań 24
1402 BCC IP Sp. z o.o. Złotniki 24
1403 Impakt Sp. z o.o. Mosina 24
1404 Rolmix Sp. z o.o. Zakrzewo 24
1405 Slam Poland Sp. z o.o. Ostrów Wielkopolski 24
1406 Domdata AG Sp. z o.o. Poznań 24
1407 Rolplan Holding Sp. z o.o. S.K. Kleczew 23
1408 ENEA Pomiary Sp. z o.o. Poznań 23
1409 Integro Group Sp. z o.o. S.K. Poznań 23
1410 PIEKARNIA MIMA S.J. Sikora i Janowscy Ostrów Wielkopolski 23
1411 Iron Tower Investment Sp. z o.o. sp.k. Poznań 23
1412 NGR Technologie Sp. z o.o. Grodzisk 23
1413 Spółdzielnia Mieszkaniowa Przylesie w Lesznie Leszno 23
1414 Napena Sp. z o.o. Szamotuły 23
1415 Stadnina Koni w Dobrzyniewie Sp. z o.o. Falmierowo 23
1416 Agro – Smak S.J. Opatówek 23
1417 Huta Szkła Gloss S.J. Poniec 23
1418 IPER Sp. z o.o. Poznań 23
1419 TERRA INVESTMENT POLSKA Sp. z o.o. Wróblewo 23
1420 HPP Sp. z o.o. S.K.A. Suchy Las 23
1421 Elmex Logistic Groupe Sp. z o.o. Swarzędz 23
1422 Pti sp. z o.o. Poznań 23
1423 Centrum Rozwoju Szkół Wyższych TEB Akademia Spółka z o.o. Poznań 23
1424 Jaxa – Pol Sp. z o.o. PHP Poznań 23
1425 Polak Meble L. & M. & D. Polak sp. j. Kępno 23
1426 Neoinvest Group Sp. z o.o. Poznań 23
1427 Spomasz Pleszew S.A. Fabryka Maszyn Spożywczych Pleszew 23
1428 Zakłady Mięsne BM Kobylin Sp. z o.o. Kobylin 23
1429 PLANMARINE Sp. z o.o. Kościan 23
1430 Galwa Met Romuald Frankowski Brzeźno 23
1431 Polma Real Estate Sp. z o.o. Poznań 23
1432 Piekarnia – Cukiernia S.J. Dopiewo 23
1433 DOM – EKO Sp. z o.o. Poznań 23
1434 OPAL Sp. z o.o. S.K. Grodzisk Wielkopolski 23
1435 Imperial Transport Sp. z o.o. Swarzędz 23
1436 Zespół Zakładów Opieki Zdrowotnej W OSTROWIE WIELKOPOLSKIM Ostrów Wielkopolski 23
1437 Hunters Sp. z o.o. Grodzisk Wielkopolski 23
1438 Ampol Serwis Sp. z o.o. Grodzisk Wielkopolski 23
1439 SCHADE STAL POLSKA Sp. z o.o. Turek 23
1440 Gospodarstwo Rolne Wonieść Sp. z o.o. Śmigiel 23
1441 ATM Investments Group Sp. z o.o. Rogoźno 23
1442 Przeds. Usług Komunalno – Transportowych Vikom S.J. Poznań 23
1443 SCHLICK ZAGÓRÓW Sp. z o.o. Konin 23
1444 ROLNICZA SP-NIA HANDLOWO-USŁUGOWA W PSARSKIEM Psarskie 23
1445 Carework Sp. z o.o. S.K. Poznań 22
1446 PROPART Sp. z o.o. Kępno 22
1447 Sklejka Orlimex Sp. z o.o. Kalisz 22
1448 NG Invest sp. z o.o. S.K.A. Poznań 22
1449 DELTA S.J. Jankowski Pluciński Zawada Pleszew 22
1450 Wydawnictwo Zakamarki Sp. z o.o. Poznań 22
1451 Izoserwis Sp. z o.o. Tuliszków 22
1452 Planet Food Sp. z o.o. S.K. Kalisz 22
1453 LABO PRINT S.A. Poznań 22
1454 Centrum Techniki Macro Sp. z o.o. Suchy Las 22
1455 Spółdzielnia Kółek Rolniczych w Stęszewie Stęszew 22
1456 Ferma Drobiu Weko Sp. z o.o. Moszczanka 22
1457 Boekestijn Transport Sp. z o.o. Pniewy 22
1458 P.B.W.C. Sp. z o.o. Potrzanowo 22
1459 SPOŁEM PSS Września 22
1460 PRZYJAŹŃ Spółdzielnia Inwalidów Słupca 22
1461 Petropol Wolsztyn Sp. z o.o. S.K. Wolsztyn 22
1462 Press – Service Monitoring Mediów Sp. z o.o. Poznań 22
1463 Polanin – Wielkopolska Wytwórnia Wódek Sp. z o.o. Środa Wielkopolska 22
1464 Kułton Transport Sp. z o.o. sp.k. Kotowiecko 22
1465 Wielobranżowe Przeds. Komunalne Sp. z o.o. Sieraków 22
1466 ARPIS S.A. Wielkopolskie PHUP Poznań 22
1467 Browar Fortuna Sp. z o.o. S.K. Miłosław 22
1468 Blastrac Poland Sp. z o.o. Jarocin 22
1469 Agro-Vit Sp. z o.o. Szymanowo 22
1470 Corex Polska Sp. z o.o. Września 22
1471 Schmalz Sp. z o.o. Złotniki 22
1472 Książ-Rol Sp. z o.o. Książ Wielkopolski 22
1473 Nowa Elektro Sp. z o.o. Tarnowo Podgórne 22
1474 Keila Investments Sp. z o.o. Poznań 22
1475 Domy Spółdzielcze Spółdzielnia Mieszkaniowa Poznań 22
1476 Tartak Zębowo Sp. J. Jerzy Nowak Wioletta Nowak Zębowo 22
1477 Bar Piccolo Tomasik S.J. Poznań 22
1478 Provitel Polska Sp. z o.o. Luboń 22
1479 Caspar Asset Management S.A. Poznań 22
1480 Wojskowa Specjalistyczna Przychodnia Lekarska Poznań 22
1481 Mcpolska.Pl Sp. z o.o. S.K. Skórzewo 22
1482 Super – Pol PHU Leszno 22
1483 Btc Business Technology Consulting Sp. z o.o. Poznań 22
1484 Retail Partner Polska Sp. z o.o. S.K. Poznań 22
1485 Katalizatory.Pro Sp. z o.o. sp.k. Poznań 22
1486 Marketing Services Group Sp. z o.o. Poznań 22
1487 Wyższa Szkoła Hotelarstwa i Gastronomii Poznań 22
1488 RHEAVENDORS POLSKA Sp. z o.o. Poznań 22
1489 MPT PIK Grzegorz Kasprowicz, Piotr Kasprowicz, Błażej Pawłowski sp.j. Września 22
1490 Albaterm Sp. z o.o. Staw 22
1491 MEIBES Sp. z o.o. Przeds. z udziałem zagranicznym Leszno 22
1492 Logos Travel S.J. Poznań 21
1493 Rolnicza Spółdzielnia Produkcyjna Jutrzenka Osiek 21
1494 Młodzieżowa Spółdzielnia Mieszkaniowa Enklawa Poznań 21
1495 Europhone Sp. z o.o. Poznań 21
1496 Zakład Drzewny Obrzycko Sp. z o.o. Obrzycko 21
1497 PETROL – HAWEN S.J. Przedsiębiorstwo Prywatne Handlowo-Usługowe Piła 21
1498 OST Sped Intermodal Sp. z o.o. Sp.K. Szamotuły 21
1499 BGR BAU Sp. z o.o. Spółka Komandytowa Jelonek 21
1500 Farmer Sp. z o.o. Kosztowo 21
1501 Dora Metal Sp. z o.o. Czarnków 21
1502 Spółdzielnia Mieszkaniowa Lokatorsko – Własnościowa Zjednoczenie Wolsztyn 21
1503 Ferrpol Bracia Matuszewscy Sp. z o.o. Sierakowo 21
1504 PPHU K-2 Kaczor-Kaczmarek S.J. Koło 21
1505 Unitec Polska Sp. z o.o. Leszno 21
1506 Rolnicza Spółdzielnia Produkcyjna Otylin Białośliwie 21
1507 Rolniczy Kombinat Spółdzielczy Śnieciska 21
1508 PRO – MAR S.A. Poznań 21
1509 Miejski Zakład Usług Komunalnych Sp. z o.o. Złotów 21
1510 Auto Bruno Sp. z o. o. Poznań 21
1511 Copal Sp. z o.o. Trzcianka 21
1512 Dystrybutor BHP Jaskon P. M. Skonieczny S.J. Konin 21
1513 E=R=G Polska Sp. z o.o. Sp.k. Poznań 21
1514 HAYGROVE POLAND Sp. z o.o. Kępno 21
1515 Rolnicza Spółdzielnia Produkcyjna Święciechowa Święciechowa 21
1516 ROMOS Sp. z o.o. Gostyń 21
1517 Złotowska Spółdzielnia Handlowo – Produkcyjna Złotów 21
1518 GS OMB Sp. z o.o. sp.k. Nowe Skalmierzyce 21
1519 Titus Polska Sp. z o.o. Suchy Las 21
1520 Rolniczy Kombinat Spółdzielczy ocieszyn Ocieszyn 21
1521 Pruszyński S.J. Paczkowo 21
1522 Consiglio International Sp. z o.o. Kłecko 21
1523 Przedsiębiorstwo Rolne Agroduet Sp. z o.o. Chlewiska 21
1524 Międzygminne Składowisko Odpadów Komunalnych Sp. z o.o. Toniszewo 21
1525 PPHU TEL-POŻ-SYSTEM ISKRA Sp. z o.o. Poznań 21
1526 RASZ – MET Sp. z o.o. Pysząca 21
1527 Jantex Foodservice Sp. z o.o. sp.k. Stara Tuchorza 21
1528 Transform Plus Sp. z o.o. Poznań 21
1529 Müller Dairy Polska Sp. z o.o. Sp.K. Poznań 21
1530 KENTEL Polska Sp. z o.o. Szamotuły 21
1531 Ropez Fabryka Mebli Robert Ianeta Poszwa sp. j. Baranów 21
1532 REMS POLSKA Sp. z o.o. Dąbrowa 21
1533 Alpha Paper Pack Sp. z o.o. Woźniki 21
1534 Studio Forma 96 Będkowski, Urbaniak sp. j. Poznań 21
1535 MONREM Sp. z o.o. S.K. Poznań 21
1536 Centralna Grupa Energetyczna S.A. Konin 21
1537 Lindhorst Sp. z o.o. Spółka Komandytowa Poznań 21
1538 Hydro-Marko Sp. z o.o. S.K. Jarocin 21
1539 Ambro Transport Sp. z o.o. Przykona 21
1540 Schnellecke Polska Sp. z o.o. Poznań 21
1541 Simga-Bags Stanisław Dzięgielewski, Ryszard Dzięgielewski, Karol Łojewski, Anna Kaczorowska sp.j. Kiełczew Smużny Pierwszy 21
1542 Dealer Olszowiec Sp. z o.o. S.K. Poznań 20
1543 Bucik Marta Sajda, Joanna Wolna, sp.j. Przeźmierowo 20
1544 AOA Deweloper Sp. z o.o. Opalenica 20
1545 Zakład Usługowo-Handlowy REM KĘPNO Sp. z o.o. Łęka Opatowska 20
1546 Contrain Group Sp. z o.o. Poznań 20
1547 Narzędzia Dla Leśnictwa Grube Sp. z o.o. Suchy Las 20
1548 TULCON S.A. Ostrzeszów 20
1549 Perlit AF Sp. z o.o. Kamienica 20
1550 Franki Fundamenty S.A. Poznań 20
1551 Nordan Sp. z o.o. Czerniejewo 20
1552 Typograf Zbigniew Karcz, Grzegorz Orwat sp.j. Września 20
1553 Rawi Met Sp. z o.o. Rawicz 20
1554 M-Mot Sp. z o.o. Ostrów Wielkopolski 20
1555 CGS Studio Kubiak i Wspólnicy S.J. Mrowino 20
1556 Micro Technologie Sp. z o.o. S.K. Tulce 20
1557 Spółdzielnia Mieszkaniowa Lokatorsko- Własnościowa Kępno 20
1558 Przedsiębiorstwo Budownictwa Inżynieryjnego Budinż Sp. z o.o. Ostrów Wielkopolski 20
1559 MALTA TRADING Sp. z o.o. Poznań 20
1560 Konstruktor Sp. z o.o. Gniezno 20
1561 Tompol T.Jajecznik i Spółka Sp. J. Dębe-Kolonia 20
1562 ATE Sp. z o.o. Z P H U Zbąszyń 20
1563 TRANS-KOL Paliwa Sp. z o.o. Koło 20
1564 Koncept WS Sp. z o.o. S.K. Poznań 20
1565 Kancelaria Prawna Piszcz i Wspólnicy sp.k. Poznań 20
1566 Danish Crown Sp. z o.o. Koło 20
1567 Przedsiębiorstwo Handlowo – Usługowe Bogusława i Paweł Jankowiak S.J. Rawicz 20
1568 Apteki J i J Koczorowscy S.J. Rawicz 20
1569 TOWARZYSTWO INWESTYCJI KAPITAŁOWYCH S.A. Poznań 20
1570 Technika Spawalnicza Sp. z o.o. Poznań 20
1571 TECHEM – Techniki Pomiarowe Sp. z o.o. Poznań 20
1572 PIL-BUILDING Sp. z o.o. Piła 20
1573 Konimpex Chemicals Sp. z o.o. Konin 20
1574 Pferd Vsm sp. z o.o. Kostrzyn 20
1575 PRZEDSIĘBIORSTWO HANDLOWO-USŁUGOWE „STAL-EX” SPÓŁKA JAWNA PAWEŁWALCZAK I JOLANTA WALCZAK Kalisz 20
1576 Centrum Materiałów Budowlanych Euro – Płyta Paszkowscy S.J. Nowy Tomyśl 20
1577 PGS Sp. z o.o. Odolanów 20
1578 Van Den Doel Poland Sp. z o.o. Słupca 20
1579 MPT Tabo Sp. z o.o. Bogucin 20
1580 Inox Desing Sp. z o.o. Wronki 20
1581 Firma Promar Marciniak Sp. z o.o. S.K. Jarocin 20
1582 Veolia Centrum Usług Wspólnych Sp. z o.o. Poznań 20
1583 CAPS S.A. Poznań 20
1584 MEPROZET KOŚCIAN S.A. Kościan 20
1585 Fhf Technika Sp. z o.o. Wągrowiec 20
1586 Spółdzielnia Mieszkaniowa Lokatorsko – Własnościowa Środa Wielkopolska 20
1587 Dommar Grupa Sbs Sp. z o.o. S.K. Jarocin 20
1588 Urbanum Sp. z o.o. sp.k. Poznań 20
1589 Brandline Group Sp. z o.o. Poznań 20
1590 Busclub Sp. z o.o. Główienka 20
1591 Dekoma Sp. z o.o. Zalasewo 20
1592 RTB S.J. Wolsztyn 20
1593 Acord Sp. z o.o. Poznań 20
1594 NAFIRA Sp. z o.o. Czapury 20
1595 Ostrołękadis Sp. z o.o. Poznań 20
1596 Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Usługowe Chadmet Bogdan Chadaj I wspólnicy S.J. Paproć 20
1597 Centrum Ubezpieczeń i Leasingu Wiktorski/Wielgórecki Sp. z o.o. Konin 19
1598 RT Steel Sp. z o.o. S.K. Poznań 19
1599 Logeo Polska Sp. z o.o. S.K. Poznań 19
1600 Ansław Sp. z o.o. Grodzisk Wielkopolski 19
1601 Stanley Engineered Fastening Eastern Europe Sp. z o.o. Poznań 19
1602 Konsorcjum FEN Sp. z o.o. Poznań 19
1603 Mayr-Melnhof Karton Polska Sp. z o.o. Poznań 19
1604 Green Hunters Sp. z o.o. Spółka Komandytowa Grodzisk Wielkopolski 19
1605 DOMAT Sp. z o.o. Łowyń 19
1606 BESTIM K. Skórzewski, C. Rektor S.J. Ceków-Kolonia 19
1607 Zakład Mięsny Bukat sp. j. Kołodzińscy Jarocin 19
1608 Mat – Oil Sp. z o.o. Poznań 19
1609 Kromberg & Schubert Polska Sp. z o.o. Swarzędz 19
1610 DOBRYNKA Sp. z o.o. Debrzno-Wieś 19
1611 VAN DER VLIST – POLEN Sp. z o.o. Poznań 19
1612 IMPOL Sp. z o.o. S.K. Lipno 19
1613 IGNASZAK S.J. Kalisz 19
1614 Fiorentini Polska Sp. z o.o. Poznań 19
1615 S-PHARMA Sp. z o.o. Kalisz 19
1616 Firma Gutkowski Jan Gutkowski Leszno 19
1617 FOLNET Sp. z o.o. S.K. Skórzewo 19
1618 Interlan Andrzej Kułakowski i Spółka – Sp. J. Poznań 19
1619 Przedsiębiorstwo Usług Komunalnych Sp. z o.o. Września 19
1620 Termopil – Bud Sp. z o.o. Piła 19
1621 Filtrowent Sp. z o.o. S.K. Boruja Nowa 19
1622 Europoles Sp. z o.o. Krągola 19
1623 POFAM – POZNAŃ Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Obrotu i Fabrykacji Artykułów Medycznych Poznań 19
1624 Alfatec Sp. z o.o. Poznań 19
1625 Krepel Poland Sp. z o.o. Kobierno 19
1626 Lomania Polsko – Francuska Sp. z o.o. Szczodrowo 19
1627 NOTI Sp. z o.o. Tarnowo Podgórne 19
1628 Müller Dairy Polska Sp. z o.o. Poznań 19
1629 MM-PHARMA Sp. z o.o. Kalisz 19
1630 Grupa Karlik S.J. Poznań 19
1631 Jamos Sp. z o.o. Jankowy 19
1632 Spółdzielnia Pracy Arwimont Buk 19
1633 M.O.L. Romgum Ławicki i Spółka sp.j. Suchy Las 19
1634 Rolnicza Spółdzielnia Produkcyjna w Siedleczku Łekno 19
1635 Leszczyńskie Centrum Logistyczne Sp. z o.o. Leszno 19
1636 KOS – DOM Sp. z o.o. Luboń 19
1637 Schedpol Sp. z o.o. S.K. Międzychód 19
1638 Koleje Wielkopolskie Sp. z o.o. Poznań 19
1639 KF Furniture Sp. z o.o. S.K. Duszniki 19
1640 DSV Polska Sp. z o.o. Wągrowiec 19
1641 KR Inżynieria Sp. z o.o. Krotoszyn 19
1642 Tomek Hurtownie Instalacyjne Sp. z o.o. Poznań 19
1643 AGROPOL Marek I Dariusz Jarych S.J. Mroczeń 19
1644 Poligrafia Janusz Nowak Sp. z o.o. Wysogotowo 19
1645 LINK Sp. z o.o. Poznań 19
1646 Jantex Sp. z o.o. Tuchorza 19
1647 Dinopol Sp. z o.o. Ostrów Wielkopolski 19
1648 PPH AGROPOL Sp. z o.o. Sokołowo 19
1649 Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Bełka S.J. Złotów 19
1650 SABA POLSKA Sp. z o.o. Kostrzyn 19
1651 Abic Polska Sp. z o.o. Śrem 19
1652 Spółdzielnia Mieszkaniowa DĘBINA Poznań 19
1653 AGRITO Monika Świtała Topola Wielka 19
1654 Przedsiębiorstwo Zaopatrzenia Piekarz Sp. z o.o. Poznań 18
1655 Merx Polska Sp. z o.o. Wągrowiec 18
1656 Metal Work Polska Sp. z o.o. Przeźmierowo 18
1657 Alliance Technology Polska Sp. z o.o. Poznań 18
1658 Gospodarstwo Rolne Płaczkowo Sp. z o.o. Płaczkowo 18
1659 Pork Piotrowo Sp. z o.o. Manieczki 18
1660 AUTOMOBILE TORINO Sp. z o.o. Konin 18
1661 Almark Sp. z o.o. Spółka Komandytowa Leszno 18
1662 Miejski Zakład Wodociągów i Kanalizacji Sp. z o.o. Koło 18
1663 Rolniczy Kombinat Spółdzielczy w Łubnicy Łubnica 18
1664 Verocel Polska Sp. z o.o. Poznań 18
1665 Drokan S.A. Poznań 18
1666 Zakład Poligraficzny MOŚ I ŁUCZAK S.J. Poznań 18
1667 Rolniczy Kombinat Spółdzielczy Agrokompleks w Brzóstowni Brzóstownia 18
1668 Spółdzielnia Producentów Trzody Chlewnej Agrikola Kołaczkowo 18
1669 ZIS Mieczysław Świątek, Dominik Świątek S.J. Topola Mała 18
1670 PHPU WAGROMARKET Sp. z o.o. Niedźwiady 18
1671 Zakład Gospodarki Komunalnej Sp. z o.o. Buk 18
1672 Anvis Sp. z o.o. S.K. Rokietnica 18
1673 West – Bud Sp. z o.o. sp. Komandytowa Poznań 18
1674 HENKE – SASS, WOLF – POLSKA Sp. z o.o. Nowy Tomyśl 18
1675 Rolnicza Spółdzielnia Produkcyjna Promień w Śliwnikach Śliwniki 18
1676 Przedsiębiorstwo Martrans Sp. z o.o. Spółka Komandytowa Szamocin 18
1677 Rolnicza Spółdzielnia Produkcyjna Zdrowie w Izdebnie Izdebno 18
1678 FIDENS FOODS Sp. z o.o. Śrem 18
1679 Sklepy Spożywcze Krzysztof Kula sp.j. Gniezno 18
1680 Wodstal S.J. Włoszakowice 18
1681 Ofix Lewandowski sp. j. Suchy Las 18
1682 Kruk Transport Danuta Kruk Zduny 18
1683 QW Sp. z o.o. Poznań 18
1684 Auto Club Sp. z o.o. Poznań 18
1685 Mobideko Sp. z o.o. Świerkówki 18
1686 MBS Plus Sp. z o.o. Sady 18
1687 Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Waldi i Sp. z o.o. sp.k. Kościan 18
1688 FUGOR Sp. z o.o. Krotoszyn 18
1689 Tente Sp. z o.o. Czerwonak 18
1690 Trawers Sp.j. Piotr Urbaniak, Maciej Matelski, Robert Mańczak Przeźmierowo 18
1691 Spółdzielnia Mieszkaniowa Budowlani w Kaliszu Kalisz 18
1692 Pniewskie Przedsiębiorstwo Komunalne Sp. z o.o. Pniewy 18
1693 WIKONT Sp. z o.o. Rawicz 18
1694 Elkor Polska Sp. z o.o. S.K. Kleszczewo 18
1695 Prettl Elektrotechnika Polska Sp. z o.o. Poznań 18
1696 Ba Technologie Klejenia Sp. z o.o. S.K. Poznań 18
1697 Samodzielny Publiczny Zespół Opieki Zdrowotnej w Koscianie Kościan 18
1698 Metalpol Furmaniak S.J. Rostarzewo 18
1699 Beapol Buszczak, Olejniczak S.J. Buk 18
1700 Rolnicza Spółdzielnia Produkcyjna w Ostrowieczku Ostrowieczko 18
1701 Spółdzielnia Mieszkaniowa Lokatorsko – Własnościowa Pleszew 18
1702 Międzynarodowy Transport Drogowy Jerzaktrans Sp. z o.o. sp.k. Gorzewo 18
1703 Ceramika Group Sp. z o.o. Poznań 18
1704 Grupa Maciaszczyk Sp. z o.o. S.K. Poznań 18
1705 Przedsiębiorstwo Komunalne Sp. z o.o. Pleszew 18
1706 Mromont Sp. z o.o. S.K. Oborniki 18
1707 SWS Kancelaria Prawna Strykowski Wachowiak sp.k. Poznań 18
1708 Lewiatan Wielkopolska Sp. z o.o. Poznań 18
1709 B&R Automatyka Przemysłowa Sp. z o.o. Poznań 18
1710 Obrol – Kulczyński sp.j. Kruszewnia 18
1711 Spółdzielnia Mieszkaniowa Piast Złotów 18
1712 KRJ Display Sp. z o.o. Konin 18
1713 Wielkopolskie Elektrownie Wiatrowe Sp. z o.o. Poznań 18
1714 Monergy Area Sp. z o.o. S.K. Nowy Tomyśl 18
1715 Pro-Select Sp. z o.o. Murowana Goślina 18
1716 Unimetal- Serwis Sp. z o.o. Złotów 18
1717 Meliński Minuth Sp. z o.o. Poznań 18
1718 P P U POLIN Sp. z o.o. Książ Wielkopolski 18
1719 CELTECH Sp. z o.o. Poznań 18
1720 MIRALEX HOTELE Sp. z o.o. Spółka Komandytowa Luboń 18
1721 SINTUR Sp. z o.o. Turek 18
1722 BENTOM S.A. Koziegłowy 18
1723 PPUH JOPP-POL Eksport-Import Ryszard Jopp – Krzysztof Jopp S.J. Ryczywół 18
1724 Agroprof Sp. z o.o. Grąbkowo 18
1725 Hoffman Sp. z o.o. Śmigiel 17
1726 Przedsiębiorstwo Budowlano-Handlowe Marzyński Sp. z o.o. S.K. Jarocin 17
1727 Nova Sp. z o.o. Poznań 17
1728 REN-MAT Sp. z o.o. Sp.K. Poznań 17
1729 Firma Branży Tłuszczowo Mięsnej SADEŁKO Krystyna Chojecka i Piotr Chojecki Sp.J. Książ Wielkopolski 17
1730 VMG Print Sp. z o.o. Poznań 17
1731 Velosar Polypo Company Sp. z o.o. sp.k. Poznań 17
1732 Agma Sp. z o.o. Tarnowo Podgórne 17
1733 Coframa Sp. z o.o. Poznań 17
1734 Rolniczo Przemysłowe Zakłady Zielarskie Strykowo Sp. z o.o. Strykowo 17
1735 Zakład Produkcyjno- Usługowo- Handlowy Rembet Sp. z o.o. Kępno 17
1736 DYNAXO Sp. z o.o. Wronki 17
1737 PPUH Terra Sp. z o.o. Krobia 17
1738 Budmar Sp. z o.o. Międzychód 17
1739 Pro Academica Sp. z o.o. Czerwonak 17
1740 Stomil Sanok – Dystrybucja Sp. z o.o. Bogucin 17
1741 ORLE MONT – BUD Sp. z o.o. Trzemeszno 17
1742 Alfako Sp. z o.o. Kłecko 17
1743 Rajbud Development Sp. z o.o. Poznań 17
1744 Zakład Handlowy Jóźwiakowski sp.j. Damasławek 17
1745 Zakład Usług Komunalnych Sp. z o.o. w Mosinie Mosina 17
1746 Job Impulse Polska Sp. z o.o. Poznań 17
1747 LAS – KALISZ Sp. z o.o. Tomnice 17
1748 Tabak Grupa Sp. z o.o. Kalisz 17
1749 MEBLE ELMAR – Jerczyńscy S.J. Jankowy 17
1750 Agro-Star Tadeusz Nogaj Sp. z o.o. sp.k. Kalisz 17
1751 EW Koźmin Sp. z o.o. Poznań 17
1752 Delmet Senftleben sp.j. Leszno 17
1753 FELONA Sp. z o.o. Kępno 17
1754 Nebula Exhibits Poland Sp. z o.o. Poznań 17
1755 Catering Service Sp. z o.o. Płaczki 17
1756 AGRO – PROJECTS Sp. z o.o. S.K. Pianowo 17
1757 PRZEDSIĘBIORSTWO USŁUG TECHNICZNYCH I BUDOWLANYCH SERWIS UTRZYMANIA RUCHU SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ Garki 17
1758 Przedsiębiorstwo Systemów Automatyki ZAPIS Sp. z o.o. Ostrów Wielkopolski 17
1759 Mondi Simet S.A. Grabonóg 17
1760 Andersia Retail Sp. z o.o. Poznań 17
1761 PPH Konmet S.J. Złotów 17
1762 Investa Centrum Obsługi Inwestycji Sp. z o.o. Piła 17
1763 MERDA Zakład Przetwórstwa i Uboju Zwierząt Sp. z o.o. Kębłowo 17
1764 Becker Polska Sp. z o.o. Pianowo 17
1765 CFI World S.A. Robakowo 17
1766 Firma Patora Sp. z o.o. S.K. Glinno 17
1767 DORADO POLAND Sp. z o.o. S.K. Kościan 17
1768 Hydro – Partner Sp. z o.o. Leszno 17
1769 REA Elektronik Sp. z o.o. Kawczyn 17
1770 Antczak Kubicki sp. j. Kalisz 17
1771 Guma Wicherek S.J. Oborniki 17
1772 POZNAŃSKI FUNDUSZ PORĘCZEŃ KREDYTOWYCH Sp. z o.o. Poznań 17
1773 Wool Star S.A. S.K. Buk 17
1774 Profi Enamel Sp. z o.o. Wronki 17
1775 Fabryka Mebli SPIN Roman Łaźny i Jerzy Łaźny S.J. Mnichowo 17
1776 Dozamech Sp. z o.o. S.K. Odolanów 17
1777 Bankowe Biuro Nieruchomości Sp. z o.o. Poznań 17
1778 SPAWSTAL Sp. z o.o. PPHU Środa Wielkopolska 17
1779 Tartak Zębowo Sp. z o.o. S.K. Zębowo 17
1780 Osm Sp. z o.o. Poznań 17
1781 Avrio Media Sp. z o.o. Kostrzyn 17
1782 Przetwórstwo Tworzyw Sztucznych Cerplast Sp. z o.o. sp.k. Oleśnica 17
1783 Vilmorin Garden Sp. z o.o. Komorniki 17
1784 Mammut Ciężki Transport Sp. z o.o. Arentowo 17
1785 Balaguer East Europe Sp. z o.o. Ostrów Wielkopolski 17
1786 DZIAŁPOL Sp. z o.o. Działyń 16
1787 Mostostal Zachód Sp. z o.o. S.K.A. Szamotuły 16
1788 Miejski Zakład Energetyki Cieplnej Sp. z o.o. Koło 16
1789 Gminne Składy Sp. z o.o. Opalenica 16
1790 Martyna Transport Sp. z o.o. Wągrowiec 16
1791 MMT Supermarket Sp. z o.o. S.K. Poznań 16
1792 Zakład Mechaniczny Progress Leszek Sawicki Nowa Wieś Książęca 16
1793 Smart Style Sp. z o.o. S.K. Poznań 16
1794 Cgs Drukarnia Sp. z o.o. Mrowino 16
1795 Clip Ubezpieczenia Sp. z o.o. Spółka Komandytowa Jasin 16
1796 Centrum Handlowe Manhattan Sp. z o.o. Leszno 16
1797 Inteco Business Solutions Sp. z o.o. Poznań 16
1798 Kompresjan Kostrowiccy sp.j. Perzów 16
1799 Edica Sp. z o.o. Poznań 16
1800 Spółdzielnia Produkcji Rolno – Przemysłowej w Karczewie Kamieniec 16
1801 Przedsiębiorstwo Handlowo Usługowe Kiciński Elżbieta Kicińska Zbąszyń 16
1802 Sputnik Software Sp. z o.o. Poznań 16
1803 SIGMA – ALDRICH Sp. z o.o. Poznań 16
1804 TBH Polska Sp. z o.o. S.K. Sierosław 16
1805 Firma Transportowo Spedycyjna Zbigniew Ratajczak Bogucin 16
1806 PPHU Loba S.J. Nowy Tomyśl 16
1807 Universal Transport Polska Sp. z o.o. Tarnowo Podgórne 16
1808 EBERSPAECHER Sp. z o.o. Wysogotowo 16
1809 Zielony Rynek 5 Bt Kapitał Sp. z o.o. S.K.A. Krotoszyn 16
1810 Agrokordi Sp. z o.o. Szosa Turecka 16
1811 PPH AGRONAS Sp. z o.o. Koło 16
1812 WYŻSZA SZKOŁA BEZPIECZEŃSTWA Poznań 16
1813 Sumaris Sp. z o.o. S.K. Złotniki 16
1814 ANECOOP POLSKA Sp. z o.o. Swarzędz 16
1815 BSM Sp. z o.o. Nowy Tomyśl 16
1816 Margo Worldwide Sp. z o.o. S.K. Poznań 16
1817 BT Kapitał Sp. z o.o. Krotoszyn 16
1818 ITA Sp. z o.o. S.K. Skórzewo 16
1819 GT Projekt Sp. z o.o. & Spółka Komandytowa Tarnowo Podgórne 16
1820 VHP Plus Sp. z o.o. sp.k. Skórzewo 16
1821 BUDMAR JUDKOWIAK Sp.J. Baranowo 16
1822 Locotranssped Sp. z o.o. Poznań 16
1823 Warta Management Marinwest Sp. z o.o. S.K. Poznań 16
1824 Malis Sp. z o.o. S.K. Poznań 16
1825 VIVO KIDS Sp. z o.o. Pianowo 16
1826 PW Partner Sp. z o.o. S.K. Krotoszyn 16
1827 Grodziska Fabryka Wyposażenia Wagonów Growag sp. z o.o. Grodzisk Wielkopolski 16
1828 Spółdzielnia Mieszkaniowa Budowlani Leszno 16
1829 P.p.h.u. Inter $ sp. j. Irena Walczak, Edward Walczak, Waldemar Walczak, Wojciech Walczak Kępno 16
1830 Europol S.J. Brzeziny 16
1831 Kährs Polska Sp. z o.o. Białośliwie 16
1832 Firma Handlowa Dymeks Izabela Dymek Spółka Komandytowa Rosko 16
1833 Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Mastertrans Paszkowski i Spółka – S.J. Okonek 16
1834 TERMO-DEK Roman Bartczak, Andrzej Markowski S.J. Poznań 16
1835 Eurax Plus Pawlicki, Głochowiak sp.j. Psarskie 16
1836 Polnet Sp. z o.o. i Wspólnicy sp.k. Tarnowo Podgórne 16
1837 Spółka Handlowo-Produkcyjna I.Z.J.E.M. Efemberg S.J. Kalisz 16
1838 VIRKE Sp. z o.o. Poznań 16
1839 Galeria Mallwowa Sp. z o.o. S.K. Poznań 16
1840 ASA S.J. Wilkowice 16
1841 Goodmorning Sp. z o.o. Złotów 16
1842 PRZEDSIĘBIORSTWO TRANSPORTOWO BUDOWLANE TRANZYT KRAŚNIEWSKA IRENA Konin 16
1843 Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Usługowo-Handlowe Domel Zbigniew & Jacek & Tomasz Dobień Sp. J. w Kępnie Ul. Słoneczna 6 Kępno 16
1844 Ilpol Sp. z o.o. Wizany 16
1845 ZPB Kaczmarek Wykonawstwo Sp. z o.o. S.K. Mochy 16
1846 Sartorius Stedim Poland sp. z o.o. Kostrzyn 16
1847 BBS Projekt Sp. z o.o. I S.K. Kalisz 16
1848 Zakład Eksploatacji Urządzeń Komunalnych Sp. z o.o. Siedlec 16
1849 STANPOL IMPEX Stróżyk Janusz Swarzędz 16
1850 Ciszewo Sp. z o.o. P P H U Ciszewo 16
1851 Przedsiębiorstwo Usług Ciepłowniczych Max-Rem Sp. z o.o. sp.k. Poznań 16
1852 Interinvest Sp. z o.o. Spółka Komandytowa Poznań 16
1853 Limagrain Central Europe Societe Europeenne Spółka Europejska Oddział w Polsce Poznań 16
1854 AGTOS POLSKA Sp. z o.o. Konin 16
1855 Kwiatkowski Sp. z o.o. Lwówek 16
1856 Augusto-Sopel Jabłońscy Sp. z o.o. S.K. Kalisz 16
1857 4lan Sp. z o.o. S.K. Rydzyna 16
1858 Garel Plast Lucyna Biernat Wrzaskowska Sp.j. Kijewo 16
1859 Trazmet Lager Technik Sp. z o.o. Kalisz 16
1860 REBHAN – OPAKOWANIA Sp. z o.o. Plewiska 16
1861 Process Diagnostic And Control Sp. z o.o. S.K. Poznań 16
1862 SPÓJNIA Hodowla i Nasiennictwo Ogrodnicze Sp. z o.o. Nochowo 15
1863 Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe Wamet Hieronim Firlej, Władysław Masztalerz, Marian Nowak sp.j. Dąbcze 15
1864 Ecobag-Network Sp. z o.o. Przyprostynia 15
1865 Kalmedica Sp. z o.o. Kalisz 15
1866 Info Global Marek Dąbrowski, Dariusz Śron sp. j. Ostrów Wielkopolski 15
1867 Akropol Inwestycje Sp. z o.o. Luboń 15
1868 Przedsiębiorstwo Rolne Produkcyjno Handlowo Usługowe Alworol Wolica Nowa Sp. z o.o. Aleksandrów 15
1869 Konbet Poznań Sp. z o.o. Poznań 15
1870 P.P.H. SŁARO J. Bębnista, U. Duda, A. Drożdż, S. Słomczewski Sp.J. Wyrzysk 15
1871 CX-80 Polska Agata Nadera, Dariusz Nadera S.J. Kalisz 15
1872 Rolnicza Spółdzielnia Produkcyjna Rudnicze Rudniczyn 15
1873 M Plus M Frąszczak M. Kruk E. Sp. J. Września 15
1874 Euro-Seven S.A. S.K. Rosko 15
1875 M&R Logistics Sp. z o.o. S.K. Nowy Tomyśl 15
1876 Budownictwo Drogowe Kasprzak Sp. z o.o. Jerka 15
1877 Wodociągi Ostrzeszowskie Sp. z o.o. Ostrzeszów 15
1878 Dalprint Sp. z o.o. S.K. Komorniki 15
1879 Dalprint Sp. z o.o. Komorniki 15
1880 Firma Handlowo – Usługowa A. B. Mołdrzyk S.J. Łubnica 15
1881 SANTANO Leszek i Monika Staśkiewicz S.J. Wielichowo 15
1882 Grapil – Grażyna Sobieraj – sp. j. Piła 15
1883 Izotrans Sp. z o.o. Trzemeszno 15
1884 Sanz Clima Sp. z o.o. Poznań 15
1885 KETTLER Polska Sp. z o.o. Wieleń 15
1886 Bońkowscy Auto Sp. z o.o. sp.k. Komorniki 15
1887 Braitrim Deutschland Sp. z o.o. Oddział w Polsce Poznań 15
1888 Vilemo Sp. z o.o. Leszno 15
1889 Polnet ID Sp. z o.o. Psary Małe 15
1890 Asma Pro Sp. z o.o. Poznań 15
1891 Zakład Produkcyjno Usługowy Józef I Danuta Szarwark S.J. Gniezno 15
1892 ABC KUCHNI Sp. z o.o. Spółka Komandytowa Suchy Las 15
1893 Vdl Bus & Coach Polska Sp. z o.o. Kościelec 15
1894 Agrifood Sp. z o.o. sp.k. Bojanowo 15
1895 Zakład Leczenia Uzależnień Charcice 15
1896 M- Pago Sp. z o.o. Spółka Komandytowa Leszno 15
1897 Zakład Robót Budowlanych TEELDOM Sp. z o.o. S.J. Poznań 15
1898 Energetyk Energy Sp. z o.o. sp.k. Kalisz 15
1899 Magnat Net Sp. z o.o. SP.K. Ostrów Wielkopolski 15
1900 MALBUD Sp. z o.o. Łupice 15
1901 Voyager Group Sp. z o.o. Poznań 15
1902 PRINTXL DYSTRYBUCJA Sp. z o.o. S.K. Poznań 15
1903 Optim S.J. Turek 15
1904 Rodan Agencja Reklamowa Sp. z o.o. Spółka Komandytowa Poznań 15
1905 Limax Nieruchomości Sp. z o.o. Żodyń 15
1906 Przedsiębiorstwo Produkcyjno- Handlowe Centnas Sp. z o.o. Krotoszyn 15
1907 Ostrowskie Towarzystwo Budownictwa Społecznego Sp. z o.o. Ostrów Wielkopolski 15
1908 Ricor Polska Sp. z o.o. Starczanowo 15
1909 PRIMAVIKA Sp. z o.o. Gądki 15
1910 Business Reporting – Advisory Group Sp. z o.o. – S.K. Poznań 15
1911 Okręgowa Spółdzielnia Mleczarska w Łobżenicy Łobżenica 15
1912 IB Systems Sp. z o.o. Poznań 15
1913 Weilburger Grafik – Polska Sp. z o.o. Batorowo 15
1914 Rolnicza Spółdzielnia Produkcyjna w Kuklinowie Kuklinów 15
1915 Fabryka Sprzętu Okrętowego MEBLOMOR S.A. Czarnków 15
1916 Polflor Sp. z o.o. Poznań 15
1917 ELA – COMPIL Sp. z o. o. Poznań 15
1918 Ogrody Różane Sp. z o.o. Konin 15
1919 KALNAS Sp. z o.o. Centrala Nasienna Kalisz 15
1920 ASTRA Sp. z o.o. Poznańska Palarnia Kawy Poznań 15
1921 Mdm-Druk Sp. z o.o. S.K. Poznań 15
1922 PHUP Gniezno Sp. z o.o. Sklep Polski S.K. Gniezno 15
1923 Techpak Group Sp. z o.o. Białężyce 15
1924 4Ward Sp. z o.o. S.K. Śrem 15
1925 Hodowla Roślin Ogrodniczych KAMIEŃ Sp. z o.o. Ceków 15
1926 Spedex Sp. z o.o. Stobno 15
1927 Zakład Cukierniczy Joker Sp. z o.o. S.K. Miejska Górka 15
1928 Hotel Remes Sp. z o.o. Opalenica 15
1929 Office Futura Sp. z o.o. Spółka Komandytowa Poznań 15
1930 Danpol Sp. z o.o. S.K.A. Poznań 15
1931 Wieland Electric Sp. z o.o. Swadzim 15
1932 APP Sp. z o.o. i Wspólnicy Spółka Komandytowa Września 15
1933 WODOCIĄGI GMINNE Sp. z o.o. Pakosław 15
1934 Notto Sp. z o.o. sp.k. Ryczywół 15
1935 Śremskie TBS Sp. z o.o. Śrem 15
1936 Frapo – Inwestycje Sp. z o.o. Konin 15
1937 Brinkman Trans-Holland Sp. z o.o. Przeźmierowo 15
1938 Krzys – Pol Sp. z o.o. Poznań 15
1939 Grzelka, Jańczak, Wawrzyniak sp.j. Zbrudzewo 15
1940 Faurum Sp. z o.o. Poznań 15
1941 Kon – Bet Sp. z o.o. Konińska Wytwórnia Prefabrykatów Konin 15
1942 Nowe Centrum Sp. z o.o. Poznań 15
1943 El Drut Winding Wires Sp. z o.o. S.K. Wieleń 15
1944 Total Partner Sp. z o.o. Poznań 15
1945 Pressta – Narzędziownia Sp. z o.o. Bolechowo-Osiedle 14
1946 Stiga Sp. z o.o. Baranowo 14
1947 THERMBAU POLSKA Sp. z o.o. S.K. Piła 14
1948 Egger Polska Sp. z o.o. Poznań 14
1949 Smart Investment Group Sp. z o.o. Pianowo 14
1950 Optima Sp. z o.o. Leszno 14
1951 Kowstal Roman, Marek Kowalscy Sp.J. Jasin 14
1952 Wojewódzki Szpital Neuropsychiatryczny Im. Oskara Bielawskiego w Kościanie Kościan 14
1953 Voiter Sp. z o.o. Poznań 14
1954 HR Consulting Sp. z o. o. S. K. Poznań 14
1955 Pellasx Sp. z o.o. Spółka Komandytowa Piła 14
1956 TPA Sp. z o.o. S.K. Poznań 14
1957 HAPPICH POLSKA Sp. z o.o. Suchy Las 14
1958 Presa Sp. z o.o. Poznań 14
1959 Hodowla Roślin Sobótka Sp. z o.o. Sobótka 14
1960 Profil Sp. z o.o. Wytwórnia Profili Budowlanych z PVC Piła 14
1961 Cukiernictwo Piekarstwo Tomasz Grażyna Jan Vogt S.J. Pleszew 14
1962 Protim Sp. z o.o. Poznań 14
1963 Alspaw Group Sp. z o.o. IP S.K. Ostrów Wielkopolski 14
1964 Przedsiębiorstwo Inwestycyjno – Budowlane BTM Sp. z o.o. Poznań 14
1965 GUNNEBO POLSKA Sp. z o.o. Kalisz 14
1966 Expo – Linia Sp. z o.o. Buk 14
1967 EMA – ELFA Sp. z o.o. Fabryka Aparatury Elektrycznej Ostrzeszów 14
1968 Przemysłowy Instytut Maszyn Rolniczych Poznań 14
1969 Transport, Spedycja, Pol-Buss Sp. z o.o. Poznań 14
1970 INSTAL-MET Alina Bromber, Anna Galasińska S.J. Pniewy 14
1971 Polieuro Sp. z o.o. Chodzież 14
1972 REM-POL Sp. z o.o. Poznań 14
1973 FPC Polska Sp. z o.o. Przeźmierowo 14
1974 Radius-Radpol Wiecheć sp.j. Skórzewo 14
1975 Firma Handlowo Produkcyjno Usługowa Wajm Wiesław, Janusz Malęgowscy Sp. J. Gniezno 14
1976 Tempo E.K. Kaźmierczak Handlowo-Usługowa sp. j. Widziszewo 14
1977 Wytwórnia Sprężyn Grześkowiak Sp. z o.o. S.K. Ostrów Wielkopolski 14
1978 Artykuły Przemysłowe Paweł Kulak, Piotr Kulak S.J. Chodzież 14
1979 TEST Łukasz i Grzegorz Kiełbowicz S.J. Gniezno 14
1980 Alopak Sp. z o.o. Ostrzeszów 14
1981 Odlewnia Żeliwa Drawski S.A. Drawski Młyn 14
1982 Działalnośc Produkcyjno Handlowo Usługowa Michał, Tomasz, Jan Vogt Sp.J. Pleszew 14
1983 PRO Agro Sp. z o.o. Karolew 14
1984 Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji Sp. z o.o. Wyrzysk 14
1985 Rawmed Sp. z o.o. NZOZ Przychodnia Lekarska Rawicz 14
1986 Beclever Sp. z o.o. Września 14
1987 ZUT Wągrowiec Józef Kosiński Wągrowiec 14
1988 Dachy Bawarii S.J. Ociąż 14
1989 Texol Milewski, Zakrzewski Sp. j. Swarzędz 14
1990 SARNA S.J. PUH . SA i SA Chodzież 14
1991 Integris System IT Sp. z o.o. Poznań 14
1992 Unipam Sp. z o.o. Ostrów Wielkopolski 14
1993 JORDAN MATCON Sp. z o.o. Środa Wielkopolska 14
1994 Waldi Zakłady Mięsne Sp. z o.o. S.K. Grodzisk Wielkopolski 14
1995 Spółdzielnia Mieszkaniowa w Słupcy Słupca 14
1996 Małecki, Urbaniak Malex Sp.j. Poznań 14
1997 TOM-TRANS Tomasz Najderek S.J. Szamotuły 14
1998 Rolchamp Sp. z o.o. Podarzewo 14
1999 Rolnicza Spółdzielnia Produkcyjna w Mórce Mórka 14
2000 WEXEL P. Mikołajewski, M. Zaporowski S.J. Psary Małe 14
2001 Bonita Hah Sp. z o.o. S.K. Poznań 14
2002 Developer Pro Sp. z o.o. Spółka Komandytowa Konin 14
2003 PHU JAGO-BIS Goździkiewicz S.J. Władysławów 14
2004 R. Karlik S.K. Poznań 14
2005 Przedsiębiorstwo Komunikacji Samochodowej Sp. z o.o. w Pile Piła 14
2006 Deierling i Ska Sp. z o.o. Poznań 14
2007 ZOZ i Medycyny Pracy Med – Alko Sp. z o.o. Konin 14
2008 Biuro Handlowe Krokowicz Sp. z o.o. Poznań 14
2009 Firma Budowlana Dota Sp. z o.o. S.K. Poznań 14
2010 Van Der Wal Polska Sp. z o.o. Gniezno 14
2011 Metalpress Sp. z o.o. Dolsk 14
2012 Lawanda Sp. z o.o. Kępno 14
2013 Ato – R. Łuczak, J. Łuczak, K. Krawczyk Sp.J. Kalisz 14
2014 Zakład Oczyszczania i Gospodarki Odpadami MZO S.A. Ostrów Wielkopolski 14
2015 Bet-Exim S.A. Mosina 14
2016 Rolnicza Spółdzielnia Produkcyjna Pokój w Paczkowie Paczkowo 14
2017 E.j.p. Hotele Sp. z o.o. sp.k. Trzemeszno 14
2018 Agrii Polska Sp. z o.o. Poznań 14
2019 DBP PRODUCTS Sp. z o.o. Rawicz 14
2020 Spółdzielnia Mieszkaniowa Lokatorsko – Własnościowa Międzychód 14
2021 Padilla Polska Sp. z o.o. Poznań 14
2022 Łabińscy S.J. Przemęt 14
2023 Schnee Polska Sp. z o.o. Trojanów 14
2024 Grausch i Grausch Maszyny Budowlane Sp. z o.o. Złotkowo 14
2025 Thermotronic Sp. z o.o. Poznań 14
2026 Wielobranżowe Przedsiębiorstwo Komunalne Sp. z o.o. Skalmierzyce 14
2027 LT SERVICE Sp. z o.o. Poznań 14
2028 UDH United Distribution Holding Sp. z o.o. Spółka Komandytowo Akcyjna Poznań 14
2029 Spółdzielnia DOZÓR Gniezno 14
2030 SARPOL Sp. z o.o. Śmiardowo Złotowskie 14
2031 Monini Polska Sp. z o.o. Poznań 14
2032 DBL Poznań Wynajem Odzieży Roboczej Sp. z o.o. Poznań 14
2033 Spółdzielnia Mieszkaniowa Chodzież 14
2034 STOLTUR S.J. Jan i Marian Miller Turek 14
2035 KAS-BOKS Sp. z o.o. Zieliniec 14
2036 IPF Jobs Sp. z o.o. Poznań 14
2037 Przedsiębiorstwo Produkcyjno – Handlowo – Usługowe Paksol Leszek i Małgorzata Witczak sp.j. Damasławek 14
2038 PRZYSZŁOŚĆ Spółdzielnia Inwalidów Trzcianka 14
2039 Rekopack – Zawal S.J. Konin 14
2040 Modro Sp. z o.o. Gniezno 14
2041 Dieffenbacher Maschinenfabrik Sp. z o.o. Kościan 14
2042 ZPUH Mini Zap B i K Łepkowicz, A. Roguszna – sp.j. Przygodzice 14
2043 Freudenberg Sealing Technologies Sp. z o.o. Brzostek 13
2044 Rolnicza Spółdzielnia Produkcyjna Jedność Pracy W Łukowie Łukowo 13
2045 Krotoski Cichy Sp. z o.o. Wysogotowo 13
2046 Sollner Logistic Polska Sp. z o.o. Poznań 13
2047 Nowy Dom Holding B.M.Słowińscy S.J. Chodzież 13
2048 WIST Andrzej Morawski i Wspólnicy S.J. Rogalinek 13
2049 Zakład Mięsny MK S.J. – Norbert Maciejewski,Tadeusz Kurzawa Kobylin 13
2050 JHJ Sp. z o.o. Nowa Wieś 13
2051 Go Ahead Sp. z o.o. S.K. Poznań 13
2052 MDT Production Sp. z o.o. S.K. Poznań 13
2053 SCANVET POLAND Sp. z o.o. Gniezno 13
2054 Financial Invest Group Sp. z o.o. Poznań 13
2055 Ko Pa Ko I. I J. Płachta S.J. Swarzędz 13
2056 Rejonowa Stacja Pogotowia Ratunkowego Poznań 13
2057 Piekarnia – Cukiernia ANNA Koczorowska Anna, Koczorowski Mieczysław, Paprocka Anna, Paprocki Edward Sp.J. Wyrzysk 13
2058 SCHELLING – POLSKA, Obrabiarki do Drewna Sp. z o.o. Kijewo 13
2059 Perfect Building Renovations Sp. z o.o. S.K. Leszno 13
2060 FLAMCO Sp. z o.o. Suchy Las 13
2061 SONNEX Sp. z o.o. Sokółki 13
2062 PPHU ROWITEX Sp. z o.o. Poznań 13
2063 Lemon Fashion Sp. z o.o. S.K. Poznań 13
2064 Brinet Plus Sp. z o.o. S.K. Poznań 13
2065 Przedsiębiorstwo Produkcyjno – Handlowo – Usługowe Konsta Sp. z o.o. Kosowo 13
2066 ELCOM PROPACK Sp. z o.o. Przeźmierowo 13
2067 LESPIN Sp. z o.o. Leszno 13
2068 Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Usługowe Belin Wojciech Lenartowicz, Roman Erdmann, Andrzej Nowak sp.j. Poznań 13
2069 Arma San S.J. Strzałkowo 13
2070 Mikran Sp. z o.o. Spółka Komandytowa Poznań 13
2071 Zakład Usługowo-Handlowy Naftohurt Sp. z o.o. Sompolno 13
2072 Przychodnia Lekarska MEDEO Henryka Mikuła Telenga, Tomasz Matecki, Barbara Elżbieta Schmidt, Jacek Szymaniak Sp.J. Poznań 13
2073 EKO ALU Sp. z o.o. S.K. Poznań 13
2074 Funclub Sp. z o.o. Poznań 13
2075 PW Agat Grzegorz Talewicz Sp. z o.o. Spławie 13
2076 Rolnicza Spółdzielnia Produkcyjna w Orli Orla 13
2077 Sas Investment Sp. z o.o. sp.k. Puszczykowo 13
2078 Hfs Sp. z o.o. S.K. Poznań 13
2079 Ata-Technik Sp. z o.o. S.K.A. Budzyń 13
2080 RSP w Górce Duchownej Lipno 13
2081 Rolnicza Spółdzielnia Produkcyjna w Pianowie Kościan 13
2082 Business Sport Solutions Sp. z o.o. KI S.K.A. Poznań 13
2083 Moderno Mundo Sp. z o.o. Robakowo 13
2084 INSTALCOMPACT – SERVICE Sp. z o.o. Tarnowo Podgórne 13
2085 Zielona Energia Karpiński Sp. z o.o. Poznań 13
2086 Bauneo Sp. z o.o. Leszno 13
2087 Grenkeleasing Sp. z o.o. Poznań 13
2088 Rolnicza Spółdzielnia Produkcyjna w Żychlinie Żychlin 13
2089 Wutex Sp. z o.o. Poznań 13
2090 Mr Nieruchomości Ryczek, Małdzińska S.J. Piła 13
2091 Garchem Garczarek S. J. Kąkolewo 13
2092 Lina Medical Polska Sp. z o.o. Sady 13
2093 Anel Mitoraj Andrzej I Mitoraj Elżbieta sp.j. Skalmierzyce 13
2094 Appunite Sp. z o.o. Poznań 13
2095 ITECOM Sp. z o.o. Krotoszyn 13
2096 Eurotec Recycling Systems Sp. z o.o. Wągrowiec 13
2097 KONSTAL – BRALIN Sp. z o.o. Bralin 13
2098 Everest Development Spółka Komandytowa Śrem 13
2099 East And West Sp. z o.o. Poznań 13
2100 Elmar Hurtownia Elektrotechniczna J.Maruszewski-K.Maruszewski sp.j. Przeźmierowo 13
2101 Ekus Sp. z o.o. Krzemieniewo 13
2102 Rolnicza Spółdzielnia Produkcyjna Odnowa w Kamieniu Złotów 13
2103 ZPM Biegun Sp. z o.o. S.K. Jaraczewo 13
2104 Ms-Pharma Sp. z o.o. Kalisz 13
2105 Kombit Plus Sp. z o.o. S.K. Poznań 13
2106 MB Poznań Sp. z o.o. Komorniki 13
2107 Constans Grupa Sp. z o.o. Poznań 13
2108 Doppiek Sp. z o.o. Dopiewo 13
2109 Skład Materiałów Budowlanych i Opału BOL-ANN A. T. M. Stelmaszykowie S.J. Gniezno 13
2110 INTER GUMI S.J. Dębienko 13
2111 NARZĘDZIOWNIA – MECHANIK Sp. z o.o. Kalisz 13
2112 Zakład Produkcyjno – Handlowy Roll – Pol Sp. z o.o. Rydzyna 13
2113 Auto Compol S.A. Poznań 13
2114 Plastmet Sp. z o.o. Spółka Komandytowa Lubasz 13
2115 Blastrac Technical Systems Pl Sp. z o.o. Golina 13
2116 Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Twardy Anna i Gabriel Twardy Sp. J. Sierakowo 13
2117 Ever Wind Sp. z o.o. Poznań 13
2118 Trans System Sp. z o.o. Kalisz 13
2119 Domcar Sp. z o.o. Konin 13
2120 Rolplan Sp. z o.o. Kleczew 13
2121 SKLEJKA ORZECHOWO S.A. Orzechowo 13
2122 Świat Drzwi i Okien Dariusz Wrzeszcz sp.j. Piła 13
2123 Bis-Podex Sp. J. Bogdan Dębski i Grzegorz Biczysko Kalisz 13
2124 Przedsiębiorstwo Usługowo-Produkcyjne SOD M. Strugliński B. Obst S.J. Turek 13
2125 Rolnicza Spółdzielnia Produkcyjna w Pacholewie Pacholewo 13
2126 Biolife + Sp. z o.o. sp.k. Buk 13
2127 ADECO POLSKA Sp. z o.o. Ostrzeszów 13
2128 Auto – Centrum Przedsiębiorstwo Motoryzacyjne S.A. Poznań 13
2129 Lege Spruta S.J. Koźmin Wielkopolski 13
2130 Mar-S Sp. z o.o. S.K.A. Bralin 13
2131 Słowińscy Sp. z o.o. S.K. Słupca 13
2132 Przedsiębiorstwo Rolne Nadodrze Sp. z o.o. Gościejewice 13
2133 Robi Sp. z o.o. sp.k. Poznań 13
2134 Styromap Sp. z o.o. S.K. Milcz 13
2135 DK Immobiliare Sp. z o.o. S.K. Jasin 13
2136 Mglogistic Sp. z o.o. sp.k. Trzcinica 13
2137 SZPOT Sp. z o.o. Swarzędz 13
2138 MPC Foam Sp. z o.o. S.K. Rogoźno 13
2139 MK Group Sp. z o.o. S.K. Poznań 12
2140 LEBAL S.A. Śrem 12
2141 Plus Perfect Sp. z o.o. S.K. Gniezno 12
2142 GR Ludwikowo Sp. z o.o. Poznań 12
2143 Branch Brothers Sp. z o.o. sp.k. Poznań 12
2144 CERES INTERNATIONAL Sp. z o.o. Pyzdry 12
2145 Zakład Wyrobów Odzieżowych Helkon – Konarski sp.j. Kępno 12
2146 Międzyzakładowa Spółdzielnia Mieszkaniowa Zrzeszeni w Pile Piła 12
2147 Park Przemysłowy Luvena Sp. z o.o. Luboń 12
2148 Wikia Sp. z o.o. Poznań 12
2149 Momo – Polska Sp. z o.o. Sulęcinek 12
2150 Natura Resort Sp. z o.o. Poznań 12
2151 Wielkopolska Hodowla Buraka Cukrowego Sp. z o.o. Poznań 12
2152 Wojcieszak, Basiński i Wspólnicy Kancelaria Adwokacka Spółka Komandytowa Poznań 12
2153 MJG Sp. z o.o. Śrem 12
2154 HELVEPOL – Kaczmarek Kostera S.J. Kalisz 12
2155 Laser – Stal Sp. z o.o. Konin 12
2156 Przedsiębiorstwo Budowlane Stabox Stanisław Toczkowski Sp. j. Ostrów Wielkopolski 12
2157 Rolnicza Spółdzielnia Produkcyjna w Niechanowie Niechanowo 12
2158 Prus Development Sp. z o.o. Poznań 12
2159 Dakpol Sp. z o.o. Wolsztyn 12
2160 Przedsiębiorstwo Budowlano – Usługowe BUDOPOL – POZNAŃ Sp. z o.o. Poznań 12
2161 Systech Sp. z o.o. Systemy Technologiczno – Narzędziowe Rawicz 12
2162 Emspol Sp. z o.o. Łubowo 12
2163 Instytut Mikroekologii Sp. z o.o. & CO. Spółka Komandytowa Poznań 12
2164 EP Development Sp. z o.o. Baranowo 12
2165 Kaletka Transport Sp. z o.o. sp.k. Pelikan 12
2166 Systherm Info Sp. z o.o. Poznań 12
2167 Qubiqa Sp. z o.o. Piła 12
2168 VMR Sp. z o.o. SP.K. Poznań 12
2169 M. i A. Gracz Przedsiębiorstwo Handlowo-Produkcyjne Euro – Eko – Pak sp.j. Poznań 12
2170 Integra Consulting Poland Sp. z o.o. S.K. Poznań 12
2171 Hurtowet Pawlisiak, Haława sp. j. Święciechowa 12
2172 Simple Way Sp. z o.o. sp.k. Międzychód 12
2173 Ebrex Transport Sp. z o.o. Kalisz 12
2174 Miejska Spółdzielnia Samopomoc Chłopska Kalisz 12
2175 Techpak Development Sp. z o.o. Białężyce 12
2176 U Złotego Źródła Plus Weiss Paniączyk S.J. Poznań 12
2177 Plato G.A.K. Hojka S.J. Chojęcin-Parcele 12
2178 Przedsiębiorstwo Produkcyjno Handlowo Usługowe Stropex Renata Bruzi Krzysztof Bruzi sp.j. Fabianów 12
2179 Super Siódemka Lucjan Wypych S.J. Poznań 12
2180 Lenzkes Techniki Mocowania Sp. z o.o. Poznań 12
2181 Pol – Plan S.J. Zakład Produkcji Plandek Zamysłowo 12
2182 Rolnicza Spółdzielnia Produkcyjna w Kębłowie Miłosław 12
2183 Rolnicza Spółdzielnia Produkcyjna im. Jarosława Dąbrowskiego Swarzędz 12
2184 Chłodex Małgorzata i Piotr Nalewaja S.J. Gniezno 12
2185 Gcp (Poland) Sp. z o.o. Poznań 12
2186 AET Sp. z o.o. S.K. Ostrów Wielkopolski 12
2187 U Złotego Źródła Weiss, Paniączyk Sp.J. Poznań 12
2188 Interlan Sp. z o.o. S.K. Poznań 12
2189 Matbud Systemy Ppoż Sp. z o.o. Słocin 12
2190 Firma AZET Cz. M. Szczepaniak S.J. Leszno 12
2191 Okręgowa Spółdzielnia Mleczarska w Śremie Śrem 12
2192 FHU EKO W.Rybak Sp. j. Janikowo 12
2193 Aspeo Sp. z o.o. Spółka Komandytowa Poznań 12
2194 P.P.H.U. Metalmex Bronisław Stań, Violetta Kowalczyk, Elżbieta Stań-Kuźniarek sp.j. Wysogotowo 12
2195 Leszek Wróbel Maxim-Bud Bis Sp. z o.o. Trzebaw 12
2196 MATIX E. M. Matysiak S.J. Święciechowa 12
2197 GRAMBET GRUPA SBS SPÓŁKA JAWNA MIROSŁAW GUCIA, MACIEJ GUCIA Skórzewo 12
2198 Wielkopolska Giełda Odzieżowa Sp. z o.o. Poznań 12
2199 AKWA Sp. z o.o. Zakł. Produkcyjny Armatury Przemysłowej Gniezno 12
2200 Nutrimix Polska Sp. z o.o. Niepruszewo 12
2201 Przedsiębiorstwo Budowlane PEBEROL Sp. z o.o. Chodzież 12
2202 Meissner Architects Sp. z o.o. S.K. Poznań 12
2203 ALFATEX Sp. z o.o. Cielimowo 12
2204 Zakład Przemysłu Mięsnego Jan Kociemba Michał Kociemba S.J. Konojad 12
2205 Simplicity Printing House Sp. z o.o. S.K. Poznań 12
2206 Spółdzielnia Mieszkaniowa Staszic w Pile Piła 12
2207 Probud Sp. z o.o. Ostrów Wielkopolski 12
2208 Pepliński & Banaszewski Sp. z o.o. Jarocin 12
2209 Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej w Śremie Sp. z o.o. Śrem 12
2210 Newell Poland Production Sp. z o.o. w likwidacji Poznań 12
2211 Groeneveld Polska Sp. z o.o. Poznań 12
2212 Musiałowicz Kuczyński S.J. Tarnowo Podgórne 12
2213 Promet Trans Sp. z o.o. Turek 12
2214 Rolpol Sp. z o.o. Grąbkowo 12
2215 PHS Hospital Sp. z o.o. Spółka Komandytowa Poznań 12
2216 Przeds. Zagraniczne KARMA BELLA A.L. BEUMKES Śrem 12
2217 Stx Next Sp. z o.o. sp.k. Poznań 12
2218 AGROMA Sp. z o.o. Modła Królewska 12
2219 San-Gaz Kardach S.K. Jarocin 12
2220 Tekktura Sp. z o.o. S.K. Poznań 12
2221 Zentar Trzaskowski, Łańczak S.J. Poznań 12
2222 Andersia Tower Hotel Management Sp. z o.o. Poznań 12
2223 Rolnicza Spółdzielnia Produkcyjna w Rożnowie Rożnowo 12
2224 Jag PPH Sp. z o.o. Lisków 12
2225 Suplemed Sp. z o.o. Kobyla Góra 12
2226 Przedsiębiorstwo Handlowo Usługowe AUTO DARIA Sp.J. Dariusz Skowroński I Wspólnicy Pleszew 12
2227 Agencja Ochrony Lion Sp. z o.o. S.K. Śrem 12
2228 ECOR PRODUCT Sp. z o.o. Stęszew 12
2229 Bioraj Sp. z o.o. Jeżewo 12
2230 Przedsiębiorstwo Handlowe Amjadi International-Pol Sp. z o.o. – Spółka Komandytowa Kaszczor 12
2231 Lafrentz Polska Sp. z o.o. Poznań 12
2232 Grupa Techplast Sp. z o.o. Sp.K. Jarocin 12
2233 OIA GLOBAL Sp. z o.o. Poznań 12
2234 Cart-Pack S.J. P.M. Gniteccy Tabor Wielki 12
2235 Pci Membranes Sp. z o.o. Kostrzyn 12
2236 Agro-Trans Fischer sp.j. Gniezno 12
2237 Perfekt S.A. Gądki 12
2238 Nowotomyski Dom Handlowy Pawelec Sp. J. Nowy Tomyśl 12
2239 Showa Industrial Sp. z o.o. Poznań 12
2240 Weng Lee Sp. z o.o. S.K. Poznań 12
2241 Consdata Sp. z o.o. Poznań 12
2242 Market Przemysłowy Bracia Olejniczak S.J. Szamotuły 12
2243 Przedsiębiorstwo Wodociągów I Kanalizacji w Zdunach Sp. z o.o. Zduny 12
2244 Inlader Sp. z o.o. Plewiska 12
2245 HAHN + KOLB POLSKA Sp. z o.o. Poznań 12
2246 Gembiak – Mikstacki S.J. Krotoszyn 12
2247 Helios Polska Sp. z o.o. Farby, Lakiery, Żywice i Kleje Ostrów Wielkopolski 12
2248 A. Z. Agora Kubisiak Grupa Sbs Sp. J. Międzychód 12
2249 Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Usługowo-Handlowe R. Łukaszczyk & L. Turek S.J. Obrzycko 12
2250 IZOMET PISKORZ S.J. Wolsztyn 12
2251 Go & Management GmbH S.K. Poznań 11
2252 Spółdzielnia Produkcji Rolnej Raszków 11
2253 Rolnicza Spółdzielnia Produkcyjna Turowo Turowo 11
2254 PUBLICAT S.A. Poznań 11
2255 Ultimate Trade Sp. z o.o. Poznań 11
2256 Kme Sp. z o.o. Janikowo 11
2257 Ownpower Polska S.A. Koło 11
2258 KLAFS Sp. z o.o. Bagatelka 11
2259 Cognifide Polska Sp. z o.o. Poznań 11
2260 Atrom Sp. z o.o. S.K. Ostrów Wielkopolski 11
2261 Zakłady Tłuszczowe Werbliński Sp. z o.o. Jedlec 11
2262 A+F POLAND Sp. z o.o. Mianowice 11
2263 BRAMGAR Jacek Szekiełda i Wspólnicy S. J. Stęszew 11
2264 PIU Rol – Baz – Pal S.J. Żerków 11
2265 Lege Opakowania Sp. z o.o. Koźmin Wielkopolski 11
2266 Michele Letizia Polska Sp. z o.o. Kalisz 11
2267 Leithäuser Industrieterrain Sp. z o.o. Leszno 11
2268 Rolnicza Spółdzielnia Produkcyjna Niesłabin – Zbrudzewo Zbrudzewo 11
2269 Cordstrap – Polska Sp. z o.o. Zakrzewo 11
2270 Ert Wypieki Sp. z o.o. sp.k. Biskupice 11
2271 Rolnicza Spółdzielnia Produkcyjna Zgoda Nieszawa 11
2272 Holland Tank Sevice Sp. z o.o. Poznań 11
2273 Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Usługowo-Handlowe Mat-Tar Sp. J. Władysław i Dorota Matuszkiewicz Koźminiec 11
2274 MEDITECH Sp. z o.o. Przeźmierowo 11
2275 Livmed Sp. z o.o. Nowy Tomyśl 11
2276 Modico Plus Zbigniew Kielban S.K. Poznań 11
2277 Alexas Sp. z o.o., S.K. Laski 11
2278 Mirantis Poland Sp. z o.o. Poznań 11
2279 Meda Veneer Sp. z o.o. Białośliwie 11
2280 Zielony Rynek BT Kapitał Sp. z o.o. S.K. Krotoszyn 11
2281 Carserwis Sp. z o.o. Kościan 11
2282 TRASKO-STAL Sp. z o.o. Ostrów Wielkopolski 11
2283 Espeo Software Sp. z o.o. Poznań 11
2284 Minebea Intec Poland Sp. z o.o. Kostrzyn 11
2285 EUREKA Sp. z o.o. Dąbrowa 11
2286 Kro-Ma Sp. z o.o. sp.k. Nowy Tomyśl 11
2287 Kaliskie Przedsiębiorstwo Przemysłu Spożywczego INTERJAREK Grupa INTERJAREK Sp. z o.o. Jedlec 11
2288 ASAMED Sp. z o.o. Przeźmierowo 11
2289 Bau-Mix Zbigniew & Paweł Spychała sp.j. Poznań 11
2290 Brzóstowska I Wspólnicy sp. j. Poznań 11
2291 DAGAT-ECO SPÓŁKA Z O.O. Poznań 11
2292 Sfs Group Sp. z o.o. Poznań 11
2293 PERFECT ELECTRO Sp. z o.o. Kostrzyn 11
2294 Modo24 Group Sp. z o.o. S.K. Gądki 11
2295 S-Cabling Sp. z o.o. Leszno 11
2296 Przedsiębiorstwo Produkcji Rolnej Usług i Handlu RÓŻ-POL Sp. z o.o. Różanna 11
2297 Haltec Hale Sp. z o.o. Komorniki 11
2298 Bud Rental Sp. z o.o. Spółka Komandytowa Paczkowo 11
2299 Wupen Sp. z o.o. Poznań 11
2300 SCALIO Sp. z o.o. Orzeszkowo 11
2301 Endu Events Sp. z o.o. 1 S.K.A. Poznań 11
2302 Atlas Meble Kuchenne Sp. z o.o. Nowy Tomyśl 11
2303 Precise Building Sp. z o.o. Poznań 11
2304 Grom Cargo Serwis Sp. z o.o. S.K. Poznań 11
2305 West Sp. z o.o. Gortatowo 11
2306 Gamex Daniel Cieślak S.J. Ostrów Wielkopolski 11
2307 Hurtownia Kwiatów Rosa Waldemar Pazoła S.J. Leszno 11
2308 Piekarnia Ciastkarnia Książ Zenon i Wojciech Stiller sp.j. Książ Wielkopolski 11
2309 Wielkopolska Grupa Prawnicza Kozłowski, Maźwa, Sendrowski i Wspólnicy Spółka Komandytowa Poznań 11
2310 CURTIS HEALTH CAPS Sp. z o.o. Wysogotowo 11
2311 Marstal Mariusz Cypel, Stanisław Zakrzewski sp. j. Wronki 11
2312 Bros S.J. Buk 11
2313 Clay Materials Sp. z o.o. Sp.K. Mikstat-Pustkowie 11
2314 Izolacja Jarocin S.A. Jarocin 11
2315 Gotta Sp. z o.o. Promnice 11
2316 Zmetis Sp. z o.o. Koło 11
2317 Ginekologiczno-Położniczy Szpital Kliniczny UM im. K. Marcinkowskiego W Poznaniu SPZOZ Poznań 11
2318 Dek-Pol Sp. z o.o. Tarnowo Podgórne 11
2319 Glen Dimplex Polska Sp. z o.o. Poznań 11
2320 Przedsiębiorstwo Energetyki Cieplnej w Nowym Tomyślu Sp. z o.o. Nowy Tomyśl 11
2321 Invest – BUD Sp. z o.o. Kąkolewo 11
2322 Raca I Wspólnicy S.J. Złotów 11
2323 GRUNTPOL Sp. z o.o. PPHIU Kalisz 11
2324 Powerstone Sp. z o.o. Poznań 11
2325 AGRO – TRADE Sp. z o.o. Tulce 11
2326 Sp-nia Produkcji Rolnej PHU Wronczyn Wronczyn 11
2327 Telbud S.A. Poznań 11
2328 Vector Synergy Sp. z o.o. Poznań 11
2329 Biochemik Sp. z o.o. Laboratorium Usługowo – Badawcze Śmiłowo 11
2330 P H U Sztukowski Sp. z o. o. Topola Mała 11
2331 Phu Ewmar Sp. J. P.Rabiega S.Nyczak Kościan 11
2332 LEXXIT Mebel Production & Trading Sp. z o.o. Słocin 11
2333 TB Hydro Sp. z o.o. sp.k. Poznań 11
2334 Skup I Sprzedaż Makulatury Eko – Mak Góra Sławomir – Wojtalak Jacek S.J. Słonawy 11
2335 Trag Sp. z o.o. Sp.K. Swadzim 11
2336 KRAJOWY INTEGRATOR PŁATNOŚCI S.A. Poznań 11
2337 Przeds. Budownictwa Ogólnego Dana Bud Wolsztyn 11
2338 MOTIV HOME S. J., Jakub Jesiołowski, Jakub Knobloch Poznań 11
2339 ROGSTOL Sp. z o.o. Żołędzin 11
2340 Firma Usługowa Eko-Kar Sp. z o.o. S.K. Raszków 11
2341 MAT INTER M.E. Żuberek Sp.J. Kalisz 11
2342 Adboard Sp. z o.o. Sielinko 11
2343 Okulus Sp. z o.o. Kalisz 11
2344 Zdrovita Sp. z o.o. Nowy Tomyśl 11
2345 Veolia Wągrowiec Sp. z o.o. Wągrowiec 11
2346 KSH Invest Sp. z o.o. Śrem 11
2347 sp.j. Helden Helt & Fischer Złotów 11
2348 AVK ARMADAN Sp. z o.o. Pniewy 11
2349 RYSZARD NOWAK Sp. z o.o. Janikowo 11
2350 ABM Lokum Sp. z o.o. S.K. Międzychód 11
2351 IPS S.A. Jasin 11
2352 Pectoriamus Sp. z o.o. Wiry 11
2353 Ringer Sp. z o.o. Kawnice-Kolonia 11
2354 Jomasz Sp. z o.o. Spółka Komandytowa Franklinów 11
2355 Efez Sp. z o.o. Rawicz 11
2356 Przedsiębiorstwo Remontowo-Inwestycyjne Ciepłownictwa PEC Rem Sp. z o.o. Poznań 11
2357 Budsoft Sp. z o.o. Poznań 11
2358 Inter Lers Sp. z o.o. Kłecko 11
2359 Spółdzielnia Produkcji Rolnej Rolnik Chwałszyce 11
2360 Legalspace Sp. z o.o. Poznań 11
2361 Steel System Sp. z o.o. Psary Małe 11
2362 APTEKA POD ZŁOTĄ WAGĄ S.J. Słupca 11
2363 Kaboro Sp. z o.o. Golina 11
2364 AFG Computers Sp. z o.o. sp.k. Poznań 11
2365 Zakład Usług Antenowych ANTSERWIS Henryk Czajkowski, Kazimierz Kociński, Olenia Kordylewicz S.J. Piła 11
2366 BMC Hotels Sp. z o.o. Boszkowo 11
2367 IW-Met Ryszard Matuszak Sp. z o.o. Spółka Komandytowa Pniewy 10
2368 Spółdzielnia Mieszkaniowa Lokatorsko-Własnościowa w Szamotułach Szamotuły 10
2369 Rolnicza Spółdzielnia Produkcyjna w Kluczewie Kluczewo 10
2370 CUBATO Sp. z o.o. Pogorzela 10
2371 Optimet Sp. z o.o. Czarnków 10
2372 Brego Świadek, Stefański Sp.J. Poznań 10
2373 Logit – Magazyn Sp. z o.o. Konin 10
2374 Rolnicza Spółdzielnia Produkcyjna w Krośnie Krosno 10
2375 Isabella PL Sp. z o.o. Ostrów Wielkopolski 10
2376 VISKOPOL Sp. z o.o. Baranowo 10
2377 CLJ Centrum Logistyczne Sp. z o.o. sp.k. Komorniki 10
2378 Cat Traffic Sp. z o.o. Poznań 10
2379 Signal F SB Sp. z o.o. S.K. Luboń 10
2380 ART-BUD T. Wykpisz i P. Błaszczyk Sp.J. Koło 10
2381 PBT ZACHÓD S.A. Kostrzyn 10
2382 Zakład Usług Wodnych Sp. z o.o. Konin 10
2383 Bezokularow.pl S.A. Gniezno 10
2384 Zakład Zielarski Kawon – Hurt S.J. Gostyń 10
2385 FH TRADE Sp. z o.o. Poznań 10
2386 Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe Rpm Sp. z o.o. Jarocin 10
2387 Tel – Ster Sp. z o.o. Suchy Las 10
2388 Konimpex-Invest Projekt 2 Sp. z o.o. Konin 10
2389 Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej i Mieszkaniowej Komopal Sp. z o.o. Opalenica 10
2390 Róźany Potok Uniwersytecka Spółdzielnia Mieszkaniowa Poznań 10
2391 Bamet S.J. Środa Wielkopolska 10
2392 DWD System Sp. z o.o. Spółka Komandytowa Poznań 10
2393 Walczak S.J. Książ Wielkopolski 10
2394 DLG Agrofood Sp. z o.o. Poznań 10
2395 JARTEX Sp. z o.o. Jaraczewo 10
2396 Instytut Dendrologii Polskiej Akademii Nauk Kórnik 10
2397 HAWA Sp. z o.o. Gniezno 10
2398 Ever Home S.A. Wysogotowo 10
2399 Hal – Spaw Sp. z o.o. Blękwit 10
2400 Soffti Sp. z o.o. Sierpowo 10
2401 Merplast Sp. z o.o. Poznań 10
2402 Forex Polska Sp. z o.o. Główna 10
2403 Makasar Sp. z o.o. Śrem 10
2404 Labo Baza Zawielak i Wspólnicy S.J. Jelonek 10
2405 VRP Sp. z o.o. Poznań 10
2406 Industrian Sp. z o.o. & Co Sp. Komandytowa Janikowo 10
2407 Przedsiębiorstwo Rolno -Usługowe Pa-Rol Parzęczewo Sp. z o.o. Parzęczewo 10
2408 Miejska Kanalizacja i Wodociągi Sp. z o.o. w Czarnkowie Czarnków 10
2409 FH Kowalik S.J. Leszno 10
2410 ALTER S.A. Tarnowo Podgórne 10
2411 Ethifarm Sp. z o.o. S.K. Poznań 10
2412 Meble Roberto Sp. z o.o. Poznań 10
2413 Specjalistyczne Przedsiębiorstwo Rolno – Przetwórcze GAL L.P.M.Ł. Marek S.J. Poznań 10
2414 HTNS Poland Sp. z o.o. Poznań 10
2415 Okręgowa Spółdzielnia Mleczarska Kalisz 10
2416 BUILDING PLASTICS POLSKA Sp. z o.o. Niepruszewo 10
2417 Skalmex Sp. z o.o. Skalmierzyce 10
2418 Danuta Monarcha Consulting I Doradztwo Podatkowe Spółka Komandytowa Poznań 10
2419 Apack Sp. z o.o. Kowanowo 10
2420 Gospodarstwo Rolno Przemysłowe Rolgos Sp. z o.o. Ciążeń 10
2421 TG Instalacje Sp. z o.o. Dąbrowa 10
2422 Almark Sp. z o.o. Properties S.K. Leszno 10
2423 Spółdzielnia Mieszkaniowa w Grodzisku Wielkopolskim Grodzisk Wielkopolski 10
2424 Zakład Elektroniczny Foster Eugeniusz Fengier, Ryszard Owczarz sp.j. Pleszew 10
2425 Lider S.J. Krosno 10
2426 Perfo Sp. z o.o. Texconcept Spółka Komandytowa Poznań 10
2427 Margostal Rewolińscy S.J. Margonin 10
2428 Rolnicza Spółdzielnia Produkcyjna Kaczkowo Kaczkowo 10
2429 WERBAU Sp. z o.o. S.K. Poznań 10
2430 DCS Domestic Courier Service Sp. z o.o. Poznań 10
2431 Rolniczy Kombinat Spółdzielczy Łaszczyn Łaszczyn 10

źródło: Instytut Europejskiego Biznesu na podstawie danych z Krajowego Rejestru Sądowego, zebranych przez wywiadownie handlowe.

Do analizy wyników finansowych przedsiębiorstw przyjęto firmy spełniające następujące warunki:
1. Dostępne w KRS dane finansowe za lata 2015-2016,
2. Wartość przychodów netto ze sprzedaży i zrównanych z nimi większa niż 100 tys. zł w 2016 roku,
3. Zysk netto w latach 2015 i 2016 wyższy niż 1 tys. zł.
4. Kapitał własny w latach 2015 i 2016 wyższy niż 1 tys. zł.

Metodologia liczenia wartości rynkowej
Wartość rynkowa firm liczona jest w porównaniu do spółek notowanych na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie.
Do obliczeń wykorzystywane są wskaźniki C/Z (cena do zysku netto) i C/WK (cena do wartości księgowej, czyli cena do sumy funduszy własnych i zysku netto) średnie dla spółek krajowych notowanych na Giełdzie Papierów Wartościowych, liczone przez analityków GPW.

Wskaźniki do liczenia wartości rynkowej
W końcu marcu 2017 r.: C/Z: 20,1, a C/WK: 1,34.
źródło: Biuletyn Statystyczny GPW

Według wskaźników giełdowych z marca 2017 r. zostały policzone dwie wartości rynkowe firmy w końcu marca 2017 r. Jedna to iloczyn zysku netto w 2016 r. i wskaźnika C/Z w końcu marca 2017 r., a druga to iloczyn wartości księgowej w końcu 2016 r. i wskaźnika C/Wk w końcu marca 2017 r. Średnia arytmetyczna z tych wartości rynkowych to wartość rynkowa firmy w końcu marca 2017.