Firmy, które dały Warszawie tytuł Miasto Przyjazne Firmom 2018

Warszawa zajęła piąte miejsce w XII edycji konkursu Miasto Przyjazne Firmom 2018. Pomogło jej to, że mają w niej swoje siedziby olbrzymie Brylanty Polskiej Gospodarki 2018 – Polskie Górnictwo Naftowe i Gazownictwo S.A., PGE Polska Grupa Energetyczna S.A., Polska Spółka Gazownictwa Sp. z o.o., Narodowy Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej i CYFROWY POLSAT S.A.

Konkursu Miasto Przyjazne Firmom od 2007 r. prowadzi Instytutu Europejskiego Biznesu. Na potrzeby XII edycji konkursu w 2019 r. przeanalizował dane finansowe 50 593 firm w 5416 miejscowościach. Oszacował wartość rynkową tych firm na 2,5 biliona złotych.

W XII edycji kryterium tego konkursu jest wartość rynkowa firm z siedzibą w danym mieście w marcu 2017 r. na tysiąc mieszkańców tego miasta.

Do szczegółowej analizy IEB wybrała miasta i wsie, w których w jego bazie  jest minimum 10 firm. Znalazł 435 takich miast i 80 wsi.

Policzył wartość rynkową firm w tych miastach i wsiach uproszczoną metodą.

W miastach policzył też wartość tych firm na tysiąc mieszkańców, korzystając z danych Głównego Urzędu Statystycznego o liczbie mieszkańców.

IEB wyznaczył kryterium wyróżnienia w Konkursie Miasto Przyjazne Firmom 2018 na poziomie  wartość przedsiębiorstw więcej niż 10 tysięcy złotych na mieszkańca.

W ten sposób znalazł w Polsce 398 miast, w których wartość firm na mieszkańca jest większa niż 10 tysięcy złotych. Tym miastom bezpłatnie przyznał tytuł Miasto Przyjazne Firmom 2018.

O sukcesie w tym konkursie decydowała duża liczba wiele wartych przedsiębiorstw Brylantów Polskiej Gospodarki 2018 (o wartości rynkowej większej niż 10 mln zł), które mają siedzibę w danym mieście, a niekiedy jeden Brylant Polskiej Gospodarki 2018 wyceniany na kilkanaście czy kilkadziesiąt miliardów złotych

Firmy, które dały Warszawie tytuł Miasto Przyjazne Firmom 2018
Lp. Nazwa firmy Wartość rynkowa firmy w marcu 2017 r.  w tys. zł
1 Polskie Górnictwo Naftowe i Gazownictwo S.A. 44517480
2 PGE Polska Grupa Energetyczna S.A. 40338020
3 Polska Spółka Gazownictwa Sp. z o.o. 21084824
4 Narodowy Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej 14965202
5 CYFROWY POLSAT S.A. 13239334
6 T-Mobile Polska S. A. 9839205
7 Polskie Koleje Państwowe S.A. 9829608
8 Operator Gazociągów Przesyłowych Gaz – System S.A. 9321890
9 Państwowe Gospodarstwo Leśne Lasy Państwowe 9191772
10 Deutsche Lufthansa S.A. Oddział w Polsce 8651183
11 Cinema City Poland Sp. z o.o. 8316767
12 CASTORAMA POLSKA Sp. z o.o. 6993293
13 Grupa RMF Sp. z o.o. Spółka Komandytowa 6897032
14 P4 Sp. z o.o. 6178455
15 Miejskie Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji w m.st. Warszawie S.A. 6077293
16 GRUPA OŻARÓW S.A. 5802707
17 Globe Trade Centre S.A. 5612469
18 Innogy Polska S.A. 5339712
19 FTF Columbus S.A. 5186203
20 BUDIMEX S.A. 4542084
21 INNOGY STOEN OPERATOR Sp. z o.o. 4532838
22 PGNIG TERMIKA S.A. 4526191
23 Agencja Rozwoju Przemysłu S.A. 4189067
24 KNS Krakau Neue Stadtmitte G.M.B.H. & Co. Kg sp.k. 4152003
25 AGENCJA MIENIA WOJSKOWEGO 4114122
26 Przedsiębiorstwo Państwowe Porty Lotnicze 4028169
27 Crystal Warsaw Sp. z o.o. 3921522
28 EUROPOL GAZ S.A. System Gazociągów Tranzytowych 3801665
29 Telewizja Polsat Sp. z o.o. 3776229
30 Veolia Energia Polska S.A. 3725207
31 Optimum Mark Sp. z o.o. 3695171
32 CD Projekt S.A. 3184381
33 Totalizator Sportowy Sp. z o.o. 3140359
34 Polska Wytwórnia Papierów Wartościowych S.A. 3057162
35 Agencja Rezerw Materiałowych 3020995
36 ORBIS S.A. 3001749
37 Castim Sp. z o.o. 2875252
38 CIECH S.A. 2503001
39 Galeria Kaskada Szczecin Sp. z o.o. Spółka Komandytowa 2399405
40 NESTLE POLSKA S.A. 2378795
41 Henkel Polska Sp. z o.o. 2200746
42 PROVIDENT POLSKA S.A. 2159424
43 Samsung Electronics Polska Sp. z o.o. 2133287
44 Bauer Print Ciechanów Sp. z o.o. sp.k. 2133249
45 BSH Sprzęt Gospodarstwa Domowego Sp. z o.o. 2110341
46 McDonald’ s Polska Sp. z o. o. 2101306
47 Emirates (Rządowa Spółka Handlowa) Oddział w Polsce 2004458
48 DOM Development S.A. 1993229
49 Politechnika Warszawska 1976844
50 LEROY-MERLIN POLSKA Sp. z o.o. 1962146
51 Centrum Światowida Sp. z o.o. 1948121
52 INTER CARS S.A. 1918651
53 Procter & Gamble Operations Polska Sp. z o.o. 1892698
54 Danone Sp. z o.o. 1883072
55 Cargill Poland Sp. z o.o. 1857015
56 SUPERHOBBY MARKET BUDOWLANY Sp. z o.o. 1849690
57 NUTRICIA POLSKA Sp. z o.o. 1815145
58 Bauer Print Wykroty Sp. z o.o. sp.k. 1760549
59 IMPEXMETAL S.A. 1732717
60 VECTRA INVESTMENTS Sp. z o.o. S.J. 1659178
61 Mondelez Polska Production Sp. z o.o. 1656757
62 Shell Polska Sp. z o.o. 1630226
63 FERRERO POLSKA Sp. z o.o. 1607755
64 ELECTROLUX POLAND Sp. z o.o. 1587131
65 Einkaufs – Center Galeria Baltycka GmbH & Co. KG S.K. 1578645
66 NETIA S.A. 1570011
67 Plus TM Management Sp. z o.o. 1565077
68 Giełda Papierów Wartościowych S. A. 1560740
69 Sanofi – Aventis Sp. z o.o. 1548501
70 COCA – COLA HBC POLSKA Sp. z o.o. 1528394
71 Teva Operations Poland Sp. z o.o. 1517703
72 L ‚OREAL Polska Sp. z o.o. 1505044
73 WFC Investments Sp. z o.o. 1489776
74 Warszawski Uniwersytet Medyczny 1484065
75 Henkel Polska Operations Sp. z o.o. 1463518
76 GATX Rail Poland Sp. z o.o. 1460517
77 Polski Holding Nieruchomości S.A. 1453632
78 Nationale-Nederlanden Powszechne Towarzystwo Emerytalne S.A. 1447737
79 Media Saturn Holding Polska Sp. z o.o. 1436380
80 DPD Polska Sp. z o.o. 1404104
81 SPHI Capital Finance Sp. z o.o. 1400823
82 Polski Holding Obronny Sp. z o.o. 1393398
83 Polsat Media Biuro Reklamy Sp. z o.o. S.K. 1360413
84 EURO – NET Sp. z o.o. 1344516
85 Warszawskie Zakłady Farmaceutyczne Polfa S.A. Skrót: Warszawskie Zakłady Farmaceutyczne Polfa S.A. Polfa Warszawa S.A 1317006
86 Mercedes-Benz Polska sp. z o.o. 1303054
87 Carlsberg Supply Company Polska S.A. 1276667
88 Tramwaje Warszawskie Sp. z o.o. 1276337
89 Veolia Energia Warszawa S.A. 1254395
90 Aviva Powszechne Towarzystwo Emerytalne Aviva Santander S.A. 1252333
91 Cyfrowy Polsat Trade Marks Sp. z o.o. 1251096
92 Panattoni Development Europe Sp. z o.o. 1222431
93 Uniwersytet Warszawski 1215596
94 Centrum Elektronicznych Usług Płatniczych eService Sp. z o.o. 1199188
95 PHN 6 Sp. z o.o. 1197876
96 Wirtualna Polska Media S.A. 1185413
97 Air Products Sp. z o.o. 1178318
98 Play 3GNS Sp. z o.o. Spółka Komandytowa 1169032
99 Urząd Dozoru Technicznego 1148371
100 Unilever Polska S.A. 1131802
101 Unilever Polska Sp. z o.o. 1125594
102 Vivus Finance Sp. z o.o. 1102964
103 DHL Express (Poland) sp. z o.o. 1092479
104 Fundusz Składkowy Ubezpieczenia Społecznego Rolników 1087805
105 Robyg S.A. 1086611
106 ALTUS Towarzystwo Funduszy Inwestycyjnych S.A. 1071611
107 H & M Hennes & Mauritz Sp. z o.o. 1061178
108 GTC Galeria CTWA Sp. z o.o. 1060295
109 Scandinavian Airlines System Denmark-Norway-Sweden Konsorcjum Oddział w Polsce 1053621
110 ABB Sp. z o.o. 1053312
111 BAYER Sp. z o.o. 1027549
112 X-Trade Brokers Dom Maklerski S.A. 1026614
113 Pepsico Consulting Polska Sp. z o.o. 1025229
114 Carlsberg Polska Sp. z o.o. 1015546
115 SYNTOM Sp. z o.o. S.K. 968550
116 Polska Agencja Żeglugi Powietrznej 942546
117 GE Power Sp. z o.o. 941702
118 Ernst & Young Usługi Finansowe Audyt Sp. z o.o. Polska sp.k. 935464
119 Inter Cars Marketing Services Sp. z o.o. 931790
120 Galeria Lodzka Lodz Shopinvest KG Spółka Kondytowa 914181
121 Benefit Systems S.A. 911073
122 Mondelez Polska Sp. z o.o. 902333
123 Budimex Nieruchomości Sp. z o.o. 900877
124 Polski Fundusz Rozwoju S.A. 893609
125 GASPOL S.A. 888565
126 Pepsi-Cola General Bottlers Poland Sp. z o.o. 845612
127 Mennica Polska S.A. 835769
128 MLEASING Sp. z o.o. 826888
129 Powszechne Towarzystwo Emerytalne PZU S.A. 820889
130 REMONDIS Sp. z o.o. 806913
131 DS Smith Polska Sp. z o.o. 797497
132 Warszawska Spółdzielnia Mieszkaniowa 797390
133 Wojskowa Akademia Techniczna im. Jarosława Dąbrowskiego 786815
134 Lotte Wedel Sp. z o.o. 784895
135 Miejskie Zakłady Autobusowe Sp. z o.o. 782469
136 Mera – Pnefal S.A. 767888
137 Prime Warsaw Properties Sp. z o.o. 762604
138 Pekao Towarzystwo Funduszy Inwestycyjnych S.A. 748066
139 GILLETTE POLAND S.A. 740048
140 Capgemini Polska Sp. z o.o. 738994
141 Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej 737486
142 Ambassador Office Building Sp. z o.o. S.K. 730518
143 Promedica24 Care Team De Sp. z o.o. sp.k. 727666
144 Trakcja PRKiI S.A. 726612
145 MENNICA POLSKA OD 1766 SPÓŁKA Z O.O. 724368
146 Biuro Informacji Kredytowej S.A. 713415
147 Wienerberger Ceramika Budowlana Sp. z o.o. 703448
148 Epp Pasaż Grunwaldzki Sp. z o.o. sp.k. 702786
149 Euroservice Sp. z o.o. Zakłady Przemysłu Tłuszczowego w Surochowie 702755
150 PKO Towarzystwo Funduszy Inwestycyjnych S.A. 697690
151 PIT-RADWAR S.A. 690623
152 Wolf Immobilien Polen S.A. 677355
153 Van Pur S.A. 676371
154 Nokia Solutions And Networks Sp. z o.o. 669672
155 Zara Polska Sp. z o.o. 663194
156 AVON COSMETICS POLSKA Sp. z o.o. 660034
157 Swiss International Air Lines S.A. 653251
158 Royal Bristol Warsaw Sp. z o.o. 650628
159 SCHENKER Sp. z o.o. 647065
160 CIRCLE K POLSKA Sp. z o.o. 646192
161 Leaseplan Fleet Management Polska Sp. z o.o. 644448
162 Instytut Lotnictwa 643510
163 O.S.T.C. Limited sp.k. 642076
164 Aapp Sp. z o.o. 633563
165 SOLID GROUP Sp. z o.o. S.K. 630519
166 MICROSOFT Sp. z o.o. 627753
167 Turk Hava Yollari S.A. Oddział w Polsce 623542
168 SWIRE Properties Capital Finance Sp. z o.o. 620929
169 Husqvarna Poland Sp. z o.o. 616896
170 Euronet Polska Sp. z o.o. 609739
171 ROBERT BOSCH Sp. z o.o. 601103
172 First Data Polska S.A. 600957
173 Satoria Group S.A. 599460
174 Siemens Finance Sp. z o.o. 596620
175 E.On Edis Energia Sp. z o.o. 594755
176 Peek & Cloppenburg Sp. z o.o. 591833
177 Johnson & Johnson Poland Sp. z o.o. 578421
178 BASF Polska Sp. z o.o. 567634
179 WSSM WARSAW SPÓŁKA Z O.O. 563099
180 Naukowa i Akademicka Sieć Komputerowa Państwowy Instytut Badawczy 560283
181 Medicalgorithmics S.A. 560073
182 Krajowy Depozyt Papierów Wartościowych S.A. 552995
183 PKO BP FINAT Sp. z o.o. 542466
184 Rockwell Automation Sp. z o.o. 536933
185 Volkswagen Serwis Ubezpieczeniowy Sp. z o.o. 536401
186 Nowa Era Sp. z o.o. 536301
187 Opel Poland Sp. z o.o. 529920
188 Metlife Powszechne Towarzystwo Emerytalne S.A. 528619
189 Procter And Gamble DS Polska Sp. z o.o. 525488
190 PKO Agencja Ubezpieczeniowa Sp. z o.o. 525251
191 Sołtysiński Kawecki & Szlęzak Kancelaria Radców Prawnych i Adwokatów sp.k. 524865
192 IBM POLSKA Sp. z o.o. 522191
193 DECATHLON Sp. z o.o. 520102
194 Metro Warszawskie Sp. z o.o. 514993
195 M. Wilder i Wspólnicy sp.k. 511596
196 VISION EXPRESS SP Sp. z o.o. 509487
197 LS Airport Services S. A. 507095
198 Emperia Holding S.A. 506308
199 FRESENIUS KABI POLSKA Sp. z o.o. 501053
200 ANPHARM Przedsiębiorstwo Farmaceutyczne S.A. 498685
201 Paige Investments Sp. z o.o. 496090
202 Trigon Towarzystwo Funduszy Inwestycyjnych S.A. 495905
203 CREDIT SUISSE (Poland) Sp. z o.o. 492597
204 Ball Packaging Europe Lublin Sp. z o.o. 488032
205 Siemens Healthcare Sp. z o.o. 483623
206 Carles Industrial Sp. z o.o. 480654
207 Siemens Sp. z o.o. 469839
208 WARBUD S.A. 468285
209 ENERGETYKA Międzyzakładowa Spółdzielnia Mieszkaniowa 468045
210 Chep Polska Sp. z o.o. 465391
211 Penta Investments Sp. z o.o. 459386
212 ENTER AIR Sp. z o.o. 456964
213 KPMG Tax M. Michna Spółka Komandytowa 456461
214 PCO S.A. 455707
215 Nn Investment Partners Towarzystwo Funduszy Inwestycyjnych S.A. 454482
216 Kingfisher Sourcing Eastern Europe Sp. z o.o. 453290
217 Gi Investment Sp. z o.o. 452435
218 FABRYKA FARB I LAKIERÓW ŚNIEŻKA S.A. 452427
219 BEKO S.A. 451062
220 Lactalis Polska Sp. z o.o. 449580
221 CLIFFORD CHANCE, Janicka, Krużewski, Namiotkiewicz i Wspólnicy S.K. 445283
222 Siniat Sp. z o.o. 445242
223 CH Janki Sp. z o.o. 444459
224 AMW Towarzystwo Budownictwa Społecznego Kwatera Sp. z o.o. 436557
225 Fundacja LUX Veritatis 434101
226 PRAGA Robotnicza Spółdzielnia Mieszkaniowa 433449
227 KPMG Audyt Sp. z o.o. Spółka Komandytowa 430925
228 LG ELECTRONICS POLSKA Sp. z o.o. 430383
229 AMS S.A. 426831
230 Louvre Hotels Group Sp. z o.o. 425700
231 BORYSZEW S.A. 420130
232 Koleje Mazowieckie – KM Sp. z o.o. 418341
233 Austrian Airlines S.A. Oddział w Polsce 416065
234 Akademia Wychowania Fizycznego Józefa Piłsudskiego 411068
235 TJX Poland Sp. z o.o. 410008
236 PRUSZYŃSKI Sp. z o.o. 409732
237 Sawex S.A. 408908
238 MARMA POLSKIE FOLIE Sp. z o.o. 405629
239 Onico S.A. 404990
240 Roche Diagnostics Polska Sp. z o.o. 404271
241 Brunswick Marine In Poland Sp. z o.o. 403632
242 RUG RIELLO Urządzenia Grzewcze S.A. 402029
243 Schaeffler Polska Sp. z o.o. 400481
244 Takeda Pharma Sp. z o.o. 397817
245 British Airways Publiczna S.A. 397739
246 MONOLITH FILMS Sp. z o.o. 395470
247 Nissan Sales Central & Eastern Europe Kereskedelmi Korlatolt Felelossegu Tarsasag Sp. z o.o. Oddział w Polsce 394961
248 CH Warszawa U Sp. z o.o. 394324
249 Trei Real Estate Poland Sp. z o.o. 394117
250 Spółdzielnia Mieszkaniowa WOLA 393898
251 Pfizer Trading Polska Sp. z o.o. 393066
252 Apsys Polska S.A. 393052
253 Essity Poland Sp. z o.o. 392824
254 Dantex Sp. z o.o. sp.k. 392258
255 ARCHE Sp. z o.o. 390367
256 MEDCOM Sp. z o.o. 389632
257 Largo Capital Sp. z o.o. 388312
258 AGMET Sp. z o.o. 385913
259 Millennium Service Sp. z o.o. 385744
260 Zielone Arkady Sp. z o.o. 384964
261 Discovery Polska Sp. z o.o. 383371
262 Krajowa Izba Rozliczeniowa S.A. 382232
263 Bouygues Immobilier Polska Sp. z o.o. 382090
264 Bagpak Polska Sp. z o.o. 379939
265 Telewizja Puls Sp. z o.o. 376478
266 SPV Aida Investment Sp. z o.o. 374402
267 KNAUF Sp. z o.o. 372700
268 Synoptis Pharma Sp. z o.o. 372130
269 Wirtualna Polska Holding S.A. 371642
270 DE LAGE LANDEN LEASING POLSKA S.A. 370988
271 Izba Rozliczeniowa Giełd Towarowych S.A. 370177
272 Centralny Dom Maklerski Pekao S.A. 369728
273 ELPRO DEVELOPMENT S.A. 369616
274 Google Poland Sp. z o.o. 366705
275 AXA Powszechne Towarzystwo Emerytalne S.A. 364784
276 ABC Data S.A. 364548
277 Idea Money S.A. 362888
278 Marvipol Development 1 Sp. z o.o. S.K. 360187
279 Grupa Inco S.A. 359983
280 HANDEN Sp. z o.o. 359429
281 UPS Polska Sp. z o.o. 358089
282 Natur – Produkt Zdrovit Sp. z o.o. 355223
283 Kapsch Telematic Services Sp. z o.o. 351989
284 Towarzystwo Funduszy Inwestycyjnych PZU S.A. 351915
285 ECE Projektmanagement Polska Sp. z o.o. 349319
286 GroupM Sp. z o.o. 348628
287 Eurozet Sp. z o.o. 347528
288 Veolia Term S.A. 347142
289 Fusion Industrial Sp. z o.o. 346585
290 Zakłady Magnezytowe ROPCZYCE S.A. 343610
291 LILIUM Sp. z o.o. 342796
292 BAKOMA Sp. z o.o. 342471
293 ORIFLAME PRODUCTS POLAND Sp. z o.o. 340268
294 SEPHORA POLSKA Sp. z o.o. 339971
295 SII Sp. z o.o. 338174
296 Domański Zakrzewski Palinka Sp. Komandytowa 337413
297 Ernst & Young Audyt Polska Sp. z o.o. sp.k. 336856
298 Quercus Towarzystwo Funduszy Inwestycyjnych S.A. 336622
299 Victoria Dom S.A. 336485
300 Jones Lang Lasalle Sp. z o.o. 336363
301 Ferrero Polska Commercial Sp. z o.o. 335373
302 Wardyński i Wspólnicy Spółka Komandytowa 334729
303 IBM Polska Business Services Sp. z o.o. 333706
304 ROCHE POLSKA Sp. z o.o. 331564
305 British Automotive Polska S.A. 331093
306 Deloitte Audyt Sp. z o.o. sp.k. 330359
307 Korsze Wind Farm Sp. z o.o. 329499
308 Piekarnia K. i A. Cichowscy, E. Federowicz sp.j. 328816
309 WAN S.A. 327906
310 Spółdzielnia Piekarsko-Ciastkarska w Warszawie 326253
311 APM Development Sp. z o.o. S.K. 324923
312 DEVELEY POLSKA Sp. z o.o. 324076
313 Bristol Warsaw Sp. z o.o. sp.k. 323921
314 Miejskie Przedsiębiorstwo Oczyszczania w M.st. Warszawie Sp. z o.o. 322811
315 Procter & Gamble Polska Sp. z o.o. 321396
316 British Automotive Holding S.A. 317655
317 Hossanova Sp. z o.o. 317419
318 SOLID SECURITY Sp. z o.o. 315946
319 Kino Polska TV S.A. 314920
320 Konsalnet Holding S.A. 312811
321 COMP S.A. 312789
322 Apple Poland Sp. z o.o. 310114
323 Rhenus Logistics S.A. 309937
324 RENAULT POLSKA Sp. z o.o. 308550
325 BALTON Sp. z o.o. Producent Sprzętu Medycznego 308190
326 Fal-Bruk Sp. z o.o. Spółka Komandytowa 306430
327 MGL Metro Group Logistics Polska Sp. z o.o. i Spółka Sp. Komandytowa 305893
328 ING COMMERCIAL FINANCE POLSKA S.A. 305100
329 GRUPA TOPEX Sp. z o.o. S.K. 304463
330 GTC KORONA S.A. 303803
331 Marywilska 44 Sp. z o.o. 302977
332 MULTICO Sp. z o.o. 302876
333 Douglas Polska Sp. z o.o. 302540
334 Fadesa Polnord Polska Sp. z o.o. 301562
335 Skarbiec Holding S. A. 301046
336 Niebieski Dom Sp. z o.o. 298989
337 Emilia Nieruchomości Sp. z o.o. 297957
338 Powszechne Towarzystwo Emerytalne Allianz Polska S.A. 297138
339 Generali Powszechne Towarzystwo Emerytalne S.A. 293400
340 Arctic Navigations Sp. z o.o. 292769
341 AMBRA S.A. 292512
342 UNION INVESTMENT Towarzystwo Funduszy Inwestycyjnych S.A. 291069
343 EEZ Sp. z o.o. 290713
344 Pricewaterhousecoopers Polska Sp. z o.o. Audyt S.K. 290470
345 Valeo Service Eastern Europe Sp. z o.o. 288768
346 Frito Lay Sp. z o.o. 288322
347 HOCHTIEF POLSKA S.A. 288073
348 ACCENTURE Sp. z o.o. 287299
349 ADIDAS POLAND Sp. z o.o. 286471
350 Coface Poland Factoring Sp. z o.o. 286031
351 SANTE A. Kowalski sp. j. 285594
352 Greenberg Traurig Grzesiak Sp.k. 285579
353 DHL GLOBAL FORWARDING Sp. z o.o. 285140
354 PGE Dom Maklerski S.A. 284329
355 Navo Orbico Sp. z o.o. 283880
356 Ciechtrading S.A. 282930
357 Swm Poland Sp. z o.o. 278222
358 MMC CAR POLAND Sp. z o.o. 277615
359 Focus Park Rybnik Bis Sp. z o.o. 276720
360 AKZO Nobel Car Refinishes Polska Sp. z o.o. 273464
361 Cisco System Poland Sp. z o.o. 273290
362 PPH EUROTEX Sp. z o.o. 272967
363 Agros Trading Confectionery S.A. 272598
364 Cd Cargo Poland Sp. z o.o. 272372
365 Aviva Investors Poland Towarzystwo Funduszy Inwestycyjnych S.A. 272351
366 Polski Bank Komórek Macierzystych S.A. 270070
367 OBI Centrala Systemowa Sp. z o.o. 267516
368 DAF TRUCKS POLSKA Sp. z o.o. 267055
369 Aegon Powszechne Towarzystwo Emerytalne S.A. 266964
370 HGC Gretna Investments Sp. z o.o. S.J. 262836
371 ERBUD S.A. 262315
372 Laris Investments Sp. z o.o. 261958
373 Zarmen Sp. z o.o. 260559
374 SMG Poland Sp. z o.o. 256164
375 BOEHRINGER INGELHEIM Sp. z o.o. 253756
376 Qualia Development Sp. z o.o. 253218
377 Cloud Technologies S.A. 252183
378 Continental Opony Polska Sp. z o.o. 251513
379 MOSTOSTAL WARSZAWA S.A. 251291
380 RYWAL-RHC Sp. z o.o. 250552
381 KONE Sp. z o.o. 250339
382 SOFRALUX Sp. z o.o. 250138
383 ENTER AIR S.A. 249428
384 A.Pikula i Wspólnicy sp.k. 248356
385 ZAB-BUD Andrzej Zaboklicki 246507
386 USP Zdrowie Sp. z o.o. 246425
387 Cambil Sp. z o.o. 245452
388 Polenergia Farma Wiatrowa 1 Sp. z o.o. 245300
389 Zibi S.A. 245171
390 Trumpf Polska Sp. z o.o. Spółka Komandytowa 242118
391 Gobarto S.A. 241906
392 SAP POLSKA Sp. z o.o. 241835
393 Jacobs Douwe Egberts Pl Sp. z o.o. 241131
394 TAX Care S.A. 238512
395 APLISENS S.A. 238235
396 Przedsiębiorstwo Modernizacji Urządzeń Energetycznych REMAK S.A. 237770
397 ALNOR – System Wentylacji Sp. z o.o. 236590
398 AS 24 POLSKA Sp. z o.o. 236359
399 Radius Projekt Nowy Raków Sp. z o.o. sp.k. 236027
400 INCHCAPE MOTOR POLSKA Sp. z o.o. 235979
401 EDF TRADING POLSKA Sp. z o.o. 235775
402 KPMG Advisory Sp. z o.o. Spółka Komandytowa 235704
403 Rapid Finance Polska Sp. z o.o. 233535
404 PHN SPV 2 Sp. z o.o. 233292
405 SMURFIT KAPPA POLSKA Sp. z o.o. 232674
406 Trelleborg Sealing Solutions Polska Sp. z o.o. 232524
407 MEDICOVER Sp. z o.o. 231813
408 GTC KONSTANCJA Sp. z o.o. 231194
409 Linde Material Handling Polska Sp. z o.o. 230710
410 I FUNDUSZ MISTRAL S.A. 229923
411 Olam Polska Sp. z o.o. 229621
412 HERKULES S.A. 229165
413 Industrial Center 21 Sp. z o.o. 228392
414 WYŻYNY Spółdzielnia Mieszkaniowa 228298
415 CHIPITA POLAND Sp. z o.o. 227665
416 A.SCHULMAN POLSKA Sp. z o.o. 227559
417 Matexi Polska i Sp. z o.o. Kolska Sp.K. 227251
418 Spółdzielnia Mieszkaniowo – Budowlana Osiedle Kabaty 226234
419 2PB5 Sp. z o.o. 225868
420 Poznań Żonkil S.A. 225772
421 Promedica Care Sp. z o.o. 225728
422 Omnicom Media Group Sp. z o.o. 225594
423 KRKA – POLSKA Sp. z o.o. 225242
424 Pomorska Investments sp. z o.o. 224855
425 Allianz Polska Services Sp. z o.o. 224136
426 Astrazeneca Pharma Poland Sp. z o.o. 223596
427 Polpharma Biuro Handlowe Sp. z o.o. 222260
428 Ey Doradztwo Podatkowe Krupa sp.k. 221544
429 De Longhi Polska Sp. z o.o. 221303
430 Zakład Produkcji Folii Efekt – Plus Sp. z o.o. 220968
431 BIBLIOTEKA NARODOWA 220803
432 Bog-Fran Sp. z o.o. sp.k. 220658
433 PHILIPS POLSKA Sp. z o.o. 220522
434 Vimn Poland Sp. z o.o. 219937
435 Alitalia-Societa Aerea Italiana S.P.A. S.A. Oddział w Polsce 219599
436 Monsanto Polska Sp. z o.o. 218322
437 Canpol Sp. z o.o. 218024
438 ANIMEX – ANIMPOL SF Sp. z o.o. S.K. 218015
439 INGRAM MICRO Sp. z o.o. 217794
440 Deloitte Legal, Pasternak, Korba, Moskwa, Jarmul i Wspólnicy Kancelaria Prawnicza sp.k. 216041
441 Zjednoczone Przedsiębiorstwa Rozrywkowe S.A. 215020
442 Casinos Poland Sp. z o.o. 214238
443 Verbis ETA Sp. z o.o. S.K.A. 213153
444 PROFIX Sp. z o.o. 212986
445 MELVIT S.A. 211617
446 DELL Sp. z o.o. 211455
447 Air Canada S.A. Oddział w Polsce 211045
448 Inter – Team Sp. z o.o. 210970
449 PHU EURO-TRANS Sp. z o.o. 210795
450 Instytut Fizjolgii i Patologii Słuchu 210744
451 Oktan Energy & V/L Service Sp. z o.o. 210625
452 Chemetall Polska Sp. z o.o. 209807
453 POSNET POLSKA S.A. 208871
454 SWPS Uniwersytet Humanistycznospołeczny 208824
455 Akademia Obrony Narodowej 208613
456 Manta S.A. 208528
457 OCHOTA Warszawska Spółdzielnia Mieszkaniowa 206949
458 Ashland Specialties Poland Sp. z o.o. 204739
459 2PB3 Sp. z o.o. 204460
460 GRENADIERÓW Spółdzielnia Budowlano – Mieszkaniowa 204103
461 Pec Wrocław Sp. z o.o. 204018
462 FŁT Polska Sp. z o.o. 203669
463 Noble Funds Towarzystwo Funduszy Inwestycyjnych S.A. 203387
464 Investors Holding S.A. 202451
465 Private Equity Managers S.A. 202225
466 Promedica24 Betreuung Plus Germany Sp. z o.o. sp.k. 202076
467 ABC Data Marketing Sp. z o.o. 201600
468 Accenture Services Sp. z o.o. 201245
469 Keter Poland Sp. z o.o. 200949
470 PEH Warsaw Propco Sp. z o.o. 200540
471 Stanley Black & Decker Polska Sp. z o.o. 199903
472 Millennium Dom Maklerski S.A. 199859
473 BMW Financial Services Polska Sp. z o.o. 199484
474 The British School Sp. z o.o. 199110
475 Spółdzielnia Mieszkaniowo – Budowlana JARY 198504
476 Nepentes Pharma Sp. z o.o. 197556
477 Valvoline Poland Sp. z o.o. 196865
478 OMYA Sp. z o.o. 196307
479 CENEGA S.A. 195997
480 Przemysłowy Instytut Motoryzacji 194887
481 Natwest Markets Plc S.A. Oddział w Polsce 194867
482 XL Energy Marketing Sp. z o.o. 194845
483 VFS Usługi Finansowe Polska Sp. z o.o. 194482
484 Transportowy Dozór Techniczny 194437
485 Bnp Paribas Group Service Center S.A. 193458
486 Relax Wind Park I Sp. z o.o. 192594
487 Spółdzielnia Mieszkaniowa STROP 192524
488 Piekarnie Lubaszka Sp. z o.o. 192458
489 TOTAL Polska Sp. z o.o. 191773
490 Bravura Solutions Polska Sp. z o.o. 189566
491 LEO BURNETT Sp. z o.o. 189020
492 PKO BP Bankowy Powszechne Towarzystwo Emerytalne S.A. 188919
493 IDS – BUD S.A. 188693
494 Logicor President Polska Sp. z o.o. 188430
495 LIM Sp. z o.o. sp.k. 188354
496 MYLAN EPD Sp. z o.o. 188341
497 HONEYWELL Sp. z o.o. 186607
498 JOINCO POLSKA Sp. z o.o. 185299
499 Atlas Copco Polska Sp. z o.o. 185074
500 Mattel Poland Sp. z o.o. 184257
501 BIOAGRA S.A. 184058
502 General Electric Company Polska Sp. z o.o. 183207
503 Cerium Finance Sp. z o.o. 182960
504 Inwestycje Polskie Sp. z o.o. 182959
505 Koksownia Częstochowa Nowa Sp. z o.o. 181865
506 MS Waryński Development S.A. 181772
507 Essilor Optical Laboratory Polska Sp. z o.o. 181248
508 Nauczycielska Agencja Ubezpieczeniowa S.A. 180527
509 SPRINTAIR S.A. 180514
510 VBH POLSKA Sp. z o.o. 179612
511 Infocam Sp. z o.o. S.K. 179479
512 BMW Vertriebs GmbH Sp. z o.o. Oddział w Polsce 179456
513 POLSERVICE Sp. z o.o. 179375
514 Pandora Jewelry Cee Sp. z o.o. 179303
515 Vectra Media Sp. z o.o. 178929
516 Iberia Lineas Aereas De Espana Sociedad Anonima Operadora (S.A.) Oddział w Polsce 178493
517 IFIS Finance Sp. z o.o. 178042
518 Syngenta Polska Sp. z o.o. 177881
519 RCI Leasing Polska Sp. z o.o. 177718
520 PL.2012+ Sp. z o.o. 177691
521 CBRE Sp. z o.o. 176570
522 Neptune Poznań Sp. z o.o. 176465
523 Robyg Słoneczna Morena Sp. z o.o. sp.k. 176252
524 Egida IT Solutions Sp. z o.o. 175435
525 CEMET S.A. 174238
526 Gerbrueder Peitz Polska Sp. z o.o. 173196
527 Cubiware Sp. z o.o. 172676
528 Xerox Polska Sp. z o.o. 172430
529 Kares Trade Sp. z o.o. 171805
530 TBV S.J. W. Dzioba, P. Bielecki 171233
531 Linklaters C. Wiśniewski i Wspólnicy Sp. Komandytowa 171162
532 Robotnicza Spółdzielnia Mieszkaniowa URSUS 170122
533 Lu Polska Sp. z o.o. 170036
534 Tuplex Sp. z o.o. 169558
535 HOLDING LIWA Sp. z o.o. 169363
536 Pec Bielsko Biała Sp. z o.o. 168913
537 Massimo Dutti Polska Sp. z o.o. 168524
538 SARIA POLSKA Sp. z o.o. 168283
539 Hotele Warszawskie Syrena Sp. z o.o. 167676
540 SUMI AGRO Poland Sp. z o.o. 167432
541 KDPW_CCP S.A. 167155
542 Multi Co Sp. z o.o. 167140
543 Warszawska Spółdzielnia Budowlano – Mieszkaniowa CHOMICZÓWKA 166955
544 NACARAT POLSKA SPÓŁKA Z O.O. 166941
545 DOW POLSKA Sp. z o.o. 166845
546 PRA Group Polska Sp. z o.o. 166786
547 TEKNOS Sp. z o.o. 166486
548 Ardagh Metal Beverage Poland Sp. z o.o. 166397
549 INVESTORS Towarzystwo Funduszy Inwestycyjnych S.A. 165837
550 Nationale-Nederlanden Usługi Finansowe Sp. z o.o. 165750
551 Performance Media Sp. z o.o. 165651
552 HB Reavis Construction PL Sp. z o.o. 165142
553 Sollers Consulting Sp. z o.o. 164707
554 Tyco Electronics Polska Sp. z o.o. 164072
555 SCHINDLER POLSKA Sp. z o.o. 163766
556 Effect Sp. z o.o. 163533
557 Dembud Spółdzielnia Budowlano – Mieszkaniowa 162606
558 Sandvik Polska Sp. z o.o. 162571
559 Consulting And Implementation Solutions Poland Sp. z o.o. sp.k. 162050
560 PZ HTL S.A. 161929
561 CFE POLSKA Sp. z o.o. 160840
562 Hortex Marketing Services Sp. z o.o. 160469
563 General Electric International S.A., Oddział w Polsce 159980
564 TOI TOI Polska Sp. z o.o. 159790
565 Wojskowe Zakłady Lotnicze Nr 4 S.A. 159089
566 Europa Systems Sp. z o.o. 159085
567 Pearson Central Europe Sp. z o.o. 158692
568 Interfood Polska Sp. z o.o. 158588
569 PEUGEOT POLSKA Sp. z o.o. 158252
570 Finnair S.A. Oddział w Polsce 158082
571 Fuste Polska Sp. z o.o. 157847
572 Paged Trade Sp. z o.o. Ip Sp.K. 157518
573 Ceva Freight Poland Sp. z o.o. 157444
574 PHN SPV 33 Sp. z o.o. 157134
575 MILLENNIUM Towarzystwo Funduszy Inwestycyjnych S.A. 156788
576 Etihad Airways PJSC S.A. Oddział w Polsce 156409
577 IP Brand Management Sp. z o.o. S.K. 156335
578 BTC Sp. z o.o. 156324
579 Arc-Interiors Sp. z o.o. sp.k. 156085
580 Gontar Sp. z o.o. 156034
581 11 Bit Studios S.A. 155648
582 IMCD – Polska Sp. z o.o. 154610
583 Smart City Sp. z o.o. sp.k. 154535
584 Orbis Kontrakty Sp. z o.o. 153530
585 Codilime Sp. z o.o. 152586
586 ROLMEX S.A. 152577
587 PWC Advisory Sp. z o.o. S.K. 152556
588 Amgen Sp. z o.o. 152523
589 KOMAGRA Sp. z o.o. 151342
590 METALEXPORT – S Sp. z o.o. 151120
591 Polbilding Sp. z o.o. S.K. 150735
592 Colliers International Poland Sp. z o.o. 150596
593 Biesterfeld Chemia Specjalna Sp. z o.o. 150556
594 Sandoz Polska Sp. z o.o. 150509
595 Tempo Finanse Sp. z o.o. 150246
596 FPG Sp. z o.o. 149865
597 Nieruchomości Powiśle Sp. z o.o. sp.k. 148924
598 Estee Lauder Poland Sp. z o.o. 148542
599 Airbus Poland S.A. 148439
600 BERICAP POLSKA Sp. z o.o. 148110
601 Raport S.A. 148062
602 Gilead Sciences Poland Sp. z o.o. 147925
603 Laboratorium Kosmetyczne JOANNA B. Górka, R. Korczak S.J. 147850
604 Polenergia Dystrybucja Sp. z o.o. 147762
605 Alfa Sigma Polska Sp. z o.o. 147431
606 SPV Impexmetal Sp. z o.o. 147314
607 Euler Hermes Collections Sp. z o.o. 147235
608 Pricewaterhousecoopers Polska Sp. z o.o. sp.k. 147100
609 Budimex S.A., Técnicas Reunidas S.A. – Turów s.c. 146820
610 Kino Świat Sp. z o.o. 146733
611 SKARBIEC Towarzystwo Funduszy Inwestycyjnych S.A. 146710
612 Mesgo Polska Sp. z o.o. 146621
613 ADECCO POLAND Sp. z o.o. 146533
614 Benefit IP Sp. z o.o. S.K. 145752
615 TKT Engineering Sp. z o.o. 144382
616 Raczkowski Paruch sp.k. 144132
617 J.M.Inwest Sp. z o.o. 144063
618 Norgips Sp. z o.o. 143770
619 Grazioso PD Sp. z o.o. S.K. 143676
620 ZPR – EXPRESS Sp. z o.o. 142987
621 Venezia Oganowska Nachiło sp.j. 142674
622 Kancelaria Prawnicza Forum Radca Prawny Krzysztof Piluś I Spółka – Spółka Komandytowa 142122
623 MERCK Sp. z o.o. 142093
624 Roche Diabetes Care Polska Sp. z o.o. 141990
625 „JUMA M.BIERNACKI I WSPÓLNICY” SPÓŁKA JAWNA 141929
626 Bonduelle Polska S.A. 141747
627 Mercer (Polska) Sp. z o.o. 141623
628 LAGARDERE TRAVEL RETAIL Sp. z o.o. 141213
629 Diebold Nixdorf Sp. z o.o. 140957
630 DT – SPV 15 BIS Sp. z o.o. 140774
631 RITTAL Sp. z o.o. 140647
632 CER MOTOR Sp. z o.o. 140410
633 Welcome Airport Services Sp. z o.o. 140165
634 OLYMPUS POLSKA Sp. z o.o. 139987
635 P P H U Specjał Sp. z o.o. 139946
636 Dla Piper Giziński Kycia sp.k. 139449
637 Giełda Praw Majątkowych VINDEXUS S.A. 139032
638 Parker Hannifin Sales Poland Sp. z o.o. 138971
639 STORCK Sp. z o.o. 138591
640 IMIELIN Spółdzielnia Mieszkaniowo – Budowlana 138483
641 CH Wrocław Sp. z o.o. 138441
642 Warbud-Hochtief-Muzeum II WŚ S.C. 138174
643 Agros Nova Food Sp. z o.o. sp.k. 137822
644 LEGO POLSKA Sp. z o.o. 137562
645 ALTA S.A. 137355
646 Impuls-Insurance Polska Sp. z o.o. 137329
647 Baker Mckenzie Krzyżowski i Wspólnicy sp.k. 137110
648 Manpowergroup Sp. z o.o. 136903
649 Netcompany Poland Sp. z o.o. 136884
650 Melica Sp. z o.o. 136380
651 KONIG STAHL Sp. z o.o. 136176
652 ABB Business Services Sp. z o.o. 136133
653 Konica Minolta Business Solution Polska Sp. z o.o. 136113
654 FPW Lease Sp. z o.o. 136064
655 Wtw Services Sp. z o.o. 135567
656 Rail Polska Sp. z o.o. 135519
657 Sdv Polska Sp. z o.o. 135503
658 Harpen Immobilien Sp. z o.o. 135417
659 Projekt Katowice Sp. z o.o. 135387
660 STARCOM Sp. z o.o. 135282
661 Konsalnet Cash Management Sp. z o.o. 135246
662 Jeżyczki Wind Invest Sp. z o.o. 135162
663 Energia Dla Firm S.A. 135145
664 FHP-VILEDA Sp. z o.o. 134694
665 TIME S.A. 134489
666 BAXTER Polska Sp. z o.o. 134411
667 GFK POLONIA Sp. z o.o. 134253
668 PIG FARMER Sp. z o.o. S.K. 133470
669 Prosta Tower Sp. z o.o. 133331
670 TIMEX S.A. 133077
671 Juki Central Europe Sp. z o.o. 132795
672 UCB PHARMA Sp. z o.o. 132716
673 POLSKIE RADIO S.A. 132336
674 TEVA Pharmaceuticals Polska Sp. z o.o. 132320
675 Wind Invest Sp. z o.o. 132073
676 Towarzystwo Budownictwa Społecznego Warszawa Południe Sp. z o.o. 131713
677 KOŁO Spółdzielnia Mieszkaniowa 131278
678 Distribev Orbico Sp. z o.o. 131248
679 CD Locum Sp. z o.o. sp. j. 131180
680 MEDTRONIC POLAND Sp. z o.o. 131025
681 Kredyt Inkaso S.A. 130961
682 GEA Process Engineering Sp. z o.o. 130901
683 Klima-Therm Sp. z o.o. S.K. 130861
684 PSG Inwestycje Sp. z o.o. 130791
685 ŚWIAT TELEFONÓW Maria Głowacka 130603
686 Air China Limited S.A. Oddział w Polsce 130507
687 Juan E. Szałańska sp.j. 130312
688 Gdynia Podolska Sp. z o.o. 130082
689 Spółdzielnia Mieszkaniowa Kolonia Kasprzaka 130009
690 Polska Federacja Hodowców Bydła I Producentów Mleka 129067
691 Związek Nauczycielstwa Polskiego 128751
692 NOVARTIS POLAND Sp. z o.o. 128580
693 Hbk4 Sp. z o.o. Projekt Ciechanów sp.k. 128307
694 Lark Europe S.A. 128292
695 PORT PRASKI Sp. z o.o. 128221
696 CA Immo Wspólna Sp. z o.o. 128169
697 USS Fprop (6) Sp. z o.o. 128123
698 PSA FINANCE POLSKA Sp. z o.o. 127676
699 Hermes Energy Group S.A. 127613
700 Singapore Airlines Limited Oddział w Polsce 127557
701 ABBVIE Sp. z o.o. 127338
702 Inmedio Sp. z o.o. 127317
703 Talgo Sp. z o.o. Tal & Co sp.k. 127281
704 Bruggen Polska Sp. z o.o. 126895
705 Mostostal S.A. 126306
706 Astellas Pharma Sp. z o.o. 125965
707 Nordson Polska Sp. z o.o. 125615
708 Putka Sp. z o.o. S.K. 125423
709 Uniwersytet Kardynała Stefana Wyszyńskiego 125203
710 SMP POLAND Sp. z o.o. 124901
711 Ursynów Spółdzielnia Budownictwa Mieszkaniowego 124498
712 Wydawnictwo Naukowe PWN S.A. 124253
713 SG Equipment Leasing Polska Sp. z o.o. 123994
714 Wkb Wierciński, Kwieciński, Baehr sp.k. 123015
715 Eagleburgmann Poland Sp. z o.o. 122852
716 Hra Architekci Sp. z o.o. sp.k. 122818
717 Falck Medycyna Sp. z o.o. 122744
718 Polskie Nieruchomości Sp. z o.o. 122528
719 Komtur Polska Sp. z o.o. 122511
720 Baltic Company Sp. z o.o. 122459
721 Colgate – Palmolive (Poland) Sp. z o.o. 122188
722 Coca-Cola Poland Services Sp. z o.o. 122127
723 Spółdzielnia Mieszkaniowa Starówka 121933
724 ISOURCE S.A. 121910
725 Tacit Investment S.A. 121661
726 Centrum Medyczne ENEL-MED S.A. 121472
727 Linklaters Poland Sp. z o.o. 121472
728 CASINO Sp. z o.o. 121420
729 Drejk S.J. 121275
730 POLMLEK Sp. z o.o. 121249
731 POLIMEX – MOSTOSTAL S.A. 120916
732 SOVIT Jarosław Buczkowski S.J. 120845
733 TECHNOKABEL S.A. 120806
734 Kajima Poland Sp. z o.o. 120711
735 MacMillan Polska Sp. z o.o. 120605
736 Thomson Reuters (Markets) Europe SA S.A. Oddział w Polsce 120518
737 Iprospect Polska Sp. z o.o. 120307
738 Butter Sp. z o.o. 120305
739 Skua Sp. z o.o. 120110
740 Exorigo Upos Sp. z o.o. 120014
741 WDX S.A. 119996
742 ELI LILLY POLSKA Sp. z o.o. 119659
743 PKP Cargo Connect Sp. z o.o. 118727
744 CBRE Global Investors Poland Sp. z o.o. 118626
745 Ronson Development Sp. z o.o. Verdis sp.k. 118603
746 Audio Klan Janusz Prządka Sp. j. 118357
747 Software Park Kraków Sp. z o.o. 117908
748 Robyg Marketing i Sprzedaż Sp. z o.o. 117853
749 Deloitte Doradztwo Podatkowe Dąbrowski i Wspólnicy s.k. 117395
750 Somfy Sp. z o.o. 117366
751 ATENDE S.A. 117289
752 Bureau Veritas Polska Sp. z o.o. 117275
753 Międzyzakładowa Spółdzielnia Mieszkaniowa Nowy Dom 82 117166
754 Pec Działkowa Sp. z o.o. 117117
755 Computex Sp. z o.o. Spółka Komandytowa 117065
756 Semi Line Group Sp. z o.o. sp.k. 116647
757 CA Immo Warsaw Towers Sp. z o.o. 116630
758 JUPOL – CAR Sp. z o.o. 116622
759 Środowisko i Innowacje Sp. z o.o. 116570
760 Bims Plus FHH Sp. z o.o. Warszawa S.K. 116363
761 Real Properties 4 Sp. z o.o. 116285
762 Louis Vuitton Polska Sp. z o.o. 116230
763 Artn Sp. z o.o. 116223
764 Abbott Laboratories Poland Sp. z o.o. 115980
765 Evergreen Garden Care Poland Sp. z o.o. 115830
766 Grupa Radiowa Agory Sp. z o.o. 115636
767 Spółdzielnia Mieszkaniowa Na Skraju 115539
768 Assa Abloy Entrance Systems Poland Sp. z o.o. 115305
769 PEC Muszkieterów Sp. z o.o. 114857
770 Fiat Chrysler Polska Sp. z o.o. 114743
771 Qloc S.A. 114648
772 Trecom S.A. sp.k. 114618
773 Kensington Place Sp. z o.o. 114391
774 Citroen Polska Sp. z o.o. 114059
775 CAPITAL PARTNERS S.A. 113921
776 BIOMERIEUX POLSKA Sp. z o.o. 113856
777 Kaeser Kompressoren Sp. z o.o. 113400
778 ETravel S.A. 113331
779 Ciarko Sp. z o.o. Ip S.K. 112890
780 RAKOWIEC Warszawska Spółdzielnia Mieszkaniowa 112695
781 Fabryka Przyczep Niewiadów Sp. z o.o. 112575
782 Vatt – Invest Sp. z o.o. 112562
783 Ochrona Juwentus-Bis Sp. z o.o. S.K. 112381
784 KIA Motors Polska Sp. z o.o. 112077
785 ACERINOX POLSKA Sp. z o.o. 112021
786 Nordmann, Rassmann Polska Sp. z o.o. 111972
787 TUI POLAND Sp. z o.o. 111964
788 APR Sp. z o.o. 111905
789 Spółdzielnia Budowlano – Mieszkaniowa Klub Dwustu 111818
790 Widok Sp. z o.o. S.K. 111789
791 Lennox Polska Sp. z o.o. 111779
792 Torwar Spółdzielnia Budowlano Mieszkaniowa 111707
793 GEZE POLSKA Sp. z o.o. 111117
794 Symantec Poland Sp. z o.o. 111007
795 Miejskie Przedsiębiorstwo Realizacji Inwestycji Sp. z o.o. 110687
796 ATUT RENTAL Sp. z o.o. 110606
797 Chopin Airport Development Sp. z o.o. 110471
798 Pater Firma A.E. Daniluk S.J. 110405
799 Bnp Paribas Financial Services Sp. z o.o. 110123
800 Progress XIII Sp. z o.o. 109983
801 Verco S .A. 109862
802 Instytut Techniki Budowlanej 109673
803 ITP S.A. 109670
804 Hyundai Motor Poland Sp. z o.o. 109373
805 Neostar Sp. z o.o. 109117
806 Red Bull Sp. z o.o. 109080
807 MAL-BUD-1 Sp. z o.o. S.K. 109047
808 Saginomiya Europe Sp. z o.o. 109008
809 Ghelamco Poland Sp. z o.o. S.K. 108878
810 Wipro IT Services Poland Sp. z o.o. 108829
811 S & T Services Polska Sp. z o.o. 108356
812 Dentons Europe Dąbrowski i Wspólnicy sp.k. 108155
813 AbbVie Polska Sp. z o.o. 108027
814 Opera Towarzystwo Funduszy Inwestycyjnych S.A. 107920
815 Cargobull Finance Sp. z o.o. 107798
816 MEXEM Sp. z o.o. 107743
817 SPV Grodzisk Sp. z o.o. 107726
818 Raf Trans Sp. z o.o. 107649
819 Nordex Polska Sp. z o.o. 107608
820 Advent International Sp. z o.o. Spółka Komandytowa 107383
821 Ilho Pl S.A. 107337
822 Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej Lotnicze Pogotowie Ratunkowe 107151
823 Berlin – Chemie Menarini Polska Sp. z o.o. 106866
824 Compound Sp. z o.o. 106783
825 Towarzystwo Funduszy Inwestycyjnych Allianz Polska S.A. 106626
826 Dim S.A. 106616
827 Octa Quattro Sp. z o.o. 106510
828 DOW Agrosciences Polska Sp. z o.o. 106497
829 POL – MOT Holding S.A. 106476
830 Muzeum Pałacu Króla Jana III w Wilanowie 106404
831 Mlekoma Sp. z o.o. 106235
832 SIMBA TOYS Polska Sp. z o.o. 106190
833 Expander Advisors Sp. z o.o. 105556
834 DDB Warszawa Sp. z o.o. 105518
835 Frioarte S.A. 105400
836 Warszawska Spółdzielnia Mieszkaniowa Żoliborz Centralny 105378
837 SCANDIC FOOD Sp. z o.o. 105268
838 DO & CO Poland Sp. z o.o. 105190
839 Bawaria Motors Sp. z o.o. 105175
840 ANWIM S. A. 104746
841 WURTH POLSKA Sp. z o.o. 104492
842 KATO LABS Sp. z o.o. 104404
843 Durham Sp. z o.o. 104343
844 Octa RT Sp. z o.o. 104172
845 PROF-MET-KOL Sp. z o.o. 103993
846 Centrum Usług Wspólnych Baltona Sp. z o.o. 103819
847 Megadex Serwis Sp. z o.o. 103801
848 Smak i Zdrowie Sp. z o.o. sp.k. 103758
849 Globis Poznań Sp. z o.o. 103726
850 STROER MEDIA Sp. z o.o. Sp. kom. 103670
851 Polit-Elektronik Sp. z o.o. S.K. 103658
852 Orbico Salon Professional Sp. z o.o. 103626
853 PKP Cargo Service Sp. z o.o. 103601
854 Target Polska Sp. z o.o. S.K. 103307
855 Corktree FPROP Sp. z o.o. 103183
856 Técnicas Reunidas S.A. (S.A.) Oddział w Polsce 102715
857 Spółdzielnia Mieszkaniowa Służew Nad Dolinką 102662
858 Pfizer Polska Sp. z o.o. 102649
859 KCR S.A. 102611
860 Sienna Hotel Sp. z o.o. 102449
861 GEBERIT Sp. z o.o. 102284
862 Podlaska Wytwórnia Wódek POLMOS S.A. 101999
863 Saturn Planet Sp. z o.o. Warszawa I Sp. Komandytowa 101945
864 BBDO Warszawa Sp. z o.o. 101690
865 Microstructure Sp. z o.o. 101683
866 Arte Construction Sp. z o.o. sp.k. 101664
867 PWN Wydawnictwo Szkolne Sp. z o.o. S.K. 101384
868 GALON – POLSKA Sp. z o.o. 101306
869 Bebio Sp. z o.o. 100831
870 Yolo S.A. 100593
871 NOWY ŚWIAT S.A. Centrum Bankowo Finansowe 100576
872 NIKE Poland Sp. z o.o. 100576
873 WYDAWNICTWO C.H. BECK Sp. z o.o. 100420
874 Iqvia Rds Poland Sp. z o.o. 100250
875 SICK Sp. z o.o. 100194
876 Polska Sieć Handlowa NASZ – SKLEP S.A. 100177
877 PREMA S.A. 100081
878 PEKAO FINANCIAL SERVICES Sp. z o.o. 99845
879 Energia – ECO Cisowo Sp. z o.o. S.K.A. 99737
880 LDS Łazewski, Depo i Wspólnicy Spółka Komandytowa 99735
881 Żywiec Sprzedaż i Dystrybucja Sp. z o.o. 99147
882 Lindner Polska Sp. z o.o. 99035
883 Teleaudio Dwa Sp. z o.o. sp.k. 98840
884 Ernst & Young Sp. z o.o. Corporate Finance sp.k. 98785
885 HOOGWEGT POLAND Sp. z o.o. 98676
886 Vicar Management Sp. z o.o. 98410
887 EUROP ASSISTANCE POLSKA Sp. z o.o. 98402
888 TETRA PAK Sp. z o.o. 98119
889 Autovista Polska Sp. z o.o. 98049
890 PLAYWAY S.A. 97982
891 Grupa PEP Farma Wiatrowa 6 Sp. z o.o. 97636
892 SOLGAR POLSKA Sp. z o. o. 97633
893 Landis + Gyr Sp. z o.o. 97571
894 Akademia Sztuk Pięknych 97100
895 ESALIENS Towarzystwo Funduszy Inwestycyjnych S.A. 97084
896 Teatr Narodowy w Warszawie 96914
897 Euroservice Sp. J. Marek Janowski-Józef Czech 96675
898 Stryker Polska Sp. z o.o. 96404
899 Freightliner Pl Sp. z o.o. 96252
900 DUPONT POLAND Sp. z o.o. 96240
901 CA Immo Bitwy Warszawskiej Sp. z o.o. 96065
902 Fitch Polska S.A. 96021
903 Szybka Kolej Miejska Sp. z o.o. 95661
904 Media Markt Polska Sp. z o.o. Warszawa 1 Spółka Komandytowa 95534
905 INFOR PL S.A. 95326
906 Progress XI Sp. z o.o. 95308
907 SEVROLL SYSTEM Sp. z o.o. 95297
908 MDI Energia S.A. 95090
909 Kuchnie Świata S.A. 95047
910 Wuza 4 Sp. z o.o. 94832
911 WOLSKA ŻELAZNA BRAMA Spółdzielnia Budowlano – Mieszkaniowa 94767
912 PEC Szyszkowa Sp. z o.o. 94747
913 SP Invest Dve Sp. z o.o. S.K. 94675
914 Muehsam Jan Krzysztof i Wspólnicy sp.j. 94633
915 Comtegra S.A. 94361
916 Unidevelopment S.A. 94218
917 Lingaro Sp. z o.o. 94112
918 Kenbit Koenig i Wspólnicy Sp.J. 94051
919 Calz Polska Sp. z o.o. 93805
920 Przychodnia Lekarska Novum Katarzyna Kozioł, Piotr Lewandowski sp.j. 93677
921 GSK Commercial Sp. z o.o. 93526
922 No Limit Sp. z o.o. 93462
923 Calypso Fitness S.A. 93432
924 Octa LH Sp. z o.o. 93141
925 British Automotive Centrum Sp. z o.o. 92971
926 Plejades – 1 Sp. z o.o. Sp.K. 92930
927 Inpharm Sp. z o.o. Spółka Komandytowa 92900
928 Networks! Sp. z o.o. 92852
929 Ajinomoto Poland Sp. z o.o. 92834
930 Residence Management Sp. z o.o. 92715
931 Wolters Kluwer Polska Sp. z o.o. 92445
932 Orlen Aviation Sp. z o.o. 92290
933 COMESA Polska Sp. z o.o. 92260
934 RETTENMAIER POLSKA Sp. z o.o. 92201
935 Uniwersytet Muzyczny Fryderyka Chopina 92187
936 Aon Sp. z o.o. 92174
937 Hussar Gruppa S.A. 92020
938 BECTON DICKINSON POLSKA Sp. z o.o. 91970
939 Iow Trade Sp. z o.o. 91925
940 Media Markt Polska Sp. z o.o. Szczecin Spółka Komandytowa 91546
941 Menard Polska Sp. z o.o. 91485
942 Warbud-Porr Szpital Kraków Prokocim S.C. 91381
943 Spółdzielnia Świt 91302
944 Polski Związek Łowiecki 91168
945 Media Direction Sp. z o.o. 91056
946 Elekta Sp. z o.o. 90998
947 Harsco Metals Polska Sp. z o.o. 90866
948 Patpol Kancelaria Patentowa Sp. z o.o. 90810
949 EDIPRESSE POLSKA S.A. 90782
950 Polskie Towarzystwo Turystyczno – Krajoznawcze 90248
951 KFD Sp. z o.o. 89943
952 BETASOAP Sp. z o.o. 89912
953 Red – Real Estate Development Alpha Sp. z o.o. 89742
954 Van Cargo S.A. 89738
955 Gerendis Apo Sp. z o.o. sp.k. 89335
956 Media Markt Polska Sp. z o.o. Białystok Spółka Komandytowa 89188
957 Impaq Sp. z o.o. 88983
958 Sirowa Poland Sp. z o.o. 88814
959 KASPERSKY LAB POLSKA Sp. z o.o. 88803
960 Teknika S.A. 88517
961 KWITNĄCA Sp. z o.o. 88445
962 Zakład Mleczarski Winnica Sp. z o.o. 87846
963 SPS HANDEL S.A. 87812
964 Haribo Sp. z o.o. 87722
965 Sitel Polska Sp. z o.o. 87637
966 Loyalty Partner Polska Sp. z o.o. Spółka Komandytowa 87611
967 B7 Sp. z o.o. 87319
968 Nivette Fleet Management Sp. z o.o. 87247
969 Abbott Medical Sp. z o.o. 86620
970 Eleks Janusz Kosiorek sp. j. 86552
971 BARISTA S.A. 86490
972 Hipp Polska Sp. z o.o. 86429
973 OEX S.A. 86315
974 ORIFLAME POLAND Sp. z o.o. 86155
975 Jula Poland Sp. z o.o. 85930
976 PGA Polska Sp. z o.o. 85913
977 Sp-nia Mieszkaniowa OSTROBRAMSKA 85466
978 ZPS Sp. z o.o. 85032
979 Triumph International (Polska) Sp. z o. o. 84814
980 Petrax Sp. z o.o. 84537
981 GEFCO Polska Sp. z o.o. 84513
982 Mercurius Financial Advisors Sp. z o.o. Spółka Komandytowa 84435
983 Duda Ads Polska Sp. z o.o. 84393
984 Egmont Polska Sp. z o.o. 84340
985 ASCO Numatics Sp. z o.o. 84291
986 Tuf Consulting Polska Sp. z o.o. sp.k. 84201
987 MARTRANS,MARZENA ANIOŁKOWSKA 84102
988 Polonez Plus Sp. z o.o. 84080
989 Track Tec Koltram Sp. z o.o. 83911
990 SAS INSTITUTE Sp. z o.o. 83849
991 Comparex Poland Sp. z o.o. 83824
992 Metal Expert Sp. z o.o. sp. j. 83792
993 Omnires Sp. z o.o. 83654
994 Metlife Towarzystwo Funduszy Inwestycyjnych S.A. 83571
995 GUSS-EX Sp. z o.o. 83446
996 Wiedza i Praktyka Sp. z o.o. 83388
997 Nutrimed Sp. z o.o. 83205
998 Ochnik Development Sp. z o.o. 83117
999 Cooper-Standard Automotive Piotrków Sp. z o.o. 83028
1000 MARSH Sp. z o.o. 82939
1001 CAPAROL POLSKA Sp. z o.o. 82781
1002 MSZCZONOWSKA Spółdzielnia Mieszkaniowa 82611
1003 Business Lease Poland Sp. z o.o. 82573
1004 AJS Parts Sp. z o.o. Spółka Komandytowa 82504
1005 Novum S.A. 82445
1006 VOLVO CAR POLAND Sp. z o.o. 82284
1007 J&S ENERGY S.A. 82275
1008 Jara Drapała & Partners Sp.k. 82076
1009 SAD Sp. z o.o. 82032
1010 Allergan Sp. z o.o. 81798
1011 J&J Holding Sp. z o.o. 81634
1012 HILTI (POLAND) Sp. z o.o. 81600
1013 Bell Capital Polska Sp. z o.o. 81341
1014 IVECO POLAND Sp. z o.o. 81085
1015 Em & Em M. Pietrucha M. Deptuła sp.j. 81065
1016 Spaczyński, Szczepaniak i Wspólnicy sp.k. 81057
1017 Internetia Sp. z o.o 80829
1018 Auto Fus Group sp.j. 80270
1019 Ronson Development Sp. z o.o. Gemini 2 sp.k. 80265
1020 Expeditiors Polska Sp. z o.o. 80257
1021 MAZURKAS TRAVEL Biuro Podróży Sp. z o.o. 80181
1022 Group One S.A. 80089
1023 Interdruk S.A. 80017
1024 Medicofarma S.A. 79684
1025 Laris Development Sp. z o.o. 79626
1026 I.I.C. Retail Sp. z o.o. 79512
1027 GTC Corius Sp. z o.o. 79475
1028 ATEŃSKA Spółdzielnia Budowlano – Mieszkaniowa 79368
1029 New Age Refrigeration Solutions Sp. z o.o. S.K. 79327
1030 Ferdinand Bilstein Polska Sp. z o.o. 79308
1031 Software AG Polska Sp. z o.o. 79219
1032 Sodexo Polska Sp. z o.o. 79136
1033 Zrzeszenie Międzynarodowych Przewoźników Drogowych w Polsce 79047
1034 STO Sp. z o.o. 78936
1035 Bristol – Myers Squibb Polska Sp. z o.o. 78547
1036 Deloitte Consulting S.A. 78413
1037 Galeria PD Sp. z o.o. 78407
1038 GTI Sp. z o.o. 78320
1039 POCZTYLION – ARKA Powszechne Towarzystwo Emerytalne S.A. 78045
1040 Starnet Telecom Sp. z o.o. 77942
1041 Ci Games S.A. S.J. 77825
1042 Respol Export – Import Sp. z o.o. 77726
1043 Modrzejewski I Wspólnicy Spółka Komandytowa 77711
1044 Immofinanz Polska Sp. z o.o. 77522
1045 PRZEDSIĘBIORSTWO TYNKBUD -1 Sp. z o.o. 77443
1046 Skarbnica Narodowa Sp. z o.o. 77407
1047 Zakłady Farmaceutyczne UNIA Spółdzielnia Pracy 77327
1048 Polservice Kancelaria Rzeczników Patentowych Sp. z o.o. 77323
1049 ADP Polska Sp. z o.o. 76977
1050 Abplanalp Sp. z o.o. 76845
1051 Diversey Polska Sp. z o.o. 76812
1052 Bridgepoint Sp. z o.o. Spółka Komandytowa 76776
1053 Smm Legal Maciak Mataczyński Adwokaci sp.k. 76712
1054 Celgene Sp. z o.o. 76632
1055 EGIS Polska Dystrybucja Sp. z o.o. 76498
1056 PERFETTI VAN MELLE POLSKA Sp. z o.o. 76424
1057 TSC Sp. z o.o. 76406
1058 Janusz Gruchalski, Jerzy Kotwas ZAMEK Sp.j. 76365
1059 PZU Pomoc S.A. 76335
1060 Gessel, Koziorowski Spółka Komandytowa 76006
1061 Systemics – Pab Sp. z o.o. 75843
1062 Ican Sp. z o.o. Spółka Komandytowa 75839
1063 Aereco Wentylacja Sp. z o.o. 75707
1064 PN Immobilien Sp. z o.o. 75549
1065 Parker Hannifin Manufacturing Poland Sp. z o.o. 75528
1066 White & Case M. Studniarek i Wspólnicy Kancelaria Prawna sp.k. 75244
1067 PAREXEL POLSKA Sp. z o.o. 75195
1068 Impel Cash Solutions Sp. z o.o. 75116
1069 EBRO TRADE Sp. z o.o. 74668
1070 Mill-Yon Sp. z o.o. 74639
1071 Tomton Polska Sp. z o.o. 74495
1072 Polenergia Obrót S.A. 74228
1073 Nordic Development S.A. 74192
1074 BACKALDRIN Polska Sp. z o.o. 74101
1075 Hochtief Efw Poznań s.c. 74091
1076 Feber Sp. z o.o. 73926
1077 Roko Sp. z o.o. 73811
1078 ASM Group S.A. 73634
1079 Iqvia Commercial Sp. z o.o. 73596
1080 ARBURG POLSKA Sp. z o.o. 73506
1081 Media Markt Polska Sp. z o.o. Warszawa II S.K. 73504
1082 IT Card Centrum Technologii Płatniczych S.A. 73429
1083 ATLANTEX Sp. z o.o. 73352
1084 Teleperformance Polska Sp. z o.o. 73333
1085 Akademia Leona Koźmińskiego 73313
1086 BT Sp. z o.o. Bruno Tassi sp.k. 73277
1087 CEZ Trade Polska Sp. z o.o. 73271
1088 Mars Finance 1 Sp. z o.o. 73242
1089 Iqvia Technology Solutions Poland Sp. z o.o. 72953
1090 Bibby Financial Services Sp. z o.o. 72918
1091 BARC WARSZAWA S.A. 72902
1092 Renault Retail Group Warszawa Sp. z o.o. 72867
1093 Topsil Sp. z o.o. S.K. 72700
1094 RUDA Spółdzielnia Budowlano – Mieszkaniowa 72537
1095 Międzyzakładowe Spółdzielcze Zrzeszenie Budowy Domów Mieszkalnych Ochota 72472
1096 Kodak Polska Sp. z o.o. 72255
1097 Spółdzielnia Budownictwa Mieszkaniowego Natolin 72222
1098 SPIRAX SARCO Sp. z o.o. 72181
1099 Rhenus Port Logistics Sp. z o.o. 72128
1100 Assa Abloy Poland Sp. z o.o. 72083
1101 Medima Sp. z o.o. 72083
1102 CAT POLSKA Sp. z o.o. 71996
1103 SERVIER POLSKA Sp. z o.o. 71945
1104 P & A Credit Agency Sp. z o.o. sp.k. 71487
1105 Polkomtel Business Development Sp. z o.o. 71441
1106 Krynica Vitamin S.A. 71435
1107 Bgż Bnp Paribas Faktoring Sp. z o.o. 71283
1108 Mobica Limited Sp. z o.o. Oddział w Polsce 71210
1109 Berling S.A. 71187
1110 Spółdzielnia Mieszkaniowa Osiedle Wilanów 71127
1111 Total Market Holding Sp. z o.o. S.K. 71043
1112 Zielona Polana Apus S.A. Spółka Komandytowa 70934
1113 Servier Polska Services Sp. z o.o. 70877
1114 Media Markt Polska Sp. z o.o. Warszawa III S.K. 70867
1115 GE Infrastruktura Sp. z o.o. Spółka Komandytowa 70856
1116 Doxa Capital Sp. z o.o. Spółka Komandytowa 70634
1117 Value Media Sp. z o.o. 70585
1118 Janssen – Cilag Polska Sp. z o.o. 70576
1119 Zimmer Biomet Polska Sp. z o.o. 70199
1120 B&D HOTELS S.A. 70174
1121 WARSAW GAS TRADING Sp. z o.o. 69996
1122 Equinix (Poland) Sp. z o.o. 69996
1123 Duson Investments Sp. z o.o. 69816
1124 TlC Łożyska Sławomir Tenderenda, Edward Lesiński,Tomasz Paweł Cudny sp. j. 69587
1125 Cargotor Sp. z o.o. 69521
1126 TM Rental Sp. z o.o. 69424
1127 BNP Paribas Lease Group Sp. z o.o. 69354
1128 Canon Polska Sp. z o.o. 69336
1129 CARSERVIS S.A. 69272
1130 Grupa Energia Obrót Ge Sp. z o.o. sp.k. 69226
1131 AON POLSKA Sp. z o.o. 69216
1132 Fliegel Textilservice Warszawa Sp. z o.o. Spółka Komandytowa 68948
1133 HM INWEST S.A. 68751
1134 BARENTZ Sp. z o.o. 68714
1135 IMS S.A. 68587
1136 Elhurt Sp. z o.o. 68538
1137 SORELPOL Sp. z o.o. 68469
1138 Agmet Sp. z o.o.Spółka Komandytowa 68429
1139 Spectrum Brands Poland Sp. z o.o. 68296
1140 Mercor S.J. 68278
1141 Idna Investments Sp. z o.o. 68208
1142 Fleet Accident Management Services Sp. z o.o. 68140
1143 Euro-Pegaz Sp. z o.o. Transport S.K. 68070
1144 Théa Polska Sp. z o.o. 68068
1145 Muzo.Fm Sp. z o.o. 68065
1146 Havi Logistics Sp. z o.o. 68047
1147 Towarzystwo Budownictwa Społecznego Warszawa Północ Sp. z o.o. 67943
1148 Jazon Sp. z o.o. 67941
1149 Arteo Spółka z Ograniczoną Odpowiedzielnością Design S.K. 67808
1150 Media Impact Polska Sp. z o.o. 67731
1151 ALBATROS Sp. z o.o. Spółka Komandytowa 67676
1152 NEXEO SOLUTIONS POLAND SPÓŁKA Z O.O. 67635
1153 Engel Polska Sp. z o.o. 67596
1154 Schiessl Polska Sp. z o.o. 67506
1155 Igt Poland Sp. z o.o. 67275
1156 Stary Jarosław Wind Invest Sp. z o.o. 67275
1157 Grupa Partner Sp. z o.o. 67238
1158 Ubm Development Polska Sp. z o.o. 67143
1159 JSD Polska Sp. z o.o. 67019
1160 Upfield Polska Sp. z o.o. 67005
1161 Odyssey Sp. z o.o. 66959
1162 Pierre Fabre Medicament Polska Sp. z o.o. 66919
1163 Nuctech Warszaw Company Limited Sp. z o.o. 66905
1164 Thales Polska Sp. z o.o. 66891
1165 Gallup Arteria Management Sp. z o.o. sp.k. 66856
1166 Ernst & Young Sp. z o.o. Business Advisory sp. k. 66790
1167 Cramo Sp. z o.o. 66745
1168 Carrier Chłodnictwo Polska Sp. z o.o. 66528
1169 Apleona Hsg Sp. z o.o. 66446
1170 Globis Wrocław Sp. z o.o. 66440
1171 Pawtrans Holding Sp. z o.o. 66400
1172 Radzikowski, Szubielska i Wspólnicy. S.K. 66300
1173 Energomontaż Zachód Wrocław Sp. z o.o. 66288
1174 Pec Ożarów 2 Sp. z o.o. 66059
1175 P&P Sp. z o.o. 66049
1176 Boro Sp. z o.o. S.K. 66015
1177 Rozłogi Spółdzielnia Mieszkaniowa Lokatorsko – Własnościowa 66001
1178 JELONKI Spółdzielnia Mieszkaniowa 65995
1179 SEEN TECHNOLOGIE Sp. z o.o. 65979
1180 Ortika Polska Sp. z o.o. 65962
1181 Trans East West Sp. z o.o. 65859
1182 Radiometer Sp. z o.o. 65774
1183 Spółdzielnia Mieszkaniowa Centrum I 65735
1184 Jar Aromaty Sp. z o.o. sp.k. 65678
1185 Hogan Lovells (Warszawa) LLP (Spółka Partnerska) Oddział w Polsce 65667
1186 Propeller Film Sp. z o.o. 65551
1187 PMPG Polskie Media S.A. 65442
1188 2N – Everpol Sp. z o.o. 65413
1189 Sttas Europe Sp. z o.o. 65401
1190 TELKO-POLAND Sp. z o.o. 65399
1191 El Al Israel Airlines Sp. z o.o. Oddział w Polsce 65356
1192 Hays Poland Sp. z o.o. 65350
1193 Spółdzielnia Budowlano – Mieszkaniowa DOM 65316
1194 HEIDELBERG POLSKA Sp. z o.o. 65305
1195 Instal-Bud Stanisław Starosz S.J. 65295
1196 Constantin Entertainment Polska Sp. z o.o. 65258
1197 Groupon Sp. z o.o. 65201
1198 Booking.com Sp. z o.o. 65074
1199 Ibcol Sp. z o.o. 65019
1200 Pak-Volt S. A. 64849
1201 Teatr Muzyczny Roma 64753
1202 Rail-Mil Sp. z o.o. sp.k. 64747
1203 Live Nation Sp. z o.o. 64735
1204 Prószyński Media Sp. z o.o. 64517
1205 ProCardia Medical Sp. z o.o. 64479
1206 Instytut Ceramiki i Materiałów Budowlanych 64439
1207 Spółdzielnia Mieszkaniowa Włodarzewska II 64291
1208 Triobud Sp. z o.o. – Spółka Komandytowa 64269
1209 Genexo Sp. z o.o. 64232
1210 Wyższa Szkoła Ekologii i Zarządzania 64175
1211 M.T.L. MAXFILM Sp. z o.o. 64165
1212 Wipro Poland Sp. z o.o. 63867
1213 Dom Inwestycyjny Xelion Sp. z o.o. 63776
1214 Agencja Ochrony Juwentus Sp. z o.o. S.K. 63750
1215 CS Group Polska S.A. 63681
1216 HP INC Polska Sp. z o.o. 63671
1217 Instytut Badawczy Dróg i Mostów 63616
1218 UNIFIED FACTORY S.A. 63569
1219 Serso Sp. z o.o. 63562
1220 SCM Sp. z o.o. 63447
1221 Lanxess Central Eastern Europe S.R.O. Sp. z o.o. Oddział w Polsce 63375
1222 Akamai Technologies Poland Sp. z o.o. 63365
1223 Vgp Nieruchomości Sp. z o.o. 63300
1224 METTLER – TOLEDO Sp. z o.o. 63262
1225 Kasama Investments Sp. z o.o. 63220
1226 Electronic Arts Polska Sp. z o.o. 63077
1227 Stalgast Sp. z o.o. 62931
1228 Spółdzielnia Mieszkaniowa Międzynarodowa w Warszawie 62925
1229 HANSGROHE Sp. z o.o. 62875
1230 EBM PAPST POLSKA Sp. z o.o. 62786
1231 HE Wroclaw 2 Sp. z o.o. 62758
1232 Instytut Meteorologii i Gospodarki Wodnej Państwowy Instytut Badawczy 62668
1233 CT CREATIVE TEAM S.A. 62666
1234 Mercedes Benz Ubezpieczenia Sp. z o.o. 62455
1235 BIC POLSKA Sp. z o.o. 62447
1236 Havas Media Sp. z o.o. 62330
1237 Sadyba Best Mall Sp. z o.o. sp.k. 62319
1238 Zarmen FPA Sp. z o.o. 62247
1239 Xbest.Pl Sp. z o.o. Sp.K. 62182
1240 Neo – Świat Rajmund Węgrzynek, Paweł Brodzik S.J. 62165
1241 Bipromasz Bipron Trading S.A. 62062
1242 Oświata – Ochota Spółdzielnia Mieszkaniowa 61623
1243 Phn Spv 10 Phn K Sp. z o.o. S.K.A. 61492
1244 Budmech Sp. z o.o. S.K. 61377
1245 Ikea Purchasing Services Poland Sp. z o.o. 61002
1246 Unilever Poland Services Sp. z o.o. 60965
1247 Adv Por Property Investment S.A. sp.k. 60963
1248 PHOENIX PHARMA POLSKA Sp. z o.o. 60920
1249 Profesor Marek Wierzbowski i Partnerzy Adwokaci i Radcowie Prawni 60845
1250 Solec 22 Sp. z o.o. 60818
1251 Flowcrete Polska Sp. z o.o. 60739
1252 Randstad Services Apo Sp. z o.o. sp.k. 60731
1253 Zacisze S.A. 60724
1254 Instytut Biochemii i Biofizyki PAN 60701
1255 Minox S.A. 60663
1256 Bergold Holding Sp. z o.o. 60635
1257 KK – Pol Kuczyńscy S.J. 60611
1258 Arval Service Lease Polska Sp. z o.o. 60548
1259 Sodexo Benefits And Rewards Services Polska Sp. z o.o. 60338
1260 PC Print S.J. 60141
1261 Metro Properties Real Estate Management Sp. z o.o. 60129
1262 Ekonova S.A. 60128
1263 Industrial Center 17 Sp. z o.o. 60100
1264 Reesco Sp. z o.o. 60074
1265 Invista S.A. 59920
1266 A.P.N. PROMISE S.A. 59878
1267 HSH Chemie Sp. z o.o. 59811
1268 The Walt Disney Company (Polska) Sp. z o.o. 59664
1269 Mediaexpert Sp. z o.o. 59400
1270 Pocztowa Agencja Usług Finansowych S.A. 59387
1271 REPROGRAF S.A. 59312
1272 PIRELLI POLSKA Sp. z o.o. 59273
1273 Gww Grynhoff i Partnerzy Radcowie Prawni i Doradcy Podatkowi sp.p. 59255
1274 Business Managament Sp. z o.o. 59190
1275 Vinamilk Europe Sp. z o.o. 59135
1276 Polsko-Japońska Wyższa Szkoła Technik Komputerowych 59092
1277 ATHENASOFT Sp. z o.o. 58941
1278 FCA Leasing Polska Sp. z o.o. 58904
1279 Media Markt Polska Sp. z o.o. Rzeszów Spółka Komandytowa 58904
1280 Cybercom Poland Sp. z o.o. 58898
1281 STERN WEBER POLSKA KRZYSZTOF BŁAŻEJCZYK 58861
1282 PAI Sp. z o.o. Properties S.K. 58806
1283 Wydawnictwo NASZA KSIĘGARNIA Sp. z o.o. 58707
1284 Schulke Polska Sp. z o.o. 58539
1285 DELPHIA YACHTS Kot S.J. 58522
1286 DIAGEO POLSKA Sp. z o.o. 58515
1287 Spie Polska Sp. z o.o. 58470
1288 Dnb Investment Polska Sp. z o.o. 58443
1289 NCR POLSKA Sp. z o.o. 58395
1290 KINNARPS POLSKA Sp. z o.o. 58378
1291 Wyszogrodzki i Wspólnicy sp.j. 58347
1292 Via Cargo S.A. 58339
1293 Plasimet sp.j. Kijas, Uziębło 58310
1294 Azora International Management Sp. z o.o. 58296
1295 ELMARK AUTOMATYKA Sp. z o.o. 58256
1296 Misys Poland Sp. z o.o. 58040
1297 Efigence S.A. 57988
1298 SANOFI PASTEUR Sp. z o.o. 57910
1299 Media Markt Polska Sp. z o.o. Kraków I Spółka Komandytowa 57564
1300 Kemppi Sp. z o.o. 57453
1301 PCF Group Sp. z o.o. 57289
1302 Telestrada S.A. 57213
1303 Autostrada Mazowiecka Sp. z o.o. 57051
1304 INTERNATIONAL FLAVORS & FRAGRANCES POLAND Sp. z o.o. 57024
1305 HASBRO POLAND Sp. z o.o. 56999
1306 Drzewiecki, Tomaszek i Wspólnicy Spółka Komandytowa 56831
1307 Szkoła Główna Służby Pożarniczej 56764
1308 Abook Sp. z o.o. 56748
1309 DPD Strefa Paczki Sp. z o.o. 56730
1310 4CV Mobile Sp. z o.o. sp.k. 56541
1311 Leśnodorski, Ślusarek i Wspólnicy S.K. 56531
1312 Sony Europe Limited (Sp. z o.o.) Oddział w Polsce 56410
1313 Conficap Polska Sp. z o.o. 56375
1314 EBS S.A. 56368
1315 Mleczarnia Gościno Sp. z o.o. 56344
1316 POLITECHNIKA Spółdzielnia Budowlano – Mieszkaniowa 56270
1317 Hcore Sp. z o.o. S.K. 56263
1318 Randstad Payroll Solutions Sp. z o.o. 56205
1319 Centrum Rozliczania Ubezpieczeń Sp. z o.o. 56044
1320 SAMSON Sp. z o.o. Automatyka i Technika Pomiarowa 56041
1321 OTIS Sp. z o.o. 56021
1322 ELTEL NETWORKS TELECOM Sp. z o.o. 55889
1323 Mullenlowe Mediahub Sp. z o.o. 55808
1324 SŁUŻEWIEC Spółdzielnia Mieszkaniowa 55726
1325 RESTAURACJA POLSKA Katarzyna Lendzioszek Sp.J. 55669
1326 Hsm Polska sp. z o.o. 55642
1327 JP Construct Sp. z o.o. SP.K. 55591
1328 Hert Sp. z o.o. S.K. 55555
1329 AXA Towarzystwo Funduszy Inwestycyjnych S.A. 55531
1330 CCR Polska Sp. z o.o. 55493
1331 KB FOLIE POLSKA Sp. z o.o. 55488
1332 AdiFeed Sp. z o.o. 55481
1333 Td As Poland Sp. z o.o. 55479
1334 HELM POLSKA Sp. z o.o. 55409
1335 Instytut Chemii Fizycznej PAN 55402
1336 Ebro Group Sp. z o.o. 55229
1337 Atende Software Sp. z o.o. 55174
1338 PPH Trade – Prod Sp. z o.o. 55161
1339 Jagiellońska Centrum Logistyczne Sp. z o.o. 54836
1340 Linaria Sp. z o.o. 54825
1341 3W Investment Sp. z o.o. 54810
1342 Bieniak, Wielhorski, Wojnar i Partnerzy. Adwokaci i Radcowie Prawni sp.p. 54563
1343 Cube Group S.A. 54497
1344 Autotrade Sp. z o.o. 54460
1345 COLEMAN INTERNATIONAL Sp. z o.o. 54321
1346 Daikin Airconditioning Poland Sp. z o.o. 54282
1347 Sales & More S.A. 54176
1348 Tiger Warsaw Sp. z o.o. 54059
1349 Przedsiębiorstwo Robót Budowlanych Wysowa Tomasz, Grzegorz i Damian Dziurny sp.j. 54012
1350 Biuro Patentów i Znaków Towarowych Sp.J. 54007
1351 Canvas Sp. z o.o. SP.K. 53963
1352 Fundamental Group S.A. 53891
1353 Instytut Energetyki 53743
1354 Inter Best 97 Polska Sp. z o.o. S.K. 53713
1355 Adama Polska Sp. z o.o. 53646
1356 Adecco Consulting Sp. z o.o. 53456
1357 Nowy Świat 29 Sp. z o.o. 53416
1358 Peakside Polonia Management Sp. z o.o. 53390
1359 Przedsiębiorstwo Budownictwa Elektroenergetycznego ELBUD Warszawa Sp. z o.o. 53359
1360 Maxx10group Sp. z o.o. S.K. 53325
1361 Knight Frank Sp. z o.o. 53236
1362 Polconsult Interservice Sp. z o.o. 53231
1363 Central European Engine Services Sp. z o.o. 53188
1364 MEGABAJT Sp. z o.o. 53112
1365 Milenium Inwestycje Sp. z o.o. 53106
1366 Industrial Center 20 Sp. z o.o. 53081
1367 G&G Lucchesi-Kozłowska S.K. 53055
1368 DEVELEY IMMOBILIEN Sp. z o.o. 53051
1369 Mobime Lead Generation Sp. z o.o. sp.k. 52937
1370 WAN 44 Sp. z o.o. 52933
1371 Stalgast Radom Sp. z o.o. 52822
1372 Nile Invest Sp. z o.o. 52754
1373 PPHU LAKTOPOL Sp. z o. o. 52748
1374 Solid Mcg Sp. z o.o. 52639
1375 Juvenes – Projekt Sp. z o.o. 52635
1376 Instytut Chemii i Techniki Jądrowej 52577
1377 Tetris Poland Sp. z o.o. 52564
1378 Grupa Profbud Sp. z o.o. sp.k. 52475
1379 GM Sprinkler Sp. z o.o. 52442
1380 Coleus Sp. z o.o. 52435
1381 El-Box Sp. z o.o. S.K. 52356
1382 IPOPEMA SECURITIES S.A. 52354
1383 Integrated Solutions Sp. z o.o. 52339
1384 KALIBER Sp. z o.o. 52328
1385 Total-Pack Sp. z o.o. 52324
1386 Chiltern International Sp. z o.o. 52200
1387 Sysmex Polska Sp. z o.o. 52174
1388 KPMG Sp. z o.o. 52163
1389 PricewaterhouseCoopers Polska Sp. z o.o. 52141
1390 PROMARK Sp. z o.o. 52126
1391 BIESTERFELD POLSKA Sp. z o.o. 52071
1392 Przedsiębiorstwo Handlu Zagranicznego Spółdzielni Mleczarskich LACPOL Sp. z o.o. 52040
1393 Muniak Sp. z o.o. S.K. 52033
1394 EMi Music Publishing Polska Sp. z o.o. 52021
1395 PeMeS Gaca i Wspólnicy S.J. 51929
1396 Inter Projekt S.A. 51877
1397 AMK GROUP Rękawek, Kondraciuk S.J. 51829
1398 Pezetel Aviation Sp. z o.o. 51818
1399 Utc Hvac Polska Sp. z o.o. 51792
1400 PERLAN Technologies Polska Sp. z o.o. 51742
1401 Fraikin Polska Sp. z o.o. 51685
1402 Franklin Templeton Investments Poland Sp. z o.o. 51603
1403 Centrum Handlowe Wiatraczna Sp. z o.o. 51546
1404 Centrum Medyczne Damiana Holding Sp. z o.o. 51543
1405 SOLARIS LASER S.A. 51486
1406 Magnusson, Tokaj i Partnerzy Adwokaci i Radcowie Prawni sp.p. 51459
1407 Mag Instal Sp. z o.o. S.K. 51439
1408 Plaza Motors Poland Sp. z o.o. 51397
1409 Takeda Polska Sp. z o.o. 51374
1410 Kreator Dom Development Paweł Siarkiewicz Spółka Komandytowa 51238
1411 Mptech Sp. z o.o. 51066
1412 HACHETTE LIVRE POLSKA Sp. z o.o. 51034
1413 Am Technologies Sp. z o.o. S.K. 50994
1414 CAROLINA CAR COMPANY J. Majdecki, M. Olesiński, P. Sójka Sp.J. 50947
1415 SPES Sp. z o.o. 50939
1416 Nielsen Services Poland Sp. z o.o. 50915
1417 Media Markt Polska Sp. z o.o. Gdańsk II sp.k. 50874
1418 Media Markt Polska Sp. z o.o. Wrocław II Spółka Komandytowa 50853
1419 WPP Sp. z o.o. sp.k. 50803
1420 Polski Gaz S.A. 50760
1421 Hella Polska Sp. z o.o. 50740
1422 YVES ROCHER POLSKA Sp. z o.o. 50701
1423 Probatus Sp. z o.o. 50675
1424 Spectra Lighting Sp. z o.o. S.K. 50665
1425 Hankook Tire Polska Sp. z o.o. 50653
1426 COVANCE (POLSKA) Sp. z o.o. 50610
1427 Spółdzielnia Budowlano – Mieszkaniowa Merkury 50543
1428 Magboss Sp. z o.o. sp.k. 50535
1429 EO Networks S.A. 50488
1430 Summit Packaging Polska Sp. z o.o. 50375
1431 PGS Sp. z o.o. 50342
1432 EBS Sp. z o.o. 50135
1433 Media Markt Polska Bis Sp. z o.o. Kraków III sp.k. 50049
1434 Apricot Capital Group Sp. z o.o. 50039
1435 MV Poland Sp. z o.o. 49893
1436 Geodis Polska Sp. z o.o. 49848
1437 Media Markt Polska Bis Sp. z o.o. Warszawa VIII sp.k. 49802
1438 Pierwsza Wojskowa Spółdzielnia Mieszkaniowa 49764
1439 Life Technologies Polska Sp. z o.o. 49709
1440 YUSEN LOGISTICS (POLSKA) Sp. z o.o. 49669
1441 Polityka Sp. z o.o. S.K.A. 49658
1442 Towarzystwo Funduszy Inwestycyjnych AGRO S.A. 49629
1443 Kr Group Sp. z o.o. sp.k. 49578
1444 Media Markt Polska Bis Sp. z o.o. Warszawa VII sp.k. 49577
1445 Hotel Gromada Centrum Sp. z o.o. S.K.A. 49575
1446 Świat Książki Sp. z o.o. 49566
1447 Media Markt Polska Sp. z o.o. Poznań I Spółka Komandytowa 49559
1448 NSS Sp. z o.o. 49514
1449 SMC Industrial Automation Polska Sp. z o.o. 49506
1450 VAILLANT SAUNIER DUVAL Sp. z o.o. 49478
1451 FIRE – MAX Sp. z o.o. 49265
1452 Zenith Poland Sp. z o.o. 49258
1453 Schrack Seconet Polska Sp. z o.o. 49256
1454 British Automotive Łódź Sp. z o.o. 49244
1455 Kyotec Polska Sp. z o.o. 49224
1456 LPG Polonia Sp. z o.o. S.K.A. 49181
1457 Metlife Services Sp. z o.o. 49151
1458 Radcliffe Investments Sp. z o.o. 49116
1459 Gll Hana Private Real Estate Poznań Sp. z o.o. 49069
1460 Inter Partner Assistance Polska S.A. 49064
1461 Spółdzielnia Mieszkaniowa Żelazna Brama 49059
1462 Compass Group Poland Sp. z o.o. 48984
1463 W.A.G. Payment Solutions, A.S. S.A. Oddział w Polsce 48915
1464 WAWA NOVUM Sp. z o.o. 48910
1465 INTERMIK Sp. z o.o. 48883
1466 Ernst&Young Sp. z o.o. Usługi Księgowe sp.k. 48872
1467 Posnet S.J. Systemy Kas Fiskalnych 48848
1468 FINKORP Sp. z o.o. 48838
1469 Kol-Dental Sp. z o.o. sp.k. 48802
1470 Energizer Central Europe Sp. z o.o. 48728
1471 Filmweb Sp. z o.o. 48700
1472 Biuro Informacji Gospodarczej InfoMonitor S.A. 48698
1473 Sappi Europe (Polska) Sp. z o.o. 48671
1474 CD Locum Sp. z o. o. II S. J. 48576
1475 Akademia Pedagogiki Specjalnej im. Marii Grzegorzewskiej 48497
1476 Intop Warszawa Sp. z o.o. 48480
1477 Coface Poland Credit Management Services Sp. z o.o. 48458
1478 Modzelewski & Rodek Sp. z o.o. 48345
1479 ASIA-FOODS Sp. z o.o. 48289
1480 GWW Ladziński, Cmoch i Wspólnicy S.K. 48249
1481 PUH PILOT UNLIMITED Sp. z o.o. S.K. 48229
1482 SWEDECENTER Sp. z o.o. 48226
1483 Sabic Innovative Plastics Poland Sp. z o.o. 47983
1484 CERACO UBP Sp. z o.o. 47980
1485 Leasingteam Brand Management Sp. z o.o. 47973
1486 Gaura Investments Sp. z o.o. 47962
1487 INTER – VION S.A. 47882
1488 PROMAT TOP Sp. z o.o. 47861
1489 High Street Reim Sp. z o.o. S.K. 47847
1490 Roquette Poland Sp. z o.o. 47846
1491 Telekomunikacja Dla Domu Sp. z o.o. 47840
1492 Perfumesco.pl Sp. z o.o. S.K. 47782
1493 Wojskowy Instytut Medycyny Lotniczej 47778
1494 4visions Sp. z o.o. sp.k. 47760
1495 VOICETEL COMMUNICATIONS S.A. 47694
1496 Sonoco – Alcore Sp. z o.o. 47636
1497 Centrum Medyczne Kształcenia Podyplomowego 47618
1498 Versutus Sp. z o.o. Sp.K. 47601
1499 Taj Sp. J. Piętka Andrzej, Piętka Halina 47416
1500 Pricewaterhousecoopers Service Delivery Center Poland Sp. z o.o. 47370
1501 JANEX INTERNATIONAL Sp. z o.o. 47369
1502 Vestiacom Sp. z o.o., Spółka Komandytowa 47290
1503 Protan Polska Sp. z o.o. 47248
1504 Sed E.S. Nowaccy, D. Wróblewska S.J. 47224
1505 WYDAWNICTWO JUKA 91 Sp. z o.o. 47197
1506 FSMNW Poznań Sp. z o.o. 47162
1507 AUREPIO Sp. z o.o. 47132
1508 Arriva Polska Sp. z o.o. 47091
1509 Mead Johnson Nutrition Poland Sp. z o.o. 46956
1510 Ekstraklasa S.A. 46861
1511 Plejades-2 Sp. z o.o. S.K. 46827
1512 Enprom Sp. z o.o. 46767
1513 Media Markt Polska Sp. z o.o. Czeladź Spółka Komandytowa 46726
1514 Towarzystwo Budownictwa Społecznego Marki Sp. z o.o. 46717
1515 CTP Property Poland i Sp. z o.o. 46691
1516 Microstrategy Poland Sp. z o.o. 46599
1517 Porea Sp. z o.o. 46361
1518 RUSSEL REYNOLDS ASSOCIATES Sp. z o.o. 46317
1519 Tm Synthetics S.A. 46140
1520 Winterhalter Gastronom Polska sp. z o.o. 46077
1521 Meat Team Poland Sp. z o.o. 46054
1522 EVERTS-POL Sp. z o.o. 46044
1523 Zoetis Polska Sp. z o.o. 45892
1524 Qpharma Sp. z o.o. 45847
1525 Elżanowski Cherka & Wąsowski Kancelaria Prawna sp.k. 45803
1526 CeMat ’70 S.A. Centrum Naukowo – Produkcyjne Materiałów Elektronicznych 45744
1527 Selprima Sp. z o.o. S.K. 45722
1528 Drewno Centrum II Sp. z o.o. S.K 45660
1529 Brandt Nieruchomości Sp. z o.o. S.K. 45630
1530 EMC Computer Systems Polska Sp. z o.o. 45453
1531 OMA trade Sp. z o.o. 45443
1532 Ledvance Sp. z o.o. 45382
1533 TRANSITION TECHNOLOGIES S.A. 45261
1534 M.A.K. Ubezpieczenia Sp. z o.o. 45227
1535 Viasat Monitoring Sp. z o.o. 45176
1536 Inphotech Sp. z o.o. 45055
1537 Bristol – Myers Squibb Services Sp. z o.o. 45051
1538 HORN DISTRIBUTION S.A. 45049
1539 Capital Part 10-Cd Locum Sp. z o.o. S.J. 45044
1540 Spółdzielnia Mieszkaniowa CENTRUM-WOLA 45009
1541 Spółdzielnia Mieszkaniowa Przy Ministerstwie Spraw Wewnętrznych 44981
1542 ED Invest S.A. 44937
1543 AQUAEL Janusz Jankiewicz Sp. z o.o. 44892
1544 Santorini sp.j. Kręgliccy 44820
1545 Abakus Okna S.A. 44748
1546 Okręgowa Izba Lekarska w Warszawie Imienia Profesora Dr Hab.n.med. Jana Nielubowicza 44742
1547 Invicta Sp. z o.o. sp.k. 44723
1548 DIPARLUX Magnon – Jabłońska Gabriella 44655
1549 Robyg Construction Sp. z o.o. 44621
1550 Roto Frank Okucia Budowlane Sp. z o.o. 44603
1551 Instytut Mechanizacji Budownictwa i Górnictwa Skalnego 44575
1552 Apollo PSF Sp. z o.o. S.K.A. 44516
1553 UNIVERSAL MUSIC POLSKA Sp. z o.o. 44484
1554 Techrail A.Orłowski S.J. 44484
1555 Polskamp Sp. z o.o. 44427
1556 LAAM Sp. z o.o. 44396
1557 Narodowy Instytut Fryderyka Chopina 44394
1558 MSB Invest Property Sp. z o.o. 44349
1559 Wrocław Industrial Park Sp. z o.o. 44277
1560 Bio Berry Polska Sp. z o.o. 44239
1561 Agencja K2 Sp. z o.o. 44219
1562 ADPOL Sp. z o.o. 44189
1563 UNIMOT EXPRESS Sp. z o.o. 44144
1564 Mostostal Power Development Sp. z o.o. 44072
1565 RKKW Kwaśnicki, Wróbel & Partnerzy Radcowie Prawni sp.p. 44014
1566 Polska Korporacja Wydawców i Dystrybutorów Sp. z o.o. 44005
1567 Interfiber Sp. z o.o. 43959
1568 KOMSTER Sp. z o.o. 43880
1569 Wojskowe Centralne Biuro Konstrukcyjno – Technologiczne S.A. 43872
1570 POLDENT Sp. z o.o. 43835
1571 Szkoła Główna Handlowa w Warszawie 43825
1572 Kancelaria Notarialna I. Bogusławska R. Choromańska R. Giler W. Gładkowski M.Teperek G. Giler Notariusze sp.p. 43790
1573 RD Instalacje Sp. z o.o. 43778
1574 Novascon Pharmaceuticals Sp. z o.o. 43748
1575 RESINEX Sp. z o.o. 43721
1576 Olsza Olbrysz S.J. 43663
1577 Colgate-Palmolive Services (Poland) Sp. z o.o. 43639
1578 Media Markt Polska Sp. z o.o. Poznań II Spółka Komandytowa 43596
1579 Xylem Water Solutions Polska Sp. z o.o. 43522
1580 Tchibo Coffee Service Polska Sp. z o.o. 43497
1581 KRAJMAN Piotr Krajewski 43371
1582 BAMIX Sp. z o.o. S.K. 43308
1583 PARKER POLAND Sp. z o.o. 43305
1584 Spółdzielnia Mieszkaniowa Muranów 43291
1585 Puławska 366 Michał Chruszcz S.j. 43239
1586 Generali Finance Sp. z o.o. 43228
1587 Seen Holding Sp. z o.o. 43222
1588 Lenovo Technology B. V. Sp. z o.o. Oddział w Polsce 43100
1589 Pierogowe Baje Pierogarnie Sp. z o.o. sp.k. 43076
1590 Astek Polska Sp. z o.o. 43052
1591 Poland Business Park IV Sp. z o.o. 43032
1592 Ernst & Young Law Tałasiewicz, Zakrzewska i Wspólnicy sp.k. 43031
1593 Przedsiębiorstwo Budowlane Unimax Sp. z o.o. 43030
1594 Kancelaria Bezpieczeństwa Rapacki I Wspólnicy S.K. 42968
1595 Norgpol Czerwiński S.J. 42961
1596 Reinfuss i Mastalerz S.J. 42898
1597 Eurogate Logistics Sp. z o.o. 42861
1598 SM Publishing Poland Sp. z o.o. 42860
1599 Plastics Group Sp. z o.o. 42836
1600 Dekra Polska Sp. z o.o. 42783
1601 PBS Connect Polska Sp. z o.o. 42780
1602 Groupauto Polska Sp. z o.o. 42770
1603 Centrum Milenium Sp. z o.o. 42715
1604 TSL Intermodal Sp. z o.o. Spółka Komandytowa 42648
1605 Denckermann Sp. z o.o. 42639
1606 B-Food Group S.J. Brusikiewicz i Wspólnicy 42587
1607 HRK S.A. 42574
1608 Get Entra Sp. z o.o. 42546
1609 OEX CURSOR S.A. 42538
1610 Inwestel Sp. z o.o. 42517
1611 Digital Virgo S.A. 42497
1612 Braintri Sp. z o.o. sp.k. 42478
1613 ACS Sp. z o.o. 42455
1614 COBI S.A. 42391
1615 BIJOU BRIGITTE Sp. z o.o. 42326
1616 Polskie Pierogarnie Sp. z o.o. S.K. 42299
1617 Media Markt Polska Bis Sp. z o.o. Poznań III sp.k. 42202
1618 Roxy Realestate Sp. z o.o. 42172
1619 Artrama Sp. z o.o. 42135
1620 Grupa POWEN – WAFAPOMP S.A. 42108
1621 Vanitystyle Sp. z o.o. 42098
1622 Autoonline Sp. z o.o. 42064
1623 Lcp Estelle Investments Sp. z o.o. 42004
1624 Jet Line Sp. z o.o. sp.k. 41993
1625 Moët Hennessy Polska Sp. z o.o. 41831
1626 Samodzielny Publiczny Zakład Lecznictwa Otwartego Warszawa Ursynów 41817
1627 Altimus-Tech Sp. z o.o. 41734
1628 CHRYSO POLSKA Sp. z o.o. 41571
1629 Bluesoft Sp. z o.o. 41567
1630 Totalbud S.A. 41562
1631 SENSOR CLINIQ Sp. z o.o. i Wspólnicy S.K. 41504
1632 Spółdzielnia Budowlano- Mieszkaniowa Zachód 41460
1633 P3 Piotrków Park Sp. z o.o. 41398
1634 Dim Hotel Łódź Sp. z o.o. 41237
1635 ISS Facility Services Sp. z o.o. 41121
1636 Artrys Projekt Sp. z o.o. S.K. 41064
1637 4Fun Media S.A. 40981
1638 Metrona Polska Pomiary i Rozliczenia Sp. z o.o. 40954
1639 AALBORG PORTLAND POLSKA Sp. z o.o. 40850
1640 Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Usługowo-Handlowe Podkowa sp. j. Boguszewscy Perkowscy 40727
1641 Handlowo – Rolnicza Spółdzielnia Dawidy w Dawidach 40713
1642 Vimar S.J. 40708
1643 Electro-Croon Polska Sp. z o.o. 40705
1644 LANG TEAM Sp. z o.o. 40702
1645 Fabryka Aparatury Rentgenowskiej i Urządzeń Medycznych Farum S.A. 40685
1646 Spółdzielnia Budowlano-Mieszkaniowa Techniczna 40602
1647 Astra Concept Sp. z o.o. 40599
1648 Pantos Logistics Poland Sp. z o.o. 40563
1649 KDM Instalacje Sp. z o.o. 40470
1650 KBT Polska Sp. z o.o. 40451
1651 Emca S.A. 40445
1652 PHD Media Direction Sp. z o.o. 40434
1653 Restauracja Stary Dom Sp. z o.o. sp.k. 40420
1654 Eco In Sp. z o.o. Spółka Komandytowa 40385
1655 Centrum Medyczne Akademii Medycznej Sp. z o.o. 40380
1656 Maruta Wachta sp.j. 40346
1657 Budimex Parking Wrocław Sp. z o.o. 40297
1658 Crido Legal J. Ziółek i Wspólnicy sp.k. 40246
1659 Artegence Sp. z o.o. 40244
1660 Kulikowska & Kulikowski S.K. 40167
1661 Eaton Power Quality S.A. Oddział w Polsce 40141
1662 TIBERIUS POLSKA Sp. z o.o. 40102
1663 Studiotech Poland Sp. z o.o. 40087
1664 AMLUX Sp. z o.o. 40080
1665 MC DIAM Sp. z o.o. 40068
1666 Falesia Systemy Sp. z o.o. 40035
1667 Good Point 2 Sp. z o.o. 39998
1668 G- Drilling S.A. 39928
1669 Spółdzielnia Cotton – Tech 39915
1670 NASZA CHATA Spółdzielnia Budowlano – Mieszkaniowa 39782
1671 SVANTEK Sp. z o.o. 39763
1672 Domar Sp. z o.o. S.K. 39738
1673 Przedsiębiorstwo Robót Inżynieryjnych Diag-Most Sp. z o.o. 39671
1674 Alten Polska Sp. z o.o. 39663
1675 OMNICOM Sp. z o.o. 39636
1676 Cofora Polska Sp. z o.o. 39588
1677 Moventum Sp. z o.o. 39566
1678 Partner Of Promotion Sp. z o.o. 39565
1679 COLOPLAST Sp. z o.o. 39524
1680 INSTYTUT PRZEMYSŁU ORGANICZNEGO 39158
1681 Prawol Alicja Wolska, Jerzy Wolski sp.j. 39099
1682 FORFARM Sp. z o.o. 39032
1683 Consteel Sp. z o.o. 38988
1684 MDDP Sp. z o.o. i Wspólnicy Spółka Komandytowa 38974
1685 Contact Services Sp. z o.o. 38875
1686 KONSALNET KONWÓJ Sp. z o.o. 38833
1687 Pbm Budispaw sp. j. M. Czerwiński, M. Dolna-Mróz 38772
1688 Media Markt Polska Sp. z o.o. Bielsko Biała Spółka Komandytowa 38772
1689 Vistra Fund Services Poland Sp. z o.o. S.K.A. 38749
1690 Aquarius Europe Sp. z o.o. S.K. 38729
1691 Sopro Polska Sp. z o.o. 38686
1692 Socialyse Sp. z o.o. 38630
1693 Towarzystwo Inwestycyjne BTA Sp. z o.o. 38554
1694 Srebrna Sp. z o.o. 38520
1695 Simple Creative Products S.A. 38498
1696 ULMER, Ulmer Danuta i Paweł S.J. 38486
1697 Oysho Polska Sp. z o.o. 38459
1698 NCH – POLSKA Sp. z o.o. 38409
1699 TOYOTA Motor Poland Company Limited Sp. z o.o. 38353
1700 JMA Sp. z o.o. S.K. 38284
1701 Seminex Izdebski sp.j. 38266
1702 Kite Duo Sp. z o.o. w likwidacji 38251
1703 EGIS POLSKA Sp. z o.o. 38237
1704 Media Markt Polska Sp. z o.o. Warszawa IV Spółka Komandytowa 38214
1705 Universe Properties Group Sp. z o.o. Spółka Komandytowa 38204
1706 PREDICA Sp. z o.o. 38192
1707 Mediacap S.A. 38126
1708 Fibre System Sp. z o.o. 38046
1709 FAST GROUP Sp. z o.o. 38030
1710 Ipsos Sp. z o.o. 37957
1711 P3 Poznań Park Sp. z o.o. 37931
1712 LCM Sp. z o.o. 37874
1713 OMC Envag Sp. z o.o. 37850
1714 Szwoleżerów Spółdzielnia Mieszkaniowa 37758
1715 Instytut Transportu Samochodowego 37649
1716 Spie Polska Sp. z o.o. 37623
1717 ASTRA S.A. 37541
1718 Wild Flavors Polska Sp. z o.o. 37506
1719 Polenergia Kogeneracja Sp. z o.o. 37486
1720 Wilanów Office Center Sp. z o.o. 37465
1721 STEKOP S.A. Zakład Pracy Chronionej 37440
1722 Sky Estate Sp. z o.o. 37415
1723 Prodata Consult Sp. z o.o. 37332
1724 MDDP Sp. z o.o. Finanse i Księgowość sp.k. 37328
1725 Skierniewice Investment Sp. z o.o. 37261
1726 Inpharm Sp. z o.o. 37210
1727 ENCO Sp. z o.o. 37202
1728 Wojnar, Smołuch i Wspólnicy. Adwokaci i Radcowie Prawni sp.p. 37162
1729 RICOH POLSKA Sp. z o.o. 37152
1730 Petrofac Facilities Management Limited Sp. z o.o. Oddział W Polsce 37122
1731 TUV Rheinland Polska Sp. z o.o. 37119
1732 Gemius S.A. 37074
1733 Konsalnet Security Sp. z o.o. 37034
1734 Red8 Advertising Sp. z o.o. 37008
1735 Cornelius Polska Sp. z o.o. 37001
1736 Softwaremill Sp. z o.o. sp.k. 36959
1737 Centrum Teresy 100 Sp. z o.o. 2 S.K. 36953
1738 PHARM SUPPLY Sp. z o.o. 36935
1739 Mostostal Development Sp. z o.o. 36934
1740 Instytut Biotechnolog II i Antybiotyków 36885
1741 Świat Prasy Sp. z o.o. S.K.A. 36870
1742 Spectra Lighting Sp. z o.o. 36831
1743 Tate & Lyle Global Shared Services Sp. z o.o. 36830
1744 Auto Nobile Sp. z o.o. 36793
1745 Radość Autoryzowany Dealer Toyota Motor Poland Sp. z o.o. sp.k. 36793
1746 STUDIO INTERFILM Sp. z o.o. 36759
1747 Lions S.A. 36754
1748 Zing Sp. z o.o. 36707
1749 3gon Europe Sp. z o.o. & Wspólnicy S.K. 36699
1750 Idealne Mieszkanie Pracownicza Spółdzielnia Mieszkaniowa 36697
1751 Horus Zbigniew Raczyński Spółka Komandytowa 36678
1752 PW Mada Kosiec i Wspólnicy S.J. 36642
1753 Korporacja Radex S.A. 36628
1754 MKF-ERGIS Sp. z o.o. 36591
1755 Danje – Polymer Sp. z o.o. 36586
1756 Przedsiębiorstwo Wydawnicze Rzeczpospolita Sp. z o.o. 36500
1757 OSDW Azymut Sp. z o.o. 36403
1758 Tower Investments S.A. 36402
1759 Jura Poland Sp. z o.o. 36346
1760 Sireo Immobilienfonds NO.4 Warszawa Renaissance Plaza Sp. z o.o. 36319
1761 Innova Capital Sp. z o.o. S.K. 36296
1762 Spółdzielnia Mieszkaniowa WASZYNGTONA 36289
1763 Przedsiębiorstwo Hotelarsko Turystyczne Sp. z o.o. 36274
1764 AVISTA Sp. z o.o. 36240
1765 Wydawnictwo Zielona Sowa Sp. z o.o. 36098
1766 Itmagination Sp. z o.o. 36018
1767 Media Markt Polska Sp. z o.o. Gdańsk I Spółka Komandytowa 36008
1768 Igus Sp. z o.o. 35960
1769 FREMANTLEMEDIA POLSKA Sp. z o.o. 35913
1770 Zarząd Majątkiem Górczewska Sp. z o.o. 35909
1771 Hoffman i Wspólnicy Spółka Komandytowa 35890
1772 Orpea Polska Sp. z o.o. 35855
1773 Alphabet Insurance Services Polska Sp. z o.o. 35844
1774 Grapeace Sp. z o.o. S.K. 35748
1775 Boehringer Ingelheim Marketing Sp. z o.o. 35722
1776 Elektrownia Wiatrowa Zonda Sp. z o.o. 35659
1777 Jubiler Sp. z o.o. PHU 35637
1778 Eg+ Worldwide Sp. z o.o. 35628
1779 GIANT POLSKA Sp. z o.o. 35577
1780 Eglo Polska Sp. z o.o. 35500
1781 Unibalaton Sp. z o.o. 35479
1782 Yieldbird Sp. z o.o. 35421
1783 Wodrolex Sp. z o.o. (Dawniej Paciorek Magdalena Zakład Prac Geologiczno-Wiertniczych Wodrolex) 35420
1784 Weco – Travel Sp. z o.o. 35401
1785 KHS Polska Sp. z o.o. 35387
1786 GE Medical Systems Polska Sp. z o.o. 35334
1787 DEKADA NOWY TARG Sp. z o.o. 35332
1788 Kreski sp.j. Piotr Gałecki Łukasz Gałecki 35292
1789 Ivoclar – Vivadent Polska Sp. z o.o. 35290
1790 Dubiński Jeleński Masiarz i Wspólnicy sp.k. 35284
1791 Novo Nordisk Pharmaceutical Services Sp. z o.o. 35270
1792 Mont-Inox Sp. z o.o. S.K. 35192
1793 Międzyzakładowa Spółdzielnia Mieszkaniowa Budowlani w Warszawie 35166
1794 Intervet Sp. z o.o. 35144
1795 Coffee Service J.V. Sp. z o.o. 35142
1796 Roedl Outsourcing Sp. z o.o. 35121
1797 Dps Software Sp. z o.o. 35120
1798 BBR Polska Holding Sp. z o.o. 35064
1799 Hilfiger Stores sp. z o.o. 35043
1800 Centralny Instytut Ochrony Pracy – Państwowy Instytut Badawczy 35000
1801 MEDIA SERVICE ZAWADA Sp. z o.o. 34985
1802 BETA Sp. z o.o. 34981
1803 Goa-Invest, S.A. S.A. Oddział w Polsce 34967
1804 Sar Pw Sp. z o.o. 34932
1805 Bieno Sp. z o.o. 34880
1806 Spółdzielnia Mieszkaniowa Placówka 2 34853
1807 Early Stage Sp. z o.o. S.K. 34829
1808 Multiconsult Polska Sp. z o.o. 34776
1809 Amaltea sp.j. Bogna Szkudlarczyk 34768
1810 JANEX Sławomir i Elżbieta Wiesiak S.J. 34713
1811 VOS LOGISTICS POLSKA Sp. z o.o. 34693
1812 Media Markt Polska Bis Sp. z o.o. Warszawa IX sp.k. 34687
1813 Zalco Sp. z o.o. 34678
1814 Ingenico Polska Sp. z o.o. 34665
1815 C.H. Erbsloh Polska Sp. z o.o. 34634
1816 Versalis International Societe Anonyme S.A. Oddział w Polsce 34626
1817 LED LEASE S.A. 34575
1818 Mechatronika S.J. 34562
1819 Irriga Lech Bohdanowicz Sp.J. 34543
1820 Marimax Sp. z o.o. S.K. 34447
1821 Kapsch Road Services Sp. z o.o. 34415
1822 Centrum Konferencyjno-Szkoleniowe Boss Sp. z o.o. 34413
1823 SOLETANCHE POLSKA Sp. z o.o. 34361
1824 Antar S.J. 34195
1825 Koncept L S. A. 34184
1826 Iexpert.pl S.A. 34149
1827 Eip S.A. 34056
1828 Tarsago Media Group Sp. z o.o. 34053
1829 Nois Sp. z o.o. 34017
1830 Grunty Sp. z o.o. Spółka Komandytowo Akcyjna 33984
1831 JJH MEDICAL Sp. z o.o. S.K. 33976
1832 Wamtechnik Sp. z o.o. 33966
1833 Carrier Transicold Polska Sp. z o.o. 33939
1834 Instytut Monitorowania Mediów Sp. z o.o. sp.k. 33925
1835 Pol Mot Auto S.A. 33919
1836 Wojewódzki Ośrodek Ruchu Drogowego w Warszawie 33866
1837 OLMONT INVESTMENS Sp. z o.o. 33820
1838 Fabryka Obrabiarek Precyzyjnych AVIA S.A. 33817
1839 Viamind Sp. z o.o. 33810
1840 Orix – Print Łęcki i Wspólnik S.J. 33789
1841 CSC COMPUTER SCIENCES POLSKA Sp. z o.o. 33771
1842 Synevo Central Lab Sp. z o.o. 33769
1843 Konbo Sp. z o.o. 33746
1844 HBO POLSKA Sp. z o.o. 33694
1845 VF POLSKA DISTRIBUTION Sp. z o.o. 33690
1846 Fundacja Ochrony Zdrowia Inwalidów w Warszawie 33688
1847 ANDRA Sp. z o.o. 33687
1848 MCX Sp. z o.o. 33668
1849 TFP Sp. z o.o. 33662
1850 Apollo Electronics Sp. z o.o. 33598
1851 Instytut Ochrony Środowiska Państwowy Instytut Badawczy 33516
1852 LINDT & SPRUNGLI ( POLAND ) Sp. z o.o. 33491
1853 Media Markt Polska Bis Sp. z o.o. Katowice III sp.k. 33454
1854 Tawo Sp. z o.o. S.K. 33413
1855 Inter – Mlecz Sp. z o.o. 33408
1856 Cukiernia S.J. 33391
1857 Media Markt Polska Sp. z o.o. Gorzów Wielkopolski Spółka Komandytowa 33379
1858 Property Secured Fund S.A. 33377
1859 Property Group Sp. z o.o. 33349
1860 OSTROPOL Sp. z o.o. S.K. 33343
1861 Hydrex Diagnostics Sp. z o.o. S.K. 33313
1862 Grupa Doradcza Sienna Sp. z o.o. 33303
1863 Ered Sp. z o.o. 33142
1864 Securitas Polska Sp. z o.o. 33042
1865 EKOTRADE Sp. z o.o. 33036
1866 MC Comp S.A. 33009
1867 WOBI-STAL Sp. z o.o. 32961
1868 AMA – BUD Sp. z o.o. 32943
1869 Studio Filmowe OTO Sp. z o.o. S.K. 32871
1870 Arma Sp. z o.o. 32839
1871 Media Markt Polska Sp. z o.o. Koszalin Spółka Komandytowa 32833
1872 BETACOM S.A. 32806
1873 Leasingteam Sp. z o.o. 32805
1874 Mastercard Europe S.A. Oddział w Polsce 32735
1875 M.Gonta, M.Ignatowicz, T.Barańczyk, M.Chomiuk, A.Jarosz, R.Dróbka, S.Krempa, T.Kassel, J.Wacławek, P.Wiewiórka, B.Jasiołek, M.Laskowska, R.Jurkiewicz Doradcy Podatkowi sp.k. 32707
1876 BITUNOVA Sp. z o.o. 32699
1877 Spółdzielnia Mieszkaniowa Piaski D 32630
1878 Media Markt Polska Sp. z o.o. Bydgoszcz Spółka Komandytowa 32618
1879 Atradius Collections B.V. Sp. z o.o. – Oddział w Polsce 32614
1880 Warter Fuels S.A. 32600
1881 Pharmaceutical Research Assiociates Sp. z o.o. 32585
1882 MDI Strategic Solutions Sp. z o.o. sp.k. 32583
1883 TBWA Sp. z o.o. 32581
1884 SEKA S.A. 32539
1885 Sowa Bud ZJ. 1 Sp. z o.o. Sp.k. 32535
1886 Coraltravel Poland Sp. z o.o. 32508
1887 Platinum Residence Sp. z o.o. 32505
1888 Info – TV – FM Sp. z o.o. 32502
1889 Agro-Pool-Prima Sp. z o.o. 32426
1890 Libra Polska Sp. z o.o. 32407
1891 Friday Sp. z o.o. Spółka Komandytowa 32320
1892 Inflight Service Poland Sp. z o.o. 32249
1893 Foodexo Sp. z o.o. 32212
1894 Real Properties 3 Sp. z o.o. sp.k. 32127
1895 Bilewska I Wspólnicy S.K. 32114
1896 GAMMA Sp. z o.o. 32021
1897 Interroll Polska Sp. z o.o. 32015
1898 Mead Johnson Nutrition Trading Poland Sp. z o.o. 32003
1899 WERTH-HOLZ S.A. 31990
1900 Gleeds Polska Sp. z o.o. 31946
1901 Kancelaria Corpus Iuris Sp. z o.o. 31936
1902 Mindbox S.A. 31927
1903 Stalbudom Sp. z o.o. 31897
1904 Auto Wimar Sp. z o.o. S.K. 31861
1905 Eksel Buchowiecki Sp.k. 31852
1906 SCITEEX Sp. z o.o. 31849
1907 Helix Sp. z o.o. S.K. 31829
1908 Fmc Agro Polska Sp. z o.o. 31765
1909 Fujifilm Sericol Polska Sp. z o.o. 31753
1910 Arteo Development Sp. z o.o. 31749
1911 Carlson Wagonlit Ecenter Polska Sp. z o.o. 31743
1912 Reichle & De-Massari Polska Sp. z o.o. 31614
1913 Malibu Pc R. Bujalski, W. Dejer i R. Maciak sp.j. 31578
1914 Furnel Travel International Sp. z o.o. 31548
1915 BP TECHEM S.A. 31542
1916 PRO Market A. Chudzik i R. Magiera Sp.J. 31503
1917 Cesped Poland Sp. z o.o. 31497
1918 AB Development Sp. z o.o. 31493
1919 CONNECTIS Sp. z o.o. 31477
1920 Ele Taxi Warszawa Sp. z o.o. S.K. 31473
1921 CENTRUM NAUKI KOPERNIK 31471
1922 EKOBUT Sp. z o.o. 31421
1923 Fersil Sp. z o.o. 31420
1924 Transition Technologies Managed Services Sp. z o.o. 31416
1925 Autodesk Sp. z o.o. 31394
1926 AGRAPLAST Sp. z o.o. 31387
1927 Spółdzielnia Mieszkaniowa Osowska 31379
1928 Spółdzielnia Mieszkaniowa Batory – Wschód 31312
1929 Valentis Polska Sp. z o.o. 31305
1930 ECO Fruits Sp. z o.o. S.K. 31290
1931 Polska Grupa Biogazowa S.A. 31275
1932 Aliga – Katarzyna I Paweł Gałązka S.J. 31269
1933 Bracco Imaging Polska Sp. z o.o. 31252
1934 AMB Energia Sprzedaż Sp. z o.o. 31160
1935 Pwc Legal Pawłowski, Żelaźnicki sp.k. 31105
1936 Volta Sp. z o.o. 31071
1937 Spółdzielnia Mieszkaniowa Przyczółek Grochowski 31039
1938 Schrack Technik Polska Sp. z o.o. 31029
1939 Centrum Jasna Sp. z o.o. 31008
1940 Global Blue Polska Sp. z o.o. 30992
1941 WINDA Warszawa Sp. z o.o. 30953
1942 Infor Biznes Sp. z o.o. 30950
1943 MZN Property S.A. 30939
1944 JT S.A. 30918
1945 MACRO SYSTEM 30914
1946 Enes Magnesy Paweł i Tomasz Zientek sp.k. 30882
1947 RB Trans Service Bis Sp. z o.o. S.K. 30854
1948 Buttimer Polska Sp. z o.o. 30850
1949 ICL Polska Sp. z o.o. 30849
1950 RS Components Sp. z o.o. 30847
1951 PKE Polska Sp. z o.o. 30845
1952 Przedsiębiorstwo Wdrożeniowe PEKAR Sp. z o.o. 30768
1953 AG – COMPLEX Sp. z o.o. 30748
1954 Media Markt Polska Sp. z o.o. Katowice I Spółka Komandytowa 30657
1955 Tally Weijl (Polska) Sp. z o.o. 30628
1956 SAGE Sp. z o.o. 30608
1957 Media Markt Polska Sp. z o.o. Olsztyn Spółka Komandytowa 30592
1958 Spółdzielnia Mieszkaniowa Piaski C 30550
1959 Came Poland Sp. z o.o. 30482
1960 Kristensen Group Investments Sp. z o.o. 30436
1961 Inter Construction Warszawa DVE Sp. z o.o. S.K. 30362
1962 PSE Inwestycje S.A. 30352
1963 Comertrans Sp. z o.o. 30350
1964 One System sp. z o.o. 30305
1965 TMS Diagnostyka Sp. z o.o. 30288
1966 Exec Edmund Czubak i Wspólnicy S.J. 30287
1967 Papyrus Sp. z o.o. 30255
1968 Nike Retail Poland Sp. z o.o. 30240
1969 Eurorent Sp. z o.o. 30202
1970 PPD POLAND Sp. z o.o. 30192
1971 SKB S.A. 30181
1972 Instal Warszawa S.A. 30167
1973 MUZA S.A. 30141
1974 Żelazowa Wola Sp. z o.o. 30137
1975 Media Markt Polska Sp. z o.o. Wrocław I Spółka Komandytowa 30121
1976 Neantic Sp. z o.o. 30119
1977 Robyg Development 2 Sp. z o.o. 30114
1978 7N Sp. z o.o. 30028
1979 EXXONMOBIL POLAND Sp. z o.o. 30027
1980 International American School Sp. z o.o. 29983
1981 Ceva Animal Health Polska Sp. z o.o. 29962
1982 Wiesheu Polska sp. z o.o. 29954
1983 Bioconcept-Gardenia Sp. z o.o. 29942
1984 G&R S.A. 29903
1985 Norblin Industrial Park Sp. z o.o. 29895
1986 ESRI POLSKA Sp. z o.o. 29871
1987 Convatec Polska Sp. z o.o. 29842
1988 Posterscope Polska Sp. z o.o. 29838
1989 Precon Polska Sp. z o.o. 29792
1990 SSI Schäfer Sp. z o.o. 29613
1991 GVM Properties Sp. z o.o. 29609
1992 Buro Happold Polska Sp. z o.o. 29604
1993 Cisco International Limited Sp. z o.o. Oddział w Polsce 29599
1994 BRANDT NIERUCHOMOŚCI Sp. z o.o. 29587
1995 Reichle & De-Massari Produkcja Sp. z o.o. 29578
1996 Deutsche Leasing Polska S.A. 29543
1997 Bdo Sp. z o.o. sp.k. 29505
1998 Tm Flota Sp. z o.o. S.K. 29482
1999 EDIRO Edward I Robert Łukaszewicz S.J. 29477
2000 United Textiles & Components Sp. z o.o. 29469
2001 TRODAT POLSKA Sp. z o.o. 29386
2002 Hotel G.E. Towarowa Warszawa Sp. z o.o. 29380
2003 Desa Unicum S.A. 29371
2004 OMIG S.A. 29367
2005 ABE IPS Sp. z o.o. 29355
2006 Euro – Foods Polska Sp. z o.o. 29354
2007 Vistra Corporate Services Sp. z o.o. 29338
2008 Agrotrade Sp. z o.o. Przeds. Produkcyjno – Handlowe Eksportowo – Importowe 29254
2009 Compania DE Distribucion Integral Logista Polska Sp. z o.o. 29221
2010 Sony Interactive Entertainment Polska Sp. z o.o. 29203
2011 PZU Centrum Operacji S.A. 29193
2012 CB International Sp. z o.o. 29135
2013 Inject Group Sp. z o.o. S.K. 29111
2014 FIS Technology Services (Poland) Sp. z o.o. 29107
2015 Plaza Auto Poland Sp. z o.o. 29097
2016 Panek S.A. 29091
2017 Da Grasso Sp. z o.o. 29081
2018 Ayming Polska Sp. z o.o. 29074
2019 Hala Wola Sp. z o.o. 29070
2020 Elbudbis Sp. z o.o. 29065
2021 Todis Consulting Sp. z o.o. sp.k. 29053
2022 Spółdzielnia Budowlano Mieszkaniowa Twój Dom 29046
2023 Primaris Sp. z o.o. Spółka Komandytowa 28993
2024 Pierre Fabre Dermo – Cosmetique Polska Sp. z o.o. 28949
2025 OVB Allfinanz Polska Spółka Finansowa Sp. z o.o. 28904
2026 MORSPOL S.A. Chłodnie Warszawskie 28901
2027 Belimo Siłowniki S.A. 28892
2028 ATEQ PL Sp. z o.o. 28891
2029 Data Holding Sp. z o.o. S.K.A. 28885
2030 Ströer Polska Sp. z o.o. 28795
2031 Bisnode D&B Polska Sp. z o.o. 28765
2032 Warszawska Spółdzielnia Mieszkaniowa Grochów w Warszawie 28756
2033 Benefia Ubezpieczenia Sp. z o.o. 28740
2034 KMD Poland Sp. z o.o. 28737
2035 Inpharm Sp. z o.o. Services S.K. 28712
2036 CARSERWIS Sp. z o.o. 28711
2037 Ars Thanea S.A. 28694
2038 Integral Solutions Sp. z o.o. 28689
2039 Mtz Clinical Research Sp. z o.o. 28679
2040 IQS Sp. z o.o. 28668
2041 Elbud Hotel Sp. z o.o. 28665
2042 Carcommerce Sp. z o.o. 28657
2043 ERGOSYSTEM Sp.J. R.Makuch, M.Wolski, J.Wiatr 28657
2044 Hmy Polska Sp. z o.o. 28591
2045 First Property Poland Sp. z o.o. 28577
2046 RIJK ZWAAN Polska Sp. z o.o. 28574
2047 LOGOSTOUR Sp. z o.o. Biuro Turystyki Związku Nauczycielstwa Polskiego 28552
2048 Park Projects Sp. z o.o. 28551
2049 Basma Security Sp. z o.o. 28512
2050 DSA Sp. z o.o. 28492
2051 Awena Sp. z o.o., sp.k. 28470
2052 Stewart Title Limited Sp. z o.o. Oddział W Polsce 28450
2053 Air Tours Poland – Centrum Podróży Sp. z o.o. 28447
2054 Provalliance Poland Sp. z o.o. 28405
2055 Bacardi Martini Polska Sp. z o.o. 28394
2056 Emerge Software Sp. z o.o. S.K. 28345
2057 Bsjp Brockhuis Jurczak Prusak Sroka Nilsson sp.k. 28334
2058 PBM Południe S.A. 28326
2059 Rigall Arteria Management Sp. z o.o. S.K. 28313
2060 Galderma Polska Sp. z o.o. 28247
2061 GOURMET FOODS Sp. z o.o. 28220
2062 For Ever Sp. z o.o. 28175
2063 Digital Alea Sp. z o.o. 28171
2064 SOCOPOL Sp. z o.o. 28148
2065 Salestube Sp. z o.o. 28142
2066 Kliniki Neuroradiochirurgii Sp. z o.o. 28141
2067 Fagioli Polska Sp. z o.o. 28104
2068 Gold – Pol Jastrzębscy S.J. 28102
2069 Instytut Elektrotechniki 28005
2070 Gorc Sp. z o.o. w likwidacji 28003
2071 AB Cosmetique Polska Sp. z o.o. 27991
2072 Spółdzielnia Budowlano-Mieszkaniowa Pod Kopcem 27979
2073 Yuniversal Development Sp. z o.o. 27965
2074 Hogg Robinson Polska Sp. z o.o. 27960
2075 Pracownicza Spółdzielnia Mieszkaniowa Sobieski 27900
2076 POLSKA AGENCJA PRASOWA S.A. 27863
2077 AgioFunds Towarzystwo Funduszy Inwestycyjnych S.A. 27826
2078 Upaid Sp. z o.o. 27817
2079 In4mates Sp. z o.o. Spółka Komandytowa 27787
2080 Ka-Gra Zbigniew Grabowski, Jarosław Żuchowski, Ewa Grabowska, Hanna Żuchowska sp.j. 27773
2081 Jwp Rzecznicy Patentowi Dorota Rzążewska S.K. 27769
2082 ATRIUM TOWER Sp. z o.o. 27753
2083 Mysia Corporate Center Sp. z o.o. 27749
2084 Statim Integrator Sp. z o.o. sp.k. 27710
2085 DANKS-Europejskie Centrum Doradztwa Podatkowego S.A. 27656
2086 Egon Zehnder Sp. z o.o. 27648
2087 Przedsiębiorstwo Produkcyjno Usługowe ADARA Sp. z o.o. 27644
2088 Proventuss Polska Sp. z o.o. 27635
2089 Point Sp. z o.o. 27626
2090 Partner Holding Sp. z o.o. 27625
2091 Grandes Kochonos Sp. z o.o. Spółka Komandytowa 27579
2092 Chrzanowscy Development Sp. z o.o. 27564
2093 Filmar Group Sp. z o.o. 27523
2094 PPHU DORMAX Dorota Pawłowska 27467
2095 PID Polska Sp. z o.o. 27461
2096 Insurance Service Sp. z o.o. 27443
2097 EPCD Sp. z o.o. 27430
2098 Mylan Healthcare Sp. z o.o. 27414
2099 Fundacja Digital Knowledge Observatory 27372
2100 Multishoring Sp. z o.o. sp.k. 27367
2101 CBRE Corporate Outsourcing Sp. z o.o. 27365
2102 Arysta LifeScience Polska Sp. z o.o. 27363
2103 Kosmetyczno – Lekarska Spółdzielnia Pracy IZIS 27347
2104 Polskie Konsorcjum Gospodarcze S.A. 27319
2105 Luxury Medical Care Sp. z o.o. Spółka Komandytowa 27317
2106 ALPIQ ENERGY SE Spółka Europejska Oddział w Polsce 27274
2107 ALPAN, Maciej Pankiewicz Sp.J. 27247
2108 Immobart Sp. z o.o. 27196
2109 TRANSOIL ENERGY Sp. z o.o. 27187
2110 MONETIA Sp. z o.o. 27171
2111 Ekocallcenter Sp. z o.o. S.K. 27144
2112 W.A . Investment Sp. z o.o. 27105
2113 Optex Security Sp. z o.o. 27104
2114 LJW Management Sp. z o.o. 27089
2115 Stolbud-Warszawa Sp. z o. o. S.K. 27085
2116 Silesia Flavours Polska Sp. z o.o. 27069
2117 Media Markt Polska Bis Sp. z o.o. Gdańsk IV sp.k. 27055
2118 Valeant Med Sp. z o.o. 27040
2119 CCR Relectra Organizacja Odzysku Sprzętu Elektrycznego i Elektronicznego S.A. 27039
2120 Ziarnex Sp. z o.o. S.K. 27011
2121 Przedsiębiorstwo Gospodarki Maszynami Budownictwa Warszawa Sp. z o.o. 27009
2122 Effective Media Solutions Sp. z o.o. Sp.K. 26998
2123 Kancelaria Prawna TKZ B. Kapuściński, M. Zaręba i Wspólnicy sp.k. 26994
2124 Platige Image S.A. 26988
2125 Nowy Świat 64 Sp. z o.o. 26974
2126 Zara Home Polska Sp. z o.o. 26961
2127 Green Lights Holding Sp. z o.o. 26959
2128 MHSI Sp. z o.o. 26905
2129 Alfa Laval Polska Sp. z o.o. 26878
2130 POLMARS R. Ziółkowski i S-ka S.K. 26865
2131 Arttech Cinema Sp. z o.o. 26858
2132 Neckermann Polska Biuro Podróży Sp. z o.o. 26850
2133 Neinver Asset Management Polska Sp. z o.o. 26848
2134 Portfel Alliance Silesia III Sp. z o.o. 26827
2135 UNITED INTERNATIONAL PICTURES Sp. z o.o. 26821
2136 Tor-Kar-Sson Sp. z o.o. Spółka Komandytowa 26820
2137 Projekt STO 33 Sp. z o.o. SP.K. 26799
2138 ENERGOMAR – NORD Sp. z o.o. Przeds. Usługowo – Inwestycyjne Budownictwa i Energetyki 26783
2139 Media Markt Polska Sp. z o.o. Częstochowa Spółka Komandytowa 26765
2140 TMS Sp. z o.o. 26700
2141 Intelight Sp. z o.o. 26689
2142 Medinco Polska Sp. z o.o. sp.k. 26670
2143 Aforti Holding S.A. 26637
2144 Gallo Images Poland Sp. z o.o. 26637
2145 Agencja Promocji Inwestycji Sp. z o.o. 26626
2146 Prophold Sp. z o.o. 26609
2147 Peter Nielsen & Partners Law Office Sp.Komandytowa 26587
2148 ANEK Sroczyński S.J. 26570
2149 Astron Buildings Sp. z o.o. 26522
2150 Flying Wild Hog Sp. z o.o. 26509
2151 GCE Sp. z o.o. 26460
2152 Rekord Nieruchomości Sp. z o.o. I Spółka S.K. 26452
2153 A1 Piotrowski, Wielgus sp. j. 26417
2154 Protect Tadeusz Cisek I Wspólnicy S. J. 26395
2155 PBM Konstrukcje Sp. z o.o. 26352
2156 AMROP Polska Sp. z o.o. Sp.k. 26333
2157 ZTE Poland Sp. z o.o. 26285
2158 Telia Carrier Poland Sp. z o.o. 26259
2159 Fabimex S.J. 26241
2160 Cynel – Unipress Sp. z o.o. 26204
2161 Apexnet Sp. z o.o. S.K. 26183
2162 Toscany Invest Sp. z o.o. S.K. 26147
2163 Hawryła Investment Sp. z o.o. 26142
2164 Al – Samer Sp. z o.o. 26124
2165 Mölnlycke Health Care Polska Sp. z o.o. 26111
2166 Partnerski Serwis Detaliczny S.A. 26109
2167 AUTOLAND Jacek Kisielewski & Jan Morański S.J. 26101
2168 Stowarzyszenie Elektryków Polskich 26089
2169 GALENUS Farmaceutyczno – Chemiczna Spółdzielnia Pracy 26036
2170 Auraeko Organizacja Odzysku Sprzętu Elektrycznego i Elektronicznego 26024
2171 MERCURY ENGINEERING POLSKA Sp. z o.o. 25997
2172 Kamix Sp. z o.o. 25981
2173 Oaza City Sp. z o.o. 25981
2174 Instytut Studiów Podatkowych Modzelewski i Wspólnicy Sp. z o.o. 25976
2175 Acp Global Forwarding Sp. z o.o. 25975
2176 Optimum Garwolin Sp. z o.o. 25973
2177 Bcd Polska Sp. z o.o. 25954
2178 Mahr Polska Sp. z o.o. 25931
2179 PPH EWA-BIS Sp. z o.o. 25920
2180 ARLA FOODS S.A. 25885
2181 Erca Wilmar Cosmetic Ingredients Sp. z o.o. 25876
2182 Solivan B. Miszkurka, J. Chabocka, Adwokaci i Radcy Prawni sp.p. 25859
2183 Shiraz II Sp. z o.o. 25833
2184 Spółdzielnia Mieszkaniowa im. gen. J. Sowińskiego 25811
2185 Sigvaris S.A. 25797
2186 MIŁA Spółdzielnia Mieszkaniowa 25796
2187 HECTOR Sp. z o.o. Centrum Szkoleniowe 25780
2188 Leica Geosystems Sp. z o.o. 25777
2189 Digiprint Pl Sp. z o.o. S.K. 25768
2190 BondSpot S.A. 25758
2191 Industrial And Financial Systems Central And Eastern Europe Sp. z o.o. 25730
2192 Mallson Polska Sp. z o.o. Spółka Komandytowa 25703
2193 Antenna Audio Limited sp. z o.o. Oddział w Polsce 25699
2194 Exploris Sp. z o.o. S.K. 25682
2195 Promesa Plus Sp. z o.o. 25677
2196 Inkom Instruments Sp. z o.o. S.K. 25669
2197 Łozowska & Reczyńska – Ratajczak Spółka Komandytowa 25642
2198 Vemag Polska Sp. z o.o. 25621
2199 International European School Sp. z o.o. 25615
2200 Gavdi Polska S.A. 25590
2201 Allport Cargo Services Poland Sp. z o.o. 25589
2202 W & B Metal Wb Sp. z o.o. sp.k. 25538
2203 Wiking – Restauracje Sp. z o.o. S.K. 25519
2204 Zaira Investments Sp. z o.o. 25518
2205 Erze Sp. z o.o. sp.k. 25477
2206 BESTMILK Sp. z o.o. 25457
2207 Tim Call Center Spółka Komandytowa 25456
2208 Konsmetal Sp. z o.o. 25445
2209 Kancelaria Adwokatów i Radców Prawnych Ad Casum Dębska, Kosmala, Paczkowski i Partnerzy sp.p. 25431
2210 E-POINT S. A. 25366
2211 Polnix Marek, Piotr, Paweł Kurkierewicz Sp.J. 25362
2212 Bombardier Transportation (Rail Engineering) Polska Sp. z o.o. 25343
2213 DC System Company Sp. z o.o. sp.k. 25339
2214 Telehit Sp. z o.o. sp.k. 25317
2215 Alfa-Bet Polska Sp. z o.o. Spółka Komandytowa 25313
2216 Ipopema Business Consulting sp. z o.o. 25272
2217 Retail Concept Sp. z o.o. 25260
2218 Spółdzielnia Budowlano Mieszkaniowa Imperium 25259
2219 Dafni Sp. z o.o. 25256
2220 IFB International Freightbridge (Poland) Sp. z o.o. 25239
2221 Ipopema Towarzystwo Funduszy Inwestycyjnych S.A. 25236
2222 BPS FAKTOR SPÓŁKA AKCYJNA 25207
2223 DIERRE Polska Sp. z o.o. 25199
2224 Global Business Travel Poland S.A. 25199
2225 Nuvalu Polska Sp. z o.o. Spółka Komandytowa 25195
2226 Hermes PSF Sp. z o.o. S.K.A. 25166
2227 CATERPILLAR FINANCIAL SERVICES POLAND Sp. z o.o. 25163
2228 Mars – Sport S.J. 25151
2229 Socialformance Sp. z o.o. 25132
2230 AMP Logistyka Sp. z o.o. 25130
2231 Viewpoint Group Sp. z o.o. i Wspólnicy Sp.k. 25109
2232 Estim Consulting Rudniccy, sp. j. 25077
2233 Genfer Hotel Poznań Sp. z o.o. 25067
2234 Fort Development Sp. z o.o. 25047
2235 Unifeq Europe Sp. z o.o. 25047
2236 Bołtowicz S.J. 25046
2237 Group Seven Sp. z o.o. 25010
2238 Robyg Development 1 Sp. z o.o. sp.k. 25003
2239 POLYPHARM S.A. 24979
2240 MEDIA EXPRESS Sp. z o.o. 24977
2241 Itmagination Outsourcing Sp. z o.o. 24977
2242 ACUS S.J. 24963
2243 Toyota Katowice Sp. z o.o. 24935
2244 Engie Services Sp. z o.o. 24924
2245 OPGK Sp. z o.o. 24910
2246 Interseroh Organizacja Odzysku Opakowań S.A. 24895
2247 Waters Sp. z o.o. 24891
2248 Okręgowa Izba Radców Prawnych 24868
2249 Warszawska Spółdzielnia Gastronomiczna CENTRUM 24861
2250 Centrum Kart S.A. 24860
2251 Entertrade Sp. z o.o. Spółka Komandytowa 24728
2252 Liqui Moly Polska Sp. z o.o. 24693
2253 Barna Sort Sp. z o.o. S.K.A. 24687
2254 TRANSBIT Sp. z o.o. 24685
2255 Media Concept Sp. z o.o. S.K. 24669
2256 Mazowiecki Regionalny Fundusz Pożyczkowy Sp. z o.o. 24659
2257 Starówka Sp. z o.o. 24652
2258 K.R. Group Sp. z o.o. Tax sp.k. 24633
2259 XPO Supply Chain Poland Sp. z o.o. 24566
2260 HOTEL G.E. KRAKÓW Sp. z o.o. 24549
2261 Olimpia Enterprise Sp. z o.o. 24540
2262 Unilogo Sp. z o.o. – Spółka Komandytowa 24486
2263 Plus Energia Sp. z o.o. 24454
2264 Rö Radwan-Röhrenschef, Petruczenko, Piechota sp.k. 24450
2265 Q4lab Sp. z o.o. 24437
2266 Modus Sp. z o.o. S.K. 24436
2267 DTS Holding Sp. z o.o. 24433
2268 BELVEDERE – Cafe Łazienki Królewskie Sp. z o.o. 24420
2269 Instytut Tele-i Radiotechniczny 24389
2270 Polservice Geo Sp. z o.o. 24375
2271 Ford Polska Sp. z o.o. 24310
2272 Bwhs Bartkowiak Wojciechowski Hałupczak Springer S.K. 24302
2273 Piątka S.J. 24293
2274 ZIBI DETAL Sp. z o.o. 24269
2275 Ekomed Sp. z o.o. 24231
2276 Semeco Telematics Sp. z o.o. S.K. 24217
2277 Sagittarius Solutions Sp. z o.o. 24213
2278 Info-Ekspert Sp. z o.o. 24212
2279 Mille Sapori Plus Sp. z o.o. 24189
2280 Euro-Trans Logistyka Sp. z o.o. 24180
2281 FAAC POLSKA Sp. z o.o. 24166
2282 Media Markt Polska Sp. z o.o. Zielona Góra Spółka Komandytowa 24160
2283 Connie Investments Sp. z o.o. Spółka Komandytowa 24152
2284 Radna Spółdzielnia Mieszkaniowa 24141
2285 White AND Case (Poland) Sp. z o.o. 24113
2286 Mayoral Polska Sp. z o.o. 24111
2287 Niras IC Sp. z o.o. 24111
2288 Decco S.A. 24099
2289 Spółdzielnia Budowlano – Mieszkaniowa Powiśle 24083
2290 Centrum Medyczne MAVIT Sp. z o.o. 24076
2291 Carfree Sp. z o.o. 24068
2292 Transterra Polska Sp. z o.o. 24066
2293 Spółdzielnia Mieszkaniowa Marysin Wawerski 24019
2294 Komunikacja Plus Sp. z o.o. sp.k. 24007
2295 Efinity Sp. z o.o. 23992
2296 FORMA Sp. z o.o. 23972
2297 Torprojekt Sp. z o.o. 23963
2298 Geotechnology Sp. z o.o. Spółka Komandytowa 23952
2299 Szpital Bielański Im.Ks. Jerzego Popiełuszki Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej 23942
2300 Arrow Electronics Poland Sp. z o.o. 23935
2301 IFS Industrial And Financial Systems Poland Sp. z o.o. 23911
2302 Chylińscy Sp. z o.o. 23895
2303 Open Brokers S.A. 23836
2304 Arena Media Communications Sp. z o.o. 23820
2305 INWEMER SYSTEM Sp. z o.o. 23793
2306 Froma Sp. z o.o. Spółka Komandytowa 23767
2307 Bito Polska Sp. z o.o. 23749
2308 Lender Centrum Finansowe Sp. z o.o. 23719
2309 Michael Page International (Poland) Sp. z o.o. 23695
2310 COOPEXIM Sp. z o.o. 23680
2311 Media Markt Polska Sp. z o.o. Radom Spółka Komandytowa 23673
2312 VIA SMS Pl Sp. z o.o. 23667
2313 K2 TM Sp. z o.o. 23662
2314 DCG S.A. 23640
2315 Lp Pro Sp. z o.o. sp.k. 23638
2316 Polmex Pharma Biniecki & Malinowski S.J. 23613
2317 Mokotowska 63 Sp. z o.o. 23583
2318 ARSBUD Tarczyńska Sp. z o.o. 23581
2319 ABET Sp. z o.o. 23565
2320 DE ROOY POLAND Sp. z o.o. 23565
2321 Dantex Sp. z o.o. Wilcza Spółka Komandytowa 23562
2322 LDP Group Sp. z o.o. sp.k. 23549
2323 Telefun Travel Sp. z o.o. 23526
2324 Moto Transus Sp. z o.o. 23523
2325 BUILDING BULLS Sp. z o.o. P H U 23509
2326 Media Markt Polska Sp. z o.o. Kraków II Spółka Komandytowa 23496
2327 Biogen Poland Sp. z o.o. 23486
2328 Techland Warszawa Sp. z o.o. 23443
2329 Trimtab Arteria Management Sp. z o.o. sp.k. 23402
2330 Genfer Hotel Kraków Sp. z o.o. 23396
2331 Facinelli 1 Sp. z o.o. 23379
2332 Promark Serwis Sp. z o.o. 23333
2333 Enza Zaden Poland Sp. z o.o. 23309
2334 Marsh Services Sp. z o.o. 23276
2335 Świeży Owoc Sp. z o.o. 23239
2336 Stepstone Services Sp. z o.o. 23237
2337 ISI Emerging Markets Polska Sp. z o.o. 23228
2338 THC Fund Management Sp. z o.o. S.K. 23218
2339 Edag Engineering Polska Sp. z o.o. 23217
2340 MARWOKAT Sp. z o.o. 23216
2341 Pol – Sver Sp. z o.o. 23212
2342 SID Sp. z o.o. 23190
2343 Inter – Vis Sp. z o.o. 23132
2344 Sagemcom Poland Sp. z o.o. 23130
2345 Hitachi Vantara (Polska) Sp. z o.o. 23087
2346 Gea Westfalia Separator Polska Sp. z o.o. 23083
2347 Pro-Bau Sp. z o.o. 23082
2348 Anca Cars Sp. z o.o. 23067
2349 Wytwórnia Filmów Dokumentalnych i Fabularnych 23044
2350 Instytut Mechaniki Precyzyjnej 23041
2351 Dwór Polski Tymawa Sp. z o.o. 23034
2352 ELEKTRO A-Z Sp. z o.o. 23006
2353 Astoria Sp. z o.o. i Wspólnicy S.J. 22970
2354 TAMEX OBIEKTY SPORTOWE S.A. 22966
2355 Fellowes Polska S.A. 22962
2356 PB Technik Sp. z o.o. 22956
2357 ARD Instalacje Sp. z o.o. 22927
2358 OMD Sp. z o.o. 22897
2359 S & K Service S. Marzec M. Marzec S.J. 22892
2360 Grupa PEP Biomasa Energetyczna Południe Sp. z o.o. 22862
2361 Alfa Pro Capital Sp. z o.o. Spółka Komandytowo Akcyjna 22842
2362 Peterka & Partners Kancelaria Prawnicza S.K. 22835
2363 Nippon Express (Deutschland) GmbH Sp. z o.o. Oddział w Polsce 22831
2364 Konsalnet Ochrona Sp. z o.o. 22799
2365 Dentsu Aegis Network Polska Sp. z o.o. 22798
2366 Sulima Sp. z o.o. 22765
2367 Fights On Logistics Sp. z o.o. 22755
2368 Skromak Sp. z o.o. 22741
2369 INTER ALNET Adam Albiński 22727
2370 IVM Chemicals Sp. z o.o. 22686
2371 PRK 7 Nieruchomości Sp. z o.o. 22683
2372 Erif Biuro Informacji Gospodarczej S.A. 22680
2373 INTEGRAKOM Sp. z o.o. 22659
2374 Jadexim Sp. z o.o. 22657
2375 Marek Kolibski, Andrzej Nikończyk, Michał Dec i Partnerzy Kancelaria Doradców Podatkowych i Radców Prawnych sp.p. 22651
2376 Ceramaspeed Polska Sp. z o.o. 22650
2377 Zdrofit Sp. z o.o. 22625
2378 Złoty Melon Sp. z o.o. 22624
2379 TAB Polska Sp. z o.o. 22600
2380 Piekarnia Wawerska M.A.T. Błaszczak sp.j. 22576
2381 GROVER BUDOWA LUBLIN Sp. z o.o. 22550
2382 Globe Air Cargo Sp. z o.o. 22541
2383 Sport Grupa sp. z o.o. 22539
2384 Polidea Sp. z o.o. 22513
2385 Techman Sp. z o.o. 22481
2386 Gravity Park Sp. z o.o. 22416
2387 RONDO Sp. z o.o. 22398
2388 Warsfoll – Zyśk, Tarnowicz sp.j. 22348
2389 Kompas Poland Sp. z o.o. 22342
2390 Bauer Maszyny Polska Sp. z o.o. 22322
2391 ERPATECH Beata Praga 22304
2392 PPHU Budowa i Naprawa Dróg EFEKT Sp. z o.o. 22302
2393 Premium Solutions Polska Sp. z o.o. sp.k. 22298
2394 AGENCJA OCENY TECHNOLOGII MEDYCZNYCH I TARYFIKACJI 22297
2395 B4 Sp. z o.o. 22282
2396 Boig Tenants Coordination Sp. z o.o. Pm sp.k. 22262
2397 Alfa PVC Sp. z o.o. 22230
2398 Implantcast Polska Sp. z o.o. 22227
2399 Saturn Planet Sp. z o.o. Szczecin I Spółka Komandytowa 22198
2400 Forum S.A. 22191
2401 Private Care Sp. z o.o. sp.k. 22148
2402 Santint (Poland) Sp. z o.o. 22145
2403 Spółdzielnia Mieszkaniowa Małe Kabaty 22140
2404 Media Markt Polska Sp. z o.o. Toruń Spółka Komandytowa 22134
2405 Biuro Ochrony Osób i Mienia Alkon Sp. z o.o. 22070
2406 Wydawnictwo Działkowiec Sp. z o.o. 22068
2407 ACNielsen POLSKA Sp. z o.o. 22034
2408 Orange Real Estate Sp. z o.o. 21986
2409 SAVILLS Sp. z o.o. 21980
2410 Elrob Sp. z o.o. 21953
2411 Media Markt Polska Sp. z o.o. Lublin S.K. 21952
2412 Zhermapol Sp. z o.o. 21948
2413 Brand Sp. z o.o. 21942
2414 BISAN Sp. z o.o. 21883
2415 Orion Pharma Poland Sp. z o.o. 21870
2416 Go – Trans GMBH Sp. z o.o. 21858
2417 Adrenalina Consulting Sp. z o.o. S.K. 21858
2418 Akademicki Związek Sportowy Zarząd Główny 21853
2419 Zakłady Chemiczne ANSER Sp. z o.o. 21795
2420 Dot Systems Sp. z o.o. 21756
2421 Kota Blue Sp. z o.o. 21732
2422 Spółdzielnia Mieszkaniowa Koński Jar – Nutki 21707
2423 OC&C Strategy Consultants Sp. z o.o. S.K. 21707
2424 Willis Towers Watson Polska Sp. z o.o. 21705
2425 Tekpoint Sp. z o.o. 21702
2426 Ampacet Polska Dystrybucja Sp. z o.o. 21694
2427 Bellevue Polska Sp. z o.o. 21682
2428 Black & Decker Limited Bvba Sp. z o.o. Oddział w Polsce 21653
2429 Crawford Polska Sp. z o.o. 21648
2430 Polcode Sp. z o.o. 21634
2431 INNERGO SYSTEMS Sp. z o.o. 21601
2432 Sellbytel Group GmbH Sp. z o.o. Oddział w Polsce 21572
2433 Copernicus Capital Towarzystwo Funduszy Inwestycyjnych S.A. 21566
2434 Tpm Services Sp. z o.o. 21557
2435 Centrum Medyczne Bemowo Hanna Maj, Jan Maj sp.j. 21555
2436 Przychodnia Vita Med Sp. z o.o. S.K. 21539
2437 VELUX – POLSKA Sp. z o.o. 21532
2438 SPOLEX Sp. z o.o. 21531
2439 Raymond James Cee Sp. z o.o. 21529
2440 Chiesi Poland Sp. z o.o. 21525
2441 Spółdzielnia Budowlano – Mieszkaniowa BATORY 21404
2442 Ena Ltd Sp. z o.o. 21396
2443 DHV Hydroprojekt Sp. z o.o. 21393
2444 Marco Sp. z o.o. 21373
2445 Auguri S.A. 21352
2446 Basf Coatings Services Sp. z o.o. 21344
2447 FA Krosno S.A. 21343
2448 Dornwell S.J. Rymaszewski, Rymaszewska 21332
2449 IMW Sp. z o.o. 21317
2450 Biesse Sp. z o.o. 21315
2451 Krones Sp. z o.o. 21252
2452 Option One Sp. z o.o. Spółka Komandytowa 21250
2453 TUV SUD Polska Sp. z o.o. 21248
2454 Asics Polska Sp. z o.o. 21234
2455 HHP Sp. z o.o. 21216
2456 Towarzystwo Inwestycji Społeczno Ekonomicznych S.A. 21212
2457 Spółdzielnia Budowlano – Mieszkaniowa Żoliborz 21212
2458 Paczuski Taudul Doradcy Podatkowi Spółka Partnerska 21206
2459 R.Olszewski i Wspólnicy Kancelaria Prawnicza sp.k. 21203
2460 Autoreduta Sp. z o.o. sp.k. 21192
2461 Stolarek i Wspólnicy Kancelaria Prawnicza sp.k. 21190
2462 FARMAK Sp. z o.o. 21189
2463 Wielobranżowe Przedsiębiorstwo WARUS Sp. z o.o. 21150
2464 Hurtownia Oświetlenia Lux Sp. z o.o. S.K. 21143
2465 Centrum Rozwoju Energetyki Sp. z o.o. 21122
2466 They. Pl Sp. z o.o. 21108
2467 APC Instytut Sp. z o.o. 21085
2468 MERATRONIK S.A. Zakład Elektronicznej Aparatury Pomiarowej 21078
2469 Spółdzielnia Budowlano-Mieszkaniowa Zjednoczenie w Warszawie 21074
2470 Kapitałowa Grupa Inwestycyjna Sp. z o.o. 21059
2471 Heban Sp. z o.o. sp.k. 21037
2472 Mslgroup Sp. z o.o. 21017
2473 WM-Sport Sp. z o.o. 20990
2474 Axi Immo Group Sp. z o.o. 20989
2475 Grupa Inwestycyjna Hetman Sp. z o.o. 20985
2476 Hyper – TEL Sp. z o.o. 20982
2477 BSD Sp. z o.o. 20976
2478 GEO-KAT Sp. z o.o. 20967
2479 D. DOBKOWSKI Spółka Komandytowa 20934
2480 E-Muzyka S.A. 20928
2481 Valmark Sp. z o.o. 20923
2482 Rgis Usługi Inwentaryzacyjne Sp. z o.o. 20871
2483 Rozrywka Sp. z o.o. 20869
2484 NEW-HOUSE Sp. z o.o. S.K. 20869
2485 Green Lights Sp. z o.o. 20839
2486 DOM S.A. 20809
2487 Glenmark Pharmaceuticals Sp. z o.o. 20803
2488 Savangard Sp. z o.o. 20726
2489 Mazowieckie Centrum Stomatologii Sp. z o.o. 20697
2490 SATURN Towarzystwo Funduszy Inwestycyjnych S.A. 20696
2491 Confex-Product Sp. z o.o. S.K. 20674
2492 AGRAIMPEX Sp. z o.o. 20657
2493 57 Concepts Sp. z o.o. Spółka Komandytowa 20653
2494 P.A.D Technologies Ltd sp. z o.o. 20637
2495 BPS Towarzystwo Funduszy Inwestycyjnych S.A. 20627
2496 Softdata Sp. z o.o. S.K. 20621
2497 Alcor Sp. z o.o. 20609
2498 Przemysłowy Instytut Automatyki i Pomiarów PIAP 20592
2499 KIM Sp. z o.o. 20586
2500 WEISHAUPT POLSKA Sp. z o.o. 20580
2501 PHPU ALKA RAFAŁ DEMIDOWICZ 20578
2502 Xelon Sp. z o.o. 20554
2503 PARAMEDICA Polska Sp. z o.o. 20543
2504 CIBET Sp. z o.o. Przed. Naukowo Techniczne 20531
2505 NAP Sp. z o.o. 20527
2506 Rubi Polska Sp. z o.o. 20523
2507 Walter Polska Sp. z o.o. 20521
2508 BRIXX Sp. z o.o. 20509
2509 DIM System Sp. z o.o. 20501
2510 DI Factory Sp. z o.o. S.K. 20491
2511 Media Markt Polska Bis Sp. z o.o. Łódź IV sp.k. 20483
2512 Nivette Sp. z o.o. Centrum Samochodowe 20476
2513 NAP Invest Alfa Sp. z o.o. 20457
2514 Forever Living Products Poland Sp. z o.o. 20456
2515 Paramedica Polska Sp. z o.o. sp.k. 20456
2516 FOX Networks Group Poland Sp. z o.o. 20454
2517 PROSTO Sp. z o.o. 20447
2518 Wojewódzka Stacja Pogotowia Ratunkowego i Transportu Sanitarnego Meditrans Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej w Warszawie 20442
2519 DRUK-SERWIS SPÓŁKA Z O.O. 20417
2520 FRESH TRADE Andrei Brenko Mikalai Lukashuk S.J. 20379
2521 SN Design Sp. z o.o. S.K. 20378
2522 Poczta Kwiatowa Sp. z o.o. 20335
2523 Inter Decor Pro Sp. z o.o. 20332
2524 GREY Worldwide Warszawa Sp. z o.o. 20325
2525 Lakepath Sp. z o.o. sp.k. 20320
2526 Sdi Media A/S (S.A.) Oddział w Polsce 20320
2527 Medical Network Marek Woynarowski, Jarosław Kierkuś S.J. 20319
2528 Interhome Polska Sp. z o.o. 20272
2529 Praca.pl Sp. z o.o. 20245
2530 Argon Legal Adam Miłosz i Sławomir Lisiecki sp.k. 20217
2531 Magystral – Polska Sp. z o.o. 20215
2532 Natural Pharmaceuticals Sp. z o.o. 20174
2533 Partnerspol Group Polska Sp. z o.o. sp.k. 20156
2534 RTC ŚWIERADOWSKA Sp. z o.o. 20152
2535 Spółdzielnia Mieszkaniowa Osiedle Młodych 20136
2536 Aurepio-Kalij Sp. z o.o. 20113
2537 RTB House S.A. 20106
2538 Arrant Sp. z o.o. 20091
2539 Stnux Chiliński I Wspólnicy S.J. 20055
2540 GIDE Pologne Sp. z o.o. 20033
2541 Beckman Coulter Polska Sp. z o.o. 20014
2542 Pedersen&Partners Sp. z o.o. 19967
2543 Izomar Polref Sp. z o.o. 19870
2544 Onico Gas Sp. z o.o. 19864
2545 SHIM – MED Polska Sp. z o.o. 19863
2546 Craftware Sp. z o.o. 19863
2547 ISS RS Sp. z o.o. 19833
2548 Krajowe Biuro Brokerskie S.A. 19829
2549 PM SPORT P. Lewandowski i M. Wojtiuk Sp.J. 19828
2550 Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości 19821
2551 Certus Technologie Budowlane Sp. z o.o. 19821
2552 Dzidowski Kowalczyk Muster Spółka Komandytowa 19821
2553 Samodzielny Zespół Publicznych Zakładów Lecznictwa Otwartego Warszawa – Ochota 19817
2554 Diners Club Polska Sp. z o.o. 19811
2555 Linux Polska Sp. z o.o. 19808
2556 ZESZUTA Sp. z o.o. 19806
2557 Fix Forum Lider Sp. z o.o. 19795
2558 Perfect Displays Sp. z o.o. 19783
2559 Arkena Sp. z o.o. 19770
2560 Dom Aukcyjny Polswiss Art Sp. z o.o. 19764
2561 Spółdzielnia Budowlano Mieszkaniowa CEPELIANKA 19763
2562 AIR LINK Sp. z o.o. 19763
2563 G & M Sp. z o.o. 19756
2564 Nep Investment Sp. z o.o. S.K. 19750
2565 Sol Broker Sp. z o.o. 19726
2566 Alza Cargo Sp. z o.o. 19723
2567 Pallets And Packages I Sp. z o.o. 19721
2568 Kamstrup Sp. z o.o. 19707
2569 Salad Story Sp. z o.o. Spółka Komandytowa 19705
2570 Eurokop Sp. z o.o. 19699
2571 Krevox Europejskie Centrum Ekologiczne Sp. z o.o. 19691
2572 Reas Sp. z o.o. Spółka Komandytowa 19680
2573 Muzeum Sztuki Nowoczesnej w Warszawie 19640
2574 Stelmach Development Sp. z o.o. 19622
2575 ELGUM – PLUS Sp. z o.o. S.K. 19613
2576 Nexio Management Sp. z o.o. 19593
2577 Akpa Polska Press Sp. z o.o. 19584
2578 Międzyzakładowa SM Grabów 19575
2579 Mercur-Trade Sp. z o.o. S.K.A. 19573
2580 POLSOJA Sp. z o.o. 19553
2581 AP System Sp. z o.o. 19484
2582 DTS Przyjemne Przeprowadzki Sp. z o.o. 19460
2583 Kp Inwestycje Sp. z o.o. S.K. 19459
2584 Furgonetka Sp. z o.o. S.K. 19440
2585 Na Lato Sp. z o.o. 19422
2586 MAAN HURTOWNIA Andrzej Długołęcki, Marek Winiarczyk S.J. 19419
2587 Pietrzak Siekierzyński Bogen S.J. 19414
2588 Perfumeria Quality Missala sp.j. 19406
2589 Upstream Solutions Sp. z o.o. S.K. 19402
2590 UTA POLSKA Sp. z o.o. 19394
2591 Brandcomm Polska Sp. z o.o. S.K. 19369
2592 Simple PM Sp. z o.o. 19364
2593 Hortorus Bartosiewicz S.J. 19354
2594 Garmin Polska Sp. z o.o. 19348
2595 Przedsiębiorstwo Konserwacji Zabytków Mateusz Spółka Komandytowa 19342
2596 PLATAN GROUP Sp. z o.o. 19327
2597 Elektrownia Wiatrowa Eol Bis Sp. z o.o. 19318
2598 GRUPA PEP – BIOMASA ENERGETYCZNA WSCHÓD Sp. z o.o. 19314
2599 Grupacon Sp. z o.o. 19281
2600 Mondelez Europe Procurement Gmbh (Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnścią) Oddział w Polsce 19269
2601 Puro Hotel Kraków Sp. z o.o. 19269
2602 Kaiser + Kraft Sp. z o.o. 19246
2603 JAK Sp. z o.o. 19232
2604 W.L. Gore & Associates Polska Sp. z o.o. 19219
2605 Aspartus Sp. z o.o. S.K.A. 19203
2606 Universal McCann Sp. z o.o. 19199
2607 Stołeczne Centrum Opiekuńczo – Lecznicze Sp. z o.o. 19177
2608 Centrum Obsługi Kancelarii Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej 19138
2609 RW Polska Sp. z o.o. 19111
2610 Wacker – Chemia Polska Sp. z o.o. 19092
2611 Sawa Apartments Sp. z o.o. 19073
2612 Windvest – Poland Sp. z o.o. 19068
2613 PUH GEO – SYSTEM Sp. z o.o. 19062
2614 Wiosna Sp. z o.o. Przeds. Rolno – Produkcyjne 19058
2615 Przedsiębiorstwo Przemysłu Spirytusowego POLMOS w Warszawie S.A. 19055
2616 Riello Delta Power Sp. z o.o. 19021
2617 Billennium Sp. z o.o. 19021
2618 ABRO Sp. z o.o. S.K. 19005
2619 GLOBEMA Sp. z o.o. 18994
2620 IPOCHEM Sp. z o.o. Przeds. Innowacyjno Wdrożeniowe 18971
2621 Magazyn Centralny – Centrum Sp. z o.o. 18969
2622 TIM – EX Sp. z o.o. sp.k. 18960
2623 Neweco Sp. z o.o. S.K. 18952
2624 Instytut Biotechnologii Przemysłu Rolno-Spożywczego Im. Prof. Wacława Dąbrowskiego 18928
2625 Schneider Electric Systems Poland Sp. z o.o. 18902
2626 Excellent Office Ewa Łączyńska Robert Łączyński S.J. 18850
2627 MSA Sp. z o.o. sp.k. 18846
2628 Banasik Woźniak i Wspólnicy S.K. 18838
2629 Centrum Serwisu Sp. z o.o. S.J. 18815
2630 Redford & Grant Sp. z o.o. S.K. 18811
2631 Peiter Automatic Sp. z o.o. S.K. 18805
2632 Petro Carbon Energia Sp. z o.o. S.K. 18800
2633 Elkom Trade S.A 18797
2634 Business Sense Agencja SEM Sp. z o.o. sp.k. 18793
2635 M. Skrzypiec i Z. Szpilka Param Sp. J. 18788
2636 KBJ S.A. 18777
2637 Green Coffee Sp. z o.o. 18751
2638 Publicis Sp. z o.o. 18742
2639 DS Smith Packaging Sp. z o.o. 18722
2640 Metalfrio Solutions Poland Sp. z o.o. 18694
2641 Orsted Polska Sp. z o.o. 18693
2642 LEDATEL Sp. z o.o. i Wspólnicy S.K. 18692
2643 PHU MAŃK Sp. z o.o. S.K. 18680
2644 Świt Pharma Sp. z o.o. 18677
2645 Krotex Pharm Sp. z o.o. sp.k. 18672
2646 Pure Solve Polska Sp. z o.o. 18662
2647 VEDIM Sp. z o.o. 18651
2648 Wagas S.A. 18643
2649 Pollux Sp. z o.o. 18629
2650 ECM Group Polska S.A. 18621
2651 AGPOL S.A. 18609
2652 Zakład Usług Technicznych Energoaudyt Sp. z o.o. 18607
2653 Wist Sp. z o.o. 18599
2654 Planeta Junior Central And Eastern Europe Sp. z o.o. 18575
2655 BYLINA Sp. z o.o. 18562
2656 Małgorzata Rentflejsz i Wspólnicy Spółka Komandytowa 18538
2657 Agencja Wydawniczo-Reklamowa WPROST Sp. z o.o. 18517
2658 AWT International (Polska) Sp. z o.o. 18515
2659 Lizard Sp. z o.o. Spółka Komandytowa 18511
2660 JAGRAM S.A. 18507
2661 Rr Donnelley Polska Sp. z o.o. 18499
2662 EC Siekierki Spółdzielnia Budowlano – Mieszkaniowa 18492
2663 Rational Sp. z o.o. 18481
2664 Email Network Sp. z o.o. 18455
2665 Cembrit Sp. z o.o. 18449
2666 IDEO GROUP Sp. z o.o. 18444
2667 Oficyna Wydawnicza READ ME Włodzimierz Bińczyk Sp.J. 18430
2668 Wojskowe Zakłady Kartograficzne Sp. z o.o. 18415
2669 El Padre Sp. z o.o. S.K. 18410
2670 Symbiona S.A. 18406
2671 ALFAKREDYT Sp. z o.o. 18398
2672 Przedszkola Pomarańczowa Ciuchcia Sp. z o.o. sp.k. 18381
2673 DECAR Sp. z o.o. 18371
2674 W.P.C. Sp. z o.o. 18365
2675 T4B Sp. z o.o. 18356
2676 Trecom Kraków Sp. z o.o. 18348
2677 Click – Pack Sp. z o.o. 18343
2678 Mprojekt Polska Sp. z o.o. 18327
2679 MULTIVITA Sp. z o.o. 18308
2680 DPG Michał Zieliński, Marzena Adamczyk S.J. 18294
2681 SPOŁEM WARSZAWSKA SPÓŁDZIELNIA SPOŻYWCÓW WOLA 18288
2682 HTI BP Sp. z o.o. Warszawa S.K. 18286
2683 Akccept P.jusiński M.pyzel S.J. 18282
2684 Simplex Group Sp. z o.o. 18262
2685 PP1 Sp. z o.o. S.K. 18223
2686 Billmed Sp. z o.o. 18211
2687 Ipsen Poland Sp. z o.o. 18207
2688 Europejskie Konsorcjum Ubezpieczeniowe Sp. z o.o. 18199
2689 Administration Personnel Services Sp. z o.o. 18159
2690 Balticberg Consulting Sp. z o.o. S.K. 18146
2691 STOMED – Małgorzata Kobierska, Waldemar Kobierski S.J. 18137
2692 KEMIN POLAND Sp. z o.o. 18111
2693 Polcasting Sp. z o.o. 18097
2694 WARNER BROS. Entertainment Polska Sp. z o.o. 18096
2695 Eska Rock S.A. 18090
2696 Ingersoll-Rand Polska Sp. z o.o. 18088
2697 Siglo Sp. z o.o. 18073
2698 MEDIA GROUP Sp. z o.o. 18069
2699 Ladenbau Polska Sp. z o.o. Spółka Komandytowa 18067
2700 Invest-Mot Sp. z o.o. 18054
2701 Infusion.Pl A. Banaszkiewicz sp.j. 18051
2702 CEFARM Sp. z o.o. 18050
2703 Mielżyński Sp. z o.o. 18049
2704 Samodzielny Publiczny Kliniczny Szpital Okulistyczny w Warszawie 18041
2705 GRAFIKUS – Systemy Graficzne Sp. z o.o. 18034
2706 COLOR TRADING Sp. z o.o. 18028
2707 NIETEN SERWIS CELNY Sp. z o.o. S.K. 18012
2708 Sambra Health & Beauty Sp. z o.o. 18011
2709 Przedsiębiorstwo Handlowe Kanwa Adamczyk i S-Ka sp. j. 18006
2710 CC JENSEN Polska Sp. z o.o. 18006
2711 Holmes Place Poland Sp. z o.o. 18002
2712 RD Projekt Sp. z o.o. Spółka Komandytowa 17968
2713 POL PERFECT Sp. z o.o. 17959
2714 Avemi Sp. z o.o. 17951
2715 Usługi Transportowe Marcin Chrabałowski Sp. z o.o. 17918
2716 Labstore Polska Sp. z o.o. 17915
2717 Kontekst Sp. z o.o. S.K. 17906
2718 Squire Patton Boggs Święcicki Krześniak sp.k. 17898
2719 MCX Serwis Sp. z o.o. Sp. Komandytowa 17893
2720 Transprojekt Warszawa Sp. z o.o. Biuro Projektowo – Badawcze Dróg i Mostów 17892
2721 Altaria Solutions Sp. z o.o. 17890
2722 Ż&K Proskene Sp. z o.o. Spółka Komandytowa 17888
2723 Zaborowski Sp. z o.o. 17882
2724 Metso Poland Sp. z o.o. 17874
2725 Teatr Wielki – Opera Narodowa 17863
2726 Aldesa Polska Services Sp. z o.o. 17856
2727 GOLDENLINE Sp. z o.o. 17847
2728 Emerson Automation Solutions Final Control Polska Sp. z o.o. 17814
2729 ECO – WIND Sp. z o.o. 17802
2730 ZBM Inwestor Zastępczy S.A. 17796
2731 Mundipharma Polska Sp. z o.o. 17789
2732 DEPOL Sp. z o.o. 17770
2733 Autogala Sp. z o.o. 17748
2734 Euro-Pegaz Sp. z o.o. Logistyka S.K. 17744
2735 Linvatec Polska SpWarszawa. z o.o. 17730
2736 Wyjątkowy Prezent Sp. z o.o. 17729
2737 Versatilis Sp. z o.o. 17716
2738 Bi – Met Sp. z o.o. 17705
2739 Prywatna Korporacja Inwestowania Sp. z o.o. 17702
2740 Beloil Polska Sp. z o.o. 17702
2741 P.P.H. Sonic Janina I Ewelina Stępniewska Sp.j. 17699
2742 Ring Sp. z o.o. 17682
2743 MCI Capital Towarzystwo Funduszy Inwestycyjnych S.A. 17682
2744 SKRIVANEK Sp. z o.o. 17616
2745 Sonova Polska Sp. z o.o. 17616
2746 Futura Cargo Sp. z o.o. 17602
2747 MDDP Michalik Dłuska Dziedzic i Partnerzy Spółka Doradztwa Podatkowego S.A. 17585
2748 Amnet Polska Sp. z o.o. 17579
2749 EXIMP Grzegorz Kuta, Marek Kuta Sp.J. 17567
2750 SEMICON Sp. z o.o. 17565
2751 Avenir LTD Sp. z o.o. 17553
2752 SMS Sp. z o.o. 17550
2753 Ved Vehicle Engineering & Development Sp. z o.o. Spółka Komandytowa 17543
2754 Dragon Rouge Sp. z o.o. 17531
2755 Total Sec Sp. z o.o., Spółka Komandytowa 17525
2756 AD Trade S.A. 17498
2757 Tyrolit Poland Sp. z o.o. 17492
2758 Facebook Poland Sp. z o.o. 17490
2759 Jagiellońska Inwestycje Sp. z o.o. 17489
2760 Coface Poland Insurance Service Sp. z o.o. 17483
2761 Galapagos Sp. z o.o. 17472
2762 APP-Projekt S.A. 17430
2763 Techdent Center Tasiemski Piotr, Tasiemski Jakub sp.j. 17419
2764 EBSCO Sp. z o.o. 17419
2765 Instytut Chemii Organicznej PAN 17400
2766 PSW Sp. z o.o. 17382
2767 Enterprise Investors Sp. z o.o. 17380
2768 Jarpol S.A. Budownictwo Drogowe 17372
2769 Waberer’s Polska Sp. z o.o. 17370
2770 Deutsche Services Polska Sp. z o.o. 17358
2771 Pamexpol Sp. z o.o. 17354
2772 Peronelle Investment Sp. z o.o. S.K. 17344
2773 IMMOŻOLI Sp. z o.o. 17341
2774 Filharmonia Narodowa 17336
2775 EL POPO Agnieszka Kręglicka i Marcin Kręglicki Sp.J. 17330
2776 Hay Group Sp. z o.o. 17293
2777 Questa Sp. z o.o. sp.k. 17278
2778 Schreder Polska Sp. z o.o. 17274
2779 Trilux Polska Sp. z o.o. 17271
2780 AlejaSamochodowa.pl S.A. 17265
2781 Film Produkcja Sp. z o.o. 17261
2782 Euro-Truck Sp. z o.o. 17253
2783 AP DEVELOPMENT SPÓŁKA Z O.O. 17248
2784 Syncron Poland Sp. z o.o. 17242
2785 Warmos Sp. z o.o. 17220
2786 Banfi Sp. z o.o. 17219
2787 ARDO S.A. 17212
2788 Streetcom Polska Sp. z o.o. 17210
2789 Motivation Direct Sp. z o.o. 17180
2790 Firma Piekarz sp.j. 17177
2791 BELCHIM CROP PROTECTION POLAND Sp. z o.o. 17165
2792 Polman S.A. 17152
2793 Mold WB Sp. z o.o. S.K. 17147
2794 Midas Pharma Polska Sp. z o.o. 17143
2795 LEDIBERG Sp. z o.o. 17135
2796 Elektrix S.A. 17131
2797 PMICOMBERA Sp. z o.o. 17118
2798 Aries Motor Sp. z o.o. 17104
2799 Expans Sp. z o.o. 17078
2800 Thameling Group Poland Sp. z o.o. S.K. 17056
2801 ABC Events Sp. z o.o. S.K. 17037
2802 Aquaclean Poland Sp. z o.o. 17024
2803 ARLEN S.A. 17016
2804 99rent Sp. z o.o. 17003
2805 POLPAK POLAND Sp. z o.o. 16996
2806 Apotex Polska Sp. z o.o. 16995
2807 WARBUD – Beton Sp. z o.o. 16958
2808 Centrum Medyczne Żelazna Sp. z o.o. 16946
2809 Raf Trans S.J. 16915
2810 GO Towarzystwo Funduszy Inwestycyjnych S.A. 16913
2811 BIOMED Wytwórnia Surowic i Szczepionek Sp. z o.o. 16911
2812 Biuro Projektów Kazimierski i Ryba S.J. 16899
2813 Clickad S.A. 16881
2814 Media – Tech Polska Sp. z o.o. 16880
2815 Belise Investments Sp. z o.o. 16870
2816 Dekofilm Polska Sp. z o.o. 16858
2817 Loos Centrum Sp. z o.o. 16842
2818 Bioticom Sp. z o.o. 16842
2819 Spółdzielnia Mieszkaniowa Oś Saska 16840
2820 Ośrodek Wdrożeń Ekonomiczno – Organizacyjnych Budownictwa Promocja Sp. z o.o. 16794
2821 Brand Stores Sp. z o.o. 16790
2822 Forbis Group Sp. z o.o. 16788
2823 P.H. Paulina Napert S. J. 16778
2824 Premac Sp. z o.o. 16777
2825 Medicart Healthcare Sp. z o.o. 16759
2826 SIRTEL Sp. z o.o. 16741
2827 Opti Towarzystwo Funduszy Inwestycyjnych S.A. 16740
2828 Juvenes Spółdzielnia Budowlano – Mieszkaniowa 16737
2829 Sun & Snow sp. z o.o. 16733
2830 BRAND CONNECTION Sp. z o.o. 16730
2831 Essilor Polonia Sp. z o.o. 16728
2832 Zdalny Serwis Sp. z o.o. 16686
2833 Altavia Polska Sp. z o.o. 16656
2834 Intruck Sp. z o.o. 16656
2835 Pretius Sp. z o.o. Spółka Komandytowa 16649
2836 Secura B.C. Sp. z o.o. 16646
2837 Graco Sp. z o.o. 16586
2838 Serwal Sp. z o.o. 16572
2839 Rusak Business Services Sp. z o.o. 16566
2840 Poltarex Polskie Drewno Sp. z o.o. 16565
2841 Eversis Sp. z o.o. 16543
2842 Poręczenia Kredytowe Sp. z o.o. 16539
2843 Bukowińska Development Sp. z o.o. 16509
2844 Roma Robert Biegański, Małgorzata Biegańska S.J. 16491
2845 Nt Serwis Sp. z o.o. sp.k. 16470
2846 Elektrownia Wiatrowa Eol Sp. z o.o. 16457
2847 Cromsource Sp. z o.o. 16455
2848 Schubert Music Publishing Sp. z o.o. 16430
2849 MCK 9999 Sp. z o.o. 16376
2850 PELCOWIZNA Wiesław Giler Sp.J. 16372
2851 Hopi Pl Poland Sp. z o.o. 16371
2852 Ventia Sp. z o.o. 16351
2853 Comex Sp. z o.o. 16344
2854 ELMET Sp. z o.o. 16317
2855 MWV Poland Sp. z o.o. 16316
2856 Ventosystem Sp. z o.o. S.K. 16306
2857 Intec Projekt Sp. z o.o. 16294
2858 Proffico Sp. z o.o. 16283
2859 Blue Projects Sp. z o.o. 16272
2860 Code Quest Sp. z o.o. 16267
2861 DIL Polska Baumanagement Sp. z o.o. 16256
2862 Niezależne Wydawnictwo Polskie Sp. z o.o. 16243
2863 TN Inwestycje Sp. z o.o. Nieruchomości S.K. 16239
2864 Simens Industry Software Sp. z o.o. 16237
2865 Orle Pióro Sp. z o.o. 16226
2866 Schmersal – Polska S.J. 16216
2867 A. i Z. Maryniak sp.j. 16208
2868 Bright Investments Sp. z o.o. Spółka Komandytowa 16173
2869 SIGMA – NOT Sp. z o.o. Wydawnictwo Czasopism i Książek Technicznych 16169
2870 Lta Doradztwo Prawne Dopierała i Wspólnicy Sp.k. 16164
2871 Angermayr Polska Sp. z o.o. 16137
2872 Saga Auto Sp. z o.o. 16128
2873 Kathrein Poland Sp. z o.o. 16128
2874 KOMPAN.PL Sp. z o.o. 16125
2875 Burgo Polska Sp. z o.o. 16125
2876 Sels Sp. z o.o. Spółka Komandytowa 16122
2877 Amadeus Polska Sp. z o.o. 16121
2878 Aleksander IV Sp. z o.o. Spółka Komandytowa 16110
2879 GK Hair Polska Sp. z o.o. 16105
2880 Krajowa Agencja Poszanowania Energii S.A. 16101
2881 Spółdzielnia Budownictwa Mieszkaniowego Południowa 16098
2882 ROEDL, Majchrowicz-Bączyk, Kancelaria Prawna Spółka Komandytowa 16097
2883 Platinum Towers Management sp. z o.o. 16092
2884 Tema 2 Sp. z o.o. 16057
2885 GTM-Mobil M-T T. Walisiewicz S.K. 16055
2886 ATM Studio Sp. z o.o. 16046
2887 Tur-Bud Development Sp. z o.o. Spółka Komandytowa 16044
2888 Mana Solid Invest Sp. z o.o. 16042
2889 Agencja Rynku Energii S.A. 16041
2890 Mennica Skarbowa S.A. 16036
2891 Welsi Bus Poland Sp. z o.o. 16014
2892 Pall – Poland Sp. z o.o. 16010
2893 Krajowy Obrót Papierów Wartościowych Sp. z o.o. sp.k. 16006
2894 RANBAXY (POLAND) Sp. z o.o. 15998
2895 Zimmerman I Wspólnicy Spółka Komandytowa 15998
2896 COMMUNICATION UNLIMITED Sp. z o.o. 15979
2897 Renta Sp. z o.o. 15974
2898 METALS MINERALS Sp. z o.o. 15971
2899 BASTION ADVISORY SPÓŁKA Z O.O. 15951
2900 Kancelaria Prawnicza Maciej Panfil i Partnerzy Spółka Komandytowa 15931
2901 M. P. Polska Sp. z o.o. 15930
2902 Agencja Reklamowa Pemape Sp. z o.o. 15923
2903 Klepierre Management Polska Sp. z o.o. 15922
2904 Stiebel Eltron – Polska Sp. z o.o. 15894
2905 AUTO ŻOLIBORZ Sp. z o.o. Autoryzowany Dealer OPLA 15889
2906 Simply Service Sp. z o.o. 15884
2907 GM 5 Developers Sp. z o.o. 15881
2908 Anters Sp. z o.o. 15877
2909 Com Development Sp. z o.o. 15865
2910 Solski Communications Sp. z o.o. 15859
2911 Inquel Sp. z o.o. S.K. 15859
2912 IM 40 Sp. z o.o. 15796
2913 JP Contracting Sp. z o.o. 15791
2914 Interchange Polska Sp. z o.o. 15783
2915 Jarton Sp. z o.o. 15782
2916 RED Prawn Sp. z o.o. 15779
2917 Cezar Sp. z o.o. 15742
2918 Reprise Media Sp. z o.o. 15727
2919 ALTKOM AKADEMIA S.A. 15725
2920 Krajowy Związek Rewizyjny Spółdzielni Spożywców SPOŁEM 15724
2921 Sicame Polska Sp. z o.o. 15717
2922 Bms Sp. z o.o. 15714
2923 Traf-Zakłady Wzajemne Sp. z o.o. 15709
2924 HUVEPHARMA Polska Sp. z o.o. 15700
2925 KOMPLEX – TORUS Sp. z o.o. 15699
2926 T2S Sp. z o.o. 15689
2927 Wojskowy Instytut Chemii I Radiometrii 15668
2928 Medgen Kamila Czerska I Wspólnicy S.K. 15663
2929 Agencja Artystyczna MTJ Tomasz Bujak i Maciej Pluciński S.J. 15631
2930 Shalom Travel Service Sp. z o.o. 15630
2931 Air Club Centrum Podróży Sp. z o.o. 15630
2932 Grayling Poland Sp. z o.o. 15626
2933 YG-1 Poland Sp. z o.o. 15622
2934 REMO KOTŁY MALITA Sp. z o.o. 15604
2935 ANB Sp. z o.o. 15579
2936 AMB Group Polska Sp. z o.o. 15559
2937 Sales Group Sp. z o.o. 15545
2938 Dexion Polska Sp. z o.o. 15542
2939 Cd S.A. 15463
2940 BERLING PROMOTIONS Sp. z o.o. 15453
2941 Prodlew Sp. z o.o. 15447
2942 180heartbeats/JVM Sp. z o.o. Spółka Komandytowa 15436
2943 Ubisoft GmbH Sp. z o.o. Oddział w Polsce 15417
2944 Confirme Sp. z o.o. 15413
2945 Axalta Coating Systems Poland Sp. z o.o. 15400
2946 Fami Polska Sp. z o.o. 15399
2947 OWL International Sp. z o.o. 15387
2948 TEDEX S.A. 15364
2949 ETC – PZL AEROSPACE INDUSTRIES Sp. z o.o. 15355
2950 PLANETA Sp. z o.o. 15338
2951 Project Sp. z o.o. 15332
2952 OMRON ELECTRONICS Sp. z o.o. 15331
2953 Tadeo Tadeusz Staśkiewicz 15325
2954 ELDORADO COMPUTERS Sp.J. Rafał Grabowski 15320
2955 Lapena Nagorka S.J. 15320
2956 Wabo Sp. z o.o. 15306
2957 SCAWAR Sp. z o.o. 15290
2958 MEDIGEN Sp. z o.o. Diagnostyka Molekularna 15263
2959 Asm Sales Force Agency Sp. z o.o. 15236
2960 Analizy Online S.A. 15230
2961 EBARA POMPY POLSKA Sp. z o. o. 15212
2962 Waneko Sp. z o.o. 15192
2963 Viega Sp. z o.o. 15186
2964 Drukarnia Perfekt S.A. 15182
2965 KALES AIRLINE SERVICES Sp. z o.o. 15182
2966 Polski Instytut Sztuki Filmowej 15182
2967 GWD Concept Sp. z o.o. 15182
2968 Spółdzielnia Hale Banacha 15178
2969 Papaya Films Sp. z o.o. 15169
2970 G. POLAND Sp. z o.o. 15163
2971 Robyg Księgowość Sp. z o.o. 15160
2972 DROTEX Sp. z o.o. 15157
2973 PPU Redox Sp. z o.o. 15150
2974 LW Development Sp. z o.o. IV S.K.A. 15128
2975 Amir Sp. z o.o. 15128
2976 Sugarfree Sp. z o.o. 15117
2977 Logopak East Sp. z o.o. 15105
2978 Publicis Lion Sp. z o.o. 15102
2979 Edwards Lifesciences Poland Sp. z o.o. 15092
2980 Medihelp Sp. z o.o. 15088
2981 Emerlog Sp. z o.o. 15076
2982 ABER Sp. z o.o. 15065
2983 Optimo Polska Sp. z o.o. 15058
2984 Polski Transport Ciężarowy Sp. z o.o. 15056
2985 Spółdzielnia Mieszkaniowa Domhut 15042
2986 Normbud Sp. z o.o. S.K. 15030
2987 EKO-WITAL Sp. z o.o. 15006
2988 Warszawska Spółka Usług Samochodowych Warsus Sp. z o.o. 14984
2989 KORPORACJA WSCHÓD Sp. z o.o. 14979
2990 Red 8 Digital Sp. z o.o. 14962
2991 DHT K. Nowak S.J. 14960
2992 Bieniak Smołuch Wielhorski Wojnar i Wspólnicy S.K. 14947
2993 Paradowscy AMP Sp.J. 14936
2994 Pracownia Testów Psychologicznych Polskiego Towarzystwa Psychologicznego Sp. z o.o. 14936
2995 Odrodzenie Spółdzielnia Mieszkaniowa 14935
2996 Simple Holding Sp. z o.o. 14923
2997 Fortuna Familia Ciota S.J. 14919
2998 Tarsago Polska Sp. z o.o. 14909
2999 Eastprod Société A Responsabilité Limitée sp.k. 14899
3000 Top-4 Sp. z o.o. 14858
3001 KERANISS Sp. z o.o. 14853
3002 Babka Medica Sp. z o.o. S.K. 14834
3003 Comensal Sp. z o.o. 14820
3004 GDS Green Delta Shipping Polska Sp. z o.o. 14801
3005 Sawex Sp. z o.o. Foods sp.k. 14798
3006 CMI Defence Polska Sp. z o.o. 14794
3007 Trinac Polska Sp. z o.o. 14792
3008 KONVERS Sp. z o.o. 14792
3009 Thormex Sp. z o.o. 14752
3010 PHP ALEXIS S.J. 14745
3011 Arboleda Sp. z o.o. 14730
3012 Sceno Kreacje Sp. z o.o. 14729
3013 IMED POLAND Sp. z o.o. 14714
3014 Universal Express Relocations Sp. z o.o. 14702
3015 Media Markt Polska Sp. z o.o. Kielce Spółka Komandytowa 14694
3016 Csi Serwis Zbigniew Aleksandrowicz sp.j. 14672
3017 Media Markt Polska Sp. z o.o. Łódź I Spółka Komandytowa 14662
3018 AM Art – Media Agencja PR Sp. z o.o. 14654
3019 Travel Projekt Sp. z o.o. 14642
3020 Fiserv Polska Sp. z o.o. 14642
3021 Spółdzielnia Mieszkaniowa Marokańska 14617
3022 Printmax D. Kunysz, A. Szor S.J. 14615
3023 Matexi Polska I Sp. z o.o. Romera S.K. 14611
3024 Kraton Polymers North East Europe Sp. z o.o. 14594
3025 Brill AV Media Sp. z o.o. 14594
3026 Attis Broker Sp. z o.o. 14593
3027 Belgrove Sp. z o.o. 14589
3028 PL Sp. z o.o. 14581
3029 JET Sp. z o.o. 14556
3030 Intrum Justitia Towarzystwo Funduszy Inwestycyjnych S.A. 14552
3031 Battara Bartoszek Kuliński BBK Kancelaria Radców Prawnych I Adwokatów Spółka Partnerska 14526
3032 Instytut Maszyn Spożywczych Sp. z o.o. 14518
3033 Ultimat Spirits Poland Sp. z o.o. 14507
3034 Cartrack Polska Sp. z o.o. 14493
3035 Materna Communications Sp. z o.o. 14487
3036 F.B.I. TASBUD S.A. 14487
3037 NOVUS Polska Sp. z o.o. 14479
3038 Brandex Sp. z o.o. 14476
3039 Spółdzielnia Mieszkaniowa Szczęśliwice 14473
3040 Erekta Budownictwo Sp. z o.o. 14469
3041 LABORO PLUS Sp. z o.o. 14458
3042 Prodigious Sp. z o.o. 14430
3043 ASCOT POLSKA Sp. z o.o. 14406
3044 Aqua Lab A.Sierzputowski i Wspólnicy S.J. 14405
3045 Axxon Sp. z o.o. 14398
3046 Galilu sp.j. – Warynia Grela, Agnieszka Łukasik 14398
3047 MTX Sp. z o.o. S.K.A. 14377
3048 Instytut Podstawowych Problemów Techniki PAN 14374
3049 Perun S.A. 14372
3050 Bestservice Sp. z o.o. 14372
3051 Merservice Sp. z o.o. 14369
3052 Greloch Jaworski Stanis Adwokaci Spółka Komandytowa 14353
3053 Ntg Polar Road Sp. z o.o. 14346
3054 Unimot System Sp. z o.o. 14344
3055 Property Experts Sp. z o.o. 14338
3056 General Electric Poland Sp. z o.o. 14313
3057 INTERNITY S.A. 14311
3058 Instytut Medycyny Doświadczalnej i Klinicznej Im.Mirosława Mossakowskiego PAN 14310
3059 Sabic Poland Sp. z o.o. 14309
3060 Guy Carpenter & Company GmbH Sp. z o.o. Oddział w Polsce 14286
3061 Perfekton Ltd. sp.k. 14277
3062 Zarząd Pałacu Kultury i Nauki Sp. z o.o. 14259
3063 Stel-Mark Sp. z o.o. 14250
3064 LOJACK S.A. 14242
3065 Redspol Sp. z o.o. 14242
3066 POLMET Sp. z o.o. 14227
3067 Dometic Poland Sp. z o.o. 14225
3068 Sellpoint Sp. z o.o. 14209
3069 Łempicka Mincewicz Ścibor Kancelaria Radców Prawnych sp.p. 14207
3070 Spółdzielnia Mieszkaniowa FENIX 14201
3071 ToRoPol Sp. z o.o. 14200
3072 Businessman Fun Club Sp. z o.o. 14199
3073 Horeca Group Sp. z o.o. sp.k. 14198
3074 Sames Kremlin Sp. z o.o. 14196
3075 Romi Sp. z o.o. 14196
3076 Sbc Europe Bis Sp. z o.o. S.K. 14189
3077 AGFA Sp. z o.o. 14181
3078 Federacja Związków Zawodowych Pracowników Mleczarstwa w Polsce 14175
3079 Glob360 Sp. z o.o. 14175
3080 Impression Roads Sp. z o.o. 14166
3081 Industrial Center 9 Sp. z o.o. 14162
3082 Hydrohurt Sp. z o.o. 14158
3083 Zakład Elementów Sprężystych i Lotniczych Sp. z o.o. 14158
3084 ALAB LABORATORIA Sp. z o.o. 14139
3085 Kancelaria Prawna P. Grzelka & Wspólnicy Spółka Komandytowa 14139
3086 Grasp Group Sp. z o.o. Spółka Komandytowa 14137
3087 HAKO Sp. z o.o. 14134
3088 CONTRACTUS Sp. z o.o. 14126
3089 E – Instalacje Fabianowicz S.J. 14124
3090 Aston Chemicals Ltd. Sp. z o.o. Oddział w Polsce 14113
3091 Sangaku Sp. z o.o. Spółka Komandytowa 14113
3092 Kancelaria Prawnicza A. Całus, A. Kratiuk, M. Szmelter I Wspólnicy Spółka Komandytowa 14112
3093 PHU Wysokiński Sp. z o.o. 14095
3094 Galeria Orkana Sp. z o.o. 14095
3095 Auto – Benz Sp. z o.o. 14089
3096 HMT Polska Sp. z o.o. 14077
3097 O-W S.A. 14057
3098 CORAM POLAND Sp. z o.o. 14055
3099 Zakład Inwestycji Organizacji Traktatu Północnoatlantyckiego 14045
3100 Horizon New Media Sp. z o.o. S.K. 14035
3101 Hlb M2 Sp. z o.o. Tax & Audit sp.k. 14032
3102 Allenort Capital Fund Sp. z o.o. sp.k. 14020
3103 Metaltrade Sp. z o.o. 14012
3104 ASB Poland Sp. z o.o. 14010
3105 Pandora Jewelry Shared Services Sp. z o.o. 14002
3106 Cryoprofil S.A. 13994
3107 Garrick Investments Sp. z o.o. 13978
3108 Diverse Cg Sp. z o.o. S.K. 13976
3109 Mir Trading Company Sp. z o.o. 13959
3110 Samex L. Cieślik sp.k. 13931
3111 UNITRA Towarzystwo Handlowo-Przemysłowe S.A. 13921
3112 Avida Sp. z o.o. 13911
3113 Massive Design Sp. z o.o. 13898
3114 Sarmaticus Sp. z o.o. sp.k. 13897
3115 MAZDA MOTOR LOGISTICS EUROPE Sp. z o.o. Oddział w Polsce 13884
3116 Martis Consulting Sp. z o.o. 13873
3117 DHL Exel Supply Chain Trade (Poland) Sp. z o.o. 13849
3118 Swarovski Poland Sp. z o.o. 13845
3119 Thesar Systemy Informatyczne Sp. z o.o. 13823
3120 Skynet Polska Sp. z o.o. 13813
3121 Yamaha Music Europe Sp. z o.o. Oddział w Polsce 13783
3122 Grupa Cbp Sp. z o.o. sp.k. 13776
3123 Vector Software Sp. z o.o. 13766
3124 EXPO Service Sp. z o.o. 13762
3125 Techlab A.ostrzyżek, B.chmielowski Sp. J. 13756
3126 Pbf (Warsaw) Sp. z o.o. 13709
3127 Navigato R Marcin Pilaciński S.K.A. 13693
3128 Grifols Polska Sp. z o.o. 13691
3129 Eco Technologia Sp. z o.o. 13689
3130 Warner/Chappell Music Poland Sp. z o.o. 13688
3131 Fisher Dynamics Poland Sp. z o.o. 13687
3132 DAKU International Sp. z o.o. 13686
3133 Grupa MPT Sp. z o.o. 13675
3134 Zona Sp. z o.o. S.J. 13665
3135 Marro Sp. z o.o. 13653
3136 Kontrakt-Osh J. Gut, W. Haman, R. Zych sp.j. 13645
3137 Sigma Business Consulting Sp. z o.o. 13639
3138 STAL – SERVICE Sp. z o.o. 13634
3139 Kantar Polska S.A. 13628
3140 Koenig & Bauer (Cee) Sp. z o.o. 13620
3141 Italian Corner-PS Sp. z o.o. Spółka Komandytowa 13617
3142 Dawsonrentals Polska Sp. z o.o. 13605
3143 Hurtownia BARTEK Ryszard Bartoszewicz, Marta Daczkowska Sp.J. 13604
3144 ANDA – DYSTRYBUCJA Sp. z o.o. 13592
3145 Mexad Sp. z o.o. 13584
3146 Electronic International Commerce Sp. z o.o. 13557
3147 Bernard Et Bernard Polska Sp. z o.o. 13553
3148 Verizon Polska Sp. z o.o. 13552
3149 Triplan Sp. z o.o. 13543
3150 Dav-Import E. Kopeć Sp. z o.o. S.K. 13535
3151 Intertek Poland Sp. z o.o. 13525
3152 Kloepfel Consulting Sp. z o.o. 13498
3153 SHOP LINE Sp. z o.o. 13482
3154 Agicom Sp. z o.o. 13470
3155 Bloomberg Poland Sp. z o.o. 13455
3156 PSE Innowacje Sp. z o.o. 13455
3157 NUNHEMS POLAND Sp. z o.o. 13448
3158 Real Line Rlm Sp. z o.o. sp. k. 13434
3159 Prochem Inwestycje Sp. z o.o. 13432
3160 Ewimi Böhm S.J. 13429
3161 ADT Group Sp. z o.o. 13417
3162 Alaris 1 Sp. z o.o. 13405
3163 AB FOTO Sp. z o.o. 13399
3164 Medical Finance Group S.A. 13393
3165 WAN 29 Sp. z o.o. 13385
3166 SKY.XS AIRCARGO SERVICES Sp. z o.o. 13384
3167 Ret-All Sp. z o.o. 13376
3168 CALANBAU TPI Sp. z o.o. 13369
3169 Haxel Events & Incentive Sp. z o.o. 13364
3170 Heliograf Sp. z o.o. 13350
3171 Avoria Sp. z o.o. S.K. 13341
3172 Instytut Fizyki Plazmy i Laserowej Mikrosyntezy Im. Sylwestra Kaliskiego 13340
3173 Accelevation WBD Sp. z o.o. 13324
3174 U2 MEDIA Sp. z o.o. 13296
3175 Gowork.Pl Serwis Pracy Sp. z o.o. 13290
3176 Trilacolor Sp. z o.o. 13253
3177 Quadient Poland Sp. z o.o. 13252
3178 Centrum Medycyny Sportowej Sp. z o.o. 13245
3179 Jacek i Marek Kujko Emjot sp.j. 13242
3180 Grupa Oscar Sp. z o.o. 13224
3181 ADVISERS S.A. 13223
3182 BNI Sp. z o.o. Amapola Sp.K. 13191
3183 Ammann Polska Sp. z o.o. 13186
3184 Robert Jędrzejczyk i Wspólnicy S.K. 13174
3185 Jan De Rijk Logistics Poland Sp. z o.o. 13170
3186 Handlowo-Usługowa Spółdzielnia Osób Prawnych Samopomoc Chłopska w Warszawie 13170
3187 Pragmatists Sp. z o.o. sp.k. 13168
3188 TG Instalacje Sp. z o.o. 13166
3189 GPW Imperium Sp. z o.o. 13163
3190 Ibuy Sp. z o.o. S.K. 13163
3191 Infoconsulting Sp. z o.o. 13162
3192 Van Eijck Transport Sp. z o.o. 13153
3193 Xstream Sp. z o.o. 13141
3194 Przeds. Badawczo – Produkcyjne Aviomet Sp. z o.o. 13131
3195 Gruppo Trade Service-Polska Sp. z o.o. 13131
3196 Plej Sp. z o.o. 13119
3197 Awas – Serwis Sp. z o.o. 13113
3198 Tanik III Sklepy Ogólnospożywczo – Przemysłowe S.J. 13112
3199 Monday Public Relations Sp. z o.o. sp.k. 13108
3200 Tata Communications (Poland) Sp. z o.o. 13106
3201 Wasbruk Sp. z o.o. 13097
3202 Accord Group Polska Sp. z o.o. 13082
3203 Inco Paprotna II Sp. z o.o. 13068
3204 Mazurkas Travel Transport Sp. z o.o. 13066
3205 Ross 2 Sp. z o.o. 13061
3206 Nairobia Sp. z o.o. 13048
3207 Mazowiecka Instytucja Gospodarki Budżetowej Mazovia 13041
3208 Wozimex Sp. z o.o. S.K. 13031
3209 Strefa Tenisa Sp. z o.o. sp.k. 13031
3210 INSTAL CZUDEC Zakład Systemów Wentylacyjnych, Konstrukcyjnych i Odpylających Sp. z o.o. 13013
3211 CKS S.A. 13012
3212 Pilz Polska Sp. z o.o. 13007
3213 2C Partners S.A. 12997
3214 Loyalty Point Sp. z o.o. 12992
3215 Omnilogy Sp. z o.o. 12961
3216 LA SAL Gallery Sp. z o.o. Spółka Komandytowa 12959
3217 JM-TRONIC Sp. z o.o. 12955
3218 EUROPANELS Sp. z o.o. 12954
3219 MFC Sp. z o.o. 12946
3220 Phoenix Chemicals Trading Sp. z o.o. 12937
3221 Wheel Systems Sp. z o.o. 12934
3222 JPG Investments Sp. z o.o. Nowe Miasto Pruszków i sp.k. 12928
3223 Fortum Sprzedaż Sp. z o.o. 12927
3224 Brymorex Sp. z o.o. SP.K. 12906
3225 Panaceum Sp. z o.o. 12904
3226 Arti Polska Sp. z o.o. 12897
3227 GW Sprinkler Sp. z o.o. 12885
3228 Bellona Sp. z o.o. 12867
3229 3DS Sp. z o.o. 12858
3230 Santech Sp. z o.o. 12845
3231 NEOLIT MEDIA Sp. z o.o. S.K. 12838
3232 Mantion Polska Sp. z o.o. 12818
3233 Huber Holding Sp. z o.o. 12812
3234 Kansas School System Sp. z o.o. 12792
3235 Edipresse Home Sp. z o.o. 12776
3236 POLPACK Sp. z o.o. 12757
3237 Fabryka Sprężyn Mazowianka Sp. z o.o. 12752
3238 Marbad Sp. z o.o. 12735
3239 Lokal Serwis Marcin Wiśniewski Spółka Komandytowa 12735
3240 Genata European Goods Sp. z o.o. sp.k. 12733
3241 Mdruk Sp. z o.o. S.K. 12726
3242 Erp Polska Organizacja Odzysku Sprzętu Elektrycznego i Elektronicznego i Organizacja Odzysku Opakowań S.A. 12725
3243 Osmos Sistemas Electricos S.L. Sp. z o.o. Oddział w Polsce 12705
3244 Partner Sp. z o.o. 12688
3245 Centrum Drobiowe Reg-Drób Michał Strąk, Regina Strąk S.J. 12681
3246 Sekwencja Sp. z o.o. Consulting sp.k. 12668
3247 Murant Sp. z o.o. S.K. 12666
3248 Befashion Sp. z o.o. 12654
3249 Jastim Sp. z o.o. 12652
3250 LEGIC Kompania Importowa Dóbr Luksusowych Sp. z o.o. 12626
3251 KODE KOMOROWSKI S.J. 12614
3252 Instant Polska Sp. z o.o. 12613
3253 Malkom D. Malińska I Wspólnicy Sp.J. 12601
3254 SNW Sp. z o.o. 12597
3255 Logifact Systems Sp. z o.o. 12593
3256 Wydawnictwo SBM Sp. z o.o. 12592
3257 PLE Development Sp. z o.o. 12589
3258 Dom Katolicki Sp. z o.o. 12583
3259 Unigreg Energia Sp. z o.o. 12571
3260 Advicero Tax Nexia Sp. z o.o. 12568
3261 HOBBS Sp. z o.o. 12565
3262 Valeant Sp. z o.o. 12532
3263 Anudal Polska Sp. z o.o. 12496
3264 Wiek II Sp. z o.o. 12490
3265 NORSPOL Sp. z o.o. 12481
3266 Meridian Sp. z o.o. 12466
3267 Kamix Sp. z o.o. 12461
3268 Full Colour Sp. z o.o. sp.k. 12460
3269 Patron Travel Sp. z o.o. Franciszkańskie Biuro Turystyczno-Pielgrzymkowe 12449
3270 Gems Sp. z o.o. S.K. 12439
3271 Marfil Sp. z o.o. S.K. 12430
3272 Holo J.Pawlak, P.Wójtowicz sp.j. 12424
3273 Energoprojekt – Warszawa S. A. 12421
3274 Tomczak i Partnerzy Spółka Adwokacka 12415
3275 City Core Sp. z o.o. 12410
3276 Rączkowski, Kwieciński Adwokaci sp.j. 12398
3277 Aviva Services Sp. z o.o. 12389
3278 Wumig-Densit Polska Julian Gajek S.J. 12380
3279 Mazowiecka Spółka Mleczarska S.A. 12378
3280 Konsbud Audio Sp. z o.o. 12365
3281 PHARM – OLAM INTERNATIONAL POLSKA Sp. z o.o. 12363
3282 Technika Podwodna Sp. z o.o. 12359
3283 Oriental Secret Sp. z o.o. 12349
3284 EDF EN Services Polska Sp. z o.o. 12349
3285 TELMAK Kędzierski S.K. 12345
3286 EBC Solicitors Alternatywa Spółka Inwestycyjna S.A. 12333
3287 Abris Capital Partners Sp. z o.o. 12324
3288 PRO Power Lanckamer Sp.j. 12313
3289 Generations Sp. z o.o. 12307
3290 GB Logistics Sp. z o.o. 12284
3291 Profit Plus Sp. z o.o. 12281
3292 Klasmann-Deilmann Polska Sp. z o.o. 12272
3293 Metro Advertising Sp. z o.o. 12266
3294 Samsonite Sp. z o.o. 12252
3295 Euro – Trans I Sp. z o.o. PHU 12232
3296 Clickad Interactive Sp. z o.o. 12232
3297 Oase Sp. z o.o. 12225
3298 Biomin Polska Sp. z o.o. 12225
3299 ARIES POWER EQUIPMENT Sp. z o.o. 12224
3300 Mrz Sp. z o.o. S.K. 12187
3301 Dynamo Sp. z o.o. 12179
3302 Rebel Media Sp. z o.o. S.K. 12175
3303 DR. OPTIMA Sp. z o.o. S.K. 12169
3304 IBQ PARTNERS Sp. z o.o. Exchange S.K. 12168
3305 MAYPOL FOODS Sp. z o.o. 12164
3306 AWEXIM Sp. z o.o. 12137
3307 CT Poland Sp. z o.o. 12134
3308 Esco – Polska Sp. z o.o. 12132
3309 Spółdzielnia Mieszkaniowa ARBUZOWA 12129
3310 Gridnet Sp. z o.o. 12125
3311 Kancelaria Brokerska Modus Sp. z o.o. 12121
3312 Warszawska Spółdzielnia Handlowa FALA 12100
3313 Walter Herz Sp. z o.o. S.K. 12092
3314 Etam Poland Sp. z o.o. 12065
3315 Begimo Media Sp. z o.o. 12065
3316 Adrino Sp. z o.o. 12063
3317 Klinger w Polsce Sp. z o.o. 12039
3318 Wydawnictwo Katechetyczne Sp. z o.o. 12033
3319 Braughman Group Media Sp. z o.o. Spółka Komandytowa 12031
3320 Bater Sp. z o.o. PW 12029
3321 Wa Think Sp. z o.o. 12018
3322 Spółdzielnia Mieszkaniowa WOLICKA 12015
3323 STONCOR Poland Sp. z o.o. 12006
3324 Alpha Bio Polska Sp. z o.o. Sp.K. 12004
3325 Malo Clinic Polska Sp. z o.o. 11990
3326 Bakosport Sp. z o.o. 11990
3327 Biuro Podróży Impuls – Piotrowski Jacyna S.J. 11982
3328 Teklim P. Janowski, P. Młoźniak S.J. 11965
3329 JWA S.A. 11950
3330 Korn/ Ferry International Sp. z o.o. 11935
3331 Narva – Polska Sp. z o.o. 11935
3332 Pokatos Sp. z o.o. 11931
3333 Emmerson Evaluation Sp. z o.o. 11920
3334 Elco-Exim J.Kaliszuk i L.Stanisz sp.j. 11907
3335 GRZYWKA S.J. 11898
3336 FFW Communication Sp. z o.o. S.K. 11896
3337 Auto Podlasie Corpocars Management Sp. z o.o. 11895
3338 Acron Sp. z o.o. 11891
3339 Loft37 Sp. z o.o. 11891
3340 DORKEN DELTA FOLIE Sp. z o.o. 11889
3341 Massada Logistics Eu Sp. z o.o. 11878
3342 Excelter Sp. z o.o. 11875
3343 Liu.Jo Polska Sp. z o.o. 11868
3344 Citro Invest Sp. z o.o. 11854
3345 Ramot I.F.M. Poland Sp. z o.o. 11847
3346 Lang Ltc Sp. z o.o. sp.k. 11844
3347 Protekta Sp. z o.o. 11824
3348 GNS Sp. z o.o., S.K. 11816
3349 Dfusion Communication Sp. z o.o. 11815
3350 M Automotive Sp. z o.o. 11814
3351 Crido Taxand Sp. z o.o. 11803
3352 Istpol Sp. z o.o. 11791
3353 Media Press Sp. z o.o. 11775
3354 Uni-Trol Sp. z o.o. 11725
3355 Solpharm Sp. z o.o. 11722
3356 F1 Group Sp. z o.o. 11720
3357 10Clouds Sp. z o.o. 11718
3358 BOSTON SCIENTIFIC POLSKA Sp. z o.o. 11717
3359 Amgen Biotechnologia Sp. z o.o. 11713
3360 Guest Tek Interactive Entertainment Sp. z o.o. 11695
3361 Agora TC Sp. z o.o. 11674
3362 Iqvia Commercial Consulting Sp. z o.o. 11673
3363 Fambud Sp. z o.o. sp.k. 11672
3364 Hotel G.E. Platynowa Warszawa Sp. z o.o. 11668
3365 Havac Sp. z o.o. 11665
3366 Sintac – Polska Joint Venture Sp. z o.o. 11660
3367 Buos Sp. z o.o. 11649
3368 Tajfun Poland Sp. z o.o. 11649
3369 AVANTI Sp. z o.o. 11639
3370 Impression Sp. z o.o. 11639
3371 ANIXTER POLAND Sp. z o.o. 11637
3372 Stow Polska Sp. z o.o. 11629
3373 NOWOGRODZKA Sp. z o.o. 11624
3374 Econocom Polska Sp. z o.o. 11615
3375 Kosmetyczne Instytuty Dr Irena Eris Sp. z o.o. 11614
3376 Vistra Shelf Companies Sp. z o.o. 11610
3377 Kolmet – Nieruchomości Sp. z o.o. 11594
3378 ANB Sp. z o.o. Spółka Komandytowa 11576
3379 PERBUD Sp. z o.o. 11574
3380 PRESTO S.A. 11567
3381 MECALAC POLSKA SPÓŁKA Z O.O. 11563
3382 Narodowe Centrum Kultury 11520
3383 Docu – System Sp. z o.o. 11513
3384 Eholiday.Pl Sp. z o.o. 11509
3385 Recan Organizacja Odzysku Opakowań S.A. 11495
3386 Gigaboard Polska Sp. z o.o. 11476
3387 Brink’s Global Services Poland Sp. z o.o. 11462
3388 MIRO Sp. z o.o. 11459
3389 WX Management Services Sp. z o.o. 11457
3390 Sales And Marketing Global Poland Sp. z o.o. 11455
3391 Sulzer Pumps Wastewater Poland Sp. z o.o. 11449
3392 Ccr Repack Polska Organizacja Odzysku Opakowań S.A. 11431
3393 Mar-Bud Sp. z o.o. Budownictwo S.K. 11417
3394 Obo Bettermann Polska Sp. z o.o. 11415
3395 MTR Media Sp. z o.o. Spółka Komandytowa 11391
3396 Purac Polska Sp. z o.o. 11388
3397 WSC Witold Szymanik i S-Ka Sp. z o.o. 11359
3398 Eptimo S.A. 11356
3399 REN BUT Sp. z o.o. 11354
3400 Amefa Polska Sp. z o.o. 11346
3401 Wadwicz Grupa Sp. z o.o. 11334
3402 Ars Rheumatica Sp. z o.o. 11325
3403 EB2B Service Sp. z o.o. S.K. 11315
3404 Demanttechnology Centre Sp. z o.o. 11307
3405 Agfa Nv S.A. Oddział w Polsce 11306
3406 Boguc Construction Sp. z o.o. 11289
3407 SMJ Sport Sp. z o.o. 11281
3408 BNH – Oil Polska Sp. z o. o. w Warszawie 11280
3409 AT-P AVIATION SPÓŁKA Z O.O. 11273
3410 Profit M Sp. z o.o. 11261
3411 Klim – Spaw Sp. z o.o. 11259
3412 Kosmetyka Naturalna Sp. z o.o. 11257
3413 Fetra Sp. z o.o. 11238
3414 OPTIBUY Sp. z o.o. 11235
3415 Salamander – Polska Sp. z o.o. 11231
3416 Abakus Sp. z o.o. 11215
3417 Purinvest Sp. z o.o. 11208
3418 Pini Beef Sp. z o.o. 11204
3419 Spółdzielnia Mieszkaniowa Niedźwiadek 11199
3420 Alfarex Sp. z o.o. Sp. k. 11198
3421 M2 Films Sp. z o.o. 11196
3422 Eurochem Service Polska Sp. z o.o. 11183
3423 Knauf Insulation Sp. z o.o. 11182
3424 Maho Fastfood Sp. z o.o. 11160
3425 Prowansja Sp. z o.o. 11151
3426 Magick Records Sp. z o.o. 11139
3427 Vershold Holding Poland Sp. z o.o. 11138
3428 Lech-Bor Sp. z o.o. sp.k. 11130
3429 4Carriers Sp. z o.o. 11127
3430 RR Security Grupa Sp. z o.o. 11120
3431 OEM Automatic Sp. z o.o. 11116
3432 Warszawska Szkoła Reklamy Sp. z o.o. 11113
3433 Ipeco sp. z o.o. 11093
3434 Symphar Sp. z o.o. 11089
3435 Uk Trans Sp. z o.o. 11085
3436 Savoir Group Sp. z o.o. 11070
3437 APS Glass & Bar Supply Sp. z o.o. 11054
3438 Fggk Freliszka Gosk-Grodzka Karwowski Adwokaci Radcowie Prawni sp.p. 11038
3439 Blue Ivy Marketing Solutions Sp. z o.o. 11038
3440 Sulex Group Sp. z o.o. 11022
3441 NOBIPHARM Sp. z o.o. 11013
3442 Kanadyjska Szkoła Podstawowa Sp. z o.o. 11011
3443 Plastoplan Polska Sp. z o.o. 11008
3444 Commercial Point Sp. z o.o. 11005
3445 Airwent System Sp. z o.o. sp.k. 11005
3446 Ackerman S.A. 11003
3447 Wydawnictwo Czarna Owca Sp. z o.o. 10979
3448 Tasc Technology Bis Sp. z o.o. sp.k. 10979
3449 Scena Capitol Sp. z o.o. 10974
3450 Hotele G. E. Prestige Warszawa Sp. z o.o. 10967
3451 Isurvival Sp. z o.o. S.K. 10967
3452 Evoca Poland Sp. z o.o. 10956
3453 Art-Security Sp. z o.o. Spółka Komandytowa 10944
3454 DFE Security Sp. z o.o. 10941
3455 Hapro Roman Hałka Lech Prochowski Sp.J. 10932
3456 Przedsiębiorstwo Techniczno-Handlowe Eurotom sp. z o.o. 10932
3457 Euroser Dairy Group Sp. z o.o. sp.k. 10920
3458 Vertigo Capital Management Sp. z o.o. S.K. 10906
3459 Ahag Grabska sp.k. 10902
3460 RGW EXPRESS Sp. z o.o. 10901
3461 LAQ Sp. z o.o. 10887
3462 Moris-Polska Sp. z o.o. 10884
3463 Auraeko Baterpak Organizacja Odzysku Opakowań S.A. 10859
3464 NET Transport I Spedycja Sp. z o.o. 10858
3465 Aeton Sp. z o.o. 10857
3466 PJ – Med Sp. z o.o. 10845
3467 Retermozanex Holding Sp. z o.o. 10831
3468 ITBoom Sp. z o.o. 10823
3469 Sparks Polska Sp. z o.o. 10812
3470 CSWP Audyt Sp. z o.o. S.K. 10811
3471 ADK Commercial Sp. z o.o. 10806
3472 Instytut Geofizyki Polskiej Akademii Nauk 10798
3473 Ipso Iure Liberski Kita Ambroziak Majewska sp.k. 10789
3474 Unima Sp. z o.o. 10760
3475 Grast & MTB Sp. z o.o. 10759
3476 Silesia Commercial Investment Sp. z o.o. Sp. K. 10758
3477 Dom Towarowy Bracia Jabłkowscy S.A. 10746
3478 HAZEL Sp. z o.o. 10735
3479 Fento Sp. z o.o. 10735
3480 Multicco Sp. z o.o. Sp.K. 10735
3481 Jansen Kaczorowski Cichocki S.J. 10734
3482 DMS Holding Sp. z o.o. 10731
3483 CGLS Sp. z o.o. Spółka Komandytowa 10709
3484 Rodan Development Sp. z o.o. 10694
3485 SCHOLZ & FRIENDS WARSZAWA Sp. z o.o. 10686
3486 Tank Production Sp. z o.o. Spółka Komandytowa 10686
3487 ALUTOP Sp. z o.o. 10660
3488 BUDTECH Sp. z o.o. 10657
3489 BBF Investments Sp. z o.o. Spółka Komandytowa 10654
3490 Anchem Sp. z o.o. S.K. 10652
3491 Boramed Centrum Medyczne Sp. z o.o. S.K. 10652
3492 SCT-Broker Sp. z o.o. 10644
3493 BIOERG S.A. 10642
3494 GMB Pro Sound Sp. z o.o. 10640
3495 Mobiem Polska Sp. z o.o. S.K. 10626
3496 A.P. Instruments Sp. z o.o. S.K. 10625
3497 Clear-Intec Sp. z o.o. S.K. 10622
3498 IQ Marketing (Poland) Sp. z o.o. 10617
3499 ICP Group S.A. 10617
3500 Fresh Fruit Services S.J. 10607
3501 Airtech Solution Sp. z o.o. 10606
3502 Energa Organizacja Odzysku Produktów i Opakowań S.A. 10604
3503 Kofama Koźle S.A. 10593
3504 Łaszczuk i Wspólnicy Spółka Komandytowa 10590
3505 Cetra II Sp. z o.o. 10587
3506 Foot Locker Poland Sp. z o.o. 10583
3507 Media Republic Sp. z o.o. 10568
3508 Mera Park 2 Sp. z o.o. 10561
3509 Tudor House Ltd. Sp. z o.o. 10560
3510 BAUSERVICE Sp. z o.o. 10553
3511 IGO Sp. z o.o. 10550
3512 Heitman Financial Sp. z o.o. 10548
3513 TJX European Distribution Sp. z o.o. 10543
3514 NIVETTE Sp. z o.o. 10542
3515 Centrum Biurowe Żurawia Sp. z o.o. 10534
3516 Prospecta Sp. z o.o. 10494
3517 DONAU TRADING CORP Sp. z o.o. 10491
3518 Adtoox Sp. z o.o. 10487
3519 Defabryka Development Sp. z o.o. 10486
3520 Wektor Sp. z o.o. 10482
3521 Espresso Service Polska Sp. z o.o. – sp.k. 10481
3522 Malczewskiego 1 Invest Sp. z o.o. 10481
3523 Stowarzyszenie Archiwistów Polskich 10480
3524 Getinge Poland Sp. z o.o. 10474
3525 MEGA SONIC S.A. 10473
3526 Tremend Sp. z o.o. S.K. 10468
3527 Investco Sp. z o.o. 10460
3528 Krimark Solutions Sp. z o.o. 10449
3529 PINK PEPPER MEDIA SPÓŁKA Z O.O. 10446
3530 Nuvias Polska Sp. z o.o. 10418
3531 Good Point Sp. z o.o. 10412
3532 PEG Sp. z o.o. 10412
3533 Eko-Punkt Organizacja Odzysku Opakowań S.A. 10411
3534 MPW MED Instruments Spółdzielnia Pracy 10391
3535 EU Pharmacia Sp. z o.o. 10389
3536 BEG Ingenierie Polska Sp. z o.o. 10386
3537 PPHU Rembet Sp. z o.o. 10384
3538 GB Truck Sp. z o.o. 10376
3539 TOTALBUD INWESTYCJE Sp. z o.o. 10366
3540 Sabur Sp. z o.o. 10362
3541 All4affiliate Sp. z o.o. 10360
3542 Investment Solutions Sp. z o.o. 10347
3543 Thyssenkrupp Elevator Sp. z o.o. 10343
3544 Wierzbowski Eversheds Sutherland sp.k. 10337
3545 Decerto Sp. z o.o. 10313
3546 Select Poland Sp. z o.o. 10307
3547 Tivien Sp. z o.o. 10295
3548 Techko Sp. z o.o. 10291
3549 Hazera Poland Sp. z o.o. 10290
3550 Bionorica Polska Sp. z o.o. 10289
3551 FOODMARK POLAND Sp. z o.o. 10288
3552 ARMATECH Sp. z o.o. 10282
3553 Kamino Sp. z o.o. S.K. 10273
3554 Banking Retail System Sp. z o.o. 10272
3555 Ekowater Sp. z o.o. 10266
3556 FLESZ Sp. z o.o. 10265
3557 Tech-Pomp Serwis Sp. z o.o. 10246
3558 Q1 Group Sp. z o.o. S.K. 10224
3559 Alx Sp. z o.o. sp.k. 10219
3560 Przedsiębiorstwo Usługowe Hetman Sp. z o.o. 10218
3561 Kernel Sp. z o.o. Spółka Komandytowa 10212
3562 SKD Dystrybution Sp. z o.o. 10208
3563 MK Financial Partners Sp. z o.o. 10198
3564 Erte Polska Robert Pilaciński sp.k. 10197
3565 Magnusson International Rudzińska i Wspólnicy sp. j. 10196
3566 Osiedle Młodych Sp. z o.o. 10187
3567 NOVO NORDISK PHARMA Sp. z o.o. 10185
3568 Lorien Sp. z o.o. 10183
3569 MSC Trade & Logistic Sp. z o.o. S.K. 10180
3570 Leipa Polska Sp. z o.o. 10179
3571 DECSOFT S.A. 10174
3572 Tbv Property Sp. z o.o. 10169
3573 Media Check Point Sp. z o.o. 10168
3574 FOR EM GROUP Sp. z o.o. 10155
3575 Nowogrodzka Invest Sp. z o.o. 10139
3576 Technology Gate Poland Sp. z o.o. 10133
3577 Rabbit Action Sp. z o.o. 10132
3578 INSTYTUT PSYCHOSOMATYCZNY Sp. z o.o. 10115
3579 Kancelaria Radców Prawnych Leszek Czarny, Wojciech Budny i Wsólnicy Spółka Komandytowa 10114
3580 Cez Towarowy Dom Maklerski Sp. z o.o. 10109
3581 PMG Premium Management Group Sp. z o.o. sp.k. 10109
3582 WAMEX Sp. z o.o. 10103
3583 FMG INTERNATIONAL S.A. 10101
3584 Media Markt Polska Sp. z o.o. Opole Spółka Komandytowa 10096
3585 Przedsiębiorstwo Wod-Inż Sp. z o.o. 10094
3586 MD4 Sp. z o.o. 10091
3587 Inter DOS sp. z o.o. 10084
3588 Pro Duct By Business Friends Sp. z o.o. 10081
3589 Spółdzielnia Mieszkaniowa Szaserów 10081
3590 Intrasoft – TSI Sp. z o.o. 10081
3591 Izumi Sushi Than I Wspólnicy Sp.J. 10081
3592 Krystyna Janda sp. z o.o. 10081
3593 Instytut Rozwoju Fitness Sp. z o.o. 10078
3594 Energo – Linia Maciążek S.J. 10076
3595 Zext sp. z o.o. 10076
3596 Concept Solutions Sp. z o.o. 10065
3597 Orangina Schweppes Polska Sp. z o.o. 10065
3598 Farmacja Polska Apteki Główne Sp. z o.o. 10064
3599 Zachęta – Narodowa Galeria Sztuki 10062
3600 Optima Serwis Sp. z o.o. S.K. 10061
3601 It Systems And Solutions Sp. z o.o. 10051
3602 Dom Medica Sp. z o.o. 10051
3603 Oberon Sp. z o.o. Przeds. Rozwoju i Wdrożeń 10047
3604 Abbeys Europejskie Doradztwo Finansowe Sp. z o.o. Spółka Komandytowa 10043
3605 Meteogroup Polska Sp. z o.o. 10042
3606 EF Polska Sp. z o.o. 10036
3607 P.U. Jarex Sp. z o.o. 10035
3608 Carda Consultancy S.A. 10011
3609 BIPROWOD – WARSZAWA Sp. z o.o. Biuro Projektów Gospodarki Wodnej i Ściekowej 10009
3610 Damovo Polska Sp. z o.o. 9983
3611 Aliant Sp. z o.o. 9982
3612 Radiologica Sp. z o.o. 9975
3613 Cloud Power Sp. z o.o. 9960
3614 Szymańczyk Roman Deresz Karpiński Adwokaci Sp.P. 9959
3615 Akson Studio Sp. z o.o. 9947
3616 Zora S.J. 9943
3617 SKOWROŃSKI Sp. z o.o. 9943
3618 Pracownia Finansowa Sp. z o.o. 9943
3619 Sonoma Polska Sp. z o.o. 9941
3620 SPOŁEM Warszawska Spółdzielnia Spożywców Żoliborz 9939
3621 Ferring Pharmaceuticals Poland Sp. z o.o. 9923
3622 Industrial Center 19 Sp. z o.o. 9916
3623 Eaglemoss Polska Sp. z o.o. 9915
3624 Dolpi Sp. z o.o. 9913
3625 Tawo Et Rucińscy S. J. 9911
3626 Kancelaria Brochocki Sp. z o.o. Sp. Komandytowa 9911
3627 Ecovis System Rewident Sp. z o.o. 9908
3628 Lexus Warszawa – Wola Sp. z o.o. 9908
3629 Goldmann Sp. z o.o. 9907
3630 Larex Fruit Sp. z o.o. 9907
3631 CHMP Sp. z o.o. 9897
3632 Promark Light Sp. z o.o. 9891
3633 Mercus Truck Export-Import Wynajem Sp. z o.o. sp.k. 9891
3634 Kadilani Machinery Sp. z o.o. 9888
3635 Pedrano Poland Contruction Sp. z o.o. 9886
3636 Tango Production Sp. z o.o. S.K. 9882
3637 Astro S.A. 9878
3638 Omniconsole Sp. z o.o. 9865
3639 Śmigielska i Wspólnicy sp.k. 9857
3640 DTL International Sp. z o.o. 9855
3641 Safic Alcan Polska sp. z o.o. 9843
3642 JS Technologie Sp. z o.o. i Wspólnicy S.K. 9841
3643 AGB Nielsen Media Research Sp. z o.o. 9840
3644 N&W Global Vending Sp. z o.o. 9837
3645 Instytut Geodezji i Kartografii 9823
3646 Patio Sp. z o.o. 9799
3647 Boryszew Commodities Sp. z o.o. 9786
3648 Retail Park Sochaczew Sp. z o.o. 9780
3649 Przy Arsenale Sp. z o.o. 9779
3650 Colliers International Rems Sp. z o.o. 9771
3651 B2 Sp. z o.o. 9767
3652 Oficyna Edukacyjna * Krzysztof Pazdro Sp. z o.o. 9755
3653 Sauter Automatyka Sp. z o.o. 9753
3654 Dubois, Kosińska-Kozak i Wspólnicy Kancelaria Adwokacko-Radcowska sp.j. 9750
3655 Platforma Dystrybucyjna Edu-Książka Sp. z o.o. 9742
3656 Funk International Polska Sp. z o.o. 9738
3657 GISS Sp. z o.o. 9738
3658 Empiria Trade Sp. z o.o. 9735
3659 Dayco Aftermarket Poland Sp. z o.o. 9732
3660 IT Roedl Consulting Sp. z o.o. Spółka Komandytowa 9731
3661 Arobul Sp. z o.o. 9726
3662 BE Poland Think, Solve & Execute Sp. z o.o. 9718
3663 Ratels Sp. z o.o. 9701
3664 Intelligent Technologies S.A. 9700
3665 Capital Art Apartments AEP Sp. z o.o. S.J. 9681
3666 ROBSON – TRANS Sp. z o.o. S.K. 9680
3667 Kuryłowicz & Associates Sp. z o.o. 9672
3668 7Bulls.Com Sp. z o.o. 9667
3669 Ströer Digital Operations Sp. z o.o. 9655
3670 Synergic Sp. z o.o. 9653
3671 ZIRCON POLAND Sp. z o.o. 9650
3672 Centrum Medyczne Platany Sp. z o.o. Spółka Komandytowa 9643
3673 AVT KORPORACJA Sp. z o.o. 9632
3674 WXCA Group Sp. z o.o. 9630
3675 Saspol Sp. z o.o. 9621
3676 Vitasystems Sobczak i Wspólnicy S.J. 9610
3677 Falconer Sp. z o.o. 9598
3678 SFA Poland Sp. z o.o. 9595
3679 Wulkan Pro Sp. z o.o. S.K. 9592
3680 INCORSA Sp. z o.o. Towarzystwo Handlu Zagranicznego 9590
3681 Consafe Logistics Sp. z o.o. 9585
3682 Perełka Elżbieta Dobrzyńska, Krzysztof Janakowski sp.j. 9584
3683 4 Flower Sp. z o.o. 9582
3684 Sklepy Doroty Plus Sp. z o.o. Porti S.K. 9578
3685 Aleotti Sp. z o.o. S.K. 9565
3686 EOM Sp. z o.o. 9548
3687 Socomec Polska Sp. z o.o. 9545
3688 Studio Filmowe Kadr 9541
3689 Unique Service Solution Sp. z o.o. 9537
3690 Obp Incentive & Sport Travel Sp. z o.o. 9531
3691 Alfa-Lek Lecznica Profesorsko-Ordynatorska Małgorzata Jabłońska – Nowak, S.J. 9529
3692 WS Wind Park V Sp. z o.o. 9529
3693 Ekotech Trade Sp. z o.o. 9529
3694 Modzelewska i Paśnik S.K. 9529
3695 E-Kiosk S.A. 9517
3696 Zesiuk Investment Sp. z o.o. 9515
3697 Spółdzielnia Mieszkaniowa Elsam 9513
3698 FRONDA PL Sp. z o.o. 9507
3699 Computer Group Pakt S.J. 9506
3700 Provost Polska Sp. z o.o. 9494
3701 Ales Groupe Polska Sp. z o.o. 9493
3702 Apreel Sp. z o.o. 9493
3703 Rail-Mil Computers Sp. z o.o. sp.k. 9484
3704 RTA Sp. z o.o. 9472
3705 Furniture Concept Sp. z o.o. 9470
3706 Consultia Sp. z o.o. 9468
3707 Z. Karczmarczyk i Wspólnicy Biuro Łożysk Tocznych Biloz S.J. 9466
3708 Greeneris Sp. z o.o. 9466
3709 SPRINKLER Sp. z o.o. 9464
3710 Garden Parts Sp. z o.o. 9445
3711 Ogilvy Sp. z o.o. 9420
3712 Zakłady Polcontact Warszawa Sp. z o.o. 9414
3713 Platan Hotels & Resorts Sp. z o.o. 9414
3714 CD Słodczyk Sp. z o.o. 9408
3715 Galeria Sawa Park Sp. z o.o. 9406
3716 Videojet Technologies Sp. z o.o. 9405
3717 Cambridge Diagnostics Polska Sp. z o.o. 9405
3718 Skromak Sp. z o.o. sp.k. 9397
3719 Ema Partners Poland Sp. z o.o. Spółka Komandytowa 9394
3720 WXCA Sp. z o.o. 9389
3721 Rochstar S.A. 9387
3722 Ampacet Polska Sp. z o.o. 9364
3723 Toyota Bielany Autoryzowany Dealer Toyoty Motor Poland Sp. z o.o. 9355
3724 CSL Behring Sp. z o.o. 9351
3725 Bel Light Group Sp. z o.o. 9338
3726 MDDP Sp. z o.o. Akademia Biznesu Spółka Komandytowa 9335
3727 Wittur Sp. z o.o. 9334
3728 WS Wind Park IV Sp. z o.o. 9322
3729 Iron Mountain Polska Services Sp. z o.o. 9310
3730 Noe-Pl Sp. z o.o. 9305
3731 Delikatesy Mini – Europa S.J. 9304
3732 Mary Kay Cosmetics Poland Sp. z o.o. 9296
3733 M-TRANS S.A. 9288
3734 Sondex Polska Sp. z o.o. 9288
3735 SECO TOOLS (POLAND) Sp. z o.o. 9286
3736 Di-Zet Sp. z o.o. S.K. 9284
3737 P.K.Tele.Jacek Paprota,Dariusz Kulikowski S.J. 9279
3738 Lumen Europe Sp. z o.o. 9275
3739 P H U Mariola Sp. z o.o. 9253
3740 TPI Sp. z o.o. 9253
3741 Italian Paper Sp. z o.o. 9253
3742 Amconstruction Sp. z o.o. 9251
3743 Actelion Pharma Polska Sp. z o.o. 9250
3744 BD Polska Sp. z o.o. 9247
3745 Loxx Sp. z o.o. 9242
3746 Viking Supplynet Sp. z o.o. 9240
3747 Cedar Sp. z o.o. 9237
3748 P.P.H. Kotwica A. Godlewski Sp. z o.o. 9233
3749 Delikatessen Brand & Design Agency Sp. z o.o. 9232
3750 Wedia-Ann S.J. Hollander A.M Jędraszczak J.T 9230
3751 WNCL Sp. z o.o. sp.k. 9221
3752 Cooper Industries Poland LLC Sp. z o.o. Oddział w Polsce 9220
3753 Posterus Group Sp. z o.o. S.K. 9219
3754 AFH Poland Sp. z o.o. 9215
3755 Gutenberg Networks Warszawa Sp. z o.o. 9213
3756 AS Motors Classic Sp. z o.o. 9206
3757 Polska Grupa Farmaceutyczna Sp. z o.o. 9200
3758 Sunnen Polska Sp. z o.o. 9200
3759 Domiporta Sp. z o.o. 9180
3760 Logo Jacygrad, Zawadzki S.J. 9164
3761 Parama Group Sp. z o.o. 9163
3762 Film-Plan Kwieciński, Karpiński, Niżyński sp.j. 9160
3763 Coconet Polska Sp. z o.o. 9157
3764 Adler Sp. z o.o. 9150
3765 P&B Partners Europe Sp. z o.o. S.K. 9134
3766 Beauty&Spaexpert Sp. z o.o. i Wspólnicy, Spółka Komandytowa 9131
3767 Frigo Sp. z o.o. 9118
3768 MSU Supplies Sp. z o.o. sp.k. 9113
3769 East Management Polska Sp. z o.o. 9092
3770 ITALMEX WARSZAWA Sp. z o.o. 9091
3771 Panattoni Europe Sp. z o.o. 9091
3772 Samodzielny Zespół Publicznych Zakładów Lecznictwa Otwartego Warszawa-Targówek 9078
3773 Sterbios Sp. z o.o. 9072
3774 Aermec Polska Sp. z o.o. 9070
3775 Compart International Kałużny i Hopfer sp.j. 9066
3776 Viktonex Sp. z o.o. 9062
3777 Symag Sp. z o.o. 9062
3778 EN-KA Sp. z o.o. 9060
3779 Izomar – Invest Sp. z o.o. 9058
3780 Warszawski Park Przemysłowy Sp. z o.o. 9048
3781 Astra Cee Sp. z o.o. 9045
3782 Zebra Technologies Sp. z o.o. 9042
3783 AZB Sp. z o.o. 9040
3784 P.B.I. Sadyba Sp. z o.o. 9036
3785 Respiromix Sp. z o.o. 9034
3786 Wydawnictwo ARKADY Sp. z o.o. 9032
3787 Media Markt Polska Sp. z o.o. Kalisz Spółka Komandytowa 9024
3788 Telemark Sp. z o.o. 9018
3789 He Blonie 1 Sp. z o.o. 9014
3790 Guerbet Poland Sp. z o.o. 9011
3791 Progreximp Sp. z o.o. 8999
3792 Delta Electronics (Poland) Sp. z o.o. 8989
3793 Ząbkowska Inwestycje Sp. z o.o. 8989
3794 ECLIPSE S.A. 8979
3795 Scan – Thor Group Poland Sp. z o.o. 8968
3796 Słowo Niezależne Sp. z o.o. 8965
3797 RIM Sp. z o.o. S.K. 8935
3798 Panorama-SAP Sp. z o.o. 8932
3799 El Passion Next Sp. z o.o. 8931
3800 ADROG S.J. Zakład Usług Brukarskich 8930
3801 Krakowiaków Nieruchomości Sp. z o.o. 8920
3802 Alvogen Poland Sp. z o.o. 8884
3803 Spółdzielnia Pracy Specjalistów Rentgenologów im. prof. Witolda Zawadowskiego 8877
3804 Coopervision Poland Sp. z o.o. 8873
3805 Global Metalforming Solutions Sp. z o.o. 8867
3806 Ngroup Sp. z o.o. 8865
3807 LTT Sp. z o.o. 8854
3808 D2 Sp. z o.o. sp.k. 8842
3809 BSP Bracket System Polska Sp. z o.o. 8829
3810 M&M Air Sea Cargo S.A. 8806
3811 DB Projekt Sp. z o.o. 8806
3812 Fred Holmberg & Co Polska Sp. z o.o. 8802
3813 POL – MAR Sp. z o.o. 8795
3814 Mitramed S. J. Paweł Wysocki, Piotr Wachaczyk 8788
3815 Care Sp. z o.o. 8775
3816 Zbor-Bud Sp. z o.o. 8769
3817 Nowy Dom Mieszkaniowa Spółdzielnia Własnościowa 8763
3818 Hipra Polska Sp. z o.o. 8761
3819 Dodiddone Sp. z o.o. S.K. 8760
3820 Airnet Service Sp. z o.o. 8759
3821 Konsmetal Alians Sp. z o.o. 8757
3822 Red Point Company Sp. z o.o. 8756
3823 Antiaging Institute Sp. z o.o. 8754
3824 Amc Networks Zone Poland Sp. z o.o. 8744
3825 Pasaż Targowa Sp. z o.o. S.K. 8742
3826 Transformex Sp. z o.o. 8739
3827 Fleet Insurance Services Sp. z o.o. 8737
3828 JM Systems Sp. z o.o. 8727
3829 Cobant Sp. z o.o. S.K. 8721
3830 Farmedica Sp. z o.o. 8719
3831 Sped – Trans Sp. z o.o. 8707
3832 Selfish 3 Sp. z o.o. 8702
3833 X-Code Sp. z o.o. 8692
3834 Quant Sp. z o.o. 8685
3835 Karlsbad Sp. z o.o. 8681
3836 Sense And Body Sp. z o.o. 8676
3837 Specjalistyczna Przychodnia Stomatologiczna Trio-Dent Agnieszka Laskus, Jerzy Perendyk sp.j. 8673
3838 Eutelsat Polska Sp. z o.o. 8671
3839 Kaliszuk S.J. Staff Partners 8671
3840 Delta Motor K. Madzio, P. Maliszewski sp.j. 8670
3841 Novum Sp. z o.o. 8655
3842 Unitronex Poland Sp. z o.o. 8640
3843 Gespar – G. Pyjor, A. Olszewski, M. Sutkowski – sp.j. 8634
3844 Selo Energia Sp. z o.o. 8628
3845 Ms Spektrum Szkolmowski sp.j. 8628
3846 Brass Research And Development Sp. z o.o. 8626
3847 BGW Holding Sp. z o.o. 8624
3848 Pateh – Jan Petryna sp. j. 8620
3849 WES Sp. z o.o. 8620
3850 REJA Sp. z o.o. 8617
3851 Best Rent A Car Sp. z o.o. 8616
3852 Axioma Sp. z o.o. 8613
3853 Think Kong Sp. z o.o. 8608
3854 Integra Eko Inwestment Sp. z o.o. 8605
3855 Bühler Polska Sp. z o.o. 8600
3856 Sensient Food Colors Poland Sp. z o.o. 8599
3857 Nielsen Polska Sp. z o.o. 8599
3858 Start International Polska Sp. z o.o. 8599
3859 Wolff Travel International Warszawa Sp. z o.o. 8589
3860 Yek Food Group Sp. z o.o. 8589
3861 3IP Sp. z o.o. Spółka Komandytowa 8575
3862 D-Link (Polska) Sp. z o.o. 8561
3863 Miltom Sp. z o.o. 8555
3864 Medix Sp. z o.o. Sp.k. 8549
3865 PAY – BACK POLSKA Sp. z o.o. 8545
3866 JIMMY Jerzy Cichocki, Janusz Zandberg Sp.J. 8536
3867 Bona Plus Sp. z o.o. S.K. 8536
3868 Comap Polska Sp. z o.o. 8530
3869 Amegra Sp. z o.o. S.K. 8516
3870 Domowa Opieka Medyczna Do-Med Sp. z o.o. 8514
3871 Kolejowa Spółdzielnia Mieszkaniowa KOLEJARZ 8506
3872 Kontel Sp. z o.o. sp.k. 8498
3873 Support Online Sp. z o.o. 8495
3874 VARIO TERM Sp. z o.o. 8492
3875 FLUID CONTROL SYSTEMS Sp. z o.o. 8489
3876 Quest Sp. z o.o. 8478
3877 Bon Appetit Catering Sp. z o.o. 8471
3878 Hexa Network S.A. 8467
3879 TOSHIBA TEC POLAND S.A. 8463
3880 R&D Services Sp. z o.o. 8462
3881 HolidayCheck Polska Sp. z o.o. 8460
3882 Nizbud Sp. z o.o. 8452
3883 Bemo Motors Serwis Sp. z o.o. sp.k. 8446
3884 Capital Trade Sp. z o.o. 8443
3885 Radchem Sp. z o.o. S.K. 8441
3886 Towarzystwo Budownictwa Społecznowego Selenus Sp. z o.o. 8438
3887 PPUH EM S.J. 8431
3888 Transformation Sp. z o.o. S.K. 8431
3889 Instytut Studiów Podatkowych Modzelewski i Wspólnicy – Audyt Sp. z o.o. 8428
3890 Euro Pacific Group Sp. z o.o. 8428
3891 Polish Agriculture Development Corporation Sp. z o.o. 8419
3892 Beltrade Sp. z o.o. 8400
3893 Auto Styl Sp. z o.o. 8400
3894 Omnioffice Sp. z o.o. 8395
3895 Euro – Plant K.Bielak – Wolińska,A.Golisowicz sp.j. 8393
3896 BSC AV Sp. z o.o. 8387
3897 Malaysian Airline System Berhad S.A. Oddział w Polsce 8372
3898 V. Laboratories Sp. z o.o. Spółka Komandytowa 8369
3899 Grupa Marcova Polska Office Sp. z o.o. sp.k. 8361
3900 Centrum Prawa Bankowego i Informacji Sp. z o.o. 8359
3901 Zakład Remontowo Budowlany Ambroży Wiesława Śliwińska sp.j. 8358
3902 Capitalia Sp. z o.o. S.K. 8356
3903 Groupon Shared Services Poland Sp. z o.o. 8348
3904 Plejades 3 Sp. z o.o. sp.k. 8347
3905 Engineering Energia Sp. z o.o. 8339
3906 Finplast Sp. z o.o. S.K. 8336
3907 Baugrupp Sp. z o.o. 8334
3908 Digital Solutions Dystrybucja Polska Sp. z o.o. 8330
3909 Technology Holding Warsaw Sp. z o.o. 8321
3910 Human Office Polska Sp. z o.o. 8304
3911 Sklep Kolonialny S.J. Andrzej Nejman, Janina Nejman 8293
3912 Polish Travel Quo Vadis Sp. z o.o. 8291
3913 WTE Wassertechnik Polska Sp. z o.o. 8286
3914 Mosca Direct Poland Sp. z o.o. 8284
3915 Fenix Metal Biuro Handlu Zagranicznego Sp. z o.o. 8275
3916 Champion Bp Sp. z o.o. 8270
3917 Wega Polska Sp. z o.o. 8268
3918 Spotmed Sp. z o.o. 8262
3919 Nowoczesna Firma S.A. 8261
3920 Fidelis Accounting Sp. z o.o. Spółka Komandytowa 8258
3921 HGS Consulting Sp. z o.o. S.K. 8252
3922 Med Mess Sp. z o.o. sp.k. 8250
3923 Tomasz Niedziński i Wspólnicy Sp. Komandytowa Kancelaria Prawnicza 8239
3924 Essels International Sp. z o.o. 8234
3925 Radwan Investments Sp. z o.o. sp.k. 8232
3926 M&B Zaslavsky Spółka Komandytowa 8230
3927 Model Plus – Dariusz Kumosa Management Sp. z o.o. 8214
3928 Fenice Sp. z o.o. 8211
3929 Timeless Art & Design Sp. z o.o. 8203
3930 John Bean Technologies Sp. z o.o. 8198
3931 CANDELUX Sp. z o.o. 8196
3932 HECTOR S.A. 8183
3933 JAC (Poland ) Ltd. Sp. z o.o. 8183
3934 Centrum Bankowości Finansowej Sp. z o.o. S.K. 8170
3935 Alfa Construction Sp. z o.o. 8158
3936 TRIAS S.A. 8151
3937 Media Markt Polska Sp. z o.o. Łódź II Spółka Komandytowa 8145
3938 The Digitals Sp. z o.o. 8138
3939 Ohio Sp. z o.o. 8138
3940 Sussmanpol S.A. 8126
3941 Travelbank Sp. z o.o. Bankowe Biuro Podróży 8121
3942 Chorten Mazowsze Sp. z o.o. 8121
3943 Abexim Sp. z o.o. 8116
3944 Defin S.A. 8114
3945 Citimedia.Pl Sp. z o.o. 8110
3946 Merlo Polska Sp. z o.o. 8107
3947 Geest Sp. z o.o. 8102
3948 Centrum Koszyki Sp. z o.o. 8086
3949 Accata Sp. z o.o. 8084
3950 Akazoo Sp. z o.o. 8084
3951 Tubajfor Sp. z o.o. 8071
3952 Huddleston Melon Design Sp. z o.o. 8071
3953 EXPRESS RELOCATIONS Sp. z o.o. 8065
3954 MAWI Sp. z o.o. 8057
3955 Sobinco Polska Sp. z o.o. 8034
3956 Gridnet C. Pelec Sp.j. 8026
3957 HOPEA S.J. 8015
3958 Capital Audyt Sp. z o.o. Spółka Komandytowa 8011
3959 Europol Holding Sp. z o.o. 7998
3960 SAWA – TAXI Sp. z o.o. 7987
3961 Valuetank Sp. z o.o. 7986
3962 Teatr Kamienica Fundacja Wspierania Twórczych Inicjatyw Teatralnych Atut I S-Ka Spółka Komandytowa 7985
3963 Geni Management Sp. z o.o. S.K. 7978
3964 BSI Group Polska Sp. z o.o. 7974
3965 Viart Sp. z o.o. 7974
3966 Kklw Kurzyński, Łyszyk i Wspólnicy Adwokaci i Radcowie Prawni sp.p. 7973
3967 Inner Corp Sp. z o.o. 7969
3968 Gowin i Wspólnicy Kancelaria Prawnicza sp.k. 7966
3969 Filicum Investments Sp. z o.o. Spółka Komandytowa 7965
3970 Cohn & Wolfe Sp. z o.o. 7964
3971 Spółdzielnia Mieszkaniowa ASTER-BUD 7960
3972 Dom Invest Polska Sp. z o.o. 7960
3973 Zespół Sprzedażowy Sp. z o.o. 7944
3974 Maczfit Sp. z o.o. 7933
3975 Tadeo Trading Sp. z o.o. 7921
3976 MM Conferences S.A. 7911
3977 Prema Inwest S.A. 7908
3978 Jurko Sp. z o.o. 7908
3979 DCS.PL Sp. z o.o. 7906
3980 GRYF DIRECT Sp. z o.o. 7902
3981 Ecolines – Polska Sp. z o.o. 7897
3982 Awas Systemy Sp. z o.o. 7896
3983 A&A Agencja Joanna Tkaczyk, Joanna Parapura S.J. 7895
3984 DIO Sp. z o.o. 7883
3985 ACTE Sp. z o.o. 7871
3986 Prestige Auto Sp. z o.o. 7866
3987 Berko Sp. z o.o. 7858
3988 Werner & Mertz Delta Polska Sp. z o.o. 7855
3989 Wenecka Sp. z o.o. 7855
3990 CARBOLINE POLSKA Sp. z o. o. 7838
3991 Spółdzielnia Budowlano – Mieszkaniowa Boya 2 7836
3992 Optimum Projekt Sp. z o.o. 7832
3993 Aconexim S. Śliwiński, D. Śliwińska sp. j. 7828
3994 EXPLO Sp. z o.o. 7814
3995 New Look Advertising Sp. z o.o. 7814
3996 Nortrade Pharma Sp. z o.o. 7812
3997 TFK Technologies Sp. z o.o. 7810
3998 Marel Polska Sp. z o.o. 7800
3999 Carestream Health Poland Sp. z o.o. 7781
4000 Gardenia Sport Sp. z o.o. 7772
4001 Blackstones Sp. z o.o. Spółka Komandytowa 7764
4002 Etop Sp. z o.o. 7763
4003 Unimat Sp. z o.o. 7763
4004 Vcentrum Grupa Sp. z o.o. S.K. 7758
4005 Mkc Architektura Sp. z o.o. sp.k. 7757
4006 Baltic Sea Cargo Sp. z o.o. 7747
4007 Akademia Sp. z o.o. 7745
4008 Transduna Sp. z o.o. 7732
4009 Bardzo Sp. z o.o. 7732
4010 Finance Project Polska Sp. z o.o. 7726
4011 Łazy 157 Sp. z o.o. R&B S.K. 7720
4012 Fidea Sp. z o.o. – Sp. Komandytowa 7713
4013 Netpr. Pl Sp. z o.o. 7712
4014 Handlowo – Usługowa Spółdzielnia Samopomoc 7710
4015 Polska Izba Przemysłu Chemicznego 7708
4016 Enter AIR Services Sp. z o.o. 7696
4017 Visanti Sp. z o.o. 7694
4018 Poli – Glas Sp. z o.o. 7688
4019 Apsys Management Sp. z o.o. 7678
4020 Vision Group Sp. z o.o. Spółka Komandytowo Akcyjna 7672
4021 Rms Rastawicki Mianowski Sawicki sp.k. 7663
4022 Jaro-Filtr Wrzosek sp.j. 7661
4023 Malvern Panalytical B.V. Sp. z o.o. Oddział w Polsce 7642
4024 LOCPO Sp. z o.o. 7641
4025 GP Plast Sp. z o.o. 7638
4026 Camso Polska S.A. 7636
4027 POLIDRUK WEST Sp. z o.o. 7635
4028 GMV Innovating Solutions Sp. z o.o. 7633
4029 Korzan – Sobieraj Kłapkowski Kancelaria Adwokatów I Radców Prawnych Spółka Komandytowa 7623
4030 Radfarm Sp. z o.o. Spółka Komandytowa 7622
4031 Media Central Polska Sp. z o.o. 7619
4032 STARFAX Ireneusz Maranowski, Mariusz Wyszyński Sp.J. 7611
4033 Imaco M. Kania sp.k. 7608
4034 Spółdzielnia Mieszkaniowa Osiedle Starówka 7595
4035 Laserpak Sp. z o.o. S.K. 7590
4036 Transduna Transport Sp. z o.o. 7580
4037 Natanex Logistics Poland Sp. z o.o. 7571
4038 S.I.A. Sp. z o.o. 7562
4039 Buzek Plastic Poland Sp. z o.o. 7556
4040 Zakład Automatyki ZREMB WARSZAWA Sp. z o.o. 7554
4041 Mb-Nieruchomości Sp. z o.o. sp. k. 7547
4042 Zespół Budowy Domów Jednorodzinnych I Wielorodzinnych Sp. z o.o. 7546
4043 Life Solutions Sp. z o.o. 7546
4044 MEXPOL S.A. 7544
4045 HUX Sp. z o.o. 7531
4046 Hill International Sp. z o.o. 7525
4047 Telskol Sp. z o.o. 7524
4048 Rączkowski, Kwieciński Adwokaci sp.p. 7522
4049 Spółdzielnia Mieszkaniowa NASZA FAMILIA 7517
4050 Capital Park Racławicka Sp. z o.o. 7511
4051 Pro-Eximp B. K. Piwko sp.j. 7511
4052 PI Sp. z o.o. 7509
4053 Karbona Sp. z o.o. 7507
4054 Itbud Zakład Nowych Materiałów Budowlanych Sp. z o.o. 7506
4055 MS Electric Sp. z o.o. 7506
4056 Perfect Day Sp. z o.o. 7504
4057 Poro Additive Sp. z o.o. 7501
4058 AMECO M. Chłostecki J. Dębkowski T. Kądziela Sp.J. 7482
4059 AUTO GT Sp. z o.o. 7479
4060 Escumed Mayab Sp. z o.o. sp.k. 7479
4061 Naftoserwis Sp. z o.o. 7471
4062 Digel Polska Sp. z o.o. 7470
4063 PRZEDSIĘBIORSTWO HANDLU CHEMIKALIAMI CHEMIA Sp. z o.o. 7456
4064 ATA Sp. z o.o. 7450
4065 Rokom Sp. z o.o. 7446
4066 Defence24 Sp. z o.o. 7441
4067 Kuryłowicz & Associates-Engineering Office Sp. z o.o. 7436
4068 Malavi Sp. z o.o. S.K. 7435
4069 Toyota Logistics Services Poland Sp. z o.o. 7431
4070 Rothenberger – Polska Sp. z o.o. 7430
4071 Asus Polska Sp. z o.o. 7430
4072 Pro – Control Sp. z o.o. 7417
4073 AD Zinc Sp.J. Król, Tobiasz 7406
4074 FOODCOM S.A. 7406
4075 KARMAR S.A. 7404
4076 OSTROWSKI Sp. z o.o. 7400
4077 AS Logistics Sp. z o.o. 7398
4078 NCK Grupa Sp. z o.o. 7395
4079 Businessclick Sp. z o.o. 7390
4080 AN.KA Wines Sp. z o.o. 7378
4081 THU HUYEN Sp. z o.o. 7365
4082 ECOENERGIA Sp. z o.o. 7363
4083 Access Line Lewandowski & Kowalski S.J. 7363
4084 Auto – Blak Sp. z o.o. 7357
4085 Agro-Matadex sp.j. Eksport-Import Monika Gierczak 7348
4086 Grand Invest Sp. z o.o. 7338
4087 Siódme Niebo S.A. 7336
4088 Regus Plaza Sp. z o.o. 7326
4089 Ahoy Sp. z o.o. 7323
4090 MP Services Sp. z o.o. 7320
4091 Retail Development Management Sp. z o.o. 7312
4092 Primo Corporate Advisory Sp. z o.o. Spółka Komandytowa 7308
4093 Lag Management Sp. z o.o. 7308
4094 Argraf Sp. z o.o. 7306
4095 Naturovita Sp. z o.o. 7306
4096 Infine Inwestycje Sp. z o.o. S.K. 7296
4097 Grow Team Sp. z o.o. 7286
4098 Mercur-Trade Sp. z o.o. 7284
4099 Spedycja Logis Sp. z o.o. 7284
4100 KGE Sp. z o.o. Spółka Komandytowa 7279
4101 Spółdzielnia Budowlano- Mieszkaniowa Nałęczowska 7274
4102 Net Service S.A. 7270
4103 KP Capital Sp. z o.o. 7268
4104 Medipage Sp. z o.o. 7267
4105 ZIS Sanitex Sp. z o.o. 7267
4106 Prager Sp. z o.o. 7260
4107 Episo 3 Dąbrówka Sp. z o.o. 7258
4108 Bonari Sp. z o.o. 7243
4109 Rowit Sp. z o.o. 7241
4110 Libner – Trojan S.J. 7237
4111 ESPOL WARSZAWA Sp. z o.o. 7233
4112 Opusproperties Sp. z o.o. 7229
4113 Brand New Sp. z o.o. 7226
4114 Aluprofil Sp. z o.o. 7223
4115 Netlog Polska Sp. z o.o. 7219
4116 World Courier Poland Sp. z o.o. 7216
4117 Wydawnictwo Amber Sp. z o.o. 7215
4118 Synevo Sp. z o.o. 7215
4119 Viking Sp. z o.o. sp.k. 7213
4120 Centrum Zaopatrzenia Fryzjerów Sp. z o.o. S.K. 7206
4121 Pulimed Sp. z o.o. Polskie Usługi Laboratoryjne i Medyczne 7198
4122 EKO – BHL Sp. z o.o. 7186
4123 Car-Droom Sp. z o.o. Sp.k. 7180
4124 Agencja Inwestycyjno- Handlowa V- Project Sp. z o.o. 7179
4125 CMT Sp. z o.o. Holding – Spółka Komandytowa 7178
4126 Translight Sp. z o.o. 7176
4127 Tombruk Sp. z o.o. 7167
4128 Korona JV Sp. z o.o. 7164
4129 Ampar Bis Ryszard Więcławski, Sylwester Szczęsny sp.j. 7160
4130 Unimax Development Sp. z o.o. 7155
4131 Europa Express City Sp. z o.o. 7154
4132 Instytut Badawczy Materiałów Budowlanych Sp. z o.o. 7153
4133 Alvu Sp. z o.o. 7151
4134 Rekopol Organizacja Odzysku Opakowań S.A. 7148
4135 Olejnik Systemy Magazynowe Sp. z o.o. 7146
4136 ITIS Sp. z o.o. Spółka Komandytowa 7146
4137 Ads Architekci Sp. z o.o. 7141
4138 Atma Sp. z o.o. 7137
4139 DUKIEWICZ S.J. 7136
4140 Bose Sp. z o.o. 7132
4141 Trilogiq Poland Sp. z o.o. 7124
4142 Tak Pharma Sp. z o.o. 7123
4143 Nowoczesne Centrum Medyczne Okoklinik Sp. z o.o. S.K. 7121
4144 CENREX Sp. z o.o. 7118
4145 Interlab Sp. z o.o. 7117
4146 Ikar Spółdzielnia Mieszkaniowa Pracowników SGGW W Warszawie 7117
4147 Marani 1915 Sp. z o.o. 7113
4148 L & A Trading Sp. z o.o. 7110
4149 Zachodniopomorskie Mleko Sp. z o.o. 7107
4150 Ecol Sp. z o.o. 7105
4151 Audio Video Design Sp. z o.o. 7099
4152 Hanse Invest Polska Sp. z o.o. 7089
4153 Delta Contact Sp. z o.o. 7087
4154 777 Kantor Wymiany Walut M.Janowski S.J. 7087
4155 Sanlab J. Kaczorek, M. Bińczak S.J. 7087
4156 Investpol Warehouse Sp. z o.o. 7085
4157 Kartzfehn Polska Sp. z o.o. 7084
4158 Concession Polska Sp. z o.o. 7077
4159 Cukiernia Włodzimierz Czubak i S-ka S.J. 7072
4160 Agromet-Motoimport Sp. z o.o. 7071
4161 Daytona Lubricants Polska Sp. z o.o. sp.k. 7061
4162 Orpea Km Sp. z o.o. 7047
4163 Physio-Control Poland Sales Sp. z o.o. 7041
4164 Comercial Quimica Masso S.A. Oddział w Polsce 7039
4165 Yawa 9 Sp. z o.o. 7036
4166 SERVCOMP Sp. z o.o. 7036
4167 Instytut Adama Mickiewicza 7029
4168 DAL-LICKIEWICZ S.J. 7026
4169 Sterimed Sp. z o.o. 7016
4170 BU Power Systems Polska Sp. z o.o. 7014
4171 BIGRAM S.A. 7008
4172 ONE DC Sp. z o.o. 6999
4173 Data Force Group Sp. z o.o. Spółka Komandytowa 6998
4174 Brand Republic Sp. z o.o. S.K. 6995
4175 Invent On Sp. z o.o. 6993
4176 Studio Filmowe OTO Sp. z o.o. 6992
4177 Werbena Art Sp. z o.o. 6992
4178 Reewise Sp. z o.o. 6991
4179 Ekotech Inżynieria Popiołów sp. z o.o. 6982
4180 Amazon Filters Sp. z o.o. 6982
4181 Stora Enso Polska Sp. z o.o. 6981
4182 ALARMTON Sp. z o.o. 6977
4183 Polpatron Sp. z o.o. 6972
4184 Oto Dom Sp. z o.o. S.K. 6971
4185 AEW Central Europe sp. z o.o. 6969
4186 Vertigo Investments Sp. z o.o. sp.k. 6969
4187 Softinet Sp. z o.o. 6955
4188 Arteo Sp. z o.o. – Spółka Komandytowa 6953
4189 Dropla Food Sp. z o.o. 6951
4190 Accout Sp. z o.o. S.K. 6950
4191 IRR Sp. z o.o. 6940
4192 Value Engineering Sp. z o.o. 6939
4193 ECON TRADE Sp. z o.o. 6934
4194 Nestra Sp. z o.o. 6932
4195 Nipro Poland Sp. z o.o. 6926
4196 3 Home Invest Sp. z o.o. S.K. 6926
4197 Nova Sp. z o.o. 6924
4198 Nanotech Diamond Poland Sp. z o.o. 6924
4199 Kacperski, Popławski, Adwokaci Spółka Partnerska 6924
4200 Nereus Sp. z o.o. Spółka Komandytowa 6918
4201 ZJ Moje Zdrowie Sp. z o.o. 6913
4202 Quanticate Polska Sp. z o.o. 6900
4203 Wydawnictwo Gospodarcze Sp. z o.o. 6900
4204 Corporate Profiles Consulting sp. z o.o. 6900
4205 PLASTEAM Sp. z o.o. 6887
4206 Holistic Clinic Sp. z o.o. 6878
4207 RSQ Management Sp. z o.o. 6872
4208 Maison Charlotte Sp. z o.o. 6872
4209 Foxlane Sp. z o.o. 6872
4210 BHL Dubiniec I Scheiner S.J. 6869
4211 A. J. Miniewski S.J. 6865
4212 Polsko – Niemiecka Izba Przemysłowo – Handlowa 6863
4213 PCIC Poland Sp. z o.o. 6856
4214 Zormel Sp. z o.o. 6845
4215 PZM – TRAVEL Sp. z o.o. 6840
4216 Ofta Sp. z o.o. 6840
4217 Marsala Sp. z o.o. 6833
4218 Make Event Sp. z o.o. 6830
4219 NBS Communications Sp. z o.o. 6829
4220 ITC S.A. 6821
4221 ATS Instal Sp. z o.o. 6821
4222 Francusko-Polska Izba Gospodarcza 6818
4223 Alkam Security Sp. z o.o. – Spółka Komandytowa 6805
4224 Smart Media Polska Sp. z o.o. S.K. 6802
4225 MAGWENT Sp. z o.o. 6799
4226 Inwestor HM Sp. z o.o. 6794
4227 S.E.A. Wagner Sp. z o.o. 6788
4228 Epitress Sp. z o.o. S.K. 6786
4229 Brokers Sp. z o.o. 6780
4230 Eurowiose sp. z o.o. 6777
4231 S.T.I. Polska Sp. z o.o. 6770
4232 Cafe Contact Sp. z o.o. 6764
4233 Medical Tribune Polska Sp. z o.o. 6762
4234 HR Progress Sp. z o.o. 6754
4235 Batiplus Polska Sp. z o.o. 6740
4236 Apollo – Rida Poland Sp. z o.o. 6737
4237 Pozytyw – Kalmus i Skręta S.J. 6735
4238 Fortum Customer Services Polska Sp. z o.o. 6731
4239 Plac Strzelecki Sp. z o.o. 6727
4240 Hotel G.E. Wrocław Sp. z o.o. 6723
4241 New Business Solutions Sp. z o.o. 6723
4242 Reeko Organizacja Odzysku Opakowań S.A. 6720
4243 DCM Nieruchomości i Sp. z o.o. sp.k. 6719
4244 Interchange Poland Sp. z o.o. 6717
4245 Nowy Adres S.A. 6717
4246 G-4 Sp. z o.o. 6714
4247 SIG Combibloc Sp. z o.o. 6709
4248 International Communication Sp. z o.o. 6705
4249 Darjanna Sp. z o.o. Spółka Komandytowa 6704
4250 Bil Sp. z o.o. I S.K.A. 6698
4251 SW Research Sp. z o.o. 6698
4252 Integral Logistics Sp. z o.o. 6697
4253 Loginex Sp. z o.o. 6695
4254 Aidpol Sp. z o.o. 6692
4255 Corporate Profiles Real Estate Sp. z o.o. 6686
4256 Centralne Laboratorium Ochrony Radiologicznej CLOR 6685
4257 Mak Dom GK S.A. 6683
4258 Walor Sp. z o.o. 6682
4259 Eudeco Sp. z o.o. S.K. 6682
4260 KPMG Sp. z o.o. S.K. 6681
4261 TG Plus Sp. z o.o. 6667
4262 3D System Sp. z o.o. 6665
4263 Maurice Ward & CO. Sp. z o.o. 6662
4264 Digital Spark Sp. z o.o. 6660
4265 Eko-Max Recykling Spółka z o. o. 6658
4266 Excel Handling Sp. z o.o. 6656
4267 Pepperl + Fuchs Sp. z o.o. 6653
4268 Clipatize Sp. z o.o. S.K. 6652
4269 FOLLAK Sp. z o.o. Sp. Komandytowa 6650
4270 IPP Sp. z o.o. 6647
4271 Pentacomp Systemy Informatyczne S.A. 6643
4272 Instytut Sportu Państwowy Instytut Badawczy 6634
4273 Rolwet Serwis Sp. z o.o. 6627
4274 LT Cement Sp. z o.o. 6626
4275 Geis Cargo International Poland Sp. z o.o. 6624
4276 Mazowiecka Agencja Energetyczna Sp. z o.o. 6624
4277 TOOL Center Sp. z o.o. 6621
4278 PETSTAR Sp. z o.o. 6621
4279 Pozitiva Sp. z o.o. 6615
4280 Seen Distribution Sp. z o.o. 6614
4281 MERKURY – INVEST Sp. z o.o. 6600
4282 Ekstraklasa Live Park Sp. z o.o. 6597
4283 Spółdzielnia Budowlano- Mieszkaniowa Tęcza 6595
4284 HAL ALLERGY Sp. z o.o. 6593
4285 Spawalnik Sp. z o.o. 6588
4286 C. & J. Clark Polska Sp. z o. o. 6587
4287 SBM Perspektywa 6585
4288 Polska Grupa Audytorska Sp. z o.o. S.K. 6581
4289 SkyCash Poland S. A. 6577
4290 YAZAMCO POLAND Sp. z o.o. 6576
4291 Martini Polska Sp. z o.o. 6571
4292 Delikatesy Mini-Europa Dorota Bienias, Dominika Wasiljew, Arkadiusz Bienias sp.j. 6569
4293 Trade Trans Finance Sp. z o.o. 6567
4294 Wilbud Sp. z o.o. 6567
4295 Rebeltec Sp. z o.o. S.K. 6567
4296 AB-MICRO Sp. z o.o. 6565
4297 Spółdzielnia Mieszkaniowa Kabaty 6559
4298 Jeremy Polska Sp. z o.o. sp.k. 6557
4299 Atlantis Construction Sp. z o.o. 6554
4300 Medaccess Sp. z o.o. S.K. 6552
4301 GIMS Components Sp. z o.o. S.K. 6549
4302 Polska Grupa Tekstylna Sp. z o.o. 6543
4303 Sportwerk Polska sp. z o.o. 6543
4304 Kancelaria Adwokacka Sp. K. 6540
4305 Gros – Beata Grodner, Paweł Rosiński Sp.J. 6527
4306 Porreal Polska Sp. z o.o. 6526
4307 Ktd Sp. z o.o. 6524
4308 Play4sale Sp. z o.o. 6520
4309 Rekord Polska Sp. z o.o. 6519
4310 NATIONAL INSTRUMENTS POLAND Sp. z o.o. 6517
4311 Agencja Live Sp. z o.o. 6504
4312 DentalHolding Sp. z o.o. 6500
4313 DOORTRADE Sp. z o.o. S.K. 6500
4314 Solar Powerenergy Sp. z o.o. 6500
4315 Hogart Sp. z o.o. 6499
4316 MAR – GRAN Sp. z o.o. 6492
4317 Pompidou Sp. z o.o. 6492
4318 W. BURDECKI Sp. z o.o. 6491
4319 Taxus IT Sp. z o.o. 6486
4320 FPP Enviro Sp. z o.o. 6474
4321 Celsa Sp. z o.o. 6469
4322 TR Automatyka Sp. z o.o. S.K. 6466
4323 SICO POLSKA Sp. z o.o. 6464
4324 Warszawska SBM Pracowników Umysłowych 6464
4325 TOMASZEWSKI Sp. z o.o. 6453
4326 HMC Witold Kołodziejczak 6445
4327 Cognitran Sp. z o.o. 6441
4328 RL-Promitor Sp. z o.o. 6435
4329 Olga Invest Sp. z o.o. 6434
4330 Brit Plan Sp. z o.o. S.K. 6431
4331 PERFECT WATER SYSTEMS Sp. z o.o. 6423
4332 Motorent Sp. z o.o. 6414
4333 Rent Design Sp. z o.o. 6412
4334 Ochrona Juwentus – Bis Sp. z o.o. 6403
4335 P.B. Rematec Sp. z o.o. 6402
4336 Bit Soft Sp. z o.o. sp.k. 6393
4337 Kancelaria Podatkowa Ufiks Katarzyna Białecka-Redkie i Wspólnicy sp.j. 6392
4338 Omnis Sp. z o.o. 6390
4339 Signal Sp. z o.o. 6388
4340 INFORADIO Sp. z o.o. 6384
4341 Pryzmat Sp. z o.o. Zakład Usług Geodezyjnych i Kartograficznych 6384
4342 Ets Polska Sp. z o.o. 6383
4343 BPG Polska Audyt Sp. z o.o. 6375
4344 DIETHERM S.A. 6374
4345 Glaser Group Sp. z o.o. 6373
4346 Arip Next Sp. z o.o. 6370
4347 Onyx Sp. z o.o. 6364
4348 Teleste Information Solutions Sp. z o.o. 6361
4349 JMS Technology Sp. z o.o. 6354
4350 Goldfoam Sp. z o.o. 6353
4351 Ic Group Poland Sp. z o.o. 6344
4352 Ravago Chemicals Poland Sp. z o.o. 6344
4353 REMER Tomasz Augustyniak, Bolesław Staniszewski S.J. 6330
4354 Libra Poland Sp. z o.o. 6327
4355 G.L.M. Sp. z o.o. 6326
4356 AMIS 2 Sp. z o.o. 6323
4357 Asysta Sp. z o.o. 6322
4358 Prosfer Sp. z o.o. 6320
4359 NOACK POLEN Sp. z o.o. 6317
4360 Jet Events Sp. z o.o. 6310
4361 Partlan Sp. z o.o. Spółka Komandytowa 6309
4362 PT Lox Sp. z o.o. 6305
4363 Prodesigne Sp. z o.o. S.K. 6305
4364 TFK 1 Sp. z o.o. 6305
4365 Nova Sp. z o.o. 6301
4366 4 Results Sp. z o.o. People S.K. 6294
4367 Apartment Sp. z o.o. 6293
4368 Mask System Sp. z o.o. 6292
4369 PELARGOS Sp. z o.o. 6291
4370 Enxoo Sp. z o.o. 6291
4371 Carvel Sp. z o.o. 6288
4372 Invest – Property Sp. z o.o. 6287
4373 Mira – Lux International Ltd Sp. z o.o. 6277
4374 Bulmach Sp. z o.o. 6273
4375 CPM Sp. z o.o. 6273
4376 PETRA – MI Sp. z o.o. 6271
4377 Prime Consulting Partners Sp. z o.o. 6269
4378 INSTALSAN E. M. KALISZ S.J. 6265
4379 Whites Sp. z o.o. 6265
4380 Emerson Electric Poland Sp. z o.o. 6262
4381 Softdata Sp. z o.o. 6262
4382 Nap Dwa Sp. z o.o. 6256
4383 Upper Finance Sp. z o.o. S.K. 6242
4384 Serek Sp. z o.o. 6240
4385 Blue Angels sp. z o.o. 6240
4386 Mott Macdonald Limited Sp. z o.o. Oddział w Polsce 6238
4387 DKV Euro Service Polska Sp. z o.o. 6238
4388 Mix-Graf Sp. z o.o. 6238
4389 Work UP Sp. z o.o. 6233
4390 Q.D.G. Sp. z o.o. 6233
4391 Abis Sp. z o.o. 6232
4392 Texland Pl Sp. z o.o. 6232
4393 Elektrownia Wiatrowa Eol Tris Sp. z o.o. 6232
4394 Amilis Sp. z o.o. 6230
4395 Frost & Sullivan S.A. Oddział w Polsce 6226
4396 Łazy 157 Sp. z o.o. Max System S.K. 6224
4397 Phn Hotel Management Phn K Sp. z o.o. S.K.A. 6223
4398 Petronaf Sp. z o.o. 6222
4399 Centrum Podróży Aura Sp. z o.o. 6220
4400 Incube CPM Sp. z o.o. 6220
4401 Agaflex Sp. z o.o. 6214
4402 Pomaris Sp. z o.o. 6206
4403 PM Prestige Apartments Sp. z o.o. S.K. 6206
4404 Instytut Sztuki PAN 6198
4405 Grupa Wydawnicza Relacja Sp. z o.o. 6195
4406 Grupa 5 Architekci Sp. z o.o. 6191
4407 Abakus Logistics Sp. z o.o. 6191
4408 Massive Food Sp. z o.o. 6186
4409 ALMIDES Sp. z o.o. 6183
4410 BNI Sp. z o.o. S.K. 6169
4411 Excellence Distribution Sp. z o.o. 6167
4412 Orkiestra Sinfonia Varsovia 6167
4413 Lantana Group Sp. z o.o. 6162
4414 Fabrity Sp. z o.o. 6161
4415 Bisnode Polska Sp. z o.o. 6158
4416 Hoogells Oleksiewicz Sznyrowska sp.k. 6155
4417 Segar Sp. z o.o. 6154
4418 TERTIUM Sp. z o.o. 6153
4419 Specjalista Sp. z o.o. 6143
4420 Media Markt Polska Sp. z o.o. Chorzów Spółka Komandytowa 6140
4421 C&F Sp. z o.o. 6139
4422 G Media Plus Sp. z o.o. S.K. 6137
4423 Wypychowska i Wspólnicy S.K. 6135
4424 Max Sp. z o.o. Spółka Komandytowa 6135
4425 Heinzel Sales Poland Sp. z o.o. 6128
4426 Erbe Polska Sp. z o.o. 6126
4427 Senoplast Polska Sp. z o.o. 6125
4428 Classeq Polska Sp. z o.o. 6122
4429 Moda Na Zdrowie Sp. z o.o. 6120
4430 Agroresearch Sp. z o.o. 6119
4431 Kul Architekci Sp. z o.o. S.K. 6118
4432 Lak Tech Sp. z o.o. S.K. 6116
4433 Nobel Biocare Polska Sp. z o.o. 6114
4434 Moto-Tank Spółka z o.o. 6108
4435 Biochemax Sp. z o.o. 6108
4436 Comac International Sp. z o.o. 6107
4437 URMA Sp. z o.o. 6106
4438 SUPERBUILD Sp. z o.o. 6101
4439 Metrox Investment Sp. z o.o. 6099
4440 Wasbruknowa Sp. z o.o. 6098
4441 Lighthouse Consultants Sp. z o.o. Spółka Komandytowa 6095
4442 Weidmuller Sp. z o.o. 6092
4443 Dunaj – Finanse Sp. z o.o. 6092
4444 Artplants Sp. z o.o. 6086
4445 Image Recording Solutions Sp. z o.o. 6076
4446 S Plus Warszawa Sp. z o.o. 6071
4447 Integrity Partners Sp. z o.o. 6064
4448 Redix T. Kościesza i Wspólnicy S.J. 6061
4449 Alameda Sp. z o.o. S.K. 6061
4450 Laboratorium Dermapharm Sp. z o.o. 6059
4451 24/7 Communication Sp. z o.o. 6058
4452 Spółdzielnia Mieszkaniowa Lokatorsko – Własnościowa Złotopolska 6057
4453 Highlander Partners Sp. z o.o. 6055
4454 Impervius Sp. z o.o. 6053
4455 INFINE Sp. z o.o. S.K. 6052
4456 Probo Multimedia Sp. z o.o. 6048
4457 Elbud-Projekt Warszawa Sp. z o.o. 6048
4458 Ewopharma Ag Sp. z o.o. 6041
4459 Sweet Sit Sp. z o.o. 6040
4460 Ekostan Sp. z o.o. 6039
4461 Warsaw – Apartments Sadyba Wilanów Sp. z o.o. 6038
4462 Vos Logistics Forwarding Poland Sp. z o.o. 6033
4463 Budimex Budownictwo Sp. z o.o. 6030
4464 Remorex Sp. z o.o. 6023
4465 Fox Sp. z o.o. 6019
4466 HARTMANN – POLSKA Sp. z o.o. 6013
4467 Wojskowe Przedsiębiorstwo Handlowe Sp. z o.o. 6007
4468 HELKRA Sp. z o.o. 6007
4469 Change/Serviceplan Sp. z o.o. 5994
4470 NIKO Alex Sp. z o.o. 5990
4471 Serwis Plus Sp. z o.o. 5990
4472 Fasada Polska Sp. z o.o. 5986
4473 Awas – Polska Sp. z o.o. 5982
4474 Polescort Sp. z o.o. S.K. 5980
4475 Point S Polska Sp. z o.o. 5976
4476 Dazumi Sp. z o.o. 5968
4477 Kronad Inwestycje Sp. z o.o. 5964
4478 RAV Sp. z o.o. 5949
4479 Ringroad Sp. z o.o. S.K. 5946
4480 Kenawi Sp. z o.o. Przeds. Wielobranżowe 5945
4481 K2 Search Sp. z o.o. 5944
4482 Centrum Rozwoju Dziecka Sp. z o.o. 5944
4483 WPG S.A. 5943
4484 Ulena Sp. z o.o. 5940
4485 Mazars Audyt Sp. z o.o. 5938
4486 MARLEX Poland Sp. z o.o. 5936
4487 Centrum Jakości Agroeko Sp. z o.o. 5934
4488 Pride Inwestycje Kapitałowe Sp. z o.o. S.K. 5934
4489 Despol Techniki Montażowe Sp. z o.o. 5927
4490 MIVO SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA 5926
4491 BIS Sp. z o.o. 5924
4492 Domos Polska Sp. z o.o. 5922
4493 Octanorm System Polska Sp. z o.o., S.K. 5921
4494 Dom Szwedzki Sp. z o.o. 5920
4495 Clave Sp. z o.o. 5919
4496 Althermedia Sp. z o.o. sp.k. 5915
4497 Beko Technologies Sp. z o.o. 5915
4498 Symmetry Sp. z o.o. 5915
4499 1&1 Internet Sp. z o.o. 5914
4500 MIMATECH Sp. z o.o. 5913
4501 Colt International Sp. z o.o. 5911
4502 Techstudio Sp. z o.o. 5911
4503 STALEX Kazimierz Stala i Wspólnicy S.J. 5907
4504 British Automotive Gdańsk Sp. z o.o. 5905
4505 Dat Computer Concepts Sp. z o.o. 5902
4506 Przedsiębiorstwo Obsługi Importu i Exportu Semper Sp. z o.o. 5901
4507 Mindray Medical Poland Sp. z o.o. 5891
4508 Narodowy Instytut Dziedzictwa 5884
4509 Regus Wiśniowy Sp. z o.o. 5881
4510 Added Value Gifts Sp. z o.o. 5870
4511 LESTER S.A. 5868
4512 Tensotronic Sp. z o.o. 5860
4513 Adam Sp. z o.o. 5860
4514 SPA Land Sp. z o.o. 5859
4515 Towarzystwo Funduszy Inwestycyjnych Capital Partners S.A. 5858
4516 Schönherr Stangl sp.k. 5854
4517 Davide Lifestyle Sp. z o.o. 5847
4518 Bentley Systems Polska Sp. z o.o. 5843
4519 Spółdzielnia Mieszkaniowa Perkun 5842
4520 Active Guard Sp. z o.o. 5842
4521 Gustav Heess Sp. z o.o. 5833
4522 Skalski i Grzybowski S.J. 5818
4523 High Profile Strategic Advisors Sp. z o.o. 5816
4524 HB Inwestor Sp. z o.o. sp.k. 5816
4525 G 3 Sp. z o.o. 5815
4526 ESCO Sp. z o.o. 5809
4527 Nekken Sp. z o.o. 5806
4528 Real Estate Development Company Sp. z o.o. 5802
4529 Green Investment Sp. z o.o. 5783
4530 Capital One Partners Sp. z o.o. Spółka Komandytowa 5774
4531 Mitcar D. i P. Krasnodębski S.J. 5773
4532 Motocyklowe Centrum Serwisowe Helman Piszcz S.J. 5773
4533 Warsaw Genomics Sp. z o.o. S.K. 5762
4534 HERT Sp. z o.o. Akcesoria Sp.K. 5759
4535 Mass Media Sp. z o.o. S.K. 5757
4536 GENOMED S.A. 5755
4537 Wwaa Sp. z o.o. S.K. 5753
4538 Dom Aukcyjny Mebis Sp. z o.o. 5745
4539 Semin International Sp. z o.o. 5744
4540 Enertest Testery i Diagnostyka Sp. z o.o. 5740
4541 Vitrum Concept Sp. z o.o. 5735
4542 Clipper Sp. z o.o. 5731
4543 Centrum Sztuki Współczesnej – Zamek Ujazdowski 5729
4544 Semikron Sp. z o.o. 5728
4545 PGOM Sp. z o.o. 5728
4546 Finance & Rent Help Sp. z o.o. sp.k. 5717
4547 REST Sp. z o.o. 5708
4548 Direct Communication Sp. z o.o. 5697
4549 T4b Budownictwo Sp. z o.o. 5692
4550 Korporacja Handlowa Przedsiębiorstw i Pracowników Nr 2 Sp. z o.o. 5689
4551 Transport i Logistyka Polska 5684
4552 Angus Sp. z o.o. 5682
4553 Polska Róża Ernest Michalski Sp. z o.o. 5679
4554 Platan Sp. z o.o. 5670
4555 Staport Przedsiębiorstwo Przedstawicielskie Sp. z o.o. 5664
4556 TPK-4 Sp. z o.o. 5663
4557 Cedar Plan Sp. z o.o. 5658
4558 Instytut Biocybernetyki i Inżynierii Biomedycznej im. Macieja Nałęcza PAN 5647
4559 Estelligence Sp. z o.o. 5643
4560 Lux-Pol Sp. z o.o. – Spółka Komandytowa 5643
4561 Asistnet Sp. z o.o. 5637
4562 M. Witkiewicz, D. Kiszka-Demski Darmado sp.j. 5637
4563 BUSINESS CENTRE Sp. z o.o. 5633
4564 DF EXPRESS Sp. z o.o. 5632
4565 Investcore Sp. z o.o. S.K. 5629
4566 Almirall sp. z o.o. 5627
4567 Blue Solution Sp. z o.o. 5620
4568 OLA Sp. z o.o. 5618
4569 Mecconti S.A.R.L. Sp. z o.o. 5618
4570 Moto Rally Sp. z o.o. 5616
4571 Carzuu Sp. z o.o. 5608
4572 Gemaco Sp. z o.o. 5603
4573 Łukbut Sp. z o.o. 5597
4574 Media Corporation Sp. z o.o. 5588
4575 Ultrapolymers Poland Sp. z o.o. 5584
4576 Immobiliare Polska Sp. z o.o. 5575
4577 GIGA Sp. z o.o. 5573
4578 Kwintesencja Jont Venture Sp. z o.o. 5572
4579 Partner Opony Polska Sp. z o.o. 5570
4580 PRO Serwis Sp. z o.o. 5560
4581 Wafo Sp. z o.o. Warszawska Fabryka Obrabiarek 5553
4582 Telewizyjny Profesjonalny Serwis – TPS S. J. 5548
4583 Energo – Tel S.A. 5541
4584 Przedsiębiorstwo Ochrony Środowiska EKOCOMP Sp. z o.o. 5540
4585 Archiplan Design Sp. z o.o. Spółka Komandytowa 5536
4586 P And V Sp. z o.o. 5535
4587 7N CIM Sp. z o.o. 5534
4588 Iqor Polska Sp. z o.o. 5529
4589 Przedsiębiorstwo Rozwoju Techniki Rolniczej Agro-Partner Sp. z o.o. 5523
4590 SKIDD Sp. z o.o. 5517
4591 FLORENSIS POLSKA Sp. z o.o. 5515
4592 Anpol,Ryszard Polański, Marta Polańska sp.j. 5514
4593 KEMIKO Sp. z o.o. PPH 5513
4594 B&L International Sp. z o.o. 5507
4595 Labcenter Polska Sp. z o.o. 5506
4596 Elite Expeditions Sp. z o.o. 5505
4597 Gerprop Sp. z o.o. 5504
4598 Spectro. Pracownia Rezonansu Magnetycznego Sp. z o.o. 5495
4599 Zakład Mleczarski Kurów Sp. z o.o. 5493
4600 Kancelaria Ożóg Tomczykowski Sp. z o.o. 5493
4601 Formica Sp. z o.o. 5487
4602 Przedsiębiorstwo Usługowo – Handlowe ELBUD – IMPEX Sp. z o.o. 5486
4603 AUDYTEL S.A. 5485
4604 R&J Engineering Sp. z o.o. 5485
4605 Instytut Kultury Wizualnej 5484
4606 XEVIN Investments sp. z o.o. 5483
4607 Ivanti Poland Sp. z o.o. 5481
4608 TC Serwis Sp. z o.o. 5477
4609 Ksati Investments Sp. z o.o. Delta S.K.A. 5477
4610 Destchem Sp. z o.o. 5473
4611 PL Group Polska Sp. z o.o. 5473
4612 Instytut Techniki i Technologii Specjalnych Sp. z o.o. 5469
4613 Wirex Sp. z o.o. 5467
4614 Berwa Sp. z o.o. 5466
4615 Plejades 4 Sp. z o.o. sp.k. 5466
4616 Marabud S.J. 5465
4617 Farmacja Warszawska Sp. z o.o. 5463
4618 Chemadexprojekt Sp. z o.o. 5461
4619 Ernst &Young Sp. z o.o. Academy Of Business sp.k. 5455
4620 Tradedoubler Sp. z o.o. 5455
4621 Kancelaria Radców Prawnych Mikulski & Partnerzy sp.p. 5452
4622 Greenie Polska Sp. z o.o. sp.k. 5448
4623 Spółdzielnia Budowlano- Mieszkaniowa Technika 5442
4624 Artcomfort Sp. z o.o. 5442
4625 Grupa Morizon Sp. z o.o. 5441
4626 Amoena Polska Sp. z o.o. 5440
4627 Inter Pack – System Sp. z o.o. 5439
4628 Bondomo Sp. z o.o. 5438
4629 Promic Sp. z o.o. 5428
4630 Brassco Hvac Besloten Vennotschap sp.k. 5428
4631 PREDOM Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Techniczno Handlowe 5426
4632 Autor KSI Sp. z o.o. 5426
4633 Fabryka – Spółka Realizatorów Filmowych I Telewizyjnych Sp. z o.o. 5420
4634 MONTOSTAL Sp. z o.o. 5416
4635 Zöllner Polska Sp. z o.o. 5413
4636 AK Fruit Sp. z o.o. 5412
4637 Pachecka I Wspólnicy S.J. 5408
4638 Lentza 35 Spółdzielnia Mieszkaniowa 5408
4639 YT Investments Sp. z o.o. S.K.A. 5406
4640 Amec Foster Wheeler Consulting Poland Sp. z o.o. 5404
4641 GCL Sp. z o.o. 5402
4642 Execon ITS Sp. z o.o. 5402
4643 Libra Project Sp. z o.o. 5393
4644 NMR 2 Sp. z o.o. sp.k. 5391
4645 Vimec Polska Sp. z o.o. 5390
4646 Stilo Sp. z o.o. 5389
4647 Amcor Europe Sp. z o.o. 5385
4648 Liwona Sp. z o.o. 5381
4649 Ecotec Polska Sp. z o.o. 5381
4650 Jett Studio Sp. z o.o. 5371
4651 Uni – Net Poland Sp. z o.o. 5364
4652 Ambasada Urody Sp. z o.o. 5361
4653 Diprocon Sp. z o.o. 5361
4654 Jotec Polska Sp. z o.o. 5354
4655 Syntax Sp. z o.o. 5353
4656 Biuro Techniczno – Handlowe Ciepłownictwa, Wodociągów i Kanalizacji CEWOK Sp. z o.o. 5349
4657 Rockitworks Sp. z o.o. 5348
4658 Eurosnack S.A. 5338
4659 Stars Sp. z o.o. 5333
4660 EMJOT Sp. z o.o. 5331
4661 Academy International Sp. z o.o. 5329
4662 Interwak Sp. z o.o. 5328
4663 Fsp Service Sp. z o.o. 5327
4664 EOS EPEF SPV1 Sp. z o.o. S.K.A. 5326
4665 Muffia Sp. z o.o. sp.k. 5324
4666 Raposo Bernardo Sp. z o.o. 5324
4667 SNA Europe Poland Sp. z o.o. 5322
4668 Advanced Technology Solutions Sp. z o.o. 5322
4669 Computaris Polska Sp. z o.o. 5321
4670 Samodzielny Zespół Publicznych Zakładów Lecznictwa Otwartego Warszawa-Wesoła 5321
4671 Przedsiębiorstwo Produkcyjno Handlowo Usługowe Forum Rondo Sp. z o.o. 5318
4672 WALDIPOL Sp. z o.o. 5310
4673 Rentis S.A. 5307
4674 Ibc Investments Sp. z o.o. 5305
4675 Aldebar Sp. z o.o. S.K. 5297
4676 Oxbow Nieruchomości S.A. 5295
4677 Expert Service Sp. z o.o. 5276
4678 Projekt Noa Sp. z o.o. 5273
4679 KAMEN POLSKA Sp. z o.o. 5262
4680 Autoprotect Polska Sp. z o.o. 5262
4681 Energy Solution Sp. z o.o. 5257
4682 Itpossible Sp. z o.o. S.K. 5254
4683 Dywit Sp. z o.o. 5243
4684 Platforma Dystrybucyjna Wydawnictw Sp. z o.o. 5239
4685 Faxbud Sp. z o.o. 5236
4686 POLSKIE KONSORCJUM GOSPODARCZE Sp. z o.o. 5235
4687 Złote Runo Sp. z o.o. 5230
4688 STUDIO A Sp. z o.o. 5222
4689 Agencja Cateringowa Party Sp. z o.o. 5222
4690 Zombie Dash Sp. z o.o. 5210
4691 KPMG USŁUGI KSIĘGOWE Sp. z o.o. 5207
4692 Polityka Info Sp. z o.o. 5203
4693 Concentrix Services (Poland) Sp. z o.o. 5202
4694 IT Connect Sp. z o.o. 5198
4695 Intergrid Sp. z o.o. 5197
4696 Geo-Kat Ochrona Środowiska Sp. z o.o. 5194
4697 Bumco Sp. z o.o. 5190
4698 Tal Sp. z o.o. 5186
4699 Rezone Development Sp. z o.o. S.K. 5179
4700 Matic S.A. 5172
4701 Anek Tour Filip Klecan S.K. 5167
4702 Karl Heinz Dietrich Polska Sp. z o.o. 5166
4703 Evit – Farm S.J. 5166
4704 Ineos Styrolution Poland Sp. z o.o. 5164
4705 Softtutor Consulting Sp. z o.o. Spółka Komandytowa 5158
4706 City Energy Sp. z o.o. 5158
4707 Gorilla Agency Sp. z o.o. sp.k. 5150
4708 Baszta Spółdzielnia Budowlano – Mieszkaniowa 5148
4709 AMP Sp. z o.o. 5144
4710 Inver Sp. z o.o. 5142
4711 W.S. Halmar – Pupacz Kowalski S.J. 5141
4712 Wytwórnia Tablic Znak Sp. z o.o. 5140
4713 Europress Polska Sp. z o.o. 5138
4714 Navigator Capital S.A. 5138
4715 Interbiuro Sp. z o.o. 5137
4716 Soccer Skills Sp. z o.o. 5136
4717 Centrum Diagnostyki Medycznej Multi – Med H.B. i Ska – Sp.J. 5135
4718 M.P. Project Sp. z o.o. 5135
4719 S. G. F. Poland Sp. z o.o. 5132
4720 Connectpoint Sp. z o.o. 5130
4721 Naren Sp. z o.o. 5127
4722 Składnica Importowa Artykułów Przemysłowych Samopomoc Spółdzielnia Osób Prawnych 5119
4723 BAUSTOFF + METAL POLSKA Sp. z o.o. 5118
4724 BLM Investment Group Sp. z o.o. 5117
4725 Kancelaria Prawna J. Chałas i Wspólnicy Sp. Komandytowa 5115
4726 ENPOL Sp. z o.o. 5111
4727 Menu Express Sp. z o.o. S.K. 5105
4728 AMG Trading Sp. z o.o. 5102
4729 ATP Outsourcing sp. z o.o. 5101
4730 MAX-MEAT Sp. z o.o. 5099
4731 Frepi Sp. z o.o. S.K. 5097
4732 Keratronik Sp. z o.o. 5095
4733 Komers Sp. z o.o. 5091
4734 Ługowscy Sp. z o.o. 5087
4735 Renaissance Partners Sp. z o.o. Spółka Komandytowa 5085
4736 Contract Solutions Sp. z o.o. 5082
4737 Skovs Korn Polska Sp. z o.o. 5074
4738 Ketel Sp. z o.o. 5073
4739 ZBT Sp. z o.o. 5068
4740 NANOVO MEDIA Sp. z o.o. 5066
4741 Super Przedsiębiorstwo Turystyczno-Handlowe Supertour Sp. z o.o. sp.k. 5064
4742 Intaris Sp. z o.o. 5062
4743 Targi Książki Sp. z o.o. 5061
4744 GGML Inwestycje Sp. z o.o. BR S.K. 5058
4745 KL Trade Sp. z o.o. 5057
4746 DAREL Ltd Sp. z o.o. 5054
4747 Biocorpo Sp. z o.o. 5046
4748 Instytut Parazytologii Im Witolda Stefańskiego Pan 5040
4749 New Communications Sp. z o.o. Spółka Komandytowa 5038
4750 Havas PR Warsaw Sp. z o.o. 5037
4751 Radio Dla Ciebie S.A. Polskie Radio – Regionalna Rozgłośnia w Warszawie 5032
4752 Wortel Sp. z o.o. 5032
4753 Theusled Tnc Investments Sp. z o.o. S.K. 5031
4754 Phenix Sp. z o.o. 5030
4755 No Limit Center Sp. z o.o. 5028
4756 Jawi Sp. z o.o. 5012
4757 LINEGAL CHEMICALS Sp. z o.o. 5007
4758 Huntsman (Poland) Sp. z o.o. 5003
4759 Redom Sp. z o.o. 4998
4760 Probike Sp. z o.o. 4994
4761 Instytut Wzornictwa Przemysłowego Sp. z o.o. 4993
4762 NZ Techno Sp. z o.o. 4993
4763 Paragona Polska Sp. z o.o. S.K. 4991
4764 Śródmieście – Beton Sp. z o.o. 4989
4765 Dom i Rekreacja Sp. z o.o. 4988
4766 ENERGOTECHNIKA – Sp. z o.o. 4985
4767 Global Control 5 Sp. z o.o. 4977
4768 Borealis Polska Sp. z o.o. 4974
4769 Lottomerkury Sp. z o.o. 4969
4770 Bazet Serwis Sp. z o.o. 4965
4771 Bisprol Sp. z o.o. 4959
4772 Towarzystwo Produkcyjno – Handlowe Fructopol Sp. z o.o. 4959
4773 Fano Sp. z o.o. 4953
4774 Porębski i Wspólnicy S.K. 4953
4775 Przedsiębiorstwo Usług Technicznych Unitech Sp. z o.o. 4946
4776 Dynamics Development Center Sp. z o.o. 4945
4777 Lewiatan Mazowsze Sp. z o.o. 4943
4778 Next Adv Sp. z o.o. 4942
4779 Portfel PM1 Sp. z o.o. 4941
4780 APK Nieruchomości Sp. z o.o. sp.k. 4941
4781 Biuro Rachunkowe Buchalter Urszula Brzeczkowska, Spółka Komandytowa 4937
4782 Reha Fund Sp. z o.o. 4934
4783 Grupa Marcova Polska Defence Sp. z o.o. sp.k. 4933
4784 AZAF Sp. z o.o. 4930
4785 Fonko Oze Sp. z o.o. 4928
4786 Genfer Hotel Wrocław Sp. z o.o. 4920
4787 PRT Sp. z o.o. 4919
4788 MIŚ Sp. z o.o. 4918
4789 HEFT S.J. Hurtowe Centrum Spawalnicze 4918
4790 Mai Insurance Brokers Poland sp. z o.o. 4918
4791 Mane Polska Sp. z o.o. 4908
4792 Transactor Security Sp. z o.o. 4908
4793 IDA Management Sp. z o.o. 4908
4794 KREO Sp. z o.o. 4904
4795 IIC – International Investment Consulting Sp. z o.o. 4898
4796 Nucmed Sp. z o.o. 4898
4797 Capital Investment – Systemy Opomiarowania Sp. z o.o. 4897
4798 Merkator Sp. z o.o. 4893
4799 Suris Sp. z o.o. 4890
4800 BUDIMPOL Sp. z o.o. 4869
4801 Magnet Finance Group Sp. z o.o. sp.k. 4869
4802 Nadawca Sp. z o.o. 4868
4803 GB Resources Polska Sp. z o.o. Sp.k. 4866
4804 INNSOFT Sp. z o.o. 4862
4805 TT Asset Investment Sp. z o.o. 4858
4806 Kba Sp. z o.o. 4857
4807 ABH NOMOS Sp. z o.o. 4854
4808 GP Production sp. z o.o. 4853
4809 Wielka Litera Sp. z o.o. 4853
4810 Lorica Iuris Kancelaria Adwokatów i Radców Prawnych Ciecierski Rak sp.k. 4851
4811 TTS COMPANY Sp. z o.o. 4848
4812 Fristam Sp. z o.o. 4843
4813 Kancelaria Prawna Gendek Wasiljew Sp.K. 4841
4814 Spółdzielnia Mieszkaniowa Rzemiosło 4840
4815 Global Lift Polska Sp. z o.o. 4831
4816 Slavitech Sp. z o.o. 4829
4817 Ata Tax Sp. z o.o. 4825
4818 Barylski T., Olszewski A., Brzozowski A. Kancelaria Prawnicza Spółka Komandytowa 4819
4819 AD – Interactive Inconnect Sp. z o.o. sp.k. 4816
4820 Spółdzielnia Mieszkaniowa Marymont Potok 4813
4821 Technologie Trudnościeralne Densit S.A. 4813
4822 EXPLO SERVICE K.JĘDRZEJCZAK, J.WOJCIECHOWSKI SPÓŁKA JAWNA 4811
4823 Pro Beanus Sp. z o.o. 4807
4824 CC Otwarte Systemy Komputerowe Sp. z o.o. 4801
4825 NaturalCrop Poland Sp. z o.o. 4797
4826 G&G Studio Sp. z o.o. 4794
4827 Kim – Art Sp. z o.o. 4791
4828 Wspólnota PMM Sp. z o.o. Spółka Komandytowa 4789
4829 Raab Karcher Technika Sp. z o.o. 4786
4830 Prius Management Sp. z o.o. 4786
4831 Techno – Geo Sp. z o.o. Przeds. Robót Geotechniczno – Inżynieryjnych 4785
4832 It Connect Sp. z o.o. S.K. 4785
4833 Pias – Kan Sp. z o.o. 4784
4834 7Islands Sp. z o.o. 4780
4835 Studio Mk Sp. z o.o. S.K.A. 4780
4836 Neckerit Sp. z o.o. 4780
4837 Helvetia Services Sp. z o.o. 4779
4838 VIRIDIAN POLSKA Sp. z o.o. 4778
4839 Maxicore International Sp. z o.o. 4778
4840 ADLINER Sp. z o.o. 4774
4841 VSL Polska Sp. z o.o. 4767
4842 Ered 2 Sp. z o.o. 4763
4843 Ochrona Juwentus Południe Sp. z o.o. 4756
4844 Vmade Sp. z o.o. S.K. 4750
4845 Internet Services Corporation Of Poland Sp. z o.o. 4738
4846 B&P Instal Sp. z o.o. S.K. 4738
4847 Grupa Image Sp. z o.o. 4731
4848 Star Telekom Sp. z o.o. 4730
4849 Prospector Grupa Konsultingowa Sp. z o.o. 4729
4850 Master Film Sp. z o.o. 4728
4851 Gawex Media Sp. z o.o. 4728
4852 Towarzystwo Gospodarcze TASK Sp. z o.o. 4726
4853 Attis Service Sp. z o.o. 4721
4854 Casys Sp. z o.o. 4720
4855 TRESCON Sp. z o.o. 4716
4856 Gastromedia Sp. z o.o. 4715
4857 Audience Network Sp. z o.o. 4713
4858 Touk Nowakowski Wielga Możdżonek S.K.A. 4711
4859 Agencja Konsultant Sp. z o.o. 4709
4860 PN Standard P. Nazarewski, M. Raszkowski Sp. J. 4707
4861 Bór Tuchola Sp. z o.o. 4705
4862 AP & T Polska Sp. z o.o. 4698
4863 MT Targi Polska S.A. 4698
4864 Fabryka Czekolady Sp. z o.o. 4695
4865 DORE Sp. z o.o. 4691
4866 Gortan Sp. z o.o. 4690
4867 Polskie Towarzystwo Elektrociepłowni Zawodowych 4689
4868 XS Events Sp. z o.o. Sp.K. 4688
4869 Uniteam Sp. z o.o. 4685
4870 Improvia Sp. z o.o. 4680
4871 B&T DISTRIBUTION Sp. z o.o. 4675
4872 Via Cargo Technika Sp. z o.o. 4673
4873 Eurotek International Sp. z o.o. 4671
4874 Polcam Systems Sp. z o.o. 4671
4875 Belinux Sp. z o.o. 4669
4876 FEI – Long INT. Sp. z o.o. 4660
4877 Romax R.p. Abramczyk sp.j. 4659
4878 Motivoscope Sp. z o.o. S.K. 4659
4879 Przedsiębiorstwo Robót Inżynieryjnych 7 Sp. z o.o. 4658
4880 Vikersonn Europe Gmbh Sp. z o.o. 4658
4881 Devire Sp. z o.o. 4656
4882 A.S. MESSE CONSULTING Sp. z o.o. 4651
4883 Yacht Expo Sp. z o.o. 4645
4884 Blackstones Sp. z o.o. CS S.K. 4645
4885 Hoggar Sp. z o.o. 4642
4886 Lhg Sp. z o.o. 4641
4887 DB Consorzio S.C.A.R.L. Spółka Konsorcyjna o Ograniczonej Odpowiedzialności Oddział w Polsce 4636
4888 Eko Partnerzy Sp. z o.o. 4634
4889 JSK Architekci Sp. z o.o. 4633
4890 Energo Security Serwis Sp. z o.o. 4632
4891 Lizard Sp. z o.o. IT S.K. 4630
4892 B.M. POLSKA Sp. z o.o. 4625
4893 Rosarion Sp. z o.o. 4625
4894 Ang Spółdzielnia 4623
4895 Pcc Services Gmbh Der Deutschen Bank Sp. z o.o. Oddział w Polsce 4619
4896 Usnr Sp. z o.o. 4618
4897 TERMOCLIM S.A. 4612
4898 APT Agora Sp. z o.o. 4612
4899 Parchimowicz i Kwaśniewski Spółka Adwokacka sp.k. 4610
4900 Arctic Paper Polska Sp. z o.o. 4608
4901 San Oil S.A. 4605
4902 Trend Hair Cosmetic Poland R. D. Duda sp.j. 4603
4903 Instytut Materiałów Budowlanych I Technologii Betonu Sp. z o.o. 4597
4904 TKMC Sp. z o.o. S.K. 4596
4905 Spółdzielnia Detaliczno – Hurtowa HALA KOPIŃSKA 4593
4906 3W Maszyny Budowlane Sp. z o.o. 4593
4907 Bridge Sp. z o.o. 4593
4908 Tractel Polska Sp. z o.o. 4593
4909 Worldwide School A.Piechowska, W.Piechowski sp.j. 4592
4910 Commscope Solutions Poland Sp. z o.o. 4582
4911 BTC Sp. z o.o. 4581
4912 Green Polska Sp. z o.o. 4578
4913 Ml-Monopol Sp. z o.o. 4577
4914 RSB Property Sp. z o.o. S.K. 4577
4915 Experience Ten Sp. z o.o. 4573
4916 Patron Sp. z o.o. 4572
4917 Easy Hell Productions Sp. z o.o. 4570
4918 Grabczyk Sp. z o.o. 4567
4919 PP Design Sp. z o.o. Spółka Komandytowa 4567
4920 Ripol Farby Proszkowe Sp. z o.o. 4567
4921 Corailts Sp. z o.o. 4566
4922 Water Color Studio Sp. z o.o. 4563
4923 Perfect Cleaning Sp. z o.o. 4561
4924 S8 S.A. 4554
4925 Pawilony Rzemieślnicze i Handlowe Sp. z o.o. 4548
4926 Tecom Analytical Systems – Poland Sp. z o.o. 4547
4927 Stacja Paliw Radziejowice Rekord Nieruchomości Sp. z o.o. I Spółka, sp.k. 4547
4928 SNK Investments Sp. z o.o. 4544
4929 Badesta Sp. z o.o. Spółka Komandytowa 4541
4930 POP Time Sp. z o.o. 4533
4931 Przedsiębiorstwo Robót Inżynieryjnych Żyrardów Sp. z o.o. 4529
4932 ACNET Sp. z o.o. 4528
4933 ELMIKO MEDICAL Sp. z o.o. 4526
4934 Bizacme Sp. z o.o. 4523
4935 SERWAR Sp. z o.o. 4522
4936 Meblobranie.Pl Sp. z o.o. 4518
4937 Kolex – Gizowska & Szmyt S.J. 4514
4938 COOR SERVICE MANAGEMENT SPÓŁKA Z O.O. 4514
4939 Hexar Sp. z o.o. 4514
4940 Bauer Media Sp. z o.o. S.K. 4513
4941 Elektro-Remont-Serwis W.Pankiewicz, A.Kołowiecki sp.j. 4510
4942 AGK Architekci AW Sp. z o.o. 4502
4943 Powiększenie Sp. z o.o. 4502
4944 Agro Hurt Żołyński, Smoliński sp.j. 4500
4945 Pietrzyk Dubicki i Wspólnicy sp.k. 4499
4946 HeRo Sp. z o.o. 4498
4947 INTEROPAK Jolanta Freliszka Katarzyna Rogowska Edmund Freliszka S.J. 4498
4948 East Way Polska Sp. z o.o. 4496
4949 Finanspol Sp. z o.o. S.K. 4496
4950 Wesolandia Sp. z o.o. 4493
4951 Well And Done Sp. z o.o. S.K. 4487
4952 Warsaw Meats Sp. z o.o. 4480
4953 3 P System Sp. z o.o. 4479
4954 Eskom It Sp. z o.o. 4478
4955 Proarchitektura Sp. z o.o. 4474
4956 Probud – Inwestycje Sp. z o.o. 4470
4957 Netgear Poland Sp. z o.o. 4470
4958 Treehouse Sp. z o.o. 4470
4959 Kukbuk Sp. z o.o. 4469
4960 K.A.J. Sp. z o.o. 4467
4961 ISCG Sp. z o.o. 4464
4962 SLG Thomas International Poland Sp. z o.o. 4464
4963 Project Consulting Group Sp. z o.o. 4462
4964 P2 Sp. z o.o. 4462
4965 Freiberger Sp. z o.o. 4460
4966 Cionet Polska Sp. z o.o. 4460
4967 Lechar Sp. z o.o. 4459
4968 Primawent Sp. z o.o. 4453
4969 Anon Invest Sp. z o.o. 4451
4970 Claims Handling System S.A. 4449
4971 Internetium Sp. z o.o. 4445
4972 Cross Medica Sp. z o.o. S.K. 4441
4973 Top Building Sp. z o.o. 4433
4974 iFlow Sp. z o.o. 4421
4975 Dem’A Promotion Polska Sp. z o.o. S.K. 4420
4976 Contract Sp. z o.o. 4419
4977 Interplus sp. z o.o. 4417
4978 Montagu Private Equity Sp. z o.o. 4417
4979 Centurion Partners Sp. z o.o. S.K. 4416
4980 EKO – DOM Sp. z o.o. 4405
4981 Euro – Pan Sp. z o.o. 4403
4982 Designers Sp. z o.o. 4398
4983 Veles Agro Sp. z o.o. 4396
4984 Centrum Medyczne Mml Sp. z o.o. 4394
4985 Reiter Polska Sp. z o.o. 4393
4986 Groupon Goods Poland Sp. z o.o. w likwidacji 4393
4987 Grupa Instalacyjno – Budowlana Eurodom Sp. z o.o. 4392
4988 Contract Administration Sp. z o.o. 4389
4989 SECURITAS SERVICES Sp. z o.o. 4385
4990 Dentalux Sp. z o.o. 4385
4991 Spółdzielnia Mieszkaniowa 3 Maja 4376
4992 Peterwild & Partners Sp. z o.o. S.K. 4372
4993 SG Marketing Sp. z o.o. 4365
4994 GRAFTON RECRUITMENT POLSKA Sp. z o.o. 4364
4995 Centrum Terapii Poznawczo-Behawioralnej Sp. z o.o. 4363
4996 Tuchler Polska Sp. z o.o. 4361
4997 Kendrolab Sp. z o.o. 4360
4998 BBA Transport System Sp. z o.o. S.K. 4360
4999 Theta Color Sp. z o.o. 4358
5000 Probiotics Polska Sp. z o.o. 4356
5001 NTT Grupa Doradcza Sp. z o.o. S.K. 4354
5002 Unique One Sp. z o.o. 4348
5003 Maximizing Communication Sp. z o.o. sp.k. 4347
5004 Amew Invest Sp. z o.o. 4346
5005 Flexi Solutions Sp. z o.o. S.K. 4343
5006 Palarnie.Pl Sp. z o.o. sp.k. 4334
5007 Volcano Europe B.V.B.A. Sp. z o.o. Oddział W Polsce 4326
5008 Zebra Technology Sp. z o.o. 4319
5009 Speed On The Water Sp. z o.o. 4319
5010 Sack Invent Poland Sp. z o.o. 4317
5011 North Sp. z o.o. 4316
5012 Sitel Poland Sp. z o.o. 4313
5013 AMS System Sp. z o.o. 4311
5014 Makte Rachunkowość Sp. z o.o. SP.K. 4309
5015 Instytut Jaskry Sp. z o.o. 4306
5016 Infinity Media Sp. z o.o. 4304
5017 Cristal Property Managment Sp. z o.o. 4303
5018 ADVANCE EUROPE Sp. z o.o. Biuro Techniczno – Handlowe 4299
5019 Distrade Sp. z o.o. 4298
5020 Frutarom Polska Sp. z o.o. 4297
5021 Aras 2 Sp. z o.o. S.K. 4297
5022 VM Trade Sp. z o.o. 4296
5023 Ciepiela Technology Promotion Sp. z o.o. 4294
5024 Proconst Sp. z o.o. S.K. 4288
5025 Patentaegis.eu Sp. z o.o. 4285
5026 Investventures Sp. z o.o. 4284
5027 Skibicki Zabudowy Sp. z o.o. 4279
5028 Via Moda Sp. z o.o. 4279
5029 ELTRI Sp. z o.o. 4277
5030 Pydo I Wspólnicy Sp.K. 4276
5031 Openbiz Sp. z o.o. 4275
5032 SKB Industrial Sp. z o.o. 4275
5033 MD Sp. z o.o. 4273
5034 Netformers Sp. z o.o. S.K. 4269
5035 Corax Sp. z o.o. 4267
5036 Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe Petro-Venta Dyzio Marek, Chodyna Grzegorz S.J. 4265
5037 Samal Sp. z o.o. 4261
5038 Takapol Sp. z o.o. 4261
5039 REKLAMEX Sp. z o.o. 4259
5040 Niezależna Agencja Prasowa Sp. z o.o. 4259
5041 JDA Software Poland Sp. z o.o. 4248
5042 KORMAN Sp. z o.o. 4246
5043 Serpente Sp. z o.o. 4244
5044 Endorfina Events Sp. z o.o. 4243
5045 Atlas World Trade Holding sp. z o.o. 4243
5046 Madax Plus Sp. z o.o. 4242
5047 Beliso Sp. z o.o. 4241
5048 Dhi Polska Sp. z o.o. 4240
5049 Trecom Wrocław Sp. z o.o. 4239
5050 Allied Solutions Poland Sp. z o.o. 4236
5051 Biker Sp. z o.o. 4232
5052 Dineras Poland Sp. z o.o. 4231
5053 Bio-Chic Sp. z o.o. 4225
5054 Saski Partners Sp. z o.o. Spółka Komandytowa 4224
5055 Codipay Sp. z o.o. 4223
5056 MINERAL MIDRANGE S.A. 4222
5057 Drees & Sommer Polska Sp. z o.o. 4222
5058 AMB Sp. z o.o. 4218
5059 N & M BAU GmbH Sp. z o. o. 4217
5060 Newspoint Sp. z o.o. 4216
5061 Akadem Sp. z o.o. 4209
5062 PERFECTUM-AUDIT Doradcy Finansowo Księgowi Sp. z o.o. 4207
5063 INVENTIA Sp. z o.o. 4202
5064 Van Riet Automation Pl Sp. z o.o. 4202
5065 Forpos Sp. z o.o. 4192
5066 First Line Polska Sp. z o.o. 4190
5067 Przedsiębiorstwo Robót Inżynieryjnych Budownictwa Warszawa – Oddział Robót Inżynieryjnych Sp. z o.o. 4188
5068 Aspekt Investment Sp. z o.o. 4187
5069 Moneyventures Sp. z o.o. 4186
5070 Fashion Agency Aliganza Sp. z o.o. S.K. 4183
5071 Motherhood Sp. z o.o. 4180
5072 Fire Stop Holland Sp. z o.o. 4179
5073 Tendens Sp. z o.o. 4177
5074 POL – CON CONSULTING Sp. z o.o. 4171
5075 Mercur Sp. z o.o. 4171
5076 Digital Contact Sp. z o.o. 4171
5077 Agencja Ochrony Mienia Matpol Sp. z o.o. 4167
5078 GDD Sp. z o.o. Spółka Komandytowa 4166
5079 Centralne Laboratorium Kryminalistyczne Policji 4163
5080 DCLOG Sp. z o.o. 4161
5081 Isolution Sp. z o.o. 4158
5082 MID Europa Partners Sp. z o.o. 4155
5083 Filar Development Sp. z o.o. S.K. 4151
5084 Aventics Sp. z o.o. 4150
5085 EMG POLAND Sp. z o.o. 4147
5086 Znicz Spółdzielnia Budowlano – Mieszkaniowa Nauczycieli Szkół Średnich 4145
5087 Formacja TV Sp. z o.o. S.K. 4141
5088 Juwentus Serwis Sp. z o.o. 4141
5089 PEKAO CARGO AGENCJA CELNA Sp. z o.o. 4140
5090 Universal-Expert Biuro Rachunkowe Sp. z o.o. sp.k. 4137
5091 Tradepro Sp. z o.o. 4136
5092 Dap Projekt Sp. z o.o. S.K. 4135
5093 Financial Group Sp. z o.o. 4133
5094 Cashventures Sp. z o.o. 4129
5095 Travodo Sp. z o.o. 4126
5096 KGMM Investments Sp. z o.o. 4126
5097 Roma Sanit Sp. z o.o. 4125
5098 Global-Biznes Sp. z o.o. 4125
5099 Krajowy Instytut Polityki Przestrzennej i Mieszkalnictwa 4124
5100 Enpol Sp. z o.o. 4123
5101 Pamex Pharmaceuticals Gmbh Sp. z o.o. Oddział w Polsce 4121
5102 TBS Mieszkanie Naszych Możliwości Sp. z o.o. 4120
5103 Instytut Żywności i Żywienia im.prof.dra med. Aleksandra Szczygła 4118
5104 Lekseek Polska Sp. z o.o. S.K. 4118
5105 2012 Sp. z o.o. 4115
5106 Greenlite Media Sp. z o.o. 4114
5107 Vlog Sp. z o.o. 4113
5108 Stigmato INC. Sp. z o.o. 4112
5109 Growbots Sp. z o.o. 4112
5110 Przedsiębiorstwo Robót Instalacyjnych EKOPARK S.A. 4106
5111 Baterie Przemysłowe Sp. z o.o. 4104
5112 Antyweb Sp. z o.o. 4103
5113 Instytut Podstaw Informatyki Polskiej Akademii Nauk 4096
5114 OMEGA – KBM – WSCHÓD Sp. z o.o. 4094
5115 Garpol Sp. z o.o. S.K. 4090
5116 Wydawnictwo RM Sp. z o.o. 4088
5117 MAZOWIECKA AGENCJA HANDLOWA SPOŁEM Sp. z o.o. 4086
5118 MPAY S.A. 4082
5119 Ascomp BIS Sp. z o.o. 4080
5120 Anker Sp. z o.o. 4079
5121 Universal Express Sp. z o.o. 4074
5122 MICHAEL KORS (POLAND) Sp. z o.o. 4073
5123 Multifrozen Sp. z o.o. 4071
5124 Passus S.A. 4071
5125 FPP Osiedle Moderno Sp. z o.o. 4070
5126 Megavision Technology Sp. z o.o. 4068
5127 Mogan Sp. z o.o. 4057
5128 Studio Filmowe M5 Sp. z o.o. Sp.K. 4055
5129 Spółdzielnia Meszkaniowa Łukowska 4054
5130 Polish Food Company Sp. z o.o. 4054
5131 Markbud Service sp. z o.o. 4045
5132 Efekt Jan Piotrowski, Tadeusz Markiewicz S. J. 4039
5133 Globair Polska Sp. z o.o. 4037
5134 Hotel Reservation Service Poland Sp. z o.o. 4037
5135 AVARGRAF Sp. z o.o. 4035
5136 Signum Biuro Aktuarialne Sp. z o.o. sp.k. 4035
5137 Tomascon, GCP Sp. z o.o. Spółka Komandytowa 4034
5138 SEPTIMA MED Sp. z o.o. 4033
5139 B & E Expertise Sp. z o.o. 4031
5140 Towarzystwo Oświatowe Sp. z o.o. 4028
5141 Saski Business Consulting Sp. z o.o. 4027
5142 Mac`s Medical Sp. z o.o. 4025
5143 Mak Services Sp. z o.o. 4025
5144 Bestsellers Distribution Sp. z o.o. 4022
5145 MT BIZNES Sp. z o.o. 4021
5146 Nowy Świat Spółdzielnia Budowlano – Mieszkaniowa 4021
5147 Hbm Prenscia Sp. z o.o. 4019
5148 Jmr Sp. z o.o. 4018
5149 Wargrom Sp. z o.o. 4017
5150 Groupeuroservice Fk Sp. z o.o. sp.k. 4011
5151 M – 47 Corporate Advisors Sp. z o.o. 4008
5152 Fog Content Agency Sp. z o.o. 4008
5153 Klasa Sp. z o.o. 4006
5154 Aak Poland Sp. z o.o. 4005
5155 Proscan Sp. z o.o. 4003
5156 Przeds. Budowlane TD Sp. z o.o. 4001
5157 Moore Stephens Central Audit Sp. z o.o. 4000
5158 ADRION TRADE Sp. z o.o. 3996
5159 Conectaplus Sp. z o.o. 3996
5160 Amtek Spol. S.R.O. Sp. z o.o. Oddział w Polsce 3993
5161 Forttis Sp. z o.o. 3991
5162 Sonic Sp. z o.o. 3989
5163 Tronus Polska Sp. z o.o. 3988
5164 Experts Team Sp. z o.o. S.K. 3988
5165 Blue Jet Charters Sp. z o.o. 3987
5166 Alfa – Print Sp. z o.o. 3982
5167 High Note Events Sp. z o.o. S.K. 3980
5168 PRS Sport Sp. z o.o. 3979
5169 Revid Consulting Sp. z o.o. Spółka Komandytowa 3978
5170 Spółdzielnia Mieszkaniowa Współpraca 3976
5171 Fundacja Przy Centralnym Szpitalu Klinicznym Mswia w Warszawie 3976
5172 Travel Concierge A.Szewczak, M.Sadoch sp.j. 3973
5173 NIK Triforium Sp. z o.o. Spółka Komandytowo Akcyjna 3968
5174 SAS Sp. z o.o. 3966
5175 Evend Sp. z o.o. 3966
5176 Hiper – Com Sp. z o.o. 3965
5177 Millroy Rafał Łochowski i Krzysztof Łochowski Sp. J. 3964
5178 GOH Sp. z o.o. 3958
5179 Klima-Vent Group Sp. z o.o. sp.k. 3956
5180 Sp-nia Mieszkaniowo-Budowlana SPOŁEM 3954
5181 Food Garden Sp. z o.o. 3953
5182 Spółdzielnia Budowlano-Mieszkaniowa Nasze Ognisko 3952
5183 Usługi Poligraficzno – Wydawnicze ADET Sp. z o.o. 3949
5184 Instytut Colina Rose Sp. z o.o. 3947
5185 Przedpełski, Wąsowski, Lorek Kancelaria Radców Prawnych sp.p. 3946
5186 Relyon IT Services Sp. z o.o. S.K. 3946
5187 Atrium 21 Sp. z o.o. 3945
5188 Flower Travel Sp. z o.o. 3942
5189 E-Direct Cloud Solutions Sp. z o.o. 3936
5190 Livanova Poland Sp. z o.o. 3934
5191 American Institute For Foreign Study (Poland) Sp. z o.o. 3932
5192 Arc Worldwide Polska Sp. z o.o. 3926
5193 4M Sp. z o.o. 3924
5194 Spółdzielnia Mieszkaniowa Żerań 3924
5195 CMT Sp. z o.o. 3916
5196 Lundbeck Poland sp. z o.o. 3911
5197 ZAZ Sp. z o.o. 3909
5198 Kaspa Sp. z o.o. 3909
5199 BIM Investments Sp. z o.o. 3907
5200 Protec Ingredia Polska Sp. z o.o. 3906
5201 BARCO Sp. z o.o. 3903
5202 Art. Invest Sp. z o.o. S.K.A. 3899
5203 Softwarely Sp. z o.o. 3895
5204 Kredo – Metal Sp. z o.o. 3889
5205 Proplasma Sp. z o.o. S.K. 3884
5206 Art. Dandeco Sp. z o.o. 3883
5207 Ars Dental Sp. z o.o. 3882
5208 Hajmig Sp. z o.o. 3881
5209 Rivet Group Sp. z o.o. S.K. 3879
5210 Blockchain Lab S.A. 3877
5211 Eurobau Polska Sp. z o.o. S.K. 3873
5212 Office Plus Warszawa Sp. z o.o. 3868
5213 GW Sp. z o.o. 3864
5214 Steinhoff International Sourcing And Logistics Poland Sp. z o.o. 3863
5215 Altus Investment Sp. z o.o. Spółka Komandytowa 3863
5216 Genesis Public Relations Sp. z o.o. Spółka Komandytowa 3859
5217 Holmatro Polska Sp. z o.o. 3856
5218 Styx Sp. z o.o. 3845
5219 Grupa Citydoping Sp. z o.o. 3844
5220 Ktto Sp. z o.o. 3842
5221 Nasze Apteki Sp. z o.o. 3838
5222 AXFLOW Sp. z o.o. 3830
5223 Sch Swapan Chaudhuri sp.k. 3830
5224 Chaber S.A. 3826
5225 VERSAL Sp. z o.o. 3822
5226 Continental Trade Sp. z o.o. 3821
5227 Polski Związek Motorowy Autotour Sp. z o.o. 3820
5228 LW Development Sp. z o.o. S.K.A. 3820
5229 Electro – System Organizacja Odzysku Sprzętu Elektrycznego i Elektronicznego S.A. 3817
5230 Certusvia Sp. z o.o. 3814
5231 Polska Frozen Food Sp. z o.o. 3810
5232 Amitech Sp. z o.o. Spółka Komandytowa 3808
5233 Lux Maior Sedeka Sp. z o.o. 3806
5234 Eversport Sp. z o.o. 3804
5235 Pharmedtechaccess International Sp. z o.o. 3802
5236 Simple Marketing Consulting Sp. z o.o. 3802
5237 Smartino Sp. z o.o. 3801
5238 Kancelaria Prawna Elżbieta Ruszkowska I Wspólnicy Spółka Komandytowa 3797
5239 BIOARCUS Sp. z o.o. 3795
5240 Crowe Advartis Accounting Sp. z o.o. 3795
5241 Prochem Spółdzielnia Mieszkaniowa Lokatorsko – Własnościowa w Warszawie 3795
5242 TradeTracker Poland Sp. z o.o. 3793
5243 Warexpo Sp. z o.o. 3792
5244 Granimex Więcko Sp. z o.o. 3791
5245 BD Aesthetic Sp. z o.o. 3790
5246 T-M Construction Sp. z o.o. 3790
5247 MS TAK Sp. z o.o. 3789
5248 Mohicana Sp. z o.o. 3788
5249 Djp Sp. z o.o. 3779
5250 Inventiv Health Clinical Poland Sp. z o.o. 3778
5251 Network Experts Sp. z o.o. S.K. 3778
5252 Frogut Plastics Sp. z o.o. 3776
5253 PTP Serwis Sp. z o.o. 3776
5254 PPH Centrum I Sp. z o.o. 3775
5255 Arkowar Sp. z o.o. 3775
5256 MG Concept Sp. z o.o. 3775
5257 Econ-Lab Sp. z o.o. S.K. 3773
5258 Nuvadis Talents Sp. z o.o. 3771
5259 FISCHER Trading Group Sp. z o.o. 3768
5260 CEMHURT – WARSZAWA Sp. z o.o. 3763
5261 Leon Sp. z o.o. S.K. 3759
5262 Jard Sp. z o.o. 3755
5263 Zinel Holding S.A. 3753
5264 Spółdzielnia Budowlano-Mieszkaniowa Zimowe Leże 3753
5265 Sushi Point A. Kisieliński, M. Pawłowski, S. Wasilewski Sp. Jawna 3753
5266 Inter Energia S.A. 3751
5267 Sai Global Assurance Services Limited Sp. z o.o. Oddział w Polsce 3751
5268 Loanventures Sp. z o.o. 3751
5269 Stanton Chase International Sp. z o.o. 3750
5270 Heller Consult Sp. z o.o. 3749
5271 ARMET Sp. z o.o. 3737
5272 Ipcc Sp. z o.o. 3735
5273 KS-Instal Sp. z o.o. 3735
5274 Md Clinic Sp. z o.o. 3733
5275 Andrzej Zarębski i Wspólnicy Sp. z o.o. S.K. 3733
5276 Alpida Sp. z o.o. 3732
5277 Masterlux Sp. z o.o. 3728
5278 Dapol A. Dadas W. Dadas Sp. J. 3727
5279 Stacja Paliw Wymysłów Rekord Nieruchomości Sp. z o.o. I Spółka, Spółka Komandytowa 3727
5280 Renoflor Sp. z o.o. S.K. 3725
5281 Biltex Sp. z o.o. 3723
5282 Hops Trade Company Sp. z o.o. Spółka Komandytowa 3721
5283 Vipol Sp. z o.o. 3719
5284 II Żoliborska Spółdzielnia Mieszkaniowa 3718
5285 Rak & Wspólnicy sp.k. 3716
5286 Progress 21 Sp. z o.o. 3716
5287 Handel Polski S.A. 3713
5288 DIDXL Sp. z o.o. 3708
5289 Advartis Business Services Sp. z o.o. 3707
5290 Biuro Inżynieryjne Centrum Sp. z o.o. 3706
5291 Pragmasoft Sp. z o.o. 3702
5292 HRO Personnel Sp. z o.o. 3698
5293 Victus Ewa Stachacz, Michał Stachacz sp.j. 3690
5294 Centrum Utylizacji Opon Organizacja Odzysku S.A. 3688
5295 Nobel.Pro Sp. z o.o. 3680
5296 My – Soft Sp. z o.o. 3676
5297 Kawimet W. Bunia i Spółka S.J. 3675
5298 M.P. Group sp. z o.o. 3674
5299 Łowiec Polski Sp. z o.o. 3672
5300 DEM Sp. z o.o. 3670
5301 Fagerhult Sp. z o.o. 3662
5302 Inelektra Sp. z o.o. 3662
5303 Vivartis Sp. z o.o. 3661
5304 BI Insight S.A. 3649
5305 INSTYTUT FILOZOFII I SOCJOLOGII PAN 3647
5306 Ergo BTL Sp. z o.o. Spółka Komandytowa 3647
5307 Karedonia Sp. z o.o. 3647
5308 Leinonen Poland Sp. z o.o. 3644
5309 Colliers International FM Sp. z o.o. 3643
5310 Mxtech Sp. z o.o. 3641
5311 Skarna Sp. z o.o. 3637
5312 WIM Group Sp. z o.o. 3633
5313 Animagic Sp. z o.o. Spółka Komandytowa 3631
5314 Labo Plus Sp. z o.o. 3627
5315 Dituel sp. z o.o. 3626
5316 Habex Sp. z o.o. 3624
5317 Przedsiębiorstwo Przemysłowo-Handlowe Nida Sp. z o.o. 3623
5318 Tdk Polska Sp. z o.o. 3621
5319 BELSAN Sp. z o.o. 3615
5320 Febumed Ferenc sp.k. 3615
5321 Towarzystwo Handlowo – Udziałowe Drinks & Food Sp. z o.o. 3613
5322 AUTO-SIM S. A. 3610
5323 Atpomp Sp. z o.o. 3608
5324 Pharmindex Poland Sp. z o.o. 3607
5325 CT-Card Sp. z o.o. 3605
5326 JANKES Sp. z o.o. 3604
5327 TFM Sp. z o.o. 3603
5328 Immofinanz Services Poland Sp. z o.o. 3602
5329 Novisc Pharma Sp. z o.o. 3601
5330 Atina Poland Sp. z o.o. 3599
5331 Pamar Sp. z o.o. 3598
5332 Amnis Energia Sp. z o.o. 3596
5333 Tirol Leasing Services Sp. z o.o. 3596
5334 AMAGRO Sp. z o.o. 3595
5335 Bizmatica Polska S.A. 3593
5336 Niezależny Fundusz Leasingowy Sp. z o.o. 3592
5337 Kochański Zięba i Partnerzy Rachunkowość i Finanse Sp. z o.o. sp.k. 3591
5338 IN Sp. z o.o. S.K. 3588
5339 JPG Sp. z o.o. 3587
5340 Outdoor 3miasto Sp. z o.o. 3585
5341 Atrium Group Sp. z o.o. 3584
5342 Netinet Sp. z o.o. 3582
5343 RE-AKCJA Sp. z o.o. 3581
5344 Tomplast Sp. z o.o. S.K. 3581
5345 Tymofarm Sp. z o.o. S.K. 3580
5346 B.E.H. Sp. z o.o. 3578
5347 Rebel Publishing Sp. z o.o. 3578
5348 Grupa Gram Sp. z o.o. S.K. 3578
5349 Na Skraju Lasu Sp. z o.o. 3577
5350 LHM Sp. z o.o. 3576
5351 Twój Fryzjer Sp. z o.o. 3572
5352 Hochman Rozwałka Kancelaria Prawna Spółka Komandytowa 3572
5353 Mrevolution Sp. z o.o. 3569
5354 Hpc Polgeol S.A. 3568
5355 Manitowoc Crane Group Poland Sp. z o.o. 3567
5356 Ecovis Milczarek i Wspólnicy Kancelaria Prawna Spółka Komandytowa 3564
5357 Bankomat Service Sp. z o.o. 3562
5358 LINGUA NOVA Sp. z o.o. 3560
5359 UNIWAP Sp. z o.o. 3559
5360 Mchayes & Stewardgroup Sp. z o.o. 3558
5361 Malibu – Auto – Centrum Sp. z o.o. 3552
5362 Wisenet Sp. z o.o. 3552
5363 Exacta Sp. z o.o. 3548
5364 Międzyzakładowa Spółdzielnia Mieszkaniowa Centrum 2 3545
5365 Windpol Sp. z o.o. 3544
5366 Norbsoft Sp. z o.o. 3544
5367 SG Light Sp. z o.o. 3544
5368 Skin Clinic Sp. z o.o. 3542
5369 Trio Management Inc. Sp. z o.o. 3542
5370 BMC Sp. z o.o. 3541
5371 BizTech Konsulting S.A. 3540
5372 Marcello Sp. z o.o. 3540
5373 IT Business Consulting Group Sp. z o.o. 3537
5374 Central European Consulting Sp. z o.o. 3537
5375 Deloitte PP Sp. z o.o. 3535
5376 HWS Polska Sp. z o.o. 3534
5377 Kobold Instruments Sp. z o.o. 3527
5378 Media Data Mind Sp. z o.o. 3527
5379 North-West Logistic Park 2 Sp. z o.o. 3526
5380 PATIO COLOR Sp. z o.o. Ogólnopolska Sieć Detaliczna 3525
5381 Mob Com Sp. z o.o. w likwidacji 3524
5382 Ortmed Sp. z o.o. 3522
5383 Doradztwo i Zarządzanie w Opiece Zdrowotnej A.K. Sp. z o.o. 3520
5384 Here Europe B.v. Sp. z o.o. Oddział w Polsce 3516
5385 Riverhouse Sosnowiec Sp. z o.o. 3516
5386 Kacza Sp. z o.o. 3512
5387 ATT 2000 Sp. z o.o. 3511
5388 Maruboshi Central & Eastern Europe Sp. z o.o. 3510
5389 Firma Handlowo Usługowa Projekt-Bud Sp. z o.o. 3510
5390 E 5 Polska Sp. z o.o. 3506
5391 Folkpool Polska Sp. z o.o. 3501
5392 Avenir Nieruchomości Alexei Ivachtchenko sp.j. 3499
5393 Fapim Polska Sp. z o.o. 3495
5394 Senvion Polska Sp. z o.o. 3495
5395 Medicus CD Sp. z o.o. 3493
5396 Absolvent.Pl Sp. z o.o. 3493
5397 Maus Sp. z o.o. I Wspólnicy Spółka Komandytowa 3489
5398 Databroker S.A. 3488
5399 Mexstal Sp. z o.o. 3487
5400 GP Food Sp. z o.o. 3487
5401 Fimedica Sp. z o.o. 3486
5402 Instytut Badań Edukacyjnych 3485
5403 Viva-Derm Sp. z o.o. sp.k. 3485
5404 Interseroh Polska Sp. z o.o. 3479
5405 Origanum Sp. z o.o. 3478
5406 Grand Ortho Sp. z o.o. 3477
5407 Wiwent Serwis Sp. z o.o. 3475
5408 Carolina Fleet Management Sp. z o.o. S.K. 3472
5409 INSTYTUT NAUK GEOLOGICZNYCH PAN 3469
5410 EDP Support Polska Sp. z o.o. 3468
5411 Centrum Rzeczoznawstwa Budowlanego Sp. z o.o. 3467
5412 Assessment Systems Poland Sp. z o.o. 3465
5413 Green Clean Sp. z o.o. 3464
5414 AG – Sanit Sp. z o.o. 3460
5415 Mierzejewscy Kazimierz Mierzejewski Agnieszka Mierzejewska sp. j. 3459
5416 Lighthouse Consultants Sp. z o.o. Solutions sp.k. 3452
5417 Royal Decor Sp. z o.o. 3446
5418 Brocton Projekt Sp. z o.o. 3446
5419 First Public Relations Sp. z o.o. 3444
5420 Waloski Sp. z o.o. 3440
5421 Media Saturn Online Sp. z o.o. 3439
5422 Klub Tenisowy Warszawianka Sp. z o.o. 3437
5423 AP-Flyer Sp. z o.o. 3437
5424 Grupa Producentów Green Group Sp. z o.o. 3434
5425 Property2b Sp. z o.o. 3430
5426 Swift Software Sp. z o.o. sp.k. 3427
5427 Emca Volt Sp. z o.o. 3426
5428 Agencja Warszawa Sp. z o.o. S.K.A. 3422
5429 Astin Sp. z o.o. 3421
5430 Pharmalek-Jet Sp. z o.o. 3420
5431 Televisor Sp. z o.o. 3420
5432 ISS IS Sp. z o.o. 3420
5433 Dom System Sp. z o.o. 3418
5434 Bułka Sp. z o.o. 3416
5435 Elitel sp. z o.o. 3415
5436 Paracross Sp. z o.o. Spółka Komandytowa 3412
5437 Optimarent Sp. z o.o. 3412
5438 Slider Technologies Sp. z o.o. 3412
5439 Aero – Medika Sp. z o.o. 3410
5440 Fair Isaac Polska Sp. z o.o. 3409
5441 Polgabo Invest Sp. z o.o. 3407
5442 Instytut Kryminalistyki Polskiego Towarzystwa Kryminalistycznego Sp. z o.o. 3405
5443 Pilch Wąsik Kancelaria Prawnicza sp.k. 3405
5444 Headz Print Sp. z o.o. S.K. 3400
5445 Aquatherm Polska Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Produkcyjne 3396
5446 Result Media Sp. z o.o. 3395
5447 Gerpol Sp. z o.o. 3389
5448 Forest Group Polska Sp. z o.o. 3388
5449 Starpharma Sp. z o.o. 3381
5450 Intermeko Europe Sp. z o.o. 3379
5451 Heli Invest Sp. z o.o. Services 3377
5452 MP Transactions Sp. z o.o. 3372
5453 Rafbud Konstrukcje Sp. z o.o. 3372
5454 Geosystems Polska Sp. z o.o. 3361
5455 Escort Sp. z o.o. i Wspólnicy Spółka Komandytowa 3361
5456 Codility Polska Sp. z o.o. 3358
5457 EJA Sp. z o.o. 3355
5458 Sej Com Sp. z o.o. 3354
5459 Margo Sp. z o.o. 3352
5460 Farmed E. Bukiewicz Sp.J. 3351
5461 Sigma Travel Sp. z o.o. 3349
5462 Jung-Off-Ska Edyta Jungowska Spółka Komandytowa 3347
5463 Grandes Kochonos Digital Sp. z o.o. 3346
5464 CATERTEAM Sp. z o.o. 3344
5465 Granar Sp. z o.o. 3336
5466 J&J Musicart LTD Sp. Z O.O. Oddział w Polsce 3336
5467 Redcomm Sp. z o.o. 3335
5468 Wawa Taxi Sp. z o.o. 3335
5469 Syner Sp. z o.o. 3335
5470 Canada Brokers Sp. z o.o. 3334
5471 Atut Agencja Ochrony Sp. z o.o. 3331
5472 P.W.E. Technologie Sp. z o.o. 3331
5473 Agromis Sp. z o.o. 3327
5474 Alna Business Solutions Sp. z o.o. 3325
5475 Profi Partner Sp. z o.o. I Wspólnicy sp.k. 3325
5476 Alpha Vision Sp. z o.o. 3324
5477 JS Sp. z o.o. 3315
5478 Xanna Sp. z o.o. 3315
5479 Index Copernicus Sp. z o.o. 3312
5480 GJ Machinery Sp. z o.o. 3312
5481 Wspólny Blok Spółdzielnia Budowlano – Mieszkaniowa 3311
5482 Precoptic Co. Wojciechowscy Spółka Jawna 3310
5483 MAG INSTAL Sp. z o.o. 3306
5484 Sawo – Met Sp. z o.o. 3303
5485 Sponsoring Expert Sp. z o.o. 3302
5486 DAVELA Sp. z o.o. 3302
5487 Wineonline Sp. z o.o. 3301
5488 Green Office Ecologic Sp. z o.o. 3300
5489 Marat Sp. z o.o. 3298
5490 Sales & Service Contact Center Sp. z o. o. 3295
5491 Badis Sp. z o.o. 3294
5492 Paypal Polska Sp. z o.o. 3294
5493 ADMI Sp. z o.o. 3292
5494 Ca Technologies Sp. z o.o. 3290
5495 Agencja Ochrony Vega Security Sp. z o.o. 3290
5496 EIP Finanse Sp. z o.o. 3288
5497 Budplan Sp. z o.o. 3287
5498 Księgowi Sp. z o.o. S.K. 3287
5499 Allco Sp. z o.o. 3286
5500 B6 Services Sp. z o.o. 3285
5501 ADTV Sp. z o.o. 3282
5502 Simplicity S.A. S.K. 3276
5503 Sadyba 2007 Sp. z o.o. 3275
5504 Delix Sp. z o.o. 3271
5505 Havas Engage Warsaw Sp. z o.o. 3269
5506 Honey Bee Trade Sp. z o.o. 3269
5507 Garets Sp. z o.o. 3268
5508 Advicero Accounting Nexia Sp. z o.o. 3267
5509 IUVI Sp. z o.o. 3267
5510 Abile Sp. z o.o. 3264
5511 Społem Warszawska Spółdzielnia Spożywców Praga – Północ 3262
5512 ZŁOTY INDYK S.A. 3261
5513 Dubrovnik Sp. z o.o. 3258
5514 Baiji Sp. z o.o. 3252
5515 Kadimex S.A. 3252
5516 Walkabout Sp. z o.o. 3248
5517 Hold Sp. z o.o. Spółka Komandytowa 3248
5518 CPS Sp. z o.o. 3247
5519 Bobby Burger Sp. z o.o. 3247
5520 LW Development Leszek Paczyński Sp. z o.o. S.K.A. 3243
5521 Carsson Sp. z o.o. 3241
5522 Energomix Sp. z o.o. 3237
5523 Aurum Cast Sp. z o.o. 3233
5524 Virgo Europe Sp. z o.o. 3229
5525 Jaga Polska Sp. z o.o. 3229
5526 Eracent Sp. z o.o. 3227
5527 IB Towarzystwo Funduszy Inwestycyjnych S.A. 3227
5528 Corporate Image Sp. z o.o. 3225
5529 Oxlex Sp. z o.o. 3224
5530 Solida Sp. z o.o. sp.k. 3223
5531 Wydawnictwo Te-Jot Sp. z o.o. Spółka Komandytowa 3222
5532 JJ Management Sp. z o.o. S.K. 3222
5533 Instytut Kształcenia Zawodowego Sp. z o.o. 3221
5534 Przedsiębiorstwo Impulsy Sp. z o.o. 3217
5535 Hsi Sp. z o.o. 3216
5536 Suntech S.A. 3213
5537 Zbigniew Pleskot Bogdan Fijałkowski Sp.J. 3211
5538 UNI – Lab Poland Sp. z o.o. 3207
5539 GGML Inwestycje Sp. z o.o. S.K. 3207
5540 CORONADO Sp. z o.o. 3205
5541 EI. Invest Sp. z o.o. 3202
5542 Amicus Sp. z o.o. S.K. 3199
5543 9D Sp. z o.o. 3196
5544 ROTARY DIE COMPANY Sp. z o.o. 3195
5545 Concept PRO Sp. z o.o. 3195
5546 ARB Sp. z o.o. 3194
5547 Papier-Hurt Marcin Kiciński i Wspólnicy sp.k. 3193
5548 Mas Design Sp. z o.o. 3193
5549 Architekci Dawidczyk & Partnerzy Sp. z o.o. 3191
5550 Mccarthy & Taggart Sp. z o.o. S.K. 3191
5551 International Trilingual School Of Warsaw Sp. z o.o. 3190
5552 Danka Polska Sp. z o.o. 3188
5553 Futuro Sp. z o.o. 3183
5554 Przedsiębiorstwo Usługowo-Handlowo-Wytwórcze EUROTRANSPOL Sp. z o.o. 3182
5555 Lingaro Services Sp. z o.o. 3181
5556 Moleo Sp. z o.o. 3181
5557 Brocade Poland Sp. z o.o. 3180
5558 DBR Sp. z o.o. S.K. 3180
5559 DE Soto Sp. z o.o. 3176
5560 Delsol Group Sp. z o.o. 3175
5561 Przedsiębiorstwo Handlowo Usługowe Merk-Pol Sp. z o.o. 3166
5562 Logfret Poland Sp. z o.o. 3160
5563 H.B. Fuller Poland Sp. z o.o. 3159
5564 DKM Property Sp. z o.o. sp.k. 3158
5565 PROLOGUS Sp. z o.o. 3158
5566 Complex Group Sp. z o.o. 3155
5567 IT Trade Sp. z o.o. 3154
5568 Papeterra Sp. z o.o. 3150
5569 Mood Polska Sp. z o.o. 3149
5570 Centrum Medyczne Puławska Sp. z o.o. Spółka Komandytowa 3149
5571 Arpi & Partners Sp. z o.o. 3148
5572 Kuban i Salak Pracownia Konstrukcji Budowlanych Sp. z o.o. 3148
5573 MK Consulting Sp. z o.o. Spółka Komandytowa 3145
5574 Pol-Build Sp. z o.o. 3142
5575 Zamek Oki Doki Sp. z o.o. 3142
5576 MART Sp. z o.o. 3140
5577 Prosped Cargo – Berus i Sternadel S.J. 3139
5578 Perfect Clean Sp. z o.o. 3128
5579 G.E.A. S.J. 3126
5580 Milstar Sp. z o.o. 3125
5581 Biuro Consult Karczmarz Kwiatkowski sp.j. 3123
5582 Leo Pharma Sp. z o.o. 3123
5583 Aspenn Sp. z o.o. S.K. 3123
5584 Impag Chemicals Poland Sp. z o.o. 3120
5585 Viggen Sp. z o.o. 3116
5586 SUPERHOBBY DOM I OGRÓD Sp. z o.o. 3114
5587 CPU Sp. z o.o. Spółka Komandytowa 3114
5588 Tampo Granit Sp. z o.o. 3111
5589 Gromek I Partnerzy Kancelaria Radców Prawnych 3099
5590 I.E.S. Sp. z o.o. 3097
5591 Naj International Sp. z o.o. 3097
5592 Eden Finance Sp. z o.o. 3097
5593 Travel Express Sp. z o.o. 3092
5594 Elfa Distrelec Sp. z o.o. 3091
5595 Bluefish Pharma Sp. z o.o. 3091
5596 Grom Group Sp. z o.o. 3087
5597 Power 4 Power Sp. z o.o. 3081
5598 Future Gate Sp. z o.o. 3080
5599 Piekarnia Sokołowska Sp. z o.o. 3080
5600 SPEKTRA Sp. z o.o. 3079
5601 Pawitrans Bis Sp. z o.o. 3078
5602 Laris Property Management Sp. z o.o. 3077
5603 Agencja Centrum Kształcenia i Doskonalenia Sp. z o.o. 3073
5604 Polkan Sp. z o.o. 3071
5605 Fine Expol Sp. z o.o. 3068
5606 Tutto Food Sp. z o.o. 3064
5607 International Risk & Corporate Advisory (IRCA) Sp. z o.o. 3060
5608 Uni – Lux Sp. z o.o. 3057
5609 Mazovian Energy Partners Sp. z o.o. 3057
5610 Kancelaria Finansowa Lex Sp. z o.o. 3056
5611 SUNCON Sp. z o.o. 3055
5612 Xella Radom Sp. z o.o. 3055
5613 Infrares Sp. z o.o. 3049
5614 Trade – Pharm Sp. z o.o. 3048
5615 Pamir Sp. z o.o. 3045
5616 Lawal Sp. z o.o. 3044
5617 FRIWEN Sp. z o.o. 3043
5618 Evereth Publishing Sp. z o.o. 3041
5619 MOTREX Sp. z o.o. 3036
5620 JMP Service Sp. z o.o. 3034
5621 Ukrpol Sp. z o.o. 3033
5622 Recordati Polska Sp. z o.o. 3032
5623 Wydawnictwo Polskiej Izby Inżynierów Budownictwa Sp. z o.o. 3032
5624 Spółdzielnia Mieszkaniowa Ordynacka 3032
5625 Nestor Finance Sp. z o.o. Sp.K. 3030
5626 Centrum Medyczne Medicenter Sp. z o.o. 3028
5627 Poliński AMT Sp. z o.o. 3022
5628 Azimutus Associates Sp. z o.o. 3021
5629 Samira Sp. z o.o. 3016
5630 AVS Polska Sp. z o.o. 3014
5631 MS&MS Sp. z o.o. S.K. 3013
5632 Global Audit Partner Sp. z o.o. sp.k. 3010
5633 Certes Sp. z o.o. 3010
5634 DO-MUR STAL Sp. z o.o. S.K. 3009
5635 Fagus Sp. z o.o. 3006
5636 Lifestyletrade Sp. z o.o. 3006
5637 Prima Catering Sp. z o.o. 3004
5638 Międzynarodowe Centrum Budownictwa Sp. z o.o. 2999
5639 K&K Management Sp. z o.o. 2999
5640 BRIK Sp. z o.o. 2998
5641 A & S Accounting Sp. z o.o. Sp.K. 2996
5642 Leanpassion Sp. z o.o. 2990
5643 Skład Rolny Sp. z o.o. 2988
5644 Bluepos Sp. z o.o. 2986
5645 Rgbs – Systemy Audiowizualne Sp. z o.o. 2982
5646 Izba Gospodarcza Komunikacji Miejskiej 2982
5647 Grupa City Security Sp. z o.o. 2982
5648 AFS PEGASUS Sp. z o.o. 2979
5649 Petrorad Sp. z o.o. 2977
5650 Cet Polska Sp. z o.o. 2975
5651 TGC TAX Advisers Sp. z o.o. 2975
5652 COGITO Sp. z o.o. CENTRUM KOLONII I OBOZÓW 2975
5653 Lexmark International Polska Sp. z o.o. 2967
5654 Certbud Sp. z o.o. 2967
5655 Grupa Legalia Kancelaria Prawnicza Szczepanik S.K. 2965
5656 IBEX-INTERNATIONAL Ewa Wojdyło, Wiesław Kapitan S.J. 2964
5657 Elettronica Italiana Sp. z o.o. 2963
5658 Lusar Sp. z o.o. sp.k. 2963
5659 Budmex Plus Sp. z o.o. S.K. 2960
5660 AMC Aviation Sp. z o.o. 2958
5661 Contix Invest Sp. z o.o. sp.k. 2958
5662 Cigno Consulting Sp. z o.o. 2957
5663 Navigator Debt Advisory Sp. z o.o. 2956
5664 Flocspeed Sp. z o.o. 2955
5665 Power Sp. z o.o. 2953
5666 Global Trade Polska Sp. z o.o. II S.K.A. 2952
5667 Przedsiębiorstwo Usługowo – Handlowe Geoserv sp. z o.o. 2951
5668 Tech – Soft Sp. z o.o. 2946
5669 Instalnet Sp. z o.o. 2943
5670 Przedsiębiorstwo Budowlano-Handlowe IZOLBUD Sp. z o.o. 2942
5671 Lokanta Catering Sp. z o.o. 2939
5672 Waterland Private Equity Sp. z o.o. 2937
5673 Spółdzielnia Mieszkaniowa Lokatorsko – Własnościowa AR 2936
5674 Atmo Sp. z o.o. 2935
5675 DOR – CEL Sp. z o.o. 2930
5676 Expert Service Sp. z o.o. 2930
5677 Rolmech Sp. z o.o. 2930
5678 SBR Commercial Finance Sp. z o.o. 2928
5679 ENTRO HOLDINGS Sp. z o.o. 2927
5680 Mera Technik Sp. z o.o. 2927
5681 Przedsiębiorstwo Handlowo Spedycyjne Magnum Jacek Pasternak i Aleksy Pasternak sp. j. 2926
5682 Logesta Polska Sp. z o.o. 2925
5683 RW Partner Sp. z o.o. 2924
5684 Forest Invest Sp. z o.o. 2923
5685 TWA Invest Sp. z o.o. 2923
5686 Ventum Air Sp. z o.o. 2921
5687 Sapphire Ventures Sp. z o.o. 2921
5688 SPITZER SILO POLSKA Sp. z o.o. 2920
5689 Ktl S.A. 2916
5690 Geox Poland Sp. z o.o. 2911
5691 Advantech Poland Sp. z o.o. 2909
5692 Creator – Comm Sp. z o.o. 2908
5693 Neostal Sp. z o.o. 2908
5694 Bałkankar Polska Sp. z o.o. 2907
5695 Dakor Sp. z o.o. 2906
5696 Polonia FS Sp. z o.o. sp.k. 2904
5697 K-Development Sp. z o.o. 2904
5698 SJG Sp. z o.o. 2902
5699 DOMENA & TRADE Sp. z o.o. 2894
5700 TEXEL Sp. z o.o. 2892
5701 Biesterfeld International Polska Sp. z o.o. 2883
5702 Aurora International Sp. z o.o. 2883
5703 Maersk Polska Sp. z o.o. 2878
5704 Delord Sp. z o.o. 2877
5705 Novell Polska Sp. z o.o. 2874
5706 Marfi Sp. z o.o. 2874
5707 Tui 4 U Poland Sp. z o.o. 2874
5708 UPIW Sp. z o.o. S.K. 2874
5709 Westadom Burzyński S.K. 2874
5710 ONE House Sp. z o.o. 2868
5711 Ekoprojekt Sp. z o.o. 2861
5712 ALTRADE Sp. z o.o. 2852
5713 Mobberry Sp. z o.o. 2851
5714 Epicode Sp. z o.o. 2849
5715 Betterware Polska Sp. z o.o. 2848
5716 Velvet Art Sp. z o.o. 2846
5717 IT.Expert.Group Sp. z o.o. 2845
5718 Mediscience Sp. z o.o. 2843
5719 Grupa Marcova Polska Power Sp. z o.o. S.K. 2843
5720 Si Music Sp. z o.o. 2839
5721 Diather Sp. z o.o. S.K. 2839
5722 Fashion Supply Sp. z o.o. 2839
5723 Rebased Sp. z o.o. 2839
5724 San Leon Services Sp. z o.o. 2838
5725 Profithome Sp. z o.o. S.K. 2837
5726 BD LUX Sp. z o.o. 2836
5727 SCHOLAR Sp. z o.o. Wydawnictwo Naukowe 2832
5728 MERA Sp. z o.o. 2831
5729 Wydawnictwo Iskry Sp. z o.o. 2829
5730 Animation Group Sp. z o.o. 2829
5731 Ośrodek Psychoterapii RASZTÓW- J. Pawlik Spółka Komandytowa 2828
5732 Top Travel Incentives & Holidays Sp. z o.o. 2827
5733 Transport And Infrastructure Management Sp. z o.o. 2827
5734 Remeta Sp. z o.o. 2825
5735 Oki Doki Hostels Sp. z o.o. 2823
5736 Gabi Sp. z o.o. 2819
5737 Agabit Sp. z o.o. 2817
5738 INVESTIM S.A. 2815
5739 Towarzystwo Handlowe Tradex Sp. z o.o. 2815
5740 Semisul Poland Sp. z o.o. 2815
5741 Lewa Nikkiso Austria Hmbh (Sp. z o.o.) Oddział w Polsce 2815
5742 Kursy Ortodontyczne Viridi Linea Sp. z o.o. S.K.A. 2814
5743 Witzenmann Polska Sp. z o.o. 2813
5744 Info – Inwest M.Leśniak i Wspólnicy S.J. 2813
5745 Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Usługowo-Handlowe Nosta Sp. z o.o. 2813
5746 Jablomexim Sp. z o.o. 2811
5747 MP&Co. Group Sp. z o.o. S.K. 2811
5748 General Property Sp. z o.o. 2810
5749 Diesel Centrum Polska Sp. z o.o. 2809
5750 Ekobud sp. z o.o. 2809
5751 Piastpol Klejnowski Kobierecki sp.j. 2808
5752 Kino Digital Sp. z o.o. 2807
5753 Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowe Hil Sp. z o.o. 2805
5754 Instytut Studiów Politycznych Polskiej Akademii Nauk 2805
5755 TKP-Lift Sp. z o.o. 2805
5756 Studio Filmowe Kalejdoskop Sp. z o.o. 2803
5757 Riders Express Sp. z o.o. 2801
5758 Przyjaciele Kawy Sp. z o.o. 2800
5759 SILVERSTONE Sp. z o.o. 2798
5760 Mar-Mi Sp. z o.o. 2797
5761 Libero Sp. z o.o. 2791
5762 Interrail Polcont Sp. z o.o. 2790
5763 Air Logistics Sp. z o.o. 2790
5764 Sciamus Polska Sp. z o.o. 2787
5765 Konsmetal Poltrezor SJ 2785
5766 BSJP System Sp. z o.o. 2784
5767 FORMAT Sp. z o.o. 2784
5768 Green Studio Sp. z o.o. 2783
5769 Future Centre Training Corporation Kiciński i Wspólnicy sp.j. 2781
5770 TM – Inżynieria Sp. z o.o. 2781
5771 Blok-Bud Sp. z o.o. 2776
5772 Banana Split Polska Sp. z o.o. 2774
5773 Eksperci Nemu Sp. z o.o. 2774
5774 Torino Sp. z o.o. 2770
5775 MDS Cardio Sp. z o.o. 2768
5776 Tremark Sp. z o.o. 2767
5777 Inncomm Sp. z o.o. 2765
5778 Balt Credit Sp. z o.o. 2762
5779 Doradztwo i Finansowanie Inwestycji Sp. z o.o. 2760
5780 ZBW Elektronika Sp. z o.o. 2758
5781 Ultramedia Sp. z o.o. 2755
5782 Wenglor Sensoric Polska Sp. z o.o. 2755
5783 Yintaro Sp. z o.o. 2752
5784 STUDIO ZET Sp. z o.o. 2749
5785 Stirlitz Media Sp. z o.o. 2749
5786 P.P.H. PORT Sp. z o.o. 2748
5787 Cook Communications Sp. z o.o. 2747
5788 Wide Bridge Forwarding Sp. z o.o. 2746
5789 Antares Corporate Finance Sp. z o.o. 2745
5790 Vg Capital Sp. z o.o. sp.k. 2744
5791 Mobilbet Sp. z o.o. 2744
5792 Active Company Sp. z o.o. S.K. 2744
5793 Fashion Design Group Sp. z o.o. 2744
5794 Osada Śnieżka Operator Sp. z o.o. 2744
5795 Enaf Sp. z o.o. 2741
5796 New One Sp. z o.o. S.K. 2741
5797 Network Twenty – One Sp. z o.o. 2740
5798 Mastermind Sp. z o.o. 2739
5799 Boeing International Corporation (S.A.) Oddział W Polsce 2739
5800 Motion Picture Licensing Company Polska Sp. z o.o. 2736
5801 Clurgo Sp. z o.o. 2736
5802 Oxygen Informationtechnology Sp. z o.o. 2733
5803 Supercar Club Poland S.A. 2731
5804 SILOG Sp. z o.o. 2730
5805 Vesta – Works Sp. z o.o. 2730
5806 IFT Consulting Sp. z o.o. sp.k. 2730
5807 DTS Transport Sp. z o.o. 2727
5808 Influence Sp. z o.o. 2725
5809 EASTHORN CLINICAL SERVICES IN CEE Sp. z o.o. 2722
5810 Dermaprofil Sp. z o.o. 2722
5811 Familijni.pl Sp. z o.o. sp.k. 2721
5812 Enteneo Energy Trading Sp. z o.o. 2720
5813 Przedsiębiorstwo Komputeryzacji Rynku w Warszawie Bitrex Sp. z o.o. 2717
5814 Trio Management Actuarial Consulting Sp. z o.o. 2714
5815 Loyalty Solutions Sp. z o.o. sp.k. 2714
5816 Evonik Performance Materials GmbH Sp. z o.o. Oddział w Polsce 2714
5817 AST Południe Sp. z o.o. 2712
5818 Vinity Sp. z o.o. 2712
5819 El – Corp Sp. z o.o. 2704
5820 Atmoterm – Inżynieria Środowiska Sp. z o.o. 2701
5821 Applink Sp. z o.o. 2701
5822 ILTES Sp. z o.o. 2700
5823 Smartoys Sp. z o.o. S.K. 2700
5824 Xdisc S.A. 2697
5825 A New Therapy Sp. z o.o. 2697
5826 Natek Poland Sp. z o.o. 2697
5827 Biuro Rachunkowe Benes Sp. z o.o. 2697
5828 EXPAK Sp. z o.o. 2695
5829 Schott Poland Sp. z o.o. 2695
5830 Agat Astra Sp. z o.o. 2693
5831 Rol – Eko Sp. z o.o. 2693
5832 Farmakon D.A.J.J. Szafrańscy sp.j. 2693
5833 Levelup S.A. w likwidacji 2688
5834 Destino Sp. z o.o. 2687
5835 Asapon Sp. z o.o. 2686
5836 Favorit Sp. z o.o. 2680
5837 Atinea Sp. z o.o. 2680
5838 BO – MA Sp. z o.o. 2678
5839 Akson Studio Film Miasto Sp. z o.o. 2673
5840 Energo Operator Sp. z o.o. 2671
5841 BNI Poland Sp. z o.o. 2671
5842 Stallergenes Sp. z o.o. 2669
5843 Lartis Sp. z o.o. S.K. 2667
5844 Batumi Conference & Event Agency Sp. z o.o. 2667
5845 Check Point Software Technologies (Poland) Sp. z o.o. 2660
5846 Solucio IT Polska Sp. z o.o. 2656
5847 Helpon Centrum Usług Sp. z o.o. 2656
5848 Spółdzielnia Mieszkaniowa Nad Potokiem 2654
5849 Twoje Media Sp. z o.o. 2654
5850 Eko-Konsulting Sp. z o.o. 2654
5851 Brand Hero Sp. z o.o. S.K. 2653
5852 Premium Food Kebab Sp. z o.o. 2652
5853 Intratel Technology Sp. z o.o. 2646
5854 Bruel & Kjaer Polska Sp. z o.o. 2645
5855 Nglab Sp. z o.o. 2644
5856 TIZ-Implements Sp. z o.o. 2642
5857 Ekomark Sp. z o.o. 2641
5858 Firmare Sp. z o.o. S.K. 2641
5859 Iterators Sp. z o.o. 2640
5860 Supersigns Polska Sp. z o.o. 2638
5861 HYDROSTOP-3 Sp. z o.o. 2634
5862 Enicom Sp. z o.o. S.K. 2628
5863 Caramella Sp. z o.o. 2626
5864 Biuro Projektowania i Realizacji Inwestycji Inżynieryjnych Drokan Sp. z o.o. 2626
5865 Reputation Managers sp. z o.o. 2625
5866 Melody Impex Sp. z o.o. 2624
5867 Cineman Sp. z o.o. 2618
5868 Centrum Twórczej Edukacji Dzieci Sp. z o.o. 2616
5869 Euromart Sp. z o.o. 2614
5870 Kropka Bordo Sp. z o.o. 2614
5871 Biuro Podróży i Turystyki Almatur – Polska S.A. 2608
5872 People Sp. z o.o. 2605
5873 Polamer Sp. z o.o. 2603
5874 Cedoz Sp. z o.o. 2600
5875 Lukad Budownictwo Sp. z o.o. 2599
5876 ZAK S.J. PHU 2596
5877 Integrales Sp. z o.o. 2595
5878 Wilanów Business Center Sp. z o.o. Spółka Komandytowo Akcyjna 2592
5879 Metal Market Europe Sp. z o.o. 2590
5880 Sonic Distribution D. Górka i Wspólnicy S.J. 2589
5881 Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne Promedia Sp. z o.o. 2589
5882 Polska Federacja Sp. z o.o. 2586
5883 Walk Pr Sp. z o.o. 2583
5884 Nextm Sp. z o.o. 2583
5885 Przedsiębiorstwo Turystyczno-Handlowe Supertour Sp. z o.o. 2582
5886 Comp Data Sp. z o.o. 2578
5887 Agencja Reklamowa 4 ALL Sp. z o.o. 2578
5888 RM Media Sp. z o.o. 2577
5889 PKIG Sp. z o.o. 2575
5890 DR. WEIGERT POLSKA Sp. z o.o. 2573
5891 Budo-Com Sp. z o.o. Spółka Komandytowa 2573
5892 DJBW Daniłowicz Jurcewicz Biedecki i Wspólnicy sp.k. 2573
5893 Hanmar Sp. z o.o. 2571
5894 SE16N Sp. z o.o. 2571
5895 Somerset Group Sp. z o.o. 2570
5896 Stapar Sp. z o.o. 2569
5897 Trim – Graf Sp. z o.o. 2566
5898 White Paper Agency Sp. z o.o. 2559
5899 Przedsiębiorstwo Budowlano Montażowe C i M Sp. z o.o. 2553
5900 Allmedica Sp. z o.o. 2553
5901 Polskie Agencje Ochrony S.A. 2551
5902 Waxim Sp. z o.o. 2551
5903 Vidicom Sp. z o.o. 2551
5904 Givaudan Polska Sp. z o.o. 2547
5905 Pronet.Pl Sp. z o.o. 2546
5906 Vanako Sp. z o.o. 2545
5907 Feuer Sp. z o.o. 2544
5908 Redberry Sp. z o.o. 2542
5909 Proservia Polska Sp. z o.o. 2541
5910 Vegreen Sp. z o.o. 2540
5911 DMC Invest Sp. z o.o. 2540
5912 Nitronet Sp. z o.o. 2537
5913 Poltext Sp. z o.o. 2537
5914 Amberstone Associates Sp. z o.o. 2537
5915 Menfor Sp. z o.o. 2536
5916 Alexa Dystrybucja Sp. z o.o. 2534
5917 Open Expert Sp. z o.o. 2534
5918 AUTOPOLMOZBYT Sp. z o.o. 2532
5919 PROMINENTIS Sp. z o.o. 2531
5920 SAMAX S.A. 2529
5921 INS BROKER Sp. z o.o. 2528
5922 Infinitum Sp. z o.o. 2528
5923 Traders 77 Sp. z o.o. 2525
5924 Gannet Guard Systems S.A. 2520
5925 Zajazd Napoleoński Ann Media S.J. 2520
5926 Związek Zawodowy Maszynistów Kolejowych w Polsce 2515
5927 Skanserwis Sp. z o.o. 2514
5928 Vion Poland Sp. z o.o. 2514
5929 B. Ziarno I Wspólnik Kancelaria Prawna Spółka Komandytowa 2514
5930 UNISCALE Sp. z o.o. 2511
5931 Catering Wiśniewscy Janusz Wiśniewski I Spółka, Sp.j. 2509
5932 Food Design Sp. z o.o. 2509
5933 HELIKON Meble Biurowe S.A. 2508
5934 Stabil Future Sp. z o.o. 2508
5935 Monumi K. Wagner sp.j. 2508
5936 Ukraińska Grupa Kapitałowa Sp. z o.o. 2508
5937 Art Hair Design Sp. z o.o. 2508
5938 MLK Live Media Sp. z o.o. 2505
5939 CONECTA Sp. z o.o. 2504
5940 Diament Service Mbg Sp. z o.o. sp.k. 2502
5941 Gieret Sp. z o.o. 2501
5942 RDM Mineral Sp. z o.o. 2500
5943 Saysonic Sp. z o.o. 2499
5944 Centrum Hemeopatii Sp. z o.o. 2497
5945 Infomarket Sp. z o.o. 2497
5946 Sandiko Sp. z o.o. 2497
5947 Proids Sp. z o.o. 2497
5948 Summus Sp. z o.o. 2496
5949 Polskie Badania Czytelnictwa Sp. z o.o. 2493
5950 Roedl Audit Sp. z o.o. 2492
5951 StudioTiVi Sp. z o.o. 2490
5952 Agencja Służby Społecznej Kościelak Sp.J. 2490
5953 Best Solution Sp. z o.o. 2489
5954 Spa-Invest Sp. z o.o. 2488
5955 Messer Sp. z o.o. 2486
5956 Federacja Związków Zawodowych Pracowników Publicznej Radiofonii i Telewizji w Polsce 2484
5957 INTELIWISE S.A. 2483
5958 Octapharma Poland Sp. z o.o. 2482
5959 Rzeczoznawcy – PZM S.A. Eksperci Techniczno – Motoryzacyjni 2481
5960 PROCEM Sp. z o.o. 2478
5961 Synthesit Sp. z o.o. 2477
5962 Europa Service Polska Sp. z o.o. 2476
5963 Red8 Events Sp. z o.o. 2473
5964 Warszawskie Zakłady Kaletnicze NOMA Spółdzielnia Inwalidów 2472
5965 Moto Data Sp. z o.o. 2472
5966 Amdapol Sp. z o.o. 2470
5967 BOLONI Sp. z o.o. 2469
5968 Grupa Max Trans Sp. z o.o. S.K. 2468
5969 Lemonka Sp. z o.o. 2467
5970 Syntax Sp. z o.o. 2466
5971 Silk Software House Sp. z o.o. 2464
5972 Berolina Polska Sp. z o.o. 2463
5973 Cefla Polska Sp. z o.o. 2463
5974 Biuro Realizacji Inwestycji Koltech Inwestor Sp. z o.o. 2462
5975 Megam Sp. z o.o. 2459
5976 K 3 System Sp. z o.o. 2456
5977 Eurosoft Sp. z o.o. 2456
5978 Media & Marketing Adventure Sp. z o.o. Spółka Komandytowa 2455
5979 The Tree Travel Sp. z o.o. Sp.k. 2454
5980 Awaco Project Sp. z o.o. 2451
5981 ASC Automatyka Systemów Chłodniczych Sp. z o.o. 2450
5982 Środowiskowa Spółdzielnia Mieszkaniowa Niewidomych 2447
5983 Kancelaria Artlex – Investment Sp. z o.o. 2446
5984 INTERSYS Sp. z o.o. 2445
5985 Yours Panasiuk sp.k. 2445
5986 XP Sp. z o.o. 2441
5987 Sellegro Ab Sp. z o.o. sp.k. 2441
5988 Kancelaria Adwokacka Osiński i Wspólnicy sp.k. 2440
5989 Qźnia team Sp. z o.o. 2438
5990 Open End Sp. z o.o. 2437
5991 Clever Logistic Sp. z o.o. 2437
5992 Wiatrex Sp. z o.o. 2433
5993 TM – Handel Sp. z o.o. 2428
5994 My Travel Sp. z o.o. 2427
5995 Edukacja I Medycyna Sp. z o.o. 2427
5996 Z500 Sp. z o.o. 2427
5997 Teamquest Sp. z o.o. 2427
5998 Commoditech Sp. z o.o. 2424
5999 Cortina Travel Tour Operator Sp. z o.o. 2421
6000 Euro Time Sp. z o.o. 2418
6001 Langloo.Com S.A. 2417
6002 Utis Sp. z o.o. 2414
6003 Biolchim Polska Sp. z o.o. 2414
6004 Fabryka Farb i Lakierów Malexim Sp. z o.o. 2411
6005 WISAT Sp. z o.o. 2409
6006 Europol Interim Sp. z o.o. 2409
6007 Suproma Sp. z o.o. 2409
6008 Kowalik i Wspólnicy Kancelaria Prawna sp.k. 2407
6009 Studio Produkcyjne Orka Sp. z o.o. 2403
6010 Office Houses Sp. z o.o. S.K. 2403
6011 2-Expo Sp. z o.o. 2402
6012 Budomedia Sp. z o.o. 2401
6013 Skyconcept Sp. z o.o. 2399
6014 Paris Optique Polska 4 Sp. z o.o. 2396
6015 Ventra Clima Sp. z o.o. 2395
6016 Dziecięcy Świat Sp. z o.o. 2391
6017 PW Arkadia Sp. z o.o. 2385
6018 Redfarm Sp. z o.o. 2384
6019 Four Group Sp. z o.o. 2380
6020 Bogard Sp. z o.o. i Wspólnicy S.K. 2379
6021 Przedsiębiorstwo Amlux Sp. z o.o. 2377
6022 Free Construction sp. z o.o. 2377
6023 Fibat Sp. z o.o. 2376
6024 Easy Diet Sp. z o.o. 2375
6025 Arc-Interiors Sp. z o.o. 2374
6026 Altarex S.J. 2373
6027 Hunter ASB Sp. z o.o. 2372
6028 BASPOL Sp. z o.o. 2368
6029 ASZ Dziennik Sp. z o.o. 2368
6030 Accuro Sp. z o.o. 2364
6031 BPI – Poldham Sp. z o.o. 2363
6032 Sopharma Warszawa Sp. z o.o. 2363
6033 Zarządzanie Nieruchomościami i Inwestycjami Zest Sp. z o.o. 2362
6034 MGI Invest Group Sp. z o.o. 2360
6035 Itandor Sp. z o.o. sp.k. 2359
6036 Reino Partners Sp. z o.o. 2358
6037 Silver Bau Sp. z o.o. 2358
6038 Brander Sp. z o.o. 2355
6039 TBM Telekom Sp. z o.o. 2354
6040 STUDIO SARA Sp. z o.o. 2353
6041 Enovatio Sp. z o.o. 2352
6042 Energia Polska Sp. z o.o. 2352
6043 Agencja Ochrony Osób I Mienia D.S. Fokus Sp. z o.o. 2352
6044 AMADAR Sp. z o.o. 2351
6045 Hadatap Sp. z o.o. 2345
6046 Deininger Consulting Sp. z o.o. 2344
6047 Weblify Sp. z o.o. 2343
6048 WEISS – INWEST Sp. z o.o. 2342
6049 CLS Sp. z o.o. 2341
6050 JES – COMEX Sp. z o.o. 2340
6051 Hmc W. F. Kołodziejczak sp.j. 2340
6052 Wadwicz Sp. z o.o. 2336
6053 Varsovia Capital S.A. 2336
6054 Technoton Design Sp. z o.o. 2335
6055 Unicap Sp. z o.o. 2334
6056 Supremis Sp. z o.o. 2332
6057 HOTEL G.E. SZCZECIN Sp. z o.o. 2330
6058 Accuratus Sp. z o.o. 2324
6059 ETC – Polskie Specjały Sp. z o.o. 2320
6060 Concept Med Sp. z o.o. 2319
6061 Interocean Premium Sp. z o.o. 2318
6062 INFINE Sp. z o.o. 2318
6063 Renova Sp. z o.o. 2316
6064 West – Tech Sp. z o.o. 2314
6065 Constra Sp. z o.o. 2312
6066 Forum Polska Agencja Fotografów Sp. z o.o. 2309
6067 WIBAR Instalacje Sp. z o.o. S.K. 2309
6068 Language Business Sp. z o.o. 2308
6069 KGH Polska Sp. z o.o. 2307
6070 ROYAL AIR SERVICES Sp. z o.o. 2305
6071 Mgw Nieruchomości Sp. z o.o. 2305
6072 Q-Media Solution Sp. z o.o. 2305
6073 Biuro Inwestycyjne SDIS Sp. z o.o. 2303
6074 Appo Sp. z o.o. 2302
6075 Kome Polska Sp. z o.o. 2301
6076 Icentis Capital Sp. z o.o. 2301
6077 Szkoła Międzynarodowa S.A. 2300
6078 Edmc Sp. z o.o. w likwidacji 2300
6079 XL Promotion Sp. z o.o. 2299
6080 FORUM Sp. z o.o. 2297
6081 Ascoinstal Sp. z o. o. 2297
6082 Enerha Sp. z o.o. 2296
6083 Sewerin Sp. z o.o. 2295
6084 Arma Service Sp. z o.o. 2294
6085 ZARZĄDCA Sp. z o.o. 2293
6086 Vm Building Solutions Polska Sp. z o.o. 2292
6087 Evention Sp. z o.o. 2290
6088 Gaber Sp. z o.o. 2289
6089 MTP Logistyka Sp. z o.o. 2289
6090 Pegasus Advertising Poland Sp. z o.o. 2287
6091 4IT Solutions Sp. z o.o. 2285
6092 BUDROMEX Sp. z o.o. 2283
6093 Nomeno Sp. z o.o. S.K. 2283
6094 Eastwave Building Company Sp. z o.o. 2281
6095 Esmalglass-Itaca Sp. z o.o. 2279
6096 Armfilm Sp. z o.o. 2278
6097 Maccaferri Polska Sp. z o.o. 2277
6098 Intradecom Sp. z o.o. 2276
6099 ZM Holding Sp. z o.o. 2273
6100 Ecco Finishing Polska Sp. z o.o. 2271
6101 Ubiquity Sp. z o.o. 2271
6102 DOMBET Sp. z o.o. 2265
6103 Comcert S.A. 2265
6104 Anglo – Dal Trading Sp. z o.o. 2264
6105 Atems Sp. z o.o. 2263
6106 Instytut Optyki Stosowanej Imienia Prof. Maksymiliana Pluty 2261
6107 Nexttel Fiber Sp. z o.o. 2261
6108 M&ST Sp. z o.o. 2260
6109 NU Horizons Sp. z o.o. 2260
6110 MS Trading Sp. z o.o. 2259
6111 Zgoda 5 P. Kiszkiel i Wspólnicy S.J. 2258
6112 Warsaw Voice S.A. 2257
6113 Todan Development Sp. z o.o. Idzikowskiego Investment S.K.A. 2257
6114 Przedsiębiorstwo Budowlano Instalacyjne GRIMSAN Sp. z o.o. 2256
6115 Poltransped Sp. z o.o. 2251
6116 Europol Konstrukcje Sp. z o.o. 2251
6117 Alteverso Group Sp. z o.o. S.K. 2246
6118 Przedsiębiorstwo Produkcji i Handlu Medriv sp. z o.o. 2242
6119 Everspace Sp. z o.o. 2239
6120 ICTF Sp. z o.o. 2239
6121 MERLIN – 2 Sp. z o.o. 2238
6122 Stratiforme Immobilier Sp. z o.o. 2238
6123 JB Design Invest Sp. z o.o. 2234
6124 Mastermind Media Sp. z o.o. 2234
6125 Mobile World Sale Sp. z o.o. 2232
6126 GB Aerocharter Sp. z o.o. 2231
6127 Dawanda Sp. z o.o. w likwidacji 2231
6128 Big City Invest Sp. z o.o. 2230
6129 Sklep Spożywczy Familijny A.B.J. Ozierańscy S.J. 2227
6130 LTC Aquila Zarzycki Niebudek Adwokaci i Doradcy Podatkowi sp.k. 2226
6131 Cludo Sp. z o.o. 2225
6132 Bastex Sp. z o.o. 2224
6133 Biuro Usług Turystycznych But Sp. z o.o., sp.k. 2224
6134 Nobel Development Sp. z o.o. 2221
6135 Inoffice Group Sp. z o.o. 2220
6136 Nolpa Sp. z o.o. 2220
6137 4frame Sp. z o.o. sp.k. 2220
6138 Poland Workforce Sp. z o.o. 2213
6139 Media Production Sp. z o.o. 2212
6140 Skilltech Poland Sp. z o.o. S.K. 2211
6141 Ebr Poland Services Sp. z o.o. 2210
6142 Maszyny Do Obróbki Rur I Drutu Targa Sp. z o.o. 2209
6143 Altkom Software & Consulting Sp. z o.o. 2204
6144 Independent Digital Sp. z o.o. 2202
6145 Suprema Polska Sp. z o.o. 2200
6146 Hsl Polska Sp. z o.o. 2200
6147 Quick Car Sp. z o.o. 2197
6148 Davidson Consulting i Wspólnicy Sp. z o.o. 2197
6149 JML COLOR – L. Kowalczyk, M. Waśniewski, J. Bylica S.J. 2194
6150 Spółdzielnia Mieszkaniowa Nasz Dom 2194
6151 Ahprofit Sp. z o.o. S.K. 2194
6152 FED Sp. z o.o. 2193
6153 Trimar Systemy Parkingowe Sp. z o.o. sp.k. 2191
6154 Alpinus Sp. z o.o. 2191
6155 CUANTUM ZMELONEK – BALKIEWICZ SPÓŁKA JAWNA 2191
6156 Żakiewicz Adwokaci Kancelaria Prawa Karnego i Gospodarczego sp.k. 2188
6157 DEA Sp. z o.o. 2186
6158 Itrun Consulting Sp. z o.o. 2186
6159 Produkcja Polska Pierogarnie Sp. z o.o. S.K. 2184
6160 Dbm J. Sroczyński sp. j. 2182
6161 Beneficium Sp. z o.o. S.K. 2181
6162 R.H. Transport Sp. z o.o. 2180
6163 Bioveta Polska Sp. z o.o. 2180
6164 Chassorbis Polska Sp. z o.o. 2179
6165 MUVE S.A. 2179
6166 WMR Invest Sp. z o.o. 2178
6167 Turner Broadcasting System Poland Sp. z o.o. 2178
6168 STEO Sp. z o.o. 2177
6169 BAA Polska Sp. z o.o. 2177
6170 ID Sp. z o.o. 2176
6171 Paris Optique Polska 2 Sp. z o.o. 2175
6172 Polska Akademia Aktywnego Rozwoju 2175
6173 Ramstus Sp. z o.o. 2174
6174 Work & Security Sp. z o.o. 2173
6175 DAK Invest Sp. z o.o. 2173
6176 Eurex Expertise Sp. z o.o. 2173
6177 Covimed Sp. z o.o. 2173
6178 Renland Sp. z o.o. 2167
6179 LB Relations Sp. z o.o. 2166
6180 F – Secure Sp. z o.o. 2163
6181 Evergreen Sp. z o.o. 2161
6182 Phytomedica Polska Sp. z o.o. 2161
6183 Lucky Flights Sp. z o.o. 2161
6184 Resitech Sp. z o.o. 2160
6185 Gerente Serwis Nieruchomości Sp. z o.o. 2159
6186 Carolina Group Sp. z o.o. 2159
6187 Cobaltblue Sp. z o.o. sp.k. 2157
6188 AFM Asset & Financial Management Sp. z o.o. 2157
6189 Polska Izba Przemysłu Farmaceutycznego i Wyrobów Medycznych Polfarmed 2155
6190 WIP-DRUK Sp. z o.o. 2153
6191 HERBAR Sp. z o.o. 2152
6192 Kancelaria Prawno-Podatkowa Boolska.Pl Sp. z o.o. 2151
6193 Spółdzielnia Mieszkaniowa Dzielna 2149
6194 2K System Sp. z o.o. 2149
6195 AKB Sp. z o.o. 2147
6196 Bridge Media Sp. z o.o. 2145
6197 Logitech Poland Sp. z o.o. 2143
6198 Attra Infotech Poland Sp. z o.o. 2143
6199 Apteka-Mgr B.Pułczyńska i Spółka sp. j. 2141
6200 First Byte Sp. z o.o. 2141
6201 DOWBUD – C Sp. z o.o. 2139
6202 Konsystem Konstrukcje Budowlane Sp. z o.o. 2136
6203 Asguard Sp. z o.o. 2135
6204 Techinsights Europe Sp. z o.o. 2134
6205 2K Budownictwo Sp. z o.o. 2134
6206 Alltrans Sp. z o.o. 2133
6207 Systemy Autobusowe Sp. z o.o. 2131
6208 AD Technology Group Sp. z o.o. 2131
6209 Perfect Clean Sp. z o.o. 2129
6210 Big-Pol Sp. z o.o. 2125
6211 Warsaw – Apartments Magnolie Sp. z o.o. 2124
6212 Wydawnictwo Bellona Sp. z o.o. 2124
6213 LM 500 Sp. z o.o. 2121
6214 2K Serwis Sp. z o.o. S.K. 2121
6215 Shake Hands Sp. z o.o. 2119
6216 Remondis Olsztyn Sp. z o.o. 2117
6217 Desa Biżuteria Sp. z o.o. 2116
6218 Obligacje.Pl Sp. z o.o. 2114
6219 Kancelaria Prawniczo-Brokerska Adversum Sp. z o.o. 2113
6220 Sprint Sp. z o.o. 2112
6221 Klimazbyt Warszawa Sp. z o.o. 2112
6222 Vinci Facilities Polska Sp. z o.o. 2111
6223 Tvn Digital S.A. 2111
6224 Skyline Capital Sp. z o.o. 2111
6225 Lw Sp. z o.o. 2109
6226 Amec Foster Wheeler Nuclear UK Limited Sp. z o.o. Oddział w Polsce 2109
6227 Rachunkowość Weryfikacja Sp. z o.o. 2108
6228 Auto – Mobile Sp. z o.o. 2108
6229 Safety Camera Systems Sp. z o.o. 2107
6230 Top Zone Sp. z o.o. S.K. 2107
6231 La Vanille Sp. z o.o. S.K. 2105
6232 ICC NESKOR Sp. z o.o. 2102
6233 Trusiewicz Siwko Kancelaria Prawna Radców Prawnych Spółka Partnerska 2102
6234 Loco Sp. z o.o. S.K. 2102
6235 Zone Fitness Michał Otulak S.K. 2098
6236 Art’impression Catering Sp. z o.o. 2096
6237 List Polska S.A. 2095
6238 Fresh Sp. z o.o. 2089
6239 TMS – Zdrowie Sp. z o.o. 2088
6240 Nlab B. Pałys M. Pałys S.J. 2088
6241 Owoce W Pracy Sp. z o.o. 2087
6242 Carr Polska Sp. z o.o. 2085
6243 AGROLAND Sp. z o.o. 2084
6244 Amatex Sp. z o.o. 2084
6245 Ko – Ra Sp. z o.o. 2084
6246 KFB Sp. z o.o. 2080
6247 Beans International Sp. z o.o. 2080
6248 Rekord Sp. z o.o. 2077
6249 Instytut Badań Systemowych Polskiej Akademii Nauk 2075
6250 Muzyczne Centrum Dystrybucji Sp. z o.o. 2074
6251 Omega Sp. z o.o. 2073
6252 PGR Bródno Sp. z o.o. 2069
6253 Jm Hotels Sp. z o.o. 2069
6254 @Venture S.A. 2069
6255 M.Market Sp. z o.o. 2068
6256 Sprintlink Poland Sp. z o.o. 2068
6257 Arans Sp. z o.o. 2067
6258 Kancelaria Prawna A. Monkiewicz i Wspólnicy sp.k. 2065
6259 ARC RYNEK I OPINIA Sp. z o.o. 2063
6260 CHANDNEY SOFTWARE Sp. z o.o. 2062
6261 ASK Audit Sp. z o.o. 2061
6262 Deyu Sp. z o.o. 2061
6263 4 Results Sp. z o.o. Services S.K. 2061
6264 Mega Group Sp. z o.o. S.K. 2058
6265 Dwi Management Sp. z o.o. 2057
6266 KL Team Sp. z o.o. 2055
6267 Mitvision Sp. z o.o. 2049
6268 Your Way Sp. z o.o. 2049
6269 Systim Sp. z o.o. 2048
6270 Polind783 Sp. z o.o. 2047
6271 IMT Sp. z o.o. 2046
6272 Time One Sp. z o.o. 2046
6273 Spółdzielnia Budowy Domów Jednorodzinnych Patio 2044
6274 Multi Market Sp. z o.o. 2043
6275 NETWISE S.A. 2042
6276 Spółdzielnia Budowlano-Mieszkaniowa Gródek 2041
6277 Mobile Media Show Sp. z o.o. 2041
6278 Warszawska Spółdzielnia Spożywców Ochota 2039
6279 Bsww Trust Sp. z o.o. 2038
6280 Gen-Sys Sp. z o.o. 2034
6281 Poltrans Sp. z o.o. 2033
6282 Integra IT Sp. z o.o. 2033
6283 Centrum Promocji Informatyki Sp. z o.o. Spółka Komandytowa 2031
6284 INFOTEL SERVICE – Sp. z o.o. 2028
6285 Ativana Sp. z o.o. 2027
6286 Amo Eko Sp. z o.o. 2021
6287 Agro S.J. Sp. z o.o. 2018
6288 NZOZ Karmelicka Sp. z o.o. 2018
6289 Warsaw Creatives Sp. z o.o. S.K. 2013
6290 Express Global Logistics Sp. z o.o. 2008
6291 Varsovia & Partners Sp. z o.o. S.K. 2005
6292 Paris Optique Polska 1 Sp. z o.o. 2004
6293 Eurosped Sp. z o.o. 2003
6294 Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Norwag Sp. z o.o. 2003
6295 NG Logic Sp. z o.o. 1999
6296 A&RT Rynkowska, Kosieradzki, Piekarz S.K.A. 1999
6297 Emwear Sp. z o.o. 1997
6298 APLAB Aparatura Pomiary Laboratoria Sp. z o.o. 1993
6299 Med-Expert Sp. z o.o. 1993
6300 Pro Value Sp. z o.o. 1993
6301 Avcs Sp. z o.o. Spółka Komandytowa 1991
6302 Cmfplus Sp. z o.o. 1991
6303 Renobud Sp. z o.o. 1991
6304 Myecolife sp. z o.o. 1989
6305 CEU Sp. z o.o. 1989
6306 Independent Tax Advisers Doradztwo Podatkowe Sp. z o.o. 1987
6307 Motorlink Sp. z o.o. 1986
6308 Ogólnopolski Panel Badawczy Sp. z o.o. 1985
6309 Medicers Sp. z o.o. 1984
6310 Procontent Sp. z o.o. 1984
6311 Visonic Sp. z o.o. 1983
6312 Fabio Sp. z o.o. sp.k. 1983
6313 Polaron Sp. z o.o. 1983
6314 AB OVO Sp. z o.o. 1982
6315 Global Training Centre Sp. z o.o. 1981
6316 Eventur Sp. z o.o. 1981
6317 Agencja Ochrony Juwentus Sp. z o.o. 1978
6318 Nowbud Nowoczesne Budownictwo Sp. z o.o. 1975
6319 DBH Polska Sp. z o.o. 1974
6320 Property Development Sp. z o.o. S.K. 1973
6321 Mika Sp. z o.o. 1972
6322 KP-Lighting Sp. z o.o. 1972
6323 Teneo Sp. z o.o. 1970
6324 DOTSTENN Sp. z o.o. 1970
6325 Ras Poland Sp. z o.o. 1966
6326 Krajowy Fundusz Pożyczkowy Sp. z o.o. 1966
6327 Endoterapia PFG Sp. z o.o. 1963
6328 Es Company Sp. z o.o. 1961
6329 Zepter IT Sp. z o.o. 1960
6330 Bcla Bisiorek, Cieśliński i Wspólnicy sp.k. 1960
6331 Greenfone Sp. z o.o. 1959
6332 MGW Corporate Consulting Group Sp. z o.o. 1958
6333 Thermex Serwis Sp. z o.o. 1957
6334 Flexhouse Sp. z o.o. 1957
6335 Film Reaktor Sp. z o.o. 1956
6336 JDM Poland Sp. z o.o. 1956
6337 Clima Polska Sp. z o.o. 1954
6338 Vision Group Sp. z o.o. 1953
6339 Move One Relocation Sp. z o.o. 1952
6340 Dalsan Sp. z o.o. 1952
6341 Instalchem Sp. z o.o. 1951
6342 Chimide Polska Sp. z o.o. 1951
6343 Wima Sp. z o.o. 1950
6344 Risk Sp. z o.o. 1950
6345 2K SERWIS Sp. z o.o. 1948
6346 Patio Nieruchomości Sp. z o.o. 1947
6347 MD System Sp. z o.o. 1947
6348 Dostawcze24 Sp. z o.o. S.K. 1945
6349 Baker Mckenzie Doradztwo Podatkowe Sp. z o.o. 1940
6350 Brabantia Poland Sp. z o.o. 1938
6351 KANCELARIA LEGITIMUS Sp. z o.o. 1937
6352 Infotron Sp. z o.o. 1934
6353 Kancelaria Prawna Corpus Iuris Rotko i Wspólnicy Spółka Komandytowa 1934
6354 Arion Sp. z o.o. 1934
6355 Cabaj Kotala Doradztwo Podatkowe Sp. z o.o. 1933
6356 Rachunkowość Sp. z o.o. 1932
6357 Smartcat Sp. z o.o. 1930
6358 BAU-BUDOWNICTWO Sp. z o.o. 1930
6359 Interbank Financial Services Sp. z o.o. 1928
6360 Trafford IT Sp. z o.o. S.K. 1926
6361 10 Rosoła Sp. z o.o. S.K. 1926
6362 Progress Project Sp. z o.o. 1924
6363 OIL SERVICE Sp. z o.o. 1923
6364 INQ Trade Sp. z o.o. 1923
6365 TATIANA Sp. z o.o. 1922
6366 Metalex Partner Sp. z o.o. 1922
6367 ACSS ID Systems Sp. z o.o. 1922
6368 TESSEL POLAND Sp. z o.o. 1921
6369 Agencja M Promotion Sp. z o.o. 1920
6370 Veriti Sp. z o.o. 1920
6371 Tsp Invest Sp. z o.o. 1916
6372 NOT Sp. z o.o. Warszawski Dom Technika 1914
6373 Artisan Spirits Sp. z o.o. 1914
6374 Konkret PR Sp. z o.o. 1908
6375 NAW Sp. z o.o. 1905
6376 Rail Logistics Polska Sp. z o.o. 1905
6377 Adprime Sp. z o.o. 1903
6378 Toys Gallery Sp. z o.o. 1903
6379 Essa Trends Sp. z o.o. 1903
6380 Alg Pharma Poland Sp. z o.o. S.K. 1901
6381 H2O – Rozwiązania Proekologiczne Sp. z o.o. 1897
6382 Konsorcjum Doradczo – Szkoleniowe S. A. 1894
6383 Antykor Controls Sp. z o.o. 1892
6384 Pharma Progress Sp. z o.o. 1890
6385 Tec Polska Sp. z o.o. 1885
6386 Ampart Sp. z o.o. 1884
6387 Komexim Sp. z o.o. 1881
6388 SGB CDR Investment Sp. z o.o. 1880
6389 Clariter Poland Sp. z o.o. 1879
6390 Global Airline Services Sp. z o.o. 1878
6391 KLEMT – PHARMA Sp. z o.o. 1875
6392 Maestro Investments Sp. z o.o. 1875
6393 Sel-Telecom S.A. 1874
6394 PYLON S. A. 1873
6395 Logiservice Sp. z o.o. 1871
6396 Presto Service Sp. z o.o. Spółka Komandytowa 1870
6397 Flint Sp. z o.o. 1869
6398 Emir 2 Sp. z o.o. 1868
6399 Mega – Lens Sp. z o.o. 1867
6400 Studio Kampol Sp. z o.o. 1867
6401 DIRECT INSURANCE SERVICES CENTER Sp. z o.o. 1866
6402 Pyrylandia Sp. z o.o. ZX Spectrum Spółka Komandytowa 1863
6403 Gerdex Sp. z o.o. 1863
6404 Pierwsza S.B. – M. Organizacji Inteligencji Polskiej 1861
6405 Aveex Sp. z o.o. S.K. 1861
6406 APA Engineering Sp. z o.o. 1860
6407 Europejski Instytut Rozwoju Kadr Sp. z o.o. 1857
6408 AGS Sp. z o.o. 1856
6409 InfoCredit Service Sp. z o.o. 1856
6410 FŁT Sp. z o.o. Biuro Techniczne 1851
6411 Lloyd’s Polska sp. z o.o. 1851
6412 Fotostrada Sp. z o.o. 1849
6413 Proterm Sp. z o.o. 1849
6414 Mescomp Technologies S.A. 1846
6415 Mustang Janusz Balcerak Paweł Balcerak sp.j. 1846
6416 KPT Doradcy Podatkowi Sp. z o.o. 1841
6417 Personage Sp. z o.o. S.K. 1841
6418 Megabit Sp. z o.o. 1840
6419 Nowe Kolory Sp. z o.o. 1838
6420 Kol-Dental Sp. z o.o. 1838
6421 Bjornberg1781 Sp. z o.o. 1836
6422 Integrated Professional Solutions Sp. z o.o. 1836
6423 Sportina Sp. z o.o. 1836
6424 POLTEXTIL Sp. z o.o. 1832
6425 Tnn Sp. z o.o. 1832
6426 Inside Sp. z o.o. 1830
6427 IBDL Sp. z o.o. 1829
6428 Krajowe Centrum Osteoporozy Sp. z o.o. 1828
6429 Leifheit Polska Sp. z o.o. 1828
6430 San Markos Sp. z o.o. 1826
6431 OC&C Strategy Consultants Sp. z o.o. 1826
6432 Chapman Freeborn Airchartering Sp. z o.o. 1824
6433 WD Apartments Sp. z o.o. 1824
6434 Aglet Sp. z o.o. 1824
6435 Resolutio Sp. z o.o. 1822
6436 BCP Sp. z o.o. 1820
6437 Diesel Innovations Sp. z o.o. 1820
6438 Zakład Zieleni Sp. z o.o. 1818
6439 Hi!Fly Sp. z o.o. 1818
6440 Adequate Sp. z o.o. 1818
6441 BRJ Sp. z o.o. 1816
6442 Rentals United Sp. z o.o. 1816
6443 Modemex Sp. z o.o. 1815
6444 Asentia Sp. z o.o. 1814
6445 Sales2do Sp. z o.o. 1812
6446 PRO – ORGANIKA Sp. z o.o. 1811
6447 Soles Sp. z o.o. 1811
6448 Medyk Plus Sp. z o.o. 1808
6449 Deluxe Event Sp. z o.o. 1808
6450 Protrader Markets Sp. z o.o. 1806
6451 Reo Croma Sp. z o.o. 1802
6452 MK Petrol Sp. z o.o. 1800
6453 Gocloud Polska Sp. z o.o. 1800
6454 Cerber Security Sp. z o.o. 1800
6455 KMP Projekt Sp. z o.o. 1799
6456 BSA Śledztwa i Audyty Gospodarcze Sp. z o.o. S.K. 1794
6457 Sandler Training Polska Sp. z o.o. 1791
6458 Grupa Unia Kraft Sp. z o.o. sp.k. 1789
6459 ARPS Sp. z o.o. 1787
6460 Polcargo Sp. z o.o. 1784
6461 Noraco Sp. z o.o. 1783
6462 MAT-MOR Sp. z o.o. 1782
6463 Promison Sp. z o.o. 1782
6464 Potwory Sp. z o.o. 1780
6465 In.tech Innowacyjne Technologie Sp. z o.o. 1777
6466 Ex Libris Galeria Polskiej Książki Sp. z o.o. 1776
6467 RB Logistic Service Bis Sp. z o.o. S.K. 1776
6468 EUR-ECCO Sp. z o.o. 1773
6469 KML Solutions Sp. z o.o. 1773
6470 Iconten Sp. z o.o. 1772
6471 Instytut Studiów Energetycznych Sp. z o.o. 1770
6472 Euro Pilot Sp. z o.o. 1769
6473 Cesarski Pałac Sp. z o.o. 1767
6474 Servired Sp. z o.o. 1767
6475 Demex-Chłodnie Sp. z o.o. 1766
6476 4GD PRO-Invest Sp. z o.o. 1763
6477 Spółdzielnia Budowlano – Mieszkaniowa Kolonia Im. Staszica 1761
6478 Alma – Press Sp. z o.o. Oficyna Wydawnicza 1759
6479 Adro Kolanek i S-Ka Sp.J. 1759
6480 CS Sp. z o.o. 1759
6481 Centrum Obsługi Zamówień Publicznych Sp. z o.o. 1757
6482 PAW-CAR Sp. z o.o. sp.k. 1754
6483 Executive Networks Polska Sp. z o.o. Business Advisory S.K. 1752
6484 Lemat Sp. z o.o. 1750
6485 Psi Pharma Support Poland Sp. z o.o. 1749
6486 Winckler Personal Sp. z o.o. S.K. 1749
6487 Good Well Service sp. z o.o. 1744
6488 Sanro Sp. z o.o. 1743
6489 Solal Sp. z o.o. 1741
6490 Devsan Sp. z o.o. 1740
6491 Amacom Group Sp. z o.o. 1739
6492 FM Solutions S.A. 1739
6493 Tik – Soft Sp. z o.o. 1737
6494 DELTA P Sp. z o.o. 1737
6495 Warmil Sp. z o.o. 1736
6496 Vien – War Sp. z o.o. 1733
6497 Elektra S.A. 1733
6498 RSU Group Sp. z o.o. 1733
6499 Info Project Sp. z o.o. 1732
6500 ASMB Sp. z o.o. 1732
6501 PPHU Gazrem Sp. z o.o. 1731
6502 Kancelaria Radcy Prawnego Dr Małgorzaty Maliszewskiej Spółka Komandytowa 1731
6503 Effect Group Sp. z o.o. 1730
6504 3D Designers Sp. z o.o. 1729
6505 Opta-Tech Sp. z o.o. 1727
6506 CPU Service Sp. z o.o. 1725
6507 Adam Chabior Spółka Komandytowa 1724
6508 Pro Studio Pracownia Projektowa Sp. z o.o. 1721
6509 Higiena Serwis Katarzyna Pietrzyk Bilewicz sp. j. 1719
6510 Hotel Professionals Sp. z o.o. 1719
6511 FTI Profit S.A. 1712
6512 J&J Services Sp. z o.o. 1711
6513 Webtalk Sp. z o.o. 1709
6514 F 25 Sp. z o.o. 1708
6515 M&M Pharma Sp. z o.o. 1708
6516 The Media Insight Polska Sp. z o.o. 1706
6517 Heliantus Sp. z o.o. 1706
6518 AWE Sp. z o.o. S.K. 1706
6519 Transtax Sp. z o.o. 1706
6520 TWELVE ELECTRIC Sp. z o.o. 1705
6521 Rachbud – TAX Sp. z o.o. 1704
6522 Brytyjsko Polskie Usługi Sp. z o.o. 1704
6523 Przedsiębiorstwo Usług Specjalistycznych Promotech Krzysztof Sacharewicz i Sławomir Wójcik sp.j. 1704
6524 Spółdzielnia Budowlano-Mieszkaniowa Inżynierów Byłego Ministerstwa Kolei Żelaznych w W-wie 1702
6525 Office Plus Kraków Sp. z o.o. 1700
6526 Blue Paper Sp. z o.o. 1700
6527 GRANPOL Sp. z o.o. 1698
6528 Archivio Sp. z o.o. 1697
6529 Baltcoast Oü Sp. z o.o. Oddział w Polsce 1697
6530 Zakład Produkcji Urządzeń Oświetleniowych i Elektrycznych Elgis-Garbatka Sp. z o.o. 1696
6531 RG Foods Sp. z o.o. 1690
6532 Mr Road Service Sp. z o.o. 1690
6533 Lider Trade Sp. z o.o. 1690
6534 Dantex Sp. z o.o. 1689
6535 GRUPA MC Sp. z o.o. 1687
6536 4P Research Mix Sp. z o.o. 1686
6537 Cadas Software Sp. z o.o. 1686
6538 SYNERGY POLSKA Sp. z o.o. 1686
6539 STYLDRUK Sp. z o.o. 1686
6540 Amin Travel Sp. z o.o. 1684
6541 XL Jeans Sp. z o.o. 1684
6542 SELCOS DISTRIBUTION Sp. z o.o. 1682
6543 Viet Food Sp. z o.o. 1682
6544 Krajowa Izba Gospodarcza Centrum Promocji Sp. z o.o. 1680
6545 Focus Research Sp. z o.o. 1679
6546 Grupa JMC Sp. z o.o. 1678
6547 Arexim Packaging Sp. z o.o. 1674
6548 Kompania Reklamowa Sp. z o.o. 1672
6549 Profen Sp. z o.o. 1671
6550 Unia Spółdzielnia Mieszkaniowa 1667
6551 Just-Met Sp. z o.o. 1667
6552 Lotarus Sp. z o.o. 1667
6553 Sultof Sp. z o.o. 1666
6554 Prima Holiday Sp. z o.o. 1665
6555 Aurelis Consulting Sp. z o.o. 1663
6556 Media Jet Sp. z o.o. I Wspólnicy sp.k. 1655
6557 E-Rmk Sp. z o.o. S.K. 1652
6558 Quasar Media Group Sp. z o.o. 1652
6559 Waterworld Marek Galjan Sp.K. 1652
6560 Stip United Sp. z o.o. 1651
6561 Przedsiębiorstwo Produkcyjno – Handlowe Hydromach Sp. z o.o. 1650
6562 6 MM Sp. z o.o. 1650
6563 Debtventures Sp. z o.o. 1649
6564 Walkrys Security Sp. z o.o. 1647
6565 Adega Sp. z o.o. 1645
6566 TREBORDRUK Sp. z o.o. 1642
6567 Kinguin Poland Sp. z o.o. 1642
6568 Sukcesor Sp. z o.o. 1642
6569 Sanin Sp. z o.o. 1641
6570 PPUH Krawarkon Sp. z o.o. 1637
6571 Conti Logistic Sp. z o.o. 1637
6572 All Import Group Sp. z o.o. 1637
6573 CODIMEX Sp. z o.o. 1635
6574 Hurtownia Gama Dorota Karolak i Wspólnicy sp.j. 1635
6575 IMV Polska Sp. z o.o. 1632
6576 Medycznit.Pl Sp. z o.o. 1632
6577 Dankar Sp. z o.o. S.K. 1631
6578 B.F.C. Complex Sp. z o.o. 1630
6579 Krajowy Rejestr Wypadków Sp. z o.o. Spółka Komandytowa 1630
6580 GERO Sp. z o.o. 1629
6581 Port Praski Inwestycje Sp. z o.o. 1629
6582 KM Logistyka Sp. z o.o. 1629
6583 I & B Sp. z o.o. Spółka Komandytowa 1628
6584 Time 4 Travel Sp. z o.o. 1627
6585 Wood Logistics Sp. z o.o. 1625
6586 Roltour Sp. z o.o. 1623
6587 Empol Ewa Olak-Burzec, Jarosław Burzec, sp. j. 1623
6588 DIOMAR Sp. z o.o. 1617
6589 Ratio Systems Sp. z o.o. 1615
6590 Kaps Architekci Korneluk Parysek Słowik Sp. z o.o. 1611
6591 Idea Kontrakt sp. z o.o. 1611
6592 Grupa Incore Sp. z o.o. 1609
6593 Cksource Sp. z o.o. 1609
6594 Premier Research Poland Sp. z o.o. 1607
6595 FLC Poland Sp. z o.o. 1607
6596 Pol-Exim Sp. z o.o. 1606
6597 Forsales Sp. z o.o. 1606
6598 Icreatio Sp. z o.o. 1605
6599 Tanake Professional Sp. z o.o. 1603
6600 Chimera Prime Sp. z o.o. 1603
6601 Glovex Sp. z o.o. 1601
6602 Wojciechowski i Wspólnicy S.K. 1600
6603 Vimed Sp. z o.o. 1599
6604 Harken Polska Sp. z o.o. 1599
6605 Konsorcjum Budowlane KNP Sp. z o.o. 1599
6606 Andalusia Sp. z o.o. 1599
6607 Warszawski Dom Kosmetyki Sp. z o.o. 1599
6608 Gorek Restauro Sp. z o.o. S.K. 1597
6609 GEOFRUIT S.J. Jarosław Walendzik, Marek Żak 1595
6610 BW Corporate Services S.A. 1594
6611 Freeport Metrics Sp. z o.o. 1594
6612 CONNECT DISTRIBUTION Sp. z o.o. 1592
6613 ITIUS Sp. z o.o. 1591
6614 DQS Polska Sp. z o.o. 1589
6615 Dilekta Sp. z o.o. 1589
6616 Almig Kompressoren Polska S.A. 1589
6617 Dev2code Sp. z o.o. 1589
6618 Hexa Telecom Sp. z o.o. 1584
6619 Student Club Sp. z o.o. 1581
6620 Kompania Domowa Sp. z o.o. 1581
6621 Edge Network Services Limited Sp. z o.o. Oddział w Polsce 1581
6622 TRAFO Sp. z o.o. 1579
6623 Magra Plus Zdunek i Spółka S.J. 1579
6624 None Name Sp. z o.o. 1579
6625 Bruno – Trans Sp. z o.o. 1577
6626 Innebo Sp. z o.o. 1571
6627 Brooklyn ONZ 2013 Sp. z o.o. 1570
6628 Edal Sp. z o.o. 1568
6629 Giełda Okęcie Sp. z o.o. 1568
6630 Maison & Partners Sp. z o.o. 1568
6631 Sawa Logistics Sp. z o.o. 1565
6632 B2X Care Solutions Sp. z o.o. 1565
6633 Cortec Sp. z o.o. 1563
6634 Copernicus Diagnostics Sp. z o.o. 1561
6635 Paris Optique Polska 3 Sp. z o.o. 1558
6636 ATA Accounting Services Sp. z o.o. 1557
6637 Matena Sp. z o.o. 1557
6638 PMP Technika Klimatyzacyjna Sp. z o.o. 1556
6639 Carrywater Group S.A. 1556
6640 Forsenior Europflege Sp. z o.o. sp.k. 1556
6641 Centrum Duszpasterstwa Archidiecezji Warszawskiej Sp. z o.o. 1552
6642 Chemetech Polska Sp. z o.o. 1551
6643 Drip – Pol Sp. z o.o. 1549
6644 Extrea S.A. 1548
6645 Graformik Sp. z o.o. 1548
6646 Mediaplanet Publishing House Sp. z o.o. 1548
6647 Progres Sp. z o.o. 1546
6648 PLASTVISION Sp. z o.o. 1546
6649 Instytut Badań Literackich Polskiej Akademii Nauk 1546
6650 Health Watch Sp. z o.o. 1546
6651 Barstudio Sp. z o.o. 1546
6652 Tecna Sp. z o.o. 1544
6653 Mailing System Sp. z o.o. 1544
6654 Printfaktoria Sp. z o.o. 1543
6655 Ładeks Sp. J. K. Skrobisz, P. Stolarski 1538
6656 Grimi A. Grissbach i Wspólnicy Sp. J. 1533
6657 Telefonix Sp. z o.o. 1532
6658 Cosmetic Sp. z o.o. 1532
6659 Her1 Sp. z o.o. 1529
6660 Delikatesy Z. & W. Świątkowscy Sp. z o.o. 1527
6661 POSM Factory Sp. z o.o. 1527
6662 Premium Choice Research & Consulting Sp. z o.o. 1527
6663 DPH Company Sp. z o.o. 1526
6664 Geo-Kat Serwis Sp. z o.o. 1526
6665 Context Ad Network Sp. z o.o. 1526
6666 Immersion Sp. z o.o. 1526
6667 Amicus Sp. z o.o. 1525
6668 Payroll Ok Księgowość Sp. z o.o. sp.k. 1525
6669 Fabrykaremontow.Pl Sp. z o.o. 1523
6670 Makowski Budownictwo Sp. z o.o. 1522
6671 Uber Poland Sp. z o.o. 1522
6672 Prevenity Sp. z o.o. 1519
6673 Thera Polska Sp. z o.o. 1518
6674 Aer Polska Sp. z o.o. 1518
6675 Etis Sp. z o.o. 1513
6676 Izba Rzemieślnicza Mazowsza, Kurpi i Podlasia w Warszawie 1512
6677 WILBAR Sp. z o.o. 1510
6678 Liquidhub Sp. z o.o. 1510
6679 MHU Polska Sp. z o.o. 1510
6680 ALMED F H Sp. z o.o. 1509
6681 Optimus CSO Sp. z o.o. 1508
6682 Warszawskie Towarzystwo Sportowe Deski 1508
6683 Zgoda.Net Sp. z o.o. 1507
6684 Grupa HRC S.A. 1505
6685 Kaminoo Sp. z o.o. 1505
6686 Mag-Bud Sp. z o.o. 1505
6687 Famos Sp. z o.o. 1505
6688 Polski Związek Motorowy HOLDING Sp. z o.o. 1503
6689 ITAL-MAX Sp. z o.o. 1503
6690 ADG Continental Sp. z o.o. 1503
6691 Radna D. Kiljański, A. Różycki S.J. 1501
6692 Walk Digital Sp. z o.o. 1500
6693 FINPLAST Sp. z o.o. 1499
6694 Galaxy Sp. z o.o. 1495
6695 Komunikator Sp. z o.o. 1495
6696 Intebuco Polska Sp. z o.o. 1494
6697 057LT Sp. z o.o. 1493
6698 Merc – Trans S.J. 1491
6699 Przedsiębiorstwo Budowlano-Instalacyjne Pebis Sp. z o.o. 1491
6700 LOCARIS Sp. z o.o. 1489
6701 Ośrodek Badania Jakości Wyrobów Zetom Sp. z o.o. 1489
6702 Esolutions Group Sp. z o.o. 1489
6703 Sainz Development S.A. 1488
6704 P.I.W. Camco Sp. z o.o. 1487
6705 Misfat Europe Sp. z o.o. 1487
6706 Architekt Spółdzielnia Mieszkaniowa 1486
6707 Grupa Solid Security Sp. z o.o. 1484
6708 BSC POLSKA Sp. z o.o. 1484
6709 Fast Shipment Kamil Goleniowski S.K. 1484
6710 Eco In Sp. z o.o. 1483
6711 Sizmek Polska Sp. z o.o. 1482
6712 Nefal.TV Sp. z o.o. 1482
6713 Mobilis Team sp. z o.o. 1481
6714 Mikroel Sp. z o.o. 1479
6715 Mentis Sp. z o.o. 1479
6716 FBC Counseling Sp. z o.o. 1479
6717 ARMACO Sp. z o.o. S.K. 1479
6718 Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe Marco Sp. z o.o. 1477
6719 Bestberry Poland Sp. z o.o. 1477
6720 Auer Polska Sp. z o.o. 1475
6721 Kosmos Film Sp. z o.o. 1471
6722 Trakt Norbert Dziuba Katarzyna Markiewicz sp. j. 1469
6723 GLOBAL METAL Sp. z o.o. 1469
6724 IV ONE Sp. z o.o. 1467
6725 Torn Sp. z o.o. 1465
6726 Tanik IV Cieszkowska Wojciński sp. j. 1464
6727 Paris Optique Polska 6 Sp. z o.o. 1463
6728 Kanea Sp. z o.o. 1463
6729 Scood Sp. z o.o. 1462
6730 Creative Solutions Laboratories Sp. z o.o. 1459
6731 Vero-Steel Sp. z o.o. 1456
6732 Money Beat Sp. z o.o. 1455
6733 Sobtrade Sp. z o.o. 1454
6734 FI Sp. z o.o. 1451
6735 BIG Pharma Plus Sp. z o.o. 1451
6736 Taste Sp. z o.o. sp.k. 1450
6737 HUSO Sp. z o.o. 1449
6738 Efektura Sp. z o.o. 1448
6739 Pracownia Obsługi Inwestorów Pro – Invest Sp. z o.o. 1446
6740 Auto Opony Sp. z o.o. 1443
6741 Mikrolab Sp. z o.o. 1443
6742 Eurobudowa Sp. z o.o. 1441
6743 Relyon Recruitment Sp. z o.o. sp.k. 1441
6744 Cop Security Polska Sp. z o.o. 1439
6745 Power 21 Sp. z o.o. 1438
6746 Katarmex Sp. z o.o. 1437
6747 Cech Rzemiosł Spożywczych w Warszawie 1436
6748 Profexpol Sp. z o.o. 1436
6749 Bowreach Polska Sp. z o.o. 1436
6750 Performance Quality Sp. z o.o. S.K. 1436
6751 Spółdzielnia Mieszkaniowa Plon 1435
6752 Go Finance S.A. 1434
6753 EB Consulting Sp. z o.o. 1432
6754 Budommax Sp. z o.o. 1431
6755 Towes Sp. z o.o. 1431
6756 W. Cejrowski Sp. z o.o. 1429
6757 Terwit Sp. z o.o. 1429
6758 KAR Investment Sp. z o.o. 1427
6759 Jass Technology Sp. z o.o. 1426
6760 Flyer-Aviation Sp. z o.o. 1426
6761 Oxel Sales Business Solutions Sp. z o.o. 1422
6762 Netapp Poland Sp. z o.o. 1420
6763 Chmielna 28B Sp. z o.o. 1418
6764 Przedsiębiorstwo Produkcyjno- Handlowo- Usługowe Horse Sp. z o.o. 1417
6765 Icompass Sp. z o.o. 1416
6766 Trimble Poland Sp. z o.o. 1416
6767 Foma Stępień i Wspólnicy S.J. 1413
6768 Mokotowianka S.J. 1412
6769 Flag International Spedition Sp. z o.o. 1411
6770 TK. Service Sp. z o.o. 1411
6771 Profire Sp. z o.o. 1410
6772 Bakk Sp. z o.o. 1406
6773 Ofir Reshef Spółka Komandytowa 1404
6774 Przedsiębiorstwo Techniczno-Handlowe Agdom-Serwis Sp. z o.o. 1403
6775 Emipak Sp. z o.o. 1403
6776 Pro – Zdrowie Sp. z o.o. 1403
6777 TECHNOLOGIE INTERNETOWE S.A. 1402
6778 Image Recording Solutions Południe Sp. z o.o. 1402
6779 Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe Hamex-2 Urszula Paryska i Marcin Paryska S.J. 1402
6780 Nomacom Group Sp. z o.o. 1402
6781 Delsima Sp. z o.o. 1400
6782 Corus Sp. z o.o. 1399
6783 Spółdzielnia Budowlano-Mieszkaniowa Pracowników Komunikacji 1398
6784 Modern Design Concepts Sp. z o.o. 1397
6785 Perfectwave Sp. z o.o. 1396
6786 Kotkowska Pyzel, Chmielewski, Szramowski Radcowie Prawni sp.p. 1395
6787 Wine Taste Sp. z o.o. 1394
6788 Szafran Catering Sp. z o.o. 1394
6789 MP40 Sp. z o.o. 1390
6790 EMHAZET Spółdzielnia Budowlano – Mieszkaniowa 1388
6791 KAPPAA Sp. z o.o. 1388
6792 August Research Sp. z o.o. 1387
6793 Magnum Bis Sp. z o.o. 1387
6794 Anglo – American Corporation Sp. z o.o. 1385
6795 Elita Fruits Sp. z o.o. 1384
6796 W.M. Meat Sp. z o.o. 1382
6797 Humana Poland Sp. z o.o. 1378
6798 SZORTAL Sp. z o.o. 1376
6799 Top Fin Sp. z o.o. 1376
6800 Agencja Ochrony Osób I Mienia Inter-Pol Security Sp. z o.o. 1376
6801 Q Future Sp. z o.o. 1376
6802 Aplikon – Waknel Sp. z o.o. 1374
6803 Ekotech 3R Sp. z o.o. 1371
6804 ZPHU Trak Sp. z o.o. 1371
6805 IPSA Sp. z o.o. 1370
6806 Intercosmetic Sp. z o.o. 1370
6807 Bliźniak A. Zaremba, M. Matus S.J. 1369
6808 Pradera Management Poland Sp. z o.o. 1369
6809 Dostawy-Węgla.pl Sp. z o.o. 1369
6810 Compek Sp. z o.o. 1367
6811 La Perla Sp. z o.o. 1366
6812 PMG PARTNER Sp. z o.o. 1365
6813 Medilab Sp. z o.o. 1365
6814 PEKABUD Sp. z o.o. 1365
6815 Studio Gudejko Sp. z o.o. Spółka Komandytowa 1363
6816 Future Mind Sp. z o.o. 1362
6817 Synergia Polska Energia Sp. z o.o. 1362
6818 Przedsiębiorstwo Handlowe Lastar Sp. z o.o. 1361
6819 B&Z Architecture Sp. z o.o. sp.k. 1361
6820 Grupa Fine Sp. z o.o. 1361
6821 Classic Center Sp. z o.o. 1360
6822 Mullenlowe Open Sp. z o.o. 1359
6823 Greenand Efficiency Services Real Estate Solutions Sp. z o.o. sp.k. sp.k. 1357
6824 Dowlegal Adwokaci Decowska-Olejnik Sp.K. 1357
6825 N7 Mobile Sp. z o.o. 1356
6826 MPS Poland Sp. z o.o. 1355
6827 Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowe Natex Sp. z o.o. 1353
6828 Musictoolz Sp. z o.o. 1353
6829 AUTOGPS Sp. z o.o. 1352
6830 Vulcascot Polska Sp. z o.o. 1351
6831 Indreams Sp. z o.o. sp.k. 1350
6832 Snow & Surf Sp. z o.o. 1349
6833 Lemmonhouse Sp. z o.o. 1347
6834 MBC Services Sp. z o.o. 1345
6835 Poland Audit Services Sp. z o.o. 1344
6836 Accreo Sp. z o.o. 1344
6837 Netronix Sp. z o.o. 1343
6838 Timsi Sp. z o.o. 1342
6839 Ska-It Solutions Sp. z o.o. 1341
6840 Spółdzielnia Budowlano- Mieszkaniowa Lokatorów 1339
6841 ESPIRO PROPERTY Sp. z o.o. 1339
6842 MAC Project Sp. z o.o. 1339
6843 Retail & Development Sp. z o.o. 1339
6844 ITBC Communication Sp. z o.o. 1337
6845 Centrum Zarządzania Inwestycjami POLONIA S.A. 1337
6846 Zst Management Sp. z o.o. 1337
6847 Digital Partner Sp. z o.o. 1333
6848 POLISH REAL ESTATE HOLDINGS Sp. z o.o. 1332
6849 Swissport Poland Sp. z o.o. 1331
6850 AVCS Sp. z o.o. 1331
6851 Kasprzaka-Med Sp. z o.o. 1331
6852 Firma Handlowo-Usługowa Tewa Sp. z o.o. 1329
6853 Viveno Sp. z o.o. 1328
6854 Estropol Sp. z o.o. 1328
6855 Management More Group Sp. z o.o., sp.k. 1326
6856 IRD Sp. z o.o. 1325
6857 Scarpa Nostra Sp. z o.o. 1325
6858 RAKS Sp. z o.o. 1323
6859 Invest Logistik S.A. 1323
6860 BIT Partners Sp. z o.o. 1323
6861 EXPEDIA Poland Sp. z o.o. 1321
6862 Panalytica Sp. z o.o. 1319
6863 Stilmer Sp. z o.o. 1319
6864 EL- System Sp. z o.o. 1318
6865 Tal Aviation Poland Sp. z o.o. 1317
6866 GRUPA BCG Sp. z o.o. 1317
6867 Polis Security Group Sp. z o.o. 1316
6868 FIN Ventures Management Sp. z o.o. 1316
6869 3EF Sp. z o.o. 1315
6870 Spółdzielnia Pracy Skala 1314
6871 BEWEX Sp. z o.o. 1313
6872 Sol Financial Services Polska Sp. z o.o. 1313
6873 PGO Vesto Sp. z o.o. 1313
6874 Magra Kojro i Wspólnicy Sp. J. 1312
6875 Fn Sp. z o.o. 1311
6876 Kubus Puchatek i Przyjaciele Sp. z o.o. 1311
6877 Wedi Sp. z o.o. 1311
6878 Infrastructure & Business Consulting Group Sp. z o.o. 1309
6879 Bruno Tassi Plus Sp. z o.o. 1309
6880 Polgabo Sp. z o.o. 1309
6881 P P H Maxpol Sp. z o. o. 1307
6882 Synthesis Media Sp. z o.o. 1307
6883 Clinmark Sp. z o.o. 1307
6884 INNOVA CAPITAL Sp. z o.o. 1306
6885 Anicar Sp. z o.o. 1305
6886 T-CARE Sp. z o.o. 1304
6887 BNA Sp. z o.o. 1304
6888 Inspire Sp. z o.o. 1302
6889 Ukrpol Group Sp. z o.o. 1302
6890 BOXOFFICE.PL Sp. z o.o. 1300
6891 MK Relocation Sp. z o.o. 1300
6892 P.P.H.U. Inter-Bud Sp. z o.o. 1299
6893 Symlog Sp. z o.o. 1297
6894 EuroStarChem Sp. z o.o. 1296
6895 R & K Sp. z o.o. 1296
6896 Markant Polska Sp. z o.o. 1296
6897 Agencja Roots Sp. z o.o. 1296
6898 Sun Kler Sp. z o.o. 1296
6899 Walk Events Sp. z o.o. 1294
6900 Berm Sp. z o.o. sp.k. 1294
6901 Wydawnictwo Ezop Sp. z o.o. 1294
6902 Pharma 2 Pharma Sp. z o.o. 1292
6903 Top Pol Sp. z o.o. 1292
6904 The Tower Sp. z o.o. 1292
6905 Devskiller Sp. z o.o. 1292
6906 Hatomi Sp. z o.o. 1290
6907 Polish Forwarding Company Sp. z o.o. 1290
6908 KN Nieruchomości Sp. z o.o. 1290
6909 MTX Sp. z o.o. 1289
6910 Studio Kwadrat S.J. 1287
6911 Szaroszyk & Rycerski Architekci Sp. z o.o. 1287
6912 Pomost Warszawa Sp. z o.o. 1287
6913 Gan M. Feruś, M. Czerwiński S.J. 1287
6914 Optimo Sp. z o.o. 1286
6915 Artus Sebastian Starzyk S. J. 1282
6916 Besins Healthcare Poland Sp. z o.o. 1282
6917 Żyleta Sp. z o.o. 1279
6918 Polski Instytut Kontroli Wewnętrznej Sp. z o.o. 1278
6919 Almado Sp. z o.o. 1278
6920 Michjan Sp. z o.o. sp.k. 1278
6921 EBER Sp. z o.o. 1278
6922 Sarad Sp. z o.o. 1276
6923 Przedsiębiorstwo Produkcyjno Usługowo Handlowe Maks Sp. z o.o. 1276
6924 Rc Trading Sp. z o.o. 1276
6925 Othersource Sp. z o.o. 1274
6926 Automobilista Sp. z o.o. 1272
6927 BT Diuna Arrakis Sp. z o.o. Sp.K. 1272
6928 Exito Broker Sp. z o.o. 1271
6929 Xentivo Sp. z o.o. 1270
6930 Sowwa Sp. z o.o. 1270
6931 Grasp – Drukarnia Sp. z o.o. 1269
6932 Driver Polska Sp. z o.o. 1268
6933 Termotronik Sp. z o.o. Spółka Komandytowa 1268
6934 Krakowska 111 Sp. z o.o. 1268
6935 Jetstream Poland Sp. z o.o. 1266
6936 Grupa Inwestycyjna Gama Sp. z o.o. 1265
6937 Ediko Sp. z o.o. 1264
6938 Waterfun Sp. z o.o. 1262
6939 Systemy Pobierania Opłat Sp. z o.o. 1262
6940 EMG SYSTEMS Sp. z o.o. 1258
6941 Smdi Doradztwo Inwestycyjne Sp. z o.o. 1257
6942 Vimana Sp. z o.o. 1256
6943 GPW Bober Sp. z o.o. S.K. 1256
6944 Pet Experts Sp. z o.o. 1256
6945 HUBER – TECHNOLOGY Sp. z o.o. 1255
6946 Telewizyjne Profesjonalne Studio Sp. z o.o. 1253
6947 Paradigm Spine Polska Sp. z o.o. 1253
6948 Globaltax Sp. z o.o. 1252
6949 MGT Tech Sp. z o.o. 1252
6950 Triobud Sp. z o.o. 1251
6951 Toyota Bielany Serwis sp.j. Kopestyńska Danuta Kopestyński Aleksander 1251
6952 SERWKOM Sp. z o.o. 1250
6953 AIO Polska Sp. z o.o. sp.k. 1246
6954 Kol – Pol Sp. z o.o. 1244
6955 Servo Sp. z o.o. S.K. 1244
6956 Star L.S. Sp. z o.o. 1242
6957 Lloyd Properties Sp. z o.o. 1242
6958 EUROCO Sp. z o.o. 1241
6959 Tele Info Media Sp. z o.o. 1239
6960 Krause Legal Spółka Komandytowa 1237
6961 Control System FMN Sp. z o.o. 1235
6962 Executive Club Sp. z o.o. 1234
6963 Profika Broker Sp. z o.o. 1233
6964 VGD Sp. z o.o. 1232
6965 Akcent – Sport Sp. z o.o. 1231
6966 Bodys Sp. z o.o. 1231
6967 Biomedipharm Sp. z o.o. 1231
6968 123 Rent.Pl Sp. z o.o. 1231
6969 Planta Sp. z o.o. 1230
6970 Homesys Polska Sp. z o.o. 1230
6971 FIRMA KUPIECKA AS Sp. z o.o. 1229
6972 Franpol Sp. z o.o. 1229
6973 Mikor Inżyniering Sp. z o.o. 1229
6974 Q R Media Sp. z o.o. 1226
6975 DAL Polska Vermietungsgesellschaft nr 1 Sp. z o.o. 1225
6976 PWX Sp. z o.o. 1225
6977 Derland Sp. z o.o. 1225
6978 BIG INFO SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ 1224
6979 Tawi Sp. z o.o. 1223
6980 GRANDES KOCHONOS Sp. z o.o. 1223
6981 Polska Technika Zabezpieczeń Sp. z o.o. 1223
6982 Business Travel Club Sp. z o.o. 1222
6983 Inloko Sp. z o.o. 1222
6984 Korporacja Meteor Sp. z o.o. 1222
6985 Wydawnictwo Bauer Sp. z o.o. Spółka Komandytowa 1221
6986 Europol 1 Sp. z o.o. 1220
6987 Panoptiqm Sp. z o.o. 1219
6988 Hush Warsaw Sp. z o.o. 1219
6989 Atoll Sp. z o.o. 1219
6990 Loyal Concept Sp. z o.o. 1218
6991 Five Media Sp. z o.o. 1217
6992 Dobra 28 Sp. z o.o. 1215
6993 Biuro Podróży Bioton Tour M. Żukowska Różyc, B. Różyc sp.j. 1215
6994 Reddata Sp. z o.o. 1215
6995 Blackgold M. Szum Kancelaria Prawna S.K. 1212
6996 LOG Sp. z o.o. 1211
6997 Loterity Sp. z o.o. 1209
6998 Singh’S Sp. z o.o. 1209
6999 Novelty Consulting Sp. z o.o. Spółka Komandytowa 1207
7000 Narodowa Agencja Poszanowania Energii S.A. 1203
7001 ERRA Sp. z o.o. PPH 1203
7002 Financewell Sp. z o.o. 1201
7003 KWLM Finanse Sp. z o.o. 1200
7004 GRAVITY S.A. 1199
7005 Algotech Polska Sp. z o.o. 1199
7006 Przedsiębiorstwo Jennifer Sp. z o.o. 1198
7007 Pivotal Polska Sp. z o.o. 1197
7008 Adtran Sp. z o.o. 1197
7009 Polskie Centrum Kas Fiskalnych Sp. z o.o. 1195
7010 Delikatesy & Frykasy Sp. z o.o. 1195
7011 IBPM S.A. 1195
7012 Repliq Media Sp. z o.o. 1193
7013 Lemon Pro Sp. z o.o. 1193
7014 Bit Sp. z o.o. 1192
7015 E.M. Import – Export Sp. z o.o. 1191
7016 M.P. Cargo Sp. z o.o. 1191
7017 Rewolta Sp. z o.o. 1191
7018 Second Life Sp. z o.o. 1189
7019 Bizera Sp. z o.o. 1189
7020 Fel-Car Sp. z o.o. 1189
7021 Radio Radom Sp. z o.o 1186
7022 Finance 24 Management Zarządzanie Nieruchomościami Sp. z o.o. S.K. 1185
7023 Kancelaria Prawna Polfinans Joanna Tarkowska sp.k. 1183
7024 Bazar Sp. z o.o. 1183
7025 Miior Sp. z o.o. i Wspólnicy S.K. 1183
7026 IPTC Sp. z o.o. 1181
7027 Leadsmansion Sp. z o.o. 1181
7028 POLNAR Sp. z o.o. 1179
7029 Wisad For Baby Sp. z o.o. 1179
7030 Bungalow Sp. z o.o. PPHU 1177
7031 Saga Commodities Sp. z o.o. 1177
7032 Rafpol.Co Sp. z o.o. 1177
7033 ACC Solutions Sp. z o.o. 1176
7034 Adah Advertising Sp. z o.o. 1173
7035 Igloo Building Supplies Poland Sp. z o.o. 1173
7036 New Technology Poland S.A. 1173
7037 WMDN Sp. z o.o. S.K. 1173
7038 Husar Sp. z o.o. 1173
7039 ATA Accounting Services Sp. z o.o. sp.k. 1171
7040 Ghelamco Gp1 Sp. z o.o. Port Żerański S.K.A. 1171
7041 Atega Sp. z o.o. S.K. 1170
7042 Ingeteam Sp. z o.o. 1169
7043 Experior Sp. z o.o. Spółka Komandytowa 1168
7044 Damasz Sp. z o.o. S.K. 1168
7045 Kancelaria Finansowo-Księgowa Sp. z o.o. 1166
7046 Milord Sp. z o.o. 1166
7047 World IT Sp. z o.o. 1166
7048 Dilectro Sp. z o.o. sp.k. 1166
7049 Sodicam Polska Sp. z o.o. 1164
7050 Blink Sp. z o.o. 1164
7051 Klimago Sp. z o.o. 1164
7052 WPT Polska Sp. z o.o. Sp. Komandytowa 1163
7053 Jaden Sp. z o.o. 1163
7054 Tango Film Service Sp. z o.o. 1162
7055 Centrum Motoryzacji Bemowo CMB Sp. z o.o. 1162
7056 Dom Maklerski AFS Sp. z o.o. 1161
7057 Podins Sp. z o.o. 1161
7058 PS Logistics Sp. z o.o. 1161
7059 QPRINT Sp. z o.o. 1160
7060 Pharma Nord Sp. z o.o. 1160
7061 Wegarten Sp. z o.o. 1159
7062 Sim-01 Sp. z o.o. 1159
7063 United Partners Sp. z o.o. 1158
7064 Extruckt Sp. z o.o. 1158
7065 Eko Wilanów A.J. Kowalczyk Spółka Komandytowa 1157
7066 Hultafors Group Poland Sp. z o.o. 1156
7067 Rajdy 4X4 Sp. z o.o. 1156
7068 Hogart Business Intelligence Sp. z o.o. 1155
7069 Advisors Sp. z o.o. 1155
7070 ZPR Agency Sp. z o.o. 1154
7071 3MS Sp. z o.o. 1153
7072 Caamano Sistemas Metalicos, S.L. Sp. z o.o. Oddział w Polsce 1152
7073 TIM Kom.inki Sp. z o.o 1151
7074 Guliwer Pro Sp. z o.o. 1150
7075 Cim – Mes Projekt Sp. z o.o. 1148
7076 Red Truck Transport Niskopodwoziowy Sp. z o.o. 1148
7077 Feno Sp. z o.o. 1148
7078 Meant4 Sp. z o.o. 1148
7079 Commo Polska Sp. z o.o. 1148
7080 Polska Grupa Projektowo Wykonawcza Sp. z o.o. 1143
7081 Pawimex Sp. z o.o. 1140
7082 Hakyar Sp. z o.o. S.K. 1140
7083 Technetsa Sp. z o.o. 1138
7084 WIMTEC Sp. z o.o. 1136
7085 BIPROMEL Biuro Studiów i Projektów Gospodarki Wodnej Rolnictwa Sp. z o.o. 1136
7086 Nobo Quality Sp. z o.o. 1136
7087 Braintri Sp. z o.o. 1135
7088 GADMED Sp. z o.o. 1134
7089 Animus Sp. z o.o. Spółka Komandytowa 1134
7090 Autologic Sp. z o.o. 1132
7091 Altaterra Polska Sp. z o.o. 1130
7092 Claybark Limited sp.k. 1130
7093 Synermedia Sp. z o.o. 1128
7094 Big Consulting Sp. z o.o. 1125
7095 Weston Sp. z o.o. 1124
7096 Fresh Coffee Sp. z o.o. 1124
7097 Amelia Sp. z o.o. 1124
7098 Outline Sp. z o.o. 1124
7099 Flota Sp. z o.o. 1122
7100 T4b Ekotechnologie Sp. z o.o. 1121
7101 Lusia Pieniak, Gawryszewska Sp.J. 1120
7102 Service4logistics Sp. z o.o. S.K. 1120
7103 Evan – Poland Sp. z o.o. 1119
7104 Elastique Sp. z o.o. 1119
7105 Pro Relocation Sp. z o.o. 1118
7106 Kancelaria Prawna Convinium Sp. z o.o. 1118
7107 Euro-Evolution Sp. z o.o. 1118
7108 Skylar Group Sp. z o.o. 1118
7109 LUKA Sp. z o.o. Wytwórnia Przekładni Zębatych 1117
7110 FS&P Arcus Sp. z o.o. 1116
7111 Plus Licens Polska Sp. z o.o. 1116
7112 Diera Błonie Sp. z o.o. 1116
7113 Vimana Solutions Sp. z o.o. 1116
7114 Nowa Dautel Polska Sp. z o.o. 1116
7115 Crossword Cybersecurity Sp. z o.o. 1116
7116 Łopuszańska 12a Sp. z o.o. w likwidacji 1115
7117 Greencarrier Freight Services Poland Sp. z o.o. 1114
7118 Profile sp. z o.o. 1114
7119 Auratechnologies Sp. z o.o. 1112
7120 Waggon Service Sp. z o.o. 1112
7121 Turbokolor Sp. z o.o. 1112
7122 Performance Quality Consulting Sp. z o.o. 1111
7123 Medis Sp. z o.o. 1110
7124 Przedsiębiorstwo Usług Technicznych Alba-Service Sp. z o.o. 1107
7125 De Gusta Beer Sp. z o.o. 1104
7126 Human Operation Group Sp. z o.o. 1104
7127 Brand Department Sp. z o.o. 1104
7128 Softronik Sp. z o.o. 1104
7129 Asari Sp. z o.o. 1103
7130 Secuba Sp. z o.o. 1103
7131 Falloden Polska Sp. z o.o. 1103
7132 2Ways Sp. z o.o. 1102
7133 Silver Media Sp. z o.o. 1101
7134 Core3 Sp. z o.o. 1101
7135 World Trade Distribution Sp. z o.o. 1100
7136 Full Colour Sp. z o.o. Media Ster Spółka Komandytowa 1099
7137 Mazowieckie Centrum Pompowe Sp. z o.o. 1099
7138 Da Dziuba Architekci Sp. z o.o. 1099
7139 Senise Sp. z o.o. 1098
7140 Novam Sp. z o.o. 1097
7141 Erbud Sp. z o.o. 1096
7142 Headlines Sp. z o.o. I Spółka – Spółka Komandytowa 1096
7143 Micro Activ Components Krawczyk Iwspólnicy sp.j. 1094
7144 Crowe Advartis Vat Services Sp. z o.o. 1094
7145 Centrum Stomatologiczne Uśmiechnij Się Sp. z o.o. 1094
7146 Edoradca Sp. z o.o. sp.k. 1094
7147 L & M International Sp. z o. o. 1093
7148 Azwapol Sp. z o.o. 1091
7149 Scandinavian Houses Sp. z o.o. sp.k. 1091
7150 Fix Auto Warszawa Sp. z o.o. 1091
7151 Francuskie Konsorcjum Techniki Przetwórstwa Rolno – Spożywczego Sp. z o.o. 1090
7152 Star Digital Sp. z o.o. i Wspólnicy sp.k. 1089
7153 Konstal Polska Sp. z o.o. Sp.K. 1088
7154 Marklas Polska Sp. z o.o. 1088
7155 Moon Brothers Sp. z o.o. 1088
7156 NZOZ Przychodnia Rodzinna Mokotowska Sp. z o.o. 1087
7157 Kramer Electronics Polska Sp. z o.o. 1087
7158 Vecto Sp. z o.o. 1087
7159 Let Me Pay Sp. z o.o. 1087
7160 Trias Avi Sp. z o.o. 1087
7161 Savoy Dent Sp. z o.o. 1086
7162 Media & Marketing Adventure Sp. z o.o. 1085
7163 Nieporęcka Sp. z o.o. S.K. 1085
7164 Astaldi Polska Sp. z o.o. 1085
7165 AK Audyt Sp. z o.o. 1084
7166 Unity – T Sp. z o.o. 1083
7167 Metro Internet Sp. z o.o. 1083
7168 Money Coaching Sp. z o.o. S.K. 1083
7169 Eleten Sp. z o.o. 1083
7170 UNICOMP – WZA Sp. z o.o. 1082
7171 Arka Sp. z o.o. 1082
7172 ZENITH MONAMI Sp. z o.o. 1081
7173 Synerga+ S.A. 1081
7174 Projekt Polsko-Belgijska Pracownia Architektury Sp. z o. o. 1079
7175 OmniChip Sp. z o.o. 1079
7176 Simple Hotels Sp. z o.o. 1078
7177 Artbor Sp. z o.o. 1077
7178 Ideal Work Germany Sp. z o.o. 1074
7179 Metsä Board Polska Sp. z o.o. 1073
7180 Renofloor Sp. z o.o. 1073
7181 Integra Sp. z o.o. 1067
7182 Games Workshop Limited (Sp. z o.o.) Oddział W Polsce 1067
7183 Quality Accounting & Tax Services Sp. z o.o. 1067
7184 Interster Yachting Sp. z o.o. 1066
7185 Biuro Ochrony – Rokita Security Sp. z o.o. sp.k. 1066
7186 REMA BROKER Sp. z o.o. 1065
7187 Easytaxes Sp. z o.o. 1064
7188 CD-PLY Sp. z o.o. 1063
7189 CMF Sp. z o.o. – Osiedle Łąkowa – Spółka Komandytowa 1063
7190 Tritech System Technology Sp. z o.o. 1063
7191 Home Gallery Sp. z o.o. 1063
7192 Grupa Promex Sp. z o.o. 1062
7193 Adcomms Media i Marketing Group Sp. z o.o. 1061
7194 Grupa Mobility Sp. z o.o. S.K. 1061
7195 Autorska Pracownia Architektury – CAD Sp. z o.o. 1059
7196 Euler Sp. z o.o. 1058
7197 Pma Group Sp. z o.o. 1057
7198 Wendor Sp. z o.o. 1057
7199 Architekt Zbigniew Tomaszczyk Sp. z o.o. 1057
7200 ANIMAL – TRADE Sp. z o.o. BHT 1055
7201 L2 – Language Consulting Sp. z o.o. 1054
7202 Polska Korporacja Flotowa Sp. z o.o. 1054
7203 MFI Sp. z o.o. 1054
7204 Polfinans Sp. z o.o. 1053
7205 Klinet Sp. z o.o. 1053
7206 Kategora Sp. z o.o. 1053
7207 APMD Sp. z o.o. 1050
7208 Ratajczak & Ochnik Sp. z o.o. 1048
7209 Nsytech Sp. z o.o. 1048
7210 Global Biuro S.A. 1047
7211 Powszechne Wydawnictwo Rolnicze i Leśne Sp. z o.o. 1047
7212 Alba Trans Sp. z o.o. 1047
7213 WSP Polska Sp. z o.o. 1045
7214 EB2B Sp. z o.o. 1045
7215 Point Est Polska Sp. z o.o. 1044
7216 Home & Kitchen Sp. z o.o. 1044
7217 Interdes Serwis Tomasz Kopański S.K. 1043
7218 Spektra Sp. z o.o. 1043
7219 Blezat Sp. z o.o. 1042
7220 QSS Sp. z o.o. 1042
7221 Archibald Sp. z o.o. 1041
7222 Pro – En Sp. z o.o. 1041
7223 JDA Sp. z o.o. 1041
7224 AB – 1 Sp. z o.o. 1041
7225 Parser Sp. z o.o. 1039
7226 Cook Medical Sp. z o.o. 1038
7227 Infima Sp. z o.o. 1037
7228 Sanpartner Sp. z o.o. S.K. 1037
7229 Moton Sp. z o.o. 1036
7230 A. Bombik Kancelaria Biegłego Rewidenta Sp. z o.o. 1033
7231 Vinderen Logistic Sp. z o.o. 1033
7232 Aprikale Polska Sp. z o.o. 1032
7233 Świeża Bazylia Sp. z o.o. 1032
7234 ILORAZ Sp. z o.o. 1026
7235 Doza Sp. z o.o. 1026
7236 Expedite Sp. z o.o. 1026
7237 NOA Tech Sp. z o.o. 1026
7238 Webster Sp. z o.o. 1024
7239 Direct Group Sp. z o.o. 1022
7240 Warpol Development Sp. z o.o. 1022
7241 Hirsch Warsaw Sp. z o.o. 1022
7242 Topi Sp. z o.o. 1020
7243 Vestigio Sp. z o.o. 1020
7244 Foksal Sp. z o.o. 1018
7245 Uniconsult Sp. z o.o. 1017
7246 Archimed Sp. z o.o. 1016
7247 Bewer Sp. z o.o. 1016
7248 Makonline Ubezpieczenia Sp. z o.o. 1016
7249 Bellator Sp. z o.o. 1015
7250 Nelro Investments Sp. z o.o. 1015
7251 Bunte Polska Sp. z o.o. 1014
7252 Interfit Sp. z o.o. 1014
7253 Czarodzieja Investments Sp. z o.o. S.K.A. 1013
7254 Kamiński i Wspólnicy Biegli Rewidenci i Konsultanci Podatkowi Sp. z o.o. 1010
7255 Boca – Sport Sp. z o.o. 1010
7256 Tanilek Sp. z o.o. 1010
7257 Agro – Alex Sp. z o.o. 1006
7258 Globistica Sp. z o.o. 1006
7259 Xorsol.pl Sp. z o.o. 1005
7260 Apra Serwis Sp. z o.o. 1004
7261 Taxus UL Sp. z o.o. 1004
7262 LUBAU Sp. z o.o. S.K.A. 1004
7263 Kancelaria Prawna Jakuboze Ponenta sp.k. 1003
7264 Weber Poland Sp. z o.o. 1002
7265 Modern-Group Sp. z o.o. 1001
7266 Kompania Biurowa Sp. z o.o. 1001
7267 Vector-Project Sp. z o.o. 998
7268 Skandynawia KG Invest II Sp. z o.o. sp.k. 998
7269 Martis S.A. 996
7270 Biotechnika-Prim sp. z o.o. 996
7271 Fitarena Sp. z o.o. 995
7272 Pharmica Sp. z o.o. 994
7273 Retcon Sp. z o.o. 994
7274 ECO WOOD Sp. z o.o. 993
7275 Immotech Sp. z o.o. 990
7276 Inblock Sp. z o.o. 989
7277 Gama Design Sp. z o.o. 988
7278 Trade Union Sp. z o.o. 987
7279 Kapter Sp. z o.o. 986
7280 Konsalnet Sp. z o.o. 986
7281 Edag sp. z o.o. 986
7282 JMA Sp. z o.o. 984
7283 Cartech Design Sp. z o.o. 984
7284 Office Plus Wrocław Sp. z o.o. 983
7285 Easytravel Sp. z o.o. 982
7286 HTC Poland Sp. z o.o. 982
7287 United Titans Sp. z o.o. 980
7288 Elit S.A. 980
7289 Download Sp. z o.o. 978
7290 Mikrotel Sp. z o.o. 977
7291 AXL Polska Sp. z o.o. 977
7292 2MKP Energia Sp. z o.o. 976
7293 Inquiry Sp. z o.o. 975
7294 A. Pleban Sp. z o.o. 973
7295 Euro – Bud Sp. z o.o. 973
7296 ISF Solutions Sp. z o.o. Spółka Komandytowa 973
7297 Europtima Sp. z o.o. 972
7298 Mylimo Sp. z o.o. 972
7299 Natanex Sp. z o.o. 969
7300 Pertom Sp. z o.o. Spółka Doradztwa Podatkowego 967
7301 Rich Management & Consulting Sp. z o.o. 967
7302 SAAB Technologies Poland Sp. z o.o. 966
7303 K2 Consulting Sp. z o.o. 963
7304 Max Euro-Food Sp. z o.o. 963
7305 BKM Inwestycje Sp. z o.o. 963
7306 Fral Polska Sp. z o.o. 961
7307 Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Adamex Sp. z o.o. 961
7308 Tedi Group Sp. z o.o. S.K.A. 961
7309 Biuro Projektów Sanmed Sp. z o.o. 959
7310 Asia Travel Sp. z o.o. 957
7311 Westana Enterprise Sp. z o.o. 957
7312 Serwis – Fol Sp. z o.o. 957
7313 Wirelesscom Sp. z o.o. 955
7314 Zushi Point F. Kankowski, H. Kisielińska, M. Pawłowski, S. Wasilewski S.J. 954
7315 Dedek Montemarco Sp. z o.o. 953
7316 Tower – Service Sp. z o.o. 952
7317 Rajskie Smaki Sp. z o.o. 952
7318 Jetset Sp. z o.o. 951
7319 OLORTO Sp. z o.o. 949
7320 Xentia Sp. z o.o. 948
7321 Hibiskus Sp. z o.o. 947
7322 Audiofriq Sp. z o.o. 947
7323 eTravel Services Sp. z o.o. 947
7324 Ovako Polska Sp. z o.o. 945
7325 PG Audyt Sp. z o.o. 944
7326 KNK Sp. z o.o. 942
7327 Hackett Hamilton Sp. z o.o. 942
7328 Nasmed Sp. z o.o. 941
7329 SOFTPROJECT Sp. z o.o. 937
7330 Vitadent Sp. z o.o. 936
7331 SOLID S.A. 935
7332 Mokotowska Sp. z o.o. 935
7333 Makonline Sp. z o.o. 935
7334 JAS Technologie Sp. z o.o. 935
7335 City Info Sp. z o.o. 935
7336 Alto Tax Sp. z o.o. 934
7337 Astrafox Sp. z o.o. 932
7338 Geoteko Projekty i Konsultacje Geotechniczne Sp. z o.o. 932
7339 Olimp Air – Biuro Podróży Sp. z o.o. 931
7340 Miratech Group Sp. z o.o. 930
7341 SONIFAX Sp. z o.o. 929
7342 Emmerson Finanse S.A. 929
7343 Capital Audyt Sp. z o.o. 929
7344 Serinus Sp. z o.o. 929
7345 A & Z Projekt Sp. z o.o. 927
7346 Clinical Research Group Sp. z o.o. 927
7347 Arcun Broker Sp. z o.o. 927
7348 Helloretail Sp. z o.o. 927
7349 Aero – Promocja Sp. z o.o. 926
7350 Travel Network Solutions Sp. z o.o. 926
7351 Financeventures Sp. z o.o. 925
7352 Fertivend Sp. z o.o. 925
7353 Sigma Construction Sp. z o.o. 924
7354 Biuro Rachunkowe Lukan Sp. z o.o. 923
7355 Makata Sp. z o.o. 921
7356 Hewi Heinrich Wilke GMBH Sp. z o.o. Oddział w Polsce 920
7357 Igrasil Sp. z o.o. 917
7358 IBSA Poland Sp. z o.o. 915
7359 Cloudity Sp. z o.o. 915
7360 Przedsiębiorstwo Inżynieryjne BZM-WARMEX Sp. z o.o. 914
7361 Central H. Lefelt i A. Sobieska S.J. 913
7362 4Carriers International Sp. z o.o. 913
7363 NLAB Sp. z o.o. 911
7364 Glogistyk Sp. z o.o. 911
7365 EMC2 Telecom Sp. z o.o. 911
7366 PHU Dystrybucja Sp. z o.o. 910
7367 D.S.Fokus Sp. z o.o. 908
7368 Tene Sp. z o.o. 908
7369 Gigawat Sp. z o.o. 908
7370 Fabryka Wnętrz M. Glińska, M. Gliński Sp.J. 907
7371 3Eco Sp. z o.o. 907
7372 Food Trading Sp. z o.o. 905
7373 SSH Polska Sp. z o.o. 905
7374 Jordan Sp. z o.o. 903
7375 Hoerner Polska Sp. z o.o. 900
7376 Alfleth Engineering Sp. z o.o. 900
7377 Walber sp. z o.o. 900
7378 Euro Lider Sp. z o.o. 900
7379 Hagler Services Sp. z o.o. 898
7380 NZOZ Dr Brankowska Sp. z o.o. 898
7381 Tk Invest Group Sp. z o.o. 898
7382 Amicus Legis Kancelaria Prawna Sp. z o.o. 896
7383 Utility Group Sp. z o.o. 895
7384 MVT S.A. 894
7385 Farmas Sp. z o.o. 893
7386 RBM Polska Sp. z o.o. 892
7387 Viva – Druk Sp. z o.o. 890
7388 L&G Sp. z o.o. 889
7389 ISS MS SPÓŁKA Z O.O. 887
7390 Intradex S.A. 886
7391 Europa 2000 Consulting Sp. z o.o. 885
7392 Kalisto Sp. z o.o. 884
7393 Piterion Polska Sp. z o.o. 884
7394 Simply Finance Sp. z o.o. 880
7395 M – Soft Sp. z o.o. 879
7396 Edgar Sp. z o.o. 879
7397 Reacon Sp. z o.o. 879
7398 Mastsport Sp. z o.o. 878
7399 VPD Sp. z o.o. 878
7400 Dobre Paliwa Sp. z o.o. 877
7401 Varid Sp. z o.o. 877
7402 Przedsiębiorstwo ELKOPOL Sp. z o.o. 876
7403 Centrum Wspomagania Rozwoju Osobowości Sp. z o.o. 876
7404 Cri Sp. z o.o. 876
7405 Ceres Sp. z o.o. 876
7406 Petruso Sp. z o.o. 876
7407 Keg Exchange Group Sp. z o.o. 875
7408 Profiles4you Sp. z o.o. 873
7409 System J Sp. z o.o. 872
7410 Auto Rama Sp. z o.o. 872
7411 Centrala Zaopatrzenia Energetyki Sp. z o.o. 869
7412 Krauthammer Partners Poland Sp. z o.o. 866
7413 Arminex Trading Sp. z o.o. 866
7414 Komex Time Sp. z o.o. 866
7415 Centrum Dr Seidla – Bernard Sp. z o.o. 865
7416 HRA Architekci Sp. z o.o. 865
7417 PPH AIZ Polska Sp. z o.o. 865
7418 Matejki 4 Spółdzielnia Mieszkaniowa 864
7419 Pol – Beton Sp. z o.o. 862
7420 Consorcium STS Sp. z o.o. 862
7421 Ambipol Sp. z o.o. 861
7422 Polcors Sp. z o.o. S.K. 861
7423 Kancelaria Prawnicza Leopold Komornik i Wspólnicy S.K. 861
7424 Galt Accounting Sp. z o.o. 861
7425 Gestum Broker Sp. z o.o. 861
7426 European Institute Of Environmental Energy Poland Sp. z o.o. 860
7427 Agencja Florand Sp. z o.o. 860
7428 Integrum Management Sp. z o.o. 860
7429 Dibby Sp. z o.o. 860
7430 Polnisskosher Sp. z o.o. 858
7431 Luxvet Sp. z o.o. 857
7432 Budowar Sp. z o.o. 857
7433 Ulplast Sp. z o.o. 856
7434 Cef International Ltd. sp. z o.o. 856
7435 Biuro Usług Audytorskich B.J. Szafrańscy Sp. z o.o. 855
7436 Mars Investment Sp. z o.o. 854
7437 Plano Sp. z o.o. 852
7438 Aesco Group Sp. z o.o. 852
7439 Dermar Sp. z o.o. 852
7440 Bogard Sp. z o.o. 850
7441 44Event Sp. z o.o. 850
7442 Karsula Polska Sp. z o.o. 850
7443 CPI Hotels Poland Sp. z o.o. 850
7444 Aile Sp. z o.o. 850
7445 Auto Mazowsze Sp. z o.o. 849
7446 Pallas Security Sp. z o.o. PUH 848
7447 Mieszko Services Sp. z o.o. 848
7448 Nika 1 Sp. z o.o. 848
7449 Hegan Sp. z o.o. 846
7450 MG Stal Sp. z o.o. Sp.K. 846
7451 Accorp Sp. z o.o. 845
7452 E And S Estates Pland Sp. z o.o. 842
7453 Walk Creative Sp. z o.o. 842
7454 Marceli Sp. z o.o. 842
7455 Synteracthcr Poland Sp. z o.o. 842
7456 So1 Sp. z o.o. w likwidacji 842
7457 Romax Sp. z o.o. 841
7458 Freelancers Group Sp. z o.o. 840
7459 Profitek Sp. z o.o. 839
7460 Audiomagic Sp. z o.o. 838
7461 Sharda Poland Sp. z o.o. 838
7462 Bp-Revisor Górzyński sp.k. 837
7463 Kancelaria Prawna Noriet – Zagajewska i Wspólnicy S.K.A. 837
7464 Kancelaria Prawna Skarbiec R. Nogacki Spółka Komandytowa 836
7465 Vivendum Real Estate Development Sp. z o.o. S.K. 835
7466 Prospettiva Sp. z o.o. 835
7467 Eltoro Sp. z o.o. 834
7468 Lynx It Sp. z o.o. 833
7469 Forest Foods Sp. z o.o. 833
7470 Aurelo Sp. z o.o. 833
7471 Algaenautic Sp. z o.o. 832
7472 Brave Hearts Sp. z o.o. 832
7473 Sigma International (Poland) Ltd Sp. z o.o. 831
7474 Bajka Sp. z o.o. 831
7475 Knight Frank Admin Sp. z o.o. 830
7476 Esteem Brand Strategies Sp. z o.o. 829
7477 Argox sp. z o.o. 829
7478 Schubert Music Library Sp. z o.o. 829
7479 Massima Polska Sp. z o.o. 829
7480 Dartom Sp. z o.o. 829
7481 Flota Filmowa Sp. z o.o. 828
7482 Centrum Doradztwa Biznesowego Sp. z o.o. 827
7483 Printvit Sp. z o.o. 827
7484 Music Marketing Sp. z o.o. 826
7485 Drukarnia UPI Sp. z o.o. 825
7486 Pra Group Kancelaria Radców Prawnych Wróblewski i Wspólnicy S.K.A. 825
7487 Eurolink Sp. z o.o. Indeco Spółka Komandytowa 825
7488 Hikvision Poland Sp. z o.o. 822
7489 Bi4 real Poland Sp. z o.o. 821
7490 Warszawskie Centrum Postępu Techniczno-Organizacyjnego Budownictwa WACETOB Sp. z o.o. 820
7491 Pristine Sp. z o.o. 820
7492 Garaż Miejsce Filmowe Sp. z o.o. 819
7493 Pilomax Sp. z o.o. 819
7494 Calfert Sp. z o.o. 819
7495 Sporturismo Sp. z o.o. 819
7496 Neotrans Logistics Sp. z o.o. 819
7497 Human Resources Poland Sp. z o.o. 818
7498 Kall-Carrion Trading Sp. z o.o. sp.k. 818
7499 Mazowsze FM Sp. z o.o. 818
7500 TARBEM Sp. z o.o. 817
7501 Dess Sp. z o.o. 817
7502 Aleje Ujazdowskie Spółdzielnia Mieszkaniowa 817
7503 Eraga Sp. z o.o. 815
7504 Formedica Sp. z o.o. 815
7505 Mondovino Sp. z o.o. S.K. 815
7506 Digital Force Sp. z o.o. 814
7507 Zakład Produkcyjno-Handlowy Stomaf Sp. z o.o. 813
7508 Pharmacy Sp. z o.o. 813
7509 Fostertravel.PL Sp. z o.o. 811
7510 Invesco Real Estate, S.R.O. Sp. z o.o. Oddział W Polsce 811
7511 MICAN Centrum Sprzedaży Kopiarek Sp. z o.o. 809
7512 D-Larch Sp. z o.o. 809
7513 MAXES Sp. z o.o. 808
7514 ZM Wola Sp. z o.o. 808
7515 Mac Auditor Sp. z o.o. 807
7516 Pz Capital Sp. z o.o. sp.k. 807
7517 PHI Befra Frankowski Sp.J. 805
7518 LP Group Sp. z o.o. 805
7519 Daks Sp. z o.o. 803
7520 GPTW Institute Polska Sp. z o.o. 803
7521 Milmar Sp. z o.o. 802
7522 Legal24 Sp. z o.o. 801
7523 Von Paxxon Sp. z o.o. 800
7524 DIM Investment Sp. z o.o. 800
7525 Bedeko Europe Sp. z o.o. 800
7526 Grupa DS Sp. z o.o. 799
7527 System Design Sp. z o.o. 799
7528 Cherrypick Games S.A. 799
7529 UNIT Wydawnictwo Informacje Branżowe Sp. z o.o. 798
7530 Dlapilota.pl Sp. z o.o. 798
7531 Departament Dźwięku Sp. z o.o. 797
7532 Vivarto Sp. z o.o. 796
7533 Wide Med Care Sp. z o.o. 796
7534 Sublimo Sp. z o.o. 796
7535 Gamfi Sp. z o.o. 795
7536 Dintech Sp. z o.o. 795
7537 DTS Sp. z o.o. 793
7538 Trend Micro (Emea) Limited Sp. z o.o. Oddział w Polsce 793
7539 Gradatim Sp. z o.o. 792
7540 Folchemia Sp. z o.o. 790
7541 Go8media Sp. z o.o. 789
7542 Apogeum Real Estate Sp. z o.o. 787
7543 Hicopy Dystrybucja Sp. z o.o. 787
7544 Fourex Sp. z o.o. 786
7545 Tigret Sp. z o.o. 785
7546 Finans-Servis Zespół Doradców Finansowo – Księgowych Sp. z o.o. Grupa Finans-Servis 785
7547 Grupa Viantex Sp. z o.o. 784
7548 Spółdzielnia Mieszkaniowa ORZEŁ 784
7549 PP-Bud Sp. z o.o. 784
7550 Związek Niezależnych Przewoźników Kolejowych 782
7551 FSZ Sp. z o.o. 781
7552 Spółdzielnia Budowlano – Mieszkaniowa GEOLOG 781
7553 Dussmann Service Polska Sp. z o.o. 781
7554 Deige Sp. z o.o. 781
7555 Montech Sp. z o.o. 780
7556 Forta Logistics Sp. z o.o. 780
7557 Evalen Sp. z o.o. 780
7558 Publicus Sp. z o.o. Wydawnictwo 779
7559 Expose Sp. z o.o. 779
7560 Kuban Consulting Sp. z o.o. 778
7561 Mezzanine Management Poland Sp. z o.o. 777
7562 JFM S.J. B. Dobrut, K. Omieciński 777
7563 Pro Centum Sp. z o.o. 777
7564 Miss Beautiful Sp. z o.o. 777
7565 Ring The Bell Szymonik sp.k. w likwidacji 777
7566 Simple Account Sp. z o.o. 776
7567 Men Sp. z o.o. 775
7568 PROVACO Sp. z o.o. 775
7569 Top – Invest Development Sp. z o.o. 773
7570 Trusthouse T.F.C. sp. z o.o. 772
7571 Isecure Sp. z o.o. 771
7572 Innovations Creator Sp. z o.o. S.K. 771
7573 Moon Sp. z o.o. S.K. 771
7574 GRUPA ABG Sp. z o.o. 770
7575 INŻSTALBUD PROJEKT Sp. z o.o. 770
7576 Arris Poland Sp. z o.o. 769
7577 BRANDT Transport i Spedycja Międzynarodowa S.J. 768
7578 Borgis Sp. z o.o. 768
7579 KMK Studio Sp. z o.o. 768
7580 Global Express Sp. z o.o. 768
7581 Realizacja Sp. z o.o. 767
7582 Spółdzielnia Mieszkaniowa Szklany Dom 766
7583 Intour Polska Sp. z o.o. 766
7584 EKO – Tynk sp. z o.o. 764
7585 Knapp Polska Sp. z o.o. 764
7586 Alba Sp. z o.o. 764
7587 Netix Skrzypczyński, Piekarczyk S.J. 763
7588 Otxcare Sp. z o.o. 763
7589 Krimark Sp. z o.o. 762
7590 RC2 Raczkiewicz Chenczke Consultants Sp. z o.o. Spółka Komandytowa 762
7591 Brandfathers Group Sp. z o.o. 762
7592 Todan Properties Sp. z o.o. Alfa S.K.A. 761
7593 Mierzejewski, Kasprzycki – Mk Sp. z o.o. 760
7594 Inwestbud Holding Sp. z o.o. Spółka Komandytowa 760
7595 Sawa Import-Export Sp. z o.o. 760
7596 Respiro Sp. z o.o. S.K. 760
7597 IMX Polska Sp. z o.o. 759
7598 Pet – Invest Sp. z o.o. 756
7599 Britz Sp. z o.o. 756
7600 Ceresrecruitment Polska Sp. z o.o. 756
7601 Rodozja Sp. z o.o. 755
7602 Promotion Bluechip Standard Poland Sp. z o.o. 754
7603 Projekt Dobra Energia Sp. z o.o. 754
7604 Fronte Sp. z o.o. 754
7605 ACR Media House Sp. z o.o. 753
7606 MOS TECHNIKA Sp. z o.o. 752
7607 Columbovet Barbara Szeleszczuk i Tomasz Romanik S.J. 752
7608 Fitomed Sp. z o.o. 752
7609 Kancelaria Prawnicza Klorek Środoń S.K. 751
7610 Lewant Sp. z o.o. 750
7611 Transaction Network Services Sp. z o.o. 750
7612 Skyline Energy Sp. z o.o. 750
7613 Etronika Sp. z o.o. 749
7614 Serwis Rehabilitacyjny Sp. z o.o. 749
7615 Don Caruso Sp. z o.o. 748
7616 Orchidea Sp. z o.o. 747
7617 Bonum Sp. z o.o. 746
7618 Megapunkt-100 Sp. z o.o. 744
7619 Grupa Doradcza KZP Sp. z o.o. 744
7620 Concept Store Sp. z o.o. 743
7621 Magnepol Sp. z o.o. 742
7622 Neon Muzeum LTD Sp. z o.o. Oddział w Polsce 742
7623 PZT – INWESTEL S.A. 741
7624 ECI Telekom Polska Sp. z o.o. 741
7625 Verdura Sp. z o.o. 740
7626 DTJ System Sp. z o.o. 739
7627 Strefa Finansów Prestige Sp. z o.o. 739
7628 Hubika Sp. z o.o. 735
7629 Ergo Ekologia Sp. z o.o. 734
7630 Riverbed Technology Sp. z o.o. 733
7631 Advalue Sp. z o.o. 732
7632 Provide Service Sp. z o.o. Spółka Komandytowa 732
7633 EXYT Sp. z o.o. 732
7634 Nobel Sp. z o.o. 731
7635 BP Outdoor Sp. z o.o. 728
7636 Tehpromtrade Sp. z o.o. 728
7637 Ajhmedia Sp. z o.o. 726
7638 Octos Team Sp. z o.o. 725
7639 Biuro Detektywistyczne i Ochrony Detektor Sp. z o.o. 724
7640 Dynamic Sp. z o.o. 723
7641 Hydroinvest Sp. z o.o. 723
7642 Laboratorium GS Sp. z o.o. 722
7643 Ascor Service Sp. z o.o. 722
7644 High Level Service Sp. z o.o. 721
7645 Nicat Com Sp. z o.o. 720
7646 Radgost Sp. z o.o. 718
7647 Winoblisko Sp. z o.o. 717
7648 Media Dialog Sp. z o.o. 715
7649 Ilario Sp. z o.o. 715
7650 Sat4ever Sp. z o.o. 713
7651 Com-Positum Sp. z o.o. 712
7652 DMR Group Sp. z o.o. 711
7653 Setco Sp. z o.o. 710
7654 Pangea Logistics Sp. z o.o. 710
7655 Netinnovations Sp. z o.o. S.K. 710
7656 Mobirent24 Sp. z o.o. 710
7657 Galw – Imp Sp. z o.o. 708
7658 Salus Finance Sp. z o.o. 707
7659 Net Com System Sp. z o.o. S.K. 706
7660 Agencja Produkcyjna Palma Sp. z o.o. 706
7661 Advizo Sp. z o.o. 706
7662 Vivalo Sp. z o.o. 706
7663 Rexbud Warszawa Sp. z o.o. 705
7664 Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Usługowo-Handlowe ATM Sp. z o.o. 703
7665 Dom Projekt Sp. z o.o. 703
7666 Cedima Polska Sp. z o.o. 702
7667 MILLENIUM CAPITAL Sp. z o.o. 700
7668 Falkon Sp. z o.o. 700
7669 Mtdi Group Sp. z o.o. 699
7670 Jan Dworniak Sp. z o.o. Centrum Badań Audytorskich Analiz i Doradztwa Finanasowego 697
7671 Magellan Trading Sp. z o.o. 697
7672 Batida Sp. z o.o. 697
7673 Dorhen Sp. z o.o. 697
7674 Biotop-Service Sp. z o.o. 697
7675 FILM MEDIA S.A. 696
7676 Factory Depot Sp. z o.o. 696
7677 MDT Wadowski S.K.A. 694
7678 KNDP Doradztwo Podatkowe Sp. z o.o. 693
7679 Stano Enterprise Sp. z o.o. 693
7680 Niezależny Dom Maklerski S.A. 693
7681 Seen Semiconductors Sp. z o.o. 690
7682 CVC Advisers (Polska) Sp. z o.o. 689
7683 C&R Auditors Sp. z o.o. 687
7684 LOGISTIC DEKOR SYSTEM Sp. z o.o. 687
7685 Todo IT Sp. z o.o. 687
7686 CVM Sp. z o.o. 687
7687 Level Up Sp. z o.o. 685
7688 Investech Sp. z o.o. 683
7689 Instalnet-Electric Sp. z o.o. 682
7690 3PRO Sp. z o.o. 679
7691 Community Sp. z o.o. 679
7692 AB Technologie Sp. z o.o. 679
7693 Kuligowscy Sp. z o.o. 679
7694 CTP Sp. z o.o. 678
7695 VIK Logistics Sp. z o.o. 678
7696 3 V Sp. z o.o. 677
7697 Krzywonos & Kucharuk Prawnicza Spółka Komandytowa 677
7698 Lidon Sp. z o.o. 677
7699 Unicall Communication Group Poland Sp. z o.o. 677
7700 IQRC Polska Sp. z o.o. 677
7701 PPFI 2 Sp. z o.o. S.K.A. 677
7702 Paris Optique Polska 7 Sp. z o.o. 677
7703 Construction Engineering Sp. z o.o. 676
7704 Sanitas Sp. z o.o. 675
7705 JBS System Sp. z o.o. 675
7706 Bernard J-E Transport Sp. z o.o. 675
7707 Quantum Oil Sp. z o.o. 674
7708 Humbold Comercial Sp. z o.o. 672
7709 WEST Produkcyjno – Handlowa Sp. z o.o. 672
7710 Spółdzielnia Mieszkaniowa Lokatorsko-Własnościowa Pracowników Polskich Zakładów Optycznych 672
7711 Serwis De Dietrich – Oertli Sp. z o.o. 671
7712 Biovena Health Sp. z o.o. 671
7713 Kontekst HR Sp. z o.o. 670
7714 Roxel Sp. z o.o. 670
7715 Vialtis Polska Sp. z o.o. 669
7716 ECO-HAND Sp. z o.o. 669
7717 Prospace Sp. z o.o. Spółka Komandytowa 668
7718 Eksperci Księgowi Sp. z o.o. 667
7719 Fundacja Warsaw Enterprise Institute 667
7720 Drukfirmowy Sp. z o.o. 667
7721 Spaceplan Sp. z o.o. 666
7722 Xhome Sp. z o.o. 666
7723 Aureus Dom Sp. z o.o. 665
7724 NA2 Sp. z o.o. 665
7725 Trendbud S.A. 663
7726 Inwest Pro Sp. z o.o. 661
7727 Polskie Centra Handlowo – Usługowe S.A. 659
7728 Oprandi Polska Sp. z o.o. 659
7729 NB ARKA SPÓŁKA Z O.O. 658
7730 Ediba Polska Sp. z o.o. 656
7731 Satreco Sp. z o.o. 655
7732 Patis Sp. z o.o. 655
7733 Golden Polska Sp. z o.o. 655
7734 Noble Concierge Sp. z o.o. 654
7735 Espace – Trans Sp. z o.o. 653
7736 Astel Sp. z o.o. 653
7737 Attica – Sp. z o.o. 652
7738 Aerserwis Sp. z o.o. 651
7739 BRAND SUPPORT Sp. z o.o. 651
7740 Technomac Sp. z o.o. 651
7741 K&A Sp. z o.o. 651
7742 Doradcy Energetyczni Sp. z o.o. 651
7743 Medical Solution Sp. z o.o. 651
7744 Porkpro Polska Sp. z o.o. 650
7745 Inpolbud Partner Sp. z o.o. 649
7746 GTC AMG Sp. z o.o. 648
7747 Cezal Sp. z o.o. 647
7748 Dignus IT Solutions Sp. z o.o. 647
7749 Heart & Brain Sp. z o.o. 646
7750 Info.com – Sp. z o.o. 644
7751 Deltagraf Sp. z o.o. 643
7752 Executive Network Sp. z o.o. 643
7753 Kondrat Wina Wybrane Sp. z o.o. 643
7754 Critical Cargo And Freight Services Sp. z o.o. 643
7755 Stelmob Sp. z o.o. 643
7756 Internews Grzegorz Stępień, Aleksandra Stępień, sp. j. 639
7757 MDDP Olkiewicz i Wspólnicy Kancelaria Adwokatów i Radców Prawnych sp.k. 639
7758 Euro Greens Sp. z o.o. 639
7759 Premio Travel Sp. z o.o. 637
7760 MCL Edu Sp. z o.o. 637
7761 Mutraco Service Sp. z o.o. 637
7762 Agencja Telewizyjna Zoom D.Goczał, K.Kalicińska sp.j. 636
7763 Management Consultants Amplio 636
7764 Fundacja Instytut Reportażu 635
7765 Hartimex Sp. z o.o. 635
7766 Cedewu Sp. z o.o. 634
7767 KB Consultia Sp. z o.o. 634
7768 BS Sp. z o.o. 634
7769 Intermasz Maszyny i Technologie Cnc Sp. z o.o. 633
7770 Minos S.A. 632
7771 Scorise Sp. z o.o. 631
7772 Idea Inwest Sp. z o.o. 630
7773 Contec It Sp. z o.o. i Wspólnicy Spółka Komandytowa 628
7774 Heraeus Medical Poland Sp. z o.o. 628
7775 City Clinic Sp. z o.o. 628
7776 Kancelaria Brokerska Grupa Pałasz Sp. z o.o. 628
7777 SOLAS Sp. z o.o. 627
7778 Vapol Grupa Sbs Sp. z o.o. 627
7779 Finanspol Sp. z o.o. 626
7780 Medical Communications sp. z o.o. 626
7781 N.B.C. POLSKA Sp. z o.o. 625
7782 Polska Liga Koszykówki S.A. 625
7783 Neuroidea Sp. z o.o. 625
7784 Coolcar Auto Serwis Sp. z o.o. 625
7785 Centrum Obsługi Procesów Energetycznych Copen Sp. z o.o. 625
7786 RGB Technik Sp. z o.o. 624
7787 Jawo – Projekt Sp. z o.o. 623
7788 Interlogis Poland Sp. z o.o. 622
7789 Italab Sp. z o.o. 622
7790 BILANS CONSULTING Sp. z o.o. 621
7791 NetSecure Sp. z o.o. 620
7792 LUDOWA SP-NIA WYDAWNICZA 618
7793 TENETO Consulting Sp. z o.o. 618
7794 Atrium Poland 1 Sp. z o.o. 618
7795 The Internets Sp. z o.o. 618
7796 Business Integrated Sp. z o.o. 614
7797 Comech Sp. z o.o. 612
7798 Risk Consult Polska Sp. z o.o. 612
7799 Knowledge Hub Sp. z o.o. 610
7800 Instytut Promocji Zdrowia i Dietoterapii Sp. z o.o. 610
7801 Black Rabbit Sp. z o.o. 610
7802 Chuang Yin Development Overseas Sp. z o.o. 610
7803 Mille Sapori Tre Sp. z o.o. 608
7804 Meattrade Sp. z o.o. 605
7805 Domger Trendy Home Sp. z o.o. 604
7806 Acerys Sp. z o.o. 603
7807 Certusoft Sp. z o.o. 603
7808 Centrum Bemowo Sp. z o.o. 602
7809 IES Insurance Engineering Services Sp. z o.o. 602
7810 Hale Korman Sp. z o.o. S.K. 602
7811 FM Data Sp. z o.o. 602
7812 PKO Leasing Nieruchomości Sp. z o.o. 601
7813 Odl Sp. z o.o. 601
7814 Roton Sp. z o.o. 600
7815 EKO Partner Sp. z o.o. 598
7816 BHS Sp. z o.o. 598
7817 Air Club Corporate Services Sp. z o.o. 598
7818 Direct Service Sp. z o.o. 596
7819 Wogen Sp. z o.o. 596
7820 ZM Mech – Go Sp. z o.o. 594
7821 Pantomas Sp. z o.o. 594
7822 Nesky Warszawa Sp. z o.o. 593
7823 Heavenly Health Company Sp. z o.o. S.K.A. 593
7824 Serwis Samochodowy Sp. z o.o. 592
7825 ZOD Sp. z o.o. 592
7826 1 Element Sp. z o.o. 592
7827 Urtech Sp. z o.o. 592
7828 Strategia Tax Sp. z o.o. 590
7829 Stowarzyszenie Komunikacji Marketingowej Sar 590
7830 Spółdzielnia Budowlano-Mieszkaniowa Skarb 589
7831 Profi-Bud Sp. z o.o. 589
7832 Broadcast Television Systems Sp. z o.o. 588
7833 Inwestbud Sp. z o.o. 588
7834 Liczyk Sp. z o.o. S.K. 588
7835 Develor Polska Sp. z o.o. 588
7836 Edam Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowe Sp. z o.o. 587
7837 Protech Sp. z o.o. sp.k. 587
7838 Aurora Communication Sp. z o.o. 586
7839 Galana Sp. z o.o. 586
7840 Eurocompanies Sp. z o.o. 586
7841 SABU2 L. i A. Sasinowscy Sp.J. 585
7842 Przedsiębiorstwo Budowlane Skorybud Sp. z o.o. 585
7843 E-Commerce Solutions Sp. z o.o. 585
7844 Cityfit Management Sp. z o.o. 584
7845 WINE BAR Sp. z o.o. 583
7846 SOR Poland Sp. z o.o. 583
7847 Youdeal.pl Sp. z o.o. 583
7848 JH Sp. z o.o. 583
7849 Atrium Consulting Sp. z o.o. sp.k. 582
7850 Coopra Int Sp. z o.o. 582
7851 Areno-Podatki Sp. z o.o. 582
7852 Wonder Sp. z o.o. 580
7853 MTI Group Sp. z o.o. 579
7854 Polishtravel Center Sp. z o.o. 578
7855 TMM Express Sp. z o.o. 578
7856 Ewimar Sp. z o.o. 577
7857 Gsm Online Sp. z o.o. 576
7858 Biuro Ochrony Aromig Sp. z o.o. 576
7859 Brandwise Sp. z o.o. 576
7860 Videotronic Media Solutions Sp. z o.o. 574
7861 PIN Energia Sp. z o.o. 574
7862 KA-RO Sp. z o.o. 574
7863 Axis Communications Poland Sp. z o.o. 573
7864 Spacewall – Poland Sp. z o.o. 572
7865 IPS Sp. z o.o. 571
7866 Ministry Of Creativity Sp. z o.o. 570
7867 SBTS Sp. z o.o. 569
7868 Giełda Mediowa Sp. z o.o. 569
7869 Obsidian Company Sp. z o.o. 567
7870 Set Group Sp. z o.o. 567
7871 Flop BP Sp. z o.o. 567
7872 Centrum Nadzoru Kardiologicznego Kardiofon Sp. z o.o. 566
7873 9Kont Sp. z o.o. 566
7874 Dreszer i Wspólnicy Sp. z o.o. 565
7875 Diagpol Sp. z o.o. 565
7876 Promity Sp. z o.o. 565
7877 Rub Poland Sp. z o.o. 564
7878 22Architekci Sp. z o.o. 563
7879 ECM Energia S.A. 563
7880 Farnel Sp. z o.o. 563
7881 Aude Sp. z o.o. 562
7882 Ciena Limited Sp. z o.o. Oddział W Polsce 562
7883 Garbacz Sp. z o.o. 561
7884 Energocom Sp. z o.o. 561
7885 2T Capital Sp. z o.o. 561
7886 Chmielarnia Sp. z o.o. 561
7887 Cordia Management Poland Sp. z o.o. 558
7888 Viainfra Sp. z o.o. 558
7889 INTER Assistance Sp. z o.o. 557
7890 European Logistic Group Sp. z o.o. 557
7891 Sadmax Spedition Sp. z o.o. 557
7892 Astreya Consultancy Ireland Limited (Sp. z o.o.) Oddział w Polsce 556
7893 AGVA Sp. z o.o. 555
7894 EWALIUS CONSULTANCY Sp. z o.o. 555
7895 Spółdzielnia Domów Jednorodzinnych Pachnąca 555
7896 Naxen Sp. z o.o. 555
7897 DIME Sp. z o.o. 554
7898 Passagetrade Sp. z o.o. 554
7899 Bieżuńska Park Park Naukowo Technologiczny Sp. z o.o. 553
7900 Centrum Udostępniania Dokumentów Sp. z o.o. 553
7901 Bór Sp. z o.o. 553
7902 Domeqst Sp. z o.o. 552
7903 Vindico Doradztwo Gospodarcze Sp. z o.o. 551
7904 Promotech Polska Sp. z o.o. 551
7905 Remedia It Sp. z o.o. 550
7906 AN-KOP Sp. z o.o. 550
7907 Oaza Polska Sp. z o.o. 550
7908 DICAM Sp. z o.o. 549
7909 Donau Trans Polska Sp. z o.o. 549
7910 DOTCOM Sp. z o.o. 548
7911 Ksiegiwieczyste.Pl Sp. z o.o. 548
7912 Semik Sp. z o.o. 548
7913 Austria. Info Sp. z o.o. 547
7914 Magfood Sp. z o.o. 547
7915 Jansen Display Polska Sp. z o.o. 546
7916 MAI LINH Sp. z o.o. 546
7917 Alora Sp. z o.o. 545
7918 Dagis Sp. z o.o. 545
7919 International Courier Service D.P. Polska Sp. z o.o. 545
7920 Decodoor Sp. z o.o. 545
7921 Best Reisen Group Sp. z o.o. 544
7922 Anatree Sp. z o.o. 544
7923 Skilltom Sp. z o.o. 544
7924 Promet Sp. z o.o. 543
7925 Unifaun Sp. z o.o. 543
7926 ABC Events Sp. z o.o. 542
7927 ODO 24 Sp. z o.o. 542
7928 MPRE Spółka Pracownicza Sp. z o.o. 541
7929 CN Group Sp. z o.o. 541
7930 Mobehave Sp. z o.o. 540
7931 Akme Software Sp. z o.o. 540
7932 Lizyngodar Sp. z o.o. 539
7933 Nomikon Sp. z o.o. 539
7934 Exo Service Sp. z o.o. 539
7935 Elproject Polska Sp. z o.o. 539
7936 Premida Consulting Sp. z o.o. 537
7937 MCC Sp. z o.o. 537
7938 Radscan Intervex Polska Sp. z o.o. 537
7939 KMD Sp. z o.o. 536
7940 Centrum Zdrowia i Psychoterapii Sp. z o.o. 535
7941 Salon Dobrej Podłogi Sp. z o.o. S.K. 535
7942 S & G Group Sp. z o.o. 535
7943 Chantelle Polska Sp. z o.o. 533
7944 TRI-M Sp. z o.o. 533
7945 Zero Gravity Sp. z o.o. 533
7946 Arconic Poland Sp. z o.o. 533
7947 Glow Management Sp. z o.o. 533
7948 Eneon Sp. z o.o. 532
7949 Exxi Sp. z o.o. 531
7950 AZ Group Sp. z o.o. 531
7951 Trans-Technobank Sp. z o.o. 531
7952 Renolider Sp. z o.o. 531
7953 M-System Sp. z o.o. 529
7954 SBK Coaching Sp. z o.o. 529
7955 Fasada Polska Sp. z o.o. S.K. 529
7956 CENTRUM SPRZEDAŻY KOPIAREK Sp. z o.o. 528
7957 Elite Sp. z o.o. 527
7958 Korporacja Przedsiębiorców Budowlanych Uni-Bud 526
7959 Centrum Badań Marketingowych Indicator Sp. z o.o. 525
7960 WV Marketing Sp. z o.o. 524
7961 Lingwista Sp. z o.o. 524
7962 Axa Tex Sp. z o.o. 524
7963 Drageus Publishing House Sp. z o.o. 524
7964 MULTIPUS Sp. z o.o. PPIUW 523
7965 C.G.A. Fru-Mal Development Sp. z o.o. 523
7966 Kaleo Finance Sp. z o.o. 523
7967 MILWA Sp. z o.o. 522
7968 Ortodent Centrum Ortodontyczno – Stomatologiczne Sp. z o.o. 522
7969 Headday Sp. z o.o. 522
7970 Jax Pay Sp. z o.o. 522
7971 Audio Świat Sp. z o.o. 522
7972 Marpa Sp. z o.o. 521
7973 WK Invest Sp. z o.o. 519
7974 Salesup Sp. z o.o. 517
7975 WAT VENTURE Sp. z o.o. 517
7976 Sembi Sp. z o.o. 516
7977 FDE Sp. z o.o. 516
7978 Petratrans Sp. z o.o. 515
7979 Definition Design Sp. z o.o. 514
7980 BNC Sp. z o.o. 514
7981 Kingrunner Sp. z o.o. 513
7982 Adlers Group Sp. z o.o. 510
7983 Besuto Sp. z o.o. 509
7984 Onmacabim Pol Sp. z o.o. 509
7985 Wastech Recycling Sp. z o.o. 508
7986 Marciniuk i Wspólnicy Sp. z o.o., Spółka Audytorska 507
7987 Octopus Sp. z o.o. 507
7988 Nikosax Polska Sp. z o.o. 507
7989 Rafabet Sp. z o.o. 507
7990 Advanced Trade Management Fx Sp. z o.o. 506
7991 Varimex-Valves Poland Sp. z o.o. 506
7992 Aventis Capital Sp. z o.o. 506
7993 INAHON Sp. z o.o. 505
7994 OFICYNA WYDAWNICZA REM SCRIPT Sp. z o.o. 505
7995 Prefamax Sp. z o.o. 505
7996 Administrator Sp. z o.o. 505
7997 Słodki Przysmak Sp. z o.o. Sp.k. 505
7998 Erde Invest Sp. z o.o. 505
7999 Ztudio i Burza Sp. z o.o. 504
8000 OPTYKA W PASAŻU Sp. z o.o. 503
8001 Lekarska Spółdzielnia Pracy Medica w Warszawie 503
8002 Polontech Sp. z o.o. 503
8003 Biuro Rachunkowe Perfekt Sp. z o.o. 501
8004 Makjan Sp. z o.o. 500
8005 Greater Sp. z o.o. 500
8006 Integraf – St Sp. z o.o. 498
8007 Deta Company Sp. z o.o. 496
8008 Piterson Sp. z o.o. 496
8009 Euro Finanse Sp. z o.o. 496
8010 Koncept 2005 Sp. z o.o. 495
8011 East Sea Poland Sp. z o.o. 494
8012 IFB Rail Engineering Sp. z o.o. 494
8013 Dom-Serwis Sp. z o.o. 494
8014 CTR-Group Sp. z o.o. 494
8015 Euro – Team Master Sp. z o.o. 493
8016 IKA Logistic Sp. z o.o. 493
8017 Hexa Dochodzenie Odszkodowań Sp. z o.o. 492
8018 KWRP Sp. z o.o. 492
8019 Przedsiębiorstwo Organizacji Turystyki, Rekreacji i Sportu Sp. z o.o. 492
8020 Talking Heads Sp. z o.o. 492
8021 Jakrusz Sp. z o.o. 492
8022 INK Communication Sp. z o.o. 491
8023 DMSI Software Sp. z o.o. 491
8024 Verbis ETA Sp. z o.o. 491
8025 1A Biuro Rachunkowe Sp. z o.o. S.K. 490
8026 Flower Power Sp. z o.o. 489
8027 Budowlane Biuro Inżynierskie ERECTA 2 Sp. z o.o. 487
8028 The Best Sport Agency Sp. z o.o. S.K. 487
8029 MRTEC Sp. z o.o. 486
8030 MPIS – Term Sp. z o.o. 485
8031 HANLOMEX Sp. z o.o. 485
8032 Tarma Sp. z o.o. 485
8033 Gribet Sp. z o.o. 484
8034 April Polska Sp. z o.o. 483
8035 Arnotex – Sp. z o.o. 482
8036 Algen Kancelaria Podatkowa Sp. z o.o. 482
8037 Steier Sp. z o.o. 480
8038 AT Home Sp. z o.o. 480
8039 Grupa N Sp. z o.o. 480
8040 E-Trust Sp. z o.o. 478
8041 Helica Sp. z o.o. 478
8042 Jp Construct Sp. z o.o. w likwidacji 476
8043 That’S IT Sp. z o.o. 476
8044 Institute Of Clinical Research Sp. z o.o. 474
8045 Lerix Sp. z o.o. 473
8046 ACW Sp. z o.o. 473
8047 Fitters Sp. z o.o. 472
8048 RCRE Sp. z o.o. 468
8049 Ri Construction Sp. z o.o. 467
8050 Grupa Trust Sp. z o.o. w likwidacji 464
8051 Fit4you Sp. z o.o. 464
8052 Dux Sp. z o.o. 463
8053 Brokerzy i Konsultanci Sp. z o.o. 462
8054 Metal Skup Sprzedaż Sp. z o.o. 462
8055 Glass Sp. z o.o. 461
8056 A. Raymond Jablonec Sp. z o.o. Oddział w Polsce 460
8057 Intrep Poland TPS Sp. z o.o. 460
8058 ON Board Public Relations Sp. z o.o. 460
8059 Polish Business Club Sp. z o.o. 460
8060 JSG Corporate Services Sp. z o.o. 460
8061 V.D.M. Sp. z o.o. 458
8062 Fincoord Sp. z o.o. 458
8063 Ernat Sp. z o.o. 458
8064 Office Team Sp. z o.o. 456
8065 Intec Construction Sp. z o.o. 456
8066 Backoffice Outsourcing Sp. z o.o. 455
8067 Restocking Sp. z o.o. 455
8068 Informacjakredytowa.pl Sp. z o.o. 454
8069 Feniks Inwestycje Sp. z o.o. 453
8070 Market Access Sp. z o.o. 453
8071 Spółdzielnia Mieszkaniowa Marymont 452
8072 Savalan Sp. z o.o. 452
8073 Star PR Sp. z o.o. i Wspólnicy sp.k. 451
8074 INCEPT Sp. z o.o. 450
8075 Ortho Group Sp. z o.o. 450
8076 Ensalta Services Sp. z o.o. 450
8077 Intra Services Sp. z o.o. 449
8078 Efor Group Sp. z o.o. 448
8079 Stalved Sp. z o.o. 448
8080 Globtank Sp. z o.o. sp.k. 448
8081 Libra Twin Sp. z o.o. 447
8082 D.T. Budownictwo Sp. z o.o. 447
8083 Imidio Sp. z o.o. 446
8084 Jnetwork Sp. z o.o. 446
8085 RCD Sp. z o.o. 446
8086 Dobre Centrum Ogrodnicze Sp. z o.o. 446
8087 Core Business Academy Sp. z o.o. 445
8088 Med Technik Polska Sp. z o.o. 444
8089 Business Global Consulting Polska sp. z o.o. 444
8090 CB Group Sp. z o.o. 444
8091 Transportir Limited Polska Sp. z o.o. 443
8092 Aymo Sp. z o.o. 443
8093 Takt 24 Sp. z o.o. S.K. 443
8094 Slow Sp. z o.o. 440
8095 Codex Biuro Rachunkowe Sp. z o.o. 440
8096 ICRO Sp. z o.o. 440
8097 Team Systems Sp. z o.o. 439
8098 Eltrack Sp. z o.o. 438
8099 Manner Poland Sp. z o.o. 438
8100 Express Office Sp. z o.o. 438
8101 Best-Tech sp. z o.o. 438
8102 Formac Sp. z o.o. 438
8103 WISTA Sp. z o.o. 437
8104 TLH Sp. z o.o. 437
8105 Proterapia Sp. z o.o. 436
8106 Connection First Sp. z o.o. 436
8107 Oknomar Sp. z o.o. 435
8108 Nurte Sp. z o.o. 434
8109 EPS Level Sp. z o.o. 433
8110 Apple Film Production Sp. z o.o. 433
8111 Przedsiębiorstwo Wielobranżowe JUMO Sp. z o.o. 433
8112 Viva Mode Sp. z o.o. 433
8113 Largo Group Sp. z o.o. 433
8114 Godden Sp. z o.o. 433
8115 Infigate Technology Sp. z o.o. 433
8116 Dukynu Sp. z o.o. 432
8117 DOSSIER Sp. z o.o. 431
8118 Zintegrowane Systemy Techniczne Sp. z o.o. 431
8119 Vixio Sp. z o.o. 431
8120 DFK Księgowość Sp. z o.o. 430
8121 Spinacz Sp. z o.o. 430
8122 PUMM Sp. z o.o. 430
8123 Biuro Obsługi Biznesu Sp. z o.o. 429
8124 P.H. Royal Sp. z o.o. 428
8125 IVG Sp. z o.o. 428
8126 Spig Sp. z o.o. 428
8127 PNO Polska Sp. z o.o. 427
8128 Fintegra Sp. z o.o. 427
8129 Metro Express Sp. z o.o. 426
8130 Fondital Service Polska Sp. z o.o. 425
8131 Grupa Dsp Sp. z o.o. 425
8132 Kompetea Sp. z o.o. 425
8133 AM-Distribution Sp. z o.o. 425
8134 Blok Operacyjny Sp. z o.o. 425
8135 IT Business Centre Sp. z o.o. 424
8136 Bongo Media Production Sp. z o.o. 424
8137 TRANSLIST Sp. z o.o. 420
8138 Akme Archive Sp. z o.o. 420
8139 FOR.M Sp. z o.o. 419
8140 Wirtualne Muzeum Sp. z o.o. 419
8141 RENESANS FRAN – POL JV Sp. z o.o. 418
8142 Invest Complex-2 Sp. z o.o. 417
8143 Thinkit Consulting Sp. z o.o. 417
8144 Promax Ventures Sp. z o.o. 416
8145 Banquete Partner Sp. z o.o. 414
8146 TNS (Telecommunications Networks And Systems) Sp. z o.o. 413
8147 Proenergia Sp. z o.o. 413
8148 Ferreus Sp. z o.o. 412
8149 Regentim Sp. z o.o. 411
8150 OHHO Media Sp. z o.o. 411
8151 Mars Star Sp. z o.o. 409
8152 Przedsiębiorstwo Prywatne Chodak Sp. z o.o. 409
8153 Beta House Sp. z o.o. 407
8154 Termplex Sp. z o.o. 407
8155 Green Station Sp. z o.o. 407
8156 PRO – MA Sp. z o.o. 407
8157 Marketing & Media Sp. z o.o. 405
8158 Ama Sp. z o.o. 405
8159 Mr Fish Poland Sp. z o.o. 405
8160 Avet Information and Network Security Sp. z o.o. 404
8161 Międzynarodowa Szkoła Zarządzania Sp. z o.o. 404
8162 Mega – Lens M. Czubak, W. Gałecki, W. Woźniak Sp.J. 404
8163 Ridlin Sp. z o.o. 404
8164 Ceramica Dell Arte Studio Sp. z o.o. 403
8165 ASB TECHNOLOGY Sp. z o.o. 403
8166 Rail Time Polska Sp. z o.o. 403
8167 PM Project Group Sp. z o.o. 403
8168 MVM Sp. z o.o. 402
8169 Lecznica Ursynów – Stokłosy Zespół Lekarzy Specjalistów Sp. z o.o. 401
8170 LC Systems Sp. z o.o. 401
8171 Montel Group Sp. z o.o. 401
8172 2DAY Sp. z o.o. 401
8173 Delikatesy – Anpol Sp. z o.o. 399
8174 Katos Sp. z o.o. 399
8175 E.T.M. Sp. z o.o. 397
8176 7Plusplus Sp. z o.o. 397
8177 Golden Brand Sp. z o.o. 396
8178 GMP Impex Sp. z o.o. 395
8179 B.I. EXPRESS Sp. z o.o. 395
8180 Fantazja Paweł Pszkit Spółka Komandytowa 395
8181 WPG Eksport Sp. z o.o. 395
8182 ITC Sp. z o.o. 394
8183 Max Medicum S.A. 394
8184 Natural Sp. z o.o. 394
8185 Polonia Machinery Sp. z o.o. 394
8186 Boti C.E.L. Sp. z o.o. 393
8187 Netmark Dom Ekologiczny Sp. z o.o. 393
8188 DG Marwel Sp. z o.o. 393
8189 Unocom Sp. z o.o. sp.k. 393
8190 Grupa CBP Sp. z o.o. 391
8191 Trans Europa Sp. z o.o. 390
8192 Integrapol Sp. z o.o. S.K.A. 390
8193 Noris Polska Sp. z o.o. 389
8194 Bota Sp. z o.o. 389
8195 Kocewicz Business Services Sp. z o.o. 389
8196 GK Plus Sp. z o.o. sp.k. 388
8197 Synertime Sp. z o.o. 387
8198 El Padre Sp. z o.o. 387
8199 Pbi Monolit Sp. z o.o. 387
8200 Selgros Pl Sp. z o.o. 387
8201 Galeria Smakowitości Sp. z o.o. 387
8202 Enerhome Poland Sp. z o.o. 387
8203 Eunite Poland Sp. z o.o. 386
8204 KT Style Sp. z o.o. 386
8205 RAM WENT Sp. z o.o. Przeds. Projektowo – Wykonawcze Instalacji Sanitarnych 385
8206 Artois – Poland Sp. z o.o. 385
8207 Instytut Audytu Mediowego Sp. z o.o. 385
8208 Trend Info Sp. z o.o. 385
8209 Usługi Finansowo – Księgowe Sp. z o.o. 385
8210 ADRILUX Polska Sp. z o.o. 385
8211 Farmin Sp. z o.o. 385
8212 Folplex Group Sp. z o.o. 385
8213 Whiteclock Sp. z o.o. 385
8214 Driss Sp. z o.o. 385
8215 GFC S.A. 385
8216 Tank Production Sp. z o.o. 383
8217 Sotres Sp. z o.o. 383
8218 Laccotelli Sp. z o.o. 383
8219 Wielobranżowe Towarzystwo Gospodarcze Kariton Sp. z o.o. 382
8220 Acco – Fin Sp. z o.o. 382
8221 Confexim I Sp. z o.o. 381
8222 Zen Service Sp. z o.o. 381
8223 Centrum Usług Dodanych Vas Net Sp. z o.o. 381
8224 Varsavolo Sp. z o.o. 379
8225 AVO Technika Sp. z o.o. 379
8226 E-Plan Sp. z o.o. 379
8227 OOH Media Polska Sp. z o.o. 378
8228 Bimmertech Matysiak S.K. 378
8229 Becrond Polska Sp. z o.o. 377
8230 Emag Salach Gmbh Sp. z o.o. Oddział w Polsce 377
8231 OPTIMEDA Sp. z o.o. 375
8232 Biuro Usług Pol – Lotus Sp. z o.o. 375
8233 Tamposit Sp. z o.o. 375
8234 Energo Test Sp. z o.o. 375
8235 Pro-Development Builder Sp. z o.o. 375
8236 C-M-M Sp. z o.o. 375
8237 Primavera Parfum Sp. z o.o. S.K. 375
8238 OPTIMUM FINANSE Sp. z o.o. 374
8239 TEC Sp. z o.o. 373
8240 Numerica – Femi Sp. z o.o. 373
8241 Rednet 24 Sp. z o.o. 373
8242 ECS Polska Sp. z o.o. 373
8243 Replay Sp. z o.o. 372
8244 Tech-Teatr Sp. z o.o. 372
8245 Europejskie Centrum Tłumaczeń Sp. z o.o. 371
8246 Neos Sp. z o.o. 371
8247 Hydro GAZ Sp. z o.o. 371
8248 Montech Sp. z o.o. 370
8249 MM Audyt i Doradztwo Sp. z o.o. 370
8250 For Cats Sp. z o.o. 370
8251 EM Brokers Sp. z o.o. Dom Brokerski 369
8252 Alkam Security Sp. z o.o. 368
8253 DEKORATOR Sp. z o.o. 366
8254 CARSMOT Sp. z o.o. 366
8255 Warsaw Properties Sp. z o.o. 366
8256 Biuro Projektów Radia i Telewizji Protel Sp. z o.o. 366
8257 Biegli Rewidenci Szuszkiewicz i Spółka Sp. z o.o. 366
8258 KMK Finanse Sp. z o.o. 366
8259 Free Sp. z o.o. 364
8260 Team Trans Sp. z o.o. 364
8261 Ulticore Sp. z o.o. 363
8262 Mar-Co Sp. z o.o. 362
8263 Centrum Współpracy Biznesowej Polska-Rosja Sp. z o.o. 362
8264 NSA Service Sp. z o.o. 361
8265 Wilbudom Sp. z o.o. 361
8266 Digital Utilities Sp. z o.o. 361
8267 Infralinx Capital Polska Sp. z o.o. 360
8268 Arpi Network Sp. z o.o. 360
8269 Skydder Sp. z o.o. 360
8270 Aptom Serwis Sp. z o.o. 359
8271 Peranek Sp. z o.o. 359
8272 Wianna Sp. z o.o. 359
8273 Kancelaria Doradztwa Gospodarczego Sp. z o.o. 358
8274 Minutka Sp. z o.o. 358
8275 Finance B2b Sp. z o.o. 358
8276 Intrabit Software House Sp. z o.o. 358
8277 CTI Clinical Trial And Consulting Services Poland Sp. z o.o. 358
8278 Polcomex Sp. z o.o. 357
8279 Nicka – Poland Import-Export Sp. z o.o. 357
8280 Capital One S.A. 357
8281 Property & Facility Management Sp. z o.o. 357
8282 GTX Sp. z o.o. 357
8283 Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Cor-Med Sp. z o.o. 356
8284 Promontel Sp. z o.o. 356
8285 Uhrenholt Polska Sp. z o.o. 356
8286 Against Gravity Sp. z o.o. 355
8287 IG Sp. z o.o. 355
8288 Ravnet Sp. z o.o. 352
8289 Wisko Sp. z o.o. 352
8290 Golden Key Group Sp. z o.o. 351
8291 Propagator Sp. z o.o. 350
8292 8O.Pl Sp. z o.o. 350
8293 Rectus Security Sp. z o.o. 350
8294 Besta Sp. z o.o. 350
8295 Meika It Sp. z o.o. 350
8296 Active For Sport Sp. z o.o. S.K. 349
8297 Dorfin Sp. z o.o. 349
8298 Stadlbauer Sp. z o.o. 348
8299 Canapa Sp. z o.o. 348
8300 DOR-ART Sp. z o.o. 347
8301 OLA International Sp. z o.o. 346
8302 Audit and Tax Group Sp. z o.o. 344
8303 Instytut Zdrowia Sp. z o.o. 343
8304 Centrum Kosmetyczne Sp. z o.o. 342
8305 Hit Produkt Sp. z o.o. 342
8306 Goldener Herbst Sp. z o.o. 342
8307 Autocentrum Sp. z o.o. 342
8308 SD&Partners Księgowość Sp. z o.o. 341
8309 Chocotierra Sp. z o.o. 341
8310 Specjały Sp. z o.o. 340
8311 Starout Sp. z o.o. 340
8312 Flash Sp. z o.o. 338
8313 GW – Tech Sp. z o.o. 338
8314 Sels Sp. z o.o. 338
8315 Pomp 4 Eco Sp. z o.o. 338
8316 Grand Nova Sp. z o.o. 338
8317 Martis Media Sp. z o.o. 337
8318 Proateam Sp. z o.o. 337
8319 Tomplast Sp. z o.o. 336
8320 Medikus Sp. z o.o. 335
8321 Exprime Sp. z o.o. 335
8322 Przedsiębiorstwo Usługowo – Handlowe HL Hiwox Sp. z o.o. 334
8323 Emcon Sp. z o.o. Spółka Komandytowa 334
8324 QFS Sp. z o.o. 334
8325 Visste Sp. z o.o. 334
8326 DGM Poland Sp. z o.o. 334
8327 Rejestry Notarialne Sp. z o.o. 333
8328 KG Eko-Invest Sp. z o.o. 332
8329 Zakład Produkcyjno-Handlowy Wapako sp. z o.o. 332
8330 JM Home Sp. z o.o. 332
8331 Soltax Sp. z o.o. 331
8332 M2M Team Sp. z o.o. 331
8333 Genoscope Sp. z o.o. Spółka Komandytowa 330
8334 Edubroker Sp. z o.o. 329
8335 Coman Transport. Usługi Dźwigowe. Sp. z o.o. 329
8336 Tores Sp. z o.o. 328
8337 ATLANT – SERVICE Sp. z o.o. 326
8338 Lushan Sp. z o.o. 326
8339 Migomedia Sp. z o.o. 326
8340 Alpha Diagnostics Sp. z o.o. 325
8341 Revenue Alley Sp. z o.o. 325
8342 Cultural Care Poland Sp. z o.o. 323
8343 Lartis Sp. z o.o. 323
8344 Ram Baltic Sp. z o.o. 323
8345 EEI Market Research Sp. z o.o. 322
8346 Intersys Group Sp. z o.o. 322
8347 Kantor Wymiany Walut – Dragan, Paszyńska S.J. 322
8348 Fundacja Unia & Polska 322
8349 Honest PHU Sp. z o.o. 322
8350 C&C Distribution Sp. z o.o. 322
8351 Cantina Italia Sp. z o.o. 322
8352 Telsoft Sp. z o.o. 321
8353 Ajbex Sp. z o.o. 321
8354 Omega Service Sp. z o.o. 321
8355 SID Szkolenia I Doradztwo Sp. z o.o. 320
8356 A-BTL Sp. z o.o. 320
8357 Kolor-Met Sp. z o.o. 320
8358 Omega Sp. z o.o. 319
8359 Ad i Media Group Sp. z o.o. 319
8360 Artystyczne Sp. z o.o. 319
8361 Truck Export-Import Wynajem Sp. z o.o. 319
8362 Groupeuroservice Sp. z o.o. 318
8363 Neoprojekt Sp. z o.o. 318
8364 Bizanti Sp. z o.o. 317
8365 Instytut Sieci Semantycznej Sp. z o.o. 316
8366 Mazovia Consulting Sp. z o.o. 316
8367 Mennica Ochrona Sp. z o.o. 315
8368 VERIFIC Sp. z o.o. 315
8369 Medivita Sp. z o.o. 314
8370 S.T.M. Systemy i Technologie Mechaniczne Sp. z o.o. 314
8371 Centrum Rozwoju Informatyki Comit Sp. z o.o. 314
8372 Frato Sp. z o.o. 314
8373 Pracownia Architektoniczna Wojciecha Kornatowskiego Sp. z o.o. 314
8374 Codivate Sp. z o.o. S.K. 314
8375 Dekorprojekt Sp. z o.o. 313
8376 Atroks Sp. z o.o. 313
8377 OMEGGA Sp. z o.o. 312
8378 SoftProdukt Sp. z o.o. 312
8379 Microstar Sp. z o.o. 312
8380 Global Quality Sp. z o.o. 312
8381 Formid Sp. z o.o. 312
8382 Avitus Sp. z o.o. 312
8383 Kulero Sp. z o.o. 312
8384 Academy Real Football Team Sp. z o.o. 311
8385 MJ Pawlak Sp. z o.o. 311
8386 Technology 4 You sp. z o.o. 310
8387 Pharmaprojects Polska Sp. z o.o. 310
8388 GASTROR Sp. z o.o. 310
8389 Morpho Sp. z o.o. 310
8390 Xcmgeuropa Trading Sp. z o.o. 310
8391 Weldsol Sp. z o.o. 308
8392 Wessly Sp. z o.o. 307
8393 Gaża Agencja Aktorska Sp. z o.o. 307
8394 Trecom Łódź Sp. z o.o. 307
8395 RUNPOL Sp. z o.o. 307
8396 KATON Sp. z o.o. 306
8397 Auto Windy Sp. z o.o. 306
8398 ALX Sp. z o.o. 305
8399 LOKATOR Sp. z o.o. 304
8400 Pro-Vision Sp. z o.o. 304
8401 Forspa Sp. z o.o. 303
8402 Bratex Sp. z o.o. 303
8403 Rajapack Sp. z o.o. 302
8404 Maseko Sp. z o.o. 302
8405 Speedapp Sp. z o.o. 302
8406 Certrum Biuro Aktuarialne Sp. z o.o. 301
8407 Probrand Sp. z o.o. 301
8408 Gremet Sp. z o.o. 301
8409 Super Fashion Sp. z o.o. 301
8410 A. Jezierski Sp. z o.o. 300
8411 Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Eksport – Import Ml Sp. z o.o. 299
8412 Rafex Sp. z o.o. 299
8413 MOBTER SPÓŁKA Z O.O. 297
8414 Target.It Sp. z o.o. 297
8415 Alia Broker Sp. z o.o. 297
8416 Biuro Audytorsko – Finansowe Skonto – Ficadex Sp. z o.o. 295
8417 Wołowski And Partners Studio Sp. z o.o. 295
8418 Internel Sp. z o.o. 295
8419 Schittulli i Wspólnicy, Kancelaria Prawna, sp.k. 295
8420 Finup Sp. z o.o. sp.k. w likwidacji 293
8421 Galeria Spomasz Sp. z o.o. 292
8422 Diferente Sp. z o.o. 292
8423 Caffe Team Sp. z o.o. 291
8424 Alkohole Kuchnie Świata Sp. z o.o. 291
8425 No Limit Group Sp. z o.o. 291
8426 Auto Paint Sp. z o.o. 291
8427 Elco Sp. z o.o. 291
8428 Best Distribution Sp. z o.o. 291
8429 Mercomp Sp. z o.o. 290
8430 Servit Sp. z o.o. 289
8431 Tax And Trade Sp. z o.o. 289
8432 Krait Sp. z o.o. 288
8433 Avalis Sp. z o.o. 288
8434 Pinus Labs Sp. z o.o. 288
8435 Sasconcierge.Com Sp. z o.o. 288
8436 Knauf AMF Sp. z o.o. 287
8437 Diesel System Sp. z o.o. 287
8438 Althimus Sp. z o.o. 287
8439 Cofund Sp. z o.o. 287
8440 Intrata Sp. z o.o. Biuro Rachunkowo – Podatkowe 286
8441 IGA Sp. z o.o. 286
8442 Simflow Technologies Sp. z o.o. 286
8443 KBG Sp. z o.o. 284
8444 Food – Delivery Sp. z o.o. 284
8445 Kruszywa Naturalne Sp. z o.o. 284
8446 Biuro Audytorsko-Rachunkowe Eurokonsulting Sp. z o.o. 283
8447 Sinap Sp. z o.o. 283
8448 Hd Inwestycje Sp. z o.o. 283
8449 Novagra Sp. z o.o. 283
8450 Salon EW Sp. z o.o. 283
8451 Torwald Sp. z o.o. 283
8452 P W Rawimat Sp. z o.o. 282
8453 Skot Sp. z o.o. Biuro Rachunkowe 281
8454 Mamadu Sp. z o.o. 281
8455 Exarto Sp. z o.o. 281
8456 Emico Sp. z o.o. 280
8457 Onsite HV Solutions Central Europe Sp. z o.o. 280
8458 Spółdzielnia Budowlano – Mieszkaniowa Osiedle Słoneczne 279
8459 BTCS Best Translation And Conference Service Sp. z o.o. 278
8460 Igness Sp. z o.o. 278
8461 Przedsiębiorstwo Produkcyjno – Handlowe EK – BUD Sp. z o.o. 277
8462 Justan Audytor Sp. z o.o. 277
8463 Sen Viet Sp. z o.o. 277
8464 Hurtopol Sp. z o.o. 276
8465 Miła Drukarnia Sp. z o.o. 276
8466 VIST Sp. z o.o. 275
8467 Born Invest Sp. z o.o. 275
8468 Umbrella Marketing Group Sp. z o.o. 275
8469 Avio Finance Sp. z o.o. 273
8470 Polskie Centrum Usług Doradczych Sp. z o.o. 273
8471 Brainshake&More Sp. z o. o. Spółka Komandytowa 273
8472 Grupa Marcova Polska Light Sp. z o.o. sp.k. 273
8473 Prętczyński Sp. z o.o. 271
8474 Astina Sp. z o.o. 271
8475 New Ursa Sp. z o.o. 271
8476 Bankowe Centrum Windykacyjne Sp. z o.o. 271
8477 SPA Investments Sp. z o.o. 271
8478 Amazonit Enterprise Sp. z o.o. 271
8479 Drag-Med Sp. z o.o. 270
8480 Jogoberry Sp. z o.o. 269
8481 Profithome Sp. z o.o. 269
8482 Medicamer Sp. z o.o. 268
8483 Ewkakustika Pracownia Akustyczna Sp. z o.o. 268
8484 Moxon Sp. z o.o. 268
8485 Solvino Sp. z o.o. 268
8486 Q – PC Sp. z o.o. 267
8487 A.P.R. Marketing Sp. z o.o. 266
8488 Kancelaria Brokerska Enterprise Risk Management Sp. z o.o. 265
8489 CP Kelco Poland Sp. z o.o. 264
8490 Kuźnia PR Sp. z o.o. 263
8491 Cromar Sp. z o.o. 263
8492 Bestion Projekt Sp. z o.o. 263
8493 Lesterex Sp. z o.o. 260
8494 Ematix Sp. z o.o. 260
8495 Task Force Consulting Sp. z o.o. 259
8496 Happily Sp. z o.o. 259
8497 Słodki Grzech Sp. z o.o. 259
8498 Tianyi Sp. z o.o. 259
8499 Geosolution Sp. z o.o. 258
8500 P.D. Security Sp. z o.o. 257
8501 Przedstawicielstwa w Polsce – PWP Sp. z o.o. 257
8502 Simplicom Solutions Sp. z o.o. 257
8503 Itlab Sp. z o.o. 257
8504 Baslighting Sp. z o.o. 257
8505 Sova 2011 Sp. z o.o. 256
8506 Bayard Agencja Reklamowa Sp. z o.o. 255
8507 Oruga Group Sp. z o.o. 255
8508 Aptom System Sp. z o.o. 255
8509 Man Consulting Sp. z o.o. 254
8510 MBSP Sp. z o.o. 254
8511 Opterus Sp. z o.o. 254
8512 Kentish Sp. z o.o. sp.k. 253
8513 EL – Trade Sp. z o.o. 253
8514 Mofflo Sp. z o.o. 253
8515 Ideal Work Sp. z o.o. 253
8516 Ukraińsko-Polskie Centrum Edukacyjne Univerpl Sp. z o.o. 253
8517 EEP Sp. z o.o. 251
8518 Sofa Service Sp. z o.o. 251
8519 CPS Catering Sp. z o.o. 250
8520 Bestinvest Sp. z o.o. 249
8521 Jaku Sp. z o.o. 249
8522 Secret – Service Sp. z o.o. 248
8523 Agrafka Sp. z o.o. 248
8524 Interdyscyplinarne Centrum Badań Zachowania Się Zwierząt i Ludzi Sp. z o.o. 248
8525 Unifeq Europe Sp. z o.o. Polska S.K. 248
8526 BMS Serwis Sp. z o.o. 247
8527 Mireks Sp. z o.o. 247
8528 Premium Kitchens Sp. z o.o. 247
8529 GK Projekt Sp. z o.o. 247
8530 ABS Technologie Sp. z o.o. 246
8531 Pomorski Doradztwo Podatkowe Sp. z o.o. 246
8532 PUH Argus Sp. z o.o. 245
8533 Księgowość Sp. z o.o. 245
8534 Alsolift Sp. z o.o. 245
8535 LANI Sp. z o.o. 245
8536 Optimise Media Poland Sp. z o.o. 244
8537 Amo & Friends Sp. z o.o. 244
8538 Arbre Sp. z o.o. 243
8539 Improve Presentation Sp. z o.o. 243
8540 Novoterm Serwis Sp. z o.o. 242
8541 Egovita Sp. z o.o. 242
8542 ATUTOR INTEGRACJA CYFROWA Sp. z o.o. 240
8543 ABC Druk Sp. z o.o. 240
8544 Zdrojowa Invest Sp. z o.o. Projekt 4 S.K. 239
8545 Moonheads Sp. z o.o. 239
8546 GL Trans Sp. z o.o. 238
8547 Stalmex Polska Sp. z o.o. 237
8548 Pherenike Sp. z o.o. 237
8549 K.O. Metal Sp. z o.o. 237
8550 Bost Sp. z o.o. 236
8551 Polsko-Szwajcarska Izba Gospodarcza 236
8552 Concorde Inter Sp. z o.o. 235
8553 Project Support Sp. z o.o. 235
8554 Proelnet Sp. z o.o. 235
8555 POL MOT General Brokers Sp. z o.o. 234
8556 Entereye Sp. z o.o. 233
8557 Kusman Sp. z o.o. 233
8558 West Lux Sp. z o.o. 233
8559 COPYLAND Sp. z o.o. 232
8560 Triger Sp. z o.o. 232
8561 Galeriapłytek Sp. z o.o. 232
8562 Warmos Sp. z o.o. Agencja Turystyczno – Handlowa 231
8563 Ginza Motors Sp. z o.o. 231
8564 Net Solutions Sp. z o.o. 231
8565 Drink2me Sp. z o.o. 230
8566 Fortis Broker Sp. z o.o. 230
8567 TONEL Sp. z o.o. Przeds. Wdrożenia Postępu Technicznego 229
8568 Perpetuum Sp. z o.o. 229
8569 Digel Administracja Sp. z o.o. 229
8570 GNS Business Services Sp. z o.o. 228
8571 Vertigo Investments Sp. z o.o. 228
8572 Menos Instytut Szkoleń Sp. z o.o. 228
8573 Klinika Sano Sp. z o.o. 228
8574 MTT Polska Sp. z o.o. 227
8575 Nova Sport Sp. z o.o. 226
8576 Butsklep Sp. z o.o. 226
8577 Cross Culture Consulting Sp. z o.o. 226
8578 Henwar Sp. z o.o. S.K. 226
8579 MEGA – ERG Sp. z o.o. 224
8580 PORADNIA PUCHATEK Sp. z o.o. NZOP 224
8581 Lucite International Trading Limited Sp. z o.o. Oddział W Polsce 222
8582 Trade Industry Sp. z o.o. 222
8583 Przeds. Budowy Sieci Cieplnych – MOKOTÓW Sp. z o.o. 220
8584 Audit Consult Sp. z o.o. sp.k. 220
8585 EKOMEA Sp. z o.o. 220
8586 Amber Baltic Golf Management Sp. z o.o. 220
8587 AC-JET Sp. z o.o. 220
8588 Feelmovie Sp. z o.o. 220
8589 Trinitec Sp. z o.o. 218
8590 Tech4 Sp. z o.o. 218
8591 MKW Sp. z o.o. 217
8592 True Sp. z o.o. 217
8593 Finesia Consulting Sp. z o.o. 216
8594 Top-Bilans Sp. z o.o. Biuro Usług Rachunkowych i Audytorskich 216
8595 Lux Dom Sp. z o.o. 216
8596 Mobile Marketing Center Sp. z o.o. 216
8597 Rams Data Sp. z o.o. 216
8598 PHU Andmark Sp. z o.o. 215
8599 Estoremedia Sp. z o.o. 215
8600 Muza Marketing Sp. z o.o. 214
8601 T – Jobs sp. z o.o. 214
8602 Kancelaria AMK Sp. z o.o. 214
8603 Bars Sp. z o.o. 213
8604 EG System Sp. z o.o. 213
8605 SANECO Sp. z o.o. 212
8606 Wirteco Sp. z o.o. 211
8607 Redpanda Sp. z o.o. 211
8608 Rednet Property Group Sp. z o.o. 210
8609 Neversleeps Media & Production Sp. z o.o. 210
8610 Mediconsulting Sp. z o.o. 209
8611 Mobisystem Sp. z o.o. 208
8612 Respiro Sp. z o.o. 208
8613 Rohe Sp. z o.o. 208
8614 M.D.T. Travel Sp. z o.o. 207
8615 Uni Fin Sp. z o.o. 206
8616 Envi-Project Sp. z o.o. 206
8617 Gobarto Hodowca Sp. z o.o. 206
8618 IMO Spółka z o.o. 206
8619 PUH Buchalter24.Pl Sp. z o.o. 206
8620 Instytut Badań Stosowanych Politechniki Warszawskiej Sp. z o.o. 205
8621 Ecfe Sp. z o.o. 205
8622 JLP Sp. z o.o. 204
8623 Nodig Sp. z o.o. 204
8624 Ogólnopolskie Centrum Szkoleniowo Doradcze Sp. z o.o. 204
8625 Enovio Sp. z o.o. 204
8626 My Adventure Sp. z o.o. 204
8627 A.I. Polska Sp. z o.o. 203
8628 Rbk & Partners sp. z o.o. 203
8629 Redom Sp. z o.o. 203
8630 BALCON Sp. z o.o. 202
8631 Polbi Sp. z o.o. 202
8632 Gtec Polska Power On Sp. z o.o. S.K. 202
8633 Eurobudtrade Sp. z o.o. 202
8634 Hunan Tea Poland Sp. z o.o. 202
8635 Softtutor Consulting Sp. z o.o. 201
8636 Beta Tur Sp. z o.o. 201
8637 OPTIMACAR Sp. z o.o. 201
8638 Jagger’s Developments sp. z o.o. 201
8639 Venso Sp. z o.o. 201
8640 Geomant Polska Sp. z o.o. 200
8641 Warszawskie Przedsiębiorstwo Mostowe Mosty Sp. z o.o. 200
8642 Ltt Transfer Technologii Sp. z o.o. 200
8643 Ziegler Sp. z o.o. 198
8644 Deloitte Polska Sp. z o.o. w likwidacji 198
8645 Orion Sp. z o.o. 198
8646 Storflex Sp. z o.o. 198
8647 Nord Brokers Group Sp. z o.o. 197
8648 Millennium Telecommunication Services sp. z o.o. 197
8649 RH Media Sp. z o.o. 197
8650 Invenco Sp. z o.o. 197
8651 Meritum Sp. z o.o. 196
8652 BIO-Services Sp. z o.o. 196
8653 PW Group Sp. z o.o. 196
8654 Białek Transport Sp. z o.o. 196
8655 BDO Solutions Sp. z o.o. 195
8656 Starfax Polska Sp. z o.o. 194
8657 6X7 Sp. z o.o. 194
8658 Consultim Audit Sp. z o.o. 194
8659 CA Property Services Sp. z o.o. 194
8660 ARPI Tax Consulting Sp. z o.o. 194
8661 Kng Księgowość i Kontroling Sp. z o.o. 193
8662 BON Vivant Sp. z o.o. 193
8663 4 EM Sp. z o.o. 192
8664 Time For Team Sp. z o.o. 191
8665 Tmt Invest Sp. z o.o. 191
8666 ARS Serwis Sp. z o.o. 190
8667 JHB Sp. z o.o. 190
8668 GT Rent Fleet Management Sp. z o.o. 190
8669 Quant Research Sp. z o.o. 190
8670 Whitemoose Sp. z o.o. 190
8671 RavNet IT Sp. z o.o. 188
8672 MDC Shelf & Display Monitoring Sp. z o.o. 188
8673 Kancelaria Księgowa FRR Sp. z o.o. 188
8674 Fama Concept Sp. z o.o. 188
8675 TTM Elektronika i Automatyka Sp. z o.o. 187
8676 INV Media Sp. z o.o. 187
8677 Diplast Sp. z o.o. 186
8678 Mirana Sp. z o.o. 186
8679 United Brands Of Biznes Sp. z o.o. 186
8680 PTM Sp. z o.o. 186
8681 Omega Services Sp. z o.o. 186
8682 Paleta Smaku Sp. z o.o. 186
8683 PRO Display Sp. z o.o. 185
8684 Micronetica Sp. z o.o. 185
8685 Avitaris Sp. z o.o. 184
8686 Tadwil Sp. z o.o. 184
8687 Osvitapol Sp. z o.o. 184
8688 M.A.K. Sp. z o.o. 183
8689 Tan Thanh Dat Sp. z o.o. w likwidacji 183
8690 BP Bistyp – Bis Sp. z o.o. 182
8691 Ganesh Manufaktura Sp. z o.o. 182
8692 Fund Industry Support Sp. z o.o. 182
8693 Grupazdrowie Sp. z o.o. 181
8694 Project Management Company Sp. z o.o. 180
8695 Coal Trade Capital Sp. z o.o. 180
8696 Ożóg Tomczykowski Sp. z o.o. 180
8697 Transteam Sp. z o.o. 180
8698 Wydawnictwo Te-Jot Sp. z o.o. 179
8699 Biuro Księgowo Podatkowe Sp. z o.o. 179
8700 Centrum Edukacji Ubezpieczeniowej Sp. z o.o. 178
8701 Tvb Sp. z o.o. 178
8702 AM Technologies Sp. z o.o. 177
8703 Foxstar Sp. z o.o. 177
8704 CIC Sp. z o.o. 177
8705 Spiron Sp. z o.o. 176
8706 Pointe Scientific Polska Sp. z o.o. 174
8707 Available Sp. z o.o. 174
8708 Fin – Con Sp. z o.o. 174
8709 Brain Investment Group S.A. 174
8710 Eko Filter Group Polska Sp. z o.o. 174
8711 E-Project.Net Sp. z o.o. 173
8712 Copy Investment Limited Sp. z o.o. 172
8713 Perfect Interiors Sp. z o.o. 172
8714 Bellcor Sp. z o.o. 171
8715 Wola Fis Sp. z o.o. 170
8716 Upper Finance Sp. z o.o. 170
8717 Armony Sp. z o.o. 170
8718 Foggia Sp. z o.o. 170
8719 Proto Sp. z o.o. 168
8720 Dragonpol Security Group i Sp. z o.o. 168
8721 Bluebar Catering Firma Gastronomiczna Gast Top Sp. z o.o. 168
8722 Agadom Sp. z o.o. 167
8723 Hafa Sp. z o.o. 166
8724 Happy Holiday Travel Duo Sp. z o.o. 165
8725 Bazyl Sp. z o.o. 165
8726 EWR Sp. z o.o. 165
8727 Henmar Sp. z o.o. 164
8728 Syntecon Sp. z o.o. 164
8729 EXPORT MANAGEMENT SYSTEMS Sp. z o.o. 163
8730 Better Answers Sp. z o.o. 163
8731 Geneko Polska Energia Sp. z o.o. 163
8732 Techno Serwis Center – Kompleksowa Obsługa Technicza Sp. z o.o. 162
8733 Awaplast Sp. z o.o. 161
8734 Taranis Sp. z o.o. 161
8735 ZET Consulting Sp. z o.o. 161
8736 IQ Mart Sp. z o.o. 160
8737 Widex Aluminium 160
8738 Lionbiznes.Net Sp. z o.o. 160
8739 Itea Sp. z o.o. 160
8740 Somi. Mokotowska 63 Sp. z o.o. 159
8741 Serwis Sp. z o.o. 159
8742 Naszsenior.Pl Sp. z o.o. 159
8743 Source Trade Sp. z o.o. 159
8744 Resmo Sp. z o.o. 159
8745 MDG Doradztwo Gospodarcze Sp. z o.o. 158
8746 Express Line Sp. z o.o. 158
8747 Malor Sp. z o.o. 157
8748 Leasingteam Outsourcing Sp. z o.o. 157
8749 Central Telecom Sp. z o.o. 157
8750 2Ends Telecom Sp. z o.o. 157
8751 Fernvillage Sp. z o.o. 156
8752 JR Investment Sp. z o.o. 156
8753 World-Loom Games Sp. z o.o. 156
8754 Komax.Net Sp. z o.o. 155
8755 Polska Grupa Opon Sp. z o.o. 155
8756 Prosperita Sp. z o.o. 155
8757 Alternativ Sp. z o.o. 154
8758 Focus Service & Management Sp. z o.o. 154
8759 Thinkfirst Sp. z o.o. 154
8760 Grupa Efekt Sp. z o.o. 154
8761 Klub Miedzeszyn Sp. z o.o. 153
8762 Aida Consulting Sp. z o.o. 153
8763 Toms-Pl Sp. z o.o. 153
8764 CREATIUS Sp. z o.o. 153
8765 Enter Profit Sp. z o.o. 152
8766 More Group Sp. z o.o. 151
8767 Frux Sp. z o.o. 151
8768 Watch Distribution Center Sp. z o.o. 151
8769 Organizacja Firmy Sp. z o.o. 149
8770 Evonex S.A. 149
8771 FOAP Poland Sp. z o.o. 149
8772 Fenix SR Sp. z o.o. 149
8773 Maxiuptrade Sp. z o.o. 148
8774 Partners Kancelarie Doradcze Sp. z o.o. 147
8775 Jia Jia Le Sp. z o.o. 147
8776 Euro-Provid Sp. z o.o. 146
8777 Stellar Fox Sp. z o.o. 146
8778 Akademia Rekomendacji Sp. z o.o. 146
8779 Moho Sp. z o.o. 145
8780 Solidart Sp. z o.o. 144
8781 JMR Solution Sp. z o.o. 143
8782 Virtual Solutions Sp. z o.o. 143
8783 Fort – Pol Sp. z o.o. 142
8784 Ensol Pro Sp. z o.o. 142
8785 Pbp Sp. z o.o. 141
8786 Krati Sp. z o.o. 141
8787 GO Big Business Solutions Sp. z o.o. 140
8788 Vestrahouse Sp. z o.o. 140
8789 Centrum Kultury Słowiańskiej Sp. z o.o. 137
8790 Trejnado Sp. z o.o. 137
8791 Active Falcons Sp. z o.o. 137
8792 GDF IT Consulting Sp. z o.o. 135
8793 Adminex Polska Sp. z o.o. 135
8794 Drager Sp. z o.o. 135
8795 360* Sp. z o.o. 135
8796 Ac Services Sp. z o.o. 135
8797 Quest Change Mangers Sp. z o.o. 135
8798 Propertime Sp. z o.o. 135
8799 Shori International Sp. z o.o. 135
8800 Nolan Group Sp. z o.o. 135
8801 Enova Solution Sp. z o.o. 134
8802 Younicorn Sp. z o.o. 134
8803 Tatemono Sp. z o.o. 133
8804 Perform Sp. z o.o. 132
8805 Costoso Sp. z o.o. 132
8806 Audit Services Sp. z o.o. 131
8807 Polska Izba Druku 131
8808 Dr It Warszawa Sp. z o.o. 131
8809 Prowest Sp. z o.o. 131
8810 Lumina Grupa Wydawnicza Sp. z o.o. 131
8811 Multimodis Sp. z o.o. 130
8812 H. Hermes Sp. z o.o. 129
8813 Asperia Sp. z o.o. 129
8814 Centrum Sztuki Fort Sokolnickiego Sp. z o.o. S.K.A. 129
8815 Carten Sp. z o.o. 129
8816 Tymofarm Sp. z o.o. 129
8817 Grupa PEP-Projekty Energetyczne 1 Sp. z o.o., ENS Consulting S.K. 129
8818 Moja Księgowość Sp. z o.o. 128
8819 PHU Anchor Sp. z o.o. 127
8820 Alfa Invest Sp. z o.o. 127
8821 Jpp Group Sp. z o.o. 127
8822 Przyjaznepodatki Sp. z o.o. 127
8823 Emtron Sp. z o.o. 125
8824 Ankra-MR Sp. z o.o. 125
8825 Noter Sp. z o.o. 125
8826 HQT – Europe Sp. z o.o. 125
8827 Molina Sp. z o.o. 125
8828 Consulting & More Sp. z o.o. 125
8829 Dobre Pomysły Ę Sp. z o.o. 125
8830 Apteki Warszawskie Sp. z o.o. 124
8831 Eccoled Sp. z o.o. 123
8832 Czarnecki Software Sp. z o.o. 123
8833 Avatar Polska Sp. z o.o. 122
8834 HERAS POLSKA Sp. z o.o. 121
8835 Multi – Ma Sp. z o.o. 121
8836 Legalplus Sp. z o.o. 121
8837 MERANTI Sp. z o.o. 120
8838 Human Resources International Polska Sp. z o.o. 120
8839 Gomi Sp. z o.o. 120
8840 Tomas Sp. z o.o. 119
8841 General Business Consulting And Development Sp. z o.o. 119
8842 PIG Farmer Sp. z o.o. 118
8843 Can Agri Sp. z o.o. 118
8844 BGGM Audyt Sp. z o.o. 117
8845 A&K Virtus Sp. z o.o. 117
8846 TTJ Budownictwo Sp. z o.o. 117
8847 Consulting&Marketing Strategy Sp. z o.o. 117
8848 Superparkiet Sp. z o.o. 117
8849 KWARENDA Sp. z o.o. 116
8850 D – N – T Sp. z o.o. 116
8851 Paoletto Sp. z o.o. 116
8852 Sunday Polska Sp. z o.o. 116
8853 Indreams Sp. z o.o. 115
8854 Transport Zacisze A. Praczukowski, E. Praczukowska sp.j. 114
8855 Titan Containers Poland Sp. z o.o. 114
8856 Api – Link Sp. z o.o. 113
8857 Logoline – Europe Sp. z o.o. 113
8858 Klaren Sp. z o.o. 113
8859 Wina Na Widoku Sp. z o.o. 112
8860 Investhit Sp. z o.o. 112
8861 ADS Partners Sp. z o.o. 111
8862 Teneg Sp. z o.o. 110
8863 Atena VIP Sp. z o.o. 110
8864 Sanseb System Sp. z o.o. 110
8865 Sun Service Cleaning Due Sp. z o.o. 110
8866 Janusz Marszalec Company Sp. z o.o. 109
8867 Cobrey Yachts Sp. z o.o. 109
8868 Fotobudka Polska Sp. z o.o. 109
8869 Cukiernia Pawłowska Sp. z o.o. 108
8870 Finans-Profil Sp. z o.o. 107
8871 Adularia Solutions Sp. z o.o. 107
8872 Unigroup Sp. z o.o. 106
8873 Jumbo Transport Poland Sp. z o.o. 105
8874 Europroject Management Consulting Sp. z o.o. 103
8875 Quynh Anh Sp. z o.o. 103
8876 Mobay Sp. z o.o. 103
8877 Chemie Pharmacie Poland CPP Sp. z o.o. 102
8878 Immo One Sp. z o.o. 102
8879 Euro Eagle Sp. z o.o. 101
8880 Ebro Car Sp. z o.o. 101
8881 Qpeople Sp. z o.o. 100
8882 Shadow Group Sp. z o.o. 100
8883 IBQ Partners Sp. z o.o. 99
8884 MAX MEDIA Sp. z o.o. 98
8885 Nesca Trans Sp. z o.o. 98
8886 Cognitio Sp. z o.o. 98
8887 STREFAHOBBY.PL Sp. z o.o. 96
8888 MG Sp. z o.o. 96
8889 Marketeer Sp. z o.o. 96
8890 OAK Tree Sp. z o.o. 95
8891 Przeds. Pomiarów Geodezyjnych Sp. z o.o. 94
8892 Agencja Reklamowa Dum Dum Sp. z o.o. 94
8893 ZIP Office Sp. z o.o. 94
8894 Centrum Edukacyjne Medycyny Sportowej Sp. z o.o. 93
8895 Silvermont Associates Polska Sp. z o.o. 92
8896 Eel Sp. z o.o. 92
8897 Baryt Sp. z o.o. 92
8898 Argo Trade Sp. z o.o. 91
8899 GLC Sp. z o.o. 90
8900 BA – KU Sp. z o.o. 90
8901 Travelfield Sp. z o.o. Spółka Komandytowa 89
8902 Apexnet Sp. z o.o. 88
8903 Wan Hao Sp. z o.o. 86
8904 Atena Security Vip Sp. z o.o. 86
8905 Atena Ochrona Sp. z o.o. 86
8906 APM Konstrukcje Sp. z o.o. 85
8907 Kancelaria Finansów i Rachunkowości Sp. z o.o. 85
8908 Titanium Sp. z o.o. 84
8909 Atena Security Sp. z o.o. 84
8910 KTA Serwis Sp. z o.o. 83
8911 TSA Sp. z o.o. 83
8912 Biuro Rachunkowe URKANA Sp. z o.o. 82
8913 Capital Work Sp. z o.o. 82
8914 LTL Tax & Legal Sp. z o.o. 82
8915 Prime Property Marketing Sp. z o.o. 82
8916 Wood Construction Sp. z o.o. 82
8917 Different Media Sp. z o.o. 81
8918 Protekol Sp. z o.o. 80
8919 Tenton Communication Sp. z o.o. 80
8920 Wielobranżowa Pracownia Projektowa Diapron Sp. z o.o. Z Siedzibą W Warszawie 80
8921 Vestigodata Sp. z o.o. 80
8922 Masfa Sp. z o.o. 80
8923 Compex Sp. z o.o. 79
8924 Viapharma Sp. z o.o. 79
8925 FTW Audit Sp. z o.o. 78
8926 Adler Brokers Group Sp. z o.o. 78
8927 ABC Zabezpieczeń Sp. z o.o. 78
8928 Powertrade Sp. z o.o. 78
8929 Zakład Produkcji Doświadczalnej Sp. z o.o. 77
8930 Bonanza Poland Sp. z o.o. 76
8931 Frank Polska Sp. z o.o. sp.k. 75
8932 Centrum Doradztwa I Szkoleń Homo Creatore Sp. z o.o. 75
8933 Impuesto Sp. z o.o. 75
8934 Madrog Sp. z o.o. 75
8935 Celebrity Club Limited Sp. z o.o. Oddział W Polsce 75
8936 Platinium Med Sp. z o.o. 74
8937 Club Sport Travel Sp. z o.o. sp.k. 73
8938 MARTEX Sp. z o.o. 73
8939 Skorporacja Sp. z o.o. 72
8940 Adeo Energy Sp. z o.o. 72
8941 Mekongland Sp. z o.o. 72
8942 Algis Animals Sp. z o.o. 72
8943 Trybik.Pl Sp. z o.o. S.K. 72
8944 Optimum Sp. z o.o. 71
8945 Ati Architektura Technika Inwestycje sp. z o.o. 70
8946 Supernowa Poland Sp. z o.o. 70
8947 HF Design Sp. z o.o. 70
8948 Professional Benchmark Consulting Sp. z o.o. 69
8949 PW Ceiling Sp. z o.o. 68
8950 Star Digital Sp. z o.o. 68
8951 Add Polska Sp. z o.o. 68
8952 Meritum Sp. z o.o. Spółka Komandytowa 66
8953 AC Holding Sp. z o.o. 66
8954 Ocean-SL Sp. z o.o. 65
8955 Go On Sp. z o.o. 63
8956 Eleganto Sp. z o.o. 62
8957 Reals Nieruchomości Sp. z o.o. 62
8958 I.M. Work Sp. z o.o. S.K. 61
8959 Kayu Sp. z o.o. 60
8960 I. G. F. Sp. z o.o. 59
8961 Blue Auto Sp. z o.o. 59
8962 Personal Reactor Sp. z o.o. 59
8963 Kancelaria Finansowa Matczuk i Wojciechowski Sp. z o.o. 59
8964 Fincont Sp. z o.o. 58
8965 Good One Sp. z o.o. 58
8966 Poland Sp. z o.o. S.K. 58
8967 Phuong Trang Sp. z o.o. 57
8968 Sedno Dom Sp. z o.o. 57
8969 Mag4vip Sp. z o.o. 57
8970 A.M.K. Audytorska Sp. z o.o. 56
8971 RAP – Projekt Sp. z o.o. 54
8972 Catapult Sp. z o.o. 54
8973 Atena Biznes Sp. z o.o. 54
8974 Pewolex Sp. z o.o. 53
8975 ANS IT Sp. z o.o. 53
8976 Abis Sp. z o.o. Artykuły Biurowe i Szkolne 52
8977 Jbm Grupa Medyczna Sp. z o.o. 52
8978 Complex Accounting Sp. z o.o. 52
8979 Kancelaria Radców Prawnych Stopczyk & Wspólnicy S.K. 52
8980 Amitech Pro Sp. z o.o. 51
8981 TTD Polska Sp. z o.o. 50
8982 Atena Security Plus Sp. z o.o. 49
8983 Formed Plus Sp. z o.o. 48
8984 Centrum Języka Francuskiego Sp. z o.o. 48
8985 WKR Sp. z o.o. 48
8986 Vini E Affini Sp. z o.o. 45
8987 Feniks Telekom Sp. z o.o. 45
8988 BC Edukacja.Pl Sp. z o.o. 44
8989 Prosystem Polska Sp. z o.o. 44
8990 PWL Sp. z o.o. 43
8991 Ak_Invest Sp. z o.o. 43
8992 Omni Intech Sp. z o.o. 43
8993 Conceptcase Sp. z o.o. 42
8994 Art & Media Sp. z o.o. S.K. 41
8995 Impressio – MEd Sp. z o.o. Sp.K. 41
8996 Global Perception Sp. z o.o. 40
8997 AIM Media Sp. z o.o. 39
8998 Cswp Tax Sp. z o.o. 39
8999 KGS Global Sp. z o.o. 39
9000 Order Group Sp. z o.o. 39
9001 Konsulttech Sp. z o.o. 39
9002 A&M Accountancy Sp. z o.o. 39
9003 Gazowa Sp. z o.o. 38
9004 Trackcourse.Com Sp. z o.o. 38
9005 AD2014 Sp. z o.o. 38
9006 Beauty Business Partner Sp. z o.o. 36
9007 Ma II Sp. z o.o. 36
9008 Macif Serwis Sp. z o.o. 35
9009 Annabelle Sp. z o.o. 35
9010 Hangon Sp. z o.o. 34
9011 Waseco Sp. z o.o. 33
9012 Subicon Sp. z o.o. 32
9013 Project Plus Sp. z o.o. 32
9014 TN Partners Sp. z o.o. 31
9015 SLT Invest Sp. z o.o. 31
9016 TL-Consult Sp. z o.o. 30
9017 IPT Plus Sp. z o.o. 29
9018 JBBR Strategy & Innovation Sp. z o.o. 29
9019 Świat Prezentów Sp. z o.o. 28
9020 Tech-Bud Sp. z o.o. 27
9021 Jankowski Sp. z o.o. 27
9022 J&P Consulting Sp. z o.o. 27
9023 APW Global Sp. z o.o. 25
9024 Backstage Sp. z o.o. 23
9025 Viking Medical Therapy Sp. z o.o. 23
9026 DMS Poland Sp. z o.o. 23
9027 GCP Sp. z o.o. 21
9028 Bilans Audyt Kancelaria Biegłych Rewidentów Sp. z o.o. 19
9029 Firmy Polskie Sp. z o.o. 19
9030 Przychodnia Lekarska Razem Sp. z o.o. 18
9031 E-Wysyłka.Pl Sp. z o.o. 18
9032 Scadi Sp. z o.o. 16

źródło: Instytut Europejskiego Biznesu na podstawie danych z Krajowego Rejestru Sądowego, zebranych przez wywiadownie handlowe.

Do analizy wyników finansowych przedsiębiorstw przyjęto firmy spełniające następujące warunki:
1. Dostępne w KRS dane finansowe za lata 2015-2016,
2. Wartość przychodów netto ze sprzedaży i zrównanych z nimi większa niż 100 tys. zł w 2016 roku,
3. Zysk netto w latach 2015 i 2016 wyższy niż 1 tys. zł.
4. Kapitał własny w latach 2015 i 2016 wyższy niż 1 tys. zł.

Metodologia liczenia wartości rynkowej
Wartość rynkowa firm liczona jest w porównaniu do spółek notowanych na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie.
Do obliczeń wykorzystywane są wskaźniki C/Z (cena do zysku netto) i C/WK (cena do wartości księgowej, czyli cena do sumy funduszy własnych i zysku netto) średnie dla spółek krajowych notowanych na Giełdzie Papierów Wartościowych, liczone przez analityków GPW.

Wskaźniki do liczenia wartości rynkowej
W końcu marcu 2017 r.: C/Z: 20,1, a C/WK: 1,34.
źródło: Biuletyn Statystyczny GPW

Według wskaźników giełdowych z marca 2017 r. zostały policzone dwie wartości rynkowe firmy w końcu marca 2017 r. Jedna to iloczyn zysku netto w 2016 r. i wskaźnika C/Z w końcu marca 2017 r., a druga to iloczyn wartości księgowej w końcu 2016 r. i wskaźnika C/Wk w końcu marca 2017 r. Średnia arytmetyczna z tych wartości rynkowych to wartość rynkowa firmy w końcu marca 2017.

Liczba mieszkańców 1 stycznia 2018 r.  na podstawie danych Głównego Urzędu Statystycznego.