Brylanty Polskiej Gospodarki 2020 Województwa Wielkopolskiego

Spośród 68 812 polskich przedsiębiorstw, których wyniki finansowe w listopadzie 2020 r. zbadał Instytutu Europejskiego Biznesu, tytuł Brylant Polskiej Gospodarki 2020 uzyskało 3199 firm z województwa wielkopolskiego. Analiza została przeprowadzona na podstawie najświeższych, wiarygodnych danych za lata 2018-2019 z Krajowego Rejestru Sądowego.

Instytutu Europejskiego Biznesu, utworzony 12 grudnia 2005 r., prowadzi Konkurs Brylanty Polskiej Gospodarki od 2008 r. Przez dwanaście lat dokładnie przeanalizował wyniki finansowe 80 tysięcy przedsiębiorstw.

W rankingu poniżej są wyliczenia Instytutu Europejskiego Biznesu na podstawie wiarygodnych, publicznych, ogólnie dostępnych informacji finansowych z Krajowego Rejestru Sądowego.

Instytutu Europejskiego Biznesu oszacował w bardzo uproszczony sposób wartość rynkową firm w październiku 2020 przez porównanie ich wyników do wycen spółek akcyjnych notowanych na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie. Wykorzystał podstawowe wskaźniki: C/Z i C/Wk. Ten pierwszy w październiku 2020 r. był wyjątkowo wysoki, wyniósł 42,2, co podbijało wartość firm wykazujących zyski.

Uproszczona metodologia szacowania wartości rynkowej, stosowana przez Instytut Europejskiego Biznesu, opisana jest poniżej rankingu.

Na tej podstawie Instytutu Europejskiego Biznesu stworzył ranking Brylanty Polskiej Gospodarki 2020 Województwa Kujawsko-Pomorskiego. Firmy wymienione w poniższym zestawieniu mogą bezpłatnie i bezterminowo wykorzystywać tytuł Brylant Polskiej Gospodarki 2020 publicznie na wszystkich nośnikach.

Płatne są logo Brylant Polskiej Gospodarki 2020 oraz dyplomy i statuetki dla wyróżnionych firm i ich pracowników. Oferta handlowa jest przedstawiona poniżej rankingu.

Prosimy nie kopiować z Internetu dla celów marketingowych wizerunku Brylant Polskiej Gospodarki 2020, gdyż zdjęcia chronione są prawami autorskimi.

Statuetka Brylant Polskiej Gospodarki


Brylanty Polskiej Gospodarki 2020 Województwa Wielkopolskiego
Lp. Nazwa firmy Siedziba Wartość rynkowa firmy w październiku 2020 r. w mln zł
1 Jeronimo Martins Polska S.A. Kostrzyn 49493,1
2 Lidl Sp. z o.o. sp.k. Jankowice 21957,9
3 Kompania Piwowarska S.A. Poznań 12218,4
4 Volkswagen Poznań Sp. z o.o. Poznań 12051,2
5 Allegro.Pl Sp. z o.o. Poznań 11750,2
6 Enea S.A. Poznań 11313,4
7 Pepco Poland Sp. z o.o. Poznań 11122,1
8 ENEA Operator Sp. z o.o. Poznań 8618,2
9 Dino Polska S.A. Krotoszyn 7317,1
10 Terg S.A. Złotów 5962,5
11 Mann+Hummel Ft Poland Sp. z o.o. S.K. Gostyń 5770,2
12 Inter – Paket Sp. z o.o. Rabowice 5603
13 Grupa Olx Sp. z o.o. Poznań 5293,2
14 AGRI PLUS Sp. z o.o. Poznań 5179,3
15 Raben Logistics Polska Sp. z o.o. Robakowo 4573,3
16 EUROCASH S.A. Komorniki 4168,9
17 Gestamp Polska Sp. z o.o. Września 3918,2
18 Santander Towarzystwo Funduszy Inwestycyjnych S.A. Poznań 3793,1
19 Pfeifer & Langen Polska S.A. Poznań 3533,1
20 Signify Poland Sp. z o.o. Piła 3515,8
21 Volkswagen Group Polska Sp. z o.o. Poznań 3332,3
22 Veolia Energia Poznań S.A. Poznań 3104,6
23 Olx Corporate Sp. z o.o. Poznań 2955,8
24 Famot Pleszew Sp. z o.o. Pleszew 2860,2
25 Imperial Tobacco Polska S.A. Jankowice 2842,5
26 HBH Sp. z o.o. S.K. Poznań 2782
27 Amica S.A. Wronki 2644,4
28 Kaczmarek Malewo sp.j. Malewo 2452,5
29 Samsung Electronics Poland Manufacturing Sp. z o.o. Wronki 2415
30 Amazon Fulfillment Poland Sp. z o.o. Sady 2198,3
31 General Logistics Systems Poland Sp. z o.o. Głuchowo 2168,3
32 Autostrada Wielkopolska II S.A. Poznań 2149,3
33 Pratt And Whitney Kalisz Sp. z o.o. Kalisz 2002,6
34 CEDC International Sp. z o.o. Oborniki 1987
35 GOLDBECK Sp. z o.o. Komorniki 1983,9
36 Portos Tr7 Sp. z o.o. S.K. Kalisz 1950,9
37 Glaxosmithkline Pharmaceuticals S.A. Poznań 1901,9
38 Werner Kenkel Sp. z o.o. Krzycko Wielkie 1818,9
39 DEPENBROCK POLSKA Sp. z o.o. S.K. Komorniki 1733
40 Autostrada Eksploatacja S.A. Poznań 1633,4
41 APART Sp. z o.o. Suchy Las 1575,9
42 Flex Films Europa Sp. z o.o. Września 1534,6
43 STORTEBOOM HAMROL Sp. z o.o. Granowo 1529,1
44 Grupa Aww Sp. z o.o. sp.k. Niedźwiady 1485,3
45 R. TWINING AND COMPANY Sp. z o.o. Swarzędz 1469,4
46 Transgourmet Polska Sp. z o.o. Poznań 1463,2
47 Ecco Holiday Sp. z o.o. Poznań 1461,6
48 BA Glass Poland Sp. z o.o. Poznań 1438,4
49 Phoenix Contact Wielkopolska Sp. z o.o. Nowy Tomyśl 1415
50 Ceneo.Pl Sp. z o.o. Poznań 1411,9
51 Uniwersytet im. Adama Mickiewicza w Poznaniu Poznań 1403,6
52 Sun Garden Polska Sp. z o.o. sp.k. Malanów 1362,3
53 Biuro Podatkowe K&K Sp. z o.o. Poznań 1347,2
54 SANO – Nowoczesne Żywienie Zwierząt Sp. z o.o. Sękowo 1258,7
55 AQUANET S.A. Poznań 1251,7
56 Fabryka Mebli Wer-Sal Kaczorowscy sp.j. Jankowy 1248,3
57 Fresh Logistics Polska Sp. z o.o. Robakowo 1237,6
58 BIOFARM Sp. z o.o. Poznań 1219,2
59 Colian Sp. z o.o. Opatówek 1203,4
60 Modertrans Poznań Sp. z o.o. Poznań 1187,5
61 BRIDGESTONE Poznań Sp. z o.o. Poznań 1093,6
62 Bros Sp. z o.o. sp.k. Poznań 1087,1
63 GABI-BIS Sp. z o.o. S.K. Łęka Opatowska 1079
64 EXIDE TECHNOLOGIES S.A. Poznań 1067,9
65 Magna Automotive (Poland) Sp. z o.o. Sady 1052,2
66 Aquila Radomsko Sp. z o.o. Września 1039,6
67 BLUM POLSKA Sp. z o.o. Jasin 1035,1
68 KABAT TYRE Sp. z o.o. S.J. Budzyń 1015,4
69 Aesculap Chifa Sp. z o.o. Nowy Tomyśl 999,6
70 SCHATTDECOR Sp. z o.o. Tarnowo Podgórne 976,4
71 Przedsiębiorstwo Przemysłu Ziemniaczanego TRZEMESZNO Sp. z o.o. Trzemeszno 970,7
72 VPK Polska Sp. z o.o. Września 967,4
73 Ikano Industry Sp. z o.o. Rogoźno 965,2
74 MGI POLSKA Sp. z o.o. Swadzim 952,1
75 Hochland Polska Sp. z o.o. Kaźmierz 932,2
76 Uniwersytet Przyrodniczy w Poznaniu Poznań 892,1
77 ALUPLAST Sp. z o.o. Poznań 866,7
78 Zakład Mięsno – Wędliniarski Kaminiarz Sp. z o.o. S.K. Święciechowa 847,9
79 ONIX Sp. z o.o. Zakrzewo 847,3
80 HJ HEINZ POLSKA Sp. z o.o. Pudliszki 837,8
81 PROFIM Sp. z o.o Turek 828,7
82 TFP Sp. z o.o. Dziećmierowo 825,2
83 Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej Poznań 825
84 SAINT-GOBAIN HPM Polska Sp. z o.o. Koło 817,1
85 Colian Holding S.A. Opatówek 807,5
86 Kimball Electronics Poland Sp. z o.o. Tarnowo Podgórne 797
87 Bartex Bartol Sp. z o.o. sp.k. Nowy Tomyśl 790,7
88 Steico Sp. z o.o. Czarnków 781,5
89 EURO – COMFORT Sp. z o.o. Leszno 758,6
90 Auto Partner S.J. Ociąż 751,2
91 Wyborowa S.A. Poznań 746,8
92 FIMTEC-Polska Sp. z o.o. S.K. Wysogotowo 743,1
93 Elektro-Klim Sp. z o.o. S.K. Strumiany 741,5
94 PayU S.A. Poznań 736,5
95 Yes Biżuteria S.A. Poznań 735,7
96 Convert Pl Sp. z o.o. Czachorowo 719,5
97 ANDREAS STIHL Sp. z o.o. Sady 703,7
98 Argip Sp. z o.o. Poznań 699,7
99 Newell Poland Services Sp. z o.o. Poznań 691,2
100 Auto Handel Centrum Grupa Cichy sp.j. Wysogotowo 689,4
101 PAROC Polska Sp. z o.o. Trzemeszno 688,9
102 Ar Packaging Poznań S.A. Poznań 685,3
103 Torpol S.A. Poznań 684,1
104 Amica Handel i Marketing Sp. z o.o. Poznań 681,5
105 Euroklimat Sp. z o.o. Suchy Las 681,4
106 Bolsius Polska Sp. z o.o. Zalesie Małe 670,2
107 Ożarów Biznes Park Sp. z o.o. Poznań 659,8
108 Santander Finanse Sp. z o.o. Poznań 659,4
109 REHAU Sp. z o.o. Baranowo 642,9
110 Fabryka Mebli Benix Kaczorowscy sp.j. Mroczeń 639,7
111 Hydro-Marko Sp. z o.o. S.K. Jarocin 636,8
112 IN. Ventus Wind Sp. z o.o. sp.k. Poznań 633,4
113 Sa5 Sp. z o.o. Jjs S.K. Poznań 623,3
114 Europol Meble Polska Sp. z o.o. Spółka Komandytowa Podanin 602,1
115 Intermeble Sp. z o.o. sp.k. Sompolinek 602
116 Leszczyńska Fabryka Pomp – Sp. z o.o. Leszno 598,9
117 Fermy Drobiu Woźniak Sp. z o.o. Żylice 595
118 H & M Hennes & Mauritz Logistics Sp. z o.o. Gądki 576
119 Still Polska Sp. z o.o. Żerniki 568,1
120 Dnp Sp. z o.o. Polanowo 566,4
121 Grupa Producentów Rolnych Zboża Wielkopolskie Sp. z o.o. Pleszówka 565,2
122 NORDAN Sp. z o.o. Powodowo 563,2
123 Pudliszki Sp. z o.o. Pudliszki 562,3
124 Pollena Kosmetyki i Mydła Naturalne Sp. z o.o. sp.k. Ostrzeszów 561,8
125 L-Correct – Sp. z o.o. Ociąż 551,5
126 AGRO-RYDZYNA Sp. z o.o. Kłoda 545,4
127 MTM-Consulting Tadeusz Mazek Kalisz 545,1
128 GSK SERVICES Sp. z o.o. Poznań 534
129 Pago Sp. z o.o. Grodzisk Wielkopolski 533,4
130 Fresenius Medical Care Polska S.A. Poznań 529,9
131 Strauss Cafe Poland Sp. z o.o. Swadzim 528,2
132 Thule Sp. z o.o. Huta Szklana 525,5
133 JOHN DEERE POLSKA Sp. z o.o. Tarnowo Podgórne 516,5
134 Skaltex – Kaczmarek, Błaszczyk S.J. Nowe Skalmierzyce 515,3
135 Radaway Sp. z o.o. Jasin 511,2
136 DECORA S.A. Środa Wielkopolska 509,8
137 KANWOD Wiesław Tarczyński Węglew 509,4
138 Wielkopolskie Przedsiębiorstwo Przemysłu Ziemniaczanego S.A. Luboń 509,3
139 Developer Pro Sp. z o.o. sp.k. Konin 508,8
140 ADM Malbork S.A. Szamotuły 507,9
141 Zakład Robót Komunikacyjnych DOM w Poznaniu Sp. z o.o. Poznań 498,8
142 Pekabex Bet S.A. Poznań 495,1
143 Nordzucker Polska S.A. Opalenica 491,7
144 Tasomix Sp. z o.o. Biskupice Ołoboczne 490,3
145 Meble Marzenie Węgłowski i Stryjakiewicz sp.j. Opatów 488,9
146 TECHLAND Sp. z o.o. Ostrów Wielkopolski 486,7
147 JANMAR CENTRUM Sp. z o.o. S.K. Trzcinica 483,9
148 SKF Polska S.A. Poznań 478,2
149 Hilding Anders Polska Sp. z o.o. Murowana Goślina 476,9
150 Folplast Sp. z o.o. S.K. Kościan 471,3
151 Bowa International Sp. z o.o. Spółka Komandytowa Złotkowo 461,7
152 AMI Sp. z o.o. S.K. Mikstat 459,6
153 G.EN. GAZ ENERGIA Sp. z o.o. Tarnowo Podgórne 459,4
154 PROMAG S.A. Poznań 457,7
155 Dramers S.A. Rabowice 451,1
156 Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Usługowo-Handlowe Awex Sp. z o.o. Kościuszków 450,5
157 Branford Investments Sp. z o.o. Poznań 448,1
158 Netbox Pl Sp. z o.o. Czachorowo 446,1
159 Trepko S.A. Gniezno 443,8
160 Remmers Polska Sp. z o.o. Tarnowo Podgórne 443,2
161 Clip Logistyka Sp. z o.o. Jasin 435,1
162 Keila Investments Sp. z o.o. Poznań 431,4
163 Carry Sp. z o.o. Poznań 426,5
164 Bemo Motors Sp. z o.o. Poznań 423,6
165 Gospodarstwo Rybackie Gosławice Sp. z o.o. Konin 423,6
166 Raben Transport Sp. z o.o. Gądki 421
167 P.P-U-H. Perfexim Ltd Sp. z o.o. Sp.K. Poznań 417,8
168 LUMAG Sp. z o.o. Budzyń 414,2
169 Aquila Września Sp. z o.o. Września 413,9
170 JAKON Sp. z o.o. Tarnowo Podgórne 406,8
171 Przedsiębiorstwo Budowlane Ambit Sp. z o.o. Leszno 405,5
172 Wytwórnia Podkładów Strunobetonowych S.A. Mirosław 399,7
173 ArjoHuntleigh Polska Sp. z o.o. Komorniki 393,8
174 GSM-MOTION Sp. z o.o. S.K. Krzywiń 393,2
175 SŁODOWNIA SOUFFLET POLSKA Sp. z o.o. Poznań 393,1
176 Astromal Sp. z o.o. sp.k. Wilkowice 389
177 Walbet A.D.K. Walkowiak sp.j. Miejska Górka 387,6
178 Stolarz Lempert S.K. Baranów 384
179 OSIEDLE MŁODYCH Spółdzielnia Mieszkaniowa Poznań 383,6
180 Mckeen-Beef Sh Sp. z o.o. Linne 379,9
181 Fresenius Nephrocare Polska Sp. z o.o. Poznań 379,2
182 4kraft Sp. z o.o. Poznań 379,1
183 Netguru S.A. Poznań 377,8
184 Bostik Sp. z o.o. Sady 371,4
185 Polmostrów Sp. z o.o. Wysocko Wielkie 368,5
186 Gorgiel Group Sp. z o.o. sp.k. Karpicko 363,8
187 Świeże i Zielone Sp. z o.o. S.K. Kórnik 363,4
188 E-R2 Sp. z o.o. S.K.A. Suchy Las 362,5
189 Geberit Produkcja Sp. z o.o. Koło 361,1
190 Celtech Sp. z o.o. Poznań 360,4
191 CDRL S.A. Pianowo 360,1
192 Nb Polska Sp. z o.o. Gniezno 359,5
193 Zakład Budowlano-Remontowy BUDREM Sp. z o.o. S.K. Ostrów Wielkopolski 359,3
194 Galtic Investments Sp. z o.o. Poznań 356,8
195 EL CAB Sp. z o.o. Bolechowo-Osiedle 355,8
196 DEFOR S.A. Śrem 353,8
197 POZ BRUK Sp. z o.o. S.J. Sobota 353,4
198 Infrakom Kościan Sp. z o.o. S.K. Kościan 346,9
199 UTAL Sp. z o.o. Gruszczyn 346,7
200 Naczepy Pozkrone S.A. sp.k. Poznań 343,4
201 Bims Plus Fhh Sp. z o.o. Poznań sp.k. Poznań 341,4
202 Duon Dystrybucja Sp. z o.o. Wysogotowo 340,5
203 Norson Sp. z o.o. sp.k. Sarbinowo 339,4
204 KREISEL Technika Budowlana Sp. z o.o. Poznań 338,2
205 AGRO – HANDEL Sp. z o.o. Krzywiń 336,3
206 RAWIBOX S.A. Rawicz 335,9
207 Krispol Sp. z o.o. Psary Małe 335,8
208 Homag Polska Sp. z o.o. Środa Wielkopolska 334,8
209 Polinova Polska Sp. z o.o. S.K. Wągrowiec 334,7
210 Watis Sp. z o.o. Strzałkowo 334,7
211 Fabryka Armatur SWARZĘDZ Sp. z o.o. Rabowice 333,4
212 Vercom S.A. Poznań 325,5
213 Cortland Sp. z o.o. Poznań 324,1
214 Frapo-Dystrybucja Sp. z o.o. Konin 323,6
215 Zakład Poligraficzny Pol – Mak Przemysław Makowiak, Danuta Makowiak sp.j. Przeźmierowo 323,1
216 Raben Real Estate Poland Sp. z o.o. Robakowo 321,1
217 Przedsiębiorstwo Dombud Sp. z o.o. w Odolanowie Odolanów 320,5
218 Agrifirm Polska Sp. z o.o. Szamotuły 320,1
219 Rawicka Fabryka Wyposażenia Wagonów RAWAG Sp. z o.o. Rawicz 318,1
220 POLYCHEM SYSTEMS Sp. z o.o. Poznań 317,6
221 Centrum Wynajmu Nieruchomości 1 S.A. Krotoszyn 315,7
222 LUVENA S.A. Luboń 314,1
223 Everest Development Sp. z o.o. 2 S.K. Śrem 313,6
224 Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Usługowo-Handlowe Gabi-Jerczyńscy sp.j. Piaski 313,1
225 KUEHNE+NAGEL Sp. z o.o. Gądki 312,6
226 Park Drobiarski Sp. z o.o. Śmiłowo 311,7
227 WOOD-MIZER INDUSTRIES Sp. z o.o. Koło 309,7
228 Spc-2 Sp. z o.o. Wysogotowo 306,7
229 HERMES Sp. z o.o. Włoszakowice 306,5
230 ABP POLAND Sp. z o.o. Pniewy 301,1
231 Geo-Poland Sp. z o.o. Poznań 299,3
232 Hama Polska Sp. z o.o. Robakowo 299,1
233 Albeco Sp. z o.o. Plewiska 297,9
234 Help Vitalaire Sp. z o.o. Poznań 296,9
235 Danhatch Poland S.A. Stary Widzim 293,9
236 APATOR POWOGAZ S.A. Poznań 292,1
237 Nagel Polska Sp. z o.o. Komorniki 291,3
238 CLAR SYSTEM S.A. Poznań 289,8
239 Agrobex Sp. z o.o. Poznań 289,6
240 Zakład Przemysłu Drzewnego ROMA Sp. z o.o. Gołańcz 287,6
241 TERLAN Sp. z o.o. Poznań 286,3
242 Henmar Cabins Sp. z o.o. sp.k. Koźmin Wielkopolski 286,2
243 Leopol Meble Polska Sp. z o.o. Spółka Komandytowa Zbrudzewo 285,1
244 Trio Line Polska Sp. z o.o. Plewiska 285,1
245 Inter – Global Sp. z o.o. Stary Staw 284,7
246 Rowaj Sp. z o.o. S.K. Powodowo 284,3
247 Wojskowe Zakłady Motoryzacyjne S.A. Poznań 283,5
248 Ataner Sp. z o.o. Poznań 282,7
249 Pci Membranes Sp. z o.o. Kostrzyn 282,5
250 KROT INVEST KR INŻYNIERIA Sp. z o.o. S.K.A. Krotoszyn 280
251 INLINE Poland Sp. z o.o. Murowana Goślina 277,6
252 Josera Polska Sp. z o.o. Paproć 276,9
253 Gospodarstwo Rolno – Hodowlane Gąsiorek sp.j. Czerniejewo 276,5
254 STOL-TAP Sp. z o.o. S.K. Rabowice 276,1
255 ADM Czernin S.A. Szamotuły 275,3
256 Saueressig Polska Sp. z o.o. Tarnowo Podgórne 274,5
257 Bemo Motors Sp. z o.o. Spółka Komandytowa Poznań 273,4
258 MIRANDA Sp. z o.o. Turek 273,4
259 HOLDING WRONKI S.A. Wronki 271,8
260 Steico Cee Sp. z o.o. Czarnków 271,7
261 NAFIS S.A. Poznań 271,5
262 Fabryka Mebli Tom-Pol Tomasz Wróbel Opatów 268,5
263 Invest House Plus Sp. z o.o. sp.k. Poznań 268
264 Ksh Steel Sp. z o.o. Śrem 268
265 Malta-Decor Sp. z o.o. Poznań 267,7
266 PHUP GNIEZNO Sp. z o.o. HURTOWNIA Sp-ka Komandytowa Gniezno 266,1
267 P.P.U.H. WOSEBA Sp. z o.o. Odolanów 266
268 PANASONIC ENERGY POLAND S.A. Gniezno 265,4
269 RESCO Sp. z o.o. Jastrowo 264,9
270 Meyer Tool Poland Sp. z o.o. Kalisz 264,8
271 Albis Polska Sp. z o.o. Poznań 262,5
272 Centrum Wynajmu Nieruchomości Sp. z o.o. Krotoszyn 262,5
273 Grupa Sp. z o.o. Bromargo Fermy S.K. Margońska Wieś 262,3
274 Koesters i Meyer Sp. z o.o. Malanów 260,8
275 Grupa Lambda Sp. z o.o. Dystrybucja Spółka Komandytowa Poznań 258,9
276 Płomyk Cierniewscy sp.j. Koźminiec 255,9
277 Jeremias Sp. z o.o. Gniezno 255,5
278 Dat-Schaub Polska Sp. z o.o. Suchy Las 255,4
279 Ek Elektrokabel Fabryka Kabli Karolak i Synowie Sp. z o.o. Turek 254
280 Marathon International Sp. z o.o. S.K. Kostrzyn 253,9
281 Grant Thornton Frąckowiak Sp. z o.o. Spółka Komandytowa Poznań 253,7
282 Przedsiębiorstwo Promax sp.j. Zofia Fórmanek-Okrój, Wiesław Okrój Ostrów Wielkopolski 253,1
283 Bowa Polska Sp. z o.o. Złotkowo 252,8
284 Tulplast Sp. z o.o. S.K. Paczkowo 252,5
285 KARPOL Sp. z o.o. Piła 250,9
286 TPA Sp. z o.o. S.K. Poznań 248
287 Bemarc Sp. z o.o. sp.k. Jasin 246
288 KIEL – POLSKA Sp. z o.o. Nowy Tomyśl 245,3
289 DANKO Hodowla Roślin Sp. z o.o. Kościan 245
290 Forcom Sp. z o.o. Poznań 244,7
291 Zakłady Kórnickie Kórnik 244
292 Drewtur L.T.M. Greber sp.j. Słodków 242,8
293 Komunikacyjne Zakłady Automatyki TRANS – TEL Sp. z o.o. Pobiedziska 241,8
294 Dsm Sp. z o.o. Poznań 240,2
295 Piekarnia Gwóźdź Sp. z o.o. sp.k. Grodzisk Wielkopolski 238,4
296 Dünya Döner Kebab Sp. z o.o. Zduny 237,8
297 Przedsiębiorstwo Przetwórstwa Mięsnego Firma Marcinkowscy Sp. z o.o. Zbęchy-Pole 237,7
298 Mromont Sp. z o.o. S.K. Oborniki 236,3
299 Kablonex Nawroccy S.J. Podanin 236,2
300 DT Swiss Polska Sp. z o.o. Oborniki 236,1
301 Bejot Sp. z o.o. Manieczki 235,9
302 Pphu Dolmar Sp. z o.o. S.K. Kępno 235,3
303 Axpol Trading Sp. z o.o. S.K. Złotniki 232,2
304 Trasko – Inwest Sp. z o.o. Ostrzeszów 231,1
305 Anwil Transport Sp. z o.o. Spółka Komandytowa Złotniki 230,5
306 Wydawnictwo Filia Sp. z o.o. S.K. Poznań 230,2
307 Okechamp S.A. Poznań 229
308 Indrol Sp. z o.o. S.K. Rostarzewo 227,7
309 Ak Sp. z o.o. Komorniki 227,6
310 Centrum Wynajmu Nieruchomości 2 S.A. Krotoszyn 227,4
311 Big Star Limited Sp. z o.o. Kalisz 226,8
312 Real Leszno Sp. z o.o. S.K. Leszno 226,2
313 AL-KO Technology Polska Sp. z o.o. Wysogotowo 225,3
314 Przedsiębiorstwo Handlowo – Usługowe Mik Piosik sp.j. Nowy Tomyśl 222,7
315 Zakład Utylizacji Odpadów Sp. z o.o. Konin 222,5
316 ZEELANDIA Sp. z o.o. Tarnowo Podgórne 221,7
317 BTI Gumkowski Sp. z o.o. S.K. Suchy Las 221,6
318 Międzynarodowe Targi Poznańskie Sp. z o.o. Poznań 221,5
319 DIG-NET Lenart S.J. Mroczeń 221,3
320 APC POLSKA Sp. z o.o. Środa Wielkopolska 220,5
321 Piekarnia-Cukiernia Jacek Błaszkowiak sp.j. Puszczykowo 219,1
322 Centrum Wynajmu Nieruchomości 6 S.A. Krotoszyn 219
323 Okręgowa Spółdzielnia Mleczarska w Kole Koło 218
324 Centrum Wynajmu Nieruchomości 3 S.A. Krotoszyn 217,7
325 Energika Małgorzata Szamałek, Zbigniew Szamałek sp.j. Zasutowo 217,4
326 Jakon Nowa Sp. z o.o. sp.k. Tarnowo Podgórne 216,8
327 Zakład Produkcyjno Handlowo Usługowy Uciechowski sp.j. Raszków 216,4
328 BHJ Polska Sp. z o.o. Michorzewko 215,8
329 MEBLE STOLRUS Sp. z o.o. S.K. Krotoszyn 215,7
330 INSTAL-FILTER Przemysłowe Systemy Ochrony Powietrza S.A. Kościan 215,6
331 Centrum Wynajmu Nieruchomości 5 S.A. Krotoszyn 215,3
332 Poznańska Korporacja Budowlana Pekabex S.A. Poznań 215,2
333 CONNECTOR.PL Sp. z o.o. S.K. Niepruszewo 211,4
334 TOP FARMS WIELKOPOLSKA Sp. z o.o. Czempiń 211,1
335 Centrum Wynajmu Nieruchomości 4 S.A. Krotoszyn 208,6
336 WINKHAUS POLSKA Beteiligungs Sp. z o.o. Sp-ka Komandytowa Rydzyna 208,4
337 Tomar T. Maj M. Szydłowski sp.j. Perzyce 208,2
338 EURO SKLEP S.A. Komorniki 205
339 Verallia Polska Sp. z o.o. Gniezno 204
340 BGW Sp. z o.o. Poznań 204
341 Bbf Sp. z o.o. Poznań 202,5
342 PTB Tranzyt Kraśniewska Irena Konin 202,4
343 Piast Pasze Sp. z o.o. Lewkowiec 202,3
344 Mikroma Polska S. A. Września 201,9
345 Polsnack Polska Sp. z o.o. Spółka Komandytowa Sady 201,8
346 Przedsiębiorstwo Rolne Rusko Sp. z o.o. Rusko 201,3
347 Proeko Zarządzamy Energią Sp. z o.o. S.K. Poznań 199,2
348 G-U Polska Sp. z o.o. Poznań 199,2
349 Minimaxx Sofa Sp. z o.o. Oborniki 197,6
350 Podolski Sp. z o.o. sp.k. Lutomek 197,6
351 Albatros Aluminium Sp. z o.o. Poznań 196,4
352 Grant Ubezpieczenia Sp. z o.o. sp.k. Poznań 196
353 Polak Meble Sp. z o.o. S.K. Kępno 195,7
354 Multeafil Sp. z o.o. Dobrzyca 194,6
355 Neorol Sp. z o.o. Chrzan 193,8
356 Jutar Olgierd Jurek, Andrzej Tarnogrodzki sp.j. Łagiewniki Kościelne 193,2
357 Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Usługowe Drewtur Jacek Gugała i Aneta Gugała sp.j. Turkowy 188,5
358 Grausch i Grausch Maszyny Budowlane Sp. z o.o. Złotkowo 188
359 Slam Poland Sp. z o.o. Radłów 187,9
360 Rolniczy Kombinat Spółdzielczy Bądecz 187,8
361 Konbet Poznań Sp. z o.o. S.K. Poznań 186,2
362 Drewmix Albert sp.j. Łęka Mroczeńska 185,4
363 Przedsiębiorstwo Barbara Kaczmarek sp.j. Malewo 184,3
364 Firma Budowlana Antczak Marek Sp. z o.o. Kalisz 183,6
365 Konimpex Invest Sp. z o.o. Konin 183,4
366 PEKA Sp. z o.o. Jasin 182,9
367 Donauchem Polska Sp. z o.o. Rokietnica 182,4
368 DUNI POLAND Sp. z o.o. Poznań 181,7
369 Przedsiębiorstwo Skoplast Stanisław i Krzysztof Szkopek sp.j. Kaczory 181
370 Wegner Sp. z o.o. sp.k. Poznań 180,9
371 Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Stolarz-Lempert S.J. Marianka Mroczeńska 180,4
372 Zakład Budowlano-Remontowy Budrem Sp. z o.o. Inwestycje i Nieruchomości sp.k. Ostrów Wielkopolski 180,1
373 Konspol Holding Sp. z o.o. Słupca 179
374 Dalpo Poznań Sp. z o.o. S.K. Poznań 178,8
375 Tip-Topol Sp. z o.o. Pobiedziska 178,5
376 Miralex Sp. z o.o. Piła 178,3
377 Chemes Sp. z o.o. Sady 178,1
378 Jakon Tm Sp. z o.o. Tarnowo Podgórne 177,4
379 Nickel Development Sp. z o.o. Złotniki 177
380 Przedsiębiorstwo Handlowo-Promocyjne Agro-Efekt Sp. z o.o. Słupia 176
381 Kadefarm Sp. z o.o. Sierosław 175,9
382 Frapo-Invest Sp. z o.o. Konin 175,4
383 Steico Joist Sp. z o.o. Czarnków 173,8
384 Sas Sp. z o.o. Stęszew 173,5
385 JAI Kudo Polska Sp. z o.o. Poznań 173,3
386 H88 S.A. Poznań 173,1
387 Pwcapital Sp. z o.o. Poznań 172
388 Ecowater Systems Poland Sp. z o.o. Poznań 171,4
389 PPHU A-LIMA-BIS Sp. z o.o. Środa Wielkopolska 170,8
390 GRUNDFOS POMPY Sp. z o.o. Baranowo 170,8
391 IBP Instalfittings Sp. z o.o. Poznań 170,7
392 Q-SYSTEMS Sp. z o.o. Leszno 170,6
393 Atut Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Sp. z o.o. Rakoniewice 170,3
394 Destylacje Polskie Sp. z o.o. Oborniki 168,8
395 Grupa Sp. z o.o. Bromargo Wylęgarnia sp.k. Margońska Wieś 168,1
396 LENA LIGHTING S.A. Środa Wielkopolska 167,8
397 Tetos S.A. Poznań 167,5
398 Paula Ingredients Sp. z o.o. sp.k. Kalisz 166,8
399 Spinko Sp. z o.o. Leszno 166
400 Unipol Wypieki Sp. z o.o. sp.k. Biskupice 165,9
401 Wielkopolska Hodowla Buraka Cukrowego Sp. z o.o. Poznań 165,9
402 ANTON ROHR – LOGISTYKA Sp. z o.o. Poznań 165,2
403 Meblobłysk Sp. z o.o. sp.k. Czernice 164,9
404 Wielkopolskie Centrum Hodowli i Rozrodu Zwierząt w Poznaniu z Siedzibą w Tulcach Sp. z o.o. Tulce 163,8
405 Dimark Group Sp. z o.o. Złotkowo 162,7
406 TERSTEEL GROUP Sp. z o.o. S.K. Ostrów Wielkopolski 162,7
407 Forum Media Polska Sp. z o.o. Poznań 162,7
408 Essel Propack Polska Sp. z o.o. Poznań 162,5
409 Litex Promo Sp. z o.o. Ostrów Wielkopolski 162
410 Skip Group Żwawiak sp.j. Poznań 161,7
411 Aluplastika Bis Sp. z o.o. sp.k. (Dawniej: Aluplastika Sp. z o.o.) Kępno 161,1
412 Dalpo Poland Sp. z o.o. Trading S.K. Poznań 160
413 Europa Trading Meble Sp. z o.o. sp.k. Borówiec 159,4
414 HBZ MEBLE Sp. z o.o. Komorniki 158,8
415 POLIPAK Sp. z o.o. Środa Wielkopolska 158,4
416 Soltex Sp. z o.o. S.K. Śrem 158,1
417 Postęp Sp. z o.o. Pniewy 158
418 PERSCHMANN Sp. z o.o. Poznań 156,7
419 Colian Factory Sp. z o.o. Opatówek 156,6
420 Berry Superfos Poznań Sp. z o.o. Poznań 156,3
421 Jaxon Sp. z o.o. Skórzewo 156
422 Joskin Polska Sp. z o.o. Trzcianka 155,3
423 Jenox Akumulatory Sp. z o.o. Chodzież 155,2
424 Zakłady Mięsne Carnis Koło Bronisław Rowecki Sp. J. Koło 154,9
425 SEAKING POLAND LTD Sp. z o.o. Czarnków 154,7
426 Altom Sp. z o.o. sp.k. Gniezno 154,6
427 Asgard Sp. z o.o. Baranowo 154,6
428 Przedsiębiorstwo Handlu Chemikaliami CHEMIA S.A. Poznań 154,3
429 Itelligence Sp. z o.o. Tarnowo Podgórne 153,6
430 Body Chief Sp. z o.o. Poznań 153,3
431 PPHU MAGIK Piotr Domagała Pianowo 153
432 Promonotes Sp. z o.o. Suchy Las 151,7
433 LUBAWA S.A. Ostrów Wielkopolski 151,1
434 CARL ZEISS Sp. z o.o. Poznań 150,9
435 Tell Sp. z o.o. Poznań 150,8
436 PSI Polska Sp. z o.o. Poznań 149,4
437 AUTO – PLAST PRODUKT S.A. Września 149,3
438 SA5 Sp. z o.o. Progress International S.K. Poznań 149,2
439 PAL – GAZ Palacz Sp. z o.o. S.K. Przyłęk 148,4
440 Fabryka Armatury HAWLE Sp. z o.o. Koziegłowy 148
441 Łazienkaplus.pl S.A. Żerniki 147,8
442 Mikronika Sp. z o.o. Poznań 147,7
443 Przedsiębiorstwo Usługowo Produkcyjne Agromix Sp. z o.o. Rojęczyn 147,5
444 Armatura Kozłowski Sp. z o.o. S.K. Krotoszyn 146,8
445 Nowak Okucia Meblowe Sp. z o.o. S.K. Olszowa 146
446 Schiever Polska Sp. z o.o. Poznań 145,6
447 Brenderup Sp. z o.o. Wieleń 145,4
448 Phinance S.A. Poznań 145,4
449 Vector Synergy Sp. z o.o. Poznań 145,1
450 RAWBUD – RAWICZ Sp. z o.o. Masłowo 144,5
451 BERKER Polska Sp. z o.o. Kórnik 144,3
452 Peamco Materiały Budowlane Tomczak Sp. J. Leszno 143,9
453 Intrex Sp. z o.o. Sady 143,4
454 Starsprings Poland Sp. z o.o. Sady 142,4
455 Ar Packaging Pharma Sp. z o.o. Poznań 141,8
456 Termedia Sp. z o.o. Poznań 141,8
457 Zpb Kaczmarek Sp. z o.o. sp.k. Folwark 141,7
458 ARGENTA MIKROBIOLOGIA Sp. z o.o. S.K. Poznań 141,6
459 Colquimica Polska Sp. z o.o. Plewiska 141,6
460 Bauder Polska Sp. z o.o. Poznań 141,5
461 Kolita Sp. z o.o. Społka Komandytowa Poznań 141,4
462 Zakłady Mechaniczne Kazimieruk Sp. z o.o. sp.k. Tarnowo Podgórne 141,3
463 Liquider Poland Sp. z o.o. S.K. Robakowo 140,5
464 Pfeifer & Langen Marketing Sp. z o.o. Poznań 140,2
465 Euroband Sp. z o.o. sp.k. Czołowo-Kolonia 140,1
466 TERMY MALTAŃSKIE Sp. z o.o. Poznań 139,9
467 Torino Holding S.A. Poznań 139
468 Przedsiębiorstwo Budownictwa Inżynieryjnego Budinż Sp. z o.o. Ostrów Wielkopolski 138,8
469 R2 Center Sp. z o.o. Suchy Las 138,5
470 Bioproten Sp. z o.o. Brzeźno 138,2
471 EW Czyżewo Sp. z o.o. Poznań 138,2
472 Rubo Sp. z o.o. Suchy Las 138,2
473 WAPPEX Sp. z o.o. S.K. Słupca 137,9
474 Maxim Ceramics Sp. z o.o. S.K. Maksymilianowo 137,7
475 Noti Sp. z o.o. Tarnowo Podgórne 137,2
476 Klüber Lubrication Polska Sp. z o.o. Janikowo 136
477 Nfs Sp. z o.o. Poznań 136
478 Perfect Solution Sp. z o.o. Złotów 135,9
479 Remondis Glass Recycling Polska Sp. z o.o. Piła 135,8
480 Emilgrana – Poland Sp. z o.o. Siedlec 134,9
481 Firma Kręglewscy Sp. z o.o. Ponin 134,7
482 CURTIS HEALTH CAPS Sp. z o.o. Wysogotowo 133,5
483 Fielmann Sp. z o.o. Poznań 133,2
484 POL – SOFT Sp. z o.o. Złotów 133,2
485 Przedsiębiorstwo Wielobranżowe LS Plus Sp. z o.o. Plewiska 133,1
486 Zakład Sprzątania Placów i Ulic Mielczarek, Sobański sp.j. Poznań 132,9
487 Neoinvest Group Sp. z o.o. Poznań 132,9
488 Matex Sp. z o.o. Starczanowo 132,8
489 Elmax Group Sp. z o.o. S.K. Nowa Wieś 132,8
490 A. Kayser Automotive Systems Polska Sp. z o.o. Batorowo 132,7
491 Budchem Zakład Handlowo-Usługowy Piotr Włodarczyk sp.j. Poznań 132,4
492 Tur-Trans-Gapsa sp.j. Dzierżązna 132,1
493 Zakłady Mięsne Mielczarek Sp. z o.o. sp.k. Komorniki 131
494 Wheelabrator Schlick Sp. z o.o. Września 130,8
495 Przedsiębiorstwo Produkcji Rolnej Agrifarm Sp. z o.o. Śmiłowo 130,5
496 CHECKPOINT SYSTEMS (CEE) Sp. z o.o. Kiekrz 130
497 Zbigniew Ratajczak Firma Transportowo-Spedycyjna Zbigniew Ratajczak Bogucin 129,3
498 Agencja Handlowa Sp. z o.o. Czerwonak 129,3
499 Zofa Sp. z o.o. S.K. Stary Staw 129
500 Fabryka Mebli Biurowych Maro Sp. z o.o. Komorniki 129
501 Przedsiębiorstwo Handlowe Profast, Majek, Stachecki, Woś, sp.j. Komorniki 129
502 Gembiak – Mikstacki sp.j. Krotoszyn 128,8
503 PODANFOL S.A. Chodzież 128,7
504 KWS POLSKA Sp. z o.o. Poznań 128,6
505 Istra Sp. z o.o. Paproć 128,5
506 Maxcess Sp. z o.o. Bugaj 127,5
507 Alspaw Group Sp. z o.o. S.K. Ostrów Wielkopolski 127,4
508 Jakon Inwest 3 Sp. z o.o. Tarnowo Podgórne 127,2
509 It. Integro Sp. z o.o. Poznań 127
510 Meble Laski Kaczorowski S.K. Laski 126,8
511 Tri Star Investments Sp. z o.o. Poznań 126,3
512 YORK PL Sp. z o. o. S.K. Bolechowo 126,2
513 Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Komplexmłyn Sp. z o.o. Wągrowiec 126,2
514 Anton Rohr Sp. z o.o. Transport Międzynarodowy Poznań Poznań 126,2
515 Romb S.A. Złotów 125,9
516 Grupa Weba Sp. z o.o. Poznań 125,7
517 Mtm Industries Sp. z o.o. Kalisz 125,3
518 Immo Si Polska Sp. z o.o. Poznań 125,3
519 Dino Krotoszyn Sp. z o.o. Krotoszyn 125,2
520 TERRAVITA Sp. z o.o. Poznań 125,1
521 K.R.U.K. Technika i Energia Sp. z o.o. Poznań 124,7
522 Nowaccy Sp. z o.o. S.K. Ostrów Wielkopolski 124,6
523 Claas Polska Sp. z o.o. Niepruszewo 124,6
524 ZRUG Sp. z o.o. Poznań 124,1
525 Bud-Rental Investment Sp. z o.o. Paczkowo 124,1
526 Zakłady Mięsne Szajek Sp. z o.o. S.K. Granowo 124
527 Komputronik Signum Sp. z o.o. Poznań 124
528 Przedsiębiorstwo Budowlano-Handlowe Marzyński Sp. z o.o. S.K. Jarocin 124
529 Zakłady Przemysłu Ziemniaczanego w Pile Zetpezet Sp. z o.o. Piła 123,8
530 Tartak Zębowo Sp. z o.o. S.K. Zębowo 123,6
531 Ster Sp. z o.o. Swadzim 122,8
532 FERMA KRĄPLEWICE Sp. z o.o. Poznań 122,7
533 Pema Polska Sp. z o.o. Poznań 122,5
534 Tomasz i Danuta Mrukowie Przedsiębiorstwo Produkcyjno Usługowo Handlowe Plandex sp.j. Stęszew 121,2
535 Jakon – Jan Konieczny Wojciech Jakubowski – sp.j. Tarnowo Podgórne 121,1
536 PIL-BUILDING Sp. z o.o. Piła 120,4
537 Sat Sp. z o.o. Poznań 119,8
538 Robert Kowalski, Karol Kowalski Stolarstwo sp.j. Szymanowo 119,6
539 The Lorenz Bahlsen Snack-World Sp. z o.o. Skrót Firmy: Tlbs-W Sp. z o.o. Tarnowo Podgórne 119,3
540 Powerbike S.A. Dąbrowa 118,9
541 Bar Piccolo Tomasik sp.j. Poznań 118,8
542 Polska Dystrybucja Budowlana Sp. z o.o. Krzemieniewo 118,8
543 KROT INVEST 2 KR INŻYNIERIA Sp. z o.o. S.K. Krotoszyn 118,7
544 P.B.W.C. Sp. z o.o. Potrzanowo 118,2
545 Adros Pasze Sp. z o.o. Dobrzyca 118,2
546 Taskoprojekt S.A. Poznań 118,1
547 Gólcz i Synowie Sp. z o.o. Grabówno 117,3
548 BENTOM S.A. Koziegłowy 117,3
549 FRUCTON Przetwórnia Owoców i Warzyw S.J. Kalisz 116,9
550 WODKAN Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji S.A. Ostrów Wielkopolski 116,6
551 International Mall Company Polska Sp. z o.o. Swadzim 116,4
552 Natom Logistic Sp. z o.o. Chocicza 116,3
553 Canpol Art&Smart Sp. z o.o. sp.k. Poznań 116,3
554 Firma Gibowski Sp. z o.o. Przyborki 115,8
555 Kramp Sp. z o.o. Modła Królewska 115,8
556 DROP S.A. Ostrzeszów 115,7
557 Schaumann Polska Sp. z o.o. Gniezno 115,2
558 Cognifide Polska Sp. z o.o. Poznań 115
559 Machura Bros Corporation sp.j. Suchy Las 114,8
560 Grzybmar.Matuszewscy – sp.j. Wielichowo-Wieś 114,8
561 Matt R. P. Trączyńscy sp. j. Kościan 114,2
562 App Sp. z o.o. Września 113,8
563 Halfen Produkcja Sp. z o.o. Nowe Skalmierzyce 113,8
564 Przedsiębiorstwo Inżynieryjne ZROT Sp. z o.o. S.K. Poznań 113,7
565 IMPAKT S.A. Mosina 113,7
566 Grupa Zachodnia Sp. z o.o. S.K. Sierosław 113,5
567 Impregna Sp. z o.o. Zakład Impregnacji Drewna Margonin 113,2
568 KNOTT Sp. z o.o. Zdziechowice 113
569 Przedsiębiorstwo Usługowo Handlowe Wiktoria Morawiec Aleksandra Morawiec Dawid Morawiec sp. j. Doruchów 113
570 Gepa Logistics Sp. z o.o. S.K. Kórnik 113
571 Grzegorz Nowak Investments sp.j. Poznań 113
572 Drewpal Wiesław Majtas, Krzysztof Drygała, Grzegorz Drygała – sp.j. Janków Pierwszy 112,4
573 Gospodarstwo Rolne Jazdon Tomasz Jazdon, Jakub Jazdon sp.j. Zakrzewo 112,3
574 Investrem Sp. z o.o. S.K. Konin 111,9
575 Tabor-Trans Sp. z o.o. S.K. Poznań 111,9
576 Eko-Tom Turguła sp.j. Bolechowo 111,7
577 Lidl Polska Sp. z o.o. Jankowice 110,8
578 Getinge IC Production Poland Sp. z o.o. Plewiska 110,7
579 Tompla Koperty Sp. z o.o. Gniezno 110,5
580 Currency One S.A. Poznań 110,5
581 Przedsiębiorstwo Budowlane Domos Sp. z o.o. S.K. Poznań 110,5
582 ABC Pak Sp. z o.o. S.K. Sompolno 110,4
583 Tele Haus Polska Sp. z o.o. Gądki 110,2
584 Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji Sp. z o.o. Konin 110,1
585 Techem Techniki Pomiarowe Sp. z o.o. Poznań 109,9
586 C&C Partners Sp. z o.o. Leszno 109,8
587 Przedsiębiorstwo Budownictwa Drogowego S.A. KALISZ Kalisz 109,7
588 LABO PRINT S.A. Poznań 109,5
589 Franspol Sp. z o.o. Konin 109,4
590 Budromel Sp. z o.o. S.K. Poznań 109,2
591 Media Rodzina Sp. z o.o. Poznań 109
592 Stiegelmeyer Kępno Sp. z o.o. Kępno 108,9
593 Spółdzielnia Mieszkaniowa im. 23 Lutego w Koziegłowach Koziegłowy 108,8
594 Metpol Sp. z o.o. Suchy Las 108,5
595 Marbopur Sp. z o.o. S.K. Bielsko 108,2
596 Fabryka Mebli Meblar Maria i Franciszek Sołtysik sp.j. Baranów 108,1
597 Jan-Wal Sp. z o.o. sp.k. Przybysławice 107,8
598 Wilka Polska Sp. z o.o. Leszno 107,6
599 Protan Elmark Sp. z o.o. Dębno 107,4
600 Spółdzielnia Mleczarska w Gostyniu Gostyń 107,3
601 JB Development Sp. z o.o. S.K. Poznań 107,2
602 M2t Sp. z o.o. sp.k. Złotniki 107
603 Insbud Sp. z o.o. Wolsztyn 106,8
604 PLASMET – JESION S.J. Kalisz 106,3
605 Lepiko Developer Sp. z o.o. sp.k. Skórzewo 106,1
606 Murawscy Sp. z o.o. S.K. Żerków 105,9
607 SAGAN FM Sp. z o.o. S.K. Kępno 105,9
608 Glt Sp. z o.o. sp.k. (Dawniej: Glt Services Sp. z o.o.) Ostrzeszów 105,9
609 Car Net Polska Sp. z o.o. Kalisz 105,8
610 Neobis Sp. z o.o. Poznań 105,7
611 CR Remarketing Sp. z o.o. S.K. Radłów 105,6
612 Miejski Zakład Gospodarki Odpadami Komunalnymi Sp. z o.o. Konin 105,4
613 Jowat Polska Sp. z o.o. S.K. Sady 105,1
614 Gib Meble Gandecki i Berski sp.j. Mianowice 104,9
615 KACZMAREK ELECTRIC S.A. Wolsztyn 104,4
616 CHEM-GLAS Sp. z o.o. S.K. Skiereszewo 104,3
617 Gtc Chwiłowicz sp.j. Pyzdry 104,2
618 Farmer Raniś – Zmyślony sp.j. Fabianów 103,7
619 Bednarek Transport S.J. Tomiczki 103,6
620 Metrolog Sp. z o.o. Czarnków 103,5
621 A.D. SYSTEM Limited Sp. z o.o. S.K. Trzemeszno 103,5
622 Remark – Kayser Sp. z o.o. Batorowo 103,3
623 Rttechnik Zach Gmbh sp.k. Poznań 102,8
624 Marol Kapitał Sp. z o.o. S.K.A. Poznań 102,7
625 Krahn Chemie Polska Sp. z o.o. Poznań 102,5
626 Income Invest Sp. z o.o. S.K. Poznań 102,4
627 Uniferm Polska Sp. z o.o. Poznań 102,3
628 Xs Sp. z o.o. Września 101,9
629 DMS – DIRECT MARKETING SERVICES S.J. Poznań 101,7
630 Przedsiębiorstwo Produkcji Sprężarek AIRPOL Sp. z o.o. Poznań 101,7
631 Fundacja Pro Maxima Poznań 101,7
632 Spółdzielnia Adorol w Adolfowie Adolfowo 101,6
633 Supertape Polska Sp. z o.o. Wysogotowo 101,5
634 IKA Polska Sp. z o.o. sp.k. Poznań 101,1
635 Przedsiębiorstwo Usługowo Budowlane Brukpol Adam i Piotr Kluczyk S C Strzelce Wielkie 101
636 Avi-Vet Service Mamczur i Wspólnicy sp.j. Tarnowo Podgórne 100,9
637 M.K.Z. Sp. z o.o. Rawicz 100,5
638 Schrader Internationale Logistyk Sp. z o.o. Poznań 100,2
639 TESGAS S.A. Dąbrowa 100,1
640 Hoppecke Baterie Polska Sp. z o.o. Śródka 100,1
641 Poznańskie Towarzystwo Budownictwa Społecznego Sp. z o.o. Poznań 100,1
642 Przedsiębiorstwo Inżynierii Budowlanej Kopacki Sp. z o.o. Poznań 100
643 Landbud Bis Sp. z o.o. sp.k. Poznań 99,9
644 IMA Polska S.A. Murowana Goślina 99,4
645 PPHU UNIPACO S.A. Poznań 99,1
646 Uniplast Sp. z o.o. S.K. Leszno 98,9
647 HANSA – FLEX Sp. z o.o. Poznań 98,9
648 Plastpipe Sp. z o.o. S.K. Czarnków 98,7
649 Firma Karlik sp.j. Poznań 98,7
650 Awilux Polska Sp. z o.o. sp.k. Leszno 98,6
651 King Tony Polska M. Chudy, J.Siemienas, M.Szymankiewicz sp.j. Komorniki 98,6
652 Farmwet Sp. z o.o. S.K. Września 98,5
653 Zakład Produkcyjno – Handlowy Elektro-Plast Sp. z o.o. Opatówek 98,3
654 Sweco Consulting Sp. z o.o. Poznań 98,2
655 PAW Sp. z o.o. Suchy Las 98,2
656 Przedsiębiorstwo Produkcyjno – Usługowe Zap – Mechanika Sp. z o.o. Ostrów Wielkopolski 98,2
657 PSF Polish Springs Factory Sp. z o.o. Poznań 97,8
658 Energo-Trans-Met sp.j. W.Ćwiek i Wspólnicy Przykona 97,5
659 Remo Sp. z o.o. S.K. Kowanówko 97,1
660 ALUSTA S.A. Poznań 96,9
661 Fdw Pasze Sp. z o.o. Lasocice 96,9
662 Gebhardt – Stahl Polska Sp. z o.o. Stare Miasto 96,9
663 Famag E.M. Krzyżaniak sp.j. Poniec 96,7
664 APA Polska Sp. z o.o. Spółka Komandytowa Kobylnica 96,7
665 Wolter Koops International Logistics Sp. z o.o. Komorniki 96,6
666 Chore – Time Europe Sp. z o.o. Stęszew 96,5
667 Terraexim Agroimpex Sp. z o.o. Zakrzewo 96,4
668 Leszczyńska Fabryka Pomp S.A. Leszno 96,4
669 Flexlink Systems Polska Sp. z o.o. Plewiska 95,2
670 Pro Intermeble Sp. z o.o. sp.k. Sompolno 94,5
671 Arpak Sp. z o.o. Koźmin Wielkopolski 94,5
672 Firma Promar Marciniak Sp. z o.o. S.K. Jarocin 94,2
673 Rapool Polska Sp. z o.o. Wągrowiec 94,1
674 Frost&Meat By Mróz Sp. z o.o. Poniec 94
675 Ciesiółka Auto Group sp.j. Leszno 93,8
676 Inter – Car Sp. z o.o. Suchy Las 93,8
677 Hartownia Szkła Szotkiewicz – Marek Szotkiewicz, Ewa Uciechowska – sp.j. Krotoszyn 93,8
678 Mckeen-Beef Sp. z o .o. Lisków 93,8
679 Spedycja i Transport ACROPOL Sp. z o.o. Spółka Komandytowa Kalisz 93,3
680 Park4you Sp. z o.o. S.K. Poznań 93,2
681 Arkton Sp. z o.o. Wilkowice 93,1
682 Fabryka Urządzeń Kolejowych Sp. z o.o. Kościan 93
683 Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Segla Baryła, Florczak sp.j. Osiek Mały 92,9
684 Rodan Event Sp. z o.o. S.K. Poznań 92,8
685 Tubes International Sp. z o.o. Poznań 92,6
686 Maciejka Footwear Sp. z o.o. S.K. Gniezno 92,5
687 Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Jurek Danuta i Piotr Żurecki sp.j. Jankowy 92,3
688 JML Serwis Sp. z o.o. S.K. Brzeźniak 91,9
689 Wielkopolska Sieć Szerokopasmowa S.A. Przeźmierowo 91,7
690 Hellermanntyton Sp. z o.o. Kotunia 91,2
691 Impekstir Operations Sp. z o.o. S.K. Wojciechówka 91,1
692 Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowe Sagan Gabriela i Sławomir Wąsala sp.j. Kępno 91,1
693 Infradrog Chodzież Sp. z o.o. sp.k. Chodzież 91
694 Rolnicza Spółdzielnia Produkcyjna w Lubosinie Lubosina 91
695 Property Poland 2 Sp. z o.o. Robakowo 90,9
696 Fabryka Stropów Sp. z o.o. Poznań 90,7
697 Agroferm Sp. z o.o. Grąbkowo 90,6
698 ATLAS Sp. z o.o. Przybysławice 90,4
699 Elektromex Sp. z o.o. Kępno 90,3
700 Cold JET Sp. z o.o. Oborniki 90,2
701 Albaterm Sp. z o.o. Staw 90,2
702 Hit-Kody Kreskowe Iglewscy sp.j. Suchy Las 90
703 Rolnicza Korporacja Spółdzielcza w Czempiniu Piechanin 89,8
704 Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Usługowe Zap-Kooperacja Sp. z o.o. Ostrów Wielkopolski 89,7
705 Spółdzielnia Mleczarska Udziałowców Strzałkowo 89,2
706 GALWANO-PERFEKT Joanna Leśniewska Sp.J. Poznań 89,1
707 PROPART Sp. z o.o. Kępno 89,1
708 Awra Group Sp. z o.o. S.K. Świeca 89
709 Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Foliarex Sp. z o.o. Stęszew 88,7
710 Holger Food Group Sp. z o.o. Luboń 88,7
711 Drukarnia Impresta Tadeusz Rybczyk S.J. Poznań 88,6
712 Wielkopolskie Przedsiębiorstwo Inżynierii Przemysłowej Sp. z o.o. Spółka Komandytowa Poznań 88,5
713 Assa Abloy Opening Solutions Poland S.A. Leszno 87,8
714 Colian Logistic Sp. z o.o. Opatówek 87,5
715 Przedsiębiorstwo Usług Komunalnych Komorniki Sp. z o.o. Komorniki 87,3
716 KONAR W. Jeziorecki R. Jeziorecka S.J. Stęszew 87,1
717 Nova Term Sp. z o.o. sp.k. Piła 86,8
718 Hjort Knudsen Polen Sp. z o.o. Wysoka 86,6
719 Zakład Resocjalizacji Osadzonych Sp. z o.o. Poznań 86,6
720 Mudeung Electronics Poland Sp. z o.o. Chodzież 86,5
721 Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji Sp. z o.o. w Jarocinie Cielcza 86,4
722 Małachowski i Spółka – Hurtownia Materiałów Budowlanych – sp.j. Chodzież 86,2
723 BM-EKO Sp. z o.o. S.K. Krotoszyn 85,9
724 Wydawnictwo Poznańskie Sp. z o.o. Poznań 85,9
725 Conecto Sp. z o.o. Poznań 85,9
726 Spółdzielcze Gospodarstwo Rolne Komorniki 85,5
727 Paul – Pon Polska Sp. z o.o. Środa Wielkopolska 85,4
728 Airpress Polska Sp. z o.o. Przeźmierowo 85,3
729 Yasumi Sp. z o.o. S.K. Kalisz 85,2
730 Elektrorecykling S.A. Sękowo 85,2
731 KRZYSZTOF ANTCZAK ZAKŁADTRANSPORTOWO-USŁUGOWO-HANDLOWY SPÓŁKA JAWNA Sierakowo 85,1
732 Pri Inżbud Sp. z o.o. sp.k. Ostrów Wielkopolski 85,1
733 Notedeco Sp. z o.o. sp.k. Poznań 84,9
734 HÖRMANN – POLSKA Sp. z o.o. Komorniki 84,7
735 M.W. Mizgier S.J. Kijewo 84,7
736 Antmicro Sp. z o.o. Poznań 84,4
737 Przedsiębiorstwo Drogowe Drogbud – Gostyń Sp. z o.o. Grabonóg 84,3
738 Quay Biuro Handlowo-Usługowe Sp. z o.o. Poznań 84,3
739 Przedsiębiorstwo Produkcyjno – Usługowo – Handlowe Jopp – Pol Eksport – Import Ryszard Jopp – Krzysztof Jopp sp.j. Ryczywół 84,2
740 Wood Pak Sp. z o.o. Bogusławice 84,1
741 Centrum Medyczne HCP Sp. z o.o. Poznań 84,1
742 Starter24 Sp. z o.o. Poznań 83,9
743 PUH LOBO Sp. z o.o. Poznań 83,8
744 Omt Group Sp. z o.o. Dopiewiec 83,6
745 Pleszewskie Centrum Medyczne W Pleszewie Sp. z o.o. Pleszew 83,3
746 Technologies 4ALL Sp. z o.o. S.K. Krążkowy 83,2
747 Sivantos Sp. z o.o. Poznań 83,1
748 Przedsiębiorstwo Produkcyjno – Usługowe i Handlowe Agrobex Sp. z o.o. Szamotuły S.K. Poznań 83,1
749 TESA TAPE Sp. z o.o. Poznań 83,1
750 Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowe Hero-Collection Roman Kłoskowski Krzysztof Kłoskowski, sp.j. Poznań 82,4
751 Iko Kompania Drobiarska Sp. z o.o. Augustowo 82,4
752 Bolsius Polska Sprzedaż Sp. z o.o. Poznań 82,3
753 Gasa Group Poland Sp. z o.o. Dąbrowa 82,1
754 Josera Nieruchomości Sp. z o.o. Paproć 82,1
755 Oświetlenie Uliczne i Drogowe Sp. z o.o. Kalisz 82,1
756 Firma Usługowa Eko-Kar Sp. z o.o. S.K. Raszków 82,1
757 Kuźnia Ostrów Wielkopolski Sp. z o.o. Ostrów Wielkopolski 82
758 MEBLE STOLAR SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA Jankowy 82
759 Babiaczyk, Skrocki i Wspólnicy sp.k. Poznań 81,7
760 Ubojnia Przywarty Sp. z o.o. S.K. Babin-Olędry 81,6
761 Termo-Dek Roman Bartczak, Andrzej Markowski sp.j. Poznań 81,4
762 SMZ Polska Sp. z o.o. Poznań 80,9
763 Azelis Poland Sp. z o.o. Poznań 80,7
764 Segro Poland Sp. z o.o. Poznań 80,6
765 Asta-Net S. A. Piła 80,4
766 MERAZET S.A. Poznań 80,4
767 Everest Development Hawryluk Sp. z o.o. sp.k. Śrem 80,2
768 Rolniczy Kombinat Spółdzielczy w Kamieńcu Kamieniec 80,2
769 W. Legutko Przedsiębiorstwo Hodowlano – Nasienne Sp. z o.o. Nad Stawem 80,1
770 FKS Sp. z o.o. Okucia Okienne i Drzwiowe Śmigiel 80,1
771 H. Cegielski – Fabryka Pojazdów Szynowych Sp. z o.o. Poznań 80,1
772 COLAS Polska Sp. z o.o. Palędzie 79,6
773 Hs Kalisz Sp. z o.o. Kalisz 79,5
774 Auto – Studio Sp. z o.o. Poznań 79,5
775 Kaliska Spółdzielnia Mieszkaniowa Lokatorsko – Własnościowa Kalisz 79,5
776 B. Braun Avitum Poland Sp. z o.o. Nowy Tomyśl 79,4
777 Lege Opakowania Sp. z o.o. Koźmin Wielkopolski 79,3
778 Fhc-2 Sp. z o.o. Komorniki 79,3
779 Ślusarstwo Stasiak sp.j. Ostrów Wielkopolski 79,2
780 Malbud Sp. z o.o. Łupice 79,1
781 Ostrowski Zakład Ciepłowniczy S.A. Ostrów Wielkopolski 79,1
782 Caspar Asset Management S.A. Poznań 78,9
783 Schmalz Sp. z o.o. Złotniki 78,7
784 Spółdzielnia Mieszkaniowa Lokatorsko-Własnościowa w Trzciance Trzcianka 78,5
785 Granbud Sp. z o.o. S.K. Granowo 78,4
786 Telekom Data Sp. z o.o. Zakrzewo 78,3
787 AVK POLSKA Sp. z o.o. Pniewy 78,1
788 Mymusic Sp. z o.o. S.K. Wysogotowo 78,1
789 Mayr Polska Sp. z o.o. Rojów 78,1
790 Vents Group Sp. z o.o. Niepruszewo 78,1
791 Mon – Tex Sp. z o.o. S.K. Suchy Las 78
792 Engcon Poland Sp. z o.o. Niepruszewo 77,9
793 Rajbud Development Sp. z o.o. Poznań 77,8
794 Biuro Projektów M.Rygowska i K.Siliński sp.k. Golina 77,7
795 Fabryka Mebli BALMA S.A. Tarnowo Podgórne 77,7
796 Pharmill Paulina Plenkiewicz i Wojciech Florysiak sp.j. Suchy Las 77,7
797 Pol-Strautmann Sp. z o.o. Lwówek 77,7
798 Property 4K Sp. z o.o. sp.k. Skalmierzyce 77,6
799 Zakład Robót Wielobranżowych Kubiaczyk S.K. Kokoszki 77,5
800 Ossmet Sp. z o.o. S.K. Kobylnica 77,3
801 Interlan Sp. z o.o. S.K. Poznań 77,3
802 Piekarnia-Cukiernia Krzysztof i Leszek Nowaczyk sp.j. Dopiewo 77,1
803 Zakład Robót Budowlanych TEELDOM Sp. z o.o. S.J. Poznań 76,7
804 Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Elektro Hurt Aleksander Winter Sp. z o.o. Gniezno 76,6
805 Całus Sp. z o.o. Sp.K. Boruja Nowa 76,5
806 Bauneo Sp. z o.o. Leszno 76,3
807 Poznańskie Zakłady Zielarskie HERBAPOL S.A. Poznań 76,2
808 Kik Sp. z o.o. S.K. Ostrzeszów 76,2
809 Zarząd Komunalnych Zasobów Lokalowych Sp. z o.o. Poznań 76,1
810 Boekestijn Transport Sp. z o.o. Pniewy 76,1
811 Polish Assembly Centre Sp. z o.o. Śrem 76
812 Ansław Sp. z o.o. Grodzisk Wielkopolski 76
813 Gospodarstwo Nasienno-Rolne Bovinas Sp. z o.o. Chodów 76
814 Przedsiębiorstwo Obrotu i Fabrykacji Artykułów Medycznych Pofam- Poznań Sp. z o.o. Poznań 75,9
815 Auto Bruno Sp. z o.o. Poznań 75,9
816 PSJ Sp. z o.o. sp.k. Siedlec 75,8
817 Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa w Koninie Konin 75,7
818 Meblomoda Sp. z o.o. S.K. Skórzewo 75,6
819 Almano Sp. z o.o. Czarnylas 75,3
820 Florette Investments Sp. z o.o. Poznań 75,1
821 Pgd Polska Sp. z o.o. Poznań 75,1
822 INWEST LIM Sp. z o.o. S.K. Wysogotowo 75,1
823 Anpah Janiak sp.j. Kalisz 75
824 P.P.H.U. Efekt sp.j. Janusz Frąckowiak i Spółka Podzborów 75
825 KUPIEC Sp. z o.o. Paprotnia 75
826 Sputnik Software Sp. z o.o. Poznań 75
827 Garel – Plast Lucyna Biernat – Wrzaskowska sp.j. Kijewo 74,8
828 Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe Orłowski sp.j. Orłowski i Wspólnicy Gałązki Wielkie 74,7
829 Cad Projekt K&A Dąbrowski, Sterczała, Sławek sp.j. Poznań 74,5
830 Balda Sp. z o.o. Strzyżewo 74,5
831 Sushi&Food Factor Sp. z o.o. sp.k. Robakowo 74,4
832 Abc Apartamenty sp.j. Galewski I Kasprowicz Piła 74,4
833 Pruszyński sp.j. Paczkowo 74,4
834 Kaliskie Towarzystwo Budownictwa Społecznego Sp. z o.o. Kalisz 74,4
835 Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji Sp. z o.o. Kalisz 74,3
836 Zakład Produkcyjno Usługowy Józef I Danuta Szarwark S.J. Gniezno 74,2
837 Marlin Sp. z o.o. S.K. Krotoszyn 74,2
838 Pinia Sp. z o.o. Jarocin 74,2
839 Roland International Polska Sp. z o.o. Konin 74,1
840 Przedsiębiorstwo Usług Ciepłowniczych Max-Rem Sp. z o.o. sp.k. Poznań 74,1
841 U Kubusia Sp. z o.o. S.K. Rawicz 73,9
842 GJC International Sp. z o.o. S.K. Poznań 73,8
843 Dębowa Polska Sp. z o.o. S.K. Siedlec 73,5
844 Rbb-Stal Sp. z o.o. Jarocin 73,4
845 Alu – Met Sp. z o.o. – Odlewnia sp.k. Krosno 73,3
846 WUPRINŻ S.A. Poznań 73,3
847 Hurtownia Zabawek Awz Zaremba, Wołoszyn sp.j. Gostyń 73,3
848 Kutnowska Hodowla Buraka Cukrowego Sp. z o.o. Straszków 73,3
849 Abc Czepczyński Sp. z o.o. sp.k. Międzychód 73,1
850 Zhm Maria Pluta sp.j. Jarocin 73
851 Sparta Sp. z o.o. Bogucin 73
852 NORTHSTAR POLAND Sp. z o.o. Trzcianka 72,9
853 Appunite Wojtaszek S.K.A. Poznań 72,7
854 TALEX S.A. Poznań 72,7
855 ALVO Sp. z o.o. Spółka Komandytowa Śmigiel 72,6
856 Gs Sp. z o.o. Nowe Skalmierzyce 72,5
857 Prowest Sp. z o.o. Poznań 72,4
858 Ostrołękadis Sp. z o.o. Poznań 72,3
859 Kr Inżynieria Sp. z o.o. Krotoszyn 72,2
860 Destylacje S.A. Oborniki 71,9
861 Whisky Shop i Sp. z o.o. S.K. Poznań 71,8
862 Gamma Metal Leśniczak, Lichocki, Nowicka sp.j. Rakoniewice 71,7
863 SD Adamek Sp. z o.o. S.K. Topola-Osiedle 71,4
864 Inter Fashion Sp. z o.o. Sp.K. Poznań 71,3
865 Stolkom Sp. z o.o. Komorniki 71,3
866 Danisco Poland Sp. z o.o. Poznań 70,9
867 Kathay-Haster M. Brzostowski, A.A. Ślebioda sp.j. Poznań 70,9
868 Joanna Frąckowiak i Wspólnicy sp.j. Plewiska 70,8
869 R. Karlik Finance S.K. Poznań 70,6
870 REA Elektronik Sp. z o.o. Kawczyn 70,6
871 ITM Baza Paznańska Sp. z o.o. Swadzim 70,6
872 Grodziska Fabryka Wyposażenia Wagonów Growag Sp. z o.o. Zdrój 70,5
873 Logeo Polska Sp. z o.o. S.K. Poznań 70,4
874 Pekabud – Morasko Inwestycje Sp. z o.o. Poznań 70,4
875 Advertiva Sp. z o.o. S.K. Poznań 70,4
876 Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji Sp. z o.o. Września 69,6
877 MS Plus Sp. z o.o. S.K. Poznań 69,6
878 Sanmic Sp. z o.o. Stary Licheń 69,3
879 Spółdzielnia Inwalidów Przyjaźń Słupca 69,2
880 Zenex Sp. z o.o. Jarocin 69,2
881 Inter – Mark Group Sp. z o.o. Spółka Komandytowa Kokoszczyn 69,1
882 Termika Grala, Wojciechowski sp.j. Kalisz 69
883 Centrum Rozwoju Komunalnego S.A. Ostrów Wielkopolski 69
884 Nowa Elektro Sp. z o.o. Sady 69
885 Bech Packaging Sp. z o.o. Nowy Tomyśl 68,9
886 Inwest Com Sp. z o.o. Spółka Komandytowa Poznań 68,6
887 SCM GROUP Polska Sp. z o.o. Suchy Las 68,5
888 Ośrodek Hodowli Zarodowej Garzyn Sp. z o.o. Garzyn 68,5
889 POL-POWER Sp. z o.o. Komorniki 68,3
890 Toma Sp. z o.o. Wysogotowo 68,1
891 GS OMB Sp. z o.o. sp.k. Nowe Skalmierzyce 68,1
892 MASTERSPORT Sp. z o.o. i Wspólnicy S.K. Psary Małe 68,1
893 SEM Zakład Elektrotechniczny Jakub Maćkowiak, Stefan Maćkowiak S.J. Łęczyca 68,1
894 Grupa Kupsik Sp. z o.o. sp.k. Konin 68
895 Agart-Pro Sp. z o.o. Poznań 67,8
896 Monrem T. M. Wiciejewski S.K. Poznań 67,8
897 Gnieźnieńska Spółdzielnia Mieszkaniowa Gniezno 67,8
898 Przedsiębiorstwo Inżynierii Sanitarnej Piotrowski Sp. z o.o. Poznań 67,6
899 Tadar Sp. z o.o. sp.k. Jasin 67,5
900 Ensinger Polska Sp. z o.o. Leszno 67
901 Van Den Doel Poland Sp. z o.o. Słupca 66,9
902 Mar-S Sp. z o.o. S.K.A. Bralin 66,8
903 Corfus Sp. z o.o. Swarzędz 66,7
904 Biasa Profi-Ppc Sp. z o.o. S.K. Poznań 66,6
905 Pozbud T&R S.A. Wysogotowo 66,6
906 MPT PIK Grzegorz Kasprowicz, Piotr Kasprowicz, Błażej Pawłowski sp.j. Września 66,6
907 Dr. Motor Sp. z o.o. Poznań 66,6
908 SSK Sp. z o.o. S.K.A. Poznań 66,4
909 VML S.A. Poznań 66,3
910 Rouwdach Sp. z o.o. S.K. Łęczyce 66,1
911 Elektra Sp. z o.o. Spółka Komandytowa Poznań 66
912 Wist Andrzej Morawski i Wspólnicy sp.j. Rogalinek 66
913 Stadnina Koni Pępowo Sp. z o.o. Gogolewo 65,9
914 Cembrit Production S.A. Trzemeszno 65,9
915 Mirjan Sp. z o.o. S.K. Łęka Mroczeńska 65,8
916 Hawa S.A. Gniezno 65,8
917 Andre Abrasive Articles Sp. z o.o. S.K. Koło 65,8
918 PAN Development Sp. z o.o. Poznań 65,7
919 Ima Schelling Polska Sp. z o.o. Kijewo 65,7
920 Systherm Danuta Gazińska sp.j. Poznań 65,6
921 Wojcieszak, Basiński i Wspólnicy Kancelaria Adwokacka Spółka Komandytowa Poznań 65,5
922 JMJ Sp. z o.o. S.K.-A. Kalisz 65,3
923 Introl Pro-Zap Sp. z o.o. Ostrów Wielkopolski 65,3
924 AGNES S.A. Rogoźno 65,3
925 Schlösser Heiztechnik Gruppe Polska Sp. z o.o. Spółka Komandytowa Poznań 65,1
926 Augusto-Sopel Jabłońscy Sp. z o.o. S.K. Kalisz 65
927 Balma Salon Firmowy Poznań Sp. z o.o. Poznań 64,8
928 Winner Spedition Polska Sp. z o.o. Nowe Skalmierzyce 64,7
929 Flexkon Europe Sp. z o.o. Poznań 64,6
930 POZKRONE S.A. Tarnowo Podgórne 64,5
931 Skup Sprzedaż Pierza i Puchu Export-Import Olszewski Paweł Włodzimirów 64,4
932 Kruk Transport Danuta Kruk Zduny 64,4
933 Energomontaż Poznań Sp. z o.o. Spółka Komandytowa Poznań 64,4
934 AKCES GROUP Sp. z o.o. S.K. Mianowice 64,3
935 Orion Sp. z o.o. Bogucin 64,3
936 Logos Travel Marek Śliwka sp.j. Poznań 64,2
937 Dino Południe Sp. z o.o. Krotoszyn 64,1
938 Wytwórnia Pasz LIRA Sp. z o.o. Krzywiń 64
939 GT Projekt Sp. z o.o. & Spółka Komandytowa Tarnowo Podgórne 63,9
940 Jakon Inwest 2 Sp. z o.o. Tarnowo Podgórne 63,7
941 Biuro Promocji i Reklamy Generalczyk sp.j. Poznań 63,6
942 Dalpo Usługi Sp. z o.o. Spółka Komandytowa Poznań 63,5
943 Rolnicza Spółdzielnia Produkcyjna Dąbrówka Dąbrówka 63,4
944 SIGMA – ALDRICH Sp. z o.o. Poznań 63,3
945 Impuls Security Polska Sp. z o.o. sp.k. Poznań 63,3
946 M.O.L. Romgum Ławicki i Spółka sp.j. Suchy Las 63,2
947 Akademia Muzyczna Im Ignacego Jana Paderewskiego Poznań 63,2
948 Dachy Bawarii S.J. Ociąż 63,1
949 ITR Rouwdach Sp. z o.o. S.K. Łęczyce 62,9
950 Adams Sp. z o.o. Baranowo 62,8
951 Link Sp. z o.o. Poznań 62,7
952 Europhone Sp. z o.o. Poznań 62,6
953 Miejski Zakład Usług Komunalnych Sp. z o.o. Złotów 62,6
954 Hadex – Gaz Sp. z o.o. Poznań 62,5
955 Lorenz Services Sp. z o.o. Sady 62,4
956 Komfort Sp. z o.o. S.K. Budzyń 62,4
957 Steel Rbb Sp. z o.o. sp.k. Jarocin 62,2
958 Rolnicza Spółdzielnia Produkcyjna Pionier Belęcin 62,2
959 Euro-Hel Sp. z o.o. Czarnylas 62,1
960 Lazur – Spółdzielczy Związek Grup Producentów Rolnych Nowe Skalmierzyce 61,9
961 Holpol – Compost Sp. z o.o. Tarnowo 61,8
962 Cgk Sp. z o.o. Piła 61,7
963 Ofix Lewandowski sp. j. Suchy Las 61,5
964 Dudimex Sp. z o.o. S.K. Rakoniewice 61,4
965 Centrum Rozwoju Edukacji Edicon Sp. z o.o. Poznań 61,3
966 Formeds Sp. z o.o. Poznań 61,3
967 Sanpol Sp. z o.o. Poznań 61,3
968 Stainer Sp. z o.o. Krzemieniewo 61,3
969 Duni Sales Poland Sp. z o.o. Poznań 61,1
970 EOL Polska Sp. z o.o. Szamotuły 61
971 Piekarnia – Ciastkarnia Maria, Paweł Walenciak sp.j. Kiełczewo 60,7
972 Rodon Sp. z o.o. sp.k. Karolewko 60,4
973 Best Steel Sp. z o.o. sp.k. Porażyn 60,3
974 Firma Michałowski Sp. z o.o. S.K. Pniewy 60,1
975 M S Budownictwo Sp. z o.o. S.K. Poznań 60
976 Biernat sp.j. Gądki 59,9
977 Kombit Plus Sp. z o.o. sp.k. Poznań 59,8
978 Jmk Sp. z o.o. Powodowo 59,7
979 Rekopack – Zawal S.J. Konin 59,6
980 Grab Sp. z o.o. Fajum 59,6
981 HENDI Polska sp. z o.o. Gądki 59,4
982 Km 7 Sp. z o.o. sp.k. Przeźmierowo 59,4
983 Antex Renata Antoni Trojak sp.j. Mroczeń 59,4
984 Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Alicja Sp. z o.o. Dębno Polskie 59,4
985 Kjf Broker Sp. z o.o. Poznań 59,3
986 Firma Michałowski Henryk Michałowski – sp.j. Pniewy 59,3
987 Victoria Sp. z o.o. sp.k. Poznań 59,3
988 JOTKEL Sp. z o.o. S.K. Krotoszyn 59,2
989 I. Bakalarz, T. Bartosik, K. Szkudlarek-Graczyk, K. Kwiecień, M. Malarowski, M. Rybacka Medicus sp.p. Lekarzy Turek 59,1
990 SWEGON Sp. z o.o. Tarnowo Podgórne 58,9
991 Pralnia Luboń Sp. z o.o. S.K. Luboń 58,8
992 Fenetra Sp. z o.o. Lewkowiec 58,7
993 OST Sped Intermodal Sp. z o.o. Sp.K. Szamotuły 58,6
994 Zakład Przetwórstwa Rybnego Panix Sp. z o.o. S.K. Śląskowo 58,5
995 Bader-Drog Sp. z o.o. Spółka Komandytowa Łubowo 58,4
996 Rockwool Global Business Service Center Sp. z o.o. Poznań 58,4
997 Freeway Omt Sp. z o.o. Dopiewiec 58,2
998 Mammut Ciężki Transport Sp. z o.o. Arentowo 58,2
999 Phytopharm Klęka S.A. Klęka 58,2
1000 FIRMA GUGAŁA – BIS – Grzegorz Gugała Turkowy 58,2
1001 Guma Wicherek Sp. z o.o. S.K. Oborniki 58,1
1002 Zpuh Mini Zap B i K Łepkowicz, A.Roguszna – sp.j. Przygodzice 57,8
1003 Gerlach Sp. z o.o. Dąbrowa 57,8
1004 Aww Wawrzyniak sp.j. Niedźwiady 57,6
1005 BUD – AR Sp. z o.o. Gniezno 57,4
1006 Rolnicza Spółdzielnia Produkcyjna Jutrzenka Osiek 57,4
1007 MAPAL Sp. z o.o. Narzędzia Precyzyjne Poznań 57,4
1008 El Drut Winding Wires Sp. z o.o. S.K. Wieleń 57,4
1009 HTI BP Sp. z o.o. ZACHÓD S.K. Poznań 57,3
1010 PIEKARNIA MIMA S.J. Sikora i Janowscy Ostrów Wielkopolski 57,3
1011 Kos Kooperacja Sp. z o.o. S.K. Skórzewo 57,3
1012 E-File Sp. z o.o. S.K. Poznań 57,3
1013 Rolnicza Spółdzielnia Produkcyjna Im. Stanisława Walendowskiego w Nowej Wsi Nowa Wieś 57,2
1014 Kekbel-Max Sp. z o.o. sp.k. Belęcin 57,2
1015 Forteb Sp. z o.o. Poznań 57,2
1016 Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowe Lemar Sp. z o.o. Potrzanowo 56,8
1017 HALFEN Sp. z o.o. Poznań 56,8
1018 FABRYKA PAPIERU CZERWONAK Sp. z o.o. Czerwonak 56,8
1019 Izawit Sp. z o.o. S.K. Raszków 56,7
1020 Doradztwo Podatkowe Wts Sp. z o.o. Poznań 56,4
1021 Bwe-Bis Bogumiła i Edward Wiśniewscy sp.j. Konin 56,3
1022 KRAJOWY INTEGRATOR PŁATNOŚCI S.A. Poznań 56,3
1023 Nexus Polska Sp. z o.o. Poznań 56,2
1024 Just Sp. z o.o. sp.k. Poznań 56,1
1025 Tech-Kom Sp. z o.o. Żabikowo 56
1026 Marol Nieruchomości Sp. z o.o. sp.k. Poznań 55,9
1027 Gobarto Dziczyzna Sp. z o.o. Grąbkowo 55,9
1028 DOBRZEC Spółdzielnia Mieszkaniowa Kalisz 55,9
1029 Mipama E.Z.Szafarz sp.j. Opatówek 55,9
1030 Unimetal Sp. z o.o. w Złotowie Złotów 55,8
1031 BSI Construction Sp. z o.o. Śrem 55,8
1032 Gospodarstwo Rolne Płaczkowo Sp. z o.o. Płaczkowo 55,7
1033 Prestige MJM Sp. z o.o. S.K. Ostrów Wielkopolski 55,7
1034 MPS Finance Sp. z o.o. sp.k. Przeźmierowo 55,7
1035 Społem Powszechna Spółdzielnia Spożywców w Kaliszu Kalisz 55,7
1036 Cart-Pack S.J. P.M. Gniteccy Tabor Wielki 55,6
1037 WESOŁEK Sp. z o.o. Materiały Budowlane Chocicza 55,6
1038 Wolniewicz Sp. z o.o. sp.k. Janikowo 55,5
1039 Rolniczy Kombinat Spółdzielczy Nowy Świat Dobrzyca 55,5
1040 Betoniarstwo Stabet Sp. z o.o. i Wspólnicy S.K. Rozdrażew 55,5
1041 Abic Polska Sp. z o.o. Śrem 55,4
1042 TEB Edukacja Sp. z o.o. Poznań 55,3
1043 Vank Sp. z o.o. Swarzędz 55,2
1044 Przedsiębiorstwo Systemów Automatyki Zapis Sp. z o.o. Ostrów Wielkopolski 55,1
1045 Ferma Antonin Sp. z o.o. S.K. Gołaszyn 55,1
1046 Botland B. Derkacz sp.j. Gola 55,1
1047 Chłód Cooling Center Sp. z o.o. Ostrów Wielkopolski 55
1048 Herkules Sp. z o.o. Jastrowo 54,9
1049 Systherm Info Sp. z o.o. Poznań 54,6
1050 Cuf Sp. z o.o. Poznań 54,6
1051 Termotech Sp. z o.o. Piła 54,6
1052 Dagat-Eco Sp. z o.o. Poznań 54,6
1053 Newell Poland Sp. z o.o. Poznań 54,5
1054 Wytwórnia Sprzętu Komunikacyjnego PZL-Kalisz S.A. Kalisz 54,5
1055 PGG Maszyny Budowlane Sp. z o.o. sp.k. Złotkowo 54,5
1056 Servcom S.A. Trzemeszno 54,4
1057 Alliance Technology Polska Sp. z o.o. Poznań 54,3
1058 M. Karlik sp.k. Poznań 54,3
1059 Przedsiębiorstwo Komunalne Sp. z o.o. We Wronkach Wronki 54,3
1060 Dodger TSL Sp. z o.o. S.K. Śrem 54,2
1061 Izomet Piskorz sp.j. Niałek Wielki 54,2
1062 Kępińskie Przedsiębiorstwo Drogowo Mostowe S.A. Kępno 54,1
1063 Rolnicza Spółdzielnia Handlowo-Usługowa w Psarskiem Psarskie 54,1
1064 Werner Sp. z o.o. S.K. Mosina 53,9
1065 Mprojekt Sp. z o.o. sp.k. Leszno 53,9
1066 Clavey Maintenance Service Sp. z o.o. Poznań 53,9
1067 Marszał Sp. z o.o. S.K. Wydartowo 53,8
1068 K-M Import Kożuchowski-Marciniak sp.j. Stara Łubianka 53,7
1069 PH AGROMA S.A. w Poznaniu Bogucin 53,7
1070 Gutowski Iwspólnicy Adwokacka S.K. Poznań 53,7
1071 Universum Spółdzielnia Pracy Poznań 53,2
1072 Mayr-Melnhof Karton Polska Sp. z o.o. Poznań 53,2
1073 KF Furniture Sp. z o.o. S.K. Duszniki 53,2
1074 Auto Club Sp. z o.o. Poznań 53,2
1075 Zakład Usługowo-Handlowy Naftohurt Sp. z o.o. Sompolno 53,1
1076 Dutch Trade Sp. z o.o. Psarskie 53
1077 Gest – Pol Sp. z o.o. Bogusławice 53
1078 Masters Sp. z o.o. Wysogotowo 52,9
1079 Kamienica Sp. z o.o. sp.k. Poznań 52,9
1080 Styropoz Sp. z o.o. Poznań 52,8
1081 MB Poznań Sp. z o.o. Komorniki 52,7
1082 H2optim Sp. z o.o. Spółka Komandytowa Baranowo 52,3
1083 Procan Logistyka Sp. z o.o. S.K. Sady 52,3
1084 Foliarex Tworzywa Specjalne Borowiak sp.j. Drożdżyce 52,3
1085 Rolnicza Spółdzielnia Produkcyjna w Urbanowie Urbanowo 52,3
1086 Szb Polska Sp. z o.o. S.K. Poznań 52,2
1087 Akropol Na Skarpie Sp. z o.o. III S.K.A. Luboń 52,2
1088 Tamar Sp. z o.o. Spółka Komandytowa Tulce 52,1
1089 Ert Wypieki Sp. z o.o. sp.k. Biskupice 52
1090 Perfect Building Renovations Sp. z o.o. S.K. Leszno 51,9
1091 Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Motodemont Piotr i Janusz Dunder sp.j. Kaźmierz 51,9
1092 Trazmet Lager Technik Sp. z o.o. Kalisz 51,8
1093 Anvis Sp. z o.o. S.K. Rokietnica 51,7
1094 Suszarnicza Spółka OGRODNIK S.A. Nowy Tomyśl 51,6
1095 Grom Cargo Serwis Sp. z o.o. S.K. Poznań 51,5
1096 Agro-Smak Jajecznik i Spółka sp.j. Dębe-Kolonia 51,5
1097 BGR BAU Sp. z o.o. Spółka Komandytowa Jelonek 51,4
1098 K + S Polska Sp. z o.o. Poznań 51,3
1099 Propak Opakowania Sp. z o.o. S.K. Krążkowy 51,3
1100 Schulz Infoprod Sp. z o.o. Poznań 51,2
1101 SOFEX Sp. z o.o. S.K. Skiereszewo 51,1
1102 FOLNET Sp. z o.o. S.K. Skórzewo 51,1
1103 Velco Sp. z o.o. S.K. Skórzewo 51,1
1104 Polnet Sp. z o.o. i Wspólnicy sp.k. Tarnowo Podgórne 51,1
1105 Index Food Sp. z o.o. sp.k. Luboń 51,1
1106 Jomiro Sp. z o.o. Kępno 51
1107 Biuro Handlowe Jota Sp. z o.o. Janikowo 51
1108 Vaderstad Sp. z o.o. Pniewy 50,9
1109 PROSPERO Sp. z o.o. S.K. Łęka Mroczeńska 50,8
1110 Fugor Sp. z o.o. Krotoszyn 50,8
1111 Rawit W. Warlich i Wspólnicy sp.j. Dąbrowa 50,8
1112 DYNAXO Sp. z o.o. Wronki 50,7
1113 Karlik sp.j. Poznań 50,6
1114 Bbb Sp. z o.o. Środa Wielkopolska 50,6
1115 GASTRONOMIA TECHNOLOGIA SERWIS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ Poznań 50,5
1116 Intitek Polska Sp. z o.o. Poznań 50,3
1117 M- Pago Sp. z o.o. Spółka Komandytowa Leszno 50,2
1118 Metalpress Sp. z o.o. Dolsk 50
1119 Zakład Przetwórstwa Rolniczego Sp. z o.o. Sp.k. Dębniałki Kaliskie 50
1120 Warto Szkolić Sp. z o.o. S.K. Gniezno 50
1121 Ata-Technik Sp. z o.o. S.K.A. Budzyń 49,9
1122 ETI Sp. z o.o. S.K. Poznań 49,9
1123 Qubiqa Sp. z o.o. Piła 49,8
1124 REMS POLSKA Sp. z o.o. Dąbrowa 49,8
1125 Kunert sp.j. Poladowo 49,8
1126 Provital Polska Sp. z o.o. Luboń 49,8
1127 Zakład Opieki Zdrowotnej i Medycyny Pracy Med-Alko Sp. z o.o. Konin 49,8
1128 WIELKOPOLANKA Spółdzielnia Mieszkaniowa Poznań 49,8
1129 Rentin Sp. z o.o. Poznań 49,7
1130 D-M Sp. z o.o. Krotoszyn 49,6
1131 Profil Wytwórnia Profili Budowlanych z Pvc Sp. z o.o. Piła 49,6
1132 Przedsiębiorstwo Farmaceutyczne Ziołolek Sp. z o.o. Poznań 49,5
1133 Kazmieruk Cnc Sp. z o.o. S.K. Poznań 49,5
1134 Wks Budownictwo Sp. z o.o. sp.k. Poznań 49,4
1135 Zakład Robót Instalacyjno-Inżynieryjnych Hydropex Sp. z o.o. S.K. Złotów 49,4
1136 Optimal K. Figiel i S. Migasiewicz sp.j. Kalisz 49,4
1137 Preston Sp. z o.o. Dąbrowa 49,4
1138 Generalne Towarzystwo Leasingowe S.A. Swarzędz 49,3
1139 Pfeifer Heavy Machinery Sp. z o.o. S.K. Poznań 49,3
1140 DEMOCO Poland Sp. z o.o. Tarnowo Podgórne 49,2
1141 Zakład Mięsny Bukat sp.j. Kołodzińscy Jarocin 49,2
1142 Izo-Eko Centrum Sp. z o.o. Ostrzeszów 49,1
1143 Karlik Elektrotechnik Sp. z o.o. Nekla 49,1
1144 Trans-Kol Paliwa Sp. z o.o. Koło 49
1145 Galeria MM Spv Sp. z o.o. Poznań 49
1146 Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa Im. Stanisława Staszica w Pile Piła 49
1147 Mw Metal Sp. z o.o. sp.k. Chojęcin-Parcele 48,9
1148 Pilskie Towarzystwo Budownictwa Społecznego Sp. z o.o. Piła 48,9
1149 Ceko Sp. z o.o. Goliszew 48,9
1150 Spółdzielnia Mieszkaniowa W ŚREMIE Śrem 48,8
1151 Passion Cards Sp. z o.o. Wysogotowo 48,7
1152 KRJ Display Sp. z o.o. Konin 48,7
1153 Jamalex Sp. z o.o. Kłoda 48,7
1154 Trans-Par Sp. z o.o. Poznań 48,6
1155 STRIMA Sp. z o.o. Tarnowo Podgórne 48,6
1156 Rolnicza Spółdzielnia Produkcyjna Zdrowie w Izdebnie Izdebno 48,6
1157 Herkules Wire Sp. z o.o. Jastrowo 48,4
1158 SCHEDPOL Sp. z o.o. S.K. Międzychód 48,3
1159 Bros Jarosław Siekański, Andrzej Górczak sp.j. Buk 48,3
1160 ASTOR Sp. z o.o. Poznań 48,2
1161 Coccodrillo Concepts Sp. z o.o. Pianowo 48,1
1162 Agrochest Sp. z o.o. Kostrzyn 48
1163 Spółdzielnia Mieszkaniowa w Nowym Tomyślu Nowy Tomyśl 48
1164 Lafrentz Polska Sp. z o.o. Poznań 48
1165 Horyzont Technologie Internetowe Sp. z o.o. Poznań 47,9
1166 Bax Baumaschinen Polska Sp. z o.o. Suchy Las 47,9
1167 Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe Luxkon S.Jacolik, E.Studziński, K.Studziński sp.j. Konin 47,9
1168 Arctos Creme Sp. z o.o. Poznań 47,8
1169 Agromarket Sp. z o.o. S.K. Jaryszki 47,6
1170 Barneo Sp. z o.o. S.K. Nowy Tomyśl 47,6
1171 SMP Agro Sp. z o.o. S.K. Poznań 47,6
1172 Chic Investments Sp. z o.o. Ostrzeszów 47,5
1173 Hans AA Polska Sp. z o.o. Piła 47,4
1174 Ultrafood Sp. z o.o. S.K. Konin 47,3
1175 Bcd Polymers Sp. z o.o. Suchy Las 47,3
1176 Mmh-Eco-Pal Maciej Piotrowski i Wspólnicy sp.j. Mokronosy 47,3
1177 Flamco Meibes Sp. z o.o. Leszno 47,3
1178 Materiały Budowlane Bud-Rol Sp. z o.o. Jaromierz 47,3
1179 Smart Aviation Sp. z o.o. Poznań 47,3
1180 Jantex Sp. z o.o. Stara Tuchorza 47,3
1181 Chronos Development Sp. z o.o. System sp.k. Luboń 47,3
1182 UDH United Distribution Holding Sp. z o.o. Spółka Komandytowo Akcyjna Poznań 47,3
1183 Zis Mieczysław Świątek, Dominik Świątek sp.j. Topola Mała 47,2
1184 Spokojna-Park Sp. z o.o. sp.k. Rawicz 47
1185 Transmag R.S. Mularczyk sp.j. Bogucin 46,9
1186 ITA Sp. z o.o. S.K. Skórzewo 46,9
1187 Małecki, Urbaniak Malex sp.j. Poznań 46,9
1188 RWG Solution Sp. z o.o. S.K. Słupca 46,8
1189 PHU Jago-Bis Goździkiewicz sp.j. Władysławów 46,8
1190 ZMK Delikates Sp. z o.o. Ostrów Wielkopolski 46,7
1191 RCR Bis Sp. z o.o. sp.k. Zakrzewo 46,7
1192 Pilmasz Sp. z o.o. S.K. Piła 46,7
1193 RAB JAŻYNIEC Adam Moder Bogusław Jóźwikowski Jażyniec 46,7
1194 Przedsiębiorstwo Robót Drogowo-Mostowych S.A. Koło 46,7
1195 Construsoft Sp. z o.o. Poznań 46,7
1196 Promobil Fleet Sp. z o.o. Poznań 46,6
1197 Wielkopolskie Elektrownie Wiatrowe Sp. z o.o. Poznań 46,6
1198 AGRITO Monika Świtała Topola Wielka 46,5
1199 Micro Technologie Sp. z o.o. S.K. Tulce 46,5
1200 Rolnicza Spółdzielnia Produkcyjna w Kluczewie Kluczewo 46,5
1201 DWD System Sp. z o.o. Spółka Komandytowa Poznań 46,5
1202 Solcom-Bayard Sp. z o.o. Poznań 46,3
1203 BIOTRONIK POLSKA Sp. z o.o. Poznań 46,3
1204 INTAR Sp. z o.o. Ostrów Wielkopolski 46,3
1205 MM BUDOWLE Sp. z o.o. Poznań 46,2
1206 Spółdzielnia Producentów Trzody Chlewnej Agrikola Kołaczkowo 46,2
1207 MANDERSLOOT – POLSKA Sp. z o.o. Komorniki 46,1
1208 Tevex Logistics Spółka z o.o. Grodzisk Wielkopolski 46
1209 Matrix Polymers Polska Sp. z o.o. Koło 45,9
1210 OIA GLOBAL Sp. z o.o. Poznań 45,9
1211 Przedsiębiorstwo Kps Sp. z o.o. Poznań 45,8
1212 Bońkowscy Auto Sp. z o.o. sp.k. Komorniki 45,8
1213 Ferma Drobiu Popowo Sp. z o.o. Nowy Dwór 45,8
1214 Spark Development Sp. z o.o. Poznań 45,8
1215 Smp Projektanci Sp. z o.o. S.K. Poznań 45,8
1216 FROST Barbara Maria Wegenke Jarogniewice 45,7
1217 Bud Rental Sp. z o.o. Spółka Komandytowa Paczkowo 45,7
1218 Zakład Cukierniczy Joker Sp. z o.o. S.K. Miejska Górka 45,7
1219 Magnat Net Sp. z o.o. SP.K. Ostrów Wielkopolski 45,7
1220 Dach Bud Pmt Sp. z o.o. Poznań 45,7
1221 Pasta Sp. z o.o. Poznań 45,7
1222 Towarzystwo Gospodarcze MEBLOPOL Sp. z o.o. Poznań 45,6
1223 Helado Sp. z o.o. Konin 45,4
1224 Ando Tech Sp. z o.o. Starkówiec Piątkowski 45,4
1225 Słowińscy sp.j. Słupca 45,2
1226 Bestim Invest Sp. z o.o. sp.k. Ceków-Kolonia 45
1227 Lewpartner Sp. z o.o. Poznań 45
1228 Zakład Rolny Sanatorium Sp. z o.o. Wonieść 44,9
1229 Autoryzowana Stacja Dealerska Toyota Ukleja sp.j. Ujście 44,9
1230 Apack Support Sp. z o.o. sp.k. Kowanowo 44,9
1231 Ringer Sp. z o.o. S.K. Kawnice-Kolonia 44,9
1232 Unirol A.Wira K.Szymczak R.Janicki sp.j. Borek Wielkopolski 44,8
1233 Galeria Arkada Sp. z o.o. S.K. Poznań 44,7
1234 Eresco Sp. z o.o. Spółka Komandytowa Poznań 44,7
1235 Smektała Sp. z o.o. Leszno 44,6
1236 Przedsiębiorstwo Usługowo Handlowe Bis sp.j. Józef Szyszka i Jerzy Szyszka Bralin 44,6
1237 Bart-Trans Sp. z o.o. S.K. Nowa Wieś 44,5
1238 Kompresjan Kostrowiccy sp.j. Słupia pod Bralinem 44,5
1239 Tonik Sp. z o.o. sp.k. Poznań 44,5
1240 Martyna Transport Sp. z o.o. Wągrowiec 44,5
1241 Kx Sp. z o.o. Wojciechówka 44,5
1242 Recykl Organizacja Odzysku S.A. Śrem 44,4
1243 Petrol-Hawen Sp. z o.o. sp.k. Piła 44,4
1244 Contrain Poland Sp. z o.o. Poznań 44,3
1245 Terra Trading Sp. z o.o. Poznań 44,3
1246 Broekman Logistics Sp. z o.o. Poznań 44,3
1247 Coframa Sp. z o.o. Rabowice 44,2
1248 Verseo Sp. z o.o. sp.k. Poznań 44,1
1249 Forex Polska Sp. z o.o. Główna 44
1250 Wodnik Tańczyn sp.j. Kalisz 43,9
1251 Metalpol Furmaniak – sp.j. Rostarzewo 43,9
1252 Hausengel International Polska Sp. z o.o. sp.k. Poznań 43,9
1253 Uniservices Sp. z o.o. Poznań 43,8
1254 Gk-Elektro Sp. z o.o. Czerwonak 43,7
1255 Firma Kuma Magda & Magda sp.j. Olszowa 43,7
1256 Pearson Ioki Sp. z o.o. Poznań 43,6
1257 Eggs Product Sp. z o.o. Żylice 43,4
1258 Centrum Handlowe Manhattan Sp. z o.o. Leszno 43,4
1259 Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji w Obornikach Sp. z o.o. Oborniki 43,2
1260 Agromet Sp. z o.o. Ostrzeszów 43,1
1261 Sps Inscon Sp. z o.o. Leszno 43,1
1262 Profitroom S.A. Poznań 43
1263 Ats Logistics Sp. z o.o. Borek Wielkopolski 42,9
1264 Nowicki Ryszard Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe Konin 42,9
1265 Promet Sp. z o.o. S.K. Turek 42,8
1266 Grant Thornton Legal Maślanko Kancelaria Prawna sp.k. Poznań 42,8
1267 Books Sp. z o.o. S.K. Żychlin 42,8
1268 Quantum Asset Management Sp. z o.o. Poznań 42,7
1269 TEST Łukasz i Grzegorz Kiełbowicz S.J. Gniezno 42,7
1270 West – Bud Sp. z o.o. sp. Komandytowa Poznań 42,6
1271 Centrum Rozwoju Szkół Wyższych TEB Akademia Spółka z o.o. Poznań 42,6
1272 Rzepecki Mroczkowski Sp. z o.o. Poznań 42,6
1273 Rolniczy Kombinat Spółdzielczy w Granowie Granowo 42,5
1274 Katalizatory.Pro Sp. z o.o. sp.k. Poznań 42,5
1275 Tormel Sp. z o.o. Poznań 42,4
1276 AET Sp. z o.o. S.K. Ostrów Wielkopolski 42,4
1277 Rawicka Spółdzielnia Mieszkaniowa w Rawiczu Rawicz 42,3
1278 Process Diagnostic And Control Sp. z o.o. S.K. Poznań 42,3
1279 Akrostal Logistics Sp. z o.o. S.K. Garbatka 42,3
1280 Metalika Recycling Sp. z o.o. Rawicz 42,3
1281 Hale Technologies Sp. z o.o. sp.k. Poznań 42,3
1282 Walko Walkowiak sp.j. Kiszewo 42,3
1283 Egnyte Poland Sp. z o.o. Poznań 42,2
1284 Elbudprojekt Sp. z o.o. Baranowo 42,2
1285 Rolniczy Kombinat Spółdzielczy w Głuponiach Głuponie 42,2
1286 PTI Sp. z o.o. Poznań 42,2
1287 Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji w Nowym Tomyślu Sp. z o.o. Nowy Tomyśl 42,2
1288 Translocus.It Sp. z o.o. sp.k. Poznań 42
1289 Kk Service Plus Sp. z o.o. Golina Wielka 42
1290 Lanua Investments Poland Sp. z o.o. Poznań 42
1291 Invest Ekkus Sp. z o.o. S.K. Poznań 41,9
1292 Arkoch P. Koch sp.j. Zbrudzewo 41,8
1293 HRC International Sp. z o.o. S.K. Poznań 41,8
1294 Piekarnia – Cukiernia Łobza sp.j. Zaniemyśl 41,7
1295 Orzeł Sp. z o.o. Niałek Wielki 41,7
1296 Amwin Sp. z o.o. sp.k. Września 41,7
1297 Złotowskie Przedsiębiorstwo Ogrodnicze Sp. z o.o. Święta 41,7
1298 Lokum Sylwia Woźnicka, Paweł Zieliński sp.j. Środa Wielkopolska 41,6
1299 Wega Sp. z o.o. S.K. Wągrowiec 41,6
1300 Zakład Doskonalenia Zawodowego Poznań 41,4
1301 Ethifarm Sp. z o.o. S.K. Poznań 41,4
1302 Italinox – Polska Sp. z o.o. Przeźmierowo 41,4
1303 Rokan Chodzież Sp. z o.o. S.K. Chodzież 41,2
1304 Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowe Agronas Sp. z o.o. Koło 41,2
1305 Dso Transport Spedycja Sp. z o.o. S.K. Łukowo 41,2
1306 Antczak Nowy Korczak Sp. z o.o. Kalisz 41,2
1307 Hubertus K.Senger J.Krzyżosiak sp.j. Chodzież 41,1
1308 Konstruktor Sp. z o.o. Gniezno 41,1
1309 Trasko Energia 2 Sp. z o.o. Ostrzeszów 41,1
1310 ANCO Sp. z o.o. Jarocin 41,1
1311 Technika Asfaltowa Sp. z o.o. Nekla 41
1312 WLP Sp. z o.o. S.K. Swarzędz 40,9
1313 Bsm Sp. z o.o. Jastrzębsko Stare 40,9
1314 Lewiatan Wielkopolska Sp. z o.o. Poznań 40,9
1315 Ataszek Sp. z o.o. S.K. Poznań 40,8
1316 Gleich Aluminium Sp. z o.o. Kalisz 40,8
1317 Ciepłownik Ekoinwestycje Sp. z o.o. S.K. Plewiska 40,7
1318 PIÓREX S.A. Swarzędz 40,6
1319 IT. Norcom Sp. z o.o. S.K. Poznań 40,5
1320 Tartak Zębowo sp.j. Jerzy Nowak Wioletta Nowak Zębowo 40,5
1321 ALEKSANDRA BŁAŻEK Przedsiębiorstwo Produkcyjno – Handlowe AKCES PPH AKCES Kępno 40,4
1322 Ba Technologie Klejenia Sp. z o.o. S.K. Poznań 40,4
1323 Investa Sp. z o.o. Piła 40,4
1324 Lopez Sp. z o.o. S.K. Poznań 40,2
1325 VMI Poland Sp. z o.o. Leszno 40,2
1326 Pdp Meble Sp. z o.o. Rogoźno 40,2
1327 Spomasz Pleszew S.A. Fabryka Maszyn Spożywczych Pleszew 40,2
1328 Hurtownia Kolonko sp.j. Wągrowiec 40,1
1329 Oromed Sp. z o.o. sp.k. Poznań 40,1
1330 Wieland Electric Sp. z o.o. Swadzim 40,1
1331 Nest Sp. z o.o. Pietrzyków 40
1332 Anel Mitoraj Andrzej i Mitoraj Elżbieta sp.j. Skalmierzyce 40
1333 Vossloh Skamo Sp. z o.o. Nowe Skalmierzyce 40
1334 Inox W.Nawrocki Z.Januszewski sp.j. Poznań 39,9
1335 Nexotech S.A. Luboń 39,8
1336 MDM Komputery Sp. z o.o. S.K. Ostrów Wielkopolski 39,8
1337 Profit Sp. z o.o. Jasin 39,8
1338 Ars Medical Sp. z o.o. Piła 39,8
1339 Lester Sp. z o.o. S.K. Święciechowa 39,7
1340 SFB POLSKA Sp. z o.o. Ostrzeszów 39,6
1341 Ville Bonaparte Sp. z o.o. S.K. Poznań 39,6
1342 Firma Budowlana KUBOT – S.J. Antoni i Małgorzata Kubot Kępno 39,6
1343 Monini Polska Sp. z o.o. Poznań 39,6
1344 App Sp. z o.o. i Wspólnicy sp.k. Września 39,5
1345 GARTE Sp. z o.o. S.K. Swarzędz 39,5
1346 Produkcja Palet Handel i Usługi J.Kowal i W.Ciołek sp.j. Czajków 39,5
1347 Perlit Af Sp. z o.o. Kamienica 39,4
1348 Fana Sp. z o.o. Poznań 39,4
1349 Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Usługowe Chadmet Bogdan Chadaj i Wspólnicy sp.j. Paproć 39,4
1350 Borealis-3 Błaszki Sp. z o.o. Niedźwiady 39,4
1351 Metal Work Polska Sp. z o.o. Przeźmierowo 39,4
1352 Wielkopolska Gildia Rolno – Ogrodnicza S.A. Poznań 39,3
1353 Zysk i S-Ka Wydawnictwo Tadeusz Zysk, Aldona Zysk sp.j. Poznań 39,3
1354 United Vision Sp. z o.o. Ostrzeszów 39,2
1355 Pp Car Rental Sp. z o.o. Poznań 39,2
1356 Europol sp.j. Jarosław Zadka, Robert Zadka Brzeziny 39,1
1357 Produkcja Maszyn Rolniczych i Części Zamiennych Kowalscy sp.j. Września 39,1
1358 Intercondis Plus Sp. z o.o. Poznań 39,1
1359 Brovaria Jacek Woźniak Ostrów Wielkopolski 39,1
1360 New Generation Sp. z o.o. S.K. Poznań 39,1
1361 Lidl Sp. z o.o. Jankowice 39
1362 Matbet – Beton Sp. z o.o. i Wspólnicy Spółka Komandytowa Sady 38,9
1363 URBIS Sp. z o.o. Gniezno 38,9
1364 Spółdzielnia Produkcji Rolnej Agrofirma Skórzewo 38,8
1365 Ajaks S.A. Przedsiębiorstwo Specjalistyczne Poznań 38,8
1366 Ran Plus Sp. z o.o. S.K.A. Poznań 38,8
1367 Pro-Select Sp. z o.o. Murowana Goślina 38,7
1368 Grupa Boss – Bagatelka Sp. z o.o. sp.k. Miłosław 38,7
1369 Pollux Packaging Sp. z o.o. S.K. Leszno 38,7
1370 Smart Pharma Sp. z o.o. Złotniki 38,7
1371 Proinvest Sp. z o.o. Rawicz 38,5
1372 Fabryka Armatury Idmar Management Sp. z o.o. S.K. Krosno 38,5
1373 Integra Consulting Poland Sp. z o.o. S.K. Poznań 38,5
1374 HENKE – SASS, WOLF – POLSKA Sp. z o.o. Nowy Tomyśl 38,4
1375 Ellmann Logistik Sp. z o.o. S.K. Poznań 38,4
1376 SOLAR COMPANY S.A. Poznań 38,3
1377 Integramax.Pl Sp. z o.o. S.K. Poznań 38,3
1378 Mass Polska Sp. z o.o. S.K. Poznań 38,3
1379 Partner ZEN Sp. z o.o. S.K. Poznań 38,2
1380 Euro Doner Poland Sp. z o.o. Zduny 38,2
1381 Fermintrade Sp. z o.o. Spółka Komandytowa Konin 38,2
1382 Miejskie Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji Sp. z o.o. Leszno 38,1
1383 Partner Towarzystwo Budownictwa Społecznego Sp. z o.o. Słupca 38,1
1384 Legutko Invest sp.j. Nad Stawem 38,1
1385 FMW Sp. z o.o. S.K. Gostyń 38
1386 Krysiak Sp. z o.o. Baranowo 38
1387 Estella Galas, Nowak, Knasiecki Sp.J. Baranowo 38
1388 Pio-Mar-Trans Sp. z o.o. S.K. Bogdanowo 37,9
1389 KM Metal Works Sp. z o.o. Bukowiec 37,8
1390 Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowe Centnas – Sp. z o.o. Krotoszyn 37,8
1391 Kruszgeo – Wielkopolskie Kopalnie Sp. z o.o. Poznań 37,8
1392 Holland Tank Sevice Sp. z o.o. Pomarzanowice 37,8
1393 Protolia S.A. Poznań 37,7
1394 Kaliskie Zakłady Przemysłu Terenowego w Kaliszu S.A. Kalisz 37,7
1395 Grene Sp. z o.o. Modła Królewska 37,7
1396 Przedsiębiorstwo Inwestycyjno – Budowlane BTM Sp. z o.o. Poznań 37,6
1397 MONREM Sp. z o.o. S.K. Poznań 37,6
1398 Engie Złotów Sp. z o.o. Złotów 37,6
1399 Zakład Usługowo – Handlowy Rem Kępno – Sp. z o.o. Łęka Opatowska 37,5
1400 AGRI PLUS Wielkopolska S.A. Konarzewo 37,5
1401 DBP PRODUCTS Sp. z o.o. Rawicz 37,5
1402 Przedsiębiorstwo Usługowo-Eksportowe Zentex Sp. z o.o. Kalisz 37,4
1403 Icr Sp. z o.o. Poznań 37,4
1404 Rolniczy Kombinat Spółdzielczy Skoraszewice Z/S w Krzyżankach Krzyżanki 37,4
1405 Andersia Property Sp. z o.o. Poznań 37,4
1406 Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej i Mieszkaniowej Sp. z o.o. Turek 37,3
1407 Apteki J i J Koczorowscy S.J. Rawicz 37,2
1408 Niwapol Sp. z o.o. P P H U Niepruszewo 37
1409 Rodan Sp. z o.o. Poznań 37
1410 JAGROL Sp. z o.o. Pierzchno 37
1411 ABC KUCHNI Sp. z o.o. Spółka Komandytowa Suchy Las 37
1412 Transport Gapiński Sp. z o.o. S.K. Wągrowiec 36,9
1413 Rajbud Bednarz sp.j. Oborniki 36,9
1414 Przedsiębiorstwo Produkcji Rolnej Usług i Handlu Róż – Pol Sp. z o.o. Różanna 36,9
1415 SINTUR Sp. z o.o. Turek 36,9
1416 Pekabex Inwestycje II S.A. Poznań 36,8
1417 Rolmex K.Rogala, R.Rogala, A.Witoński sp.j. Kalisz 36,8
1418 Przedsiębiorstwo Projektowo-Produkcyjne i Handlowe Eltronik Sp. z o.o. Poznań 36,8
1419 Amazis.Net Sp. z o.o. Spółka Komandytowa Poznań 36,8
1420 CTK Logistics S.A. Konin 36,8
1421 FM Team Sp. z o.o. Poznań 36,7
1422 Rolnicza Spółdzielnia Produkcyjna w Orli Orla 36,7
1423 Wytwórnia Wód Gazowanych Jerzy Jerzy Nowak sp.j. Ostrów Wielkopolski 36,6
1424 Grupa Karlik sp.j. Poznań 36,6
1425 Denar Marek Dembiński i Wspólnicy sp.j. Oborniki 36,5
1426 Soho Investments Sp. z o.o. S.K. Jarocin 36,5
1427 Avk Armadan Sp. z o.o. Pniewy 36,5
1428 Zakłady Tłuszczowe Werbliński Sp. z o.o. Jedlec 36,4
1429 Elmark – Hale Namiotowe Sp. z o.o. Stęszew 36,4
1430 Agro-Star Tadeusz Nogaj Sp. z o.o. sp.k. Kalisz 36,4
1431 Marco Marconi Sp. z o.o. S.K. Leszno 36,4
1432 Automobile Torino Sp. z o.o. Konin 36,3
1433 Przedsiębiorstwo Handlowo Produkcyjno Usługowe Rolbud Michał Michalak Pleszew 36,2
1434 Stiga Sp. z o.o. Baranowo 36,2
1435 A.Z. Agora Kubisiak Grupa Sbs sp.j. Międzychód 36,1
1436 Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe Konsta Sp. z o.o. Kosowo 36
1437 Raben Management Services sp. z o.o. Robakowo 36
1438 Sbu Sp. z o.o. S.K. Puszczykowo 36
1439 Kmk Agro D. Kaźmierczak C. Mądry M. Kaźmierczak sp.j. Brodowo 36
1440 Texol Milewski, Zakrzewski sp.j. Swarzędz 35,9
1441 Zakład Usług Mechanizacyjnych SUSARSKI JERZY Rogaszyce 35,8
1442 Dębiecka Spółdzielnia Mieszkaniowa Poznań 35,8
1443 Wille Miejskie Sp. z o.o. S.K. Poznań 35,8
1444 Axell Real Estate Sp. z o.o. Rakoniewice 35,8
1445 Bartex Tadeusz Bartkowiak sp.j. Komorniki 35,8
1446 Euro-Tax.pl S.A. Poznań 35,7
1447 Domer Sierecki sp.j. Pleszew 35,7
1448 Rl Cnc Obróbka Skrawaniem Wróbel Michalak S.J. Głuchowo 35,7
1449 Zakład Usług Komunalnych Sp. z o.o. Dopiewo 35,7
1450 TBH Polska Sp. z o.o. S.K. Sierosław 35,7
1451 Inkard Sp. z o.o. Spółka Komandytowa Poznań 35,7
1452 Leszczyńskie Centrum Medyczne Ventriculus Sp. z o.o. Leszno 35,7
1453 Tompol T.Jajecznik i Spółka sp.j. Dębe-Kolonia 35,6
1454 Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Usługowe I Handlowe Agrobex Sp. z o.o. Galeria Baranowo S.K. Poznań 35,6
1455 Sterna sp.j. Śmigiel 35,6
1456 Magmar Investment Sp. z o.o. S.K. Piła 35,6
1457 M & K Foam GmbH Sp. z o.o. Koło 35,5
1458 Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowe Ryszard Kaczmarek I Synowie Sp. z o.o. Spółka Komandytowa Mrowino 35,5
1459 Centrum Ubezpieczeń i Leasingu Wiktorski/Wielgórecki Sp. z o.o. Konin 35,5
1460 Dpmsolid Limited sp.k. Kowanówko 35,5
1461 Tuba Sp. z o.o. Szamotuły 35,4
1462 Przedsiębiorstwo Wytwórcze Usługowo-Handlowe Plast-Rol sp.j. J.J.Kałuża Lotyń 35,4
1463 Ecor Product Sp. z o.o. Stęszew 35,4
1464 Przedsiębiorstwo Rolne Agroduet Sp. z o.o. Gałowo 35,3
1465 Systemy Technologiczno-Narzędziowe Systech Sp. z o.o. Sierakowo 35,3
1466 Waldi Zakłady Mięsne Sp. z o.o. S.K. Grodzisk Wielkopolski 35,2
1467 Dartrans Sp. z o.o. S.K. Biskupice 35,2
1468 Spółdzielnia Kółek Rolniczych w Stęszewie Stęszew 35,2
1469 Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Przychodnia Lekarska Rawmed Sp. z o.o. Rawicz 35,2
1470 Copal Sp. z o.o. Trzcianka 35,1
1471 Autoryzowany Dealer Nissan A. i R. Polody sp.j. Przeźmierowo 35,1
1472 Voyager Group Z. Grabski, B. Nawrocka sp.j. Poznań 35,1
1473 MEPROZET KOŚCIAN S.A. Kościan 35,1
1474 Centrum Medyczne Iwona Zys S.K. Rakoniewice 35,1
1475 Demiurg Sp. z o.o. S.K. Poznań 34,9
1476 Med – Lux Sp. z o.o. Przeźmierowo 34,9
1477 Saaten-Union Polska Sp. z o.o. Wągrowiec 34,9
1478 Moderno Mundo Sp. z o.o. Robakowo 34,9
1479 Vsd Instalacje Chłodnicze R. Boiński, R. Miedziarek, M. Sobczak, P. Jędrzak sp.j. Poznań 34,7
1480 Kaliniec sp.j., Anna Wywijas Wawrzyniak, Krzysztof Wawrzyniak Kalisz 34,7
1481 Wodstal Jacek Gąd, Piotr Gąd sp.j. Włoszakowice 34,7
1482 Osotech Sp. z o.o. sp.k. Janikowo 34,7
1483 Infracon Sp. z o.o. S.K. Poznań 34,7
1484 Online – Skills Sp. z o.o. Poznań 34,6
1485 Kontra Sp. z o.o. S.K. Leszno 34,6
1486 Autokolor-Ukleja Sp. z o.o. sp.k. Nowa Wieś Ujska 34,6
1487 Monergy Area Sp. z o.o. S.K. Nowy Tomyśl 34,6
1488 Bet – Płot Sp. z o.o. Stęgosz 34,6
1489 Norres Polska Sp. z o.o. Sady 34,5
1490 Firma Handlowo Produkcyjno Usługowa Wajm Wiesław, Janusz Malęgowscy Sp. J. Gniezno 34,5
1491 Miejskie Wodociągi i Kanalizacja Sp. z o.o. Piła 34,5
1492 Kfk Sp. z o.o. Wełna 34,5
1493 Echostar Studio Sp. z o.o. Poznań 34,5
1494 Modo24 Group Sp. z o.o. S.K. Gądki 34,4
1495 Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe Paksol Leszek i Małgorzata Witczak sp.j. Damasławek 34,4
1496 SPOŁEM PSS w Śremie Śrem 34,4
1497 Delta Box Sp. z o.o. sp.k. Baranowo 34,3
1498 Zakład Poligraficzny Moś & Łuczak – sp.j. Poznań 34,3
1499 Spółdzielnia Mieszkaniowa w Kole Koło 34,3
1500 Studio Forma 96 – Będkowski, Urbaniak sp.j. Poznań 34,3
1501 FH TRADE Sp. z o.o. Poznań 34,2
1502 Hegelmann Transporte Poznań Sp. z o.o. Poznań 34,2
1503 Maximo Group Sp. z o.o. sp.k. Poznań 34,2
1504 Balaguer East Europe Sp. z o.o. Ostrów Wielkopolski 34,2
1505 MJN Sp. z o.o. Spółka Komandytowa Poznań 34,1
1506 El-Bud Śrem Sp. z o.o. S.K.A. Poznań 34,1
1507 Logo – Tools Sp. z o.o. S.K. Puszczykowo 34,1
1508 Salcom Ltd Sp. z o.o. sp.k. Poznań 34
1509 L-Systems Sp. z o.o. S.K. Piła 34
1510 Warta Park Sp. z o.o. sp.k. Luboń 33,9
1511 Bethink Sp. z o.o. Poznań 33,9
1512 Firma Budowlana Marek Antczak Kalisz 33,9
1513 Karex Robert Rosiak i Wspólnicy sp.j. Turek 33,8
1514 Hospital System Sp. z o.o. Poznań 33,8
1515 Dozamech Sp. z o.o. S.K. Odolanów 33,7
1516 Amekor Rental Sp. z o.o. S.K. Paczkowo 33,6
1517 Flexpak Sp. z o.o. Złotów 33,5
1518 Poz Inwest Sp. z o.o. sp.k. Wiry 33,5
1519 Agrico – Dtl Sp. z o.o. Pawłówek 33,4
1520 Plast-System Sp. z o.o. Spółka Komandytowa Wolsztyn 33,4
1521 ATE Sp. z o.o. Z P H U Zbąszyń 33,4
1522 Bestim Sp. z o.o. S.K. Ceków-Kolonia 33,3
1523 Hi-Tech Technologia Sp. z o.o. S.K. Osiek Wielki 33,3
1524 Zespół Lekarza Rodzinnego Pro Familia Sp. z o.o. S.K. Czerwonak 33,3
1525 SARNA S.J. PUH . SA i SA Chodzież 33,3
1526 Serwis24 Agaex Sp. z o.o. S.K. Poznań 33,3
1527 Kaszubska Management Sp. z o.o. S.K. Kalisz 33,3
1528 Frost Second Sp. z o.o. sp.k. Jarogniewice 33,3
1529 Prestigo Pl Sp. z o.o. Poznań 33,3
1530 Wega Centrum Sp. z o.o. Kalisz 33,2
1531 Małkowski – Martech S.A. Czołowo 33,2
1532 Optim S.J. Turek 33,2
1533 Bong Cały Świat Kopert Sp. z o.o. Poznań 33,2
1534 HERMESPOL Sp. z o.o. Kleszczewo 33,2
1535 ART-Spedspedycja Międzynarodowa – Zbigniew Szymaniak Sp.K. Plewiska 33,1
1536 Rolnicza Spółdzielnia Produkcyjna Otylin Białośliwie 33,1
1537 Von Zanthier & Dachowski Kancelaria Prawnicza sp.k. Poznań 33,1
1538 Efekt – Aluminium Sp. z o.o. Ostrzeszów 33,1
1539 Namaro Sp. z o.o. Grodzisk Wielkopolski 33
1540 Viabud Sp. z o.o. S.K. Walkowice 33
1541 Ewb1 Sp. z o.o. Niedźwiady 32,9
1542 Dcs Domestic Courier Service Sp. z o.o. Poznań 32,9
1543 Rise&Time Group Sp. z o.o. Poznań 32,9
1544 STANPOL IMPEX Stróżyk Janusz Swarzędz 32,8
1545 Veolia Centrum Usług Wspólnych Sp. z o.o. Poznań 32,7
1546 Romos Sp. z o.o. Gostyń 32,7
1547 Miejskie Wodociągi i Kanalizacja Sp. z o.o. Chodzież 32,7
1548 Katech Katharina Hahn + Partner Sp. z o.o. Stęszew 32,7
1549 Virum Sp. z o.o. Wągrowiec 32,7
1550 Mac-Benz Maciej i Barbara Kłaczkiewicz sp.j. Szamotuły 32,7
1551 Przedsiębiorstwo Handlowo Usługowe Alis Sp. z o.o. S.K. Topola Wielka 32,6
1552 Zakład Gospodarki Komunalnej w Szamotułach Sp. z o.o. Szamotuły 32,5
1553 Zakład Betoniarski M.Kaluba i J.Ruszkowski S.J. Kleczew 32,5
1554 Grenovi Sp. z o.o. S.K. Pawłówek 32,5
1555 PW Bielice Sp. z o.o. Poznań 32,5
1556 Gotter Sp. z o.o. Zakład Mechaniczny Zalesie Wielkie 32,5
1557 Zakłady Elektrochemiczne Alco-Mot Sp. z o.o. Czarnków 32,5
1558 Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe Jerzy i Dariusz Bednarek sp.j. Turek 32,5
1559 Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa im. Prezydenta Stanisława Wojciechowskiego w Kaliszu Kalisz 32,4
1560 Rolnicza Spółdzielnia Produkcyjna w Mórce Mórka 32,4
1561 Hauraton Polska Sp. z o.o. Poznań 32,4
1562 Matteo Sp. z o.o. S.K. Czerniejewo 32,4
1563 Mpm Group Sp. z o.o. Konin 32,4
1564 Zakład Wyrobów Cukierniczych Karwit Sp. z o.o. sp.k. Kalisz 32,4
1565 Elizabeth Konin Żywioł sp.j. Konin 32,4
1566 Quadra-Net Sp. z o.o. Poznań 32,4
1567 Nanoptica Sp. z o.o. Poznań 32,3
1568 Swede Sp. z o.o. sp.k. Poznań 32,3
1569 Grupa Sp. z o.o. Emes S.K. Margońska Wieś 32,3
1570 Traffic Trends Sp. z o.o. Poznań 32,2
1571 ROLVET Józef i Barbara Napierała S.J. Lwówek 32,2
1572 Rogstol Sp. z o.o. Żołędzin 32,2
1573 Tommar Podesty Ruchome Sp. z o.o. S.K. Plewiska 32,1
1574 OPAL Sp. z o.o. S.K. Grodzisk Wielkopolski 32,1
1575 Gminna Spółdzielnia Samopomoc Chłopska w Stęszewie Stęszew 32
1576 B.W.A Bis Piotr Rozwora, Mariusz Niemczewski sp.j. Środa Wielkopolska 32
1577 Jespol Jessa S.J. Leszno 32
1578 LAMINART Sp. z o.o. Stęszew 32
1579 Tacakiewicz Sp. z o.o. Ferma Kresek sp.k. Poznań 31,9
1580 Konbet Poznań Sp. z o.o. Poznań 31,9
1581 Budownictwo Macioszek Sp. z o.o. Nekla 31,9
1582 Polgar Sp. z o.o. S.K. Chyby 31,8
1583 Zakład Budowlano – Remontowy Budrem Sp. z o.o. Multibox NT S.K. Ostrów Wielkopolski 31,8
1584 Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe Rpm Sp. z o.o. Jarocin 31,8
1585 Ubiq Business Park Sp. z o.o. sp.k. Poznań 31,8
1586 Konimpex-Invest Projekt 4 Sp. z o.o. Konin 31,7
1587 D-Transoil Sp. z o.o. S.K. Poznań 31,7
1588 Kopras Sp. z o.o. Wronki 31,7
1589 Europa Inwestycje Sp. z o.o. Poznań 31,7
1590 MSR Traffic Sp. z o.o. Wysogotowo 31,7
1591 Marix Układy Wydechowe Kwiecień sp.j. Wysocko Wielkie 31,7
1592 Dbp Eko Sp. z o.o. Rawicz 31,6
1593 Pig Grupa Sp. z o.o. Borek Wielkopolski 31,6
1594 Lawanda Sp. z o.o. Kępno 31,6
1595 Makrana Sp. z o.o. Poznań 31,5
1596 Przedsiębiorstwo Zaopatrzenia Piekarz Sp. z o.o. Poznań 31,4
1597 Adm Trade Sp. z o.o. Michałów Drugi 31,4
1598 Orlikon Sp. z o.o. Poznań 31,3
1599 Https Sp. z o.o. Poznań 31,3
1600 Agrofirma Spółdzielcza Wolsztyn 31,3
1601 Constructa Plus Sp. z o.o. Wujka S.K. Poznań 31,3
1602 Copy System Sp. z o.o. Piła 31,3
1603 Typograf Zbigniew Karcz, Grzegorz Orwat sp.j. Września 31,3
1604 Efitness Sp. z o.o. Poznań 31,3
1605 Rolnicza Spóldzielnia Produkcyjna Zgoda Jeziorki Kosztowskie 31,3
1606 Gospodarstwo Rolne Kołybki Kamiński Jan, Kamiński Marcin sp.j. Kołybki 31,2
1607 Hml Serwis Sp. z o.o. sp.k. Konin 31,2
1608 Beker-Pol Sp. z o.o. S.K. Ostrów Wielkopolski 31,2
1609 Minebea Intec Poland Sp. z o.o. Kostrzyn 31,2
1610 Alpha Paper Pack Sp. z o.o. Woźniki 31,2
1611 HAPPICH POLSKA Sp. z o.o. Suchy Las 31,2
1612 Integro Group Sp. z o.o. sp.k. Poznań 31,2
1613 Xaltum Sp. z o.o. S.K. Poznań 31,1
1614 Modro Sp. z o.o. Gniezno 31,1
1615 ARDOM Pawelscy S.J. Zbąszyń 31,1
1616 AL – KO KOBER Sp. z o.o. Wysogotowo 31,1
1617 K&M GRUPA Sp. z o.o. Gruszczyn 31,1
1618 Miejskie Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji Sp. z o.o. Wągrowiec 31,1
1619 Efar W.Narożny, E.Pukacka-Mruk sp.j. Poznań 31
1620 Robi Sp. z o.o. sp.k. Poznań 31
1621 Przedsiębiorstwo Motoryzacyjne Pol Car Sp. z o.o. Poznań 31
1622 Contrain Group Sp. z o.o. Poznań 31
1623 Instal – Met Alina Bromber, Anna Galasińska sp.j. Pniewy 31
1624 Sanmar Sp. z o.o. Poznań 31
1625 Scanpack Ewa Imbirska, Piotr Imbirski, Janusz Mokracki sp.j. Poznań 31
1626 Sigma-Bags Stanisław Dzięgielewski, Ryszard Dzięgielewski, Karol Łojewski, Anna Kaczorowska sp.j. Kiełczew Smużny Pierwszy 30,9
1627 TOP FARMS AGRO Sp. z o.o. Poznań 30,8
1628 IPS S.A. Jasin 30,8
1629 Basys IT-Service GmbH Sp. z o.o. Oddział w Polsce Poznań 30,8
1630 AMMIGO Sp. z o.o. S.K. Swarzędz 30,8
1631 Dto Sp. z o.o. S.K. Mianowice 30,8
1632 Odlewnia Żeliwa Drawski S.A. Drawski Młyn 30,8
1633 Alta Sp. z o.o. Poznań 30,7
1634 Inter Lers Sp. z o.o. Kłecko 30,7
1635 Wielkopolska Grupa Prawnicza Kozłowski, Maźwa, Sendrowski i Wspólnicy Spółka Komandytowa Poznań 30,7
1636 Catering Service Sp. z o.o. Płaczki 30,7
1637 Bgr Technika Sp. z o.o. S.K. Jelonek 30,6
1638 DSV Polska Sp. z o.o. Wągrowiec 30,6
1639 ATF Partners Sp. z o.o. sp.k. Przeźmierowo 30,6
1640 RS365 Sp. z o.o. sp.k. Wróżewy 30,6
1641 Drewnostyl Sp. z o.o. S.K. Rudniki 30,6
1642 Rolnicza Spółdzielnia Produkcyjna Pokój w Paczkowie Paczkowo 30,5
1643 Avrotech Sp. z o.o. S.K. Poznań 30,5
1644 A.A. Majchrzak sp.j. Pniewy 30,5
1645 Partner Targi Sp. z o.o. S.K. Poznań 30,5
1646 Domo-Best Sp. z o.o. S.K. Nowy Tomyśl 30,4
1647 STOLTUR S.J. Jan i Marian Miller Turek 30,4
1648 Smart Investment Group Sp. z o.o. Pianowo 30,4
1649 Lina Medical Polska Sp. z o.o. Sady 30,4
1650 Margostal – Rewolińscy sp.j. Margonin 30,4
1651 COLUBUS MCKINNON POLSKA Sp. z o.o. Plewiska 30,4
1652 Destylarnia Maliniec Sp. z o.o. Konin 30,4
1653 Finder Polska Sp. z o.o. Poznań 30,4
1654 Ossmet Sp. z o.o. EMJ S.K. Kobylnica 30,3
1655 Limagrain Central Europe Societe Europeenne Spółka Europejska Oddział w Polsce Poznań 30,3
1656 Impakt Sp. z o.o. Mosina 30,2
1657 Natur Poland Sp. z o.o. Poznań 30,2
1658 Grodziskie Przedsiębiorstwo Komunalne Sp. z o.o. w Grodzisku Wielkopolskim Grodzisk Wielkopolski 30,2
1659 JMP Polska Sp. z o.o. Sp.K. Czarnylas 30,2
1660 Fhu Eko W.Rybak sp.j. Janikowo 30,2
1661 Mr Nieruchomości Ryczek, Małdzińska sp.j. Piła 30,1
1662 Reka Rubber Polska Sp. z o.o. Dopiewo 30,1
1663 Bajon S.J. Miejska Górka 30,1
1664 Tomek Hurtownie Instalacyjne Sp. z o.o. Poznań 30
1665 Zakład Wodociągów i Kanalizacji w Rawiczu Sp. z o.o. Folwark 30
1666 Kil Sp. z o.o. Ostrów Wielkopolski 30
1667 Mwm Invest Sp. z o.o. Swarzędz 30
1668 Bylicki Sp. z o.o. S.K. Ostrów Wielkopolski 30
1669 Veolia Industry Polska Sp. z o.o. Poznań 30
1670 Wowix Sp. z o.o. S.K. Zagorzyn 29,9
1671 Esc Nieruchomości Sp. z o.o. S.K. Piła 29,9
1672 Przedsiębiorstwo Usługowo-Produkcyjno-Handlowe Izotrans Sp. z o.o. Trzemeszno 29,8
1673 HELVEPOL – Kaczmarek Kostera S.J. Kalisz 29,8
1674 Maxbet Sp. z o.o. S.K. Wierzelin 29,7
1675 Fiber#1 Sp. z o.o. Poznań 29,7
1676 Wipen Sp. z o.o. Poznań 29,6
1677 Chirurgia Poznańska R.R.P.D Czerniga sp.j. Poznań 29,6
1678 Progrupa Sp. z o.o. S.K. Poznań 29,6
1679 Spil-Trans Marcin Spiliszewski i Agnieszka Knioła S.J. Piła 29,6
1680 Miejski Zakład Wodociągów i Kanalizacji Sp. z o.o. Złotów 29,5
1681 Alfapanel Sp. z o.o. Śrem 29,5
1682 Torino Group Sp. z o.o. S.K. Poznań 29,5
1683 Mikran Sp. z o.o. Spółka Komandytowa Poznań 29,5
1684 M Plus M Frąszczak M. Kruk E. sp.j. Obłaczkowo 29,5
1685 Daltrans Henryk Dalaszyński sp.j. Kościan 29,5
1686 Lumberg Polska Sp. z o.o. Spółka Komandytowa Poznań 29,4
1687 Plandex Inc Sp. z o.o. sp.k. Stęszew 29,4
1688 Zistan Sp. z o.o. Poznań 29,4
1689 Kancelaria Prawna Piszcz i Wspólnicy sp.k. Poznań 29,4
1690 Dek-Pol Sp. z o.o. Tarnowo Podgórne 29,2
1691 AP Artus Sp. z o.o. S.K. Poznań 29,2
1692 MALTA TRADING Sp. z o.o. Poznań 29,1
1693 Elsett Electronics Team Power Sp. z o.o. Leszno 29,1
1694 Rck Biuro Inżynierskie Sp. z o.o. Poznań 29
1695 Elkor Polska Sp. z o.o. S.K. Kleszczewo 29
1696 Auto Detal Ltd sp.k. Śmigiel 29
1697 Mayekawa Polska Sp. z o.o. Poznań 29
1698 Tadex Żurawie Sp. z o.o. sp.k. Luboń 29
1699 Sp. J. T & J Tyrakowski Jachnik Kotlin 29
1700 Zakład Usług Wodnych Sp. z o.o. w Koninie Konin 29
1701 Designer Sp. z o.o. Kalisz 28,9
1702 Press – Service Monitoring Mediów Sp. z o.o. Poznań 28,9
1703 Drokan S.A. Poznań 28,9
1704 Agro Poultry Company Sp. z o.o. Poznań 28,9
1705 K-Bausysteme Sp. z o.o. Krotoszyn 28,8
1706 Wille Miejskie Sp. z o.o. II sp.k. Poznań 28,8
1707 Warta Management Marinwest Sp. z o.o. S.K. Poznań 28,8
1708 Kompostpal Sp. z o.o. S.K. Spytkówki 28,7
1709 Depenbrock Polska Sp. z o.o. Komorniki 28,7
1710 Centrala Nasienna Kalnas Sp. z o.o. Kalisz 28,7
1711 Hortimex Plus Sp. z o.o. sp.k. Konin 28,7
1712 AB Transport Serwis Sp. z o.o. Borek Wielkopolski 28,7
1713 Reforma Nieruchomości Sp. z o.o. S.K.A. Poznań 28,7
1714 Transpetrol-Bis Sp. z o.o. Salnia 28,6
1715 Antczak – Kubicki sp.j. Kalisz 28,6
1716 Rolniczy Kombinat Spółdzielczy Śnieciska 28,6
1717 Wielobranżowe Przedsiębiorstwo Komunalne Sp. z o.o. Sieraków 28,5
1718 Invest-Bud Sp. z o.o. Kąkolewo 28,5
1719 Grabex Sp. z o.o. Fajum 28,5
1720 Doradztwo i Finanse Sp. z o.o. Poznań 28,4
1721 Dwd System Sp. z o.o. Poznań 28,4
1722 Jarocińskie Towarzystwo Budownictwa Społecznego Sp. z o.o. Jarocin 28,4
1723 Rolnicza Spółdzielnia Produkcyjna w Kuklinowie Kuklinów 28,4
1724 Business Reporting – Advisory Group Sp. z o.o. – S.K. Poznań 28,4
1725 Miejskie Przedsiębiorstwo Energetyki Cieplnej – Konin Sp. z o.o. Konin 28,4
1726 KENTEL Polska Sp. z o.o. Szamotuły 28,4
1727 Livello Sofa Sp. z o.o. S.K. Mroczeń 28,3
1728 Zas – Pol Zygmunt Sperzyński Alina Sperzyńska sp.j. Poznań 28,3
1729 4Line Group Sp. z o.o. S.K. Śrem 28,3
1730 CID-ROL Sp. z o.o. sp.k. Wągrowiec 28,3
1731 Plastmet Sp. z o.o. Spółka Komandytowa Lubasz 28,3
1732 PRO – MAR S.A. Poznań 28,3
1733 Przedsiębiorstwo Handlowo-Produkcyjno-Usługowe Wagromarket Sp. z o.o. Niedźwiady 28,3
1734 Akropol Inwestycje Sp. z o.o. Luboń 28,2
1735 Lege Spruta sp.j. Koźmin Wielkopolski 28,2
1736 Przedsiębiorstwo Usług Komunalnych Sp. z o.o. Bytkowo 28,2
1737 Centrum Medyczne Salus Sp. z o.o. S.K. Przemęt 28,2
1738 Usługi Hydrotechniczno – Budowlane Hydrobud Sp. z o.o. Konin 28,2
1739 Biopom Sp. z o.o. Pomiarki 28,1
1740 Brager Sp. z o.o. Pleszew 28,1
1741 Ewa Mendel Sp. z o.o. S.K. Wysogotowo 28,1
1742 Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Usługowe i Handlowe Agrobex Sp. z o.o. Przeźmierowo Rynkowa S.K. Poznań 28,1
1743 Dolpima Office Sp. z o.o. Poznań 28,1
1744 Wechta S Teel Sp. z o.o. Słupca 28,1
1745 Agro – Trade Sp. z o.o. Gowarzewo 28,1
1746 LH.PL Sp. z o.o. Poznań 28,1
1747 Sumaris Sp. z o.o. S.K. Złotniki 28
1748 Hotel Remes Sp. z o.o. Opalenica 27,9
1749 Przedsiębiorstwo Handlowo-Produkcyjne Jaxa – Pol Sp. z o.o. Poznań 27,9
1750 Zakład Produkcyjno – Usługowo – Handlowy Rembet Sp. z o.o. Kępno 27,9
1751 Pascal Prefabrykaty Sp. z o.o. Międzychód 27,9
1752 Rolnicza Spółdzielnia Produkcyjna Rudnicze Z/S w Rudniczynie Rudniczyn 27,8
1753 Dadworkinfo Sp. z o.o. Poznań 27,8
1754 Verocel Polska Sp. z o.o. Poznań 27,8
1755 4lan Sp. z o.o. S.K. Rydzyna 27,8
1756 Instalsolutions Sp. z o.o. sp.k. Września 27,8
1757 Fundacja Gs1 Polska Poznań 27,8
1758 Peatco Sp. z o.o. Kamień 27,7
1759 Scallier Sp. z o.o. S.K. Poznań 27,7
1760 MK Group Sp. z o.o. S.K. Poznań 27,7
1761 Producent Tłumików Edex Sp. z o.o. S.K. Ostrów Wielkopolski 27,7
1762 Tg Instalacje Sp. z o.o. Dąbrowa 27,7
1763 Stilla Paliwa Kępińscy S.J. Annopole 27,7
1764 Summ-It Sp. z o.o. Poznań 27,6
1765 Tel – Ster Sp. z o.o. Suchy Las 27,6
1766 Przedsiębiorstwo Budowlano-Montażowe Energotech Sp. z o.o. Konin 27,6
1767 Jupro Taim Electric Sp. z o.o. Konin 27,6
1768 Bt Inwestycje Sp. z o.o. Krotoszyn 27,6
1769 Cms Polska Sp. z o.o. Skórzewo 27,5
1770 Batap Sp. z o.o. S.K. Zasutowo 27,5
1771 Dinopol Sp. z o.o. Ostrów Wielkopolski 27,5
1772 Spółdzielnia Mieszkaniowa w Wągrowcu Wągrowiec 27,5
1773 M-Mot Sp. z o.o. Ostrów Wielkopolski 27,5
1774 Jotpol Sp. z o.o. S.K. Przeźmierowo 27,5
1775 O-I Business Service Center Sp. z o.o. Poznań 27,4
1776 Eko-Energia Sp. z o.o. Poznań 27,4
1777 Envirotech Sp. z o.o. Poznań 27,4
1778 Cukiernia Jagódka Sp. z o.o. Spółka Komandytowa Suchy Las 27,4
1779 Spółdzielnia Mieszkaniowa w Luboniu Luboń 27,4
1780 Super Cars sp.j. Ciesiółka Leszno 27,4
1781 Logit – Magazyn Sp. z o.o. Konin 27,4
1782 Hydro-Gaz Swarzędz Sp. z o.o. S.K. Zalasewo 27,3
1783 Termopil – Bud Sp. z o.o. Piła 27,3
1784 Centurylink Poland Sp. z o.o. Poznań 27,3
1785 Irmal Sp. z o.o. sp.k. Czmoniec 27,3
1786 Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej Sp. z o.o. w Wolsztynie Berzyna 27,3
1787 Przedsiębiorstwo Produkcji Betonów i Montaży Betomont Sp. z o.o. Obrzycko 27,3
1788 TEX YEAR EUROPE Sp. z o.o. Gniezno 27,3
1789 Expo Construct Sp. z o.o. Oborniki 27,2
1790 Słowińscy Sp. z o.o. S.K. Słupca 27,2
1791 Prevotex MD Sp. z o.o. S.K. Poznań 27,2
1792 Frontal Aluminium Sp. z o.o. Spółka Komandytowa Konin 27,2
1793 Przedsiębiorstwo Handlowe Inter Kram Jerzy Andrzejak, Maria Andrzejak sp.j. Wolsztyn 27,2
1794 P P U POLIN Sp. z o.o. Książ Wielkopolski 27,1
1795 Nowe Centrum Sp. z o.o. Poznań 27,1
1796 Geo Corporation Sp. z o.o. Poznań 27,1
1797 Ecobag-Network Sp. z o.o. Przyprostynia 27,1
1798 Rezler Construct Sp. z o.o. Żdżenice 27,1
1799 Colorstab Sp. z o.o. S.K. Poznań 27
1800 Rolnicza Spółdzielnia Produkcyjna Łekno 27
1801 Konimpex Chemicals Sp. z o.o. Konin 27
1802 4m Pro&Invest Sp. z o.o. Krosno 27
1803 Emspol Sp. z o.o. Łubowo 27
1804 Butrans-Poznań Materiały Budowlane Sp. z o.o. Poznań 26,9
1805 Deierling i Ska Sp. z o.o. Poznań 26,9
1806 Industrian Sp. z o.o. & Co Sp. Komandytowa Janikowo 26,9
1807 Krzys – Pol Sp. z o.o. Poznań 26,8
1808 Domy Spółdzielcze Spółdzielnia Mieszkaniowa Poznań 26,8
1809 Elite Food Sp. z o.o. Gostyń 26,8
1810 Przedsiębiorstwo EUROAQUA Sp. z o.o. S.K. Poznań 26,8
1811 Przedsiębiorstwo Usługowo – Handlowe Łępecki & Matuszczak Mariusz Łępecki, Krzysztof Matuszczak sp.j. Poznań 26,8
1812 Spółka Doradztwa Podatkowego Ulmex Sp. z o.o. Ostrów Wielkopolski 26,8
1813 Akropol Poznań 2 Sp. z o.o. Luboń 26,8
1814 VAN DER VLIST – POLEN Sp. z o.o. Poznań 26,8
1815 Cleoni Sp. z o.o. Rożnowo 26,8
1816 Everest Development Smoliński Sp.J. Śrem 26,7
1817 Witmar Bis Mariusz i Aneta Witczak sp.j. Chojny 26,7
1818 CHEMAT Sp. z o.o. Konin 26,6
1819 Polimasz R. Wituchowski i Syn sp.j. Otorowo 26,6
1820 Rolnicza Spółdzielnia Produkcyjna w Pianowie Pianowo 26,6
1821 Rolniczy Kombinat Spółdzielczy Ocieszyn Ocieszyn 26,5
1822 Hand-Mięs Polowczyk Sp. z o.o. Miąskowo 26,5
1823 Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Waldi i Sp. z o.o. sp.k. Kościan 26,4
1824 P.P.U.H. KOLMETAL Sp. z o.o. S.K. Ostrów Wielkopolski 26,4
1825 M. i A. Gracz Przedsiębiorstwo Handlowo-Produkcyjne Euro – Eko – Pak sp.j. Poznań 26,4
1826 Setget Sp. z o.o. Poznań 26,4
1827 Spółdzielnia Inwalidów Przyszłość Trzcianka 26,4
1828 Kormex Arleta Urbaniak-Konieczna, Robert Konieczny sp.j. Kościan 26,3
1829 Rolgos Sp. z o.o. Gościejewice 26,3
1830 Barg Zachód Sp. z o.o. Poznań 26,3
1831 KUVERT POLSKA Sp. z o.o. Zbąszyń 26,3
1832 Rolniczy Kombinat Spółdzielczy Agrokompleks w Brzóstowni Brzóstownia 26,3
1833 Firma Branży Tłuszczowo Mięsnej SADEŁKO Krystyna Chojecka i Piotr Chojecki Sp.J. Książ Wielkopolski 26,2
1834 Zakład Budowlano – Remontowy Budrem Sp. z o.o. Multibox S.K. Ostrów Wielkopolski 26,2
1835 Konto Aleksandra, Mateusz Miękwicz I Wspólnik S.K. Poznań 26,2
1836 DWD SERVICE Sp. z o.o. Luboń 26,2
1837 Braitrim Deutschland Sp. z o.o. Oddział w Polsce Poznań 26,2
1838 Itforbusiness Sp. z o.o. Poznań 26,2
1839 Polwit Group Sp. z o.o. S.K. Rakoniewice 26,2
1840 Spomasz-Wronki Grupa Ferrum Sp. z o.o. Wronki 26,2
1841 ADM TRADING POLSKA Sp. z o.o. Szamotuły 26,1
1842 Galeria Sucholeska Sp. z o.o. S.K. Suchy Las 26,1
1843 54 Wfh Sp. z o.o. sp.k. Poznań 26,1
1844 Wexel P. Mikołajewski, M. Zaporowski – sp.j. Psary Małe 26,1
1845 Alfako Sp. z o.o. Kłecko 26
1846 Zakład Chemiczno – Farmaceutyczny Farmapol Sp. z o.o. Poznań 26
1847 ATUT BIS Sp. z o.o. Września 26
1848 Inventory Solutions Polska Sp. z o.o. S.K. Poznań 26
1849 Beclever Sp. z o.o. Września 26
1850 Kenay A.Grzegorek I Wspólnicy Sp.J. Kalisz 25,9
1851 Nova Panorama Sp. z o.o. Poznań 25,9
1852 Transpak Sp. z o.o. S.K. Żabno 25,9
1853 Zakład Gospodarki Komunalnej Suchy Las Sp. z o.o. Suchy Las 25,9
1854 Przetwórstwo Tworzyw Sztucznych Cerplast Sp. z o.o. sp.k. Oleśnica 25,9
1855 AI Centrum Medyczne Sp. z o.o. S.K. Poznań 25,9
1856 AGTOS POLSKA Sp. z o.o. Konin 25,9
1857 Turbańscy Sp. z o.o. Głuchów 25,9
1858 Fil-Met Sp. z o.o. Ligota 25,8
1859 STS Trading Sp. z o.o. S.K. Poznań 25,8
1860 Carework Sp. z o.o. sp.k. Poznań 25,8
1861 Rolnicza Spółdzielnia Produkcyjna w Kokorzynie Kokorzyn 25,8
1862 Techfloor Sp. z o.o. Poznań 25,8
1863 Tap Poland Sp. z o.o. Mosina 25,8
1864 Taba Sp. z o.o. Stare Miasto 25,8
1865 Wm Investment Sp. z o.o. Sobota 25,7
1866 Przedsiębiorstwo Budowlane PBR S.A. Wyrzysk 25,7
1867 Carmotion Polska Sp. z o.o. Żodyń 25,7
1868 Mwc Sp. z o.o. Poznań 25,7
1869 Promag MS Sp. z o.o. Owińska 25,7
1870 Carl Zeiss Shared Services Sp. z o.o. Poznań 25,7
1871 Prebena Polska Sp. z o.o. sp.k. Plewiska 25,7
1872 Ekopil Producent Urządzeń i Konstrukcji Stalowych – Malinowscy sp.j. Piła 25,6
1873 ELEKTRO-SYSTEM Hurtownia Elektrotechniczna Sp. z o.o. S.K. Wągrowiec 25,6
1874 On Road Truck Services S.A. Poznań 25,5
1875 Centrum Osteopatii Sp. z o.o. S.K. Poznań 25,5
1876 Zakłady Drobiarskie Koziegłowy Sp. z o.o. Koziegłowy 25,5
1877 Scan-Trans Dziadek Sp.J. Środa Wielkopolska 25,5
1878 Helpdesk Sp. z o.o. sp.k. Skórzewo 25,4
1879 Colas Kruszywa Sp. z o.o. Palędzie 25,4
1880 Książ-Rol Sp. z o.o. Książ Wielkopolski 25,4
1881 Cargo Polska Group Sp. z o.o. sp.k. Leszno 25,4
1882 Logistic Evex Sp. z o.o. Turek 25,4
1883 Baxters Polska Sp. z o.o. Wolsztyn 25,4
1884 Poznania S.A. Poznań 25,4
1885 Coming Poland Sp. z o.o. Rakoniewice 25,4
1886 Przedsiębiorstwo Produkcyjno Usługowo Handlowe R. Łukaszyk & L. Turek sp.j. Słopanowo-Huby 25,3
1887 City – Nav Sp. z o.o. Poznań 25,3
1888 Koleje Wielkopolskie Sp. z o.o. Poznań 25,3
1889 Rolnicza Spółdzielnia Produkcyjna w Kiełczewie Kiełczewo 25,3
1890 Centrum Biotechnologii Sp. z o.o. Złotniki 25,3
1891 Delta sp.j. Jankowski Pluciński Zawada Pleszew 25,3
1892 Śremskie Wodociągi Sp. z o.o. Śrem 25,2
1893 Goodmorning Sp. z o.o. Złotów 25,2
1894 Przedsiębiorstwo Inżynierii Środowiska Aisa Sp. z o.o. sp.k. Poznań 25,2
1895 Link Sp. z o.o. sp.k. Poznań 25,2
1896 Warta Projekt Sp. z o.o. Luboń 25,2
1897 Almar Transport Spedycja Sp. z o.o. Gostyń 25,2
1898 Cht Sp. z o.o. Poznań 25,1
1899 Invest Complex Nowina II Sp. z o.o. S.K. Poznań 25,1
1900 Perfetto Mirosław Wierzbicki, Artur Malec sp.j. Poznań 25,1
1901 MARINO Sp. z o.o. Leszno 25,1
1902 Vilemo Sp. z o.o. Leszno 25
1903 Clar Serwis Sp. z o.o. Poznań 25
1904 Concept Sp. z o.o. Ostrów Wielkopolski 25
1905 K&K Systemy Sanitarno-Grzewcze Sp. z o.o. Przeźmierowo 25
1906 Unimarket Kompozyty Sp. z o.o. sp.k. Poznań 25
1907 Auto Salon Polody sp.j. Przeźmierowo 25
1908 Grapil – Grażyna Sobieraj – sp.j. Piła 24,9
1909 Pil-Building Inwestycje Sp. z o.o. Piła 24,9
1910 Quadro Sp. z o.o. S.K. Żydowo 24,9
1911 HOLPOL Sp. z o.o. Nowe Skalmierzyce 24,9
1912 Kaboro Sp. z o.o. Golina 24,9
1913 Bertz Medical Sp. z o.o. sp.k. Poznań 24,8
1914 Hortensja Sp. z o.o. Jasin 24,8
1915 Przetwórstwo Mięsa Stek-Pol Kazimierz Stempniewicz, Jacek Stempniewicz, Michalina Stempniewicz sp.j. Grabów-Pustkowie 24,8
1916 Matix E.M. Matysiak sp.j. Święciechowa 24,8
1917 Grzybmar Sp. z o.o. Wielichowo 24,8
1918 Itrans Sp. z o.o. S.K. Ostrów Wielkopolski 24,7
1919 Este Logistics Sp. z o.o. S.K. Ostrów Wielkopolski 24,7
1920 Aps Solutions Sp. z o.o. Poznań 24,6
1921 Geocartis Sp. z o.o. sp.k. Poznań 24,6
1922 Omega Design Sp. z o.o. Cienia Pierwsza 24,6
1923 Jasopels Sp. z o.o. Oborniki 24,6
1924 Best Pur Polymers Sp. z o.o. S.K. Krążkowy 24,6
1925 Victus-Emak Sp. z o.o. Poznań 24,6
1926 Lider – H. Woźniak, B. Masłowska, S. Marchut sp.j. Krosno 24,6
1927 Ineon Sp. z o.o. sp.k. Ostrów Wielkopolski 24,6
1928 Elmar Hurtownia Elektrotechniczna J.Maruszewski-K.Maruszewski sp.j. Przeźmierowo 24,6
1929 Dubwar Sp. z o.o. Rawicz 24,6
1930 Pami Arkadiusz Denkiewicz, Paweł Łukaszewski S.J. Poznań 24,6
1931 S&P Partners Sp. z o.o. S.K. Poznań 24,5
1932 Transfadrom Sp. z o.o. S.K. Poznań 24,5
1933 Hodowla Zarodowa Zwierząt Żołędnica Sp. z o.o. Żołędnica 24,5
1934 Creadest Sp. z o.o. Gniezno 24,5
1935 Powerstone Sp. z o.o. Poznań 24,5
1936 Logic Sp. z o.o. Zbąszyń 24,5
1937 Vernity Sp. z o.o. Poznań 24,4
1938 KMC Amdinistrator Nieruchomości i Inwestycje Sp. z o.o. Piła 24,4
1939 Kościańska Spółdzielnia Mieszkaniowa Kościan 24,4
1940 Społem Powszechna Spółdzielnia Spożywców we Wrześni Września 24,3
1941 Henderson International Meble Sp. z o.o. Garbatka 24,3
1942 Szpital I Przychodnia Medica Celsus Sp. z o.o. sp.k. Poznań 24,3
1943 Insys Video Technologies Sp. z o.o. sp.k. Poznań 24,3
1944 Agropol Marek i Dariusz Jarych sp.j. Baranów 24,3
1945 Bud-Rem sp.j. Roman Błaszczyk, Piotr Pawlaczyk Jarocin 24,3
1946 Working Without Borders Services Sp. z o.o. Turek 24,3
1947 HPP Sp. z o.o. S.K.A. Suchy Las 24,3
1948 Skup I Sprzedaż Makulatury Eko – Mak Góra Sławomir – Wojtalak Jacek S.J. Słonawy 24,3
1949 Kyokai Sushi Bar Sp. z o.o. sp.k. Poznań 24,3
1950 Euro-Płyta Sp. z o.o. sp.k. Nowy Tomyśl 24,2
1951 PHU JAWI Sp. z o. o. Poznań 24,2
1952 Oficyna MM Wydawnictwo Prawnicze Sp. z o.o. S.K. Poznań 24,2
1953 Olivit Sp. z o.o. Poznań 24,2
1954 Menas Sp. z o.o. Robakowo 24,2
1955 Sefar Sp. z o.o. Poznań 24,2
1956 Qpony.Pl Sp. z o.o. Poznań 24,2
1957 Ledox Kelvintech Sp. z o.o. Wilkowice 24,2
1958 NEROPO Sp. z o.o. Studzieniec 24,1
1959 Brant Hydroizolacje Sp. z o.o. S.K. Poznań 24,1
1960 Kro-Ma Sp. z o.o. sp.k. Nowy Tomyśl 24,1
1961 Eurodrut Sp. z o.o. S.K. Plewiska 24,1
1962 CALITAN Furniture Factory Sp. z o.o. Łęka Opatowska 24,1
1963 Profi – PPC Sp. z o.o. sp.k. Poznań 24
1964 Termo-Bis Sp. z o.o. Ślesin 24
1965 Budmar Judkowiak sp.j. Baranowo 23,9
1966 Atreve Sp. z o.o. Kalisz 23,9
1967 Conperio Sp. z o.o. S.K. Leszno 23,9
1968 Augusto-Kościan Szubert Tycner sp.j. Kościan 23,9
1969 Centrum Produktów Naftowych Kruszyk i S-Ka sp.j. Jarocin 23,9
1970 Rolnicza Spółdzielnia Produkcyjna Jedność Pracy w Łukowie Łukowo 23,8
1971 MDW S.A. Komorniki 23,8
1972 Clip Ubezpieczenia Sp. z o.o. Spółka Komandytowa Jasin 23,8
1973 Grupa Maciaszczyk Sp. z o.o. S.K. Poznań 23,8
1974 ROSMOSIS-Wawrzyniak Group Sp. z o.o. S.K. Perzyce 23,7
1975 SWS Kancelaria Prawna Strykowski Wachowiak sp.k. Poznań 23,7
1976 Interinvest Sp. z o.o. Spółka Komandytowa Poznań 23,7
1977 Rodan Agencja Reklamowa Sp. z o.o. Spółka Komandytowa Poznań 23,7
1978 DR Krystian Ziemski & Partners Kancelaria Prawna Spółka Komandytowa Poznań 23,7
1979 Aspeo Sp. z o.o. Spółka Komandytowa Poznań 23,6
1980 Rolnicza Spółdzielnia Produkcyjna w Górce Duchownej Górka Duchowna 23,6
1981 Rolnicza Spółdzielnia Produkcyjna im. Jarosława Dąbrowskiego Swarzędz 23,5
1982 Polaqua Group A.A. Szymko sp.j. Poznań 23,5
1983 Kraft-Box Sp. z o.o. Kowalew 23,5
1984 AKWIZYTOR Sp. z o.o. Kościan 23,5
1985 Eco Light Sp. z o.o. Kalisz 23,5
1986 Kontra Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe Paweł Kaczmarek Piotr Kaczmarek sp.j. Skórzewo 23,4
1987 Polster Sp. z o.o. S.K. Piła 23,4
1988 POLPROJEKT Sp. z o.o. Przedsiebiorstwo Projektowo – Wykonawcze Poznań 23,4
1989 Agentools Sp. z o.o. Spółka Komandytowa Poznań 23,4
1990 Daper Holding Sp. z o.o. sp.k. Poznań 23,4
1991 Heye – Polska Sp. z o.o. Poznań 23,4
1992 Przedsiębiorstwo Dróg i Ulic Leszno Sp. z o.o. Leszno 23,4
1993 Unikat Krzysztof i Agata Moellenbrock sp.j. Poznań 23,4
1994 Grantex – Plus Sp. z o.o. sp.k. Września 23,4
1995 Hydroart Gaca Sp. z o.o. Trzemeszno 23,3
1996 Simple Way Sp. z o.o. sp.k. Międzychód 23,3
1997 BBS Projekt Sp. z o.o. I S.K. Kalisz 23,3
1998 Elbau.Pl Sp. z o.o. sp.k. Wysogotowo 23,3
1999 Nordcloud Sp. z o.o. Poznań 23,3
2000 Bankowe Biuro Nieruchomości Sp. z o.o. Poznań 23,2
2001 E – Commerce Capitals Sp. z o.o. S.K. Poznań 23,2
2002 Spółdzielnia Mieszkaniowa Blok Poznań 23,1
2003 Adboard Sp. z o.o. Sielinko 23,1
2004 Mirosław Cichy Sp. z o.o. Wysogotowo 23,1
2005 G.K. Bau Baltic Sp. z o.o. Poznań 23
2006 Impuls Security Provider Sp. z o.o. sp.k. Poznań 23
2007 Gne Group Sp. z o.o. S.K. Poznań 23
2008 Przedsiębiorstwo Produkcyjno – Handlowo – Usługowe Rowitex Sp. z o.o. Poznań 23
2009 Fandom Poland Sp. z o.o. Poznań 23
2010 Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Bełka sp.j. Złotów 23
2011 Leithäuser Industrieterrain Sp. z o.o. Leszno 23
2012 Fitatu Sp. z o.o. Poznań 23
2013 Bonita Hah Sp. z o.o. S.K. Poznań 23
2014 Piekarnia Magdziarz Sp. z o.o. S.K. Wągrowiec 22,9
2015 TRANSCO – POLSKA Sp. z o.o. Baranowo 22,9
2016 Dommar Grupa Sbs Sp. z o.o. S.K. Jarocin 22,9
2017 MIBM Sp. z o.o. S.K. Przygodzice 22,9
2018 Info – Global Marek Dąbrowski, Dariusz Śron sp.j. Ostrów Wielkopolski 22,9
2019 Kamar Sp. z o.o. S.K. Wyrzysk 22,9
2020 Kogeneracja Zachód S.A. Poznań 22,8
2021 Przedsiebiorstwo Budownictwa Energetycznego ELBUD Poznań S.A. Plewiska 22,8
2022 Dakma Sp. z o.o. sp.k. Poznań 22,8
2023 Spółdzielnia Kółek Rolniczych w Kazimierzu Biskupim Kazimierz Biskupi 22,7
2024 JORDAN MATCON Sp. z o.o. Środa Wielkopolska 22,7
2025 Rm Consumer Sp. z o.o. sp.k. Plewiska 22,7
2026 Service Group Sp. z o.o. Konin 22,7
2027 Meblomontaż Sp. z o.o. Poznań 22,7
2028 Spółdzielnia Mieszkaniowa TĘCZA w Turku Turek 22,7
2029 Ferrima Sp. z o.o. Bogucin 22,7
2030 X-Projekt Projects & Development Sp. z o.o. Poznań 22,7
2031 Tar – Drog Sp. z o.o. S.K. Tarnowo Podgórne 22,7
2032 Darlog Sp. z o.o. S.K. Poznań 22,6
2033 VOBEMA POLSKA Sp. z o.o. Piła 22,6
2034 Okręgowa Spółdzielnia Mleczarska w Czarnkowie Czarnków 22,6
2035 ZM Trax Sp. z o.o. Ruchocin 22,6
2036 Roundbyte Sp. z o.o. Poznań 22,6
2037 Weilburger Grafik – Polska Sp. z o.o. Batorowo 22,6
2038 Propak Sp. z o.o. S.K. Dąbrowa 22,6
2039 BMC Hotels Sp. z o.o. Boszkowo 22,6
2040 Tascom Sp. z o.o. S.K. Poznań 22,6
2041 M. Ogrodowska Sp. z o.o. Grabów nad Prosną 22,6
2042 Atm Gazownictwo Sp. z o.o. Paczkowo 22,5
2043 Clay Materials Sp. z o.o. Sp.K. Mikstat-Pustkowie 22,5
2044 Fordata Sp. z o.o. Poznań 22,5
2045 Prefeko Sp. z o.o. SK Luboń 22,5
2046 Dwd Bautech Sp. z o.o. Poznań 22,5
2047 Przedsiębiorstwo Rolne Czernina Sp. z o.o. Gościejewice 22,5
2048 Ubezpieczenia Grodzki Sp. z o.o. S.K. Dobieszczyzna 22,5
2049 Bis-Podex sp.j. Bogdan Dębski i Grzegorz Biczysko Kalisz 22,5
2050 Nasycalnia Podkładów S.A. Koźmin Wielkopolski 22,4
2051 Cieślak – International Sp. z o.o. Skrajnia 22,4
2052 Ongbac Plus Sp. z o.o. Poznań 22,4
2053 Towarzystwo Inwestycyjne Nest Sp. z o.o. Gniezno 22,4
2054 Car Rental Sp. z o.o. Koninko 22,3
2055 Park Sp. z o.o. Poznań 22,3
2056 IB Systems Sp. z o.o. Poznań 22,3
2057 Noxan Sp. z o.o. Poznań 22,3
2058 Notto Sp. z o.o. sp.k. Ryczywół 22,3
2059 Infotec CNC Sp. z o.o. Poznań 22,3
2060 Symetria Sp. z o.o. sp.k. Poznań 22,3
2061 Mediamo Sp. z o.o. Poznań 22,3
2062 Fabryka Wafli Miran Wafel Sp. z o.o. Stęszew 22,2
2063 Hurtownia Art. Elektrotechnicznych ELEKTROMAX Bączkowski E. Mocek W. S.J. Września 22,2
2064 Mirox Sp. z o.o. Poznań 22,2
2065 Idiada Automotive Technology, S.A. (S.A.) Oddział w Polsce Poznań 22,2
2066 Schlick Zagórów Sp. z o.o. Konin 22,1
2067 Polskie Wydawnictwo Rolnicze Sp. z o.o. Poznań 22,1
2068 Agropol Wielkopolska Sp. z o.o. Rawicz 22,1
2069 Good-Belts Sp. z o.o. S.K. Poznań 22
2070 Stomil Sanok – Dystrybucja Sp. z o.o. Bogucin 22
2071 Europe Packaging Europa Inwestycje Sp. z o.o. sp.k. Poznań 22
2072 B2B-Europe.Pl Sp. z o.o. Spółka Komandytowa Poznań 22
2073 EK Group Sp. z o.o. sp.k. Konin 22
2074 Signal Group Sp. z o.o. Spółka Komandytowa Poznań 22
2075 Astromet Sp. z o.o. Leszno 22
2076 Deville Automotive Safety Components Uproszczona S.A. Oddział w Polsce Poznań 22
2077 Britannia Logistics Sp. z o.o. Koninko 22
2078 Kukwisz i Spółka Sp.J. Złotów 22
2079 Pabich Sp. z o.o. Piła 22
2080 Trigar Sp. z o.o. Poznań 22
2081 Gwarant Poznań Sp. z o.o. Poznań 21,9
2082 Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Ferrum – Krzysztof Sikora i Paweł Sikora – sp.j. Krotoszyn 21,9
2083 Alme Przedsiębiorstwo Produkcyjno Usługowo Handlowe Lech Hercog i Wspólnicy – sp.j. Poznań 21,9
2084 Drogbet Wie.Czo.Rek Sp. z o.o. S.K. Baranowo 21,9
2085 WT – Polska Sp. z o.o. Poznań 21,9
2086 Property Line Sp. z o.o. S.K. Poznań 21,9
2087 Domel Meble Podłogi Sp. z o.o. S.K. Kępno 21,8
2088 Przedsiębiorstwo Produkcyjno – Usługowe Pro-Met H.Kobusiński i Wspólnicy sp.j. Koźmin Wielkopolski 21,8
2089 Wola – Centrum Magazynowe Sp. z o.o. S.K. Poznań 21,8
2090 Interlan Andrzej Kułakowski i Spółka – Sp. J. Poznań 21,8
2091 WEST PUNKT Sp. z o.o. Poznań 21,7
2092 Merx Polska Sp. z o.o. Wągrowiec 21,7
2093 HR Consulting Sp. z o. o. S. K. Poznań 21,7
2094 Ekos Poznań Sp. z o.o. Poznań 21,6
2095 Roemer & Szczepkowski Group Sp. z o.o. Plewiska 21,6
2096 Borkowski Grupa SBS Sp. z o.o. Swarzędz 21,5
2097 Znak Zofa Sp. z o.o. S.K. Stary Staw 21,5
2098 OFLOR Sp. z o.o. Psarskie 21,5
2099 Mirtech Sp. z o.o. Sarbka 21,5
2100 Consilios IT Sp. z o.o. S.K. Poznań 21,5
2101 Kancelaria Prawna Norek i Wspólnicy sp.k. Poznań 21,5
2102 Ksomar Sp. z o.o. S.K. Kalisz 21,4
2103 Elektryk Sp. z o.o. Kalisz 21,4
2104 Rolnicza Spółdzielnia Produkcyjna w Żychlinie Żychlin 21,4
2105 Telediagnosis Sp. z o.o. Poznań 21,3
2106 Transrol Sp. z o.o. S.K. Leszno 21,3
2107 Hfs Sp. z o.o. S.K. Poznań 21,3
2108 Wielkopolska Telewizja Kablowa Sp. z o.o. Poznań 21,3
2109 Inter Import – Export Sp. z o.o. Bojanowo 21,3
2110 Zakład Eksploatacji Urządzeń Komunalnych Sp. z o.o. Siedlec 21,2
2111 Przedsiębiorstwo Produkcyjno Handlowe Bifood Sp. z o.o. Psary Polskie 21,2
2112 PROTE – Technologie dla Środowiska Sp. z o.o. Poznań 21,2
2113 Zielona Kolejowa Sp. z o.o. sp.k. Chyby 21,2
2114 DLG Agrofood Sp. z o.o. Poznań 21,2
2115 Sistech FN Sp. z o.o. S.K. Leszno 21,2
2116 Sokal sp.j. Piła 21,2
2117 REBHAN – OPAKOWANIA Sp. z o.o. Plewiska 21,1
2118 Backteam Rafał Rydlichowski S.K. Sarbinowo 21,1
2119 ICS Industrial Combustion Systems S.A. Poznań 21,1
2120 Leszczyńskie Centrum Logistyczne Sp. z o.o. Leszno 21,1
2121 Marstal Mariusz Cypel, Stanisław Zakrzewski sp.j. Wronki 21,1
2122 Jhj Sp. z o.o. Nowa Wieś 21,1
2123 Ryszard Nowak Sp. z o.o. Janikowo 21
2124 Ames Sp. z o.o. S.K. Poznań 21
2125 Topi Polska Sp. z o.o. S.K. Piła 21
2126 Rolnicza Spółdzielnia Produkcyjna w Pacholewie Pacholewo 21
2127 Cargosun Sp. z o.o. S.K. Niepruszewo 21
2128 Sklep Spożywczy Noculak sp.j. Kępno 21
2129 Świat AGD Sp. z o.o. S.K. Poznań 21
2130 Wies-Mar Sp. z o.o. Rychwał 21
2131 Klon S.A. Nowa Święta 21
2132 East West Solutions Sp. z o.o. Wronki 21
2133 Media Port Gpp Sp. z o.o. S.K. Poznań 21
2134 Agro-Vit Sp. z o.o. Szymanowo 20,9
2135 TRANS-POL POLSKA Sp. z o.o. S.K. Ryczywół 20,9
2136 ZPM Biegun Sp. z o.o. S.K. Jaraczewo 20,9
2137 EKOTEL Sp. z o.o. S.K. Kostrzyn 20,9
2138 Lepiko Sp. z o.o. Skórzewo 20,9
2139 Tr Solution Sp. z o.o. Komorniki 20,9
2140 Poster Zakład Automatyzacji Sp. z o.o. S.K. Poznań 20,9
2141 Zakład Wyrobów Odzieżowych Helkon – Konarski sp.j. Kępno 20,9
2142 Momo-Polska Sp. z o.o. Sulęcinek 20,9
2143 Polimer Projekt Sp. z o.o. Poznań 20,9
2144 Promet Trans Sp. z o.o. Turek 20,9
2145 Gtm Process Valves Sp. z o.o. Dąbrówka 20,8
2146 Ngr Technologie Sp. z o.o. Grodzisk Wielkopolski 20,8
2147 Torkan Sp. z o.o. Odolanów 20,8
2148 Przedsiębiorstwo Produkcyjno – Handlowo – Usługowe Viva Marek Ławicki, Małgorzata Ławicka – Grolier sp.j. Suchy Las 20,8
2149 Sieć Badawcza Łukasiewicz Instytut Logistyki i Magazynowania X) Jednostka Terenowa Stowarzyszenia Posiadająca Osobowość Prawną Poznań 20,8
2150 Logo Sp. z o.o. Śrem 20,8
2151 S4f Service For Foundries Sp. z o.o. Gostyń 20,8
2152 Vega Plus Sp. z o.o. Poznań 20,7
2153 Zakłady Mięsne Kozłowski Sp. z o.o. Wielichowo-Wieś 20,7
2154 Artifex Mania, Mania i Gebel sp.j. Poznań 20,7
2155 EUR NEPA Sp. z o.o. Fabryka Wsporników Węgierki 20,7
2156 Hodowla Roślin Ogrodniczych Kamień Sp. z o.o. Kamień 20,7
2157 Termik Instalacje Woźniak Boczek sp.j. Kwilcz 20,7
2158 Poznań Lab Instytut Medycyny Praktycznej Sp. z o.o. Przeźmierowo 20,6
2159 Pressta-Narzędziownia Sp. z o.o. Bolechowo-Osiedle 20,6
2160 Snebo Sp. z o.o. Orchowo 20,6
2161 St Logistic Sp. z o.o. Trzcianka 20,6
2162 Piekpol Wypieki Sp. z o.o. sp.k. Biskupice 20,6
2163 ZPI Sp. z o.o. Poznań 20,5
2164 Bamet Barbara Nowak, Robert Nowak sp.j. Środa Wielkopolska 20,5
2165 Edan Systemy Kominowe i Instalacyjne Sp. z o.o. sp.k. Poznań 20,5
2166 Ampol Serwis Sp. z o.o. Grodzisk Wielkopolski 20,5
2167 ORLE MONT – BUD Sp. z o.o. Trzemeszno 20,5
2168 MAR-POL Hurtownia Artykułów Cukierniczych Maciej Marciniak, Piotr Marciniak S.J. Komorniki 20,4
2169 Codenext Sp. z o.o. sp.k. Poznań 20,4
2170 FPC Polska Sp. z o.o. Przeźmierowo 20,4
2171 Zakład Przetwórstwa Mięsnego Stanisław Tomaszewski, Małgorzata Sobik, Sławomir Tomaszewski sp.j. Środa Wielkopolska 20,4
2172 Arinea Sp. z o.o. Borek 20,4
2173 Zakład Wodociągów i Kanalizacji w Gostyniu Sp. z o.o. Gostyń 20,4
2174 LESPIN Sp. z o.o. Leszno 20,4
2175 Systherm Chłodnictwo i Klimatyzacja Sp. z o.o. Poznań 20,4
2176 Zakład Handlowy Jóźwiakowski sp.j. Damasławek 20,4
2177 Przedsiębiorstwo Energetyki Cieplnej w Gnieźnie Sp. z o.o. Gniezno 20,4
2178 MG Group Invest Sp. z o.o. S.K. Kórnik 20,3
2179 Jag PPH Sp. z o.o. Lisków 20,3
2180 Giacomo Conti Sp. z o.o. S.K. Poznań 20,3
2181 Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe Stal-Ex sp.j. – Paweł Walczak i Jolanta Walczak Kalisz 20,3
2182 Wytwórnia Urządzeń Grzejnych Wug Mb Sp. z o.o. S.K. Środa Wielkopolska 20,3
2183 Vishome Sp. z o.o. Poznań 20,3
2184 Drut-Plast Cables Sp. z o.o. Poznań 20,2
2185 Nowy Dom Holding B.M.Słowińscy sp.j. Chodzież 20,2
2186 House Development Izabela Gawrońska sp.k. Oborniki 20,2
2187 Dach Bud Pm Sp. z o.o. Koło 20,2
2188 Wizzdev Sp. z o.o. S.K. Lusowo 20,1
2189 CLJ Centrum Logistyczne Sp. z o.o. sp.k. Komorniki 20,1
2190 Examen Sp. z o.o. Skórzewo 20,1
2191 Inkdystrybucja Poznań Sp. z o.o. Poznań 20,1
2192 S&M Logistic Z.Gulcz i M.Nawrocki sp.j. Poznań 20,1
2193 Invest Park Gniezno Sp. z o.o. S.K. Gniezno 20,1
2194 Comptest Polska Sp. z o.o. Poznań 20,1
2195 Secura Zabezpieczenia Przeciwpożarowe Sp. z o.o. sp.k. Kobylnica 20,1
2196 Przetwórstwo Rolne Gąsiorek sp.j. Czerniejewo 20,1
2197 G&D Sp. z o.o. Święciechowa 20,1
2198 Przeds. Robót Drogowo Mostowych S.A. Szamotuły 20,1
2199 SPOŁEM PSS w Puszczykowie Puszczykowo 20
2200 Projekt 15 Sp. z o.o. MKJ sp.k. Poznań 20
2201 Zbigniew Sitek PUH De Facto Kaczory 20
2202 Zakład Gospodarki Komunalnej Sp. z o.o. Buk 20
2203 Var-Mc Systemy Sterowania C-Lon Sp. z o.o. S.K. Ostrów Wielkopolski 20
2204 GERDES MC Sp. z o.o. Poznań 20
2205 Rol-Prem Sp. z o.o. S.K. Gostyń 19,9
2206 MTS – Transport Sp. z o.o. S.K. Wolsztyn 19,9
2207 Lorien Group Sp. z o.o. sp.k. Poznań 19,9
2208 Fkl Polska Sp. z o.o. S.K. Trzcianka 19,9
2209 Log – Way – Solution Sp. z o.o. Janikowo 19,9
2210 PPHU Loba sp.j. Sękowo 19,9
2211 Przedsiębiorstwo Produkcyjno – Handlowo – Usługowe Juta Józef Białczyk i Urszula Maćkowiak – sp.j. Września 19,9
2212 Akrostal Nieruchomości Sp. z o.o. S.K. Garbatka 19,8
2213 Zoller Polska Sp. z o.o. Poznań 19,8
2214 Somero Sp. z o.o. Ostrów Wielkopolski 19,8
2215 DDD Dobre Dla Domu Sp. z o.o. Sady 19,8
2216 Martom Granops Matuszczak Sp. z o.o. Poznań 19,8
2217 Spółka Handlowo-Produkcyjna I.Z.J.E.M. Efemberg sp.j. Kalisz 19,8
2218 Market Przemysłowy Bracia Olejniczak sp.j. Szamotuły 19,8
2219 Przedsiębiorstwo Produkcyjno Handlowo Usługowe Krys-Pak Krystyna i Zdzisław Grajek sp.j. Damasławek 19,8
2220 Ekopil Sp. z o.o. Piła 19,8
2221 Unipam Sp. z o.o. Ostrów Wielkopolski 19,8
2222 Rolnicza Spółdzielnia Produkcyjna Nowe Życie Rąbiń 19,7
2223 Zakład Diagnostyki Medycznej Sp. z o.o. Poznań 19,7
2224 Rolnicza Spółdzielnia Produkcyjna Przyszłość Obra 19,7
2225 Miejskie Towarzystwo Budownictwa Społecznego Sp. z o.o. Konin 19,7
2226 Hydrowodkan Sp. z o.o. Poznań 19,7
2227 Spółdzielnia Mieszkaniowa w Słupcy Słupca 19,7
2228 Przedsiębiorstwo Handlowo Usługowe Trans Oil Jarosław Kwiatkowski Władysławów 19,7
2229 Demiurg Project S.A. Poznań 19,7
2230 Łącznik sp.j. Nochowicz i Wspólnicy Poznań 19,6
2231 Ekotechnologie Grygier Jędraszak sp.j. Suchy Las 19,6
2232 F & P LTD. Sp. z o.o. Tarnowo Podgórne 19,6
2233 Forbo Flooring B.V. (Sp. z o.o.) Oddział w Polsce Poznań 19,6
2234 P.P.H.U. Metalmex Bronisław Stań, Violetta Kowalczyk, Elżbieta Stań – Kuźniarek sp.j. Wysogotowo 19,5
2235 Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Nowja Ryszard i Jolanta Nowiccy S.J. Kępno 19,5
2236 Skład Handlowy Szczepańscy Sp. z o.o. S.K. Pobiedziska 19,5
2237 Piwek Centrum Obróbki Numerycznej Sp. z o.o. sp.k. Rososzyca 19,5
2238 Instytut Zdrowia i Urody Aspazja Sp. z o.o. S.K. Poznań 19,4
2239 Narma Maciej Grabowski S.K. Luboń 19,4
2240 Apollogic Sp. z o.o. Poznań 19,4
2241 Izolacja Jarocin S.A. Jarocin 19,4
2242 HG Elektro Sp. z o.o. Poznań 19,4
2243 Gminne Składy Sp. z o.o. Opalenica 19,4
2244 R.DERDA Sp. z o.o. S.K. Słupca 19,3
2245 Przedsiębiorstwo Remontowo Budowlane Rembud Leon Gzyl sp.j. Poznań 19,3
2246 NEPTIS S.A. Poznań 19,3
2247 Promiler Sp. z o.o. Poznań 19,3
2248 Gs Klima Sp. z o.o. Poznań 19,3
2249 Mci Property Sp. z o.o. Tarnowo Podgórne 19,3
2250 Akrostal Produkcja Sp. z o.o. S.K. Garbatka 19,3
2251 Brinet Plus Sp. z o.o. S.K. Poznań 19,3
2252 Projekty i Realizacja Sp. z o.o. Poznań 19,3
2253 Nad-Bud Invest Sp. z o.o. Skrzetuszewo 19,2
2254 Multichem Sp. z o.o. Luboń 19,2
2255 Paletex Sp. z o.o. Starkowo 19,2
2256 Waab Wytwórnia Betonu Sp. z o.o. Poznań 19,2
2257 Technology Development Group Sp. z o.o. Pokrzywnica 19,2
2258 Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Darwo D. Napierała, W. Kowalczak sp.j. Oborniki 19,2
2259 Sar – Pol Sp. z o.o. PW Poznań 19,2
2260 Voessing Polska Sp. z o.o. Poznań 19,2
2261 ALTER S.A. Tarnowo Podgórne 19,2
2262 Śremskie TBS Sp. z o.o. Śrem 19,1
2263 Mat – Oil Sp. z o.o. Poznań 19,1
2264 Suncode Sp. z o.o. sp.k. Poznań 19,1
2265 Fortis Centrum Ardea Ks Sp. z o.o. sp.k. Poznań 19,1
2266 Piekarnia Cukiernia Gursz Sp. z o.o. Międzychód 19,1
2267 Kp Culinary Sp. z o.o. Poznań 19,1
2268 Pumpexpert S.A. Poznań 19,1
2269 Ferrpol Bracia Matuszewscy Sp. z o.o. Sierakowo 19,1
2270 Tradeart Sp. z o.o. S.K. Poznań 19,1
2271 Spółdzielnia Produkcji Rolnej Rolnik Rudniki 19
2272 Komfort Grupa Sbs A. M. Dembscy sp.j. Leszno 19
2273 Rolnicza Spółdzielnia Produkcyjna Zgoda w Nieszawie Nieszawa 19
2274 Turris Sp. z o.o. Turek 19
2275 Gospodarstwo Rolne Siedlemin – Ciświca Sp. z o.o. Biały Dwór 19
2276 Hekert i Pankowska Sp. z o.o. Gniezno 19
2277 Cardan Polska Sp. z o.o. Sady 19
2278 Dora Metal Sp. z o.o. Czarnków 19
2279 Asta-Bud Sp. z o.o. Piła 19
2280 Sunewmed+ Sp. z o.o. Kamionki 19
2281 Zakład Gospodarki Komunalnej w Lwówku Sp. z o.o. Lwówek 19
2282 Spółdzielnia Produkcji Rolnej Wódki – Grzybowo Grzybowo 19
2283 Collection Ab sp. z o.o. Jastrowo 18,9
2284 Rolnicza Spółdzielnia Produkcyjna Turowo Turowo 18,9
2285 Sofastyl Sp. z o.o. S.K. Żołędzin 18,9
2286 Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji w Wyrzysku Sp. z o.o. Wyrzysk 18,9
2287 Ekspertis Sp. z o.o. S.K. Poznań 18,9
2288 Tk Global Invest Sp. z o.o. Krotoszyn 18,9
2289 Hurtownia Kwiatów Rosa Waldemar Pazoła sp.j. Leszno 18,8
2290 My Lullaby Sp. z o.o. Olszowa 18,8
2291 Hurt-Tel Sp. z o.o. Kostrzyn 18,8
2292 GC Metal Sp. z o.o. Wysogotowo 18,8
2293 Itel Solutions Sp. z o.o. Poznań 18,8
2294 Angels Gołębniak Sp. z o.o. sp.k. Jarocin 18,8
2295 Vininova Sp. z o.o. Suchy Las 18,7
2296 ROMARK Sp. z o.o. Nowe Miasto nad Wartą 18,7
2297 Santano Leszek i Monika Staśkiewicz sp.j. Wielichowo 18,7
2298 Shark Błaszczyk, Szejko sp.j. Poznań 18,7
2299 39 – 5 Sp. z o.o. Ostrów Wielkopolski 18,7
2300 Przychodnia Medyk Sp. z o.o. sp.k. Lwówek 18,7
2301 Pig Trade Sp. z o.o. Chludowo 18,7
2302 Wodociągi Ostrzeszowskie Sp. z o.o. Ostrzeszów 18,7
2303 Kancelaria Prawna Pawłowski i Wspólnicy S.J. Poznań 18,6
2304 Obornicka Fabryka Okien Ofo Sp. z o.o. Bogdanowo 18,6
2305 Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Twardy Anna i Gabriel Twardy – sp.j. Sierakowo 18,6
2306 MIRALEX HOTELE Sp. z o.o. Spółka Komandytowa Luboń 18,6
2307 Weng Lee Sp. z o.o. S.K. Poznań 18,6
2308 Baltimare Apartments Sp. z o.o. S.K. Poznań 18,6
2309 7technology Sp. z o.o. Rawicz 18,6
2310 Lenzkes Techniki Mocowania Sp. z o.o. Poznań 18,6
2311 Pmt Services Sp. z o.o. sp.k. Poznań 18,6
2312 Przedsiębiorstwo Produkcyjno Handlowo Usługowe Inkadro Sp. z o.o. Rąbczyn 18,6
2313 Markstal Sp. z o.o. Swadzim 18,5
2314 Trading Automotive Parts Sp. z o.o. Poznań 18,5
2315 Ak – Bud Kurant sp.j. Poznań 18,5
2316 Tefra House Sp. z o.o. S.K. Poznań 18,5
2317 Sanbud Deweloper Sp. z o.o. S.K. Chrzypsko Wielkie 18,5
2318 Formflex sp. z o.o. Jastrowo 18,5
2319 Home Build Sp. z o.o. Chojnik 18,5
2320 Imperial Transport Sp. z o.o. Swarzędz 18,5
2321 Biuro Handlowe Dorsel Sp. z o.o. Poznań 18,4
2322 Plus Raty Sp. z o.o. Poznań 18,3
2323 Wytwórnia Papieru Toaletowego Eko-Klan Sp. z o.o. Margońska Wieś 18,3
2324 Flux Medical Sp. z o.o. Boguniewo 18,3
2325 Działpol Sp. z o.o. Działyń 18,3
2326 Pieringer Recycling Polska Sp. z o.o. Chodzież 18,3
2327 Polflor Sp. z o.o. Poznań 18,3
2328 Lebronze Alloys Poland Sp. z o.o. Rydzyna 18,3
2329 Arkus Polska Sp. z o.o. Poznań 18,2
2330 P.H.U. LECH-POL Sp. z o.o. Gniezno 18,2
2331 Derform sp.j. Deręgowscy Sady 18,2
2332 Grabski Expert Sp. z o.o. Piła 18,2
2333 Zakład Elementów i Systemów Automatyki Przemysłowej Mikrob S.A. Ostrzeszów 18,2
2334 Kancelaria Radców Prawnych Brudkiewicz, Suchecka S.K.A. Poznań 18,2
2335 Multimare Sp. z o.o. Poznań 18,2
2336 Ewpa Sp. z o.o. Komorniki 18,2
2337 Skpl Cargo Sp. z o.o. Zbiersk-Cukrownia 18,2
2338 Hansa-Invest Sp. z o.o. Konin 18,2
2339 T&Tk Sp. z o.o. Poznań 18,2
2340 Produkcja – Handel – Usługi Rol – Big Sp. z o.o. Brzeźno 18,1
2341 Quatrol Sp. z o.o. Poznań 18,1
2342 WODOCIĄGI GMINNE Sp. z o.o. Pakosław 18,1
2343 Makasar Sp. z o.o. Śrem 18,1
2344 Biegpol – Grupa Producentów Grzybów Sp. z o.o. Chorzemin 18,1
2345 Zdrovita Sp. z o.o. Nowy Tomyśl 18,1
2346 Meliński Minuth Sp. z o.o. Poznań 18,1
2347 Euro Centrum Sp. z o.o. Poznań 18,1
2348 Agrifood Sp. z o.o. sp.k. Bojanowo 18,1
2349 Marketing Services Group Sp. z o.o. Poznań 18,1
2350 Mecha-Tronic Sp. z o.o. S.K. Tarnowo Podgórne 18,1
2351 Loading Systems Polska Sp. z o.o. Poznań 18,1
2352 Przedsiębiorstwo Kompleksowej Realizacji Inwestycji WOD-BALL Sp. z o.o. Poznań 18,1
2353 Man Shared Services Center Sp. z o.o. Poznań 18,1
2354 Thermgaz Sp. z o.o. Murowana Goślina 18
2355 Voyager Group Sp. z o.o. Poznań 18
2356 Ferrex Sp. z o.o. Poznań 18
2357 Buena Cloud Sp. z o.o. Poznań 18
2358 Galwanotechnika Leszno Sp. z o.o. S.K. Leszno 18
2359 Tamar D. Marchwicki, T. Marchwicki, K. Marchwicki – sp.j. Września 18
2360 Endis Sp. z o.o. Międzychód 18
2361 SABA POLSKA Sp. z o.o. Kostrzyn 18
2362 Rolnicza Spółdzielnia Produkcyjna w Kębłowie Kębłowo 18
2363 J & B Investments Sp. z o.o. S.K. Jelonek 18
2364 Inwest LIM Bis Sp. z o.o. S.K. Wysogotowo 18
2365 CALFROST Sp. z o.o. Kalisz 18
2366 RBW Sp. z o.o. Inwestor S.K. Czapury 18
2367 Mr Rosko Steel Sp. z o.o. sp.k. Słomczyce 17,9
2368 Enea Serwis Sp. z o.o. Gronówko 17,9
2369 Meble Elmar-Jerczyńscy sp.j. Jankowy 17,9
2370 Agerpol Sp. z o.o. Modła Królewska 17,8
2371 Przedsiębiorstwo Budowlane Krol Sp. z o.o. S.K. Bierzwienna Długa-Kolonia 17,8
2372 Walczak S.J. Książ Wielkopolski 17,8
2373 Blue Sky Travel Sp. z o.o. Poznań 17,8
2374 Skalmex Sp. z o.o. Skalmierzyce 17,8
2375 Schrade Kabeltechnik Sp. z o.o. Leszno 17,8
2376 Uni – Lock Sp. z o.o. Daszewice 17,8
2377 Totus Control Sp. z o.o. Spółka Komandytowa Poznań 17,8
2378 FHU WOGA S.J. Niałek Wielki 17,8
2379 GAP Sp. z o.o. Konin 17,8
2380 Benetti Sp. z o.o. S.K. Owińska 17,7
2381 Techpak Development Sp. z o.o. Białężyce 17,7
2382 Coffed Sp. z o.o. Piła 17,7
2383 Apteka Pod Złotą Wagą – D.J.Banasiak sp.j. Słupca 17,7
2384 Unitec Polska Sp. z o.o. Leszno 17,7
2385 Fundusz Rozwoju i Promocji Województwa Wielkopolskiego S.A. Poznań 17,7
2386 Magdalena Połomska, Arkadiusz Połomski Petrol sp.j. Kąkolewo 17,7
2387 Transmeble – Poznań Sp. z o.o. Poznań 17,7
2388 Górecznik Taurus Sp. z o.o. Spółka Komandytowa Antonin 17,6
2389 Tap – Systemy Alarmowe Sp. z o.o. Poznań 17,6
2390 Km Serwis W.Kożuchowski J.Marciniak S.K. Stara Łubianka 17,6
2391 Big Group Sp. z o.o. Spółka Komandytowa Poznań 17,6
2392 Machowscy Sp. z o.o. S.K. Trzcianka 17,6
2393 St Line Sp. z o.o. S.K. Poznań 17,6
2394 Plus Perfect Sp. z o.o. S.K. Gniezno 17,6
2395 MJP Drukarnia Sp. z o.o. S.K. Poznań 17,6
2396 AXE Promotion S.A. Poznań 17,6
2397 Ultrapur Sp. z o.o. Poznań 17,6
2398 Firma Budowlana Staszak Sp. z o.o. Kalisz 17,6
2399 Efez Sp. z o.o. Rawicz 17,6
2400 TORIA Sp. z o.o. Poznań 17,6
2401 Atram Sp. z o.o. Opalenica 17,5
2402 NEM Sp. z o.o. Kopanica 17,5
2403 Litwiński Transport sp.j. Drzymałowo 17,5
2404 Jupro Taim K. Krawczyńska i S-Ka sp.j. Konin 17,5
2405 Balco Sp. z o.o. Łowyń 17,5
2406 Contar Taraska sp.j. Poznań 17,5
2407 Rolnicza Spółdzielnia Produkcyjna Sabaszczewo 17,5
2408 Jastimpex Sp. z o.o. Jastrowie 17,5
2409 Grandmetric Sp. z o.o. Poznań 17,5
2410 Cat Traffic Sp. z o.o. Poznań 17,5
2411 Statmid Sp. z o.o. S.K. Poznań 17,5
2412 Agroprof Sp. z o.o. Grąbkowo 17,5
2413 Augusto Jarocin – Mikołajczak, Gruszka sp.j. Ostrów Wielkopolski 17,4
2414 Garex Logistics Sp. z o.o. Pleszew 17,4
2415 Carserwis Sp. z o.o. Kościan 17,4
2416 Kancelaria Radców Prawnych A.Pieścik, W.Pietrzykowski, W.Wolniewicz sp.k. Poznań 17,4
2417 Mati-Trans Sp. z o.o. Leszno 17,4
2418 PACYNA Sp. z o.o. S.K. Rakoniewice 17,4
2419 Niku Fitness Sp. z o.o. Poznań 17,3
2420 Protim Sp. z o.o. Poznań 17,3
2421 Przychodnia Zespołu Lekarza Rodzinnego Panaceum Sp. z o.o. Nowy Tomyśl 17,3
2422 Medigro Sp. z o.o. S.K. Grodzisk Wielkopolski 17,3
2423 Euromasz sp.j. Wioletta i Grzegorz Schienke Lipka 17,3
2424 TRASKO-STAL Sp. z o.o. Ostrów Wielkopolski 17,2
2425 Radpro Sp. z o.o. S.K. Siedlisko 17,2
2426 Development Smoliński Sp. z o.o. Śrem 17,2
2427 Dta-Technik Sp. z o.o. Bachorzew 17,2
2428 Polisa Expert Sp. z o.o. Piła 17,2
2429 Oltel Sp. Z O.O. S.K. Ostrów Wielkopolski 17,2
2430 Lineos.Pl Sp. z o.o. Usługi Przemysłowe sp.k. Poznań 17,1
2431 Inlader Sp. z o.o. Luboń 17,1
2432 Nowotomyski Dom Handlowy Pawelec Sp. J. Nowy Tomyśl 17,1
2433 AMM Produkt Sp. z o.o. S.K. Poznań 17,1
2434 Wol-Inwest Sp. z o.o. S.K. Wolsztyn 17,1
2435 Przedsiębiorstwo Instalacyjno-Usługowe Rol-Baz-Pal Jędrzejczak, Józwiak, Kamiński, Łyskawiński sp.j. Sierszew 17,1
2436 Stacja Paliw Płynnych Awtank Marek Adamczewski i Zdzisław Woś sp.j. Wielka Wieś 17,1
2437 Kilian Master Smak Sp. z o.o. Złotniki 17,1
2438 3p Nsu Sp. z o.o. Cienia Pierwsza 17
2439 Esdom Sp. z o.o. Grodzisk Wielkopolski 17
2440 Lg Development Sp. z o.o. Poznań 17
2441 LEBAL S.A. Śrem 17
2442 Farm – Mpartner Sp. z o.o. Środa Wielkopolska 17
2443 Amadehous Sp. z o.o. Gniezno 17
2444 Meble Matkowski Sp. z o.o. Krzyż Wielkopolski 17
2445 Acord Sp. z o.o. Poznań 17
2446 Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe Janiak sp.j. Kalisz 17
2447 Delik S.J. Przeźmierowo 16,9
2448 GREEN PARKING POLSKA Sp. z o.o. Poznań 16,9
2449 AVK Components Sp. z o.o. Pniewy 16,9
2450 4Ward Sp. z o.o. S.K. Śrem 16,9
2451 ART-BUD T. Wykpisz i P. Błaszczyk Sp.J. Koło 16,9
2452 Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Andrzejczak Spółka Komandytowa Borek Wielkopolski 16,9
2453 Hurtownia Owoców i Warzyw Cytro-Hurt sp.j. Mirosława Łuczak, Leszek Łuczak Konin 16,9
2454 Bonabi Sp. z o.o. Poznań 16,9
2455 Extrudan Sp. z o.o. Dąbrówka 16,9
2456 Wenteo Sp. z o.o. Ostrów Wielkopolski 16,9
2457 FELONA Sp. z o.o. Kępno 16,9
2458 Choice Genetics Polska Sp. z o.o. Leszno 16,9
2459 Dieffenbacher Maschinenfabrik Sp. z o.o. Kościan 16,9
2460 Securi Sp. z o.o. S.K. Poznań 16,9
2461 Hydro-Instal Konin Sp. z o.o. Konin 16,8
2462 Fundacja Forum Rozwoju Poznań 16,8
2463 Sonomedical Sp. z o.o. Sp.k. Poznań 16,8
2464 Terapia Medyczna Teramed Sp. z o.o. Poznań 16,8
2465 Pro Agro Sp. z o.o. Karolew 16,8
2466 TRASKO – INWEST – R Sp. z o.o. Ostrzeszów 16,8
2467 Findo Home Sp. z o.o. S.K. Leszno 16,8
2468 Bushtrade Sp. z o.o. S.K. Kościan 16,8
2469 PHU Fala Olga Boyko sp. j. Piła 16,7
2470 Spółdzielnia Mieszkaniowa Piła Południe w Pile Piła 16,7
2471 Elepaz Sp. z o.o. Sp.K. Poznań 16,7
2472 Konsorcjum Fen Sp. z o.o. Poznań 16,7
2473 Genactiv Trade Sp. z o.o. Poznań 16,7
2474 Jamos Sp. z o.o. Jankowy 16,7
2475 Biuro Handlowe Krokowicz Sp. z o.o. Poznań 16,7
2476 WML Foods Sp. z o.o. Złotniki 16,6
2477 Sentinel Sp. z o.o. Suchy Las 16,6
2478 Radius-Radpol Wiecheć sp.j. Dąbrowa 16,6
2479 Rolnicza Spółdzielnia Produkcyjna Niesłabin – Zbrudzewo Zbrudzewo 16,6
2480 Przedsiębiorstwo Ogrodnicze Owiplant Sp. z o.o. Owińska 16,6
2481 Drussis Sp. z o.o. Pianowo 16,5
2482 Greenways Logistyka Sp. z o.o. sp.k. Poznań 16,5
2483 Morena Sp. z o.o. Opalenica 16,5
2484 Business Expert J.Jerzmanowski sp.k. Poznań 16,5
2485 Fallwork Sp. z o.o. Poznań 16,5
2486 Firma Małecki II Sp. z o.o. S.K. Pępowo 16,5
2487 Przedsiębiorstwo Robót Inżynieryjnych Sp. z o.o. Turek 16,5
2488 Firma Handlowa Fachowiec K. Kaczmarek – H. Stachowski sp.j. Tarnowo Podgórne 16,5
2489 Nova Group Sp. z o.o. Poznań 16,4
2490 Tfp – Grafika Sp. z o.o. Śrem 16,4
2491 Cukiernia Pralinka Sp. z o.o. S.K. Wągrowiec 16,4
2492 Pferd Vsm sp. z o.o. Kostrzyn 16,4
2493 Niro Media Group Sp. z o.o. Poznań 16,4
2494 Bazalt Trade Sp. z o.o. Poznań 16,4
2495 Miejska Spółka Komunalna Aqualift Sp. z o.o. Międzychód 16,3
2496 Fidens Foods Sp. z o.o. Śrem 16,3
2497 Oron Sp. z o.o. Piła 16,3
2498 AT Capital Sp. z o.o. Poznań 16,3
2499 Open Nexus Sp. z o.o. Poznań 16,3
2500 Danpol Zdziechowa Ewa i Jacek Danelscy sp.j. Zdziechowa 16,3
2501 Pork Grupa Sp. z o.o. Żabikowo 16,3
2502 Rolnicza Spółdzielnia Produkcyjna Ustków Ustków 16,3
2503 Becker Polska Sp. z o.o. Pianowo 16,3
2504 Calisia – Józef Bażant, Piotr Bażant sp.j. Kalisz 16,2
2505 M Farma Sp. z o.o. Miechów 16,2
2506 ENEA Pomiary Sp. z o.o. Poznań 16,2
2507 Accm Solutions Sp. z o.o. Spółka Komandytowa Poznań 16,2
2508 Ceramika Group Sp. z o.o. Poznań 16,2
2509 Łagrom Sp. z o.o. Pogorzela 16,2
2510 N-Ice Group Sp. z o.o. Chojęcin-Szum 16,2
2511 Tempo E.K. Kaźmierczak Handlowo-Usługowa sp.j. Widziszewo 16,2
2512 PPU Remark – Industrie Sp. z o.o. Poznań 16,2
2513 Ferrodo Computer Sp. z o.o. Poznań 16,2
2514 Gloss B-Investments Sp. z o.o. sp.k. Poniec 16,2
2515 Zakład Inżynierii Komunalnej Sp. z o.o. Trzcianka 16,2
2516 IGP Polska Sp. z o.o. S.K. Poznań 16,1
2517 Spółdzielnia Produkcji Rolnej i Przetwórstwa Nowa Droga Kurowo 16,1
2518 RHEAVENDORS POLSKA Sp. z o.o. Poznań 16,1
2519 Grzybkowski Guzek i Partnerzy Adwokacka sp.p. Poznań 16,1
2520 Trans System Sp. z o.o. Kalisz 16,1
2521 Sanz Clima Sp. z o.o. Poznań 16,1
2522 Sonnex Sp. z o.o. Sokółki 16,1
2523 Md Kons Sp. z o.o. Żydówko 16,1
2524 Pro-Interior Sp. z o.o. S.K. Poznań 16,1
2525 Modalto Sp. z o.o. Nowy Tomyśl 16
2526 Spółdzielnia Rolniczo Handlowa Rolnik Murowana Goślina 16
2527 For Link Sp. z o.o. Września 16
2528 Elektron Krzysztof Borowiec i Paweł Rzadkiewicz sp.j. Poznań 16
2529 Spółdzielnia Produkcji Rolnej Rolnik Chwałszyce 16
2530 Firma Handlowo – Usługowa A. B. Mołdrzyk sp.j. Łubnica 16
2531 Przedsiębiorstwo Usługowo-Produkcyjne Sod M.Strugliński B.Obst sp.j. Turek 16
2532 Tamipol T.M.D. Polańscy sp.j. Tarnowo Podgórne 16
2533 Pirex Es Sp. z o.o. Kąkolewo 16
2534 Wutex Sp. z o.o. Poznań 16
2535 Santer Zarządzanie Nieruchomościami Sp. z o.o. Poznań 15,9
2536 Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowe Ewa S.A. Krotoszyn 15,9
2537 Rolnicza Spółdzielnia Produkcyjna w Mrownicy Morownica 15,9
2538 Artbix Sp. z o.o. Piotrów 15,9
2539 Bs-Trans Sp. z o.o. Runowo 15,9
2540 Sprawdzonyekspert.Pl Sp. z o.o. sp.k. Poznań 15,9
2541 Jordan Matcon Investment Sp. z o.o. Środa Wielkopolska 15,9
2542 Rolpol Sp. z o.o. Grąbkowo 15,9
2543 Vita Kk Sp. z o.o. Oborniki 15,9
2544 Meester Group Sp. z o.o. Poznań 15,8
2545 Centrala Nasienna w Obornikach Sp. z o.o. Oborniki 15,8
2546 Tl Technologie Klejenia Sp. z o.o. S.K. Poznań 15,8
2547 Livmed Sp. z o.o. Nowy Tomyśl 15,8
2548 AS Advisory Sp. z o.o. S.K.A. Poznań 15,7
2549 REN-MAT Sp. z o.o. Sp.K. Poznań 15,7
2550 Mikronatura Środowisko Sp. z o.o. Poznań 15,7
2551 M-Rol Sp. z o.o. Spółka Komandytowa Odolanów 15,7
2552 Chapter 1 Sp. z o.o. sp.k. Poznań 15,7
2553 Przedsiębiorstwo Produkcyjno Handlowo Usługowe Stalservis Kolanowscy sp.j. Ostrów Wielkopolski 15,7
2554 KM Building Sp. z o.o. sp.k. Poznań 15,6
2555 Ridex Sp. z o.o. sp.k. Poznań 15,6
2556 Komster Sp. z o.o. Murowana Goślina 15,6
2557 Dakpol Sp. z o.o. Wolsztyn 15,6
2558 Tartak Stefan P. Cieślak, J. Cieślak sp.j. Włoszakowice 15,6
2559 Inox Design Sp. z o.o. Popowo 15,6
2560 HSP Sp. z o.o. Ostrów Wielkopolski 15,6
2561 Inwestopoz Sp. z o.o. Swarzędz 15,5
2562 Ka-Be Sp. z o.o. Lewice 15,5
2563 A+F POLAND Sp. z o.o. Mianowice 15,5
2564 Fenix Budownictwo Sp. z o.o. Witkowo 15,5
2565 Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Góźdź sp.j. Sieraków 15,5
2566 Zakład Przemysłu Mięsnego Jan Kociemba Michał Kociemba sp.j. Konojad 15,5
2567 Mamut Polska S.A. Poznań 15,5
2568 DGCS S.A. Kalisz 15,5
2569 Stevia Automation Sp. z o.o. Kalisz 15,5
2570 Comodo Group Sp. z o.o. S.K. Poznań 15,4
2571 Askato Sp. z o.o. sp.k. Poznań 15,4
2572 TB Hydro Sp. z o.o. sp.k. Poznań 15,4
2573 Zakład Drobiarski Mosina Sp. z o.o. Mosina 15,4
2574 Kw Service Sp. z o.o. S.K. Poznań 15,4
2575 Zalmet Sp. z o.o. Zalesie 15,4
2576 Logispak Sp. z o.o. S.K. Plewiska 15,4
2577 Constans M Mazurek sp.j. Poznań 15,4
2578 Lag Service Polska Sp. z o.o. Jasin 15,4
2579 AQUABELLIS Sp. z o.o. Rogoźno 15,3
2580 PBK S.A. Kępińskie Przedsiębiorstwo Budownictwa, Handlu i Usług Kępno 15,3
2581 Nenya Capital Sp. z o.o. sp.k. Poznań 15,3
2582 SimpliCity Printing House Sp. z o.o. S.K. Skórzewo 15,3
2583 Rolpex Sp. z o.o. sp.k. Krzewata 15,3
2584 Kromberg & Schubert Polska Sp. z o.o. Swarzędz 15,3
2585 Trans – Kop Sp. z o.o. S.K. Wysogotowo 15,3
2586 Mur-Bet Przedsiębiorstwo Inżynieryjne Sp. z o.o. Bolechowo-Osiedle 15,2
2587 Gostyńska Spółdzielnia Mieszkaniowa Gostyń 15,2
2588 Aeropact Sp. z o.o. Poznań 15,2
2589 Kaliskie Zakłady Garbarskie S.A. Kalisz 15,2
2590 Redgroup Sp. z o.o. Poznań 15,2
2591 SARPOL Sp. z o.o. Śmiardowo Złotowskie 15,2
2592 Instytut Marketingu i Komunikacji Inmark M. Winkler – Spółka Komandytowa Poznań 15,2
2593 Etiuda Sp. z o.o. Oborniki 15,2
2594 Rolnicza Spółdzielnia Produkcyjna Gwiazda w Nowym Dębcu Nowy Dębiec 15,2
2595 Tdc Polska Sp. z o.o. Poznań 15,2
2596 Albis Mazur Sp. z o.o. Kalisz 15,2
2597 Nova Sp. z o.o. Poznań 15,2
2598 Medeor Sp. z o.o. Leszno 15,1
2599 Spółdzielnia Mieszkaniowa Zielone Wzgórza w Murowanej Goślinie Murowana Goślina 15,1
2600 VKF Spork Heinz Renzel Sp. z o.o. Konin 15,1
2601 Pajo Plus Sp. z o.o. Luboń 15,1
2602 SYR Sp. z o.o. Nowy Tomyśl 15,1
2603 Zielony Rynek 5 Bt Kapitał Sp. z o.o. S.K.A. Krotoszyn 15,1
2604 Hog Slat Property Sp. z o.o. Batorowo 15,1
2605 Solen Sp. z o.o. Borek Wielkopolski 15,1
2606 Kowstal Sp. z o.o. sp.k. Jasin 15,1
2607 Alm Walorczyk i Wspólnicy sp.j. Lubosz 15,1
2608 Draco Machinery Sp. z o.o. S.K. Komorniki 15,1
2609 Orident Sp. z o.o. S.K. Poznań 15,1
2610 Eduline Sp. z o.o. Poznań 15,1
2611 Miejski Zakład Wodociągów i Kanalizacji Sp. z o.o. Koło 15,1
2612 MB Pharma Sp. z o.o. Spółka Komandytowa Leszno 15,1
2613 Volat Sp. z o.o. Wolsztyn 15
2614 Boltex Jerzy, Ewa, Tomasz Bolewscy sp.j. Mosina 15
2615 Grupa Perfectima Sp. z o.o. sp.k. Poznań 15
2616 Tekila Sp. z o.o. Ostrzeszów 14,9
2617 Stadnina Koni w Dobrzyniewie Sp. z o.o. Falmierowo 14,9
2618 Probud Sp. z o.o. Ostrów Wielkopolski 14,9
2619 Hary-Eltex Sp. z o.o. Gniezno 14,9
2620 Centra Genetyki Medycznej Genesis Sp. z o.o. Poznań 14,9
2621 West Frost Sp. z o.o. Ostrów Wielkopolski 14,9
2622 Med Polonia Sp. z o.o. Poznań 14,8
2623 Genactiv Enius Sp. z o.o. Poznań 14,8
2624 Janusz Rządek, Piotr Pawełczyk Prozam sp.j. Kalisz 14,8
2625 Enpol Freezers Sp. z o.o. sp.k. Poznań 14,8
2626 Spółdzielnia Inwalidów Wielkopolanka Grodzisk Wielkopolski 14,8
2627 Paso Polska Sp. z o.o. sp.k. Sierosław 14,8
2628 Art-Metal Piguła i Wspólnicy sp.j. Konin 14,8
2629 Positive Polska Ltd. S.K. Poznań 14,8
2630 Legimi S.A. Poznań 14,8
2631 Bib Systems Sp. z o.o. S.K. Poznań 14,8
2632 Twardy Sp. z o.o. Borzykowo 14,7
2633 Ksh Invest Sp. z o.o. Śrem 14,7
2634 Loors Sp. z o.o. sp.k. Poznań 14,7
2635 Transport, Spedycja, Pol-Buss Sp. z o.o. Poznań 14,7
2636 Auto Kamiński Sp. z o.o. Konin 14,7
2637 Truck Euro Service Wielkopolska Sp. z o.o. Żerniki 14,7
2638 Spółdzielnia Mieszkaniowa Lokatorsko Własnościowa Zjednoczenie Wolsztyn 14,7
2639 Polis Sp. z o.o. S.K. Strugi 14,7
2640 Finélite Advisors Sp. z o.o. S.K. Poznań 14,7
2641 Rolnicza Spółdzielnia Produkcyjna Zjednoczenie Tłoki 14,7
2642 Bott Sp. z o.o. Leszno 14,6
2643 Relago Sp. z o.o. S.K. Poznań 14,6
2644 Kost-Bruk Radzimski Sp. z o.o. Krągola 14,6
2645 Mawa-Tech Stasikowski sp.j. Koziegłowy 14,6
2646 Mano Sp. z o.o. Poznań 14,6
2647 Karmelit Sp. z o.o. S.K. Suchy Las 14,6
2648 Smartbett Sp. z o.o. Węgierce 14,6
2649 Benedykt i Rafał Bródka Pol-Plan Zakład Produkcji Plandek sp.j. Zamysłowo 14,6
2650 Elektrobud Sp. z o.o. S.K. Konin 14,5
2651 Draco-Bis Sp. z o.o. S.K. Korzeniew 14,5
2652 Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Vigilax Sp. z o.o. Sp.k. Buk 14,5
2653 Szutta – Instalacje Sp. z o.o. Siedlec 14,5
2654 Starówka – Koliński Grzegorz, Kędzierski Zbigniew sp.j. Golina 14,5
2655 21 WFH Sp. z o.o. S.K. Poznań 14,5
2656 Development 4 Md-Pm Sp. z o.o. sp.k. Poznań 14,5
2657 Bajer – Bud Anita Bajerlein – Muszyńska S.K. Mrowino 14,5
2658 Galchem-Zap – Sp. z o.o. Ostrów Wielkopolski 14,4
2659 Ativon Sp. z o.o. Grabowo Królewskie 14,4
2660 PRO SPA Sp. z o.o. Poznań 14,4
2661 Bevo Sp. z o.o. Przeźmierowo 14,4
2662 Tomasz Miszczak Tableart Sp. z o.o. Sp. K Poznań 14,4
2663 Przedsiębiorstwo POLSPORT Sp. z o.o. Szamocin 14,4
2664 Szot Sp. z o.o. Środa Wielkopolska 14,4
2665 Rudopal Sp. z o.o. Rudniki 14,4
2666 Zago Inwestycje Sp. z o.o. S.K. Kaliszkowice Kaliskie 14,4
2667 Polski Związek Motorowy Okręgowy Zespół Działalności Gospodarczej Sp. z o.o. Poznań 14,4
2668 Invest Kekbel-Max Sp. z o.o. sp.k. Belęcin 14,4
2669 Agro-Pasz Sp. z o.o. S.K. Moraczewo 14,4
2670 AMB Babst Sp. z o.o. Spółka Komandytowa Poznań 14,4
2671 Jeven Sp. z o.o. Sady 14,4
2672 Fabryka Aparatury Elektrycznej Ema-Elfa Sp. z o.o. Ostrzeszów 14,3
2673 Atiko Sp. z o.o. Poznań 14,3
2674 Atlas Meble Kuchenne Sp. z o.o. Nowy Tomyśl 14,3
2675 COMPLET Chmielewscy S.J. Myślęcin 14,3
2676 Mrc Broker Sp. z o.o. Poznań 14,3
2677 Normand Sp. z o.o. Poznań 14,3
2678 Pawilon Handlowy Uni Mebel Skarbińscy sp.j. Słupca 14,3
2679 Rolniczy Kombinat Spółdzielczy Łaszczyn Łaszczyn 14,3
2680 Koordynator Management Sp. z o.o. sp.k. Gortatowo 14,2
2681 Dystrybucja Produktów Naftowych Test Oil Drzewiecka & Ostrouch sp.j. Grabieniec 14,2
2682 Przedsiębiorstwo Systemów Automatyki Zapis-Hardware Sp. z o.o. Ostrów Wielkopolski 14,2
2683 Aktyw Małgorzata i Rafał Najdek sp.j. Poznań 14,2
2684 Begier Invest sp.j. Jelonek 14,2
2685 Alopak Sp. z o.o. Ostrzeszów 14,2
2686 TOPLAST Tomaszewscy S.J. Poznań 14,2
2687 Heliko Sp. z o.o. Biskupice Ołoboczne 14,2
2688 Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe Prałat sp.j. Ponin 14,2
2689 Andersia Retail Sp. z o.o. Poznań 14,2
2690 KDM Deweloper Sp. z o.o. Dominowo S.K. Nowe Miasto nad Wartą 14,2
2691 Rolnicza Spółdzielnia Produkcyjna Święciechowa Święciechowa 14,2
2692 Meda Veneer Sp. z o.o. Białośliwie 14,2
2693 Wojciechowski sp.j. Złotów 14,2
2694 Okręgowa Spółdzielnia Mleczarska w Łobżenicy Łobżenica 14,1
2695 Spółdzielnia Mieszkaniowa Lokatorsko- Własnościowa Kępno 14,1
2696 Unimir – Group Sp. z o.o. S.K. Kościan 14,1
2697 Dievision Polska Sp. z o.o. Konin 14,1
2698 Farmacja Uno Sp. z o.o. Konin 14,1
2699 Syntak Sp. z o.o. Poznań 14,1
2700 Busclub Sp. z o.o. Główienka 14,1
2701 Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Usługowe i Handlowe Agrobex Sp. z o.o. Radosna S.K. Poznań 14,1
2702 Roltech E. Majka sp.j. Poznań 14,1
2703 Miejskie Przedsiębiorstwo Energetyki Cieplnej Sp. z o.o. Leszno 14,1
2704 P11 Group Sp. z o.o. S.K. Jarocin 14
2705 Workcity Group Sp. z o.o. S.K. Poznań 14
2706 Polanin – Wielkopolska Wytwórnia Wódek Sp. z o.o. Środa Wielkopolska 14
2707 Tom – Trans Gniezno Sp. z o.o. S.K. Szczytniki Duchowne 14
2708 Wielkopolska Grupa Producentów Owoców Fructis Sp. z o.o. Wierzbie 14
2709 ESBE Hydronic Systems Sp. z o.o. Poznań 14
2710 Instal Agora Kubisiak sp.j. Komorniki 14
2711 Bler Sp. z o.o. Chodzież 14
2712 Smg Solutions Sp. z o.o. Poznań 14
2713 Barber Supply Sp. z o.o. Wysogotowo 14
2714 Globax Sp. z o.o. S.K. Poznań 13,9
2715 Przedsiębiorstwo Inżynieryjne Inmel Sp. z o.o. Poznań 13,9
2716 Innowia Sp. z o.o. Poznań 13,9
2717 Meramont S.A. Września 13,9
2718 Om Sp. z o.o. sp.k. Czołowo-Kolonia 13,9
2719 Benex Banaszkiewicz sp.j. Chrzypsko Wielkie 13,9
2720 Marlin sp.j. Małeccy Krotoszyn 13,9
2721 Rolnicza Spółdzielnia Produkcyjna w Bógwidzach Bógwidze 13,9
2722 Rolnicza Spółdzielnia Produkcyjna Promień Śliwniki 13,9
2723 Napena Sp. z o.o. Szamotuły 13,8
2724 Miejskie Przedsiębiorstwo Gospodarki Mieszkaniowej S.A. Poznań 13,8
2725 Tq Group Sp. z o.o. Poznań 13,8
2726 Spedytor Sp. z o.o. Gostyń 13,8
2727 Worol Sp. z o.o. Lasocice 13,8
2728 Cafearia Sp. z o.o. S.K. Poznań 13,8
2729 Preta Sp. z o.o. Swarzędz 13,8
2730 Spinaker Sp. z o.o. Swadzim 13,7
2731 Przedsiębiorstwo Produkcji Handlu i Usług Market – Serwis Sp. z o.o. Koło 13,7
2732 Espol Polska Sp. z o.o. Poznań 13,7
2733 Proficctv Sp. z o.o. Poznań 13,7
2734 Fermintrade Sp. z o.o. Konin 13,7
2735 Galeria Różana Sp. z o.o. Wielkopolska S.K.A. Pobiedziska 13,7
2736 Sdn Sp. z o.o. Jeziorki 13,6
2737 Kopanina Administracja Sp. z o.o. sp.k. Poznań 13,6
2738 Bohema Sp. z o.o. Sokołowice 13,6
2739 Mex P Sp. z o.o. Poznań 13,6
2740 Przedsiębiorstwo Rolniczo – Handlowe Stawnica Sp. z o.o. Stawnica 13,6
2741 Raca I Wspólnicy S.J. Złotów 13,6
2742 Itecom Sp. z o.o. Krotoszyn 13,6
2743 M&R Logistics II Sp. z o.o. sp.k. Nowy Tomyśl 13,5
2744 Wielkopolska Spółka Drobiarska DROB S.A. Tulce 13,5
2745 Edg Spółka Audytorska Sp. z o.o. Poznań 13,5
2746 Quertos Sp. z o.o. Sp.K. Wysogotowo 13,5
2747 Labo Baza Zawielak i Wspólnicy S.J. Jelonek 13,5
2748 Centrum Hotelarsko-Gastronomiczne Jacek Heinrich Karina Furman Maciej Furman sp.j. Biała Wieś 13,5
2749 Danline Sp. z o.o. Połajewo 13,5
2750 Ebg Projekt Sp. z o.o. Stare Miasto 13,5
2751 Platinum Financial Sp. z o.o. sp.k. Poznań 13,5
2752 Port One Polska Sp. z o.o. Czerwonak 13,5
2753 Coma International Technology Sp. z o.o. Odolanów 13,4
2754 Maxroy.com Sp. z o.o. Poznań 13,4
2755 Ecer Recykling Sp. z o.o. Spółka Komandytowa Luboń 13,4
2756 Zedan Sp. z o.o. Poznań 13,4
2757 Partner Sp. z o.o.-S.K. Strzałkowo 13,4
2758 Spółdzielnia Produkcji Rolnej Sławno 13,4
2759 Victor Ink – Jet – System Service Sp. z o.o. Komorniki 13,4
2760 Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej I Mieszkaniowej Sp. z o.o. Dąbie 13,4
2761 Spółdzielnia Mieszkaniowa DĘBINA Poznań 13,4
2762 Przedsiębiorstwo Komunalne Sp. z o.o. Pleszew 13,4
2763 Grizzly-Polska Sp. z o.o. Piła 13,4
2764 AGROMEP S.A. Kościan 13,4
2765 Firma Suski Sp. z o.o. sp.k. Dąbrowa 13,3
2766 TNJ Sp. z o.o. Poznań 13,3
2767 Mw Instalacje Sp. z o.o. Strychowo 13,3
2768 Pniewskie Przedsiębiorstwo Komunalne Sp. z o.o. Pniewy 13,3
2769 Spółdzielcza Grupa Producentów Rzepax Kołybki 13,3
2770 Beko Polska Sp. z o.o. Poznań 13,3
2771 Visage Group Sp. z o.o. Wysogotowo 13,3
2772 Interclot Sp. z o.o. Poznań 13,2
2773 Linea Sp. z o.o. Dąbrówka 13,2
2774 Mta Digital Sp. z o.o. Poznań 13,2
2775 Rolnicza Spółdzielnia Agro-Farma Wojnowice 13,2
2776 Multiclean Sp. z o.o. S.K. Poznań 13,2
2777 Draft 5 Sp. z o.o. Konin 13,2
2778 Mydir.Pl Company Sp. z o.o. Kalisz 13,2
2779 Agencja Amk Sp. z o.o. sp.k. Poznań 13,2
2780 Sp-nia Produkcji Rolnej PHU Wronczyn Wronczyn 13,2
2781 Toolproject Polcyn Sp. z o.o. Glinno 13,2
2782 Lajac Poland Sp. z o.o. Poznań 13,2
2783 Konmet Polska Sp. z o.o. Złotów 13,2
2784 Frapo – Inwestycje Sp. z o.o. Konin 13,1
2785 Kol-Mar Sp. z o.o. S.K. Leszno 13,1
2786 Linc Polska Sp. z o.o. Poznań 13,1
2787 Maciejewski Inwestycje Kreatywne Sp. z o.o. Kobylnica 13,1
2788 Invest MIX Sp. z o.o. Słonawy 13,1
2789 Młyn Grygier Sp. z o.o. Wonieść 13,1
2790 Corex Polska Sp. z o.o. Września 13,1
2791 Instalator Grupa Sbs Sp. z o.o. Leszno 13,1
2792 Rolnicza Spółdzielnia Produkcyjna Postęp w Przybysławicach Przybysławice 13,1
2793 Alfapanel Invest Sp. z o.o. Księginki 13,1
2794 Cepen Wągrowiec Sp. z o.o. Wągrowiec 13,1
2795 Pmt Trade Sp. z o.o. S.K. Poznań 13
2796 Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej i Mieszkaniowej Sp. z o.o. Konin 13
2797 Wielkopolska Giełda Odzieżowa Sp. z o.o. Poznań 13
2798 Spółdzielnia Produkcji Rolno-Przemysłowej w Karczewie Karczewo 13
2799 Kennametal Polska Sp. z o.o. Poznań 13
2800 Sogewalot Sp. z o.o. Krzemieniewo 13
2801 Zakład Produkcyjno – Handlowo – Usługowy Biadała Sp. z o.o. Kórnik 13
2802 Victorinho K.Loga-Chicheł, P.Chicheł sp.j. Śrem 13
2803 Blueberryoil Sp. z o.o. Spółka Komandytowo-Akcyjna Poznań 13
2804 Impra Sp. z o.o. Środa Wielkopolska 13
2805 Strubet Sp. z o.o. S.K. Kuślin 13
2806 Alex Prof International Sp. z o.o. Poznań 13
2807 Suncrops Poland Sp. z o.o. Niepruszewo 12,9
2808 Silvan Warehousing Sp. z o.o. S.K. Poznań 12,9
2809 Budownictwo Drogowe KRUG Sp. z o.o. S.K. Swarzędz 12,9
2810 Firma Handlowa Kowalik K.Kowalik, D.Kowalik sp.j. Leszno 12,9
2811 Twoje M1 Sp. z o.o. S.K. Poznań 12,9
2812 Hmt Sp. z o.o. Szczodrzejewo 12,9
2813 Masters Zarządzanie Nieruchomościami Sp. z o.o. Poznań 12,9
2814 Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe Aramir Sp. z o.o. S.K. Pleszew 12,9
2815 Faneco Sp. z o.o. sp.k. Poznań 12,9
2816 P H U Sztukowski Sp. z o. o. Topola Mała 12,9
2817 Stalmet E.J. Kaczmarek i K. Mikołajczak sp.j. Nekla 12,9
2818 Antares Sp. z o.o. Poznań 12,9
2819 Jako Sp. z o.o. Kokanin 12,9
2820 Przedsiębiorstwo Inżynierii Sanitarnej Progress Sp. z o.o. Piła 12,9
2821 Przedsiębiorstwo Wielofunkcyjne Izokal Sp. z o.o. Kalisz 12,9
2822 Meditech X – Ray Sp. z o.o. Komorniki 12,8
2823 Jurpol Sp. z o.o. Spółka Komandytowa Komorniki 12,8
2824 FIM Sp. z o.o. Poznań 12,8
2825 Reco-Trans Sp. z o.o. Śrem 12,8
2826 Grzelka, Jańczak, Wawrzyniak sp.j. Zbrudzewo 12,8
2827 Puls-Med Sp. z o.o. Chodzież 12,8
2828 APILA Sp. z o.o. Suchy Las 12,8
2829 Spółdzielnia Pracy Konserwacji Urządzeń Przemysłowych Oborniki 12,8
2830 Tytan Sp. z o.o. Tarnowo Podgórne 12,8
2831 Sunframe Polska Sp. z o.o. sp.k. Turek 12,8
2832 Insystem Instalacje Sp. z o.o. sp.k. Ostrów Wielkopolski 12,8
2833 Embe Poznań Sp. z o.o. Poznań 12,8
2834 Leuco Polska Sp. z o.o. Sady 12,8
2835 Wytwórnia Sprężyn Grześkowiak Sp. z o.o. S.K. Ostrów Wielkopolski 12,8
2836 Emko Sp. z o.o. Zbiersk 12,8
2837 Larnaca Immobilien Sp. z o.o. Poznań 12,8
2838 Spec Instal Sp. z o.o. sp.k. Śrem 12,8
2839 Gamex Daniel Cieślak , sp.j. Czekanów 12,8
2840 ASTAT Sp. z o.o. Poznań 12,8
2841 Akropol Inwestycje 4 Sp. z o.o. Luboń 12,8
2842 Zakład Gospodarki Mieszkaniowej Sp. z o.o. Piła 12,8
2843 Techrol Sp. z o.o. Szymanowo 12,8
2844 CMJ Frąckowiak S.J. Plewiska 12,8
2845 Gols Plus Sp. z o.o. Poznań 12,7
2846 Przedsiębiorstwo Budowlano – Usługowe Budopol – Poznań Sp. z o.o. Poznań 12,7
2847 Amika Konsorcjum Medyczne Sp. z o.o. Września 12,7
2848 Economia Sp. z o.o. Spółka Komandytowa Poznań 12,7
2849 Polex Sa Sp. z o.o. sp.k. Wysogotowo 12,7
2850 Claro Red Sp. z o.o. Tulce 12,7
2851 Sesvanderhave Poland Sp. z o.o. Poznań 12,7
2852 Aquanet Laboratorium Sp. z o.o. Poznań 12,7
2853 Hensel Polska Sp. z o.o. Poznań 12,7
2854 Berner Engineering Polska Sp. z o.o. Złotniki 12,7
2855 Jurgen Armack Sp. z o.o. Piła 12,7
2856 Agencja Wspierania Ochrony Środowiska Sp. z o.o. Poznań 12,7
2857 Gasper Sp. z o.o. sp.j. Sierakowo 12,6
2858 Gelg Sp. z o.o. Ćmachowo 12,6
2859 D.J. Invest Sp. z o.o. S.K. Poznań 12,6
2860 Spółdzielnia Mieszkaniowa Lokatorsko – Własnościowa Środa Wielkopolska 12,6
2861 Rolnicza Spółdzielnia Produkcyjna w Przybiniu Przybiń 12,6
2862 Wega Arkadiusz Dobroń S.J. Leszno 12,6
2863 Krokus Sp. z o.o. S.K. Drużyna 12,6
2864 Agrogama Firma Handlowo-Produkcyjno-Usługowa Kuźma i Keli sp.j. Rogoźno 12,6
2865 Przedsiębiorstwo Produkcyjno – Handlowo – Usługowe Supdroż Sp. z o.o. Suchy Las 12,6
2866 Przedszkole Tenisówka Sp. z o.o. sp.k. Lusówko 12,6
2867 N – Projects Sp. z o.o. Ostrzeszów 12,6
2868 Beef Szołdry Sp. z o.o. Szołdry 12,6
2869 Efawa Sp. z o.o. Poznań 12,5
2870 Jki Holding Sp. z o.o. Poznań 12,5
2871 Instalcompact-Service Sp. z o.o. Tarnowo Podgórne 12,5
2872 Szach Technik Sp. z o.o. Gostyń 12,5
2873 Dom-Eko Sp. z o.o. Poznań 12,5
2874 Izoserwis Sp. z o.o. Tuliszków 12,5
2875 Daher Projects Sp. z o.o. Poznań 12,5
2876 Invest Eko-Bud Sp. z o.o. Wijewo 12,5
2877 TCN Sp. z o.o. Sp. Komandytowa Poznań 12,5
2878 Browar Nepomucen Sp. z o.o. Szkaradowo 12,5
2879 Rolnicza Spółdzielnia Produkcyjna Żakowo Żakowo 12,5
2880 Bezokularow.pl S.A. Gniezno 12,5
2881 Rolnicza Spółdzielnia Produkcyjna w Lucinach Luciny 12,5
2882 Luqa Sp. z o.o. Wągrowiec 12,4
2883 Cm Wolsztyn Sp. z o.o. Wolsztyn 12,4
2884 Bag Polska Sp. z o.o. Krzemieniewo 12,4
2885 Asta Logistics Sp. z o.o. Piła 12,4
2886 Krotoszyńska Spółdzielnia Mieszkaniowa Krotoszyn 12,4
2887 Rolnicza Spółdzielnia Produkcyjna w Chrustowie Chrustowo 12,4
2888 Drob Inter Sp. z o.o. i Wspólnicy S.K. Grzebienisko 12,4
2889 App Bołcharewska, Roszak, Szczepaniak-Nieruchomości sp.j. Poznań 12,4
2890 Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Usługowo-Handlowe Mat-Tar Sp. J. Władysław i Dorota Matuszkiewicz Koźminiec 12,4
2891 Technika Sp. z o.o. Poznań 12,3
2892 Kolorowa Sp. z o.o. S.K. Poznań 12,3
2893 Ali-Woj-Trans Sp. z o.o. S.K. Suchy Las 12,3
2894 Zoom Design Sp. z o.o. sp.k. Suchy Las 12,3
2895 TDS Foods Systems Sp. z o.o. Granowo 12,3
2896 F&G Nieruchomości Sp. z o.o. Śrem 12,3
2897 La Franco-Polonaise D’Import-Export Sp. z o.o. Kębłowo 12,3
2898 Zakład Gospodarki Komunalnej Sp. z o.o. Zaniemyśl 12,3
2899 Tkh Technology Poland Sp. z o.o. Leszno 12,3
2900 PPHU MEBLOHAND Leonard Braun Jankowy 12,3
2901 Petro-Tank sp.j. Czajczyńscy Fabianów 12,3
2902 SKLEJKA – EKO S.A. Ostrów Wielkopolski 12,2
2903 Titanium Partners Sp. z o.o. S.K. Ostrów Wielkopolski 12,2
2904 Dmt Sp. z o.o. Skórzewo 12,2
2905 Wheels Logistics Sp. z o.o. Kijewo 12,2
2906 Carlota Sp. z o.o. Śrem 12,2
2907 Cony Sp. z o.o. Poznań 12,2
2908 Agrokorpo Sp. z o.o. S.K. Gostyń 12,2
2909 F – Tech Sp. z o.o. S.K. Poznań 12,2
2910 J.A.B. Sp. z o.o. sp.k. Poznań 12,2
2911 Glas – Tech S.A. Swarzędz 12,2
2912 Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Boltex Sp. z o.o. Nowy Tomyśl 12,2
2913 Pw Flortech Sp. z o.o. sp.k. Kalisz 12,2
2914 Mag 45 Sp. z o.o. Piła 12,2
2915 Amg Pharm Sp. z o.o. S.K. Przemęt 12,2
2916 Arma-San Hurtownia Instalacyjna Michalscy sp.j. Strzałkowo 12,2
2917 Apteki – Anna Kalisoras Sp. z o.o. Poniec 12,1
2918 Mada Construction Sp. z o.o. Poznań 12,1
2919 Matex Rogozinscy Sp. z o.o. i Wspólnicy sp.k. (Dawniej Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Matex Z.M.P. Rogozinski sp.j.) Wolsztyn 12,1
2920 GOK REGLER UND ARMATUREN POLSKA Sp. z o.o. Ostrów Wielkopolski 12,1
2921 Twins Sp. z o. o. S. K. Gościejewo 12,1
2922 Chatwee Sp. z o.o. Sompolno 12,1
2923 Famisa S.A. Poznań 12,1
2924 Iq Solution Sp. z o.o. Poznań 12,1
2925 Fundacja Eszkoła S.K. Poznań 12,1
2926 Insoglas Andrzej i Karol Woźniak sp.j. Wysogotowo 12,1
2927 Fizz Sp. z o.o. Poznań 12,1
2928 Melba Przynoga Dariusz, Przynoga Elżbieta sp.j. Stęszew 12,1
2929 Trans Glass Sp. z o.o. Okonek 12,1
2930 MT Power Sp. z o.o. Pianowo 12,1
2931 Bap Invest Sp. z o.o. Poznań 12,1
2932 Brego Świadek, Stefański sp.j. Poznań 12,1
2933 Olg Sp. z o.o. Konarzewo 12,1
2934 Irleh Sp. z o.o. Sp.k. Wolsztyn 12,1
2935 Clarumled Sp. z o.o. Poznań 12
2936 RSC BIS Sp. z o.o. Skrzynki 12
2937 Alwes Fabryka Mebli Tapicerowanych Sp. z o.o. S.K. Swarzędz 12
2938 Piotr Pawlicki Highwaymedia sp.k. Żychlin 12
2939 Bbk Plus Sp. z o.o. S.K. Szamotuły 12
2940 Fhf Technika Sp. z o.o. Wągrowiec 12
2941 Vetlines Sp. z o.o. S.K. Janikowo 12
2942 CMD Królak Sp. z o.o. Poznań 12
2943 Centrum Edukacji i Zarządzania Korporacja Romaniszyn Sp. z o.o. Piła 12
2944 TI Production Sp. z o.o. Poznań 12
2945 Dekoprocess Sp. z o.o. Świerkówki 12
2946 Meble Kampra A.Więcek M.Więcek, P.Więcek sp.j. Nochowo 12
2947 Ferex Sp. z o.o. Piła 12
2948 Kopalnie Surowców Naturalnych Kruszywo Sp. z o.o. Łęczyce 12
2949 Komak Sp. z o.o. Poznań 11,9
2950 Bero Maciej Beyga i Wspólnicy sp.j. Glinno 11,9
2951 Business Services Centre Sp. z o.o. Sady 11,9
2952 Playmobil Polska Sp. z o.o. Poznań 11,9
2953 Euro – Astar Sp. z o.o. Czołowo 11,9
2954 Energoplus Sp. z o.o. Baranowo 11,9
2955 Weyou Sp. z o.o. Poznań 11,9
2956 Handel i Usługi Transportowe J.Stańczewski & M.Rybarczyk sp.j. Krzyż Wielkopolski 11,9
2957 Embis Sp. z o.o. S.K. Poznań 11,9
2958 Pilskie Centrum Handlu Hurtowego Sp. z o.o. Piła 11,9
2959 Quartet Maria Gmurowska i Amanda Gmurowska sp.j. Pniewy 11,9
2960 Artykuły Przemysłowe Paweł Kulak, Piotr Kulak sp.j. Chodzież 11,9
2961 Arjo Sp. z o.o. Biskupice Zabaryczne 11,9
2962 Krüger Plus Sp. z o.o. sp.k. Janikowo 11,9
2963 Aqua-Kan Sp. z o.o. Ostrowo 11,9
2964 Fairbox Sp. z o.o. Poznań 11,9
2965 RH Invest Sp. z o.o. Poznań 11,9
2966 Akropol Inwestycje 8 Sp. z o.o. Luboń 11,9
2967 Logos Poznań Sp. z o.o. sp.k. Poznań 11,8
2968 Csti Rent Sp. z o.o. sp.k. Drużyna 11,8
2969 Elektropomiar Mirosław Eliks Sp. z o.o. Nekla 11,8
2970 M&K Immobilien Sp. z o.o. Koło 11,8
2971 Glosbe Sp. z o.o. Jasin 11,8
2972 Outworking S.A. Poznań 11,8
2973 Kaliska Agencja Medyczna Medix Sp. z o.o. Kalisz 11,8
2974 Bau-Mix Zbigniew & Paweł Spychała sp.j. Poznań 11,8
2975 ATB Truck S.A. Śrem 11,8
2976 Jokiel Sp. z o.o. S.K. Wroniawy 11,8
2977 Akm Profi Sp. z o.o. Chodzież 11,8
2978 Natura Resort Sp. z o.o. Poznań 11,8
2979 Vancor Sp. z o.o. sp.k. Poznań 11,7
2980 Agro-Danmis Gramowscy S.J. Wyszyny 11,7
2981 A&Z Transport – Logistyka Sp. z o.o. Stęszew 11,7
2982 Przedsiębiorstwo Wellton Sp. z o.o. Jaromierz 11,7
2983 Gospodarstwo Rolne Raszewy Sp. z o.o. Śmiełów 11,7
2984 Agrivet Alina Kiljańska, Andrzej Kiljański – sp.j. Kuślin 11,7
2985 Ub Szałata Sp. z o.o. Poznań 11,7
2986 Arsyl Sp. z o.o. Poznań 11,7
2987 Ran-Synchron Sp. z o.o. Bolechowo-Osiedle 11,7
2988 Giełda Kaliska Sp. z o.o. Kalisz 11,6
2989 Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowe Konmet W.Borysiuk, P.Fornal, sp.j. Złotów 11,6
2990 Lider sp.j. Jan Bandosz, Ryszard Szwajkowski Kowalew 11,6
2991 Szymczak-Trans Sp. z o.o. Strzegowa 11,6
2992 Spółdzielnia Produkcji Rolnej Szczurawice 11,6
2993 Kołderka Sp. z o.o. Konin 11,6
2994 Centrum Sportu i Rekreacji Wodnik Sp. z o.o. w Krotoszynie Krotoszyn 11,6
2995 Soluno Sp. z o.o. sp.k. Przeźmierowo 11,6
2996 WUMEX Sp. z o.o. S.K. Lipie 11,6
2997 Przedsiębiorstwo Robót Drogowo – Mostowych S.A. Ostrzeszów 11,6
2998 Firma Handlowa Sporting Andrzej Gołdyn sp.j. Leszno 11,5
2999 Klimas Przedsiębiorstwo Budowlano – Projektowe Sp. z o.o. Krotoszyn 11,5
3000 Budwug Sp. z o.o. Luboń 11,5
3001 Przedsiębiorstwo Usług Technicznych i Budowlanych SERWIS UTRZYMANIA RUCHU Sp. z o.o. Garki 11,5
3002 Delta Trade Małgorzata I Krzysztof Czaja Sp. j. Ostrów Wielkopolski 11,5
3003 DFDS Polska Sp. z o.o. Poznań 11,5
3004 Energy Partners Sp. z o.o. Zakrzewo 11,5
3005 Zakłady Usługowe Zachód Sp. z o.o. Poznań 11,4
3006 Megapolisy.Pl Sp. z o.o. Poznań 11,4
3007 Stolpol Lange i Wspólnicy sp.j. Drożyska Wielkie 11,4
3008 Gospodarstwo Rolne Wonieść Sp. z o.o. Śmigiel 11,4
3009 Sgb Leasing Sp. z o.o. Poznań 11,4
3010 Agroserwis Górniaczyk Ewa, Krauze Adam, Krauze Elżbieta, Nowak Marek, Osękowski Andrzej sp.j. Nowy Tomyśl 11,4
3011 Przedsiębiorstwo Spedycyjno Transportowe M Kłos sp.k. Murowana Goślina 11,4
3012 Apart Grupa Deweloperska Sp. z o.o. S.K. Września 11,4
3013 Mikomax Poznań Sp. z o.o. Poznań 11,4
3014 Mikon Sp. z o.o. sp.k. Przeźmierowo 11,4
3015 Medikol Solution Sp. z o.o. Poznań 11,4
3016 Zetbeer Developer Sp. z o.o. Orzeszkowo 11,4
3017 Sklejka Orlimex Sp. z o.o. Kalisz 11,4
3018 Caspar Towarzystwo Funduszy Inwestycyjnych S.A. Poznań 11,3
3019 Polski Holding Inwestycyjny S.A. Poznań 11,3
3020 Brukpol Sp. z o.o. Strzelce Wielkie 11,3
3021 Poli-Mat Sp. z o.o. Poznań 11,3
3022 Centuria Sp. z o.o. Poznań 11,3
3023 Jartex Sp. z o.o. Jaraczewo 11,3
3024 Szpot Sp. z o.o. Jasin 11,3
3025 Euroflorist Sp. z o.o. Poznań 11,3
3026 Pack Art Bags Sp. z o.o. Przeźmierowo 11,3
3027 Charisma Sp. z o.o. Poznań 11,3
3028 FIC i Wspólnicy Kancelaria Prawna sp.k. Poznań 11,3
3029 Wrocomplex Sp. z o.o. Turek 11,2
3030 MDA Sp. z o.o. Poznań 11,2
3031 Milano Sp. z o.o. Kościan 11,2
3032 Atlanta Sp. z o.o. Spółka Komandytowa Wygoda 11,2
3033 Bb Investments Poznań Sp. z o.o. Wysogotowo 11,2
3034 MPS Finance 2 Sp. z o.o. Doble S.K. Puszczykowo 11,2
3035 MAR – MOT Sp. z o.o. Września 11,2
3036 Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Hospicjum Domowe w Wolsztynie Sp. z o.o. Wolsztyn 11,2
3037 Firma Patora Sp. z o.o. S.K. Glinno 11,2
3038 Budsoft Sp. z o.o. Poznań 11,2
3039 Technika Sanitarna – Sp. z o.o. Poznań 11,2
3040 WAGROLSklep Wielobranżowy R. Jakubowski i Wspólnicy Sp.J. Bierzglinek 11,2
3041 Samorządowy Fundusz Poręczeń Kredytowych Sp. z o.o. Gostyń 11,2
3042 Unipanels Sp. z o.o. Poznań 11,2
3043 Witex Przetop Tłuszczy Zwierzęcych Konieczni sp.j. Benice 11,2
3044 Terra Investment Polska Sp. z o.o. Wróblewo 11,2
3045 Cfk Progressio Sp. z o.o. sp.k. Jankowice 11,1
3046 Empower Sp. z o.o. S.K. Ostrów Wielkopolski 11,1
3047 Pozmebel Mateusz Gawroński sp.j. Poznań 11,1
3048 ATL-Sped Sp. z o.o. S.K. Skórzewo 11,1
3049 Lenker Sp. z o.o. Poznań 11,1
3050 Gomed Sp. z o.o. Gostyń 11,1
3051 Ep Development Sp. z o.o. Baranowo 11,1
3052 Sara System Sp. z o.o. Poznań 11,1
3053 Amfi-Bud Sp. z o.o. Poznań 11,1
3054 Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Medyk – Poznań Sp. z o.o. Poznań 11,1
3055 Fabryka Zabezpieczeń Sp. z o.o. Poznań 11,1
3056 Rolnicza Spółdzielnia Produkcyjna w Rożnowie Rożnowo 11
3057 Albuilding Sp. z o.o. Osiek Mały 11
3058 Kom-Eco Sp. z o.o. Kruszewnia 11
3059 Biofarm – Hurt Sp. z o.o. Poznań 11
3060 Zakład Zielarski Kawon-Hurt Nowak sp.j. Krajewice 11
3061 MPL VERBUM S.A. Poznań 11
3062 Cogitech Group Sp. z o.o. S.K. Poznań 11
3063 Trans-Gp Sp. z o.o. Piła 11
3064 Speed5 Sp. z o.o. sp.k. Głuchowo 11
3065 Metropolis Doradztwo Gospodarcze Sp. z o.o. Poznań 11
3066 Spółdzielnia Mieszkaniowa Lokatorsko – Własnościowa Pleszew 11
3067 Wędzikowski Sp. z o.o. Fałkowo 11
3068 Obiekt Rolny Wszołów Sp. z o.o. Wszołów 10,9
3069 Farmer Sp. z o.o. Kosztowo 10,9
3070 Patoma Sp. z o.o. Tarnowo Podgórne 10,9
3071 Alcomex Sp. z o.o. Poznań 10,9
3072 Connector.Pl Sp. z o.o. Niepruszewo 10,9
3073 Xaltum Finanse Sp. z o.o. sp.k. Poznań 10,9
3074 Chenczke Energy Sp. z o.o. Łaszków 10,9
3075 Vehicle Warehousing Logistic Sp. z o.o. Jasin 10,9
3076 Interbell Sp. z o.o. Leszno 10,9
3077 Al Pari – Piotr Ostrowski, Elżbieta Pieprzycka – sp.j. Poznań 10,9
3078 Bosma Electric Sp. z o.o. Przeźmierowo 10,8
3079 Adjatech Sp. z o.o. S.K. Poznań 10,8
3080 Przedsiębiorstwo Rolno-Usługowe PA-ROL Parzęczewo Sp. z o.o. S.K. Parzęczewo 10,8
3081 Centrum Medycyny Estetycznej Da Vinci Sp. z o.o. S.K. Poznań 10,8
3082 Przedsiębiorstwo Wodociągów I Kanalizacji w Zdunach Sp. z o.o. Zduny 10,8
3083 Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej i Mieszkaniowej Komopal Sp. z o.o. Opalenica 10,8
3084 Formatic Sp. z o.o. Lusowo 10,8
3085 Prodata Sp. z o.o. Poznań 10,8
3086 Rolnicza Spółdzielnia Produkcyjna Świt Róża Wielka 10,8
3087 JANA Średzka Spółdzielnia Mleczarska Środa Wielkopolska 10,8
3088 Vegex Grupa Producentów Sp. z o.o. Szulec 10,8
3089 Spółdzielnia Mieszkaniowa Chodzież 10,8
3090 P.H.U. Kora F. i R. Kołodziejczyk, P.Ratajczak sp.j. Czarnków 10,8
3091 POLFEX Sp. z o.o. Ostrów Wielkopolski 10,8
3092 GLG PRODEX Sp. z o.o. Piotrowice 10,8
3093 Sklepy Spożywcze Krzysztof Kula sp.j. Gniezno 10,8
3094 Platforma Dystrybucyjna Wydawnictw Sp. z o.o. Swarzędz 10,7
3095 Limba Group Sp. z o.o. S.K. Poznań 10,7
3096 Instytut Analiz Budowlanych Sp. z o.o. Poznań 10,7
3097 Norplast Group Sp. z o.o. S.K. Poznań 10,7
3098 Alglob Jagiełka sp.j. Dąbrowa 10,7
3099 Salomed Sp. z o.o. Gniezno 10,7
3100 ZUHIP Sp. z o.o. Olszówka 10,7
3101 Elsett Electronics AE Sp. z o.o. sp.k. Leszno 10,7
3102 Domhar Sp. z o.o. Konin 10,7
3103 Insefarm Sp. z o.o. Śmiłowo 10,7
3104 Przedsiębiorstwo Produkcyjno Handlowo Usługowe Żalutex sp.j. Jagiełka, Lupa-Lewandowska Poznań 10,7
3105 Invictasol Sp. z o.o. Poznań 10,7
3106 Eolica Sp. z o.o. Stawiszyn 10,7
3107 Szkopek – Radosław i Grzegorz Szkopek sp.j. Odolanów 10,7
3108 Fultom Sp. z o.o. Oborniki 10,7
3109 Propet Recycling Podlaski Tomczak sp.j. Rawicz 10,7
3110 Golik Transport Sp. z o.o. S.K. Grotniki 10,7
3111 Zielony Rynek 6 Bt Kapitał Sp. z o.o. S.K.A. Krotoszyn 10,7
3112 Peplinski & Banaszewski Sp. z o.o. Jarocin 10,7
3113 POLFURNITUR Sp. z o.o. Białośliwie 10,7
3114 Przedsiębiorstwo Handlowe WPHW Sp. z o. o. w Pile Piła 10,6
3115 Młodzieżowa Spółdzielnia Mieszkaniowa Enklawa Poznań 10,6
3116 Przedsiębiorstwo Energetyki Cieplnej w Nowym Tomyślu Sp. z o.o. Nowy Tomyśl 10,6
3117 Bogdan Schulz Sp. z o.o. Wioska 10,6
3118 Victoria Company Sp. z o.o. S.K. Poznań 10,6
3119 Km Instal Sp. z o.o. Dopiewo 10,6
3120 Cortland Plus Sp. z o.o. Poznań 10,6
3121 Human2human Sp. z o.o. Poznań 10,6
3122 Akropol Jesionowe 3 Sp. z o.o. Luboń 10,6
3123 Pro Media Plus Robert Błaszczyk i Łukasz Koczerżuk S.K.A. Poznań 10,6
3124 Rbid Sp. z o.o. Podrzewie 10,6
3125 Skpol Sp. z o.o. Łomów 10,6
3126 Bankowy Ośrodek Doradztwa I Edukacji Sp. z o.o. Poznań 10,6
3127 Parotec Sp. z o.o. Skórzewo 10,5
3128 New Trendy Production Sp. z o.o. Wągrowiec 10,5
3129 Feston Waldemar Królski Spółka Komandytowa Przedsiębiorstwo Usługowo – Handlowe Oborniki 10,5
3130 Zakład Usług Komunalnych Sp. z o.o. w Jarocinie Jarocin 10,5
3131 Somar Krzysztof Sołtysiak, Marek Sołtysiak sp.j. Kalisz 10,5
3132 Zakład Wodociągów, Kanalizacji i Ciepłownictwa Sp. z o.o. Krzyż Wielkopolski 10,5
3133 Aeroplan Sp. z o.o. Swadzim 10,5
3134 Techmak Sp. z o.o. Leszno 10,5
3135 Stowarzyszenie Ostrowskie Centrum Wspierania Przedsiębiorczości Ostrów Wielkopolski 10,5
3136 Rezler Development Sp. z o.o. sp.k. Turek 10,5
3137 Elsett Zielone Technologie Sp. z o.o. Leszno 10,5
3138 Asklepios P.P. Sp. z o.o. S.K. Piaski 10,4
3139 Matarox International S.A. Poznań 10,4
3140 Leantec Sp. z o.o. Poznań 10,4
3141 Mm Sound Sp. z o.o. Konin 10,4
3142 Agro-Omega Sp. z o.o. Kłoda 10,4
3143 Rolnicza Spółdzielnia Produkcyjna Dakowy Mokre Dakowy Mokre 10,4
3144 Quest Food Sp. z o.o. Kostrzyn 10,4
3145 Jarych International Transport sp.j. Baranów 10,4
3146 Gospodarstwo Rolne Stępuchowo – Sp. z o.o. Stępuchowo 10,4
3147 Policon Sp. z o.o. Suchy Las 10,4
3148 Tissimpex Sp. z o.o. Spółka Komandytowa Swarzędz 10,4
3149 Hardex Sp. z o.o. Baranowo 10,4
3150 Agora J.Bąkowski, P.Chojnacki sp.j. Kalisz 10,4
3151 Kalasoft Sp. z o.o. Poznań 10,4
3152 Pet Food Gala Sp. z o.o. Popielewo 10,3
3153 Karma Bella Technika Sp. z o.o. Psarskie 10,3
3154 Pagmer Sp. z o.o. S.K. Rawicz 10,3
3155 Sun Line Sp. z o.o. Poznań 10,3
3156 Rolniczy Kombinat Spółdzielczy Im. Tadeusza Kościuszki Bobulczyn 10,3
3157 Gospodarstwo Rolno-Handlowe Czechnów Sp. z o.o. Czechnów 10,3
3158 Przedsiębiorstwo Informatyczne Advacom Sp. z o.o. Poznań 10,3
3159 Galeria Środa Sp. z o.o. Poznań 10,3
3160 H3m Sp. z o.o. sp.k. Komorniki 10,3
3161 Trans Centrum Spedycja Sp. z o.o. sp.k. Turek 10,3
3162 Matro Masarnia T.R.M.A. Pietruszka sp.j. Rawicz 10,3
3163 Agro Polwica Sp. z o.o. Poznań 10,3
3164 Soliddom Sp. z o.o. Szczodrzejewo 10,3
3165 Zakład Komunalny W Pobiedziskach Sp. z o.o. Pobiedziska 10,3
3166 Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Usługowe Sezup Clima Sp. z o.o. Piła 10,3
3167 Wydawnictwo Martel Sp. z o.o. Kalisz 10,2
3168 Piast Pasze i Sp. z o.o. Gołańcz 10,2
3169 Wawrzynowicz Sp. z o.o. S.K. Śrem 10,2
3170 Ffk Moulds Sp. z o.o. Niepruszewo 10,2
3171 Biuro Usług Rachunkowych Buchalter Sp. z o.o. Spółka Komandytowa Kościan 10,2
3172 Rafmon Sp. z o.o. S.K. Zduny 10,2
3173 Szczotpol A.Spychała – sp.j. Wronki 10,2
3174 Modico Plus Zbigniew Kielban S.K. Poznań 10,2
3175 VRP Sp. z o.o. Poznań 10,2
3176 Mpt Mago Zbigniew Mazurkiewicz, Maciej Ozgowicz sp.j. Piła 10,2
3177 Fundacja Rozwoju Edukacji Małego Inżyniera Poznań 10,2
3178 Getec Energia Sp. z o.o. Turek 10,2
3179 Sprzedaż Paliw Płynnych Mo & Ja Anna Mocek, Zbigniew Jagodzik sp.j. Strzyżewice 10,2
3180 Rolnicza Spółdzielnia Produkcyjna w Dąbrowie Dąbrowa 10,2
3181 House4human Sp. z o.o. sp.k. Wola Koszucka-Parcele 10,2
3182 Fabryki Narzędzi Specjalnych Sp. z o.o. Poznań 10,2
3183 FIB Czwordon Sp. z o.o. Ostrów Wielkopolski 10,1
3184 Marwo-Geo Sp. z o.o. S.K. Skórzewo 10,1
3185 Regent Insurance Brokers (Polska) Sp. z o.o. Poznań 10,1
3186 Cgs Drukarnia Sp. z o.o. Mrowino 10,1
3187 Jeta Sp. z o. o. P H Ostrów Wielkopolski 10,1
3188 Zephyr Polska Sp. z o.o. Garby 10,1
3189 Dromico Sp. z o.o. S.K. Mikstat 10,1
3190 Work Host Sp. z o.o. sp.k. Poznań 10,1
3191 Minvent Sp. z o.o. Spółka Komandytowa Szamotuły 10,1
3192 Przedsiębiorstwo Rolne Taczanów Sp. z o.o. Karmin 10,1
3193 ARPIS S.A. Wielkopolskie PHUP Poznań 10,1
3194 Przedsiębiorstwo Handlowe Auguściak sp.j. Luboń 10,1
3195 Tsl Oleszak Sp. z o.o. sp.k. Poznań 10,1
3196 Kos Elektro System Sp. z o.o. Września 10,1
3197 Swimmo Sp. z o.o. Poznań 10,1
3198 Struktum SI Sp. z o.o. Poznań 10,1
3199 Digicos S.A. Poznań 10,1

źródło: Instytut Europejskiego Biznesu na podstawie danych z Krajowego Rejestru Sądowego, zebranych przez Wywiadownię Handlową InfoCredit.

Do analizy wyników finansowych przedsiębiorstw przyjęto firmy spełniające następujące warunki:
1. Dostępne w KRS dane finansowe za lata 2018-2019,
2. Wartość przychodów netto ze sprzedaży i zrównanych z nimi większa niż 100 tys. zł w 2019 roku,
3. Zysk netto w latach 2018 i 2019 wyższy niż 1 tys. zł.
4. Kapitał własny w latach 2018 i 2019 wyższy niż 1 tys. zł.

Metodologia liczenia wartości rynkowej

Wartość rynkowa firm szacowana jest w sposób bardzo uproszczony przez porównaniu do wycen spółek krajowych notowanych na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie.
Do obliczeń wykorzystywane są wskaźniki C/Z (cena do zysku netto) i C/WK (cena do wartości księgowej, czyli cena do sumy kapitału własnego i zysku netto) średnie dla spółek krajowych notowanych na Giełdzie Papierów Wartościowych, liczone przez analityków GPW.

Wskaźniki do liczenia wartości rynkowej spółek krajowych w październiku 2020 r.
C/Z: 42,2,
C/WK: 0,77
źródło: Biuletyn Statystyczny GPW

Według wskaźników giełdowych z października 2020 r. zostały policzone dwie wartości rynkowe firmy w październiku 2020 r. Jedna to iloczyn zysku netto w 2019 r. i wskaźnika C/Z w październiku 2020 r., a druga to iloczyn wartości księgowej w końcu 2019 r. i wskaźnika C/Wk w październiku 2020 r. Średnia arytmetyczna z tych wartości rynkowych to szacowana wartość rynkowa firmy w październiku 2020 r

Informacje o portalu Europejska Firma.pl i Instytucie Europejskiego Biznesu

Portal EuropejskaFirma.pl i Instytut Europejskiego Biznesu zajmują się analizą wyników finansowych przedsiębiorstw. W ciągu 14 lat dokładnie przeanalizowali wyniki finansowe 80 tysięcy polskich firm. Analizy opierają się głównie na oficjalnych i wiarygodnych danych finansowych, przekazywanych przez firmy do Krajowego Rejestru Sądowego. Dane te są publiczne i ogólnie dostępne, by bezpieczniejsza była działalność gospodarcza. Analizy i rankingi pomagają w sprawdzeniu wiarygodności partnerów gospodarczych.

Od 2006 r. Instytut Europejskiego Biznesu organizuje Konkurs Gepardy Biznesu. Jeżeli w przyjętym okresie średnia z dynamik przychodów i zysku netto badanej firmy wynosi więcej niż 10 proc., przyznaje jej bezpłatnie tytuł Gepard Biznesu.
Od marca 2016 r. projekt ten jest chroniony za pomocą znaku towarowego Business Gepard w 28 krajach Unii Europejskiej. Na podstawie danych z KRS instytut organizuje też od 2008 r. Konkurs Efektywna Firma, a od 2013 r. Program Promocyjny Mocna Firma Godna Zaufania.

Za Efektywną Firmę uznaje tę, w której stosunek zysku netto do przychodów wynosi więcej niż 5 proc. Tytuł Mocna Firma Godna Zaufania przysługuje tej, która w danym roku jest jednocześnie wyróżniona w Konkursie Gepardy Biznesu i Konkursie Efektywna Firma.

Od 2008 r. IEB na podstawie danych z KRS organizuje też Konkurs Brylanty Polskiej Gospodarki. Tytuł ten przyznaje firmom, których wartość rynkowa wynosi według jego szacunków więcej niż 10 mln zł.

Na podstawie danych finansowych instytut liczy wartość rynkową firm w uproszczony sposób, wykorzystując dwa wskaźniki z Giełdy Papierów Wartościowych w Warszawie: C/Z, czyli Cena do Zysku netto oraz C/Wk ? Cena do Wartości Księgowej.

Wartość rynkowa firm wykorzystywana jest od 2020 r. również w Konkursie Miasto Przyjazne Firmom, który instytut organizuje od 2007 r. Tytuł ten przyznaje miastom, w których znajdzie dużo firm wartych łącznie więcej niż 10 tys. zł na mieszkańca.

Od 2012 r. instytut prowadzi Konkurs Wielki Modernizator Polski. Tytuł przyznaje podmiotom, w których dwuletnia amortyzacja była wyższa niż 5 mln zł .

Od 2013 r. IEB organizuje Konkurs Światowa Firm Worldwide Company. Tytuł przyznaje przedsiębiorstwom eksportującym do minimum 3 krajów.

Każdego roku do instytut zgłaszają się firmy z prośbą, by przeanalizował ich wyniki finansowe i ocenił, czy zasługują na wyróżnienie w jego konkursach.
Oferta handlowa
Kontrakt w sprawie oferty handlowej:
Łukasz Krajewski
lukasz.krajewski@europejskafirma.pl
tel. 536 303 088, (22) 77 14 200
#europejskafirma #instytuteuropejskiegobiznesu #brylantpolskiejgospodarki #businessbrilliant #najcenniejszefirmy