To jest przykładowe powiadomienie, można tutaj coś zareklamować, pokazać, itp.

Czytaj więcej Zamknij

Bałtycki Bank Spółdzielczy Bankiem Przyjaznym Biznesowi 2014

Bałtycki Bank Spółdzielczy uzyskał tytuł Bank Przyjazny Biznesowi 2014. Jego klienci wypełnili w marcu 2014 r. siedem ankiet.  Średnia ocen banku to 5,8 punktów na 6 możliwych do zdobycia.

Za co klienci biznesowi doceniają Bałtycki Bank Spółdzielczy ?
„Doceniamy bank za podejście do klienta, indywidualną ocenę sytuacji i potrzeb firmy. Za partnerstwo. Za poczucie bezpieczeństwa, jakie daje mi, przedsiębiorcy, współpraca z bankiem. Za otwartość i elastyczność. Za danie możliwości stabilizacji i rozwoju. Za kompetentny i miły personel, zawsze gotowy do współpracy”, napisał Piotr Rowiński, partner Galerii Rowiński S.J. w Koszalinie.”Bank jest nowoczesny i przyjazny, blisko klienta”, ocenił Adam Szałek, przedstawiciel ADT Europe Group Sp. z o.o. sp.k ze Starych Bielic.

„Cenię bank za szybkie załatwianie spraw i miłą obsługę”, napisał Władysław Durał, właściciel Zakładu Eksploatacji Kruszywa w Boboliczkach.

„Doceniamy bank za profesjonalizm, łatwość dostępu do informacji, fachowość, indywidualne podejście do klienta, miłą obsługę”,  ocenił Piotr Misztak, prezes Szczecineckiej Lokalnej Organizacji Turystycznej w Szczecinku.
Instytut Nowoczesnego Biznesu (www.inb.edu.pl) prowadzi Konkurs Bank Przyjazny Biznesowi o roku 2009. Obecnie trwa szósta edycja konkursu Bank Przyjazny Biznesowi 2014. 
5 lat temu przez w Przyjazny Bank. Możesz śledzić odpowiedzi do tego wpisu poprzez kanał RSS. Zostaw odpowiedź, lub trackback ze swojej własnej strony.

Zostaw odpowiedź

Wymagane